Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Miele do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Miele do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Miele do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Miele.

[TOP10] Odkurzacze Miele do 2000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Miele do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Miele Triflex HX1

Miele Triflex HX1 Najniższa Cena Online

Miele Triflex HX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Triflex HX1
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością praktyczny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 posiada pojemny akumulator, który pozwala na luźne wykorzystywanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt posiada moc 170 W, dzięki czemu możesz swobodnie sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o objętości 0,5 litra wystarczy na długi czas użytkowania, dzięki czemu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki czemu, iż odkurzacz jest bezworkowy, nie generuje dodatkowych kosztów wynikających z wymiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki temu codzienne używanie jest wygodne i ergonomiczne. Pojemny akumulator Akumulator zezwala na luźne użytkowanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to słuszny czas na jedno, lub dwa sprzątania w domu. Odkurzacz ma moc 170 W, dzięki czemu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to choćby do 35 minut nieprzerwanej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o pojemności 0,5 litra wystarczy na długi czas użytkowania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie adekwatnego worka i podmianę go. Twist2Open nietrudne otwieranie pojemnika, dzięki temu opróżnianie go jest nad wyraz higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. Dodatkowo odłączana, bezprzewodowa rączka, to uzupełniające możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno dostępnych miejscach. Tryb wygodny - do standardowego odkurzania. Tryb wielkiego zasięgu - odkurzanie trudno dostępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został wyekwipowany w filtr Hygiene Lifetime, który cechuje się wyjątkowo wysokim poziomym zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszystkich śladowych cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr zagwarantuje wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo klasycznie podpiąć bezpośrednio przewód do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. pokaźna elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh szeroka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszelkich rodzajów podłóg i dywanów, ponadto rozpoznaje powierzchnie i sama rozszerza obroty na dywanach, zapewniając ich staranne czyszczenie. W zestawie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 przystępna jest dysza szczelinowa i dysza do tapicerki, pokaźna szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszelkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia sztucznego i uchwyt ścienny, który umożliwi luźne przechowywanie w domu.

Miele Blizzard Cx1 ParQueT

Miele Blizzard Cx1 ParQueT Najniższa Cena Online

Miele Blizzard Cx1 ParQueT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard Cx1 ParQueT
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 parquet - skcf5 odkurzacz bezworkowy z dużą mocą ssania i rurą teleskopową dla skrupulatnego, wygodnego odkurzania. Wielka skuteczność czyszczenia dzięki technologii vortex – 890w maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime uniwersalne wykorzystanie – ssawka podłogowa z metalową stopą ochrona dla twardych powierzchni – sprężysty parquet twister technologia vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowidzięki technice vortex kreuje się ogromna szybkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z stanowczo grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza usprawniającym przepływ odkurzacz bezworkowy gwarantuje najwyższą skuteczność czyszczenia. Wielkie zabrudzenia i znikomy kurz są dzięki czemu rewelacyjnie od siebie oddzielone.

  wielkie zabrudzenia wpadają do krystalicznego pojemnika na kurz, a niewiele znaczący pył do oddzielnego pojemnika z filtrem dokładnym.higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianieze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu zapewnia doskonałe oddzielanie kurzu od pokaźnych cząsteczek brudu i niepokaźnych skażeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki czemu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikominnowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie zapotrzebowania samoczynnie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może ponadto zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zagwarantuje stale wysoką efektywność czyszczenia.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele ma na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug, a także końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy albo – tylko w miele – zamocowane do varioclip i zawsze gotowe do użycia.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez k

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele Blizzard CX1 ComforT ECoLiNe

Miele Blizzard CX1 ComforT ECoLiNe Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 ComforT ECoLiNe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1 ComforT ECoLiNe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Uchwyty z metalowym odgromnikiem

  Wszystkie odkurzacze Miele mają wbudowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak znikomy odgromnik. Likwiduje to wyładowania statyczne między urządzeniem a użytkownikiem.

  Łagodny rozruch silnika

  W odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu chroniona przez przeciążeniem.

  Ochrona przed przegrzaniem

  Wszystkie odkurzacze Miele bronione są przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury. W przypadku zatkania kanału powietrznego – np. Poprzez większe zassane elementy – silnik na wszelki wypadek wyłącza się samoczynnie. Po usunięciu usterki i schłodzeniu urządzenie jest ponownie gotowe do pracy.

  Higieniczne opróżnianie

  Ze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka prędkość przepływu zapewnia świetne oddzielanie kurzu od pokaźnych cząsteczek brudu i małych zanieczyszczeń do osobnych pojemników. Opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki temu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.

  technika Vortex

  technologia Vortex stwarza ogromną szybkość przepływu o wielkości ponad 100 km/h. W połączeniu z wąską ssawką podłogową i korzystnym prowadzeniem powietrza odkurzacz bezworkowy zagwarantuje pierwszorzędną wydajność czyszczenia. Większe zabrudzenia i niewielki kurz zostają przy tym doskonale rozdzielone. Obszerniejsze zabrudzenia lądują w przejrzystym pojemniku, nieznaczny kurz w oddzielnym pojemniku z filtrem przeciwpyłowym.

  Click2open

  Pojemnik na kurz można łatwo wyjąć do góry za uchwyt i opróżnić pionowo w dół do kosza na śmieci tylko za jednym kliknięciem na przycisk. Opróżnianie odbywa się niezwykle higienicznie, ponieważ nie ma bezpośredniego kontaktu z kurzem a pojemnik opróżnia się w pełni.

  ComfortClean

  innowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego GORE® CleanStream® i w razie potrzeby samoczynnie aktywują funkcję samoczyszczenia ComfortClean. W tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja ComfortClean może także zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób ComfortClean zapewnia stale wysoką sprawność czyszczenia.

  Pełnowartościowe zintegrowane wyposażenie

  Odkurzacz podłogowy Miele Blizzard dysponuje seryjnie trzema elementami wyposażenia: ssawka do tapicerki i ssawka szczelinowa są zintegrowane w urządzeniu. Ssawka pędzlowa jest zintegrowana na uchwycie Eco Comfort albo jest dołączona do urządzenia oddzielnie.

  Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowym

  We wszelkich odkurzaczach Miele przewód można komfortowo zwinąć przy pomocy przycisku nożnego, co likwiduje konieczność kłopotliwego schylania się. Serie Compact C2, Complete C3 i Blizzard CX1 zaopatrzone są ponadto w funkcję zwinięcia całego kabla po naciśnięciu jednego przycisku.

  System parkowania dla przerw w odkurzaniu

  Ssawka podłogowa zaparkowana jest z boku odkurzacza, za każdym razem gotowa do dalszej pracy i w zasięgu ręki.

  Rolki sterujące DynamicDrive

  wyjątkowe rolki DynamicDrive1 na stalowych osiach obracają się o 360° i są wyekwipowane w amortyzatory. Gumowany bieżnik porusza się delikatnie, jest wytrzymały na ścieranie i wyjątkowo trwały. Mocne strony: arcytrudnie mobilny odkurzacz, który porusza się bardzo cicho i chroni delikatne podłogi.

  Cztery rolki jezdne

  Blizzard CX1 jest wyposażony w cztery obracane o 360° rolki jezdne. To czyni go nad wyraz jednostajnym i równocześnie sprężystym, a także zagwarantuje prawidłowe właściwości jezdne we wszystkich kierunkach.

  Zasięg działania

  kabel, rura ssąca i wąż ssący razem bardzo obfity zasięg działania. Dzięki czemu też większe wnętrza można wygodnie odkurzać bez częstej zmiany gniazdka.

  Rura teleskopowa Comfort

  Rura teleskopowa Comfort w ekskluzywnym designie Miele daje się intuicyjnie wyciągnąć na żądaną wysokość.. Rozszerzona średnica powiększa pojemność strumienia powietrza, wspomagając w ten sposób uzyskanie unikatowych rezultatów sprzątania. Nieduże detale jak gumowanie na górnym końcu okazują się nad wyraz praktyczne. Jeśli rura zostanie oparta o ścianę, nie ześlizgnie się.

  Uchwyt Comfort

  Ruchome mocowanie węża ssącego zezwala na praktyczną, komfortową obsługę. Korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.

  towar
  producent
  Kod producenta
  10687120
  EAN
  4002515838822
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Elektroniczna
  Poziome i pionowe
  Filtry
  HEPA AirClean
  Worek na kurz Moc techniczne Wyposażenie
  Teleskopowe
  Ssawka do tapicerki
  Ssawka podłogowa
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka do parkietów
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta
  informacje o gwarancji producenta
  Telefony:
  22/ 543 36 30

Miele Blizzard CX1 CaT&Dog

Miele Blizzard CX1 CaT&Dog Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Zelmer do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele Blizzard CX1 CaT&Dog - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1 CaT&Dog
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 cat & dog - skcf5odkurzacz bezworkowy z dużą paletą akcesoriów na specjalne wyzwania. Eliminuje niezawodnie włosy i sierść dzięki turboszczotce wyjątkowo wydajnie i precyzyjnie dzięki ssawce podłogowej airteq maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime obszerna skuteczność czyszczenia dzięki technice vortex – 890w technika vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowidzięki technice vortex tworzy się ogromna szybkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z stanowczo grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy gwarantuje najwyższą wydajność czyszczenia. Duże zabrudzenia i mały kurz są dzięki czemu idealnie od siebie oddzielone.

  szerokie zabrudzenia wpadają do klarownego pojemnika na kurz, a niewielki pył do oddzielnego pojemnika z filtrem skrupulatnym.higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianieze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu gwarantuje idealne oddzielanie kurzu od wielkich cząsteczek brudu i niewielkich skażeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki temu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikominnowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie zapotrzebowania automatycznie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może dodatkowo zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zapewnia stale wysoką sprawność czyszczenia.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele posiada na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug i końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy albo – tylko w miele – zamocowane do varioclip i zawsze gotowe do użycia.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez konieczności schylania sięwe wszys

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele Blizzard Cx1 ComforT

Miele Blizzard Cx1 ComforT Najniższa Cena Online

Miele Blizzard Cx1 ComforT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard Cx1 ComforT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 comfort - skmf5odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla komfortowej obsługi.odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla komfortowej obsługi. Obfita produktywność czyszczenia dzięki technologii vortex – 890w maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime dokładne i skuteczne sprzątanie dzięki ssawce ecoteq plus ochrona dla twardych powierzchni – elastyczny parquet twister wyjątkowo cicho i delikatnie – skrętne rolki dynamicdrive higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianie.ze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka prędkość przepływu gwarantuje doskonałe oddzielanie kurzu od znacznych cząsteczek brudu i małych zanieczyszczeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki czemu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.technologia vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowi.dzięki technologii vortex stwarza się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z niezwykle grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy zapewnia najwyższą wydajność czyszczenia. Szerokie zabrudzenia i znikomy kurz są dzięki temu wspaniale od siebie oddzielone.

  wielkie zabrudzenia wpadają do klarownego pojemnika na kurz, a mały pył do oddzielnego pojemnika z filtrem starannym.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikom.postępowe czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie potrzeby automatycznie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może także zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zapewnia stale wysoką sprawność czyszczenia.uchwyt comfortergonomiczna obsługa.ruchome mocowanie węża ssącego pozwala na poręczną, komfortową obsługę.

  korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu ręki.odkInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Miele. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Miele.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Miele do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Miele do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Miele do 2000 zł,
 • odkurzacze Miele do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Miele do 2000 zł, odkurzacz Miele do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach Miele do 2000 zł, ranking odkurzaczy Miele do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *