Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Zelmer. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Zelmer. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Zelmer,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Zelmer. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Zelmer, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Zelmer ZVC211

Zelmer ZVC211 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC211 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC211
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  lubisz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? przystosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i powiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,dobrze odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  swobodnie reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, nawet trudno dostępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich łatwo!

  Kompaktowy wymiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach lub drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu prosto schowasz go nawet w nieznacznym schowku zajmuje niedużo miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER ZVC211 posiada długi przewód, który umożliwi Ci pełną mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę odkurzacz poradzi sobie sprawnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  nieszablonowe odcienie
  Zależy Ci na tym, aby każdy element Twojego domu, ponadto sprzęt AGD, był jedyny w swym rodzaju? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym kolorze i przypasuj go do swego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER z łatwością zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci też większy komfort w trakcie odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to z zasady najlepsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który uniemożliwia drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Wymiana worka zagwarantuje też mniejszy kontakt z alergenem aniżeli opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.


Zelmer ZVC323

Zelmer ZVC323 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC323 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC323
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący odcień:czerwony;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czerwono-szary;Linia odkurzacza:Adaś;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:800 W;Model worka:ZVCA110B;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01, WUN01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;objętość worka/pojemnika:3 litry;Poziom głośności:77 dB;Regulacja mocy ssania:zamek;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:syntetyczny;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:konwencjonalny;Wariantowanie seria:Zelmer Adaś;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, turboszczotka;ekran:nie;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Zelmer ZVC021

Zelmer ZVC021 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC021 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC021
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Zelmer Krzyś 800 W 2 L HEPA Odkurzacz bezworkowy Zelmer Krzyś to sposób na komfortowe odkurzanie całego mieszkania. Moc 800 W gwarantuje, iż odkurzacz poradzi sobie z odkurzaniem zarówno parkietu, jak i dywanu.

  Z kolei dzięki pojemnikowi na kurz o pojemności 2 l masz pewność, iż możesz odkurzyć całe mieszkanie – bez konieczności opróżniania go w trakcie sprzątania. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Moc: 800 W pojemność zbiornika: 2 l Regulacja siły ssania: Tak wariant regulacji siły ssania: Tak rodzaj filtra: Filtr HEPA Szczotka uniwersalna 2w1: Tak Szczotka parkietowa: Tak Szczotka wielofunkcyjna: Tak Ssawka tapicerska: Tak elastyczny wąż Flexi: Tak Teleskopowa rura: Tak Zwijacz przewodu: Tak Uchwyt do przenoszenia: Tak Gumowane koła: Tak sprężysty wąż Flexy Jest wyjątkowo wytrzymały na skręcanie i komfortowojszy w użyciu w kontraście do konwencjonalnych węży używanych w innych odkurzaczach.

  Za sprawą dodatkowego wzmocnienia jest również bardziej odporny na odkształcenia, dzięki czemu będziesz korzystać z Krzysia jeszcze dłużej. Teleskopowe rury duże mieszkanie, wysokie sufity i… różni użytkownicy odkurzacza.

  Teleskopowe rury odpowiadają na wszystkie zapotrzebowania. Zbratasz je do wzrostu każdego z domowników. Dzięki rurom tego typu dosięgniesz też do każdego miejsca – bez konieczności schylania się lub wspinania na drabinę.

  wygodnie i bezpiecznie! Wyjmowany pojemnik o obszerności 2 l. Odkurzanie skończone? znakomicie. W takim razie bezpiecznie wyjmij pojemnik na kurz, opróżnij go i umyj pod wodą. Bez kontaktu z zanieczyszczeniami, momentalnie i nad wyraz wydajnie.

  Filtr HEPA12 Jeśli zależy Ci na solidnej barierze dla roztoczy czy alergenów, to wybierz odkurzacz z filtrem HEPA. Zatrzymuje on ponad 99% zanieczyszczeń, co czyni go jednym z najskuteczniejszych filtrów.

  W sam raz do odkurzacza w domu, w którym mieszka alergik! Gumowane koła Dbamy o wszystkie powierzchnie w Twoim domu. Właśnie dlatego odkurzacz bezworkowy Zelmer wyposażyliśmy w gumowane koła. To bezpieczne rozwiązanie – zarówno dla dywanów, jak i podłóg zróżnicowanego typu.

  dzisiaj możesz odkurzać bez obaw o jakiekolwiek zarysowania! Zwijacz przewodu Jeden przycisk i gotowe – przewód odkurzacza zwija się sam. Szczególnie wygodne, bo nie musisz się schylać więcej, niżeli potrzeba. Bezusterkowa jakość Zelmer to producent z tradycjami.

  Ponad 50 lat jesteśmy na rynku. Oddajemy do Twojego stosowania produkty dopracowane w najmniejszym szczególe. Wszystkie urządzenia zaplanowaliśmy i wykonaliśmy tak, aby zapewniały wysoki komfort używania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Philips. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC350

Zelmer ZVC350 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC350
 • Ilość ofert: 17
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy ZVC3501R Antek. Zelmer tam, gdzie tradycja spotyka się z technologią.

  Regulacja siły ssania
  uwielbiasz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dostosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,należycie odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Schowek na akcesoria
  Wciąż zastanawiasz się, gdzie po ostatnim odkurzaniu odłożyłeś ssawkę tapicerską czy szczotkę? Z odkurzaczem Antek ten problem przestanie istnieć! Wszystkie akcesoria umieścisz w komfortowym i poręcznym schowku w obudowie odkurzacza. Nigdy więcej poszukiwań końcówek!

  samoczynny zwijacz kabla
  Koniec z plątaniem się długiego kabla po odkurzaniu! samoczynny zwijacz kabla ułatwia złożenie odkurzacza i przyspiesza zakończenie pracy. Po naciśnięciu przycisku zwinięcie kabla zajmuje jedną krótką chwilę!

  Filtr HEPA 13
  Postaw na wysoką klasę filtracji! Filtr HEPA 13 gwarantuje całkowitą efektywność na poziomie 99,95% i 99,75% produktywności miejscowej, dzięki czemu wychwytuje nawet najmniejsze drobinki kurzu, a także pyłki i roztocza (dlatego jest istotnie zalecany dla alergików). Zastosowanie HEPA 13 ma pokaźny wpływ na jakość powietrza, które wydmuchuje odkurzacz, a którym Ty oddychasz. Filtr jest zmywalny, więc można go co jakiś czas umyć pod bieżącą wodą. Przed ponownym włożeniem go do odkurzacza odczekaj co najmniej 24 godziny do całkowitego wyschnięcia. Możliwość mycia filtra nie oznacza, że możesz zapomnieć o jego wymianie. Aby zapewnić najwyższą produktywność działania urządzenia, zalecamy zamianę filtra co 2 lata.

  Gumowane koła
  Nie obawiaj się o to, iż kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni są więc nie tylko bezpieczne, ale i ciche!

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer z łatwością zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci jeszcze obszerniejszy komfort podczas odkurzania.

  Szczotka do parkietów
  Czysta podłoga bez śladów i rys? Szczotka do parkietu z naturalnym włosiem, delikatniejszym niżeli włosie syntetyczne, pozwoli odkurzyć parkiet, panele, płytki i wykładziny PCV bez ryzyka ich zarysowania.

  Turboszczotka
  Ci potrzeba końcówki do zadań specjalnych? Wybierz turboszczotkę, która jest asygnowana do sprzątania nieprzystępnych do usunięcia zanieczyszczeń, takich jak włosy i sierść zwierząt domowych. Turboszczotka spełni oczekiwania rewelacyjnie przy odkurzaniu dywanów, wykładzin czy tapicerki i materaców.

  Worek o pojemności 3,5 l
  podmiana worka na kurz to żaden kłopot, ale nie musisz tego robić często. Worki o objętości 3,5 l pomieszczą tyle samo zabrudzeń co 3 konwencjonalne worki i sprawdzą się w trakcie wielokrotnego odkurzania większych powierzchni. Wytrzymały materiał uodparnia worki na rozerwanie, a higieniczne zamknięcie pozwala na ich komfortową podmianę. Do tego za sprawą filtracji na poziomie EPA10 worki działają jak dodatkowy filtr w odkurzaczu!

  Uchwyt do przenoszenia odkurzacza
  Korzystaj z obszerniejszej wygody! Dzięki specjalnie zaprojektowanemu uchwytowi Antek nie jest kłopotliwy w transporcie między sprzątanymi pomieszczeniami. Poręczne umiejscowienie uchwytu pozwala na komfortowe i prędkie przestawienie odkurzacza.

  Czy wiesz, że...
  Dzięki odkurzaczowi możesz ekspresowo i dokładnie pozbierać rozsypane niewielkie przedmioty (np. Pinezki, spinacze biurowe, nasiona, biżuterię). Starczy, iż nałożysz na rurę teleskopową elastyczny materiał (np. Pończochę), zabezpieczysz go gumką i włączysz urządzenie. Odkurzacz zbierze drobiazgi, a one osadzą się na materiale możesz mieć pewność, iż niczego nie przeoczysz.


Zelmer ZVC334

Zelmer ZVC334 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC334
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy ZVC334 Kuba znanej i cenionej marki Zelmer, dzięki któremu prędko i dokładnie sprzątniesz całe mieszkanie. Oto Kuba, odkurzacz o pojemności worka 3 l....

Zelmer ZVC762

Zelmer ZVC762 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC762 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC762
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • ma uszkodzenia kosmetyczne: Powystawowy. Uszkodzenia mechaniczne. • Towar wydajny technologicznie. • towar profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Aquawelt Plus - jeden odkurzacz, mnóstwo możliwości Aquawelt Plus to prawdziwy Król Porządków. Ten wielofunkcyjny odkurzacz o innowacyjnym wyglądzie i z wieloma użytecznymi funkcjami umożliwia odkurzanie na sucho, zbieranie wody i błota oraz pranie dywanów i tapicerek.

  Pracuje w trybie workowym lub bezworkowym z zastosowaniem filtra wodnego. Posiada cyfrową regulację mocy i nowy, wydajny silnik EcoPower 1500 W. Czyste, świeże powietrze Aquawelt Plus wyekwipowany jest w filtr wodny, który oczyszcza powietrze, a wraz z filtrem EPA stanowi podwójne zabezpieczenie przed alergenami i bakteriami.

  Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się czystym i świeżym powietrzem. Przepływające powietrze wprawia wodę w ruch wirowy tworząc mgiełkę pary, dzięki temu brud jest nawilżany i zatrzymywany w pojemniku z wodą.

  Woda działa jak skuteczny filtr – zatrzymuje bakterie, pyłki a nawet zarodniki grzybów. Odkurzanie z filtrem wodnym Odkurzanie do pojemnika z wodą powoduje, iż nie martwisz się o zakup worków. Po skończonym odkurzaniu wystarczy wylać brudną wodę, a pojemnik przepłukać.

  dzięki czemu odkurzacz po odkurzaniu pozostanie higienicznie czysty. Zbieranie płynów i mycie płytek podłogowych Twoja podłoga będzie lśnić. Jak? Zelmer wychodzi z założenia „chcieć to móc". Dlatego swój uniwersalny odkurzacz wyposażył w specjalną ssawkę, która polikwiduje zabrudzenia i zbierze rozlane płyny z płytek podłogowych.

  I jak, jesteś pod wrażeniem? Zbieranie płynów i mycie płytek podłogowych Dzięki dwóm ssawkom nie pokona Cię żadna plama. Znaczna umożliwi pranie dywanów, a mniejsza tapicerki i niewielkich zabrudzeń w samochodzie.

  Ssawkoszczotka Jak znaleźć swój cenny pierścionek, który wpadł pod regał? Jak odzyskać kluczowy dla budowy zamku zaginiony klocek? Ssawkoszczotka posiada separator niepokaźnych przedmiotów, który wychwyci je do specjalnego koszyczka.

  teraz nic nie zginie, a dzięki przełącznikowi parkiet / dywanprzystosujesz szczotkę do odkurzania przeróżnych powierzchni. Szczotka z miękkim włosiem Drewniane podłogi są ładne,jednocześnie podatne na zarysowania.

  Specjalna szczotka do podłóg drewnianych jest produkowana z naturalnego i delikatnego włosia. Dzięki temu nie musisz się martwić o sprzątane powierzchnie – nawet te najistotniej delikatne. Schowek Dzięki praktycznemu schowkowi ukrytemu w obudowie na dopełniające szczotki, mniejsze ssawki masz za każdym razem pod ręką....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe długość do 45 cm. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC333

Zelmer ZVC333 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC333 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC333
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Kuba 650 W 3 L Filtr HEPA Odkurzacz workowy ZVC333 Kuba o mocy 650 W. Objętość worka wynosi 3 L. Możliwość regulacji siły ssania. Filtr HEPA. Długość przewodu zasilającego wynosi 5 m.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: Moc: 650 W objętość worka: 3 l Regulacja siły ssania: Tak wariant regulacji siły ssania: Elektroniczna rodzaj filtra: Filtr HEPA Szczotka uniwersalna 2w1: Tak Szczotka parkietowa: Tak Ssawka szczelinowa: Tak Ssawka tapicerska: Tak elastyczny wąż Flexi: Tak Teleskopowa rura: Tak Zwijacz przewodu: Tak Długość przewodu zasilającego: 5 m Uchwyt do przenoszenia: Tak Gumowane koła: Tak Model worka: ZVCA110B Odkurzacz workowy ZVC333 KUBA Oto KUBA, odkurzacz o obszerności worka 3 l.

  Odkurzacz wyposażyliśmy w produktywny silnik o mocy 650 W, którą możesz regulować przez układ elektroniczny. Rozciągliwy wąż FLEXI gwarantuje dużą mobilność i jest równocześnie wyjątkowo wytrzymały. Gumowe kółka zapewniają mu przyczepność, KUBA będzie podążać bezpośrednio za Tobą.

  Na wyposażeniu odkurzacza znajdują się: teleskopowe rury, szczotka szczelinowa 2w1, szczotka do tapicerki, uniwersalna szczotka 2w1, a także szczotka parkietowa. Dbając o Twoje bezpieczeństwo w odkurzacz zamontowaliśmy filtr HEPA12.

  elastyczny wąż FLEXI Odkurzacz jest wyekwipowany w elastyczny wąż Flexi. Wąż jest na dodatek zbrojony. Odkurzanie staje się przyjemne – koniec z dziurawym i rozciągniętym wężem! Filtr HEPA 12 Dbamy o Twoje bezpieczeństwo- do naszych odkurzaczy z linii Kuba zamontowaliśmy filtry o klasie HEPA 12.

  Filtry te usuwają pył aż w 99.5% z powietrza wyciągającego się z odkurzacza. Gumowane koła Nie obawiaj się o to, że kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni – są więc nie tylko bezpieczne, lecz i ciche!

  Elektroniczna regulacja mocy ssania Nigdy moc ssania nie była pod tak szczegółową kontrolą jak w odkurzaczu KUBA. A to wszystko dzięki elektronicznemu sterowaniu jakie w nim zamontowaliśmy. Dopracowane akcesoria Odkurzanie stało się czystą przyjemnością!

  W zestawie z Kubą znajdziesz specjalistyczne szczotki i ssawki służące do odkurzania przeróżnych typów powierzchni. Wszystkie zostały skrupulatnie dopracowane po to, żeby ułatwić Ci odkurzanie w kłopotliwych rogach pomieszczeń i pod meblami.

  Akcesoria w zestawie: Ssawka tapicerska Szczotka uniwersalna 2 w 1 szczotka do parkietów Szczotka szczelinowa 2 w 1


Zelmer ZSvC412

Zelmer ZSvC412 Najniższa Cena Online

Zelmer ZSvC412 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSvC412
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szybkie i wygodne sprzątanie całego domu z odkurzaczem marki Zelmer. Odkurzacz bezprzewodowy ZELMER ZSVC412 Kacper to niesamowita wygoda....


Zelmer ZVC241

Zelmer ZVC241 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC241 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC241
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Józek ZVC241P 2l 800W 5m Oto JÓZEK PLUS, odkurzacz workowy o pojemności 2 l. W odkurzaczu zastosowaliśmy skuteczny silnik o mocy 800 W. Przez zamontowane pokrętło prosto możesz regulować siłę ssania.

  ponadto JÓZEK PLUS posiada gumowane koła- koniec z porysowaną powierzchnią podłogi. Elastyczny wąż FLEXI gwarantuje dużą mobilność i jest równocześnie wyjątkowo wytrzymały. Na wyposażeniu odkurzacza znajdują się: teleskopowa rura, szczotka parkietowa, ssawka szczelinowa i ssawka tapicerska.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: Moc: 800 W pojemność worka: 2 l Regulacja siły ssania: Tak Szczotka uniwersalna 2w1: Tak Szczotka parkietowa: Tak Ssawka tapicerska: Tak Ssawka szczelinowa: Tak sprężysty wąż Flexi: Tak Teleskopowa rura: Tak Zwijacz przewodu: Tak Długość przewodu zasilającego: 5 m Uchwyt do przenoszenia: Tak Model worka: ZVCA200BP Regulacja siły ssania lubisz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dopasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków – zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i powiększ na puchatym dywanie.

  Zyskasz pewność,należycie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię! Gumowane koła Nie obawiaj się o to, iż kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach.

  Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni – są więc nie tylko bezpieczne, lecz i ciche! Rura teleskopowa luźno reguluj długość rury odkurzacza,otrzymać się do każdego, choćby trudno dostępnego zakamarka.

  Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich łatwo! rozciągliwy wąż FLEXI Nasz odkurzacz wyposażyliśmy w elastyczny wąż FLEXI. Wąż jest w dodatku zbrojony.

  Odkurzanie staje się przyjemne – koniec z dziurawym i rozciągniętym wężem! samoczynny zwijacz kabla Koniec z plątaniem się długiego kabla po odkurzaniu! samoczynny zwijacz kabla usprawnia złożenie odkurzacza i przyspiesza zakończenie pracy.

  Po naciśnięciu przycisku zwinięcie kabla zajmuje jedną krótką chwilę!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szerokość do 30 cm. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZSVC925F

Zelmer ZSVC925F Najniższa Cena Online

Zelmer ZSVC925F - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSVC925F
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC925F Karol 25.9V 0,8l Nasz odkurzacz ZSVC925F Karol bardzo skuteczny i wytrzymały silnik bezszczotkowy Digital Power. Jego wymienny akumulator pozwoli Ci na 30 min ciągłego odkurzania. Nowoczesny 4-stopniowy system filtracji zadba o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych. Składana rura (technologia Flex4U) pozwoli Ci odkurzyć pod meblami bez konieczności przestawiania ich. Dzięki elektroszczotce z oświetleniem LED dostrzeżesz choćby najmniejsze odrobiny kurzu. Sprzątanie nigdy nie było tak komfortowe i proste! NAJWAŻNIEJSZE cechy Napięcie: 25.9 V rodzaj silnika: BLDC Maksymalny czas pracy: do 30 minut Czas ładowania: 240 min objętość zbiornika: 0,8 l ilość prędkości pracy: 2 Technologie: Cyklonowa Teleskopowa rura: Nie rodzaj filtra: HEPA, 4-stopniowy system filtracji Oświetlenie LED: Tak Elektroszczotka: Tak Szczotka szczelinowa: Tak Ssawka 2 w 1: Tak zastosowany odkurzacz ręczny: Tak Możliwość montażu na ścianie: Tak Funkcje dodatkowe: Składana rura, Wymienna bateria technologia Flex4U Dzięki technice Flex4U możesz zapomnieć o schylaniu się w trakcie odkurzania. Postępowa rura składa się mniej więcej w połowie, co usprawnia odkurzanie podłóg pod meblami czy w innych trudno dostępnych zakamarkach. Ekspresowo docenisz to proste, a jakże użyteczne rozwiązanie. Silnik bezszczotkowy Digital Power Digital Power to trwały i bezusterkowy silnik bezszczotkowy cechujący się wysoką mocą gwarantującą sprawne działanie na każdej powierzchni. Zapewnia bardzo dużą moc ssania, utrzymującą się na stale wysokim poziomie, dzięki czemu łatwo pousuwasz wszelkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia. W dodatku, bateria w odkurzaczu Karol jest wyjmowana, dzięki czemu w każdej chwili możesz ją wymienić i tym samym wydłużyć czas pracy odkurzacza. 4 – stopniowy system filtracji Honey Hepa System filtracji zaimplementowany w odkurzaczu Zelmer Karol to odpowiedź na zapotrzebowania najbardziej wymagających użytkowników. Filtracja jest 4-stopniowa i gwarantuje wyłapanie nawet najmniejszych cząsteczek takich jak kurz i alergeny. Skażenia trafiają do pojemnika, gdzie są oddzielane poprzez cyklonowy ruch powietrza, a następnie wstępnie filtrowane w metalowym filtrze o strukturze plastra miodu, zapewniającej dużą staranność. Następne etapy filtracji to dwa filtry HEPA, które wyłapują mniejsze skażenia i sprawiają, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. Dostrzeżesz choćby najdrobniejszy kurz Elektroszczotka odkurzacza Karol zastosowane oświetlenie LED, które jest istotnie efektywne i usprawnia codzienne odkurzanie. Jasne światło o specjalnie dobranej barwie pomoże dostrzec najmniejsze drobiny kurzu, więc nic już nie przeoczysz. Postaw na wielofunkcyjność Odkurzacz ZSVC925F Karol może także pełnić rolę wygodnego odkurzacza ręcznego. W zestawie z urządzeniem odszukasz niezbędne akcesoria – ssawkę szczelinową (którą wyczyścisz np. Zagłębienia kanapy) i ssawkę 2 w 1, która pozwoli Ci na utrzymanie czystości w domu a nawet w samochodzie. Wygodne przechowywanie dołączony do zestawu uchwyt naścienny pozwoli na nietrudne i komfortowe przechowywanie odkurzacza. Zamontowany na ścianie będzie gotowy do wykorzystania wraz ze wszystkimi szczotkami. ZSVC925F Karol będzie za każdym razem pod ręką!


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Zelmer opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Zelmer cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Zelmer,
 • odkurzacze domowe Zelmer jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Zelmer, odkurzacz domowy Zelmer cena, opinie o odkurzaczach domowych Zelmer, ranking odkurzaczy domowych Zelmer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *