Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Xiaomi,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Xiaomi. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego Ci trzeba

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 wyróżnia się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą choćby 20 000 Pa oraz lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w wykorzystywaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci skrupulatnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zapewnia niesamowitą skuteczność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  zniewalająca produktywność

  Urządzenie znakomicie sprawdza się w walce z nawet najbardziej uciążliwymi skażeniami. Jego sprawny silnik może pracować z prędkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki czemu szybko likwiduje zabrudzenia. Na rozszerzoną sprawność T10 wpływają również jego skrócony tunel aerodynamiczny, zaawansowana technika chłodzenia akumulatora oraz umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w profilu litery V fantastycznie czyści każdy rodzaj powierzchni. Wydajnie odkurzy równocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Podkreśla sięergonomiczną konstrukcją uniemożliwiającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 wspaniale poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  komplet funkcjonalnych akcesoriów

  Do zestawu załączono również szereg akcesoriów, które widocznie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 spełni oczekiwania na nierównych, śladowych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców umożliwia eliminację alergenów takich jak roztocza. Dodatkowo, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,łatwo wyczyścisz jeszcze wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest prędki i prosty - na pewno nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o obszerności 2500 mAh gwarantuje nawet 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest przystępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,komfortowo odkurzać podłogi o łącznej powierzchni nawet 240 m2. Możesz też dokupić specjalną bazę ładującą, która pozwala na ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i przystępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy błyskawicznie zmienisz przy pomocy umieszczonego w dostępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje także tryb nieprzerwanego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  eliminuje brud i alergeny

  Odkurzacz zagwarantuje niemal 100% wydajność czyszczenia dzięki udoskonalonej, 5-stopniowej filtracji. Elementy filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 skutecznie likwiduje kurz i nawet 99,9% roztoczy, zezwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To sprawia,genialnie pasuje ponadto dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania rozszerza sprawność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort stosowania

  Dzięki lekkiej wadze i poręcznej konstrukcji odkurzacz jest szczególnie wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i wygodne, łatwo go także podniesiesz, aby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W komplecie odnajdziesz też specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • pojemność zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 sprawia, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz dokładnie zbiera skażenia nawet te najmniejsze, wielkości mikrona. Za pomocą wyświetlacza LED masz dostęp do takich informacji jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zapewnia długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED ułatwia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka konstrukcja z włókna węglowego zezwala na wygodne czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został zaopatrzony w najnowszy silnik marki Dreame SPACE 5.0 Smart, który cechuje się wysoką sprawnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i likwiduje zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie tracąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu ulepszonej technice. Bateria jest chroniona, dzięki technice Smart Cool, aby zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu powoduje, iż praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne dostosowanie siły ssania

  Urządzenie automatyczny tryb pracy, dzięki czemu lokalizuje choćby najmniejsze skażenia i automatycznie dostosowuje moc ssania, uzyskując bardziej efektywne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię wyświetlacz, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz eksponuje się na dodatek szczególnie szybkim czasem reakcji i lokalizuje skażenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy wariant powierzchni, zbiera kurz i inne zanieczyszczenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania powiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  użyteczna konstrukcja

  Dreame zadbało o to,stosowanie T30 było jak najistotniej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi większego problemu. Kształt urządzenia i jego funkcjonalna budowa, umożliwiają wygodne odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria rozszerzają zakres zastosowań. Na dodatek przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki temu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Sprężyste narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w pokaźnym stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o sporo łatwiejsze. Większa średnica ssawki oraz jej udoskonalone zakończenie wydajnie zapobiega zaplątywaniu się włosów krótkiej i przeciętnej długości. Natomiast, budowa w zarysie litery V gromadzi dłuższe włosy i likwiduje je bardziej wydajnie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 wyekwipowano w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało zaopatrzone w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, pokaźniejszy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo spełni oczekiwania podczas sprzątania auta.

  usuwa 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz skutecznie usuwa 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% skażeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona oraz zapobiega ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 posiada inteligentny ekran HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak dane czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki czemu możesz kontrolować efektywność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, żeby uniknąć niespodzianego rozładowania baterii.

  Przemyślany i innowacyjny design

  T30 to urządzenie nad wyraz proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego użytku, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych części. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się także obawiać o niepoprawne zamontowanie części urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zastosowany wyświetlacz. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki temu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 akcentuje się progresywnym designem, a szary odcień nadaje wyszukanego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w zarysie litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • sprężyste narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • objętość baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy od Xiaomi

  Mi Vacuum Cleaner Light

  Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light to urządzenie łączące proste i produktywne czyszczenie dzięki za co odpowiada lekka, bezprzewodowa budowa i silnik o obszernej mocy ssania 50W, do 100 000 obr./min. Nowy, lekki korpus o wadze 1.2 kg gwarantuje wygodne stosowanie.

  Akumulator litowo-jonowy charakteryzuje się pracą na baterii do 45 min, a poziom hałasu to 79dB.

  Silnik bezszczotkowy:

  wyposażony w szybki bezszczotkowy silnik, który gwarantuje spójne i sprawne ssanie. Trwała bateria litowa na jednym ładowaniu zagwarantuje do 45 minut pracy w trybie standardowym, pozwala sprzątnąć średnie, a choćby znaczne mieszkanie. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb typowy, żeby wychwytywać cząsteczki wszystkich wymiarów. W celu dokładnego czyszczenia wybierz tryb Max.

  Skuteczność filtracji 99.98%:

  3-stopniowa efektywna filtracja. Odkurzacz zaopatrzony jest w filtr cyklonowy, bawełniany i filtr HEPA. System cyklonowy oddziela pył od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu przez filtr cyklonowy, a czyste powietrze jest wypompowywane.

  skrupulatnie czyści każdy zakątek:

  Bezprzewodowa konstrukcja ułatwia poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu czy gabinetu. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, ale także do czyszczenia mebli.

  likwiduje kurz i brud z każdego rogu:

  zastosowany niezależny silnik do głębokiego czyszczenia podłóg drewnianych i dywanów. Delikatne czyszczenie przy pomocy wyjątkowo miękkiej szczotki, która nie uszkadza podłóg ani dywanów.

  Akcesoria:

  dołączone końcówki, szczotki pozwolą na utrzymanie całego domu w czystości, nadają się do czyszczenia sof, szafek i wszelkiego rodzaju mebli, drzwi, okien, narożników ścian, schodów, a także innych szczelin.

  Lepsza organizacja i oszczędność miejsca:

  Uchwyt ścienny to oszczędzające miejsce narzędzie, dzięki któremu Twój pokój będzie lepiej zorganizowany. Możesz przechowywać odkurzacz w stacji do następnego wykorzystania.

  firma

  Xiaomi

  Nazwa

  Mi Vacuum Cleaner Light

  Model

  MJWXCQ03DY

  Kolor

  Biały

  Moc ssania

  Moc ssania: 50 AirWatts

  Moc znamionowa: 220W

  rodzaj baterii

  Litowo-jonowy

  pojemność baterii

  2500 mAh

  pojemność zbiornika na śmieci

  0.5 l

  Czas pracy

  Do 13 min tryb maksymalny (bez elektrycznej szczotki)

  Do 45 min tryb standardowy

  rozmiary

  113 x 24 x 14.8 cm

  Waga

  Korpus: 1.2 kg

  Całość: 2.3 kg

  pakiet gromadzi

  Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

  Ssawka szczelinowa

  Szczotka do twardych powierzchni

  Zasilacz

  Baza ładująca

  Rura przedłużająca


Xiaomi DREAME H11

Xiaomi DREAME H11 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi DREAME H11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H11
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy mopujący Dreame H11 Max

  Z Dreame H11 Max łatwo posprzątasz każdy bałagan
  Odkurzanie i mycie w tym samym czasie staje się możliwe i upraszcza pracę, dzięki szczotkowaniu podłogi aż 560 razy na minutę. To stanowczo przydatna funkcja w sytuacji łazienki, kuchni i balkonu. W pakiecie z detergentem Twoja podłoga będzie jeszcze czystsza. Pojemny akumulator umożliwia do 36 min pracy na jednym naładowaniu, a wyświetlacz LED zagwarantuje dostęp do najważniejszych informacji.


  Sprzątaj sprawnie i oszczędzaj energię
  Dreame H11 Max z łatwością poradzi sobie z każdym rodzajem brudu. Rozsypane płatki, rozlana kawa, sos i większość mokrych plam nie stanowi wyzwania dla tego odkurzacza. W trybie Auto sensory wykryją poziom zabrudzenia i dopasują odpowiednią do niego moc ssania. To nie tylko produktywne dbanie o porządek, ale także oszczędzanie energii.


  bezustanne samoczyszczenie
  Tylko czysta szczotka sprząta efektywnie, a Dreame perfekcyjnie o tym wie. Skrobak w odkurzaczu czyści szczotkę rzędem zębów, dzięki temu urządzenie pozostaje w pełni czyste podczas pracy, a sprzątanie bałaganu staje się sprawne. Dodatkowo specjalny przycisk w bazie sprawi, iż H11 Max wyczyści się po pracy.


  Sprzątanie aż do 200 m²
  Możesz zapomnieć o ciągłym dopełnianiu wody- bezprzewodowy odkurzacz Dreame H11 Max ma zbiornik o pojemności 900 ml, który starczy nawet na 200 m² sprzątania.


  Praca do 36 minut
  Dzięki akumulatorowi 6*4000 mAh Dreame H11 Max świetnie sprawdzi się także na dużych powierzchniach. Z tym urządzeniem możesz pracować choćby do 36 minut.


  Uzyskaj potrzebne dane, kiedy tylko chcesz
  Skorzystaj z podglądu na ekranie LED, a uzyskasz dane na temat naładowania akumulatora, czystości i stanu pracy. Komunikaty głosowe to kolejna funkcja, która usprawni Twoją pracę.


  Czysta przyjemność
  mocna moc ssania - 10000 Pa z zachowaniem przyczepności zagwarantuje pełen komfort przy odkurzaniu z Dreame H11 Max.


  Łatwość przechowywania i ładowania
  Dreame H11 możesz przechowywać w pozycji pionowej bez oparcia, a jego wyciągnięcie z bazy jest proste. Starczy odstawić odkurzacz na swoje miejsce, a ładowanie urządzenia zainicjuje się samoczynnie. Poza tym baza posiada specjalną przestrzeń dedykowaną do przechowywania pozostałych części H11 Max.

  W zestawie
  Uchwyt
  Główny korpus
  Zasilacz
  Zapasowy filtr
  Uchwyt na akcesoria
  Płyn do mycia powierzchni
  Baza ładująca
  Szczoteczka do czyszczenia
  Zapasowa szczotka obrotowa

  Specyfikacja

  marka Dreame
  Model H11 Max
  Kolor Czarny
  Wykrywanie brudu Tak
  Tryb Auto Tak
  Moc 200 W
  Moc ssania 10000 Pa
  Czas pracy 36 min
  Silnik Bezszczotkowy
  pojemność zbiornika na czystą wodę 900 ml
  pojemność zbiornika na brudną wodę 500 ml


Xiaomi Dreame V11

Xiaomi Dreame V11 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V11
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Xiaomi Dreame V11 czerwono szary

  Dreame V11 to nowa udoskonalona wersja Premium odkurzaczy pionowych Dreame wyekwipowana w poręczny wyświetlacz OLED. Model zaopatrzony jest w niemało akcesoriów, które zezwalają na wszechstronne używanie odkurzacza.

  Siła i działanie ssania - Dreame V11:

  Silnik cyklonowy nowej generacji Dreame SPACE 4.0 pracuje z prędkością aż 125000 obrotów na minut. Odkurzacz ma moc 450W, a moc ssąca wynosi do 22kPa (150AW). Ten model wyposażony jest w 5-stopniowy poziom dogłębnej filtracji, co pozwala wyłapać nawet najdrobniejszy brud, wychwytuje cząsteczki o wielkości 0.3 mikrona. Konstrukcja urządzenia łatwy dostęp do filtra HEPA i jego wyczyszczenie.

  Korzystanie z Dreame V11 jest stanowczo proste: starczy ustawić moc ssania i uruchomić jego działanie przy pomocy spustu. Należy także wspomnieć, że w tym modelu zapewniono funkcję „Hold", przy pomocy której można odkurzać bez konieczności ciągłego przytrzymywania spustu: po uruchomieniu wystarczy wcisnąć przycisk z kłódką umieszczoną w górnej części ekranu.

  Projekt i materiały:

  Dreame V11 dzięki drobnej wadze zaledwie 1.6 kg jest bardzo użyteczny. Budowa i materiały zaimplementowane w urządzeniu są wysokiej jakości. Dominującym materiałem jest poliwęglan, a cała konstrukcja jest szara, z wyjątkiem rurki, która posłuży do czyszczenia podłogi i tylnej części, do której została wstawiona.

  Ten model zaopatrzono w kolorowy wyświetlacz OLED, na którym można zobaczyć główne funkcje związane z zasysaniem, baterią, ładowaniem itp. Oferowany model ma tradycyjny uchwyt, co pozytywnie wpływa na wygodę stosowania. Manewrowość jest nad wyraz przyjemna, usprawnia ją dodatkowo zmotoryzowana szczotka, która „odciąża" pracę sprzątających.

  pakiet gromadzi sporo wszechstronnych i wygodnych końcówek, które sprawdzą się w trakcie czyszczenia najróżniejszych powierzchni m.in: elektroszczotkę, która nadzwyczajnie spełni oczekiwania przy sprzątaniu np. Dywanów, sof i łóżek, końcówki 2 w 1 - za pomocą których można odkurzyć wszystkie zakamarki i inne trudno przystępne miejsca. Baza pomieści odkurzacz i 2 dodatkowe szczotki, co ułatwi przechowywanie i stosowanie.

  Pojemnik na śmieci ma pojemność 0.5l i jest prosty do opróżnienia – starczy nad kubłem nacisnąć przycisk i otworzyć pokrywę.

  uzupełniające tryby pracy upraszczające sprzątanie:

  - Tryb organiczny: zalecany jest do codziennego użytkowania i w miejscach, gdzie zabrudzenia są lekkie lub niezbyt grube. Udaje mu się zassać nawet najmocniej spójny brud, ale podłoga będzie całkowicie czysta po 2 lub 3 przejściach.

  - Tryb przeciętny: mocniejszy nie tryb eko wystarcza do codziennego czyszczenia bardziej zabrudzonych powierzchni. Ten tryb jest korzystnym kompromisem między trybami eko a turbo, łącząc dużą moc ssania z żywotnością baterii.

  - Tryb turbo: dąży do wszelkiego, co wyszukasz przed sobą, niezależnie od tego, czy są to zboża, gleba, czy nawet cukier i mąka. Ten tryb wykorzystuje najwyższą siłę ssącą 125000 obr./min.

  Moc i bateria:

  zaimplementowana bateria 3000mAh Dreame V11 jest w stanie zagwarantować wyśmienitą żywotność, prawdopodobnie jedną z najkorzystniejszych w tej kategorii: w trybie eco możesz używać odkurzacza poprzez około 90 minut na jednym ładowaniu, tryb pośredni pozwala na pracę ok. 30 minut, zaś w najistotniejszym trybie Turbo czas pracy to ok 10 minut.

  Stan naładowania baterii można kontrolować jednocześnie przez zintegrowany ekran OLED jak i za pomocą trzech znikomych diod LED umieszczonych jednocześnie po prawej, jak i lewej stronie odkurzacza.

  OPIS

  produktywność

  • typ czyszczenia: Suchy
  • Metoda oddzielania skażeń: Cykloniczny

  budowa

  • wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  • objętość dla brudu suchego: 0,5 l
  • Kolor towaru: Czerwony Szary
  • wariant wyświetlacza: OLED

  Moc

  • Źródło zasilania: Bateria
  • Czas pracy: Do 90 minut
  • Maks. Moc ssania: 150 AW
  • Moc ssania: 22000 Pa
  • pobór mocy: 450 W
  • objętość baterii: 3000 mAh
  • Czas ładowania: 4 h

  Dreame V11 - wybierz całkowitą funkcjonalność w konkurencyjnej cenie

  Odkurzacz Dreame V11 od Xiaomi to urządzenie ręczne, które akcentuje się w głównej mierze wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, a co najważniejsze skutecznością. Wszelkie te cechy zawdzięcza szeregowi nienagannych parametrów technicznych. Dreame V11 wyposażony jest na ogół w silnik cyklonowy, który pracować może z szybkością choćby 125 000 obrotów na minutę. To w połączeniu z mocą ssania 150 AW, mocą 450W i 5-stopniowym systemem dokładnej filtracji zapewnia niemal 100% efektywność w zbieraniu choćby najbardziej mikroskopijnych zanieczyszczeń.

  na dodatek, Dreame V11 zastosowaną baterię o objętości 3000 mAh obszerne przedłużającą żywotność. Czas pracy odkurzacza uzależniony jest od wybranego trybu. Dreame V11 oferuje trzy tryby pracy, które istotnie usprawniają sprzątanie. Tryb ekologiczny zalecany jest do używania codziennego - efektywnie usunięcie lekkich zabrudzeń. Maksymalny czas pracy wynosi w tym przypadku 90 minut. Tryb przeciętny to istotnie mocniejsze ssanie, które czyści widocznie bardziej zabrudzone powierzchnie; maksymalny czas pracy w tym trybie wynosi 30 minut. Tryb turbo natomiast, dzięki maksymalnej sile ssania eliminuje wszystko, co napotka na swojej drodze; czas pracy wynosi 10 minut.

  konstrukcja odkurzacza Dreame V11 została skrupulatnie przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać maksymalną funkcjonalność. Pojemnik na śmieci ma objętość 0,5 litra. To adekwatna wielkość, która nie wymaga codziennego opróżniania, co zapewnia wygodę i komfort stosowania. Ponadto, w pakiecie, oprócz samego odkurzacza znajduje się mnóstwo akcesoriów ułatwiających sprzątanie. Dreame V11 to zatem sprzęt lekki i bogato wyekwipowany, dzięki czemu nie tylko dotrzeć nim można do trudno przystępnych przestrzeni, lecz także łatwo nim manewrować podczas odkurzania wysokich części pomieszczeń.

  wysokogatunkowe materiały, silna moc ssania, pojemna bateria, intuicyjna obsługa i żywotność - to wszystko zyskać można decydując się na zakup Dreame V11.


Xiaomi Dreame V9

Xiaomi Dreame V9 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V9
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dreame V9 Pro Cordless Vacuum Cleaner

  【technika Patent Space3.0】 Bezszczotkowy cyfrowy szybki silnik Space3.0, który gwarantuje powiększenie mocy w ciągu 0,3 sekundy. Moc ssania 120 AW, silnik o prędkości do 100 000 obr./min i ciśnienie wiatru 20000 PA gwarantują przyzwoitą moc ssania i zapewniają bezproblemową skuteczność.

  【5-stopniowy w pełni uszczelniony system filtrów】 skutecznie pochłania 99,99% niedużych cząstek o wielkości 0,3 mikrona, umożliwiając ucieczkę świeżego powietrza i wytwarzając bezpieczne i komfortowe środowisko. Regularnie myj akcesoria do filtrów, żeby uzyskać udoskonalone wyniki. Nie wymaga kabla i jest nieskomplikowany w instalacji. Pasuje do każdego salonu, biura, sypialni albo pojazdu z różnymi akcesoriami.

  【Bateria Samsung 2500 mAh】 Bateria litowa Samsung. Stosowna równowaga pomiędzy wagą a energią. Do 60 minut pracy w trybie oszczędzania. W trybie charakterystycznym dostępnych jest kolejne 28 minut na odkurzanie. Tryb Max zagwarantuje 8-minutową moc ssania super moc do skomplikowanych zadań czyszczenia.

  【poręczna struktura wewnętrzna】 Środek ciężkości jest skierowany do tyłu, uchwyt został udoskonalony. Główny korpus waży zaledwie 5 kg, a wewnętrzna struktura głównego elementu została zoptymalizowana. Jest lżejszy i mądrzejszy w trakcie ciągnięcia, przenoszenia i podnoszenia. Cicha praca przy 68dB (A), wspierana poprzez silnik bezszczotkowy. Nigdy więcej irytujących odgłosów, których Twoje dziecko i zwierzak nie lubią.

  Szczotka z wielkim momentem obrotowym: wszechstronny odkurzacz jest zaopatrzony w dużą szczotkę elektryczną z niezależnym silnikiem. Oczyść wszelkiego typu zabrudzenia, takie jak cząsteczki, kurz, włosy, włosie i cząsteczki brudu. Może na dodatek uniemożliwiać splątaniu włosów, aby osiągnąć wyjątkowo precyzyjne czyszczenie

  firma Dreame (Xiaomi EcoSystem)

  Nazwa Dreame Cordless Vaccum Cleaner

  Model V9p

  Kolor Biały

  Funkcje urządzenia

  Bezworkowa konstrukcja

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,99% skażeń

  Moc ssania

  20000 Pa

  400W (120W produktywna moc ssania)

  Regulacja mocy ssania Tak

  pojemność baterii

  2500 mAh

  Napięcie baterii: 25.2V

  pojemność zbiornika na śmieci 0.5 l

  Czas pracy do 60 minut

  rozmiary WxSxG 60 x 22 x 23 cm

  Waga

  Waga produktu: 1,5 kg

  Waga paczki: 5.4 kg

  zestaw posiada

  Odkurzacz Dreame V9P

  Metalowy drążek łączący

  Miękka głowica czyszcząca

  Głowica szczelinowa

  Szczotka do odkurzania

  Zasilacz AC240V

  Naścienna stacja ładująca

  Elektroszczotka na roztocza Cleaner Head


Xiaomi Dreame V10

Xiaomi Dreame V10 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Hyundai. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Dreame V10 Pro to niesamowicie sprawny odkurzacz bezprzewodowy, za pomocą którego sprawnie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW zapewnia niezwykłą sprawność, a wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy do nawet 60 minut. Kilka trybów pracy i uzupełniające akcesoria w pakiecie dobranie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro wspaniale sprawdzi się w dodatku w domach alergików - usuwa choćby 99,9% roztoczy.

  Najwyższej klasy silnik

  Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z szybkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro uwydatnia się unikalnym designem, który umożliwia produktywny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystko to przekłada się na zwiększoną moc ssania odkurzacza, który dzięki czemu fantastycznie radzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a nawet zaplątane w dywan włosy.

  Długi czas pracy - starannie odkurzysz cały dom

  Akumulator o pojemności 2500 mAh oraz inteligentny system zarządzania mocą zapewniają imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie kanon możesz odkurzać nawet poprzez 60 minut, a w trybie produktywności do 28 minut. Chcesz produktywnie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb konkretny, w którym urządzenie pozwala na około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i wygodne - możesz to zrobić podczas zwykłego przechowywania odkurzacza. Umożliwia to załączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas.

  świetnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Szczotka do podłóg V10 Pro została zaopatrzona w niezależny silnik oraz wielki wałek, który skrupulatnie zgarnia różnego typu odpady - od obszerniejszych okruchów po znikome cząsteczki kurzu. Zezwala na dodatkowo dokładne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy pomiędzy kafelkami. Specjalna budowa szczotki sprawia, że nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza,idealnie sprawdzi się ponadto w domach właścicieli psów i kotów.

  dopełniające akcesoria - wielość zastosowań

  dołączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie świeże możliwości. Wykorzystaj zaopatrzoną w niezależny silnik szczotkę do materacy, by pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z materiałów. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 nadzwyczajnie pasuje do czyszczenia mebli. Przy pomocy miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie. Rozciągany wąż sprawi,bezproblemowo dosięgniesz jeszcze trudno dostępnych miejsc.

  Wygraj walkę z brudem i alergenami

  Odkurzacz proponuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania nawet najdrobniejsze mikrocząsteczki i cechuje się wydajnością na poziomie 99,94%. Co więcej, zapobiega on wtórnemu skażeniu. Dzięki zaimplementowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich sprawność została zwiększona do nawet 99,67%. Za pomocą V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od zanieczyszczeń dom.

  przyjazny użytkownikom

  Obsługa V10 Pro jest dziecinnie prosta i przyjemna. Zastosowany, barwny ekran HD w czasie rzeczywistym dostarczy Ci danych dotyczących statusu urządzenia. Przy pomocy czułych przycisków włączysz i wyłączysz odkurzacz i zmienisz tryb pracy. Sprzątając, nie musisz już poprzez cały czas naciskać odpowiedniego guzika. Dostępny tryb ciągły pozwala uwolnić palce i odkurzać bez wysiłku. Bez najmniejszego nawet problemu możesz również złożyć i rozłożyć V10 Pro oraz wymienić akcesoria.

  łatwo zadbasz o higienę odkurzania

  Zbiornik na odpady ma objętość 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest prędkie i proste - starczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie dłoni. Co więcej, możliwe jest mycie filtra i wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć liczba tworzyw eksploatacyjnych. Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w wykorzystywaniu - łatwo ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Odkurzanie może być przyjemnością

  Odkurzacz charakteryzuje się praktyczną konstrukcją, która umożliwia odciążenie mięśni - bez obszerniejszego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu. Lekka waga i bezprzewodowa budowa sprawiają,prosto podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit, a także zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. Na dodatek, precyzyjnie przemyślany design urządzenia pozwolił stanowczo zredukować jego poziom hałasu. Dzięki czemu sprzątanie staje się o mnóstwo bardziej wygodne - nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: V10 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 450 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Waga: 1,6 kg
  • rozmiary: 200x1226 mm
  • Czas ładowania: Ok. 3,5 h
  • Model silnika: Bezszczotkowy silnik Dreame V10 Pro
  • Czas pracy: Do 60 minut
  • Moc czyszcząca: Do 140 AW (watów powietrznych)
  • Siła ssania: Do 22 000 Pa
  • System filtracji: 12-stożkowy, samoczyszczący, 5-stopniowy
  • objętość zbiornika na kurz: 0,5 l

  W pakiecie

  • Główny moduł odkurzacza x1
  • Zasilacz x1
  • Rozciągany wąż x1
  • Rura x1
  • Szczotka szczelinowa 2w1 x1
  • Szczotka 2w1 x1
  • Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1
  • Miękka szczotka x1
  • Elektryczna szczotka do podłóg x1
  • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1
  • Śruby x2
  • Kołki x2

Xiaomi Dreame T20

Xiaomi Dreame T20 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z szybkością 125 000 obrotów na minutę gwarantuje niesłychaną efektywność, a mocny akumulator gwarantuje nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki czemu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz obszerniejszy dom. Ponadto, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą. W komplecie znajdziesz też kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom.

  postępowy silnik

  Za wydajną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem progresywnia niemal dorównuje tym wykorzystywanym w lotnictwie. Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki temu T20 Pro efektywnie i szybko pozbywa się wszelkiego brudu - nawet najbardziej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania. Ponadto zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej jednostajną i efektywną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko sprawne sprzątanie, lecz też zapobiega wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro doskonale rozprawia się choćby z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - wspaniale spełni oczekiwania więc jeszcze w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada zaawansowany, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zagwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i skutecznie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, pozwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? równocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz i wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.

  świetna szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza wspaniale nadaje się do czyszczenia różnorodnego rodzaju podłóg. Prędko rozpoznaje wariant odkurzanej powierzchni i optymalnie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, aby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została też zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Pozwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w profilu litery V oraz umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na wydajne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  dodatkowe szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro znajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa nieprzeciętnie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach albo fotelach. Z kolei szczotka 2w1 spełni oczekiwania w wypadku trudno dostępnych, nierównych powierzchni - wspaniale wyczyści między innymi klawiaturę laptopa. Odkurzacz od Dreame umożliwia na dodatek mycie podłóg. Zbiornik o obszerności 250ml oraz 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując różnorodne końcówki T20 Pro, skrupulatnie posprzątasz każdy kąt w swoim domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać nawet poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz pokaźniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został dołączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać tak długo, jak Ci potrzeba.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania zezwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki temu sprzątanie staje się niezwykle wygodne. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej usprawnia sprzątanie i zagwarantuje prędki dostęp do najważniejszych informacji. Wyświetlane są na nim między innymi aktualnie stosowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy albo przypomnienie o konieczności zamiany filtra.

  Dbałość o każdy szczegół

  Dreame T20 Pro to na dodatek unikatowy komfort używania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki praktycznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w używaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, by wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i wymiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet posiadać styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  rozciągliwa rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Viomi A9

Viomi A9 Najniższa Cena Online

Viomi A9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi A9
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Viomi A9

  funkcjonalny i stylowy odkurzacz dla każdego

  Viomi A9 łączy funkcjonalność z fantastycznym designem. Urządzenie zachwyca smukłą, prostą konstrukcją. Czarny odcień odkurzacza jest konwencjonalny i stylowy, dzięki temu sprzęt idealnie wpisuje się w charakter każdego wnętrza. Wysoka moc, wytrzymały akumulator i wielostopniowa filtracja to tylko kilka z jego zalet. Minimalne wymiary urządzenia, a także możliwość przechowywania go pionowo za pomocą dołączonego do zestawu uchwytu ściennego pozwalają sprawnie oszczędzać miejsce w mieszkaniu. Viomi A9 to uniwersalny sprzęt, który zaskoczy Cię swymi możliwościami i wspaniale spełni oczekiwania w każdym domu.

  potężna moc silnika

  Swoje bezawaryjne działanie Viomi zawdzięcza mocnemu bezszczotkowemu silnikowi, który osiąga prędkość choćby 100 000 obrotów na minutę (rpm). Z jego pomocą można uzyskać siłę ssania 23 000 Pa. To wystarczająco dużo, aby bez najmniejszego nawet problemu pozbyć się kurzu, okruchów, włosów czy sierści - Twoje mieszkanie może już wkrótce lśnić czystością.

  Odkurzaj w najtrudniej przystępnych miejscach

  Z bezprzewodowym odkurzaczem Viomi A9 dotrzesz wszędzie, gdzie tylko Ci potrzeba - w dodatku tam, gdzie nie dostanie się zwykły, przewodowy odkurzacz. Pracę usprawnia niewiele znacząca waga urządzenia, która wynosi jedynie 1,5 kg. Wszystko to sprawia,łatwo przeniesiesz sprzęt pomiędzy piętrami albo podniesiesz go, by odkurzyć pajęczyny z sufitu. Lekki odkurzacz Viomi A9 sprawdzi się w każdej sytuacji.|

  zobacz wszystko w innym świetle

  Odkurzanie ciemnych kątów albo przestrzeni pod meblami ułatwi Ci oświetlenie LED zamontowana na szczotce. Z jej pomocą bez problemu zobaczysz kurz, włosy czy śmieci nawet w mało widocznych miejscach. Z Viomi już nigdy nie przeoczysz odkładającego się na trudno przystępnych powierzchniach brudu - wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może lśnić czystością.

  zasobność zastosowań - 4+1 wymienne szczotki

  Viomi A9 to jeszcze 4 wymienne szczotki - każda nadzwyczajnie pasuje do sprzątania najróżniejszych powierzchni, dzięki temu kompleksowo zadbasz o czystość w swym domu.

  obszerna szczotka z zastosowanym silniczkiem efektywnie eliminuje kurz i włosy, pozwala też dbać o kondycję czyszczonych podłóg i dywanów.

  Szczotka szczelinowa umożliwia staranne odkurzanie sufitów, lamp i wgłębień w meblach - sofach albo fotelach.

  Szczotka usuwająca roztocza z materiałów znakomicie stanie na wysokości zadania stanowczo tam, gdzie mieszkają alergicy.

  mała szczotka 2w1 eliminuje zanieczyszczenia z niewielkich, trudno przystępnych miejsc, takich jak na przykład sufity, klawiatury czy zasłony.

  Żaden, najdrobniejszy choćby zakamarek nie pozostanie zakurzony - z pomocą szczotek Viomi skutecznie pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń.

  Pięciostopniowa filtracja

  Pożegnaj się z kurzem, roztoczami i innymi alergenami. Pięciostopniowy system filtracji pomoże Ci pozbyć się aż 99,9% wszelkich skażeń. Czyste, wolne od destrukcyjnych czynników środowisko jest w zasięgu ręki - starczy sięgnąć po Viomi A9. Części filtra można myć pod bieżącą wodą.

  Bezproblemowe opróżnianie pojemnika

  Pożegnaj się z kurzem, roztoczami i innymi alergenami. Pięciostopniowy system filtracji pomoże Ci pozbyć się aż 99,9% wszystkich skażeń. Czyste, wolne od krzywdzących czynników środowisko jest w zasięgu ręki - wystarczy sięgnąć po Viomi A9. Części filtra można myć pod bieżącą wodą.

  3 tryby pracy - długi czas pracy

  Swoje bezawaryjne działanie Viomi zawdzięcza mocnemu bezszczotkowemu silnikowi, który osiąga szybkość nawet 100 000 obrotów na minutę (rpm). Z jego pomocą można uzyskać siłę ssania 23 000 Pa. To wystarczająco dużo, żeby bez najmniejszego nawet problemu pozbyć się kurzu, okruchów, włosów czy sierści - Twoje mieszkanie może już wkrótce lśnić czystością

  W trybie oszczędzania energii akumulator wytrzymuje aż 60 minut - to wystarczająco dużo,precyzyjnie posprzątać dom o powierzchni choćby do 380 m2.

  W trybie standard akumulator daje 33 minuty odkurzania.

  W trybie MAX osiągalne jest 9 minut istotnie intensywnej pracy, która pozwala uporać się z nawet najbardziej upartymi skażeniami

  Baterię można z łatwością wyjąć, naładować lub wymienić. Poziom jej naładowania widoczny jest na czytelnym wyświetlaczu - w każdej chwili możesz więc skontrolować jej stan.

  W komplecie

  Odkurzacz A9

  Szczotka płaska 2w1

  Szczotka wąska z długim zakończeniem

  Rura aluminiowa

  Mop elektryczny

  Mocowanie ścienne

  Szczotka elektryczna do usuwania roztoczy

  Ładowarka

  Śrubki

  • Model: V-HWVC12A
  • Moc: 400 W
  • Zasilanie: Akumulator Litowy 2500 mAh, 25,2 V
  • Czas pracy: 60 min (tryb zwykły), 33 min (tryb przeciętny), 10 min (tryb wysoki)
  • Siła ssania: 23 000 Pa
  • Moc czyszcząca: 120 AW (watów powietrznych)
  • Silnik: Bezszczotkowy DC, 100 000 rpm
  • System filtracji: Multicyclon z pięciopoziomową filtracją (99,9% wydajności)
  • Głośność: 71 dB (tryb oszczędzania energii), 75 (tryb standard), 83 (tryb MAX)
  • pojemność zbiornika na skażenia: 0,4 L
  • Waga odkurzacza: 1,54 kg
  • rozmiary towaru: 330 mm x 114 mm x 209 mm
  • wymiary opakowania: 779 mm x 293 mm x 138 mm
  • liczba szczotek: 4

Xiaomi JV71

Xiaomi JV71 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV71 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV71
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Jimmy JV71 ma solidną, lekką konstrukcję, dzięki temu możesz bez wysiłku utrzymać dom w czystości i komforcie. Do produkcji odkurzacza zastosowano stop magnezu, znany z rewelacyjnych atrybuty antykorozyjnych i wytrzymałości. Odkurzacz waży tylko 1150g, więc nawet ogólne czyszczenie nie będzie dla ciebie męczące. Lepsza kompozycja umożliwia szybką zmianę dyszy i czyszczenie w trudno dostępnych miejscach, zasłony próżniowe, meble tapicerowane, wnętrze samochodu.

  Wysoka moc ssania:Odkurzacz ręczny Jimmy JV71 jest wyekwipowany w innowacyjny silnik bezszczotkowy o udoskonalonej konstrukcji z prędkością obrotową do 100 000 obrotów. Odkurzacz osiąga moc znamionową 400 watów i rozwija siłę ssącą 130 aerowatów. Dzięki Jimmy możesz momentalnie i efektywnie eliminować kurz, okruchy, piasek, wełnę i brud z laminatu, płytek i dywanów.

  Filtracja trójfazowa:Trójfazowa technika filtracji cyklonowej zagwarantuje wydajną pracę urządzenia, niezależnie od stopnia wypełnienia pojemnika na śmieci. Na pierwszym etapie filtracji oryginalny metalowy filtr zatrzymuje drobny kurz i skażenia. Drugi etap filtracji oparty jest na technologii cyklonowej, która zagwarantuje mocniejsze zasysanie i uniemożliwia ponownemu zanieczyszczeniu powietrza. W ostatnim trzecim etapie stosuje się małokomórkowy HEPA - filtr, który absorbuje kurz i powszechne alergeny do 0,3 mikrona. W trakcie czyszczenia odkurzacz eliminuje do 99% zanieczyszczeń, dzięki czemu atmosfera w pomieszczeniu jest świeża i wygodna.

  Dysze:Główna dysza do czyszczenia dywanów, parkietów, laminatów i innych powłok ma konstrukcję wałka. Wałek z włókna węglowego z łatwością ślizga się po powierzchni, wydajnie usuwając wszystkie skażenia. Ze względu na powiększony rozmiar dysza przechwytuje duży obszar i eliminuje więcej skażeń w jednym przejściu. Ssawka do czyszczenia mebli i tekstyliów ma działanie antystatyczne. Za pomocą tej dyszy możesz produktywnie i delikatnie, bez uszkadzania dzianiny, czyścić tapicerowane meble, materace, zasłony i pościel, usuwając stamtąd nawet znikomy kurz i roztocza.

  Łatwe czyszczenie worka na kurz:Odkurzacz Jimmy JV71 o objętości 0,5 litra można z łatwością zdemontować do czyszczenia. Po usunięciu skażeń, odpylacz powinien zostać przepłukany i wysuszony przed ponownym zainstalowaniem.

  Praca offline:Akumulator o dużej pojemności zezwala na korzystanie z odkurzacza do 45 minut bez ładowania, po czym odkurzacz powinien zostać umieszczony na stacji dokującej. Energooszczędna technika wydłuża żywotność baterii odkurzacza i dba o wytrzymałość baterii.Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. TOP5 na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Xiaomi cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Xiaomi,
 • odkurzacze pionowe Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Xiaomi, odkurzacz pionowy Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach pionowych Xiaomi, ranking odkurzaczy pionowych Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *