Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 5000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 5000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 5000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 5000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 5000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu poręcznych robotów do codziennego wykorzystania. Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava.

  Ale w naszej technologii nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu, aby sprzątać szybciej i wydajniej. Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie Robot sprzątający Roomba s9+ ze stacją Clean Base automatycznie usuwa brud, przenosząc komfort na wyższy poziom.

  Kurz i brud zebrany do pojemnika robota jest automatycznie opróżniany się do szczelnego worka, który gromadzi zawartość do 30 pojemników, dzięki temu nie musisz myśleć o odkurzaniu przez kilka tygodni. Bierze na siebie brudną robotę Worek na brud, który zamyka się przy wyjmowaniu ze stacji dokującej, gromadzi zawartość do 30 pojemników z brudem, kurzem, włosami i sierścią zwierząt.

  Worek możeszpousuwać bez wzbudzania obłoków kurzu. Zwiększona moc ssąca Wysoka efektywność robota sprzątającego Roomba s9+ opiera się na zastrzeżonym 3-stopniowym systemie sprzątania. Wykorzystuje on dwie szczotki gumowe i ssanie z 40x pokaźniejszą mocą ssącą, żeby wyciągnąć osadzony brud, zanieczyszczenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

  technika Perfect Edge Robot Roomba s9+ znajduje ukryte zabrudzenia, a budowa do maksymalnie starannego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników staranne sprzątanie nawet w najtrudniej przystępnych miejscach.

  Inteligentne Mapy Imprint iRobot Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™, by poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza. Zapamiętuje do 10 planów pięter, więc wie, której mapy wykorzystać.

  technika vSLAM Dzięki nowoczesnej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM® robot mieści ponad 230 400 punktów informacji na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia dokładnej mapy Twojego domu.

  najlepszy dla posiadaczy zwierząt Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek. Dzięki wyjątkowej konstrukcji nie dopuszczają one do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

  Dwie gumowe szczotki do wszelkich powierzchni 30% szersze dwie gumowe szczotki główne dokładniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i zaopatrzona w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami różnego rodzaju – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

  technologia Imprint Link Robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie samoczynnie robot mopujący początkuje pracę bez jaki...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Miele. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot T10

Ecovacs Deebot T10 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot T10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający ECOVACS Deebot T10 Turbo w odcieniu białym z funkcją super ssania i głębokiego czyszczenia. Suszony gorącym powietrzem, by zapobiec rozwojowi bakterii. System AIVI 3.0 może dokładnie zidentyfikować 18 rodzajów przeszkód i luźno się poruszać po otoczeniu....

Ecovacs Deebot X1 PluS

Ecovacs Deebot X1 PluS Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 PluS
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  nowoczesny technicznie robot do sprzątania powierzchni, zapewniający perfekcyjne odkurzanie i mopowanie. DEEBOT X1 PLUS jest najnowszym członkiem rodziny DEEBOT. Wyekwipowany w stację Auto-Empty, która samodzielnie opróżnia odkurzacz i oszczędza Ci pracy związanej z opróżnianiem pojemnika na kurz poprzez okres do 60 dni. I nie musisz martwić się o nawigację....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 5000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 5000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 5000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 5000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 5000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 5000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 5000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 5000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.