Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7

  Nowy automatyczny odkurzacz amerykańskiej producenta iRobot. Urządzenie serii i7 w kontraście do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający posiada silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na skażenia do urządzenia. Przejście z iAdapt 2.0 na 3.0 pozwala na iRobot Roomba i7 skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji iRobot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakterystyka pracy, pozycjonują nowość od iRobot jako wysokiej klasy samoczynny odkurzacz.


  iAdapt 3.0

  Nowa odsłona nawigacji iAdapt 3.0, że Roomba i7 w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, buduje wirtualną mapę obszaru pracy oraz uczy się jejskuteczniej poruszać się po Twoim domu. IAdapt 3.0 wykorzystywany w Roombie i7 proponuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście poprzez iRobot w kolekcji "i" na wyższy system potwierdza iż amerykańska producent w końcu goni konkurencje. Użytkownik może dzisiaj, nie tylko oglądać robota jak sprzątana dodatek wybierać, którym pomieszczeniem ma zająć się Roomba i7. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z automatycznym odkurzaczem przez WiFi.
  Nawigacja optyczna - Smart Mapping

  iRobot w nowej serii robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji za pomocą kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga znacznie ulepszone rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera zezwala na i7 skrupulatną orientacje w terenie. Pozwala to aby urządzenie w sytuacji wyczerpania baterii podczas pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana żeby ją kontynuować.
  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7 w aplikacje posiadającą wyraźnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot stwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Zezwala na to wyboru wnętrza które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje na dodatek możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania oraz włączenia robota. IRobot HOME buduje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji sprawność odkurzania robota sprzątającego podczas danego cyklu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej serii – w koszu na skażenia. Typowe dla takiej współpracy podzespołów są nadzwyczajne efekty sprzątania na dywanach. Nie nowoczesny lecz sprawdzony system którego firma trzyma się od pierwszych linii robotów gwarantuje zrównoważoną prace samoczynnego odkurzacza który gwarantuje świetne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to sensor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o obszerniejszym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to skrupulatnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect nadzwyczajnie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia niejednokrotnie kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Ulepszona , a także położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technologia Carpet Boost - siła zasysania jest zawsze taka sama, nie zależnie od typu powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył równocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji skażeń. Jest oparte on przede wszystkim na wydajnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu i siateczkowego służącego do wyłapywania większych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7 sprawnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wytwarzane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą szybkością w przeciwnym kierunku, efektywnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich linii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się także kolorem. Efektywne odkurzanie iRobot Roomba i7 jest oparte na pracy szczotek głównych są one wyjątkowo ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zapewnia im świetne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek podczas odkurzania doskonale „rozczesuje" dywany, a także wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na obecność tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7 podczas sprzątania stosuje specjalnie przypasowany tryb jazdy tak aby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak aby wymiotła wszelkie zanieczyszczenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium użytkowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7. Dual Mode posiada dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7 wyekwipowana została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, początkuje odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je powiększając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się wyśmienicie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7 aby sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7 wyposażony jest w standardowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników bezustannie skanuje otoczenia gwarantując bezpieczeństwo podczas pracy robota.  Kosz na skażenia

  wielka zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek formujący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się teraz w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. Umożliwiło także konserwacje pojemnika na zanieczyszczenia poprzez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach kolekcji i7 baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została znacznie zmniejszona. Bateria zastosowana w nowym samoczynny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technologia Litowo-jonowa którą wykorzystano gwarantuje brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie zniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion wykorzystywana w większości akumulatorów niewiele znaczącego kalibru, genialnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy samoczynnego odkurzacza. Polega ona na przenośnym ustawieniu (z dokładnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7. Prawidłowo zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W sytuacji gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  dane technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7
  • Zintegrowana stacja dokująca
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.


  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba i7 w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób stosowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca znakomitego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją produktywnością. Robot wyekwipowany został w lepszy procesor operacyjny dzięki czemu działa produktywnie. W pełni nowa szczotka główna, a także boczna, na dodatek odnowiona smart-głowica przemywająca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i skrupulatniejsze, a 14 progresywnych technologicznie czujników gwarantuje efektywniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najszczególniej zaawansowaną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Pozwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, za pomocą algorytmu SLAM. Ponadto budowa lasera została wzbogacona o mechanizm uniemożliwiający możliwości jego uszkodzenia, np. W przypadku uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  nowe oprogramowanie i budowa

  Chiński producent postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przychylność tak sporego grona użytkowników. Udoskonalenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej oraz niezaprzeczalnie szybciej. Ponadto urządzenie wspiera progresywna aplikacja, dzięki której użytkownik może teraz: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w solidnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka najróżniejszych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie prezentuje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika poprzez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Marka postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza w trakcie pracy. Urządzenie stwarza (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych automatycznych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie ma funkcje regulacji mocy, która pozwala na użytkownikowi wybranie jednego z czterech poziomów siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, ale też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot posiada dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się samoczynnemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który równocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie posiada opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak żeby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Marka wyposażył Roborocka Black w potężną baterie litowo-jonową która w przypadku tak szerokiej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz potrzebna. Dzięki akumulatorowi o obszerności aż 5200 mAh samoczynny odkurzacz pracuje płynnie przez choćby 2,5h. Należy pamiętać jednak,dane te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie używania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia albo nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, automatyczny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi w trakcie pracy przy niepokaźnej sile zasysającej. Robot jest dyskretny oraz inteligentny. Nie pracuje głośno i nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi proponuje swoim klientom nową aplikacje mobilną za sprawą, której użytkownik uzyskuje dostęp do wielu funkcji robota. Postępowe oprogramowanie umożliwia użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej przez robota po pierwszym pełnym procesu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy oraz zezwala na zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% obszerniejsza gęstość włosia niż w Roborock S5 powoduje, iż szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej rozciągliwe włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty wydajności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na skażenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica przemywająca

  innowacyjna głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi proponuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się ekspresowo przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma potrzeby unoszenia robota starczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Aby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Rozszerzona ilość ramion pozytywnie wpływa na produktywność zagarniania skażeń. Zastąpienie włosia rozciągliwa gumą pozwala na dokładniejsze oraz szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej i siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  lepsza stacja ładująca modelu S6 Black, zezwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Ulepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W komplecie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, uniemożliwiająca zamoczeniu podłogi w trakcie ładowania.


  pakiet zawiera:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica przemywająca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego użytkowania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego wykorzystania
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  dane technologiczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,480 l
  • wariant filtru: HEPA
  • rozmiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Miele. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro samoczynny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma wyjątkowo wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej pojemności utrzyma robota w ruchu przez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną prawidłową cechą Xiaomi jest to, iż możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i cykl czyszczenia przy pomocy aplikacji mobilnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest zaopatrzony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o sporej objętości do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy klasyczny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz jednocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Mocny silnik Podstawą każdego korzystnej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został wyposażony w konkretny silnik japońskiej producenta Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Potężny silnik jest bardzo ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach albo podczas odkurzania wzdłuż ścian, co jest konwencjonalną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy niepokaźna szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został zaopatrzony Mi Robot Vacuum Mop Pro jest mocny oraz energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam lokalizuje stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% w trakcie odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie skrupulatnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz samoczynny Xiaomi Mi doskonale sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele oraz niepokaźne progi nie będą problemem.

  dodatkowo drobna wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyekwipowany w najnowocześniejszą technikę laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń choćby w całkowitej ciemności.

  za pomocą niezwykle precyzyjnego algorytmu SLAM tworzy i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najistotniej efektywny sposób czyszczenia. Sterowanie przez aplikację mobilną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie choćby gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja idealnie pasuje do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  dane techniczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa objętość pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe objętość baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne uzupełniające dane: Aplikacja mobilna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza sensor klifu czujka kolizji sensor LDS – laserowe skanowanie wnętrza sensor przyspieszenia detektor radarowy czujka ściany czujnik spadania czujnik zapełnienia pojemnika szybkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa kompozycja Mopowanie komplet: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa przewód zasilający Instrukcja obsługi


iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba i3 samoczynny odkurzacz

  Odkurzacz iRobot Roomba i3 to urządzenie, które sprosta wszystkim wymaganiom osób szanujących sobie komfort i wygodę. precyzyjnie i skutecznie eliminuje brud, kurz i sierść z podłóg. Dedykowana aplikacja pozwala na zdalne zarządzanie robotem sprzątającym w sposób optymalny dla Twojego domu.


  pionierski Desing

  Masz dość błyszczących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym dzianinę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców i gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura umożliwia jednostajniejszy chwyt automatycznego odkurzacza. IRobot Roomba i3, to innowacyjny robot sprzątający, dzięki któremu będziesz cieszyć się czystymi podłogami w całym domu. Istotnie instynktowna i prosta obsługa umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to konieczne.

  Urządzenie w górnej części obudowy wyekwipowane jest w trzy przyciski:

  • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
  • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
  • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


  Inteligentne sprzątanie

  Mimo braku wyposażenia w charakterystyczną nawigacje vSlam ( kamera ), automatyczny odkurzacz iRobot Roomba i3 posiada nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wskazaną przez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii podczas odkurzania, Roomba i3 powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie zainicjuje sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

  iRobot Roomba i3 nie wytwarza i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co w efekcie przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszelkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie albo za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie lub za pośrednictwem telefonu oferuje także włączenie funkcji SPOT. Robota luźno można przenosić pomiędzy piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, wystarczy wcisnąć CLEAN i automatyczny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


  Potrójny system sprzątania AeroForce

  charakterystyczny dla robota sprzątającego iRobot Roomba, cykl sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej kolekcji w koszu na zanieczyszczenia.

  Robot sprzątający wyekwipowany jest w dwie gumowe szczotki, które zapewniają wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które zniżają wydajność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dopasowuje się do powierzchni. Nieistotne, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3 dostosowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, gwarantując maksimum precyzyjności.

  Potrójny system AeroForce powoduje, że 3-ramienna szczotka boczna wygarnia zanieczyszczenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym skażenia zasysane są do pojemnika na śmieci.


  Filtr powietrza

  producent w trosce o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3 w filtr umieszczony w koszu na zanieczyszczenia blisko silnika. Filtr powietrza lokalizuje, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej aniżeli 10 mikronów, dzięki czemu zmniejsza ilość alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3 jest genialnym wyborem dla rodzin z dziećmi, sympatyków zwierząt, czy alergików. Dlatego nad wyraz ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na skażenia, a także jego podmiana w momencie wyeksploatowania.


  Akumulator Li-ion iRobot

  iRobot Roomba i3 wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o pojemności 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni poprzez około 75min. w momencie wyczerpania się energii, automatyczny odkurzacz wróci na stacje dokującą, by się doładować, po czym samoczynnie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym cyklu sprzątania wszelkich pomieszczeń, Roomba i3 wróci automatycznie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


  DirtDetect – intensywne czyszczenie
  bardziej zanieczyszczonych miejsc

  Robot sprzątający za pomocą czujników akustycznych potrafi wskazać miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki temu uzyskujemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta perfekcyjnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie skażenia gromadzą się wyraźnie łatwiej. IRobot Roomba i3 namierza miejsca szczególnie eksploatowane i rozszerza w nich intensywność odkurzania.


  Funkcja SPOT

  Polega na jednorazowym krótkim zadaniu. samoczynny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie za każdym razem pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego też ta opcja może być niezwykle niezbędna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie marnując nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji mobilne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalne włączenia robota;
  • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
  • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
  • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

  Mimo, że iRobot Roomba i3 nie generuje i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni podczas jego przejazdu i miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


  Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

  iRobot Roomba i3 wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które przystępne są w aplikacji iRobot Home, a także środowisku iRobot Genius. Oparte o nienaturalną inteligencję rozwiązanie, umożliwia automatycznemu odkurzaczowi sugerowanie w aplikacji mobilnej iRobot HOME stosownych rozwiązań w oparciu o dane z wytworzonych cykli sprzątania, a także nawyki domowników. Przykładowo będą to rekomendowane harmonogramy sprzątania, w oparciu o produkowane już cykle pracy, czy sugestie wykonywania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

  Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one dostępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są przez platformę iRobot Genius oraz aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3 może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot zacznie proces odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


  Google Assistant i Amazon Alexa

  iRobot Roomba i3 możemy także podłączyć do Amazon Alexa lub Google Assistant za pośrednictwem adekwatnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, aby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie lub powrót do stacji dokującej.


  technika Imprint Link - Duet
  z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3 i robot mop Braava jet m6 łączą siły, aby odkurzać, a następnie myć samoczynnie w nieprzeciętnej kolejności. Zagwarantuje komunikację pomiędzy robotami,samoczynnie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava rozpoczyna cykl mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie osiągalne jest w dodatku wyodrębnionie poszczególnego wnętrza do posprzątania.

  Cliff Detect - czujniki spadku

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3 są te odpowiedzialne za kompensowanie ryzyka upadku samoczynnego odkurzacza ze schodów czy także innych krawędzi.

  Dzięki nim bezpieczeństwo i precyzyjność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba i3 obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

  • Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. Z reguły stosuje się daną funkcję w przypadku, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak by Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

  Więcej informacji odnajdziesz w opisie produktu: Wirtualna ściana Dual Mode


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba i3
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • kabel
  • Dodatkowy filtr
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • 3-letnia gratisowA GWARNCJA
  Specyfikacja
  • Czas pracy - 75min.
  • objętość zbiornika na kurz - 0.4l.
  • Poziom hałasu - 69db.
  • Wysokość - 9,5cm.
  • Średnica - 33,5cm.
  • Waga - 3,2kg.
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Anti-Tangle - zapobiega zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Możliwość użytkowania Wirtualnych Ścian Dual Mode
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator Li-Ion 1800mAh
  • Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i3 w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu poręcznych robotów do codziennego użytku. Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba, a także roboty mopujące Braava.

  Ale w naszej technice nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu, aby sprzątać szybciej i produktywniej. Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie Robot sprzątający Roomba s9+ ze stacją Clean Base samoczynnie likwiduje brud, przenosząc komfort na wyższy poziom.

  Kurz i brud skatalogowany do pojemnika robota jest samoczynnie opróżniany się do szczelnego worka, który gromadzi zawartość do 30 pojemników, dzięki temu nie musisz myśleć o odkurzaniu przez kilka tygodni. Bierze na siebie brudną robotę Worek na brud, który zamyka się przy wyjmowaniu ze stacji dokującej, posiada zawartość do 30 pojemników z brudem, kurzem, włosami i sierścią zwierząt.

  Worek możeszwyeliminować bez wzbudzania obłoków kurzu. Powiększona moc ssąca Wysoka sprawność robota sprzątającego Roomba s9+ opiera się na zastrzeżonym 3-stopniowym systemie sprzątania. Wykorzystuje on dwie szczotki gumowe i ssanie z 40x obszerniejszą mocą ssącą, by wyciągnąć osadzony brud, skażenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

  technologia Perfect Edge Robot Roomba s9+ znajduje ukryte zabrudzenia, a konstrukcja do maksymalnie starannego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników staranne sprzątanie choćby w najtrudniej przystępnych miejscach.

  Inteligentne Mapy Imprint iRobot Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™, aby poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza. Zapamiętuje do 10 planów pięter, więc wie, której mapy użyć.

  technika vSLAM Dzięki innowacyjnej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM® robot gromadzi ponad 230 400 punktów danych na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia skrupulatnej mapy Twojego domu.

  najlepszy dla posiadaczy zwierząt Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek. Dzięki wyjątkowej konstrukcji nie dopuszczają one do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

  Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni 30% szersze dwie gumowe szczotki główne skrupulatniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i wyposażona w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami rozmaitego rodzaju – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

  technika Imprint Link Robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie samoczynnie robot mopujący inicjuje pracę bez jaki...


iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo automatyczny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia podczas jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest w dodatku pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zaimplementowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian i za wygarnianie skażeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie podczas jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci automatycznego odkurzania, a także odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni podczas jednego przejazdu.


  automatyczne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo usuwa kurz, brud, piasek i innego typu skażenia przy użyciu szczotki głównej w zarysie litery V wspieranej silnikiem kreującym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku odszukamy na dodatek filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dopasowania do własnych potrzeb 1 z 2 stopni zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu robota sprzątającego. Aby uzyskać tę funkcję, do automatycznego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy myjącej, która znajduje się w komplecie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  wielki zbiornik na wodę o objętości 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Zezwala na komfortową i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego dobierania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej w trakcie sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dobrania do własnych potrzeb 1 z 3 stopni nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy samoczynnie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, by być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może swobodnie pracować w trakcie Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, iż spadnie nam ze schodów, ponieważ zaopatrzony jest w dodatku w czujniki spadku, co mu pozwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za skuteczne wygarnianie zanieczyszczeń z krawędzi, rogów ścian oraz z trudnodostępnych zakamarków sprawnie wspomagają cały proces czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji przenośnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google oraz Amazon Alexa i wyprodukowana zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  samoczynny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy dobrane do Naszych potrzeb. Poleca także rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Uzupełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin lub w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy zestaw szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • gratisowA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim


Ecovacs Deebot X1 Omni

Ecovacs Deebot X1 Omni Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 Omni - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 Omni
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Najnowocześniejszy robot do sprzątania powierzchni, umożliwiający odkurzanie i mopowanie bez użytkowania dłoni. DEEBOT X1 OMNI to pierwsze w pełni automatyczne urządzenie tego typu, dzięki wielofunkcyjnej stacji OMNI Station i możliwości sterowania głosem. Stacja rodzaju "wszystko w jednym" samoczynnie pierze i suszy ścierki do mopowania i samodzielnie uzupełnia czystą wodę....

Roborock S7

Roborock S7 Najniższa Cena Online

Roborock S7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roborock S7 (Czarny)

  - technologia sonicznego mycia podłóg,
  - Inteligentnie unoszony mop,
  - Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów,
  - Nowa, w całości gumowa, szczotka główna,
  - lepsza, „pływająca" szczotka,
  - Nawigacja LiDAR
  - Cicha praca 67 dB,
  - Wysoka moc ssąca 2500 Pa,
  - Aplikacja w języku polskim.

  Prosta obsługa przy pomocy aplikacji Roborock


  Zarządzaj komfortowo swoim robotem dzięki asygnowanej aplikacji Roborock, przystępnej
  w języku polskim, którą zainstalujesz na swym telefonie.

  Mapowanie wielopoziomowe


  Dzięki możliwości zapisania wielu map, możesz używać swego robota Roborock S7 na wielu piętrach.

  Zabezpieczenie przed dziećmi


  Roborock S7 posiada specjalne zabezpieczenie zapobiegające przypadkowemu uruchomieniu odkurzacza przez dzieci lub zwierzęta.

  Położyliśmy nacisk na mopa


  Stały nacisk o masie prawie 600g zapewnia równomierne mycie podłóg w całym domu.

  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom


  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom, dzięki sonicznemu myciu podłóg za pomocą robota sprzątającego Roborock S7.

  Soniczna rewolucja wśród robotów sprzątających


  Odkurzenie i przetarcie podłogi mopem może nie starczyć, aby pozbyć się zaschniętego brudu. Technologia soniczna zastosowana w Roborock S7 myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę, usuwając zaschnięty brud ze pokaźnie większą efektywnością aniżeli inne roboty. Od zaschniętych plam kawy po ślady błota.

  Połączenie, użytej po raz pierwszy w robotach Roborock, technice samoczynnie unoszonego mopa, z wytworzoną kompletnie z gumy szczotką główną i mocą ssącą o sile 2500 Pa w technologii HyperForceTM, daje w wyniku czego sprzęt o prawdziwie dogłębnej mocy sprzątania.

  prezentujemy VibraRiseTM


  Moc bez wysiłku

  Podłogi myte mocą dźwięku


  technologia wibracji sonicznych całkowicie zmienia funkcję mycia podłóg. Dzisiaj mop myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę. Wraz z elektronicznym zbiornikiem o objętości 300 ml Roborock S7 czyści podłogi dogłębnie i produktywnie.

  Gotowy, by powstać


  Dzięki zastosowaniu inteligentnego modułu mopa, który unosi się automatycznie po wykryciu dywanu, Roborock S7 możesz jednocześnie odkurzać i myć podłogi, bez konieczności odpinania mopa czy tworzenia stref wykluczonych. Mop unosi się także, gdy robot powraca do stacji bazowej, dzięki temu nie musisz już używać plastikowej maty ochronnej, co znacząco wpływa na estetykę urządzenia.

  Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów


  Dzięki ultradźwiękom, robot sprzątający Roborock S7 rozpoznaje dywany z zadziwiającą efektywnością. Wystarczy, aby robot raz posprzątał dom, a rozpozna każdy dywan na podłodze. Możesz wtedy wybrać między uniesieniem mopa lub oznaczeniem dywanu jako strefy bez mopowania
  – decyzja należy do Ciebie.

  Strefa bez mopowania | Unoszony mop  Roborock S7 ulepszoną, „pływającą" szczotkę.
  Lepsze przyleganie, efektywniejsze sprzątanie!


  Dla skutecznego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Udoskonalona, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w Roborock S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, wydajniejsze sprzątanie.


  Nowa, w całości gumowa, szczotka główna.
  długookresowa walka z brudem!


  Dla efektywnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza Roborock S7 musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Ulepszona, poruszająca się
  w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, skuteczniejsze sprzątanie.


  spora moc ssąca


  Robot sprzątający Roborock S7, dzięki autorskiemu systemowi mocy ssacej Roborock HyperForceTM wykorzystuje aż 2500 Pa mocy, aby pozbyć się drobnego kurzu z twardych podłóg, włosów z dywanów, a także wszystkich innych nieczystości.

  Sprzątaj dłużej. I dłużej. I dłużej.


  Więcej oznacza mniej pracy dla Ciebie. Robot sprzątający m² wyekwipowany jest w zbiornik na kurz o pojemności 470 ml, który zezwala na zebranie obszerniejszej ilości codziennego kurzu i brudu, a zbiornik na wodę o pojemności 300 ml skuteczne umycie do 200 m² podłóg w trakcie jednego procesu. Z kolei akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mAh, zapewni do 3 godzin pracy na jednym naładowaniu.

  staranne mapowanie


  Robot sprzątający Roborock S7 wyposazony jest w dokładną nawigację LiDAR, która tworzy szczegółowe mapy Twojego domu i identyfikuje wnętrza na maksymalnie czterech piętrach.

  Śledzenie trasy


  zobacz precyzyjną trasę pokonaną poprzez Roborock S7 podczas sprzątania, z uwzględnieniem miejsc umytych, a także odkurzonych.

  Wyświetlanie dywanów


  Po rozpoznaniu dywany są automatycznie oznaczane na każdej z twoich map, by uczynić planowanie sprzątania jeszcze łatwiejszym.


  Roborock S7 pozwala na ustawienie intensywności sprzątania


  Moc ssąca, siła wibracji, przepływ wody, a nawet specjalny tryb „głębokiego mopowania" gwarantujący ultraintensywne mycie podłóg
  – to wszystko, i mnóstwo więcej, możesz ustawić wedle własnych preferencji. Wybierz to, co dla Ciebie najkorzystniejsze.

  Strefy wyłączone


  Ustaw strefy wyłączone ze sprzątania albo wirtualne ściany, by ograniczyć robotowi Roborock S7 dostęp do problematycznych obszarów czy bronić delikatne meble. Żadne uzupełniające akcesoria nie są wymagane.


  innowacyjne planowanie z robotem Roborock S7


  Zautomatyzuj sprzątanie,zjednoczyć je do Twojego trybu życia. Sprzątaj określone pomieszczenia, o określonych porach, kilka razy dziennie albo cały dom raz w tygodniu. Twój dom, Twoje zasady.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko.


  Robot sprzątający Roborock S7 jest kompatybilny z autoopróżniającą stacją bazową Roborock. Już w 2021 roku.*

  *Projekt komputerowy. Ostateczny wygląd produktu może ulec zmianie.

  kompozycja
  rodzaj pojemnika na kurz Bez worka
  Kolor artykułu Czarny
  zarys kolisty
  Zdalnie sterowany Tak
  Zdalne wsparcie smartfona Tak
  Obsługa aplikacji mobilnych Tak
  produktywność
  Mycie na mokro Tak
  objętość na kurz (łącznie) 0,47 l
  Funkcja programowania Tak
  samoczynny powrót stacji bazowej Tak
  Wykrywanie schodów Tak
  typ szczotki Szczotka główna i szczotka boczna
  Zintegrowane czujniki Wysokości, Przeszkód
  rodzaj nawigacji LiDAR
  Poziom hałasu 67 dB
  objętość pojemnika na czystą wodę 0,3 l
  Moc
  pojemność baterii 5200 mAh
  Czas pracy 180 min
  Ładowanie akumulatora Tak
  Napięcie baterii 14,4 V
  Moc 68 W
  Moc ssania 2500 Pa
  prędkość obrotowa (max) 3000 RPM
  wariant baterii Litowo-Jonowy
  Waga i wymiary
  Średnica 35 cm
  Wysokość produktu 96,5 mm
  Zawartość opakowania
  Zawartość opakowania Instrukcja obsługi
  Stacja ładowania
  Szczotka boczna
  Robot

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne TCL. Ranking TOP10 modeli

Viomi AlPHa 2 Pro

Viomi AlPHa 2 Pro Najniższa Cena Online

Viomi AlPHa 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi AlPHa 2 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentny robot sprzątający Viomi Alpha 2 Pro Inteligentny robot Viomi Alpha 2 Pro dokładnie posprząta w Twoim domu za Ciebie. Podwójny system nawigacji laserowej Lidar powoduje, że bez trudu wynajduje się w każdym pomieszczeniu i unika przeszkód.

  Może równocześnie myć i odkurzać podłogi, a jego siła ssania sięga 4000 Pa. Samoczynnie wyrzuci też śmieci ze zbiornika dzięki wchodzącej w skład zestawu stacji opróżniania. Obsługuje dodatkowo zdalne sterowanie przy pomocy aplikacji albo komend głosowych.

  wyśmienicie znajdzie się w Twoim domu Dzięki podwójnemu systemowi nawigacji z 4 inteligentnymi czujnikami laserowymi Lidar robot skrupulatnie lokalizuje znajdujące się z przodu przeszkody na odległość do 70-90 mm.

  samoczynnie omija ponad 150 popularnych sprzętów, mebli czy przedmiotów takich jak kapcie, miski zwierząt czy kosze na śmieci. Skutecznie unika też zderzeń z zróżnicowanymi obiektami. Już nie musisz za każdym razem przygotowywać pomieszczeń przed sprzątaniem!

  dokładnie sprząta wnętrza i buduje ich mapy Viomi Alpha 2 Pro sensor laserowy dzięki któremu może czyścić podłogi wzdłuż ścian i rozmaitych obiektów z precyzyjnością nawet 1,5 cm, sięgając również trudno dostępnych kątów i nie powodując uszkodzenia mebli czy zadrapania farby.

  Co więcej, Alpha 2 Pro obsługuje inteligentne skanowanie 360°, co pozwala mu wytwarzać precyzyjne mapy sprzątanych pomieszczeń i luźno poruszać się w choćby najmocniej złożonym otoczeniu. Algorytm AI LDS powoduje, iż robot może bezustannie skanować w zasięgu 6 m!

  Sam wyrzuci śmieci Nie trać czasu ani energii na opróżnianie zbiornika na odpady robota. Viomi Alpha 2 Pro zrobi to za Ciebie! Wchodząca w skład zestawu stacja, a także system Auto-Dumping 2.0 umożliwiają sprawne sprzątanie i zniżają ryzyko wtórnego zanieczyszczenia.

  Dzięki skróconemu kanałowi powietrznemu o długości 325 mm opróżnianie zbiornika trwa zaledwie około 15 sekund! ponadto potrójny system filtracji z filtrem HEPA pozwala blokować choćby 95% szkodliwych cząsteczek.

  szybko rozprawia się z kurzem Pożegnaj kurz, okruchy, sierść i inne odpady. Viomi Alpha 2 Pro eksponuje się siłą ssania nawet 4000 Pa, co oznacza,prędko i sprawnie radzi sobie z brudem. Świetnie pasuje w dodatku do odkurzania dywanów.

  Inteligentnie je namierza i automatycznie zwiększa na nich siłę ssania,skrupulatnie polikwidować ukryty w ich włóknach kurz. Możeszdostosować pracę robota do swoich oczekiwań, wybierając jeden z trybów dostępnych w aplikacji.

  Umyje podłogę za Ciebie Viomi Alpha 2 Pro umyje podłogi za Ciebie. Zbiornik na wodę robota jest kontrolowany elektronicznie, co oznacza, iż nakładka mopująca będzie za każdym razem odpowiednio nawilżona. Dzięki temu urządzenie dokładnie wyczyści wskazane powierzchnie, nie stwarzając przy tym zacieków.

  Bez trudu poradzi sobie z nawet najistotniej uporczywymi plamami! przystępne są także różnorodne stopnie przepływu wody do wyboru. Bezawaryjny również w obszernych domach Robot Viomi Alpha 2 Pro wspaniale stanie na wysokości zadania jednocześnie w mniejszych mieszkaniach, jak i w dużych domach.

  Wytrzymały akumulator 5200 mAh, czas pracy do 200 minut, a także obfity zbiornik na wodę o objętości 320 ml powodują, że może bez problemu za jednym razem starannie posprzątać podłogi o łącznej powierzchni nawet 420 m2.

  Co więcej, jeśli w trakcie sprzątania akumulator będzie bliski rozładowania, robot samoczynnie skieruje się do stacji, naładuje się, a następnie wróci do pracy od miejsca, w którym przerwał. Jeszcze więcej możliwości z aplikacją Zainstaluj asygnowaną aplikację i przejmij całkowitą kontrolę nad robotem.

  przy pomocy smartfona możesz na przykład oglądać zapisane mapy pięter i je konfigurować. Stworzysz też szczegółowe harmonogramy sprzątania. Zwykłe odkurzanie wszystkich pomieszczeń co drugi dzień? A może skrupulatne mycie podłóg w każdy czwartek? dobór należy do Ciebie!

  Aplikacja pozwala też zdalnie kontrolować robota i wybierać tryby pracy. Teraz możesz uruchomić urządzenie, nawet gdy nie ma Cię w domu! Możliwość kontroli głosem komfortowo siedzisz na kanapie i nie masz pod ręką smartfona? Żaden problem!

  Aby obsłużyć robota, nie musisz choćby ruszać się z miejsca. Alpha 2 Pro jest kompatybilny z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa. To oznacza, że możesz kontrolować go za pomocą prostych komend!

  Wydaj mu adekwatne polecenie i patrz, jak zabiera się do pracy. Urządzenie może także wydawać komunikaty głosowe. W pakiecie Robot Viomi Alpha 2 Pro Stacja opróżniania Zbiornik na wodę / kurz 2w1 Główna szczotka Szczotka boczna Filtr HEPA Worek na śmieci x3 Uchwyt na mopa Mop x2 Jednorazowy mop x10 Narzędzie do czyszczenia Osłona głównej szczotki Filtr HEPA do stacji opróżniania Instrukcja obsługi Przewodnik prędki Start Specyfikacja Robot firma Viomi Nazwa Alpha 2 Pro Model V-RVCLMD40B Waga 9,2 kg objętość akumulatora 5200 mAh Czas pracy Do 200 minut (w trybie Quiet) Moc ssania 4000 Pa Aktualizacje OTA Tak Poziom głośności 68 dB (tryb Balanced) objętość zbiornika na kurz 200 ml pojemność zbiornika na wodę 320 ml rozmiary Ok.

  φ350 x 95 mm Moc znamionowa 55 W Napięcie znamionowe 14,4 V Połączenie bezprzewodowe Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz Częstotliwość robocza 2400 – 2835 MHz Stacja opróżniania Model V-RVCLMD40B Moc znamionowa 1050W Wejściowe napięcie znamionowe 220-240 V~ Wyjściowe napięcie znamionowe 24 V 1,5 A Częstotliwość znamionowa 50-60 Hz wymiary 405 x 238 x 295 mm


Tesla RoboStar IQ100

Tesla RoboStar IQ100 Najniższa Cena Online

Tesla RoboStar IQ100 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tesla
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tesla RoboStar IQ100
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający firmy TESLA z długą żywotnością baterii, odkurzy i wyczyści jednocześnie całe gospodarstwo domowe. Prosto pokonuje niskie szyny przejściowe i jest wyposażony w szereg czujników. Po wyczyszczeniu możesz cieszyć się genialnie uporządkowanym domem. Możliwość sterowania przy pomocy pilota albo smartfona....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi,
 • odkurzacze automatyczne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne, odkurzacz robot sprzątający cena, opinie o odkurzaczach robotach, ranking odkurzaczy robotów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *