Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Amica do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Amica do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Amica do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Amica.

[TOP10] Odkurzacze Amica do 1000 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Amica do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

odkurzacz workowy suracon vm7001 marki Amica

odkurzacz workowy suracon vm7001 marki Amica Najniższa Cena Online

odkurzacz workowy suracon vm7001 marki Amica - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz workowy suracon vm7001 marki Amica
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Amica Suracon VM 7001 biały 3l 700W HEPA Odkurzacz firmy Amica Suracon VM 7001 w odcieniu białym, o pojemności worka 3l i mocy 700W. Posiada filtr HEPA 13 NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Kolor: biały Moc: 700W Zasięg pracy: 10m Poziom hałasu: 61 dB Długość węża: 150cm typ: workowy Filtr: HEPA 13 Roczne zużycie energii: 23,3 kWh Waga netto: 7,3 kg Super cicha praca Hałas podczas odkurzania to już przeszłość.

  Wygłuszająca , a także budowa silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, iż nie obudzi nawet śpiącej osoby. Codzienne porządki staną się przyjemnością.

  Filtr HEPA 13 Wśród Was są alergicy albo niewielkie dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie scalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! ekran LED W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dopasowana jest moc silnika.

  progresywny i wyraźny wyświetlacz LED przedstawia cztery ikony informujące o tym, która z mocy jest obecnie włączona. W zależności od potrzeb możesz przypasować siłę odkurzania optymalnego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów.

  Regulacja mocy w rączce Koniec ze schylaniem się, aby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają komfortowe włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę.

  Turboszczotka Odkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, tworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, by ułatwić skuteczne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! skuteczniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietu Masz taki błyskotliwy parkiet… który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, żeby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  spore twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, skutecznie i… bez zniszczeń! SPECYFIKACJA technologicznA Wysokość: 46 cm Szerokość: 31 cm Głębokość: 25,5 cm Waga netto: 7,3 kg pojemność worka: 3 l Moc: 700 W Zasięg pracy: 10 m Długość przewodu zasilającego: 7 m Długość rur teleskopowych: 90 cm Długość węża: 150 cm Poziom hałasu: 61 db(A) Roczne zużycie energii: 23,3 kWh Kolor: Biały FUNKCJE I właściwości: rodzaj: Workowy Filtr HEPA 13 Super cicha praca ekran LED Regulacja mocy w rączce Miękki start Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie silnika Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka Miękkie ciche koła samoczynny zwijacz przewodu Elektroniczna regulacja mocy Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża poziomy i pionowy system parkowania Zdalne sterowanie odkurzaczem Sygnalizacja pełnego worka Sygnalizacja braku worka WYPOSAŻENIE Dodatkowy filtr przed silnikiem Uchwyt na rurze na drobne wyposażenie Metalowe rury teleskopowe Ssawkoszczotka uniwersalna Ssawka do tapicerki Ssawka do szczelin Ssawka do książek Szczotka do parkietu Turboszczotka


Vm 9011 joran pet turbo hand stick odkurzacz bezprzewodowy marki Amica

Vm 9011 joran pet turbo hand stick odkurzacz bezprzewodowy marki Amica Najniższa Cena Online

Vm 9011 joran pet turbo hand stick odkurzacz bezprzewodowy marki Amica - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vm 9011 joran pet turbo hand stick odkurzacz bezprzewodowy marki Amica
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy VM 9011 Joran Turbo Pet

  Odkurzacz 2 w 1
  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla pokaźniejszej wygody podczas sprzątania. Urządzenie łatwe sprzątanie trudno przystępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu albo mebli w salonie.

  Bezprzewodowa praca
  potężna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał kabel, takich jak samochód, schody czy choćby sufit!

  Filtr EPA/HEPA
  Wśród Was są alergicy lub znikome dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie dopasowywać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń - nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To nieprzeciętne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  Ultra lekki
  teraz porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i przyjemnym! Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zastosowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest użyteczny i wygodny. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu i odkurzanie miejsc przy suficie, np. Pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą znacznego sprzętu!

  Maksymalny czas pracy
  60 minut - skrupulatnie tyle czasu nieprzerwanej pracy gwarantuje Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu. Ze spokojem zdążysz skutecznie odkurzyć choćby obszerny dom.

  Elektroniczna regulacja mocy
  Zbyt małe ssanie albo zbyt spory zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko produktywniej i skuteczniej odkurzać przeróżnego rodzaju podłoża, ale też oszczędzić na rachunkach za energię!

  Podświetlenie LED elektroszczotki
  Podświetlenie LED podświetlna nawet najistotniej niewidoczne miejsca.

  uzupełniające zasilanie w elektroszczotce
  Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce zezwala na łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Silnik BLDC
  Bezszczotkowy silnik zagwarantuje wyższą trwałość i produktywność energetyczną. Eliminacja szczotek w silniku sprawia też, że pracuje on ciszej.

  Ssawka do sierści PET
  Ssawka PET efektywne usunięcie zwierzęcej sierści z wykładziny czy tapicerki.

  Ssawka SOFA
  Ssawka SOFA pozwala stanowczo sprawnie zadbać o czystość tapicerki.

  Wieszak na odkurzacz i akcesoria
  Stacja montowana na ścianie lub szafie umożliwia komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.

  Czas pracy na pełnej mocy
  Akumulator pozwala na bezustanną pracę odkurzacza na pełnej mocy w zakresie od 8 do 17 min w zależności od modelu.

  Tryby pracy
  zróżnicowane w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low umożliwiają prędkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza.

  Akcesoria do szczelin i książek
  pakiet akcesoriów dla zwiększenia produktywności odkurzania.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem
  Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność.

  Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem
  Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do wykorzystania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Amica odkurzacz pionowy joran aqua vm 9003

Amica odkurzacz pionowy joran aqua vm 9003 Najniższa Cena Online

Amica odkurzacz pionowy joran aqua vm 9003 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica odkurzacz pionowy joran aqua vm 9003
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM9003 Aqua Ręczny Bezprzewodowy odkurzacz pionowy, z elektroniczną regulacją mocy i dodatkowym zasilaniem w elektroszczotce. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Kolor: biały typ odkurzacza: bezprzewodowy Pojemnik na kurz Czas pracy: 16-40 min Moc znamionowa: 150W objętość zbiornika na kurz: 0,6L Elektroszczotka Podświetlenie LED elektroszczotki AquaEffect - odkurzanie na mokro dzisiaj możesz jednocześnie odkurzać i myć na mokro podłogi w całym swoim domu!

  Odkurzacz wyposażony jest w specjalny system myjący – jeśli chcesz wyeliminować nie tylko kurz,w dodatku brud i plamy, napełnij pojemnik na wodę, załóż nakładkę mopującą i przymocuj całość do szczotki i gotowe!

  Nakładka mopująca Specjalna nasadka mopująca ze zbiornikiem na wodę i ściereczką z absorpcyjnego materiału potrafi zmyć choćby lepkie i zaschnięte plamy. Bezprzewodowa praca konkretna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na komfortowe sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał przewód, takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Filtr EPA skażenia unoszące się w powietrzu stanowią dla ciebie zagrożenie? Szukasz rozwiązań, które redukują uciążliwy i zagrażający zdrowiu kurz, pyłki, roztocza czy bakterie? Wybierz odkurzacz wyekwipowany w filtr EPA.

  Filtr usuwa z wydmuchiwanego powietrza od 85 do nawet 99,5% niepożądanych cząstek. Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo i czyste, zdrowe powietrze. Ultra lekki dzisiaj porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i przyjemnym!

  Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zaimplementowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest poręczny i wygodny. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu, a także odkurzanie miejsc przy suficie, np.

  pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą szerokiego sprzętu! Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroszczotka z zaimplementowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na skrupulatnie odkurzenie nawet słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą.

  podczas sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń! Odkurzacz 3w1 Uciążliwe i czasochłonne odkurzanie, a potem mycie podłogi mopem? To już przeszłość! teraz możesz uzyskać całkowitą czystość korzystając z jednego odkurzacza 3 w 1.

  Z ręcznym, bezprzewodowym odkurzaczem pionowym sprawnie posprzątasz na sucho i jednocześnie umyjesz podłogę na mokro. Trudno dostępne miejsca, meble, a także tapicerkę samochodu komfortowo posprzątasz, dzięki możliwości skorzystania ze skróconej rączki.

  poręczne rozwiązania podnoszą jakość pracy i efekty sprzątania. Wszystko z myślą o pełnym porządku! Ssawka SOFA Specjalnie zaprojektowana ssawka SOFA przeznaczono tapicerkom zezwala na prędkie, nietrudne i efektywne doprowadzenie mebli do porządku.

  Kurz, okruchy i wszelkie skażenia ukryte choćby w zakamarkach, zostaną sprawnie wyeliminowane, a rodzinne oglądanie filmu stanie się "czystą przyjemnością". Uzupełniające zasilanie w elektroszczotce Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce zezwala na łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Tryby pracy najróżniejsze w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low umożliwiają szybkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza. Elektroniczna regulacja mocy W łatwy sposób przypasujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.

  SPECYFIKACJA technologicznA Funkcjonalność Bezprzewodowa praca Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroniczna regulacja mocy Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem funkcjonalny uchwyt i przyciski Regulacja mocy w rączce Wyposażenie Filtr wylotowy: EPA12 Ssawka SOFA Wieszak na ścianę na odkurzacz i akcesoria Ssawka do szczelin Ssawka do książek Dodatkowy filtr przed silnikiem Ssawka 2 w 1 Elektroszczotka Ładowarka dane techniczneobudowy: biały wariant odkurzacza: Bezprzewodowy wariant worka: pojemnik na kurz Tryb pracy: 16min/40min Moc znamionowa (W): 150 Czas pracy na pełnej mocy: 16 min Maksymalny czas pracy: 40 min Napięcie: 25,2V/230V Czas ładowania baterii: 4-6h dodatkowe zasilanie w elektroszczotce (W): 10 objętość worka / zbiornika systemu cyklonowego: 0.6 l Długość rury teleskopowej: 64 cm Poziom hałasu: 80 dB Wysokość netto: 1104 mm Szerokość netto: 244 mm Głębokość netto: 228 mm Waga netto: 3 kg


Amica vm 7012 sharq

Amica vm 7012 sharq Najniższa Cena Online

Amica vm 7012 sharq - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica vm 7012 sharq
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Amica VM 7012 Cichy Filtr LEDOdkurzacz workowy Amica VM 7012 to nad wyraz cichy odkurzacz, z filtrem HEPA oraz wyświetlaczem LED. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:wymiary (WxSxG): 46x31x25,8 cmWaga netto: 8,6 kgPojemność worka: 3,5 lMoc: 700 WZasięg pracy: 10 mPoziom hałasu: 61 db(A)Roczne zużycie energii: 23,3 kWhKolor: SzaryTyp: WorkowyFiltr: HEPA 13Super cicha pracaWyświetlacz LEDRegulacja mocy w rączceMiękki startZabezpieczenie przed przegrzaniemZabezpieczenie silnikaZabezpieczenie przed uruchomieniem bez workaMiękkie ciche kołaZdalne sterowanie odkurzaczem Super cicha pracaHałas w trakcie odkurzania to już przeszłość.

  Wygłuszająca i konstrukcja silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, iż nie obudzi nawet śpiącej osoby. Codzienne porządki staną się przyjemnością.

  Filtr HEPA 13 Wśród Was są alergicy lub nieduże dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie zespajać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! ekran LEDW każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dopasowana jest moc silnika.

  progresywny i wyraźny ekran LED pokazuje cztery ikony informujące o tym, która z mocy jest aktualnie włączona. W zależności od potrzeb możesz dopasować siłę odkurzania optymalnego dla zasłon, sof, dywnów czy parkietów.

  Regulacja mocy w rączceKoniec ze schylaniem się, żeby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają komfortowe włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka albo zasłonę.

  TurboszczotkaOdkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, tworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić efektywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! sprawniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietuMasz taki efektowny parkiet… który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  duże twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, skutecznie i… bez zniszczeń! SPECYFIKACJA technicznADane technologiczneWysokość: 46 cmSzerokość: 31 cmGłębokość: 25,8 cmWaga netto: 8,6 kgPojemność worka: 3,5 lMoc: 700 WZasięg pracy: 10 mDługość przewodu zasilającego: 7 mDługość rur teleskopowych: 90 cmDługość węża: 150 cmPoziom hałasu: 61 db(A)Roczne zużycie energii: 23,3 kWhKolor: SzaryFunkcje i rodzaj: WorkowyFiltr: HEPA 13Super cicha pracaWyświetlacz LEDRegulacja mocy w rączceMiękki startZabezpieczenie przed przegrzaniemZabezpieczenie silnikaZabezpieczenie przed uruchomieniem bez workaMiękkie ciche kołaAutomatyczny zwijacz przewoduElektroniczna regulacja mocyMechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie wężaPoziomy i pionowy system parkowaniaZdalne sterowanie odkurzaczemSygnalizacja pełnego workaSygnalizacja braku workaWyposażenieDodatkowy filtr przed silnikiemUchwyt na rurze na minimalne wyposażenieMetalowe rury teleskopoweSsawkoszczotka uniwersalnaSsawka do tapicerkiSsawka do szczelinSsawka do książekSzczotka do parkietuTurboszczotka

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Amica odkurzacz pionowy leste vm 8100

Amica odkurzacz pionowy leste vm 8100 Najniższa Cena Online

Amica odkurzacz pionowy leste vm 8100 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica odkurzacz pionowy leste vm 8100
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EasyReach - zginana rura
  Rura odkurzacza zgina się, dzięki temu czyszczenie przestrzeni pod sofą, łóżkiem czy komodą przestaje być problemem! Po prostu zwalniasz blokadę i zginasz rurę, a odkurzacz wjeżdża w szczeliny na głębokość nawet do pół metra. Odkurzasz szybko, precyzyjnie i komfortowo, bez zbędnego schylania.

  Odkurzacz 2 w 1
  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody podczas sprzątania. Urządzenie proste sprzątanie trudno przystępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie.

  Bezprzewodowa praca
  solidna bateria litowo-jonowa o mocy 21,6 V pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał kabel, takich jak samochód, schody czy nawet sufit!

  Filtr EPA / HEPA
  Wśród Was są alergicy lub nieznaczne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie jednoczyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To nadzwyczajne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  Elektroniczna regulacja mocy
  Zbyt niepokaźne ssanie lub zbyt spory zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?dopasuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko wydajniej i efektywniej odkurzać najróżniejszego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię!

  Maksymalny czas pracy
  50 minut - skrupulatnie tyle czasu bezustannej pracy zagwarantuje Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu. Ze spokojem zdążysz efektywnie odkurzyć choćby pokaźny dom.

  Wymienna bateria
  Możliwość wymiany baterii litowo jonowej o napięciu 25,2V na nową powoduje, iż odkurzacz cechuje się pokaźniejszą żywotnością.

  Podświetlenie LED elektroszczotki
  Podświetlenie LED podświetlna choćby najistotniej niewidoczne miejsca.

  uzupełniające zasilanie w elektroszczotce
  Dodatkowy zasilacz w elektroszczotce umożliwia łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Silnik BLDC
  Bezszczotkowy silnik zapewnia wyższą trwałość i wydajność energetyczną. Eliminacja szczotek w silniku sprawia też, iż pracuje on ciszej.

  Wieszak na odkurzacz i akcesoria
  Stacja montowana na ścianie albo szafie umożliwia wygodne przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.

  Czas pracy na pełnej mocy
  Akumulator umożliwia nieprzerwaną pracę odkurzacza poprzez 20 minut.

  Tryby pracy
  3 gotowe tryby pracy: min, max i eco - pozwalają na szybkie ustawienie mocy i czasu pracy w zależności od potrzeby.

  Akcesoria do szczelin i książek
  pakiet akcesoriów dla rozszerzenia produktywności odkurzania.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem
  Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność.

  Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem
  Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do zastosowania.


Amica Suracon VM 7002 (5906006918156)

Amica Suracon VM 7002 (5906006918156) Najniższa Cena Online

Amica Suracon VM 7002 (5906006918156) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Suracon VM 7002 (5906006918156)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:7 m;Dominujący odcień:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki, sterowanie w rączce, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model (relacje):Amica Suracon VM;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 13;objętość worka/pojemnika:3 litry;Poziom głośności:61 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:ubraniowy;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:zmywalny;typ odkurzacza:klasyczny;Waga:7,3 kg;Wariantowanie linia:Amica Suracon;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:31 cm;wymiary - szerokość:25,5 cm;rozmiary - wysokość:46 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do kurzu, szczotka do parkietów, turboszczotka;wyświetlacz:LED;Zabezpieczenia:zabezpieczenie przed przegrzaniem;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Amica VM 7011 (Sharq) (5906006904852)

Amica VM 7011 (Sharq) (5906006904852) Najniższa Cena Online

Amica VM 7011 (Sharq) (5906006904852) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7011 (Sharq) (5906006904852)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:7 m;Dominujący odcień:biały;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:sterowanie w rączce, uchwyt do przenoszenia, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;kolor:biały;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model (relacje):Amica Sharq VM;Model worka:AW3011, AW3012, AW3013;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01, WUN01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;objętość worka/pojemnika:3,5 l;Poziom głośności:61 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:konfekcyjny;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:zmywalny;wariant odkurzacza:konwencjonalny;Waga:8,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:25,8 cm;wymiary - szerokość:31 cm;wymiary - wysokość:46 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:worek;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów, szczotka szczelinowa, turboszczotka;wyświetlacz:LED;Zabezpieczenia:sygnalizacja braku worka;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Amica Odkurzacz vm 8200 aqua leste (5906006934514)

Amica Odkurzacz vm 8200 aqua leste (5906006934514) Najniższa Cena Online

Amica Odkurzacz vm 8200 aqua leste (5906006934514) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Odkurzacz vm 8200 aqua leste (5906006934514)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM 8200 Aqua 420W 29V 0,6l Odkurzacz pionowy bezprzewodowy, o mocy 420W, ma zbiornik na kurz o pojemności 0,6l. NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Odkurzacz pionowy 2 w 1 Moc znamionowa: 420W pojemność zbiornika na kurz: 0,6l Napięcie: 29/6 V - 230V Czas ładowania baterii: 4-6 h Maksymalny czas pracy: 60 min Poziom hałasu: 82 dBa Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroniczna regulacja mocy Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Filtr wylotowy: EPA10 Silnik: BLDC EasyReach - zginana rura Rura odkurzacza zgina się, dzięki temu czyszczenie przestrzeni pod sofą, łóżkiem czy komodą przestaje być problemem!

  Po prostu zwalniasz blokadę i zginasz rurę, a odkurzacz wjeżdża w szczeliny na głębokość choćby do pół metra. Odkurzasz szybko, starannie i wygodnie, bez zbędnego schylania. Bezprzewodowa praca mocna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na komfortowe sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał kabel, takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Filtr EPA/HEPA Wśród Was są alergicy lub minimalne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie konsolidować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To nadzwyczajne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! uzupełniające zasilanie w elektroszczotce Zasilacz o mocy 10 W umieszczony w elektroszczotce, zwiększa prędkość jej obrotów. Pokaźniejsza moc w czasie odkurzania pozwoli Ci efektywniej za pomocą zwykłej szczotki uporać się z wykładzinami i dywanami z dłuższym włosiem.

  Silnik BLDC Dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w silniku BLDC, możesz być spokojny o długą żywotność Twojego odkurzacza! Bezszczotkowa konstrukcja silnika to gwarancja nie tylko trwałości i bezusterkowości sprzętu, ale także wyższa wydajność energetyczna i oszczędność pieniędzy.

  na dodatek eliminacja szczotek sprawia, iż odkurzacz pracuje znacznie ciszej. Sprzątanie stanie się jeszcze bardziej komfortowe! Wieszak na odkurzacz i akcesoria Odkurzacz zajmuje zbyt dużo miejsca? Dzięki stacji montowanej na ścianę lub szafę możesz w nieskomplikowany sposób odwiesić odkurzacz w dyskretnym miejscu.

  Dzięki zaczepom na akcesoria już nigdy nie zgubisz wyposażenia załączonego do Twojego odkurzacza. Chcesz tylko na chwilę odstawić odkurzacz? System stabiluizujących kółek i blokada sprawią, że odkurzacz będzie stał sam bez konieczności opierania go o ścianę.

  Tryby pracy 3 gotowe tryby pracy: min, max i eco - zezwalają na prędkie ustawienie mocy i czasu pracy w zależności od potrzeby. Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do zastosowania. SPECYFIKACJA technologicznA Funkcjonalność EasyReach - zginana rura Bezprzewodowa praca Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroniczna regulacja mocy Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Stojąca szczotka poręczny uchwyt i przyciski Wyposażenie Wymienna bateria Filtr wylotowy: EPA10 Silnik: BLDC Akcesoria do szczelin i książek Dodatkowy filtr przed silnikiem Ssawka do szczelin Ssawka 2 w 1 Elektroszczotka Ładowarka Wałek do podłóg twardych dane techniczneobudowy: Do aktualizacji wariant odkurzacza: Bezprzewodowy wariant worka: pojemnik na kurz Tryb pracy: 10min/25min/60min Moc znamionowa (W): 420 Czas pracy na pełnej mocy: 10 min Maksymalny czas pracy: 60 min Napięcie: 29/6V - 230V Czas ładowania baterii: 4-6h dopełniające zasilanie w elektroszczotce (W): 10 objętość worka / zbiornika systemu cyklonowego: 0.6 l Długość rury teleskopowej: 64 cm Poziom hałasu: 82 dB Wysokość netto: 1130 mm Szerokość netto: 278 mm Głębokość netto: 237 mm Waga netto: 5.05 kg Waga brutto: 6.69 kg


Amica Odkurzacz vm xpro aqua

Amica Odkurzacz vm xpro aqua Najniższa Cena Online

Amica Odkurzacz vm xpro aqua - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Odkurzacz vm xpro aqua
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Napięcie akumulatora V: 25.9 Maksymalny czas pracy min: 60 pojemność pojemnika/worka l: 0.7 Poziom hałasu dB: 84 Waga kg: 6.3 Funkcje: Elektroszczotka Praca na mokro Regulacja mocy ssania Odłączany odkurzacz ręczny Podświetlana szczotka wyświetlacz...

Odkurzacz joran pet turbo vm 9011 marki Amica

Odkurzacz joran pet turbo vm 9011 marki Amica Najniższa Cena Online

Odkurzacz joran pet turbo vm 9011 marki Amica - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz joran pet turbo vm 9011 marki Amica
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Napięcie akumulatora V: 25.2 Maksymalny czas pracy min: 50 objętość pojemnika/worka l: 0.65 Poziom hałasu dB: 82 Waga kg: 1.5 Funkcje: Elektroszczotka Regulacja mocy ssania Odłączany odkurzacz ręczny Podświetlana szczotka Możliwość zamiany baterii...


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Amica. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Amica.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Amica do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Amica do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Amica do 1000 zł,
 • odkurzacze Amica do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Amica do 1000 zł, odkurzacz Amica do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Amica do 1000 zł, ranking odkurzaczy Amica do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *