Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 4000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 4000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 4000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 4000 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 4000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo J7+ (C755840) (5060629989884)

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo J7+ (C755840) (5060629989884) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo J7+ (C755840) (5060629989884) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo J7+ (C755840) (5060629989884)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo j7+ (j7556)
  Robot odkurzająco-mopujący
  Jedyny robot odkurzająco-mopujący z całkowitym samoczynnym unoszeniem modułu mopującego, łącznością Wi-Fi, 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszystkich powierzchni oraz stacją ładująco-czyszczącą Clean Base. Rozpoznaje i omija przeszkody – Kompatybilność z asystentami głosowymi i technologią Imprint Link.
  Główne parametry iRobot Roomba Comboreg; j7+
  • Jednoczesne odkurzanie i mopowanie
  • w całości unoszący się moduł mopujący
  • Gruntowne odkurzanie z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża
  • Rozpoznawanie i identyfikacja przeszkód
  • Wykrywanie brudu i koncentracja pracy
  • Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach
  • efektywny procesor aktualizacje włączające świeże funkcje
  • pokaźniejsza moc ssącaw porównaniu z robotami Roombareg; kolekcji 600
  • Komunikacja głosowa współpraca z Google Home i Amazon Alexa
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Skuteczne sprzątanie sierści i włosów
  • Inteligentna nawigacja
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania
  • tworzy mapy i precyzyjnie nawiguje
  • Smart Home i aplikacja iRobot Home
  • automatyczne opróżnianie zbiornika
  • System antyalergiczny
  • Sprzątanie liniowe
  • Strefy bez dostępu
  • Wykrywanie i omijanie przeszkód
  • Kompatybilny z różnymi płynami czyszczącymi
  Pierwszy na świecie w pełni samodzielny robot odkurzająco-mopujący
  Przygotuj się na zupełnie nowego robota odkurzająco-mopującego, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki sprzątasz – na zawsze! Roomba Comboreg; j7+ dysponuje 10x większą mocą ssącą* i jest wyposażony w wyjątkową, inteligentną technikę, która pozwala mu omijać przewody i nieczystości pozostawione przez zwierzęta domowe. W przeciwieństwie do innych robotów 2 w 1 ten model po wykryciu dywanu unosi nakładkę mopującą na samą górę, nie pozostawiając mokrych śladów na dywanie. Roomba Comboreg; j7+ samodzielnie opróżnia swój pojemnik na brud do stacji ładująco-czyszczącej Clean Base choćby do 60 dni.
  4-stopniowy system sprzątania
  Moc, precyzja i sprawność

  Aby skutecznie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roomba Comboreg; j7+ wykorzystuje wydajny, 4-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x większą moc ssącą*, 2 gumowe szczotki główne, szczotkę boczną oraz rewolucyjny system mopowania z w pełni unoszącym się modułem mopującym. Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot przystosuje się do wszelkich rodzajów powierzchni, szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami, a wyjątkowy system mopowania unosi i utrzymuje mopa z dala od dywanów.
  *W porównaniu z modelami Roombareg; linii 600.
  Robot odkurzający Roomba Comboreg; j7+ - dlaczego warto?
  W przeciwieństwie do innych robotów 2 w 1, Roomba Comboreg; j7+ po wykryciu dywanu unosi mopa na samą górę, nie pozostawiając mokrych śladów na dywanie. Po prostu pozwól robotowi zająć się wszystkim i ciesz się czystością.
  Jedyny robot, który rozpoznaje i identyfikuje ponad 80 typów obiektówRobota Roomba Comboreg; j7+ zaprojektowano z myślą o inteligentnym sprzątaniu. System nawigacji PrecisionVision wyśmienicie rozpoznaje, co znajduje się na drodze, dzięki temu robot wie, jak się zachować. Gdy namierza obiekty takie jak kable, skarpetki, a nawet nieczystości pozostawione poprzez zwierzęta — sprawnie je omija.
  najkorzystniejsze rozwiązanie dla właścicieli zwierząt
  Twój czworonożny przyjaciel gubi sierść? 2 gumowe szczotki główne robota odkurzającego Roomba Comboreg; j7+ bezproblemowo sobie z nią poradzą. Na dodatek robot przypomni Ci o okresie powiększonego linienia, kiedy niezbędne może być częstsze odkurzanie. Nie będzie miał także problemu z nieczystościami pozostawionymi przez zwierzaka. Kiedy w trakcie sprzątania natknie się na przeszkodę, efektywnie ją ominie.
  Stacja Clean Base kontrolująca poziom naładowania
  Robot odkurzający Roomba Comboreg; j7+ zawsze wykonuje swoje zadanie do końca. Gdy jego akumulator jest bliski rozładowania, wraca do stacji dokującej w celu naładowania, po czym wznawia pracę w miejscu, w którym ją przerwał. Ponadto Roomba Comboreg; j7+ samodzielnie opróżnia swój pojemnik na brud do stacji ładująco‑czyszczącej Clean Base nawet do 60 dni.
  Sprzątanie bez Twojego udziału
  Zaplanuj odkurzanie na czas, kiedy nie ma Cię w domu. Załatw wszystkie swoje sprawy i ciesz się czystą podłogą po powrocie.
  mistrzowskie wsparcie
  iRobot buduje trwałe i bezusterkowe roboty z myślą o komforcie ich użytkowania. Dba o to, żeby użytkownik otrzymał wsparcie za każdym razem wtedy, kiedy tego potrzebuje. Biuro Obsługi Klienta iRobot świadczy najwyższej jakości usługi doradcze i serwisowe poparte niezależnymi audytami. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, profesjonalni doradcy iRobot są do twojej dyspozycji.
  dane techniczne:
  Wysokość: 8,7 cm
  Średnica: 34cm
  Waga: 3,2 kg
  Filtr: Aeroforce
  Ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji

  Wieloletnie doświadczenie producenta iRobot znalazło odzwierciedlenie w zaufaniu milionów zadowolonych klientów. Producent sprzedała w tym czasie ponad 40 milionów robotów domowych na całym świecie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz robota Roombareg;, Braavareg; czy oba ‑ Twoje podłogi otrzymają specjalistyczną opiekę, której potrzebują, a Ty czystość bez wysiłku, na którą zasługujesz.
  Specyfikacja:


roomba combo i5+ funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot

roomba combo i5+ funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot Najniższa Cena Online

roomba combo i5+ funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: roomba combo i5+ funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min;Czas pracy:75 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:3-stopniowy system odkurzania, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny wybór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dostosowująca się do typu sprzątanej powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, sensory zapewniające adekwatne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:iRobot Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irobot.home;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/irobot-home/id1012014442;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 9.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:0;Kolor:szary;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:6;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:iRobot Roomba linia i;Model filtra:4624876;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,36 l;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;rodzaj:robot sprzątający;kolekcja:iRobot Roomba Combo i5;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, przy pomocy smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica:33,5 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki, akumulator, dodatkowy filtr, kabel zasilania, stacja dokująca, zbiornik 2w1;Szczotki:2 szczotki gumowe, szczotka boczna;Wysokość:9,2 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, stacja Clean z funkcją automatycznego usuwania brudu iRobot Clean Base, technologia iRobot iADAPT 2.0 z wizualizacją przestrzeni - adaptacja do w...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Cecotec. Ranking TOP10 modeli

roomba combo j5 funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot

roomba combo j5 funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot Najniższa Cena Online

roomba combo j5 funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: roomba combo j5 funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia 68db marki Irobot
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min;Czas pracy:75 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, światła, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja lokalizacji, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:3-stopniowy system odkurzania, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do typu sprzątanej powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:iRobot Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irobot.home;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/irobot-home/id1012014442;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 9.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:https://irobot.pl/pl/combo/586-irobot-roomba-combo-j5-5060944997168.html;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:7;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:iRobot Roomba seria i;Model filtra:4624876;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,39 l;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, cichy, intensywny, manualny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;wariant:robot sprzątający;seria:iRobot Roomba Combo j5;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, przy pomocy smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, dodatkowy filtr, nakładka do mopowania, kabel zasilania, stacja dokująca z wodoodporną podkładką pod mopa, zbiornik 2w1;Szczotki:2 szczotki gumowe, szczotka boczna;Wysokość:8,5 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iR...

Eufy Robot sprzątający robovac lr30 hybrid

Eufy Robot sprzątający robovac lr30 hybrid Najniższa Cena Online

Eufy Robot sprzątający robovac lr30 hybrid - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eufy Robot sprzątający robovac lr30 hybrid
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Eufy Robovac LR30 Hybrid Robot sprzątający Eufy Robovac LR30 Hybrid Hybrydowy robot sprzątający z funkcją odkurzania i mopowania 2 w 1. Niezwykle spora siła ssąca 3000 Pa zagwarantuje unikatową sprawność. Eufy LR30 Hybrid ma sterowany zbiornik na wodę, z którym możesz przypasować przepływ wody do czyszczonej powierzchni. Ma nawigacje laserową iPathTM do tworzenia wirtualnej mapy wnętrza i mapowania wielu pięter. Innowacyjna aplikacja EufyLife pomoże Ci łatwo kontrolować urządzenie. W dodatku robot współpracuje z Amazon Alexa i asystentem Google.
  bardzo wielka moc ssania 3000 Pa RoboVac, dzięki ogromnej mocy ssania bez wysiłku zasysa zanieczyszczenia, gwarantując skrupulatniejsze czyszczenie.
  Sterowany zbiornik na wodę Wybierz stosowny przepływ wody dla swej podłogi,precyzyjnie ją wyczyścić. Pojemność pojemnika to 200 ml. Ma on 3 stopnie wody.
  iPath Nawigacja laserowa RoboVac wykorzystuje nowoczesną technikę LiDAR i ścieżkę czyszczenia w zarysie litery Z, zapewniając dokładne i sprawne czyszczenie. Kreuje wirtualne mapy starannie skanuje wnętrza
  wygodna kontrola przy pomocy aplikacji Użyj aplikacji,przypasować swoje plany sprzątania do przeróżnych pomieszczeń.
  Mapowanie wielu pięter Rozpoznaje do 3 stopni w Twoim domu. Zapisuje niestandardowe preferencje czyszczenia i mapy
  Strefy zakazu ruchu Twórz w aplikacji strefy, w których nie można się poruszać, aby uniemożliwić RoboVac wchodzenie do niektórych obszarów lub pomieszczeń.
  technika BoostIQ™ - skrupulatne czyszczenie z łatwością kompozycja 2 w 1 RoboVac pozwala na jednoczesne odkurzanie i mycie w celu skutecznego czyszczenia. Po wykryciu zmiany z twardej podłogi na dywan, BoostIQ powiększa moc ssania, zapewniając skrupulatne czyszczenie.
  Wspinaj się wyżej* - progi 20 mm RoboVac może na dodatek wspinać się po progach i dywanikach o grubości do 20 mm.
  Sterowanie głosem Eufy RoboVac LR30 Hybrid obsługuje Amazon Alexa i Asystenta Google, dzięki temu możesz sterować RoboVac przy pomocy głosu i cieszysz się wolnym czasem.
  Co jest w pakiecie: RoboVac może dodatkowo wspinać się po progach i dywanikach o grubości do 20 mm. RoboVac LR30 Hybrydowy Baza ładująca Wodoodporna podkładka Zasilacz Narzędzie do czyszczenia Moduł mopujący Dwie dopełniające szczotki boczne Dodatkowy filtr Zmywalna ściereczka do mopowania Instrukcja obsługi i inne dokumenty
  Specyfikacja typ nawigacji: iPath Nawigacja laserowa Moc ssania: 3000 Pa Metody sterowania: aplikacja Eufy, Alexa i Asystent Google Próg wznoszenia: 20 mm objętość pojemnika na kurz: 330 ml rozmiar zbiornika na wodę: 200 ml Poziom hałasu: 62 dB (w trybie Max) Maksymalny czas działania: 145 min (tryb cichy na podłodze) rozmiary artykułu (mm): 350 x 350 x 100

Samsung Jet Bot+ VR30T85513W/GE (8806092260054)

Samsung Jet Bot+ VR30T85513W/GE (8806092260054) Najniższa Cena Online

Samsung Jet Bot+ VR30T85513W/GE (8806092260054) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Jet Bot+ VR30T85513W/GE (8806092260054)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung Jet Bot VR 30T85513W 60W 0,3l Jet Bot skrupulatnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Czujka LiDAR starannie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując pokój*, aby zebrać dane o odległości.

  dzięki temu porusza się skutecznie i obejmuje pokaźniejszą część domu**. NAJWAŻNIEJSZE cechy Moc: 60W objętość pojemnika na kurz: 0,3l LiDAR detektor Czas pracy: do 90 min Czas ładowania: 240 min Poziom hałasu: 76 dBa wariant wyświetlacza Napięcie: 21,9V objętość pojemnika w stacji bazowej: 2,5l Sterowanie WiFi Sterowanie mocą automatyczne ładowanie akumulatora wydajne czyszczenie bez wysiłku skrupulatne sprzątanie nieustanna moc i dokładność poprzez cały proces odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inventer I wielocyklonową strukturą Jet Cyclone.

  Szczotka o wysokiej efektywności czyści rózne typy podłóg I powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę. Dobranie mocy sprzątania do różnych powierzchni Inteligentne sterowanie mocą Odkurzając rozmaite powierzchnie należy korzystać z stosownej mocy ssania,mieć pewność, że są skrupulatnie wysprzątane.

  Funkcja sterowania mocą namierza, czy urządzenie znajduje się na dywanie, czy na posadzce i samoczynnie wytwarza najefektywniejszą siłę ssania. Dzięki temu na dywanie odkurzacz używa więcej mocy, by sprawnie polikwidować nagromadzony kurz.

  Delikatne i skuteczne odkurzanie podłóg Szczotka o wysokiej efektywności Czyść dywany i podłogi wydajniej, z mniejszą ilością zaplątanych w szczotkę włosów. Szczotka o wysokiej produktywności w odkurzaczu ma nieznaczne włókna, wyprodukowane z miękkich, tkanych tworzyw, w tym antystatycznego srebra.

  Wysokowydajne ekstraktory również mielą włosy, żeby zapobiec ich zaplątaniu się wokół szczotki. Bardziej higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz Stacja czyszcząca Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz choćby do 3 miesięcy*.

  Ciesz się komfortowym i higienicznym sposobem na pozbycie się skażeń. Po sprzątaniu, odkurzać samoczynnie wróci do stacji czyszczącej, która wyeliminuje kurz**, korzystając z technice „Air Pulse".

  Wielowarstwowy system filtracji lokalizuje 99,999% minimalnego pyłu***, przez co wydmuchiwane powietrze jest czyste. Przystępny do opróżnienia i nadający się do czyszczenia kompletnie pojemnik na kurz Możliwość pełnego czyszczenia pojemnika na kurz Utrzymuj pojemnik na kurz w higienicznej czystości i prosto opróżniaj robota odkurzającego.

  Cały pojemnik o objętości 0,3 l, w tym system wielocyklonowy, można myć w całości, dzięki temu można go utrzymać w czystości i higienie. Wygoda sterowania zdalnego ulepszone sterowanie za pomocą Wi-Fi pozwala na sterowanie odkurzaczem przy użyciu aplikacji SmartThings*.

  Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia, a także sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz by urządzenie pracowało.

  Zaplanuj sprzątanie przy pomocy smartfona. Wybierz obszar sprzątania I zostaw resztę Jet Botowi System Select & Go™ wytwarza w aplikacji na smartfonie mapę całego domu, dzięki czemu można określić nazwę każdego wnętrza,precyzyjnie wyróżnić obszar sprzątania.

  Wyznaczaj strefy ograniczonego dostępu System No-go Zone Unikaj cennych mebli, poszczególnych pokoi i innych obszarów, które wskażesz. Używając aplikacji SmartThings możesz tworzyć strefy ograniczonego dostępu lub stawiać wirtualne ściany, wybierając obszary na mapie Twojego domu.

  Powstrzymają one samoczynny odkurzacz od przemieszczania się w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier. Sprawdzaj postępy sprzątania swojego Jet Bota na bieżąco. Bieżący Raport Sprzątania Sprawdzaj postępy i stan Jet Bota w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji SmartThings*.

  Bieżący Raport Sprzątania pozwoli Ci błyskawicznie zobaczyć ruch odkurzacza na mapie Twojego domu, gdziekolwiek jesteś. Możesz zobaczyć, czy sprzątanie już się zakończyło, ale też zapauzować działanie urządzenia lub je wyłączyć.

  SPECYFIKACJA technologicznA dane ogólne Main Color: Mglista biel kolor dodatkowy: Mglista biel Silnik: Tak Processor CPU Type: Quad-Core R18 sensor LiDAR czujnik: Tak Anti-Cliff: Tak skuteczność Moc silnika: 60 W Max Running Time: 90 min Poziom hałasu: 76 dBA rodzaj wyświetlacza: wyświetlacz LED Bateria typ baterii: Li-ion Napięcie: 21.9 V Stacja ładownia: Stacja czyszcząca Filtr Filtr umieszczony przed silnikiem: Tak Szczotka Szczotka główna: Szczotka o wysokiej sprawności Boczne: 1 EA Gromadzenie kurzu wariant: Bezworkowy pojemność pojemnika na kurz: 0.3 L Akcesoria Magnetic Tape: 1 EA Extra Side Brush: 1 EA Extra Filter: Filtr przedsilnikowy 1EA Clean Station Detail (Accessory) Zużycie energii: 1300 W Voltage, Hz: 220-240V~, 50-60Hz Worki na skażenia: 2 EA objętość pojemnika na kurz: 2.5 L rozmiary (SxWxG): 280x525x400 mm Filtration Rate: 99.999 % Waga: 5.0 kg Smart SmartThings App Support: Tak Bixby, Alexa, Google Assistant Support: Tak Live Cleaning Report: Tak Select &a

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Neato Robotics. Ranking TOP10 modeli

VR20K9350WK/GE Robot odkurzający SAMSUNG

VR20K9350WK/GE Robot odkurzający SAMSUNG Najniższa Cena Online

VR20K9350WK/GE Robot odkurzający SAMSUNG - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: VR20K9350WK/GE Robot odkurzający SAMSUNG
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot odkurzający wyposażony w czujnik FullView czujka 2.0. Nieporównywalna moc ssąca odkurzacza powoduje, że jest on efektywny, jak odkurzacz rodzaju „stick pod względem usuwania kurzu i zanieczyszczeń z różnorodnych powierzchni, w tym dywanów, chodników, podłóg drewnianych i płytek.

  przy pomocy przenośnej aplikacji elect & Go, możemy wybrać, które pokój chcemy posprzątać. System Visionary Mapping wyznacza stosowną drogę szybkiego sprzątania po której poruszać się będzie robot.

  Odkurzacz buduje mapę całego domu, a także oblicza najwydajniejszą drogę sprzątania korzystając z czujników o wysokiej czułości i zastosowanej cyfrowej kamery. Technika Point Cleaning pozwala ręcznie wybrać zabrudzone albo zakurzone miejsca.

  wystarczy wyznaczyć światłem punkt położony 1 metr przed odkurzaczem, a przemieści się on w kierunku punktu świetlnego, odkurzając wyróznioną powierzchnię. Kółka Easy Pass upraszczają pokonywanie większości przeszkód, takich jak progi, dzięki czemu odkurzacz może pracować podczas nieobecności domowników.

  Korpus odkurzacza znajduje się 20 mm nad podłożem, co redukuje ryzyko zablokowania....


Robot sprzątający IROBOT Roomba I7+ (I755040), kolor czarny

Robot sprzątający IROBOT Roomba I7+ (I755040), kolor czarny Najniższa Cena Online

Robot sprzątający IROBOT Roomba I7+ (I755040), kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający IROBOT Roomba I7+ (I755040), kolor czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Robot odkurzający iRobot Roomba i7+ (i7556) z Wi-Fi, funkcją samoczynnego usuwania brudu i zasysaniem podnoszącym, a także 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszystkich powierzchni sprzątających, aplikacja w języku polskim.

  firma: iRobot

  Model: Roomba i7+

  Aplikacja mobilna: Tak(iRobot Home)

  kształt: kolisty

  Zdalnie sterowany: Tak

  Język: Menu aplikacji w języku polskim

  typ silnika ssącego: Bezszczotkowy

  typ silników kół napędowych: Szczotkowe

  wariant pojemnika na brud: AeroForce zmywalny

  objętość zbiornika na kurz: 0,4 l

  Deklarowana skuteczność odkurzania: 99,5%

  Metody nawigacji: iAdapt 3.0

  Głośność: 50 dB (60 dB)

  Czujniki położenia: Vision / Gyro / OFS

  Kamera górna: TAK VSLAM (Vision Simultaneous Localization and Mapping)

  Max. Wys. Dywanów i progów: 1,5 cm

  Zasilanie: Akumulatorowe

  wariant akumulatora: Litowo-jonowy

  pojemność akumulatora: 1800 mAh

  Napięcie akumulatora: 14,4 V

  Zapotrzebowanie prądu podczas ładowania: 30 W

  Zapotrzebowanie prądu w trakcie Stand-By: 2 W

  Czas pracy: 90 min

  Średni czas ładowania: 90 min

  Display LED: LED / dotykowy / TAK

  Programy: Spiral Spot, Smart Turbo, Repeat

  Sensory: PSD x2, Urwiska (Clifu) x3, Podczerwieni, Gyro

  Filtr: AeroForce + Allergen Lock w workach w stacji Clean Base

  Funkcje dodatkowe: Oszczędzanie energii, Wirtualna ściana, Akcelerometr, Skanowanie pomieszczenia, samoczynny rozładunek pojemnika na kurz, Moduł WiFi, Smart Diagnosis, Ładowanie i wznawianie sprzątania, Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach, samoczynna współpraca z urządzeniami Smart Home, Wykrywanie i rozpoznawanie przeszkód w czasie rzeczywistym

  wymiary odkurzacza: 34 x 34 x 9,2 cm

  wymiary stacji Clean Base: 31 x 39 x 48,5 cm

  Waga odkurzacza: 3,4 kg

  Waga stacji: 4,3 kg

  Kolor: metaliczny/czarny

  Sprzątanie automatyczne: iRobot Roomba i7+ wykorzystując oryginalną inteligencję wyprodukowaną wyłącznie na zapotrzebowania sprzętów producenta iRobot, uczy się układu Twojego domu,dokładnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem, kurz czy plamy. Samodzielnie skierujesz go także w określone miejsca, jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego albo przy użyciu aplikacji, zaplanuj odkurzanie na czas, kiedy nie ma Cię w domu.

  skrupulatność realizowanej pracy: Robot Roomba i7+ wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania 10x pokaźniejszą moc ssącą, 2 gumowe szczotki główne oraz szczotkę boczną, progresywne czujniki oraz technologię Dirt Detect, aby Twoje podłogi zawsze lśniły czystością. Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy co sprawia,w chwili kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, odkurzacz wróci do stacji w celu naładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  Intelienty Robot sprzątający: Im częściej używasz odkurzacza, tym lepiej sprząta, pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy oraz przypomni Ci o okresie rozszerzonego linienia zwierząt domowych i zasugeruje dodatkowe sprzątanie w okresie pylenia roślin kiedy potrzebne może być częstsze odkurzanie.

  Stacja samoopróżniająca: Urządzenie sprząta po Tobie i po sobie, nie musisz już dotykać kurzu i brudu poprzez całe miesiące, ponieważ robot odkurzający Roomba i7+ samoczynnie opróżnia zawartość do stacji Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu. Używane w tym systemie worki AllergenLock zatrzymują 99% alergenów, pyłków oraz pleśni i mogą pomieścić gromadzony brud i zanieczyszczenia nawet przez 60 dni. Stan zużycia worka albo narzędzie sprzątających w postaci szczotek można sprawdzić po przez aplikacje

  Filtr AeroForce: Filtr o wysokiej sprawności produkowano ze specjalnego materiału, który wychwytuje 99% alergenów w postaci pleśni, pyłków czy roztoczy. Dzięki czemu robot Roomba i7+ dba jednocześnie o czystość w Twoim domu, jak i zdrowie Twoje, a także Twoich bliskich.

  Łatwe czyszczenie: Utrzymanie robota sprzątającego w czystości nigdy nie było łatwiejsze. Nasz odkurzacz zaopatrzona jest w zmywalny pojemnik na brud, który bezproblemowo umyjesz pod bieżącą wodą.

  zestaw mieści:

  1x Robot Roomba i7+

  1x Stacja Clean Base ładująco-czyszcząca

  3x Filtr AeroForce

  2x Worek AllergenLock

  3x Szczotka boczna

  2x Gumowa szczotka główna

  DN

  5060359289742RN

  produkt powystawowy, poprezentacyjny realne drobne rysy i otarcia 100% wydajny technicznie (artykuł sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis). osiągalne podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze. Artykuł zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.


Roomba Combo j7+ (c755840) Robot odkurzający iROBOT (5060629989884)

Roomba Combo j7+ (c755840) Robot odkurzający iROBOT (5060629989884) Najniższa Cena Online

Roomba Combo j7+ (c755840) Robot odkurzający iROBOT (5060629989884) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roomba Combo j7+ (c755840) Robot odkurzający iROBOT (5060629989884)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas na Twój odpoczynek tworzony, aby radzić sobie w nieszablonowych warunkach Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ unika zagrożeń w postaci „niespodziewanek" pozostawionych poprzez zwierzęta czy przewodów od ładowarek.

  wyłapuje je, korzystając z systemu nawigacji PrecisionVision. Uczy się ponadto, jak progresywnać z takimi przeszkodami w przyszłości, przesyłając zdjęcie do użytkownika, który dzięki systemowi operacyjnemu iRobot OS może polecić robotowi, żeby ominął przeszkodę lub posprzątał wokół niej.

  Odkurzanie z niezwykłą mocą Utrzymuje gruntowną czystość w domu dzięki 4-stopniowemu systemowi sprzątania. Łączy szczotkę boczną do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach z 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszelkich powierzchni, 10x obszerniejszą mocą ssącą oraz jedynym w swym rodzaju modułem mopującym.

  Możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące Zapomnij o odkurzaniu na długie miesiące dzięki stacji Clean Base® z funkcją automatycznego usuwania brudu, która umożliwia robotowi Roomba Combo® j7+ samodzielne opróżnianie swojego pojemnika choćby przez 60 dni.

  Nie pozwól, aby bałagan pokrzyżował Twoje plany Dzięki nowoczesnej funkcji mapowania i zgodności z asystentami głosowymi, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ umożliwi Ci sprzątanie miejscowych zabrudzeń, gdy tylko się pojawią, przez wydanie polecenia głosowego.

  Tak inteligentny, iż przewiduje powstanie zabrudzeń by zapewnić sprawność sprzątania odpowiednio do Twoich potrzeb, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ rozpoznaje poszczególne pomieszczenia i pory dnia, w których powinien posprzątać (np.

  po śniadaniu w kuchni) i oferuje personalizowane harmonogramy. Reaguje w czasie rzeczywistym na otoczenie w domu Dzięki systemowi nawigacji PrecisionVision Roomba Combo® j7, jest jedynym robotem odkurzająco-mopującym na świecie, który rozpoznaje i identyfikuje ponad 80 typów obiektów, w tym nieczystości pozostawione poprzez zwierzęta domowe, przewody od ładowarek czy buty.

  Sprzątanie bez kiwnięcia palcem Rozumie więcej poleceń głosowych niż jakikolwiek inny robot sprzątający. Sparuj go z urządzeniami obsługującymi Alexę, Siri lub Asystenta Google i za pomocą komend głosowych, takich jak: "Tell Roomba Combo to vacuum and mop in front of the table", skieruj sobota do sprzątania określonego obszaru w Twoim domu.

  świeże funkcje dodawane automatycznie Nie musisz martwić się, iż funkcje Twojego robota Roomba Combo® j7+ staną się nieaktualne. A to dlatego, że został zaprojektowany tak,automatycznie pobierać najnowsze dostępne funkcje.

  Zawartość zestawu W zestawie znajduje się: - Stacja ładująco-opróżniająca, - Nakładka mopująca, - Filtr, - Szczotka boczna, - przewód zasilający, - Instrukcja obsługi w języku polskim, - Karta gwarancyjna.

  zobacz WIĘCEJ...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Niceboy. Ranking TOP10 modeli

Roborock Q revo qr02 robot odkurzający (6970995787429)

Roborock Q revo qr02 robot odkurzający (6970995787429) Najniższa Cena Online

Roborock Q revo qr02 robot odkurzający (6970995787429) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q revo qr02 robot odkurzający (6970995787429)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q Revo Biały 5500 Pa Doświadcz prostej przyjemności inteligentnego sprzątania dzięki Q Revo. Dzięki konkretnym funkcjom i bezproblemowej technice Q Revo powoduje, iż konserwacja, czyszczenie, nawigacja i obsługa są proste.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry Bateria: 5200mAh rozmiary odkurzacza: 353x350x96,5 mm wymiary stacji: 561x340x487 mm Waga: 3,7 kg Czas działania: do 180 min Czas ładowania: do 6 godzin Pokonywanie przeszkód: do 2 cm Moc ssania: 5500 Pa Kolor: Biały Inteligentne unikanie przeszkód LiDAR + Reactive 3D Pożegnaj się z brudną robotą Ułatw sobie życie dzięki czyszczeniu bez zastosowania rąk, dzięki wielofunkcyjnej stacji dokującej, która ogranicza konserwację do minimum.

  Samoczyszczenie Obraca i szoruje nakładki mopa wzdłuż podstawy doku, aby utrzymać je w czystości po każdym odkurzaniu. Samoschnący w całości wysusza mopy ciepłym powietrzem o temperaturze 45°C, zapobiegając rozwojowi pleśni i nieprzyjemnym zapachom.

  Samoopróżniający się pozwala na 7 tygodni bez opróżniania. Samonapełniające się automatycznie napełnia zbiornik na wodę przy maksymalnym zasięgu mopowania do 400 m2. Zdejmowana podstawa łatwo zdejmij podstawę dokującą dla wygody czyszczenia.

  Podwójnie wirujące mopy Oglądaj, jak plamy znikają w pełni Podwójne mopy obracają się, dociskając, bez wysiłku usuwając plamy i zawsze pozostawiając idealną podłogę. Prędkość wirowania 200 obr/min.

  automatyczne podnoszenie mopa Mopuj i odkurzaj za jednym razem Mopy samoczynne podnoszą się w trakcie odkurzania dywanów i powrotu do stacji dokującej, dzięki czemu podłogi i dywany są czyszczone za jednym razem, bez pozostawiania brudnych smug.

  Podnoszenie mopa 7 mm. Arcytrudne ssanie 5500 Pa Pozbądź się bałaganu Dzięki arcytrudnemu ssaniu 5500 Pa kurz i brud są z łatwością wychwytywane z najróżniejszych rodzajów podłóg, co udoskonala sprzątanie domu. W całości gumowa szczotka Czyść momentalnie bez splotów Pożegnaj się ze splątanymi włosami i przywitaj się ze skutecznym czyszczeniem za pomocą gumowej szczotki, która dopasowuje się do nierównego podłoża, gwarantując maksymalną efektywność czyszczenia.

  Reaktywne unikanie przeszkód Brudne pokoje? Bez obaw! Q Revo z łatwością lokalizuje potencjalne zagrożenia i unika ich, więc nie musisz się martwić o zbieranie ich z podłogi przed rozpoczęciem sprzątania.

  Inteligentne sugestie dotyczące stref No-Go Zones Ryzykowne obszary? Nie zbliżaj się! w sytuacji schodów i miejsc, w których z łatwością utknąć, Q Revo może je wykryć i zasugerować jako "strefy bez wyjścia".

  W ten sposób nie musisz się martwić, iż utknie lub przypadkowo się przewróci. Nawigacja PreciSense LiDAR Mądrzejszy aniżeli możesz sobie wyobrazić ekspresowo skanuje, żeby poznać środowisko domowe i buduje szczegółowe mapy, żeby znaleźć trafną trasę do sprzątania domu.

  Niestandardowe procedury czyszczenia Czyść tak, jak chcesz Ustaw procedury sprzątania w aplikacji, żeby posprzątać cały dom, określone pokoje albo użytkowane obszary, takie jak kuchnia. Kontrola głosu starczy powiedzieć Dzięki Amazon Alexa, Google Home albo Apple Siri Shortcuts możesz zacząć sprzątać swój dom lub określone pokoje po prostu przy pomocy głosu.

  Szybsze ładowanie momentalnie wznów sprzątanie dzięki ładowaniu szybszemu o 30% aniżeli wcześniej i wykorzystaj w pełni niskie ceny energii, ładując poza godzinami szczytu. Zrób coś dla środowiska. SPECYFIKACJA technicznA Kolor: Biały Model ze stacją opróżniającą Nawigacja: Inteligentne unikanie przeszkód LiDAR + Reactive 3D Aktywna dzianina: Tak, podwójna ściereczka obrotowa Unikanie przeszkód: Tak, nowoczesne samoczynne napełnianie wodą: Tak, na stacji automatyczne pranie mopa: Tak, na stacji automatyczne suszenie mopa: Tak, na stacji automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz: Tak, na stacji Wirtualna ściana/strefy no-go: Tak Strefa bez mopa: Tak przystępnych kilka planów pięter: Tak Sprzątanie poszczególnych pomieszczeń: Tak automatyczna regulacja mocy: Tak Dynamiczna szybkość szczotki bocznej: Tak Przegląd trasy czyszczenia: Tak wariant pojemnika na wodę: Elektroniczne dozowanie wody Wibracyjne czyszczenie na mokro: Mop obrotowy Ustawienia dla dywanów: Inteligentne automatyczne podnoszenie mopa Lokalizacja robota odkurzającego: Tak Moc ssania: 5500 Pa Bateria: 5200 mAh Głośność (dB): 63dB W pakiecie 1x odkurzacz 1x pojemnik na kurz 1x pojemnik na wodę 1x ściereczka do czyszczenia na mokro 1x stacja samoopróżniająca i samooczyszczająca


Roborock Robot sprzątający ze stacją q revo (biały)

Roborock Robot sprzątający ze stacją q revo (biały) Najniższa Cena Online

Roborock Robot sprzątający ze stacją q revo (biały) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Robot sprzątający ze stacją q revo (biały)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min;Czas pracy:180 min;Czujniki:antykolizyjny, laserowy, przeszkód;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:automatyczne czyszczenie mopa, funkcja mopa, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:samoczynny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, szybkie ładowanie;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Roborock;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roborock.smart&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/gb/app/roborock/id1462875428?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 12.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:0;Kolor:biały;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:0;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:Roborock Q Revo;pojemność zbiornika:0,35 l;Poziom hałasu:0 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;wariant:robot sprzątający;kolekcja:Roborock Q Revo;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, przy pomocy smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja samooczyszczająca;Szczotki:szczotka boczna, szczotka gumowa;Wysokość:9,65 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:nawigacja LiDAR PreciSense;Zmywalny pojemnik na kurz:takInne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 4000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 4000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 4000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 4000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 4000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 4000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 4000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 4000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *