Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Roidmi. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Roidmi,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Roidmi. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roidmi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Roidmi Eva

Roidmi Eva Najniższa Cena Online

Roidmi Eva - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Eva
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roidmi EVA

  Robot sprzątający Roidmi EVA zadba o porządek, podczas gdy Ty zrelaksujesz się po ciężkim dniu. Urządzenie odkurza, zamiata i mopuje, co więcej samodzielnie wraca do bazy, gdzie automatycznie opróżnia zbiornik na kurz i czyści nakładki mopujące. Ciśnienie ssania na poziomie 3200 Pa powoduje, że urządzenie zbiera wszystkie nieczystości, z kolei nakładki mopujące pracują z szybkością 180 rpm i siłą nacisku 12 N, efektywnie myjąc nawet najbardziej uporczywe plamy. Pojemny worek posiada kurz poprzez nawet 60 dni, a wygodną obsługę umożliwia aplikacja i kompatybilność z Amazon Alexa i Google Assistant.

  Odkurza, zamiata, mopuje

  Postaw na jedno urządzenie, które pozwoli Ci efektywnie odkurzać, zamiatać i mopować. Roidmi EVA wykorzystuje ciśnienie ssania na poziomie 3200 Pa, dzięki czemu zbiera kurz, okruchy i inne nieczystości z powierzchni podłogi oraz wąskich szczelin. Co więcej, urządzenie ma także 4-calowe nakładki mopujące, które pracują z szybkością 180 rpm i naciskiem 12 N i pozwalają pozbyć się nawet uporczywych, zaschniętych plam.

  Inteligentne mycie podłóg

  użytkowane poprzez EVA nakładki mopujące mają szare włókna poliestrowe, które skutecznie usuwają uporczywe plamy i białą, miękką tkaninę do pielęgnacji podłoża. Są antybakteryjne i niepodatne na pleśń, na dodatek robot może automatycznie wrócić do stacji, aby wydajnie je oczyścić. Na uwagę zasługuje dodatkowo duży pojemnik na wodę, który odseparowuje wodę czystą od brudnej, dzięki czemu mopowana powierzchnia jest bezbłędnie czysta.

  Pojemny worek na kurz

  Robot sprzątający Roidmi EVA nie tylko mopuje, lecz także produktywnie zbiera kurz, minimalne śmieci, sierść czy włosy. Worek o obszerności 3 L, który został umieszczony w stacji, pozwala gromadzić nieczystości poprzez choćby 60 dni, dzięki czemu nie musisz wymieniać go zbyt często. Antybakteryjna formuła sprawia, iż worek zabija 99,9% bakterii i nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu. Sam robot ma zbiornik na kurz o obszerności 220 ml.

  funkcjonalny ekran

  Urządzenie zostało wyekwipowane w czytelny wyświetlacz LED, który zapewni Ci szybki i wygodny dostęp do danych na temat pracy robota. Migający wskaźnik poinformuje o pełnym worku na kurz, pełnym zbiorniku na brudną wodę czy pustym zbiorniku na czystą wodę. Na ekranie sprawdzisz także m.in. Stan naładowania akumulatora.

  Prosta obsługa

  Steruj pracą robota, nie ruszając się z kanapy. Urządzenie jest kompatybilne z Amazon Alexa i Google Assistant, dzięki temu wystarczą proste komendy głosowe, by uruchomić urządzenie, zatrzymać jego pracę albo skierować je do stacji dokującej. Do Twojej dyspozycji jest także specjalna aplikacja, która pozwala m.in. Kreować harmonogramy czy zespalać tryb sprzątania do każdego z pomieszczeń.

  Pokona wszystkie przeszkody

  Robot sprzątający Roidmi EVA inteligentnie lokalizuje przeszkody, które znajdują się na jego trasie, dzięki czemu może je skutecznie omijać i unikać kolizji z innymi obiektami. EVA wykorzystuje również laser LDS, co pozwala zapobiegać utknięciu pod łóżkiem, szafą i innymi niskimi przestrzeniami. Robot bez problemu pokona także progi i inne przeszkody o wysokości do 20 mm, a także znakomicie wyczyści strefy wzdłuż ścian. Atutem są jeszcze aktualizacje OTA.

  skuteczny akumulator

  EVA został wyekwipowany w sprawny akumulator o pojemności 5200 mAh, dzięki temu zapewnia długi czas pracy — na jednym ładowaniu może działać przez choćby 74 - 228 min, co pozwoli bez przeszkód wyczyścić dużą powierzchnię. Odnowienie jego energii zajmie ok. 250 minut, a po tym czasie możesz znów korzystać z możliwości, jakie daje.

  W zestawie
  • Robot sprzątający z 2 nakładkami mopującymi
  • samoczynna stacja opróżniania x1
  • Worek na kurz x5
  • Szczotka do czyszczenia x1
  • Nakładki mopujące x2
  • Szczotka boczna x1
  • Filtr x1
  • kabel zasilania x1
  Specyfikacja:


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Ranking na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Philips. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Roidmi opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Roidmi cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roidmi,
 • odkurzacze automatyczne Roidmi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Roidmi, odkurzacz robot sprzątający Roidmi cena, opinie o odkurzaczach robotach Roidmi, ranking odkurzaczy robotów Roidmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *