Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Miele do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Miele do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Miele do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Miele.

[TOP10] Odkurzacze Miele do 2000 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Miele do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort

Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort Najniższa Cena Online

Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort
 • Ilość ofert: 7
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 comfort - skmf5odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla komfortowej obsługi.odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla komfortowej obsługi. Obfita produktywność czyszczenia dzięki technologii vortex – 890w maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime dokładne i skuteczne sprzątanie dzięki ssawce ecoteq plus ochrona dla twardych powierzchni – elastyczny parquet twister wyjątkowo cicho i delikatnie – skrętne rolki dynamicdrive higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianie.ze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka prędkość przepływu gwarantuje doskonałe oddzielanie kurzu od znacznych cząsteczek brudu i małych zanieczyszczeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki czemu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.technologia vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowi.dzięki technologii vortex stwarza się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z niezwykle grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy zapewnia najwyższą wydajność czyszczenia. Szerokie zabrudzenia i znikomy kurz są dzięki temu wspaniale od siebie oddzielone.

  wielkie zabrudzenia wpadają do klarownego pojemnika na kurz, a mały pył do oddzielnego pojemnika z filtrem starannym.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikom.postępowe czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie potrzeby automatycznie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może także zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zapewnia stale wysoką sprawność czyszczenia.uchwyt comfortergonomiczna obsługa.ruchome mocowanie węża ssącego pozwala na poręczną, komfortową obsługę.

  korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu ręki.odk


Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748)

Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748) Najniższa Cena Online

Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6,5 m;Dominujący kolor:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, czyszczenie wszelkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość użycia turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarno-złoty;Linia odkurzacza:Boost;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:890 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Air Clean HEPA;pojemność worka/pojemnika:1 litr;Poziom głośności:78 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:7,75 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;rozmiary - głębokość:40 cm;rozmiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka z włosiem, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464)

Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464) Najniższa Cena Online

Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością praktyczny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 posiada pojemny akumulator, który pozwala na luźne wykorzystywanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt posiada moc 170 W, dzięki czemu możesz swobodnie sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o objętości 0,5 litra wystarczy na długi czas użytkowania, dzięki czemu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki czemu, iż odkurzacz jest bezworkowy, nie generuje dodatkowych kosztów wynikających z wymiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki temu codzienne używanie jest wygodne i ergonomiczne. Pojemny akumulator Akumulator zezwala na luźne użytkowanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to słuszny czas na jedno, lub dwa sprzątania w domu. Odkurzacz ma moc 170 W, dzięki czemu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to choćby do 35 minut nieprzerwanej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o pojemności 0,5 litra wystarczy na długi czas użytkowania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie adekwatnego worka i podmianę go. Twist2Open nietrudne otwieranie pojemnika, dzięki temu opróżnianie go jest nad wyraz higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. Dodatkowo odłączana, bezprzewodowa rączka, to uzupełniające możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno dostępnych miejscach. Tryb wygodny - do standardowego odkurzania. Tryb wielkiego zasięgu - odkurzanie trudno dostępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został wyekwipowany w filtr Hygiene Lifetime, który cechuje się wyjątkowo wysokim poziomym zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszystkich śladowych cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr zagwarantuje wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo klasycznie podpiąć bezpośrednio przewód do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. pokaźna elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh szeroka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszelkich rodzajów podłóg i dywanów, ponadto rozpoznaje powierzchnie i sama rozszerza obroty na dywanach, zapewniając ich staranne czyszczenie. W zestawie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 przystępna jest dysza szczelinowa i dysza do tapicerki, pokaźna szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszelkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia sztucznego i uchwyt ścienny, który umożliwi luźne przechowywanie w domu.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line

Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line Najniższa Cena Online

Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  listwa ochronnachroni meble i ścianyodkurzacze miele complete c2 i complete c3 posiadają okalającą listwę ochronną z tworzywa sztucznego. Chroni ona meble i urządzenia podczas przypadkowych kolizji.funkcjonalny system blokadybezpieczne zamknięcie z kliknięciemdysza podłogowa, rura ssąca i rączka potężnie zatrzaskują się razem ze sobą z głośnym kliknięciem.

  w odkurzaczu połączenie to jest zrównoważone, poszczególne części można jednak łatwo od siebie oddzielić za naciśnięciem przycisku, np. Żeby dodać kolejne akcesoria ssące.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez konieczności schylania sięw przypadku wszelkich odkurzaczy miele kabel można komfortowo wciągnąć naciskając na przycisk nożny, dzięki czemu nie trzeba się schylać.

  serie compact c2, complete c3 i blizzard cx1 są dodatkowo wyposażone w funkcję jednego dotknięcia, która zezwala na zwinięcie całego kabla po jednorazowym dotknięciu przycisku.pełnowartościowe akcesoriazawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele ma na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug, a także końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy albo – tylko w miele – zamocowane do varioclip i za każdym razem gotowe do użycia.rura teleskopowa comfortindywidualna wysokość obsługi dla każdego wzrostuwygodną rurę teleskopową w luksusowym wzornictwie miele można instynktownie wyciągać na wymaganą wysokość roboczą i optymalnie zablokować.

  powiększona średnica zwiększa pojemność strumienia powietrza i tym samym pozwala uzyskać genialne rezultaty czyszczenia. Niewiele znaczące szczegóły, takie jak gumowana powierzchnia na górnej końcówce, okazują się bardzo poręczne.

  gdy rura opiera się o ścianę, nie ześlizguje się.system park. Dla przerw w odkurz./z aut. Wyłącz.łatwa obsługa bez konieczności schylania siędyszę do podłóg zaczepia się po prostu z tyłu odkurzacza, dzięki temu rura ssąca jest za każdym razem pod ręką i ustawiona w bezpiecznej pozycji roboczej.

  wyjątkowo inteligentne: w wybranych modelach complete c3 silni

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

complete c3 parquet flex power line marki Miele

complete c3 parquet flex power line marki Miele Najniższa Cena Online

complete c3 parquet flex power line marki Miele - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: complete c3 parquet flex power line marki Miele
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:8,5 m;Dominujący odcień:zielony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;barwa:turkusowy;Linia odkurzacza:Complete C3;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:890 W;Model (relacje):Miele Complete C3;Model worka:HyClean (rodzaj G/N);Model worka zamienniki (relacje):WHV01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Air Clean;objętość worka/pojemnika:4,5 l;Poziom głośności:78 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:przyciski;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:ubraniowy;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:wylotowy;typ odkurzacza:tradycyjny;Waga:7,26 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:28,4 cm;rozmiary - szerokość:49,6 cm;wymiary - wysokość:22,9 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, worek;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka krągła z włosiem, ssawka szczelinowa, szczelinowa długa, szczotka do parkietów, szczotka uniwersalna;ekran:nie;Zabezpieczenia:samoczynne pozycjonowanie worka;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Odkurzacz blizzard cx1 parquet czarny marki Miele

Odkurzacz blizzard cx1 parquet czarny marki Miele Najniższa Cena Online

Odkurzacz blizzard cx1 parquet czarny marki Miele - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz blizzard cx1 parquet czarny marki Miele
 • Ilość ofert: 7
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 parquet - skcf5 odkurzacz bezworkowy z dużą mocą ssania i rurą teleskopową dla skrupulatnego, wygodnego odkurzania. Wielka skuteczność czyszczenia dzięki technologii vortex – 890w maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime uniwersalne wykorzystanie – ssawka podłogowa z metalową stopą ochrona dla twardych powierzchni – sprężysty parquet twister technologia vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowidzięki technice vortex kreuje się ogromna szybkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z stanowczo grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza usprawniającym przepływ odkurzacz bezworkowy gwarantuje najwyższą skuteczność czyszczenia. Wielkie zabrudzenia i znikomy kurz są dzięki czemu rewelacyjnie od siebie oddzielone.

  wielkie zabrudzenia wpadają do krystalicznego pojemnika na kurz, a niewiele znaczący pył do oddzielnego pojemnika z filtrem dokładnym.higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianieze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu zapewnia doskonałe oddzielanie kurzu od pokaźnych cząsteczek brudu i niepokaźnych skażeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki czemu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikominnowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie zapotrzebowania samoczynnie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może ponadto zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zagwarantuje stale wysoką efektywność czyszczenia.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele ma na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug, a także końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy albo – tylko w miele – zamocowane do varioclip i zawsze gotowe do użycia.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez k


Miele Blizzard CX1 Series 120, kolor czarny

Miele Blizzard CX1 Series 120, kolor czarny Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 Series 120, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1 Series 120, kolor czarny
 • Ilość ofert: 7
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje zróżnicowane modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dobrane są do bieżących potrzeb, a także do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można wykorzystać specjalne turbo szczotki oraz filtry, które doskonale poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do zróżnicowanych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów bez dwóch zdań będą usatysfakcjonowani z wykorzystywania modelu Miele Electro, który znamionuje się najwyższą siłą sprzątania i ma specjalną szczotkę elektryczną.

  Są jeszcze odkurzacze stosownie dopasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie likwiduje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg,w dodatku dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania przefiltrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a nawet niepokaźny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji marki Miele dołączyły także odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  w dodatku posiada Filtr Hygiene Lifetime, kóry charakteryzuje się niezwykle wysokim stopniem zatrzymywania pyłu i wykrywa 99,98 % wszystkich nieznacznych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało wyposażone w sporo innowacyjnych rozwiązań, które perfekcyjnie sprawdzają się w trakcie powszednich porządków.

  Odkurzacz ma 550 W moc ssania i proponuje wysoką efektywność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której szybkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on wyśmienicie kurz oraz obszerniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane za pomocą filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.na dodatek Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, lecz i na całkowitą higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  proces opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, poprzez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się z łatwością wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.dodatkowo sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na precyzyjną regulację przypasowaną do wzrostu i jednostkowych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury i uchwytu jest szczególnie prosty, a zarazem mocny. Połączenia długiego kabla, rury oraz węża daje nam niezwykle obfity zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki temu można wygodnie pracować choćby na sporych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze firmy Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, , a także ich możliwości.

  Testom poddany został również wąż, silnik, zwijanie kabla a także wytrzymałość na uderzenia w słupki i progi.dane technologiczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Miele. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Miele.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Miele do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Miele do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Miele do 2000 zł,
 • odkurzacze Miele do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Miele do 2000 zł, odkurzacz Miele do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach Miele do 2000 zł, ranking odkurzaczy Miele do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *