Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Roborock Q7 Max Plus

Roborock Q7 Max Plus Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max Plus
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa idealnie radzi sobie równocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi....

iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo automatyczny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia podczas jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest w dodatku pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zaimplementowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian i za wygarnianie skażeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie podczas jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci automatycznego odkurzania, a także odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni podczas jednego przejazdu.


  automatyczne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo usuwa kurz, brud, piasek i innego typu skażenia przy użyciu szczotki głównej w zarysie litery V wspieranej silnikiem kreującym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku odszukamy na dodatek filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dopasowania do własnych potrzeb 1 z 2 stopni zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu robota sprzątającego. Aby uzyskać tę funkcję, do automatycznego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy myjącej, która znajduje się w komplecie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  wielki zbiornik na wodę o objętości 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Zezwala na komfortową i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego dobierania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej w trakcie sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dobrania do własnych potrzeb 1 z 3 stopni nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy samoczynnie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, by być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może swobodnie pracować w trakcie Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, iż spadnie nam ze schodów, ponieważ zaopatrzony jest w dodatku w czujniki spadku, co mu pozwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za skuteczne wygarnianie zanieczyszczeń z krawędzi, rogów ścian oraz z trudnodostępnych zakamarków sprawnie wspomagają cały proces czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji przenośnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google oraz Amazon Alexa i wyprodukowana zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  samoczynny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy dobrane do Naszych potrzeb. Poleca także rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Uzupełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin lub w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy zestaw szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • gratisowA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim


Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max
 • Ilość ofert: 20
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q7 Max + White 470ml Odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. Wyekwipowany w akumulator o obszerności 5200 mAh pozwalający na około 180 minut pracy. Skrupulatny system nawigacji laserowej LiDAR PreciSense.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości wariant: Robot sprzątający Napięcie akumulatora: 14,4 V pojemność zbiornika na kurz: 470 ml Filtr: E11 Obszar działania: 300 m2 Czas pracy bezprzewodowej: 180 min Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Mopowanie Odkurzanie Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa rewelacyjnie radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.

  Trwałe eliminowanie brudu mocna, wytworzona kompletnie z gumy szczotka idealnie stanie na wysokości zadania na dywanach z których zlikwiduje maksymalną liczba kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dostosowując się do nierówności podłoża, aby sprzątać jeszcze produktywniej.

  Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj jednocześnie, by wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie polikwidować. Mop zaopatrzony w pompę elektroniczną proponuje 30 stopni przepływu wody, dzięki temu możesz przystosować czyszczenie jednocześnie do rodzaju podłogi jak i Twoich jednostkowych preferencji.

  Maksymalny zasięg mopowania - 240 m² Stały nacisk na mopa - 300g Elektroniczne mycie 30 poziomów przepływu wody Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło powiększyć pojemność każdego z nich.

  Pozwala to także to na usuwanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie. Pojemność zbiornika na kurz: 470 ml pojemność zbiornika na wodę: 350 ml Odkurza bez przerwy Napędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu.

  Pozwoli to na posprzątanie wszystkich podłóg w większości domów. Dokładny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany poprzez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najbardziej sprawnego sposobu sprzątania Twojego domu.

  wytwarzane przez niego mapy prosto podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje całkowitą kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D.

  Możesz choćby dodać meble czy dywany, by stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, by po Tobie posprzątał. Możesz też ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, aby sprzątanie było jak najszczególniej bezobsługowe.

  Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, podczas gdy wirtualne ściany rewelacyjnie sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów.

  Możesz je dowolnie ustawiać na wszelkich piętrach Twojego domu, żeby nie martwić się, iż robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota przez przypadek, dzięki wbudowanej blokadzie rodzicielskiej.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko Dzięki przeznaczonej stacji autoopróżniającej, po każdym procesu sprzątania, zbiornik na kurz jest automatycznie opróżniany do worka na kurz o obszerności 2,5 l. Gwarantuje to choćby do 7 tygodni⁴ bezobsługowej pracy robota.

  Gdy worek się zapełni można go wymienić w kilka sekund. Wykrywanie pokrywy zbiornika na kurz Czujniki wykrywające pokrywę zbiornika na kurz, zapobiegają przypadkowemu usuwaniu kurzu gdy nie jest zamknięta.

  skrajna moc ssania Silnik stacji autoopróżniającej, osiągając moc ssania do 27 000 Pa* błyskawicznie i skutecznie pousuwa wszelkie skażenia ze zbiornika robota sprawiając, że jest on natychmiast gotowy do dalszej pracy.

  znaczny, jednorazowy worek na kurz Samouszczelniający się worek o pojemności 2,5 l, produkowany z materiału klasy E12*, spełnia równocześnie funkcję wydajnego filtra, zatrzymując do 99,7%** pyłków o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i pomagając w utrzymaniu czystości powietrza.

  Inteligentne tryby opróżniania Dla maksymalizacji komfortu stosowania, sam możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz. O tym, czy stacja ma to robić po każdym zakończonym procesu sprzątania czy rzadziej decydujesz w aplikacji.

  SPECYFIKACJA technologicznA pojemność zbiornika na wodę w mililitrach: 350 wariant mopa: Elektroniczny Funkcja mopa: TAK Moc ssąca: 4200 Pa pojemność akumulatora: 5200 MAh Maksymalny czas pracy w minutach: 180 objętość zbiornika na kurz w mililitrach: 470 rozmiary w milimetrach: 353 X 350 X 96,5 rodzaj nawigacji: LDS Maksymalna powierzchnia sprzątania w metrach Kw.: 300 Kolor: Biały Kompatybilność z autoopróżniającą stacją bazową: Tak (w pakiecie) Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Komunikacja: W


Roborock S8

Roborock S8 Najniższa Cena Online

Roborock S8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S8
 • Ilość ofert: 22
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock S8 Pro Ultra WhiteZapomnij o sprzątaniu, w tym o konserwacji robota. Wielofunkcyjna stacja bazowa Roborock Ultra i najszczególniej zaawansowane technologie sprzątania w S8 Pro Ultra – szczotka DuoRoller Riser™ oraz system mycia podłóg VibraRise® 2.0 pomogą Ci odzyskać czas.

  Twój czas.NAJWAŻNIEJSZE typ: Robot sprzątającyMoc ssania: 6000 PaMoc: 69 WAkumulator: 5200 mAhZbiornik na kurz: 350 mlZbiornik na wodę: 200 mlMaksymalny czas pracy: 180 minutMaksymalny obszar pracy: 300 m2Możliwość zapisania wielu mapCzujniki krawędzieŁączność Wi-FiStacja ładującaKolor: BiałyWielofunkcyjna stacja bazowa UltraZupełnie nowa Wielofunkcyjna stacja bazowa Ultra nie wymaga konserwacji.

  Dzięki niej nie musisz czyścić robota po każdym sprzątaniu, dzięki czemu całość jest praktycznie bezobsługowa.automatyczne mycieMop jest myty automatycznie podczas i po zakończeniu sprzątania, więc Ty nie musisz już tego robić po każdym użyciu.automatyczne suszenieSuszenie umytego mopa i dolnej części stacji gorącym powietrzem uniemożliwia powstawaniu pleśni i nieprzyjemnym zapachom nawet w wilgotnych warunkach.samoczynne opróżnianieAutomatyczne opróżnianie pyłu i brudu po każdym sprzątaniu pozwala nawet na 7 tygodni bez zmiany worka.

  Co więcej, czyszczone są wtedy też obie szczotki.samoczynne napełnianieUzupełnianie zbiornika na wodę podczas sprzątania dla rozszerzenia sprzątanej powierzchni do choćby 300 m2.samoczynne czyszczenieOdzyskaj swój czas dzięki samoutrzymującej się w czystości konstrukcji, która oczyszcza dolną część stacji dla łatwiejszej konserwacji.Szczotka DuoRoller Riser™rewelacyjny duet sprzątającyZupełnie świeże podwójne gumowe szczotki usprawniają sprzątanie i radykalnie redukują liczbę wplątanych włosów wznosząc bezobsługowe sprzątanie na wyższy poziom.Włosy i brud są prosto usuwane, od podłóg drewnianych po płytki, a choćby z dywanów i chodników.Zupełnie nowe podwójne gumowe szczotkiUsprawniają sprzątanie i dramatycznie redukują liczbę wplątanych włosów wznosząc bezobsługowe sprzątanie na wyższy poziom.

  Włosy i brud są łatwo usuwane, od podłóg drewnianych po płytki, a nawet z dywanów i chodników.System Roborock Carpet Boost+Czyszczenie dywanów to pestka dzięki systemowi Carpet Boost+, który uwolni Twój dywan od sierści i okruchów chleba.Do 30% skuteczniejsze zbieranie włosów.System mycia podłóg VibraRise® 2.0Jeszcze lepiej czyści plamyW VibraRise® 2 udoskonaliliśmy dwukrotnie moduły wibracyjne, co oznacza, że strefa sprzątania została poszerzona.

  W połączeniu z szorowaniem o wysokiej szybkości i stałym naciskiem na podłogę, mop może bez wysiłku wyczyścić wszystko, od napojów gazowanych po zaschnięte plamy.Podwójny moduł wibracyjny: 3000 razy/minSzorowanie o wysokiej szybkości: >6NNacisk mopa: 5 mmUnoszenie mopa: Unoszone szczotki i mopUnoszone szczotki i mopSprzątanie pełne uniesieńW zależności od potrzeb, szczotki i mop mogą być uniesione automatycznie żeby zmaksymalizować sprawność sprzątania, a także uniknąć pozostawiania plam.Ciche mycieSprząta gdy odpoczywaszPotrzebujesz posprzątać gdy odpoczywasz? Twój robot może zminimalizować hałas w trakcie mycia podłogi, co pozwoli Ci się zregenerować w dowolnym momencie.Unikanie przeszkód Reactive 3DWystarczająco sprytny, by trzymać się z dala od kłopotówDzięki światłu strukturalnemu 3D, a także technice obrazowania w podczerwieni, system unikania przeszkód Reactive 3D może pomóc robotowi zidentyfikować i uniknąć potencjalnych przeszkód, równocześnie w jasnych jak i ciemnych pomieszczeniach, efektywne sprzątanie bez zmartwień.42 obiektyNawigacja laserowa PreciSense®najlepsza z dróg, zawszeSystem nawigacji laserowej PreciSense® to mózg stojący za niesamowitymi możliwościami robota.

  Skanuje, a następnie wytwarza szczegółową mapę, aby wytyczyć najmocniej stosowną trasę sprzątania Twojego domu nie pozostawiając brudowi drogi ucieczki.Personalizacja poprzez aplikacjęInteligentne sugerowanie stref wykluczonychMiejsca w których robot może prosto utknąć są samoczynnie sugerowane jako potencjalne strefy wykluczone, żeby zapobiec takim sytuacjom na znikomych powierzchniach.

  Możesz też rysować wirtualne ściany blokujące robotowi dostęp do określonych obszarów. Wszystko w aplikacji Roborock.Mapuj efektywniej, sprzątaj szybciej.Doświadcz prędkiego i efektywnego sprzątania, jako że Twój robot może utworzyć mapę choćby 6 razy szybciej w porównaniu z pierwszym sprzątaniem oraz wykonać codzienne sprzątanie do 30% szybciej.szybkie ładowanie30% szybciej*Szybsze wznawianie sprzątania, dzięki 30% szybszemu aniżeli wcześniej ładowaniu.Ładowanie poza szczytemMożesz wybrać okresy ładowania poza szczytem, aby oszczędzać energię elektryczną oraz zniżyć koszty korzystania z niej w godzinach szczytu.Harmonogramy sprzątaniaSam stwórz harmonogram, według którego robot będzie sprzątał wyszczególnione wnętrza w określony sposób o zadanych godzinach.

  Według planu albo na żądanie.Mapowanie 3DMapa 3D pozwala starannie odwzorować wirtualnie Twój dom, a dzięki możliwości dodawania mebli mo

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Trifo. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba s9+ Samoopróżniający się
  robot sprzątający


  nowatorska konstrukcja

  Najnowszy robot sprzątający amerykańskiego producenta iRobot. Automatyczny odkurzacz samoopróżniający się iRobot Roomba s9+ w kontraście do swych poprzedników, akcentuje się przede wszystkim prekursorskim kształtem w postaci litery D, którego podkreśla matowa miedziana pokrywa, wokół której umieszczone zostało światło LED. Robot w pakiecie ma stację opróżniającą, która pozwala na nieograniczone sprzątanie Naszych powierzchni. Została także zmniejszona szerokość urządzenia. Te zmiany w konstrukcji pozwalają na wjazd robota w trudnodostępne miejsca oraz skrupulatniejsze czyszczenie narożników i krawędzi ścian. Korzystną zmianą jest dodatkowo umiejscowienie pojemnika na skażenia wraz z filtrem, który znajdziemy pod górną pokrywą. Wpływa to na wygodniejsze wyjmowanie i opróżnianie kosza na śmieci.

  Clean Basse - samoczynne opróżnianie kosza na brud

  Wraz z Roombą s9+ dostajemy drugi typowy, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy i opróżnia pojemnik z brudem. Skażenia automatycznie trafiają do szczelnego papierowego worka, który znajduje się we wnętrzu stacji, o konieczności jego zamiany przypomina aplikacja iRobot HOME i podświetlana kontrolka. Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości samoczynnie się zamyka w trakcie usuwania go ze stacji dokującej. Stacja dokładnie eliminuje cały brud z kosza i nie pozostawia wewnątrz żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swego pojemnika na zanieczyszczenia, iRobot Roomba S9+ może posprzątać obszerniejszą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej albo doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak by dokończyć cykl posprzątania całego metrażu.


  Nawigacja iAdapt 3.0 i Smart Mapping

  Nawigacja iAdapt 3.0 wraz ze współpracą z kamerą, że Roomba s9+ w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie, co wpływa na tworzenie wirtualnej mapy obszaru pracy, a także uczy się jejskuteczniej poruszać się po Naszym domu. IAdapt 3.0 używany w iRobot Roomba s9+ proponuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek tj. Moneual, Xiaomi, Roborock itp.. Swobodnie możemy wybierać, w którym pomieszczeniu ma odkurzać robot sprzątający. Funkcja ta przystępna jest z poziomu aplikacji połączonej z samoczynnym odkurzaczem przez WiFi.

  iRobot s9+ porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga widocznie udoskonalone rezultaty sprzątania w porównaniu z samoczynnymi odkurzaczami poruszającymi się chaotycznie. Na dodatek, w przypadku wyczerpania się akumulatora podczas pracy robota, iRobot Roomba s9+ zapamiętuje miejsce, w którym doszło do przerwania odkurzania, automatycznie powróci na stację ładującą i po naładowaniu wznowi pracę w zapamiętanym miejscu. W momencie ukończenia procesu sprzątania, samodzielnie wróci na stację i naładuję się.


  Pięcio-ramienna szczotka boczna

  Nowa szczotka boczna z pięcioma ramionami w robocie sprzątającym iRobot Roomba s9+ jest ustawiona pod odpowiednim kątem i została zaprojektowana w taki sposób, by wyciągać brud i skażenia z narożników.


  3-stopniowy system sprzątania

  tradycyjny dla automatycznego odkurzacza iRobot Roomba, cykl sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu, a nie jak w przypadku, każdej poprzedniej serii w koszu na zanieczyszczenia.

  Nowością jest zmiana umiejscowienia głowicy czyszczącej oraz kółka środkowego. Dotychczas w poprzednich modelach, automatyczny odkurzacz iRobot Roomba posiadał kółko środkowe z przodu, a głowica czyszczącą była bardziej zbliżona tylnej części, bliżej pojemnika na brud umiejscowionego z tyłu robota.

  iRobot Roomba s9+ ma głowice czyszczącą umiejscowioną na swym przodzie, bliżej prostego frontu, dzięki temu marka mógł użyć nowe wydłużone o 30% rolki odpowiadające za zbieranie zanieczyszczeń z Naszych podłóg. Standardowo, jak to jest w przypadku robotów sprzątających iRobot Roomba, moduł czyszczący wyposażony jest również w czujka DirtDtect odpowiadający za wykrywanie bardziej zabrudzonych miejsc, co pozwala iRobot Roomba S9+ na większe skupienie się na danym obszarze i dokładne jego posprzątanie.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Po sparowaniu robota sprzątającego iRobot Roomba s9+ w przenośnej aplikacji iRobot Home z Naszym telefonem mamy możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania samoczynnego odkurzacza. Widzimy w niej poziom naładowania baterii, historię przejazdów, mapę Naszego domu. Stuknij kartę Harmonogram, żeby przypisać polecenie sprzątania w określonym dniu i godzinie. Karta Historia wyświetla przebieg sesji czyszczenia. Inteligentne mapy pokazują układ Twojego domu, których stworzenie poprzez robota sprzątającego wymaga kilku rund. Następnie możemy oznaczyć określone pomieszczenia, do których chcemy wysłać automatyczny odkurzacz iRobot Roomba s9+.


  Błyskawiczne odkurzanie - Funkcja SPOT

  Robot sprzątający Roomba s9+ może sprzątać zabrudzenia, gdy tylko się pojawią. Jeśli wychodząc z domu, zauważysz okruszki pod stołem w kuchni, jedyne co musisz zrobić to użyć aplikacji iRobot Home albo asystenta głosowego Google/Alexa. Wystarczy wydać automatycznemu odkurzaczowi polecenie natychmiastowego posprzątania tego miejsca i zapomnieć o problemie.

  technologia Imprint Link Duet z robotem
  mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technologii Imprint Link robot odkurzający Roomba s9+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, aby odkurzać, a następnie mopować samoczynnie w rewelacyjnej kolejności najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava zaczyna cykl mycia podłóg twardych.


  Google Assistant lub Amazon Alexa

  Możemy także podłączyć s9+ do Amazon Alexa lub Google Assistant za pośrednictwem adekwatnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe za pośrednictwem telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, by nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba s9+
  • Stacja Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu
  • przewód zasilający
  • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
  • Dodatkowy filtr
  • Dodatkowa szczotka do narożników
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Polska instrukcja obsługi i szybki start
  • TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy


  Specyfikacja
  • Głośność - 65dcb
  • Wysokość - 9cm
  • Średnica - 32cm
  • Waga - 4,12kg + 4 kg (stacja Clean Base)
  • samoczynne opróżnianie skażeń
  • Programowalny Harmonogram tygodniowy
  • Dirt Detect - system wykrywania zabrudzeń
  • Anti-Tangle - zapobiega zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • technologia iAdapt 3.0 (adaptacja do warunków otoczenia)
  • Akumulator Li-Ion
  • Aplikacja przenośna iRobot Home
  • automatyczny powrót na stację ładującą
  • Wirtualna ściana
  • Wznawianie pracy po naładowaniu/opróżnieniu w miejscu, w którym robot przerwał

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba S9+ w języku polskim.


iRobot Roomba Combo J7+

iRobot Roomba Combo J7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo J7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo J7+
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:120 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, czujka ilości dozowanej wody, funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri;Inne:automatyczne przypasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny dobór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, sensory gwarantujące optymalne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość wnętrza;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:iRobot Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irobot.home;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/irobot-home/id1012014442;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 13.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://irobot.pl/pl/combo/515-irobot-roomba-combo-j7-plus-5060629989884.html;Kolor:czarno-metaliczny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:8;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,31 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:dodatkowa nakładka czyszcząca z mikrofibry, dodatkowy filtr, płyn do mycia podłóg, przewód zasilania, stacja samooczyszczająca;Wysokość:8,7 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot r...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Proficare. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP PRO

Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP PRO Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP PRO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP PRO
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma niezwykle wysoką moc ssania. Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej obszerności utrzyma robota w ruchu poprzez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył. Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną dobrą cechą Xiaomi jest to, że możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i cykl czyszczenia przy pomocy aplikacji przenośnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim. Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyposażony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o sporej pojemności do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy tradycyjny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem. Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz jednocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Mocny silnik Podstawą każdego korzystnej jakości odkurzacza jest porządny silnik. Xiaomi Mi został zaopatrzony w solidny silnik japońskiej firmy Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Solidny silnik jest bardzo ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach albo podczas odkurzania wzdłuż ścian, co jest klasyczną słabością innych robotów odkurzających. Do tego właśnie służy śladowa szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został zaopatrzony Mi Robot Vacuum Mop Pro jest potężny, a także energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam wykrywa stację ładującą. Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% podczas odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie starannie tam, gdzie się zatrzymał. Pokonywanie przeszkód Odkurzacz samoczynny Xiaomi Mi perfekcyjnie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele oraz drobne progi nie będą problemem. Ponadto niewielka wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został zaopatrzony w najnowocześniejszą technikę laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń nawet w całkowitej ciemności. Przy pomocy bardzo precyzyjnego algorytmu SLAM wytwarza i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najmocniej efektywny sposób czyszczenia. Sterowanie przez aplikację mobilną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie nawet gdy nie ma Cię w domu. Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja znakomicie nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie. Informacje technologiczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa pojemność pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe pojemność baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne dodatkowe informacje: Aplikacja przenośna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza czujnik klifu czujnik kolizji sensor LDS – laserowe skanowanie wnętrza czujnik przyspieszenia czujnik radarowy detektor ściany czujnik spadania detektor zapełnienia pojemnika szybkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa budowa Mopowanie komplet: Odkurzacz asygnowana stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa kabel zasilający Instrukcja obsługi

Xiaomi Dreame D10

Xiaomi Dreame D10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame D10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame D10
 • Ilość ofert: 15
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją Dreame D10 Plus moc 4000 Pa LiDAR EPA biały Robot sprzątający Dreame D10 Plus to progresywne narzędzie, które zrewolucjonizuje Twoje codzienne sprzątanie. Wyekwipowany w moc 4000 Pa i technologię Lidar, sprząta starannie, a integracja z Wi-Fi zezwala na zdalne sterowanie.

  wysmakowany białyeksponuje progresywny design. Filtr EPA zapewnia czystość powietrza. NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Robot sprzątający Moc ssąca: 4000 Pa pojemność akumulatora: 5200 mAh Czas pracy: Do 180 min Funkcja mopowania rodzaj filtraEPA (RHF5) automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz 4 poziomy ssania 3 stopnie dozowania wody Oszczędzaj czas i ciesz się porządkiem Przestań martwić się sprzątaniem i spędzaj więcej czasu na tym, co naprawdę widoczne.

  Robot sprzątający Dreame D10 Plus to kompleksowe urządzenie, które bez hałasu starannie odkurzy i umyje podłogi w Twoim domu. Robot inteligentnie dostosowuje siłę ssania do odkurzanej powierzchni, osiągając maksymalnie 4000 Pa.

  wyposażony w udoskonaloną szczotkę obrotową wydajnie likwiduje sierść i włosy, zapobiegając ich wplątywaniu się. Akumulator o objętości 5200 mAh pozwala na wyczyszczenie choćby 270m2 bez konieczności ładowania, a dzięki workowi na skażenia o pojemności 2,5 L możesz zapomnieć o konieczności jego wymiany nawet na 45 dni!

  Przekonaj się jakie to komfortowe! samoczynne eliminowanie zanieczyszczeń Deame D10 Plus samodzielnie wraca do stacji, gdy tylko zakończy swoją pracę. Jest to moment, w którym samoczynnie likwiduje zanieczyszczenia ze zbiornika, umieszczając je w zamontowanym w stacji worku o obszerności 2,5 L, co zajmuje mu jedynie 10 sekund i nie tworzy hałasu.

  Taka pojemność zapewni Ci choćby 45 dni, w których nie kiwniesz palcem, żeby podłogi w Twoim domu lśniły czystością. Szczelna budowa pojemnika zapobiega przedostawaniu się cząsteczek kurzu do powietrza, zapewniając świeżość i porządek bez kompromisów.

  Częstotliwość usuwania skażeń ze zbiornika możesz zmieniać przy pomocy przeznaczonej aplikacji. Dobrany do typu skażeń Urządzenie nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w zróżnicowanych scenariuszach, zapewniając 4 tryby optymalne dla najróżniejszego typu skażeń.

  Dla usunięcia kurzu i znikomych skażeń starczy cichy tryb z siłą ssania na poziomie 800 Pa. W sytuacji okruchów i włosów lepiej stanie na wysokości zadania tryb 1200 Pa. Na większe zanieczyszczenia użyj trybu o sile 1800 Pa.

  Maksymalna siła ssania robota sprzątającego Dreame D10 Plus to aż 4000 Pa - ten tryb starannie usuwa zanieczyszczenia z dywanów i trudniej przystępnych szczelin. Postępowa szczotka główna rozszerzona o 17 cm szczotka powstała po to, aby wydajnie usuwać włosy oraz sierść.

  Jej kompozycja z gęsto rozstawionymi włóknami zapobiega wplątywaniu się włosów, zwalniając Cię z konieczności ręcznego usuwania ich ze szczotki. Dreame D10 Plus to wyśmienite rozwiązanie dla właścicieli czworonogów, którzy spędzają dużo czasu na usuwaniu sierści swych pupili.

  dzisiaj robot zrobi to za Ciebie! Mycie podłóg bez wysiłku Podłogi odkurzone? Czas na mopowanie. Robot sprzątający D10 Plus wykorzystuje gęsto tkane pady mopujące, gwarantując szczególnie staranne mycie twardych powierzchni, takich jak kafle, czy panele.

  wyposażony w zbiornik o objętości 145 ml pozwala przypasować liczba zużywanej wody do stopnia zabrudzeń - starczy kilka kliknięć w aplikacji. Sam znajdzie drogę Urządzenie pracuje w oparciu o algorytm SLAM, wykorzystując system inteligentnej nawigacji LiDAR.

  Natychmiastowo skanuje pomieszczenia, stwarzając mapy dla nawet trzech pięter, a następnie planuje najistotniej słuszną trasę sprzątania. Z poziomu aplikacji możesz zarządzać trasą, pomijając poszczególne pomieszczenia.

  Jest to doskonałe rozwiązanie dla rodziców niepokaźnych pociech - w trakcie snu dziecka omiń jego pomieszczenie i pozwól, żeby D10 Plus wyczyścił podłogi w pozostałych pomieszczeniach. Produktywne sprzątanie Robot sprzątający Dreame może wyczyścić aż 270m2 na jednym ładowaniu, a to za sprawą akumulatora o objętości 5200 mAh, którego energii starczy na 180 minut sprzątania.

  Nie musisz codziennie ładować robota,radować się perfekcyjną czystością. Dreame D10 Plus wymaga naprawdę mało. Inteligentne funkcje To nie koniec zalet robota D10 Plus. Pokochasz go za cichą pracę i funkcję wznowienia sprzątania, która powstała z myślą o nieoczekiwanych sytuacjach.

  Jeśli podczas sprzątania robot się rozładuje, natychmiast wróci do stacji, żeby uzupełnić energię. Po tym czasie wraca do miejsca, w którym skończył, żeby kontynuować pracę. Urządzenie w inteligentny sposób omija meble, schody i inne przeszkody, więc nie musisz obawiać się, że zawiesi się lub uszkodzi.

  Chcesz by było jeszcze łatwiej? Nie ma problemu - Dreame D10 Plu współpracuje z Amazon Alexa, dzięki czemu możesz obsłużyć robota przy pomocy prostych komend głosowych. W komplecie Robot sprzątający x1 Stacja ładująca/opróżniania x1 Szczoteczka do czyszczenia x1 kabel zasilający x1 Zbiornik na wodę x1 Nakładka mopująca x1 Szczotka boczna x1 Worek na kurz x2 Instrukcja

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne 360. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame X10

Xiaomi Dreame X10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame X10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame X10
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  this -is- the way we normalize non-whitespace

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy automatyczny odkurzacz od iRobot, zaczyna nową serie „i7". Robot ma turbinę stwarzającą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na skażenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która umożliwia automatyczne opróżnianie pojemnika na skażenia. Odświeżona aplikacja proponuje widocznie więcej funkcji niżeli w poprzednich latach. Kolekcja i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany przez amerykańską markę, stanowczy choć nie rewolucyjny.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać że efekt prezentowany przez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Poprzez markę Samsung). Stacja ma 2 funkcje, samoczynne ładowanie robota i opróżnianie brudu z pojemnika na zanieczyszczenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały cykl zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz tworzone poprzez iRobot – firma twierdzi iż jeden worek mieści do 30 pojemników. Automatyczne opróżnianie pojemnika możliwe jest dzięki wyjątkowej jego konstrukcji. Ma on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w chwili dokowania zezwala na Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (przez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać że szczotki główne AeroForce i filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić by iRobot Roomba i7 utrzymywał efektywny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  udoskonalona nawigacja optyczna iAdapt 3.0 iż Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Samoczynny odkurzacz w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to produktywnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił aby iRobot w trakcie pracy kreujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swoim aktualnym położeniem. Użytkownik może teraz nie tylko oglądać robota jak sprzątatakże wybierać, którym pokójm ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje posiadającą wyraźnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot formuje mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Zezwala na to wyboru pomieszczenia które chcemy, by było w danym momencie posprzątane.cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje na dodatek możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania oraz włączenia robota. IRobot HOME kreuje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji skuteczność odkurzania robota sprzątającego w trakcie danego cyklu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej serii – w koszu na zanieczyszczenia. Specyficzne dla takiej współpracy podzespołów są świetne efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny ale sprawdzony system którego producent trzyma się od pierwszych serii robotów zagwarantuje zrównoważoną prace automatycznego odkurzacza który zagwarantuje wyśmienite efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to czujka umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o pokaźniejszym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to dokładnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect perfekcyjnie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia często kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyposażony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona i położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technologia Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od typu powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył zarówno serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Opiera się on najczęściej na efektywnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania pokaźniejszych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ skutecznie filtrują powietrze zatrzymując podczas pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wytwarzane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą szybkością w przeciwnym kierunku, wydajnie pochłaniają skażenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich serii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się również kolorem. Sprawne odkurzanie iRobot Roomba i7+ jest oparte na pracy szczotek głównych są one szczególnie ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zagwarantuje im wspaniałe efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek podczas odkurzania perfekcyjnie „rozczesuje" dywany i wykładziny umożliwiając dostanie się to skażeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie przystępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na obecność tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ podczas sprzątania stosuje specjalnie dostosowany tryb jazdy tak aby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak aby wymiotła wszelkie zanieczyszczenia wprost w obszar pracy samoczynnego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium wykorzystywane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, zaczyna odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je rozszerzając. Po ukończeniu cyklu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się genialnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ żeby sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ zaopatrzony jest w typowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszystkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na zanieczyszczenia

  spora zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek kreujący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. W koszach linii i7 znajduje się także specjalny komponent odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja samoczynnie pobiera skażenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach serii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Roomba 980 została widocznie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym samoczynny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technologia Litowo-jonowa którą wykorzystano zagwarantuje brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie ogranicza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion używana w większości akumulatorów niewiele znaczącego kalibru, perfekcyjnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy samoczynnego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z dokładnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base zezwala na całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota, a także opróżniania pojemnika do czasu zamiany worka w stacji, a także konserwacji urządzenia. Poprawnie zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W sytuacji gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  dane techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja samoczynnego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi,
 • odkurzacze automatyczne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne, odkurzacz robot sprzątający cena, opinie o odkurzaczach robotach, ranking odkurzaczy robotów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *