Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Xiaomi,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Xiaomi. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 8
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 sprawia, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz precyzyjnie zbiera zanieczyszczenia choćby te najmniejsze, wielkości mikrona. Za pomocą wyświetlacza LED masz dostęp do takich danych jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zagwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED upraszcza czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka kompozycja z włókna węglowego umożliwia wygodne czyszczenie choćby trudno przystępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyposażony w najnowszy silnik producenta Dreame SPACE 5.0 Smart, który charakteryzuje się wysoką sprawnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i eliminuje zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, jednocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie marnotrawiąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu udoskonalonej technice. Bateria jest chroniona, dzięki technice Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu powoduje, iż praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne dopasowanie siły ssania

  Urządzenie samoczynny tryb pracy, dzięki temu wykrywa choćby najmniejsze skażenia i samoczynnie dopasowuje moc ssania, uzyskując bardziej sprawne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię wyświetlacz, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz akcentuje się w dodatku bardzo szybkim czasem reakcji i wyłapuje skażenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy rodzaj powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania zwiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  poręczna kompozycja

  Dreame zadbało o to,używanie T30 było jak najszczególniej wygodne. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi obszerniejszego problemu. Zarys urządzenia i jego ergonomiczna kompozycja, zezwalają na wygodne odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria powiększają zakres zastosowań. W dodatku przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki czemu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Elastyczne narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych albo klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w dużym stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o dużo łatwiejsze. Większa średnica ssawki i jej ulepszone zakończenie wydajnie uniemożliwia zaplątywaniu się włosów krótkiej i średniej długości. Natomiast, budowa w kształcie litery V gromadzi dłuższe włosy i likwiduje je bardziej wydajnie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 wyekwipowano w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało zaopatrzone w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, większy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo sprawdzi się w trakcie sprzątania auta.

  likwiduje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz produktywnie eliminuje 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% skażeń i alergenów o wymiarze 0.3 mikrona i uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 posiada inteligentny ekran HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki czemu możesz kontrolować skuteczność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, aby uniknąć nieoczekiwanego rozładowania baterii.

  Przemyślany i progresywny design

  T30 to urządzenie szczególnie proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego użytku, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych składników. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się na dodatek obawiać o niepoprawne zamontowanie składników urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zaimplementowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 uwydatnia się progresywnym designem, a szary odcień nadaje eleganckiego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w profilu litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • sprężyste narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • pojemność baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Xiaomi Dreame T20

Xiaomi Dreame T20 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20
 • Ilość ofert: 8
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę gwarantuje niezrównaną wydajność, a konkretny akumulator gwarantuje choćby do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro posiada dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz większy dom. Ponadto, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą. W komplecie wyszukasz też kilka wymiennych szczotek, dzięki którym starannie posprzątasz cały dom.

  nowoczesny silnik

  Za efektywną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym nowoczesnia niemal dorównuje tym użytkowanym w lotnictwie. Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki temu T20 Pro produktywnie i błyskawicznie pozbywa się wszystkiego brudu - choćby najmocniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania. Dodatkowo zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technologia chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej stabilną i skuteczną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko efektywne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu T20 Pro nadzwyczajnie rozprawia się choćby z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Likwiduje do 99,9% roztoczy - rewelacyjnie spełni oczekiwania więc dodatkowo w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada innowacyjny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zapewnia filtrację na poziomie 99,97% i skutecznie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, pozwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz oraz wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.

  znakomita szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza znakomicie pasuje do czyszczenia rozmaitego rodzaju podłóg. Prędko rozpoznaje wariant odkurzanej powierzchni i optymalnie dopasowuje moc ssącą w taki sposób, aby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została również zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V, a także umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na produktywne, a zarazem wygodne odkurzanie.

  uzupełniające szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro odnajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa wyśmienicie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - perfekcyjnie wyczyści między innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame zezwala na również mycie podłóg. Zbiornik o pojemności 250ml i 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując różnorodne końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swym domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W typowym trybie urządzenie może odkurzać choćby przez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz pokaźniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać do czasu, aż potrzebujesz.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki temu sprzątanie staje się stanowczo wygodne. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej ułatwia sprzątanie i zapewnia szybki dostęp do najważniejszych informacji. Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi aktualnie stosowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy albo przypomnienie o konieczności wymiany filtra.

  Dbałość o każdy detal

  Dreame T20 Pro to na dodatek unikatowy komfort stosowania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem podczas odkurzania. Dzięki użytecznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w użytkowaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, aby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i zamiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić równocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  sprężysta rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi HaNdHeld

Xiaomi HaNdHeld Najniższa Cena Online

Xiaomi HaNdHeld - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HaNdHeld
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Mi Vacuum Cleaner G10

  BHR4307GL

  Wysoka efektywność / wielka moc ssąca 150 AW / Inteligentny wybór mocy / kolorowy ekran TFT HD / Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym / Odkurzacz oraz mop w jednym /

  3 tryby pracy: Eco, charakterystyczny, Wysoka Moc.

  solidna moc ssąca 150 AW

  innowacyjny silnik o wysokiej szybkości obrotowej 125 000 obr./min zagwarantuje dużą moc ssącą, a także gwarantuje nadzwyczajną skuteczność.

  barwny wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości

  Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 zaopatrzony jest w barwny wyświetlacz TFT, który przystępne oglądanie danych, takich jak bieżący tryb, stan baterii czy wysokość mocy. Wyraźny ekran zagwarantuje wyśmienite wrażenia wizualne oraz jednoczesną kontrolę.

  samoczynna blokada za jednym dotknięciem

  Nowo dodana do wyświetlacza unikalna, elektroniczna funkcja automatycznego blokowania oznacza, iż nie musisz już naciskać

  i przytrzymywać przycisku podczas stosowania. Zamiast tego starczy dotknąć przycisk „Zablokuj", aby włączyć ciągłe działanie oraz nacisnąć go ponownie, żeby odblokować. Uwalnia to palce i minimalizuje awarie przycisku spowodowane wielokrotnym zastosowaniem.

  Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym

  Inteligentna szczotka do podłóg samoczynnie wykrywa wariant materiału podłogi i stosownie dopasowuje swoją prędkość. Po wykryciu dywanu uaktywnia obszerniejszą moc ssącą. Funkcja ta znacznie wydłuża żywotność baterii, zmniejszając ilość czasu spędzanego niepotrzebnie w trybach o wyższej mocy.

  budowa zapobiegająca plątaniu się włosów na szczotce

  budowa szczotki w kształcie litery V gwarantuje rozszerzoną średnicę, która zmniejsza liczbę obrotów włosa.

  Włosy przesuwane w kierunku centralnej dyszy ssącej, co sprawnie zapobiega ich plątaniu się. Szczotka wytwarzana jest z wysokiej jakości plastiku z domieszką sztucznego włosia, które jest wyjątkowo niedługie, dzięki czemu sprzątanie jest bardziej produktywne. Szczotka jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szczotka w porównaniu z poprzednimi modelami posiada dwa dodatkowe kółka, a także kółka wspomagające, które sprawiają, iż prowadzenie odkurzacza jest pokaźnie przyjemniejsze. Szczotka wyposażona jest w dodatku w gumowy zderzak, dzięki któremu nie musisz obawiać się, że poobijasz meble.

  Odkurzanie i mycie za jednym razem

  Magnetyczny zbiornik na wodę o pojemności 230 ml, a także wymienna wkładka do mopowania, mocowana na rzep zezwalają na odkurzanie i mycie podłóg równocześnie. Starczy, że uruchomisz przy pomocy włącznika funkcję mopowania. Możesz też regulować natężenie przepływu wody na ekranie urządzenia. Płynna regulacja trybów zezwala na korzystanie z funkcji mopującej na najróżniejszych powierzchniach i do przeróżnego typu zabrudzeń.

  Wysokiej jakości akumulator o obszernej pojemności zagwarantuje 65 minut nieprzerwanej pracy

  obfita objętość baterii 3000 mAh zezwala na 65 minut ciągłego odkurzania, dzięki temu Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 rewelacyjnie sprawdzi się do czyszczenia pokaźnych powierzchni. Czas ładowania wynosi ok 3 h.

  wymiana baterii za jednym dotknięciem - dłuższy czas pracy odkurzacza

  Wyjmowana bateria zezwala na jej wymianę jednym dotknięciem. Starczy nacisnąć przycisk by odkurzać bez potrzeby doładowywania odkurzacza w trakcie sprzątania.

  * Dodatkowa bateria wymaga oddzielnego zakupu.

  konstrukcja umożliwiająca ładowanie dwóch baterii jednocześnie

  Odkurzacz jest wyekwipowany w mocowany na ścianie uchwyt do ładowania, który służy jednocześnie do ładowania, jak i przechowywania. Opcjonalne gniazdo z podwójnym ładowaniem zezwala na jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów, co pozwala uniknąć częstego ładowania.

  12-stopniowy system separacji. Pokaźnie poprawiający żywotność filtra

  W odkurzaczu Mi Vacuum G10 filtr HEPA wspomagany jest poprzez postępowy 12 stopniowy system separacji, którego zadaniem jest zmniejszenie poziomu kurzu dostającego się do wnętrza odkurzacza, a zmywalne filtry wstępne ponadto zniżają potrzebę częstej podmiany głównego filtra.

  Filtracja tak skuteczna jak oczyszczacz - 99,97% filtracji cząstek 0,3 μm

  wydajny 5 -warstwowy system filtracji gwarantuje maksymalny poziom oczyszczania powietrza. Filtr HEPA jest broniony przez multicyklonowy system separacji, który zmniejsza poziom pyłu, a zmywalne filtry zniżają potrzebę częstej zamiany filtra.

  popularne akcesoria, adekwatne do Twoich potrzeb

  użycie akcesoriów oraz inteligentne odkurzanie i jednoczesne mycie pozwalają na wykonanie prac domowych w o połowę krótszym czasie.

  Mini szczotka elektryczna do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych

  W pakiecie załączona jest mini szczotka elektryczna, która może być stosowana do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych na powierzchni łóżka. Z łatwością wyczyścisz pościel i kanapy, dbając o czystość i swoje zdrowie.

  Dysza szczelinowa

  Do czyszczenia szczelin i narożników.

  Odkurz szczeliny, narożniki, drzwi i okna.

  Szczotka do kurzu 2 w 1

  Do odkurzania mebli, klawiatur.

  Odkurz stoły, krzesła, szafki, klawiatury, sufity i nie tylko.

  wielki, wyjmowany pojemnik na kurz o pojemności 0,6 l

  zawiera więcej kurzu i upraszcza czyszczenie. Dodatkowym atutem jest proste opróżnianie pojemnika na kurz. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku by zbiornik się otworzył. Możliwość demontażu pojemnika z filtrem co zezwala na jego umycie.

  Oszczędność miejsca

  Przechowuj razem odkurzacz i akcesoria.

  Zmywalne komponenty HEPA

  Łatwy w utrzymaniu, gwarantujący długookresową czystość.

  typ artykułu

  Odkurzacz

  rodzaj ekranu

  TFT

  Funkcje

  automatyczna regulacja mocy na przeróżnych rodzajach powierzchni

  Blokada cyfrowa

  Nadające się do mycia elementy HEPA

  Szczotka w kształcie V zapobiegająca zaplątywaniu

  Silnik

  12-cyklonowa technika

  Moc ssania

  Ssanie 150 AW

  objętość pojemnika na kurz

  600 ml

  Funkcje odkurzacza

  Bezworkowa kompozycja

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,97% zanieczyszczeń

  Zasilanie

  25,2 V

  typ ogniwa

  Litowy

  objętość baterii

  7 × 3000 mAh

  Czas pracy na baterii

  do 65 min (tryb eco)

  Czas ładowania

  do 3,5 h

  Moc znamionowa

  450 W

  Napięcie znamionowe

  25,2 V

  Waga

  4 kg

  Poziom hałasu

  Max 79 dBA

  uzupełniające dane

  mobilna i bezprzewodowa konstrukcja

  Możliwość montażu naściennego

  Odpinany pojemnik

  Odłączana bateria

  Ustawienia językowe

  Wskaźnik stanu baterii i ładowania

  Wskaźnik trybu pracy

  komplet

  Odkurzacz ręczny

  Zasilacz

  Stacja dokująca

  Magnetyczne akcesorium do mopowania

  Końcówka do podłóg

  Końcówka do łóżek

  Dysza ze szczotką

  Szczelinówka

  Drążek przedłużający

  Instrukcja obsługi


Xiaomi JV53

Xiaomi JV53 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV53 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV53
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  JIMMY JV53Odkurzacz ręczny JV53 wykorzystuje technologię silników o wysokiej sprawności producenta JIMMY. 55% wysokowydajny silnik cyfrowy o łącznej prędkości 100 000 obr / min zapewnia moc ssania 125AW. Czas pracy odkurzacza wynoszący do 45 minut wystarcza na spokojne posprzątanie całej powierzchni naszego domu.Bezprzewodowe wrażenia Pozbądź się plączącego się kabla: niezależnie, jak długi jest przewód zasilający - 5m, 10m, czy 50m - zawsze będzie się zawijał o meble, nogi, czy rozrzucone na podłodze przedmioty.

  Wybierając odkurzacz bezprzewodowy pozbywasz się kłopotliwych sytuacji, w których musisz oderwać się od sprzątania by rozplątać przewód zasilający.99% wysokowydajna technika separacji pyłu i powietrza Dual-cykloniczny system filtracji przyczynia się do silniejszego odsysania i bardziej wydajnego czyszczenia odkurzanych powierzchni.

  Odkurzacz Jimmy potrafi oczyszczać choćby 99% pochłanianego kurzu.Wszystko to dzięki znacznej mocy ssącej 20 kPa i systemu filtracji HEPA, Do 45 minut działania JV53 ma odłączaną, wymienną baterię, czas pracy na pojedynczym ładowaniu wynosi do 45 minut, co łatwo pozwoli utrzymać porządek w całym domu.Silnik cyfrowy 100 000 obr./min55% wysokowydajny silnik cyfrowy 425 W gwarantuje moc ssania 125AWFiltr HEPA:System filtracji HEPA odfiltrowuje 99,99% pyłu, nawet ten o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, po czym odprowadza do pomieszczenia czyste powietrzeDuża obrotowa szczotka o średnicy 55mmZbiera cały kurz i cząsteczki zanieczyszczeń ze sprzątanych powierzchni.

  Zetrzyj brud i ślady na podłodze, oraz wypoleruj ją równocześnie. Nowoczesna struktura uniemożliwia wplątywaniu się włosów albo sierści zwierząt w silniki szczotki.Usuń roztocza i chroń swój senNiezależne szczotki elektryczne mogą usuwać 99,9% roztoczy znajdujących się na powierzchni Twojego łóżka, zapewniając Ci ulepszony sen.sporo końcówek do wielu powierzchni: Miękka aksamitna głowica:służy do czyszczenia podłogiElektryczna szczotka do roztoczy: pozwoli pozbyć się 99,9% roztoczy zamieszkujących twoje meble wypoczynkowePłaska przyssawka 2w1: wyczyści krawędzie, a także głębokie szczeliny mebliSzczotka 2w1: za jej pomocą wyczyścisz delikatne przedmioty, takie jak klawiatura komputerowaMiękka szczotka: nadaje się na biurko, do czyszczenia delikatnych powierzchni.towar zaprojektowany z myślą o ludziach:Łatwy montaż oraz demontaż oraz wymiana końcówek przy pomocy jednego przycisku.

  Opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia także odbywa się za pomocą jednego przycisku, chroniąc ręce przed zabrudzeniemŁatwy i pewny chwyt, funkcjonalny kąt trzymania odkurzacza 65 ° i lekka obudowa luźne stosowanie i czyszczenie.

  SpecyfikacjaOgólneMarka: JIMMYTyp: OdkurzaczModel: JV53Kolor: fioletowyDane technologiczneNapięcie znamionowe: 21,6 V.Moc: 425 W.Bateria: bateria litowa 10 x 2,5 Ah / 54 WhFliter: HEPASiła ssąca: 20 kPaEfektywna moc ssania: 125AWSilnik cyfrowy: 100 000 obr./minCzas ładowania: 4-5 godzinPojemność pojemnika na kurz: 0,5 lHałas: 75dBWaga & wymiarWaga artykułu: 2,9 kgWaga paczki: 3,9 kgRozmiar produktu (dł x szer x wys): 600 x 220 x 230 mmRozmiar paczki (dł x szer x wys): 701 x 289 x 186 mmZawartość paczki1 x rura odkurzacza1 x szczotka przeciw roztoczom1 x szczotka podłogowa1 x szczotka do włosia1 x końcówka płaska1 x podstawa ładująca1 x adapter1 x bateria1 x metalowa rurka przewodząca1 x instrukcja obsługi


Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis informacje techniczne FAQ Opinie (0)
  Mi Vacuum Cleaner Light Lekki pomocnik, proste czyszczenie 50AW moc ssania | Lekki korpus o wadze 1,2kg | 45 minut pracy na baterii | 3-stopniowa filtracja
  • szybki bezszczotkowy silnik Pewna, długotrwała moc
  • Ssanie 50 AW produktywne czyszczenie
  • Lekki korpus o wadze zaledwie 1,2 kg prosty w użyciu
  • 45 minut pracy na baterii perfekcyjny do sprzątania nawet obszerniejszych domów
  • 3-stopniowa filtracja Czyszczenie na poziomie mikronów
  • sporo dysz szczotkowych Wszechstronne czyszczenie
  perfekcyjne połączenie mocy i lekkiej konstrukcji
  Łatwiejsze i bardziej wydajne czyszczenie przystępne i sprawne czyszczenie to połączenie lekkiej, bezprzewodowej konstrukcji i sporej mocy ssania.
  Zupełnie nowy, lekki korpus o wadze 1,2 kg
  Łatwy do utrzymania w czystości Lekki korpus składa się z lekkich, konkretnych i zwartej konstrukcji silnika i akumulatora.
  Wyczyść te trudno przystępne miejsca jedną ręką. Udoskonalone efekty czyszczenia.
  Zaprojektowany z myślą o Tobie
  Lżejszy i komfortowojszy w użyciu przyjazna dla użytkownika budowa, łatwiejsza w przenoszeniu. Produktywniej radzi sobie z przeróżnymi zadaniami.
  prędki bezszczotkowy silnik
  Ssanie do 50AW* wyposażony w charakterystyczny, prędki, bezszczotkowy silnik zapewniający spójne i sprawne ssanie.
  45 minut czasu pracy
  Wystarczająco dużo,dokładnie wyczyścić średniej wielkości mieszkanie na jednym ładowaniu. Po ładowaniu, trwała bateria litowa zagwarantuje 45 minut pracy w trybie standardowym, wystarczająco żeby posprzątać przeciętne lub szerokie mieszkanie.
  Dwa tryby mocy
  Wybierz tryb odpowiadający Twoim potrzebom Dwa tryby mocy dla zróżnicowanych potrzeb dotyczących czyszczenia. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb standardowy, by wychwycić cząsteczki wszystkich rozmiarów. By uzyskać maksymalnie skrupulatne czyszczenie, wybierz tryb MAX.
  3-stopniowy system filtracji
  99.98% skuteczność filtracji 3-stopniowa skuteczna filtracja. System cyklonowy oddziela pyłki od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu poprzez filtr cyklonowy, efektywny filtr HEPA i filtr bawełniany, dostarczając jedynie czyste powietrze.
  • Filtr cyklonowy Natychmiastowe, produktywne wychwytywanie cząstek stałych
  • Filtr bawełniany Filtruje kurz i dostarcza czyste powietrze
  • Wysokowydajny filtr HEPA Filtruje cząsteczki o wielkości do 0,3 μm
  Bezprzewodowa kompozycja dla Twojej wygody
  precyzyjne czyszczenie każdego rogu Bezprzewodowa budowa usprawnia poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu, gabinetu i nie tylko. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, lecz także do czyszczenia mebli i utrzymywania błyszczących pomieszczeń w czystości.
  Zmotoryzowana szczotka do gruntu
  likwiduje kurz i brud z każdego kąta wbudowany niezależny silnik dla głębokiego czyszczenia podłóg drewnianych i dywanów. Delikatne czyszczenie za pomocą wyjątkowo miękkiej szczotki, nie pozostawiającej uszkodzeń podłóg ani dywanów.
  Dysza szczelinowa dla trudno dostępnych miejsc Czyści każdy zakamarek, utrzymuje cały dom w czystości, nadaje się do czyszczenia drzwi, okien, narożników ścian i schodów oraz innych szczelin.
  Dysza szczotkowa
  Odkurzaj kurz i brud przy pomocy jednej szczotki Szczotka delikatnie zbiera kurz powierzchniowy w celu szybkiego odkurzania, pasuje do czyszczenia sof, szafek i wszystkiego rodzaju powierzchni roboczych.
  wygodny uchwyt na ścianę
  Bardziej zorganizowany i oszczędzający miejsce Uchwyt ścienny to oszczędzające miejsce narzędzie, dzięki któremu Twój pokój będzie lepiej zorganizowany. Możesz przechowywać odkurzacz na ścianie do następnego użycia.
  Cicho, bez hałasu
  Dla przyjemniejszego sprzątania Odkurzacz Mi jest zaopatrzony w bezszczotkowy silnik, który pracuje cicho i wydajnie w trakcie sprzątania, zapewniając przyjemniejsze czyszczenie.
  Przemyślany projekt
  • Modułowa, odłączana konstrukcja mieści przycisk zwalniający dla szybkiego i prostego dobrania do różnych potrzeb związanych z czyszczeniem.
  • wygodny do demontażu i usuwania kurzu Pojemnik na kurz można prosto wyjąć w celu usunięcia kurzu i wyczyścić pod bieżącą wodą.
  • pasuje mycia w celu ponownego użycia Filtry można wyjmować i umyć. Przywróć je po całkowitym wyschnięciu, aby uniknąć zatykania i nieprzyjemnych zapachów. * Zalecamy wymianę filtra HEPA co 2-3 miesiące.
  • * Ssanie 50 AW: test przeprowadzony poprzez Suzhou GTT service Co., Ltd., raport nr. 0633-20A-01.
  • * 99,98% sprawność filtracji: przetestowana poprzez Suzhou GTT service Co., Ltd, raport nr. 0628-20A-03.
  informacje technologiczne

Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Miele do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego potrzebujesz

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 eksponuje się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą nawet 20 000 Pa i lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w stosowaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci precyzyjnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zagwarantuje niesamowitą wydajność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  zniewalająca produktywność

  Urządzenie wyśmienicie sprawdza się w walce z choćby najistotniej uciążliwymi skażeniami. Jego wydajny silnik może pracować z prędkością do 100 000 obrotów na minutę, gwarantując ogromną moc ssącą. Dzięki czemu szybko usuwa zabrudzenia. Na rozszerzoną skuteczność T10 wpływają też jego skrócony tunel aerodynamiczny, zaawansowana technologia chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w profilu litery V fantastycznie czyści każdy rodzaj powierzchni. Skutecznie odkurzy jednocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Akcentuje sięergonomiczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 wyśmienicie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  zestaw poręcznych akcesoriów

  Do zestawu załączono też szereg akcesoriów, które istotnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 sprawdzi się na nierównych, minimalnych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców umożliwia eliminację alergenów takich jak roztocza. Dodatkowo, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz dodatkowo wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - z całą pewnością nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o obszerności 2500 mAh zapewnia nawet 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest dostępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,komfortowo odkurzać podłogi o łącznej powierzchni choćby 240 m2. Możesz również dokupić specjalną bazę ładującą, która zezwala na ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i przystępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy momentalnie zmienisz przy pomocy umieszczonego w przystępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje również tryb nieustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz zapewnia niemal 100% wydajność czyszczenia dzięki ulepszonej, 5-stopniowej filtracji. Elementy filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 sprawnie usuwa kurz i nawet 99,9% roztoczy, zezwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przyjazne dla zdrowia miejsce. To powoduje,doskonale pasuje jeszcze dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania zwiększa sprawność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort używania

  Dzięki lekkiej wadze i użytecznej konstrukcji odkurzacz jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i komfortowe, z łatwością go też podniesiesz, żeby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W komplecie wyszukasz też specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego równocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • objętość zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi Dreame V9

Xiaomi Dreame V9 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V9
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dreame V9 Pro Cordless Vacuum Cleaner

  【technika Patent Space3.0】 Bezszczotkowy cyfrowy szybki silnik Space3.0, który zagwarantuje rozszerzenie mocy w ciągu 0,3 sekundy. Moc ssania 120 AW, silnik o prędkości do 100 000 obr./min i ciśnienie wiatru 20000 PA zapewniają przyzwoitą moc ssania i zapewniają bezproblemową efektywność.

  【5-stopniowy w pełni uszczelniony system filtrów】 produktywnie pochłania 99,99% małych cząstek o wielkości 0,3 mikrona, umożliwiając ucieczkę świeżego powietrza i stwarzając bezpieczne i wygodne środowisko. Regularnie myj akcesoria do filtrów, żeby uzyskać udoskonalone wyniki. Nie wymaga kabla i jest prosty w instalacji. Pasuje do każdego salonu, biura, sypialni lub pojazdu z zróżnicowanymi akcesoriami.

  【Bateria Samsung 2500 mAh】 Bateria litowa Samsung. Stosowna równowaga pomiędzy wagą a energią. Do 60 minut pracy w trybie oszczędzania. W trybie charakterystycznym przystępnych jest kolejne 28 minut na odkurzanie. Tryb Max gwarantuje 8-minutową moc ssania super moc do skomplikowanych zadań czyszczenia.

  【poręczna struktura wewnętrzna】 Środek ciężkości jest skierowany do tyłu, uchwyt został ulepszony. Główny korpus waży zaledwie 5 kg, a wewnętrzna struktura głównego elementu została zoptymalizowana. Jest lżejszy i mądrzejszy w trakcie ciągnięcia, przenoszenia i podnoszenia. Cicha praca przy 68dB (A), wspierana przez silnik bezszczotkowy. Nigdy więcej irytujących odgłosów, których Twoje dziecko i zwierzak nie lubią.

  Szczotka z dużym momentem obrotowym: wszechstronny odkurzacz jest wyekwipowany w dużą szczotkę elektryczną z niezależnym silnikiem. Oczyść wszystkiego typu zabrudzenia, takie jak cząsteczki, kurz, włosy, włosie i cząsteczki brudu. Może również uniemożliwiać splątaniu włosów, by osiągnąć wyjątkowo precyzyjne czyszczenie

  producent Dreame (Xiaomi EcoSystem)

  Nazwa Dreame Cordless Vaccum Cleaner

  Model V9p

  Kolor Biały

  Funkcje urządzenia

  Bezworkowa kompozycja

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,99% zanieczyszczeń

  Moc ssania

  20000 Pa

  400W (120W sprawna moc ssania)

  Regulacja mocy ssania Tak

  objętość baterii

  2500 mAh

  Napięcie baterii: 25.2V

  pojemność zbiornika na śmieci 0.5 l

  Czas pracy do 60 minut

  wymiary WxSxG 60 x 22 x 23 cm

  Waga

  Waga produktu: 1,5 kg

  Waga paczki: 5.4 kg

  pakiet gromadzi

  Odkurzacz Dreame V9P

  Metalowy drążek łączący

  Miękka głowica czyszcząca

  Głowica szczelinowa

  Szczotka do odkurzania

  Zasilacz AC240V

  Naścienna stacja ładująca

  Elektroszczotka na roztocza Cleaner Head


Xiaomi Dreame T20 Pro

Xiaomi Dreame T20 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z szybkością 125 000 obrotów na minutę zagwarantuje niespotykaną sprawność, a mocny akumulator zapewnia nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz większy dom. Dodatkowo, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą. W pakiecie odnajdziesz też kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom.


  innowacyjny silnik

  Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem zaawansowania niemal dorównuje tym używanym w lotnictwie. Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie choćby 25 000 Pa. Dzięki temu T20 Pro produktywnie i błyskawicznie pozbywa się wszystkiego brudu - nawet najistotniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego obszerniejszego wyzwania. Ponadto zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technologia chłodzenia akumulatora i umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i skuteczną pracę urządzenia.


  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko sprawne sprzątanie, lecz też uniemożliwia wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro znakomicie rozprawia się choćby z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Likwiduje do 99,9% roztoczy - nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania więc również w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada innowacyjny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro gwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i sprawnie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz oraz wałek szczotki możesz umyć, zapewniając sobie higienę i bezpieczeństwo.


  rewelacyjna szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza wspaniale nadaje się do czyszczenia najróżniejszego typu podłóg. Błyskawicznie rozpoznaje typ odkurzanej powierzchni i odpowiednio dopasowuje moc ssącą w taki sposób, by jak najdokładniej ją wyczyścić. Została również zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Pozwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w profilu litery V, a także umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na skuteczne, a zarazem komfortowe odkurzanie.


  dopełniające szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro wyszukasz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa wyśmienicie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - nieprzeciętnie wyczyści pomiędzy innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame umożliwia na dodatek mycie podłóg. Zbiornik o obszerności 250ml, a także 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując najróżniejsze końcówki T20 Pro, skrupulatnie posprzątasz każdy kąt w swoim domu.


  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać choćby poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz obszerniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać dopóki Ci trzeba.


  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki czemu sprzątanie staje się nad wyraz wygodne. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej ułatwia sprzątanie i zapewnia prędki dostęp do najważniejszych informacji. Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi obecnie stosowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności podmiany filtra.


  Dbałość o każdy szczegół

  Dreame T20 Pro to dodatkowo nieszablonowy komfort używania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem podczas odkurzania. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji urządzenie jest wygodne w użytkowaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, by wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i podmiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz choćby mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić równocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Zawartość zestawu
  • Odkurzacz
  • Płaska szczotka 2w1
  • Szczotka szczelinowa
  • Uniwersalna elektroszczotka
  • Metalowa rura
  • Miękka rolka
  • Ładowarka
  • rozciągliwa rura
  • Elektroszczotka do materacy
  • Baza ładująca 2w1
  • Zbiornik na wodę + mop
  • 2 akumulatory
  Specyfikacja:

Xiaomi DREAME H12

Xiaomi DREAME H12 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Severin do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi DREAME H12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H12
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12

  Pożegnaj bałagan. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12 zezwala na nie tylko odkurzanie, ale też mycie podłóg. Dzięki ulepszonej konstrukcji szczotki wydajnie usuwa brud jeszcze wzdłuż krawędzi. Automatycznie rozpoznaje stopień skażenia powierzchni i dostosowuje do niego swoją moc. Sam się też wyczyści. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy na poziomie około 35 minut, a zaimplementowany wyświetlacz LED upraszcza obsługę urządzenia.

  Odkurzaj i myj podłogi w tym samym czasie

  teraz możesz zaoszczędzić czas. Już nie musisz najpierw odkurzać, a następnie myć podłóg przy pomocy mopa. Dreame pozwoli Ci wykonać obie te czynności jednocześnie, przy użyciu jednego urządzenia! Odkurzacz H12 genialnie radzi sobie z kurzem, okruchami czy sierścią, proponuje również funkcję mopowania, dzięki której momentalnie rozprawi się z plamami, rozlanym mlekiem czy śladami łapek Twojego zwierzaka.

  Inteligentnie namierza brud

  Miej pewność, że wszystkie podłogi w Twoim domu są idealnie czyste. Dreame H12 inteligentnie namierza brud i automatycznie dopasowuje swoją moc do stopnia skażenia odkurzanej powierzchni. Dzięki temu nie tylko pozwala na dokładne sprzątanie, ale też optymalizuje zużycie energii, co przekłada się na dłuższy czas pracy. Przekonaj się, iż odkurzanie może być skuteczniejsze!

  Jeszcze lepsza szczotka

  Czyszczenie podłóg w kątach, przy ścianach albo przy krawędziach mebli nigdy nie było prostsze. Dreame H12 został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę, która eliminuje brud choćby z wyjątkowo trudno dostępnych miejsc. Jej szerokość wynosi 250 mm. Już wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może lśnić czystością - zgromadzone przy krawędziach mebli okruchy czy plamy pozostaną tylko przykrym wspomnieniem!

  Sam się wyczyści

  Nie trać czasu na czyszczenie odkurzacza. Szczotka H12 została wyekwipowana w specjalną skrobaczkę, która eliminuje z niej brud w trakcie sprzątania. Dzięki temu masz pewność, iż dopiero co skatalogowane zanieczyszczenia nie znajdą się z powrotem na podłodze. Co więcej, starczy umieścić odkurzacz bazie i nacisnąć przycisk, a wałek szczotki zostanie opłukany wodą i wyczyszczony.

  2 tryby pracy do wyboru

  swobodnie przełączaj się pomiędzy przystępnymi trybami i sprzątaj tak, jak chcesz. Tryb Auto umożliwia skrupulatne czyszczenie podłóg - wspaniale spełni oczekiwania na co dzień. W trybie Suction urządzenie eliminuje rozlane płyny bez mopowania. Genialnie poradzi sobie z wodą, sokiem czy herbatą. Wypróbuj przystępne możliwości i spraw, że podłogi w Twoim domu będą lśnić czystością!

  2 zbiorniki na wodę

  Dreame H12 został zaopatrzony w 2 zbiorniki na wodę - jeden na czystą, a drugi na brudną. Pierwszy z nich ma objętość aż 900 ml. To oznacza, że nie musisz uzupełniać go podczas sprzątania - jedno napełnienie starczy na wyczyszczenie podłóg o pokaźnej powierzchni. Pojemność drugiego zbiornika to 500 ml. Trafia do niego woda z zanieczyszczeniami, nie musisz więc się martwić, iż rozlana kawa ponownie trafi na podłogę.

  Inteligentne rozwiązania

  Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz został zaopatrzony w czytelny ekran LED, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy. Wystarczy rzucić okiem, żeby sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub status sprzątania! H12 oferuje także inteligentne komunikaty głosowe. Powiadomi Cię na przykład o obecnie wybranym trybie sprzątania i przypomni o konieczności uzupełnienia zbiornika na wodę.

  tworzony dla Twojej wygody

  Przekonaj się, że sprzątanie wcale nie musi wymagać obszernego wysiłku. Dzięki dokładnie przemyślanej konstrukcji H12 gwarantuje niespotykany komfort wykorzystywania. Jego prowadzenie jest istotnie proste i wygodne - nie obawiaj się zmęczenia! Przechowywanie odkurzacza w dodatku nie sprawi Ci problemu. W zestawie znajdziesz specjalną bazę, która proponuje miejsce nie tylko na urządzenie, lecz też na dedykowane dla niego akcesoria.

  Długi czas pracy

  Uwolnij się od kabli i ciesz się swobodą. Bezprzewodowa konstrukcja Dreame H12 powoduje, iż możesz wygodnie odkurzyć cały dom. Urządzenie zostałowyposażone w wytrzymały akumulator, dzięki któremu w pełni naładowane może pracować choćby przez 35 minut. Nie musisz przerywać sprzątania, by naładować odkurzacz! ponadto wchodząca w skład zestawu baza umożliwia ładowanie H12 podczas przechowywania.

  W pakiecie
  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Zapasowy filtr
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Adapter zasilania
  • Zapasowy wałek do szczotki
  • Uchwyty na akcesoria x2
  • Baza z funkcją ładowania
  • Preparat czyszczący

  Specyfikacja


Xiaomi DREAME H11

Xiaomi DREAME H11 Najniższa Cena Online

Xiaomi DREAME H11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H11
 • Ilość ofert: 8
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Dreame H11 170W 900ml 5500PaZ Dreame H11 posprzątasz każdy bałaganOdkurzanie i mycie w tym samym czasie staje się możliwe i usprawnia pracę, dzięki szczotkowaniu podłogi aż 560 razy na minutę.

  To wyjątkowo przydatna funkcja w sytuacji łazienki, kuchni i balkonu. Zbiornik o pojemności aż 900 ml pozwoli Ci umyć do 160 m², a wytrzymały akumulator zagwarantuje do 30 min pracy na jednym naładowaniu.

  W pakiecie z detergentem Twoja podłoga będzie jeszcze czystsza. Dostęp do najważniejszych informacji umożliwia czytelny ekran LED. Zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć! NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc: 170WMoc ssania: 5500PaCzas pracy: 30 minPojemność zbiornika na czystą wodę: 900mlPojemność zbiornika na brudną wodę: 500mlFiltr HEPA zmywalnyOdkurzanie i mycie Wszechstronność i mocDreame H11 z łatwością poradzi sobie z każdym wariantym brudu.

  Rozsypane płatki, rozlana kawa, sos i większość mokrych plam nie stanowi wyzwania dla tego odkurzacza. Wyposażenie w tryb Max powiększa zdolność czyszczenia trwałych zabrudzeń. Nieprzerwane samoczyszczenieTylko czysta szczotka sprząta produktywnie, a Dreame genialnie o tym wie.

  Skrobak w odkurzaczu czyści szczotkę rzędem zębów, dzięki temu urządzenie pozostaje w pełni czyste w trakcie pracy, a sprzątanie bałaganu staje się produktywne. Ponadto specjalny przycisk w bazie sprawi, iż H11 wyczyści się po pracy.

  Sprzątanie aż do 160 m²Możesz zapomnieć o ciągłym dopełnianiu wody- bezprzewodowy odkurzacz Dreame H11 ma zbiornik o obszerności 900 ml, który wystarczy nawet na 160 m² sprzątania. Praca do 30 minutDzięki akumulatorowi 6*2500 mAh Dreame H11 idealnie sprawdzi się także w dużych domach.

  Z tym urządzeniem praca osiągnie choćby pół godziny. Uzyskaj niezbędne informacje, kiedy tylko chceszSkorzystaj z podglądu na ekranie LED, a uzyskasz informacje na temat naładowania akumulatora, czystości i stanu pracy.

  Komunikaty głosowe to kolejna funkcja, która usprawni Twoją pracę. Czysta przyjemnośćPotężna moc ssania – 5500 Pa z zachowaniem przyczepności zapewnia zachowanie pełnego komfortu przy odkurzaniu. Łatwość przechowywania i ładowaniaDreame H11 możesz przechowywać w pozycji pionowej bez oparcia, a jego wyciągnięcie z bazy jest proste.

  starczy odstawić odkurzacz na swoje miejsce, a ładowanie urządzenia zacznie się samoczynnie. Poza tym baza ma specjalną przestrzeń asygnowaną do przechowywania pozostałych części H11. SPECYFIKACJA technicznAModel: H11Kolor: BiałyMoc: 170 WMoc ssania: 5500 PaCzas pracy: 30 minSilnik: SzczotkowyPojemność zbiornika na czystą wodę: 900 mlPojemność zbiornika na brudną wodę: 500 mlFiltr HEPA zmywalnyW zestawieUchwytGłówny korpusZasilaczZapasowy filtrUchwyt na akcesoriaPłyn do czyszczenia powierzchniBaza ładującaSzczoteczka do czyszczeniaInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze domowe. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze Xiaomi cena,
 • ranking z odkurzaczami Xiaomi,
 • odkurzacze Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Xiaomi, odkurzacz Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach Xiaomi, ranking odkurzaczy Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *