Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Miele. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Miele. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Miele,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Miele. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Miele, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748)

Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748) Najniższa Cena Online

Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6,5 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:możliwość odkurzania na sucho, czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość użycia turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarno-złoty;Linia odkurzacza:Boost;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:890 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Air Clean HEPA;objętość worka/pojemnika:1 litr;Poziom głośności:78 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;wariant filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:7,75 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;wymiary - głębokość:40 cm;wymiary - szerokość:28 cm;rozmiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka z włosiem, turboszczotka;ekran:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


triflex hx2 performance marki Miele

triflex hx2 performance marki Miele Najniższa Cena Online

triflex hx2 performance marki Miele - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: triflex hx2 performance marki Miele
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  miele triflex hx2 performancenajwyższa rozciągliwość w każdej sytuacjiciesz się maksymalną elastycznością: moduł powerunit odkurzacza miele triflex hx1 i hx2 można zamontować w górnej albo dolnej części.

  dzięki czemu można siędostać pod płaskie meble albo odkurzyć spore powierzchnie. Też sam moduł powerunit jest prędko gotowy do wykorzystania: genialny do prędkiego odkurzania foteli samochodowych lub kanapy.

  koncepcja budowy odkurzacza triflex stosownie dostosowuje się do twoich potrzeb.maksymalny zasięgłatwe czyszczenieidealny do dużych powierzchni: moduł powerunit można zamontować w dolnej części odkurzacza miele triflex hx2.

  pozwala to na wyjątkowo komfortowe odkurzanie bardzo dużych pomieszczeń, takich jak długie korytarze lub przestronne pokoje mieszkalne. Dzięki drobnej wadze odkurzacz jest niezwykle praktyczny. Odkurzacz ma funkcję odstawiania, w sytuacji gdy niezbędne są niedługie przerwy w odkurzaniu.

  łatwa obsługachcesz zlikwidować tylko kilka okruchów z kanapy lub kurz z fotela samochodowego? dzięki modułowi powerunit jest to osiągalne: można go prosto zdjąć i używać bez rury ssącej i szczotki elektrycznej.

  dzięki czemu jest błyskawicznie gotowy do użycia, zapewniając oszczędność czasu, a przy tym efektywne czyszczenie.wszechstronny i komfortowywygodne ładowanie odkurzacza miele triflex: ww zależności od indywidualnej koncepcji budowy urządzenie można ładować równocześnie z modułem powerunit na górze, jak i z modułem powerunit u dołu.

  jeśli nie chcesz mocować uchwytu do ściany, możesz też poprowadzić przewód bezpośrednio do akumulatora. W miejscu odstawiania odkurzacza nie ma gniazdka? nie ma problemu – akumulator można ładować w dodatku poza urządzeniem.twist2openłatwe opróżnianiefunkcja twist2open przystępne opróżnianie pojemnika przez wykonanie jednego obrotu.

  pojemnik otwiera się w mgnieniu oka, umożliwiając jego nieskomplikowane opróżnienie do śmietnika.elektroszczotka multi floor xxlinteligentny i skuteczny: multi floor xxl najwyższy poziom czystości: szczególnie duża elektroszczotk


Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line

Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line Najniższa Cena Online

Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  listwa ochronnachroni meble i ścianyodkurzacze miele complete c2 i complete c3 mają okalającą listwę ochronną z tworzywa nienaturalnego. Chroni ona meble i urządzenia w trakcie przypadkowych kolizji.ergonomiczny system blokadybezpieczne zamknięcie z kliknięciemdysza podłogowa, rura ssąca i rączka potężnie zatrzaskują się razem ze sobą z głośnym kliknięciem.

  w odkurzaczu połączenie to jest stabilne, poszczególne komponenty można jednak z łatwością od siebie oddzielić za naciśnięciem przycisku, np. Aby dodać kolejne akcesoria ssące.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez konieczności schylania sięw przypadku wszelkich odkurzaczy miele przewód można komfortowo wciągnąć naciskając na przycisk nożny, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  serie compact c2, complete c3 i blizzard cx1 są dodatkowo zaopatrzone w funkcję jednego dotknięcia, która umożliwia zwinięcie całego kabla po jednorazowym dotknięciu przycisku.pełnowartościowe akcesoriazawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele ma na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug i końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy lub – tylko w miele – zamocowane do varioclip i zawsze gotowe do zastosowania.rura teleskopowa comfortindywidualna wysokość obsługi dla każdego wzrostuwygodną rurę teleskopową w luksusowym wzornictwie miele można instynktownie wydobywać na wymaganą wysokość roboczą i stosownie zablokować.

  zwiększona średnica rozszerza pojemność strumienia powietrza i tym samym pozwala uzyskać perfekcyjne rezultaty czyszczenia. Nieznaczne detale, takie jak gumowana powierzchnia na górnej końcówce, okazują się niezwykle praktyczne.

  gdy rura opiera się o ścianę, nie ześlizguje się.system park. Dla przerw w odkurz./z aut. Wyłącz.łatwa obsługa bez konieczności schylania siędyszę do podłóg zaczepia się po prostu z tyłu odkurzacza, dzięki temu rura ssąca jest zawsze pod ręką i ustawiona w bezpiecznej pozycji roboczej.

  wyjątkowo inteligentne: w wybranych modelach complete c3 silni

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

triflex hx2 runner 60min wymienny akumulator marki Miele

triflex hx2 runner 60min wymienny akumulator marki Miele Najniższa Cena Online

triflex hx2 runner 60min wymienny akumulator marki Miele - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: triflex hx2 runner 60min wymienny akumulator marki Miele
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 h;Czas pracy z funkcją Turbo:14 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:2;ilość trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:60 min;Model:Miele Triflex HX2;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,5 l;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:nie;Tryby pracy:eco, max, normal;Waga:3,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:21,5 cm;wymiary - szerokość:29 cm;rozmiary - wysokość:76,1 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa;Zasięg pracy:0;Zasilanie:220-240V 50/60Hz;zaimplementowane technologie:technologia czyszczenia Vortex...

Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort, 558163

Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort, 558163 Najniższa Cena Online

Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort, 558163 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort, 558163
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 comfort - skmf5odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla komfortowej obsługi.odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla komfortowej obsługi. Spora produktywność czyszczenia dzięki technologii vortex – 890w maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime skrupulatne i produktywne sprzątanie dzięki ssawce ecoteq plus ochrona dla twardych powierzchni – elastyczny parquet twister wyjątkowo cicho i delikatnie – skrętne rolki dynamicdrive higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianie.ze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu zapewnia doskonałe oddzielanie kurzu od znacznych cząsteczek brudu i śladowych zanieczyszczeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki temu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.technika vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowi.dzięki technologii vortex wytwarza się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z szczególnie grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy gwarantuje najwyższą sprawność czyszczenia. Wielkie zabrudzenia i nieduży kurz są dzięki temu rewelacyjnie od siebie oddzielone.

  znaczne zabrudzenia wpadają do klarownego pojemnika na kurz, a niewiele znaczący pył do oddzielnego pojemnika z filtrem skrupulatnym.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikom.postępowe czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie potrzeby samoczynnie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może również zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean gwarantuje stale wysoką skuteczność czyszczenia.uchwyt comfortergonomiczna obsługa.ruchome mocowanie węża ssącego zezwala na funkcjonalną, komfortową obsługę.

  korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu ręki.odk

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele duoflex hx1 cat & dog 55min

Miele duoflex hx1 cat & dog 55min Najniższa Cena Online

Miele duoflex hx1 cat & dog 55min - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele duoflex hx1 cat & dog 55min
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 h;Czas pracy z funkcją Turbo:12 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:0;Kolor:czarno-szary;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:55 min;Moc wejściowa:160 W;Napięcie akumulatora:25 V;Nazwa filtra:Hygiene;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,3 l;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Waga:3,1 kg;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:26 cm;wymiary - szerokość:26 cm;wymiary - wysokość:125 cm;Wymienna bateria:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawka z włosiem z tworzywa nienaturalnego;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technologia czyszczenia Vortex...


Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464)

Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464) Najniższa Cena Online

Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością poręczny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 posiada pojemny akumulator, który zezwala na swobodne używanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt ma moc 170 W, dzięki czemu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o obszerności 0,5 litra wystarczy na długi czas używania, dzięki czemu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki temu, że odkurzacz jest bezworkowy, nie wytwarza dodatkowych kosztów wynikających z zamiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki temu codzienne użytkowanie jest komfortowe i użyteczne. Pojemny akumulator Akumulator umożliwia swobodne używanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to trafny czas na jedno, albo dwa sprzątania w domu. Odkurzacz ma moc 170 W, dzięki czemu możesz swobodnie sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to nawet do 35 minut nieprzerwanej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o objętości 0,5 litra starczy na długi czas używania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie trafnego worka i wymianę go. Twist2Open nieskomplikowane otwieranie pojemnika, dzięki temu opróżnianie go jest bardzo higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. Ponadto odłączana, bezprzewodowa rączka, to dodatkowe możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno dostępnych miejscach. Tryb komfortowy - do standardowego odkurzania. Tryb szerokiego zasięgu - odkurzanie trudno dostępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został zaopatrzony w filtr Hygiene Lifetime, który cechuje się niezwykle wysokim poziomym zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszystkich nieznacznych cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr gwarantuje wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo klasycznie podpiąć bezpośrednio kabel do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. pokaźna elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh pokaźna elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszelkich rodzajów podłóg i dywanów, w dodatku rozpoznaje powierzchnie i sama zwiększa obroty na dywanach, zapewniając ich precyzyjne czyszczenie. W pakiecie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 dostępna jest dysza szczelinowa i dysza do tapicerki, szeroka szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszystkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia sztucznego oraz uchwyt ścienny, który umożliwi swobodne przechowywanie w domu.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

complete c3 parquet flex power line marki Miele

complete c3 parquet flex power line marki Miele Najniższa Cena Online

complete c3 parquet flex power line marki Miele - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: complete c3 parquet flex power line marki Miele
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:8,5 m;Dominujący barwa:zielony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:turkusowy;Linia odkurzacza:Complete C3;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:890 W;Model (relacje):Miele Complete C3;Model worka:HyClean (rodzaj G/N);Model worka zamienniki (relacje):WHV01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Air Clean;pojemność worka/pojemnika:4,5 l;Poziom głośności:78 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:przyciski;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:ubraniowy;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:wylotowy;wariant odkurzacza:tradycyjny;Waga:7,26 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:28,4 cm;wymiary - szerokość:49,6 cm;wymiary - wysokość:22,9 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, worek;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka okrągła z włosiem, ssawka szczelinowa, szczelinowa długa, szczotka do parkietów, szczotka uniwersalna;wyświetlacz:nie;Zabezpieczenia:samoczynne pozycjonowanie worka;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Miele Complete C3 Flex Power Line

Miele Complete C3 Flex Power Line Najniższa Cena Online

Miele Complete C3 Flex Power Line - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Complete C3 Flex Power Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:8,5 m;Dominujący odcień:żółty/złoty;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość użycia turboszczotki, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;barwa:żółty;Linia odkurzacza:Complete C3;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:890 W;Model (relacje):Miele Complete C3;Model worka:HyClean (wariant G/N);Model worka zamienniki (relacje):WHV01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Air Clean;objętość worka/pojemnika:4,5 l;Poziom głośności:77 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:przyciski;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:ubraniowy;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:wylotowy;wariant odkurzacza:konwencjonalny;Waga:7,26 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:28,4 cm;rozmiary - szerokość:49,6 cm;rozmiary - wysokość:22,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, worek;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka okrągła z włosiem, ssawka szczelinowa, szczelinowa długa, szczotka uniwersalna;wyświetlacz:nie;Zabezpieczenia:samoczynne pozycjonowanie worka;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Miele boost cx1 (4002516384755)

Miele boost cx1 (4002516384755) Najniższa Cena Online

Miele boost cx1 (4002516384755) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele boost cx1 (4002516384755)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6,5 m;Dominujący odcień:biały;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, czyszczenie wszelkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość użycia turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;barwa:biało-czerwony;Linia odkurzacza:Boost;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:890 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Hygiene;pojemność worka/pojemnika:1 litr;Poziom głośności:78 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;wariant filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:7,75 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:transparentny pojemnik;rozmiary - głębokość:40 cm;rozmiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka z włosiem;ekran:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze domowe. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Miele opinie,
 • dobre odkurzacze Miele cena,
 • ranking z odkurzaczami Miele,
 • odkurzacze Miele jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Miele, odkurzacz Miele cena, opinie o odkurzaczach Miele, ranking odkurzaczy Miele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *