Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 5000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 5000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 5000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 5000 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 5000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

S7 Max V Czarny Robot odkurzający ROBOROCK, kolor czarny

S7 Max V Czarny Robot odkurzający ROBOROCK, kolor czarny Najniższa Cena Online

S7 Max V Czarny Robot odkurzający ROBOROCK, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: S7 Max V Czarny Robot odkurzający ROBOROCK, kolor czarny
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roborock S7 MaxV Unikanie przeszkód

  Podłogi w domach to tor przeszkód najeżony skarpetami, zabawkami, kubkami i nie tylko. Wykorzystujące światło strukturalne Skanowanie 3D skrupulatnie identyfikuje lokalizację i wymiar przeszkód i zagrożeń, zarówno w jasnych, jak i ciemnych pomieszczeniach, gwarantując bezproblemowe sprzątanie o każdej porze.

  Unikanie nieznanego

  S7 MaxV może widzieć i omijać obiekty o szerokości od 5 cm i wysokości 3 cm. System oparty na uczeniu maszynowym i dedykowanym układzie przetwarzania neuronowego pozwala S7 MaxV rozpoznawać te przeszkody i reagować adekwatnie w zależności od tego, co widzi, ostrożnie torując sobie drogę między nimi.

  dokładność rozpoznawania może się różnić w zależności od czynników środowiskowych.

  Niekończąca się nauka

  W aplikację zastosowano bazę najpopularniejszych przedmiotów, na które robot może się natknąć w naszym domu podczas sprzątania. Jest ona stale aktualizowana o świeże przedmioty, żeby sprzątanie było jak najistotniej staranne i staranne.

  Mapowanie 3D - Twój wirtualny dom

  Dzięki danym pozyskanym poprzez moduł LiDAR, aplikacja skrupulatnie prezentuje układ domu, żeby zidentyfikować sofy, łóżka, szafki pod telewizor, stołki, krzesła i stoły. W trakcie sprzątania S7 MaxV oznacza w aplikacji meble, które rozpoznał. Ci trzeba posprzątać wokół łóżka po leniwym śniadaniu? Po prostu dotknij modelu swego łóżka w aplikacji Roborock.

  Możesz choćby wyświetlić swój dom na mapie 3D i nawigować po nim cyfrowo przy pomocy mapy Matrix.

  Odtwórz swój dom wraz ze wszystkimi rodzajami mebli i podłóg bezpośrednio w aplikacji Roborock.

  Najgorsze zostaw na koniec

  S7 MaxV nie tylko samodzielnie rozpoznaje sypialnie, salony, jadalnie i łazienki ale też sugeruje znakomitą kolejność sprzątania w zależności od typu wnętrza. W trakcie sprzątania siła ssania i intensywność mopowania są samoczynnie dostosowywane w celu uzyskania maksymalnej produktywności w każdym pomieszczeniu.

  Nawigacja LiDAR

  W połączeniu z systemem nawigacji PreciSense LiDAR firmy Roborock, nawigacja w domu jest szybka i sprawna o każdej porze dnia i nocy.

  Prywatność, prywatność i jeszcze raz prywatność.

  W wypadku domowych kamer, prywatność i bezpieczeństwo posiadają kluczowe znaczenie. Każdy obraz

  zarejestrowany przez system ReactiveAI jest używany do nawigacji i natychmiast usuwany.

  Więcej mocy – do 5 100 Pa – dla jeszcze skuteczniejszego odkurzania

  stanowczo powiększona moc ssania od maksymalnie 2 500 Pa w Roborock S6 MaxV aż do 5 100 Pa w S7 MaxV. To ponad dwa razy więcej mocy. Uruchom tryb Max+, a cała ta moc będzie twoja.

  Gotowy, aby powstać

  Masz dywany? lubisz świeżo umyte podłogi? świetnie.

  Dzięki czujnikowi podczerwieni, po wykryciu dywanu mop jest samoczynnie unoszony, bez konieczności przerywania sprzątania. Pozwala na to umycie podłóg i odkurzenie dywanów w trakcie tego samego procesu sprzątania.

  technika sonicznego mycia podłóg

  technologia wibracji sonicznych raz na za każdym razem zmienia wyobrażenie o mopowaniu. Wibrowanie do 3 000 razy w ciągu minuty sprawia, iż mopowanie soniczne jest wydajniejsze i bardziej efektywne.

  ulepszona, w pełni gumowa, „pływająca” szczotka

  Żebrowana budowa turboszczotki wyprodukowana została kompletnie z gumy, dzięki czemu jest trwalsza i bardziej wytrzymała. Ponadto jej spiralnie ułożone łopatki są jeszcze lepsze w unikaniu splątanych włosów niż w szczotkach znanych z poprzednich modeli.

  Dla sprawnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Lepsza, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w serii S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, czyniąc sprzątanie produktywniejszym.

  Zamelduj się na czacie

  Zdalny podgląd widoku z kamery, znany już z S6 MaxV, został teraz udoskonalony, dzięki temu możesz robić więcej niżeli tylko podglądać co dzieje się w Twoim domu. Zaimplementowany mikrofon pozwala porozmawiać z domownikami, bez względu na to, gdzie jesteś.

  Nawigacja PreciSense™ LiDAR

  Zmywalny filtr E11

  System Reactive AI 2.0

  automatyczne rozpoznawanie pomieszczeń

  Adaptacyjne algorytmy tras

  Bezpieczne dla podłóg koła i szczotki ScratchSafe™

  Wsparcie dla mapowania 3D

  Matryca czujników Sensient™

  Blokada rodzicielska

  Wielofunkcyjna Stacja Bazowa Ultra Odkurzaj i myj więcej. Opróżniaj i czyść mniej.

  Roborock S7 MaxV w połączeniu z wielofunkcyjną stacją bazową Ultra to całkowicie nowy poziom automatyzacji sprzątania.

  W pełni automatyczna stacja bazowa, która nie tylko opróżni zbiornik na kurz Twojego robota, ale także umyje ściereczkę mopa, a nawet uzupełni jego zbiornik na wodę.

  Jedna stacja, mnóstwo możliwości

  Wielofunkcyjna Stacja Bazowa Ultra jest - jak dotąd - najbardziej zaawansowaną stacją bazową Roborock, uwalniając szereg nowych udogodnień dla tych, którzy wymagają najczystszych podłóg.

  samoczynne mycie ściereczki mopa

  unikalny system myjący ściereczkę mopa, zwilża ja przed rozpoczęciem sprzątania, oczyszcza w jego trakcie oraz po zakończeniu cyklu, dla zapewnienia maksymalnej skuteczności mycia na mokro.

  Autouzupełnianie zbiornika wody

  Stacja samoczynnie uzupełnia zbiornik na wodę robota w trakcie sprzątania, gwarantując umycie do 300 m2 powierzchni.

  automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz

  Po zakończonym procesu sprzątania, stacja automatycznie opróżni zbiornik na kurz w robocie,za każdym razem był on gotowy do pracy. Zamontowany w stacji worek nie tylko zapewnia maksymalną higienę i trafny poziom filtracji, lecz też powoduje, iż robot jest praktycznie bezobsługowy choćby przez 7 tygodni.

  szybkie ładowanie

  Dzięki zastosowaniu funkcji szybkiego ładowania, stacja naładuje baterię robota do 30% szybciej (w porównaniu ze typową stacją bazową), co pozwoli mu na szybszy powrót do pracy w razie konieczności doładowania w trakcie cyklu sprzątania.

  Roborock Dyad Podwójna moc

  Dwa rzędy przeciwstawnych rolek czyszczących, funkcja osuszania podłóg, moc ssąca 13 000 Pa, zbiornik na czystą i brudną wodę.

  Pokonaj równocześnie mokre, jak i suche zabrudzenia

  Spraw,zarówno mokre, jak i suche zabrudzenia zniknęły za jednym pociągnięciem dzięki systemowi DyadPower. Jedyny na świecie dwusilnikowy, wielorolkowy system czyszczenia na mokro, jak i na sucho*.

  * Stan na 3 września 2021 r.

  Oczyszcza się podczas sprzątania

  w trakcie gdy Ty myjesz podłogi, szczotki urządzenia czyszczą się same. Przestań więc sprzątać podłogi brudnym mopem. Zacznij myć je czystymi szczotkami poprzez cały cykl sprzątania.

  Usuń brudną wodę

  wyśmienicie eliminujący zabrudzenia system DyadPower zasysa brudną wodę podczas sprzątania, do osobnego zbiornika. Dzięki czemu podłogi pozostają czyste i suche.

  lepsze sprzątanie od krawędzi do krawędzi

  Dzięki większej liczbie rolek czyszczenie jest jeszcze skuteczniejsze. Główna rolka o pełnej długości oraz dwie rolki tylne gwarantują ogromną moc czyszczenia od krawędzi do krawędzi. Dzięki takiej budowie urządzenia, brud nie ma szans.

  Poruszaj się ekspresowo i płynnie

  Poruszaj się gładko wokół nóg – krzeseł, stołów, a choćby ludzi – przy pomocy zwrotnej głowicy czyszczącej. Dzięki dwóm przeciwbieżnym rolkom urządzenie jest tak łatwe w prowadzeniu, równocześnie w przód, jak i w tył, iż możesz to robić jednym palcem.

  Nie wymaga czyszczenia po sprzątaniu

  Naciśnij przycisk i samoczynnie wyczyść zabrudzone po sprzątaniu wałki. Po ich oczyszczeniu w zbiorniku zanieczyszczenia oddzielane są od brudnej wody. Pozostaje Ci tylko go opróżnić.

  podczas sprzątania podłóg, rolki czyszczą się same, zapewniając najwyższą produktywność sprzątania przez cały jego czas.

  Mądrzejszy aniżeli przeciętny mop

  Sprzątaj mądrze, a nie ciężko. W walce z trudnymi plamami pomaga czyszczenie adaptacyjne, które samoczynnie dostosowuje siłę ssania i liczba aplikowanej wody. W dodatku, wskaźnik na ekranie prezentuje informację, jak brudna jest Twoja podłoga.

  Słuchaj komunikatów

  Zapomnij o zapamiętywaniu kodów błędów lub szukaniu ich znaczenia w instrukcji. O wszystkim co musisz wiedzieć, sprzęt Ci po prostu powie.

  Nie tylko na mokre, ale i na suche plamy

  Dogłębne czyszczenie całej podłogi o powierzchni aż do 280 m2* na jednym ładowaniu. Mokra podłoga w łazience? Z tym także sobie poradzi dzięki przeznaczonemu trybowi osuszania podłóg.

  Zbiornik na czystą wodę – 850 ml

  Zbiornik na brudną wodę – 620 ml

  Długość pracy na jednym ładowaniu – 35 minut

  Powierzchnia sprzątania – 280 m2

  * Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta w trybie automatycznym, z szybkością 0,5m/s. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego środowiska domowego, ogólnej czystości, nawyków związanych ze sprzątaniem, itd.

  UWAGA! Urządzenie nie pasuje do użytkowania na powierzchniach konfekcyjnych, należy również uważać na podłogach twardych wrażliwych na wilgoć (drewno, parkiet, panele, itp.), gdyż mogą ulec zniszczeniu.

  SPECYFIKACJA technologicznA

  Waga: 5 kg

  Poziom hałasu: 75 Db

  Filtr: E11 (EPA)

  szybkość obrotów: 73 000/min.

  Moc znamionowa: 280 W

  Bezprzewodowy: TAK

  liczba szczotek / rolek czyszczących: 3

  Maksymalny czas pracy: 35 minut

  pojemność baterii: 5000 mAh

  Czas ładowania: 4 godziny

  Stacja ładująca: ładowanie, czyszczenie

  pojemność zbiornika na wodę czystą: 850 ml

  pojemność zbiornika na wodę brudną: 620 ml

  Tryby pracy: Auto, Ssanie (osuszanie powierzchni), Max

  Wykrywanie brudu: TAK

  Sprzątanie krawędziowe: TAK

  Komunikaty głosowe: TAK

  Kąt pracy głowicy czyszczącej: 180 stopni

  Powierzchnia sprzątania: 280 m2

  Moc ssąca: 13 000 Pa

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Irobot roomba s9+

Irobot roomba s9+ Najniższa Cena Online

Irobot roomba s9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Irobot roomba s9+
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba s9+ Samoopróżniający się
  robot sprzątający


  prekursorska konstrukcja

  Najnowszy robot sprzątający amerykańskiego producenta iRobot. Samoczynny odkurzacz samoopróżniający się iRobot Roomba s9+ w porównaniu do swych poprzedników, akcentuje się głównie nowatorskim kształtem w postaci litery D, którego wyróżnia matowa miedziana pokrywa, wokół której umieszczone zostało światło LED. Robot w pakiecie posiada stację opróżniającą, która pozwala na nieograniczone sprzątanie Naszych powierzchni. Została także zmniejszona szerokość urządzenia. Te zmiany w konstrukcji zezwalają na wjazd robota w trudnodostępne miejsca i precyzyjniejsze czyszczenie narożników i krawędzi ścian. Prawidłową zmianą jest też umiejscowienie pojemnika na skażenia wraz z filtrem, który znajdziemy pod górną pokrywą. Wpływa to na wygodniejsze wyjmowanie i opróżnianie kosza na śmieci.

  Clean Basse - automatyczne opróżnianie kosza na brud

  Wraz z Roombą s9+ dostajemy drugi standardowy, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy oraz opróżnia pojemnik z brudem. Zanieczyszczenia automatycznie trafiają do szczelnego papierowego worka, który znajduje się w środku stacji, o konieczności jego zamiany przypomina aplikacja iRobot HOME i podświetlana kontrolka. Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości automatycznie się zamyka w trakcie usuwania go ze stacji dokującej. Stacja skrupulatnie usuwa cały brud z kosza i nie pozostawia wewnątrz żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swojego pojemnika na zanieczyszczenia, iRobot Roomba S9+ może posprzątać większą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swojego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej albo doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak by dokończyć cykl posprzątania całego metrażu.


  Nawigacja iAdapt 3.0 i Smart Mapping

  Nawigacja iAdapt 3.0 wraz ze współpracą z kamerą, iż Roomba s9+ w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie, co wpływa na tworzenie wirtualnej mapy obszaru pracy i uczy się jejefektywniej poruszać się po Naszym domu. IAdapt 3.0 wykorzystywany w iRobot Roomba s9+ oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek tj. Moneual, Xiaomi, Roborock itp.. Swobodnie możemy wybierać, w którym pomieszczeniu ma odkurzać robot sprzątający. Funkcja ta przystępna jest z poziomu aplikacji połączonej z samoczynnym odkurzaczem przez WiFi.

  iRobot s9+ porusza się pasek przy pasku, dzięki temu Roomba osiąga widocznie lepsze rezultaty sprzątania w porównaniu z samoczynnymi odkurzaczami poruszającymi się chaotycznie. Na dodatek, w sytuacji wyczerpania się akumulatora w trakcie pracy robota, iRobot Roomba s9+ zapamiętuje miejsce, w którym doszło do przerwania odkurzania, samoczynnie powróci na stację ładującą i po naładowaniu wznowi pracę w zapamiętanym miejscu. W chwili ukończenia cyklu sprzątania, samodzielnie wróci na stację i naładuję się.


  Pięcio-ramienna szczotka boczna

  Nowa szczotka boczna z pięcioma ramionami w robocie sprzątającym iRobot Roomba s9+ jest ustawiona pod odpowiednim kątem i została zaprojektowana w taki sposób, aby wydobywać brud i zanieczyszczenia z narożników.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla samoczynnego odkurzacza iRobot Roomba, cykl sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej kolekcji w koszu na zanieczyszczenia.

  Nowością jest zmiana umiejscowienia głowicy czyszczącej i kółka środkowego. Dotychczas w poprzednich modelach, automatyczny odkurzacz iRobot Roomba posiadał kółko środkowe z przodu, a głowica czyszczącą była bardziej zbliżona tylnej części, bliżej pojemnika na brud umiejscowionego z tyłu robota.

  iRobot Roomba s9+ ma głowice czyszczącą umiejscowioną na swym przodzie, bliżej prostego frontu, dzięki temu firma mógł użyć świeże wydłużone o 30% rolki odpowiadające za zbieranie skażeń z Naszych podłóg. Standardowo, jak to jest w przypadku robotów sprzątających iRobot Roomba, moduł czyszczący zaopatrzony jest też w czujka DirtDtect odpowiadający za wykrywanie bardziej zabrudzonych miejsc, co pozwala iRobot Roomba S9+ na obszerniejsze skupienie się na danym obszarze i staranne jego posprzątanie.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Po sparowaniu robota sprzątającego iRobot Roomba s9+ w przenośnej aplikacji iRobot Home z Naszym telefonem mamy możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania automatycznego odkurzacza. Widzimy w niej poziom naładowania baterii, historię przejazdów, mapę Naszego domu. Stuknij kartę Harmonogram, aby przypisać polecenie sprzątania w określonym dniu i godzinie. Karta Historia wyświetla przebieg sesji czyszczenia. Inteligentne mapy pokazują układ Twojego domu, których stworzenie przez robota sprzątającego wymaga kilku rund. Następnie możemy oznaczyć określone pomieszczenia, do których chcemy wysłać automatyczny odkurzacz iRobot Roomba s9+.


  Błyskawiczne odkurzanie - Funkcja SPOT

  Robot sprzątający Roomba s9+ może sprzątać zabrudzenia, gdy tylko się pojawią. Jeśli wychodząc z domu, zauważysz okruszki pod stołem w kuchni, jedyne co musisz zrobić to zastosować aplikacji iRobot Home lub asystenta głosowego Google/Alexa. Wystarczy wydać samoczynnemu odkurzaczowi polecenie natychmiastowego posprzątania tego miejsca i zapomnieć o problemie.

  technologia Imprint Link Duet z robotem
  mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technologii Imprint Link robot odkurzający Roomba s9+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, żeby odkurzać, a następnie mopować automatycznie w perfekcyjnej kolejności najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava początkuje proces mycia podłóg twardych.


  Google Assistant lub Amazon Alexa

  Możemy także podłączyć s9+ do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem trafnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe za pośrednictwem telefonu albo innego kompatybilnego urządzenia, żeby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba s9+
  • Stacja Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu
  • przewód zasilający
  • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
  • Dodatkowy filtr
  • Dodatkowa szczotka do narożników
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Polska instrukcja obsługi i szybki start
  • TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy


  Specyfikacja
  • Głośność - 65dcb
  • Wysokość - 9cm
  • Średnica - 32cm
  • Waga - 4,12kg + 4 kg (stacja Clean Base)
  • samoczynne opróżnianie skażeń
  • Programowalny Harmonogram tygodniowy
  • Dirt Detect - system wykrywania zabrudzeń
  • Anti-Tangle - zapobiega zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • technika iAdapt 3.0 (adaptacja do warunków otoczenia)
  • Akumulator Li-Ion
  • Aplikacja przenośna iRobot Home
  • samoczynny powrót na stację ładującą
  • Wirtualna ściana
  • Wznawianie pracy po naładowaniu/opróżnieniu w miejscu, w którym robot przerwał

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba S9+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Eufy. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający ze stacją robovac x9 pro marki Eufy

Robot sprzątający ze stacją robovac x9 pro marki Eufy Najniższa Cena Online

Robot sprzątający ze stacją robovac x9 pro marki Eufy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający ze stacją robovac x9 pro marki Eufy
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  automatyczny powrót do stacji bazowej: Tak
  EAN: 194644122751
  Funkcje stacji bazowej: Ładowanie, Purification
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Kod Producenta: T2320G11
  kolor towaru: Czarny
  zarys: okrągły
  Moc ssania: 5500 Pa
  Mycie na mokro: Tak
  Obsługa aplikacji przenośnych: Tak
  objętość baterii: 5200 mAh
  pojemność na kurz (łącznie): 0,41 l
  Stacja bazowa: Tak
  Sterowanie głosem: Tak
  wariant nawigacji: Laser Distance detektor (LDS)
  Wartość progowa wspinaczki (max): 2 cm
  Współpraca z Amazon Alexa: Tak
  Współpraca z Asystentem Google: Tak
  Zintegrowane czujniki: Aparat fotograficzny

Irobot Robot sprzątający roomba combo j9+ (5060944997335)

Irobot Robot sprzątający roomba combo j9+ (5060944997335) Najniższa Cena Online

Irobot Robot sprzątający roomba combo j9+ (5060944997335) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Irobot Robot sprzątający roomba combo j9+ (5060944997335)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min;Czas pracy:140 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, optyczny, optyczny vSLAM (kamera), podczerwieni, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco, tryb prędkiego sprzątania;Inne:3-stopniowy system odkurzania, samoczynne przypasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, sensor ilości dozowanej wody, Edge Clean Master - czyszczenie trudno dostępnych miejsc, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, sensory zapewniające stosowne zbieranie kurzu;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:iRobot Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irobot.home;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/irobot-home/id1012014442;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 9.0, iOS od wersji 15.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:0;Kolor:czarno-miedziany;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:10;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model worka:AllergenLock;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,52 l;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, boost, eco, intensywny, krawędzi, manualny, miejscowy, punktowy, typowy, szybki;wariant:robot sprzątający;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, przy pomocy smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica robota:34 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:tak;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, 2 wymienne worki na brud, dodatkowy filtr;Szczotki:2 szczotki gumowe, szczotka boczna, szczotka zapobiegająca wplątywaniu się włosów;Wysokość robota:8,5 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna, aplikacja mobilna iRobot, dostosowanie mocy do sprzątanej powierzchni iRibot Carpet Boost, głowica czyszcząca iRobot Pro-Clean, inteligentna nawigacja SLAM, iRobot AeroForce, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping;Zmywalny pojemnik na kurz:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Webber. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 5000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 5000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 5000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 5000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 5000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 5000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 5000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 5000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *