Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Miele. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Miele. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Miele,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Miele. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Miele, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Miele C3

Miele C3 Najniższa Cena Online

Miele C3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3
 • Ilość ofert: 10
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla skrupulatnego, komfortowego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne zastosowania – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najkorzystniejszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza korzystnym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg efektywnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność pokrywy odkurzacza Miele i świetne prowadzenie powietrza gwarantują dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało bardzo produktywne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najkorzystniejsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem oczyszczania AirClean1Niezwykle sprawna filtracja w odkurzaczach Miele jest oparte na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego i filtra broniącego silnik. Współdziałanie tych elementów gwarantuje odfiltrowanie ponad 99,9% wszelkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - korzystny klimat w pomieszczeniuMiele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech zróżnicowanych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje efektywną filtracją dla bardzo czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® zawiadamia użytkownika o konieczności wymiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele mają zaimplementowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak niepokaźny odgromnik.

  likwiduje to wyładowania statyczne między urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu chroniona poprzez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja zapewniająca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są chronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Przez zbyt obszerne wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 mają listwę ochronną tworzoną z miękkiego tworzywa.

  broni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, iż gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  nad wyraz inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się samoczynnie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie zaopatrzone w trzy wysokiej jakości części wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku albo - jedynie w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili dostępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i wytwarzane tylko we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam wyjątkową jakość i trwałość naszych artykułów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszelkich odkurzaczach Miele można komfortowo zwinąć przewód za pomocą przycisku nożnego, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są dodatkowo wyposażone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.praktyczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest potężne,jednocześnie można je z łatwością rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. By podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, producent Miele opracowała sporo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,na dodatek rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki czemu odkurzacz można prosto transportować, oszczędnie przechowywać i wygodnie obsługiwać lewą albo prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik, a także zintegrowany tłumik sprawiają, że odkurzacze pracuj


Miele Triflex HX2 PerformaNCe

Miele Triflex HX2 PerformaNCe Najniższa Cena Online

Miele Triflex HX2 PerformaNCe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Triflex HX2 PerformaNCe
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  miele triflex hx2 performancenajwyższa rozciągliwość w każdej sytuacjiciesz się maksymalną elastycznością: moduł powerunit odkurzacza miele triflex hx1 i hx2 można zamontować w górnej albo dolnej części.

  dzięki czemu można siędostać pod płaskie meble albo odkurzyć spore powierzchnie. Też sam moduł powerunit jest prędko gotowy do wykorzystania: genialny do prędkiego odkurzania foteli samochodowych lub kanapy.

  koncepcja budowy odkurzacza triflex stosownie dostosowuje się do twoich potrzeb.maksymalny zasięgłatwe czyszczenieidealny do dużych powierzchni: moduł powerunit można zamontować w dolnej części odkurzacza miele triflex hx2.

  pozwala to na wyjątkowo komfortowe odkurzanie bardzo dużych pomieszczeń, takich jak długie korytarze lub przestronne pokoje mieszkalne. Dzięki drobnej wadze odkurzacz jest niezwykle praktyczny. Odkurzacz ma funkcję odstawiania, w sytuacji gdy niezbędne są niedługie przerwy w odkurzaniu.

  łatwa obsługachcesz zlikwidować tylko kilka okruchów z kanapy lub kurz z fotela samochodowego? dzięki modułowi powerunit jest to osiągalne: można go prosto zdjąć i używać bez rury ssącej i szczotki elektrycznej.

  dzięki czemu jest błyskawicznie gotowy do użycia, zapewniając oszczędność czasu, a przy tym efektywne czyszczenie.wszechstronny i komfortowywygodne ładowanie odkurzacza miele triflex: ww zależności od indywidualnej koncepcji budowy urządzenie można ładować równocześnie z modułem powerunit na górze, jak i z modułem powerunit u dołu.

  jeśli nie chcesz mocować uchwytu do ściany, możesz też poprowadzić przewód bezpośrednio do akumulatora. W miejscu odstawiania odkurzacza nie ma gniazdka? nie ma problemu – akumulator można ładować w dodatku poza urządzeniem.twist2openłatwe opróżnianiefunkcja twist2open przystępne opróżnianie pojemnika przez wykonanie jednego obrotu.

  pojemnik otwiera się w mgnieniu oka, umożliwiając jego nieskomplikowane opróżnienie do śmietnika.elektroszczotka multi floor xxlinteligentny i skuteczny: multi floor xxl najwyższy poziom czystości: szczególnie duża elektroszczotk

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele Triflex HX1

Miele Triflex HX1 Najniższa Cena Online

Miele Triflex HX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Triflex HX1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością poręczny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 posiada pojemny akumulator, który zezwala na swobodne używanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt ma moc 170 W, dzięki czemu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o obszerności 0,5 litra wystarczy na długi czas używania, dzięki czemu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki temu, że odkurzacz jest bezworkowy, nie wytwarza dodatkowych kosztów wynikających z zamiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki temu codzienne użytkowanie jest komfortowe i użyteczne. Pojemny akumulator Akumulator umożliwia swobodne używanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to trafny czas na jedno, albo dwa sprzątania w domu. Odkurzacz ma moc 170 W, dzięki czemu możesz swobodnie sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to nawet do 35 minut nieprzerwanej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o objętości 0,5 litra starczy na długi czas używania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie trafnego worka i wymianę go. Twist2Open nieskomplikowane otwieranie pojemnika, dzięki temu opróżnianie go jest bardzo higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. Ponadto odłączana, bezprzewodowa rączka, to dodatkowe możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno dostępnych miejscach. Tryb komfortowy - do standardowego odkurzania. Tryb szerokiego zasięgu - odkurzanie trudno dostępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został zaopatrzony w filtr Hygiene Lifetime, który cechuje się niezwykle wysokim poziomym zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszystkich nieznacznych cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr gwarantuje wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo klasycznie podpiąć bezpośrednio kabel do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. pokaźna elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh pokaźna elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszelkich rodzajów podłóg i dywanów, w dodatku rozpoznaje powierzchnie i sama zwiększa obroty na dywanach, zapewniając ich precyzyjne czyszczenie. W pakiecie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 dostępna jest dysza szczelinowa i dysza do tapicerki, szeroka szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszystkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia sztucznego oraz uchwyt ścienny, który umożliwi swobodne przechowywanie w domu.

Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 7
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  marka Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje przeróżne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  przypasowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można użyć specjalne turbo szczotki, a także filtry, które nadzwyczajnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  mają szereg funkcji i akcesoriów dobranych do przeróżnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów niewątpliwie będą usatysfakcjonowani z używania modelu Miele Electro, który znamionuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są również odkurzacze optymalnie przypasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko produktywnie eliminuje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg,dodatkowo dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  w trakcie odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a nawet nieduży kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji marki Miele dołączyły także odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  w dodatku posiada Filtr Hygiene Lifetime, kóry cechuje się wyjątkowo wysokim stopniem zatrzymywania pyłu i wykrywa 99,98 % wszystkich drobnych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało wyekwipowane w dużo postępowych rozwiązań, które wspaniale sprawdzają się w trakcie codziennych porządków.

  Odkurzacz posiada 550 W moc ssania i proponuje wysoką wydajność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on rewelacyjnie kurz i obszerniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane za pomocą filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.na dodatek Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, ale i na pełną higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  proces opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, przez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się prosto wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.ponadto sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na precyzyjną regulację dostosowaną do wzrostu i jednostkowych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury oraz uchwytu jest nad wyraz prosty, a zarazem konkretny. Połączenia długiego kabla, rury, a także węża daje nam wyjątkowo obszerny zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki temu można komfortowo pracować choćby na sporych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze producenta Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, i ich możliwości.

  Testom poddany został jeszcze wąż, silnik, zwijanie kabla a także trwałość na uderzenia w słupki i progi.dane technologiczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– objętość worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce.

  nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze iRobot do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele Triflex HX2 Pro

Miele Triflex HX2 Pro Najniższa Cena Online

Miele Triflex HX2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Triflex HX2 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 h;Czas pracy z funkcją Turbo:28 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:3 tryby pracy, podświetlenie LED;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:2;ilość trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:120 min;Moc wejściowa:272 W;Model:Miele Triflex HX2;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:HEPA AirClean Lifetime;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Waga:3,64 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 x akumulator, ładowarka, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technika czyszczenia Vortex...


Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezworkowy o mocy silnika 890 w, elektroniczna regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa z i uchwytem comfort, filtr antyalergiczny hygiene airclean, szczotka do parkietu z miekkim włosiem, zbiornik na kurz o obszerności 1 l, wysoka siła ssania, nietrudny w prowadzeniu i opróżnianiu zbiornika, kompaktowe wymiary, dzięki temu wyśmienity do odkurzania schodów, zasięg pracy 10 m, poziom hałasu 78 db.


Miele SCouT RX3

Miele SCouT RX3 Najniższa Cena Online

Miele SCouT RX3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele SCouT RX3
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Transmisja na żywo z obszaru czyszczenia mocny odkurzacz automatyczny Miele Scout RX3 Home Vision HD jest wyposażony w 4-stopniowy system czyszczenia, który zapewnia dokładne czyszczenie na każdej powierzchni. W porównaniu z RX2 Home Vision HD skuteczność czyszczenia została powiększona nawet o 25%*. Żywotność baterii pozostała taka sama, tj. 120 minut na jednym ładowaniu. Odkurzacz zaopatrzony jest w szereg inteligentnych technice i czujników do efektywnej nawigacji w przestrzeni i ochrony robota przed kolizją z meblami czy upadkiem ze schodów. By zapewnić najbardziej komfortowe sterowanie, lepsza aplikacja Miele Scout jest gotowa. Pozwala to na przykład na wybór określonych obszarów do czyszczenia lub określenie godzin pracy odkurzacza. Największą zaletą tego modelu jest szyfrowana transmisja obrazu hd na żywo z przednich kamer, którą można łatwo wyświetlić w aplikacji przenośnej. Kluczowe atrybuty robota odkurzającegoMiele
  Scout RX3 Home Vision HD SPQL Dzięki kompaktowej konstrukcji odkurzacz samoczynny Miele Scout RX3 Home Vision HD może z łatwością dotrzeć do trudno przystępnych miejsc. Do dokładnego czyszczenia rozmaitych narożników wykorzystuje 20-ramienne szczotki wahadłowe, które przekraczają szerokość odkurzacza. By odkurzacz osiągnął te same dobre wyniki na dywanach o wysokim włosiu, załączone są ponadto szczotki 6-ramienne. Odkurzacz automatyczny Miele może pokonać rozmaite przeszkody w dążeniu do czystości - niskie krawędzie dywanu albo progi o wysokości do 17 mm. Cały odkurzony brud jest przechowywany w pojemniku o objętości 0,4 l. Jeśli odkurzacz automatyczny rozpoczął czyszczenie od podstawy ładującej, może samoczynnie powrócić ponownie. Inteligentna nawigacja 3D 4 tryby - Auto, Spot, Turbo, Silent Szczotki boczne pędzla narożnego Żywotność baterii 120 minut Funkce Home Mapping Przesyłaj strumieniowo obraz na żywo z kamery do aplikacji mobilnej
  • Home Vision HD
  • Orientace v prostoru
  • Non-Stop 120 minut
  • 4stupňový čisticí systém
  • Optické senzory
  • Aplikace Miele Scout
  • Virtuální mapa
  "Zgłaszam się do ciebie bezpośrednio z podłogi" Odkurzacz automatyczny ma 2 przednie kamery, które mogą wyświetlać bieżący widok w aplikacji Miele Scout w jakości HD. Możesz rzucić światło na obciążenie robocze odkurzacza albo po prostu przejąć stery i zacząć sterować odkurzaczem bezpośrednio w aplikacji za pomocą przycisków strzałek. Transmisja na żywo jest szyfrowana, więc nie musisz się martwić o naruszenie swojej prywatności. Pełne szczegóły artykułu Funkcja timera Zamów Miele Scout RX3 Home Vision, aby mógł zabrać się do pracy zaraz po wyjściu z domu. Ma już oko na czas i rozpoczyna sprzątać o ustalonej godzinie. Możesz skonfigurować do 7 zróżnicowanych kompilacji. Programy czyszczenia Scout RX3 Home Vision proponuje 4 tryby czyszczenia: tryb samoczynny, tryb punktowy do ukierunkowanego czyszczenia mniejszych obszarów, tryb Turbo do prędkiego czyszczenia i tryb cichy z cichą pracą. Skuteczna filtracja Pojemnik na kurz jest prosty i wygodny do wyciągnięcia za pomocą żółtego uchwytu. Filtr AirClean Plus pozostawia powietrze w pomieszczeniu wyjątkowo czyste i możesz być pewien, iż odkurzony kurz trafi do pojemnika na kurz. Precyzyjne czyszczenie narożników 20-ramienne szczotki boczne pozbędą Się irytujących kępek kurzu w trudno dostępnych rogach. Wyciągnięte ramiona boczne wystają poza szerokość urządzenia, a gdy napotkają przeszkodę, z wdziękiem przesuwają się do tyłu. Komplet gromadzi na dodatek 6-ramienne szczotki boczne do czyszczenia dywanów z długimi stosami.

Miele C2

Miele C2 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele C2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C2
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  marka Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele oferuje przeróżne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dopasowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można użyć specjalne turbo szczotki, a także filtry, które perfekcyjnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do przeróżnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów z całą pewnością będą usatysfakcjonowani z wykorzystywania modelu Miele Electro, który znamionuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są również odkurzacze stosownie dopasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko sprawnie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg,ponadto dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  w trakcie odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a choćby drobny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć!Odkurzacz Miele Complete C2 Tango to tradycyjny model odkurzacza workowego z dużą mocą ssania i rurą teleskopową dla wygodnego i precyzyjnego odkurzania.

  To połączenie bezpieczeństwa wykorzystywania i szerokiej łatwości pracy. Urządzenie zostało zostało zaopatrzone w niemało nowoczesnych rozwiązań, które wyśmienicie sprawdzają się podczas codziennych porządków. Energooszczędna 550 W moc ssania oraz progresywne sześciostopniowe pokrętło przekładają się na bardzo korzystne efekty sprzątania i zadowolenie klientów.

  Dla dodatkowego komfortu Odkurzacz Miele Complete C2 Tango został wyekwipowany w praktyczny system parkowania, dzięki któremu ssawkę można zaczepić z tyłu urządzenia na specjalnym mocowaniu. Dodatkowo sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na precyzyjną regulację dopasowaną do wzrostu i jednostkowych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury i uchwytu jest nad wyraz prosty, a zarazem solidny. Połączenia długiego kabla, rury oraz węża daje nam szczególnie pokaźny zasięg odkurzania, bo aż 10 m. Dzięki czemu można komfortowo pracować choćby na znacznych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze marki Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, oraz ich możliwości.

  Testom poddany został w dodatku wąż, silnik, zwijanie kabla a także solidność na uderzenia w słupki i progi.informacje techniczne– najwyższa moc ssania- 550 W– wszechstronne użycia – uniwersalna ssawka podłogowa– wyjątkowo lekki – 5,8 kg z akcesoriami– zasięg pracy 10 m– objętość worka 4,5 l– długość 48,7– wysokość 22,7– poziom hałasu 79 dB– zwijacz przewodu– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


Miele BooST CX1 ACTive

Miele BooST CX1 ACTive Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 ACTive - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 ACTive
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  boost cx1 active - snrf3odkurzacz bezworkowy maksymalna moc ssania i kompaktowa konstrukcja. Wielka skuteczność czyszczenia dzięki technologii vortex dzięki trackdrive pozostaje za każdym razem na właściwym torze namierza choćby najmniejsze cząsteczki – filtr hygiene airclean wszechstronne użycia – uniwersalna ssawka podłogowa wygodna regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej comfort technika vortexnajlepszy rezezultat odkurzania dzięki wysokiej sprawności.dzięki technice vortex kreuje się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z niezwykle grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza upraszczającym przepływ odkurzacz bezworkowy zapewnia najwyższą produktywność czyszczenia. Obfite zabrudzenia i drobny kurz są dzięki czemu świetnie od siebie oddzielone.

  obszerne zabrudzenia wpadają do klarownego pojemnika na kurz, a śladowy pył do oddzielnego pojemnika z filtrem starannym.filtr przychylny dla środowiskahigiena i jednostajny rozwój.aby stale ulepszać nasz bilans naturalny, ramki filtrów hygiene airclean wytworzono z przetworzonego tworzywa nienaturalnego.

  podstawowe wersje odkurzacza miele boost cx1 są zaopatrzone w ten filtr, co zagwarantuje maksymalną higienę.trackdriveniezawodne prowadzenie.bezworkowy odkurzacz miele boost cx1 podąża za tobą krok w krok dzięki systemowi trackdrive.

  rozmieszczone po bokach kółeczka gwarantują szczególną stabilność i ułatwiają prowadzenie. Dzięki temu podczas odkurzania nie uszkodzisz mebli ani futryn drzwi. Ponadto proste i komfortowe manewrowanie – w ten sposób uzyskasz najlepsze rezultaty odkurzania bez żadnych kompromisów.łatwe odkurzanie schodówstabilność w każdej sytuacji.dzięki kompaktowej konstrukcji bezworkowy odkurzacz miele boost cx 1 można jednostajnie ustawić na każdego rodzaju schodach.

  rozmieszczone po bokach kółka zapobiegają stoczeniu się i gwarantują bezpieczeństwo. Oznacza to, że w każdej chwili można wygodnie odstawić odkurzacz, by wykonać inne czynności.compact designkompaktowa budowa i duż


Miele BooST CX1 PowerLiNe

Miele BooST CX1 PowerLiNe Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 PowerLiNe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 PowerLiNe
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezworkowy miele boost cx1 powerline korzyści: moc silnika 890 w, elektroniczna regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa z i uchwytem comfort, filtr antyalergiczny hygiene airclean, zbiornik na kurz o obszerności 1 l, wysoka siła ssania, nietrudny w prowadzeniu i opróżnianiu zbiornika, kompaktowe wymiary, dzięki temu idealny do odkurzania schodów, zasięg pracy 10 m, poziom hałasu 78 db.Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze domowe. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Miele opinie,
 • dobre odkurzacze Miele cena,
 • ranking z odkurzaczami Miele,
 • odkurzacze Miele jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Miele, odkurzacz Miele cena, opinie o odkurzaczach Miele, ranking odkurzaczy Miele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *