Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Xiaomi,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Xiaomi. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis dane technologiczne FAQ Opinie (0)
  Mi Vacuum Cleaner Light Lekki pomocnik, proste czyszczenie 50AW moc ssania | Lekki korpus o wadze 1,2kg | 45 minut pracy na baterii | 3-stopniowa filtracja
  • prędki bezszczotkowy silnik Pewna, długotrwała moc
  • Ssanie 50 AW skuteczne czyszczenie
  • Lekki korpus o wadze zaledwie 1,2 kg nieskomplikowany w użyciu
  • 45 minut pracy na baterii nieprzeciętny do sprzątania choćby większych domów
  • 3-stopniowa filtracja Czyszczenie na poziomie mikronów
  • dużo dysz szczotkowych Wszechstronne czyszczenie
  rewelacyjne połączenie mocy i lekkiej konstrukcji
  Łatwiejsze i bardziej wydajne czyszczenie nieskomplikowane i skuteczne czyszczenie to połączenie lekkiej, bezprzewodowej konstrukcji i znacznej mocy ssania.
  Zupełnie nowy, lekki korpus o wadze 1,2 kg
  Łatwy do utrzymania w czystości Lekki korpus składa się z lekkich, solidnych , a także zwartej konstrukcji silnika i akumulatora.
  Wyczyść te trudno przystępne miejsca jedną ręką. Udoskonalone efekty czyszczenia.
  Zaprojektowany z myślą o Tobie
  Lżejszy i komfortowojszy w użyciu przychylna dla użytkownika budowa, łatwiejsza w przenoszeniu. Efektywniej radzi sobie z przeróżnymi zadaniami.
  szybki bezszczotkowy silnik
  Ssanie do 50AW* wyekwipowany w standardowy, prędki, bezszczotkowy silnik gwarantujący spójne i efektywne ssanie.
  45 minut czasu pracy
  Wystarczająco dużo,starannie wyczyścić średniej wielkości mieszkanie na jednym ładowaniu. Po ładowaniu, trwała bateria litowa zagwarantuje 45 minut pracy w trybie typowym, wystarczająco aby posprzątać średnie lub obfite mieszkanie.
  Dwa tryby mocy
  Wybierz tryb odpowiadający Twoim potrzebom Dwa tryby mocy dla najróżniejszych potrzeb dotyczących czyszczenia. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb charakterystyczny, by wychwycić cząsteczki wszelkich wymiarów. Żeby uzyskać maksymalnie skrupulatne czyszczenie, wybierz tryb MAX.
  3-stopniowy system filtracji
  99.98% wydajność filtracji 3-stopniowa efektywna filtracja. System cyklonowy oddziela pyłki od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu przez filtr cyklonowy, wydajny filtr HEPA i filtr bawełniany, dostarczając jedynie czyste powietrze.
  • Filtr cyklonowy Natychmiastowe, produktywne wychwytywanie cząstek stałych
  • Filtr bawełniany Filtruje kurz i dostarcza czyste powietrze
  • Wysokowydajny filtr HEPA Filtruje cząsteczki o wielkości do 0,3 μm
  Bezprzewodowa kompozycja dla Twojej wygody
  dokładne czyszczenie każdego rogu Bezprzewodowa konstrukcja upraszcza poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu, gabinetu i nie tylko. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, lecz także do czyszczenia mebli i utrzymywania połyskujących pomieszczeń w czystości.
  Zmotoryzowana szczotka do gruntu
  eliminuje kurz i brud z każdego kąta wbudowany niezależny silnik dla głębokiego czyszczenia podłóg drewnianych i dywanów. Delikatne czyszczenie przy pomocy wyjątkowo miękkiej szczotki, nie pozostawiającej uszkodzeń podłóg ani dywanów.
  Dysza szczelinowa dla trudno dostępnych miejsc Czyści każdy zakamarek, utrzymuje cały dom w czystości, pasuje do czyszczenia drzwi, okien, narożników ścian i schodów i innych szczelin.
  Dysza szczotkowa
  Odkurzaj kurz i brud przy pomocy jednej szczotki Szczotka delikatnie zbiera kurz powierzchniowy w celu prędkiego odkurzania, nadaje się do czyszczenia sof, szafek i wszelkiego typu powierzchni roboczych.
  komfortowy uchwyt na ścianę
  Bardziej zorganizowany i oszczędzający miejsce Uchwyt ścienny to oszczędzające miejsce narzędzie, dzięki któremu Twój pokój będzie lepiej zorganizowany. Możesz przechowywać odkurzacz na ścianie do następnego użycia.
  Cicho, bez hałasu
  Dla przyjemniejszego sprzątania Odkurzacz Mi jest wyekwipowany w bezszczotkowy silnik, który pracuje cicho i sprawnie w trakcie sprzątania, gwarantując przyjemniejsze czyszczenie.
  Przemyślany projekt
  • Modułowa, odłączana kompozycja zawiera przycisk zwalniający dla szybkiego i nieskomplikowanego dostosowania do różnych potrzeb związanych z czyszczeniem.
  • wygodny do demontażu i usuwania kurzu Pojemnik na kurz można prosto wyjąć w celu usunięcia kurzu i wyczyścić pod bieżącą wodą.
  • pasuje mycia w celu ponownego zastosowania Filtry można wyjmować i umyć. Przywróć je po całkowitym wyschnięciu, żeby uniknąć zatykania i nieprzyjemnych zapachów. * Zalecamy podmianę filtra HEPA co 2-3 miesiące.
  • * Ssanie 50 AW: test przeprowadzony przez Suzhou GTT service Co., Ltd., raport nr. 0633-20A-01.
  • * 99,98% efektywność filtracji: przetestowana poprzez Suzhou GTT service Co., Ltd, raport nr. 0628-20A-03.
  informacje technologiczne

Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 sprawia, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz dokładnie zbiera skażenia nawet te najmniejsze, wielkości mikrona. Za pomocą wyświetlacza LED masz dostęp do takich informacji jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zapewnia długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED ułatwia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka konstrukcja z włókna węglowego zezwala na wygodne czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został zaopatrzony w najnowszy silnik marki Dreame SPACE 5.0 Smart, który cechuje się wysoką sprawnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i likwiduje zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie tracąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu ulepszonej technice. Bateria jest chroniona, dzięki technice Smart Cool, aby zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu powoduje, iż praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne dostosowanie siły ssania

  Urządzenie automatyczny tryb pracy, dzięki czemu lokalizuje choćby najmniejsze skażenia i automatycznie dostosowuje moc ssania, uzyskując bardziej efektywne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię wyświetlacz, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz eksponuje się na dodatek szczególnie szybkim czasem reakcji i lokalizuje skażenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy wariant powierzchni, zbiera kurz i inne zanieczyszczenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania powiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  użyteczna konstrukcja

  Dreame zadbało o to,stosowanie T30 było jak najistotniej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi większego problemu. Kształt urządzenia i jego funkcjonalna budowa, umożliwiają wygodne odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria rozszerzają zakres zastosowań. Na dodatek przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki temu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Sprężyste narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w pokaźnym stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o sporo łatwiejsze. Większa średnica ssawki oraz jej udoskonalone zakończenie wydajnie zapobiega zaplątywaniu się włosów krótkiej i przeciętnej długości. Natomiast, budowa w zarysie litery V gromadzi dłuższe włosy i likwiduje je bardziej wydajnie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 wyekwipowano w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało zaopatrzone w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, pokaźniejszy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo spełni oczekiwania podczas sprzątania auta.

  usuwa 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz skutecznie usuwa 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% skażeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona oraz zapobiega ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 posiada inteligentny ekran HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak dane czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki czemu możesz kontrolować efektywność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, żeby uniknąć niespodzianego rozładowania baterii.

  Przemyślany i innowacyjny design

  T30 to urządzenie nad wyraz proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego użytku, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych części. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się także obawiać o niepoprawne zamontowanie części urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zastosowany wyświetlacz. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki temu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 akcentuje się progresywnym designem, a szary odcień nadaje wyszukanego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w zarysie litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • sprężyste narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • objętość baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego Ci trzeba

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 wyróżnia się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą choćby 20 000 Pa oraz lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w wykorzystywaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci skrupulatnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zapewnia niesamowitą skuteczność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  zniewalająca produktywność

  Urządzenie znakomicie sprawdza się w walce z nawet najbardziej uciążliwymi skażeniami. Jego sprawny silnik może pracować z prędkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki czemu szybko likwiduje zabrudzenia. Na rozszerzoną sprawność T10 wpływają również jego skrócony tunel aerodynamiczny, zaawansowana technika chłodzenia akumulatora oraz umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w profilu litery V fantastycznie czyści każdy rodzaj powierzchni. Wydajnie odkurzy równocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Podkreśla sięergonomiczną konstrukcją uniemożliwiającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 wspaniale poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  komplet funkcjonalnych akcesoriów

  Do zestawu załączono również szereg akcesoriów, które widocznie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 spełni oczekiwania na nierównych, śladowych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców umożliwia eliminację alergenów takich jak roztocza. Dodatkowo, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,łatwo wyczyścisz jeszcze wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest prędki i prosty - na pewno nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o obszerności 2500 mAh gwarantuje nawet 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest przystępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,komfortowo odkurzać podłogi o łącznej powierzchni nawet 240 m2. Możesz też dokupić specjalną bazę ładującą, która pozwala na ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i przystępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy błyskawicznie zmienisz przy pomocy umieszczonego w dostępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje także tryb nieprzerwanego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  eliminuje brud i alergeny

  Odkurzacz zagwarantuje niemal 100% wydajność czyszczenia dzięki udoskonalonej, 5-stopniowej filtracji. Elementy filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 skutecznie likwiduje kurz i nawet 99,9% roztoczy, zezwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To sprawia,genialnie pasuje ponadto dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania rozszerza sprawność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort stosowania

  Dzięki lekkiej wadze i poręcznej konstrukcji odkurzacz jest szczególnie wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i wygodne, łatwo go także podniesiesz, aby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W komplecie odnajdziesz też specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • pojemność zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi G9

Xiaomi G9 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi G9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi G9
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus 25,2V 3 tryby Sprzątaj jeszcze bardziej skutecznie dzięki odkurzaczowi Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus. Zupełnie nowy zestaw szczotek, wysoka moc pracy i obfita pojemność baterii pozwoli Ci jeszcze lepiej dbać o porządek.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 (ręczny i pionowy) pojemność baterii: 2500 mAh Czas pracy: Do 35 min Czas ładowania: Ok. 3,5h wariant filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, standard, Turbo pojemność zbiornika: 600 ml bezusterkowa moc czyszczenia gwarantująca prędkie likwidowanie kurzu wyposażony w wysokoobrotowy silnik o prędkości 100 000 obrotów na minutę zagwarantuje moc maks.

  120 AW, która pozwala z łatwością wciągać śladowy pył, okruchy, sierść i inne zanieczyszczenia z podłogi i zapewnia świetną pracę podczas codziennego sprzątania. Szczotka do podłóg o wysokim momencie obrotowym zaimplementowany wysokoobrotowy silnik elektryczny w połączeniu ze szczotką w zarysie litery V pozwala na dogłębne czyszczenie wykładziny w salonie i przestrzeni między panelami.

  specyficzna budowa kółek prowadzących umożliwia odkurzaczowi płynne poruszanie się po wykładzinie, rozszerzając produktywność czyszczenia. Obsługuje regulację 3 trybów, zapewniając produktywne codzienne sprzątanie Korzystaj z trybu Eco żeby utrzymać długi czas pracy baterii, trybu standardowego do codziennego sprzątania i trybu znacznej mocy przy bardziej wymagających porządkach Szczotka przeciw roztoczom Szczotka przeciw roztoczom sprawnie usuwa roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, zapewniając czyste mikrośrodowisko w domu Ssawka 2-w-1 do czyszczenia wąskich przestrzeni Wąska i elastyczna ssawka jest dopasowana do wąskich otworów i przestrzeni, dzięki temu upraszcza sprzątanie też w trudno przystępnych miejscach w domu i sprzątanie w samochodzie.

