Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 500 W. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy o mocy do 500 W. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych o mocy do 500 W,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe o mocy do 500 W. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami moc do 500 W, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Swan SC15824

Swan SC15824 Najniższa Cena Online

Swan SC15824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15824
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wytworzone w odkurzaczu cyklony sprawnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki czemu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - mają dodatkowo wbudowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją wydajność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie produktywności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (precyzyjnie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - przeróżnego typu bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skategoryzowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy podczas odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do skutecznego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku tradycyjnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz także starych, a więc dbasz o środowisko. Ponadto odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką efektywność i najwyższy komfort użytkowania przy niskim poborze energii....


Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz przemywający – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym cyklu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, żeby przeznaczyć go na to, co najistotniej uwielbiasz!

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 400 W pojemność zbiornika na czystą wodę 640ml objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, by odkurzyć a jednocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, by zassać płyny i zlikwidować resztki wody, żeby podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym procesu oszczędza czas Nowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  wystarczy przesunąć odkurzacz do przodu,jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. Podczas ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści likwiduje wszystkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz, a także mokre plamy. JetClean może być używany do rozmaitego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat albo płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 2800 obr/min.

  eliminuje choćby tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, gwarantując idealne efekty czyszczenia. Likwiduje ponad 99% bakterii likwiduje ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wyprodukowana z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna kompletnie zbierają brud. W ten sposób usuwane są dodatkowo bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony poprzez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi poprzez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest za każdym razem myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro. Prosty i wygodny system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda wyekwipowany jest w podstawkę, która umożliwia jego nietrudne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy także do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.

  System podwójnego oczyszczania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system odfiltrowujący produktywnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / funkcjonalny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m pozwala na szybkie i skuteczne czyszczenie wielkich powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia pomiędzy gniazdkami. Zarys urządzenia łatwe czyszczenie podłóg choćby pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean wytwarzany jest z kompilacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co efektywność w usuwaniu nawet takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyszczególniony w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał szczególnie korzystne noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  informacje technologicznE:objętość zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite rozmiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw posiada: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do skrupulatnego czyszczenia


Swan SC15822

Swan SC15822 Najniższa Cena Online

Swan SC15822 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15822
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  stworzone w odkurzaczu cyklony wydajnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - posiadają ponadto zaimplementowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją sprawność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie efektywności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (precyzyjnie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - różnorodnego rodzaju bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skategoryzowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy podczas odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do skutecznego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku tradycyjnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz także starych, a więc dbasz o środowisko. Na dodatek odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką efektywność i najwyższy komfort stosowania przy niskim poborze energii....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe granatowe. Ranking TOP10 modeli

Lund 67120

Lund 67120 Najniższa Cena Online

Lund 67120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67120
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis produktu

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z systemem cyklonowym gwarantuje dokładne odkurzanie najróżniejszego typu powierzchni. Wyekwipowany w filtr HEPA produktywną filtrację powietrza i redukcję skażeń. Konkretny i efektywny akumulator zapewni do 35 minut pracy w trybie ECO lub do 25 minut w trybie MAX. Największym atutem odkurzacza jest wspomagana elektrycznie turbo szczotka z miękkim włosiem. Stacja dokująca ułatwi ładowanie i przechowywanie urządzenia

  informacje:

  • moc: 120W
  • filtr HEPA H13
  • odkurzacz bezworkowy - nieskomplikowane i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • akumulator Li-Ion 22.2V, 2200mAh
  • czas ładowania: 4-5h
  • czas pracy 25-35min
  • 3-stopniowy wskaźnik naładowania baterii
  • 2 tryby pracy: MAX i ECO. Tryb MAX - do 25 minut pracy, tryb ECO - do 35 minut pracy.
  • pojemność zbiornika na kurz: 1l
  • technologia cyklonowa polegającą na ruchu wirowym skażeń wokół filtra.
  • łatwy i prędki montaż zbiornika z filtrem, a także innych części
  • ruchoma głowica pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc

  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza wydajność filtracji powietrza i redukcję skażeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Akumulatorowy odkurzacz LUND najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii skuteczne i ciche odkurzanie.

  AKCESORIA:

  • Turboszczotka z kółeczkami i z miękkim, wyjmowanym włosiem niepodatnym na przyczepianie się włosów i sierści zwierząt. Zasilana elektrycznie (moc 15W).
  • szczotka szczelinowa 3w1 – szczelinowa, z długim włosiem, z krótkim włosiem
  • stacja dokująca. Mieszczą się na niej wszystkie części odkurzacza
  • metalowa rura 66cm
  • ładowarka 100-240V, 50/60Gz, 24W

  atuty

  • skuteczność – potężny silnik 120W, zasilana elektrycznie turboszczotka i technologia cyklonowa zapewniają wysoką moc ssania, a tym samym sprawne odkurzanie.
  • uniwersalność - bogaty komplet ssawek spełni oczekiwania w czasie odkurzania rozmaitych powierzchni i skażeń.
  • wygoda i porządek – brak kabla ułatwi odkurzanie całego domu bez konieczności omijania kabla i przełączania się z gniazdka do gniazdka. Stacja dokująca pomoże utrzymać porządek w trakcie przechowywania.
  • 2w1 – odkurzacz podłogowy i ręczny w jednym
  cechy
  • Moc [W]: 120

Swan SC15820

Swan SC15820 Najniższa Cena Online

Swan SC15820 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15820
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wytworzone w odkurzaczu cyklony produktywnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze aniżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - posiadają w dodatku zastosowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją wydajność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie wydajności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (dokładnie 99,98% ) skażeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - różnorodnego typu bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skategoryzowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy w trakcie odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do wydajnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku tradycyjnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz również starych, a więc dbasz o środowisko. W dodatku odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką skuteczność i najwyższy komfort wykorzystywania przy niskim poborze energii....


Xiaomi Dreame T20

Xiaomi Dreame T20 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę gwarantuje nieporównaną produktywność, a konkretny akumulator zapewnia choćby do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz pokaźniejszy dom. Na dodatek, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą. W zestawie wynajdziesz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom.

  innowacyjny silnik

  Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem progresywnia niemal dorównuje tym stosowanym w lotnictwie. Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie choćby 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro produktywnie i momentalnie pozbywa się wszystkiego brudu - choćby najszczególniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania. Na dodatek zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i produktywną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko produktywne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro wyśmienicie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - wspaniale sprawdzi się więc w dodatku w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada innowacyjny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zagwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i efektywnie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, pozwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? równocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz i wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.

  znakomita szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza nieprzeciętnie nadaje się do czyszczenia najróżniejszego typu podłóg. Szybko rozpoznaje typ odkurzanej powierzchni i adekwatnie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została także zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V, a także umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na wydajne, a zarazem wygodne odkurzanie.

  uzupełniające szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro znajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa wyśmienicie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 spełni oczekiwania w wypadku trudno dostępnych, nierównych powierzchni - rewelacyjnie wyczyści między innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame umożliwia dodatkowo mycie podłóg. Zbiornik o obszerności 250ml i 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując różnorodne końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swym domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać choćby poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz większy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać dopóki Ci potrzeba.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki temu sprzątanie staje się nad wyraz komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy ekran LCD HD, który jeszcze bardziej ułatwia sprzątanie i zapewnia prędki dostęp do najważniejszych danych. Wyświetlane są na nim między innymi aktualnie użytkowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności podmiany filtra.

  Dbałość o każdy szczegół

  Dreame T20 Pro to również unikatowy komfort wykorzystywania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki praktycznej konstrukcji urządzenie jest komfortowe w wykorzystywaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, żeby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i podmiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet posiadać styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić jednocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  rozciągliwa rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe pomarańczowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w szybkim sprzątaniu Ultra Vortex wydajnie likwiduje alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i funkcjonalne urządzenie ma łatwy do opróżnienia zbiornik i oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | atest UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszelkich tkanin Lampa UV-C eliminuje alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka zwiększa wydajność pracy certyfikat UK Allergy Odkurzacz doskonały dla alergików Dowiedz się więcej o technikach w odkurzaczu MBC500UV 011 technika cyklonowa Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast charakterystycznego worka ma specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z zanieczyszczeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego efektywnie oddzielone. Dzięki temu zyskujesz pewność,zanieczyszczenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna wydajność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dobranie jego pracy do typu odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spośród 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex likwiduje aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje krótkie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego poprzez urządzenie).

  dzięki temu pousuwasz alergeny z wykorzystywanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  ma ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium poprzez pokaźniejszy nacisk na materiał skuteczniej wydobywa z niego skażenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, iż wszystkie okruszki i włosy zostaną skutecznie usunięte z tkanin.

  certyfikat UK Allergy Środowisko przyjazne alergikom Ultra Vortex uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako produktywnie eliminujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, pousuwasz alergeny z najbliższego otoczenia....


Deerma CM1300

Deerma CM1300 Najniższa Cena Online

Deerma CM1300 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma CM1300
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz do kurzu/roztoczy z UV Deerma CM1300

  Pozbądź się roztoczy i odkurz cały dom

  Odkurzacz Deerma idealnie radzi sobie z kurzem i roztoczami, umożliwiając stworzenie czystego, zdrowego środowiska w Twoim domu. Prędkość 8000 wstrząsów na minutę i efektywne naświetlanie UV powodują,łatwo pozbędziesz się alergenów. Mała waga i długi kabel nieszablonową swobodę i komfort używania. CM 1300 zostałzaopatrzony w aż 2 silniki wibrujące i 2 moduły sterowania, co w połączeniu z obecnośćm wibracji jednocześnie z przodu, jak i z tyłu urządzenia, gwarantuje jego powiększoną wydajność. To nie wszystko! uzupełniające końcówki pozwalają stosować odkurzacz na najróżniejsze sposoby, co sprawia, iż jest on wyjątkowo wszechstronny i wielofunkcyjny.

  2w1 - jeszcze więcej możliwości

  Deerma CM1300 to tak naprawdę aż 2 urządzenia w 1! Może Ci służyć jako komfortowy odkurzacz ręczny lub jako bezawaryjne narzędzie do usuwania roztoczy. Bez najmniejszego choćby wysiłku przypasujesz ten poręczny towar do swych potrzeb i dokładnie posprzątasz cały dom. Łatwo wykorzystasz go w dodatku do czyszczenia wnętrza samochodu. To wielofunkcyjne urządzenie zaskoczy Cię wielością zastosowań!

  3 wymienne szczotki do zadań specjalnych

  W pakiecie odnajdziesz 3 wymienne końcówki, które pozwolą Ci kompleksowo posprzątać dom. Wibrująca szczotka UV będzie Twoim bezawaryjnym sojusznikiem w walce z roztoczami. obfita szczotka szybko wciągnie kurz i inne odpady. Płaska szczotka 2w1 sprawdzi się w czyszczeniu nierównych albo trudno dostępnych miejsc - z jej pomocą sprzątniesz na przykład klawiaturę i wgłębienia w kanapach, fotelach czy łóżkach. Żaden brud się przed Tobą nie ukryje - z pomocą dodatkowych końcówek CM1300 bez problemu go odnajdziesz i posprzątasz.

  Potęga światła UV

  Co sprawia, że CM1300 tak sprawnie walczy z roztoczami? idealnej jakości lampa UV, która promieniami o długości 253,7 nm naświetla i penetruje materiały,polikwidować z nich alergeny. Produktywnie chroni ją specjalna osłona z 3 rzędami wycięć przypominających plaster miodu. Co więcej, inteligentny czujnik podczerwieni samoczynnie wyłącza lampę, kiedy odkurzacz odszuka się z dala od powierzchni czyszczonych obiektów, uniemożliwiając w ten sposób niepotrzebnej emisji i wyciekom światła UV oraz chroniąc skórę i oczy użytkownika.

  Wygraj walkę z brudem

  Kolejnym atutem odkurzacza jest jego sprawny silnik DC. Zagwarantuje on moc ssącą nawet do 7 000 Pa w trybie "Normal" oraz do 10 000 Pa w trybie "High", dzięki czemu urządzenie efektywnie pozbywa się brudu. Roztocza czy okruchy - dzięki CM1300 błyskawicznie o nich zapomnisz.

  wydajna filtracja

  Z CM1300 sprawnie zadbasz o zdrowie. Filtracja cykloniczna oraz HEPA wydajnie neutralizują kurz i inne alergeny. Zarówno filtr, jak i pojemnik na odpady można też łatwo i komfortowo umyć. Wszystko to powoduje,używanie odkurzacza jest czyste i bezpieczne.

  Prosta obsługa

  Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Z pomocą tylko jednego przycisku włączysz albo wyłączysz CM1300. Z kolei funkcjonalny guzik na spodzie urządzenia pozwala na łatwą i wygodną podmianę szczotek. Możeszmomentalnie i komfortowo odłączyć pojemnik na odpady w celu jego opróżnienia albo umycia.

  Lekki i funkcjonalny

  Odkurzacz jest wyjątkowo znikomy i lekki. Jego całkowita waga wynosi 1,85 kg, a moduł główny waży tylko 1 kg - tyle, ile 3 niewiele znaczące jabłka! dzięki temu przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce nie sprawia najmniejszego nawet problemu. Łatwo wniesiesz je na piętro albo podniesiesz, żeby odkurzyć sufit. idealnie leży w dłoni i gwarantuje nieprzeciętny komfort stosowania. Zapomnij także o ograniczających Twoją swobodę, zbyt krótkich kablach - dzięki długiemu na 4,2 m przewodowi CM1300 zapewni Ci wygodę, na jakiej Ci zależy.

  Specyfikacja

  Producent

  Deerma

  Model

  CM1300

  Moc znamionowa

  350 W

  Siła ssąca

  do 7000 Pa (tryb Normal)

  do 10 000 Pa (tryb High)

  Długość przewodu

  4,2 m

  Napięcie

  220 V

  rozmiary

  335x225x170 mm

  objętość zbiornika na kurz

  0,4 l

  Waga urządzenia/modułu głównego

  1,85 kg/1 kg

  Wymienne końcówki w komplecie

  duża szczotka, wibrująca szczotka UV, płaska szczotka

  2w1


Deerma CM800

Deerma CM800 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe niebieskie do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Deerma CM800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma CM800
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ DO USUWANIA ROZTOCZY DEERMA LAMPA UV Odkurzacz Deerma CM800 to szybki i sprawny sposób aby pozbyć się niechcianych skażeń albo roztoczy ze swojego otoczenia. Urządzenie w sposób postępowy łączy ze sobą wysoką temperaturę, światło ultrafioletowe, dużą moc ssania oraz drgania o wysokiej częstotliwościwydajnie zlikwidować roztocze czy kurz.

  Najważniejsze atrybuty: Dzieki odkurzaczowi szybko i efektywnie pozbędziesz się niechcianych oraz roztoczy użytkowane światło fioletowe usuwa do 99,9% dorosłych osobników oraz jaj roztoczy Urządzenie nieprzeciętne dla alergików Dogłębne czyszczenie materaca, dzięki mocy ssącej na poziomi 13000Pa oraz draniom o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę użycie filtru HEPA oraz podwójnej warstwy filtrującej zagwarantuje oczyszczanie powietrza wokół urządzenia Urządzenie tworzone zostało z wysokiej jakości tworzyw, które zapewniają długą żywotność odkurzacza Lampa uruchamia się jedynie przy kontakcie z płaską powierzchnią gwarantując ochronę przed promieniowaniem UV, a także chroni oczy Urządzenie wyekwipowane jest w kratki wentylacyjne, które ochraniają urządzenie przed przegrzewaniem się Powietrze o temp.

  50 poziomów przenika w głąb materaca wydajniej eliminując niechciane osobniki roztoczy Prosta obsługa urządzenia Moc ultrafioletu Odkurzacz wykorzystuje światło fioletowe o długości 253,7 nm, które produktywnie pozbywa się zarówno dorosłych osobników jak i jaj roztoczy.

  Skuteczność tej metody wynosi aż 99,9%! dodatkowo lampa ultrafioletowa ma parametry wiruso- i bakteriobójcze poprzez co rewelacyjnie pasuje do wykorzystania poprzez alergików, a materac pozostawia wyjątkowo świeży i w pełni higieniczny.

  Wysoka temperatura Powietrze o temperaturze 50 poziomów Celsjusza jest zabójcze dla roztoczy oraz potrafi przeniknąć w głębokie warstwy materaca aby jeszcze skuteczniej eliminować niepożądane osobniki. Siła ssania Wysoka moc ssąca na poziomie 13000 Pa oraz drgania o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę pozwalają dogłębnie oczyścić materac nie zostawiając zanieczyszczonych miejsc.

  Filtracja ponadto odkurzacz wyposażony jest w filtr HEPA i podwójną warstwę oczyszczającą dzięki czemu przy czyszczeniu materaca równocześnie oczyszcza powietrze wokół urządzenia. Poręczne rozwiązania pokrywa wyprodukowana jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność odkurzacza, a wygodny uchwyt gwarantuje wysoki komfort oraz szybkość korzystania.

  Pojemnik na kurz jest przystępny w czyszczeniu, po opróżnieniu wystarczy przemyć go pod bieżącą wodą. Bezpieczne używanie Specjalne zabezpieczenie powoduje, iż lampa uruchamia się tylko przy kontakcie z płaską powierzchnią przez co zagwarantuje ochronę przed promieniowaniem UV i zagwarantuje ochronę oczu.

  W obudowie znajdują się specjalne kratki wentylacyjne, które gwarantują utrzymanie optymalnej temperatury urządzenia bez przegrzewania się. Specyfikacja techniczna: Model: CM800 Moc ssania: >13kPa Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz Moc znamionowa: 450WInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy o mocy do 500 W opinie,
 • dobre odkurzacze domowe o mocy do 500 W cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami moc do 500 W,
 • odkurzacze domowe o mocy do 500 W jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 500 W, odkurzacz domowy o mocy do 500 W cena, opinie o odkurzaczach domowych o mocy do 500 W, ranking odkurzaczy domowych o mocy do 500 W

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *