Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 5000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 5000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 5000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 5000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 5000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu poręcznych robotów do codziennego wykorzystania. Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava.

  Ale w naszej technologii nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu, aby sprzątać szybciej i wydajniej. Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie Robot sprzątający Roomba s9+ ze stacją Clean Base automatycznie usuwa brud, przenosząc komfort na wyższy poziom.

  Kurz i brud zebrany do pojemnika robota jest automatycznie opróżniany się do szczelnego worka, który gromadzi zawartość do 30 pojemników, dzięki temu nie musisz myśleć o odkurzaniu przez kilka tygodni. Bierze na siebie brudną robotę Worek na brud, który zamyka się przy wyjmowaniu ze stacji dokującej, gromadzi zawartość do 30 pojemników z brudem, kurzem, włosami i sierścią zwierząt.

  Worek możeszpousuwać bez wzbudzania obłoków kurzu. Zwiększona moc ssąca Wysoka efektywność robota sprzątającego Roomba s9+ opiera się na zastrzeżonym 3-stopniowym systemie sprzątania. Wykorzystuje on dwie szczotki gumowe i ssanie z 40x pokaźniejszą mocą ssącą, żeby wyciągnąć osadzony brud, zanieczyszczenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

  technika Perfect Edge Robot Roomba s9+ znajduje ukryte zabrudzenia, a budowa do maksymalnie starannego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników staranne sprzątanie nawet w najtrudniej przystępnych miejscach.

  Inteligentne Mapy Imprint iRobot Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™, by poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza. Zapamiętuje do 10 planów pięter, więc wie, której mapy wykorzystać.

  technika vSLAM Dzięki nowoczesnej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM® robot mieści ponad 230 400 punktów informacji na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia dokładnej mapy Twojego domu.

  najlepszy dla posiadaczy zwierząt Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek. Dzięki wyjątkowej konstrukcji nie dopuszczają one do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

  Dwie gumowe szczotki do wszelkich powierzchni 30% szersze dwie gumowe szczotki główne dokładniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i zaopatrzona w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami różnego rodzaju – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

  technologia Imprint Link Robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie samoczynnie robot mopujący początkuje pracę bez jaki...


Ecovacs Deebot X1 Omni

Ecovacs Deebot X1 Omni Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 Omni - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 Omni
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Najnowocześniejszy robot do sprzątania powierzchni, umożliwiający odkurzanie i mopowanie bez stosowania rąk. DEEBOT X1 OMNI to pierwsze w pełni samoczynne urządzenie tego typu, dzięki wielofunkcyjnej stacji OMNI Station i możliwości sterowania głosem. Stacja rodzaju "wszystko w jednym" automatycznie pierze i suszy ścierki do mopowania oraz samodzielnie uzupełnia czystą wodę....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Setti. Ranking TOP10 modeli

Samsung VR50T95735W

Samsung VR50T95735W Najniższa Cena Online

Samsung VR50T95735W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VR50T95735W
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Samsung Jet Bot Al+
  Robot sprzątający
  Jet Bot ominie znikome przedmioty dzięki funkcji AI Object recognition (rozpoznawania obiektów)
  efektywne I skrupulatne sprzątanie dzięki optyamlizacji trasy.
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz do 3 miesięcy.
  precyzyjne sprzątanie
  bezustanna moc i precyzyjność poprzez cały proces odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inverter i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone.
  Inteligentne czyszczenie dzięki funkcji rozpoznawania obiektów
  Jet Bot ominie nieznaczne przedmioty dzięki funkcji AI Object Recognition
  Sprzątaj bezpiecznie i efektywnie. Funkcja rozpoznawania obiektów JET AI rozpoznaje i klasyfikuje najróżniejsze typy obiektów i mebli*, ustalając ich lokalizację. Jet Bot będzie dzięki temu starannie czyścił okolice głównych przedmiotów, utrzymywał bezpieczną odległość od delikatnych obiektów i unikał wszelkiego, co niebezpieczne.
  Uniknij utknięcia na niedużych przeszkodach
  czujka 3D
  Zapomnij o sprzątaniu przed uruchomieniem robota. Czujka 3D Jet Bota dokładnie skanuje szeroką przestrzeń*, używając kamery 3D. Wychwytuje strukturę pokoju i ewentualne przeszkody, w tym wąskie lub małe przedmioty, jak choćby kable, choćby gdy posiadają tylko 1 cm wysokości.
  staranne mapowanie i ustalanie najkorzystniejszej ścieżki sprzątania
  czujnik LiDAR
  Sprzątaj swój dom efektywniej i staranniej. Jet Bot skrupulatnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Czujnik LiDAR dokładnie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując wnętrze, aby zebrać dane o odległości. Dzięki czemu porusza się sprawnie i obejmuje większą część domu.
  Bardziej higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz choćby do 3 miesięcy. Ciesz się wygodnym i higienicznym sposobem na opróżnienie worka z kurzem. Po sprzątaniu, odkurzacz samoczynnie wróci do stacji czyszczącej, która usunie kurz, korzystając z technice „Air Pulse. Wielowarstwowy system filtracji wykrywa 99,999% śladowego pyłu.
  Ciesz się czystym powietrzem wolnym od kurzu i alergenów, dzięki dopełniającej filtracji
  nowoczesny Pięciowarstwowy System Filtracji
  Ciesz się czystym powietrzem dzięki nowoczesnemu Pięciowarstwowemu Systemowi Filtracji. Gdy powietrze wchodzi, filtr siatkowy zbiera obszerny kurz. Następnie Jet Cyclone, filtr gąbkowy, mikrofiltr i filtr drobnopyłkowy wyłapują najmniejszy kurz. Zatrzymuje aż do 99,99% mikrokurzu, w tym cząstki o wielkości 0,5~4,2 µm.
  Łatwy do opróżnienia i nadający się do czyszczenia pod bieżącą wodą pojemnik na kurz
  Możliwość pełnego czyszczenia pojemnika na kurz
  Utrzymuj pojemnik na kurz w higienicznej czystości i prosto opróżniaj robota odkurzającego. Cały pojemnik o pojemności 0,2 l, w tym system wielocyklonowy, można myć kompletnie, dzięki czemu można go utrzymać w czystości i higienie.
  Skuteczne czyszczenie bez wysiłku
  dokładne sprzątanie
  nieprzerwana moc i dokładność poprzez cały cykl odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inventer i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone. Szczotka o wysokiej wydajności czyści różnorodne typy podłóg i powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę.
  Czyści z nieustanną mocą ssącą
  Jet Cyclone
  Ciesz się czystszym powietrzem i stałym staniem dzięki produktywnej, wielocyklopowej strukturze Jet Bota. Jet Cyclone łapie obfity kurz w siatkowym filtrze w pierwszej komorze. Druga komora ma 8 oddzielnych cyklonów, które zatrzymują mały kurz, co pomaga obniżyć utratę mocy ssania.
  dobranie mocy sprzątania do przeróżnych powierzchni
  Inteligentne sterowanie mocą
  skrupulatnie czyść twarde podłogi I dywany. Inteligentne sterowanie mocą identyfikuje wariant powierzchni I liczba kurzu. Następnie samoczynnie dopasowuje siłę ssania,precyzyjnie ją wyczyścić. Powiększa więc moc ssania,dzięki technice sterowania mocą, żeby głębiej czyścić dywany.
  Delikatne i wydajne odkurzanie podłóg
  Szczotka o wysokiej produktywności
  Czyść dywany i podłogi sprawniej, z mniejszą ilością zaplątanych w szczotkę włosów. Szczotka o wysokiej produktywności w odkurzaczu ma minimalne włókna, stworzone z miękkich, tkanych tworzyw, w tym antystatycznego srebra. Wysokowydajne ekstraktory dodatkowo mielą włosy, żeby zapobiec ich zaplątaniu się wokół szczotki.
  Zaplanuj sprzątanie za pomocą smartfona. Wybierz obszar sprzątania I zostaw resztę Jet Botowi
  System Select & Go
  Maksymalizuje wydajność i oszczędza czas, wybierając określone miejsca do sprzątania przy użyciu funkcji Select & Go. Jet Bot rozpoznaje pokoje i może sprzątać je selektywnie, pokój po pokoju, gwarantując prędkie i skuteczne wysprzątanie domu.
  Wyznaczaj strefy ograniczonego dostępu
  System No-go Zone
  Unikaj cennych mebli, poszczególnych pokoi i innych obszarów, które wskażesz. Używając aplikacji SmartThings możesz kreować strefy ograniczonego dostępu lub stawiać wirtualne ściany, wybierając obszary na mapie Twojego domu. Powstrzymają one automatyczny odkurzacz od przemieszczania się w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier.
  Wygoda sterowania zdalnego
  ulepszone sterowanie Wi-Fi
  pozwala na sterowanie odkurzaczem przy użyciu aplikacji SmartThings*. Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia oraz sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz żeby urządzenie pracowało.
  przejrzyj co się dzieje w domu u Twoich pupili przy pomocy smartfona, dzięki specjalnej funkcji Jet Bota
  Jet Live
  Doglądaj swych zwierząt i domu z dowolnego miejsca. Przednia kamera Jet Bota może na żywo transmitować video poprzez aplikację SmartThings. Ponadto, w trybie patrolu, możesz kontrolować stan swojego domu. Dzięki E2EE wideo jest bezpiecznie szyfrowane i może być oglądane tylko przez autoryzowanego użytkownika.
  Sprawdzaj postępy sprzątania swego Jet Bota na bieżąco
  Bieżący Raport Sprzątania
  Sprawdzaj postępy i stan Jet Bota w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji SmartThings. Bieżący Raport Sprzątania pozwoli Ci momentalnie zobaczyć ruch odkurzacza na mapie Twojego domu, gdziekolwiek jesteś. Możesz zobaczyć, czy sprzątanie już się zakończyło, ale też zapauzować działanie urządzenia albo je wyłączyć.
  informacje technologiczne:
  • Moc silnika - 170 W
  • objętość pojemnika na kurz - 0.2 L
  • wymiary urządzenia (SxWxG) - 305x136.5x320 mm
  • rozmiary netto (SxWxG) - 305x525x450 mm
  • Waga urządzenia - 4.4 kg
  • Waga netto - 9.5 kg

  dane ogólne
  • Main Color - Mglista biel
  • kolor dodatkowy - Mglista biel
  • ​Silnik - Tak
  Processor
  • CPU Type - Quad-Core R18
  • AI Processor - Intel Movidius Myriad X
  czujnik
  • 3D detektor - Tak
  • LiDAR czujnik - Tak
  • ​​​Anti-Cliff - Tak

  efektywność
  • Moc silnika - 170 W
  • ​​​Max Running Time - 90 min
  • ​​​​​​Moc ssąca - 30 W
  • Poziom hałasu - 74 dBA
  • ​​​​​​typ wyświetlacza - wyświetlacz LED
  Bateria
  • typ baterii - Li-ion
  • ​​​​Napięcie - 21.6 V
  • ​​​​​​Stacja ładownia - Stacja czyszcząca
  Filtr
  • Filtr umieszczony przed silnikiem - Tak
  • ​​​​​Fine Dust Filter - Tak
  Szczotka
  • Szczotka główna - Szczotka o wysokiej sprawności
  Gromadzenie kurzu
  • wariant - Wielocyklonowa technologia
  • ​​​​​pojemność pojemnika na kurz - 0.2 L
  Akcesoria
  • Magnetic Tape - 1 EA
  • ​​​​​​Extra Filter - Filtr przedsilnikowy 1EA
  Clean Station Detail (Accessory)
  • Zużycie energii - 1300 W
  • ​​​​​​Worki na zanieczyszczenia - 2 EA
  • ​​​​​​Voltage, Hz - 220-240V~, 50-60Hz
  • ​​​​​​objętość pojemnika na kurz - 2.5 L
  • ​​​​​wymiary (SxWxG) -280x525x400 mm
  • ​​​​​​Waga - 5.1 kg
  • ​​​​​​Filtration Rate - 99.999 %
  Smart
  • SmartThings App Support - Tak
  • ​​​​​​Bixby, Alexa, Google Assistant Support - Tak
  • ​​​​​​Object Recognition - Tak
  • ​​​Home Monitoring - Tak
  • ​​​​​​Patrol Mode - Tak
  • ​​​​​​Live Cleaning Report - Tak
  • ​​​​​Select & Go - Tak
  • ​​No go Zone - Tak
  • ​​​​​Voice Guide - Tak
  • ​​​​​​Harmonogram sprzątania - Tak
  Funkcje dopełniające
  • Sterowanie Wi-Fi - Tak
  • ​​Sterowanie mocą - Tak
  • ​​​​​Zmywalny pojemnik na kurz - Tak
  • ​​​​​​automatyczne ładowanie akumulatora - Tak
  atrybuty fizyczne
  • rozmiary robota - 305x136.5x320 mm
  • ​​​​​wymiary - 305x525x450 mm
  • ​​​​​wymiary opakowania - 417x451x578 mm
  • ​​​​​Waga głośnika - 4.4 kg
  • ​​​​​​Waga - 9.5 kg
  • ​​​Waga z opakowaniem - 13.6 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne VidaXL. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba Combo J7+

iRobot Roomba Combo J7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo J7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo J7+
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:120 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, detektor ilości dozowanej wody, funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri;Inne:automatyczne dostosowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dostosowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, sensory gwarantujące optymalne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość wnętrza;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-srebrny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:8;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,31 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:dodatkowa nakładka czyszcząca z mikrofibry, dodatkowy filtr, płyn do mycia podłóg, przewód zasilania, stacja samooczyszczająca;Wysokość:8,7 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, stacja Clean z funkcją automatycznego usuwania brudu iRobot Clean Base, technika iRobot iADAPT 3.0 z mapowaniem przestrzeni do 10 planów pięter, Wi-Fi, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Lenovo. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 5000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 5000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 5000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 5000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 5000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 5000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 5000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 5000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *