Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 5000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 5000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 5000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 5000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 5000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

iRobot Roomba Combo J7+

iRobot Roomba Combo J7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo J7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo J7+
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:120 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, namierzający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, czujnik ilości dozowanej wody, funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri;Inne:automatyczne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny wybór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, sensory gwarantujące trafne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość wnętrza;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:iRobot Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irobot.home;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/irobot-home/id1012014442;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 13.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:https://irobot.pl/pl/combo/515-irobot-roomba-combo-j7-plus-5060629989884.html;Kolor:czarno-srebrny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:8;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,31 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;typ:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:dodatkowa nakładka czyszcząca z mikrofibry, dodatkowy filtr, płyn do mycia podłóg, przewód zasilania, stacja samooczyszczająca;Wysokość:8,7 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot r...


iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba s9+ Samoopróżniający się
  robot sprzątający


  prekursorska konstrukcja

  Najnowszy robot sprzątający amerykańskiego producenta iRobot. Samoczynny odkurzacz samoopróżniający się iRobot Roomba s9+ w porównaniu do swych poprzedników, akcentuje się głównie nowatorskim kształtem w postaci litery D, którego wyróżnia matowa miedziana pokrywa, wokół której umieszczone zostało światło LED. Robot w pakiecie posiada stację opróżniającą, która pozwala na nieograniczone sprzątanie Naszych powierzchni. Została także zmniejszona szerokość urządzenia. Te zmiany w konstrukcji zezwalają na wjazd robota w trudnodostępne miejsca i precyzyjniejsze czyszczenie narożników i krawędzi ścian. Prawidłową zmianą jest też umiejscowienie pojemnika na skażenia wraz z filtrem, który znajdziemy pod górną pokrywą. Wpływa to na wygodniejsze wyjmowanie i opróżnianie kosza na śmieci.

  Clean Basse - automatyczne opróżnianie kosza na brud

  Wraz z Roombą s9+ dostajemy drugi standardowy, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy oraz opróżnia pojemnik z brudem. Zanieczyszczenia automatycznie trafiają do szczelnego papierowego worka, który znajduje się w środku stacji, o konieczności jego zamiany przypomina aplikacja iRobot HOME i podświetlana kontrolka. Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości automatycznie się zamyka w trakcie usuwania go ze stacji dokującej. Stacja skrupulatnie usuwa cały brud z kosza i nie pozostawia wewnątrz żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swojego pojemnika na zanieczyszczenia, iRobot Roomba S9+ może posprzątać większą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swojego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej albo doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak by dokończyć cykl posprzątania całego metrażu.


  Nawigacja iAdapt 3.0 i Smart Mapping

  Nawigacja iAdapt 3.0 wraz ze współpracą z kamerą, iż Roomba s9+ w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie, co wpływa na tworzenie wirtualnej mapy obszaru pracy i uczy się jejefektywniej poruszać się po Naszym domu. IAdapt 3.0 wykorzystywany w iRobot Roomba s9+ oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek tj. Moneual, Xiaomi, Roborock itp.. Swobodnie możemy wybierać, w którym pomieszczeniu ma odkurzać robot sprzątający. Funkcja ta przystępna jest z poziomu aplikacji połączonej z samoczynnym odkurzaczem przez WiFi.

  iRobot s9+ porusza się pasek przy pasku, dzięki temu Roomba osiąga widocznie lepsze rezultaty sprzątania w porównaniu z samoczynnymi odkurzaczami poruszającymi się chaotycznie. Na dodatek, w sytuacji wyczerpania się akumulatora w trakcie pracy robota, iRobot Roomba s9+ zapamiętuje miejsce, w którym doszło do przerwania odkurzania, samoczynnie powróci na stację ładującą i po naładowaniu wznowi pracę w zapamiętanym miejscu. W chwili ukończenia cyklu sprzątania, samodzielnie wróci na stację i naładuję się.


  Pięcio-ramienna szczotka boczna

  Nowa szczotka boczna z pięcioma ramionami w robocie sprzątającym iRobot Roomba s9+ jest ustawiona pod odpowiednim kątem i została zaprojektowana w taki sposób, aby wydobywać brud i zanieczyszczenia z narożników.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla samoczynnego odkurzacza iRobot Roomba, cykl sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej kolekcji w koszu na zanieczyszczenia.

  Nowością jest zmiana umiejscowienia głowicy czyszczącej i kółka środkowego. Dotychczas w poprzednich modelach, automatyczny odkurzacz iRobot Roomba posiadał kółko środkowe z przodu, a głowica czyszczącą była bardziej zbliżona tylnej części, bliżej pojemnika na brud umiejscowionego z tyłu robota.

  iRobot Roomba s9+ ma głowice czyszczącą umiejscowioną na swym przodzie, bliżej prostego frontu, dzięki temu firma mógł użyć świeże wydłużone o 30% rolki odpowiadające za zbieranie skażeń z Naszych podłóg. Standardowo, jak to jest w przypadku robotów sprzątających iRobot Roomba, moduł czyszczący zaopatrzony jest też w czujka DirtDtect odpowiadający za wykrywanie bardziej zabrudzonych miejsc, co pozwala iRobot Roomba S9+ na obszerniejsze skupienie się na danym obszarze i staranne jego posprzątanie.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Po sparowaniu robota sprzątającego iRobot Roomba s9+ w przenośnej aplikacji iRobot Home z Naszym telefonem mamy możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania automatycznego odkurzacza. Widzimy w niej poziom naładowania baterii, historię przejazdów, mapę Naszego domu. Stuknij kartę Harmonogram, aby przypisać polecenie sprzątania w określonym dniu i godzinie. Karta Historia wyświetla przebieg sesji czyszczenia. Inteligentne mapy pokazują układ Twojego domu, których stworzenie przez robota sprzątającego wymaga kilku rund. Następnie możemy oznaczyć określone pomieszczenia, do których chcemy wysłać automatyczny odkurzacz iRobot Roomba s9+.


  Błyskawiczne odkurzanie - Funkcja SPOT

  Robot sprzątający Roomba s9+ może sprzątać zabrudzenia, gdy tylko się pojawią. Jeśli wychodząc z domu, zauważysz okruszki pod stołem w kuchni, jedyne co musisz zrobić to zastosować aplikacji iRobot Home lub asystenta głosowego Google/Alexa. Wystarczy wydać samoczynnemu odkurzaczowi polecenie natychmiastowego posprzątania tego miejsca i zapomnieć o problemie.

  technologia Imprint Link Duet z robotem
  mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technologii Imprint Link robot odkurzający Roomba s9+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, żeby odkurzać, a następnie mopować automatycznie w perfekcyjnej kolejności najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava początkuje proces mycia podłóg twardych.


  Google Assistant lub Amazon Alexa

  Możemy także podłączyć s9+ do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem trafnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe za pośrednictwem telefonu albo innego kompatybilnego urządzenia, żeby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba s9+
  • Stacja Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu
  • przewód zasilający
  • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
  • Dodatkowy filtr
  • Dodatkowa szczotka do narożników
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Polska instrukcja obsługi i szybki start
  • TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy


  Specyfikacja
  • Głośność - 65dcb
  • Wysokość - 9cm
  • Średnica - 32cm
  • Waga - 4,12kg + 4 kg (stacja Clean Base)
  • samoczynne opróżnianie skażeń
  • Programowalny Harmonogram tygodniowy
  • Dirt Detect - system wykrywania zabrudzeń
  • Anti-Tangle - zapobiega zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • technika iAdapt 3.0 (adaptacja do warunków otoczenia)
  • Akumulator Li-Ion
  • Aplikacja przenośna iRobot Home
  • samoczynny powrót na stację ładującą
  • Wirtualna ściana
  • Wznawianie pracy po naładowaniu/opróżnieniu w miejscu, w którym robot przerwał

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba S9+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Roborock S7 Max

Roborock S7 Max Najniższa Cena Online

Roborock S7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7 Max
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roborock S7 MaxV Unikanie przeszkód

  Podłogi w domach to tor przeszkód najeżony skarpetami, zabawkami, kubkami i nie tylko. Wykorzystujące światło strukturalne Skanowanie 3D skrupulatnie identyfikuje lokalizację i wymiar przeszkód i zagrożeń, zarówno w jasnych, jak i ciemnych pomieszczeniach, gwarantując bezproblemowe sprzątanie o każdej porze.

  Unikanie nieznanego

  S7 MaxV może widzieć i omijać obiekty o szerokości od 5 cm i wysokości 3 cm. System oparty na uczeniu maszynowym i dedykowanym układzie przetwarzania neuronowego pozwala S7 MaxV rozpoznawać te przeszkody i reagować adekwatnie w zależności od tego, co widzi, ostrożnie torując sobie drogę między nimi.

  dokładność rozpoznawania może się różnić w zależności od czynników środowiskowych.

  Niekończąca się nauka

  W aplikację zastosowano bazę najpopularniejszych przedmiotów, na które robot może się natknąć w naszym domu podczas sprzątania. Jest ona stale aktualizowana o świeże przedmioty, żeby sprzątanie było jak najistotniej staranne i staranne.

  Mapowanie 3D - Twój wirtualny dom

  Dzięki danym pozyskanym poprzez moduł LiDAR, aplikacja skrupulatnie prezentuje układ domu, żeby zidentyfikować sofy, łóżka, szafki pod telewizor, stołki, krzesła i stoły. W trakcie sprzątania S7 MaxV oznacza w aplikacji meble, które rozpoznał. Ci trzeba posprzątać wokół łóżka po leniwym śniadaniu? Po prostu dotknij modelu swego łóżka w aplikacji Roborock.

  Możesz choćby wyświetlić swój dom na mapie 3D i nawigować po nim cyfrowo przy pomocy mapy Matrix.

  Odtwórz swój dom wraz ze wszystkimi rodzajami mebli i podłóg bezpośrednio w aplikacji Roborock.

  Najgorsze zostaw na koniec

  S7 MaxV nie tylko samodzielnie rozpoznaje sypialnie, salony, jadalnie i łazienki ale też sugeruje znakomitą kolejność sprzątania w zależności od typu wnętrza. W trakcie sprzątania siła ssania i intensywność mopowania są samoczynnie dostosowywane w celu uzyskania maksymalnej produktywności w każdym pomieszczeniu.

  Nawigacja LiDAR

  W połączeniu z systemem nawigacji PreciSense LiDAR firmy Roborock, nawigacja w domu jest szybka i sprawna o każdej porze dnia i nocy.

  Prywatność, prywatność i jeszcze raz prywatność.

  W wypadku domowych kamer, prywatność i bezpieczeństwo posiadają kluczowe znaczenie. Każdy obraz

  zarejestrowany przez system ReactiveAI jest używany do nawigacji i natychmiast usuwany.

  Więcej mocy – do 5 100 Pa – dla jeszcze skuteczniejszego odkurzania

  stanowczo powiększona moc ssania od maksymalnie 2 500 Pa w Roborock S6 MaxV aż do 5 100 Pa w S7 MaxV. To ponad dwa razy więcej mocy. Uruchom tryb Max+, a cała ta moc będzie twoja.

  Gotowy, aby powstać

  Masz dywany? lubisz świeżo umyte podłogi? świetnie.

  Dzięki czujnikowi podczerwieni, po wykryciu dywanu mop jest samoczynnie unoszony, bez konieczności przerywania sprzątania. Pozwala na to umycie podłóg i odkurzenie dywanów w trakcie tego samego procesu sprzątania.

  technika sonicznego mycia podłóg

  technologia wibracji sonicznych raz na za każdym razem zmienia wyobrażenie o mopowaniu. Wibrowanie do 3 000 razy w ciągu minuty sprawia, iż mopowanie soniczne jest wydajniejsze i bardziej efektywne.

  ulepszona, w pełni gumowa, „pływająca” szczotka

  Żebrowana budowa turboszczotki wyprodukowana została kompletnie z gumy, dzięki czemu jest trwalsza i bardziej wytrzymała. Ponadto jej spiralnie ułożone łopatki są jeszcze lepsze w unikaniu splątanych włosów niż w szczotkach znanych z poprzednich modeli.

  Dla sprawnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Lepsza, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w serii S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, czyniąc sprzątanie produktywniejszym.

  Zamelduj się na czacie

  Zdalny podgląd widoku z kamery, znany już z S6 MaxV, został teraz udoskonalony, dzięki temu możesz robić więcej niżeli tylko podglądać co dzieje się w Twoim domu. Zaimplementowany mikrofon pozwala porozmawiać z domownikami, bez względu na to, gdzie jesteś.

  Nawigacja PreciSense™ LiDAR

  Zmywalny filtr E11

  System Reactive AI 2.0

  automatyczne rozpoznawanie pomieszczeń

  Adaptacyjne algorytmy tras

  Bezpieczne dla podłóg koła i szczotki ScratchSafe™

  Wsparcie dla mapowania 3D

  Matryca czujników Sensient™

  Blokada rodzicielska

  Wielofunkcyjna Stacja Bazowa Ultra Odkurzaj i myj więcej. Opróżniaj i czyść mniej.

  Roborock S7 MaxV w połączeniu z wielofunkcyjną stacją bazową Ultra to całkowicie nowy poziom automatyzacji sprzątania.

  W pełni automatyczna stacja bazowa, która nie tylko opróżni zbiornik na kurz Twojego robota, ale także umyje ściereczkę mopa, a nawet uzupełni jego zbiornik na wodę.

  Jedna stacja, mnóstwo możliwości

  Wielofunkcyjna Stacja Bazowa Ultra jest - jak dotąd - najbardziej zaawansowaną stacją bazową Roborock, uwalniając szereg nowych udogodnień dla tych, którzy wymagają najczystszych podłóg.

  samoczynne mycie ściereczki mopa

  unikalny system myjący ściereczkę mopa, zwilża ja przed rozpoczęciem sprzątania, oczyszcza w jego trakcie oraz po zakończeniu cyklu, dla zapewnienia maksymalnej skuteczności mycia na mokro.

  Autouzupełnianie zbiornika wody

  Stacja samoczynnie uzupełnia zbiornik na wodę robota w trakcie sprzątania, gwarantując umycie do 300 m2 powierzchni.

  automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz

  Po zakończonym procesu sprzątania, stacja automatycznie opróżni zbiornik na kurz w robocie,za każdym razem był on gotowy do pracy. Zamontowany w stacji worek nie tylko zapewnia maksymalną higienę i trafny poziom filtracji, lecz też powoduje, iż robot jest praktycznie bezobsługowy choćby przez 7 tygodni.

  szybkie ładowanie

  Dzięki zastosowaniu funkcji szybkiego ładowania, stacja naładuje baterię robota do 30% szybciej (w porównaniu ze typową stacją bazową), co pozwoli mu na szybszy powrót do pracy w razie konieczności doładowania w trakcie cyklu sprzątania.

  Roborock Dyad Podwójna moc

  Dwa rzędy przeciwstawnych rolek czyszczących, funkcja osuszania podłóg, moc ssąca 13 000 Pa, zbiornik na czystą i brudną wodę.

  Pokonaj równocześnie mokre, jak i suche zabrudzenia

  Spraw,zarówno mokre, jak i suche zabrudzenia zniknęły za jednym pociągnięciem dzięki systemowi DyadPower. Jedyny na świecie dwusilnikowy, wielorolkowy system czyszczenia na mokro, jak i na sucho*.

  * Stan na 3 września 2021 r.

  Oczyszcza się podczas sprzątania

  w trakcie gdy Ty myjesz podłogi, szczotki urządzenia czyszczą się same. Przestań więc sprzątać podłogi brudnym mopem. Zacznij myć je czystymi szczotkami poprzez cały cykl sprzątania.

  Usuń brudną wodę

  wyśmienicie eliminujący zabrudzenia system DyadPower zasysa brudną wodę podczas sprzątania, do osobnego zbiornika. Dzięki czemu podłogi pozostają czyste i suche.

  lepsze sprzątanie od krawędzi do krawędzi

  Dzięki większej liczbie rolek czyszczenie jest jeszcze skuteczniejsze. Główna rolka o pełnej długości oraz dwie rolki tylne gwarantują ogromną moc czyszczenia od krawędzi do krawędzi. Dzięki takiej budowie urządzenia, brud nie ma szans.

  Poruszaj się ekspresowo i płynnie

  Poruszaj się gładko wokół nóg – krzeseł, stołów, a choćby ludzi – przy pomocy zwrotnej głowicy czyszczącej. Dzięki dwóm przeciwbieżnym rolkom urządzenie jest tak łatwe w prowadzeniu, równocześnie w przód, jak i w tył, iż możesz to robić jednym palcem.

  Nie wymaga czyszczenia po sprzątaniu

  Naciśnij przycisk i samoczynnie wyczyść zabrudzone po sprzątaniu wałki. Po ich oczyszczeniu w zbiorniku zanieczyszczenia oddzielane są od brudnej wody. Pozostaje Ci tylko go opróżnić.

  podczas sprzątania podłóg, rolki czyszczą się same, zapewniając najwyższą produktywność sprzątania przez cały jego czas.

  Mądrzejszy aniżeli przeciętny mop

  Sprzątaj mądrze, a nie ciężko. W walce z trudnymi plamami pomaga czyszczenie adaptacyjne, które samoczynnie dostosowuje siłę ssania i liczba aplikowanej wody. W dodatku, wskaźnik na ekranie prezentuje informację, jak brudna jest Twoja podłoga.

  Słuchaj komunikatów

  Zapomnij o zapamiętywaniu kodów błędów lub szukaniu ich znaczenia w instrukcji. O wszystkim co musisz wiedzieć, sprzęt Ci po prostu powie.

  Nie tylko na mokre, ale i na suche plamy

  Dogłębne czyszczenie całej podłogi o powierzchni aż do 280 m2* na jednym ładowaniu. Mokra podłoga w łazience? Z tym także sobie poradzi dzięki przeznaczonemu trybowi osuszania podłóg.

  Zbiornik na czystą wodę – 850 ml

  Zbiornik na brudną wodę – 620 ml

  Długość pracy na jednym ładowaniu – 35 minut

  Powierzchnia sprzątania – 280 m2

  * Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta w trybie automatycznym, z szybkością 0,5m/s. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego środowiska domowego, ogólnej czystości, nawyków związanych ze sprzątaniem, itd.

  UWAGA! Urządzenie nie pasuje do użytkowania na powierzchniach konfekcyjnych, należy również uważać na podłogach twardych wrażliwych na wilgoć (drewno, parkiet, panele, itp.), gdyż mogą ulec zniszczeniu.

  SPECYFIKACJA technologicznA

  Waga: 5 kg

  Poziom hałasu: 75 Db

  Filtr: E11 (EPA)

  szybkość obrotów: 73 000/min.

  Moc znamionowa: 280 W

  Bezprzewodowy: TAK

  liczba szczotek / rolek czyszczących: 3

  Maksymalny czas pracy: 35 minut

  pojemność baterii: 5000 mAh

  Czas ładowania: 4 godziny

  Stacja ładująca: ładowanie, czyszczenie

  pojemność zbiornika na wodę czystą: 850 ml

  pojemność zbiornika na wodę brudną: 620 ml

  Tryby pracy: Auto, Ssanie (osuszanie powierzchni), Max

  Wykrywanie brudu: TAK

  Sprzątanie krawędziowe: TAK

  Komunikaty głosowe: TAK

  Kąt pracy głowicy czyszczącej: 180 stopni

  Powierzchnia sprzątania: 280 m2

  Moc ssąca: 13 000 Pa

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne RoboJet. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot X1 Omni

Ecovacs Deebot X1 Omni Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 Omni - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 Omni
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  kompozycja

  Zdalna obsługa za pomocą smartfona: Tak
  typ pojemnika na kurz: Worek znajdujący się w stacji ładującej
  kształt: okrągły
  Kolor artykułu: Szary

  Moc

  Napięcie robocze: 14,8 V
  wariant obsługiwanych baterii: Li-Ion
  Moc znamionowa: 45 W
  Czas pracy: 140 min
  Moc ssania: 5000 Pa
  objętość baterii: 5200 mAh
  Ładowanie akumulatora: Tak
  Czas ładowania: 6,5 godz

  Waga i rozmiary

  Wysokość towaru: 103,5 mm
  Średnica: 36,2 cm

  wydajność

  Wykrywanie pojemników na kurz: Tak
  objętość pojemnika na czystą wodę: 0,08 l
  Wykrywanie dywanów: Tak
  dodatkowe informacje: Funkcja zaawansowanej mapy, FW OTA, Mapa generowana przez aplikację, Ciągłe czyszczenie, Raport głosowy, Planowanie czasu
  Zintegrowane czujniki: Wysokości, Przeszkód
  regulowana ilość wody: Tak
  Tryby czyszczące: samoczynny, zakres, niestandardowy
  samoczynny powrót stacji bazowej: Tak
  Filtr: Tak
  typ szczotki: Szczotka główna i szczotki boczne
  Szczotki próżniowe w komplecie: Szczotka główna
  Wykrywanie schodów: Tak
  Poziom hałasu: 68 dB
  Mycie na mokro: Tak
  rodzaj nawigacji: dToF
  wariant zbiornika dozownika: OZMO™ Turbo 2.0
  Regulacja mocy: automatyczny/ręczny
  pojemność na kurz (łącznie): 0,4 + 3 l

  Zawartość opakowania

  Zawartość opakowania: Głowica mopująca x 2, Robot x 1, zestaw szczotek bocznych x 1, Ściereczki do mopowania x 4, Szczoteczka do czyszczenia x 1, Filtr x 1, Stacja ładująco-czyszcząca x 1, Instrukcja obsługi x 1, Narzędzie do czyszczenia x 1, przewód zasilający x 1


Samsung VR50T95735W

Samsung VR50T95735W Najniższa Cena Online

Samsung VR50T95735W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VR50T95735W
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Samsung Jet Bot Al+
  Robot sprzątający
  Jet Bot ominie znikome przedmioty dzięki funkcji AI Object recognition (rozpoznawania obiektów)
  efektywne I skrupulatne sprzątanie dzięki optyamlizacji trasy.
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz do 3 miesięcy.
  precyzyjne sprzątanie
  bezustanna moc i precyzyjność poprzez cały proces odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inverter i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone.
  Inteligentne czyszczenie dzięki funkcji rozpoznawania obiektów
  Jet Bot ominie nieznaczne przedmioty dzięki funkcji AI Object Recognition
  Sprzątaj bezpiecznie i efektywnie. Funkcja rozpoznawania obiektów JET AI rozpoznaje i klasyfikuje najróżniejsze typy obiektów i mebli*, ustalając ich lokalizację. Jet Bot będzie dzięki temu starannie czyścił okolice głównych przedmiotów, utrzymywał bezpieczną odległość od delikatnych obiektów i unikał wszelkiego, co niebezpieczne.
  Uniknij utknięcia na niedużych przeszkodach
  czujka 3D
  Zapomnij o sprzątaniu przed uruchomieniem robota. Czujka 3D Jet Bota dokładnie skanuje szeroką przestrzeń*, używając kamery 3D. Wychwytuje strukturę pokoju i ewentualne przeszkody, w tym wąskie lub małe przedmioty, jak choćby kable, choćby gdy posiadają tylko 1 cm wysokości.
  staranne mapowanie i ustalanie najkorzystniejszej ścieżki sprzątania
  czujnik LiDAR
  Sprzątaj swój dom efektywniej i staranniej. Jet Bot skrupulatnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Czujnik LiDAR dokładnie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując wnętrze, aby zebrać dane o odległości. Dzięki czemu porusza się sprawnie i obejmuje większą część domu.
  Bardziej higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz choćby do 3 miesięcy. Ciesz się wygodnym i higienicznym sposobem na opróżnienie worka z kurzem. Po sprzątaniu, odkurzacz samoczynnie wróci do stacji czyszczącej, która usunie kurz, korzystając z technice „Air Pulse. Wielowarstwowy system filtracji wykrywa 99,999% śladowego pyłu.
  Ciesz się czystym powietrzem wolnym od kurzu i alergenów, dzięki dopełniającej filtracji
  nowoczesny Pięciowarstwowy System Filtracji
  Ciesz się czystym powietrzem dzięki nowoczesnemu Pięciowarstwowemu Systemowi Filtracji. Gdy powietrze wchodzi, filtr siatkowy zbiera obszerny kurz. Następnie Jet Cyclone, filtr gąbkowy, mikrofiltr i filtr drobnopyłkowy wyłapują najmniejszy kurz. Zatrzymuje aż do 99,99% mikrokurzu, w tym cząstki o wielkości 0,5~4,2 µm.
  Łatwy do opróżnienia i nadający się do czyszczenia pod bieżącą wodą pojemnik na kurz
  Możliwość pełnego czyszczenia pojemnika na kurz
  Utrzymuj pojemnik na kurz w higienicznej czystości i prosto opróżniaj robota odkurzającego. Cały pojemnik o pojemności 0,2 l, w tym system wielocyklonowy, można myć kompletnie, dzięki czemu można go utrzymać w czystości i higienie.
  Skuteczne czyszczenie bez wysiłku
  dokładne sprzątanie
  nieprzerwana moc i dokładność poprzez cały cykl odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inventer i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone. Szczotka o wysokiej wydajności czyści różnorodne typy podłóg i powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę.
  Czyści z nieustanną mocą ssącą
  Jet Cyclone
  Ciesz się czystszym powietrzem i stałym staniem dzięki produktywnej, wielocyklopowej strukturze Jet Bota. Jet Cyclone łapie obfity kurz w siatkowym filtrze w pierwszej komorze. Druga komora ma 8 oddzielnych cyklonów, które zatrzymują mały kurz, co pomaga obniżyć utratę mocy ssania.
  dobranie mocy sprzątania do przeróżnych powierzchni
  Inteligentne sterowanie mocą
  skrupulatnie czyść twarde podłogi I dywany. Inteligentne sterowanie mocą identyfikuje wariant powierzchni I liczba kurzu. Następnie samoczynnie dopasowuje siłę ssania,precyzyjnie ją wyczyścić. Powiększa więc moc ssania,dzięki technice sterowania mocą, żeby głębiej czyścić dywany.
  Delikatne i wydajne odkurzanie podłóg
  Szczotka o wysokiej produktywności
  Czyść dywany i podłogi sprawniej, z mniejszą ilością zaplątanych w szczotkę włosów. Szczotka o wysokiej produktywności w odkurzaczu ma minimalne włókna, stworzone z miękkich, tkanych tworzyw, w tym antystatycznego srebra. Wysokowydajne ekstraktory dodatkowo mielą włosy, żeby zapobiec ich zaplątaniu się wokół szczotki.
  Zaplanuj sprzątanie za pomocą smartfona. Wybierz obszar sprzątania I zostaw resztę Jet Botowi
  System Select & Go
  Maksymalizuje wydajność i oszczędza czas, wybierając określone miejsca do sprzątania przy użyciu funkcji Select & Go. Jet Bot rozpoznaje pokoje i może sprzątać je selektywnie, pokój po pokoju, gwarantując prędkie i skuteczne wysprzątanie domu.
  Wyznaczaj strefy ograniczonego dostępu
  System No-go Zone
  Unikaj cennych mebli, poszczególnych pokoi i innych obszarów, które wskażesz. Używając aplikacji SmartThings możesz kreować strefy ograniczonego dostępu lub stawiać wirtualne ściany, wybierając obszary na mapie Twojego domu. Powstrzymają one automatyczny odkurzacz od przemieszczania się w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier.
  Wygoda sterowania zdalnego
  ulepszone sterowanie Wi-Fi
  pozwala na sterowanie odkurzaczem przy użyciu aplikacji SmartThings*. Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia oraz sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz żeby urządzenie pracowało.
  przejrzyj co się dzieje w domu u Twoich pupili przy pomocy smartfona, dzięki specjalnej funkcji Jet Bota
  Jet Live
  Doglądaj swych zwierząt i domu z dowolnego miejsca. Przednia kamera Jet Bota może na żywo transmitować video poprzez aplikację SmartThings. Ponadto, w trybie patrolu, możesz kontrolować stan swojego domu. Dzięki E2EE wideo jest bezpiecznie szyfrowane i może być oglądane tylko przez autoryzowanego użytkownika.
  Sprawdzaj postępy sprzątania swego Jet Bota na bieżąco
  Bieżący Raport Sprzątania
  Sprawdzaj postępy i stan Jet Bota w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji SmartThings. Bieżący Raport Sprzątania pozwoli Ci momentalnie zobaczyć ruch odkurzacza na mapie Twojego domu, gdziekolwiek jesteś. Możesz zobaczyć, czy sprzątanie już się zakończyło, ale też zapauzować działanie urządzenia albo je wyłączyć.
  informacje technologiczne:
  • Moc silnika - 170 W
  • objętość pojemnika na kurz - 0.2 L
  • wymiary urządzenia (SxWxG) - 305x136.5x320 mm
  • rozmiary netto (SxWxG) - 305x525x450 mm
  • Waga urządzenia - 4.4 kg
  • Waga netto - 9.5 kg

  dane ogólne
  • Main Color - Mglista biel
  • kolor dodatkowy - Mglista biel
  • ​Silnik - Tak
  Processor
  • CPU Type - Quad-Core R18
  • AI Processor - Intel Movidius Myriad X
  czujnik
  • 3D detektor - Tak
  • LiDAR czujnik - Tak
  • ​​​Anti-Cliff - Tak

  efektywność
  • Moc silnika - 170 W
  • ​​​Max Running Time - 90 min
  • ​​​​​​Moc ssąca - 30 W
  • Poziom hałasu - 74 dBA
  • ​​​​​​typ wyświetlacza - wyświetlacz LED
  Bateria
  • typ baterii - Li-ion
  • ​​​​Napięcie - 21.6 V
  • ​​​​​​Stacja ładownia - Stacja czyszcząca
  Filtr
  • Filtr umieszczony przed silnikiem - Tak
  • ​​​​​Fine Dust Filter - Tak
  Szczotka
  • Szczotka główna - Szczotka o wysokiej sprawności
  Gromadzenie kurzu
  • wariant - Wielocyklonowa technologia
  • ​​​​​pojemność pojemnika na kurz - 0.2 L
  Akcesoria
  • Magnetic Tape - 1 EA
  • ​​​​​​Extra Filter - Filtr przedsilnikowy 1EA
  Clean Station Detail (Accessory)
  • Zużycie energii - 1300 W
  • ​​​​​​Worki na zanieczyszczenia - 2 EA
  • ​​​​​​Voltage, Hz - 220-240V~, 50-60Hz
  • ​​​​​​objętość pojemnika na kurz - 2.5 L
  • ​​​​​wymiary (SxWxG) -280x525x400 mm
  • ​​​​​​Waga - 5.1 kg
  • ​​​​​​Filtration Rate - 99.999 %
  Smart
  • SmartThings App Support - Tak
  • ​​​​​​Bixby, Alexa, Google Assistant Support - Tak
  • ​​​​​​Object Recognition - Tak
  • ​​​Home Monitoring - Tak
  • ​​​​​​Patrol Mode - Tak
  • ​​​​​​Live Cleaning Report - Tak
  • ​​​​​Select & Go - Tak
  • ​​No go Zone - Tak
  • ​​​​​Voice Guide - Tak
  • ​​​​​​Harmonogram sprzątania - Tak
  Funkcje dopełniające
  • Sterowanie Wi-Fi - Tak
  • ​​Sterowanie mocą - Tak
  • ​​​​​Zmywalny pojemnik na kurz - Tak
  • ​​​​​​automatyczne ładowanie akumulatora - Tak
  atrybuty fizyczne
  • rozmiary robota - 305x136.5x320 mm
  • ​​​​​wymiary - 305x525x450 mm
  • ​​​​​wymiary opakowania - 417x451x578 mm
  • ​​​​​Waga głośnika - 4.4 kg
  • ​​​​​​Waga - 9.5 kg
  • ​​​Waga z opakowaniem - 13.6 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 5000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 5000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 5000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 5000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 5000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 5000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 5000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 5000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *