Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 4000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 4000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 4000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 4000 zł. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 4000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

iRobot Roomba Combo j7

iRobot Roomba Combo j7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo j7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo j7
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas na Twój odpoczynek tworzony, aby radzić sobie w nieszablonowych warunkach Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ unika zagrożeń w postaci „niespodziewanek" pozostawionych poprzez zwierzęta czy przewodów od ładowarek.

  wyłapuje je, korzystając z systemu nawigacji PrecisionVision. Uczy się ponadto, jak progresywnać z takimi przeszkodami w przyszłości, przesyłając zdjęcie do użytkownika, który dzięki systemowi operacyjnemu iRobot OS może polecić robotowi, żeby ominął przeszkodę lub posprzątał wokół niej.

  Odkurzanie z niezwykłą mocą Utrzymuje gruntowną czystość w domu dzięki 4-stopniowemu systemowi sprzątania. Łączy szczotkę boczną do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach z 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszelkich powierzchni, 10x obszerniejszą mocą ssącą oraz jedynym w swym rodzaju modułem mopującym.

  Możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące Zapomnij o odkurzaniu na długie miesiące dzięki stacji Clean Base® z funkcją automatycznego usuwania brudu, która umożliwia robotowi Roomba Combo® j7+ samodzielne opróżnianie swojego pojemnika choćby przez 60 dni.

  Nie pozwól, aby bałagan pokrzyżował Twoje plany Dzięki nowoczesnej funkcji mapowania i zgodności z asystentami głosowymi, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ umożliwi Ci sprzątanie miejscowych zabrudzeń, gdy tylko się pojawią, przez wydanie polecenia głosowego.

  Tak inteligentny, iż przewiduje powstanie zabrudzeń by zapewnić sprawność sprzątania odpowiednio do Twoich potrzeb, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ rozpoznaje poszczególne pomieszczenia i pory dnia, w których powinien posprzątać (np.

  po śniadaniu w kuchni) i oferuje personalizowane harmonogramy. Reaguje w czasie rzeczywistym na otoczenie w domu Dzięki systemowi nawigacji PrecisionVision Roomba Combo® j7, jest jedynym robotem odkurzająco-mopującym na świecie, który rozpoznaje i identyfikuje ponad 80 typów obiektów, w tym nieczystości pozostawione poprzez zwierzęta domowe, przewody od ładowarek czy buty.

  Sprzątanie bez kiwnięcia palcem Rozumie więcej poleceń głosowych niż jakikolwiek inny robot sprzątający. Sparuj go z urządzeniami obsługującymi Alexę, Siri lub Asystenta Google i za pomocą komend głosowych, takich jak: "Tell Roomba Combo to vacuum and mop in front of the table", skieruj sobota do sprzątania określonego obszaru w Twoim domu.

  świeże funkcje dodawane automatycznie Nie musisz martwić się, iż funkcje Twojego robota Roomba Combo® j7+ staną się nieaktualne. A to dlatego, że został zaprojektowany tak,automatycznie pobierać najnowsze dostępne funkcje.

  Zawartość zestawu W zestawie znajduje się: - Stacja ładująco-opróżniająca, - Nakładka mopująca, - Filtr, - Szczotka boczna, - przewód zasilający, - Instrukcja obsługi w języku polskim, - Karta gwarancyjna.

  zobacz WIĘCEJ...


Roborock S7 Max

Roborock S7 Max Najniższa Cena Online

Roborock S7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7 Max
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Roborock S7 MaxV+ demonstrujemy odkurzacz samoczynny Roborock S7 MaxV+ Roborock S7 MaxV+ to zrobotyzowany odkurzacz z dźwiękowym systemem mopowania wibracyjnego VibraRise, akumulatorem o pojemności 5200 mAh i mocy ssania 5100 Pa.

  Dzięki funkcji podnoszenia nakładki mopa w sytuacji wykrycia dywanu, jest to perfekcyjny odkurzacz automatyczny dla gospodarstw domowych z rozmaitymi rodzajami podłóg. Dodatkowo rozmieszczenie pomieszczeń nie sprawi, iż Roborock S7 MaxV+ będzie problemem, dzięki połączeniu kamery i nawigacji laserowej LiDAR wytrzymuje choćby do 3 godzin sprzątania.

  Nie ma szans na kurz ani większe okruchy, system ssący HyperForce ma siłę 5100 Pa, zbiornik na kurz o pojemności 400 ml może pomieścić naprawdę dużą ilość brudu a zbiornik na wodę o obszerności 200 ml wystarczy do wytarcia ok 150 m2.

  Wszystko to możesz kontrolować przy pomocy aplikacji mobilnej Roborock albo dowolnego asystenta głosowego. Stacja samoopróżniająca Ta samoopróżniająca się stacja zapewni Ci do 8 tygodni wygody bez zmiany worka.

  Dzięki wysokiej jakości filtracji namierza do 99,99% brudu w trakcie ekstrakcji, dzięki temu utrzymuje dom w czystości. Worki na śmieci o obszerności 3 litrów są zamykane, dzięki czemu nie ma ryzyka rozsypania kurzu podczas zamiany.

  Inteligentne algorytmy odpylania dostosowują opróżnianie w zależności od wykorzystywania, aby zminimalizować zakłócenia. Opróżnianie można jeszcze kontrolować w aplikacji z dowolnego miejsca. Dzięki zmywalnym przednim i tylnym filtrom i koszowi na kurz każda część jest czysta i ma dłuższą żywotność.

  Mopowanie soniczne Przenieś sprzątanie swojego domu na nowy poziom dzięki robotowi odkurzającemu Roborock S7 MaxV +, który jest wyposażony w technikę mopa dźwiękowego zdolną do 3000 drgań na minutę.

  Odkurzacz automatyczny likwiduje w ten sposób suche plamy, których inne roboty nie potrafią pousuwać, takie jak plamy z kawy albo zaschniętej żywności. Nie musisz choćby unikać dywanów podczas mopowania. Roborock S7 MaxV+ posiada specjalne ultradźwiękowe wykrywanie dywanu i automatycznie unosi mop tak, iż dywan tylko odkurza, bez zbędnego moczenia.

  ulepszona szczotka główna Nowa szczotka główna wyprodukowana kompletnie z gumy jest trwalsza, lepiej odprowadza brud i utrudnia plątanie włosów. Na dodatek główna szczotka dopasowuje się do ruchów robota odkurzającego, utrzymując go jak najbliżej podłoża i podnosząc albo opuszczając w razie zapotrzebowania.

  Można to porównać na przykład do działania układu zawieszenia samochodu. Odkurza i mopuje jednocześnie Nadaj swoim podłogom blask i higieniczną czystość. Starczy rozpocząć odkurzanie, dodać wodę do 200 ml pojemnika z elektronicznym dozowaniem, a Roborock S7 MaxV+ produktywnie poradzi sobie z każdą pracą na mokro i na sucho samodzielnie.

  Po pełnym naładowaniu zapewnia do 3 godzin stałej pracy na 300 m2. Podwójna kamera, udoskonalone widzenie, obszerniejsza precyzyjność Ogromną zaletą Roborock S7 MaxV+ jest system nawigacji, który został opracowany z myślą o Twoim domu.

  Podwójna kamera do rozpoznawania obiektów ReactiveAI 2.0 w połączeniu z nawigacją laserową LDS LiDAR pozwala na wykrywanie przeszkód na drodze, oszacowanie ich położenia i wymiaru tak, żeby odkurzacz mógł je bezpiecznie ominąć.

  na dodatek przedmioty te są oznaczone ikoną na mapie w aplikacji, dzięki czemu można je obejrzeć w domu i znaleźć zgubiony smoczek, rękawiczkę, klucze itp. Jeśli chodzi o kamerę w domu, prywatność i bezpieczeństwo są kluczowe..

  Wszystkie obrazy przetworzone poprzez ReactiveAI są usuwane natychmiast po przechwyceniu. Widzi choćby w ciemności Nie tylko składa się z jednej z najlepszych kamer, jakie można znaleźć, ale ma w dodatku wysokiej jakości system podczerwieni, który pozwala widzieć w ciemności i cieszyć się wszystkimi jego funkcjami w dzień iw nocy.

  Możesz ekspresowo i skutecznie posprzątać swój dom o każdej porze dnia i nocy. Wielopoziomowe mapowanie Dzięki wielopoziomowemu systemowi mapowania rozpoznaje rozmaite piętra Twojego domu, dzięki temu można go przystosować do wszystkich rodzajów pomieszczeń i przestrzeni.

  Na każdym piętrze można zdefiniować przeróżne strefy czyszczenia i zakazu ruchu. Obsługa przez aplikację mobilną Dzięki aplikacji Roborock możesz zaplanować, kiedy i jak nieraz Twój robotyczny pomocnik będzie odkurzał lub dać mu jednorazową instrukcję odkurzania, nawet jeśli musisz siedzieć w pracy.

  Możesz także sterować mocą ssania i korzystać z mapy 2D i 3D, aby zobaczyć trasę pokonywaną poprzez odkurzacz podczas pracy lub ustawić zabronione strefy czyszczenia i nazwać pokoje zgodnie ze swoimi pomysłami.

  Porównanie produktów Ten artykuł Roborock S7 MaxV+ 105247 VS Poprzednio oglądany Roborock S7 Czarny VS popularny Roborock S7 MaxV Ultra S7MU5200 PORÓWNAJ PRODUKTY informacje podstawowe firma Roborock > Odkurzacze samoczynne Roborock rodzaj filtra HEPA > Odkurzacze samoczynne HEPA Czas pracy 180 min Czas ładowania? 6 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 66 do 70 dB > Odkurzacze automatyczne – od 66 do 70 dB Funkcje Funkcje Wirtualna ściana > Odkurzacze samoczynne – Wirtualna ściana Programator pracy > Odkurzacze samoczynne – Programator pracy Zdalne sterowanie > Odkurzacze samoczynne – Zdalne sterowanie samoczynny powrót do bazy Harmonogram Opcje czyszczenia Mopowanie > Odkurzacze samoczynne – Mopowanie Odkurzanie > Odkurzacze samoczynne – Odkurzanie zastosowane technologie Wirtualna Ściana samoczynny powrót do bazy czujka schody 2 w 1 odkurzanie i mopowania Robrock HyperForce detektor krawędzi atrybuty fizyczne odcień Czarne > Czarne Odkurzacze automatyczne pojemność worka/pojemnika [l]? 2,27 l Wysokość? 9.65 cm Model S7 MaxV Plus


Ecovacs Deebot X1 PluS

Ecovacs Deebot X1 PluS Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 PluS
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  progresywny technicznie robot do sprzątania powierzchni, gwarantujący nieprzeciętne odkurzanie i mopowanie. DEEBOT X1 PLUS jest najnowszym członkiem rodziny DEEBOT. Zaopatrzony w stację Auto-Empty, która samodzielnie opróżnia odkurzacz i oszczędza Ci pracy związanej z opróżnianiem pojemnika na kurz przez okres do 60 dni. I nie musisz martwić się o nawigację....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Viomi. Ranking TOP10 modeli

Viomi Alpha 3

Viomi Alpha 3 Najniższa Cena Online

Viomi Alpha 3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi Alpha 3
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Viomi Alpha 3

  Koniec z uciążliwym odkurzaniem i myciem podłóg - robot sprzątający Viomi Alpha 3 zajmie się tym za Ciebie! Dzięki sile ssania aż 2800 Pa urządzenie wyśmienicie radzi sobie z brudem, a jego wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy choćby 180 minut. Nie musisz również przejmować się myciem nakładek mopujących artykułu - odpowiada za to wchodząca w skład zestawu stacja ze zbiornikami na czystą i brudną wodę. Co więcej, możesz wygodnie kontrolować robota za pomocą aplikacji Mi Home.

  Imponująca efektywność

  Robot Viomi Alpha 3 momentalnie upora się z zanieczyszczeniami. Jego siła ssania sięga 2800 Pa - bezproblemowo pousuwa kurz, okruchy, sierść i inne odpady. Co więcej, urządzenie może nie tylko odkurzyć podłogę, ale też umyć ją na mokro. Dzięki funkcji wibracji nakładki mopującej sprawnie eliminuje choćby wyjątkowo uporczywe plamy. Istnieje również możliwość dopasowania jego pracy za pomocą aplikacji. Do wyboru przystępne są różne tryby czyszczenia i stopnie ssania.

  Długi czas pracy

  Viomi Alpha 3 został zaopatrzony w wytrzymały akumulator, dzięki temu może bezustannie pracować nawet przez 180 minut. To wystarczająco dużo,starannie odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni sięgającej 180 m2! Robot genialnie sprawdzi się zatem jednocześnie w mniejszych, jak i pokaźniejszych mieszkaniach. Nie musisz też pamiętać o jego ładowaniu. Gdy akumulator będzie bliski wyczerpania, Alpha 3 automatycznie skieruje się do stacji, a po uzupełnieniu energii wróci do pracy w miejscu, w którym przerwał.

  wyprodukowany do Twojego mieszkania

  To praktyczne urządzenie bezproblemowo odnajdzie się w Twoim domu. Zostało zaopatrzone w progresywny system laserowy, dzięki któremu może precyzyjnie skanować pomieszczenia, wytwarzać ich mapy i planować optymalne trasy sprzątania. Prosto pokonuje również przeszkody o wysokości do 2 cm - niestraszne mu progi czy dywany. Robot pracuje przy tym zaskakująco cicho - jego poziom głośności to tylko około 72 dB. Nie obawiaj się uciążliwego szumu!

  Sam zadba o czystość nakładki mopującej

  Zapomnij o konieczności samodzielnego prania nakładek mopujących robota. Wchodząca w skład zestawu stacja Cię w tym wyręczy! Jak to działa? w trakcie mycia podłóg Alpha 3 w pewnym momencie samoistnie wróci do stacji. Tam nakładka mopująca zostanie doskładnie wyczyszczona. Następnie robot będzie kontynuował sprzątanie od miejsca, w którym przerwał. Stacja została wyekwipowana w 2 4-litrowe zbiorniki - na czystą i brudną wodę. Dzięki czemu masz pewność,skażenia nie znajdą się z powrotem na podłodze!

  niezawodny też na dywanach

  W Twoim domu znajduje się dywan? Viomi Alpha 3 nie zawiedzie Twoich oczekiwań! bezproblemowo wykryje go w trakcie sprzątania i automatycznie zwiększy na nim siłę ssania,dokładnie odkurzyć ukryte w jego włóknach okruchy, kurz, włosy i inne zanieczyszczenia. Uniesie również nakładkę mopującą, by zapobiec jego zamoczeniu. W aplikacji przystępna jest też funkcja unikania dywanów - włącz ją, a robot będzie samoczynnie je omijał.

  sporo możliwości z aplikacją

  Połącz robota z aplikacją Mi Home i zyskaj jeszcze więcej możliwości. Teraz możesz nie tylko zdalnie kontrolować robota i zmieniać tryby sprzątania, ale też na przykład kreować dla niego harmonogramy pracy i wskazywać określone pomieszczenia, które powinny zostać wyczyszczone. Nie chcesz, by Alpha 3 miał dostęp do jakiegoś miejsca, na przykład do pokoju dziecka? starczy, iż ustawisz wirtualną ścianę lub strefę zakazaną! przejrzyj, co jeszcze na Ciebie czeka.

  Kontroluj robota za pomocą głosu

  To nie koniec udogodnień. Nie masz pod ręką telefonu, nie chcesz wstawać z komfortowego fotela, a wydaje Ci się, że przydałoby się trochę posprzątać? Już nie musisz ruszać się z miejsca! Alpha 3 jest kompatybilny z inteligentnymi asystentami Google Assistant i Amazon Alexa. To oznacza, że możesz kontrolować go przy pomocy prostych komend głosowych. Starczy kilka słów, aby urządzenie zabrało się do pracy!

  W pakiecie
  • Robot sprzątający
  • Zbiornik na kurz
  • Filtr
  • Szczotka główna
  • Osłona szczotki głównej
  • Nakładka mopująca x2
  • Szczotka boczna x2
  • Stacja czyszcząca
  • Zbiornik na czystą wodę
  • Zbiornik na brudną wodę
  • Kratka ściekowa
  • kabel zasilania
  • Narzędzie do czyszczenia

  Specyfikacja


Neato Robotics Bovtac D10

Neato Robotics Bovtac D10 Najniższa Cena Online

Neato Robotics Bovtac D10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Neato Robotics
 • Pełna nazwa odkurzacza: Neato Robotics Bovtac D10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający NEATO ROBOTICS D10 ma imponujący czas pracy wynoszący 300 minut. Wyposażony jest w filtr HEPA H13, 4 tryby czyszczenia, inteligentny zarys w formie litery D i mapowanie i nawigację LIDAR....

Hobot Legee 7

Hobot Legee 7 Najniższa Cena Online

Hobot Legee 7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hobot Legee 7
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Hobot Legee 7 odkurzająco mopujący. Mop próżniowy 4w1

  automatyczny odkurzacz mopujący asygnowany jest do wszystkich rodzajów podłóg. Spełni oczekiwania zarówno na podłogach drewnianych, laminowanych, szklanych, wyłożonych kafelkami, jak ponadto i marmurem. Banalnie prosty w obsłudze, może wyręczyć każdego w codziennych czynnościach, których nie lubi - odkurzaniu i myciu. Dodatkowe mocne strony tego robota sprzątającego to progresywny design i kompaktowe wymiary, dzięki którym dotrze w różnorodne zakamarki, a przy tym będzie prosty w przechowywaniu.

  Aplikacja HOBOT LEGEE

  Aplikacja HOBOT LEGEE nie tylko obsługuje sterowanie dynamiczne, harmonogram i mapę w czasie rzeczywistym z pamięcią mapy, dzielnikiem pomieszczenia i wirtualną barierą, lecz także wprowadza robota sprzątającego podłogę w nową erę, wprowadzając jego specyficzną funkcję: „Talent Clean" - istnieje 7 specjalistycznych trybów czyszczenia oraz 1 tryb dobrany do Twoich potrzeb.

  Talent Clean-Tailor Made Smart


  dostępnych jest 7 wyspecjalizowanych trybów czyszczenia i 1 tryb niestandardowy, żeby spełnić wszelkie specjalne potrzeby. Żeby uzyskać najlepszy efekt czyszczenia, można przypisać inny tryb czyszczenia Talent w zależności od warunków w pomieszczeniu.

  Tryb plamy


  Wyłączny patent marki HOBOT. Specjalizuje się w usuwaniu uporczywych plam, które nieraz pozostawialiśmy na podłodze.
  LEGEE najpierw podzieli obszar na 1,5 m x 1,5 m i spryska dużą ilością wody, aby rozpuścić plamy, a następnie wróci i wchłonie rozpuszczone plamy!

  Tryb zwierzaka

  Czyszczenie sierści zwierząt nigdy nie było łatwiejsze! W trybie zwierzaka moc odkurzacza jest powiększana, żeby zebrać jasne włosy. Dodatkowo powiększona pojemność rozpylanej wody i wyższa częstotliwość wycierania mogą wyeliminować ślady łap albo plamy na podłodze.

  Tryb silny

  Jeśli chcesz starannie wyczyścić podłogę, tryb silny zapewni Ci maksymalną moc odkurzania i wyższą częstotliwość mycia w celu uzyskania najkorzystniejszych rezultatów!

  Tryb naturalny

  Tryb ECO działa przy niskim zużyciu energii przy niepokaźnej mocy odkurzania i najniższej częstotliwości mopowania, dzięki czemu nadal możesz sprzątać podłogę, ciesząc się ciszą i spokojem.

  Tryb polski

  LEGEE wyczyści podłogę, rozszerzając natrysk wody i częstotliwość mycia, jednocześnie zmniejszając szybkość czyszczenia,wyeliminować stary brud i ślady po wodzie na podłodze, dzięki temu podłoga wkrótce odzyska lśnienie!

  Tryb typowy

  Tryb charakterystyczny może zaspokoić Twoje ogólne zapotrzebowania, jeśli nie wiesz, którego trybu potrzebujesz, możesz najpierw wypróbować tryb charakterystyczny.

  Tryb suszenia

  Tryb suszenia jest trafny dla wrażliwych na wilgoć podłóg z twardego drewna, funkcja rozpylania wody jest wyłączona, a moc odkurzania jest nieznacznie powiększana, dzięki temu podłoga może być nadal korzystnie czyszczona bez wody.

  dobrane

  Jeśli masz jakieś specjalne potrzeby lub po prostu ciekawią Cię możliwości urządzenia, możesz wykazać się kreatywnością i odkrywać wszystkie osiągalne kompozycje, a także stworzyć najlepszy tryb sprzątania dla siebie!

  Pamięć map

  LEGEE jest w stanie zapamiętać do 5 map, dane map są przechowywane we wbudowanej pamięci urządzenia.
  Możesz używać zróżnicowanych map, choćby gdy LEGEE znajduje się na innym piętrze lub innym domu.

  różne tryby sprzątania dla każdego wnętrza


  Po czyszczeniu aplikacja LEGEE samoczynnie zdefiniuje pokoje, możesz użyć funkcji scalania lub podziału,dostosować pokoje. Aby osiągnąć najlepszy wynik czyszczenia, możesz przypisać zróżnicowane tryby Talent Clean, by spełnić przeróżne zapotrzebowania czyszczenia pomieszczeń.

  Wirtualna bariera i wirtualne pudełko


  Poruszaj palcami, a nie meblami! Zdefiniuj i kontroluj strefy zamknięte na mapie, by trzymać LEGEE z dala od delikatnych przedmiotów w trakcie czyszczenia!


  Mapa w czasie rzeczywistym o wysokiej dokładności


  Schedule Queue jest to cotygodniowy harmonogram, który umożliwia wstępne planowanie planu sprzątania raz dziennie, do wyboru jest kilka trybów Talent Clean.

  Komunikat głosowy


  Komunikat głosowy LEGEE aktualizuje postęp lub status, dzięki czemu zawsze masz kontrolę. W razie zapotrzebowania możesz ustawić okres Nie przeszkadzać, żeby pominąć działania LEGEE.

  Kreatywny głos


  Baw się kreatywnością i spersonalizuj swój LEGEE, zastępując domyślny komunikat głosowy głosem i ekspresją, którą uwielbiasz. LEGEE wtopi się w Twoje życie w mgnieniu oka!

  Dziennik czyszczenia


  Dziennik sprzątania pozwala na sprawdzenie i udostępnienie danych z ostatnich 10 zadań sprzątania, w tym ukończonej mapy, wyczyszczonego obszaru, czasu trwania sprzątania oraz tego, czy zadanie zostało zakończone.

  Zaplanuj kolejkę

  Kolejka harmonogramów posiada tygodniowy harmonogram, który zezwala na wstępne planowanie planu sprzątania raz dziennie, a także jednorazowy harmonogram dla zadań, które nie są powtarzalne.

  Nawigacja LEGEE SLAM


  LEGEE SLAM to skrót od niepowtarzalnego systemu nawigacji, który łączy LDS Lidar, Encoder, Gyro, E-kompas i Estymację Pozycji w celu wykrywania i pomiaru otoczenia.

  Inteligentne ładowanie i wznawianie

  Gdy poziom naładowania akumulatora jest niski, LEGEE automatycznie powróci do stacji ładującej, żeby się naładować, a następnie oszacuje wymagany czas ładowania dla pozostałego obszaru roboczego, żeby jak najszybciej wznowić zadanie.

  FastBrush 4 w 1 Czyszczenie
  4X czujnik klifu
  Moc ssania 2700Pa
  Zasilany bezszczotkowym silnikiem DC Nidec 22N-1 do zbierania niewiele znaczącego popiołu
  Szczotka boczna - Dotrzyj do wąskiej przestrzeni pod szafką i przeciągnij wzdłuż krawędzi.
  Mycie na sucho - Usuń uporczywy kurz i plamy.
  4x AI Smart Spray
  Równomiernie rozpylić tyle wody, by rozpuścić plamy, ale nie pozostawiać resztek wody.
  szybkość mycia Max. 900 razy / min.
  Siła Mopowania 1800g
  Ruch posuwisto - zwrotny imituje ludzkie zachowanie.
  Mycie na mokro - Absorbuj rozpuszczone plamy i wypoleruj podłogę.

  Projekt bez plątaniny


  Użyj szmatki do wycierania podłogi i zdrap kurz zamiast wałka, który plącze się i jest skomplikowany do czyszczenia.

  Czyszczenie narożników

  budowa w zarysie litery D W profilu litery D + długa szczotka boczna Wejdź głębiej w narożnik

  Czyszczenie wąskich przestrzeni

  Boczna szczotka rozciąga się 3,5 cm od urządzenia, żeby dotrzeć do wąskiej przestrzeni pod szafką i zamiatać wzdłuż krawędzi ściany.

  Głowica ssąca


  mocne podciśnienie 2700 Pa przez rzeźbiony deflektor zbiera nie tylko spore przedmioty wielkości ziaren kukurydzy, lecz także niepokaźny popiół, taki jak mąka, nic nie ucieka!

  Siła Mopowania


  LEGEE-7 dociska podłogę z siłą 1800 g, żeby naśladować ludzkie zachowanie, usuwając uparty kurz i plamę.

  Filtr wysokiej sprawności


  Filtr ekranowy i filtr o wysokiej efektywności zapewniają, iż nic nie ucieknie poza czystym i świeżym powietrzem!


  przyjazna dla użytkownika szczotka boczna


  prosta pielęgnacja, zdejmowana jedną ręką szczotka boczna.

  pasuje do zróżnicowanych twardych podłóg


  Nie ma wpływu na kolor podłogi.

  Dachówka

  Drewniany

  Laminat

  Marmur

  Szkło

  Epoksyd


  Uważaj na krok do przodu i do tyłu


  LEGEE-7 jest broniony przez 4 czujniki wysokości - 2 z przodu i 2 z tyłu, które pomagają mu poruszać się i obracać w wąskiej przestrzeni.

  artykuł pochodzi z oficjalnej dystrybucji HOBOT POLSKA.

  ma opiekę serwisową na okres 24miesięcy w autoryzowanym serwisie

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Eufy. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame BoTW10

Xiaomi Dreame BoTW10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame BoTW10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame BoTW10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Pozwól,technika sprzątała za Ciebie, dzięki Dreame Bot W10

  pakiet z dwiema obrotowymi nakładkami i ssaniem maksymalnym aż do 4000 Pa- to gwarancja porządku w Twoim domu. W10 poradzi sobie z brudem i uporczywymi plamami, a siła nacisku 10 N na nakładki mopujące, które obracają się 180 razy na minutę, zapewni staranne czyszczenie.

  Wybierz trafny tryb

  dobór jednego z 3 trybów w aplikacji- odkurzanie, mycie albo 2 w 1- pozwoli stworzyć genialny dla Twoich potrzeb program sprzątania. Odkurzaj dywany, myj podłogę i używaj opcji 2 w 1, aby zachować całkowitą czystość powierzchni płaskich.

  Inteligentne rozwiązanie dla dywanów

  Dreame Bot W10 posiada funkcję ultradźwiękowego wykrywania dywanów. Podczas odkurzania samoczynnie przejdzie tam na maksymalną moc ssania, żeby w pełni wydajnie wyczyścić powierzchnię. W trakcie mycia podłóg, inteligentnie ominie dywan, aby nie zamoczyć materiału.

  Design i użyteczność

  W10 został zaprojektowany z myślą o najszczególniej wymagających domownikach. Dzięki nadaniu urządzeniu kształtu litery D osiągalne staje się zbliżenie do ścian na tyle blisko,dokładnie sprzątać w każdym rogu. Boczna szczotka złapie brud przy krawędziach, podczas gdy 19.2cm wałek będzie pracował na obszerniejszej powierzchni.

  Po prostu kliknij

  W10 zapamięta mapę Twojego domu. Spersonalizuj sprzątanie według potrzeb, zamiast każdorazowo sprzątać całą powierzchnię mieszkania. Po prostu kliknij i wybierz pomieszczenie, które potrzebuje odkurzania!

  progresywny system nawigacji

  Dreame Bot W10 aktualizuje mapę otoczenia 12 razy szybciej, niż swoi poprzednicy. To zasługa ulepszenia systemu nawigacji SLAM, opartego na LiDAR, działającego nawet w ciemności. Urządzenie planuje także regularne ścieżki sprzątania i zapamiętuje mapy aż 3 pięter.

