Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Bosch do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Bosch do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Bosch do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Bosch.

[TOP10] Odkurzacze Bosch do 1000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Bosch do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Bosch BWD421

Bosch BWD421 Najniższa Cena Online

Bosch BWD421 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD421
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wyjątkowo wydajne odkurzanie Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH AquaWash & Clean dopasowany jest do wykonywania wielu zadań, związanych z utrzymaniem czystości. Nie tylko skrupulatnie odkurzy,również zbierze rozlane płyny, upierze uporczywe plamy na dywanie lub tapicerce, a nawet zadba o świeżość powietrza w Twoim domu.

  Jego fenomen polega na skutecznym silniku, akcesoriach i pracy w dwóch trybach: workowym lub z filtrem wodnym. O wysoką jakość wydmuchiwanego powietrza dba podwójny system filtracji – filtr wodny i HEPA.

  Gdy Twój dywan albo tapicerka wymaga odświeżenia, nie musisz już wzywać ekipy piorącej. Wystarczy podłączyć spryskiwacza wraz ze specjalną końcówką, wlać detergent do adekwatnego pojemnika i pozbyć się uporczywej plamy.

  Odkurzacz wielofunkcyjny poradzi sobie z każdym postawionym mu zadaniem, choćby praniem tapicerki w samochodzie. W odkurzaczach wielofunkcyjnych AquaWash & Clean możesz korzystać z pełnej mocy (2100 W), lub jej części – w zależności od potrzeb.

  Przyciskami +/- regulujesz moc, a efekt wyświetlany jest za pomocą niebieskich diod. Zbieranie płynów Koniec z bieganiem po papierowy ręcznik albo mopa. Teraz, kiedy rozleje się sok albo kawa na podłogę wystarczą dwa ruchy odkurzacza ze specjalną ssawką do zbierania płynów i znów będziesz radować się nieskazitelnie czystą podłogą.

  Odkurzanie z workiem lub filtrem wodnym Jeden pojemnik – dwie funkcje: odkurzanie na mokro albo sucho. Kiedy chcesz wciągnąć rozlany płyn z podłogi albo odkurzyć z zastosowaniem podwójnej filtracji, wlej do pojemnika wodę.

  Jeśli korzystasz z odkurzacza w tradycyjny sposób, możesz włożyć worek, zapełniając wyznaczoną część pojemnika. Obsługa jest nad wyraz prosta. Podwójna filtracja Dla alergików, rodzin z dziećmi oraz osób wyjątkowo dbających o czystość powietrza, odkurzacz BOSCH AquaWash & Clean to doskonałe rozwiązanie.

  Odkurzacz wielofunkcyjny wyekwipowany został w dwa filtry: wodny i HEPA. To podwójne zabezpieczenie zatrzymuje bakterie, pyłki a choćby zarodniki grzybów, a Ty i Twoi bliscy możecie oddychać czystym i świeżym powietrzem.

  Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa innowacyjnych systemów filtracji. HEPA to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.

  zastosowany w odkurzaczu filtr HEPA jest filtrem zmywalnym, co oznacza mniejsze koszty eksploatacji. Efektywnie działa worek oczyszczający z wielowarstwową włókniną filtracyjną, zatrzymującą prawie wszystkie cząstki zanieczyszczeń i kurzu.

  zasięg 12 METRÓW dzięki czemu odkurzaczowi firmy BOSCH sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze aniżeli dotychczas. Kompozycja urządzenia oraz długi przewód umożliwiają pracę w promieniu 12 metrów! choćby dalekie zakamarki odkurzysz bez konieczności przełączania kabla do innego kontaktu.

  Szczotka przełączalna z separatorem Kied...


Bosch BBH3ZOO25

Bosch BBH3ZOO25 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ZOO25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ZOO25
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezprzewodowy Bosch BBH3ZOO25 Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Napięcie: 25,2 V Maksymalny czas pracy: 55 min Czas ładowania: 4-5 godzin liczba poziomów mocy: 2 Waga urządzenia: 3,0 kg Pojemnik na kurz wymiar L Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  prosto odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, na dodatek meble tapicerowane, a choćby sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest genialny do odkurzania w samochodzie.

  Maksymalnie wszechstronny komfortowe rozwiązanie 2w1: odkurzaczem pionowym odkurzysz podłogi zaś recznym meble i tapicerkę. Prosty do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najszczególniej Ci pasuje.

  Samostojący konstrukcja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka wydajność niemało odkurzaczy traci ekspresowo moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz.

  Skuteczny system RobustAir gwarantuje wysoką sprawność dzięki zachowaniu adekwatnego poziomu przepływu powietrza i udoskonalonemu uszczelnieniu. To powoduje, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia.

  Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Łatwe czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną wydajność. Łatwe odkurzanie sierści za każdym razem pod reką.

  Wszechstronne akcesoria dla właścicieli zwierząt. Z komfortowym przechowywaniem w schowku w obudowie. Czystość na wszelkich poziomach. Odkurzaczem 2w1 plus akcesoria odkurzysz wszelkie zabrudzenia, od podłogi aż po sufit.

  Stale wysoka efektywność. RobustAir System dla wysokiej skuteczności odkurzania choćby przy zapełniającym się pojemniku. Rzadsze czyszczenie pojemnika i filtra. Zoptymalizowane filtry i przepływ powietrza dla łatwiejszej obsługi.

  Bezprzewodowy i zawsze gotowy do pracy. Baterie litowo- jonowe o długiej żywotności z ekstra długim czasem pracy. Efektywność łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej* ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt.

  Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej efektywności i niedługiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni 2 poziomy mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czys...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBH32101

Bosch BBH32101 Najniższa Cena Online

Bosch BBH32101 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH32101
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator litowo-jonowy pozwalający na 50 min pracy bezprzewodowej. Czas ładowania wynosi około 4 - 5 godzin. Urządzenie ma odłączany odkurzacz ręczny. W komplecie znajduje się szczotka 2w1, ssawka szczelinowa teleskopowa, a także elektroszczotka.


Bosch BWD41720

Bosch BWD41720 Najniższa Cena Online

Bosch BWD41720 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD41720
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz AquaWash Clean Bosch z funkcją czyszczenia na mokro i sucho.

  Z dodatkową szczotką do delikatnego parkietu.

  Odkurzacz wielofunkcyjny: pierze dywany, zbiera płyny i odkurza wszystkie powierzchnie z pomocą szerokiego wachlarza akcesoriów
  Szczotka do parkietów: staranne i prędkie odkurzanie nawet delikatnych podłóg
  Wysoka moc silnika - precyzyjne czyszczenie
  Filtr wodny: sprawna filtracja dla czystości wydmuchiwanego powietrza
  spory pojemnik na zanieczyszczenia: 5-litrowa pojemność dla dłuższej pracy bez konieczności przerw przy czyszczeniu na mokro

  Szczotka uniwersalna z separatorem niewielkich przedmiotów
  Szczotka do parkietu z naturalnym włosiem szybko odkurzy nawet delikatny parkiet
  Wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi – usztywniony oplotem z jedwabnej nici
  Rura teleskopowa
  pojemność worka wymiennego: wymiar L
  automatyczne zwijanie kabla
  szczególnie pokaźne i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem
  Parkowanie pionowe i poziome
  Filtr ochrony silnika
  proste wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz
  Promień działania: 9 m
  wielka pojemność zbiornika: 5l
  Pojemnik na kurz rozmiar XL
  W zestawie:

  • detergenty do prania
  • ssawka zbierająca wodę
  • mała szczotka, nieznaczna ssawka do tapicerki i niewiele znacząca ssawka szczelinowa
  duża ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów
  śladowa ssawka do prania tapicerki

  Szczotka do dywanów i twardych powierzchni Przełączalna szczotka rolkowa
  Zwijanie kabla samoczynnie
  Rura teleskopowa
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BWD41740

Bosch BWD41740 Najniższa Cena Online

Bosch BWD41740 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD41740
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Prezentacja 3D: Odkurzacz piorący Aqua Wash&Clean BWD41740 Odkurzacz AquaWash&Clean Bosch z funkcją czyszczenia na mokro i sucho. Z mocą max 1700 W - pierze dywany, zbiera mokre zabrudzenia, odkurzy wszystkie prowierzchnie.

  Z turboszczotką do gruntownego odkurzania dywanów. Odkurzacz wielofunkcyjny: pierze dywany, zbiera płyny i odkurza wszystkie powierzchnie z pomocą szerokiego wachlarza akcesoriów Turboszczotka: wysokoobrotowa szczotka dla wydajniejszego odkurzania dywanów Wysoka moc silnika - dokładne czyszczenie Filtr wodny: sprawna ltracja dla czystości wydmuchiwanego powietrza obfity pojemnik na skażenia: 5-litrowa objętość dla dłuższej pracy bez konieczności przerw przy czyszczeniu na mokro Funkcje specjalne: nad wyraz obfite i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniem Szczotka uniwersalna z separatorem drobnych przedmiotów Filtr ochrony silnika nieskomplikowane wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Akcesoria w komplecie: W komplecie detergenty do prania 3 minimalne akcesoria w schowku: śladowa szczotka, niepokaźna ssawka do tapicerki i znikoma ssawka szczelinowa obszerna ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów drobna ssawka do prania tapicerki rozmiary: 360 x 350 x 490 mmPozostałe właściwości: Wyposażenie dopełniające: BBZWD4BAG: pakiet worków 4 szt.

  BBZWDSET: komplet do prania...


Bosch BBS611

Bosch BBS611 Najniższa Cena Online

Bosch BBS611 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS611
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TYLKO DZIŚ! sprawdź promocje na MALL MONDAY Odkurzacz pionowy 2w1 z efektywnym akumulatorem litowo-jonowym, zapewniającym do 30 minut pracy. Bosch BBS611MAT jest wyposażony w wydajną technikę bezworkową i wysokowydajną szczotkę AllFloor Power.

  Akumulator jest częścią systemu Bosch Home & Garden 18 V.


Bosch BGC21X300

Bosch BGC21X300 Najniższa Cena Online

Bosch BGC21X300 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGC21X300
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:7 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:550 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:76 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:6,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:krystaliczny pojemnik;wymiary - głębokość:44,6 cm;rozmiary - szerokość:29 cm;wymiary - wysokość:30,1 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;ekran:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Bosch BGLS4POW2

Bosch BGLS4POW2 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS4POW2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4POW2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz z workiem o mocy silnika 850 W, regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa, filtr antyalergiczny HEPA H 13, miękkie gumowe kółka, zasięk pracy 10 m, worek wymienny o obszerności 4.5 l, 10 lat gwarancji na silnik z technologią Bosch "Made in Germany", samoczynne zwijanie przewodu....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Zelmer do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGS21POW2

Bosch BGS21POW2 Najniższa Cena Online

Bosch BGS21POW2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS21POW2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:750 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:78 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:6,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:transparentny pojemnik;wymiary - głębokość:28,7 cm;wymiary - szerokość:30,1 cm;wymiary - wysokość:44,9 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:2w1: szczotka do tapicerki i szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Bosch BGLS4HYG2

Bosch BGLS4HYG2 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS4HYG2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4HYG2
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy BOSCH BGLS4HYG2 Higiena i dbałość o zdrowie. Zmywalny filtr UltraAllergy: nadzwyczajna filtracja powietrza - filtr polecany zwłaszcza dla alergików. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu dla świeżości wydmuchiwanego powietrza.

  Power Control: trafne rezultaty na wszelkich podłogach dzięki starannej regulacji mocy i wyjatkowemu systemowi zarządzania pracą silnika. Technika silników Bosch- moc "Made in Germany" Ciesz się ze stale konkretną produktywnością z odkurzaczami firmy Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, aby odkurzacz nie tylko zapewniał słuszne rezultaty lecz równiez służył na lata.

  Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją najlepszy filtr antyalergiczny Bosch Premium UltraAllergy. Rewelacyjna jakość powietrza i dbanie o zdrowie jest stanowczo ważne dla alergików.

  Zmywalny filtr UltraAllergy nawet klasy ULPA eliminuje do 99.99% alergenów, nieznacznych cząsteczek i bakterii zapobiegając im przedostanie się z powrotem do pomieszczenia w wydmuchiwanym powietrzu. Dodatkowo oczyszcza powietrze lepiej standardowe filtry eliminując krzywdzące skażenia z Twojego otoczenia.

  oczyszczane powietrze bardziej czyste od normalnego w Twoim domu. Możesz dzisiaj naprawdę odetchnąć! Świeże powietrze w trakcie odkurzania. Worki wymienne AirFresh uniemożliwiają rozwojowi nieprzyjemnych zapachów dzięki technologii węgla aktywnego.

  Filtrują aż 99,9% znikomych cząsteczek kurzu. Poręczne zamknięcie worka zagwarantuje jego higieniczna wymianę. Niezwykle sugerowany dla właścicieli zwierząt domowych.Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Bosch. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Bosch.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Bosch do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Bosch do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Bosch do 1000 zł,
 • odkurzacze Bosch do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Bosch do 1000 zł, odkurzacz Bosch do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Bosch do 1000 zł, ranking odkurzaczy Bosch do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.