  12-stożkowy separator cyklonowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus wyekwipowany jest w 12-stożkowy separator cyklonowy, który formuje konkretną siłę odśrodkową poprzez cyklonowy przepływ powietrza, wydajnie spychając pokaźne cząsteczki na dół pojemnika i w konsekwencji zapewniając płynny przepływ powietrza i rozszerzając sprawność filtra.

  szczególnie długi czas pracy baterii wbudowana pojemna bateria 2500 mAh* ułatwia codzienne użytkowanie. Czas rozładowywania akumulatora w trakcie wykorzystywania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥ 60 minut a przy wykorzystywaniu szczotki podłogowej - ≥ 35 minut wymiana baterii za kliknięciem jednego przycisku budowa umożliwiająca zamianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku.* bardzo obfity pojemnik na kurz 600 ml z konstrukcją umożliwiającą wyjmowanie niezwykle duży pojemnik na kurz o obszerności 600 ml niweluje konieczność częstego opróżniania pojemnika podczas sprzątania.

  Przycisk zwalniania „na jedno kliknięcie" zezwala na wyjęcie pojemnika i wygodne utrzymywanie go w czystości. SPECYFIKACJA technicznA Waga: Około 3.4kg wymiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 400W objętość baterii: 2500mAh (pojemność nominalna), 2400mAh (pojemność znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny pojemność zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G9 Plus Szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Stojak do przechowywania Ssawka dwa w jednym Przedłużacz Zasilacz * Nominalna pojemność baterii 2500 mAh * Wymienne baterie należy zakupić osobno * informacje dotyczą czasu pracy towaru w zróżnicowanych trybach, po założeniu różnorodnych szczotek i po pełnym naładowaniu baterii.

  Najnowsze dane pochodzą z laboratorium Dreame Laboratory, a faktyczny czas może różnić się w zależności od rozmaitych środowisk użytkowania. * Maksymalna moc ssania 120 AW: informacje pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i w trakcie pracy w trybie obfitej mocy moc ssania wejścia jednostki centralnej może osiągnąć maks. 120 AW. Numer raportu: 0455-22A-01. * Wysokowydajne filtrowanie o produktywności 99,9%: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  W określonych warunkach laboratoryjnych, zgodnie z normą IEC 62885-4:2020 dla urządzeń do czyszczenia powierzchni, część 4: Metody testowania sprawności odkurzaczy bezprzewodowych czyszczących na sucho do zastosowań domowych i podobnych.

  Kompleksowa produktywność odfiltrowania w całej jednostce przy filtracji pyłu o wielkości cząsteczki 0,3–10 μm osiągnęła 99,9% dla całej jednostki. Numer raportu: 0578-22A-01. * 60-minutowy czas pracy akumulatora: informacje z laboratorium Dreame Laboratory.

  Czas rozładowywania akumulatora w trakcie użytkowania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥60 minut. Numer raportu: 0457-22A-01. * Wysokoobrotowy silnik cyfrowy o maksymalnej prędkości 100 000 obr./min.: informacje pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i podczas pracy w trybie obszernej mocy prędkość silnika może osiągnąć 100 000 obrotów. Numer raportu: 0509-22A-01. * Ekstra obszerny pojemnik na kurz 0,6 l:


Xiaomi Dreame P10 Pro

Xiaomi Dreame P10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame P10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro Przekonaj się, jak wygodne może być odkurzanie Twojej przestrzeni. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro eksponuje się długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, mocą ssania 130 AW i lekką, funkcjonalną konstrukcją.

  Został wyposażony w opracowany przez Dreame silnik bezszczotkowy Space Air 2.0 o prędkości 120 000 rpm, a załączone do zestawu końcówki pozwalają odkurzyć sporo najróżniejszych powierzchni. Zbiornik na kurz zmieści choćby 0,5 l nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Imponująca moc ssania Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro ulepszony silnik Space Air 2.0, który pracuje z zawrotną szybkością 120 000 rpm i zapewnia moc ssania 130 AW. W połączeniu z siłą ssania na poziomie 20 000 Pa zezwala na istotnie sprawne działanie i dokładne odkurzanie.

  dzięki czemu Dreame P10 Pro wyśmienicie radzi sobie z nieznacznymi i większymi nieczystościami, kurzem, sierścią czy włosami. Co pokaźne, możesz wygodnie przełączać się pomiędzy 3 trybami ssania. Długi czas pracy Nie martw się, iż odkurzacz rozładuje się w połowie Twojej pracy.

  Urządzenie posiada akumulator o obszerności 2500 mAh i gwarantuje nawet 60 minut ciągłej pracy. W razie potrzeby możesz wyposażyć się w wymienny akumulator i wymienić go, aby przedłużyć czas działania P10 Pro.

  Na uwagę zasługuje także system SmartCooling — wydajnie odprowadza ciepło, dzięki czemu gwarantuje stosowne warunki pracy silnika i akumulatora. Uwaga: ładowanie akumulatora może odbywać się w odkurzaczu lub oddzielnie.

  dużo zastosowań AMiękka szczotka rolkowa odkurzacza znakomicie sprawdza się podczas zbierania obszerniejszych skażeń z drewnianej podłogi, płytek czy marmuru. Dzięki konstrukcji w kształcie litery V włosy i sierść nie plątają się wokół niej.

  W pakiecie wyszukasz także dyszę szczelinową 2w1, która produktywnie zbiera brud z wąskich szczelin i trudno dostępnych miejsc. Do Twojej dyspozycji jest także elektryczna minissawka — dokładnie zbiera sierść i kurz z kanapy, pościeli i innych materiałowych powierzchni.

  Lekki i funkcjonalny budowa odkurzacza została starannie przemyślana, możesz więc bez wysiłku zastosować P10 Pro, żeby odkurzyć górne partie mebli czy przestrzenie przy suficie. Silnik odkurzacza został umieszczony za uchwytem, co pozwoliło zrównoważyć środek ciężkości i odciążyć ramię w trakcie odkurzania.

  Na komfort pracy z urządzeniem wpływa także użyteczny zarys uchwytu. Znakomita filtracja Odkurzanie kojarzy Ci się z nieprzyjemnym zapachem i kurzem unoszącym się w powietrzu? Z Dreame P10 Pro możesz o tym zapomnieć.

  Urządzenie wykorzystuje wielowarstwową filtrację i wychwytuje 99,89% mikrocząsteczek o wielkości nawet 0.3 μm, dzięki czemu wszystkie nieczystości zostają w urządzeniu, a Ty możesz radować się naprawdę czystym mieszkaniem.

  Łatwa obsługa Dreame P10 Pro został zaopatrzony w wyświetlacz LED, dzięki któremu możesz w prosty sposób sprawdzić poziom akumulatora, zmienić tryb ssania albo zablokować przycisk aktywacji i uruchomić odkurzanie ciągłe.

  Zbiornik na kurz ma objętość 0,5 l, a do jego opróżnienia wystarczy jeden przycisk. Atutem jest także łatwość konserwacji — szczotka rolkowa, pojemnik na kurz, a także filtr mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte.

  Ozdoba Twojego domu Dreame P10 Pro został zaprojektowany z myślą o wydajnym odkurzaniu, ale nie zapomniano także o aspektach wizualnych. Urządzenie zachwyca bezkompromisowym wzornictwem, a dzięki progresywnemu designowi należycie wkomponuje się w Twoje cztery ściany.

  W zestawie Odkurzacz Dreame P10 Pro Miękka szczotka rolkowa Elektryczna minissawka Dysza szczelinowa 2w1 Metalowa rura odkurzacza marka Dreame Model P10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy 60 min pojemność zbiornika na kurz 500 ml Funkcja mopowania Nie pojemność akumulatora 2500 mAh Czas ładowania ok.

  3h Waga 3,20 kg rodzaj filtra EPA (APB03) Funkcje ekran LED, 3 tryby pracy, SmartCooling


Xiaomi Dreame V12

Xiaomi Dreame V12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V12
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz dreame v12 pro

  Utrzymanie czystość w domu to pokaźne wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy dzieci lub zwierzęta domowe. Odkurzacz Dreame V12 PRO prędko rozprawi się z brudem w każdym pomieszczeniu. Wspaniale stanie na wysokości zadania w przypadku podłóg twardych, wykładzin, dywanów, a choćby mebli tapicerowanych. Dreame V12 PRO jest odkurzaczem bezprzewodowym, który łatwo dociera do najtrudniejszych choćby zakamarków gwarantując wysoką sprawność i bezkonkurencyjny komfort pracy. Odkurzacz Dreame V12 PRO charakteryzuje się kompaktową konstrukcją i oryginalnym designem. To innowacyjna kompozycja, która nadzwyczajnie wpisuje się w potrzeby domu, a także biura.

  Coś się rozsypało? Dzieci naniosły piach z piaskownicy? Nie musisz już wyciągać znacznego i nieporęcznego odkurzacza. Odkurzacz Dreame V12 PRO jest zawsze gotowy do pracy. Minimalny, ergonomiczny, zaopatrzony w duży wachlarz dodatkowych akcesoriów idealnie poradzi sobie z piachem, rozsypaną mąką i innymi skażeniami. W zależności od potrzeb możesz nim odkurzać podłogę, meble, zasłony czy łóżka.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro

  teraz z łatwością zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został wyekwipowany w niesamowicie efektywny silnik, który zapewnia siłę ssania do 32 000 Pa. Dzięki temu nadzwyczajnie radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma pojemność 500 ml. W pakiecie wynajdziesz też kilka wymiennych szczotek, przy pomocy których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  prędko usuwa brud

  Przekonaj się, iż odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne. V12 Pro ma zastosowany 5-stopniowy system filtracji oraz wysokiej klasy silnik, którego prędkość sięga 160 000 rpm. W rezultacie możesz radować się siłą ssania na poziomie choćby 32 000 Pa! dzięki czemu odkurzacz istotnie prędko i efektywnie likwiduje kurz, okruchy, włosy i sierść. Radzi sobie choćby z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, samoczynnie powiększa siłę ssania na dywanach, żeby zapewnić ich staranne czyszczenie.

  3 tryby pracy

  Chcesz optymalnie dostosować pracę odkurzacza do swoich potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To możliwe! V12 Pro oferuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie odpowiedni w wypadku średnio zanieczyszczonej podłogi. Eco genialnie stanie na wysokości zadania na co dzień. również najdłuższy czas pracy urządzenia.

  Wytrzymały akumulator

  Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, aby naładować odkurzacz. V12 Pro został wyekwipowany w wytrzymały akumulator o sporej oraz innowacyjny system zarządzania energią, dzięki czemu zaskakuje imponująco długim czasem pracy. W trybie Eco wytrzymuje nawet 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Załączony do zestawu uchwyt ścienny zezwala na wygodne ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  genialna szczotka do podłóg

  Odkurzacz został wyekwipowany w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która idealnie nadaje się do czyszczenia zróżnicowanego typu powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją jednocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie. Dzięki konstrukcji w profilu litery V nie tylko produktywnie likwiduje kurz, lecz też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, iż jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Dreame udowadnia, iż sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem. Odkurzacz jest zaskakująco lekki i idealnie wyważony. Dzięki temu łatwo przeniesiesz go pomiędzy piętrami albo podniesiesz, żeby odkurzyć sufit czy zasłony. Użyteczny uchwyt powoduje, iż jego prowadzenie jest wyjątkowo wygodne. Pokaźny zbiornik na kurz o objętości 500 ml starczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest szczególnie prędkie i proste - wystarczy nacisnąć przycisk.

  Inteligentne rozwiązania

  teraz możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie. V12 Pro ma zastosowany czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze dane dotyczące jego pracy.To oznacza,wystarczy rzucić okiem, by sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub aktualny tryb. Dostępna jest ponadto funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz poprzez cały czas wciskać przycisku w trakcie sprzątania! dzięki temu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców.

  użyteczne akcesoria w zestawie

  Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,dokładnie posprzątać każdy kąt w Twoim domu. Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków - żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem stanie na wysokości zadania na przykład podczas czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów. Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a rozciągliwy wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno dostępnych miejsc.

  W komplecie
  • Odkurzacz
  • Główna szczotka
  • Ładowarka
  • sprężysty wąż
  • Miękka szczotka do kurzu
  • Szczotka 2w1
  • Pręt z włókna węglowego
  • Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania
  • Mniejsza szczotka z silnikiem
  • sprężysty adapter
  • Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED

  Specyfikacja


Xiaomi Dreame R10 Pro

Xiaomi Dreame R10 Pro Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame R10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame R10 Pro
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame R10 Pro przejrzyj, jak przyjemne może być sprzątanie domu! Z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym Dreame R10 Pro zapanuje w nim bezbłędny porządek. Eksponuje się on długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, 150 AW, a także lekką i ergonomiczną konstrukcją.

  dopełniające końcówki, dołączone do zestawu umożliwią Ci odkurzanie wielu różnych powierzchni. Co więcej, zbiornik na kurz pomieści choćby 600 ml nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Ciesz się znakomitą czystością w swoim domu z Dreame! staranne i ciche czyszczenie Masz dość plączących się kabli w trakcie odkurzania? Z Dreame R10 Pro ten kłopot zniknie! Z tym bezprzewodowym odkurzaczem możesz sprzątać aż do 65 minut ze stałą potężną 150 AW i niesłabnącą siłą ssania sięgającą 20 000 Pa.

  Co więcej, jest on zasilany przez akumulator pojemności 3,000 mAh. Jego silnik pracuje z prędkością 108 000 obr/min, co zapewnia staranne zbieranie włosów, brudu, kurzu i innych skażeń. Nie musisz jednak obawiać się nieprzyjemnych odgłosów, ponieważ Dreame R10 Pro jest dość cichy.

  innowacyjna szczotka Tym, co eksponuje odkurzacz R10 Pro jest jego progresywna, wielopowierzchniowa i wielofunkcyjna szczotka w kształcie litery V. Za sprawą specyficznego projektu jest w stanie łatwo wyeliminować włosy, brud i inne oraz obfite skażenia z zróżnicowanych podłóg.

  Co więcej, aby sprzątanie było jeszcze prostsze i wygodniejsze, specjalne zęby, przypominające grzebień rozplątują włosy. Dzięki czemu czyszczenie całego domu jest jeszcze przyjemniejsze i szybsze. Miękka szczotka do zadań specjalnych Dreame R10 Pro został wyposażony także w uzupełniającą szczotkę z miękkim wałkiem.

  Została ona zaprojektowana tak, by umożliwić czyszczenie przy samej krawędzi. Porusza się ona w odległości do 7 mm od listew przypodłogowych, dzięki czemu lepiej przylega do ścian i zagłębia się w zakamarki, co gwarantuje skrupulatniejsze sprzątanie domu.

  Diody LED Dreame R10 Pro powstał z myślą o starannym i komfortowym czyszczeniu, dlatego został wyekwipowany w diody LED. Za ich pomocą rozświetlisz ciemne przestrzenie pod meblami czy w szczelinach i jeszcze skuteczniej wyczyścisz brud, czy kurz, który normalnie mógłbyś przeoczyć.

  Z Dreame każdy zakamarek Twojego domu będzie lśnić czystością! zaawansowany system filtracji Dla jeszcze skuteczniejszego czyszczenia odkurzacz Dreame R10 Pro został wyekwipowany w innowacyjny, pięciowarstwowy system filtracji wykazujący 99,9% wydajności.

  dzięki czemu urządzenie jest w stanie wychwycić nieznaczny kurz i cząsteczki. Powoduje to, iż wszystkie zanieczyszczenia trafiają do pojemnika na kurz, z którego prosto możesz wysypać je do kosza. Wytworzona dla sympatyków zwierząt Zmagasz się z uporczywą sierścią zwierząt, która zalega na wszelkich meblach i podłodze? Z Dreame R10 Pro prosto się z nią uporasz!

  Do zestawu załączona została miniszczotka, która została zoptymalizowana do usuwania włosów i sierści z dzianin i mebli. Od teraz sprzątanie po Twoim czworonożnym przyjacielu będzie dziecinnie proste!

  Jeszcze więcej możliwości Ciesz się jeszcze skrupulatniejszym sprzątaniem z Dreame R10 Pro! Do zestawu dołączone zostały uzupełniające końcówki, które pomogą Ci w czyszczeniu różnorodnych powierzchni. Szeroką szczotkę zastosuj do odkurzania klawiatury czy szczelin z tyłu regału.

  Natomiast dysza szczelinowa przyda się w trudno przystępnych miejscach jak na przykład narożniki. Nietrudne czyszczenie Sprzątanie, jak i obsługa Dreame R10 Pro jest wyjątkowo prosta. Zbiornik na kurz ma pojemność aż 600 ml, a do jego opróżnienia wystarczy jeden przycisk.

  Zaletą jest także łatwość konserwacji — niektóre części takie jak filtr czy pojemnik na kurz mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte. Sprawia to,prosto utrzymasz swój odkurzacz w korzystnej kondycji.

  Przechowuj komfortowo Nie musisz już obawiać się o zgubione akcesoria do odkurzacza, ponieważ specjalny uchwyt pozwoli na bezpieczne i wygodne przechowywanie jednakowo urządzenia jak i wszelkich jego składników.

  prosto zamontujesz go na ścianie, dzięki czemu za każdym razem będziesz mieć wygodny i prędki dostęp do swego sprzętu. W zestawie Wielofunkcyjna szczotka Miękka szczotka walcowa szeroka szczotka Silikonowa miniszczotka Dysza szczelinowa Metalowa rura Uchwyt ścienny (w tym śruba x2, kołek rozporowy x2, naklejka z szablonem montażowym) Ładowarka Instrukcja obsługi producent Dreame Model R10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy do 65 min pojemność zbiornika na kurz 600 ml Funkcja mopowania nie objętość akumulatora 3000 mAh Czas ładowania ok.

  4h Waga 4,20 kg rodzaj filtra EPA (ATH5) Funkcje Podświetlenie LED szczotki


Xiaomi Dreame V11

Xiaomi Dreame V11 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V11
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Xiaomi Dreame V11 czerwono szary

  Dreame V11 to nowa udoskonalona wersja Premium odkurzaczy pionowych Dreame wyekwipowana w poręczny wyświetlacz OLED. Model zaopatrzony jest w niemało akcesoriów, które zezwalają na wszechstronne używanie odkurzacza.

  Siła i działanie ssania - Dreame V11:

  Silnik cyklonowy nowej generacji Dreame SPACE 4.0 pracuje z prędkością aż 125000 obrotów na minut. Odkurzacz ma moc 450W, a moc ssąca wynosi do 22kPa (150AW). Ten model wyposażony jest w 5-stopniowy poziom dogłębnej filtracji, co pozwala wyłapać nawet najdrobniejszy brud, wychwytuje cząsteczki o wielkości 0.3 mikrona. Konstrukcja urządzenia łatwy dostęp do filtra HEPA i jego wyczyszczenie.

  Korzystanie z Dreame V11 jest stanowczo proste: starczy ustawić moc ssania i uruchomić jego działanie przy pomocy spustu. Należy także wspomnieć, że w tym modelu zapewniono funkcję „Hold", przy pomocy której można odkurzać bez konieczności ciągłego przytrzymywania spustu: po uruchomieniu wystarczy wcisnąć przycisk z kłódką umieszczoną w górnej części ekranu.

  Projekt i materiały:

  Dreame V11 dzięki drobnej wadze zaledwie 1.6 kg jest bardzo użyteczny. Budowa i materiały zaimplementowane w urządzeniu są wysokiej jakości. Dominującym materiałem jest poliwęglan, a cała konstrukcja jest szara, z wyjątkiem rurki, która posłuży do czyszczenia podłogi i tylnej części, do której została wstawiona.

  Ten model zaopatrzono w kolorowy wyświetlacz OLED, na którym można zobaczyć główne funkcje związane z zasysaniem, baterią, ładowaniem itp. Oferowany model ma tradycyjny uchwyt, co pozytywnie wpływa na wygodę stosowania. Manewrowość jest nad wyraz przyjemna, usprawnia ją dodatkowo zmotoryzowana szczotka, która „odciąża" pracę sprzątających.

  pakiet gromadzi sporo wszechstronnych i wygodnych końcówek, które sprawdzą się w trakcie czyszczenia najróżniejszych powierzchni m.in: elektroszczotkę, która nadzwyczajnie spełni oczekiwania przy sprzątaniu np. Dywanów, sof i łóżek, końcówki 2 w 1 - za pomocą których można odkurzyć wszystkie zakamarki i inne trudno przystępne miejsca. Baza pomieści odkurzacz i 2 dodatkowe szczotki, co ułatwi przechowywanie i stosowanie.

  Pojemnik na śmieci ma pojemność 0.5l i jest prosty do opróżnienia – starczy nad kubłem nacisnąć przycisk i otworzyć pokrywę.

  uzupełniające tryby pracy upraszczające sprzątanie:

  - Tryb organiczny: zalecany jest do codziennego użytkowania i w miejscach, gdzie zabrudzenia są lekkie lub niezbyt grube. Udaje mu się zassać nawet najmocniej spójny brud, ale podłoga będzie całkowicie czysta po 2 lub 3 przejściach.

  - Tryb przeciętny: mocniejszy nie tryb eko wystarcza do codziennego czyszczenia bardziej zabrudzonych powierzchni. Ten tryb jest korzystnym kompromisem między trybami eko a turbo, łącząc dużą moc ssania z żywotnością baterii.

  - Tryb turbo: dąży do wszelkiego, co wyszukasz przed sobą, niezależnie od tego, czy są to zboża, gleba, czy nawet cukier i mąka. Ten tryb wykorzystuje najwyższą siłę ssącą 125000 obr./min.

  Moc i bateria:

  zaimplementowana bateria 3000mAh Dreame V11 jest w stanie zagwarantować wyśmienitą żywotność, prawdopodobnie jedną z najkorzystniejszych w tej kategorii: w trybie eco możesz używać odkurzacza poprzez około 90 minut na jednym ładowaniu, tryb pośredni pozwala na pracę ok. 30 minut, zaś w najistotniejszym trybie Turbo czas pracy to ok 10 minut.

  Stan naładowania baterii można kontrolować jednocześnie przez zintegrowany ekran OLED jak i za pomocą trzech znikomych diod LED umieszczonych jednocześnie po prawej, jak i lewej stronie odkurzacza.

  OPIS

  produktywność

  • typ czyszczenia: Suchy
  • Metoda oddzielania skażeń: Cykloniczny

  budowa

  • wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  • objętość dla brudu suchego: 0,5 l
  • Kolor towaru: Czerwony Szary
  • wariant wyświetlacza: OLED

  Moc

  • Źródło zasilania: Bateria
  • Czas pracy: Do 90 minut
  • Maks. Moc ssania: 150 AW
  • Moc ssania: 22000 Pa
  • pobór mocy: 450 W
  • objętość baterii: 3000 mAh
  • Czas ładowania: 4 h

  Dreame V11 - wybierz całkowitą funkcjonalność w konkurencyjnej cenie

  Odkurzacz Dreame V11 od Xiaomi to urządzenie ręczne, które akcentuje się w głównej mierze wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, a co najważniejsze skutecznością. Wszelkie te cechy zawdzięcza szeregowi nienagannych parametrów technicznych. Dreame V11 wyposażony jest na ogół w silnik cyklonowy, który pracować może z szybkością choćby 125 000 obrotów na minutę. To w połączeniu z mocą ssania 150 AW, mocą 450W i 5-stopniowym systemem dokładnej filtracji zapewnia niemal 100% efektywność w zbieraniu choćby najbardziej mikroskopijnych zanieczyszczeń.

  na dodatek, Dreame V11 zastosowaną baterię o objętości 3000 mAh obszerne przedłużającą żywotność. Czas pracy odkurzacza uzależniony jest od wybranego trybu. Dreame V11 oferuje trzy tryby pracy, które istotnie usprawniają sprzątanie. Tryb ekologiczny zalecany jest do używania codziennego - efektywnie usunięcie lekkich zabrudzeń. Maksymalny czas pracy wynosi w tym przypadku 90 minut. Tryb przeciętny to istotnie mocniejsze ssanie, które czyści widocznie bardziej zabrudzone powierzchnie; maksymalny czas pracy w tym trybie wynosi 30 minut. Tryb turbo natomiast, dzięki maksymalnej sile ssania eliminuje wszystko, co napotka na swojej drodze; czas pracy wynosi 10 minut.

  konstrukcja odkurzacza Dreame V11 została skrupulatnie przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać maksymalną funkcjonalność. Pojemnik na śmieci ma objętość 0,5 litra. To adekwatna wielkość, która nie wymaga codziennego opróżniania, co zapewnia wygodę i komfort stosowania. Ponadto, w pakiecie, oprócz samego odkurzacza znajduje się mnóstwo akcesoriów ułatwiających sprzątanie. Dreame V11 to zatem sprzęt lekki i bogato wyekwipowany, dzięki czemu nie tylko dotrzeć nim można do trudno przystępnych przestrzeni, lecz także łatwo nim manewrować podczas odkurzania wysokich części pomieszczeń.

  wysokogatunkowe materiały, silna moc ssania, pojemna bateria, intuicyjna obsługa i żywotność - to wszystko zyskać można decydując się na zakup Dreame V11.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Adler. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame V12 Pro

Xiaomi Dreame V12 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V12 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V12 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro 650W EPA E11 wyświetlacz LCD 3 tryby pracy Bezprzewodowy odkurzacz pionowy teraz łatwo zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został zaopatrzony w niesamowicie produktywny silnik, który zapewnia siłę ssania do 32 000 Pa.

  dzięki temu rewelacyjnie radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma objętość 500 ml. W pakiecie odszukasz także kilka wymiennych szczotek, za pomocą których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Bezprzewodowy pojemność baterii: 2700 mAh Czas pracy: 85 minut Czas ładowania: Ok. 4 godz. Moc ssąca: 32 000 Pa typ filtra: EPA (AVH7) ekran: LCD 3 tryby pracy Podświetlenie: LED objętość zbiornika: 500ml ekspresowo eliminuje brud Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne.

  V12 Pro ma wbudowany 5-stopniowy system filtracji oraz wysokiej klasy silnik, którego prędkość sięga 160 000 rpm. W wyniku czego możesz radować się siłą ssania na poziomie nawet 32 000 Pa! dzięki czemu odkurzacz nad wyraz momentalnie i sprawnie usuwa kurz, okruchy, włosy i sierść.

  Radzi sobie choćby z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, samoczynnie powiększa siłę ssania na dywanach, aby zapewnić ich dokładne czyszczenie. 3 tryby pracy Chcesz trafnie przystosować pracę odkurzacza do swoich potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To osiągalne!

  V12 Pro proponuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie odpowiedni w wypadku przeciętnie zanieczyszczonej podłogi. Eco idealnie sprawdzi się na co dzień.

  też najdłuższy czas pracy urządzenia Wytrzymały akumulator Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, by naładować odkurzacz. V12 Pro został wyekwipowany w wytrzymały akumulator o szerokiej , a także progresywny system zarządzania energią, dzięki czemu zaskakuje imponująco długim czasem pracy.

  W trybie Eco wytrzymuje nawet 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Dołączony do zestawu uchwyt ścienny pozwala na komfortowe ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  znakomita szczotka do podłóg Odkurzacz został wyekwipowany w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która rewelacyjnie nadaje się do czyszczenia różnego typu powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją równocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie.

  Dzięki konstrukcji w kształcie litery V nie tylko sprawnie usuwa kurz, lecz też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, że jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu! Zaprojektowany dla Twojej wygody Dreame udowadnia, iż sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem.

  Odkurzacz jest zaskakująco lekki i nadzwyczajnie wyważony. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go pomiędzy piętrami lub podniesiesz, aby odkurzyć sufit czy zasłony. Funkcjonalny uchwyt powoduje, że jego prowadzenie jest wyjątkowo komfortowe.

  obszerny zbiornik na kurz o pojemności 500 ml wystarczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest bardzo szybkie i proste – wystarczy nacisnąć przycisk. Inteligentne rozwiązania dzisiaj możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie.

  V12 Pro ma zastosowany czytelny ekran LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy.To oznacza,starczy rzucić okiem, żeby sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub aktualny tryb.

  dostępna jest też funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz poprzez cały czas wciskać przycisku w trakcie sprzątania! dzięki temu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców. Użyteczne akcesoria w zestawie Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,starannie posprzątać każdy kąt w Twoim domu.

  Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków – żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem sprawdzi się na przykład podczas czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów.

  Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a elastyczny wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno dostępnych miejsc. SPECYFIKACJA technicznA Moc ssąca: 32 000 Pa Czas pracy: do 85 min objętość zbiornika na kurz: 500 ml Funkcja mopowania: Nie pojemność baterii: 2700 mAh Czas ładowania: ok.

  4h. Waga: 4,40 kg rodzaj filtra: EPA (AVH7) Funkcje: wyświetlacz LCD, 3 tryby pracy, podświetlenie LED dyszy szczelinowej, sprężysty adapter W komplecie Odkurzacz Główna szczotka Ładowarka elastyczny wąż Miękka szczotka do kurzu Szczotka 2w1 Pręt z włókna węglowego Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania Mniejsza szczotka z silnikiem sprężysty adapter Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED


Xiaomi Dreame M12

Xiaomi Dreame M12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame M12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame M12
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame M12 Postaw na funkcjonalność i wygodę wybierając Dreame M12. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy zagwarantuje niezrównany komfort stosowania i pozwala jednocześnie odkurzać i mopować podłogę.

  posiada 2 zbiorniki na wodę i automatycznie dostosowuje ilość wody do stopnia zabrudzenia powierzchni. Proponuje też funkcję samoczyszczenia, a komunikaty głosowe i wyświetlacz LED ułatwiają obsługę.

  sprawdź czym jeszcze może Cię zaskoczyć! Do 200 m² czystej powierzchni Odkurzacz pionowy Dreame M12 został zaopatrzony w akumulator o objętości 4000 mAh, dzięki temu potrafi pracować do 35 min na jednym naładowaniu (jeśli korzystasz z funkcji mopowania) albo 60 min – podczas odkurzania.

  To przekłada się na około 200 m² czystej powierzchni. Po około 5 h ładowania, urządzenie będzie gotowe do ponownej pracy. Najważniejsze dane w zasięgu wzroku Odkurzacz ekran LED, przy pomocy którego dowiesz się o poziomie akumulatora, mocy ssania, czy trybie pracy, a odcień podświetlenia poinformuje Cię o stopniu zabrudzenia.

  Co więcej, wyświetlacz wyświetla powiadomienia o zatkanej rurze urządzenia i czystej/brudnej wodzie w zbiorniku. Komunikaty głosowe Wybierając M12, stawiasz na komfort stosowania. Odkurzacz oferuje funkcję asystenta głosowego, przy pomocy którego poinformuje Cię o konieczności ładowania, samoczyszczenia, czy opróżnienia zbiornika na wodę.

  Ciesz się możliwościami, jakie proponuje Dreame. Niezawodny Żaden brud nie umknie uwadze Dreame M12. Przemyślana kompozycja szczotki pozwala pozbyć się skażeń z przeróżnych powierzchni, na przykład, płytek lub paneli.

  precyzyjnie eliminuje brud zalegający w głębi dywanu. Ponadto w opakowaniu znajdziesz zapasową rolkę, dzięki temu szybko i komfortowo wymienisz ją na nową, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jej demontaż jeszcze nie sprawi Ci problemu – starczy, iż naciśniesz umieszczony na szczotce przycisk.

  Wybierz trafny tryb M12 został wyposażony w bezszczotkowy silnik, dzięki temu znakomicie eliminuje choćby najmocniej uporczywy brud. Przy pomocy asygnowanych przycisków na ekranie możesz wybierać pomiędzy trybami: kanon, Auto, Self Cleaning i Turbo.

  Funkcja samoczyszczenia Dla jeszcze pokaźniejszego komfortu użytkowania M12 proponuje funkcję samoczyszczenia. Już nie musisz sobie brudzić rąk i ręcznie czyścić szczotkę urządzenia. Starczy, iż na ekranie odkurzacza wybierzesz tryb Self Cleaning.

  Szczotka zostaławyposażona w specjalny grzebień, który pozwala dokładnie wyczyścić rolkę. 3 zbiorniki To nie koniec możliwości Dreame M12. Odkurzacz został zaopatrzony w 2 zbiorniki na wodę czystą (950 ml) i brudną (700 ml).

  Dzięki tak pokaźnej objętości nie musisz się martwić częstym uzupełnianiem albo opróżnianiem zbiornika. W zestawie wyszukasz też środek do mycia powierzchni. Co więcej, urządzenie samoistnie dostosowuje liczba wody w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni – nie musisz się zatem obawiać jej wycieku i plam na podłodze.

  Natomiast pojemność zbiornika na kurz wynosi 350 ml, a jego opróżnianie nie sprawi Ci problemu. Przeróżne scenariusze używania Kafelki w łazience lub w kuchni, drewniana podłoga, sofa, trudno dostępne miejsca – M12 poradzi sobie niemal w każdej sytuacji.

  Odkurzacz Dreame efektywną szczotkę, która dokładnie zbiera skażenia z najróżniejszego rodzaju powierzchni, też krawędzi. Co więcej, szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania w sytuacji odkurzania mebli. W pakiecie odkurzacz uchwyt stacja ładowania zbiornik na kurz uchwyt na akcesoria zasilacz pojemnik do przechowywania szczotka 2w1 zapasowa rolka zapasowy filtr płyn do czyszczenia 500 ml instrukcja obsługi firma Dreame Model M12 objętość baterii 4000 mAh Moc ssąca 5 500 Pa pojemność zbiornika na wodę czystą 900 ml objętość zbiornika na wodę brudną 700 ml Czas pracy do 30 min.

  Funkcja samoczyszczenia Tak Funkcje 4 tryby pracy, funkcja odkurzacza ręcznego z wymiennymi końcówkami Czas ładowania ok. 5hInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Xiaomi cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Xiaomi,
 • odkurzacze pionowe Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Xiaomi, odkurzacz pionowy Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach pionowych Xiaomi, ranking odkurzaczy pionowych Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *