Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Zelmer do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Zelmer do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Zelmer do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Zelmer.

[TOP10] Odkurzacze Zelmer do 500 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Zelmer do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Zelmer ZVC350

Zelmer ZVC350 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC350
 • Ilość ofert: 11
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy ZVC3501R Antek. Zelmer tam, gdzie tradycja spotyka się z technologią.

  Regulacja siły ssania
  lubisz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dopasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i rozszerz na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,dobrze odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Schowek na akcesoria
  Wciąż zastanawiasz się, gdzie po ostatnim odkurzaniu odłożyłeś ssawkę tapicerską czy szczotkę? Z odkurzaczem Antek ten problem przestanie istnieć! Wszystkie akcesoria umieścisz w komfortowym i ergonomicznym schowku w obudowie odkurzacza. Nigdy więcej poszukiwań końcówek!

  automatyczny zwijacz kabla
  Koniec z plątaniem się długiego kabla po odkurzaniu! automatyczny zwijacz kabla ułatwia złożenie odkurzacza i przyspiesza zakończenie pracy. Po naciśnięciu przycisku zwinięcie kabla zajmuje jedną krótką chwilę!

  Filtr HEPA 13
  Postaw na wysoką klasę filtracji! Filtr HEPA 13 zapewnia całkowitą efektywność na poziomie 99,95% i 99,75% wydajności miejscowej, dzięki czemu wychwytuje choćby najmniejsze drobinki kurzu, a także pyłki i roztocza (dlatego jest stanowczo zalecany dla alergików). Zastosowanie HEPA 13 ma istotny wpływ na jakość powietrza, które wydmuchuje odkurzacz, a którym Ty oddychasz. Filtr jest zmywalny, więc można go co jakiś czas umyć pod bieżącą wodą. Przed ponownym włożeniem go do odkurzacza odczekaj co najmniej 24 godziny do całkowitego wyschnięcia. Możliwość mycia filtra nie oznacza, iż możesz zapomnieć o jego wymianie. Żeby zapewnić najwyższą efektywność działania urządzenia, zalecamy wymianę filtra co 2 lata.

  Gumowane koła
  Nie obawiaj się o to, iż kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni są więc nie tylko bezpieczne, ale i ciche!

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer prosto zmieścisz w szafie, schowku, a choćby za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci też pokaźniejszy komfort w trakcie odkurzania.

  Szczotka do parkietów
  Czysta podłoga bez śladów i rys? Szczotka do parkietu z naturalnym włosiem, delikatniejszym niżeli włosie syntetyczne, pozwoli odkurzyć parkiet, panele, płytki i wykładziny PCV bez ryzyka ich zarysowania.

  Turboszczotka
  potrzebujesz końcówki do zadań specjalnych? Wybierz turboszczotkę, która jest asygnowana do sprzątania nieprzystępnych do usunięcia skażeń, takich jak włosy i sierść zwierząt domowych. Turboszczotka sprawdzi się genialnie przy odkurzaniu dywanów, wykładzin czy tapicerki i materaców.

  Worek o pojemności 3,5 l
  wymiana worka na kurz to żaden kłopot, lecz nie musisz tego robić często. Worki o obszerności 3,5 l pomieszczą tyle samo zabrudzeń co 3 konwencjonalne worki i sprawdzą się podczas wielokrotnego odkurzania pokaźniejszych powierzchni. Wytrzymały materiał uodparnia worki na rozerwanie, a higieniczne zamknięcie umożliwia ich wygodną zamianę. Do tego za sprawą filtracji na poziomie EPA10 worki działają jak dodatkowy filtr w odkurzaczu!

  Uchwyt do przenoszenia odkurzacza
  Korzystaj z pokaźniejszej wygody! Dzięki specjalnie zaprojektowanemu uchwytowi Antek nie jest kłopotliwy w transporcie pomiędzy sprzątanymi pomieszczeniami. Użyteczne umiejscowienie uchwytu zezwala na komfortowe i prędkie przestawienie odkurzacza.

  Czy wiesz, że...
  Dzięki odkurzaczowi możesz prędko i skrupulatnie pozbierać rozsypane nieduże przedmioty (np. Pinezki, spinacze biurowe, nasiona, biżuterię). Starczy, że nałożysz na rurę teleskopową sprężysty materiał (np. Pończochę), zabezpieczysz go gumką i włączysz urządzenie. Odkurzacz zbierze drobiazgi, a one osadzą się na materiale możesz posiadać pewność, iż niczego nie przeoczysz.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC221

Zelmer ZVC221 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC221
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Józek ZVC 221 800 W 2 lOdkurzacz charakterystyczny o mocy 800 W. Do użytkowania z workami o objętości 2 litrów. Regulacja siły ssania na urządzeniu. Samoczynne zwijanie przewodu. Przewód zasilający o długości 5 metrów.

  Metalowa rura teleskopowa. NAJWAŻNIEJSZE cechyMoc: 800 WPojemność worka: 2 LRegulacja siły ssaniaSystem workowyFiltrZwijacz przewoduTeleskopowe ruryPrzewód zasilający o długości 5mParkowanie w pioniePlastikowe koła Regulacja siły ssaniaLubisz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? przypasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków – zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i powiększ na puchatym dywanie.

  Zyskasz pewność,poprawnie odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!Rura teleskopowaSwobodnie reguluj długość rury odkurzacza,otrzymać się do każdego, nawet trudno dostępnego zakamarka.

  Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich z łatwością!Kompaktowy rozmiarKoniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu.

  Odkurzacz przeniesiesz po schodach lub drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu prosto schowasz go nawet w niedużym schowku – zajmuje mało miejsca! Zasięg odkurzaniaOdkurzacz Zelmer posiada długi kabel, który umożliwi Ci pełną mobilność.

  Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.Do każdej powierzchniBez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę – odkurzacz poradzi sobie sprawnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych!Parkowanie w pionieDzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer łatwo zmieścisz w szafie, schowku, a choćby… za meblem.

  Ustawne urządzenie daje Ci w dodatku większy komfort podczas odkurzania. SPECYFIKACJA technicznARodzaj: Odkurzacz workowyMoc wejściowa (W): 800Poziom mocy akustycznej (dB): 78Automatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: TeleskopoweUchwyt do przenoszenia: takElementy konstrukcji: Kółka plastikowe, Przycisk włączania/wyłączania, użyteczna budowa, Uchwyt rury ssącejSchowek na akcesoria: Uchwyt na rurzeTyp worka: JednorazowyPojemność worka/pojemnika (l): 2Regulowana moc ssania: Regulacja siły ssania przy pomocy pokrętłaParkowanie: Poziome i pionoweStandardowe: Dokumentacja, Ssawka do tapicerek, Szczotka uniwersalna, śladowa szczotka 2w1Turboszczotka: nieElektroszczotka: nieLinia: JózekKolor: Szary


Zelmer ZCVC222MP

Zelmer ZCVC222MP Najniższa Cena Online

Zelmer ZCVC222MP - opis i dane techniczne

Zelmer ZSVC622

Zelmer ZSVC622 Najniższa Cena Online

Zelmer ZSVC622 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSVC622
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC 622 Tymek 22,2V 0,5l Odkurzacz bezprzewodowy pionowy z silnikiem DC, ma filtr HEPA, zbiornik na kurz o objętości 500ml i napięcie 22.2V. NAJWAŻNIEJSZE cechy Napięcie: 22.2 V rodzaj silnika: DC Maksymalny czas pracy: do 35 minut Czas ładowania: 4 godziny pojemność zbiornika: 0,5 l liczba prędkości pracy: 2 typ filtra: Filtr HEPA Oświetlenie LED: Tak Elektroszczotka: Tak Szczotka szczelinowa: Tak Ssawka 2 w 1: Tak Możliwość konstrukcji na ścianie: Tak Bezprzewodowy Łatwość użytkowania i przechowywania.

  To wyzwanie, któremu sprosta Tymek. Z nim docenisz wygodę bezprzewodowej pracy. Maksymalny czas pracy do 35 minut 35 min czasu pracy daje ci pewność, iż odkurzysz całe mieszkanie bez zbędnego pospiechu.

  Litowy akumulator zastosowany akumulator litowo-jonowy o napięciu 22.2V zapewnia wydajne odkurzanie całego mieszkania. Elektroszczotka z podświetleniem LED Od teraz odkurzanie przestanie być wyzwaniem.

  Elektroszczotka poradzi sobie perfekcyjnie jednocześnie z dywanem, wykładziną, jak i twardą nawierzchnią. Dzięki podświetleniu LED nie umknie Ci już żaden kurz. Dopełniające akcesoria Okruszki na stole albo zakurzone grzbiety książek? To nie problem dzięki dodatkowym akcesoriom.

  starczy odczepić rurę ze szczotką, podłączyć odpowiednią ssawkę i w ten oto przystępny i prędki sposób możemy korzystać z odkurzacza ręcznego. Pojemnik na kurz o obszerności 500ml Odkurzanie skończone? nadzwyczajnie.

  W takim razie bezpiecznie wyjmij pojemnik na kurz i opróżnij go. Bez kontaktu z zanieczyszczeniami, momentalnie i wyjątkowo efektywnie.


Zelmer ZSvC412

Zelmer ZSvC412 Najniższa Cena Online

Zelmer ZSvC412 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSvC412
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  prędkie i wygodne sprzątanie całego domu z odkurzaczem producenta Zelmer. Odkurzacz bezprzewodowy ZELMER ZSVC412 Kacper to niesamowita wygoda....


Zelmer ZVC316

Zelmer ZVC316 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC316 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC316
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:beżowy/brązowy;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;kolor:beżowo-szary;Linia odkurzacza:Adaś;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:800 W;Model worka:ZVCA110B;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01, WUN01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:3 litry;Poziom głośności:77 dB;Regulacja mocy ssania:suwak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:syntetyczny;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:tradycyjny;Wariantowanie linia:Zelmer Adaś;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, szczotka do sierści zwierząt, turboszczotka;ekran:nie;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Zelmer ZVC021

Zelmer ZVC021 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC021 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC021
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Zelmer Krzyś 800 W 2 L HEPA Odkurzacz bezworkowy Zelmer Krzyś to sposób na komfortowe odkurzanie całego mieszkania. Moc 800 W zagwarantuje, że odkurzacz poradzi sobie z odkurzaniem jednocześnie parkietu, jak i dywanu.

  Z kolei dzięki pojemnikowi na kurz o objętości 2 l masz pewność, iż możesz odkurzyć całe mieszkanie – bez konieczności opróżniania go podczas sprzątania. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Moc: 800 W pojemność zbiornika: 2 l Regulacja siły ssania: Tak wariant regulacji siły ssania: Tak typ filtra: Filtr HEPA Szczotka uniwersalna 2w1: Tak Szczotka parkietowa: Tak Szczotka wielofunkcyjna: Tak Ssawka tapicerska: Tak elastyczny wąż Flexi: Tak Teleskopowa rura: Tak Zwijacz przewodu: Tak Uchwyt do przenoszenia: Tak Gumowane koła: Tak rozciągliwy wąż Flexy Jest wyjątkowo wytrzymały na skręcanie i komfortowojszy w użyciu w kontraście do konwencjonalnych węży używanych w innych odkurzaczach.

  Za sprawą dopełniającego wzmocnienia jest także bardziej oporny na odkształcenia, dzięki czemu będziesz korzystać z Krzysia jeszcze dłużej. Teleskopowe rury znaczne mieszkanie, wysokie sufity i… różni użytkownicy odkurzacza.

  Teleskopowe rury odpowiadają na wszystkie zapotrzebowania. Połączysz je do wzrostu każdego z domowników. Dzięki rurom tego typu dosięgniesz także do każdego miejsca – bez konieczności schylania się lub wspinania na drabinę.

  wygodnie i bezpiecznie! Wyjmowany pojemnik o pojemności 2 l. Odkurzanie skończone? rewelacyjnie. W takim razie bezpiecznie wyjmij pojemnik na kurz, opróżnij go i umyj pod wodą. Bez kontaktu z zanieczyszczeniami, szybko i wyjątkowo efektywnie.

  Filtr HEPA12 Jeśli zależy Ci na konkretnej barierze dla roztoczy czy alergenów, to wybierz odkurzacz z filtrem HEPA. Zatrzymuje on ponad 99% skażeń, co czyni go jednym z najskuteczniejszych filtrów.

  W sam raz do odkurzacza w domu, w którym mieszka alergik! Gumowane koła Dbamy o wszystkie powierzchnie w Twoim domu. Właśnie dlatego odkurzacz bezworkowy Zelmer wyposażyliśmy w gumowane koła. To bezpieczne rozwiązanie – równocześnie dla dywanów, jak i podłóg najróżniejszego rodzaju.

  dzisiaj możesz odkurzać bez obaw o jakiekolwiek zarysowania! Zwijacz przewodu Jeden przycisk i gotowe – kabel odkurzacza zwija się sam. Szczególnie komfortowe, bo nie musisz się schylać więcej, niżeli potrzeba. Bezusterkowa jakość Zelmer to firma z tradycjami.

  Ponad 50 lat jesteśmy na rynku. Oddajemy do Twojego stosowania produkty dopracowane w najmniejszym szczególe. Wszystkie urządzenia zaplanowaliśmy i wykonaliśmy tak, aby zapewniały wysoki komfort wykorzystywania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Xiaomi. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Zelmer. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Zelmer.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Zelmer do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Zelmer do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Zelmer do 500 zł,
 • odkurzacze Zelmer do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Zelmer do 500 zł, odkurzacz Zelmer do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach Zelmer do 500 zł, ranking odkurzaczy Zelmer do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *