Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Beko. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Beko. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Beko,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Beko. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Beko, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Beko VRT82821

Beko VRT82821 Najniższa Cena Online

Beko VRT82821 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT82821
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:12 minut;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:2 tryby pracy (normalny, max), funkcja Turbo, podświetlenie LED, podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 poziomów, nieskomplikowane opróżnianie pojemnika, proste wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczno-zielony;Lampa UV:nie;liczba baterii na wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:40 minut;Moc wejściowa:170 W;Napięcie akumulatora:21,6 V;Nazwa filtra:EPA10;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:zmywalny;Waga:2,36 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:23,2 cm;rozmiary - szerokość:26,5 cm;rozmiary - wysokość:126 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:rozciągliwy wąż, ładowarka, rura giętka, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;ekran:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:bezszczotkowy silnik Beko BLDC, nieskomplikowane manewrowanie szczotką Beko EasyFlex™ 180º, nieskomplikowany do opróżniania pojemnik Beko TrayClean™, technika cyklonowa, technologia ssąca Beko PerformCyclone™...


Beko VCO42702

Beko VCO42702 Najniższa Cena Online

Beko VCO42702 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCO42702
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Beko Odkurzacz VCO42702AD Dlaczego inni wybrali ten model? 3AAA HEPA technologia cyklonowa Sczotka parkietowa Szczotka 2w1 Najważniejsze cechy odkurzacza VCO42702AD Regulacja mocy Miękkie koła pojemność 1.8 L SmartSense™ Teleskopowe rury Zasięg pracy 9m 3AAA Wszystkie odkurzacze Beko są energooszczędne i nie przekraczają 28kWh rocznego zużycia prądu.

  Potrójna klasa A oznacza w dodatku wysoką produktywność odkurzania podłóg twardych i niską reemisję kurzu. HEPA Wszystkie odkurzacze Beko posiadają zamontowane filtry HEPA przepuszczające nie więcej niżeli 0,02% kurzu i pyłów o wielkości od 0,3 – 10 milionowych części metra.

  technika cyklonowa technologia PerformCyclone™ gwarantuje mocne i stałe ciśnienie wewnątrz odkurzacza, dzięki temu odkurzysz swój dom bez zbędnego wysiłku. Sczotka parkietowa Szczotka do parkietów z naturalnego włosia, rewelacyjna do odkurzania wszystkich powierzchni twardych i polerowanych, takich jak panele, gres, płytki czy kafelki.

  Szczotka 2w1 Szczotka uniwersalna 2w1 z komfortowym mechanizmem umożliwia schowanie włosia, bez potrzeby schylania się. Obszerny wlot produktywność odkurzania. Regulacja mocy Elektroniczna regulacja mocy pozwala połączyć prace odkurzacza do twoich potrzeb.

  Pamiętaj,obniżając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii! Miękkie koła Miękkie koła w odkurzaczach Beko nie rusują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi.

  Ich dopełniającą zaletą jest ciche poruszanie się. Objętość 1.8 L Odkurzacz o pojemności 1,8 l doskonale sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach. Jego zaletą jest znikomy wymiar i obszerna objętość zbiornika na kurz.

  SmartSense™ SmartSense™ to detektor, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Czujka oznajmia także zatkaną ruę odkurzacza. Teleskopowe rury System zezwalający zjednoczyć długość rury do swoich potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

  doskonale sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. Zasięg pracy 9m Zasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg 9 metrów, dzięki czemu odkurzysz choćby obfity pomieszczenie bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka Pytania? #1 Czy to prawda, iż odkurzacze bezworkowe tracą moc w miarę zapełniania pojemnika? Dzięki systemowi wielopoziomowej filtracji włosy i duże drobiny kurzu są zatrzymywane w głównej komorze nie zanieczyszczając silnika.

  Pamiętaj, iż regularne czyszczenie filtrów również przedłuża żywotność twojego odkurzacza. #2 Moje dziecko jest alergikiem, czy powinnam wybrać jakiś szczególny model odkurzacza? jednocześnie odkurzacze workowe jak i bezworkowe mają klasę reemisji kurzu A, co oznacza, iż wszystkie odkurzacze BEKO nie przepuszczają więcej niż 0,02% drobin kurzu.

  Jeżeli wśród domowników są alergicy, to rewelacyjnym wyborem będzie zakup odkurzacza z hipoalergicznym filtrem HEPA13. #3 Czy odkurzacze Beko mają wskaźnik zatkanej rury? Tak, wszystkie modele są wyposażone w technologię SmartSense®.

  Jeżeli coś wpadnie do środka i zablokuje ciąg powietrza odkurzacz poinformuje cię o tym sygnalizacjąświetlną. W zależności od modelu może na przykład zacząć migać specjalna dioda, bądź pokrętło regulacji mocy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Beko VRX221

Beko VRX221 Najniższa Cena Online

Beko VRX221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRX221
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  LEKKA budowa I użytecznY UCHWYT
  Niska waga urządzenia pozwala na luźne manewrowanie szczotką między meblami.

  DŁUGI CZAS PRACY DO 40 MINUT
  Wyjmowany akumulator litowo-jonowy o napięciu 21,6 V i pojemności 2000 mAh pozwala posprzątać całe mieszkanie na jednym ładowaniu.

  ELEKTRO-SZCZOTKA Z PODŚWIETLENIEM LED
  Dostrzeżesz drobiny kurzu ukryte w słabo oświetlonych i ciężko przystępnych miejscach.

  obszerna MOC SSĄCA DZIĘKI technice PERFORMCYCLONE
  Skuteczne sprzątanie wszelkich rodzajów podłóg równocześnie twardych powierzchni, jak i dywanów.

  funkcjonalnA budowa 2W1
  Odkurzacz ręczny łatwe posprzątanie wnętrza samochodu i trudno dostępnych zakamarków Twojego domu.

  dopełniające AKCESORIA
  Ssawka tapicerska ze zdejmowaną miękką szczotką do usuwania kurzu z mebli, ssawka szczelinowa i haczyk do powieszenia odkurzacza na ścianie

  FILTR EPA 10
  zapewnia czyste powietrze wydmuchiwane do wnętrza - bezpieczne dla alergików

  STACJA DOKUJĄCA DO ŁADOWANIA AKUMULATORA I PRZECHOWYWANIA AKCESORIÓW
  Możliwość ładowania baterii w bazie albo bezpośrednio ładowarką sieciową.


Beko VCC34803

Beko VCC34803 Najniższa Cena Online

Beko VCC34803 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC34803
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EPAWszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane wylotowe filtry EPA, które sprawnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY wymiarKompaktowy rozmiar odkurzacza powoduje, że nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwy w przechowywaniu, co jest bardzo istotne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  TURBOSZCZOTKATurboszczotka do produktywnego odkurzania włosów i sierści, świetnie sprawdza się jednocześnie na parkietach jak i dywanach o niedługim włosiu. SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem zezwala na schowanie włosia, bez potrzeby schylania się.

  duży wlot efektywność odkurzania. REGULACJA MOCYElektroniczna regulacja mocy pozwala zespoić prace odkurzacza do twoich potrzeb. Pamiętaj,zmniejszając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii!

  MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dodatkową zaletą jest ciche poruszanie się. ObjętośĆ 2,1 LOdkurzacz o obszerności 2,1 l nadzwyczajnie spełni oczekiwania w mniejszych mieszkaniach.

  Jego zaletą jest minimalny rozmiar i spora pojemność zbiornika na kurz. DedykowanY WOREKWspólny worek dla wszelkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najkorzystniejszej jakości.

  SMARTSENSESmartSense to czujka, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Czujnik sygnalizuje także zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem pozwalający związać długość rury do swych potrzeb, zapewniający komfort pracy.

  doskonale sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg 7,5 metra, dzięki temu odkurzysz nawet znaczny wnętrze bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.Funkcje specjalne: Akcesoria w pakiecie: Szczotka uniwersalna 2w1, Szczotka szczelinówka, Szczotka tapicerska, Szczotka turboszczotka rozmiary: Pozostałe atrybuty:...


Beko VCO62607

Beko VCO62607 Najniższa Cena Online

Beko VCO62607 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCO62607
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy o mocy silnika 800 W, miękkie gumowe kółka, filtr antyalergiczny HEPA H 13, SmartSense™ elektroniczny wskaźnik zapełnienia, TrayClean™ nieskomplikowany w czyszczeniu pojemnik na kurz o pojemności 2.5 l, miękka obudowa nie rysująca mebli, regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa, poziom hałasu 74 dB.W komplecie: szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, miniturboszczotka, ssawka do powierzchni twardych, szczelinowa, a także tapicerki.

  Moc objętość zbiornika Zasięg pracy Filtr HEPA 13 MiniTurboszczotka Regulacja mocyHEPA 13Wybrane odkurzacze Beko posiadają zamontowane wylotowe filtry wysokiej klasy H13, które są w stanie zatrzymać choćby 99,95% cząsteczek kurzu i pyłów o wymiarze 0,3 µm w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  istotnie zalecane jeśli w domu są alergicy i nieznaczne dzieci.technika CYKLONOWATechnologia PerformCyclone™ gwarantuje potężne i stałe ciśnienie w środku odkurzacza, dzięki temu odkurzysz swój dom bez zbędnego wysiłku.SZCZOTKA PETSzczotka PET do produktywnego odkurzania włosów i sierści, wspaniale sprawdza się równocześnie na parkietach jak i dywanach o krótkim włosiu.

  Jej niewielkie rozmiary doskonale sprawdzają się w czyszczeniu tapicerki i mebli.SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem zezwala na schowanie włosia, bez zapotrzebowania schylania się. Spory wlot efektywność odkurzania.CICHA PRACAOd teraz Twój pupil może spać spokojnie, w trakcie odkurzania.

  Dzięki zaimplementowaniu nowych materiałów odkurzacze Beko zostały jeszcze lepiej wygłuszone, gwarantując komfort pracy.REGULACJA MOCYElektroniczna regulacja mocy pozwala zintegrować prace odkurzacza do twoich potrzeb.

  Pamiętaj,ograniczając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii!MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi.

  Ich uzupełniającą zaletą jest ciche poruszanie się.objętośĆ 2,5 LOdkurzacz o objętości 2,5 l wyśmienicie spełni oczekiwania w mieszkaniach i domach. Ta objętość ucieszy każdego użytkownika.ŁATWE OPRÓŻNIANIETen odkurzacz opróżnisz w nietrudny sposób, bez brudzenia dłoni.

  przy pomocy jednego przycisku otworzysz pojemnik i opróżnisz jego wnętrze.SMARTSENSE™SmartSense™ to czujnik, który poinformuje Cię, gdy pojemnik się zapełni. Czujnik zawiadamia w dodatku zatkaną rurę odkurzacza.TELESKOPOWE RURYSystem zezwalający złączyć długość rury do swoich potrzeb, zapewniający komfort pracy.

  perfekcyjnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli.ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg aż 10 metrów, dzięki temu odkurzysz mieszkanie bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Beko VCC34801

Beko VCC34801 Najniższa Cena Online

Beko VCC34801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC34801
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:uchwyt do przenoszenia;Inne:wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;odcień:grafitowy;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:800 W;Model worka zamienniki (relacje):WM01, WMPM01, WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA 12;pojemność worka/pojemnika:2,1 litra;Poziom głośności:80 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:papierowy, tekstylny;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:konwencjonalny;Waga:4,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:22,3 cm;rozmiary - szerokość:28,2 cm;wymiary - wysokość:34,2 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:worek;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa ze stali nierdzewnej;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;ekran:nie;Zasięg pracy:7,5 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:wskaźnik zapełnienia Beko SmartSense™;Zwijacz przewodu:tak


Beko VCC44824

Beko VCC44824 Najniższa Cena Online

Beko VCC44824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC44824
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EPAWszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane wylotowe filtry EPA, które sprawnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY rozmiarKompaktowy wymiar odkurzacza sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca i jest prosty w przechowywaniu, co jest bardzo widoczne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  SZCZOTKA PARKIETOWASzczotka do parkietów z naturalnego włosia, idealna do odkurzania wszystkich powierzchni twardych i polerowanych, takich jak panele, gres, płytki czy kafelki. Uzupełniające AKCESORIADodatkowe akcesoria w pakiecie zwiększają zakres zastosowań odkurzacza i pozwalają na sprzątanie nie tylko podłogi,w dodatku trudno dostępnych i wyżej położonych miejsc, takich jak wysokie meble, sufity i zasłony.

  SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem umożliwia schowanie włosia, bez potrzeby schylania się. Znaczny wlot sprawność odkurzania. CICHA PRACAOd dzisiaj Twój pupil może spać spokojnie, podczas odkurzania.

  Dzięki zaimplementowaniu nowych materiałów odkurzacze Beko zostały jeszcze lepiej wygłuszone, gwarantując komfort pracy. UżytecznY UCHWYTSpecjalnie wyprofilowana wygodna rączka z przełącznikiem, którym w nietrudny sposób dopasujesz siłę ssania do rodzaju sprzątanej powierzchni, a dzięki zintegrowanej szczotce z miękkiego włosia łatwo odkurzysz na dodatek meble i dekoracje.

  MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dodatkową zaletą jest ciche poruszanie się. ObjętośĆ 4 niezwykle wielka objętość przy kompaktowym wymiarze odkurzaczy Beko.

  Odkurzacz do zadań specjalnych, niezależnie od wymiaru Twojego mieszkania. DedykowanY WOREKWspólny worek dla wszystkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najlepszej jakości.

  SMARTSENSESmartSense to sensor, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Czujnik informuje jeszcze zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem zezwalający złączyć długość rury do swych potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

  znakomicie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg 9 metrów, dzięki czemu odkurzysz nawet pokaźny pokój bez przepinania odkurzacza do innego gniazdkaFunkcje specjalne: Akcesoria w pakiecie: Uniwersalna 2w1, Szczelinówka, Tapicerska, Parkietówka, rozciągliwy łącznik, Miękka szczotka do mebli wymiary: Pozostałe parametry:...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Beko VRT61814

Beko VRT61814 Najniższa Cena Online

Beko VRT61814 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT61814
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 2w1 marki Beko. Odkurzacz Beko VRT61814VR technikę PerformCyclone™, które zagwarantuje potężne i stałe ciśnienie w środku odkurzacza, dzięki czemu odkurzysz swój dom bez zbędnego wysiłku.

  Co eksponuje odkurzacz Beko VRT61814VR od innych odkurzaczy? To długi czas pracy - 45 min. Czas ładowania wynosi 5 godzin. Odkurzacze pionowe muszą być poręczne i lekkie. Pojemnik na pył i kurz w tym modelu VRT61814VR to 500 ml - doskonały kompromis między sprawnością odkurzania a ergonomią.

  Dzięki zamontowanemu podświetleniu LED dokładniej odkurzysz w dodatku słabo widoczne miejsca. Odkurzacz Beko VRT61814VR ponadto system 2 w 1. Nie tylko podłogi - rozsypane okruszki na blacie w kuchni, czy także sierść na tapczanie - prosto wszystko uprzątniesz wykorzystując funkcję odkurzacza ręcznego.

  rewelacyjny jeszcze przy sprzątaniu wnętrza samochodu. Dzięki zaimplementowaniu składanej rączki znaczny gabaryt odkurzacza nie musi być przeszkodą. Jednym przyciskiem możesz złamać odkurzacz Beko VRT61814VR w połowie i schować go do szafy.

  błyskawicznie i bez zbędnego rozkręcania....


Beko VRT50121

Beko VRT50121 Najniższa Cena Online

Beko VRT50121 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT50121
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:17 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:2 tryby pracy (normalny, max), podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 stopni, przystępne opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-czerwony;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:45 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:110 W;Napięcie akumulatora:21,6 V;Nazwa filtra:2-stopniowy, EPA10, filtr zmywalny;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,55 litra;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:przyciski;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:zmywalny;Waga:2,3 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:22 cm;wymiary - szerokość:27 cm;rozmiary - wysokość:122 cm;Wymienna bateria:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:ładowarka, uchwyt ścienny, zestaw do przymocowania uchwytu;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do tapicerki;wyświetlacz:LED;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:łatwe manewrowanie szczotką Beko EasyFlex™ 180º, przystępny do opróżniania pojemnik Beko TrayClean™, technika cyklonowa, technologia ssąca Beko PerformCyclone™...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze domowe. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Beko opinie,
 • dobre odkurzacze Beko cena,
 • ranking z odkurzaczami Beko,
 • odkurzacze Beko jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Beko, odkurzacz Beko cena, opinie o odkurzaczach Beko, ranking odkurzaczy Beko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.