Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Bosch do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Bosch do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Bosch do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Bosch.

[TOP10] Odkurzacze Bosch do 1000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Bosch do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Bosch BBH32101

Bosch BBH32101 Najniższa Cena Online

Bosch BBH32101 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH32101
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator litowo-jonowy pozwalający na 50 min pracy bezprzewodowej. Czas ładowania wynosi około 4 - 5 godzin. Urządzenie ma odłączany odkurzacz ręczny. W komplecie znajduje się szczotka 2w1, ssawka szczelinowa teleskopowa, a także elektroszczotka.


Bosch BGLS4HYG2

Bosch BGLS4HYG2 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS4HYG2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4HYG2
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy BOSCH BGLS4HYG2 Higiena i dbałość o zdrowie. Zmywalny filtr UltraAllergy: nadzwyczajna filtracja powietrza - filtr polecany zwłaszcza dla alergików. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu dla świeżości wydmuchiwanego powietrza.

  Power Control: trafne rezultaty na wszelkich podłogach dzięki starannej regulacji mocy i wyjatkowemu systemowi zarządzania pracą silnika. Technika silników Bosch- moc "Made in Germany" Ciesz się ze stale konkretną produktywnością z odkurzaczami firmy Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, aby odkurzacz nie tylko zapewniał słuszne rezultaty lecz równiez służył na lata.

  Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją najlepszy filtr antyalergiczny Bosch Premium UltraAllergy. Rewelacyjna jakość powietrza i dbanie o zdrowie jest stanowczo ważne dla alergików.

  Zmywalny filtr UltraAllergy nawet klasy ULPA eliminuje do 99.99% alergenów, nieznacznych cząsteczek i bakterii zapobiegając im przedostanie się z powrotem do pomieszczenia w wydmuchiwanym powietrzu. Dodatkowo oczyszcza powietrze lepiej standardowe filtry eliminując krzywdzące skażenia z Twojego otoczenia.

  oczyszczane powietrze bardziej czyste od normalnego w Twoim domu. Możesz dzisiaj naprawdę odetchnąć! Świeże powietrze w trakcie odkurzania. Worki wymienne AirFresh uniemożliwiają rozwojowi nieprzyjemnych zapachów dzięki technologii węgla aktywnego.

  Filtrują aż 99,9% znikomych cząsteczek kurzu. Poręczne zamknięcie worka zagwarantuje jego higieniczna wymianę. Niezwykle sugerowany dla właścicieli zwierząt domowych.


Bosch BWD421

Bosch BWD421 Najniższa Cena Online

Bosch BWD421 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD421
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wyjątkowo wydajne odkurzanie Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH AquaWash & Clean dopasowany jest do wykonywania wielu zadań, związanych z utrzymaniem czystości. Nie tylko skrupulatnie odkurzy,również zbierze rozlane płyny, upierze uporczywe plamy na dywanie lub tapicerce, a nawet zadba o świeżość powietrza w Twoim domu.

  Jego fenomen polega na skutecznym silniku, akcesoriach i pracy w dwóch trybach: workowym lub z filtrem wodnym. O wysoką jakość wydmuchiwanego powietrza dba podwójny system filtracji – filtr wodny i HEPA.

  Gdy Twój dywan albo tapicerka wymaga odświeżenia, nie musisz już wzywać ekipy piorącej. Wystarczy podłączyć spryskiwacza wraz ze specjalną końcówką, wlać detergent do adekwatnego pojemnika i pozbyć się uporczywej plamy.

  Odkurzacz wielofunkcyjny poradzi sobie z każdym postawionym mu zadaniem, choćby praniem tapicerki w samochodzie. W odkurzaczach wielofunkcyjnych AquaWash & Clean możesz korzystać z pełnej mocy (2100 W), lub jej części – w zależności od potrzeb.

  Przyciskami +/- regulujesz moc, a efekt wyświetlany jest za pomocą niebieskich diod. Zbieranie płynów Koniec z bieganiem po papierowy ręcznik albo mopa. Teraz, kiedy rozleje się sok albo kawa na podłogę wystarczą dwa ruchy odkurzacza ze specjalną ssawką do zbierania płynów i znów będziesz radować się nieskazitelnie czystą podłogą.

  Odkurzanie z workiem lub filtrem wodnym Jeden pojemnik – dwie funkcje: odkurzanie na mokro albo sucho. Kiedy chcesz wciągnąć rozlany płyn z podłogi albo odkurzyć z zastosowaniem podwójnej filtracji, wlej do pojemnika wodę.

  Jeśli korzystasz z odkurzacza w tradycyjny sposób, możesz włożyć worek, zapełniając wyznaczoną część pojemnika. Obsługa jest nad wyraz prosta. Podwójna filtracja Dla alergików, rodzin z dziećmi oraz osób wyjątkowo dbających o czystość powietrza, odkurzacz BOSCH AquaWash & Clean to doskonałe rozwiązanie.

  Odkurzacz wielofunkcyjny wyekwipowany został w dwa filtry: wodny i HEPA. To podwójne zabezpieczenie zatrzymuje bakterie, pyłki a choćby zarodniki grzybów, a Ty i Twoi bliscy możecie oddychać czystym i świeżym powietrzem.

  Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa innowacyjnych systemów filtracji. HEPA to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.

  zastosowany w odkurzaczu filtr HEPA jest filtrem zmywalnym, co oznacza mniejsze koszty eksploatacji. Efektywnie działa worek oczyszczający z wielowarstwową włókniną filtracyjną, zatrzymującą prawie wszystkie cząstki zanieczyszczeń i kurzu.

  zasięg 12 METRÓW dzięki czemu odkurzaczowi firmy BOSCH sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze aniżeli dotychczas. Kompozycja urządzenia oraz długi przewód umożliwiają pracę w promieniu 12 metrów! choćby dalekie zakamarki odkurzysz bez konieczności przełączania kabla do innego kontaktu.

  Szczotka przełączalna z separatorem Kied...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BWD41720

Bosch BWD41720 Najniższa Cena Online

Bosch BWD41720 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD41720
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz AquaWash Clean Bosch z funkcją czyszczenia na mokro i sucho.

  Z dodatkową szczotką do delikatnego parkietu.

  Odkurzacz wielofunkcyjny: pierze dywany, zbiera płyny i odkurza wszystkie powierzchnie z pomocą szerokiego wachlarza akcesoriów
  Szczotka do parkietów: staranne i prędkie odkurzanie nawet delikatnych podłóg
  Wysoka moc silnika - precyzyjne czyszczenie
  Filtr wodny: sprawna filtracja dla czystości wydmuchiwanego powietrza
  spory pojemnik na zanieczyszczenia: 5-litrowa pojemność dla dłuższej pracy bez konieczności przerw przy czyszczeniu na mokro

  Szczotka uniwersalna z separatorem niewielkich przedmiotów
  Szczotka do parkietu z naturalnym włosiem szybko odkurzy nawet delikatny parkiet
  Wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi – usztywniony oplotem z jedwabnej nici
  Rura teleskopowa
  pojemność worka wymiennego: wymiar L
  automatyczne zwijanie kabla
  szczególnie pokaźne i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem
  Parkowanie pionowe i poziome
  Filtr ochrony silnika
  proste wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz
  Promień działania: 9 m
  wielka pojemność zbiornika: 5l
  Pojemnik na kurz rozmiar XL
  W zestawie:

  • detergenty do prania
  • ssawka zbierająca wodę
  • mała szczotka, nieznaczna ssawka do tapicerki i niewiele znacząca ssawka szczelinowa
  duża ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów
  śladowa ssawka do prania tapicerki

  Szczotka do dywanów i twardych powierzchni Przełączalna szczotka rolkowa
  Zwijanie kabla samoczynnie
  Rura teleskopowa

Bosch BCHF220

Bosch BCHF220 Najniższa Cena Online

Bosch BCHF220 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCHF220
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:0 minut;Długość przewodu:0;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca kompozycja;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:44 minuty;Moc wejściowa:0;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:zamek;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:zmywalny;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:16,5 cm;wymiary - szerokość:26,5 cm;rozmiary - wysokość:116 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Szczotki, ssawki:elektroszczotka;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:łatwe czyszczenie pojemnika i szczotki Bosch EasyClean...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGS41K332

Bosch BGS41K332 Najniższa Cena Online

Bosch BGS41K332 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS41K332
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość kabla:7 m;Dominujący odcień:biały;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:czyszczenie wszelkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;barwa:biało-czarny;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:550 W;Model filtra:BBZ154HF;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:2,4 litra;Poziom głośności:72 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:5,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:klarowny pojemnik;rozmiary - głębokość:47,4 cm;rozmiary - szerokość:32,4 cm;wymiary - wysokość:26,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa ze stali nierdzewnej, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:2w1: szczotka do tapicerki i szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:Bosch QuattroPower System, technika SmartSensor Control;Zwijacz przewodu:tak


Bosch BCH6L256

Bosch BCH6L256 Najniższa Cena Online

Bosch BCH6L256 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH6L256
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Odkurzacz bezprzewodowy

  Bosch BCH6L2560


  Nowy, bezworkowy odkurzacz Bosch BCH6L2560 to nieprzeciętne urządzenie, które pomoże Ci utrzymać czystość podłóg w całym domu. Silnik o obszernej mocy zasysa brud z każdego typu podłoża. Trzy stopnie mocy dopasowanie pracy odkurzacza do aktualnych potrzeb użytkownika i stopnia zabrudzenia podłóg. Niedługi czas ładowania akumulatorów pozwala wysprzatać nawet większe powierzchnie w ciągu niedługiego czasu. Wskaźnik naładowania akumulatorów sygnalizuje o gotowości Bosch BCH6L2560 do działania. Model ten jest szczególnie lekki i wygodny w użyciu. Ruchome złącze dyszy umożliwia dotarcie do trudnodostępnych miejsc jak na przykład przestrzeń pod szafami. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste.


  Odkurzaj dłużej na jednym ładowaniu
  kupując odkurzacz akumulatorowy warto zwrócić uwagę na długość jego pracy. Ten model na jednym ładowaniu akumulatora potrafi pracować przez 60 minut, dzięki czemu spokojnie wystarczy na niejednokrotne odkurzenie całego mieszkania.


  Postaw na ekologiczną baterię
  Bateria litowo-jonowa nie mieści części toksycznych, dzięki czemu jest ekologiczna. Jest także energooszczędna. Gdy odkurzacz nie jest użytkowany, bateria nie rozładowuje się, a w trybie gotowości pobiera szczególnie niedużo prądu.


  kontroluj pracę odkurzacza
  Odkurzacz wyposażony pozostał we wskaźnik SensorControl, który na bieżąco pilnuje pracę urządzenia sprawdzając, czy działa z stosowną mocą.


  Sprzątaj produktywnie, prędko i czysto
  Pomoże Ci w tym bezworkowa technologia SensorBagless. Dzięki niej ten wymagający minimum obsługi odkurzacz posprząta szybko i skutecznie, bez dodatkowych kosztów.


  Zakres dostawy

  Odkurzacz bezprzewodowy Bosch BCH6L2560
  Rączka
  Rura z paskiem
  Końcówka z turboszczotką
  Szczotka do tapicerki
  Szczelinówka
  Zasilacz uniwersalny
  ma kółko na śrubie, a nie na trzpieniu, końcówka działa normalnie, stan faktyczny widoczny na zdjęciu:
  fotografie z aukcji są zdjęciami producenta albo robione pod zamówienie dla naszej producenta . Zabronione jest ich kopiowanie, używanie, a także powielane bez naszej zgody!


  Napięcie akumulatora 25,2 V
  firma Bosch
  Numer modelu BCH6L2560 (BCH6ATH25)
  kolor biały, srebrny, czarny
  Waga przedmiotu 3 Kg
  wymiary towaru 23,8 x 16 x 73,4 cm
  pojemność 0.9 l


  LPNHE081986274
  KD
  produkt powystawowy / poprezentacyjny, 100% skuteczny technicznie (produkt sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis).
  realne ryski i otarcia oraz podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze. Produkt zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.
  Wszystkie produkty z naszych aukcji objęte są 90 dniową gwarancją naszej firmy chyba że w opisie przedmiotu pozostał istotnie przekazany inny okres.  GADU-GADU :

  kupując na aukcji akceptują państwo jej treść i pełny regulamin i warunki gwarancyjne znajdujące się na stronie "O mnie"!
  *główna siedziba firmy w miejscowości Niekłonice 3km od koszalina .Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGLS4POW2

Bosch BGLS4POW2 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS4POW2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4POW2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz z workiem o mocy silnika 850 W, regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa, filtr antyalergiczny HEPA H 13, miękkie gumowe kółka, zasięk pracy 10 m, worek wymienny o obszerności 4.5 l, 10 lat gwarancji na silnik z technologią Bosch "Made in Germany", samoczynne zwijanie przewodu....


Bosch BGS21POW2

Bosch BGS21POW2 Najniższa Cena Online

Bosch BGS21POW2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS21POW2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:750 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:78 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:6,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:transparentny pojemnik;wymiary - głębokość:28,7 cm;wymiary - szerokość:30,1 cm;wymiary - wysokość:44,9 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:2w1: szczotka do tapicerki i szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Bosch BBH3ALL23

Bosch BBH3ALL23 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ALL23 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ALL23
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:0 m;Kolor:brązowy;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca budowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:brązowy;Lampa UV:nie;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:21,6 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:zmywalny;Waga:3 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:18 cm;rozmiary - szerokość:26,5 cm;rozmiary - wysokość:115 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:moduł na akcesoria;Szczotki, ssawki:delikatna ssawka z pluszem, sprężysta końcówka, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:łatwe czyszczenie pojemnika i szczotki Bosch EasyClean...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Bosch. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Bosch.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Bosch do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Bosch do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Bosch do 1000 zł,
 • odkurzacze Bosch do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Bosch do 1000 zł, odkurzacz Bosch do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Bosch do 1000 zł, ranking odkurzaczy Bosch do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *