Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 76 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy z poziomem hałasu do 76 dB. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych z poziomem hałasu do 76 dB,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 76 dB. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 76 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Puron PU20

Puron PU20 Najniższa Cena Online

Puron PU20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PU20
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  PURON PU20 odkurzacz 3w1 - mopujący, pionowy i ręczny z mocną siłą ssącą Jakie są największe atuty odkurzacza PURON PU20$1868 Bezprzewodowy - akmulatorowy Bezworkowy Wielozadaniowy 3w1 - mopowanie, odkurzanie ręczne, odkurzanie podłóg Dodatkowa turboszczotka mopująca - ssawa z mopem o pojemności 260 ml szybkie i dokładne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

  Ultralekka kompozycja - zaledwie 1,5 kg - nie wpłynie na zmęczenie ręki szczególnie bogaty komplet akcesoriów - DWIE TURBOSZCZOTKI Długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. - w zależności od wybranej siły ssącej Pojemna bateria z szczególnie krótkim czasem ładowania progresywny system filtracji cyklonowej Zmywalny filtr Metalowa pokrywa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia wielki zbiornik na zanieczyszczenia suche o obszerności 550 ml Opróżnianie zbiornika przy pomocy jednego przycisku Lampki LED umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, usprawniając znalezienie kurzu do odkurzenia PURON PU20 odkurzacz 3w1 - odkurzanie i mycie podłóg równocześnie Dodatkowa ssawa z nakładką mopującą do mycia podłóg Odkurzacz wyekwipowano w dopełniającą turboszczotkę, która umożliwia umycie podłogi bez konieczności uprzedniego odkurzania, ponieważ obie funkcje działają jednocześnie.

  Turboszczotka z pojemnikiem na roztwór przemywający o obszerności 260 ml, ma zaczepy magnesowe, które przytrzymują nakładkę mopującą. Aby ją zamontować, starczy postawić ssawę na mopa. Silnik bezszczotkowy odkurzacza PURON PU20 generuje solidną moc ssącą sięgającą aż 25000 Pa!

  To siła, z jaką odkurzają urządzenia przemysłowe. PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach: MIN - 8000 Pa MEDIUM - 14000 Pa MAX - 25000 Pa Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia.

  W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii. Lekki odkurzacz pionowy - nie męczy dłoni Jeśli chcesz, aby odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - wystarczy, iż wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

  Wówczas PURON waży zaledwie ok 1,5 kg. Z rurą i największą turboszczotką PURON PU20 jeszcze jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg. Odkurzacz ma przycisk ON/OFF - nie musisz trzymać włącznika podczas odkurzania, wystarczy raz przycisnąć, żeby urządzenie pracowało.

  To wyjątkowo pozytywnie wpływa na komfort stosowania. Oświetlenie LED to skrupulatniejsze odkurzanie Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka podczas odkurzania zakamarków. Możesz sprzątać choćby po ciemku.

  Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz skażenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć. Dodatkowo giętka rura pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w których przede wszystkim kryje się najwięcej kurzu.

  innowacyjna filtracja = powietrze przychylne alergikom Zbiornik na zanieczyszczenia jest bezworkowy - oznacza to, że po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas.

  Nie mnożą się zatem drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest proste, więc możesz to robić nawet po każdym odkurzaniu. Na dodatek filtry znajdujące się w zbiorniku i inne jego części można myć pod bieżącą wodą.

  Pamiętaj jednak, żeby filtr gąbkowy,również wszystkie inne komponenty były precyzyjnie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu. Pojemna bateria, wyjątkowo szybkie ładowanie Dzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować nawet przez 45 minut!

  niewątpliwie ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę krótki czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna! wielki zbiornik, nieskomplikowane opróżnianie pojemność zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml.

  Oznacza to, iż możesz odkurzyć choćby kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie skatalogowanych śmieci jest jednak łatwe i bezproblemowe. Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

  Pamiętaj, żeby robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały zebrany kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest szczególnie szybkie. Nieskomplikowane dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno dostępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, pomiędzy nogami stołu i krzeseł itp.

  będzie wyjątkowo łatwe. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°. Odkurzacz PURON PU20 zawsze pod ręką W komplecie odszukasz wszystkie części potrzebne do tego, abyś miał swego PURONA PU20 zawsze pod ręką.

  Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk za pomocą taśmy albo przykręcić go na stałe śrubami. Pamiętaj, żeby odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, żeby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.

  wyśmienicie wyposażony odkurzacz - odkurzanie i mycie równocześnie W zestawie wraz z odkurzaczem PURON PU20 otrzymasz: Podświetlana ssawa z turboszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z krótkim włosem Turboszczotka z nakładką mopującą do mopowania (w pakiecie dwie nakładki/mopy) Dodatkowa szczotka do dywanów Ssawa szczelinowa długa do trudno dostępnych miejsc niewiele znacząca turboszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich Płaska ssawa z wysuwanym włosiem Szczoteczka upraszczająca czyszczenie elementów odkurzacza i ssaw Instrukcja obsługi W GRATISIE dostajesz 3 warianty mistrzowskieGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $1869 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - wyśmienity do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $1870 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $1871 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący niezwykle rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA sprawnOŚĆ PŁYNÓW powiększY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) zestaw posiada: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie mocne strony mają płyny do robotów Clean$1872 polecane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej marki szczególnie produktywne czyszczą gruntownie i ekspresowo wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny połysk, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni mają miły zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przychylne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub obszerniejszej pojemności należy odpowiednio ograniczyć albo zwiększyć liczba płynu) Funkcja mopowania TAK Odłączany odkurzacz ręczny TAK Zasilanie akumulatorowe Maksymalna siła ssąca 25 kPa Czas pracy 45min/20min/8min pojemność zbiornika na zanieczyszczenia 550 ml objętość zbiornika na wodę 260 ml Ciśnienie akustyczne 75 dB wariant baterii, pojemność litowo-jonowa, 2000 mAh Czas ładowania ok.

  2-3 godzin Waga netto 1,5 kg rozmiary (sz. X w. X gł.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Viomi. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymagania. Poręczny design, wysoka sprawność, niemało możliwości zastosowania - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 prosto dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz użyć go zarówno jako znikomy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego drobna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki czemu łatwo przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami albo podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to jeszcze funkcjonalny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich rewelacyjnie stanie na wysokości zadania na różnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić idealny porządek. Zobacz, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką prędko i wydajnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją też do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana konstrukcja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  śladowa szczotka do kurzu pozwoli Ci skrupulatnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najmocniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i sprawnie pousuwa z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecznie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyekwipowane jest urządzenie, efektywne zapobieganie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki czemu użytecznemu rozwiązaniu możesz radować się długotrwałą czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W oraz siła ssania 15000 Pa wydajną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, nawet najistotniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co uwydatnia urządzenie jest na dodatek niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z mało sprawnymi, nieprzystępnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który sprawdzi się wszędzie

  Prosty, bezkompromisowy design odkurzacza powoduje, że będzie on nie tylko praktycznym, lecz też wykwintnym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia doskonale wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli dodatkowo zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, iż Deerma DX 700 perfekcyjnie sprawdzi się również w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Blaupunkt VCP801

Blaupunkt VCP801 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCP801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP801
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Blaupunkt VCP 801 wygodne sprzątanie wszystkich rodzajów podłóg, dywanów, zakamarków i trudno dostępnych miejsc osiągalne jest dzięki lekkim i praktycznym odkurzaczom ręcznym.

  polecane są one z zasady osobom, które lubią na bieżąco sprzątać nieznaczne zabrudzenia na fotelach, kanapach lub w samochodzie. NAJWAŻNIEJSZE cechy funkcjonalny i lekki Stojak ze stacją ładującą sprawny silnik BLDC, 14,8 V Moc silnika: 150 W Maksymalne podciśnienie: 14kPa Czas pracy: do 20 minut Czas ładowania: 2,5 godziny Cicha praca, poniżej 60 dB Filtr: HEPA objętość zbiornika na kurz: 0,3 l pakiet mieści: odkurzacz, stacja ładująca, ssawka szczelinowa 2 w 1, rura, ssawko-szczotka do podłogi wymiary: 42,5 x 7,5 x 7,5 cm Waga: 1,05 kg produktywne działanie i produktywność Ofertowany przez firmę Blaupunkt odkurzacz ręczny VCP801 to połączenie potężnego silnika BLDC zapewniającego efektywne działanie i produktywność 150 W oraz filtra Hepa.

  objętość zbiornika na kurz to 0,3 l i czas pracy urządzenia wynoszący 20 minut, pozwoli na prędkie uprzątnięcie okruszków przed przyjściem gości. Dzięki cichej pracy VCP801 poniżej 60 dB użytkownik ma także możliwość wykonać tę czynność, gdy obok śpi dziecko albo inny domownik.

  Czas ładowania modelu VCP801 wynosi ok. 2,5 h i odbywa się poprzez umieszczenie urządzenia na stojaku ze stacją dokującą. Lekki i poręczny Model VCP801 jest bardzo lekki (1,05 kg) i funkcjonalny, co gwarantuje, iż ręka nie męczy się podczas sprzątania, a sama czynność nie powoduje kłopotu i jest przyjemna.

  dołączone do zestawu akcesoria tj. Ssawka szczelinowa 2 w 1 i ssawko-szczotka do podłogi, dopełniają komfortu obsługi.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Eufy. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX115

Deerma DX115 Najniższa Cena Online

Deerma DX115 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX115
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci ekspresowo i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego wykorzystywania, a także aż 3 wymienne szczotki powodują,prosto przystosujesz go do swoich potrzeb. Postępowy system filtracji skuteczne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką efektywność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego praktyczny design, a także 5-metrowy kabel, który gwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być użytkowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Perfekcyjnie stanie na wysokości zadania więc w wielu różnych zastosowaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszelkich pomieszczeniach w swoim domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do rozmaitych zastosowań

  W komplecie wyszukasz 3 użyteczne szczotki, za pomocą których skrupulatnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na rozmaitych rodzajach powierzchni. Odkurzy jednocześnie kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei krągła szczotka zezwala na skrupulatne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które usprawniają jej prowadzenie i uchwyt na przewód odkurzacza).

  efektywna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, przefiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Prosto odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i efektywny

  Za efektywną pracę odkurzacza odpowiada wytworzony z miedzi, produktywny silnik. Eksponuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko efektywne, ale też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany poprzez większość efektywnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie doskonałym wyborem.

  skrupulatnie przemyślana kompozycja

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego skuteczność, lecz też wygodę użytkownika. Urządzenie wyposażone zostało w kabel o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na asygnowanym do tego, zastosowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dopełniające kółka usprawniające jej przesuwanie, a ergonomiczny uchwyt odkurzacza zapewnia powiększony komfort używania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • objętość pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • wymiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej aniżeli 76dB
  • Długość kabla: 5m


Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci szybko i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego użytkowania i aż 3 wymienne szczotki powodują,łatwo przystosujesz go do swoich potrzeb.

  progresywny system filtracji produktywne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką skuteczność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego funkcjonalny design, a także 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być stosowany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Wspaniale stanie na wysokości zadania więc w wielu różnorodnych wykorzystaniach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swym domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i sporo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do rozmaitych zastosowań W komplecie odszukasz 3 użyteczne szczotki, za pomocą których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na różnych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy równocześnie kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei krągła szczotka zezwala na skrupulatne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które ułatwiają jej prowadzenie oraz uchwyt na kabel odkurzacza). Sprawna filtracja skażeń Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, przefiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Łatwo odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i efektywny Za wydajną pracę odkurzacza odpowiada stworzony z miedzi, wydajny silnik. Eksponuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko wydajne, ale też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość efektywnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie perfekcyjnym wyborem. Starannie przemyślana budowa Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego skuteczność, ale też wygodę użytkownika.

  Urządzenie zaopatrzone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go łatwo zwinąć i zawiesić na asygnowanym do tego, zastosowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma uzupełniające kółka ułatwiające jej przesuwanie, a użyteczny uchwyt odkurzacza zapewnia zwiększony komfort używania. Specyfikacja firma Deerma Model DX115C Moc 600W objętość pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg rozmiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niżeli 76dB Długość kabla 5m


Lund 67120

Lund 67120 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Lund 67120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67120
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis towaru

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z systemem cyklonowym zagwarantuje skrupulatne odkurzanie rozmaitego rodzaju powierzchni. Wyekwipowany w filtr HEPA skuteczną filtrację powietrza i redukcję zanieczyszczeń. Mocny i wydajny akumulator zapewni do 35 minut pracy w trybie ECO lub do 25 minut w trybie MAX. Największym atutem odkurzacza jest wspomagana elektrycznie turbo szczotka z miękkim włosiem. Stacja dokująca ułatwi ładowanie i przechowywanie urządzenia

  dane:

  • moc: 120W
  • filtr HEPA H13
  • odkurzacz bezworkowy - nieskomplikowane i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • akumulator Li-Ion 22.2V, 2200mAh
  • czas ładowania: 4-5h
  • czas pracy 25-35min
  • 3-stopniowy wskaźnik naładowania baterii
  • 2 tryby pracy: MAX i ECO. Tryb MAX - do 25 minut pracy, tryb ECO - do 35 minut pracy.
  • pojemność zbiornika na kurz: 1l
  • technologia cyklonowa polegającą na ruchu wirowym zanieczyszczeń wokół filtra.
  • łatwy i szybki montaż zbiornika z filtrem i innych części
  • ruchoma głowica pozwala dotrzeć do trudno przystępnych miejsc

  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza skuteczność filtracji powietrza i redukcję skażeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Akumulatorowy odkurzacz LUND najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii produktywne i ciche odkurzanie.

  AKCESORIA:

  • Turboszczotka z kółeczkami i z miękkim, wyjmowanym włosiem wytrzymałym na przyczepianie się włosów i sierści zwierząt. Zasilana elektrycznie (moc 15W).
  • szczotka szczelinowa 3w1 – szczelinowa, z długim włosiem, z niedługim włosiem
  • stacja dokująca. Mieszczą się na niej wszystkie komponenty odkurzacza
  • metalowa rura 66cm
  • ładowarka 100-240V, 50/60Gz, 24W

  mocne strony

  • skuteczność – mocny silnik 120W, zasilana elektrycznie turboszczotka i technologia cyklonowa zapewniają wysoką moc ssania, a tym samym produktywne odkurzanie.
  • uniwersalność - bogaty komplet ssawek stanie na wysokości zadania w czasie odkurzania różnorodnych powierzchni i skażeń.
  • wygoda i porządek – brak kabla ułatwi odkurzanie całego domu bez konieczności omijania kabla i przełączania się z gniazdka do gniazdka. Stacja dokująca pomoże utrzymać porządek podczas przechowywania.
  • 2w1 – odkurzacz podłogowy i ręczny w jednym
  parametry
  • Moc [W]: 120

Deerma DX900

Deerma DX900 Najniższa Cena Online

Deerma DX900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX900
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Pionowy odkurzacz przewodowy Deerma DX900

  uwydatnia się najczęściej wysokiej jakości cyklonowym systemem filtracji.

  choćby z całą linią ulepszeń systemu przefiltrowania i zasilania, stalowy odkurzacz Deerma DX900 nie stracił nic z mobilności tego typu urządzeń. Może luźno przełączać się między dwoma trybami pracy dla dowolnego zadania. Model ten charakteryzuje nieszablonowa, kompaktowa bryła.

  System filtracji cyklonowej

  Cyklonowy system filtracji Deerma ze stalową siatką oczyszczającą z niesamowitą dokładnością oddziela kurz od powietrza, oczyszczając nie tylko dom, lecz także powietrze w nim. DX900 całkowicie izoluje pył i zanieczyszczenia ze strumienia powietrza wywiewanego, tworząc zupełnie nowy poziom czystości, pochłania i nie uwalnia choćby najdrobniejszych pyłów.

  5248 otworów o średnicy zaledwie 0,25 mm zatrzymuje w powietrzu włosy, włókna, płatki skóry i znaczne cząsteczki kurzu. Siatka stworzona jest z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, która nie tworzy elektryczności statycznej, dzięki czemu włosy i inne zabrudzenia nie przyklejają się do niej i nie ograniczają siły ssania.

  w środku odkurzacz Deerma ma separator cyklonowy oddzielony od pojemnika na kurz niedużym filtrem, który wykorzystując siłę odśrodkową oddziela kurz od powietrza i kieruje go bezpośrednio do pojemnika, uniemożliwiając przedostawaniu się z powrotem do powietrza.

  Odpylacz z prostokątnym pochylonym dnem zapobiega przedostawaniu się do niego pyłu, eliminując tym samym możliwość wtórnego zanieczyszczenia i w dodatku broniąc czystość powietrza.

  Oczyszczanie i utrzymywanie czystości powietrza

  W klasycznych odkurzaczach pył po wejściu do odpylacza nadal przemieszcza się pod wpływem przepływającego strumienia powietrza, przy pomocy którego może się cofnąć. Jednak zarys pojemnika na kurz odkurzacza Deerma całkowicie to eliminuje, szczelnie blokując cały brud wewnątrz.

  Nawiew powietrza pod kątem 90 °

  Zgodnie z prawami aerodynamiki, kąt napływu powietrza, a także kąt otwarcia wlotu powietrza mogą wpływać na produktywność oczyszczania powietrza z pyłu. Deerma ma specjalnie zaprojektowany wlot powietrza 135 ° i przepływ powietrza 90 ° do filtra, obracając się szybciej,powiększyć siłę odśrodkową.

  Szczotki

  Uniwersalna szczotka podłogowa została skonstruowana tak aby można ją luźno obracać o 180 ° w przód i w tył i o 180 ° w lewo i w prawo, umiejętnie omijając nóżki mebli docierając w najwęższe szczeliny.

  Odkurzacz DX900 posiada podwójną nasadkę, która łączy w sobie grubą szczotkę i wąską wylewkę, aby radzić sobie z wąskimi szczelinami i trudnymi powierzchniami.

  mocny silnik elektryczny o wysokich osiągach

  Aby zapewnić maksymalną wydajność czyszczenia, odkurzacz Deerma DX900 jest wyekwipowany w potężny 600W silnik elektryczny, który tworzy 38 000 obrotów na minutę, kierując całą swoją moc na walkę z kurzem i utrzymanie czystości.

  Dźwiękochłonne dla cichego czyszczenia

  Odkurzacz Deerma wykorzystuje specjalne rozwiązania zmniejszające poziom hałasu podczas pracy do 75 dB, czyli znacznie mniej aniżeli w innych odkurzaczach.

  przewód zasilający 4.5 m

  kabel o długości 4.5 metrów i obudowa o wysokości 1 metra, pozwala oczyścić ok 100m2 powierzchni przez podłączenie tylko do jednego gniazdka.

  Specyfikacje:

  Model: DX900

  Napięcie: 220 V - 50 Hz

  Moc znamionowa: 600 W.

  pojemność pojemnika na kurz: 1,2 l

  Stopień podciśnienia: 14kPa

  kabel zasilający: 4,5 M.Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy z poziomem hałasu do 76 dB opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 76 dB cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 76 dB,
 • odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 76 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 76 dB, odkurzacz pionowy z poziomem hałasu do 76 dB cena, opinie o odkurzaczach pionowych z poziomem hałasu do 76 dB, ranking odkurzaczy pionowych z poziomem hałasu do 76 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *