Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Roidmi. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Roidmi,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Roidmi. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roidmi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Roidmi Eve PluS

Roidmi Eve PluS Najniższa Cena Online

Roidmi Eve PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Eve PluS
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją opróżniania Roidmi Eve Plus Urządzenie od Roidmi to koniecznik postępowego domu. Odkurzacz automatycznie powraca do bazy, posiada funkcję samoistnego opróżniania zbiornika i pozwala na odkurzanie i mycie na mokro równocześnie.

  Sterowanie za pomocą przeznaczonej aplikacji i asystentów głosowych pozwoli przejąć całkowitą kontrolę nad urządzeniem, a długi czas pracy zapewni do 250m² czystej powierzchni. Co więcej, 3200 Pa moc ssania wpływa na sprawność Eve Plus, a dzięki laserowi LDS odkurzacz perfekcyjnie odszuka się w Twoim mieszkaniu.

  Funkcja mapowania zaawansowany system nawigacji oraz laser LDS 4 generacji szybko przeskanują całe mieszkanie i samoczynnie utworzą mapę z wykorzystaniem algorytmu SLAM, z starannością wyższą o 40% w przypadku poprzedniej generacji.

  Jeśli posiadasz dwupiętrowy dom, urządzenie utworzy oddzielną mapę na poszczególne piętra i samoczynnie wykryje czyszczoną przestrzeń. Na dodatek, dzięki specjalnym czujnikom unika przeszkód i wjeżdża tylko na przeszkody, których wysokość nie przekracza 2cm.

  Natomiast smukła budowa pozwala Eve Plus precyzyjnie wyczyścić przestrzenie pod meblami. Żaden brud nie umknie jego uwadze 3200 Pa moc ssania wraz z bezszczotkowym silnikiem tworzą duet nie do przebicia!

  Urządzenie starannie pozbywa się zabrudzeń choćby z trudno przystępnych miejsc. Dzięki specjalnemu czujnikowi TOF szczotka czyści przestrzenie wzdłuż ścian i w rogach więc możesz być pewien, że Twoje mieszkanie zostanie precyzyjnie odkurzone.

  Umyje Twoje podłogi Oprócz funkcji odkurzania Roidmi Eve Plus wyekwipowano jeszcze w możliwość mopowania podłóg. Dzięki 3 trybom dozowania wody możesz dopasować jej poziom do rodzaju czyszczonej powierzchni.

  Co więcej, użycie inteligentnych rozwiązań pozwala kontrolować liczba rozprowadzanej wody. Na skutek czego możesz być pewien, że nakładka mopująca jest za każdym razem nawilżona, nie musisz się także martwić o ewentualne zacieki.

  Najniższe dozowanie spełni oczekiwania w przypadku mycia płytek, średnie – do paneli, a najwyższy poziom wody pomoże zadbać o czystość kafelek w kuchni. Zbiornik o pojemności 250ml wystarczy na umycie 250m² powierzchni, więc z powodzeniem wykorzystasz go do mycia podłóg w znacznym domu.

  asygnowana aplikacja Korzystaj z możliwości, jakie oferuje aplikacja! Za jej pomocą możesz zarządzać zapisanymi mapami mieszkania – dodawać nazwy pomieszczeń, dzielić je bratać. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę albo strefy zakazane, by Eve Plus wyłączył tę przestrzeń z czyszczenia.

  Istnieje na dodatek możliwość planowania harmonogramów sprzątania, dla jeszcze obszerniejszej kontroli nad urządzeniem. Opróżni zbiornik za Ciebie Stacja ładująca to w dodatku kosz na śmieci. Kiedy zbiornik na kurz będzie pełny, odkurzacz powróci do stacji i opróżni go.

  Robot również ozonową technologię antybakteryjną usuwającą nieprzyjemne zapachy. Ponieważ rura, przez którą są odprowadzane zanieczyszczenia jest krótsza aniżeli w innych robotach, kurz szybciej trafia do zbiornika i nie blokuje jej.

  Zbiornik o pojemności 3 litrów wystarcza na miesiąc więc nie musisz przejmować się częstym czyszczeniem zbiornika. Dzięki tej funkcji możesz bez obaw wyjechać na wakacje, a Twoje mieszkanie posprząta się samo.

  Do 250m² czystej powierzchni na jednym naładowaniu Akumulator o objętości 5200mAh oraz inteligentny system zarządzania baterią BMS sprawiają, iż Roidmi Eve Plus może pracować aż do 250 minut. Tak długi czas pracy pozwala na posprzątanie do 250m² powierzchni na jednym naładowaniu.

  Bateria urządzenia się rozładowała? Nie szkodzi! Odkurzacz odszuka stację ładowania, a po odnowieniu energii powróci do miejsca, w którym przerwał pracę. „Hej Alexa, rozpocznij sprzątanie.” Przejmij pełną kontrolę nad urządzeniem!

  Roidmi Eve Plus współpracuje z Google Assistant, a także Amazon Alexa, co oznacza, że możesz sterować nim głosowo. Wystarczy prosta komenda, by rozpocząć sprzątanie, zatrzymać je lub odesłać urządzenie do stacji dokującej.

  choćby jeśli nie masz pod ręką smartfona, możesz kontrolować Eve Plus, nie ruszając się z fotela! Z dbałością o detale Odkurzacz został zaprojektowany ze szczególną uwagą na detale, dzięki temu zachwyca nie tylko produktywnością,również innowacyjnym wyglądem.

  Obrotowa rolka szczotki i szczotki boczne precyzyjne czyszczenie. Na górze urządzenia umieszczono między innymi przycisk zasilania dla komfortowej obsługi, a zastosowanie wysokiej jakości materiałów zagwarantuje odporność towaru.

  Natomiast smukła konstrukcja pozwala Eve Plus wyczyścić powierzchnie pod meblami. W komplecie Robot czyszczący x1 samoczynna stacja opróżniania x1 Zbiornik na wodę x1 Szczotka boczna x2 Mop jednorazowy x10 Mop x1 Worek na odpady x3 Specyfikacja marka Roidmi Nazwa Robot Vacuum and Mop Cleaner with Cleaning Base Moc ssania Maks.

  3200 Pa Zalecana powierzchnia obszaru czyszczenia Do 250 m2 Wysokość pokonywanych przeszkód Do 2 cm Akumulator 5200 mAh Czas ładowania Ok. 250 minut Czas sprzątania Ok. 250 minut objętość zbiornika na wodę Ok.

  250 ml objętość zbiornika na odpady 300 ml Moc stacji opróżniania 850 W Moc robota 50 W Waga robota Ok. 3,5 kg wymiary robota 355x355x100 mm Waga stacji opróżniania Ok. 4,3 kg wymiary stacji opróżniania 358x300x174 mm objętość worka na śmieci 3 l odcień czarny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Roidmi Eva

Roidmi Eva Najniższa Cena Online

Roidmi Eva - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Eva
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roidmi EVA

  Robot sprzątający Roidmi EVA zadba o porządek, podczas gdy Ty zrelaksujesz się po ciężkim dniu. Urządzenie odkurza, zamiata i mopuje, co więcej samodzielnie wraca do bazy, gdzie automatycznie opróżnia zbiornik na kurz i czyści nakładki mopujące. Ciśnienie ssania na poziomie 3200 Pa powoduje, że urządzenie zbiera wszystkie nieczystości, z kolei nakładki mopujące pracują z szybkością 180 rpm i siłą nacisku 12 N, efektywnie myjąc nawet najbardziej uporczywe plamy. Pojemny worek posiada kurz poprzez nawet 60 dni, a wygodną obsługę umożliwia aplikacja i kompatybilność z Amazon Alexa i Google Assistant.

  Odkurza, zamiata, mopuje

  Postaw na jedno urządzenie, które pozwoli Ci efektywnie odkurzać, zamiatać i mopować. Roidmi EVA wykorzystuje ciśnienie ssania na poziomie 3200 Pa, dzięki czemu zbiera kurz, okruchy i inne nieczystości z powierzchni podłogi oraz wąskich szczelin. Co więcej, urządzenie ma także 4-calowe nakładki mopujące, które pracują z szybkością 180 rpm i naciskiem 12 N i pozwalają pozbyć się nawet uporczywych, zaschniętych plam.

  Inteligentne mycie podłóg

  użytkowane poprzez EVA nakładki mopujące mają szare włókna poliestrowe, które skutecznie usuwają uporczywe plamy i białą, miękką tkaninę do pielęgnacji podłoża. Są antybakteryjne i niepodatne na pleśń, na dodatek robot może automatycznie wrócić do stacji, aby wydajnie je oczyścić. Na uwagę zasługuje dodatkowo duży pojemnik na wodę, który odseparowuje wodę czystą od brudnej, dzięki czemu mopowana powierzchnia jest bezbłędnie czysta.

  Pojemny worek na kurz

  Robot sprzątający Roidmi EVA nie tylko mopuje, lecz także produktywnie zbiera kurz, minimalne śmieci, sierść czy włosy. Worek o obszerności 3 L, który został umieszczony w stacji, pozwala gromadzić nieczystości poprzez choćby 60 dni, dzięki czemu nie musisz wymieniać go zbyt często. Antybakteryjna formuła sprawia, iż worek zabija 99,9% bakterii i nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu. Sam robot ma zbiornik na kurz o obszerności 220 ml.

  funkcjonalny ekran

  Urządzenie zostało wyekwipowane w czytelny wyświetlacz LED, który zapewni Ci szybki i wygodny dostęp do danych na temat pracy robota. Migający wskaźnik poinformuje o pełnym worku na kurz, pełnym zbiorniku na brudną wodę czy pustym zbiorniku na czystą wodę. Na ekranie sprawdzisz także m.in. Stan naładowania akumulatora.

  Prosta obsługa

  Steruj pracą robota, nie ruszając się z kanapy. Urządzenie jest kompatybilne z Amazon Alexa i Google Assistant, dzięki temu wystarczą proste komendy głosowe, by uruchomić urządzenie, zatrzymać jego pracę albo skierować je do stacji dokującej. Do Twojej dyspozycji jest także specjalna aplikacja, która pozwala m.in. Kreować harmonogramy czy zespalać tryb sprzątania do każdego z pomieszczeń.

  Pokona wszystkie przeszkody

  Robot sprzątający Roidmi EVA inteligentnie lokalizuje przeszkody, które znajdują się na jego trasie, dzięki czemu może je skutecznie omijać i unikać kolizji z innymi obiektami. EVA wykorzystuje również laser LDS, co pozwala zapobiegać utknięciu pod łóżkiem, szafą i innymi niskimi przestrzeniami. Robot bez problemu pokona także progi i inne przeszkody o wysokości do 20 mm, a także znakomicie wyczyści strefy wzdłuż ścian. Atutem są jeszcze aktualizacje OTA.

  skuteczny akumulator

  EVA został wyekwipowany w sprawny akumulator o pojemności 5200 mAh, dzięki temu zapewnia długi czas pracy — na jednym ładowaniu może działać przez choćby 74 - 228 min, co pozwoli bez przeszkód wyczyścić dużą powierzchnię. Odnowienie jego energii zajmie ok. 250 minut, a po tym czasie możesz znów korzystać z możliwości, jakie daje.

  W zestawie
  • Robot sprzątający z 2 nakładkami mopującymi
  • samoczynna stacja opróżniania x1
  • Worek na kurz x5
  • Szczotka do czyszczenia x1
  • Nakładki mopujące x2
  • Szczotka boczna x1
  • Filtr x1
  • kabel zasilania x1
  Specyfikacja:


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Eufy. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Roidmi opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Roidmi cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roidmi,
 • odkurzacze automatyczne Roidmi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Roidmi, odkurzacz robot sprzątający Roidmi cena, opinie o odkurzaczach robotach Roidmi, ranking odkurzaczy robotów Roidmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *