Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Bosch do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Bosch do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Bosch do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Bosch.

[TOP10] Odkurzacze Bosch do 1000 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Bosch do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA umożliwia odkurzanie na sucho, zbieranie wody oraz pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym albo bezworkowym z zastosowaniem filtra wodnego.

  posiada elektroniczną regulację mocy i nowy, sprawny silnik. NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka samoczynne zwijanie przewodu typ filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m pokaźny wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho przeważnie Ci potrzeba kilku rozmaitych maszyn, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean pokaźny wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny albo po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – za pomocą jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do starannego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką skrupulatnie zlikwidujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki błyskawicznie obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej aniżeli uniwersalna szczotka.

  luźne odkurzanie Dzięki naprawdę szerokiemu zasięgowi odkurzania możesz luźno i bez przerw odkurzyć sporo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria za każdym razem pod ręką Zintegrowany schowek na drobne akcesoria zagwarantuje, iż są one za każdym razem pod ręką. Jeśli podczas odurzania wnętrza chcesz przejść do odkurzania kanapy, wystarczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te nieduże ssawki są za każdym razem na miejscu, to nie musisz się już martwić, że je zgubisz. Sprytne i komfortowe rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Duży pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, iż dobra jakość powietrza jest ważna.

  prosto odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% nieznaczne cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - idealny dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  spory pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swym domu? Dzięki obfitemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie niezbędne, pojemnik na wodę może być prosto wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza wymiana kompozycja odkurzacza zezwala na luźne rołożenie się worka i użycie przystępnego miejsca w komorze, ponadto wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek starczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika sprawność Specjalna turboszczotka umożliwiająca produktywne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem znikomych przedmiotów Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi – wzmocniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa objętość worka wymiennego: wymiar L samoczynne zwijanie kabla szczególnie obszerne i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniem proste wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: wymiar XL.

  spora ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów minimalna ssawka do prania tapicerki Akcesoria W pakiecie detergenty do prania 3 niewiele znaczące akcesoria w schowku: śladowa szczotka, mała ssawka do tapicerki i znikoma ssawka szczelinowa


odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch

odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch Najniższa Cena Online

odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD41740 potężny 1700W Odkurzacz piorący AquaWash&Clean o mocy 1700W. Asygnowany do prania dywanów, zbierania płynów i odkurzania wszystkich powierzchni. Posiada zbiornik na wodę o pojemności 5 litrów.

  Promień działania urządzenia to 9 metrów. NAJWAŻNIEJSZE parametry Odkurzacz piorący Odkurzacz wielofunkcyjny Funkcja prania Możliwość odkurzania na sucho Turboszczotka Moc: 1700W Filtr wodny znaczna objętość zbiornika: 5L Turboszczotka do starannego odkurzania.

  Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką skrupulatnie zlikwidujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki ekspresowo obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej aniżeli uniwersalna szczotka.

  wielki wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho. Typowo Ci trzeba kilku najróżniejszych urządzeń, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho. Odkurzacz AquaWash&Clean obszerny wachlarz specjalistycznych akcesoriów.

  dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego urządzenia! Oszczędność i rzadsza zamiana.

  konstrukcja odkurzacza umożliwia swobodne rozłożenie się worka i użycie przystępnego miejsca w komorze, jeszcze wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchwytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. Higiena Zmywalny filtr EPA - nieskomplikowane czyszczenie pod bieżącą wodą SPECYFIKACJA technicznA Komfort Szczotka uniwersalna z separatorem minimalnych przedmiotów Wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi – usztywniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa pojemność worka wymiennego: rozmiar L samoczynne zwijanie kabla bardzo duże i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem Parkowanie pionowe i poziome Filtr ochrony silnika proste wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Zasięg odkurzania: 9 m pokaźna pojemność zbiornika: 5l Pojemnik na kurz: rozmiar XL Akcesoria W pakiecie detergenty do prania 3 minimalne akcesoria w schowku: znikoma szczotka, znikoma ssawka do tapicerki i mała ssawka szczelinowa szeroka ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów niepokaźna ssawka do prania tapicerki dane technologiczne Poziom hałasu: 85 dB(A) re 1 pW Masa netto: 12.1 kg Masa brutto (kg): 14.0 kg rozmiary urządzenia: 360 x 350 x 490 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm):.440 x 400 x 600 mm Maksymalna moc: 1700W Częstotliwość (Hz): 50 Hz


Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854)

Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854) Najniższa Cena Online

Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBH6PARQ 25,2V 1l LED Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyekwipowany w akumulator 25.2V zezwalający na 60 min pracy bezprzewodowej. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny. Silnik LongLife zapewnia wysoką efektywność.

  2 stopnie regulacji mocy, a także tryb turbo. Pojemnik na kurz w rozmiarze XL. NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Odkurzacz akumulatorowy pionowy Napięcie: 25.2 V Czas ładowania: 180 - 360 min Czas działania: 60 min SmartSnesor Control 3 stopnie regulacji mocy Higieniczny filtr wylotowy pojemność pojemnika na kurz: 1l Wysoka efektywność poprzez cały czas zawsze oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów? System SmartSensor Control stale nadzoruje pracę odkurzacza, by zapewnić wysoką efektywność odkurzania.

  Wskaźnik LED zawiadamia o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie wydajność. Dzięki czemu masz gwarancje, że urządzenie będzie pracowało sprawnie choćby przez mnóstwo lat. Maksymalna swoboda dzięki dopełniającemu wyposażeniu uzupełniające akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć charakterystyczną szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): rozciągliwy wąż, długa ssawka szczelinowa, znaczna ssawka do odkurzania tapicerki, regulowany pasek na ramię,, a także, w niektórych wariantach - niedługi uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *sprawdź szczegółowy opis i wyposażenie konkretnego rodzaju urządzenia Maksymalna swoboda dzięki dopełniającemu wyposażeniu dopełniające akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć standardową szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): sprężysty wąż, długa ssawka szczelinowa, pokaźna ssawka do odkurzania tapicerki, regulowany pasek na ramię, i, w niektórych wariantach - niedługi uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *zobacz szczegółowy opis i wyposażenie mocnego typu urządzenia nietrudne czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną efektywność.

  Do wszystkich rodzajów podłóg W pomieszczeniach są najczęściej rozmaite warianty podłóg. Skuteczna elektroszczotka AllFloor HighPower zagwarantuje dokładne odkurzanie wszelkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki.

  Pracuje z dużą prędkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia. A ponieważ jest pokaźna szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. SPECYFIKACJA technicznA wydajność Silnik LongLife dla wysokiej efektywności i długiej żywotności technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i skuteczności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej wydajności technice bezworkowej i sprawnej elektroszczotce AllFloor HighPower AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej produktywności odkurzania na wszelkich typach powierzchni SmartSensor Control: wysoka sprawność odkurzania poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli sprawności z wskaźnikiem LED 3stopnie regulacji mocy: Poziom 1: do nietrudnego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy Poziom 2: do normalnego czyszczenia i przeciętnego czasu pracy Poziom Turbo: do trudnych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED oznajmia czy jest potrzebne wyczyszczenie filtra proste wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Higieniczny filtr wylotowy Komfort Dodatkowa rolka do delikatnych parkietów: dba o delikatne podłogi dzięki wyjątkowo miękkiemu włosiu komplet akcesoriów składający się z: węża i paska na ramię, ssawki szczelinowej, do tapicerki meblowej i samochodowej – wspaniałe do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno dostępnych miejsc Czysty komfort: nieskomplikowany w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki drobnej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna swoboda: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki bardzo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża i dodatkowym akcesoriom Samostojąca pozycja dla nietrudnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny krótki czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii) 6 godzin (100% naładowanie baterii) Pojemnik na kurz: rozmiar XL.

  Miękki uchwyt Waga: 3 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Dyson do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch Bgc21x350 odkurzacz bezworkowy (4242005284528)

Bosch Bgc21x350 odkurzacz bezworkowy (4242005284528) Najniższa Cena Online

Bosch Bgc21x350 odkurzacz bezworkowy (4242005284528) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Bgc21x350 odkurzacz bezworkowy (4242005284528)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Bosch BGC21X350 filtr HEPA efektywny odkurzacz bezworkowy o kompaktowej konstrukcji z sporym pojemnikiem na kurz - dla szybszego odkurzania. Filtr HEPA: rewelacyjny dla alergików. W dodatku zmywalny, dzięki czemu oszczędzasz.

  Turboszczotka dla ekstra-precyzyjnych rezultatów odkurzania dywanów. Technologia Power AirCycle: wyższa produktywność odkurzania dzięki potrójnej cyrkulacji powietrza i konkretnemu silnikowi Bosch. Power Control: słuszne rezultaty na wszystkich podłogach dzięki dokładnej regulacji mocy i wyjątkowemu systemowi zarządzania pracą silnika NAJWAŻNIEJSZE rodzaj: Odkurzacz bezworkowyMoc: 600WŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.Elektroniczna regulacja siły ssaniaPojemnik na kurz: rozmiar LRura teleskopowaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaPromień działania: 10 mTyp filtra: HEPA hygienic filterZwijanie kabla: samoczynnie Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrzeWierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna.

  prosto odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% drobne cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - znakomity dla alergików.***** A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  Turbo-moc do precyzyjnego odkurzaniaMożesz z łatwością osiągnąć najlepsze rezultaty z turboszczotką. Przy równoczesnym odkurzaniu i wyczesywaniu obrotowym wałkiem, turboszczotka wyjątkowo starannie likwiduje włókna, włosy, nitki i sierść z dywanów i wykładzin.

  Wyższa wydajność odkurzania, nawet gdy pojemnik na kurz się zapełni.Wysoka skuteczność nawet po zapełnieniu się pojemnika na kurz? Dzięki technice Power AirCycle i technologii silników Bosch jest to osiągalne.

  precyzyjnie obliczony cyklon i stosowny przepływ powietrza sprawiają, iż powietrze krąży w pojemniku na kurz trzykrotnie, a solidna siła odśrodkowa oddziela kurz od powietrza. Czystsze powietrze i higieniczna obsługa dzięki dwóm filtrom.Podwójna higiena dzięki dwóm filtrom: jednemu pod pojemnikiem na kurz, a drugiemu z tyłu urządzenia, aby zapewnić czystsze powietrze w domu.

  na dodatek, dzięki przemyślanej konstrukcji pojemnik na kurz można w pełni wyczyścić bez dotykania filtra, co zagwarantuje jeszcze bardziej higieniczną obsługę. Łatwiejsze czyszczenie pojemnika na kurz.wygodna obsługa jest ważna podczas odkurzania.

  Dzięki EasyClean System czyszczenie urządzenia jest pokaźnie łatwiejsze. Pojemnik na kurz wyjmuje się za naciśnięciem przycisku bez rozsypywania kurzu. Dzięki kolistemu kształtowi pojemnik na kurz jest łatwiejszy do czyszczenia, ponieważ skażenia nie gromadzą się w narożnikach.

  Łatwe, zajmujące mało miejsca przechowywanie węża. Przechowywanie odkurzacza zajmuje przestrzeń. Ale nie tak niezwykle jak kiedyś! Dzięki prostemu rozwiązaniu do przechowywania węża, wąż można potężnie przymocować do urządzenia, oszczędzając miejsce.

  rewelacyjny do przechowywania w niewielkiej przestrzeni, takiej jak szafka. Niepokaźne rozmiary z sporym pojemnikiem na kurz - dla wygodnego odkurzania.Oszczędzaj czas i miejsce. Kompaktowy,skuteczny odkurzacz gwarantuje łatwą i ergonomiczną obsługę dzięki niewielkim wymiarom i lekkiej konstrukcji.

  obszerny pojemnik na kurz zagwarantuje jeszcze pokaźniejszą wygodę, ponieważ rzadziej trzeba go opróżniać. Ponieważ urządzenie zajmuje niewiele miejsca, jest proste do przechowywania. SPECYFIKACJA technologicznASkutecznośćBezworkowy.

  Skutecznie, ekspresowo i czysto - bez konieczności używania wymiennych worków. Brak dodatkowych kosztów.szczególnie wysoka skuteczność dzięki wysokiemu przepływowi powietrza highPower Airflow: potężny silnik ze zoptymalizowaną aerodynaiką.Poziom głośności: 78 db(A)HigienaFiltr HEPA: rewelacyjny dla alergików.

  Filtr jest dodatkowo zmywalny, dzięki czemu unikasz dodatkowych kosztów.Wysoka efektywność systemu separacji kurzu KomfortKompaktowy rozmiarCiężar: 4.711 kg (bez wyposażenia)Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.Elektroniczna regulacja siły ssaniaWygodny, użyteczny uchwytPojemnik na kurz: rozmiar L.Rura teleskopowaPrzełączalna szczotka rolkowaAutomatyczne zwijanie kablaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaPromień działania: 10 mTyp filtra: HEPA hygienic filterZwijanie kabla: automatycznieWymiary i wagaWymiary urządzenia: 290 x 301 x 446 mmCiężar - bez wyposażenia: 4,7 kgMasa brutto: 7,8 kgMasa netto (kg): 6,2 kgSzczegółowe dane technologiczneNatężenie (A): 10 ACzęstotliwość (Hz): 50/60 HzMoc znamionowa (2010/30/EC): 750 WAkcesoriaZawarte akcesoria: 1 x Ssawka szczelinowa, 1 x Ssawka do tapicerki


Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900
 • Ilość ofert: 7
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim kolorze. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy śladowym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie zapotrzebowania można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania efektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli z łatwością odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszystkich 18V maszyn Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszystkich sprzętów domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych marki Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - wydajne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę dobrą efektywność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która powoduje, iż nasz cyfrowy silnik jest silny, bezusterkowy i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni mocne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie albo z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz wyraźnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki czemu progresywnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy zawsze, kiedy ich potrzebujesz. Wystarczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 wyprodukowane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak przystępne jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową sprawia, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To sprawia,teraz możesz jeszcze luźnoj odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszelkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Nieprzeciętny także w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Z łatwością odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, dodatkowo meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz zarówno twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany oraz wykładziny. Unlimited prosto też zmienić w ergonomiczne urządzenie, które jest wyśmienite do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najszczególniej kompaktowy: luźne odkurzanie przy niedużym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno dostępne miejsca w samochodzie łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: wymiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość poziomów mocy: 2Szczegółowe informacje techniczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0Maksymalny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Dyson do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch bcs611p4a

Bosch bcs611p4a Najniższa Cena Online

Bosch bcs611p4a - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch bcs611p4a
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy pionowy Bosch BCS611P4A Nasz najlżejszy odkurzacz wielofunkcyjny pionowy. Z wymienną baterią z niezawodnego systemu elektronarzędzi Bosch Power for ALL linia zielona. NAJWAŻNIEJSZE cechyPojemnik na kurz: rozmiar MPower For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek.Czas pracy: do 30 min w trybie normalnymFiltr o długiej żywotnościWskaźnik ładowaniaIlość poziomów mocy: 2Czas ładowania: 4 hNapięcie: 18,0 V Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji.Odkurzanie tak nietrudne jak tylko się da.

  Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, iż odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i elektroszczotką 2,3 kg. To sprawia,dzisiaj możesz jeszcze swobodniej odkurzać wszystkie miejsca od podłogi aż po sufit.

  Odkurzanie na wszystkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Idealny ponadto w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Łatwo odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, też meble tapicerowane, a nawet sufit.

  luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek. Sprawnie odkurzysz równocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany i wykładziny. Unlimited prosto też zmienić w użyteczne urządzenie, które jest wyśmienite do odkurzania w samochodzie.

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - wydajne odkurzanie.Zasługujesz na naprawdę prawidłową produktywność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w technikę silników bezszczotkowych, która powoduje, że nasz cyfrowy silnik jest silny, niezawodny i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką AllFloor Power Brush zapewni potężne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg. Przystępne wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatorom.Chcesz posprzątać cały dom unikając nieoczekiwanego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci trzeba pokaźniejszej rozciągliwości pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  technika silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą sprawnością dzięki odkurzaczom firmy Bosch: Jako projektant i producent wysokowydajnych silników tworzonych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, że nasze odkurzacze nie tylko zapewnią słuszne rezultaty sprzątania i łatwość użytkowania, ale także będą służyć przez lata.

  Oryginalny akumulator Bosch o długiej żywotności. Producent Bosch posiada ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji odkurzaczy i ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie akumulatorów. Jako pionier w technice akumulatorów zapewnia jakość, na której za każdym razem można polegać: dla wyśmienitych rezultatów.

  Oryginalny akumulator Bosch zapewnia długą żywotność, długi czas pracy, wysoką wydajność i łatwą obsługę dzięki nieznacznej wadze. Akumulator Bosch z innowacyjną technologią powoduje, iż sprzątanie domu jest tak wygodne i prędkie, jak to tylko możliwe.

  Power For All Alliance. Jeden akumulator dla wszelkich urządzeń w Twoim w domu. Większość maszyn wykorzystuje zróżnicowane warianty akumulatorów, co może bratać się z dodatkowymi kosztami używania. Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance.

  Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np. Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz zastosować jednego akumulatora do prawie wszystkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie i wokół niego.

  SPECYFIKACJA technologicznASkutecznośćEfektywne odkurzanie: Elektroszczotka AllFloor Power Brush i kompaktowy silnik cyfrowy TurboSpin pozwolą z łatwością odkurzyć wszystkie powierzchnie.Silnik TurboSpin: wykonany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy.W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) i innych marek.Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywania.Czas pracy pojedynczego akumulatora 2.5 Ah:Do 30 min w trybie Normalnym bez elektroszczotkiDo 25 min w trybie Normalnym z elektroszczotkąDo 8 min w trybie Turbo z elektroszczotką HigienaFiltr o długiej żywotności: filtr typu Cartridge z membraną Pure Air i higienicznym filtrem wylotowym dla czystości wydmuchiwanego powietrza.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz i brak konieczności mycia filtra.Pojemnik na kurz: rozmiar M.KomfortNajbardziej kompaktowy: luźne odkurzanie przy znikomym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji.Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – poł


BCH3K2301 Series 4 Flexxo Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005278435)

BCH3K2301 Series 4 Flexxo Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005278435) Najniższa Cena Online

BCH3K2301 Series 4 Flexxo Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005278435) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: BOSCH
 • Pełna nazwa odkurzacza: BCH3K2301 Series 4 Flexxo Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005278435)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH BCH3K2301 może pochwalić się wytrzymałym i produktywnym akumulatorem, wyjątkowo długą żywotnością i niedługim czasem ładowania. Technologia litowo-jonowa Bosch sprawdziła się w elektronarzędziach Bosch i jest synonimem wysokiej efektywności pracy i długiej żywotności akumulatorów.


Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bch6l2561

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bch6l2561 Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bch6l2561 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bch6l2561
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy pionowy Bosch BCH6L2561 nieskomplikowany w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niedużej wadze i systemowi EasyClean. NAJWAŻNIEJSZE cechy Silnik LongLife dla wysokiej sprawności i długiej żywotności technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i wydajności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie 3stopnie regulacji mocy Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED sygnalizuje czy jest niezbędne wyczyszczenie filtra System EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Pojemnik na kurz: wymiar XL Wskaźnik ładowania baterii: tak, potrójny niedługi czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii) 6 godzin (100% naładowanie baterii) Wysoka efektywność przez cały czas zawsze oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów? System SmartSensor Control stale monitoruje pracę odkurzacza, żeby zapewnić wysoką wydajność odkurzania.

  Wskaźnik LED sygnalizuje o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie skuteczność. Dzięki temu masz gwarancje, iż urządzenie będzie pracowało skutecznie choćby poprzez niemało lat. Nietrudny do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy prosto postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najmocniej Ci pasuje.

  Samostojąca budowa - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Nieskomplikowane czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną efektywność.

  Do wszelkich rodzajów podłóg W pomieszczeniach są przeważnie różne warianty podłóg. Sprawna elektroszczotka AllFloor HighPower zagwarantuje precyzyjne odkurzanie wszelkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki.

  Pracuje z dużą prędkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia. A ponieważ jest obfita szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. Technologia litowo-jonowa Bosch technologia litowo-jonowa Bosch sprawdziła się i potwierdziła swoją jakość w dziedzinie elektronarzędzi, a także stała się synonimem wysokiej wydajności i długiej żywotności akumulatorów.

  charakteryzuje się długim czasem pracy i krótkim cyklem ładowania. SPECYFIKACJA technicznA efektywność Silnik LongLife dla wysokiej sprawności i długiej żywotności technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i skuteczności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej efektywności technologii bezworkowej i sprawnej elektroszczotce AllFloor HighPower AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej skuteczności odkurzania na wszelkich typach powierzchni sensor Control: sensorowa kontrola skuteczności dla znikomego wysiłku przy czyszczeniu.

  Sygnał LED w przypadku konieczności czyszczenia filtra 3stopnie regulacji mocy: Poziom 1: do nietrudnego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy Poziom 2: do normalnego czyszczenia i średniego czasu pracy Poziom Turbo: do nieprzystępnych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED oznajmia czy jest potrzebne wyczyszczenie filtra proste wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Komfort Czysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki znikomej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki wyjątkowo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny krótki czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii) 6 godzin (100% naładowanie baterii) Pojemnik na kurz: wymiar XL Miękki uchwyt Waga:3 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch Odkurzacz aquawash & clean bwd420hyg darmowy transport

Bosch Odkurzacz aquawash & clean bwd420hyg darmowy transport Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz aquawash & clean bwd420hyg darmowy transport - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz aquawash & clean bwd420hyg darmowy transport
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wyjątkowo skuteczne odkurzanie Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH AquaWash & Clean dostosowany jest do wykonywania wielu zadań, związanych z utrzymaniem czystości. Nie tylko precyzyjnie odkurzy,ponadto zbierze rozlane płyny, upierze uporczywe plamy na dywanie albo tapicerce, a choćby zadba o świeżość powietrza w Twoim domu.

  Jego fenomen polega na skutecznym silniku, akcesoriach i pracy w dwóch trybach: workowym albo z filtrem wodnym. O wysoką jakość wydmuchiwanego powietrza dba podwójny system filtracji – filtr wodny i HEPA.

  Gdy Twój dywan lub tapicerka wymaga odświeżenia, nie musisz już wzywać ekipy piorącej. Starczy podłączyć spryskiwacza wraz ze specjalną końcówką, wlać detergent do stosownego pojemnika i pozbyć się uporczywej plamy.

  Odkurzacz wielofunkcyjny poradzi sobie z każdym postawionym mu zadaniem, choćby praniem tapicerki w samochodzie. W odkurzaczach wielofunkcyjnych AquaWash & Clean możesz korzystać z pełnej mocy (2000 W), lub jej części – w zależności od potrzeb.

  Przyciskami +/- regulujesz moc, a efekt wyświetlany jest za pomocą niebieskich diod. Zbieranie płynów Koniec z bieganiem po papierowy ręcznik albo mopa. Dzisiaj, kiedy rozleje się sok albo kawa na podłogę wystarczą dwa ruchy odkurzacza ze specjalną ssawką do zbierania płynów i znów będziesz cieszyć się nieskazitelnie czystą podłogą.

  Odkurzanie z workiem lub filtrem wodnym Jeden pojemnik – dwie funkcje: odkurzanie na mokro albo sucho. Kiedy chcesz wciągnąć rozlany płyn z podłogi lub odkurzyć z użyciem podwójnej filtracji, wlej do pojemnika wodę.

  Jeśli korzystasz z odkurzacza w klasyczny sposób, możesz włożyć worek, zapełniając wskazaną część pojemnika. Obsługa jest bardzo prosta. Podwójna filtracja Dla alergików, rodzin z dziećmi oraz osób wyjątkowo dbających o czystość powietrza, odkurzacz BOSCH AquaWash & Clean to perfekcyjne rozwiązanie.

  Odkurzacz wielofunkcyjny zaopatrzony został w dwa filtry: wodny i HEPA. To podwójne zabezpieczenie zatrzymuje bakterie, pyłki a choćby zarodniki grzybów, a Ty i Twoi bliscy możecie oddychać czystym i świeżym powietrzem.

  Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa zaawansowanych systemów filtracji. HEPA to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie skażenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.

  zastosowany w odkurzaczu filtr HEPA jest filtrem zmywalnym, co oznacza mniejsze koszty eksploatacji. Sprawnie działa worek oczyszczający z wielowarstwową włókniną filtracyjną, zatrzymującą prawie wszystkie cząstki skażeń i kurzu.

  zasięg 12 METRÓW dzięki czemu odkurzaczowi producenta BOSCH sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze niż dotychczas. Budowa urządzenia i długi przewód umożliwiają pracę w promieniu 12 metrów! nawet dalekie zakamarki odkurzysz bez konieczności przełączania kabla do innego kontaktu.

  Szczotka przełączalna z separatorem Kiedy zmieniasz powierzchnię odkurzania z miękkiej na twardą, wystarczy jeden klik, by komfort pracy pozostał ten sam. Szczotka przełączalna poradzi sobie z brudem na każdej płaszczyźnie.

  zaopatrzona w specjalny separator małych przedmiotów sprawia, że nie musisz się martwić,w trakcie odkurzania wciągniesz drogocenny pierścionek lub niezauważoną na dywanie mikro zabawkę dziecka. Cokolwiek cennego wciągnie odkurzacz, znajdzie się w specjalnym koszyczku.

  Bezpieczny worek Worek do odkurzacza AquaWash & Clean wykonany jest ze specjalnego materiału, który filtruje wydmuchiwane z odkurzacza powietrze. Jest dodatkowo trwały i niepodatny na rozerwanie, a jego specjalne zamknięcie umożliwia higieniczną podmianę.


Odkurzacz BOSCH BCHF220T (4242005183289)

Odkurzacz BOSCH BCHF220T (4242005183289) Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BCHF220T (4242005183289) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BCHF220T (4242005183289)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis szczegółowy

  Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu,
  Wytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej efektywności i krótkiego czasu ładowania,
  Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni,
  2 stopnie mocy,
  Higiena,
  Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą,
  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.
  Komfort
  Ekstra długi czas pracy do 44 min,
  Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki nad wyraz giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża
  Samostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka,
  Czysty komfort: łatwy w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki drobnej wadze i systemowi EasyClean
  System EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.
  Czas ładowania: 4-5 godzin
  Wskaźnik ładowania akumulatora: tak
  Ciężar: 2.5 kg
  Pojemnik na kurz: wymiar L.

  właściwości artykułu Kolor: Czarny
  Okres gwarancji: 24 mies.
  objętość zbiornika: 0,4 l (dm³)
  Poziom hałasu: 30 dB
  liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety: 9 op. Zb. (DU)
  Opakowanie recyklingowe: Nie
  rodzaj palety: Paleta 800 X 1200 mm
  wymiar opakowania (SxWxG): 36,3 x 26,2 x 64,8 cm
  liczba warstw na palecie: 3 warstw (powłoka)
  Wysokość palety: 2,15 m
  Waga brutto: 7,12 kg
  wymiary (SxDxW): 26,5 x 16,5 x 116 cm
  zastosowane technologie: Allfloor HighPower
  Maksymalna ilość warstw na palecie: 3 warstw (warstwa)
  Kod CN: 8508 11 00
  Opakowanie display: Nie
  wariant opakowania konsumenckiego: Karton
  cechy urządzenia: użyteczna rączka, Parkowanie pionowe, Uchwyt do przenoszenia, Wskaźnik konieczności naładowania, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika, ekran poziomu mocy, ekran LED, praktyczny uchwyt, Schowek na akcesoria, Wskaźnik zapełnienia filtra, wyświetlacz LCD
  Instrukcja: Tak
  ilość opakowań konsumenckich: 1 szt.
  Waga warstwy palety: 64,08 kg
  Waga jednostkowa brutto: 3,28 kg
  Regulacja mocy: Tak
  Dodatkowy opis produktu: szybkie odkurzanie wszystkich powierzchni nawet pod meblami dzięki niezywkle rozciągliwemu przegubowi szczotki. Wygodna funkcjonalność 2w1: odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla obszerniejszej sprężystości w działaniu za każdym razem pod ręką: przystępne odstawianie gdziekolwiek chcesz dzięki samostojącej konstrukcji czysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki drobnej wadze i systemowi easyclean
  Zabezpieczenia: Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed przeładowaniem
  Czas pracy bezprzewodowej: 44 min
  rodzaj zasilania: Akumulatorowe
  Czas ładowania: 4 h (godz.)
  Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami): 1 PLN
  liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie: 27 op. Zb. (DU)
  Waga netto: 2,5 kg
  niedługi opis marketingowy: Nareszcie! bezprzewodowo. Jeszcze więcej swobody. Świetny pomocnik do prędkiego sprzątania w międzyczasie, ze stale wysoką sprawnością.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Bosch. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Bosch.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Bosch do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Bosch do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Bosch do 1000 zł,
 • odkurzacze Bosch do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Bosch do 1000 zł, odkurzacz Bosch do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Bosch do 1000 zł, ranking odkurzaczy Bosch do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *