Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Eta. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Eta. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Eta,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Eta. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Eta, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Eta 3234 90000

Eta 3234 90000 Najniższa Cena Online

Eta 3234 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 3234 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Niezastąpiony pomocnik Odkurzacz pionowy z mopem parowy ETA Steam Master prosto poradzi sobie ze sprzątaniem całego domu. Żadna powierzchnia nie jest mu straszna! teraz możesz odkurzać, kreować parę i mopować, wszystko z pomocą jednego urządzenia.

  Zapomnij o konieczności ciągłej zamiany urządzeń w trakcie sprzątania (mopie parowym, odkurzaczu workowym i ręcznym). Do przodu, całkowitą parą Jego supermocą jest ekspresowe wytwarzanie gorącej pary, która sprawnie dezynfekuje różnorodne powierzchnie i materiały, eliminuje brud, rozpuszcza tłuszcz i skażenia, po czym bez problemu je wyciera.

  Parę można dozować w wybranej intensywności, a wydajne czyszczenie możesz rozpocząć już po 30 sekundach (czas konieczny do nagrzania wody). Pełny zbiornik na wodę wystarcza na około 20 minut ciągłej pracy, ale w dowolnej chwili możesz go ponownie napełnić i kontynuować sprzątanie.

  Filtr ochronny, sprawia, że nie musisz się martwić o osadzanie kamienia, nawet w sytuacji twardej wody. Brud nie ma żadnych szans Cyklonowy system próżniowy wychwytuje wszelkie skażenia, które następnie osadzają się w specjalnym pojemniku filtracyjnym.

  Zapomnij o kupowaniu zapasowych worków do odkurzacza. Opróżnianie napełnionego pojemnika jest proste, podobnie jak wszystkie czynności związane z obsługą i podmianą akcesoriów. Sprytny i poręczny ETA Steam Master sprawia, że jest on też poręcznym odkurzaczem parowym, który może eliminować nieczystości w wąskich przestrzeniach albo z żaluzji.

  Z naszym urządzeniem będziesz EKO! Jest to możliwe, gdyż gorąca para rozpuszcza zanieczyszczenia, dzięki temu można je łatwiej wyeliminować bez konieczności wykorzystywania środków chemicznych. Czyszczenie za pomocą odkurzacza pionowego z mopem parowym ETA Steam Master jest prawidłowa nie tylko dla środowiska,dodatkowo dla Twojego portfela.

  Jedno sprzątanie - podwójna korzyść. Oszczędzasz środowisko oraz pieniądze! Akcesoria usprawniające porządki Bogata gama akcesoriów powoduje, że ETA Steam Master jest wszechstronnym pomocnikiem, któremu niestraszne jakiekolwiek wyzwania.

  Z jego pomocą możesz sprzątnąć podłogi, łazienki, umywalki, toalety, grzejniki, fugi, ramy okienne, tapicerki czy koła samochodowe. W komplecie z ETA Steam Master otrzymasz między innymi: sprężysty wąż przedłużający, dyszę stożkową, szczotka nylonowa i mosiężna, a także nakładkę mopując....


Eta 2231 90000

Eta 2231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2231 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty: Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny Silnik cyfrowy o przedłużonej żywotności Wysoka produktywność odkurzania 2 tryby pracy Podświetlenie pracy i ładowania Wymienny akumulator Li-Ion 21,6 V Czas pracy: około 25 minut Wysokiej jakości filtr HEPA Czas ładowania: 4 godziny Pojemnik na kurz: 0,45 l poręczna i giętka rękojeść dla wygodnej obsługi i przechowywania Proste sterowanie i nieskomplikowana konserwacja Bogaty komplet akcesoriów: obrotowa turboszczotka z napędem bezpośrednim, niepokaźna turboszczotka, ssawka szczelinowa, długa końcówka szczelinowa, obrotowa turboszczotkassawka do tapicerki, uchwyt ścienny ułatwiający przechowywanie.

  Poziom głośności: 78 dB


Eta 1231 90000

Eta 1231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1231 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze cechy: Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny Silnik o przedłużonej żywotności Wysoka wydajność odkurzania 2 tryby pracy Podświetlenie pracy i ładowania Wymienny akumulator Li-Ion 21,6 V Czas pracy: około 40 minut Wysokiej jakości filtr HEPA Czas ładowania: 4 godziny Pojemnik na kurz: 0,45 l ergonomiczna rękojeść dla wygodnej obsługi i przechowywania Proste sterowanie i łatwa konserwacja Bogaty zestaw akcesoriów: obrotowa turboszczotka z napędem bezpośrednim, dysza szczelinowa, ssawka do tapicerki, szczotka do delkatnego usuwania kurzu, uchwyt ścienny ułatwiający przechowywanie.

  Poziom głośności: 72 dB Wysokość: 110,5 cm Szerokość: 26 cm Głębokość: 18 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze iRobot do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 2492 90000

Eta 2492 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2492 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2492 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzanie bez niepotrzebnego wysiłku
  lubisz mieć w domu porządek? Chcesz posprzątać łatwo i szybko bez niepotrzebnego wysiłku? W tym przypadku odkurzacz beztorebkowy ETA249290020 Canto II w ciemno niebieskim wykonaniu barwnym w sam raz dla ciebie. Odkurzacz o mocy pobieranej 700 W z cichą pracą i dużą przestrzenią do torebki pyłowej o objętości 4 l, stanie się niezastąpioną częścią twojego gospodarstwa domowego.

  genialne parametry
  Odkurzacz szczyci się torebkami i korzystnej jakości filtrem HEPA Nr 13, który potrafi wychwycić i te najmniejsze mikrocząsteczki. Silnik ECO z niższą mocą pobieraną postara się o zaoszczędzenie energii elektrycznej i wysoką skuteczność odkurzania. funkcjonalna ukształtowana rękojeść zapewni komfortową manipulację przy sprzątaniu. Zasięg odkurzacza 11 m zezwala na dosięgnąć do odleglejszych miejsc bez konieczności przełączania kabla zasilającego.

  Następne bonusy odkurzacza torebkowego Canto II
  Przy zakupie odkurzacza torebkowego bez wątpienia uraduje cię elektroniczna regulacja do stosownego ustawienia wydajności ssącej, panel świetlny LED informujący ustawienie sprawności ssącej i sygnalizacja zapełnienia torebki pyłowej.

  Oszczędność podłogi
  Manipulacja z odkurzaczem jest niezwykle wygodna dzięki kółku obrotowemu o 360 poziomów, które umożliwi ruch w wszystkich kierunkach. Miękkie kółka jezdne są oszczędne do gładkich podłóg, kółkami więc nie zniszczysz ani nie podrapiesz podłogi.

  wydajna filtracja
  Oprócz filtra HEPA Nr 13, otrzymasz również 2 szt. Mikro filtra – jeden ochronny wejściowy silnikowy a jeden wyjściowy. Torebka pyłowa ANTIBACTERIAL posiada specjalną antybakteryjną warstwę eliminująca wzrost bakterii i zabraniającą ich rozprzestrzenianiu. Zawiera węgiel aktywny, który neutralizuje zapachy i jest wyposażony w higieniczne zamykanie zapobiegające unikaniu odkurzonych nieczystości. Rewelacyjna produktywność filtracji i tych najmniejszych cząstek pyłu włącznie pyłu kwiatowego, roztoczy itp. Torebka ma podwyższoną oporność przeciwko zassanej wilgoci i przerwaniu twardymi albo ostrymi przedmiotami.

  Bogate wyposażenie Przy zakupie odkurzacza Canto II otrzymasz uniwersalną ssawkę podłogową do komfortowego odkurzania jednocześnie twardych podłóg, jak też dywanów. Oprócz tego uzyskasz turbo szczotkę do bardziej sprawnego odkurzania dywanów, która z nich zbierze jak włosy, tak i sierść zwierzęcą. Ssawka parkietowa postara się o twarde podłogi, jako na przykład parkiety, panele podłogowe, posadzka albo linoleum. Oprócz tego otrzymasz ssawkę do zbierania sierści zwierząt, metalową teleskopową rurkę o długości choćby 90 cm, ssawkę poduszkową do oszczędnego odkurzania miękkich powierzchni odzieżowych jako tapicerka lub poduszki. Częścią pakowania jest na dodatek ssawka szczelinowa do odkurzania wąskich i trudno przystępnych miejsc na przykład w żebrach grzejników lub za meblami, szczoteczka z delikatnymi szczecinami pomaga przy sprzątaniu w miejscach, które Ci trzeba oszczędnie pozbawić kurzu lub pajęczyn (na przykład na meblach, ścianach lub obrazach).

  Częścią pakowania jest oczywiście i torebka pyłowa ETA ANTIBACTERIAL.

  Bezpieczeństwo typowo Myślimy na długą żywotność twojego odkurzacza Canto II, a dlatego maszyna jest wyekwipowana w zabezpieczenie przeciwko przegrzaniu silnika i bezpiecznikiem brakującej torebki pyłowej.

  Miejsce postojowe Odkurzacz torebkowy Canto może posiadać rzeczywiście swoje miejsce postojowe, ponieważ dysponuje 2 pozycjami postojowymi – pionową i poziomą. Dzięki ergonomicznemu uchwytu jest przenoszenie odkurzacza proste.

  ETA na ten towar w udziela dodatkową przedłużoną gwarancję 5 lat na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .

Eta 0513 90000

Eta 0513 90000 Najniższa Cena Online

Eta 0513 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 0513 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz podłogowy Salvet ETA051390000 ETA Salvet jest zaopatrzony w silnik ECO o zmniejszonym zużyciu energii, gwarantujący efektywną pracę i wysoką sprawność odkurzania. Skuteczny i przystępny w obsłudze! Możeszprzystosować moc ssania przy pomocy elektronicznego sterowania urządzeniem.

  W obecnych warunkach zasysanie powietrza na ergonomicznie ukształtowanym uchwycie może być sterowane mechanicznie. Wielki zasięg pracy do 10 m zezwala na wygodne czyszczenie całego mieszkania bez częstego przełączania kabla zasilającego.

  Obrotowe przednie koło 360° usprawnia przemieszczanie, a miękkie kółka łagodne na gładkich podłogach. Metalową dyszę teleskopową można wygodnie ustawić na żądaną wysokość. Dla czystego powietrza w Twoim domu!

  Pojemny odkurzacz Salvet ETA051390000 dotrze do każdego zakamarka w Twoim mieszkaniu. również wszystkie zanieczyszczenia z tapicerek i dywanów. Silnik ECO o mniejszym zużyciu energii Wysoka wydajność filtracji dzięki 2 filtrom HEPA przejrzysty pojemnik na kurz zastępuje zwykłe worki Zasięg pracy do 10 m Długość przewodu zasilającego 7 m Sygnalizacja pełnego pojemnika na kurz Elektroniczna regulacja dla ustawienia trafnej mocy ssania Mechaniczna regulacja w uchwycie węża gwarantuje natychmiastowe obniżenie mocy ssania Miękkie kółka nieprzeciętne do gładkich powierzchni Obrotowe przednie koło 360° Parkowanie w pozycji poziomej i pionowej praktyczny uchwyt do nieskomplikowanego przenoszenia automatycznie nawijanie kabla zasilającego Prosta obsługa i prosta konserwacja Przyłącze o średnicy 35 mm Odkurzacz zapewnia rewelacyjną siłę ssania.

  Dzięki zastosowaniu progresywnych rozwiązań technologicznych i silnikowi o mocy tylko 700 W odkurzacz spełnia wysokie wymagania energochłonności klasy A. Transparentny pojemnik klarowny pojemnik na kurz o pojemnośći 2,2 l zastępuje zwykłe worki, zezwala na sprawdzanie jego zawartości.

  2 filtry HEPA Wysokiej jakości, produktywny filtr HEPA (nr 13) przechwyci choćby nieznaczne mikrocząsteczki. Stosowany jest przeważnie do skrupulatnego oczyszczania powietrza. Filtry HEPA są olbrzymim udogodnieniem dla osób cierpiących na alergie wziewne.

  Łatwy w użyciu i przechowywaniu Salvet ETA051390000 ma użyteczny uchwyt do nietrudnego przenoszenia i samoczynnie nawijanie kabla zasilającego. Akcesoria w zestawie W opakowaniu znajduje się uniwersalna dysza podłogowa z wysuwaną szczotką, dysza parkietowa, szczotka do tapicerki, dysza szczelinowa, szczotka z miękkim włosiem, metalowa rura teleskopowa (84,5 cm)....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Eta 8449 90000

Eta 8449 90000 Najniższa Cena Online

Eta 8449 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 8449 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ETA Moneto AquaPlus to właściwy wybór dla Ciebie. Możesz polegać na wysokiej jakości odkurzaniu dzięki możliwości wyboru jednej z dwóch mocy ssania. Wydajną filtrację zapewnia wysokiej jakości filtr HEPA.

  Dzięki oświetleniu LED nie ominie Cię żaden brud i utrzymasz w domu piękną czystość....


Eta 2515 90000

Eta 2515 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2515 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2515 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze właściwości: wariant - automatyczny Aplikacja SMART: tak technika 12 czujników Funkcja mycia: tak Silnik DIGITAL 4 tryby pracy: Smart, konwencjonalny, Krawędziowy, Miejscowy 2 poziomy mocy Możliwość planowanie dni i godzin Czas pracy: około 120 min Czas ładowania: około 6 godzin Pojemnik na kurz: 0,6 l Pojemnik na wodę: 0,3 l Potrójny system filtracji (z filtrem HEPA) rewelacyjny do podłóg twardych i dywanów do 1cm Możliwość pokonania progu do wysokości 1,5 cm 2 szczotki boczne Slim design 7,2 cm samoczynny powrót do stacji Czujniki antykolizyjne: tak Czujniki schodów: tak Wirtualne ściana: tak Zasilanie akumulatorowe (Li-Ion) Bateria 14,4 V, 2400 mAh Akcesoria w pakiecie: stacja ładująca, zasilacz, pilot, czyścik wymiary: Wysokość 8,0 cm Szerokość 32,5 cm Głośność pracy: 72 dB Kolor: czarny/srebrny


Eta 3492 90000

Eta 3492 90000 Najniższa Cena Online

Eta 3492 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 3492 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzanie bez wysiłku
  uwielbiasz mieć w domu porządek? Chcesz posprzątaćekspresowo i bez wysiłku? Odkurzacz workowy ETA349290020 Canto II będzie w sam raz dla ciebie. Odkurzacz o mocy 700 W, charakteryzuje cicha praca i spora pojemność worka - 4 l, stanie się niezastąpionym pomocnikiem w Twoim gospodarstwie domowym.

  funkcjonalne cechy
  Odkurzacz Canto II jest wyekwipowany w produktywny filtr HEPA 13, który potrafi wychwycić choćby najmniejsze skażenia. Silnik ECO oszczędza energię i skutecznie odkurzając. funkcjonalna ukształtowana rękojeść zagwarantuje komfortowe sprzątanie. Odkurzacz ma zasięg 11 m, dzięki czemu dotrze do każdego zakamarka, bez konieczności przełączania kabla zasilającego.

  dodatkowe korzyści
  CANTO II ANIMAL ma możliwość: elektronicznej regulacji dla adekwatnego ustawienia mocy ssącej i podświetlenia LED informujący ustawienie sprawności ssącej a także sygnalizację zapełnienia worka.

  Delikatny dla podłóg
  Przednie, obrotowe koło w zakresie 360 poziomów zezwala na poruszanie się w wszystkich kierunkach, natomiast miękkie, tylne kółka, nie niszczą delikatnych podłóg.

  efektywna filtracja
  Oprócz filtra HEPA 13, w komplecie znajdują się w dodatku 2 szt. Mikrofiltrów – ochronny wejściowy oraz wyjściowy. Worek posiada specjalną antybakteryjną warstwę eliminującą wzrost bakterii i zapobiegają ich rozprzestrzenianiu. Ponadto węgiel aktywny, neutralizuje zapachy a higieniczne zamykanie zapobiega wydostawaniu się odkurzonych nieczystości. Wysoka efektywność filtracji, powoduje, iż odkurzacz wychwytuje nawet najmniejsze cząsteczki takie jak pyłki kwiatów czy roztocza itp. konstrukcja worka powoduje, iż jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

  Bogate wyposażenie
  W pakiecie znajduje się uniwersalna szczotka do wygodnego odkurzania zarówno twardych podłóg jak i dywanów oraz turboszczotka do produktywniejszego odkurzania dywanów (zbierze włosy, a także sierść zwierząt). Szczotka parkietowa rewelacyjnie sprawdzi się na twardych podłogach (takich jak parkiety, panele czy kafelki). Oprócz tego w pakiecie znajduje się metalowa rura teleskopowa o długości 90 cm, ssawka szczelinowa do odkurzania wąskich i trudno przystępnych miejsc oraz ssawka do tapicerki.

  W komplecie znajduje się także worek: ETA ANTIBACTERIAL.

  Bezpieczeństwo z reguły
  by przedłużyć żywotność Twojego odkurzacza Canto II, został on wyposażony w zabezpieczenie przeciwko przegrzaniu silnika, wskaźnik zapełnienia worka oraz zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka.

  wygodne przechowywanie
  Odkurzacz workowy Canto II można przechowywać w 2 pozycjach – pionowej i poziomej. Natomiast funkcjonalny uchwyt upraszcza przenoszenie.

  ETA na ten towar udziela uzupełniającej przedłużonej gwarancji: 5 lat na silnik. Można ją zarejestrować: TU.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Miele do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 1221 90000

Eta 1221 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1221 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1221 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry: typ: bezworkowy Moc 700 W Silnik ECO rodzaj filtra: HEPA 2x krystaliczny zbiornik na kurz: 1,5 l Zasięg pracy: 10 m (kabel 7 m) Sterowanie elektroniczne Dwie pozycje przechowywania Przednie koło 360 stopni, ułatwia manewrowanie Tylne koła są miękkie, więc nie uszkadzają choćby delikatnych podłóg Średnica złącza akcesoriów 32 mm Akcesoria: szczotka uniwersalna, szczotka do parkietu, dysza szczelinowa, szczotka do tapicerki, znikoma szczotka z włosiem Poziom głośności: 79 dB wymiary: Szerokość produktu 42.5 cm Wysokość produktu 34.5 cm Głębokość towaru 26.5 cm kolor: czarny/niebieski


Eta 0231 90000

Eta 0231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 0231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 0231 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  2w1
  Funkcje 2w1 są bardzo ulubioną sprawą dla użytkowników a ani u tego odkurzacza ETA023190000 Supersonic to nie jest inaczej. Można go więc używać jako odkurzacz pionowy i jako ręczny .

  Najnowsza generacja silników cyfrowych
  Ten odkurzacz pionowy i ręczny 2w1 jest wyposażony w silnik brushless z długą żywotnością. Oprócz innego szczyci się wysoką skutecznością odkurzania, 2 stopniami skuteczności ssącej w celu słusznego ustawienia i dobrej jakości filtrem HEPA, który załapie niemal wszystkie cząsteczki pyłu. Dzięki funkcjonalnemu plastikowemu uchwytowi umieścisz odkurzacz Supersonic na ścianę.

  Łatwe sterowanie i manipulacja
  Z tym spektakularnym i zgrabnym partnerem rzeczywiście poradzi sobie każdy. Praca bezprzewodowa jest zapewniona wydajnym i korzystnej jakości Li-Ion akumulatorem (21,6 V) z wytrzymaniem choćby 25 minut na jedno doładowanie. Akumulator można prosto wyjąć i wymienić. Czas ładowania waha się około 4 godzin.

  Sprzątaj z gracją
  Odkurzacz pionowy i ręczny 2v1 Supersonic dysponuje wykwintnym wykonaniem z ergonomiczną rękojeścią do wygodnej obsługi, praktycznymi diodami LED do oświetlenia odkurzanej powierzchni i z sygnalizacją świetlną eksploatacji i ładowania. Pył i nieczystości są załapywane do naczynia o objętości 0,25 l.

  Bogate wyposażenie
  Do odkurzacza otrzymasz i kompletne wyposażenie potrzebne do porządnego posprzątania twojego gospodarstwa domowego. Oprócz elastycznego węża przedłużającego a metalowej rury ssącej uzyskasz rturbo szczotkę obrotową z bezpośrednim napędem i giętkim przegubem przeznaczonym specjalnie do odkurzania dywanów z niskim włosem, parkietów i twardych podłóg. Częścią pakowania jest też ssawka szczelinowa nadająca się do odkurzania w wąskich i trudno przystępnych miejscach, ssawka poduszkowa oszczędnie odkurzająca miękkie powierzchnie tekstylne na przykład tapicerkę i poduszki, a także szczoteczka, która pomaga przy sprzątaniu w miejscach, które potrzebujesz oszczędnie pozbawić kurzu albo pajęczyn.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Eta opinie,
 • dobre odkurzacze Eta cena,
 • ranking z odkurzaczami Eta,
 • odkurzacze Eta jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Eta, odkurzacz Eta cena, opinie o odkurzaczach Eta, ranking odkurzaczy Eta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *