Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Lenovo. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Lenovo. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Lenovo,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Lenovo. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Lenovo, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Lenovo e2 pro

Lenovo e2 pro Najniższa Cena Online

Lenovo e2 pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo e2 pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Lenovo E2 PRO Dezynfekuje Mopuje Lenovo E2 PRO ze światłem UV likwiduje do 99% wirusów i bakterii w Twoim domu NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: objętość baterii (mAh): 2600 Waga (g): 4000 wymiary (mm): 330x76 Moc (W): 40 Bateria: 14.4V Czas ładowania (h): 5-5,5 średni czas pracy: 120 min/parkiet, 80~90 min/dywan* Napięcie wejściowe: AC 100~240V, 50/60Hz Hałas: mniej niżeli 65dB Maksymalna siła ssąca: 1400 Pa Pokrycie: do 100m2 Czujniki: 13 sensorów antykolizyjnych i skanujących Szczotki: 1 główna plus 2 boczne pojemność kosza na śmieci: 300 ml Dezynfekcja promieniami UV -C Robot sprzątający LenovoE2 PRO zajmie się sprzątaniem w Twoim domu od początku do końca, a cały cykl odbywa się bez uciążliwej chmury kurzu.

  Antyalergiczna technologia przechwytuje i zatrzymuje do 99% pyłów i alergenów. W dodatku, robot sprzątający został wyekwipowany w funkcję Ultraviolet Sanitizing. Światło UV sprawnie eliminuje bakterie i wirusy znajdujące się na domowych powierzchniach.

  sprawny i inteligentny Lenovo E2 PRO nigdy Cię nie zawiedzie i zawsze dokładnie wykona swoją pracę. System podwójnego żyroskopu, a także czujki śledzenia ruchu tworzą trafną ścieżkę sprzątania każdego wnętrza.

  Sprzątanie staje się efektywne! Robot sprzątający Lenovo E2 PRO ma także trzynaście pokładowych czujników antykolizyjnych, dzięki czemu wydajnie ominie napotykane przeszkody. Na dodatek został wyekwipowany w cztery czujki, które bronią go przed upadkami z wysokości, na przykład ze schodów.

  Prosto do celu Lenovo E2 PRO produktywnie rozpoznaje Twój dom wytwarzając w aplikacji wirtualne mapy pomieszczeń. Urządzenie współpracuje z wirtualnym asystentem Google Home albo Amazon Alexa. Aplikacje te pozwalają na zdalną nawigację urządzenia oraz śledzenie postępów pracy.

  Z poziomu aplikacji możesz dodatkowo decydować o wyborze odpowiedniego trybu sprzątania, przypasowanego do przeróżnych rodzajów powierzchni. Skuteczne sprzątanie Siła 2000Pa to gwarancja solidnego zasysania, a co z tego wynika pochłaniania kurzu, brudu czy włosów z dywanu, płytek czy paneli.

  Turboszczotka Lenovo E2 PRO w połączeniu z dużą mocą wydajnie i produktywnie pochłania wszystkie zabrudzenia. Robot samoczynnie dopasowuje się do sprzątanej powierzchni rozpoznając jej strukturę, po wjechaniu z podłogi na dywan samoczynnie powiększa ssanie.

  Inteligentne mopowanie Lenovo E2 PRO jest wyposażony w nowoczesne rozwiązanie technologiczne, dzięki którym urządzenie decyduje o wyborze trafnego sposobu sprzątania. Ty też będziesz miał na tym całkowitą kontrolę, łącznie z podglądem i możliwością podpowiedzi, kiedy i gdzie powinien posprzątać.

  Całą pracę robota sprzątającego zaplanujesz do swych potrzeb. Długi czas pracy Posprzątanie 150 metrów² rozmaitych powierzchni (30% dywany i 70% powierzchni twardych) na jednym ładowaniu E2 PRO zajmie około 150 minut.

  Akumulator o mocy 2600aMh zagwarantuje długi czas pracy bez konieczności wielkokrotnego ładowania. W sytuacji jego wyczerpania E2 PRO dostaje sygnał oznajmiający o niskim poziomie baterii. Robot sprzątający wówczas pojedzie do stacji dokującej, naładuje się a następnie zapoczątkuje sprzątanie w miejscu, w którym przerwał sprzątanie.

  Bez przeszkód i barier Lenovo E2 PRO ma zaledwie 7,6 cm wysokości. Ta wysokość sprawia, iż bez przeszkód wjedzie pod kanapę, niewiele znaczący stolik lub inny mebel. Bez problemu pokona również przeszkody o wysokości 2 cm, takie jak progi, kable.

  FUNKCJONALNOŚĆ: Dezynfekcja promieniami UV -C efektywny i inteligentny Prosto do celu wydajne sprzątanie Pojemnik na wodę: 520ml Długi czas pracy Bez przeszkód i barier W zestawie Robot sprzątający Lenovo E2 PRO Pojemnik na wodę Karta gwarancyjna Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz t1 marki Lenovo

Odkurzacz t1 marki Lenovo Najniższa Cena Online

Odkurzacz t1 marki Lenovo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz t1 marki Lenovo
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pożegnaj się z powszednim sprzątaniem Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro zajmie się porządkami od początku do końca oraz sam opróżni pojemnik na kurz - przy nim zapomnisz o odkurzaniu przez mnóstwo tygodni.

  Jeno urządzenie, Dwa Porty LENOVO T1 Pro posiada dwa dedykowane porty, jeden do usuwania kurzu i drugi do ładowania. Port utylizacji łączy się bezpośrednio z bazą utylizacji z mocą 1000W wydmuchuje skutecznie zanieczyszczenia.

  potężne ciśnienie zasysania o wysokości 2700Pa z łatwością absorbuje unoszący się w powietrzu brud, kurz, włosy, a także inne skażenia przy jednoczesnym odkurzaniu podłogi czy kafelków. Myśli jak człowiek zaopatrzony w 14 typów 25 czujników, funkcją przetwarzania danych kreuje mapy obszaru, biorąc pod uwagę warunki otoczenia zupełnie jak człowiek.

  Pracuje skutecznie choćby na najmocniej złożonym obszarze (liczne meble, krawędzie, kąty). Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro został wyposażony w sensor skanowania powierzchni 6x360 stopni na sekundę, a także zasięgu 6 metrów.

  informacje sensoryczne zostają wprowadzane do procesora sygnału w celu porównania przednich i tylnych zdjęć, dokładnie precyzuje kierunek przemieszczania/poruszania się odkurzacza. Efektywna kontrola zanieczyszczenia Po zakończeniu każdej sesji sprzątania, Twój LENOVO T1 Pro automatycznie opróżni pojemnik na kurz do jednorazowego worka, który pomieści kurz, włosy oraz inne skażenia.

  To wszystko bez chmury kurzu, dzięki antyalergicznej technice, która przechwytuje i zatrzymuje 99% pyłków i alergenów pleśni. Długi czas pracy Dzięki akumlatorowi o pojemności 5200 mAh odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro może pracować długi czas bez konieczności wielokrotnego ładowania.

  firma LENOVO dodało płytę ochronną do baterii w celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności. W sytuacji wyczerpania akumulatora podczas pracy, odkurzacz LENOVO T1 Pro pojedzie do stacji dokującej, aby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

  Spersonalizuj sprzątanie za pomocą aplikacji LENOVO T1 Pro skutecznie nawiguje twój dom stwarzając mapy z planami poszczególnych pomieszczeń na twoim smartfonie. Interaktywna mapa w aplikacji oferuje zróżnicowane tryby sprzątania, przypasowane do zróżnicowanych powierzchni oraz wytwarza niezliczone wizualne ściany, które pomagają omijać przedmioty znajdujące się w twoim domu.

  za pomocą aplikacji możesz zdalnie, w dowolnym momencie zarządzać sprzątaniem jak też na bieżąco śledzić postępy w sprzątaniu. Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro jest wspomagany poprzez Amazon Alexa i Google Assistant.

  efektowne czyszczenie Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro został wyposażony w dwie boczne szczotki pracujące pionowo tak,łatwo zasysać kurz, włosy z podłogi czy przestrzeni pomiędzy płytkami.

  Dojeżdża do krawędzi, sprząta w narożnikach Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro wykorzystuje system unoszenia się, żeby pochłaniać kurz i inne zanie...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne VeniBot. Ranking TOP10 modeli

Lenovo Z1s PRO

Lenovo Z1s PRO Najniższa Cena Online

Lenovo Z1s PRO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo Z1s PRO
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający odkurzacz mop Lenovo Z1s PRO czarny Zamiatanie, mopowanie, odkurzanie – wszystko w jednym dzięki Lenovo Z1s PRO. Jest to progresywny robot, dzięki któremu twój dom za każdym razem będzie wyglądał idealnie.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości objętość baterii (mAh): 5200 Waga (g): 3300 + stacja wymiary (mm): 350x98 + stacja Moc (W): 50 Bateria: 16.8 V Czas ładowania (h): do 4 przeciętny czas pracy: 150 min/parkiet, 110 min/dywan* Napięcie wejściowe: AC 100~240 V, 50/60 Hz Hałas: mniej niż 65 dB Maksymalna siła ssąca: do 2700 Pa Pokrycie: więcej niżeli 200 m2 Czujniki: 30 sensorów antykolizyjnych i skanujących Szczotki: 1 główna plus 2 boczne objętość kosza na śmieci: 400 ml automatyczne likwidowanie brudu zaimplementowany worek na kurz o obszernej objętości 2,8 l pozwala na przechowywanie kurzu i śmieci poprzez prawie miesiąc, a gdy jest pełny, poinformuje Cię o tym, tak że nie musisz myśleć o odkurzaniu tygodniami.

  Zasysanie zanieczyszczeń i ładowanie akumulatora Robot posiada dwa dedykowane porty, jeden do usuwania kurzu i drugi do ładowania. Port utylizacji łączy się bezpośrednio z bazą, która z mocą 1000W sprawnie zasysa skażenia.

  Wysokie ciśnienie pochłania wszystko od razu! solidne podciśnienie o sile 2700Pa wspomagane turboszczotką bez problemu zasysa kurz, pył czy włosy. Proste w użyciu odkurzanie i mopowanie w jednym Jednorazowa nakładka mopa.

  Bez konieczności prania. Wymienny mop - jednorazowa nakładka. Bez konieczności prania. Nadający się do umycia filtr HEPA - łatwy do wyczyszczenia przy użyciu strumienia wody. Przystosuj strefy sprzątania dzięki automatycznemu generowaniu planów pięter Dzięki pomiarom laserowym robot sprzątający Lenovo zezwala na wydajną nawigację po domu i mapuje plan mieszkania w aplikacji.

  Możesz jej wykorzystać, żeby zdalnie rozpocząć sprzątanie w dowolnym momencie oraz oglądać stan pracy robota i mapę czyszczenia w czasie rzeczywistym. Inteligentny system mapowania System Smart Mapping umożliwia robotowi określenie najkorzystniejszego sposobu posprzątania każdego wnętrza.

  ponadto możesz kontrolować, które pokoje są już posprzątane i te, do których robot jeszcze nie dotarł. Skrupulatny laserowy system lokalizacji Robot sprzątający Lenovo został wyposażony w progresywny zespół czujników, które skanują podłogę 6 razy na sekundę w promieniu 6 metrów.

  System starannie precyzuje kierunek przemieszczania się robota. Skanowanie 6*360° na sekundę. Częstotliwość skanowania podłogi 1800 razy na sekundę. Skrupulatny zakres pomiarowy do 6 m od robota. Granica błędu Myśli jak człowiek wyposażony w 30 czujników, dzięki funkcji przetwarzania danych, buduje mapy obszaru, biorąc pod uwagę warunki otoczenia zupełnie jak człowiek.

  Pracuje sprawnie choćby na najszczególniej złożonym obszarze (liczne meble, krawędzie, kąty). Przypasuj czyszczenie z poziomu aplikacji Widok statusu pracy w czasie rzeczywistym Planowanie czasu na sprzątanie domu Spersonalizowane ustawienia.

  Sterowanie zdalne ze smartfona. Zarządzanie zużyciem akcesoriów Regularna aktualizacja systemu 2.5 godziny wytrzymałości - 250m2 powierzchni domu Dzięki akumulatorowi o obszerności 5200 mAh odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro może pracować długi czas bez konieczności doładowywania.

  *Wszystkie informacje pochodzą z wewnętrznych eksperymentów albo raportów Lenovo Group, chybawskazano inaczej. Rzeczywiste wyniki będą się różnić w zależności od otoczenia oraz sposobu stosowania. Automatyczne doładowanie i wznawianie pracy w przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, odkurzacz LENOVO T1 Pro pojedzie do stacji dokującej, by się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

  Skuteczne pokonywanie przeszkód Optyczny system lokalizacji z powodzeniem zapobiega ewentualnym zderzeniom z meblami i innymi elementami wyposażenia. Odkurzacz samoczynny łatwo przejeżdża przez przeszkody o wysokości do 2 cm takie jak np.: progi, sznury czy kable.

  Robot Lenovo doskonale sprawdza się równocześnie na twardych podłogach, jak i na dywanach, a odkurzając dywan samoczynnie rozszerza moc ssania, umożliwiając dokładne czyszczenie. Dane technologiczne: a) Robot wymiar 350x350x98mm Akumulator 200mAh Waga towaru Ok.

  3.3kg Napięcie znamionowe 14.4V Zużycie energii 50W b) Baza rozmiar 255x225x340mm Moc Ok. 1050W Napięcie wejściowe 100-240v~50/60Hz Napięcie wyjściowe DC24V 1.2A

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Moneual. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Lenovo opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Lenovo cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Lenovo,
 • odkurzacze automatyczne Lenovo jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Lenovo, odkurzacz robot sprzątający Lenovo cena, opinie o odkurzaczach robotach Lenovo, ranking odkurzaczy robotów Lenovo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *