Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Zelmer do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Zelmer do 300 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Zelmer do 300 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Zelmer.

[TOP10] Odkurzacze Zelmer do 300 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Zelmer do 300 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Zelmer ZVC211

Zelmer ZVC211 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC211 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC211
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  uwielbiasz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dopasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i powiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,prawidłowo odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  luźno reguluj długość rury odkurzacza,otrzymać się do każdego, nawet trudno przystępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich prosto!

  Kompaktowy rozmiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach albo drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu prosto schowasz go nawet w niedużym schowku zajmuje niedużo miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER ZVC211 ma długi kabel, który umożliwi Ci pełną mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę odkurzacz poradzi sobie skutecznie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  wyjątkowe odcienie
  Zależy Ci na tym, by każdy komponent Twojego domu, również sprzęt AGD, był jedyny w swym typu? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym kolorze i przystosuj go do swojego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER prosto zmieścisz w szafie, schowku, a choćby za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci na dodatek większy komfort w trakcie odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to zwykle najkorzystniejsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który zapobiega drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Podmiana worka zagwarantuje na dodatek mniejszy kontakt z alergenem niż opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Philips do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC762

Zelmer ZVC762 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC762 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC762
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  produkt Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: Powystawowy. Uszkodzenia mechaniczne. • Towar produktywny technicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Aquawelt Plus - jeden odkurzacz, dużo możliwości Aquawelt Plus to prawdziwy Król Porządków. Ten wielofunkcyjny odkurzacz o nowoczesnym wyglądzie i z wieloma ergonomicznymi funkcjami umożliwia odkurzanie na sucho, zbieranie wody i błota i pranie dywanów i tapicerek.

  Pracuje w trybie workowym lub bezworkowym z użyciem filtra wodnego. Posiada cyfrową regulację mocy oraz nowy, produktywny silnik EcoPower 1500 W. Czyste, świeże powietrze Aquawelt Plus wyekwipowany jest w filtr wodny, który oczyszcza powietrze, a wraz z filtrem EPA stanowi podwójne zabezpieczenie przed alergenami i bakteriami.

  Twoja rodzina będzie mogła radować się czystym i świeżym powietrzem. Przepływające powietrze wprawia wodę w ruch wirowy tworząc mgiełkę pary, dzięki czemu brud jest nawilżany i zatrzymywany w pojemniku z wodą.

  Woda działa jak skuteczny filtr – zatrzymuje bakterie, pyłki a choćby zarodniki grzybów. Odkurzanie z filtrem wodnym Odkurzanie do pojemnika z wodą powoduje, że nie martwisz się o zakup worków. Po skończonym odkurzaniu starczy wylać brudną wodę, a pojemnik przepłukać.

  dzięki czemu odkurzacz po odkurzaniu pozostanie higienicznie czysty. Zbieranie płynów i mycie płytek podłogowych Twoja podłoga będzie lśnić. Jak? Zelmer wychodzi z założenia „chcieć to móc". Dlatego swój uniwersalny odkurzacz wyposażył w specjalną ssawkę, która pousuwa zabrudzenia i zbierze rozlane płyny z płytek podłogowych.

  I jak, jesteś pod wrażeniem? Zbieranie płynów i mycie płytek podłogowych Dzięki dwóm ssawkom nie pokona Cię żadna plama. Pokaźna umożliwi pranie dywanów, a mniejsza tapicerki i niewielkich zabrudzeń w samochodzie.

  Ssawkoszczotka Jak znaleźć swój cenny pierścionek, który wpadł pod regał? Jak odzyskać kluczowy dla budowy zamku zaginiony klocek? Ssawkoszczotka posiada separator niewiele znaczących przedmiotów, który wychwyci je do specjalnego koszyczka.

  dzisiaj nic nie zginie, a dzięki przełącznikowi parkiet / dywanprzystosujesz szczotkę do odkurzania różnych powierzchni. Szczotka z miękkim włosiem Drewniane podłogi są przepiękne,jednocześnie podatne na zarysowania.

  Specjalna szczotka do podłóg drewnianych jest tworzona z naturalnego i delikatnego włosia. Dzięki czemu nie musisz się martwić o sprzątane powierzchnie – nawet te najmocniej delikatne. Schowek Dzięki poręcznemu schowkowi ukrytemu w obudowie na dopełniające szczotki, mniejsze ssawki masz zawsze pod ręką....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Dyson. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC221

Zelmer ZVC221 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC221
 • Ilość ofert: 7
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Józek ZVC 221 800 W 2 lOdkurzacz standardowy o mocy 800 W. Do użytku z workami o objętości 2 litrów. Regulacja siły ssania na urządzeniu. Automatyczne zwijanie przewodu. Kabel zasilający o długości 5 metrów.

  Metalowa rura teleskopowa. NAJWAŻNIEJSZE cechyMoc: 800 WPojemność worka: 2 LRegulacja siły ssaniaSystem workowyFiltrZwijacz przewoduTeleskopowe ruryPrzewód zasilający o długości 5mParkowanie w pioniePlastikowe koła Regulacja siły ssaniaLubisz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? przypasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków – zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i rozszerz na puchatym dywanie.

  Zyskasz pewność,korzystnie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!Rura teleskopowaSwobodnie reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, nawet trudno przystępnego zakamarka.

  Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich łatwo!Kompaktowy wymiarKoniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu.

  Odkurzacz przeniesiesz po schodach albo drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu prosto schowasz go nawet w niewiele znaczącym schowku – zajmuje mało miejsca! Zasięg odkurzaniaOdkurzacz Zelmer ma długi przewód, który umożliwi Ci pełną mobilność.

  Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.Do każdej powierzchniBez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a choćby tapicerkę – odkurzacz poradzi sobie efektywnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych!Parkowanie w pionieDzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer łatwo zmieścisz w szafie, schowku, a nawet… za meblem.

  Ustawne urządzenie daje Ci na dodatek pokaźniejszy komfort podczas odkurzania. SPECYFIKACJA technicznARodzaj: Odkurzacz workowyMoc wejściowa (W): 800Poziom mocy akustycznej (dB): 78Automatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: TeleskopoweUchwyt do przenoszenia: takElementy konstrukcji: Kółka plastikowe, Przycisk włączania/wyłączania, ergonomiczna kompozycja, Uchwyt rury ssącejSchowek na akcesoria: Uchwyt na rurzeTyp worka: JednorazowyPojemność worka/pojemnika (l): 2Regulowana moc ssania: Regulacja siły ssania przy pomocy pokrętłaParkowanie: Poziome i pionoweStandardowe: Dokumentacja, Ssawka do tapicerek, Szczotka uniwersalna, niewielka szczotka 2w1Turboszczotka: nieElektroszczotka: nieLinia: JózekKolor: Szary

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Zelmer. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Zelmer.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Zelmer do 300 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Zelmer do 300 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Zelmer do 300 zł,
 • odkurzacze Zelmer do 300 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Zelmer do 300 zł, odkurzacz Zelmer do 300 zł cena, opinie o odkurzaczach Zelmer do 300 zł, ranking odkurzaczy Zelmer do 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *