Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Zelmer. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Zelmer. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Zelmer,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Zelmer. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Zelmer, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Zelmer ZSVC622

Zelmer ZSVC622 Najniższa Cena Online

Zelmer ZSVC622 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSVC622
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC 622 Tymek 22,2V 0,5l Odkurzacz bezprzewodowy pionowy z silnikiem DC, posiada filtr HEPA, zbiornik na kurz o obszerności 500ml i napięcie 22.2V. NAJWAŻNIEJSZE parametry Napięcie: 22.2 V typ silnika: DC Maksymalny czas pracy: do 35 minut Czas ładowania: 4 godziny objętość zbiornika: 0,5 l liczba szybkości pracy: 2 wariant filtra: Filtr HEPA Oświetlenie LED: Tak Elektroszczotka: Tak Szczotka szczelinowa: Tak Ssawka 2 w 1: Tak Możliwość konstrukcji na ścianie: Tak Bezprzewodowy Łatwość użytkowania i przechowywania.

  To wyzwanie, któremu sprosta Tymek. Z nim docenisz wygodę bezprzewodowej pracy. Maksymalny czas pracy do 35 minut 35 min czasu pracy daje ci pewność, iż odkurzysz całe mieszkanie bez zbędnego pospiechu.

  Litowy akumulator wbudowany akumulator litowo-jonowy o napięciu 22.2V gwarantuje sprawne odkurzanie całego mieszkania. Elektroszczotka z podświetleniem LED Od teraz odkurzanie przestanie być wyzwaniem.

  Elektroszczotka poradzi sobie nadzwyczajnie jednocześnie z dywanem, wykładziną, jak i twardą nawierzchnią. Dzięki podświetleniu LED nie umknie Ci już żaden kurz. Dopełniające akcesoria Okruszki na stole albo zakurzone grzbiety książek? To nie problem dzięki dodatkowym akcesoriom.

  starczy odczepić rurę ze szczotką, podłączyć odpowiednią ssawkę i w ten oto nieskomplikowany i szybki sposób możemy korzystać z odkurzacza ręcznego. Pojemnik na kurz o objętości 500ml Odkurzanie skończone? wspaniale.

  W takim razie bezpiecznie wyjmij pojemnik na kurz i opróżnij go. Bez kontaktu z skażeniami, momentalnie i nad wyraz skutecznie.


Zelmer ZVC350

Zelmer ZVC350 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC350
 • Ilość ofert: 19
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy ZVC3501R Antek. Zelmer tam, gdzie tradycja spotyka się z technologią.

  Regulacja siły ssania
  uwielbiasz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dostosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,należycie odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Schowek na akcesoria
  Wciąż zastanawiasz się, gdzie po ostatnim odkurzaniu odłożyłeś ssawkę tapicerską czy szczotkę? Z odkurzaczem Antek ten problem przestanie istnieć! Wszystkie akcesoria umieścisz w komfortowym i poręcznym schowku w obudowie odkurzacza. Nigdy więcej poszukiwań końcówek!

  samoczynny zwijacz kabla
  Koniec z plątaniem się długiego kabla po odkurzaniu! samoczynny zwijacz kabla ułatwia złożenie odkurzacza i przyspiesza zakończenie pracy. Po naciśnięciu przycisku zwinięcie kabla zajmuje jedną krótką chwilę!

  Filtr HEPA 13
  Postaw na wysoką klasę filtracji! Filtr HEPA 13 gwarantuje całkowitą efektywność na poziomie 99,95% i 99,75% produktywności miejscowej, dzięki czemu wychwytuje nawet najmniejsze drobinki kurzu, a także pyłki i roztocza (dlatego jest istotnie zalecany dla alergików). Zastosowanie HEPA 13 ma pokaźny wpływ na jakość powietrza, które wydmuchuje odkurzacz, a którym Ty oddychasz. Filtr jest zmywalny, więc można go co jakiś czas umyć pod bieżącą wodą. Przed ponownym włożeniem go do odkurzacza odczekaj co najmniej 24 godziny do całkowitego wyschnięcia. Możliwość mycia filtra nie oznacza, że możesz zapomnieć o jego wymianie. Aby zapewnić najwyższą produktywność działania urządzenia, zalecamy zamianę filtra co 2 lata.

  Gumowane koła
  Nie obawiaj się o to, iż kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni są więc nie tylko bezpieczne, ale i ciche!

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer z łatwością zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci jeszcze obszerniejszy komfort podczas odkurzania.

  Szczotka do parkietów
  Czysta podłoga bez śladów i rys? Szczotka do parkietu z naturalnym włosiem, delikatniejszym niżeli włosie syntetyczne, pozwoli odkurzyć parkiet, panele, płytki i wykładziny PCV bez ryzyka ich zarysowania.

  Turboszczotka
  Ci potrzeba końcówki do zadań specjalnych? Wybierz turboszczotkę, która jest asygnowana do sprzątania nieprzystępnych do usunięcia zanieczyszczeń, takich jak włosy i sierść zwierząt domowych. Turboszczotka spełni oczekiwania rewelacyjnie przy odkurzaniu dywanów, wykładzin czy tapicerki i materaców.

  Worek o pojemności 3,5 l
  podmiana worka na kurz to żaden kłopot, ale nie musisz tego robić często. Worki o objętości 3,5 l pomieszczą tyle samo zabrudzeń co 3 konwencjonalne worki i sprawdzą się w trakcie wielokrotnego odkurzania większych powierzchni. Wytrzymały materiał uodparnia worki na rozerwanie, a higieniczne zamknięcie pozwala na ich komfortową podmianę. Do tego za sprawą filtracji na poziomie EPA10 worki działają jak dodatkowy filtr w odkurzaczu!

  Uchwyt do przenoszenia odkurzacza
  Korzystaj z obszerniejszej wygody! Dzięki specjalnie zaprojektowanemu uchwytowi Antek nie jest kłopotliwy w transporcie między sprzątanymi pomieszczeniami. Poręczne umiejscowienie uchwytu pozwala na komfortowe i prędkie przestawienie odkurzacza.

  Czy wiesz, że...
  Dzięki odkurzaczowi możesz ekspresowo i dokładnie pozbierać rozsypane niewielkie przedmioty (np. Pinezki, spinacze biurowe, nasiona, biżuterię). Starczy, iż nałożysz na rurę teleskopową elastyczny materiał (np. Pończochę), zabezpieczysz go gumką i włączysz urządzenie. Odkurzacz zbierze drobiazgi, a one osadzą się na materiale możesz mieć pewność, iż niczego nie przeoczysz.


Zelmer ZVC211

Zelmer ZVC211 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 80 dB. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC211 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC211
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  lubisz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? przystosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i powiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,dobrze odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  swobodnie reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, nawet trudno dostępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich łatwo!

  Kompaktowy wymiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach lub drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu prosto schowasz go nawet w nieznacznym schowku zajmuje niedużo miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER ZVC211 posiada długi przewód, który umożliwi Ci pełną mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę odkurzacz poradzi sobie sprawnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  nieszablonowe odcienie
  Zależy Ci na tym, aby każdy element Twojego domu, ponadto sprzęt AGD, był jedyny w swym rodzaju? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym kolorze i przypasuj go do swego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER z łatwością zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci też większy komfort w trakcie odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to z zasady najlepsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który uniemożliwia drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Wymiana worka zagwarantuje też mniejszy kontakt z alergenem aniżeli opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.


Zelmer ZVC221

Zelmer ZVC221 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC221
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Józek ZVC 221 800 W 2 l Odkurzacz typowy o mocy 800 W. Do wykorzystania z workami o objętości 2 litrów. Regulacja siły ssania na urządzeniu. Samoczynne zwijanie przewodu. Kabel zasilający o długości 5 metrów.

  Metalowa rura teleskopowa. NAJWAŻNIEJSZE parametry Moc: 800 W pojemność worka: 2 L Regulacja siły ssania System workowy Filtr Zwijacz przewodu Teleskopowe rury przewód zasilający o długości 5m Parkowanie w pionie Plastikowe koła Regulacja siły ssania uwielbiasz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dostosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków – zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i rozszerz na puchatym dywanie.

  Zyskasz pewność,poprawnie odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię! Rura teleskopowa luźno reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, choćby trudno dostępnego zakamarka.

  Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich łatwo! Kompaktowy wymiar Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu.

  Odkurzacz przeniesiesz po schodach albo drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu łatwo schowasz go nawet w znikomym schowku – zajmuje niewiele miejsca! Zasięg odkurzania Odkurzacz Zelmer ma długi przewód, który umożliwi Ci całkowitą mobilność.

  Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza. Do każdej powierzchni Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę – odkurzacz poradzi sobie skutecznie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych!

  Parkowanie w pionie Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer łatwo zmieścisz w szafie, schowku, a nawet… za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci także większy komfort w trakcie odkurzania.

  SPECYFIKACJA technologicznA typ: Odkurzacz workowy Moc wejściowa (W): 800 Poziom mocy akustycznej (dB): 78 automatyczne zwijanie kabla: tak Długość przewodu (m): 5 kompozycja rur: Teleskopowe Uchwyt do przenoszenia: tak elementy konstrukcji: Kółka plastikowe, Przycisk włączania/wyłączania, praktyczna budowa, Uchwyt rury ssącej Schowek na akcesoria: Uchwyt na rurze wariant worka: Jednorazowy pojemność worka/pojemnika (l): 2 dostosowywana moc ssania: Regulacja siły ssania przy pomocy pokrętła Parkowanie: Poziome i pionowe charakterystyczne: Dokumentacja, Ssawka do tapicerek, Szczotka uniwersalna, niepokaźna szczotka 2w1 Turboszczotka: nie Elektroszczotka: nie Linia: Józek Kolor: Szary


Zelmer ZSVC925T

Zelmer ZSVC925T Najniższa Cena Online

Zelmer ZSVC925T - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSVC925T
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC925T Wiktor 25.9V Nasz odkurzacz ZSVC925T Wiktor wyposażyliśmy w technikę Digital Power (nad wyraz skuteczny i wytrzymały silnik bezszczotkowy). Wymienny akumulator urządzenia pozwoli Ci na 30 min ciągłego odkurzania.

  O zdrowie Twoje i Twoich najbliższych zadba zaawansowany 4-stopniowy system filtracji Honey HEPA. Dzięki technologii Long4U długość rury wyśmienicie złączysz do swojego wzrostu. Dostrzeżesz choćby najmniejsze drobiny kurzu dzięki elektroszczotce z oświetleniem LED.

  Przekonaj się jak sprzątanie może być proste i przyjemne! NAJWAŻNIEJSZE właściwości Napięcie: 25.9 V wariant silnika: BLDC Maksymalny czas pracy: do 32 min Czas ładowania: 260 min objętość zbiornika: 0,8 l liczba prędkości pracy: 2 Technologie: Digital Power, Long4U Teleskopowa rura: Tak wariant filtra: HEPA, 4-stopniowy system filtracji Oświetlenie LED: Tak Elektroszczotka: Tak Ssawka 2 w 1: Tak zaimplementowany odkurzacz ręczny: Tak Możliwość montażu na ścianie: Tak Funkcje dodatkowe: Wymienna bateria uzupełniające akcesoria: Filtry, Rolka do twardych powierzchni, Wąż Teleskopowa rura Long4U Odkurzacze bezprzewodowe to urządzenia, którymi odkurza się w wyjątkowo wygodny sposób, ale należy pamiętać, iż długość rury ma obfity wpływ na komfort użytkowania.

  technologia Long4U zastosowana w odkurzaczu Zelmer Wiktor maksymalizuje ten komfort dzięki teleskopowej rurze umożliwiającej dobranie wysokości odkurzacza do wzrostu, a także jednostkowych preferencji.

  Rura ma aż 13 ustawień długości – od 89 do 113 cm, dzięki czemu zapewni funkcjonalną wysokość odciążając Twoje nadgarstki. Silnik bezszczotkowy Digital Power Digital Power to trwały i niezawodny silnik bezszczotkowy charakteryzujący się wysoką mocą zapewniającą sprawne działanie na każdej powierzchni.

  zapewnia szczególnie dużą moc ssania, utrzymującą się na stale wysokim poziomie, dzięki czemu prosto pousuwasz wszelkie, nawet najdrobniejsze skażenia. Ponadto, bateria w odkurzaczu Wiktor jest wyjmowania, dzięki temu w każdej chwili możesz ją wymienić i tym samym wydłużyć czas pracy odkurzacza.

  4 – stopniowy system filtracji Honey Hepa System filtracji zaimplementowany w odkurzaczu Zelmer Wiktor to odpowiedź na zapotrzebowania najbardziej wymagających użytkowników. Filtracja jest 4-stopniowa i zagwarantuje wyłapanie choćby najmniejszych cząsteczek takich jak kurz i alergeny.

  skażenia trafiają do pojemnika, gdzie są oddzielane przez cyklonowy ruch powietrza, a następnie wstępnie przefiltrowane w metalowym filtrze o strukturze plastra miodu, zapewniającej dużą staranność.

  Następne etapy filtracji to dwa filtry HEPA, które wyłapują mniejsze zanieczyszczenia i powodują, że powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste. Dostrzeżesz choćby najdrobniejszy kurz Elektroszczotka odkurzacza Wiktor wbudowane oświetlenie LED, które jest wyjątkowo skuteczne i ułatwia codzienne odkurzanie.

  Jasne światło o specjalnie przypasowanej barwie pomoże dostrzec najmniejsze drobiny kurzu, więc nic już nie przeoczysz. Sprzątaj jak najwygodniej – odkurzacz ręczny W jednej chwili zmień Wiktora w szczególnie wygodny w obsłudze odkurzacz ręczny.

  starczy, że wypniesz teleskopową rurę Long4U i podczepisz elastyczny wąż, który odszukasz w pakiecie z urządzeniem. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na wysprzątanie wszystkich zakamarków w Twoim domu i samochodzie.

  komfortowe przechowywanie W Twoim mieszkaniu brakuje miejsca na przechowywanie odkurzacza? A może masz dość schylania się i rozkładania urządzenia gdy tylko chcesz posprzątać? W komplecie z ZSVC925T Wiktorem odszukasz uchwyt naścienny, dzięki któremu odkurzacz będzie zawsze pod ręką gotowy do zastosowania!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Nilfisk. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC510

Zelmer ZVC510 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC510 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC510
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy fachowy Zelmer ZVC 5105B Ci trzeba wyjątkowo produktywnego odkurzacza? Ten model jest wykonany dla Ciebie. Zamontowaliśmy w nim wyjątkowo efektywny silnik Eco Long Life o mocy maksymalnej 1040 W, wydłużyliśmy czas pracy o 55% i podnieśliśmy podciśnienie o 60%.

  Nie spalisz go- posiada zabezpieczenie termiczne. Ponadto jest to artykuł Polski. Przy obszerności worka 5 l nie musisz martwić się o jego częste opróżnianie co przy zasięgu 11 m jest imponującym wynikiem.

  Do odkurzacza dołączamy wielofunkcyjne akcesoria: ssawka nieznaczna, ssawka krągła z włosem, ssawka szczelinowa i ssawka wielka podłogowa. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Moc: 950 W Ssawka obfita podłogowa Szczotka szczelinowa Ssawka tapicerska Zwijacz przewodu Długość przewodu zasilającego: 7 m Zasięg pracy: 11 m Uchwyt do przenoszenia objętość worka: 5l Silnik Eco Long Life Do odkurzacza zamontowaliśmy Silnik Eco Long Life o maksymalnej mocy 1040 W.

  Silnik znamionuje się podwyższoną żywotnością i doskonalszymi parametrami: dłuższa żywotność o 55% i podciśnienie wyższe o 60%. By jeszcze zwiększyć jego żywotność zainstalowaliśmy zabezpieczenie cieplne.

  Zasięg pracy 11m Masz dom o sporej powierzchni? Nie musisz już co chwilę przełączać się miedzy gniazdkami z prądem. Nasz odkurzacz ma zasięg 11 m, z łatwością sięgniesz w najmocniej oddalony kąt. Pojemny worek i rozbudowane akcesoria Worek o objętości 5 l wystarczy Ci na długie odkurzanie.

  Przy skrupulatnym sprzątaniu pomogą Ci załączone akcesoria.


Zelmer ZVC335

Zelmer ZVC335 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC335 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC335
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:czerwony;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czerwono-czarny;Linia odkurzacza:Kuba;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:650 W;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:3 litry;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:syntetyczny;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:konwencjonalny;Waga:0 kg;Wariantowanie seria:ZVC335 Kuba;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, turboszczotka;wyświetlacz:tak;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Zelmer ZVC333

Zelmer ZVC333 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC333 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC333
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Kuba 650 W 3 L Filtr HEPA Odkurzacz workowy ZVC333 Kuba o mocy 650 W. Objętość worka wynosi 3 L. Możliwość regulacji siły ssania. Filtr HEPA. Długość przewodu zasilającego wynosi 5 m.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: Moc: 650 W objętość worka: 3 l Regulacja siły ssania: Tak wariant regulacji siły ssania: Elektroniczna rodzaj filtra: Filtr HEPA Szczotka uniwersalna 2w1: Tak Szczotka parkietowa: Tak Ssawka szczelinowa: Tak Ssawka tapicerska: Tak elastyczny wąż Flexi: Tak Teleskopowa rura: Tak Zwijacz przewodu: Tak Długość przewodu zasilającego: 5 m Uchwyt do przenoszenia: Tak Gumowane koła: Tak Model worka: ZVCA110B Odkurzacz workowy ZVC333 KUBA Oto KUBA, odkurzacz o obszerności worka 3 l.

  Odkurzacz wyposażyliśmy w produktywny silnik o mocy 650 W, którą możesz regulować przez układ elektroniczny. Rozciągliwy wąż FLEXI gwarantuje dużą mobilność i jest równocześnie wyjątkowo wytrzymały. Gumowe kółka zapewniają mu przyczepność, KUBA będzie podążać bezpośrednio za Tobą.

  Na wyposażeniu odkurzacza znajdują się: teleskopowe rury, szczotka szczelinowa 2w1, szczotka do tapicerki, uniwersalna szczotka 2w1, a także szczotka parkietowa. Dbając o Twoje bezpieczeństwo w odkurzacz zamontowaliśmy filtr HEPA12.

  elastyczny wąż FLEXI Odkurzacz jest wyekwipowany w elastyczny wąż Flexi. Wąż jest na dodatek zbrojony. Odkurzanie staje się przyjemne – koniec z dziurawym i rozciągniętym wężem! Filtr HEPA 12 Dbamy o Twoje bezpieczeństwo- do naszych odkurzaczy z linii Kuba zamontowaliśmy filtry o klasie HEPA 12.

  Filtry te usuwają pył aż w 99.5% z powietrza wyciągającego się z odkurzacza. Gumowane koła Nie obawiaj się o to, że kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni – są więc nie tylko bezpieczne, lecz i ciche!

  Elektroniczna regulacja mocy ssania Nigdy moc ssania nie była pod tak szczegółową kontrolą jak w odkurzaczu KUBA. A to wszystko dzięki elektronicznemu sterowaniu jakie w nim zamontowaliśmy. Dopracowane akcesoria Odkurzanie stało się czystą przyjemnością!

  W zestawie z Kubą znajdziesz specjalistyczne szczotki i ssawki służące do odkurzania przeróżnych typów powierzchni. Wszystkie zostały skrupulatnie dopracowane po to, żeby ułatwić Ci odkurzanie w kłopotliwych rogach pomieszczeń i pod meblami.

  Akcesoria w zestawie: Ssawka tapicerska Szczotka uniwersalna 2 w 1 szczotka do parkietów Szczotka szczelinowa 2 w 1

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZSvC412

Zelmer ZSvC412 Najniższa Cena Online

Zelmer ZSvC412 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSvC412
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szybkie i wygodne sprzątanie całego domu z odkurzaczem marki Zelmer. Odkurzacz bezprzewodowy ZELMER ZSVC412 Kacper to niesamowita wygoda....


Zelmer ZSVC822

Zelmer ZSVC822 Najniższa Cena Online

Zelmer ZSVC822 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSVC822
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC822 Stefan 22.2 V Nasz odkurzacz pionowy ZSVC822 Stefan z wymiennym akumulatorem 22,2 V to nieprzeciętne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wygodę i mobilność. Dzięki trzem ustawieniom szybkości, a także elektroszczotce z podświetleniem LED każde sprzątanie staje się prędkie i wydajne.

  Długi czas pracy wynoszący aż 40 minut, a także niedługi ładowania (tylko 270 minut) zapewniają wygodę użytkowania. Dodatkowo, odkurzacz został zaopatrzony w uzupełniające akcesoria: uchwyt naścienny, ssawkę 2 w 1 i ssawkę szczelinową, i co czyni go uniwersalnym narzędziem do sprzątania każdego kąta w Twoim mieszkaniu.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości Napięcie: 22.2 V rodzaj silnika: BLDC Maksymalny czas pracy: do 40 minut Czas ładowania: 270 min objętość zbiornika: 0,35 l ilość szybkości pracy: 3 wariant filtra: Multi Cyclone + filtr ze stali nierdzewnej Oświetlenie LED: Tak Elektroszczotka: Tak Ssawka 2 w 1: Tak Ssawka szczelinowa: Tak wbudowany odkurzacz ręczny: Tak Możliwość konstrukcji na ścianie: Tak Funkcje dopełniające: Wymienna bateria Miej moc pod całkowitą kontrolą!

  Odkurzacz bezprzewodowy ZSVC822 Stefan to urządzenie, które zagwarantuje stanowczo produktywne czyszczenie, bez względu na to, jakie zadanie przed nim stoi. Dzięki trzem poziomom szybkości – niskiemu, przeciętnemu i wysokiemu – możesz dostosować siłę ssania do przeróżnych rodzajów powierzchni, żeby uzyskać znakomite rezultaty.

  To urządzenie prosto przypasujesz do swych potrzeb! Nie martw się o akumulator – jest wymienny! Wymienny akumulator w naszym odkurzaczu pionowym to użyteczne rozwiązanie, które umożliwia Ci szybką i łatwą podmianę zużytej baterii na nową bez konieczności przerywania pracy.

  To także oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż zepsuty akumulator wymienisz na nowy bez konieczności zakupu całego urządzenie! To nie tylko odkurzacz pionowy, ale i ręczny! Nasz odkurzacz bezprzewodowy to urządzenie wielofunkcyjne, które w prosty sposób zmienisz w odkurzacz ręczny.

  Pozwala on na proste i skuteczne usuwanie kurzu i brudu z trudno przystępnych miejsc, takich jak meble czy wnęki okienne. Ta funkcja pozwala na jeszcze bardziej dokładne i wydajne sprzątanie, a równocześnie gwarantuje wygodę i swobodę ruchu.

  Przekonaj się, jak proste jest utrzymanie czystości z naszym urządzeniem! Dostrzeżesz choćby najdrobniejszy kurz Elektroszczotka z podświetleniem LED to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto szuka komfortowego i sprawnego narzędzia do sprzątania.

  Dzięki niej możesz skrupulatnie zlokalizować choćby najdrobniejszy kurz, a elektryczny napęd szczotki pomoże wessać wszelkie zabrudzenia do wnętrza odkurzacza. Sprzątając naszym odkurzaczem będziesz mieć pewność, że Twoje mieszkanie będzie perfekcyjnie czyste.

  Twój odkurzacz zawsze będzie pod ręką! W zestawie z naszym odkurzaczem ZSVC822 Stefan znajdziesz uchwyt naścienny, który zapewni nieskomplikowane i wygodne przechowywanie oraz zaoszczędzi miejsce w Twoim domu. Twoje urządzenie zawsze będzie w zasięgu ręki, gotowe do użycia.

  solidna kompozycja i nieskomplikowany montaż zapewniają bezpieczne i przechowywanie. Ten uchwyt to znakomite rozwiązanie dla osób, które szukają efektywnego sposobu na uporządkowanie swojego domu i zaoszczędzenie miejsca.

  Dotrzesz w każdy zakamarek Ssawka szczelinowa i ssawka 2 w 1 to niezastąpione akcesoria do sprzątania w trudno dostępnych miejsc. W pakiecie z odkurzaczem bezprzewodowym zezwalają na szybkie i produktywne likwidowanie brudu z wąskich szczelin i powierzchni.

  Obie są niezwykle użyteczne, wygodne w użytkowaniu i nietrudne w czyszczeniu. Z całą pewnością docenisz je przy odkurzaniu zagłębień kanapy albo przy usuwaniu sierści z mebli.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Zelmer opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Zelmer cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Zelmer,
 • odkurzacze domowe Zelmer jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Zelmer, odkurzacz domowy Zelmer cena, opinie o odkurzaczach domowych Zelmer, ranking odkurzaczy domowych Zelmer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *