Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Miele do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Miele do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Miele do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Miele.

[TOP10] Odkurzacze Miele do 2000 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Miele do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Miele Robot sprzątający scout rx3 runner (4002516403906)

Miele Robot sprzątający scout rx3 runner (4002516403906) Najniższa Cena Online

Miele Robot sprzątający scout rx3 runner (4002516403906) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Robot sprzątający scout rx3 runner (4002516403906)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Transmisja na żywo z obszaru czyszczenia mocny odkurzacz automatyczny Miele Scout RX3 Home Vision HD jest wyekwipowany w 4-stopniowy system czyszczenia, który zapewnia staranne czyszczenie na każdej powierzchni. W porównaniu z RX2 Home Vision HD skuteczność czyszczenia została zwiększona nawet o 25%*. Żywotność baterii pozostała taka sama, tj. 120 minut na jednym ładowaniu. Odkurzacz wyekwipowany jest w szereg inteligentnych technologii i czujników do produktywnej nawigacji w przestrzeni i ochrony robota przed kolizją z meblami czy upadkiem ze schodów. Aby zapewnić najbardziej komfortowe sterowanie, lepsza aplikacja Miele Scout jest gotowa. Pozwala to na przykład na dobór określonych obszarów do czyszczenia lub określenie godzin pracy odkurzacza. Największą zaletą tego modelu jest szyfrowana transmisja obrazu hd na żywo z przednich kamer, którą można łatwo wyświetlić w aplikacji mobilnej. Kluczowe atrybuty robota odkurzającegoMiele
  Scout RX3 Home Vision HD SPQL Dzięki kompaktowej konstrukcji odkurzacz samoczynny Miele Scout RX3 Home Vision HD może z łatwością dotrzeć do trudno przystępnych miejsc. Do starannego czyszczenia rozmaitych narożników wykorzystuje 20-ramienne szczotki wahadłowe, które przekraczają szerokość odkurzacza. Żeby odkurzacz osiągnął te same prawidłowe wyniki na dywanach o wysokim włosiu, załączone są dodatkowo szczotki 6-ramienne. Odkurzacz automatyczny Miele może pokonać przeróżne przeszkody w dążeniu do czystości - niskie krawędzie dywanu albo progi o wysokości do 17 mm. Cały odkurzony brud jest przechowywany w pojemniku o obszerności 0,4 l. Jeśli odkurzacz samoczynny rozpoczął czyszczenie od podstawy ładującej, może automatycznie powrócić ponownie. Inteligentna nawigacja 3D 4 tryby - Auto, Spot, Turbo, Silent Szczotki boczne pędzla narożnego Żywotność baterii 120 minut Funkce Home Mapping Przesyłaj strumieniowo obraz na żywo z kamery do aplikacji przenośnej
  • Home Vision HD
  • Orientace v prostoru
  • Non-Stop 120 minut
  • 4stupňový čisticí systém
  • Optické senzory
  • Aplikace Miele Scout
  • Virtuální mapa
  "Zgłaszam się do ciebie bezpośrednio z podłogi" Odkurzacz samoczynny ma 2 przednie kamery, które mogą wyświetlać bieżący widok w aplikacji Miele Scout w jakości HD. Możesz rzucić światło na obciążenie robocze odkurzacza albo po prostu przejąć stery i zacząć sterować odkurzaczem bezpośrednio w aplikacji za pomocą przycisków strzałek. Transmisja na żywo jest szyfrowana, więc nie musisz się martwić o naruszenie swojej prywatności. Pełne detale produktu Funkcja timera Zamów Miele Scout RX3 Home Vision, aby mógł wziąć się do pracy zaraz po wyjściu z domu. Ma już oko na czas i rozpoczyna sprzątać o ustalonej godzinie. Możesz skonfigurować do 7 najróżniejszych kompilacji. Programy czyszczenia Scout RX3 Home Vision oferuje 4 tryby czyszczenia: tryb automatyczny, tryb punktowy do ukierunkowanego czyszczenia mniejszych obszarów, tryb Turbo do szybkiego czyszczenia i tryb cichy z cichą pracą. Wydajna filtracja Pojemnik na kurz jest nieskomplikowany i komfortowy do wyciągnięcia za pomocą żółtego uchwytu. Filtr AirClean Plus pozostawia powietrze w pomieszczeniu wyjątkowo czyste i możesz być pewien, iż odkurzony kurz trafi do pojemnika na kurz. Staranne czyszczenie narożników 20-ramienne szczotki boczne pozbędą Się irytujących kępek kurzu w trudno przystępnych rogach. Wyciągnięte ramiona boczne wystają poza szerokość urządzenia, a gdy napotkają przeszkodę, z wdziękiem przesuwają się do tyłu. Komplet zawiera dodatkowo 6-ramienne szczotki boczne do czyszczenia dywanów z długimi stosami.

Miele duoflex hx1 cat & dog 55min

Miele duoflex hx1 cat & dog 55min Najniższa Cena Online

Miele duoflex hx1 cat & dog 55min - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele duoflex hx1 cat & dog 55min
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 h;Czas pracy z funkcją Turbo:12 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje AI:nie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:0;Kolor:czarno-szary;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:55 min;Moc wejściowa:160 W;Napięcie akumulatora:25 V;Nazwa filtra:Hygiene;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,3 l;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Waga:3,1 kg;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:26 cm;wymiary - szerokość:26 cm;wymiary - wysokość:125 cm;Wymienna bateria:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawka z włosiem z tworzywa nienaturalnego;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia czyszczenia Vortex...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort, 558163

Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort, 558163 Najniższa Cena Online

Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort, 558163 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort, 558163
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 comfort - skmf5odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla komfortowej obsługi.odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla komfortowej obsługi. Obfita produktywność czyszczenia dzięki technologii vortex – 890w maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime dokładne i skuteczne sprzątanie dzięki ssawce ecoteq plus ochrona dla twardych powierzchni – elastyczny parquet twister wyjątkowo cicho i delikatnie – skrętne rolki dynamicdrive higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianie.ze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka prędkość przepływu gwarantuje doskonałe oddzielanie kurzu od znacznych cząsteczek brudu i małych zanieczyszczeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki czemu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.technologia vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowi.dzięki technologii vortex stwarza się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z niezwykle grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy zapewnia najwyższą wydajność czyszczenia. Szerokie zabrudzenia i znikomy kurz są dzięki temu wspaniale od siebie oddzielone.

  wielkie zabrudzenia wpadają do klarownego pojemnika na kurz, a mały pył do oddzielnego pojemnika z filtrem starannym.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikom.postępowe czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie potrzeby automatycznie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może także zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zapewnia stale wysoką sprawność czyszczenia.uchwyt comfortergonomiczna obsługa.ruchome mocowanie węża ssącego pozwala na poręczną, komfortową obsługę.

  korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu ręki.odk


Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line

Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line Najniższa Cena Online

Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  listwa ochronnachroni meble i ścianyodkurzacze miele complete c2 i complete c3 posiadają okalającą listwę ochronną z tworzywa sztucznego. Chroni ona meble i urządzenia podczas przypadkowych kolizji.funkcjonalny system blokadybezpieczne zamknięcie z kliknięciemdysza podłogowa, rura ssąca i rączka potężnie zatrzaskują się razem ze sobą z głośnym kliknięciem.

  w odkurzaczu połączenie to jest zrównoważone, poszczególne części można jednak łatwo od siebie oddzielić za naciśnięciem przycisku, np. Żeby dodać kolejne akcesoria ssące.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez konieczności schylania sięw przypadku wszelkich odkurzaczy miele kabel można komfortowo wciągnąć naciskając na przycisk nożny, dzięki czemu nie trzeba się schylać.

  serie compact c2, complete c3 i blizzard cx1 są dodatkowo wyposażone w funkcję jednego dotknięcia, która zezwala na zwinięcie całego kabla po jednorazowym dotknięciu przycisku.pełnowartościowe akcesoriazawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele ma na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug, a także końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy albo – tylko w miele – zamocowane do varioclip i za każdym razem gotowe do użycia.rura teleskopowa comfortindywidualna wysokość obsługi dla każdego wzrostuwygodną rurę teleskopową w luksusowym wzornictwie miele można instynktownie wyciągać na wymaganą wysokość roboczą i optymalnie zablokować.

  powiększona średnica zwiększa pojemność strumienia powietrza i tym samym pozwala uzyskać genialne rezultaty czyszczenia. Niewiele znaczące szczegóły, takie jak gumowana powierzchnia na górnej końcówce, okazują się bardzo poręczne.

