Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca znakomitego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją produktywnością. Robot wyekwipowany został w lepszy procesor operacyjny dzięki czemu działa produktywnie. W pełni nowa szczotka główna, a także boczna, na dodatek odnowiona smart-głowica przemywająca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i skrupulatniejsze, a 14 progresywnych technologicznie czujników gwarantuje efektywniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najszczególniej zaawansowaną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Pozwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, za pomocą algorytmu SLAM. Ponadto budowa lasera została wzbogacona o mechanizm uniemożliwiający możliwości jego uszkodzenia, np. W przypadku uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  nowe oprogramowanie i budowa

  Chiński producent postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przychylność tak sporego grona użytkowników. Udoskonalenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej oraz niezaprzeczalnie szybciej. Ponadto urządzenie wspiera progresywna aplikacja, dzięki której użytkownik może teraz: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w solidnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka najróżniejszych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie prezentuje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika poprzez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Marka postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza w trakcie pracy. Urządzenie stwarza (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych automatycznych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie ma funkcje regulacji mocy, która pozwala na użytkownikowi wybranie jednego z czterech poziomów siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, ale też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot posiada dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się samoczynnemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który równocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie posiada opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak żeby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Marka wyposażył Roborocka Black w potężną baterie litowo-jonową która w przypadku tak szerokiej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz potrzebna. Dzięki akumulatorowi o obszerności aż 5200 mAh samoczynny odkurzacz pracuje płynnie przez choćby 2,5h. Należy pamiętać jednak,dane te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie używania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia albo nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, automatyczny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi w trakcie pracy przy niepokaźnej sile zasysającej. Robot jest dyskretny oraz inteligentny. Nie pracuje głośno i nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi proponuje swoim klientom nową aplikacje mobilną za sprawą, której użytkownik uzyskuje dostęp do wielu funkcji robota. Postępowe oprogramowanie umożliwia użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej przez robota po pierwszym pełnym procesu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy oraz zezwala na zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% obszerniejsza gęstość włosia niż w Roborock S5 powoduje, iż szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej rozciągliwe włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty wydajności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na skażenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica przemywająca

  innowacyjna głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi proponuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się ekspresowo przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma potrzeby unoszenia robota starczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Aby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Rozszerzona ilość ramion pozytywnie wpływa na produktywność zagarniania skażeń. Zastąpienie włosia rozciągliwa gumą pozwala na dokładniejsze oraz szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej i siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  lepsza stacja ładująca modelu S6 Black, zezwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Ulepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W komplecie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, uniemożliwiająca zamoczeniu podłogi w trakcie ładowania.


  pakiet zawiera:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica przemywająca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego użytkowania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego wykorzystania
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  dane technologiczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,480 l
  • wariant filtru: HEPA
  • rozmiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


Xiaomi MoP2

Xiaomi MoP2 Najniższa Cena Online

Xiaomi MoP2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi MoP2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra Czarny Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra to świeże podejście do inteligentnego sprzątania - Najwyższa moc czyszczenia, automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz (Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie) Opróżnij pojemnik w 10 sekund Dwukanałowa budowa do zbierania kurzu i przepływ powietrza 16500 Pa do szybkiego opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  samoczynny mechanizm zbierania kurzu może uniemożliwiać zatykaniu się z wyższą produktywnością, gwarantując, że odkurzacz może działać płynnie i efektywnie poprzez cały czas. Stacja dokująca do automatycznego opróżniania sprzedawana oddzielnie.

  Worek na kurz o obszernej objętości 4L Oprócz tego, że Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra jest łatwy w użyciu i łatwy do przenoszenia, worek na kurz ma 10 razy pokaźniejszą objętość niż pojemnik do samoczynnego opróżniania.

  Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie. Super moc ssania 4000 Pa Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra został wyekwipowany w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, gwarantuje długookresowe, silne ssanie, by oczyścić kurz, sierść zwierząt i skażenia z pęknięć, szczelin i pod łóżkiem.

  Wykorzystuje pojemnik na kurz o wielkiej obszerności 550 ml. Dostosuj moc ssania z czterech przystępnych poziomów. Trwała i długa żywotność baterii Akumulator o znacznej objętości 5200 mAh pozwoli na wyczyszczenie mieszkania bez zapotrzebowania częstego ładowania odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  Spełnij różne zapotrzebowania w zakresie sprzątania Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultraposiada inteligentny, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę powoduje, iż woda będzie dozowana równomiernie, uniemożliwia wyciekom a także obsługuje trzystopniową kontrolę przepływu wody,starannie wyczyścić podłogę w domu.

  Aktywne unikanie przeszkód Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra wyekwipowany jest w technikę unikania przeszkód 3D, może wykrywać kontury dziecięcych zabawek, przewodów i innych przeszkód, a także optymalnie wcześniej zwalniać żeby je ominąć dzięki czemu zapobiega kolizji i plątaninie.

  Unika utknięcia pod szafkami Przedni czujnik ToF może precyzyjnie lokalizować informacje przestrzenne i natychmiast unikać wąskich obszarów poniżej wysokości odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra. Bezpieczne sprzątanie przy schodach czujnik klifu pod robotem natychmiast mierzy wysokość spadku.

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra zbliżając się do krawędzi stopnia, zatrzymuje się i obraca bez ryzyka spadku ze schodów. Dokładne skanowanie i sprawne pokrycie technologia nawigacji laserowej LDS nowej generacji starannie skanuje środowisko domowe i Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra natychmiast odwzorowuje rzeczywisty wzór.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Eziclean. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  OPIS PRODUCENTA Roomba i3 (i3152) Robot odkurzający Robot odkurzający iRobot Roomba i3 (i3152) z funkcją mapowania i łączności Wi-Fi. 2 gumowe szczotki do wszelkich powierzchni.
  • Inteligentna nawigacja liniowa
  • perfekcyjny dla właścicieli zwierząt domowych
  • Personalizowane sugestie sprzątania
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania
  • Kompatybilność z asystentami głosowymi

  sprawdź iRobot Roomba i3 w akcji producent iRobot ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji, a na całym świecie sprzedała ponad 30 milionów robotów domowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz urządzenie Roomba, Braava czy oba – Twoje podłogi otrzymają specjalistyczną opiekę, której potrzebują.
  Porusza się celowo i logicznie Inteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki monitorowania podłogi do celowego i logicznego sprzątania podłóg w równych rzędach. Gdy akumulator jest bliski rozładowania, robot jedzie do stacji dokującej, ładuje się, a następnie wznawia sprzątanie od miejsca, w którym zostało przerwane, dzięki temu cały Twój dom będzie zawsze lśnił czystością. Brud nie ma szans Wciąga uporczywy brud i skażenia dzięki 3-stopniowemu systemowi sprzątania, który wykorzystuje podwójne gumowe szczotki do wszelkich powierzchni, szczotkę do sprzątania przy krawędziach i w narożnikach oraz 10-krotnie większą siłę zasysania podnoszącego*.
  Jedzie tylko tam, gdzie jest konieczny technologia Reactive sensor chroni robota przed zaklinowaniem, a Dirt Detect pozwala mu zintensyfikować sprzątanie tam, gdzie jest ono najmocniej konieczne, tj. W najbardziej zabrudzonych miejscach w domu. Sprzątaj bez kiwnięcia palcem Rób dalej to, co robisz. Za pomocą aplikacji iRobot albo asystenta głosowego Google lub Alexa** po prostu powiedz, iż robot ma posprzątać – i gotowe.
  nadzwyczajny duet sprzątający Dzięki technice Imprint Link robot odkurzający Roomba i3 i robot mopujący Braava jet m6 mogą idealnie ze sobą współpracować. Precyzyjnie posprzątają podłogi w Twoim domu, a Ty nie musisz nawet kiwnąć palcem.
  Ciągle staje się lepszy W firmie iRobot stale udoskonalamy oprogramowanie robotów, wykorzystując najnowsze technologie i przełomowe funkcje***. Regularnie wysyłamy je bezpośrednio do Twoich robotów, aby stawały się coraz lepsze.
  niezawodność poparta usługami – to nasze zobowiązanie dotyczące robotów formujemy trwałe roboty z myślą o Twoim komforcie i ich bezawaryjności. Nasza obsługa klienta za każdym razem z ochotą Ci pomoże. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pomożemy w rozwiązaniu wszystkich problemów i postaramy się jak najszybciej przywrócić funkcjonalność robota.
  Twoja prywatność jest naszym priorytetem Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić najwyższe standardy ochrony prywatności; Twoje dane są prywatne, bezpieczne i są stosowane do poprawy jakości usług, funkcjonalności i produktywności robota.
  Oryginalne części Robot odkurzający Roomba ma modułową budowę, większość części można w miarę upływu czasu wymienić, żeby wydłużyć żywotność robota Roomba, a akcesoria, takie jak świeże filtry i wirtualne ściany można dokupić osobno. Dzięki oryginalnym częściom marki iRobot jakość robota Roomby pozostaje zabezpieczona.
  właściwości artykułu iRobot Roomba i3 I315240 informacje technologiczne
  wskazane
  Funkcje
  informacje fizyczne
  Zasilanie

Midea S8

Midea S8 Najniższa Cena Online

Midea S8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea S8
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Cicha praca:tak;Czas pracy:180 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, przeszkód;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja mopa, kontrola ilości wody, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;pojemność zbiornika:4,5 l;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, kabel zasilania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka uniemożliwiająca wplątywaniu się włosów;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu poręcznych robotów do codziennego użytku. Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba, a także roboty mopujące Braava.

  Ale w naszej technice nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu, aby sprzątać szybciej i produktywniej. Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie Robot sprzątający Roomba s9+ ze stacją Clean Base samoczynnie likwiduje brud, przenosząc komfort na wyższy poziom.

  Kurz i brud skatalogowany do pojemnika robota jest samoczynnie opróżniany się do szczelnego worka, który gromadzi zawartość do 30 pojemników, dzięki temu nie musisz myśleć o odkurzaniu przez kilka tygodni. Bierze na siebie brudną robotę Worek na brud, który zamyka się przy wyjmowaniu ze stacji dokującej, posiada zawartość do 30 pojemników z brudem, kurzem, włosami i sierścią zwierząt.

  Worek możeszwyeliminować bez wzbudzania obłoków kurzu. Powiększona moc ssąca Wysoka sprawność robota sprzątającego Roomba s9+ opiera się na zastrzeżonym 3-stopniowym systemie sprzątania. Wykorzystuje on dwie szczotki gumowe i ssanie z 40x obszerniejszą mocą ssącą, by wyciągnąć osadzony brud, skażenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

  technologia Perfect Edge Robot Roomba s9+ znajduje ukryte zabrudzenia, a konstrukcja do maksymalnie starannego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników staranne sprzątanie choćby w najtrudniej przystępnych miejscach.

  Inteligentne Mapy Imprint iRobot Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™, aby poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza. Zapamiętuje do 10 planów pięter, więc wie, której mapy użyć.

  technika vSLAM Dzięki innowacyjnej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM® robot gromadzi ponad 230 400 punktów danych na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia skrupulatnej mapy Twojego domu.

  najlepszy dla posiadaczy zwierząt Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek. Dzięki wyjątkowej konstrukcji nie dopuszczają one do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

  Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni 30% szersze dwie gumowe szczotki główne skrupulatniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i wyposażona w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami rozmaitego rodzaju – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

  technika Imprint Link Robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie samoczynnie robot mopujący inicjuje pracę bez jaki...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Moneual. Ranking TOP10 modeli

Midea I5C

Midea I5C Najniższa Cena Online

Midea I5C - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea I5C
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz automatyczny i5c

  • Moc 4000pa
  • Piot zdalnego sterowania
  • Zbiornik na wodę

  Sterownie aplikacją
  Łatwe ustawianie i monitorowanie trybów odkurzania z poziomu aplikacji

  System nawigacji G-slam

  • Inteligentna ścieżka planowania
  • większy obszar odkurzania
  • Wysoka skuteczność odkurzania

  Wysoka skuteczność

  • Silnik bldc 4000pa o znacznej mocy i szybkości.
  • Opływowy kanał powietrza ogranicza utratę mocy ssania.
  • konstrukcja potrójnej filtracji wychwytuje większość zakurzonych alergenów.

  3 poziomy mocy
  Zaprojektowany z silnikiem o mocy 4000pa, wykorzystuje szczotkę walcową w połączeniu z podwójnymi szczotkami bocznymi, by atakować wszystko, od minimalnych cząstek po pokaźne skażenia na twardej podłodze i płytkach podłogowych.

  System czyszczenia 4w1
  Zamiata, zbiera, odkurza, myje:

  • Szczotka boczna
  • Szczotka walcowa
  • Kółka
  • Mop

  Elektroniczny zbiornik na wodę
  Pozwala uniknąć uszkodzenia dywanu lub drewnianej podłogi, 3 stopnie dozowania wody

  3 tryby czyszczenia

  • Miejscowe
  • Zygzak
  • Krawędzie

  Bateria litowa o obszernej objętości 2600mah
  Maksymalny czas pracy do 140 min, ponad 120 m powierzchni na raz. (dane laboratoryjne midea).

  Funkcja samoładowania
  automatyczny powrót do stacji dokującej, gdy poziom naładowania baterii jest niski.

  Tryby:

  • Tryb eco z mocą ssania 600pa łatwe odkurzanie niedużych cząstek i kurzu
  • Tryb standardowy z mocą ssania 1200pa prosto odkurza sierść i włosy
  • Tryb turbo z mocą ssania 4000pa nietrudne odkurzanie ziaren m&m i innych skażeń

Viomi AlPHa 2 Pro

Viomi AlPHa 2 Pro Najniższa Cena Online

Viomi AlPHa 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi AlPHa 2 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:120 min.;Czas pracy:200 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja mopa, inteligentne wykrywanie brudu, kontrola ilości wody, pauza/tryb wznawiania, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:samoczynne dobranie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-złoty;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;objętość zbiornika:0,32 litra;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:wzdłuż ścian;typ:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:10 jednorazowych nakładek do mopowania, 2 nakładki mopa, 3 worki, stacja samooczyszczająca, szczoteczka do czyszczenia;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,5 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna, Wi-Fi;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro samoczynny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma wyjątkowo wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej pojemności utrzyma robota w ruchu przez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną prawidłową cechą Xiaomi jest to, iż możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i cykl czyszczenia przy pomocy aplikacji mobilnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest zaopatrzony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o sporej objętości do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy klasyczny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz jednocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Mocny silnik Podstawą każdego korzystnej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został wyposażony w konkretny silnik japońskiej producenta Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Potężny silnik jest bardzo ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach albo podczas odkurzania wzdłuż ścian, co jest konwencjonalną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy niepokaźna szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został zaopatrzony Mi Robot Vacuum Mop Pro jest mocny oraz energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam lokalizuje stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% w trakcie odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie skrupulatnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz samoczynny Xiaomi Mi doskonale sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele oraz niepokaźne progi nie będą problemem.

  dodatkowo drobna wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyekwipowany w najnowocześniejszą technikę laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń choćby w całkowitej ciemności.

  za pomocą niezwykle precyzyjnego algorytmu SLAM tworzy i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najistotniej efektywny sposób czyszczenia. Sterowanie przez aplikację mobilną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie choćby gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja idealnie pasuje do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  dane techniczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa objętość pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe objętość baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne uzupełniające dane: Aplikacja mobilna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza sensor klifu czujka kolizji sensor LDS – laserowe skanowanie wnętrza sensor przyspieszenia detektor radarowy czujka ściany czujnik spadania czujnik zapełnienia pojemnika szybkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa kompozycja Mopowanie komplet: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa przewód zasilający Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Kiano. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba e6

iRobot Roomba e6 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba e6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba e6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentnie Znajduje kurz i brud: używając opatentowanej technologii Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba e6 za pomocą optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich skrupulatnym wysprzątaniu. Sprząta wzdłuż ścian:udoskonalona szczotka boczna dedykowana do sprzątania przy krawędziach jest ustawiona pod kątem 27 stopni, by wymiatać zabrudzenia wzdłuż krawędzi i w narożnikach Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia: rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one powodują iż dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody. Robot do odkurzania iRobot Roomba e6 potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, żeby mogła odkurzyć mieszkanie. Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba e6 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków. Prosto Nowy zmywalny pojemnik na brud: iRobot Roomba e6 wyposażona jest w unikalny pojemnik na brud, który można myć pod bieżącą wodą. Zapewnia on jeszcze lepszą wygodę użytkowania. 90 minut ciągłej pracy: nowy akumulator litowo-jonowy i udoskonalone oprogramowanie, pozwalają automatycznemu robotowi iRobot Roomba e6 na 90 minut nieprzerwanej pracy. Proste i efektywne sprzątanie włosów i sierści zwierząt: Specjalnie profilowane, elastyczne gumowe szczotki, dedykowane do różnorodnych powierzchni, świetnie przylegają do podłogi, w tym paneli i dywanów. Dzięki temu robot odkurzacz iRobot Roomba e6 może codziennie wydajnie walczyć z brudem na Twoich podłogach. Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, sprawdzaj zmiany statusów i raporty, korzystaj z dostępnego w aplikacji wsparcia. Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota odkurzającego Roomba na obszarze, który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien posiadać wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode. Samoczynne dokowanie i ładowanie: odkurzacz robot Roomba e6 automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu żeby być za każdym razem gotowym do pracy. Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować żeby odkurzała do siedmiu razy na tydzień. Czysto 5x pokaźniejsza moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co udoskonaloną produktywność i niższe koszty eksploatacji. Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotk...

iRobot Roomba J7+

iRobot Roomba J7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba J7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba J7+
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, światła, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje uzupełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:samoczynny dobór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:7;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, cichy, intensywny, manualny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;typ:odkurzacz samoczynny;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):Roomba j7;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, dodatkowy filtr, kabel zasilania, stacja samooczyszczająca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:8,5 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, stacja Clean z funkcją automatycznego usuwania brudu iRobot Clean Base, technologia iRobot iADAPT 3.0 z mapowaniem przestrzeni do 10 planów pięter, Wi-Fi, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi,
 • odkurzacze automatyczne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne, odkurzacz robot sprzątający cena, opinie o odkurzaczach robotach, ranking odkurzaczy robotów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.