Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Lenovo. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Lenovo. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Lenovo,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Lenovo. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Lenovo, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Lenovo T1

Lenovo T1 Najniższa Cena Online

Lenovo T1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo T1
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pożegnaj się z powszednim sprzątaniem Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro zajmie się porządkami od początku do końca oraz sam opróżni pojemnik na kurz - przy nim zapomnisz o odkurzaniu przez mnóstwo tygodni.

  Jeno urządzenie, Dwa Porty LENOVO T1 Pro posiada dwa dedykowane porty, jeden do usuwania kurzu i drugi do ładowania. Port utylizacji łączy się bezpośrednio z bazą utylizacji z mocą 1000W wydmuchuje skutecznie zanieczyszczenia.

  potężne ciśnienie zasysania o wysokości 2700Pa z łatwością absorbuje unoszący się w powietrzu brud, kurz, włosy, a także inne skażenia przy jednoczesnym odkurzaniu podłogi czy kafelków. Myśli jak człowiek zaopatrzony w 14 typów 25 czujników, funkcją przetwarzania danych kreuje mapy obszaru, biorąc pod uwagę warunki otoczenia zupełnie jak człowiek.

  Pracuje skutecznie choćby na najmocniej złożonym obszarze (liczne meble, krawędzie, kąty). Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro został wyposażony w sensor skanowania powierzchni 6x360 stopni na sekundę, a także zasięgu 6 metrów.

  informacje sensoryczne zostają wprowadzane do procesora sygnału w celu porównania przednich i tylnych zdjęć, dokładnie precyzuje kierunek przemieszczania/poruszania się odkurzacza. Efektywna kontrola zanieczyszczenia Po zakończeniu każdej sesji sprzątania, Twój LENOVO T1 Pro automatycznie opróżni pojemnik na kurz do jednorazowego worka, który pomieści kurz, włosy oraz inne skażenia.

  To wszystko bez chmury kurzu, dzięki antyalergicznej technice, która przechwytuje i zatrzymuje 99% pyłków i alergenów pleśni. Długi czas pracy Dzięki akumlatorowi o pojemności 5200 mAh odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro może pracować długi czas bez konieczności wielokrotnego ładowania.

  firma LENOVO dodało płytę ochronną do baterii w celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności. W sytuacji wyczerpania akumulatora podczas pracy, odkurzacz LENOVO T1 Pro pojedzie do stacji dokującej, aby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

  Spersonalizuj sprzątanie za pomocą aplikacji LENOVO T1 Pro skutecznie nawiguje twój dom stwarzając mapy z planami poszczególnych pomieszczeń na twoim smartfonie. Interaktywna mapa w aplikacji oferuje zróżnicowane tryby sprzątania, przypasowane do zróżnicowanych powierzchni oraz wytwarza niezliczone wizualne ściany, które pomagają omijać przedmioty znajdujące się w twoim domu.

  za pomocą aplikacji możesz zdalnie, w dowolnym momencie zarządzać sprzątaniem jak też na bieżąco śledzić postępy w sprzątaniu. Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro jest wspomagany poprzez Amazon Alexa i Google Assistant.

  efektowne czyszczenie Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro został wyposażony w dwie boczne szczotki pracujące pionowo tak,łatwo zasysać kurz, włosy z podłogi czy przestrzeni pomiędzy płytkami.

  Dojeżdża do krawędzi, sprząta w narożnikach Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro wykorzystuje system unoszenia się, żeby pochłaniać kurz i inne zanie...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 4000 zł. Ranking TOP10 modeli

Lenovo E1

Lenovo E1 Najniższa Cena Online

Lenovo E1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo E1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Lenovo Cleaner E1

  Zdalne sterowanie przez aplikacje

  Aplikacja Lenovo Cleaner App pozwala wykorzystać smartfona jak pilota do sterowania odkurzaczem; też tworzenie i zapisywanie map pomieszczeń, określanie obszaru do posprzątania przez wyznaczanie wirtualnych barier i śledzenie i modyfikowanie trasy automatycznego sprzątania. Z poziomu aplikacji można wybrać tryb pracy, nadzorować stan pojemnika na nieczystości i innych widocznych części urządzenia.

  System nawigacji

  żyroskopowej

  System nawigacji żyroskopowej pozwala ekspresowo utworzyć mapy pomieszczeń w domu czy w mieszkaniu i zaplanować adekwatną trasę tak, by urządzenie posprzątało jak największy obszar bez konieczności ładowania w międzyczasie. Planowanie i kontrola trasy dzięki nawigacji istotnie skraca czas sprzątania i zużycie energii.

  Lepsza produktywność w wyróznionych miejscach

  Mapa pomieszczeń w aplikacji Lenovo Cleaner App w połączeniu z systemem żyroskopowym pozwala na użytkownikom wyznaczanie wirtualnych barier, których urządzenie nie będzie mogło przekroczyć. Dzięki czemu odkurzacz ograniczy sprzątanie do najważniejszego, wyszczególnionego w ten sposób obszaru.

  Zabezpieczenie przed

  upadkiem

  Cztery czujniki wysokości uniemożliwiają przed upadkiem robota ze schodów, a jednocześnie zapewniają sprawne sprzątanie choćby na krawędzi. System ochrony przed upadkiem produktywnie uniemożliwia przed zniszczeniem urządzenia.

  Kompaktowe rozmiary mocnej pokrywy

  Gładka, płaska, okrągła pokrywa bez żadnych wystających krawędzi pozwala efektywnie pokonywać rozmaity teren domowej panoramy. Wysokość nie przekraczająca 10 cm produktywne sprzątanie pod kanapą, łóżkiem, szafką i stolikiem. Kształt obudowy likwiduje zagrożenie unieruchomienia robota na skutek ewentualnego zaczepienia się o wystające części ozdobne wyposażenia.

  Zintegrowany pojemnik na kurz

  Urządzenie zostało wyposażone w lekki i wytrzymały zasobnik na kurz i wodę. Wyjęcie i opróżnienie pojemnika na kurz jest niezwykle proste i nie przysporzy trudności nawet początkującym użytkownikom.

  Bateria o długiej

  żywotności

  Robot Vacuum Cleaner E1 jest wyekwipowany w lekką i postępową baterię litowo-jonową o pojemności 2600 mAh. Dzięki energooszczędnej elektronice i efektywnym silnikom, urządzenie może sprzątać choćby przez 120 minut na jednym ładowaniu. Taki zasięg umożliwia posprzątanie przeciętnej wielkości mieszkania, a w przypadku obszerniejszych powierzchni, robot może przerwać pracę na czas uzupełnienia energii korzystając z funkcji szybkiego ładowania systemowej stacji dokującej.

  samoczynne ładowanie

  Gdy poziom baterii zbliża się do minimum robot przerywa realizowane czynności i powraca do stacji dokującej w celu doładowania baterii. Funkcja prędkiego ładowania pozwala w kilka minut uzupełnić poziom energii do stanu, który umożliwi ukończenie zadania. W ten sposób, system operacyjny robota zapobiega unieruchomieniu urządzenia z powodu wyczerpania akumulatora.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Moneual. Ranking TOP10 modeli

Lenovo E2

Lenovo E2 Najniższa Cena Online

Lenovo E2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo E2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dezynfekcja promieniami UV -C

  Robot sprzątający LenovoE2 PRO zajmie się sprzątaniem w Twoim domu od początku do końca, a cały proces odbywa się bez uciążliwej chmury kurzu. Antyalergiczna technologia przechwytuje i zatrzymuje do 99% pyłów i alergenów. W dodatku, robot sprzątający został zaopatrzony w funkcję Ultraviolet Sanitizing. Światło UV skutecznie eliminuje bakterie i wirusy znajdujące się na domowych powierzchniach.

  Lenovo E2 PRO nigdy Cię nie zawiedzie i za każdym razem skrupulatnie wykona swoją pracę. System podwójnego żyroskopu i czujki śledzenia ruchu tworzą trafną ścieżkę sprzątania każdego wnętrza. Sprzątanie staje się sprawne! Robot sprzątający Lenovo E2 PRO ma także trzynaście pokładowych czujników antykolizyjnych, dzięki temu efektywnie ominie napotykane przeszkody. Ponadto został wyposażony w cztery czujki, które chronią go przed upadkami z wysokości, na przykład ze schodów.

  Siła 2000Pa to gwarancja solidnego zasysania, a co za tym idzie pochłaniania kurzu, brudu czy włosów z dywanu, płytek czy paneli. Turboszczotka Lenovo E2 PRO w połączeniu z dużą mocą sprawnie i skutecznie pochłania wszystkie zabrudzenia. Robot samoczynnie dopasowuje się do sprzątanej powierzchni rozpoznając jej strukturę, po wjechaniu z podłogi na dywan samoczynnie zwiększa ssanie.Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Ubbink. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Lenovo opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Lenovo cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Lenovo,
 • odkurzacze automatyczne Lenovo jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Lenovo, odkurzacz robot sprzątający Lenovo cena, opinie o odkurzaczach robotach Lenovo, ranking odkurzaczy robotów Lenovo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *