Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Zelmer. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Zelmer. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Zelmer,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Zelmer. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Zelmer, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Zelmer ZSVC622

Zelmer ZSVC622 Najniższa Cena Online

Zelmer ZSVC622 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSVC622
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC 622 Tymek 22,2V 0,5l Odkurzacz bezprzewodowy pionowy z silnikiem DC, ma filtr HEPA, zbiornik na kurz o obszerności 500ml i napięcie 22.2V. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Napięcie: 22.2 V wariant silnika: DC Maksymalny czas pracy: do 35 minut Czas ładowania: 4 godziny pojemność zbiornika: 0,5 l liczba szybkości pracy: 2 typ filtra: Filtr HEPA Oświetlenie LED: Tak Elektroszczotka: Tak Szczotka szczelinowa: Tak Ssawka 2 w 1: Tak Możliwość montażu na ścianie: Tak Bezprzewodowy Łatwość wykorzystywania i przechowywania.

  To wyzwanie, któremu sprosta Tymek. Z nim docenisz wygodę bezprzewodowej pracy. Maksymalny czas pracy do 35 minut 35 min czasu pracy daje ci pewność, iż odkurzysz całe mieszkanie bez zbędnego pospiechu.

  Litowy akumulator wbudowany akumulator litowo-jonowy o napięciu 22.2V gwarantuje sprawne odkurzanie całego mieszkania. Elektroszczotka z podświetleniem LED Od dzisiaj odkurzanie przestanie być wyzwaniem.

  Elektroszczotka poradzi sobie nieprzeciętnie jednocześnie z dywanem, wykładziną, jak i twardą nawierzchnią. Dzięki podświetleniu LED nie umknie Ci już żaden kurz. Dodatkowe akcesoria Okruszki na stole lub zakurzone grzbiety książek? To nie problem dzięki dodatkowym akcesoriom.

  wystarczy odczepić rurę ze szczotką, podłączyć odpowiednią ssawkę i w ten oto łatwy i prędki sposób możemy korzystać z odkurzacza ręcznego. Pojemnik na kurz o obszerności 500ml Odkurzanie skończone? doskonale.

  W takim razie bezpiecznie wyjmij pojemnik na kurz i opróżnij go. Bez kontaktu z skażeniami, ekspresowo i szczególnie sprawnie.


Zelmer ZVC211

Zelmer ZVC211 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC211 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC211
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  lubisz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dostosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i rozszerz na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,poprawnie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  luźno reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, nawet trudno przystępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich z łatwością!

  Kompaktowy wymiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach lub drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu łatwo schowasz go choćby w małym schowku zajmuje mało miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER ZVC211 ma długi przewód, który umożliwi Ci pełną mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę odkurzacz poradzi sobie skutecznie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  wyjątkowe kolory
  Zależy Ci na tym, aby każdy element Twojego domu, ponadto sprzęt AGD, był jedyny w swym typu? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym odcieniu i przypasuj go do swego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER łatwo zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci w dodatku obszerniejszy komfort w trakcie odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to zwykle najkorzystniejsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który uniemożliwia drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Podmiana worka gwarantuje także mniejszy kontakt z alergenem niż opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.


Zelmer ZVC350

Zelmer ZVC350 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC350
 • Ilość ofert: 19
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy ZVC3501R Antek. Zelmer tam, gdzie tradycja spotyka się z technologią.

  Regulacja siły ssania
  lubisz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? przypasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i rozszerz na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,prawidłowo odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Schowek na akcesoria
  Wciąż zastanawiasz się, gdzie po ostatnim odkurzaniu odłożyłeś ssawkę tapicerską czy szczotkę? Z odkurzaczem Antek ten problem przestanie istnieć! Wszystkie akcesoria umieścisz w wygodnym i użytecznym schowku w obudowie odkurzacza. Nigdy więcej poszukiwań końcówek!

  samoczynny zwijacz kabla
  Koniec z plątaniem się długiego kabla po odkurzaniu! automatyczny zwijacz kabla ułatwia złożenie odkurzacza i przyspiesza zakończenie pracy. Po naciśnięciu przycisku zwinięcie kabla zajmuje jedną krótką chwilę!

  Filtr HEPA 13
  Postaw na wysoką klasę filtracji! Filtr HEPA 13 zagwarantuje całkowitą produktywność na poziomie 99,95% i 99,75% produktywności miejscowej, dzięki czemu wychwytuje choćby najmniejsze drobinki kurzu oraz pyłki i roztocza (dlatego jest szczególnie zalecany dla alergików). Użycie HEPA 13 ma pokaźny wpływ na jakość powietrza, które wydmuchuje odkurzacz, a którym Ty oddychasz. Filtr jest zmywalny, więc można go co jakiś czas umyć pod bieżącą wodą. Przed ponownym włożeniem go do odkurzacza odczekaj co najmniej 24 godziny do całkowitego wyschnięcia. Możliwość mycia filtra nie oznacza, że możesz zapomnieć o jego wymianie. Aby zapewnić najwyższą wydajność działania urządzenia, zalecamy wymianę filtra co 2 lata.

  Gumowane koła
  Nie obawiaj się o to, iż kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni są więc nie tylko bezpieczne, lecz i ciche!

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer łatwo zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci na dodatek większy komfort w trakcie odkurzania.

  Szczotka do parkietów
  Czysta podłoga bez śladów i rys? Szczotka do parkietu z naturalnym włosiem, delikatniejszym niżeli włosie plastikowe, pozwoli odkurzyć parkiet, panele, płytki i wykładziny PCV bez ryzyka ich zarysowania.

  Turboszczotka
  Ci potrzeba końcówki do zadań specjalnych? Wybierz turboszczotkę, która jest przeznaczona do sprzątania skomplikowanych do usunięcia zanieczyszczeń, takich jak włosy i sierść zwierząt domowych. Turboszczotka sprawdzi się wspaniale przy odkurzaniu dywanów, wykładzin czy tapicerki i materaców.

  Worek o obszerności 3,5 l
  wymiana worka na kurz to żaden kłopot, ale nie musisz tego robić często. Worki o objętości 3,5 l pomieszczą tyle samo zabrudzeń co 3 tradycyjne worki i sprawdzą się podczas wielokrotnego odkurzania większych powierzchni. Wytrzymały materiał uodparnia worki na rozerwanie, a higieniczne zamknięcie pozwala na ich wygodną wymianę. Do tego za sprawą filtracji na poziomie EPA10 worki działają jak dodatkowy filtr w odkurzaczu!

  Uchwyt do przenoszenia odkurzacza
  Korzystaj z obszerniejszej wygody! Dzięki specjalnie zaprojektowanemu uchwytowi Antek nie jest kłopotliwy w transporcie pomiędzy sprzątanymi pomieszczeniami. Praktyczne umiejscowienie uchwytu umożliwia komfortowe i prędkie przestawienie odkurzacza.

  Czy wiesz, że...
  Dzięki odkurzaczowi możesz ekspresowo i dokładnie pozbierać rozsypane niewielkie przedmioty (np. Pinezki, spinacze biurowe, nasiona, biżuterię). Starczy, że nałożysz na rurę teleskopową elastyczny materiał (np. Pończochę), zabezpieczysz go gumką i włączysz urządzenie. Odkurzacz zbierze drobiazgi, a one osadzą się na materiale możesz posiadać pewność, iż niczego nie przeoczysz.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC221

Zelmer ZVC221 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC221
 • Ilość ofert: 7
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Józek ZVC 221 800 W 2 l Odkurzacz charakterystyczny o mocy 800 W. Do stosowania z workami o obszerności 2 litrów. Regulacja siły ssania na urządzeniu. Samoczynne zwijanie przewodu. Kabel zasilający o długości 5 metrów.

  Metalowa rura teleskopowa. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Moc: 800 W objętość worka: 2 L Regulacja siły ssania System workowy Filtr Zwijacz przewodu Teleskopowe rury przewód zasilający o długości 5m Parkowanie w pionie Plastikowe koła Regulacja siły ssania uwielbiasz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dostosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków – zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i powiększ na puchatym dywanie.

  Zyskasz pewność,poprawnie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię! Rura teleskopowa luźno reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, nawet trudno dostępnego zakamarka.

  Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich z łatwością! Kompaktowy wymiar Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu.

  Odkurzacz przeniesiesz po schodach albo drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu łatwo schowasz go choćby w minimalnym schowku – zajmuje niewiele miejsca! Zasięg odkurzania Odkurzacz Zelmer ma długi przewód, który umożliwi Ci całkowitą mobilność.

  Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza. Do każdej powierzchni Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a choćby tapicerkę – odkurzacz poradzi sobie skutecznie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych!

  Parkowanie w pionie Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer z łatwością zmieścisz w szafie, schowku, a nawet… za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci dodatkowo pokaźniejszy komfort w trakcie odkurzania.

  SPECYFIKACJA technicznA rodzaj: Odkurzacz workowy Moc wejściowa (W): 800 Poziom mocy akustycznej (dB): 78 automatyczne zwijanie kabla: tak Długość przewodu (m): 5 budowa rur: Teleskopowe Uchwyt do przenoszenia: tak elementy konstrukcji: Kółka plastikowe, Przycisk włączania/wyłączania, poręczna kompozycja, Uchwyt rury ssącej Schowek na akcesoria: Uchwyt na rurze typ worka: Jednorazowy objętość worka/pojemnika (l): 2 regulowana moc ssania: Regulacja siły ssania za pomocą pokrętła Parkowanie: Poziome i pionowe standardowe: Dokumentacja, Ssawka do tapicerek, Szczotka uniwersalna, niewiele znacząca szczotka 2w1 Turboszczotka: nie Elektroszczotka: nie Linia: Józek Kolor: Szary


Zelmer ZSVC925T

Zelmer ZSVC925T Najniższa Cena Online

Zelmer ZSVC925T - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSVC925T
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC925T Wiktor 25.9V Nasz odkurzacz ZSVC925T Wiktor wyposażyliśmy w technologię Digital Power (wyjątkowo produktywny i wytrzymały silnik bezszczotkowy). Wymienny akumulator urządzenia pozwoli Ci na 30 min ciągłego odkurzania.

  O zdrowie Twoje i Twoich najbliższych zadba nowoczesny 4-stopniowy system filtracji Honey HEPA. Dzięki technologii Long4U długość rury znakomicie scalisz do swego wzrostu. Dostrzeżesz nawet najmniejsze drobiny kurzu dzięki elektroszczotce z oświetleniem LED.

  Przekonaj się jak sprzątanie może być proste i przyjemne! NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Napięcie: 25.9 V rodzaj silnika: BLDC Maksymalny czas pracy: do 32 min Czas ładowania: 260 min pojemność zbiornika: 0,8 l liczba szybkości pracy: 2 Technologie: Digital Power, Long4U Teleskopowa rura: Tak typ filtra: HEPA, 4-stopniowy system filtracji Oświetlenie LED: Tak Elektroszczotka: Tak Ssawka 2 w 1: Tak zaimplementowany odkurzacz ręczny: Tak Możliwość montażu na ścianie: Tak Funkcje dodatkowe: Wymienna bateria dopełniające akcesoria: Filtry, Rolka do twardych powierzchni, Wąż Teleskopowa rura Long4U Odkurzacze bezprzewodowe to urządzenia, którymi odkurza się w nad wyraz komfortowy sposób, ale należy pamiętać, że długość rury ma wielki wpływ na komfort użytkowania.

  technika Long4U zastosowana w odkurzaczu Zelmer Wiktor maksymalizuje ten komfort dzięki teleskopowej rurze umożliwiającej dobranie wysokości odkurzacza do wzrostu oraz jednostkowych preferencji.

  Rura posiada aż 13 ustawień długości – od 89 do 113 cm, dzięki czemu zapewni praktyczną wysokość odciążając Twoje nadgarstki. Silnik bezszczotkowy Digital Power Digital Power to trwały i niezawodny silnik bezszczotkowy charakteryzujący się wysoką mocą gwarantującą skuteczne działanie na każdej powierzchni.

  gwarantuje szczególnie dużą moc ssania, utrzymującą się na stale wysokim poziomie, dzięki temu łatwo wyeliminujesz wszelkie, choćby najdrobniejsze zanieczyszczenia. Na dodatek, bateria w odkurzaczu Wiktor jest wyjmowania, dzięki temu w każdej chwili możesz ją wymienić i tym samym wydłużyć czas pracy odkurzacza.

  4 – stopniowy system filtracji Honey Hepa System filtracji zaimplementowany w odkurzaczu Zelmer Wiktor to odpowiedź na potrzeby najszczególniej wymagających użytkowników. Filtracja jest 4-stopniowa i gwarantuje wyłapanie choćby najmniejszych cząsteczek takich jak kurz i alergeny.

  skażenia trafiają do pojemnika, gdzie są oddzielane przez cyklonowy ruch powietrza, a następnie wstępnie filtrowane w metalowym filtrze o strukturze plastra miodu, zapewniającej dużą precyzyjność.

  Następne etapy filtracji to dwa filtry HEPA, które wyłapują mniejsze zanieczyszczenia i powodują, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. Dostrzeżesz nawet najdrobniejszy kurz Elektroszczotka odkurzacza Wiktor wbudowane oświetlenie LED, które jest szczególnie sprawne i usprawnia codzienne odkurzanie.

  Jasne światło o specjalnie przypasowanej barwie pomoże dostrzec najmniejsze drobiny kurzu, więc nic już nie przeoczysz. Sprzątaj jak najwygodniej – odkurzacz ręczny W jednej chwili zmień Wiktora w niezwykle wygodny w obsłudze odkurzacz ręczny.

  wystarczy, że wypniesz teleskopową rurę Long4U i podczepisz sprężysty wąż, który odszukasz w zestawie z urządzeniem. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na wysprzątanie wszelkich zakamarków w Twoim domu i samochodzie.

  komfortowe przechowywanie W Twoim mieszkaniu brakuje miejsca na przechowywanie odkurzacza? A może masz dość schylania się i rozkładania urządzenia gdy tylko chcesz posprzątać? W pakiecie z ZSVC925T Wiktorem odnajdziesz uchwyt naścienny, dzięki któremu odkurzacz będzie za każdym razem pod ręką gotowy do użycia!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZSvC412

Zelmer ZSvC412 Najniższa Cena Online

Zelmer ZSvC412 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSvC412
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  prędkie i komfortowe sprzątanie całego domu z odkurzaczem marki Zelmer. Odkurzacz bezprzewodowy ZELMER ZSVC412 Kacper to niesamowita wygoda....


Zelmer ZVC510

Zelmer ZVC510 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC510 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC510
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy mistrzowski Zelmer ZVC 5105B Ci trzeba wyjątkowo produktywnego odkurzacza? Ten model jest wyprodukowany dla Ciebie. Zamontowaliśmy w nim nad wyraz efektywny silnik Eco Long Life o mocy maksymalnej 1040 W, wydłużyliśmy czas pracy o 55% i podnieśliśmy podciśnienie o 60%.

  Nie spalisz go- posiada zabezpieczenie cieplne. Dodatkowo jest to produkt Polski. Przy obszerności worka 5 l nie musisz martwić się o jego częste opróżnianie co przy zasięgu 11 m jest imponującym skutkiem.

  Do odkurzacza dołączamy wielofunkcyjne akcesoria: ssawka drobna, ssawka kolista z włosem, ssawka szczelinowa i ssawka znaczna podłogowa. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Moc: 950 W Ssawka pokaźna podłogowa Szczotka szczelinowa Ssawka tapicerska Zwijacz przewodu Długość przewodu zasilającego: 7 m Zasięg pracy: 11 m Uchwyt do przenoszenia pojemność worka: 5l Silnik Eco Long Life Do odkurzacza zamontowaliśmy Silnik Eco Long Life o maksymalnej mocy 1040 W.

  Silnik charakteryzuje się podwyższoną żywotnością i doskonalszymi parametrami: dłuższa żywotność o 55% i podciśnienie wyższe o 60%. By jeszcze zwiększyć jego żywotność zainstalowaliśmy zabezpieczenie termiczne.

  Zasięg pracy 11m Masz dom o wielkiej powierzchni? Nie musisz już co chwilę przełączać się miedzy gniazdkami z prądem. Nasz odkurzacz ma zasięg 11 m, prosto sięgniesz w najmocniej oddalony kąt. Pojemny worek i rozbudowane akcesoria Worek o objętości 5 l wystarczy Ci na długie odkurzanie.

  Przy skrupulatnym sprzątaniu pomogą Ci załączone akcesoria.


Zelmer ZVC333

Zelmer ZVC333 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC333 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC333
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Kuba 650 W 3 L Filtr HEPA Odkurzacz workowy ZVC333 Kuba o mocy 650 W. Objętość worka wynosi 3 L. Możliwość regulacji siły ssania. Filtr HEPA. Długość przewodu zasilającego wynosi 5 m.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: Moc: 650 W objętość worka: 3 l Regulacja siły ssania: Tak typ regulacji siły ssania: Elektroniczna wariant filtra: Filtr HEPA Szczotka uniwersalna 2w1: Tak Szczotka parkietowa: Tak Ssawka szczelinowa: Tak Ssawka tapicerska: Tak rozciągliwy wąż Flexi: Tak Teleskopowa rura: Tak Zwijacz przewodu: Tak Długość przewodu zasilającego: 5 m Uchwyt do przenoszenia: Tak Gumowane koła: Tak Model worka: ZVCA110B Odkurzacz workowy ZVC333 KUBA Oto KUBA, odkurzacz o pojemności worka 3 l.

  Odkurzacz wyposażyliśmy w skuteczny silnik o mocy 650 W, którą możesz regulować poprzez układ elektroniczny. Rozciągliwy wąż FLEXI zagwarantuje dużą mobilność i jest jednocześnie niezwykle wytrzymały. Gumowe kółka zapewniają mu przyczepność, KUBA będzie podążać bezpośrednio za Tobą.

  Na wyposażeniu odkurzacza znajdują się: teleskopowe rury, szczotka szczelinowa 2w1, szczotka do tapicerki, uniwersalna szczotka 2w1 oraz szczotka parkietowa. Dbając o Twoje bezpieczeństwo w odkurzacz zamontowaliśmy filtr HEPA12.

  sprężysty wąż FLEXI Odkurzacz jest zaopatrzony w sprężysty wąż Flexi. Wąż jest w dodatku zbrojony. Odkurzanie staje się przyjemne – koniec z dziurawym i rozciągniętym wężem! Filtr HEPA 12 Dbamy o Twoje bezpieczeństwo- do naszych odkurzaczy z serii Kuba zamontowaliśmy filtry o klasie HEPA 12.

  Filtry te usuwają pył aż w 99.5% z powietrza wyciągającego się z odkurzacza. Gumowane koła Nie obawiaj się o to, iż kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni – są więc nie tylko bezpieczne, lecz i ciche!

  Elektroniczna regulacja mocy ssania Nigdy moc ssania nie była pod tak szczegółową kontrolą jak w odkurzaczu KUBA. A to wszystko dzięki elektronicznemu sterowaniu jakie w nim zamontowaliśmy. Dopracowane akcesoria Odkurzanie stało się czystą przyjemnością!

  W komplecie z Kubą wynajdziesz specjalistyczne szczotki i ssawki służące do odkurzania najróżniejszych typów powierzchni. Wszystkie zostały starannie dopracowane po to, żeby ułatwić Ci odkurzanie w kłopotliwych rogach pomieszczeń i pod meblami.

  Akcesoria w komplecie: Ssawka tapicerska Szczotka uniwersalna 2 w 1 szczotka do parkietów Szczotka szczelinowa 2 w 1

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Zelmer do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC335

Zelmer ZVC335 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC335 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC335
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:czerwony;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość użycia turboszczotki, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czerwono-czarny;Linia odkurzacza:Kuba;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:650 W;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:3 litry;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:syntetyczny;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:klasyczny;Waga:0 kg;Wariantowanie seria:ZVC335 Kuba;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, turboszczotka;ekran:tak;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Zelmer ZSVC925F

Zelmer ZSVC925F Najniższa Cena Online

Zelmer ZSVC925F - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSVC925F
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC925F Karol 25.9V 0,8l Nasz odkurzacz ZSVC925F Karol wyjątkowo sprawny i wytrzymały silnik bezszczotkowy Digital Power. Jego wymienny akumulator pozwoli Ci na 30 min ciągłego odkurzania. Zaawansowany 4-stopniowy system filtracji zadba o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych. Składana rura (technologia Flex4U) pozwoli Ci odkurzyć pod meblami bez konieczności przestawiania ich. Dzięki elektroszczotce z oświetleniem LED dostrzeżesz nawet najmniejsze odrobiny kurzu. Sprzątanie nigdy nie było tak komfortowe i proste! NAJWAŻNIEJSZE parametry Napięcie: 25.9 V wariant silnika: BLDC Maksymalny czas pracy: do 30 minut Czas ładowania: 240 min objętość zbiornika: 0,8 l liczba prędkości pracy: 2 Technologie: Cyklonowa Teleskopowa rura: Nie rodzaj filtra: HEPA, 4-stopniowy system filtracji Oświetlenie LED: Tak Elektroszczotka: Tak Szczotka szczelinowa: Tak Ssawka 2 w 1: Tak zaimplementowany odkurzacz ręczny: Tak Możliwość montażu na ścianie: Tak Funkcje dopełniające: Składana rura, Wymienna bateria technologia Flex4U Dzięki technologii Flex4U możesz zapomnieć o schylaniu się w trakcie odkurzania. Postępowa rura składa się mniej więcej w połowie, co upraszcza odkurzanie podłóg pod meblami czy w innych trudno dostępnych zakamarkach. Ekspresowo docenisz to proste, a jakże funkcjonalne rozwiązanie. Silnik bezszczotkowy Digital Power Digital Power to trwały i bezawaryjny silnik bezszczotkowy charakteryzujący się wysoką mocą gwarantującą produktywne działanie na każdej powierzchni. Zapewnia nad wyraz dużą moc ssania, utrzymującą się na stale wysokim poziomie, dzięki temu prosto wyeliminujesz wszelkie, choćby najdrobniejsze zanieczyszczenia. W dodatku, bateria w odkurzaczu Karol jest wyjmowana, dzięki temu w każdej chwili możesz ją wymienić i tym samym wydłużyć czas pracy odkurzacza. 4 – stopniowy system filtracji Honey Hepa System filtracji zastosowany w odkurzaczu Zelmer Karol to odpowiedź na zapotrzebowania najmocniej wymagających użytkowników. Filtracja jest 4-stopniowa i gwarantuje wyłapanie choćby najmniejszych cząsteczek takich jak kurz i alergeny. Zanieczyszczenia trafiają do pojemnika, gdzie są oddzielane przez cyklonowy ruch powietrza, a następnie wstępnie oczyszczane w metalowym filtrze o strukturze plastra miodu, zapewniającej dużą precyzyjność. Następne etapy filtracji to dwa filtry HEPA, które wyłapują mniejsze zanieczyszczenia i powodują, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. Dostrzeżesz choćby najdrobniejszy kurz Elektroszczotka odkurzacza Karol zastosowane oświetlenie LED, które jest wyjątkowo skuteczne i ułatwia codzienne odkurzanie. Jasne światło o specjalnie dopasowanej barwie pomoże zobaczyć najmniejsze drobiny kurzu, więc nic już nie przeoczysz. Postaw na wielofunkcyjność Odkurzacz ZSVC925F Karol może także pełnić rolę komfortowego odkurzacza ręcznego. W zestawie z urządzeniem wynajdziesz potrzebne akcesoria – ssawkę szczelinową (którą wyczyścisz np. Zagłębienia kanapy), a także ssawkę 2 w 1, która pozwoli Ci na utrzymanie czystości w domu a nawet w samochodzie. Komfortowe przechowywanie załączony do zestawu uchwyt naścienny pozwoli na nietrudne i wygodne przechowywanie odkurzacza. Zamontowany na ścianie będzie gotowy do zastosowania wraz ze wszystkimi szczotkami. ZSVC925F Karol będzie zawsze pod ręką!


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Zelmer opinie,
 • dobre odkurzacze Zelmer cena,
 • ranking z odkurzaczami Zelmer,
 • odkurzacze Zelmer jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Zelmer, odkurzacz Zelmer cena, opinie o odkurzaczach Zelmer, ranking odkurzaczy Zelmer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *