Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Amica do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Amica do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Amica do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Amica.

[TOP10] Odkurzacze Amica do 1000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Amica do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Amica VM 9001

Amica VM 9001 Najniższa Cena Online

Amica VM 9001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 9001
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  poręczny i lekki odkurzacz pionowy Amica VM 9001 Joran z filtrem EPA 10, o obszerności 0,65 l, o maxymalnym czasie pracy do 40 min. Głośność pracy odkurzacza: od 76 do 80 dB. Odkurzacz w dodatku funkcje: Regulacja mocy, Uchwyt do przenoszenia.

  certyfikaty i normy CE

  Czas działania (min) 16 (najwyższy poziom mocy)

  Czas ładowania (min) 240 - 360

  Dołączanie rury tak

  Długość (cm) 24.4

  Długość przewodu (m) nie

  elementy konstrukcji Przycisk podmiany ssawek

  Gwarancja 2 lata

  Kolor Biało-szary

  Linia Joran

  Moc wejściowa (W) 150

  pojemność worka/pojemnika na kurz (l) 0.65

  Poziom mocy akustycznej (dB) 80

  Pozostałe atrybuty:

  • Metalowa rura teleskopowa: 64 cm
  • Praca na mokro nie
  • Regulacja mocy 2-poziomowa
  • Regulacja wysokości nie
  • typ Odkurzacz 2w1
  • rodzaj filtrów EPA 10
  • rodzaj odkurzaczy Odkurzacz ręczny
  • rodzaj zbiornika na kurz Pojemnik na kurz
  • typowe Rura teleskopowa
  • Szerokość [cm] 22.4
  • Waga (kg) 1.5
  • Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika klarowny zbiornik
  • Wskaźniki kontrolne Wskaźnik naładowania
  • Wysokość [cm] 110.4
  • Zasięg pracy (m) Nieograniczony
  • Zasilanie Akumulatorowe

  VM 9001 Joran

  pokaźniejsza wygoda w trakcie sprzątania, dzięki Odkurzaczowi 2 w 1

  ODKURZACZ 2 W 1

  Wygoda wykorzystywania

  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla pokaźniejszej wygody podczas sprzątania. Urządzenie przystępne sprzątanie trudno przystępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu albo mebli w salonie.

  BEZPRZEWODOWA PRACA- wygoda stosowania, pokaźny zakres pracy

  konkretna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał kabel, takich jak samochód, schody czy choćby sufit!

  FILTR EPA/HEPA- Specjalny filtr (przy wylocie powietrza) umieszczony w środku odkurzacza.

  Wśród Was są alergicy albo znikome dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie jednoczyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  ULTRA LEKKI - Wygoda stosowania, mobilność (łatwość przenoszenia)

  dzisiaj porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i błogim! Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zastosowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest poręczny i wygodny. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu oraz odkurzanie miejsc przy suficie, np. Pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą obszernego sprzętu!

  Maksymalny czas pracy

  Długi czas pracy po naładowaniu - 60 minut - umożliwia odkurzenie całego mieszkania

  Elektroniczna regulacja mocy

  W prosty sposób przypasujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.

  Podświetlenie LED elektroszczotki

  Podświetlenie LED podświetlna nawet najbardziej niewidoczne miejsca.

  dopełniające zasilanie w elektroszczotce

  Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce umożliwia łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Ssawka SOFA

  Ssawka SOFA pozwala wyjątkowo sprawnie zadbać o czystość tapicerki.

  Wieszak na odkurzacz i akcesoria

  Stacja montowana na ścianie albo szafie pozwala na wygodne przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.

  Czas pracy na pełnej mocy

  Akumulator zezwala na nieprzerwaną pracę odkurzacza na pełnej mocy w zakresie od 8 do 17 min w zależności od modelu.

  Tryby pracy

  zróżnicowane w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low umożliwiają prędkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza.

  Akcesoria do szczelin i książek

  pakiet akcesoriów dla zwiększenia efektywności odkurzania.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem

  Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność.

  Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem

  Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do zastosowania.


Amica VM 7001

Amica VM 7001 Najniższa Cena Online

Amica VM 7001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7001
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Amica Suracon VM 7001 biały 3l 700W HEPA Odkurzacz firmy Amica Suracon VM 7001 w odcieniu białym, o pojemności worka 3l i mocy 700W. Posiada filtr HEPA 13 NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Kolor: biały Moc: 700W Zasięg pracy: 10m Poziom hałasu: 61 dB Długość węża: 150cm typ: workowy Filtr: HEPA 13 Roczne zużycie energii: 23,3 kWh Waga netto: 7,3 kg Super cicha praca Hałas podczas odkurzania to już przeszłość.

  Wygłuszająca , a także budowa silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, iż nie obudzi nawet śpiącej osoby. Codzienne porządki staną się przyjemnością.

  Filtr HEPA 13 Wśród Was są alergicy albo niewielkie dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie scalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! ekran LED W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dopasowana jest moc silnika.

  progresywny i wyraźny wyświetlacz LED przedstawia cztery ikony informujące o tym, która z mocy jest obecnie włączona. W zależności od potrzeb możesz przypasować siłę odkurzania optymalnego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów.

  Regulacja mocy w rączce Koniec ze schylaniem się, aby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają komfortowe włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę.

  Turboszczotka Odkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, tworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, by ułatwić skuteczne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! skuteczniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietu Masz taki błyskotliwy parkiet… który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, żeby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  spore twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, skutecznie i… bez zniszczeń! SPECYFIKACJA technologicznA Wysokość: 46 cm Szerokość: 31 cm Głębokość: 25,5 cm Waga netto: 7,3 kg pojemność worka: 3 l Moc: 700 W Zasięg pracy: 10 m Długość przewodu zasilającego: 7 m Długość rur teleskopowych: 90 cm Długość węża: 150 cm Poziom hałasu: 61 db(A) Roczne zużycie energii: 23,3 kWh Kolor: Biały FUNKCJE I właściwości: rodzaj: Workowy Filtr HEPA 13 Super cicha praca ekran LED Regulacja mocy w rączce Miękki start Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie silnika Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka Miękkie ciche koła samoczynny zwijacz przewodu Elektroniczna regulacja mocy Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża poziomy i pionowy system parkowania Zdalne sterowanie odkurzaczem Sygnalizacja pełnego worka Sygnalizacja braku worka WYPOSAŻENIE Dodatkowy filtr przed silnikiem Uchwyt na rurze na drobne wyposażenie Metalowe rury teleskopowe Ssawkoszczotka uniwersalna Ssawka do tapicerki Ssawka do szczelin Ssawka do książek Szczotka do parkietu Turboszczotka


Amica VM 9011

Amica VM 9011 Najniższa Cena Online

Amica VM 9011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 9011
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy VM 9011 Joran Turbo Pet

  Odkurzacz 2 w 1
  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla pokaźniejszej wygody podczas sprzątania. Urządzenie łatwe sprzątanie trudno przystępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu albo mebli w salonie.

  Bezprzewodowa praca
  potężna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał kabel, takich jak samochód, schody czy choćby sufit!

  Filtr EPA/HEPA
  Wśród Was są alergicy lub znikome dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie dopasowywać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń - nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To nieprzeciętne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  Ultra lekki
  teraz porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i przyjemnym! Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zastosowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest użyteczny i wygodny. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu i odkurzanie miejsc przy suficie, np. Pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą znacznego sprzętu!

  Maksymalny czas pracy
  60 minut - skrupulatnie tyle czasu nieprzerwanej pracy gwarantuje Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu. Ze spokojem zdążysz skutecznie odkurzyć choćby obszerny dom.

  Elektroniczna regulacja mocy
  Zbyt małe ssanie albo zbyt spory zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko produktywniej i skuteczniej odkurzać przeróżnego rodzaju podłoża, ale też oszczędzić na rachunkach za energię!

  Podświetlenie LED elektroszczotki
  Podświetlenie LED podświetlna nawet najistotniej niewidoczne miejsca.

  uzupełniające zasilanie w elektroszczotce
  Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce zezwala na łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Silnik BLDC
  Bezszczotkowy silnik zagwarantuje wyższą trwałość i produktywność energetyczną. Eliminacja szczotek w silniku sprawia też, że pracuje on ciszej.

  Ssawka do sierści PET
  Ssawka PET efektywne usunięcie zwierzęcej sierści z wykładziny czy tapicerki.

  Ssawka SOFA
  Ssawka SOFA pozwala stanowczo sprawnie zadbać o czystość tapicerki.

  Wieszak na odkurzacz i akcesoria
  Stacja montowana na ścianie lub szafie umożliwia komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.

  Czas pracy na pełnej mocy
  Akumulator pozwala na bezustanną pracę odkurzacza na pełnej mocy w zakresie od 8 do 17 min w zależności od modelu.

  Tryby pracy
  zróżnicowane w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low umożliwiają prędkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza.

  Akcesoria do szczelin i książek
  pakiet akcesoriów dla zwiększenia produktywności odkurzania.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem
  Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność.

  Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem
  Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do wykorzystania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 9002

Amica VM 9002 Najniższa Cena Online

Amica VM 9002 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 9002
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM 9002 Jordan PET LED Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z elektroniczną regulacją mocy, z dodatkowym zasilaniem w elektroszczotce. NAJWAŻNIEJSZE cechy: wariant odkurzacza: Bezprzewodowy Elektroniczna regulacja mocy dodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 W Bezprzewodowa praca Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroniczna regulacja mocy EPA12obudowy: metaliczny wariant odkurzacza: Bezprzewodowy rodzaj worka: pojemnik na kurz Moc znamionowa (W): 150 pojemność worka / zbiornika systemu cyklonowego: 0.6 l Odkurzacz 2 w 1 Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla pokaźniejszej wygody podczas sprzątania.

  Urządzenie przystępne sprzątanie trudno przystępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie. Bezprzewodowa praca mocna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał przewód, takich jak samochód, schody czy choćby sufit! Filtr EPA/HEPA Wśród Was są alergicy albo niepokaźne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie konsolidować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Ultra lekki dzisiaj porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i przyjemnym! Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zastosowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest poręczny i komfortowy.

  Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu i odkurzanie miejsc przy suficie, np. Pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą szerokiego sprzętu! Maksymalny czas pracy 60 minut - precyzyjnie tyle czasu bezustannej pracy gwarantuje Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu.

  Ze spokojem zdążysz efektywnie odkurzyć nawet obszerny dom. Elektroniczna regulacja mocy Zbyt śladowe ssanie lub zbyt spory pobór mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko sprawniej i produktywniej odkurzać rozmaitego rodzaju podłoża, ale też oszczędzić na rachunkach za energię! Maksymalny czas pracy 60 minut - precyzyjnie tyle czasu nieprzerwanej pracy zapewnia Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu.

  Ze spokojem zdążysz produktywnie odkurzyć nawet spory dom. Podświetlenie LED elektroszczotki Podświetlenie LED podświetla choćby najistotniej niewidoczne miejsca. Dodatkowe zasilanie w elektroszczotce Dodatkowy zasilacz w elektroszczotce umożliwia łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Ssawka do sierści PET Ssawka PET efektywne usunięcie zwierzęcej sierści z wykładziny czy tapicerki. Ssawka SOFA Ssawka SOFA pozwala szczególnie sprawnie zadbać o czystość tapicerki. SPECYFIKACJA technologicznA: Funkcjonalność Bezprzewodowa praca Ultra lekki Niska waga Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroniczna regulacja mocy Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem poręczny uchwyt i przyciski Wyposażenie Filtr wylotowy EPA12 Ssawka do sierści PET Ssawka SOFA Wieszak na ścianę na odkurzacz i akcesoria Akcesoria do szczelin i książek Dodatkowy filtr przed silnikiem Ssawka do szczelin Ssawka 2 w 1 Elektroszczotka Ładowarka informacje technologicznE:pokrywy: metaliczny wariant odkurzacza: Bezprzewodowy typ worka: pojemnik na kurz Tryb pracy: 16min/40min Moc znamionowa (W): 150 Czas pracy na pełnej mocy: 16 min Maksymalny czas pracy: 40 min Napięcie: 25,2V/230V Czas ładowania baterii: 4-6h dopełniające zasilanie w elektroszczotce (W): 10 pojemność worka / zbiornika systemu cyklonowego: 0.6 l Długość rury teleskopowej: 64 Poziom hałasu: 80 dB Wysokość netto: 1104 mm Szerokość netto: 244 mm Głębokość netto: 228 mm Waga netto: 3.1 kg Waga brutto: 4.68 kg


Amica VM X Pro

Amica VM X Pro Najniższa Cena Online

Amica VM X Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM X Pro
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM XPro Aqua 3w1 Bezprzewodowy 3 tryby LED Mop EPA Odkurzacz pionowy, bezprzewodowy z funkcją mopowania. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Kolor: Szary, srebrny rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy Pojemnik na kurz: 0,7 l Czas pracy: 10-60 min Moc znamionowa: 420 W Elektroszczotka Podświetlenie LED elektroszczotki 3 tryby pracy Elektroniczna regulacja mocy w rączce Nakładka mopująca kolorowy ekran LCD Tryb Auto Tryb Auto sam dostosowuje moc ssania odkurzacza do stopnia zabrudzenia powierzchni, a wszystko dzięki zaimplementowaniu specjalnego czujnika DustSensor umieszczonego w głównej szczotce.

  dodatkowo kiedy wjeżdżasz na dywan, odkurzacz rozpozna, że powierzchnia się zmieniła i automatycznie zespoli swoją moc. Odkurzacz 3w1 Uciążliwe i czasochłonne odkurzanie, a potem mycie podłogi mopem? To już przeszłość!

  teraz możesz uzyskać całkowitą czystość korzystając z jednego odkurzacza 3 w 1. Z ręcznym, bezprzewodowym odkurzaczem pionowym sprawnie posprzątasz na sucho i równocześnie umyjesz podłogę na mokro. Trudno przystępne miejsca, meble i tapicerkę samochodu wygodnie posprzątasz, dzięki możliwości skorzystania ze skróconej rączki.

  funkcjonalne rozwiązania podnoszą jakość pracy i efekty sprzątania. Wszystko z myślą o pełnym porządku! Filtr EPA skażenia unoszące się w powietrzu stanowią dla ciebie zagrożenie? Szukasz rozwiązań, które redukują uciążliwy i zagrażający zdrowiu kurz, pyłki, roztocza czy bakterie? Wybierz odkurzacz zaopatrzony w filtr EPA.

  Filtr eliminuje z wydmuchiwanego powietrza od 85 do nawet 99,5% niepożądanych cząstek. Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo i czyste, zdrowe powietrze. Barwny ekran LCD Wyraźny, nowoczesny kolorowy ekran LCD demonstruje cztery ikony oznajmiające o tym, która z mocy jest obecnie włączona.

  Bezprzewodowa praca Bateria litowo-jonowa umożliwia bezprzewodową pracę bez konieczności podłączenia odkurzacza do kontaktu. Dodatkowe zasilanie w elektroszczotce Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce pozwala na łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Silnik BLDC Bezszczotkowy silnik zagwarantuje wyższą wytrzymałość i wydajność energetyczną. Eliminacja szczotek w silniku powoduje też, że pracuje on ciszej. Tryby pracy różne w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low zezwalają na prędkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza.

  Elektroniczna regulacja mocy W łatwy sposób dostosujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu. Stojak na odkurzacz i akcesoria Przechowuj tak, jak lubisz – wygodnie, bezpiecznie, estetycznie, bez wiercenia dziur w ścianie.

  Gdzie tylko zechcesz. Umożliwi Ci to składany stojak na odkurzacz i akcesoria. Nakładka mopująca Specjalna nakładka mopująca ze zbiornikiem na wodę i ściereczką z absorpcyjnego materiału potrafi zmyć nawet lepkie i zaschnięte plamy.

  Akcesoria do szczelin i książek komplet akcesoriów dla zwiększenia wydajności odkurzania. Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność. Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia. Maksymalny czas pracy Długi czas pracy po naładowaniu do 60 minut - pozwala na odkurzenie całego mieszkania Czas pracy na pełnej mocy Akumulator umożliwia nieustanną pracę odkurzacza na pełnej mocy w zakresie od 8 do 17 min w zależności od modelu.

  Miękki start Odkurzacz rozpoczyna pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją zwiększa. SPECYFIKACJA technologicznA Funkcjonalność Miękki start Zabezpieczenie przed przegrzaniem Miękkie, ciche koła - przód Elektroniczna regulacja mocy funkcjonalny uchwyt i przyciski Podświetlenie LED elektroszczotki Bezprzewodowa praca Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Regulacja mocy w rączce Wyposażenie Filtr wylotowy: EPA12 Ssawka do szczelin Ssawka do książek Szczotka do parkietu Elektroszczotka Dodatkowy filtr przed silnikiem Akcesoria do szczelin i książek Ssawka 2 w 1 Ładowarka Wałek do podłóg twardych Silnik: BLDC wariant rury: Metalowe informacje techniczne Długość przewodu przyłączeniowego: 180 cm Szerokość netto: 255 mm Waga netto: 4.5 kg Wysokość netto: 1230 mm wariant wtyczki: Wtyczka Euro Moc znamionowa (W): 420 rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy Poziom hałasu: 84 dB pojemność zbiornika na kurz: 0.7 l typ worka: pojemnik na kurz Zasięg pracy: 0 m Długość rury teleskopowej: 74 cm Napięcie V: 25,9V/230V Czas pracy na pełnej mocy: 10 min Maksymalny czas pracy: 60 min Czas ładowania baterii: 4-6h dopełniające zasilanie w elektroszczotce (W): 10 Tryb pracy: 10min/20min/60min kolor wyświetlacza: wielobarwny Częstotliwość: 50Hz / 60Hz Materiał obudowy: Plastikobudowy: Szary, metaliczny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 7003

Amica VM 7003 Najniższa Cena Online

Amica VM 7003 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7003
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Amica Suracon PET 700 W HEPA LED Workowy odkurzacz konwencjonalny marki Amica, wyekwipowana w ssawkę do sierści PET i dodatkowy filtr przed silnikiem. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: typ odkurzacza: Workowyobudowy: Czarny, Ciemnoniebieski, srebrny typ worka: Amica Bag LONG LIFE 3L Moc znamionowa (W): 700 Zasięg pracy: 10 m wyświetlacz LED Regulacja mocy w rączce Miękkie, ciche koła - przód samoczynny zwijacz przewodu Filtr wylotowy: HEPA13 Turboszczotka Ssawka do sierści PET Metalowe rury teleskopowe Super cicha praca Hałas podczas odkurzania to już przeszłość.

  Wygłuszająca i konstrukcja silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, że nie obudzi nawet śpiącej osoby. Codzienne porządki staną się przyjemnością.

  Filtr EPA / HEPA Wśród Was są alergicy lub nieznaczne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie łączyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To nieprzeciętne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Filtr EPA / HEPA Wśród Was są alergicy lub małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie integrować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! ekran LED W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dobrana jest moc silnika. Postępowy i wyraźny wyświetlacz LED przedstawia cztery ikony sygnalizujące o tym, która z mocy jest obecnie włączona.

  W zależności od potrzeb możesz dostosować siłę odkurzania adekwatnego dla zasłon, sof, dywnów czy parkietów. Regulacja mocy w rączce Koniec ze schylaniem się, by ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają komfortowe włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania.

  Regulacja mocy w uchwycie zezwala na szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka albo zasłonę. Ssawka do sierści PET Masz w mieszkaniu futrzastych lokatorów? dzisiaj ich sierść wreszcie przestanie być dla Ciebie zmorą - ssawka PET wyekwipowana jest w specjalne wysuwane igiełki, dzięki którym z tapicerki produktywnie pousuwasz ślady po kudłatym przyjacielu.

  Głaszcz, czesz i ciesz się do woli towarzystwem domowych zwierzaków, choćby jeśli zapragną leniwie rozłożyć się na Twojej ulubionej kanapie. Szczotka do parkietu Specjalna szczotka uchroni Twój parkiet i delikatne powierzchnie przed zarysowaniami.

  Miękki start Odkurzacz zaczyna pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją rozszerza. Turboszczotka Odkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, produkowana z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyekwipowana jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, by ułatwić efektywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! produktywniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Sygnalizacja pełnego worka O konieczności wymiany worka poinformuje Cię czerwony wskaźnik na pokrywie odkurzacza. Sygnalizacja braku worka Silnik odkurzacza jest zabezpieczony przed pracą bez worka. SPECYFIKACJA technologicznA: Funkcjonalność SuperSilent wyświetlacz LED Regulacja mocy w rączce Miękki start Sygnalizacja pełnego worka Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka Elektroniczna regulacja mocy Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Miękkie, ciche koła - przód Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie silnika stopnie i pionowy system parkowania samoczynny zwijacz przewodu Wyposażenie Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr wylotowy: HEPA13 Turboszczotka Ssawka do sierści PET Szczotka do parkietu Ssawka do książek Ssawka do szczelin Ssawka do tapicerki Uchwyt na rurze na uzupełniające szczotki wariant rury: Metalowe rury teleskopowe dane techniczne typ odkurzacza: Workowypokrywy: Czarny, Ciemnoniebieski, srebrny typ worka: Amica Bag LONG LIFE 3L Moc znamionowa (W): 700 pojemność worka / zbiornika systemu cyklonowego: 3 l Zasięg pracy: 10 m Długość przewodu przyłączeniowego: 700 cm Długość rury teleskopowej: 90 cm Długość węża: 150 cm Poziom hałasu: 61 dB Wysokość netto: 255 mm Szerokość netto: 328 mm Głębokość netto: 460 mm Waga netto: 7.7 kg Roczne zużycie energii: 23.3 kWh/rocznie


Amica VM 7012

Amica VM 7012 Najniższa Cena Online

Amica VM 7012 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7012
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Amica VM 7012 Cichy Filtr LEDOdkurzacz workowy Amica VM 7012 to nad wyraz cichy odkurzacz, z filtrem HEPA oraz wyświetlaczem LED. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:wymiary (WxSxG): 46x31x25,8 cmWaga netto: 8,6 kgPojemność worka: 3,5 lMoc: 700 WZasięg pracy: 10 mPoziom hałasu: 61 db(A)Roczne zużycie energii: 23,3 kWhKolor: SzaryTyp: WorkowyFiltr: HEPA 13Super cicha pracaWyświetlacz LEDRegulacja mocy w rączceMiękki startZabezpieczenie przed przegrzaniemZabezpieczenie silnikaZabezpieczenie przed uruchomieniem bez workaMiękkie ciche kołaZdalne sterowanie odkurzaczem Super cicha pracaHałas w trakcie odkurzania to już przeszłość.

  Wygłuszająca i konstrukcja silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, iż nie obudzi nawet śpiącej osoby. Codzienne porządki staną się przyjemnością.

  Filtr HEPA 13 Wśród Was są alergicy lub nieduże dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie zespajać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! ekran LEDW każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dopasowana jest moc silnika.

  progresywny i wyraźny ekran LED pokazuje cztery ikony informujące o tym, która z mocy jest aktualnie włączona. W zależności od potrzeb możesz dopasować siłę odkurzania optymalnego dla zasłon, sof, dywnów czy parkietów.

  Regulacja mocy w rączceKoniec ze schylaniem się, żeby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają komfortowe włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka albo zasłonę.

  TurboszczotkaOdkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, tworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić efektywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! sprawniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietuMasz taki efektowny parkiet… który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  duże twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, skutecznie i… bez zniszczeń! SPECYFIKACJA technicznADane technologiczneWysokość: 46 cmSzerokość: 31 cmGłębokość: 25,8 cmWaga netto: 8,6 kgPojemność worka: 3,5 lMoc: 700 WZasięg pracy: 10 mDługość przewodu zasilającego: 7 mDługość rur teleskopowych: 90 cmDługość węża: 150 cmPoziom hałasu: 61 db(A)Roczne zużycie energii: 23,3 kWhKolor: SzaryFunkcje i rodzaj: WorkowyFiltr: HEPA 13Super cicha pracaWyświetlacz LEDRegulacja mocy w rączceMiękki startZabezpieczenie przed przegrzaniemZabezpieczenie silnikaZabezpieczenie przed uruchomieniem bez workaMiękkie ciche kołaAutomatyczny zwijacz przewoduElektroniczna regulacja mocyMechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie wężaPoziomy i pionowy system parkowaniaZdalne sterowanie odkurzaczemSygnalizacja pełnego workaSygnalizacja braku workaWyposażenieDodatkowy filtr przed silnikiemUchwyt na rurze na minimalne wyposażenieMetalowe rury teleskopoweSsawkoszczotka uniwersalnaSsawka do tapicerkiSsawka do szczelinSsawka do książekSzczotka do parkietuTurboszczotka

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 9012

Amica VM 9012 Najniższa Cena Online

Amica VM 9012 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 9012
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody w trakcie sprzątania. Urządzenie przystępne sprzątanie trudno przystępnych zakamarków....

Amica VM 7011

Amica VM 7011 Najniższa Cena Online

Amica VM 7011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7011
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:7 m;Dominujący odcień:biały;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:sterowanie w rączce, uchwyt do przenoszenia, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;kolor:biały;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model (relacje):Amica Sharq VM;Model worka:AW3011, AW3012, AW3013;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01, WUN01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;objętość worka/pojemnika:3,5 l;Poziom głośności:61 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:konfekcyjny;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:zmywalny;wariant odkurzacza:konwencjonalny;Waga:8,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:25,8 cm;wymiary - szerokość:31 cm;wymiary - wysokość:46 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:worek;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów, szczotka szczelinowa, turboszczotka;wyświetlacz:LED;Zabezpieczenia:sygnalizacja braku worka;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Amica VM 9003

Amica VM 9003 Najniższa Cena Online

Amica VM 9003 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 9003
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM9003 Aqua Ręczny Bezprzewodowy odkurzacz pionowy, z elektroniczną regulacją mocy i dodatkowym zasilaniem w elektroszczotce. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Kolor: biały typ odkurzacza: bezprzewodowy Pojemnik na kurz Czas pracy: 16-40 min Moc znamionowa: 150W objętość zbiornika na kurz: 0,6L Elektroszczotka Podświetlenie LED elektroszczotki AquaEffect - odkurzanie na mokro dzisiaj możesz jednocześnie odkurzać i myć na mokro podłogi w całym swoim domu!

  Odkurzacz wyposażony jest w specjalny system myjący – jeśli chcesz wyeliminować nie tylko kurz,w dodatku brud i plamy, napełnij pojemnik na wodę, załóż nakładkę mopującą i przymocuj całość do szczotki i gotowe!

  Nakładka mopująca Specjalna nasadka mopująca ze zbiornikiem na wodę i ściereczką z absorpcyjnego materiału potrafi zmyć choćby lepkie i zaschnięte plamy. Bezprzewodowa praca konkretna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na komfortowe sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał przewód, takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Filtr EPA skażenia unoszące się w powietrzu stanowią dla ciebie zagrożenie? Szukasz rozwiązań, które redukują uciążliwy i zagrażający zdrowiu kurz, pyłki, roztocza czy bakterie? Wybierz odkurzacz wyekwipowany w filtr EPA.

  Filtr usuwa z wydmuchiwanego powietrza od 85 do nawet 99,5% niepożądanych cząstek. Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo i czyste, zdrowe powietrze. Ultra lekki dzisiaj porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i przyjemnym!

  Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zaimplementowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest poręczny i wygodny. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu, a także odkurzanie miejsc przy suficie, np.

  pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą szerokiego sprzętu! Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroszczotka z zaimplementowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na skrupulatnie odkurzenie nawet słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą.

  podczas sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń! Odkurzacz 3w1 Uciążliwe i czasochłonne odkurzanie, a potem mycie podłogi mopem? To już przeszłość! teraz możesz uzyskać całkowitą czystość korzystając z jednego odkurzacza 3 w 1.

  Z ręcznym, bezprzewodowym odkurzaczem pionowym sprawnie posprzątasz na sucho i jednocześnie umyjesz podłogę na mokro. Trudno dostępne miejsca, meble, a także tapicerkę samochodu komfortowo posprzątasz, dzięki możliwości skorzystania ze skróconej rączki.

  poręczne rozwiązania podnoszą jakość pracy i efekty sprzątania. Wszystko z myślą o pełnym porządku! Ssawka SOFA Specjalnie zaprojektowana ssawka SOFA przeznaczono tapicerkom zezwala na prędkie, nietrudne i efektywne doprowadzenie mebli do porządku.

  Kurz, okruchy i wszelkie skażenia ukryte choćby w zakamarkach, zostaną sprawnie wyeliminowane, a rodzinne oglądanie filmu stanie się "czystą przyjemnością". Uzupełniające zasilanie w elektroszczotce Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce zezwala na łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Tryby pracy najróżniejsze w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low umożliwiają szybkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza. Elektroniczna regulacja mocy W łatwy sposób przypasujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.

  SPECYFIKACJA technologicznA Funkcjonalność Bezprzewodowa praca Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroniczna regulacja mocy Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem funkcjonalny uchwyt i przyciski Regulacja mocy w rączce Wyposażenie Filtr wylotowy: EPA12 Ssawka SOFA Wieszak na ścianę na odkurzacz i akcesoria Ssawka do szczelin Ssawka do książek Dodatkowy filtr przed silnikiem Ssawka 2 w 1 Elektroszczotka Ładowarka dane techniczneobudowy: biały wariant odkurzacza: Bezprzewodowy wariant worka: pojemnik na kurz Tryb pracy: 16min/40min Moc znamionowa (W): 150 Czas pracy na pełnej mocy: 16 min Maksymalny czas pracy: 40 min Napięcie: 25,2V/230V Czas ładowania baterii: 4-6h dodatkowe zasilanie w elektroszczotce (W): 10 objętość worka / zbiornika systemu cyklonowego: 0.6 l Długość rury teleskopowej: 64 cm Poziom hałasu: 80 dB Wysokość netto: 1104 mm Szerokość netto: 244 mm Głębokość netto: 228 mm Waga netto: 3 kgInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Amica. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Amica.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Amica do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Amica do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Amica do 1000 zł,
 • odkurzacze Amica do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Amica do 1000 zł, odkurzacz Amica do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Amica do 1000 zł, ranking odkurzaczy Amica do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *