Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe o mocy do 800 W. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy o mocy do 800 W. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych o mocy do 800 W,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe o mocy do 800 W. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami o mocy do 800 W, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Xiaomi Dreame T20

Xiaomi Dreame T20 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z szybkością 125 000 obrotów na minutę zapewnia nieprzeciętną wydajność, a solidny akumulator zagwarantuje choćby do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz większy dom. Na dodatek, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą. W komplecie znajdziesz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym precyzyjnie posprzątasz cały dom.

  postępowy silnik

  Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem nowoczesnia niemal dorównuje tym wykorzystywanym w lotnictwie. Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie choćby 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro efektywnie i szybko pozbywa się wszystkiego brudu - choćby najmocniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania. Na dodatek zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technologia chłodzenia akumulatora i umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i efektywną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko produktywne sprzątanie, lecz też uniemożliwia wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu T20 Pro rewelacyjnie rozprawia się choćby z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - świetnie stanie na wysokości zadania więc także w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada nowoczesny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro gwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i produktywnie usuwa alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz oraz wałek szczotki możesz umyć, zapewniając sobie higienę i bezpieczeństwo.

  znakomita szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza świetnie nadaje się do czyszczenia zróżnicowanego typu podłóg. Ekspresowo rozpoznaje wariant odkurzanej powierzchni i odpowiednio dostosowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została także zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Pozwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V i umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na sprawne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  dopełniające szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro odnajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa doskonale nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach albo fotelach. Z kolei szczotka 2w1 sprawdzi się w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - znakomicie wyczyści pomiędzy innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame umożliwia również mycie podłóg. Zbiornik o pojemności 250ml, a także 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując zróżnicowane końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swoim domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W typowym trybie urządzenie może odkurzać nawet poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz obszerniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został dołączony dodatkowy akumulator, dzięki temu możesz odkurzać tak długo, jak Ci potrzeba.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki temu sprzątanie staje się stanowczo komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej usprawnia sprzątanie i gwarantuje prędki dostęp do najważniejszych informacji. Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi aktualnie stosowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy albo przypomnienie o konieczności podmiany filtra.

  Dbałość o każdy szczegół

  Dreame T20 Pro to ponadto wyjątkowy komfort używania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki poręcznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w wykorzystywaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, aby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i wymiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet posiadać styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić jednocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  rozciągliwa rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory


Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czyszczenie 3 w 1 w jednym procesu oszczędza czasNowy odkurzacz myjący Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek. Wystarczy przesunąć odkurzacz do przodu,równocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro.

  podczas ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w procesu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi. Efektywnie czyściUsuwa wszystkiego typu zabrudzenia - drobiny, kurz oraz mokre plamy.

  JetClean może być stosowany do najróżniejszego typu twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 3000 obr/min. Eliminuje choćby tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, gwarantując rewelacyjne efekty czyszczenia.

  eliminuje ponad 99% bakteriiUsuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest produkowana z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  w trakcie czyszczenia mikro włókna całkowicie zbierają brud. W ten sposób usuwane są na dodatek bakterie w ponad 99ciu %. System dwóch zbiornikówOdkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę podczas czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro.

  dzięki czemu rozwiązaniu podłoga jest za każdym razem myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro. Prosty i wygodny system samooczyszczeniaOdkurzacz Vileda zaopatrzony jest w podstawkę, która umożliwia jego nietrudne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy także do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono stosowane.

  System podwójnego przefiltrowaniaFiltr wstępny i dwuwarstwowy system przefiltrowujący sprawnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m / poręczny w użyciuWyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m zezwala na prędkie i efektywne czyszczenie sporych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Kształt urządzenia nieskomplikowane czyszczenie podłóg nawet pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibryWałek czyszczący obracający się z szybkością 3000 obrotów na minutę tworzony jest z kompozycji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, co sprawność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyznaczony w niezależnych testach eksperckichW niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał niezwykle dobre noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wodyPozostałe objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Po włączeniu trybu mycia na mokro starczy przesunąć odkurzacz do przodu żeby odkurzyć i zmyć podłogę w jednym czasie Po przesunięciu do tyłu płyn jest zasysany oraz są usuwane resztki wody Czyści przy użyciu samej wody, usuwając ponad 99% bakterii Odkurzacz Jet Clean posiada dwa oddzielne zbiorniki na wodę: na czystą i brudną wodę System samooczyszczania ułatwia utrzymywanie odkurzacza w czystości Czyści do 70 m2 po napełnieniu zbiornika Sprawdza się w czyszczeniu powierzchni twardych kształt urządzenia ułatwia czyszczenie powierzchni pod meblami Wałek czyszczący, wykonany jest z kompozycji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, obraca się z prędkością 3000 obrotów na minutę, żeby zapewnić unikatową skuteczność sprzątania JetClean wyznaczony w niezależnych testach eksperckich

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Puppyoo. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi JV71

Xiaomi JV71 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV71 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV71
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Jimmy JV71 ma solidną, lekką konstrukcję, dzięki temu możesz bez wysiłku utrzymać dom w czystości i komforcie. Do produkcji odkurzacza zastosowano stop magnezu, znany z idealnych właściwości antykorozyjnych i wytrzymałości. Odkurzacz waży tylko 1150g, więc choćby ogólne czyszczenie nie będzie dla ciebie męczące. Lepsza budowa pozwala na szybką zmianę dyszy i czyszczenie w trudno dostępnych miejscach, zasłony próżniowe, meble tapicerowane, wnętrze samochodu.

  Wysoka moc ssania:Odkurzacz ręczny Jimmy JV71 jest wyekwipowany w innowacyjny silnik bezszczotkowy o lepszej konstrukcji z prędkością obrotową do 100 000 obrotów. Odkurzacz osiąga moc znamionową 400 watów i rozwija siłę ssącą 130 aerowatów. Dzięki Jimmy możesz momentalnie i sprawnie eliminować kurz, okruchy, piasek, wełnę i brud z laminatu, płytek i dywanów.

  Filtracja trójfazowa:Trójfazowa technologia filtracji cyklonowej gwarantuje skuteczną pracę urządzenia, niezależnie od stopnia wypełnienia pojemnika na śmieci. Na pierwszym etapie filtracji oryginalny metalowy filtr zatrzymuje minimalny kurz i zanieczyszczenia. Drugi etap filtracji oparty jest na technice cyklonowej, która zapewnia mocniejsze zasysanie i uniemożliwia ponownemu zanieczyszczeniu powietrza. W ostatnim trzecim etapie stosuje się małokomórkowy HEPA - filtr, który absorbuje kurz i powszechne alergeny do 0,3 mikrona. W trakcie czyszczenia odkurzacz eliminuje do 99% skażeń, dzięki temu atmosfera w pomieszczeniu jest świeża i wygodna.

  Dysze:Główna dysza do czyszczenia dywanów, parkietów, laminatów i innych powłok ma konstrukcję wałka. Wałek z włókna węglowego prosto ślizga się po powierzchni, sprawnie usuwając wszystkie zanieczyszczenia. Ze względu na powiększony rozmiar dysza przechwytuje obfity obszar i eliminuje więcej zanieczyszczeń w jednym przejściu. Ssawka do czyszczenia mebli i tekstyliów ma działanie antystatyczne. Za pomocą tej dyszy możesz produktywnie i delikatnie, bez uszkadzania dzianiny, czyścić tapicerowane meble, materace, zasłony i pościel, usuwając stamtąd nawet niewiele znaczący kurz i roztocza.

  Łatwe czyszczenie worka na kurz:Odkurzacz Jimmy JV71 o pojemności 0,5 litra można łatwo zdemontować do czyszczenia. Po usunięciu skażeń, odpylacz powinien zostać przepłukany i wysuszony przed ponownym zainstalowaniem.

  Praca offline:Akumulator o obszernej objętości umożliwia korzystanie z odkurzacza do 45 minut bez ładowania, po czym odkurzacz powinien zostać umieszczony na stacji dokującej. Energooszczędna technologia wydłuża żywotność baterii odkurzacza i dba o solidność baterii.


Xiaomi JV51

Xiaomi JV51 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV51 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV51
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Jimmy JV51

  Przekonaj się, iż sprzątanie może być szybkie i wygodne! Bezprzewodowy odkurzacz Jimmy JV51 został wyekwipowany w silnik pracujący z mocą do 400 W, efektywnie pozbywa się choćby najmocniej uciążliwych odpadów. Wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy sięgający 45 minut na jednym ładowaniu, a lekka waga i praktyczna budowa gwarantują wymarzony komfort używania. W pakiecie odszukasz także kilka wymiennych szczotek, które pozwolą Ci precyzyjnie posprzątać każdy kąt. Firma Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi.

  Twój bezawaryjny sojusznik w walce z brudem

  Co powoduje, że odkurzacz Jimmy JV51 może dorównać pełnowymiarowym urządzeniom przewodowym? Wysokiej klasy silnik artykułu pracuje z szybkością sięgającą 100 000 obrotów na minutę i stwarza moc ssania na poziomie 115 AW. Za jego zwiększoną skuteczność odpowiada także system filtracji z podwójnym cyklonem. Wszystko to powoduje, że odkurzacz w mgnieniu oka radzi sobie z kurzem, okruchami czy sierścią - nie oprą mu się choćby najbardziej uciążliwe odpady!

  Zapomnij o zaplątanych w szczotkę włosach

  Główna szczotka odkurzacza fantastycznie stanie na wysokości zadania na różnorodnego typu podłogach - równocześnie na panelach i kafelkach, jak i na dywanach czy wykładzinach. Wspaniale radzi sobie nie tylko z kurzem i większymi okruchami, ale też z bardziej uporczywymi skażeniami oraz śladami butów albo psich łapek. Co więcej, szczotka została zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątania się w nią włosów czy sierści. Dzięki czemu nie musisz się obawiać konieczności jej uciążliwego czyszczenia!

  dodatkowe szczotki w pakiecie

  W pakiecie znajdziesz też inne szczotki, za pomocą których bez trudu posprzątasz każdy zakamarek. Elektryczna szczotka do materacy pomoże Ci pozbyć się roztoczy - to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla alergików. Szczotka szczelinowa zezwala na odkurzanie wąskich, trudno przystępnych przestrzeni - na przykład wgłębień w kanapach. Szczotka do mebli pozwala komfortowo czyścić blaty, półki czy fotele. Już wkrótce cały Twój dom może lśnić czystością!

  Lekki i wygodny w użyciu

  Co jeszcze sprawia, iż odkurzacz Jimmy JV51 stanie na wysokości zadania w wielu najróżniejszych wykorzystaniach? Jego lekkość i uniwersalność! Urządzenie waży zaledwie 1,46 kg - bez trudu przeniesiesz go między piętrami lub podniesiesz, aby odkurzyć sufit. Zakrzywiony pod kątem 65°, użyteczny uchwyt zagwarantuje obszerniejszy komfort wykorzystywania i pozwala odciążyć nadgarstek. W razie potrzeby możesz także stosować JV51 w roli minimalnego odkurzacza ręcznego.

  Wymienny akumulator - długi czas pracy

  Już nie musisz przerywać sprzątania, by naładować odkurzacz. Jimmy JV51 został zaopatrzony w wytrzymały akumulator o pojemności 54 Wh, dzięki któremu bezustannie pracuje choćby poprzez 45 minut na jednym ładowaniu. Używając szczotki bez silnika w trybie standardowym, możesz w ten sposób odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 350 m2! Istnieje także możliwość odłączenia akumulatora od urządzenia. To oznacza, iż da się komfortowo ładować go niezależnie od odkurzacza, a choćby wymienić na nowy!

  W dbałości o zdrowie i higienę

  Z Jimmy JV51 zadbasz nie tylko o porządek, lecz też o zdrowie. Odkurzacz ma zastosowany efektywny system filtracji z filtrem HEPA, który zatrzymuje do 99,97% cząsteczek wielkości choćby 0,3 μm. Opróżnianie pojemnika na kurz jest dziecinnie proste i prędkie - nie musisz nawet brudzić sobie dłoni! Możesz też z łatwością go odłączyć i umyć pod bieżącą wodą, podobnie jak wałek szczotki i cyklony. W ten sposób przedłużysz ich żywotność, unikniesz zbyt częstej podmiany części i jeszcze lepiej zadbasz o higienę stosowania!


Xiaomi HaNdHeld

Xiaomi HaNdHeld Najniższa Cena Online

Xiaomi HaNdHeld - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HaNdHeld
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Mi Vacuum Cleaner G10

  BHR4307GL

  Wysoka sprawność / pokaźna moc ssąca 150 AW / Inteligentny wybór mocy / kolorowy wyświetlacz TFT HD / Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym / Odkurzacz oraz mop w jednym /

  3 tryby pracy: Eco, charakterystyczny, Wysoka Moc.

  solidna moc ssąca 150 AW

  innowacyjny silnik o wysokiej szybkości obrotowej 125 000 obr./min zagwarantuje dużą moc ssącą oraz zagwarantuje świetną efektywność.

  barwny wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości

  Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 wyekwipowany jest w kolorowy wyświetlacz TFT, który nieskomplikowane oglądanie informacji, takich jak bieżący tryb, stan baterii czy wysokość mocy. Wyraźny ekran zagwarantuje świetne wrażenia wizualne oraz jednoczesną kontrolę.

  samoczynna blokada za jednym dotknięciem

  Nowo dodana do wyświetlacza oryginalna, elektroniczna funkcja automatycznego blokowania oznacza, iż nie musisz już naciskać

  i przytrzymywać przycisku podczas wykorzystywania. Zamiast tego wystarczy dotknąć przycisk „Zablokuj", aby włączyć ciągłe działanie oraz nacisnąć go ponownie, aby odblokować. Uwalnia to palce i minimalizuje awarie przycisku spowodowane wielokrotnym wykorzystaniem.

  Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym

  Inteligentna szczotka do podłóg automatycznie lokalizuje typ materiału podłogi i trafnie dostosowuje swoją prędkość. Po wykryciu dywanu uaktywnia pokaźniejszą moc ssącą. Funkcja ta znacznie wydłuża żywotność baterii, ograniczając ilość czasu spędzanego niepotrzebnie w trybach o wyższej mocy.

  konstrukcja uniemożliwiająca plątaniu się włosów na szczotce

  budowa szczotki w kształcie litery V gwarantuje rozszerzoną średnicę, która ogranicza liczbę obrotów włosa.

  Włosy przesuwane w kierunku centralnej dyszy ssącej, co produktywnie uniemożliwia ich plątaniu się. Szczotka wytworzona jest z wysokiej jakości plastiku z domieszką sztucznego włosia, które jest wyjątkowo krótkie, dzięki czemu sprzątanie jest bardziej produktywne. Szczotka jest nieskomplikowana w utrzymaniu czystości. Szczotka w porównaniu z poprzednimi modelami ma dwa uzupełniające kółka i kółka wspomagające, które powodują, że prowadzenie odkurzacza jest pokaźnie przyjemniejsze. Szczotka zaopatrzona jest też w gumowy zderzak, dzięki któremu nie musisz obawiać się, że poobijasz meble.

  Odkurzanie i mycie za jednym razem

  Magnetyczny zbiornik na wodę o pojemności 230 ml i wymienna wkładka do mopowania, mocowana na rzep umożliwiają odkurzanie i mycie podłóg równocześnie. Starczy, że uruchomisz za pomocą włącznika funkcję mopowania. Możesz również regulować natężenie przepływu wody na ekranie urządzenia. Płynna regulacja trybów pozwala na korzystanie z funkcji mopującej na różnych powierzchniach, a także do najróżniejszego typu zabrudzeń.

  Wysokiej jakości akumulator o dużej obszerności zapewnia 65 minut nieustannej pracy

  spora objętość baterii 3000 mAh umożliwia 65 minut ciągłego odkurzania, dzięki czemu Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 wyśmienicie stanie na wysokości zadania do czyszczenia sporych powierzchni. Czas ładowania wynosi ok 3 h.

  wymiana baterii za jednym dotknięciem - dłuższy czas pracy odkurzacza

  Wyjmowana bateria pozwala na jej wymianę jednym dotknięciem. Wystarczy nacisnąć przycisk by odkurzać bez zapotrzebowania doładowywania odkurzacza podczas sprzątania.

  * Dodatkowa bateria wymaga oddzielnego zakupu.

  kompozycja umożliwiająca ładowanie dwóch baterii jednocześnie

  Odkurzacz jest zaopatrzony w mocowany na ścianie uchwyt do ładowania, który służy zarówno do ładowania, jak i przechowywania. Opcjonalne gniazdo z podwójnym ładowaniem umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów, co pozwala uniknąć częstego ładowania.

  12-stopniowy system separacji. Wyraźnie polepszający żywotność filtra

  W odkurzaczu Mi Vacuum G10 filtr HEPA wspomagany jest poprzez postępowy 12 stopniowy system separacji, którego zadaniem jest zmniejszenie poziomu kurzu dostającego się do wnętrza odkurzacza, a zmywalne filtry wstępne w dodatku obniżają potrzebę częstej zamiany głównego filtra.

  Filtracja tak efektywna jak oczyszczacz - 99,97% filtracji cząstek 0,3 μm

  produktywny 5 -warstwowy system filtracji gwarantuje maksymalny poziom oczyszczania powietrza. Filtr HEPA jest chroniony poprzez multicyklonowy system separacji, który zmniejsza poziom pyłu, a zmywalne filtry zniżają potrzebę częstej zamiany filtra.

  lubiane akcesoria, stosowne do Twoich potrzeb

  użycie akcesoriów i inteligentne odkurzanie i jednoczesne mycie umożliwiają wykonanie prac domowych w o połowę krótszym czasie.

  Mini szczotka elektryczna do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych

  W komplecie załączona jest mini szczotka elektryczna, która może być użytkowana do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych na powierzchni łóżka. Łatwo wyczyścisz pościel i kanapy, dbając o czystość i swoje zdrowie.

  Dysza szczelinowa

  Do czyszczenia szczelin i narożników.

  Odkurz szczeliny, narożniki, drzwi i okna.

  Szczotka do kurzu 2 w 1

  Do odkurzania mebli, klawiatur.

  Odkurz stoły, krzesła, szafki, klawiatury, sufity i nie tylko.

  spory, wyjmowany pojemnik na kurz o pojemności 0,6 l

  posiada więcej kurzu i ułatwia czyszczenie. Dodatkowym atutem jest proste opróżnianie pojemnika na kurz. Starczy jedno naciśnięcie przycisku żeby zbiornik się otworzył. Możliwość demontażu pojemnika z filtrem co zezwala na jego umycie.

  Oszczędność miejsca

  Przechowuj razem odkurzacz i akcesoria.

  Zmywalne elementy HEPA

  Łatwy w utrzymaniu, zapewniający długookresową czystość.

  typ towaru

  Odkurzacz

  rodzaj ekranu

  TFT

  Funkcje

  samoczynna regulacja mocy na przeróżnych rodzajach powierzchni

  Blokada cyfrowa

  Nadające się do mycia komponenty HEPA

  Szczotka w profilu V zapobiegająca zaplątywaniu

  Silnik

  12-cyklonowa technologia

  Moc ssania

  Ssanie 150 AW

  pojemność pojemnika na kurz

  600 ml

  Funkcje odkurzacza

  Bezworkowa konstrukcja

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,97% zanieczyszczeń

  Zasilanie

  25,2 V

  wariant ogniwa

  Litowy

  objętość baterii

  7 × 3000 mAh

  Czas pracy na baterii

  do 65 min (tryb eco)

  Czas ładowania

  do 3,5 h

  Moc znamionowa

  450 W

  Napięcie znamionowe

  25,2 V

  Waga

  4 kg

  Poziom hałasu

  Max 79 dBA

  dodatkowe informacje

  przenośna i bezprzewodowa konstrukcja

  Możliwość montażu naściennego

  Odpinany pojemnik

  Odłączana bateria

  Ustawienia językowe

  Wskaźnik stanu baterii i ładowania

  Wskaźnik trybu pracy

  komplet

  Odkurzacz ręczny

  Zasilacz

  Stacja dokująca

  Magnetyczne akcesorium do mopowania

  Końcówka do podłóg

  Końcówka do łóżek

  Dysza ze szczotką

  Szczelinówka

  Drążek przedłużający

  Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Poręczny design, wysoka sprawność, mnóstwo możliwości wykorzystania - przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością przypasujesz do swych potrzeb. Możesz użyć go jednocześnie jako nieduży odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego niewiele znacząca waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu łatwo przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to jeszcze użyteczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich doskonale sprawdzi się na najróżniejszych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić znakomity porządek. Przejrzyj, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką momentalnie i wydajnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją ponadto do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy pomiędzy nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  drobna szczotka do kurzu pozwoli Ci skrupulatnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty, a także meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najbardziej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i skutecznie usunie z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 produktywnie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyekwipowane jest urządzenie, efektywne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki czemu funkcjonalnemu rozwiązaniu możesz radować się długofalową czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W i siła ssania 15000 Pa sprawną i efektywną pracę odkurzacza - żadne, nawet najbardziej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz prosto opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co podkreśla urządzenie jest także niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele efektywnymi, niełatwymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który sprawdzi się wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko użytecznym, lecz też wysmakowanym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia rewelacyjnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli także zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, iż Deerma DX 700 wyśmienicie sprawdzi się ponadto w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Lund 67110

Lund 67110 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 400 zł. Ranking TOP10 modeli

Lund 67110 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67110
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis artykułu

  Pionowy odkurzacz bezworkowy z systemem cyklonowym zapewnia staranne odkurzanie najróżniejszego rodzaju powierzchni. Zaopatrzony w filtr HEPA skuteczną filtrację powietrza i redukcję skażeń. W zestawie przystępne są podstawowe szczotki, a także użyteczny mop. Odkurzacz znamionują nad wyraz dobre cechy pracy, pomiędzy innymi klasa odkurzania podłóg A oraz klasa energetyczna A. Dodatkowy uchwyt na ścianę ułatwi przechowywanie.

  dane:

  • moc: 800W
  • 220-240V 50/60Hz
  • filtr HEPA H13
  • odkurzacz bezworkowy - nietrudne i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • długość przewodu 4,8m gwarantuje duży zasięg odkurzania
  • objętość zbiornika na kurz: 1l
  • ciśnienie: 16kpa
  • technologia cyklonowa polegającą na ruchu wirowym zanieczyszczeń wokół filtra.
  • łatwy i szybki montaż zbiornika z filtrem i innych części
  • ruchoma głowica upraszcza dostęp do trudno przystępnych miejsc
  • możliwość zawieszenia odkurzacza na uchwycie montowanym na ścianie

  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza efektywność filtracji powietrza i redukcję skażeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Odkurzacz LUND spełnia normy wprowadzone 1 września 2017 roku dotyczące ekoprojektu dla odkurzaczy. Jest odkurzaczem cyklonowym najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii sprawne i ciche odkurzanie.

  Klasa energetyczna ERP2:

  • poziom hałasu: <78
  • klasa efektywności energetycznej: A
  • klasa odkurzania podłóg twardych: A
  • klasa odkurzania dywanów: C
  • klasa reemisji kurzu: E
  • roczne zużycie energii: 28 kWh

  AKCESORIA:

  • szczotka do podłóg i dywanów z przełącznikiem i kółkami
  • szczotka z mopem z mikrofibry
  • szczotka szczelinowa 3w1 – szczelinowa, z długim włosiem, z krótkim włosiem
  • uchwyt na ścianę
  • metalowa, teleskopowa rura 70cm

  atuty

  • skuteczność – solidny silnik 800W, a także technika cyklonowa zapewniają wysoką moc ssania a tym samym produktywne odkurzanie
  • uniwersalność - bogaty pakiet ssawek stanie na wysokości zadania w czasie odkurzania zróżnicowanych powierzchni i zanieczyszczeń.
  • wygoda i porządek - długość kabla 4,8m gwarantuje obszerny zasięg odkurzania. Dodatkowy uchwyt na ścianę ułatwi przechowywanie
  • energooszczędność - energooszczędny silnik gwarantuje niskie zużycie energii o wartości 28 kWh/rok.
  • 3w1 – odkurzacz podłogowy, odkurzacz ręczny i mop w jednym
  cechy
  • Częstotliwość [Hz]: 50/60
  • Napięcie [V]: 220-240V
  • Moc [W]: 800

PRIME3 SVC11

PRIME3 SVC11 Najniższa Cena Online

PRIME3 SVC11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: PRIME3
 • Pełna nazwa odkurzacza: PRIME3 SVC11
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz jest dziś obowiązkowym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego i każdego biura. Konieczny w utrzymaniu porządku, musi wyróżniać się wygodą użytkowania, konserwacji oraz perfekcyjnie radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie z reguły zbiera się kurz.

  mobilny, pionowy odkurzacz bez workowy SVC11 producenta PRIME3 spełnia te wszystkie wymogi. Nadzwyczajną produktywność urządzenia akcentuje użycie najistotniej innowacyjnego, wymiennego filtru HEPA oraz potrójnego systemu oczyszczania.

  Użytkownik ma dzięki czemu pewność, że kurz, bakterie czy komórki grzybów zostaną zatrzymane. Skażenia zbierane są w plastikowym, łatwym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o pojemności 1,5 l.

  luźne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne atuty tego modelu. 4,8-metrowy przewód pozwala na odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc na dodatek zajmuje on, także dzięki składanej rączce, dużo mniej miejsca niż konwencjonalne odkurzacze.

  Niska kompletna waga urządzenia (2,6 kg) dopełnia komfortu stosowania....


Ariete 2764

Ariete 2764 Najniższa Cena Online

Ariete 2764 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2764
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  poręcznY I PROSTY W OBSŁUDZE Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 in 1 łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki temu zyskujemy szczególnie funkcjonalny sprzęt ułatwiający nam prędkie dotarcie do trudno przystępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technikę cyklonową. Oznacza to, iż zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd też nazwa cyklon) - wszystko po to,wydajnie oddzielić skażenia, które gromadzą się w pojemniku.

  pojemność pojemnika wynosi 0,8 litra. Gwarantuje to dłuższą pracę. DOTRZE W KAŻDE ZAKAMARKI Odkurzacz dwa w jednym, dzięki temu dostajesz w jednej cenie dwa rozwiązania. Odkurzacz ma możliwość odczepienia od głównej pionowej podstawy, co daje Ci drobny podręczny sprzęt umożliwiający odkurzanie w trudno przystępnych miejscach.

  Należy do klasy A+, co oznacza że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. KLASA I MOC Odkurzacz wpisuje się w bardzo korzystną klasę energetyczną A+. Oznacza to, iż jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh.

  Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy niezwykle mało miejsca do przechowywania. Zastosowany filtr HEPA10 pozwala zachować wyjątkową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje choćby najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza.

  genialnie nadaje się dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co zezwala na swobodne sprzątanie. W zestawie wyszukasz specjalistyczną szczotkę asygnowaną do podłóg i dywanów, szczotkę do oraz końcówkę szczelinową.

  Moc urządzenia wynosi 600 W. Sprawność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A. AKCESORIA W pakiecie wynajdziesz pomiędzy innymi unikatową szczotkę do dzianin, która pozwoli CI na odświeżenie tapicerki z wszystkich okruszków pozostawionych na jej powierzchni.

  w dodatku warto pamiętać o wmontowanym filtrze HEPA10, który rozprawi się produktywnie z drobnoustrojami, bakteriami i wszystkimi drobinkami kurzu. Znakomicie pasuje dla alergików. Filtr HEPA można śmiało oczyścić pod strumieniem bieżącej wody, nadaje się do wielokrotnego wykorzystywania..

  MAGIA W TWOIM DOMU perfekcyjnie oczyści jednocześnie podłogi, jak i każdy dywan. W kilka chwil odświeżysz swoje mieszkanie i zadbasz o nienaganną czystość. To wszystko dzięki technice cyklonowej, a także rewelacyjnemu filtrowi HEPA, który sprawność na twardych powierzchniach klasy A....


Clatronic BS 1306

Clatronic BS 1306 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1306 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1306
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  informacje technicznE:• Odkurzacz "2w1": ręczny oraz podłogowy • Funkcja Eco-Cyclon (ekocyklon) • idealny do odkurzania: mebli, poduszek, ram obrazów, zasłon, książek, komputerów, samochodów itd. • System wielu filtrów • mieści filtr HEPA • Dwuczęściowa rura aluminiowa (od 35 do 75 cm) • spory promień działania (kabel połączeniowy 6,5m) • Dwufunkcyjna szczotka podłogowa • niepokaźna waga • Uchwyt ścienny w pakiecie • Akcesoria: dwuczęściowa rura aluminiowa, uchwyt ścienny, nasadka szczotkowa, ssawka szczelinowa, szczotka podłogowa • Moc: 600W • Klasa skuteczności energetycznej: A • Roczne zużycie energii: 19,9 kWh/rok • Klasa wydajności odkurzania dywanu: E • Klasa skuteczności odkurzania podłogi twardej: A • Klasa reemisji kurzu: E • Poziom głośności dB(A): 80 • Zasilanie sieciowe: 230V,50Hz • wymiary: 135x220x330mm (SxWxG) • Waga: ok.

  2,30kg...Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy o mocy do 800 W opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe o mocy do 800 W cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami o mocy do 800 W,
 • odkurzacze pionowe o mocy do 800 W jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe o mocy do 800 W, odkurzacz pionowy o mocy do 800 W cena, opinie o odkurzaczach pionowych o mocy do 800 W, ranking odkurzaczy pionowych o mocy do 800 W

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *