Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Xiaomi,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Xiaomi. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 11
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 sprawia, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz precyzyjnie zbiera zanieczyszczenia choćby te najmniejsze, wielkości mikrona. Za pomocą wyświetlacza LED masz dostęp do takich danych jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zagwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED upraszcza czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka kompozycja z włókna węglowego umożliwia wygodne czyszczenie choćby trudno przystępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyposażony w najnowszy silnik producenta Dreame SPACE 5.0 Smart, który charakteryzuje się wysoką sprawnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i eliminuje zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, jednocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie marnotrawiąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu udoskonalonej technice. Bateria jest chroniona, dzięki technice Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu powoduje, iż praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne dopasowanie siły ssania

  Urządzenie samoczynny tryb pracy, dzięki temu wykrywa choćby najmniejsze skażenia i samoczynnie dopasowuje moc ssania, uzyskując bardziej sprawne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię wyświetlacz, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz akcentuje się w dodatku bardzo szybkim czasem reakcji i wyłapuje skażenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy rodzaj powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania zwiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  poręczna kompozycja

  Dreame zadbało o to,używanie T30 było jak najszczególniej wygodne. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi obszerniejszego problemu. Zarys urządzenia i jego ergonomiczna kompozycja, zezwalają na wygodne odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria powiększają zakres zastosowań. W dodatku przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki czemu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Elastyczne narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych albo klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w dużym stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o dużo łatwiejsze. Większa średnica ssawki i jej ulepszone zakończenie wydajnie uniemożliwia zaplątywaniu się włosów krótkiej i średniej długości. Natomiast, budowa w kształcie litery V gromadzi dłuższe włosy i likwiduje je bardziej wydajnie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 wyekwipowano w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało zaopatrzone w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, większy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo sprawdzi się w trakcie sprzątania auta.

  likwiduje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz produktywnie eliminuje 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% skażeń i alergenów o wymiarze 0.3 mikrona i uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 posiada inteligentny ekran HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki czemu możesz kontrolować skuteczność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, aby uniknąć nieoczekiwanego rozładowania baterii.

  Przemyślany i progresywny design

  T30 to urządzenie szczególnie proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego użytku, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych składników. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się na dodatek obawiać o niepoprawne zamontowanie składników urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zaimplementowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 uwydatnia się progresywnym designem, a szary odcień nadaje eleganckiego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w profilu litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • sprężyste narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • pojemność baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego potrzebujesz

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 eksponuje się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą nawet 20 000 Pa i lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w stosowaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci precyzyjnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zagwarantuje niesamowitą wydajność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  zniewalająca produktywność

  Urządzenie wyśmienicie sprawdza się w walce z choćby najistotniej uciążliwymi skażeniami. Jego wydajny silnik może pracować z prędkością do 100 000 obrotów na minutę, gwarantując ogromną moc ssącą. Dzięki czemu szybko usuwa zabrudzenia. Na rozszerzoną skuteczność T10 wpływają też jego skrócony tunel aerodynamiczny, zaawansowana technologia chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w profilu litery V fantastycznie czyści każdy rodzaj powierzchni. Skutecznie odkurzy jednocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Akcentuje sięergonomiczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 wyśmienicie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  zestaw poręcznych akcesoriów

  Do zestawu załączono też szereg akcesoriów, które istotnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 sprawdzi się na nierównych, minimalnych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców umożliwia eliminację alergenów takich jak roztocza. Dodatkowo, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz dodatkowo wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - z całą pewnością nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o obszerności 2500 mAh zapewnia nawet 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest dostępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,komfortowo odkurzać podłogi o łącznej powierzchni choćby 240 m2. Możesz również dokupić specjalną bazę ładującą, która zezwala na ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i przystępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy momentalnie zmienisz przy pomocy umieszczonego w przystępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje również tryb nieustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz zapewnia niemal 100% wydajność czyszczenia dzięki ulepszonej, 5-stopniowej filtracji. Elementy filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 sprawnie usuwa kurz i nawet 99,9% roztoczy, zezwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przyjazne dla zdrowia miejsce. To powoduje,doskonale pasuje jeszcze dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania zwiększa sprawność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort używania

  Dzięki lekkiej wadze i użytecznej konstrukcji odkurzacz jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i komfortowe, z łatwością go też podniesiesz, żeby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W komplecie wyszukasz też specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego równocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • objętość zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi G9

Xiaomi G9 Najniższa Cena Online

Xiaomi G9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi G9
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus 25,2V 3 tryby Sprzątaj jeszcze bardziej sprawnie dzięki odkurzaczowi Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus. Zupełnie nowy komplet szczotek, wysoka moc pracy i obfita objętość baterii pozwoli Ci jeszcze lepiej dbać o porządek.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 (ręczny i pionowy) pojemność baterii: 2500 mAh Czas pracy: Do 35 min Czas ładowania: Ok. 3,5h rodzaj filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, kanon, Turbo pojemność zbiornika: 600 ml niezawodna moc czyszczenia zapewniająca szybkie eliminowanie kurzu wyekwipowany w wysokoobrotowy silnik o szybkości 100 000 obrotów na minutę zapewnia moc maks.

  120 AW, która pozwala łatwo wciągać nieznaczny pył, okruchy, sierść i inne zanieczyszczenia z podłogi i zapewnia wspaniałą pracę w trakcie codziennego sprzątania. Szczotka do podłóg o wysokim momencie obrotowym wbudowany wysokoobrotowy silnik elektryczny w połączeniu ze szczotką w kształcie litery V pozwala na dogłębne czyszczenie wykładziny w salonie i przestrzeni między panelami.

  niepowtarzalna budowa kółek prowadzących zezwala na odkurzaczowi płynne poruszanie się po wykładzinie, powiększając efektywność czyszczenia. Obsługuje regulację 3 trybów, gwarantując skuteczne codzienne sprzątanie Korzystaj z trybu Eco by utrzymać długi czas pracy baterii, trybu charakterystycznego do codziennego sprzątania i trybu szerokiej mocy przy bardziej wymagających porządkach Szczotka przeciw roztoczom Szczotka przeciw roztoczom wydajnie eliminuje roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, zapewniając czyste mikrośrodowisko w domu Ssawka 2-w-1 do czyszczenia wąskich przestrzeni Wąska i elastyczna ssawka jest dobrana do wąskich otworów i przestrzeni, dzięki temu upraszcza sprzątanie w dodatku w trudno dostępnych miejscach w domu i sprzątanie w samochodzie.

  12-stożkowy separator cyklonowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus wyposażony jest w 12-stożkowy separator cyklonowy, który wytwarza solidną siłę odśrodkową poprzez cyklonowy przepływ powietrza, sprawnie spychając pokaźne cząsteczki na dół pojemnika i w rezultacie gwarantując płynny przepływ powietrza i powiększając sprawność filtra.

  szczególnie długi czas pracy baterii zastosowana pojemna bateria 2500 mAh* usprawnia codzienne użytkowanie. Czas rozładowywania akumulatora w trakcie używania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥ 60 minut a przy stosowaniu szczotki podłogowej - ≥ 35 minut zamiana baterii za kliknięciem jednego przycisku konstrukcja umożliwiająca zamianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku.* szczególnie obfity pojemnik na kurz 600 ml z konstrukcją umożliwiającą wyjmowanie bardzo obszerny pojemnik na kurz o objętości 600 ml niweluje konieczność częstego opróżniania pojemnika w trakcie sprzątania.

  Przycisk zwalniania „na jedno kliknięcie" zezwala na wyjęcie pojemnika i wygodne utrzymywanie go w czystości. SPECYFIKACJA technicznA Waga: Około 3.4kg rozmiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 400W pojemność baterii: 2500mAh (objętość nominalna), 2400mAh (pojemność znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny objętość zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G9 Plus Szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Stojak do przechowywania Ssawka dwa w jednym Przedłużacz Zasilacz * Nominalna objętość baterii 2500 mAh * Wymienne baterie należy zakupić osobno * informacje dotyczą czasu pracy towaru w różnych trybach, po założeniu zróżnicowanych szczotek i po pełnym naładowaniu baterii.

  Najnowsze informacje pochodzą z laboratorium Dreame Laboratory, a faktyczny czas może różnić się w zależności od najróżniejszych środowisk wykorzystywania. * Maksymalna moc ssania 120 AW: informacje pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i podczas pracy w trybie dużej mocy moc ssania wejścia jednostki centralnej może osiągnąć maks. 120 AW. Numer raportu: 0455-22A-01. * Wysokowydajne filtrowanie o wydajności 99,9%: informacje pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  W określonych warunkach laboratoryjnych, zgodnie z normą IEC 62885-4:2020 dla urządzeń do czyszczenia powierzchni, część 4: Metody testowania sprawności odkurzaczy bezprzewodowych czyszczących na sucho do zastosowań domowych i podobnych.

  Kompleksowa produktywność oczyszczania w całej jednostce przy filtracji pyłu o wielkości cząsteczki 0,3–10 μm osiągnęła 99,9% dla całej jednostki. Numer raportu: 0578-22A-01. * 60-minutowy czas pracy akumulatora: informacje z laboratorium Dreame Laboratory.

  Czas rozładowywania akumulatora podczas używania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥60 minut. Numer raportu: 0457-22A-01. * Wysokoobrotowy silnik cyfrowy o maksymalnej szybkości 100 000 obr./min.: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i w trakcie pracy w trybie obszernej mocy szybkość silnika może osiągnąć 100 000 obrotów. Numer raportu: 0509-22A-01. * Ekstra pokaźny pojemnik na kurz 0,6 l:

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Philips do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame P10 Pro

Xiaomi Dreame P10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame P10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie Twojej przestrzeni. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro eksponuje się długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, mocą ssania 130 AW i lekką, funkcjonalną konstrukcją.

  Został wyekwipowany w opracowany poprzez Dreame silnik bezszczotkowy Space Air 2.0 o szybkości 120 000 rpm, a dołączone do zestawu końcówki pozwalają odkurzyć sporo rozmaitych powierzchni. Zbiornik na kurz zmieści choćby 0,5 l nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Imponująca moc ssania Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro udoskonalony silnik Space Air 2.0, który pracuje z zawrotną szybkością 120 000 rpm i gwarantuje moc ssania 130 AW. W połączeniu z siłą ssania na poziomie 20 000 Pa pozwala na bardzo wydajne działanie i dokładne odkurzanie.

  dzięki temu Dreame P10 Pro idealnie radzi sobie z niepokaźnymi i pokaźniejszymi nieczystościami, kurzem, sierścią czy włosami. Co pokaźne, możesz komfortowo przełączać się pomiędzy 3 trybami ssania. Długi czas pracy Nie martw się, iż odkurzacz rozładuje się w połowie Twojej pracy.

  Urządzenie ma akumulator o pojemności 2500 mAh i zapewnia nawet 60 minut ciągłej pracy. W razie potrzeby możesz wyposażyć się w wymienny akumulator i wymienić go, aby przedłużyć czas działania P10 Pro.

  Na uwagę zasługuje także system SmartCooling — skutecznie odprowadza ciepło, dzięki czemu zapewnia optymalne warunki pracy silnika i akumulatora. Uwaga: ładowanie akumulatora może odbywać się w odkurzaczu lub oddzielnie.

  sporo zastosowań AMiękka szczotka rolkowa odkurzacza świetnie sprawdza się w trakcie zbierania obszerniejszych skażeń z drewnianej podłogi, płytek czy marmuru. Dzięki konstrukcji w kształcie litery V włosy i sierść nie plątają się wokół niej.

  W komplecie znajdziesz także dyszę szczelinową 2w1, która skutecznie zbiera brud z wąskich szczelin i trudno przystępnych miejsc. Do Twojej dyspozycji jest w dodatku elektryczna minissawka — starannie zbiera sierść i kurz z kanapy, pościeli i innych materiałowych powierzchni.

  Lekki i praktyczny kompozycja odkurzacza została precyzyjnie przemyślana, możesz więc bez wysiłku zastosować P10 Pro, żeby odkurzyć górne partie mebli czy przestrzenie przy suficie. Silnik odkurzacza został umieszczony za uchwytem, co pozwoliło zrównoważyć środek ciężkości i odciążyć ramię podczas odkurzania.

  Na komfort pracy z urządzeniem wpływa także poręczny kształt uchwytu. Perfekcyjna filtracja Odkurzanie kojarzy Ci się z nieprzyjemnym zapachem i kurzem unoszącym się w powietrzu? Z Dreame P10 Pro możesz o tym zapomnieć.

  Urządzenie wykorzystuje wielowarstwową filtrację i wychwytuje 99,89% mikrocząsteczek o wielkości nawet 0.3 μm, dzięki czemu wszystkie nieczystości zostają w urządzeniu, a Ty możesz cieszyć się naprawdę czystym mieszkaniem.

  Łatwa obsługa Dreame P10 Pro został zaopatrzony w ekran LED, dzięki któremu możesz w prosty sposób sprawdzić poziom akumulatora, zmienić tryb ssania lub zablokować przycisk aktywacji i uruchomić odkurzanie ciągłe.

  Zbiornik na kurz ma pojemność 0,5 l, a do jego opróżnienia starczy jeden przycisk. Atutem jest także łatwość konserwacji — szczotka rolkowa, pojemnik na kurz i filtr mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte.

  Ozdoba Twojego domu Dreame P10 Pro został zaprojektowany z myślą o efektywnym odkurzaniu, lecz nie zapomniano także o aspektach wizualnych. Urządzenie oszałamia ascetycznym wzornictwem, a dzięki progresywnemu designowi dobrze wkomponuje się w Twoje cztery ściany.

  W zestawie Odkurzacz Dreame P10 Pro Miękka szczotka rolkowa Elektryczna minissawka Dysza szczelinowa 2w1 Metalowa rura odkurzacza marka Dreame Model P10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy 60 min objętość zbiornika na kurz 500 ml Funkcja mopowania Nie pojemność akumulatora 2500 mAh Czas ładowania ok.

  3h Waga 3,20 kg typ filtra EPA (APB03) Funkcje wyświetlacz LED, 3 tryby pracy, SmartCooling


Xiaomi Dreame V12

Xiaomi Dreame V12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V12
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz dreame v12 pro

  Utrzymanie czystość w domu to szerokie wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy dzieci albo zwierzęta domowe. Odkurzacz Dreame V12 PRO momentalnie rozprawi się z brudem w każdym pomieszczeniu. Perfekcyjnie spełni oczekiwania w sytuacji podłóg twardych, wykładzin, dywanów, a choćby mebli tapicerowanych. Dreame V12 PRO jest odkurzaczem bezprzewodowym, który prosto dociera do najtrudniejszych choćby zakamarków gwarantując wysoką efektywność i niezrównany komfort pracy. Odkurzacz Dreame V12 PRO znamionuje się kompaktową konstrukcją i oryginalnym designem. To nowoczesna konstrukcja, która rewelacyjnie wpisuje się w potrzeby domu, a także biura.

  Coś się rozsypało? Dzieci naniosły piach z piaskownicy? Nie musisz już wydobywać pokaźnego i nieporęcznego odkurzacza. Odkurzacz Dreame V12 PRO jest zawsze gotowy do pracy. Drobny, użyteczny, zaopatrzony w szeroki wachlarz dodatkowych akcesoriów nadzwyczajnie poradzi sobie z piachem, rozsypaną mąką i innymi skażeniami. W zależności od potrzeb możesz nim odkurzać podłogę, meble, zasłony czy łóżka.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro

  dzisiaj łatwo zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został wyekwipowany w niesamowicie wydajny silnik, który zagwarantuje siłę ssania do 32 000 Pa. Dzięki czemu idealnie radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma objętość 500 ml. W zestawie wyszukasz również kilka wymiennych szczotek, za pomocą których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  szybko likwiduje brud

  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne. V12 Pro ma zastosowany 5-stopniowy system filtracji oraz wysokiej klasy silnik, którego prędkość sięga 160 000 rpm. W efekcie możesz radować się siłą ssania na poziomie nawet 32 000 Pa! dzięki czemu odkurzacz nad wyraz ekspresowo i produktywnie eliminuje kurz, okruchy, włosy i sierść. Radzi sobie nawet z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, automatycznie rozszerza siłę ssania na dywanach, aby zapewnić ich precyzyjne czyszczenie.

  3 tryby pracy

  Chcesz odpowiednio dopasować pracę odkurzacza do swych potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To możliwe! V12 Pro proponuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie adekwatny w wypadku średnio zanieczyszczonej podłogi. Eco nadzwyczajnie sprawdzi się na co dzień. też najdłuższy czas pracy urządzenia.

  Wytrzymały akumulator

  Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, żeby naładować odkurzacz. V12 Pro został wyekwipowany w wytrzymały akumulator o sporej oraz progresywny system zarządzania energią, dzięki czemu zaskakuje imponująco długim czasem pracy. W trybie Eco wytrzymuje nawet 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Załączony do zestawu uchwyt ścienny pozwala na wygodne ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  wyśmienita szczotka do podłóg

  Odkurzacz został wyekwipowany w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która nadzwyczajnie nadaje się do czyszczenia zróżnicowanego typu powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją równocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie. Dzięki konstrukcji w profilu litery V nie tylko produktywnie usuwa kurz, lecz też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, że jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Dreame udowadnia, iż sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem. Odkurzacz jest zaskakująco lekki i nadzwyczajnie wyważony. Dzięki czemu łatwo przeniesiesz go między piętrami lub podniesiesz, by odkurzyć sufit czy zasłony. Funkcjonalny uchwyt sprawia, że jego prowadzenie jest wyjątkowo wygodne. Znaczny zbiornik na kurz o pojemności 500 ml wystarczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest bardzo szybkie i proste - starczy nacisnąć przycisk.

  Inteligentne rozwiązania

  teraz możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie. V12 Pro ma wbudowany czytelny ekran LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy.To oznacza,wystarczy rzucić okiem, by sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub aktualny tryb. Dostępna jest w dodatku funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz poprzez cały czas wciskać przycisku w trakcie sprzątania! dzięki temu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców.

  praktyczne akcesoria w pakiecie

  Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,skrupulatnie posprzątać każdy kąt w Twoim domu. Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków - żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem sprawdzi się na przykład w trakcie czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów. Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a elastyczny wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno dostępnych miejsc.

  W pakiecie
  • Odkurzacz
  • Główna szczotka
  • Ładowarka
  • rozciągliwy wąż
  • Miękka szczotka do kurzu
  • Szczotka 2w1
  • Pręt z włókna węglowego
  • Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania
  • Mniejsza szczotka z silnikiem
  • rozciągliwy adapter
  • Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED

  Specyfikacja


Xiaomi Dreame T20 Pro

Xiaomi Dreame T20 Pro Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame T20 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z szybkością 125 000 obrotów na minutę zagwarantuje niespotykaną sprawność, a mocny akumulator zapewnia nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu.

  To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz większy dom. Dodatkowo, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą.

  W pakiecie odnajdziesz też kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom. Innowacyjny silnik Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem zaawansowania niemal dorównuje tym używanym w lotnictwie.

  Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie choćby 25 000 Pa. Dzięki temu T20 Pro produktywnie i błyskawicznie pozbywa się wszystkiego brudu - nawet najistotniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego obszerniejszego wyzwania.

  ponadto zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technologia chłodzenia akumulatora i umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i skuteczną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom System 5-stopniowej filtracji nie tylko sprawne sprzątanie, lecz też uniemożliwia wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro znakomicie rozprawia się choćby z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu.

  likwiduje do 99,9% roztoczy - nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania więc również w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada innowacyjny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro gwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i sprawnie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom.

  Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz oraz wałek szczotki możesz umyć, zapewniając sobie higienę i bezpieczeństwo. Rewelacyjna szczotka do podłóg Inteligentna szczotka odkurzacza wspaniale nadaje się do czyszczenia najróżniejszego typu podłóg.

  błyskawicznie rozpoznaje typ odkurzanej powierzchni i odpowiednio dopasowuje moc ssącą w taki sposób, by jak najdokładniej ją wyczyścić. Została również zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów.

  pozwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w profilu litery V, a także umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na skuteczne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  dopełniające szczotki do zadań specjalnych W opakowaniu Dreame T20 Pro wyszukasz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa wyśmienicie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach.

  Z kolei szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - nieprzeciętnie wyczyści pomiędzy innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame umożliwia na dodatek mycie podłóg. Zbiornik o obszerności 250ml, a także 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu.

  Stosując najróżniejsze końcówki T20 Pro, skrupulatnie posprzątasz każdy kąt w swoim domu. Jeszcze dłuższy czas pracy Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać choćby poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok.

  30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz obszerniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać dopóki Ci trzeba.

  Prosty w obsłudze Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania.

  dzięki czemu sprzątanie staje się nad wyraz wygodne. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej ułatwia sprzątanie i zapewnia prędki dostęp do najważniejszych informacji.

  Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi obecnie stosowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności podmiany filtra. Dbałość o każdy szczegół Dreame T20 Pro to dodatkowo nieszablonowy komfort używania.

  8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem podczas odkurzania. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji urządzenie jest wygodne w użytkowaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, by wyczyścić sufit czy wyżej położone półki.

  Montaż i podmiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz choćby mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić równocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Zawartość zestawu Odkurzacz Płaska szczotka 2w1 Szczotka szczelinowa Uniwersalna elektroszczotka Metalowa rura Miękka rolka Ładowarka rozciągliwa rura Elektroszczotka do materacy Baza ładująca 2w1 Zbiornik na wodę + mop 2 akumulatory Specyfikacja producent Dreame Model T20 Pro Napięcie znamionowe 25.2 VDC Moc znamionowa 450W Siła ssania Do 25 000 Pa Moc czyszcząca Do 150 AW (watów powietrznych) Waga silnika 1.67 kg Maksymalny czas pracy 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze) Czas ładowania Ok.

  4 godziny objętość zbiornika na kurz 0.6l


Xiaomi Dreame R10 Pro

Xiaomi Dreame R10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame R10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame R10 Pro
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame R10 Pro zobacz, jak przyjemne może być sprzątanie domu! Z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym Dreame R10 Pro zapanuje w nim nieskazitelny porządek. Akcentuje się on długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, 150 AW oraz lekką i funkcjonalną konstrukcją.

  uzupełniające końcówki, załączone do zestawu umożliwią Ci odkurzanie wielu różnorodnych powierzchni. Co więcej, zbiornik na kurz pomieści nawet 600 ml nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Ciesz się nieprzeciętną czystością w swym domu z Dreame! precyzyjne i ciche czyszczenie Masz dość plączących się kabli w trakcie odkurzania? Z Dreame R10 Pro ten kłopot zniknie! Z tym bezprzewodowym odkurzaczem możesz sprzątać aż do 65 minut ze stałą mocną 150 AW i niesłabnącą siłą ssania sięgającą 20 000 Pa.

  Co więcej, jest on zasilany poprzez akumulator obszerności 3,000 mAh. Jego silnik pracuje z prędkością 108 000 obr/min, co zapewnia precyzyjne zbieranie włosów, brudu, kurzu oraz innych skażeń. Nie musisz jednak obawiać się nieprzyjemnych odgłosów, ponieważ Dreame R10 Pro jest dość cichy.

  progresywna szczotka Tym, co podkreśla odkurzacz R10 Pro jest jego nowoczesna, wielopowierzchniowa i wielofunkcyjna szczotka w zarysie litery V. Za sprawą unikalnego projektu jest w stanie prosto polikwidować włosy, brud i inne oraz pokaźne zanieczyszczenia z rozmaitych podłóg.

  Co więcej, by sprzątanie było jeszcze prostsze i komfortowojsze, specjalne zęby, przypominające grzebień rozplątują włosy. Dzięki czemu czyszczenie całego domu jest jeszcze przyjemniejsze i szybsze. Miękka szczotka do zadań specjalnych Dreame R10 Pro został wyposażony także w uzupełniającą szczotkę z miękkim wałkiem.

  Została ona zaprojektowana tak, żeby umożliwić czyszczenie przy samej krawędzi. Porusza się ona w odległości do 7 mm od listew przypodłogowych, dzięki temu lepiej przylega do ścian i zagłębia się w zakamarki, co zagwarantuje staranniejsze sprzątanie domu.

  Diody LED Dreame R10 Pro powstał z myślą o starannym i wygodnym czyszczeniu, dlatego został wyekwipowany w diody LED. Za ich pomocą rozświetlisz ciemne przestrzenie pod meblami czy w szczelinach i jeszcze skuteczniej wyczyścisz brud, czy kurz, który normalnie mógłbyś przeoczyć.

  Z Dreame każdy zakamarek Twojego domu będzie lśnić czystością! innowacyjny system filtracji Dla jeszcze skuteczniejszego czyszczenia odkurzacz Dreame R10 Pro został wyposażony w zaawansowany, pięciowarstwowy system filtracji wykazujący 99,9% skuteczności.

  dzięki temu urządzenie jest w stanie wychwycić niewiele znaczący kurz i cząsteczki. Powoduje to, iż wszystkie zanieczyszczenia trafiają do pojemnika na kurz, z którego z łatwością możesz wysypać je do kosza. Wytworzona dla sympatyków zwierząt Zmagasz się z uporczywą sierścią zwierząt, która zalega na wszystkich meblach i podłodze? Z Dreame R10 Pro prosto się z nią uporasz!

  Do zestawu załączona została miniszczotka, która została zoptymalizowana do usuwania włosów i sierści z tkanin i mebli. Od teraz sprzątanie po Twoim czworonożnym przyjacielu będzie dziecinnie proste!

  Jeszcze więcej możliwości Ciesz się jeszcze precyzyjniejszym sprzątaniem z Dreame R10 Pro! Do zestawu załączone zostały dopełniające końcówki, które pomogą Ci w czyszczeniu różnych powierzchni. Szeroką szczotkę zastosuj do odkurzania klawiatury czy szczelin z tyłu regału.

  Natomiast dysza szczelinowa przyda się w trudno dostępnych miejscach jak na przykład narożniki. Proste czyszczenie Sprzątanie, jak i obsługa Dreame R10 Pro jest bardzo prosta. Zbiornik na kurz ma objętość aż 600 ml, a do jego opróżnienia wystarczy jeden przycisk.

  Zaletą jest także łatwość konserwacji — niektóre części takie jak filtr czy pojemnik na kurz mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte. Sprawia to,z łatwością utrzymasz swój odkurzacz w prawidłowej kondycji.

  Przechowuj komfortowo Nie musisz już obawiać się o zgubione akcesoria do odkurzacza, ponieważ specjalny uchwyt pozwoli na bezpieczne i komfortowe przechowywanie jednakowo urządzenia jak i wszelkich jego komponentów.

  prosto zamontujesz go na ścianie, dzięki czemu zawsze będziesz posiadać wygodny i szybki dostęp do swego sprzętu. W pakiecie Wielofunkcyjna szczotka Miękka szczotka walcowa spora szczotka Silikonowa miniszczotka Dysza szczelinowa Metalowa rura Uchwyt ścienny (w tym śruba x2, kołek rozporowy x2, naklejka z szablonem montażowym) Ładowarka Instrukcja obsługi marka Dreame Model R10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy do 65 min objętość zbiornika na kurz 600 ml Funkcja mopowania nie pojemność akumulatora 3000 mAh Czas ładowania ok.

  4h Waga 4,20 kg wariant filtra EPA (ATH5) Funkcje Podświetlenie LED szczotki

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP PRO

Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP PRO Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP PRO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP PRO
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma nad wyraz wysoką moc ssania. Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej pojemności utrzyma robota w ruchu poprzez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył. Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną dobrą cechą Xiaomi jest to, że możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i cykl czyszczenia przy pomocy aplikacji przenośnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim. Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyposażony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o znacznej obszerności do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy tradycyjny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem. Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz równocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Potężny silnik Podstawą każdego korzystnej jakości odkurzacza jest porządny silnik. Xiaomi Mi został wyposażony w mocny silnik japońskiej firmy Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Solidny silnik jest istotnie ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach lub w trakcie odkurzania wzdłuż ścian, co jest tradycyjną słabością innych robotów odkurzających. Do tego właśnie służy niepokaźna szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został zaopatrzony Mi Robot Vacuum Mop Pro jest potężny, a także energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam wykrywa stację ładującą. Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% podczas odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie starannie tam, gdzie się zatrzymał. Pokonywanie przeszkód Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi perfekcyjnie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele, a także drobne progi nie będą problemem. W dodatku mała wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyekwipowany w najnowocześniejszą technologię laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń nawet w całkowitej ciemności. Za pomocą nad wyraz precyzyjnego algorytmu SLAM kreuje i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najmocniej wydajny sposób czyszczenia. Sterowanie poprzez aplikację mobilną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie choćby gdy nie ma Cię w domu. Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja doskonale nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie. Dane technologiczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa objętość pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe objętość baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne dopełniające informacje: Aplikacja przenośna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza detektor klifu sensor kolizji detektor LDS – laserowe skanowanie pomieszczenia czujka przyspieszenia detektor radarowy czujka ściany czujnik spadania sensor zapełnienia pojemnika szybkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa konstrukcja Mopowanie zestaw: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa kabel zasilający Instrukcja obsługi

Xiaomi Dreame D10

Xiaomi Dreame D10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame D10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame D10
 • Ilość ofert: 15
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją Dreame D10 Plus moc 4000 Pa LiDAR EPA biały Robot sprzątający Dreame D10 Plus to nowoczesne narzędzie, które zrewolucjonizuje Twoje codzienne sprzątanie. Wyekwipowany w moc 4000 Pa i technikę Lidar, sprząta skrupulatnie, a integracja z Wi-Fi pozwala na zdalne sterowanie.

  wykwintny białyakcentuje postępowy design. Filtr EPA zagwarantuje czystość powietrza. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty typ: Robot sprzątający Moc ssąca: 4000 Pa pojemność akumulatora: 5200 mAh Czas pracy: Do 180 min Funkcja mopowania typ filtraEPA (RHF5) automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz 4 poziomy ssania 3 poziomy dozowania wody Oszczędzaj czas i ciesz się porządkiem Przestań martwić się sprzątaniem i spędzaj więcej czasu na tym, co naprawdę wyraźne.

  Robot sprzątający Dreame D10 Plus to kompleksowe urządzenie, które bez hałasu skrupulatnie odkurzy i umyje podłogi w Twoim domu. Robot inteligentnie dopasowuje siłę ssania do odkurzanej powierzchni, osiągając maksymalnie 4000 Pa.

  wyposażony w udoskonaloną szczotkę obrotową sprawnie eliminuje sierść i włosy, uniemożliwiając ich wplątywaniu się. Akumulator o pojemności 5200 mAh zezwala na wyczyszczenie choćby 270m2 bez konieczności ładowania, a dzięki workowi na skażenia o obszerności 2,5 L możesz zapomnieć o konieczności jego wymiany choćby na 45 dni!

  Przekonaj się jakie to komfortowe! automatyczne usuwanie skażeń Deame D10 Plus samodzielnie wraca do stacji, gdy tylko zakończy swoją pracę. Jest to moment, w którym samoczynnie usuwa zanieczyszczenia ze zbiornika, umieszczając je w zamontowanym w stacji worku o objętości 2,5 L, co zajmuje mu jedynie 10 sekund i nie generuje hałasu.

  Taka objętość zapewni Ci nawet 45 dni, w których nie kiwniesz palcem, żeby podłogi w Twoim domu lśniły czystością. Szczelna konstrukcja pojemnika zapobiega przedostawaniu się cząsteczek kurzu do powietrza, zapewniając świeżość i porządek bez kompromisów.

  Częstotliwość usuwania skażeń ze zbiornika możesz zmieniać przy pomocy asygnowanej aplikacji. Przypasowany do typu skażeń Urządzenie świetnie stanie na wysokości zadania w różnorodnych scenariuszach, zapewniając 4 tryby adekwatne dla przeróżnego rodzaju skażeń.

  Dla usunięcia kurzu i śladowych skażeń starczy cichy tryb z siłą ssania na poziomie 800 Pa. W sytuacji okruchów i włosów lepiej sprawdzi się tryb 1200 Pa. Na obszerniejsze zanieczyszczenia użyj trybu o sile 1800 Pa.

  Maksymalna siła ssania robota sprzątającego Dreame D10 Plus to aż 4000 Pa - ten tryb skrupulatnie eliminuje skażenia z dywanów i trudniej dostępnych szczelin. Nowoczesna szczotka główna rozszerzona o 17 cm szczotka powstała po to, aby efektywnie eliminować włosy, a także sierść.

  Jej konstrukcja z gęsto rozstawionymi włóknami zapobiega wplątywaniu się włosów, zwalniając Cię z konieczności ręcznego usuwania ich ze szczotki. Dreame D10 Plus to nadzwyczajne rozwiązanie dla właścicieli czworonogów, którzy spędzają dużo czasu na usuwaniu sierści swoich pupili.

  dzisiaj robot zrobi to za Ciebie! Mycie podłóg bez wysiłku Podłogi odkurzone? Czas na mopowanie. Robot sprzątający D10 Plus wykorzystuje gęsto tkane pady mopujące, gwarantując szczególnie skrupulatne mycie twardych powierzchni, takich jak kafle, czy panele.

  wyekwipowany w zbiornik o objętości 145 ml pozwala dostosować ilość zużywanej wody do stopnia zabrudzeń - wystarczy kilka kliknięć w aplikacji. Sam wyszuka drogę Urządzenie pracuje w oparciu o algorytm SLAM, wykorzystując system inteligentnej nawigacji LiDAR.

  Natychmiastowo skanuje pomieszczenia, stwarzając mapy dla nawet trzech pięter, a następnie planuje najistotniej adekwatną trasę sprzątania. Z poziomu aplikacji możesz zarządzać trasą, pomijając poszczególne pomieszczenia.

  Jest to wyśmienite rozwiązanie dla rodziców minimalnych pociech - podczas snu dziecka omiń jego pomieszczenie i pozwól, by D10 Plus wyczyścił podłogi w pozostałych pomieszczeniach. Skuteczne sprzątanie Robot sprzątający Dreame może wyczyścić aż 270m2 na jednym ładowaniu, a to za sprawą akumulatora o pojemności 5200 mAh, którego energii wystarczy na 180 minut sprzątania.

  Nie musisz codziennie ładować robota,cieszyć się idealną czystością. Dreame D10 Plus wymaga naprawdę niedużo. Inteligentne funkcje To nie koniec zalet robota D10 Plus. Pokochasz go za cichą pracę i funkcję wznowienia sprzątania, która powstała z myślą o nieprzewidzianych sytuacjach.

  Jeśli podczas sprzątania robot się rozładuje, natychmiast wróci do stacji, żeby uzupełnić energię. Po tym czasie wraca do miejsca, w którym skończył, żeby kontynuować pracę. Urządzenie w inteligentny sposób omija meble, schody i inne przeszkody, więc nie musisz obawiać się, iż zawiesi się albo uszkodzi.

  Chcesz by było jeszcze łatwiej? Nie ma problemu - Dreame D10 Plu współpracuje z Amazon Alexa, dzięki czemu możesz obsłużyć robota przy pomocy prostych komend głosowych. W zestawie Robot sprzątający x1 Stacja ładująca/opróżniania x1 Szczoteczka do czyszczenia x1 kabel zasilający x1 Zbiornik na wodę x1 Nakładka mopująca x1 Szczotka boczna x1 Worek na kurz x2 Instrukcja


Xiaomi Dreame X10

Xiaomi Dreame X10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame X10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame X10
 • Ilość ofert: 10
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  this -is- the way we normalize non-whitespace


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze domowe. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze Xiaomi cena,
 • ranking z odkurzaczami Xiaomi,
 • odkurzacze Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Xiaomi, odkurzacz Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach Xiaomi, ranking odkurzaczy Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *