Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Eta. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Eta. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Eta,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Eta. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Eta, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Eta 2231 90000

Eta 2231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2231 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty: Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny Silnik cyfrowy o przedłużonej żywotności Wysoka produktywność odkurzania 2 tryby pracy Podświetlenie pracy i ładowania Wymienny akumulator Li-Ion 21,6 V Czas pracy: około 25 minut Wysokiej jakości filtr HEPA Czas ładowania: 4 godziny Pojemnik na kurz: 0,45 l poręczna i giętka rękojeść dla wygodnej obsługi i przechowywania Proste sterowanie i nieskomplikowana konserwacja Bogaty komplet akcesoriów: obrotowa turboszczotka z napędem bezpośrednim, niepokaźna turboszczotka, ssawka szczelinowa, długa końcówka szczelinowa, obrotowa turboszczotkassawka do tapicerki, uchwyt ścienny ułatwiający przechowywanie.

  Poziom głośności: 78 dB


Eta 1513 90000

Eta 1513 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1513 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1513 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Do ręki nadaje się jak ulał
  Salvet Animal ETA151390000 jest wysoce ekonomicznym odkurzaczem, który pyszni się 4 torebkami. Tego pomocnika sobie ulubisz a to dzięki zaoszczędzeniu czasu i zużytej energii.

  poręczna ukształtowana rękojeść z zintegrowaną regulacją ubocznego zasysania powietrza umożliwi ci łatwiejszą i ulepszoną manipulację z odkurzaczem.

  Energooszczędny Salvet Animal
  ECO silnik z obniżoną mocą pobieraną 700 W zapewniającą oszczędną eksploatację i wysoką sprawność odkurzania, będzie tylko jednym z wielu powodów, dlaczego ten odkurzacz stanie się twoim nowym partnerem w sprzątaniu gospodarstwa domowego.
  Ten odkurzacz ma przezroczyste naczynie o pojemności 2,2 l, które zastępuje normalne torebki pyłowe. Poziom skuteczności ssącej możesz regulować elektronicznie.

  Kółko obrotowe o 360° umożliwi ci ruch odkurzacza w wszelkich kierunkach. Miękkie kółka znów chronią twoje gładkie podłogi przed podrapaniem i uszkodzeniem.

  dobrej jakości filtry HEPA
  Odkurzacz Salvet Animal działa naprawdę świetnie i dzięki prawidłowej jakości wejściowym i wyjściowym filtrom HEPA (Nr 13) , które załapią i te najmniejsze mikrocząsteczki. Dlatego odkurzacz nadaje się do gospodarstwa domowego, gdzie żyją astmatycy lub alergicy. Bezpiecznik przeciwko niezałożeniu wejściowego HEPA filtra broni silnik przed zniszczeniem.

  spory zasięg
  Dzięki długiej rurze teleskopowej (84,5 cm) i kablu zasilającemu o długości 7 metrów, który ma na odkurzaczu system samoczynnego nawijania, otrzymasz zasięg choćby 10 m. Dalej dysponuje ergonomicznym uchwytem i 2 pozycjami postojowymi (pozioma i pionowa) w celu łatwiejszego ułożenia.

  Bogate wyposażenie
  Wraz z odkurzaczem Salvet Animal otrzymasz uniwersalną ssawkę podłogową z wysuwaną szczotką. Dalej możesz się radować na ssawkę parkietową z końskiego włosia nadającą się do twardych podłóg (na przykład parkiety, panele podłogowe, posadzkę, linoleum itp.), ssawkę zapewniającą zbieranie sierści zwierząt, ssawkę poduszkową gwarantującej oszczędne oczyszczenie miękkich powierzchni ubraniowych jako tapicerka albo poduszki, ssawkę szczelinową nadającą się do odkurzania w wąskich i trudno przystępnych miejscach (na przykład żebra grzejników, za meblami itp.).
  W nie ostatnim rzędzie otrzymasz długą ssawkę szczelinową, z którą posprzątasz w naprawdę trudno przystępnych i ciasnych miejscach i szczoteczkę z delikatnymi szczecinami pomagającą przy sprzątaniu np. Ram obrazów itp.
  ETA na ten artykuł udziela przedłużoną gwarancję 5 lat na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .

Eta 2492 90000

Eta 2492 90000 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Zelmer do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 2492 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2492 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzanie bez niepotrzebnego wysiłku
  lubisz mieć w domu porządek? Chcesz posprzątać łatwo i szybko bez niepotrzebnego wysiłku? W tym przypadku odkurzacz beztorebkowy ETA249290020 Canto II w ciemno niebieskim wykonaniu barwnym w sam raz dla ciebie. Odkurzacz o mocy pobieranej 700 W z cichą pracą i dużą przestrzenią do torebki pyłowej o objętości 4 l, stanie się niezastąpioną częścią twojego gospodarstwa domowego.

  genialne parametry
  Odkurzacz szczyci się torebkami i korzystnej jakości filtrem HEPA Nr 13, który potrafi wychwycić i te najmniejsze mikrocząsteczki. Silnik ECO z niższą mocą pobieraną postara się o zaoszczędzenie energii elektrycznej i wysoką skuteczność odkurzania. funkcjonalna ukształtowana rękojeść zapewni komfortową manipulację przy sprzątaniu. Zasięg odkurzacza 11 m zezwala na dosięgnąć do odleglejszych miejsc bez konieczności przełączania kabla zasilającego.

  Następne bonusy odkurzacza torebkowego Canto II
  Przy zakupie odkurzacza torebkowego bez wątpienia uraduje cię elektroniczna regulacja do stosownego ustawienia wydajności ssącej, panel świetlny LED informujący ustawienie sprawności ssącej i sygnalizacja zapełnienia torebki pyłowej.

  Oszczędność podłogi
  Manipulacja z odkurzaczem jest niezwykle wygodna dzięki kółku obrotowemu o 360 poziomów, które umożliwi ruch w wszystkich kierunkach. Miękkie kółka jezdne są oszczędne do gładkich podłóg, kółkami więc nie zniszczysz ani nie podrapiesz podłogi.

  wydajna filtracja
  Oprócz filtra HEPA Nr 13, otrzymasz również 2 szt. Mikro filtra – jeden ochronny wejściowy silnikowy a jeden wyjściowy. Torebka pyłowa ANTIBACTERIAL posiada specjalną antybakteryjną warstwę eliminująca wzrost bakterii i zabraniającą ich rozprzestrzenianiu. Zawiera węgiel aktywny, który neutralizuje zapachy i jest wyposażony w higieniczne zamykanie zapobiegające unikaniu odkurzonych nieczystości. Rewelacyjna produktywność filtracji i tych najmniejszych cząstek pyłu włącznie pyłu kwiatowego, roztoczy itp. Torebka ma podwyższoną oporność przeciwko zassanej wilgoci i przerwaniu twardymi albo ostrymi przedmiotami.

  Bogate wyposażenie Przy zakupie odkurzacza Canto II otrzymasz uniwersalną ssawkę podłogową do komfortowego odkurzania jednocześnie twardych podłóg, jak też dywanów. Oprócz tego uzyskasz turbo szczotkę do bardziej sprawnego odkurzania dywanów, która z nich zbierze jak włosy, tak i sierść zwierzęcą. Ssawka parkietowa postara się o twarde podłogi, jako na przykład parkiety, panele podłogowe, posadzka albo linoleum. Oprócz tego otrzymasz ssawkę do zbierania sierści zwierząt, metalową teleskopową rurkę o długości choćby 90 cm, ssawkę poduszkową do oszczędnego odkurzania miękkich powierzchni odzieżowych jako tapicerka lub poduszki. Częścią pakowania jest na dodatek ssawka szczelinowa do odkurzania wąskich i trudno przystępnych miejsc na przykład w żebrach grzejników lub za meblami, szczoteczka z delikatnymi szczecinami pomaga przy sprzątaniu w miejscach, które Ci trzeba oszczędnie pozbawić kurzu lub pajęczyn (na przykład na meblach, ścianach lub obrazach).

  Częścią pakowania jest oczywiście i torebka pyłowa ETA ANTIBACTERIAL.

  Bezpieczeństwo typowo Myślimy na długą żywotność twojego odkurzacza Canto II, a dlatego maszyna jest wyekwipowana w zabezpieczenie przeciwko przegrzaniu silnika i bezpiecznikiem brakującej torebki pyłowej.

  Miejsce postojowe Odkurzacz torebkowy Canto może posiadać rzeczywiście swoje miejsce postojowe, ponieważ dysponuje 2 pozycjami postojowymi – pionową i poziomą. Dzięki ergonomicznemu uchwytu jest przenoszenie odkurzacza proste.

  ETA na ten towar w udziela dodatkową przedłużoną gwarancję 5 lat na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .

Eta 3449 90000

Eta 3449 90000 Najniższa Cena Online

Eta 3449 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 3449 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty: wariant: pionowy, bezworkowy Może być użytkowany jako odkurzacz ręczny 2 ustawienia mocy Zintegrowana elektroszczotka zwiększa produktywność użyteczne diody oświetlające sprzątaną powierzchnię pojemność zbiornika na kurz: 0,55 l Poziom głośności: 80 dB Zasilanie: Li-Ion 14,4 V Filtr HEPA Czas pracy do 45 min Czas ładowania: 6h Składany uchwyt Miejsce do przechowywania akcesoriów rozmiary: Szerokość artykułu 26.0 cm Wysokość produktu 115.5 cm Głębokość towaru 17.0 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Dyson do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 5229 90000

Eta 5229 90000 Najniższa Cena Online

Eta 5229 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 5229 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze cechy: rodzaj: automatyczny Aplikacja smart: ETA SMART Funkcja mycia: TAK Silnik cyfrowy-zagwarantuje wysoką wydajność i długą żywotność urządzenia Kompatybilny z Androidem 6.0, iPhone4S i iOS 9.0 (oraz nowszymi) doskonała orientacja w przestrzeni dzięki czujnikowi laserowemu 360 stopni Mapowanie wielokondygnacyjne-wspaniałe rozwiązanie dla domów wielopiętrowych Możliwość stworzenia choćby 5 map odkurzanych powierzchni Obsługa sieci 5 i 2,4 GHz 3 stopniowa regulacja intensywności mopowania (sterowana z aplikacji) Wymienne szczotki główne typu: MOPPING BRUSH stanie na wysokości zadania w trakcie mopowania, SOFT BRUSH nadzwyczajna do delikatnych podłóg wymagających szczególnej pielęgnacji, HARD BRUSH do wszelkich podłóg twardych Szczotki boczne rozszerzają efektywność Definiowanie stref czyszczenia, planowanie dni i godzin Czas pracy: około 230 min Czas ładowania: około 5-6 godzin Wysokiej jakości potrójny system filtracji z HEPA Zbiornik na kurz: 600 ml Elektroniczne mopowanie (3-stopniowe) Czujniki antykolizyjne/chroniące przed upadkiem: TAK Zdalne monitorowanie aktualnego stanu odkurzacza: TAK Głośność pracy: 65 dB rozmiary: Wysokość 9.7 cm Szerokość 35,5 cm Kolor: czarny


Eta 1221 90000

Eta 1221 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1221 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1221 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry: typ: bezworkowy Moc 700 W Silnik ECO rodzaj filtra: HEPA 2x krystaliczny zbiornik na kurz: 1,5 l Zasięg pracy: 10 m (kabel 7 m) Sterowanie elektroniczne Dwie pozycje przechowywania Przednie koło 360 stopni, ułatwia manewrowanie Tylne koła są miękkie, więc nie uszkadzają choćby delikatnych podłóg Średnica złącza akcesoriów 32 mm Akcesoria: szczotka uniwersalna, szczotka do parkietu, dysza szczelinowa, szczotka do tapicerki, znikoma szczotka z włosiem Poziom głośności: 79 dB wymiary: Szerokość produktu 42.5 cm Wysokość produktu 34.5 cm Głębokość towaru 26.5 cm kolor: czarny/niebieski


Eta 0500 90000

Eta 0500 90000 Najniższa Cena Online

Eta 0500 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 0500 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy

  • ECO silnik o niskiej mocy dla oszczędności energii elektrycznej
  • niezwykle dobra moc ssania
  • funkcjonalny wymiar i drobna waga przystępne przechowywanie i łatwą manipulację
  • Sygnalizacja pełnego worka na kurz
  • Elektroniczna regulacja dla ustawienia stosownej mocy ssania
  • Mechaniczna regulacja w uchwycie węża gwarantuje natychmiastowe obniżenie mocy ssania
  • Miękkie kółka są delikatne dla gładkich powierzchni (np. Drewniane, pływające podłogi, PVC, winyl, wykładzina, marmur itp.)
  • wielki zasięg do 8 m
  • Długość przewodu zasilającego 5 m
  • Obrotowe przednie kółko w zakresie 360° dla nieskomplikowanej manipulacji z odkurzaczem
  • 2 pozycje parkingowe dla nieskomplikowanego przechowywania odkurzacza
  • samoczynne nawijanie przewodu zasilającego
  • Ochrona przegrzania silnika – aktywnie chroni silnik przed zniszczeniem
  • Zabezpieczenie przed włączeniem odkurzacza bez włożonego worka na kurz
  • Średnica akcesoriów dołączanych 35 mm

  właściwości

  • Zasilanie ~230 V
  • Moc 850 W
  • pojemność worka na kurz 2 l
  • Poziom hałasu 77 dB(A)

  FILTRACJA

  • Wysokiej jakości filtr HEPA (nr 12) przechwyci nawet najmniejsze mikrocząstki
  • 1 szt. Mikro filtru – ochrona silnika
  • syntetyczny worek na kurz

  AKCESORIA W zestawie

  • Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwanymi szczotkami
  • Parkietowa końcówka dla twardych podłóg (np. Parkiety, podłoga pływająca, płytki, wykładzina)
  • Metalowa teleskopowa rura pozwala na rewelacyjne ustawienie wysokości dla użytkownika
  • Końcówka poduszkowa – subtelnie odkurza miękkie powierzchnie, takie jak tapicerka lub poduszki
  • Końcówka szczelinowa – genialna do odkurzania w wąskich ciężko dostępnych miejscach (np. W szczelinach grzejników, za meblami itp.)
  • Szczotka z subtelnymi włosami pomaga w trakcie sprzątania w miejscach z których potrzebujesz delikatnie pousuwać kurz albo pajęczyny

  AKCESORIA OPCJONALNE

  • plastikowy worek na kurz ETA Original ETA960068000
  • plastikowy worek na kurz ETA Hygienic ETA960068010
  • plastikowy worek na kurz ETA Antibacterial ETA960068020
  • UniBag ETA985068010
  • Worek na kurz UniBag ETA985068000
  • HEPA filtr; ETA050000110
  • Mikrofiltr ETA050000020
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 1517 90000

Eta 1517 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1517 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1517 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty: typ: bezworkowy Moc 800 W Sterowanie elektroniczne rodzaj filtra: HEPA13 Zbiornik na kurz: 2,2 l Długość kabla zasialającego: 6 m Zasięg pracy: 9 m funkcjonalny uchwyt, upraszcza przenoszenie Możliwość przechowywania w pionie lub w poziomie Przednie koło 360 stopni Miękkie koła nie uszkadzają delitatnych podłóg automatycznie zwijany przewód Średnica przyłączy 35 mm Akcesoria: szczotka uniwersalna, szczotka do parkietu, niewielka turboszczotka, dysza szczelinowa, długa ssawka szczelinowa, szczotka do tapicerki, szczotka z niewiele znaczącym włosiem, metalowa rura teleskopowa (90 cm) Poziom głośności: 72 dB rozmiary: Szerokość produktu 27.0 cm Wysokość towaru 25.0 cm Głębokość produktu 43.0 cm


Eta 7449 90000

Eta 7449 90000 Najniższa Cena Online

Eta 7449 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 7449 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty: Li-ion Akumulator 25,2 V Czas pracy po jednym naładowaniu: 60 min Filtr HEPA 3 LATA GWARANCJI na silnik po rejestracji na stronie eta-polska.pl/przedluzona-gwarancja Turboszczotka Możliwość ustawienia 2 poziomów mocy ssania Diody LED oświetlają czyszczoną powierzchnię pojemność pojemnika na kurz 0,55 l Poziom głośności: 80 dB


Eta 0517 90000

Eta 0517 90000 Najniższa Cena Online

Eta 0517 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 0517 90000
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze właściwości: wariant: bezworkowy Moc 800 W Sterowanie elektroniczne rodzaj filtra: HEPA13 Zbiornik na kurz: 2,2 l Długość kabla zasialającego: 6 m Zasięg pracy: 9 m funkcjonalny uchwyt, ułatwia przenoszenie Możliwość przechowywania w pionie albo w poziomie Przednie koło 360 stopni Miękkie koła nie uszkadzają delitatnych podłóg automatycznie zwijany kabel Średnica przyłączy 35 mm Akcesoria: szczotka uniwersalna, szczotka do parkietu, dysza szczelinowa, szczotka do tapicerki, szczotka z minimalnym włosiem, metalowa rura teleskopowa (90 cm) Poziom głośności: 72 dB wymiary: Szerokość towaru 27.0 cm Wysokość towaru 25.0 cm Głębokość produktu 43.0 cmInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Eta opinie,
 • dobre odkurzacze Eta cena,
 • ranking z odkurzaczami Eta,
 • odkurzacze Eta jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Eta, odkurzacz Eta cena, opinie o odkurzaczach Eta, ranking odkurzaczy Eta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *