Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Zelmer. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Zelmer. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Zelmer,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Zelmer. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Zelmer, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Zelmer ZVC221

Zelmer ZVC221 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC221
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  uwielbiasz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? przystosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i rozszerz na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,korzystnie odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  swobodnie reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, nawet trudno dostępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich łatwo!

  Kompaktowy rozmiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach lub drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu z łatwością schowasz go nawet w znikomym schowku zajmuje niedużo miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER posiada długi przewód, który umożliwi Ci pełną mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a choćby tapicerkę odkurzacz poradzi sobie efektywnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  wyjątkowe kolory
  Zależy Ci na tym, aby każdy element Twojego domu, też sprzęt AGD, był jedyny w swym typu? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym kolorze i dopasuj go do swego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER łatwo zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci też pokaźniejszy komfort podczas odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to typowo najlepsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który uniemożliwia drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Wymiana worka zagwarantuje też mniejszy kontakt z alergenem niż opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.


Zelmer ZSVC222MP

Zelmer ZSVC222MP Najniższa Cena Online

Zelmer ZSVC222MP - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSVC222MP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:0;Dominujący barwa:metaliczny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Inne:łatwe wyjmowanie szczotki na rolce, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrny;Maksymalny czas pracy:35 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:0;Napięcie akumulatora:22,2 V;Odkurzacz ręczny:tak;pojemność pojemnika:0,8 litra;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:tak;Sterowanie w rączce:tak;Waga:0;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0;wymiary - szerokość:0;wymiary - wysokość:0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Szczotki, ssawki:szczotka do kurzu, szczotka do tapicerki, turboszczotka;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technologia cyklonowa...


Zelmer ZVC231

Zelmer ZVC231 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC231 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC231
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  lubisz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? przystosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i powiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,dobrze odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  swobodnie reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, choćby trudno przystępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich prosto!

  Kompaktowy rozmiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach lub drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu łatwo schowasz go choćby w nieznacznym schowku zajmuje niewiele miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER ma długi kabel, który umożliwi Ci pełną mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a choćby tapicerkę odkurzacz poradzi sobie skutecznie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  unikatowe kolory
  Zależy Ci na tym, aby każdy element Twojego domu, ponadto sprzęt AGD, był jedyny w swoim typu? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym odcieniu i dopasuj go do swojego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER prosto zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci również pokaźniejszy komfort w trakcie odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to na ogół najkorzystniejsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który zapobiega drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Podmiana worka gwarantuje na dodatek mniejszy kontakt z alergenem niżeli opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.


Zelmer ZSVC259V

Zelmer ZSVC259V Najniższa Cena Online

Zelmer ZSVC259V - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSVC259V
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:0;Dominujący kolor:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Inne:łatwe wyjmowanie szczotki na rolce;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwono-czarny;Maksymalny czas pracy:35 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:0;Napięcie akumulatora:25,9 V;Odkurzacz ręczny:tak;pojemność pojemnika:0,6 litra;Poziom hałasu:0;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:tak;Sterowanie w rączce:tak;Waga:0;Wskaźnik naładowania baterii:tak;wymiary - głębokość:0;rozmiary - szerokość:0;rozmiary - wysokość:0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Szczotki, ssawki:szczotka do kurzu, szczotka do tapicerki, turboszczotka;wyświetlacz:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa...


Zelmer ZVC021

Zelmer ZVC021 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC021 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC021
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący odcień:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czerwono-czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:800 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 12;pojemność worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:krystaliczny pojemnik;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:szczotka do parkietów, szczotka uniwersalna;ekran:nie;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC333

Zelmer ZVC333 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC333 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC333
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący odcień:niebieski;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarno-niebieski;Linia odkurzacza:Kuba;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:650 W;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:3 litry;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:plastikowy;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:tradycyjny;Waga:0 kg;Wariantowanie seria:ZVC333 Kuba;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;ekran:tak;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Zelmer ZVC313

Zelmer ZVC313 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC313 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC313
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZELMER ADAŚ ZVC313P

  Najważniejsze atrybuty

  • wariant: Workowy
  • rodzaj: Ręczny
  • technologia cyklonowa: Nie
  • Sprzątanie bezprzewodowe: Nie
  • Filtr HEPA: Tak
  • Wskaźnik napełnienia worka / pojemnika na kurz: Nie
  • Funkcja prania: Nie
  • Funkcja mycia: Nie
  • Waga: od 6 do 8 kg
  • Sposób parkowania: Pionowy i stopnie
  • Poziom hałasu: od 71 do 80 dB
  • Moc: od 800 do 999 W

  Specyfikacja techniczna:

  • Kolor: Niebieski
  • Linia: ZVC
  • Okres gwarancji: 24 miesiące
  • wymiary (WxGxS) [cm]: 33 x 44 x 29 cm
  • Waga [kg]: 6,9 kg
  • załączone wyposażenie: - szczotka uniwersalna - szczotka do parkietów - ssawka tapicerska - szczotka wielofunkcyjna
  • Moc (W): 800 W
  • rodzaj: Workowy
  • Filtr HEPA: Tak
  • Turboszczotka/Elektroszczotka: Nie
  • Wskaźnik napełnienia worka / pojemnika na kurz: Nie
  • Koła: Gumowe
  • Poziom hałasu [dB]: 78 dB
  • typ worka: Paper-bag
  • pojemność worka [l]: 3 l
  • Zasięg pracy [m]: 8 m
  • Zwijacz przewodu: Tak
  • Regulacja mocy: Tak
  • Sposób parkowania: Pionowy i poziomy
  • Rura: Metalowa
  • pojemność zbiornika [l]: Nie dotyczy
  • Zbiornik wody czystej-brudnej [l]: Nie
  • Długość przewodu [m]: 5 m
  • wariant baterii: Nie dotyczy
  • objętość baterii [mAh]: Nie dotyczy
  • rodzaj: Ręczny
  • Filtr: HEPA 13
  • technika cyklonowa: Nie

  • Sprzątanie bezprzewodowe: Nie

  • Funkcja prania: Nie

  • Funkcja mycia: Nie

  • Poziom hałasu: od 71 do 80 dB

  • Waga: od 6 do 8 kg

  • Moc: od 800 do 999 W


Zelmer ZCVC296

Zelmer ZCVC296 Najniższa Cena Online

Zelmer ZCVC296 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZCVC296
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Zelmer Odkurzacz bezprzewodowy 2w1 ZCVC296 Staś
  Odkurzacz akumulatorowy ZELMER to gwarancja prędkiego i wygodnego sprzątania całego domu. Dzięki napięciu 29,6 V, znacznej mocy ssania i pracy bezprzewodowej stanowi przepis na sprawną pracę bez ograniczeń. Koniec z przełączaniem gniazdka, koniec z zaplątanym przewodem – dzisiaj bezproblemowo dotrzesz do każdego zakątka mieszkania. Na jednym ładowaniu możesz pracować do 40 minut. Odkurzacz jest zaopatrzony w specjalne szczotki, które poradzą sobie z każdym podłożem. Ponadto zbiornik na kurz o objętości 0,6 l powoduje, że nie musisz czyścić go po każdym sprzątaniu. Odkurzacz akumulatorowy ZELMER jest lekki, komfortowy i sprawny.
  atuty:
  • Aż 40 minut pracy na jednym ładowaniu dzięki pojemnej baterii litowej
  • wbudowany odkurzacz ręczny - 2w1
  • wygodny składany uchwyt
  Specyfikacja:
  • Producent: Zelmer
  • Kod EAN: 5908269346691
  • Napięcie akumulatora: 29.6 V
  • Czas ładowania: 5 V
  • Czas pracy: 40 V
  • Poziom hałasu: 76 dB
  • Turboszczotka: Tak
  • Zasilanie: Akumulatorowe
  • Waga: 4.6 kg
  • Funkcje dodatkowe: Oświetlanie odkurzanego miejsca, Składana rączka, technologia cyklonu
  • Odłączany odkurzacz ręczny: Tak
  • objętość pojemnika/worka: 0.6l
  • Regulacja mocy ssania: Tak
  • Zbieranie kurzu: Pojemnik
  • Filtry: HEPA 10
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Hoover do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC316

Zelmer ZVC316 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC316 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC316
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący kolor:beżowy/brązowy;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;barwa:beżowo-szary;Linia odkurzacza:Adaś;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:800 W;Model worka:ZVCA110B;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01, WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:3 litry;Poziom głośności:77 dB;Regulacja mocy ssania:zamek błyskawiczny;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:syntetyczny;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:klasyczny;Wariantowanie kolekcja:Zelmer Adaś;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, szczotka do sierści zwierząt, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Zelmer ZVC510

Zelmer ZVC510 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC510 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC510
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Czas ładowania:0;Długość przewodu:7 m;Dominujący odcień:niebieski;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebiesko-szary;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:950 W;Model worka:ZVCA555B;Napięcie akumulatora:0 V;pojemność worka/pojemnika:0;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;wariant worka:papierowy;wariant odkurzacza:klasyczny;Waga:0 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura metalowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka okrągła z włosiem, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak...


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Zelmer opinie,
 • dobre odkurzacze Zelmer cena,
 • ranking z odkurzaczami Zelmer,
 • odkurzacze Zelmer jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Zelmer, odkurzacz Zelmer cena, opinie o odkurzaczach Zelmer, ranking odkurzaczy Zelmer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.