  gdy rura opiera się o ścianę, nie ześlizguje się.system park. Dla przerw w odkurz./z aut. Wyłącz.łatwa obsługa bez konieczności schylania siędyszę do podłóg zaczepia się po prostu z tyłu odkurzacza, dzięki temu rura ssąca jest za każdym razem pod ręką i ustawiona w bezpiecznej pozycji roboczej.

  wyjątkowo inteligentne: w wybranych modelach complete c3 silni


Miele blizzard cx1 cat&dog powerline

Miele blizzard cx1 cat&dog powerline Najniższa Cena Online

Miele blizzard cx1 cat&dog powerline - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele blizzard cx1 cat&dog powerline
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 cat & dog - skcf5odkurzacz bezworkowy z dużą paletą akcesoriów na specjalne wyzwania. Eliminuje niezawodnie włosy i sierść dzięki turboszczotce wyjątkowo wydajnie i precyzyjnie dzięki ssawce podłogowej airteq maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime obszerna skuteczność czyszczenia dzięki technice vortex – 890w technika vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowidzięki technice vortex tworzy się ogromna szybkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z stanowczo grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy gwarantuje najwyższą wydajność czyszczenia. Duże zabrudzenia i mały kurz są dzięki czemu idealnie od siebie oddzielone.

  szerokie zabrudzenia wpadają do klarownego pojemnika na kurz, a niewielki pył do oddzielnego pojemnika z filtrem skrupulatnym.higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianieze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu gwarantuje idealne oddzielanie kurzu od wielkich cząsteczek brudu i niewielkich skażeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki temu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikominnowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie zapotrzebowania automatycznie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może dodatkowo zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zapewnia stale wysoką sprawność czyszczenia.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele posiada na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug i końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy albo – tylko w miele – zamocowane do varioclip i zawsze gotowe do użycia.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez konieczności schylania sięwe wszys

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Hoover do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748)

Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748) Najniższa Cena Online

Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6,5 m;Dominujący kolor:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, czyszczenie wszelkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość użycia turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarno-złoty;Linia odkurzacza:Boost;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:890 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Air Clean HEPA;pojemność worka/pojemnika:1 litr;Poziom głośności:78 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:7,75 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;rozmiary - głębokość:40 cm;rozmiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka z włosiem, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


complete c3 parquet flex power line marki Miele

complete c3 parquet flex power line marki Miele Najniższa Cena Online

complete c3 parquet flex power line marki Miele - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: complete c3 parquet flex power line marki Miele
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:8,5 m;Dominujący odcień:zielony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;barwa:turkusowy;Linia odkurzacza:Complete C3;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:890 W;Model (relacje):Miele Complete C3;Model worka:HyClean (rodzaj G/N);Model worka zamienniki (relacje):WHV01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Air Clean;objętość worka/pojemnika:4,5 l;Poziom głośności:78 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:przyciski;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:ubraniowy;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:wylotowy;typ odkurzacza:tradycyjny;Waga:7,26 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:28,4 cm;rozmiary - szerokość:49,6 cm;wymiary - wysokość:22,9 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, worek;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka krągła z włosiem, ssawka szczelinowa, szczelinowa długa, szczotka do parkietów, szczotka uniwersalna;ekran:nie;Zabezpieczenia:samoczynne pozycjonowanie worka;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Odkurzacz MIELE Complete C3 Parquet. Klasa energetyczna G, kolor granatowy

Odkurzacz MIELE Complete C3 Parquet. Klasa energetyczna G, kolor granatowy Najniższa Cena Online

Odkurzacz MIELE Complete C3 Parquet. Klasa energetyczna G, kolor granatowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz MIELE Complete C3 Parquet. Klasa energetyczna G, kolor granatowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Parquet PowerLine - SGSC1Odkurzacz workowy z delikatną szczotką do parkietów do pielęgnacji subtelnych, twardych podłóg.Wysoka moc ssania – 1.600 WWszechstronne wykorzystania – uniwersalna ssawka podłogowaOchrona dla twardych powierzchni – sprężysty Parquet TwisterWyjątkowo cicho i delikatnie – skrętne rolki DynamicDriveIdealna wysokość pracy – rura teleskopowa ze stali szlachetnejWydajność czyszczeniaEfektywność dla najkorzystniejszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele użyto szereg wydajnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i wspaniałe prowadzenie powietrza gwarantują dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało istotnie skuteczne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem odfiltrowania AirClean1Niezwykle wydajna filtracja w odkurzaczach Miele opiera się na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego i filtra chroniącego silnik. Współdziałanie tych elementów zapewnia odfiltrowanie ponad 99,9% wszelkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - korzystny klimat w pomieszczeniuMiele proponuje możliwość wyboru spośrod czterech różnorodnych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje wydajną filtracją dla nad wyraz czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® powiadamia użytkownika o konieczności wymiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele posiadają wbudowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak mały odgromnik.

  eliminuje to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki czemu chroniona poprzez przeciążeniem.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet.

  Od koncepcji do gotowego urządzenia. Odkurzacze Miele są projektowane i wykonane jedynie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec cyklu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam unikatową jakość i solidność naszych towarów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszystkich odkurzaczach Miele można wygodnie zwinąć przewód za pomocą przycisku nożnego, dzięki czemu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są na dodatek zaopatrzone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.poręczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest potężne,równocześnie można je z łatwością rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. Aby podłączyć inne akcesoria ssące.Stalowa rura teleskopowaRegulacja wysokości jednym naciśnięciem przyciskuRura teleskopowa Miele pozwala dostosować się do indywidualnej wysokości roboczej poprzez naciśnięcie przycisku - by można było odkurzać wygodnie i bez nadwyrężania pleców.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki temu odkurzacz można łatwo transportować, oszczędnie przechowywać i wygodnie obsługiwać lewą albo prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik oraz zintegrowany tłumik sprawiają, że odkurzacze pracują przyjemnie cicho.

  Stopień odkurzania Silence zapewnia mały poziom hałasu przy korzystnej efektywności czyszczenia.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, marka Miele opracowała mnóstwo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,na dodatek sprężyście regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Rolki DynamicDrive1Zwrotny jak samochód sportowyWyjątkowe rolki DynamicDrive na stalowych osiach obracają się o 360° i są wyekwipowane w amortyzatory.

  Gumowany bieżnik porusza się delikatnie, jest odporny na ścieranie i szczególnie trwały. Atuty: skrajnie mobilny odkurzacz, który porusza się istotnie cicho i broni finezyjne podłogi.1Zgłoszenie do patentu: EP 2409627, US 20120017391

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Karcher. Ranking TOP10 modeli

Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464)

Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464) Najniższa Cena Online

Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością praktyczny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 posiada pojemny akumulator, który pozwala na luźne wykorzystywanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt posiada moc 170 W, dzięki czemu możesz swobodnie sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o objętości 0,5 litra wystarczy na długi czas użytkowania, dzięki czemu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki czemu, iż odkurzacz jest bezworkowy, nie generuje dodatkowych kosztów wynikających z wymiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki temu codzienne używanie jest wygodne i ergonomiczne. Pojemny akumulator Akumulator zezwala na luźne użytkowanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to słuszny czas na jedno, lub dwa sprzątania w domu. Odkurzacz ma moc 170 W, dzięki czemu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to choćby do 35 minut nieprzerwanej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o pojemności 0,5 litra wystarczy na długi czas użytkowania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie adekwatnego worka i podmianę go. Twist2Open nietrudne otwieranie pojemnika, dzięki temu opróżnianie go jest nad wyraz higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. Dodatkowo odłączana, bezprzewodowa rączka, to uzupełniające możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno dostępnych miejscach. Tryb wygodny - do standardowego odkurzania. Tryb wielkiego zasięgu - odkurzanie trudno dostępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został wyekwipowany w filtr Hygiene Lifetime, który cechuje się wyjątkowo wysokim poziomym zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszystkich śladowych cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr zagwarantuje wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo klasycznie podpiąć bezpośrednio przewód do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. pokaźna elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh szeroka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszelkich rodzajów podłóg i dywanów, ponadto rozpoznaje powierzchnie i sama rozszerza obroty na dywanach, zapewniając ich staranne czyszczenie. W zestawie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 przystępna jest dysza szczelinowa i dysza do tapicerki, pokaźna szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszelkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia sztucznego i uchwyt ścienny, który umożliwi luźne przechowywanie w domu.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Miele. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Miele.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Miele do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Miele do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Miele do 2000 zł,
 • odkurzacze Miele do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Miele do 2000 zł, odkurzacz Miele do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach Miele do 2000 zł, ranking odkurzaczy Miele do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *