Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe o mocy do 800 W. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy o mocy do 800 W. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych o mocy do 800 W,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe o mocy do 800 W. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami o mocy do 800 W, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Xiaomi Dreame T20

Xiaomi Dreame T20 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z szybkością 125 000 obrotów na minutę zapewnia nieprzeciętną wydajność, a solidny akumulator zagwarantuje choćby do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz większy dom. Na dodatek, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą. W komplecie znajdziesz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym precyzyjnie posprzątasz cały dom.

  postępowy silnik

  Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem nowoczesnia niemal dorównuje tym wykorzystywanym w lotnictwie. Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie choćby 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro efektywnie i szybko pozbywa się wszystkiego brudu - choćby najmocniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania. Na dodatek zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technologia chłodzenia akumulatora i umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i efektywną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko produktywne sprzątanie, lecz też uniemożliwia wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu T20 Pro rewelacyjnie rozprawia się choćby z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - świetnie stanie na wysokości zadania więc także w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada nowoczesny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro gwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i produktywnie usuwa alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz oraz wałek szczotki możesz umyć, zapewniając sobie higienę i bezpieczeństwo.

  znakomita szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza świetnie nadaje się do czyszczenia zróżnicowanego typu podłóg. Ekspresowo rozpoznaje wariant odkurzanej powierzchni i odpowiednio dostosowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została także zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Pozwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V i umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na sprawne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  dopełniające szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro odnajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa doskonale nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach albo fotelach. Z kolei szczotka 2w1 sprawdzi się w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - znakomicie wyczyści pomiędzy innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame umożliwia również mycie podłóg. Zbiornik o pojemności 250ml, a także 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując zróżnicowane końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swoim domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W typowym trybie urządzenie może odkurzać nawet poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz obszerniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został dołączony dodatkowy akumulator, dzięki temu możesz odkurzać tak długo, jak Ci potrzeba.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki temu sprzątanie staje się stanowczo komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej usprawnia sprzątanie i gwarantuje prędki dostęp do najważniejszych informacji. Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi aktualnie stosowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy albo przypomnienie o konieczności podmiany filtra.

  Dbałość o każdy szczegół

  Dreame T20 Pro to ponadto wyjątkowy komfort używania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki poręcznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w wykorzystywaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, aby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i wymiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet posiadać styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić jednocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  rozciągliwa rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory


Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Poręczny design, wysoka sprawność, mnóstwo możliwości wykorzystania - przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością przypasujesz do swych potrzeb. Możesz użyć go jednocześnie jako nieduży odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego niewiele znacząca waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu łatwo przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to jeszcze użyteczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich doskonale sprawdzi się na najróżniejszych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić znakomity porządek. Przejrzyj, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką momentalnie i wydajnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją ponadto do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy pomiędzy nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  drobna szczotka do kurzu pozwoli Ci skrupulatnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty, a także meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najbardziej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i skutecznie usunie z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 produktywnie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyekwipowane jest urządzenie, efektywne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki czemu funkcjonalnemu rozwiązaniu możesz radować się długofalową czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W i siła ssania 15000 Pa sprawną i efektywną pracę odkurzacza - żadne, nawet najbardziej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz prosto opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co podkreśla urządzenie jest także niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele efektywnymi, niełatwymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który sprawdzi się wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko użytecznym, lecz też wysmakowanym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia rewelacyjnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli także zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, iż Deerma DX 700 wyśmienicie sprawdzi się ponadto w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci ekspresowo i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego użytkowania, a także aż 3 wymienne szczotki sprawiają,łatwo dopasujesz go do swych potrzeb.

  innowacyjny system filtracji wydajne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką skuteczność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego praktyczny design, a także 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być używany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Perfekcyjnie sprawdzi się więc w wielu najróżniejszych zastosowaniach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszelkich pomieszczeniach w swoim domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i niemało innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do różnorodnych zastosowań W zestawie wyszukasz 3 ergonomiczne szczotki, za pomocą których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na przeróżnych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy równocześnie kafelki albo panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka pozwala na skrupulatne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które ułatwiają jej prowadzenie i uchwyt na kabel odkurzacza). Wydajna filtracja skażeń Odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, przefiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Łatwo odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i sprawny Za efektywną pracę odkurzacza odpowiada tworzony z miedzi, efektywny silnik. Uwydatnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko efektywne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość skutecznych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie rewelacyjnym wyborem. Skrupulatnie przemyślana kompozycja Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego sprawność, lecz też wygodę użytkownika.

  Urządzenie wyposażone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na asygnowanym do tego, zaimplementowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka usprawniające jej przesuwanie, a użyteczny uchwyt odkurzacza zagwarantuje rozszerzony komfort użytkowania. Specyfikacja marka Deerma Model DX115C Moc 600W pojemność pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg rozmiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niżeli 76dB Długość kabla 5m


Adler AD 7036

Adler AD 7036 Najniższa Cena Online

Adler AD 7036 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7036
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Ręczny Adler AD 7036


  szeroka sprawność i wygoda


  Nie wiesz czy warto kupować taki odkurzacz? Regularne sprzątanie wymaga zarówno i czasu i energii, dlatego warto je jak najbardziej ułatwić. Odkurzacz pionowy to znakomity sposób na prędkie czyszczenie dywanów, wykładzin, parkietów i wszelkich rodzajów podłóg. Dzięki swej kompaktowej konstrukcji nie zajmie nam dużo miejsca. Stanowi świetny wybór a zwłaszcza w tych mniejszych mieszkaniach.  Odkurzacze pionowe posiadają dużo zalet, lecz warto im się przyjrzeć bliżej zanim zadecydujesz, który z nich zabierzesz do domu. Przystępne są odkurzacze z akumulatorem i z zasilaniem elektrycznym. Odkurzacz pionowy ma typową konstrukcję, to jakby długa szczotka, która na górze uchwytu ma zamontowany silnik, a także pojemnik na kurz i zabrudzenia.


  Czym się kierować wybierając odkurzacz pionowy? Odkurzacz pionowy to spora ulga dla osób, które posiadają problemy z kręgosłupem, przecież korzystając z takiego odkurzacza nie trzeba się schylać. Odkurzacz pionowy ochoczo wybierają także posiadacze zwierzaków, prędko sprzątnie sierść z wykładzin, kobierców i twardych powierzchni. Jest komfortowy, lekki, produktywny i dlatego popularność tego typu odkurzaczy rośnie z miesiąca na miesiąc. Ten artykuł to rozwiązanie dla każdego. Odkurzacz bardzo sprawny silnik o nominalnej mocy 800 W. Zasięg pracy odkurzacza ADLER AD 7036 to 7 metrów. Pozwoli nam to komfortowo odkurzyć każde wnętrze w domu, w pracy czy chociażby wnętrze samochodu.  Cechą akcentującą odkurzacz ADLER AD 7036 jest czujnik cieplny, który zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Włącznik/wyłącznik znajduje się w widocznym idostępnym miejscu, co zezwala na szybkie włączanie i wyłączanie odkurzacza. Klamra blokująca zapobiega przypadkowemu odłączeniu się pojemnika na kurz. Pojemnik możemy wygodnie odczepić przy pomocy przycisku zwalniającego. Filtr, a także pojemnik na kurz o objętości 1,5l nadają się do mycia pod wodą. Pojemnik jest krystaliczny, więc na bieżąco widzimy poziom kurzu  Odkurzacz ręczny ADLER AD 7036 to idealny wybór.

  właściwości:
  Bezworkowy
  Filtr i pojemnik nadający się do mycia
  zestaw 3 szt ssawek:
  wąskiej, szerokiej, szczelinowej.
  Lekki i użyteczny  Specyfikacja technologiczna:
  Zasięg stosowania 7m
  Moc maksymalna 800W
  pojemność pojemnika na kurz 1,5L
  *Bomann BS 1948 CB

Bomann BS 1948 CB Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Bomann BS 1948 CB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bomann
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bomann BS 1948 CB
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  uzupełniające dane:Bezworkowy system filtracji,Zawartość zestawu:Nasadka z włosiem, Odkurzacz, Rura prosta, Ssawka szczotkowa, Szczotka dywanowo-podłogowa, Uchwyt do zamocowania na ścianę,Funkcje i wyposażenie odkurzacza:Funkcja odkurzania na sucho, Sprzątanie wszelkich rodzajów podłóg, Ssawka szczelinowa,zaimplementowane technologie:Eko-Cyklon,Klasa reemisji kurzu:E,Klasa produktywności odkurzania dywanów:E,Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych:A,Kolor główny:Niebieski,Szerokość:230 mm,Wysokość:1300 mm,Głębokość:130 mm,Waga:2,30 kg,Moc:600 W,rodzaj rury:2-częściowa, Aluminiowa,Model worka:Nie dotyczy,pojemność worka/pojemnika:1000 ml,Filtry:Hepa,Zasięg:7 m,Poziom hałasu:80 dB,Zabezpieczenia:Zabezpieczenie przed przeładowaniem,typ zasilania:Sieciowe,Długość przewodu sieciowego:6,5 m,Czas pracy na baterii (do):Nie dotyczy,Klasa energetyczna:A,Napięcie zasilania / zasilacza:230 V,wariant wtyczki sieciowej:typ E


Lund 67110

Lund 67110 Najniższa Cena Online

Lund 67110 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67110
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis artykułu

  Pionowy odkurzacz bezworkowy z systemem cyklonowym zapewnia staranne odkurzanie najróżniejszego rodzaju powierzchni. Zaopatrzony w filtr HEPA skuteczną filtrację powietrza i redukcję skażeń. W zestawie przystępne są podstawowe szczotki, a także użyteczny mop. Odkurzacz znamionują nad wyraz dobre cechy pracy, pomiędzy innymi klasa odkurzania podłóg A oraz klasa energetyczna A. Dodatkowy uchwyt na ścianę ułatwi przechowywanie.

  dane:

  • moc: 800W
  • 220-240V 50/60Hz
  • filtr HEPA H13
  • odkurzacz bezworkowy - nietrudne i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • długość przewodu 4,8m gwarantuje duży zasięg odkurzania
  • objętość zbiornika na kurz: 1l
  • ciśnienie: 16kpa
  • technologia cyklonowa polegającą na ruchu wirowym zanieczyszczeń wokół filtra.
  • łatwy i szybki montaż zbiornika z filtrem i innych części
  • ruchoma głowica upraszcza dostęp do trudno przystępnych miejsc
  • możliwość zawieszenia odkurzacza na uchwycie montowanym na ścianie

  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza efektywność filtracji powietrza i redukcję skażeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Odkurzacz LUND spełnia normy wprowadzone 1 września 2017 roku dotyczące ekoprojektu dla odkurzaczy. Jest odkurzaczem cyklonowym najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii sprawne i ciche odkurzanie.

  Klasa energetyczna ERP2:

  • poziom hałasu: <78
  • klasa efektywności energetycznej: A
  • klasa odkurzania podłóg twardych: A
  • klasa odkurzania dywanów: C
  • klasa reemisji kurzu: E
  • roczne zużycie energii: 28 kWh

  AKCESORIA:

  • szczotka do podłóg i dywanów z przełącznikiem i kółkami
  • szczotka z mopem z mikrofibry
  • szczotka szczelinowa 3w1 – szczelinowa, z długim włosiem, z krótkim włosiem
  • uchwyt na ścianę
  • metalowa, teleskopowa rura 70cm

  atuty

  • skuteczność – solidny silnik 800W, a także technika cyklonowa zapewniają wysoką moc ssania a tym samym produktywne odkurzanie
  • uniwersalność - bogaty pakiet ssawek stanie na wysokości zadania w czasie odkurzania zróżnicowanych powierzchni i zanieczyszczeń.
  • wygoda i porządek - długość kabla 4,8m gwarantuje obszerny zasięg odkurzania. Dodatkowy uchwyt na ścianę ułatwi przechowywanie
  • energooszczędność - energooszczędny silnik gwarantuje niskie zużycie energii o wartości 28 kWh/rok.
  • 3w1 – odkurzacz podłogowy, odkurzacz ręczny i mop w jednym
  cechy
  • Częstotliwość [Hz]: 50/60
  • Napięcie [V]: 220-240V
  • Moc [W]: 800

PRIME3 SVC11

PRIME3 SVC11 Najniższa Cena Online

PRIME3 SVC11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: PRIME3
 • Pełna nazwa odkurzacza: PRIME3 SVC11
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Prime3 SVC11 800W 1,5l HEPA Odkurzacz jest dziś obowiązkowym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego i każdego biura. Konieczny w utrzymaniu porządku, musi wyróżniać się wygodą użytkowania, konserwacji oraz perfekcyjnie radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie z reguły zbiera się kurz.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości Potrójny system przefiltrowania Lekki i przenośny Filtr HEPA objętość: 1,5 l Długość przewodu: 4,8 m Składany uchwyt Ssawka szczelinowa Moc: 600 W, maks. 800 W Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz rozmiary: 25 x 14 x 110 cm Waga: 2,6 kg Niezwykła funkcjonalność Odkurzacz jest dziś obowiązkowym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego i każdego biura.

  niezbędny w utrzymaniu porządku, musi charakteryzować się wygodą stosowania, konserwacji oraz rewelacyjnie radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie na ogół zbiera się kurz. Przenośny, pionowy odkurzacz bezworkowy cyklonowy SVC11 marki PRIME3 spełnia te wszystkie wymagania.

  idealną efektywność urządzenia uwydatnia zastosowanie najistotniej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA i potrójnego systemu przefiltrowania. Użytkownik ma dzięki temu pewność, że kurz, bakterie czy komórki grzybów zostaną zatrzymane.

  zanieczyszczenia zbierane są w plastikowym, nieskomplikowanym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o objętości 1,5 l. Wygoda użytkowania swobodne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne mocne strony tego modelu.

  4,8-metrowy kabel zezwala na odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc w dodatku zajmuje on, także dzięki składanej rączce, dużo mniej miejsca niż klasyczne odkurzacze. Niska kompletna waga urządzenia (2,6 kg) dopełnia komfortu używania.


Deerma DX900

Deerma DX900 Najniższa Cena Online

Deerma DX900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX900
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Pionowy odkurzacz przewodowy Deerma DX900

  uwydatnia się w głównej mierze wysokiej jakości cyklonowym systemem filtracji.

  choćby z całą kolekcją ulepszeń systemu filtrowania i zasilania, stalowy odkurzacz Deerma DX900 nie stracił nic z mobilności tego typu sprzętów. Może luźno przełączać się między dwoma trybami pracy dla dowolnego zadania. Model ten charakteryzuje wyjątkowa, kompaktowa bryła.

  System filtracji cyklonowej

  Cyklonowy system filtracji Deerma ze stalową siatką odfiltrowującą z niesamowitą starannością oddziela kurz od powietrza, oczyszczając nie tylko dom, ale także powietrze w nim. DX900 kompletnie izoluje pył i zanieczyszczenia ze strumienia powietrza wywiewanego, wytwarzając zupełnie nowy poziom czystości, pochłania i nie uwalnia nawet najdrobniejszych pyłów.

  5248 otworów o średnicy zaledwie 0,25 mm zatrzymuje w powietrzu włosy, włókna, płatki skóry i wielkie cząsteczki kurzu. Siatka wytwarzana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która nie formuje elektryczności statycznej, dzięki czemu włosy i inne zabrudzenia nie przyklejają się do niej i nie zmniejszają siły ssania.

  we wnętrzu odkurzacz Deerma posiada separator cyklonowy oddzielony od pojemnika na kurz śladowym filtrem, który wykorzystując siłę odśrodkową oddziela kurz od powietrza i kieruje go bezpośrednio do pojemnika, uniemożliwiając przedostawaniu się z powrotem do powietrza.

  Odpylacz z prostokątnym pochylonym dnem uniemożliwia przedostawaniu się do niego pyłu, eliminując tym samym możliwość wtórnego zanieczyszczenia i ponadto chroniąc czystość powietrza.

  Oczyszczanie i utrzymywanie czystości powietrza

  W konwencjonalnych odkurzaczach pył po wejściu do odpylacza nadal przemieszcza się pod wpływem przepływającego strumienia powietrza, za pomocą którego może się cofnąć. Jednak kształt pojemnika na kurz odkurzacza Deerma kompletnie to usuwa, szczelnie blokując cały brud w środku.

  Nawiew powietrza pod kątem 90 °

  Zgodnie z prawami aerodynamiki, kąt napływu powietrza oraz kąt otwarcia wlotu powietrza mogą wpływać na sprawność oczyszczania powietrza z pyłu. Deerma ma specjalnie zaprojektowany wlot powietrza 135 ° i przepływ powietrza 90 ° do filtra, obracając się szybciej,rozszerzyć siłę odśrodkową.

  Szczotki

  Uniwersalna szczotka podłogowa została skonstruowana tak aby można ją luźno obracać o 180 ° w przód i w tył i o 180 ° w lewo i w prawo, umiejętnie omijając nóżki mebli docierając w najwęższe szczeliny.

  Odkurzacz DX900 ma podwójną nasadkę, która łączy w sobie grubą szczotkę i wąską wylewkę, by radzić sobie z wąskimi szczelinami i skomplikowanymi powierzchniami.

  solidny silnik elektryczny o wysokich osiągach

  Aby zapewnić maksymalną skuteczność czyszczenia, odkurzacz Deerma DX900 jest wyposażony w konkretny 600W silnik elektryczny, który stwarza 38 000 obrotów na minutę, kierując całą swoją moc na walkę z kurzem i utrzymanie czystości.

  Dźwiękochłonne dla cichego czyszczenia

  Odkurzacz Deerma wykorzystuje specjalne rozwiązania obniżające poziom hałasu w trakcie pracy do 75 dB, czyli wyraźnie mniej niż w innych odkurzaczach.

  przewód zasilający 4.5 m

  kabel o długości 4.5 metrów i pokrywa o wysokości 1 metra, pozwala oczyścić ok 100m2 powierzchni poprzez podłączenie tylko do jednego gniazdka.

  Specyfikacje:

  Model: DX900

  Napięcie: 220 V - 50 Hz

  Moc znamionowa: 600 W.

  objętość pojemnika na kurz: 1,2 l

  Stopień podciśnienia: 14kPa

  kabel zasilający: 4,5 M.


Ariete 2764

Ariete 2764 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe brązowe. Ranking TOP10 modeli

Ariete 2764 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2764
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki temu zyskujemy szczególnie ergonomiczny sprzęt ułatwiający nam prędkie dotarcie do trudno przystępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technikę cyklonową. Oznacza to, iż zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd także nazwa cyklon) - wszystko po to,produktywnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku.

  objętość pojemnika wynosi 0,8 litra. Zapewnia to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w nad wyraz korzystną klasę energetyczną A+. Oznacza to, iż jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy niezwykle niewiele miejsca do przechowywania.

  zastosowany filtr HEPA10 pozwala zachować nieszablonową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje choćby najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Wspaniale pasuje dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co pozwala na luźne sprzątanie.

  W pakiecie odszukasz specjalistyczną szczotkę dedykowaną do podłóg i dywanów, szczotkę do oraz końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Produktywność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwościMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa skuteczności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔pojemność zbiornika na zanieczyszczenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz postępowego i stylowego wzornictwa artykuł eksponuje podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki solidnemu silnikowi cyklonowemu, a także załączonym do zestawu akcesoriom - świetnie pasuje do czyszczenia podłóg i dywanów oraz szczelin i innych trudno przystępnych powierzchni.

  Jest bardzo sprężysty w działaniu, użyteczny i wszechstronny. Wyposażony w wyjmowany i nieskomplikowany w czyszczeniu pojemnik na zanieczyszczenia, długi , a także zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący choćby najdrobniejszy pył.

  zastosowana technikaW odkurzaczu został zastosowany produktywny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który zagwarantuje roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. Na dodatek, urządzenie jest zaopatrzone w nowoczesny filtr EPA10, który zatrzymuje choćby najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt genialny dla alergików. Wygoda i komfort stosowania Specjalne wyprofilowania oraz umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - sprawiają, że jest on niesamowicie lekki i wygodny w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica zapewnia dodatkowy komfort pracy, a także pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie poręcznyZastosowana konstrukcja 2w1 sprawia, że odkurzacz pionowy można z łatwością przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, sprawdzi się perfekcyjnie przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli oraz czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi oraz możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i prosto wynajdzie swój kąt po zakończonej pracy.

  wyekwipowany w prosty do czyszczenia zbiornik na zanieczyszczenia, a także filtr powietrza dostosowany do mycia pod bieżącą wodą.Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy o mocy do 800 W opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe o mocy do 800 W cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami o mocy do 800 W,
 • odkurzacze pionowe o mocy do 800 W jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe o mocy do 800 W, odkurzacz pionowy o mocy do 800 W cena, opinie o odkurzaczach pionowych o mocy do 800 W, ranking odkurzaczy pionowych o mocy do 800 W

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *