Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Samsung. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Samsung. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Samsung,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Samsung. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Samsung, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Samsung Jet Bot+ VR30T85513W/GE, 428967

Samsung Jet Bot+ VR30T85513W/GE, 428967 Najniższa Cena Online

Samsung Jet Bot+ VR30T85513W/GE, 428967 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Jet Bot+ VR30T85513W/GE, 428967
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung Jet Bot VR 30T85513W 60W 0,3l Jet Bot precyzyjnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Detektor LiDAR dokładnie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując wnętrze*, by zebrać dane o odległości.

  dzięki temu porusza się sprawnie i obejmuje większą część domu**. NAJWAŻNIEJSZE cechy Moc: 60W pojemność pojemnika na kurz: 0,3l LiDAR detektor Czas pracy: do 90 min Czas ładowania: 240 min Poziom hałasu: 76 dBa wariant wyświetlacza Napięcie: 21,9V pojemność pojemnika w stacji bazowej: 2,5l Sterowanie WiFi Sterowanie mocą samoczynne ładowanie akumulatora efektywne czyszczenie bez wysiłku skrupulatne sprzątanie nieustanna moc i skrupulatność poprzez cały cykl odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inventer I wielocyklonową strukturą Jet Cyclone.

  Szczotka o wysokiej wydajności czyści rózne typy podłóg I powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę. Dobranie mocy sprzątania do zróżnicowanych powierzchni Inteligentne sterowanie mocą Odkurzając różnorodne powierzchnie należy korzystać z słusznej mocy ssania,posiadać pewność, iż są precyzyjnie wysprzątane.

  Funkcja sterowania mocą lokalizuje, czy urządzenie znajduje się na dywanie, czy na posadzce i automatycznie generuje najefektywniejszą siłę ssania. Dzięki czemu na dywanie odkurzacz używa więcej mocy, by efektywnie wyeliminować nagromadzony kurz.

  Delikatne i wydajne odkurzanie podłóg Szczotka o wysokiej efektywności Czyść dywany i podłogi sprawniej, z mniejszą ilością zaplątanych w szczotkę włosów. Szczotka o wysokiej efektywności w odkurzaczu ma niewielkie włókna, wyprodukowane z miękkich, tkanych materiałów, w tym antystatycznego srebra.

  Wysokowydajne ekstraktory także mielą włosy, żeby zapobiec ich zaplątaniu się wokół szczotki. Bardziej higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz Stacja czyszcząca Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz nawet do 3 miesięcy*.

  Ciesz się wygodnym i higienicznym sposobem na pozbycie się zanieczyszczeń. Po sprzątaniu, odkurzać samoczynnie wróci do stacji czyszczącej, która pousuwa kurz**, korzystając z technice „Air Pulse".

  Wielowarstwowy system filtracji wykrywa 99,999% znikomego pyłu***, przez co wydmuchiwane powietrze jest czyste. Przystępny do opróżnienia i nadający się do czyszczenia w całości pojemnik na kurz Możliwość pełnego czyszczenia pojemnika na kurz Utrzymuj pojemnik na kurz w higienicznej czystości i prosto opróżniaj robota odkurzającego.

  Cały pojemnik o objętości 0,3 l, w tym system wielocyklonowy, można myć kompletnie, dzięki czemu można go utrzymać w czystości i higienie. Wygoda sterowania zdalnego udoskonalone sterowanie za pomocą Wi-Fi zezwala na sterowanie odkurzaczem przy użyciu aplikacji SmartThings*.

  Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia i sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz by urządzenie pracowało.

  Zaplanuj sprzątanie przy pomocy smartfona. Wybierz obszar sprzątania I zostaw resztę Jet Botowi System Select & Go™ stwarza w aplikacji na smartfonie mapę całego domu, dzięki czemu można określić nazwę każdego wnętrza,starannie wyszczególnić obszar sprzątania.

  Wyznaczaj strefy ograniczonego dostępu System No-go Zone Unikaj cennych mebli, poszczególnych pokoi i innych obszarów, które wskażesz. Używając aplikacji SmartThings możesz tworzyć strefy ograniczonego dostępu lub stawiać wirtualne ściany, wybierając obszary na mapie Twojego domu.

  Powstrzymają one samoczynny odkurzacz od przemieszczania się w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier. Sprawdzaj postępy sprzątania swojego Jet Bota na bieżąco. Bieżący Raport Sprzątania Sprawdzaj postępy i stan Jet Bota w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji SmartThings*.

  Bieżący Raport Sprzątania pozwoli Ci ekspresowo zobaczyć ruch odkurzacza na mapie Twojego domu, gdziekolwiek jesteś. Możesz zobaczyć, czy sprzątanie już się zakończyło, ale też zapauzować działanie urządzenia lub je wyłączyć.

  SPECYFIKACJA technologicznA informacje ogólne Main Color: Mglista biel kolor dodatkowy: Mglista biel Silnik: Tak Processor CPU Type: Quad-Core R18 czujnik LiDAR czujnik: Tak Anti-Cliff: Tak skuteczność Moc silnika: 60 W Max Running Time: 90 min Poziom hałasu: 76 dBA typ wyświetlacza: ekran LED Bateria wariant baterii: Li-ion Napięcie: 21.9 V Stacja ładownia: Stacja czyszcząca Filtr Filtr umieszczony przed silnikiem: Tak Szczotka Szczotka główna: Szczotka o wysokiej produktywności Boczne: 1 EA Gromadzenie kurzu wariant: Bezworkowy pojemność pojemnika na kurz: 0.3 L Akcesoria Magnetic Tape: 1 EA Extra Side Brush: 1 EA Extra Filter: Filtr przedsilnikowy 1EA Clean Station Detail (Accessory) Zużycie energii: 1300 W Voltage, Hz: 220-240V~, 50-60Hz Worki na zanieczyszczenia: 2 EA objętość pojemnika na kurz: 2.5 L wymiary (SxWxG): 280x525x400 mm Filtration Rate: 99.999 % Waga: 5.0 kg Smart SmartThings App Support: Tak Bixby, Alexa, Google Assistant Support: Tak Live Cleaning Report: Tak Select &a

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Viomi. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający SAMSUNG Jet Bot Al+ VR50T95735W (8806092260078)

Robot sprzątający SAMSUNG Jet Bot Al+ VR50T95735W (8806092260078) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający SAMSUNG Jet Bot Al+ VR50T95735W (8806092260078) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający SAMSUNG Jet Bot Al+ VR50T95735W (8806092260078)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Samsung Jet Bot Al+
  Robot sprzątający
  Jet Bot ominie minimalne przedmioty dzięki funkcji AI Object recognition (rozpoznawania obiektów)
  skuteczne I precyzyjne sprzątanie dzięki optyamlizacji trasy.
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz do 3 miesięcy.
  staranne sprzątanie
  nieustanna moc i precyzyjność poprzez cały proces odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inverter i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone.
  Inteligentne czyszczenie dzięki funkcji rozpoznawania obiektów
  Jet Bot ominie minimalne przedmioty dzięki funkcji AI Object Recognition
  Sprzątaj bezpiecznie i sprawnie. Funkcja rozpoznawania obiektów JET AI rozpoznaje i klasyfikuje rozmaite typy obiektów i mebli*, ustalając ich lokalizację. Jet Bot będzie dzięki temu starannie czyścił okolice głównych przedmiotów, utrzymywał bezpieczną odległość od delikatnych obiektów i unikał wszelkiego, co niebezpieczne.
  Uniknij utknięcia na śladowych przeszkodach
  detektor 3D
  Zapomnij o sprzątaniu przed uruchomieniem robota. Detektor 3D Jet Bota dokładnie skanuje szeroką przestrzeń*, używając kamery 3D. Wychwytuje strukturę pokoju i ewentualne przeszkody, w tym wąskie lub śladowe przedmioty, jak choćby kable, nawet gdy mają tylko 1 cm wysokości.
  staranne mapowanie i ustalanie najlepszej ścieżki sprzątania
  detektor LiDAR
  Sprzątaj swój dom produktywniej i skrupulatniej. Jet Bot precyzyjnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Sensor LiDAR precyzyjnie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując wnętrze, by zebrać informacje o odległości. Dzięki temu porusza się wydajnie i obejmuje większą część domu.
  Bardziej higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz choćby do 3 miesięcy. Ciesz się wygodnym i higienicznym sposobem na opróżnienie worka z kurzem. Po sprzątaniu, odkurzacz samoczynnie wróci do stacji czyszczącej, która polikwiduje kurz, korzystając z technologii „Air Pulse#8221;. Wielowarstwowy system filtracji wyłapuje 99,999% niewiele znaczącego pyłu.
  Ciesz się czystym powietrzem wolnym od kurzu i alergenów, dzięki uzupełniającej filtracji
  innowacyjny Pięciowarstwowy System Filtracji
  Ciesz się czystym powietrzem dzięki progresywnemu Pięciowarstwowemu Systemowi Filtracji. Gdy powietrze wchodzi, filtr siatkowy zbiera obfity kurz. Następnie Jet Cyclone, filtr gąbkowy, mikrofiltr i filtr drobnopyłkowy wyłapują najmniejszy kurz. Zatrzymuje aż do 99,99% mikrokurzu, w tym cząstki o wielkości 0,5~4,2 µm.
  Łatwy do opróżnienia i nadający się do czyszczenia pod bieżącą wodą pojemnik na kurz
  Możliwość pełnego czyszczenia pojemnika na kurz
  Utrzymuj pojemnik na kurz w higienicznej czystości i prosto opróżniaj robota odkurzającego. Cały pojemnik o obszerności 0,2 l, w tym system wielocyklonowy, można myć kompletnie, dzięki temu można go utrzymać w czystości i higienie.
  Skuteczne czyszczenie bez wysiłku
  dokładne sprzątanie
  nieustanna moc i staranność przez cały cykl odkurzania dzięki specjalnej technice silnika Digital Inventer i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone. Szczotka o wysokiej efektywności czyści rozmaite warianty podłóg i powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę.
  Czyści z nieprzerwaną mocą ssącą
  Jet Cyclone
  Ciesz się czystszym powietrzem i stałym staniem dzięki produktywnej, wielocyklopowej strukturze Jet Bota. Jet Cyclone łapie obfity kurz w siatkowym filtrze w pierwszej komorze. Druga komora ma 8 oddzielnych cyklonów, które zatrzymują drobny kurz, co pomaga ograniczyć utratę mocy ssania.
  dopasowanie mocy sprzątania do przeróżnych powierzchni
  Inteligentne sterowanie mocą
  starannie czyść twarde podłogi I dywany. Inteligentne sterowanie mocą identyfikuje wariant powierzchni I liczba kurzu. Następnie samoczynnie dopasowuje siłę ssania,skrupulatnie ją wyczyścić. Rozszerza więc moc ssania,dzięki technice sterowania mocą, aby głębiej czyścić dywany.
  Delikatne i wydajne odkurzanie podłóg
  Szczotka o wysokiej wydajności
  Czyść dywany i podłogi produktywniej, z mniejszą ilością zaplątanych w szczotkę włosów. Szczotka o wysokiej efektywności w odkurzaczu ma minimalne włókna, tworzone z miękkich, tkanych materiałów, w tym antystatycznego srebra. Wysokowydajne ekstraktory ponadto mielą włosy, by zapobiec ich zaplątaniu się wokół szczotki.
  Zaplanuj sprzątanie za pomocą smartfona. Wybierz obszar sprzątania I zostaw resztę Jet Botowi
  System Select Gotrade;
  Maksymalizuje sprawność i oszczędza czas, wybierając określone miejsca do sprzątania przy użyciu funkcji Select Go. Jet Bot rozpoznaje pokoje i może sprzątać je selektywnie, wnętrze po pokoju, zapewniając szybkie i produktywne wysprzątanie domu.
  Wyznaczaj strefy ograniczonego dostępu
  System No-go Zone
  Unikaj cennych mebli, poszczególnych pokoi i innych obszarów, które wskażesz. Używając aplikacji SmartThings możesz kreować strefy ograniczonego dostępu albo stawiać wirtualne ściany, wybierając obszary na mapie Twojego domu. Powstrzymają one samoczynny odkurzacz od przemieszczania się w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier.
  Wygoda sterowania zdalnego
  lepsze sterowanie Wi-Fi
  umożliwia sterowanie odkurzaczem przy użyciu aplikacji SmartThings*. Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia oraz sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz żeby urządzenie pracowało.
  sprawdź co się dzieje w domu u Twoich pupili przy pomocy smartfona, dzięki specjalnej funkcji Jet Bota
  Jet Live
  Doglądaj swoich zwierząt i domu z dowolnego miejsca. Przednia kamera Jet Bota może na żywo transmitować video poprzez aplikację SmartThings. W dodatku, w trybie patrolu, możesz obserwować stan swego domu. Dzięki E2EE video jest bezpiecznie szyfrowane i może być oglądane tylko przez autoryzowanego użytkownika.
  Sprawdzaj postępy sprzątania swojego Jet Bota na bieżąco
  Bieżący Raport Sprzątania
  Sprawdzaj postępy i stan Jet Bota w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji SmartThings. Bieżący Raport Sprzątania pozwoli Ci błyskawicznie zobaczyć ruch odkurzacza na mapie Twojego domu, gdziekolwiek jesteś. Możesz zobaczyć, czy sprzątanie już się zakończyło, ale też zapauzować działanie urządzenia albo je wyłączyć.
  dane technologiczne:
  • Moc silnika - 170 W
  • pojemność pojemnika na kurz - 0.2 L
  • wymiary urządzenia (SxWxG) - 305x136.5x320 mm
  • rozmiary netto (SxWxG) - 305x525x450 mm
  • Waga urządzenia - 4.4 kg
  • Waga netto - 9.5 kg

  informacje ogólne
  • Main Color - Mglista biel
  • kolor dodatkowy - Mglista biel
  • ​Silnik - Tak
  Processor
  • CPU Type - Quad-Core R18
  • AI Processor - Intelreg; Movidiustrade; Myriadtrade; X
  czujnik
  • 3D detektor - Tak
  • LiDAR czujka - Tak
  • ​​​Anti-Cliff - Tak

  skuteczność
  • Moc silnika - 170 W
  • ​​​Max Running Time - 90 min
  • ​​​​​​Moc ssąca - 30 W
  • Poziom hałasu - 74 dBA
  • ​​​​​​typ wyświetlacza - wyświetlacz LED
  Bateria
  • rodzaj baterii - Li-ion
  • ​​​​Napięcie - 21.6 V
  • ​​​​​​Stacja ładownia - Stacja czyszcząca
  Filtr
  • Filtr umieszczony przed silnikiem - Tak
  • ​​​​​Fine Dust Filter - Tak
  Szczotka
  • Szczotka główna - Szczotka o wysokiej efektywności
  Gromadzenie kurzu
  • wariant - Wielocyklonowa technika
  • ​​​​​objętość pojemnika na kurz - 0.2 L
  Akcesoria
  • Magnetic Tape - 1 EA
  • ​​​​​​Extra Filter - Filtr przedsilnikowy 1EA
  Clean Station Detail (Accessory)
  • Zużycie energii - 1300 W
  • ​​​​​​Worki na zanieczyszczenia - 2 EA
  • ​​​​​​Voltage, Hz - 220-240V~, 50-60Hz
  • ​​​​​​objętość pojemnika na kurz - 2.5 L
  • ​​​​​rozmiary (SxWxG) -280x525x400 mm
  • ​​​​​​Waga - 5.1 kg
  • ​​​​​​Filtration Rate - 99.999 %
  Smart
  • SmartThings App Support - Tak
  • ​​​​​​Bixby, Alexa, Google Assistant Support - Tak
  • ​​​​​​Object Recognition - Tak
  • ​​​Home Monitoring - Tak
  • ​​​​​​Patrol Mode - Tak
  • ​​​​​​Live Cleaning Report - Tak
  • ​​​​​Select Go - Tak
  • ​​No go Zone - Tak
  • ​​​​​Voice Guide - Tak
  • ​​​​​​Harmonogram sprzątania - Tak
  Funkcje dodatkowe
  • Sterowanie Wi-Fi - Tak
  • ​​Sterowanie mocą - Tak
  • ​​​​​Zmywalny pojemnik na kurz - Tak
  • ​​​​​​automatyczne ładowanie akumulatora - Tak
  parametry fizyczne
  • wymiary robota - 305x136.5x320 mm
  • ​​​​​rozmiary - 305x525x450 mm
  • ​​​​​rozmiary opakowania - 417x451x578 mm
  • ​​​​​Waga głośnika - 4.4 kg
  • ​​​​​​Waga - 9.5 kg
  • ​​​Waga z opakowaniem - 13.6 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Eufy. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Samsung opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Samsung cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Samsung,
 • odkurzacze automatyczne Samsung jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Samsung, odkurzacz robot sprzątający Samsung cena, opinie o odkurzaczach robotach Samsung, ranking odkurzaczy robotów Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *