Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Roidmi. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Roidmi,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Roidmi. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roidmi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Roidmi Eve PluS

Roidmi Eve PluS Najniższa Cena Online

Roidmi Eve PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Eve PluS
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roidmi Eve Plus Robot sprzątający ze stacją opróżniania Roidmi Eve Plus Robot sprzątający Roidmi Eve Plus to koniecznik postępowego domu. Odkurzacz automatycznie powraca do bazy, posiada funkcję samoistnego opróżniania zbiornika i pozwala na odkurzanie i mycie na mokro równocześnie.

  Sterowanie za pomocą przeznaczonej aplikacji i asystentów głosowych pozwoli przejąć całkowitą kontrolę nad urządzeniem, a długi czas pracy zapewni do 250m² czystej powierzchni. Co więcej, 2700 Pa moc ssania wpływa na sprawność Eve Plus, a dzięki laserowi LDS odkurzacz perfekcyjnie odszuka się w Twoim mieszkaniu.

  Funkcja mapowania zaawansowany system nawigacji oraz laser LDS 4 generacji szybko przeskanują całe mieszkanie i samoczynnie utworzą mapę z wykorzystaniem algorytmu SLAM, z starannością wyższą o 40% w przypadku poprzedniej generacji.

  Jeśli posiadasz dwupiętrowy dom, robot sprzątający Roidmi Eve Plus utworzy oddzielną mapę na poszczególne piętra i samoczynnie wykryje czyszczoną przestrzeń. Na dodatek, dzięki specjalnym czujnikom unika przeszkód i wjeżdża tylko na przeszkody, których wysokość nie przekracza 2cm.

  Natomiast smukła budowa pozwala Eve Plus precyzyjnie wyczyścić przestrzenie pod meblami. Żaden brud nie umknie jego uwadze 2700 Pa moc ssania wraz z bezszczotkowym silnikiem tworzą duet nie do przebicia!

  Robot sprzątający Roidmi Eve Plus starannie pozbywa się zabrudzeń choćby z trudno przystępnych miejsc. Dzięki specjalnemu czujnikowi TOF szczotka czyści przestrzenie wzdłuż ścian i w rogach więc możesz być pewien, że Twoje mieszkanie zostanie precyzyjnie odkurzone.

  asygnowana aplikacja Korzystaj z możliwości, jakie proponuje aplikacja! Za jej pomocą możesz zarządzać zapisanymi mapami mieszkania - dodawać nazwy pomieszczeń, dzielić je dopasowywać. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę lub strefy zakazane, by robot sprzątający Roidmi Eve Plus wyłączył tę przestrzeń z czyszczenia.

  Istnieje również możliwość planowania harmonogramów sprzątania, dla jeszcze pokaźniejszej kontroli nad Opróżni zbiornik za Ciebie Stacja ładująca to również kosz na śmieci. Kiedy zbiornik na kurz będzie pełny, robot sprzątający Roidmi Eve Plus powróci do stacji i opróżni go.

  Robot ponadto ozonową technologię antybakteryjną usuwającą nieprzyjemne zapachy. Ponieważ rura, przez którą są odprowadzane skażenia jest krótsza aniżeli w innych robotach, kurz szybciej trafia do zbiornika i nie blokuje jej.

  Zbiornik o pojemności 3 litrów wystarcza na miesiąc więc nie musisz przejmować się częstym czyszczeniem zbiornika. Dzięki tej funkcji możesz bez obaw wyjechać na wakacje, a Twoje mieszkanie posprząta się samo.

  Do 250m² czystej powierzchni na jednym naładowaniu Akumulator o objętości 5200mAh, a także inteligentny system zarządzania baterią BMS powodują, że robot sprzątający Roidmi Eve Plus może pracować aż do 250 minut.

  Tak długi czas pracy zezwala na posprzątanie do 250m² powierzchni na jednym naładowaniu. Bateria urządzenia się rozł...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Concept. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Roidmi opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Roidmi cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roidmi,
 • odkurzacze automatyczne Roidmi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Roidmi, odkurzacz robot sprzątający Roidmi cena, opinie o odkurzaczach robotach Roidmi, ranking odkurzaczy robotów Roidmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.