  Powiedz Alexie, by sprzątała za Ciebie

  Odkurzanie nigdy nie było tak proste. Zleć sprzątanie mieszkania głosowo, dzięki Alexie, bez włączania telefonu.

  obfita pojemność, ogromny zasięg

  Dwa 4-litrowe zbiorniki z wodą, jeden,produktywnie uzupełnić go przed sprzątaniem i drugi, by opróżnić W10 po pracy, wyeliminują potrzebę częstej zamiany płynów w urządzeniu. Konkretny akumulator 6400 mAh zezwala na sprzątanie aż do 300m² przy jednym ładowaniu.

  automatyczne czyszczenie

  Kiedy W10 wykryje, iż jego szczotki wymagają czyszczenia, instynktownie wróci na swoje stanowisko. Wtedy komponenty sprzątające są spryskiwane wodą i dzięki prędkim obrotom- czyszczone. W tym samym czasie dysza u dołu stanowiska pompuje brudną wodę do przeznaczonego na nią zbiornika, by uniknąć ponownego zabrudzenia i wymieszania się płynów.

  Czystość to zdrowie

  Kiedy Dreame Bot W10 zakończy swoją pracę i wróci na stanowisko, jego mopy są płukane i suszone gorącym powietrzem. Ten proces nie tylko zapewni czystość urządzenia i gotowość do kolejnego sprzątania, lecz także zapobiegnie powstawaniu pleśni i wykluczy możliwość rozwoju bakterii.

  W zestawie
  • Robot
  • Samoczyszczące stanowisko
  • Narzędzie czyszczące
  • przewód zasilający
  • Nakładka mopująca x2
  • Szczoteczka boczna

  Specyfikacja


iRobot Roomba J7+

iRobot Roomba J7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba J7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba J7+
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba j7+ w całości nowa jakość sprzątania  Wyobraź sobie doskonale odkurzone podłogi - bez konieczności poświęcania czasu i wysiłku temu nieprzyjemnemu obowiązkowi...

  Tak pewnie inicjuje się większość opisów robotów sprzątających, dowolnej marki. W tym przypadku jednak jest to zupełna prawda. Oto najnowszy iRobot Roomba j7+, który został wyprodukowany specjalnie dla tych, którzy codziennie zmagają się z wiecznym bałaganem. To robot świetny do domów z dziećmi czy zwierzętami. W głównej mierze jednak Roomba j7+ jest świetna dla Ciebie. Zapomnij o sprzątaniu - poważnie


  iRobot Roomba j7+ sprzątanie nigdy nie było tak proste!

  Dlaczego iRobot Roomba j7+ tak wspaniale odkurza? Wszystko jest zasługą silnika, który zbierze wszystkie zabrudzenia nie tylko z paneli czy kafelków,choćby i grubych dywanów lub wykładzin. Robot oferuje nawet 10-krotnie obszerniejszą moc ssania niż miały poprzednie modele. Co to oznacza? Przed Roombą nie ukryją się żadne paprochy, okruchy, piach czy nawet rozsypana kasza. Dosłownie nic!

  Gumowe szczotki główne, które dopasowują się do Twojej podłogi

  Robot odkurzający Roomba j7+ został zaopatrzony w dwie, współpracujące ze sobą, gumowe szczotki główne. Dostosowują się do kształtu podłogi, efektywność odkurzania wszędzie - na kafelkach czy drewnie, przy krawędziach dywanu czy innych, trudno przystępnych miejscach. Odkurzacz unosi i opuszcza głowicę czyszczącą,zawsze znajdowała się ona tuż przy podłodze, dzięki czemu nie pominie żadnego okrucha! wyśmienicie sprawdza się w sytuacji sprzątania sierści zwierząt. Specjalna budowa zapobiega zaplątywaniu się włosów wokół szczotek. To oznacza jeszcze mniej pracy dla Ciebie!


  Szczotki boczne, które wymiatają!

  iRobot Roomba j7+ to odkurzacz ze szczotkami bocznymi, które wymiatają! Nie tylko w przenośni, ale i dosłownie! Długie włosie z tworzywa nienaturalnego zgarnia nawet najmniejsze skażenia wprost pod głowicę czyszczącą. Dzięki temu robot pozostawia gruntownie wysprzątane choćby narożniki pomieszczeń i inne, trudno przystępne miejsca.


  Nie tylko podłogi, ale także powietrze

  Czy wiesz,podczas odkurzania, zabrudzenia i patogeny z podłogi wzbijają się w powietrze? Stanowią one realne zagrożenie, bardzo dla alergików, dzieci i osób wrażliwych. Roomba proponuje wyraźnie więcej aniżeli tylko gruntowne odkurzanie! wydajny filtr AeroForce likwiduje ponad 99% alergenów, pyłków, bakterii i wirusów. Wychwytuje wszystko o wielkości powyżej 10 mikronów.


  Robot odkurzający iRobot Roomba, który dostosowuje się do Ciebie

  Do funkcji mapowania wnętrz i samodzielnego powracania do stacji dokującej jesteśmy już przyzwyczajeni. Roomba j7+ idzie jednak o krok dalej! Plątający się pod nogami przewód? Rozrzucone dziecięce zabawki? A może przykra niespodziewanka pozostawiona poprzez Twojego pupila? Dla iRobota to żadne wyzwanie!


  Odkurzacz samoczynny, który rozpoznaje przeszkody

  Roomba j7+ jest wyposażona w kamerę wizyjną i system rozpoznawania przeszkód. Działa on w trybie rzeczywistym, dzięki czemu masz gwarancję, że odkurzacz nie porwie niczego niechcianego z podłogi, niczego nie przestawi ani nie rozmaże nieprzyjemnych nieoczekiwanek, dokładając Ci pracy. Co więcej, wykona zdjęcia wszystkich problematycznych miejsc i prześle Ci ja na telefon! Samodzielnie możesz ustawić reguły postępowania w danej sytuacji.


  Zapomnij o sprzątaniu na całe miesiące

  iRobot Roomba j7+ jest wyposażona w specjalną stację ładująco-odkurzającą Clean Base. Wszystkie znajdujące się w pojemniku odkurzacza zabrudzenia są automatycznie zasysane do specjalnego i szczelnego worka na kurz. Starczy raz na kilka tygodni go wymienić. Z Roombą j7+ nic więcej nie jest potrzebne.


  Czujniki Dirt Detect dla lepszego sprzątania intensywnie zabrudzonych miejsc

  Tylko odkurzacze automatyczne od iRobot mogą poszczycić się funkcją wykrywania zabrudzeń Dirt Detect. Jak to działa? podczas sprzątania, Roomba j7+ jest w stanie wykryć za pomocą czujników, gdzie na podłodze jest więcej okruchów, piasku czy sierści. automatycznie zwiększy wydajność przez kilkukrotny przejazd i jeszcze precyzyjniejsze pokrycie odkurzanej powierzchni.

  Jedyne takie urządzenie, które lokalizuje brud!

  Roomba j7+ został zaopatrzony w czujniki Dirt Detect, które pozwalają na wykrywanie brudu na podłodze i produktywniejsze sprzątanie na tych właśnie obszarach. Integracja z asystentem głosowym pozwala wysłać robota do sprzątania tam, gdzie jest on w danej chwili niezbędny. Żadne opinie i zdania nie oddają nowoczesnia technologicznego tego urządzenia. Musisz przekonać się o tym samodzielnie!


  Skieruj Roombę tam, gdzie jest najmocniej niezbędna

  iRobot Roomba j7+ wyprzedza technicznie całą swoją konkurencję. Nie tylko uczy się Twoich nawyków, ale także rozkładu Twojego domu, a także zapamiętuje, które miejsca brudzą się z zasady. Rozsypane okruchy po przygotowaniu śniadania? Dla iRobota do żaden problem! Użyj asystenta głosowego, aby skierować odkurzacz automatyczny do kuchni, a jeszcze skrupulatniej - pod blat kuchenny. Nie trzeba już choćby sięgać po smartfona. Starczy jedna komenda.


  Nie tylko reaguje w czasie rzeczywistym, lecz i wyprzedza powstawanie zabrudzeń

  Ten model robota sprzątającego jest jedynym, który nie tylko reaguje w czasie rzeczywistym,choćby przewiduje, gdzie powstaną zabrudzenia i w jakiej porze. Zwykle po śniadaniu pozostają okruchy pod blatem kuchennym? Po spacerze z psem w korytarzu trzeba odkurzyć naniesiony piach? iRobot j7+ zaproponuje Ci spersonalizowany harmonogram swojej pracy. Im częściej korzystasz ze swojego robota, tym lepiej i szybciej scali się do Ciebie i Twojego trybu życia.


  Robot sprzątający, który zawsze wie, gdzie jest

  Roomba korzysta z domowej sieci Wi-Fi. Wysokiej jakości czujniki sprawdzają odległość od punktów dostępowych, a inteligentne algorytmy wyliczają skrupulatnie, w którym miejscu mieszkania odkurzacz się aktualnie znajduje. Zapomnij o długotrwałych poszukiwaniach zaklinowanego robota sprzątającego. IRobot za każdym razem wróci do domu.

  Z Roombą można więcej!

  iRobot Roomba j7+ eksponuje się nie tylko unikatową wydajnością sprzątania, ale także wysoką ergonomicznością pracy, bezpieczeństwem i prostotą użytkowania.


  Poziom hałasu

  iRobot Roomba j7+ nie jest głośniejszy od zwykłego odkurzacza, mimo wielokrotnie pokaźniejszej mocy ssącej. Osiągalne jest także zmniejszenie poziomu natężenia dźwięku przez zmianę trybu sprzątania. Dostosuj Roombę do swych potrzeb!


  Sprzątnij cały dom

  Pojemny akumulator litowo-jonowy gwarantuje niezwykle długą pracę urządzenia, choćby do 75 minut. W tym czasie Roomba bez trudu posprząta nawet obfitej powierzchni mieszkanie. A jeśli jej się to nie uda, powróci do stacji ładującej,by się naładować, po czym wznowi pracę w miejscu, w którym przerwała.

  Robot, który się uczy

  Każdy z nas ma pewien plan dnia i woli, gdy otoczenie dostosowuje się do niego. Wychodzisz do pracy o potężnej godzinie, a po powrocie zabierasz się za przygotowywanie obiadu? A może przede wszystkim koło 20:00 wracasz ze spaceru z psem? iRobot Roomba j7+ uczy się Twoich nawyków i zaproponuje Ci indywidualnie dobrany plan sprzątania. Wracaj codziennie do czystego domu - bez konieczności ingerencji z Twojej strony.


  Wjedzie tam, gdzie inne odkurzacze nie dotrą

  iRobot Roomba j7+ ma jedynie 8,5 cm wysokości. Zaawansowane rozwiązania technologiczne umożliwiły jeszcze pokaźniejszą miniaturyzację ulepszone rozmieszczenie części urządzenia. Tym samym, robot posprząta miejsca niedostępne dla innych odkurzaczy: pod łóżkiem, pod kanapą czy szafkami kuchennymi.


  dane technologiczne iRobot Roomba j7+
  • Wysokość - 8,5 cm
  • Średnica - 34 cm
  • Waga - 3,4 kg
  • rozmiary stacji Clean Base - 32 cm x 40 cm x 34 cm
  • Akumulator Li-ion
  • Aplikacja mobilna iRobot Home
  • Mapowanie pomieszczeń - możliwość wyszczególnionia w aplikacji przenośnej posprzątania poszczególnego oraz stworzenia strefy zabronionej ( wirtualnej ściany )
  • Spersonalizowany harmonogram tygodniowy
  • Detekcja i weryfikacja przeszkód w aplikacji
  • Anti-Tangle- uniemożliwianie zaplątywaniu w kable
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - automatyczny powrót na stację
  • Rozpoznawanie i omijanie przeszkód
  • Wznawianie pracy po automatycznym naładowaniu w miejscu, w którym robot sprzątający przerwał


  Zawartość zestawu iRobot Roomba j7+
  • Robot sprzątający iRobot Roomba j7
  • Stacja ładowania i samoczynnego opróżniania skażeń Clean Base
  • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
  • kabel
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Akumulator Li-ion 2200mAh - w urządzeniu
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
  • GWARANCJA 3 LATA

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba j7+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Technisat. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG8597WH

Tefal RG8597WH Najniższa Cena Online

Tefal RG8597WH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG8597WH
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  robot odkurzający i mopujący z akumulatorem litowo-jonowym, czas pracy do 120 minut, ładowania 4 godziny, 2 szczotki boczne i elektroszczotka animal zbiera sierść i zabrudzenia, 4 programy odkurzania, aplikacja na smartfona, komunikaty głosowe (asystent google, alexa amazon), silnik indukcyjny bezszczotkowy o mocy 2700 pa, harmonogram sprzątania, filtr hepa, zbiornik na kurz o pojemności3400 ml, 2 nakładki mopa z mikrofibry w zestawie.

Roidmi Eva

Roidmi Eva Najniższa Cena Online

Roidmi Eva - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Eva
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roidmi EVA

  Robot sprzątający Roidmi EVA zadba o porządek, w trakcie gdy Ty zrelaksujesz się po ciężkim dniu. Urządzenie odkurza, zamiata i mopuje, co więcej samodzielnie wraca do bazy, gdzie automatycznie opróżnia zbiornik na kurz i czyści nakładki mopujące. Ciśnienie ssania na poziomie 3200 Pa powoduje, iż urządzenie zbiera wszystkie nieczystości, z kolei nakładki mopujące pracują z szybkością 180 rpm i siłą nacisku 12 N, skutecznie myjąc choćby najbardziej uporczywe plamy. Pojemny worek zawiera kurz przez nawet 60 dni, a komfortową obsługę umożliwia aplikacja i kompatybilność z Amazon Alexa, a także Google Assistant.

  Odkurza, zamiata, mopuje

  Postaw na jedno urządzenie, które pozwoli Ci sprawnie odkurzać, zamiatać i mopować. Roidmi EVA wykorzystuje ciśnienie ssania na poziomie 3200 Pa, dzięki temu zbiera kurz, okruchy i inne nieczystości z powierzchni podłogi i wąskich szczelin. Co więcej, urządzenie ma także 4-calowe nakładki mopujące, które pracują z prędkością 180 rpm i naciskiem 12 N i pozwalają pozbyć się choćby uporczywych, zaschniętych plam.

  Inteligentne mycie podłóg

  użytkowane poprzez EVA nakładki mopujące posiadają szare włókna poliestrowe, które sprawnie usuwają uporczywe plamy oraz białą, miękką dzianinę do pielęgnacji podłoża. Są antybakteryjne i odporne na pleśń, dodatkowo robot może samoczynnie wrócić do stacji, aby efektywnie je oczyścić. Na uwagę zasługuje także spory pojemnik na wodę, który odseparowuje wodę czystą od brudnej, dzięki temu mopowana powierzchnia jest perfekcyjnie czysta.

  Pojemny worek na kurz

  Robot sprzątający Roidmi EVA nie tylko mopuje, lecz także skutecznie zbiera kurz, małe śmieci, sierść czy włosy. Worek o objętości 3 L, który został umieszczony w stacji, pozwala gromadzić nieczystości przez choćby 60 dni, dzięki czemu nie musisz wymieniać go zbyt często. Antybakteryjna formuła sprawia, iż worek zabija 99,9% bakterii i nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu. Sam robot posiada zbiornik na kurz o obszerności 220 ml.

  ergonomiczny ekran

  Urządzenie zostało wyekwipowane w czytelny wyświetlacz LED, który zapewni Ci prędki i wygodny dostęp do informacji na temat pracy robota. Migający wskaźnik poinformuje o pełnym worku na kurz, pełnym zbiorniku na brudną wodę czy pustym zbiorniku na czystą wodę. Na ekranie sprawdzisz także m.in. Stan naładowania akumulatora.

  Prosta obsługa

  Steruj pracą robota, nie ruszając się z kanapy. Urządzenie jest kompatybilne z Amazon Alexa i Google Assistant, dzięki czemu wystarczą proste komendy głosowe, aby uruchomić urządzenie, zatrzymać jego pracę albo skierować je do stacji dokującej. Do Twojej dyspozycji jest także specjalna aplikacja, która pozwala m.in. Kreować harmonogramy czy jednoczyć tryb sprzątania do każdego z pomieszczeń.

  Pokona wszystkie przeszkody

  Robot sprzątający Roidmi EVA inteligentnie lokalizuje przeszkody, które znajdują się na jego trasie, dzięki temu może je produktywnie omijać i unikać kolizji z innymi obiektami. EVA wykorzystuje też laser LDS, co pozwala uniemożliwiać utknięciu pod łóżkiem, szafą i innymi niskimi przestrzeniami. Robot bezproblemowo pokona również progi i inne przeszkody o wysokości do 20 mm i nieprzeciętnie wyczyści strefy wzdłuż ścian. Atutem są dodatkowo aktualizacje OTA.

  produktywny akumulator

  EVA został wyekwipowany w produktywny akumulator o objętości 5200 mAh, dzięki temu zagwarantuje długi czas pracy — na jednym ładowaniu może działać poprzez nawet 74 - 228 min, co pozwoli bez przeszkód wyczyścić dużą powierzchnię. Odnowienie jego energii zajmie ok. 250 minut, a po tym czasie możesz znów korzystać z możliwości, jakie daje.

  W pakiecie
  • Robot sprzątający z 2 nakładkami mopującymi
  • samoczynna stacja opróżniania x1
  • Worek na kurz x5
  • Szczotka do czyszczenia x1
  • Nakładki mopujące x2
  • Szczotka boczna x1
  • Filtr x1
  • przewód zasilania x1
  Specyfikacja:


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Zestawienie na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 4000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 4000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 4000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 4000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 4000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 4000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 4000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 4000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *