Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Xiaomi,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Xiaomi. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600)

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600) Najniższa Cena Online

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600)
 • Ilość ofert: 21
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 sprawia, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz precyzyjnie zbiera zanieczyszczenia choćby te najmniejsze, wielkości mikrona. Za pomocą wyświetlacza LED masz dostęp do takich danych jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zagwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED upraszcza czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka kompozycja z włókna węglowego umożliwia wygodne czyszczenie choćby trudno przystępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyposażony w najnowszy silnik producenta Dreame SPACE 5.0 Smart, który charakteryzuje się wysoką sprawnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i eliminuje zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, jednocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie marnotrawiąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu udoskonalonej technice. Bateria jest chroniona, dzięki technice Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu powoduje, iż praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne dopasowanie siły ssania

  Urządzenie samoczynny tryb pracy, dzięki temu wykrywa choćby najmniejsze skażenia i samoczynnie dopasowuje moc ssania, uzyskując bardziej sprawne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię wyświetlacz, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz akcentuje się w dodatku bardzo szybkim czasem reakcji i wyłapuje skażenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy rodzaj powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania zwiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  poręczna kompozycja

  Dreame zadbało o to,używanie T30 było jak najszczególniej wygodne. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi obszerniejszego problemu. Zarys urządzenia i jego ergonomiczna kompozycja, zezwalają na wygodne odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria powiększają zakres zastosowań. W dodatku przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki czemu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Elastyczne narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych albo klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w dużym stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o dużo łatwiejsze. Większa średnica ssawki i jej ulepszone zakończenie wydajnie uniemożliwia zaplątywaniu się włosów krótkiej i średniej długości. Natomiast, budowa w kształcie litery V gromadzi dłuższe włosy i likwiduje je bardziej wydajnie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 wyekwipowano w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało zaopatrzone w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, większy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo sprawdzi się w trakcie sprzątania auta.

  likwiduje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz produktywnie eliminuje 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% skażeń i alergenów o wymiarze 0.3 mikrona i uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 posiada inteligentny ekran HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki czemu możesz kontrolować skuteczność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, aby uniknąć nieoczekiwanego rozładowania baterii.

  Przemyślany i progresywny design

  T30 to urządzenie szczególnie proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego użytku, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych składników. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się na dodatek obawiać o niepoprawne zamontowanie składników urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zaimplementowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 uwydatnia się progresywnym designem, a szary odcień nadaje eleganckiego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w profilu litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • sprężyste narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • pojemność baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10, 2_726245

odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10, 2_726245 Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10, 2_726245 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10, 2_726245
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus 3 tryby mop Koniec z kurzem i uciążliwym sprzątaniem dzięki Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus. Jeszcze pokaźniejsza moc ssania, mop i odkurzacz w jednym urządzeniu, a także funkcje ułatwiające codzienne wykorzystywanie.

  konieczne urządzenie w Twoim domu. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Odkurzacz bezprzewodowy Funkcja mopowania pojemność baterii: 3000 mAh Czas pracy: Do 30 min Czas ładowania: Ok. 3,5h typ filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, standard, Turbo objętość zbiornika: 600 ml Maksymalna moc ssania 150AW.

  Flagowy model, który pokonuje każdy kurz Przeprojektowany, prędki silnik gwarantuje dużą moc ssania do 150 AW* z prędkością 108 000 obrotów na minutę, usuwając znikomy kurz, włosy i roztocza, zapewniając rewelacyjne czyszczenie.

  System separatora cyklonów z 12 stożkami zaopatrzony w 12-stożkowy system separatora cyklonowego, który wytwarza silną siłę odśrodkową i produktywnie wypycha obfite cząstki na dno pojemnika na kurz, umożliwiając płynny przepływ powietrza, co jeszcze bardziej rozszerza wydajność filtra.

  Eliminacja znikomego pyłu do 99,9%* Urządzenie posiada 5-stopniowy system filtrów, który odfiltrowuje śladowy pył do wielkości 0,3 μm z ogólną efektywnością filtra na poziomie 99,9%. Odkurzacz i mop w jednym eliminuje jednocześnie niepokaźne plamy z kurzu i wody Jednoczesne odkurzanie i mycie w celu sprawniejszego czyszczenia podłóg.

  spory zbiornik na wodę o objętości 250 ml ogranicza kompletowanie wody podczas zmywania. Szczotka podłogowa o znacznej średnicy i wysokim momencie obrotowym mocne silniki o wysokiej produktywności do starannego czyszczenia dywanów i podłóg.

  unikalna konstrukcja kółek pomaga odkurzaczowi płynnie poruszać się po dywanach, rozszerzając wydajność pracy i czyszczenia. Miniszczotka elektryczna. Efektywne eliminowanie roztoczy i łupieżu Szczotka przeciw roztoczom skutecznie usuwa roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, zapewniając czyste mikrośrodowisko w domu Interfejs LED Zmodernizowany wysokiej jakości itnerfejs LED wyraźnie wyświetla tryb pracy i dane o baterii, gwarantując kontrolę nad sprzątaniem.

  Obsługa jest niezwykle prosta - nawet dla osób starszych. Konstrukcja samoblokująca z jednym przyciskiem Naciśnij przycisk blokady, by odkurzać w trybie ciągłym. Nie musisz trzymać przycisku - odkurzacz będzie pracował do momentu, dopóki nie zwolnisz blokady.

  wyjątkowo długa żywotność baterii. Bezproblemowe sprzątanie pokaźnych pomieszczeń Wydłużona bateria 3000 mAh dla udoskonalonych rutynowych wrażeń podmiana baterii za kliknięciem jednego przycisku konstrukcja umożliwiająca zamianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku* SPECYFIKACJA technologicznA Waga: 4.2kg (z akcesoriami) rozmiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 425W objętość baterii: 3000mAh (objętość nominalna), 2800mAh (objętość znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny pojemność zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G10 Plus Szczotka elektryczna o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Ssawka szczelinowa 2-w-1 Dysza szczotkowa Uchwyt do ładowania i przechowywania 2 w 1 (posiada śrubę ×2, wtyczkę ścienną ×2 i naklejkę z szablonem montażowym) Pręt przedłużający Ładowarka Zbiornik na wodę Podkładka pod mopa (zainstalowana fabrycznie) *Baterie zapasowe należy zakupić oddzielnie *Oznaczenie na pojemniku na kurz nie odpowiada pełnej objętości.

  Aby zapewnić prawidłowe ssanie, pojemnik należy opróżnić przed osiągnięciem oznaczenia. * informacje testowe Heavy Duty Rolling Brush pochodzą z laboratorium Dreame i zostały przetestowane na twardej podłodze/płytkach.

  * informacje zostały zebrane przy użyciu zróżnicowanych główek szczoteczek w rozmaitych trybach pracy, gdy produkt był w pełni naładowany. Informacje testowe pochodzą z laboratorium Dreame. Rzeczywisty czas może się różnić w zależności od środowiska, w którym wykorzystywana jest główka szczoteczki.

  * Maksymalna moc ssania 150 AW: informacje pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Moc ssania może osiągnąć 150AW przy w pełni naładowanym akumulatorze w trybie obszernej mocy, zgodnie z normą IEC62885-4. Raport nr: 0448-22A-01.

  * Żywotność baterii 65 minut: dane pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Czas rozładowania akumulatora wynosi ≥ 65 minut w przypadku korzystania z nasadki szczotkowej 2 w 1 w trybie Eco. Raport nr: 0450-22A-01.

  * Żywotność baterii 45 minut: informacje pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Czas rozładowania akumulatora wynosi ≥ 45 minut przy użyciu szczotki podłogowej w trybie Eco. Raport nr: 0450-22A-01. * Moc znamionowa szybkiego silnika bezszczotkowego wynosi 108 000 obr./min: informacje pochodzą z firmy Suzhou GTT Service Co., Ltd.

  szybkość silnika może osiągnąć 108 000 obr./min na biegu jałowym przy w całości naładowanym akumulatorze w trybie obfitej mocy. Raport nr: 0510-22A-01. * Eliminacja cząstek stałych w 99,9%: dane z Suzhou GTT Service Co.,Ltd.

  W warunkach określonych poprzez laboratorium, w oparciu o normę IEC 62885-4:2020 Urządzenia do czyszczenia powierzchni,

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy DREAME V10

Odkurzacz pionowy DREAME V10 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy DREAME V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy DREAME V10
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Dreame V10 Pro to niesamowicie produktywny odkurzacz bezprzewodowy, za pomocą którego efektywnie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW zagwarantuje niezwykłą skuteczność, a wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy do nawet 60 minut. Kilka trybów pracy, a także uzupełniające akcesoria w zestawie dostosowanie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro idealnie spełni oczekiwania w dodatku w domach alergików - usuwa choćby 99,9% roztoczy.

  Najwyższej klasy silnik

  Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z szybkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro wyróżnia się oryginalnym designem, który umożliwia efektywny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystko to przekłada się na zwiększoną moc ssania odkurzacza, który dzięki czemu fantastycznie radzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a nawet zaplątane w dywan włosy.

  Długi czas pracy - dokładnie odkurzysz cały dom

  Akumulator o objętości 2500 mAh i inteligentny system zarządzania mocą zapewniają imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie standard możesz odkurzać nawet poprzez 60 minut, a w trybie efektywności do 28 minut. Chcesz efektywnie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb konkretny, w którym urządzenie pozwala na około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i komfortowe - możesz to zrobić podczas zwykłego przechowywania odkurzacza. Umożliwia to załączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas.

  świetnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Szczotka do podłóg V10 Pro została zaopatrzona w niezależny silnik, a także wielki wałek, który skrupulatnie zgarnia zróżnicowanego typu odpady - od pokaźniejszych okruchów po niepokaźne cząsteczki kurzu. Pozwala na ponadto precyzyjne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy między kafelkami. Specjalna konstrukcja szczotki powoduje, że nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza,wspaniale spełni oczekiwania dodatkowo w domach właścicieli psów i kotów.

  dodatkowe akcesoria - wielość zastosowań

  dołączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Wykorzystaj zaopatrzoną w niezależny silnik szczotkę do materacy, by pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z tworzyw. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 doskonale pasuje do czyszczenia mebli. Przy pomocy miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie. Rozciągany wąż sprawi,bezproblemowo dosięgniesz ponadto trudno przystępnych miejsc.

  Wygraj walkę z brudem i alergenami

  Odkurzacz oferuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania nawet najdrobniejsze mikrocząsteczki i cechuje się produktywnością na poziomie 99,94%. Co więcej, zapobiega on wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich sprawność została rozszerzona do nawet 99,67%. Za pomocą V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od zanieczyszczeń dom.

  przyjazny użytkownikom

  Obsługa V10 Pro jest dziecinnie prosta i przyjemna. Zaimplementowany, barwny ekran HD w czasie rzeczywistym dostarczy Ci informacji dotyczących statusu urządzenia. Przy pomocy czułych przycisków włączysz i wyłączysz odkurzacz, a także zmienisz tryb pracy. Sprzątając, nie musisz już poprzez cały czas naciskać trafnego guzika. Przystępny tryb ciągły pozwala uwolnić palce i odkurzać bez wysiłku. Bez najmniejszego nawet problemu możesz jeszcze złożyć i rozłożyć V10 Pro i wymienić akcesoria.

  z łatwością zadbasz o higienę odkurzania

  Zbiornik na odpady ma pojemność 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest szybkie i proste - wystarczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie rąk. Co więcej, realne jest mycie filtra oraz wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć ilość tworzyw eksploatacyjnych. Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w wykorzystywaniu - prosto ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Odkurzanie może być przyjemnością

  Odkurzacz charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją, która umożliwia odciążenie mięśni - bez obszerniejszego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu. Lekka waga i bezprzewodowa konstrukcja powodują,prosto podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit i zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. Na dodatek, skrupulatnie przemyślany design urządzenia pozwolił stanowczo zredukować jego poziom hałasu. Dzięki temu sprzątanie staje się o niemało bardziej komfortowe - nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: V10 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 450 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Waga: 1,6 kg
  • wymiary: 200x1226 mm
  • Czas ładowania: Ok. 3,5 h
  • Model silnika: Bezszczotkowy silnik Dreame V10 Pro
  • Czas pracy: Do 60 minut
  • Moc czyszcząca: Do 140 AW (watów powietrznych)
  • Siła ssania: Do 22 000 Pa
  • System filtracji: 12-stożkowy, samoczyszczący, 5-stopniowy
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,5 l

  W komplecie

  • Główny moduł odkurzacza x1
  • Zasilacz x1
  • Rozciągany wąż x1
  • Rura x1
  • Szczotka szczelinowa 2w1 x1
  • Szczotka 2w1 x1
  • Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1
  • Miękka szczotka x1
  • Elektryczna szczotka do podłóg x1
  • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1
  • Śruby x2
  • Kołki x2

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12 pro marki Xiaomi

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12 pro marki Xiaomi Najniższa Cena Online

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12 pro marki Xiaomi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12 pro marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro 650W EPA E11 ekran LCD 3 tryby pracy Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dzisiaj prosto zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został zaopatrzony w niesamowicie efektywny silnik, który gwarantuje siłę ssania do 32 000 Pa.

  dzięki temu doskonale radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma pojemność 500 ml. W pakiecie odszukasz też kilka wymiennych szczotek, za pomocą których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy typ: Bezprzewodowy objętość baterii: 2700 mAh Czas pracy: 85 minut Czas ładowania: Ok. 4 godz. Moc ssąca: 32 000 Pa typ filtra: EPA (AVH7) wyświetlacz: LCD 3 tryby pracy Podświetlenie: LED objętość zbiornika: 500ml błyskawicznie usuwa brud Przekonaj się, iż odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne.

  V12 Pro ma zastosowany 5-stopniowy system filtracji i wysokiej klasy silnik, którego prędkość sięga 160 000 rpm. W konsekwencji możesz cieszyć się siłą ssania na poziomie choćby 32 000 Pa! dzięki temu odkurzacz nad wyraz szybko i efektywnie eliminuje kurz, okruchy, włosy i sierść.

  Radzi sobie nawet z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, samoczynnie rozszerza siłę ssania na dywanach, żeby zapewnić ich staranne czyszczenie. 3 tryby pracy Chcesz optymalnie przystosować pracę odkurzacza do swych potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To możliwe!

  V12 Pro proponuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie stosowny w wypadku średnio zanieczyszczonej podłogi. Eco nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania na co dzień.

  też najdłuższy czas pracy urządzenia Wytrzymały akumulator Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, żeby naładować odkurzacz. V12 Pro został wyposażony w wytrzymały akumulator o znacznej oraz innowacyjny system zarządzania energią, dzięki temu zaskakuje imponująco długim czasem pracy.

  W trybie Eco wytrzymuje choćby 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Załączony do zestawu uchwyt ścienny pozwala na wygodne ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  znakomita szczotka do podłóg Odkurzacz został zaopatrzony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która perfekcyjnie nadaje się do czyszczenia rozmaitego rodzaju powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją równocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie.

  Dzięki konstrukcji w profilu litery V nie tylko efektywnie usuwa kurz, lecz też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, iż jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu! Zaprojektowany dla Twojej wygody Dreame udowadnia, iż sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem.

  Odkurzacz jest zaskakująco lekki i nieprzeciętnie wyważony. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go między piętrami albo podniesiesz, żeby odkurzyć sufit czy zasłony. Poręczny uchwyt sprawia, że jego prowadzenie jest wyjątkowo komfortowe.

  pokaźny zbiornik na kurz o objętości 500 ml starczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest bardzo szybkie i proste – starczy nacisnąć przycisk. Inteligentne rozwiązania dzisiaj możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie.

  V12 Pro ma wbudowany czytelny ekran LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy.To oznacza,starczy rzucić okiem, żeby sprawdzić poziom naładowania akumulatora albo aktualny tryb.

  przystępna jest także funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz poprzez cały czas wciskać przycisku w trakcie sprzątania! dzięki czemu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców. Funkcjonalne akcesoria w pakiecie Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,starannie posprzątać każdy kąt w Twoim domu.

  Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków – żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem sprawdzi się na przykład w trakcie czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów.

  Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a sprężysty wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno przystępnych miejsc. SPECYFIKACJA technicznA Moc ssąca: 32 000 Pa Czas pracy: do 85 min objętość zbiornika na kurz: 500 ml Funkcja mopowania: Nie objętość baterii: 2700 mAh Czas ładowania: ok.

  4h. Waga: 4,40 kg typ filtra: EPA (AVH7) Funkcje: ekran LCD, 3 tryby pracy, podświetlenie LED dyszy szczelinowej, sprężysty adapter W pakiecie Odkurzacz Główna szczotka Ładowarka elastyczny wąż Miękka szczotka do kurzu Szczotka 2w1 Pręt z włókna węglowego Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania Mniejsza szczotka z silnikiem sprężysty adapter Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED


Dreame T10, VTN1

Dreame T10, VTN1 Najniższa Cena Online

Dreame T10, VTN1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dreame T10, VTN1
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego potrzebujesz

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 eksponuje się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą nawet 20 000 Pa i lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w stosowaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci precyzyjnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zagwarantuje niesamowitą wydajność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  zniewalająca produktywność

  Urządzenie wyśmienicie sprawdza się w walce z choćby najistotniej uciążliwymi skażeniami. Jego wydajny silnik może pracować z prędkością do 100 000 obrotów na minutę, gwarantując ogromną moc ssącą. Dzięki czemu szybko usuwa zabrudzenia. Na rozszerzoną skuteczność T10 wpływają też jego skrócony tunel aerodynamiczny, zaawansowana technologia chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w profilu litery V fantastycznie czyści każdy rodzaj powierzchni. Skutecznie odkurzy jednocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Akcentuje sięergonomiczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 wyśmienicie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  zestaw poręcznych akcesoriów

  Do zestawu załączono też szereg akcesoriów, które istotnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 sprawdzi się na nierównych, minimalnych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców umożliwia eliminację alergenów takich jak roztocza. Dodatkowo, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz dodatkowo wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - z całą pewnością nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o obszerności 2500 mAh zapewnia nawet 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest dostępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,komfortowo odkurzać podłogi o łącznej powierzchni choćby 240 m2. Możesz również dokupić specjalną bazę ładującą, która zezwala na ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i przystępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy momentalnie zmienisz przy pomocy umieszczonego w przystępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje również tryb nieustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz zapewnia niemal 100% wydajność czyszczenia dzięki ulepszonej, 5-stopniowej filtracji. Elementy filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 sprawnie usuwa kurz i nawet 99,9% roztoczy, zezwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przyjazne dla zdrowia miejsce. To powoduje,doskonale pasuje jeszcze dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania zwiększa sprawność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort używania

  Dzięki lekkiej wadze i użytecznej konstrukcji odkurzacz jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i komfortowe, z łatwością go też podniesiesz, żeby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W komplecie wyszukasz też specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego równocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • objętość zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12

Xiaomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy dreame v12
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz dreame v12 pro

  Utrzymanie czystość w domu to szerokie wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy dzieci albo zwierzęta domowe. Odkurzacz Dreame V12 PRO momentalnie rozprawi się z brudem w każdym pomieszczeniu. Perfekcyjnie spełni oczekiwania w sytuacji podłóg twardych, wykładzin, dywanów, a choćby mebli tapicerowanych. Dreame V12 PRO jest odkurzaczem bezprzewodowym, który prosto dociera do najtrudniejszych choćby zakamarków gwarantując wysoką efektywność i niezrównany komfort pracy. Odkurzacz Dreame V12 PRO znamionuje się kompaktową konstrukcją i oryginalnym designem. To nowoczesna konstrukcja, która rewelacyjnie wpisuje się w potrzeby domu, a także biura.

  Coś się rozsypało? Dzieci naniosły piach z piaskownicy? Nie musisz już wydobywać pokaźnego i nieporęcznego odkurzacza. Odkurzacz Dreame V12 PRO jest zawsze gotowy do pracy. Drobny, użyteczny, zaopatrzony w szeroki wachlarz dodatkowych akcesoriów nadzwyczajnie poradzi sobie z piachem, rozsypaną mąką i innymi skażeniami. W zależności od potrzeb możesz nim odkurzać podłogę, meble, zasłony czy łóżka.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro

  dzisiaj łatwo zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został wyekwipowany w niesamowicie wydajny silnik, który zagwarantuje siłę ssania do 32 000 Pa. Dzięki czemu idealnie radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma objętość 500 ml. W zestawie wyszukasz również kilka wymiennych szczotek, za pomocą których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  szybko likwiduje brud

  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne. V12 Pro ma zastosowany 5-stopniowy system filtracji oraz wysokiej klasy silnik, którego prędkość sięga 160 000 rpm. W efekcie możesz radować się siłą ssania na poziomie nawet 32 000 Pa! dzięki czemu odkurzacz nad wyraz ekspresowo i produktywnie eliminuje kurz, okruchy, włosy i sierść. Radzi sobie nawet z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, automatycznie rozszerza siłę ssania na dywanach, aby zapewnić ich precyzyjne czyszczenie.

  3 tryby pracy

  Chcesz odpowiednio dopasować pracę odkurzacza do swych potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To możliwe! V12 Pro proponuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie adekwatny w wypadku średnio zanieczyszczonej podłogi. Eco nadzwyczajnie sprawdzi się na co dzień. też najdłuższy czas pracy urządzenia.

  Wytrzymały akumulator

  Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, żeby naładować odkurzacz. V12 Pro został wyekwipowany w wytrzymały akumulator o sporej oraz progresywny system zarządzania energią, dzięki czemu zaskakuje imponująco długim czasem pracy. W trybie Eco wytrzymuje nawet 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Załączony do zestawu uchwyt ścienny pozwala na wygodne ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  wyśmienita szczotka do podłóg

  Odkurzacz został wyekwipowany w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która nadzwyczajnie nadaje się do czyszczenia zróżnicowanego typu powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją równocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie. Dzięki konstrukcji w profilu litery V nie tylko produktywnie usuwa kurz, lecz też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, że jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Dreame udowadnia, iż sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem. Odkurzacz jest zaskakująco lekki i nadzwyczajnie wyważony. Dzięki czemu łatwo przeniesiesz go między piętrami lub podniesiesz, by odkurzyć sufit czy zasłony. Funkcjonalny uchwyt sprawia, że jego prowadzenie jest wyjątkowo wygodne. Znaczny zbiornik na kurz o pojemności 500 ml wystarczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest bardzo szybkie i proste - starczy nacisnąć przycisk.

  Inteligentne rozwiązania

  teraz możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie. V12 Pro ma wbudowany czytelny ekran LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy.To oznacza,wystarczy rzucić okiem, by sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub aktualny tryb. Dostępna jest w dodatku funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz poprzez cały czas wciskać przycisku w trakcie sprzątania! dzięki temu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców.

  praktyczne akcesoria w pakiecie

  Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,skrupulatnie posprzątać każdy kąt w Twoim domu. Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków - żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem sprawdzi się na przykład w trakcie czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów. Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a elastyczny wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno dostępnych miejsc.

  W pakiecie
  • Odkurzacz
  • Główna szczotka
  • Ładowarka
  • rozciągliwy wąż
  • Miękka szczotka do kurzu
  • Szczotka 2w1
  • Pręt z włókna węglowego
  • Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania
  • Mniejsza szczotka z silnikiem
  • rozciągliwy adapter
  • Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED

  Specyfikacja


Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9, B206

Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9, B206 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9, B206 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9, B206
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus 25,2V 3 tryby Sprzątaj jeszcze bardziej sprawnie dzięki odkurzaczowi Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus. Zupełnie nowy komplet szczotek, wysoka moc pracy i obfita objętość baterii pozwoli Ci jeszcze lepiej dbać o porządek.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 (ręczny i pionowy) pojemność baterii: 2500 mAh Czas pracy: Do 35 min Czas ładowania: Ok. 3,5h rodzaj filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, kanon, Turbo pojemność zbiornika: 600 ml niezawodna moc czyszczenia zapewniająca szybkie eliminowanie kurzu wyekwipowany w wysokoobrotowy silnik o szybkości 100 000 obrotów na minutę zapewnia moc maks.

  120 AW, która pozwala łatwo wciągać nieznaczny pył, okruchy, sierść i inne zanieczyszczenia z podłogi i zapewnia wspaniałą pracę w trakcie codziennego sprzątania. Szczotka do podłóg o wysokim momencie obrotowym wbudowany wysokoobrotowy silnik elektryczny w połączeniu ze szczotką w kształcie litery V pozwala na dogłębne czyszczenie wykładziny w salonie i przestrzeni między panelami.

  niepowtarzalna budowa kółek prowadzących zezwala na odkurzaczowi płynne poruszanie się po wykładzinie, powiększając efektywność czyszczenia. Obsługuje regulację 3 trybów, gwarantując skuteczne codzienne sprzątanie Korzystaj z trybu Eco by utrzymać długi czas pracy baterii, trybu charakterystycznego do codziennego sprzątania i trybu szerokiej mocy przy bardziej wymagających porządkach Szczotka przeciw roztoczom Szczotka przeciw roztoczom wydajnie eliminuje roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, zapewniając czyste mikrośrodowisko w domu Ssawka 2-w-1 do czyszczenia wąskich przestrzeni Wąska i elastyczna ssawka jest dobrana do wąskich otworów i przestrzeni, dzięki temu upraszcza sprzątanie w dodatku w trudno dostępnych miejscach w domu i sprzątanie w samochodzie.

  12-stożkowy separator cyklonowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus wyposażony jest w 12-stożkowy separator cyklonowy, który wytwarza solidną siłę odśrodkową poprzez cyklonowy przepływ powietrza, sprawnie spychając pokaźne cząsteczki na dół pojemnika i w rezultacie gwarantując płynny przepływ powietrza i powiększając sprawność filtra.

  szczególnie długi czas pracy baterii zastosowana pojemna bateria 2500 mAh* usprawnia codzienne użytkowanie. Czas rozładowywania akumulatora w trakcie używania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥ 60 minut a przy stosowaniu szczotki podłogowej - ≥ 35 minut zamiana baterii za kliknięciem jednego przycisku konstrukcja umożliwiająca zamianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku.* szczególnie obfity pojemnik na kurz 600 ml z konstrukcją umożliwiającą wyjmowanie bardzo obszerny pojemnik na kurz o objętości 600 ml niweluje konieczność częstego opróżniania pojemnika w trakcie sprzątania.

  Przycisk zwalniania „na jedno kliknięcie" zezwala na wyjęcie pojemnika i wygodne utrzymywanie go w czystości. SPECYFIKACJA technicznA Waga: Około 3.4kg rozmiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 400W pojemność baterii: 2500mAh (objętość nominalna), 2400mAh (pojemność znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny objętość zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G9 Plus Szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Stojak do przechowywania Ssawka dwa w jednym Przedłużacz Zasilacz * Nominalna objętość baterii 2500 mAh * Wymienne baterie należy zakupić osobno * informacje dotyczą czasu pracy towaru w różnych trybach, po założeniu zróżnicowanych szczotek i po pełnym naładowaniu baterii.

  Najnowsze informacje pochodzą z laboratorium Dreame Laboratory, a faktyczny czas może różnić się w zależności od najróżniejszych środowisk wykorzystywania. * Maksymalna moc ssania 120 AW: informacje pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i podczas pracy w trybie dużej mocy moc ssania wejścia jednostki centralnej może osiągnąć maks. 120 AW. Numer raportu: 0455-22A-01. * Wysokowydajne filtrowanie o wydajności 99,9%: informacje pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  W określonych warunkach laboratoryjnych, zgodnie z normą IEC 62885-4:2020 dla urządzeń do czyszczenia powierzchni, część 4: Metody testowania sprawności odkurzaczy bezprzewodowych czyszczących na sucho do zastosowań domowych i podobnych.

  Kompleksowa produktywność oczyszczania w całej jednostce przy filtracji pyłu o wielkości cząsteczki 0,3–10 μm osiągnęła 99,9% dla całej jednostki. Numer raportu: 0578-22A-01. * 60-minutowy czas pracy akumulatora: informacje z laboratorium Dreame Laboratory.

  Czas rozładowywania akumulatora podczas używania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥60 minut. Numer raportu: 0457-22A-01. * Wysokoobrotowy silnik cyfrowy o maksymalnej szybkości 100 000 obr./min.: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i w trakcie pracy w trybie obszernej mocy szybkość silnika może osiągnąć 100 000 obrotów. Numer raportu: 0509-22A-01. * Ekstra pokaźny pojemnik na kurz 0,6 l:

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Hoover do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Jimmy h8 pro odkurzacz pionowe bezprzewodowy 500w (7802882346190)

Xiaomi Jimmy h8 pro odkurzacz pionowe bezprzewodowy 500w (7802882346190) Najniższa Cena Online

Xiaomi Jimmy h8 pro odkurzacz pionowe bezprzewodowy 500w (7802882346190) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Jimmy h8 pro odkurzacz pionowe bezprzewodowy 500w (7802882346190)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz Jimmy H8 Pro stanowi udaną kompilację lekkiej wagi 1,49 kg i obszernej mocy ssania 160 AW. Charakteryzuje się także długim czasem pracy sięgającym choćby 70 minut....


Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro, VPD2

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro, VPD2 Najniższa Cena Online

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro, VPD2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro, VPD2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie Twojej przestrzeni. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro eksponuje się długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, mocą ssania 130 AW i lekką, funkcjonalną konstrukcją.

  Został wyekwipowany w opracowany poprzez Dreame silnik bezszczotkowy Space Air 2.0 o szybkości 120 000 rpm, a dołączone do zestawu końcówki pozwalają odkurzyć sporo rozmaitych powierzchni. Zbiornik na kurz zmieści choćby 0,5 l nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Imponująca moc ssania Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro udoskonalony silnik Space Air 2.0, który pracuje z zawrotną szybkością 120 000 rpm i gwarantuje moc ssania 130 AW. W połączeniu z siłą ssania na poziomie 20 000 Pa pozwala na bardzo wydajne działanie i dokładne odkurzanie.

  dzięki temu Dreame P10 Pro idealnie radzi sobie z niepokaźnymi i pokaźniejszymi nieczystościami, kurzem, sierścią czy włosami. Co pokaźne, możesz komfortowo przełączać się pomiędzy 3 trybami ssania. Długi czas pracy Nie martw się, iż odkurzacz rozładuje się w połowie Twojej pracy.

  Urządzenie ma akumulator o pojemności 2500 mAh i zapewnia nawet 60 minut ciągłej pracy. W razie potrzeby możesz wyposażyć się w wymienny akumulator i wymienić go, aby przedłużyć czas działania P10 Pro.

  Na uwagę zasługuje także system SmartCooling — skutecznie odprowadza ciepło, dzięki czemu zapewnia optymalne warunki pracy silnika i akumulatora. Uwaga: ładowanie akumulatora może odbywać się w odkurzaczu lub oddzielnie.

  sporo zastosowań AMiękka szczotka rolkowa odkurzacza świetnie sprawdza się w trakcie zbierania obszerniejszych skażeń z drewnianej podłogi, płytek czy marmuru. Dzięki konstrukcji w kształcie litery V włosy i sierść nie plątają się wokół niej.

  W komplecie znajdziesz także dyszę szczelinową 2w1, która skutecznie zbiera brud z wąskich szczelin i trudno przystępnych miejsc. Do Twojej dyspozycji jest w dodatku elektryczna minissawka — starannie zbiera sierść i kurz z kanapy, pościeli i innych materiałowych powierzchni.

  Lekki i praktyczny kompozycja odkurzacza została precyzyjnie przemyślana, możesz więc bez wysiłku zastosować P10 Pro, żeby odkurzyć górne partie mebli czy przestrzenie przy suficie. Silnik odkurzacza został umieszczony za uchwytem, co pozwoliło zrównoważyć środek ciężkości i odciążyć ramię podczas odkurzania.

  Na komfort pracy z urządzeniem wpływa także poręczny kształt uchwytu. Perfekcyjna filtracja Odkurzanie kojarzy Ci się z nieprzyjemnym zapachem i kurzem unoszącym się w powietrzu? Z Dreame P10 Pro możesz o tym zapomnieć.

  Urządzenie wykorzystuje wielowarstwową filtrację i wychwytuje 99,89% mikrocząsteczek o wielkości nawet 0.3 μm, dzięki czemu wszystkie nieczystości zostają w urządzeniu, a Ty możesz cieszyć się naprawdę czystym mieszkaniem.

  Łatwa obsługa Dreame P10 Pro został zaopatrzony w ekran LED, dzięki któremu możesz w prosty sposób sprawdzić poziom akumulatora, zmienić tryb ssania lub zablokować przycisk aktywacji i uruchomić odkurzanie ciągłe.

  Zbiornik na kurz ma pojemność 0,5 l, a do jego opróżnienia starczy jeden przycisk. Atutem jest także łatwość konserwacji — szczotka rolkowa, pojemnik na kurz i filtr mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte.

  Ozdoba Twojego domu Dreame P10 Pro został zaprojektowany z myślą o efektywnym odkurzaniu, lecz nie zapomniano także o aspektach wizualnych. Urządzenie oszałamia ascetycznym wzornictwem, a dzięki progresywnemu designowi dobrze wkomponuje się w Twoje cztery ściany.

  W zestawie Odkurzacz Dreame P10 Pro Miękka szczotka rolkowa Elektryczna minissawka Dysza szczelinowa 2w1 Metalowa rura odkurzacza marka Dreame Model P10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy 60 min objętość zbiornika na kurz 500 ml Funkcja mopowania Nie pojemność akumulatora 2500 mAh Czas ładowania ok.

  3h Waga 3,20 kg typ filtra EPA (APB03) Funkcje wyświetlacz LED, 3 tryby pracy, SmartCooling


Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361)

Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361) Najniższa Cena Online

Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Naciśnij przycisk, a robot sprawdzi, jak najlepiej wyczyścić Twój dom.
  Robot określa swoje położenie i buduje mapę wnętrza przy pomocy 12 czujników, 3 procesorów oraz czołowego na rynku algorytmu SLAM. Dzieli pomieszczenie na obszary, a następnie ustala ścieżki czyszczenia w zarysie litery Z i podąża nimi, dzięki czemu zapewnia adekwatną produktywność czyszczenia. Nad wyraz skrupulatny laserowy czujnik odległości. Laserowy czujnik odległości sprawdza pomieszczenie w zakresie 360 stopni, 5 razy na sekundę. Dzięki niemu robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU wyłapuje przeszkody i określa odległość, w jakiej się znajdują. Trzy współpracujące ze sobą procesory. Trzy procesory synchronizują gromadzenie i przetwarzanie informacji. Korzystając z obliczeń, bieżących danych dotyczących pozycji, a także danych gromadzonych przez czujniki, robot wytwarza mapy w czasie rzeczywistym i szczególnie wydajny plan czyszczenia. Czysta i przytulna przestrzeń. Modułowa konstrukcja składa się z 7 odrębnych komponentów w bezkompromisowej białej obudowie. Robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU ma zaledwie 8,2 cm wysokości, więc z łatwością zmieści się pod większością mebli. Pokrywa została tworzona w procesie IMR, dzięki temu udało się uzyskać przezroczystą i wytrzymałą obudowę z tworzywa nienaturalnego ABS. Boki i tył posiadają matowe wykończenie, które powiększa odporność obudowy na uszkodzenia, a stacja ładująca została wytworzona z materiału ognioodpornego klasy V0. Znaczna moc zasysania. Importowany z Japonii bezszczotkowy silnik NIDEC zapewnia przepływ powietrza o wartości maks. 0,67 m3/min oraz maksymalne ciśnienie powietrza ok. 1800 Pa. Pokaźna moc zasysania pozwala ekspresowo i sprawnie czyścić podłogi i dywany. Czyści szczególnie blisko ściany. Najtrudniejszymi obszarami do odkurzenia w domu są miejsca blisko ścian. Przy pomocy specjalnego czujnika robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU utrzymuje stałą odległości zaledwie 10 mm od ściany, gwarantując czystość na najwyższym poziomie. Spory akumulator. Akumulatory LG/Panasonic 18650 posiadają łączną pojemność 5200 mAh. W trybie standardowym robot może odkurzać bezustannie przez około 2 godziny. To nawet 250 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu. Inteligentne sterowanie. Otwórz aplikację Mi Home, żeby sprawdzić stan czyszczenia w czasie rzeczywistym i nadzorować pracę robota. Możesz również zaplanować cykl czyszczenia na dowolną porę, na przykład tuż przed wyjściem z domu do pracy. Do wyboru masz następujące tryby czyszczenia: cichy, zrównoważony, turbo i maks. Aplikacja Mi Home powiadomi Cię, gdy jakaś część robota będzie wymagała zamiany.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze domowe. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze Xiaomi cena,
 • ranking z odkurzaczami Xiaomi,
 • odkurzacze Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Xiaomi, odkurzacz Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach Xiaomi, ranking odkurzaczy Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *