Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 500 W. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy o mocy do 500 W. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych o mocy do 500 W,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe o mocy do 500 W. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami moc do 500 W, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony Najniższa Cena Online

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz przemywający – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym cyklu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, żeby przeznaczyć go na to, co najistotniej uwielbiasz!

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 400 W pojemność zbiornika na czystą wodę 640ml objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, by odkurzyć a jednocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, by zassać płyny i zlikwidować resztki wody, żeby podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym procesu oszczędza czas Nowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  wystarczy przesunąć odkurzacz do przodu,jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. Podczas ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści likwiduje wszystkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz, a także mokre plamy. JetClean może być używany do rozmaitego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat albo płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 2800 obr/min.

  eliminuje choćby tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, gwarantując idealne efekty czyszczenia. Likwiduje ponad 99% bakterii likwiduje ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wyprodukowana z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna kompletnie zbierają brud. W ten sposób usuwane są dodatkowo bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony poprzez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi poprzez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest za każdym razem myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro. Prosty i wygodny system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda wyekwipowany jest w podstawkę, która umożliwia jego nietrudne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy także do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.

  System podwójnego oczyszczania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system odfiltrowujący produktywnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / funkcjonalny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m pozwala na szybkie i skuteczne czyszczenie wielkich powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia pomiędzy gniazdkami. Zarys urządzenia łatwe czyszczenie podłóg choćby pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean wytwarzany jest z kompilacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co efektywność w usuwaniu nawet takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyszczególniony w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał szczególnie korzystne noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  informacje technologicznE:objętość zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite rozmiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw posiada: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do skrupulatnego czyszczenia


Swan Odkurzacz bezprzewodowy eureka sc15820n 220w kolor czarno-niebieski- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Swan Odkurzacz bezprzewodowy eureka sc15820n 220w kolor czarno-niebieski- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

Swan Odkurzacz bezprzewodowy eureka sc15820n 220w kolor czarno-niebieski- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan Odkurzacz bezprzewodowy eureka sc15820n 220w kolor czarno-niebieski- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wytworzone w odkurzaczu cyklony produktywnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze aniżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - posiadają w dodatku zastosowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją wydajność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie wydajności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (dokładnie 99,98% ) skażeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - różnorodnego typu bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skategoryzowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy w trakcie odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do wydajnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku tradycyjnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz również starych, a więc dbasz o środowisko. W dodatku odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką skuteczność i najwyższy komfort wykorzystywania przy niskim poborze energii....


Hoover Odkurzacz mbc500uv (8016361898103)

Hoover Odkurzacz mbc500uv (8016361898103) Najniższa Cena Online

Hoover Odkurzacz mbc500uv (8016361898103) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover Odkurzacz mbc500uv (8016361898103)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w szybkim sprzątaniu Ultra Vortex wydajnie likwiduje alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i funkcjonalne urządzenie ma łatwy do opróżnienia zbiornik i oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | atest UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszelkich tkanin Lampa UV-C eliminuje alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka zwiększa wydajność pracy certyfikat UK Allergy Odkurzacz doskonały dla alergików Dowiedz się więcej o technikach w odkurzaczu MBC500UV 011 technika cyklonowa Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast charakterystycznego worka ma specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z zanieczyszczeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego efektywnie oddzielone. Dzięki temu zyskujesz pewność,zanieczyszczenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna wydajność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dobranie jego pracy do typu odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spośród 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex likwiduje aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje krótkie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego poprzez urządzenie).

  dzięki temu pousuwasz alergeny z wykorzystywanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  ma ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium poprzez pokaźniejszy nacisk na materiał skuteczniej wydobywa z niego skażenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, iż wszystkie okruszki i włosy zostaną skutecznie usunięte z tkanin.

  certyfikat UK Allergy Środowisko przyjazne alergikom Ultra Vortex uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako produktywnie eliminujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, pousuwasz alergeny z najbliższego otoczenia....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe bordowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz bezprzewodowy Swan EUREKA SC15822N 120W kolor czarno-niebieski- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, kolor czarny

Odkurzacz bezprzewodowy Swan EUREKA SC15822N 120W kolor czarno-niebieski- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, kolor czarny Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezprzewodowy Swan EUREKA SC15822N 120W kolor czarno-niebieski- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezprzewodowy Swan EUREKA SC15822N 120W kolor czarno-niebieski- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, kolor czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  stworzone w odkurzaczu cyklony wydajnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - posiadają ponadto zaimplementowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją sprawność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie efektywności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (precyzyjnie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - różnorodnego rodzaju bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skategoryzowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy podczas odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do skutecznego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku tradycyjnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz także starych, a więc dbasz o środowisko. Na dodatek odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką efektywność i najwyższy komfort stosowania przy niskim poborze energii....


Swan Odkurzacz bezprzewodowy eureka sc15824n 120w kolor czarno-niebieski- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5055322535261)

Swan Odkurzacz bezprzewodowy eureka sc15824n 120w kolor czarno-niebieski- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5055322535261) Najniższa Cena Online

Swan Odkurzacz bezprzewodowy eureka sc15824n 120w kolor czarno-niebieski- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5055322535261) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan Odkurzacz bezprzewodowy eureka sc15824n 120w kolor czarno-niebieski- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5055322535261)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wytworzone w odkurzaczu cyklony sprawnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki czemu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - mają dodatkowo wbudowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją wydajność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie produktywności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (precyzyjnie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - przeróżnego typu bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skategoryzowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy podczas odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do skutecznego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku tradycyjnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz także starych, a więc dbasz o środowisko. Ponadto odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką efektywność i najwyższy komfort użytkowania przy niskim poborze energii....


Xiaomi odkurzacz bezprzewodowy handheld (6934177708701)

Xiaomi odkurzacz bezprzewodowy handheld (6934177708701) Najniższa Cena Online

Xiaomi odkurzacz bezprzewodowy handheld (6934177708701) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi odkurzacz bezprzewodowy handheld (6934177708701)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Mi Vacuum Cleaner G10

  BHR4307GL

  Wysoka skuteczność / spora moc ssąca 150 AW / Inteligentny dobór mocy / barwny ekran TFT HD / Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym / Odkurzacz oraz mop w jednym /

  3 tryby pracy: Eco, standardowy, Wysoka Moc.

  konkretna moc ssąca 150 AW

  innowacyjny silnik o wysokiej prędkości obrotowej 125 000 obr./min gwarantuje dużą moc ssącą i gwarantuje nieprzeciętną wydajność.

  barwny ekran TFT o wysokiej rozdzielczości

  Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 wyposażony jest w barwny wyświetlacz TFT, który przystępne przeglądanie informacji, takich jak bieżący tryb, stan baterii czy wysokość mocy. Wyraźny ekran zagwarantuje nadzwyczajne wrażenia wizualne i jednoczesną kontrolę.

  automatyczna blokada za jednym dotknięciem

  Nowo dodana do wyświetlacza unikalna, elektroniczna funkcja automatycznego blokowania oznacza, iż nie musisz już naciskać

  i przytrzymywać przycisku w trakcie stosowania. Zamiast tego wystarczy dotknąć przycisk „Zablokuj", żeby włączyć ciągłe działanie, a także nacisnąć go ponownie, żeby odblokować. Uwalnia to palce i minimalizuje awarie przycisku spowodowane wielokrotnym użyciem.

  Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym

  Inteligentna szczotka do podłóg samoczynnie wyłapuje wariant materiału podłogi i odpowiednio dostosowuje swoją szybkość. Po wykryciu dywanu uaktywnia obszerniejszą moc ssącą. Funkcja ta pokaźnie wydłuża żywotność baterii, ograniczając ilość czasu spędzanego niepotrzebnie w trybach o wyższej mocy.

  konstrukcja uniemożliwiająca plątaniu się włosów na szczotce

  kompozycja szczotki w zarysie litery V gwarantuje powiększoną średnicę, która ogranicza liczbę obrotów włosa.

  Włosy przesuwane w kierunku centralnej dyszy ssącej, co skutecznie uniemożliwia ich plątaniu się. Szczotka tworzona jest z wysokiej jakości plastiku z domieszką sztucznego włosia, które jest niezwykle krótkie, dzięki czemu sprzątanie jest bardziej efektywne. Szczotka jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szczotka w porównaniu z poprzednimi modelami posiada dwa uzupełniające kółka, a także kółka wspomagające, które powodują, iż prowadzenie odkurzacza jest pokaźnie przyjemniejsze. Szczotka zaopatrzona jest dodatkowo w gumowy zderzak, dzięki któremu nie musisz obawiać się, że poobijasz meble.

  Odkurzanie i mycie za jednym razem

  Magnetyczny zbiornik na wodę o obszerności 230 ml i wymienna wkładka do mopowania, mocowana na rzep umożliwiają odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie. Starczy, iż uruchomisz przy pomocy włącznika funkcję mopowania. Możesz na dodatek regulować natężenie przepływu wody na ekranie urządzenia. Płynna regulacja trybów zezwala na korzystanie z funkcji mopującej na zróżnicowanych powierzchniach oraz do różnego rodzaju zabrudzeń.

  Wysokiej jakości akumulator o znacznej pojemności gwarantuje 65 minut bezustannej pracy

  szeroka pojemność baterii 3000 mAh pozwala na 65 minut ciągłego odkurzania, dzięki czemu Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 świetnie sprawdzi się do czyszczenia obszernych powierzchni. Czas ładowania wynosi ok 3 h.

  zamiana baterii za jednym dotknięciem - dłuższy czas pracy odkurzacza

  Wyjmowana bateria zezwala na jej podmianę jednym dotknięciem. Starczy nacisnąć przycisk żeby odkurzać bez zapotrzebowania doładowywania odkurzacza podczas sprzątania.

  * Dodatkowa bateria wymaga oddzielnego zakupu.

  konstrukcja umożliwiająca ładowanie dwóch baterii równocześnie

  Odkurzacz jest zaopatrzony w mocowany na ścianie uchwyt do ładowania, który służy jednocześnie do ładowania, jak i przechowywania. Opcjonalne gniazdo z podwójnym ładowaniem pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów, co pozwala uniknąć częstego ładowania.

  12-stopniowy system separacji. Wyraźnie poprawiający żywotność filtra

  W odkurzaczu Mi Vacuum G10 filtr HEPA wspomagany jest poprzez progresywny 12 stopniowy system separacji, którego zadaniem jest zmniejszenie poziomu kurzu dostającego się do wnętrza odkurzacza, a zmywalne filtry wstępne ponadto obniżają potrzebę częstej podmiany głównego filtra.

  Filtracja tak skuteczna jak oczyszczacz - 99,97% filtracji cząstek 0,3 μm

  skuteczny 5 -warstwowy system filtracji gwarantuje maksymalny poziom oczyszczania powietrza. Filtr HEPA jest chroniony poprzez multicyklonowy system separacji, który ogranicza poziom pyłu, a zmywalne filtry obniżają potrzebę częstej wymiany filtra.

  modne akcesoria, stosowne do Twoich potrzeb

  zastosowanie akcesoriów oraz inteligentne odkurzanie i jednoczesne mycie umożliwiają wykonanie prac domowych w o połowę krótszym czasie.

  Mini szczotka elektryczna do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych

  W komplecie załączona jest mini szczotka elektryczna, która może być stosowana do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych na powierzchni łóżka. Prosto wyczyścisz pościel i kanapy, dbając o czystość i swoje zdrowie.

  Dysza szczelinowa

  Do czyszczenia szczelin i narożników.

  Odkurz szczeliny, narożniki, drzwi i okna.

  Szczotka do kurzu 2 w 1

  Do odkurzania mebli, klawiatur.

  Odkurz stoły, krzesła, szafki, klawiatury, sufity i nie tylko.

  obfity, wyjmowany pojemnik na kurz o pojemności 0,6 l

  zawiera więcej kurzu i usprawnia czyszczenie. Dodatkowym atutem jest proste opróżnianie pojemnika na kurz. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku aby zbiornik się otworzył. Możliwość demontażu pojemnika z filtrem co zezwala na jego umycie.

  Oszczędność miejsca

  Przechowuj razem odkurzacz i akcesoria.

  Zmywalne komponenty HEPA

  Łatwy w utrzymaniu, gwarantujący długotrwałą czystość.

  wariant artykułu

  Odkurzacz

  typ ekranu

  TFT

  Funkcje

  automatyczna regulacja mocy na rozmaitych rodzajach powierzchni

  Blokada cyfrowa

  Nadające się do mycia komponenty HEPA

  Szczotka w profilu V uniemożliwiająca zaplątywaniu

  Silnik

  12-cyklonowa technologia

  Moc ssania

  Ssanie 150 AW

  pojemność pojemnika na kurz

  600 ml

  Funkcje odkurzacza

  Bezworkowa konstrukcja

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,97% zanieczyszczeń

  Zasilanie

  25,2 V

  typ ogniwa

  Litowy

  objętość baterii

  7 × 3000 mAh

  Czas pracy na baterii

  do 65 min (tryb eco)

  Czas ładowania

  do 3,5 h

  Moc znamionowa

  450 W

  Napięcie znamionowe

  25,2 V

  Waga

  4 kg

  Poziom hałasu

  Max 79 dBA

  dopełniające informacje

  mobilna i bezprzewodowa konstrukcja

  Możliwość montażu naściennego

  Odpinany pojemnik

  Odłączana bateria

  Ustawienia językowe

  Wskaźnik stanu baterii i ładowania

  Wskaźnik trybu pracy

  pakiet

  Odkurzacz ręczny

  Zasilacz

  Stacja dokująca

  Magnetyczne akcesorium do mopowania

  Końcówka do podłóg

  Końcówka do łóżek

  Dysza ze szczotką

  Szczelinówka

  Drążek przedłużający

  Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz DEERMA CM800 (6955578033124)

Odkurzacz DEERMA CM800 (6955578033124) Najniższa Cena Online

Odkurzacz DEERMA CM800 (6955578033124) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA CM800 (6955578033124)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ DO USUWANIA ROZTOCZY DEERMA LAMPA UV Odkurzacz Deerma CM800 to szybki i sprawny sposób aby pozbyć się niechcianych skażeń albo roztoczy ze swojego otoczenia. Urządzenie w sposób postępowy łączy ze sobą wysoką temperaturę, światło ultrafioletowe, dużą moc ssania oraz drgania o wysokiej częstotliwościwydajnie zlikwidować roztocze czy kurz.

  Najważniejsze atrybuty: Dzieki odkurzaczowi szybko i efektywnie pozbędziesz się niechcianych oraz roztoczy użytkowane światło fioletowe usuwa do 99,9% dorosłych osobników oraz jaj roztoczy Urządzenie nieprzeciętne dla alergików Dogłębne czyszczenie materaca, dzięki mocy ssącej na poziomi 13000Pa oraz draniom o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę użycie filtru HEPA oraz podwójnej warstwy filtrującej zagwarantuje oczyszczanie powietrza wokół urządzenia Urządzenie tworzone zostało z wysokiej jakości tworzyw, które zapewniają długą żywotność odkurzacza Lampa uruchamia się jedynie przy kontakcie z płaską powierzchnią gwarantując ochronę przed promieniowaniem UV, a także chroni oczy Urządzenie wyekwipowane jest w kratki wentylacyjne, które ochraniają urządzenie przed przegrzewaniem się Powietrze o temp.

  50 poziomów przenika w głąb materaca wydajniej eliminując niechciane osobniki roztoczy Prosta obsługa urządzenia Moc ultrafioletu Odkurzacz wykorzystuje światło fioletowe o długości 253,7 nm, które produktywnie pozbywa się zarówno dorosłych osobników jak i jaj roztoczy.

  Skuteczność tej metody wynosi aż 99,9%! dodatkowo lampa ultrafioletowa ma parametry wiruso- i bakteriobójcze poprzez co rewelacyjnie pasuje do wykorzystania poprzez alergików, a materac pozostawia wyjątkowo świeży i w pełni higieniczny.

  Wysoka temperatura Powietrze o temperaturze 50 poziomów Celsjusza jest zabójcze dla roztoczy oraz potrafi przeniknąć w głębokie warstwy materaca aby jeszcze skuteczniej eliminować niepożądane osobniki. Siła ssania Wysoka moc ssąca na poziomie 13000 Pa oraz drgania o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę pozwalają dogłębnie oczyścić materac nie zostawiając zanieczyszczonych miejsc.

  Filtracja ponadto odkurzacz wyposażony jest w filtr HEPA i podwójną warstwę oczyszczającą dzięki czemu przy czyszczeniu materaca równocześnie oczyszcza powietrze wokół urządzenia. Poręczne rozwiązania pokrywa wyprodukowana jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność odkurzacza, a wygodny uchwyt gwarantuje wysoki komfort oraz szybkość korzystania.

  Pojemnik na kurz jest przystępny w czyszczeniu, po opróżnieniu wystarczy przemyć go pod bieżącą wodą. Bezpieczne używanie Specjalne zabezpieczenie powoduje, iż lampa uruchamia się tylko przy kontakcie z płaską powierzchnią przez co zagwarantuje ochronę przed promieniowaniem UV i zagwarantuje ochronę oczu.

  W obudowie znajdują się specjalne kratki wentylacyjne, które gwarantują utrzymanie optymalnej temperatury urządzenia bez przegrzewania się. Specyfikacja techniczna: Model: CM800 Moc ssania: >13kPa Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz Moc znamionowa: 450W


Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300, kolor biały

Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300, kolor biały
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz do kurzu/roztoczy z UV Deerma CM1300

  Pozbądź się roztoczy i odkurz cały dom

  Odkurzacz Deerma idealnie radzi sobie z kurzem i roztoczami, umożliwiając stworzenie czystego, zdrowego środowiska w Twoim domu. Prędkość 8000 wstrząsów na minutę i efektywne naświetlanie UV powodują,łatwo pozbędziesz się alergenów. Mała waga i długi kabel nieszablonową swobodę i komfort używania. CM 1300 zostałzaopatrzony w aż 2 silniki wibrujące i 2 moduły sterowania, co w połączeniu z obecnośćm wibracji jednocześnie z przodu, jak i z tyłu urządzenia, gwarantuje jego powiększoną wydajność. To nie wszystko! uzupełniające końcówki pozwalają stosować odkurzacz na najróżniejsze sposoby, co sprawia, iż jest on wyjątkowo wszechstronny i wielofunkcyjny.

  2w1 - jeszcze więcej możliwości

  Deerma CM1300 to tak naprawdę aż 2 urządzenia w 1! Może Ci służyć jako komfortowy odkurzacz ręczny lub jako bezawaryjne narzędzie do usuwania roztoczy. Bez najmniejszego choćby wysiłku przypasujesz ten poręczny towar do swych potrzeb i dokładnie posprzątasz cały dom. Łatwo wykorzystasz go w dodatku do czyszczenia wnętrza samochodu. To wielofunkcyjne urządzenie zaskoczy Cię wielością zastosowań!

  3 wymienne szczotki do zadań specjalnych

  W pakiecie odnajdziesz 3 wymienne końcówki, które pozwolą Ci kompleksowo posprzątać dom. Wibrująca szczotka UV będzie Twoim bezawaryjnym sojusznikiem w walce z roztoczami. obfita szczotka szybko wciągnie kurz i inne odpady. Płaska szczotka 2w1 sprawdzi się w czyszczeniu nierównych albo trudno dostępnych miejsc - z jej pomocą sprzątniesz na przykład klawiaturę i wgłębienia w kanapach, fotelach czy łóżkach. Żaden brud się przed Tobą nie ukryje - z pomocą dodatkowych końcówek CM1300 bez problemu go odnajdziesz i posprzątasz.

  Potęga światła UV

  Co sprawia, że CM1300 tak sprawnie walczy z roztoczami? idealnej jakości lampa UV, która promieniami o długości 253,7 nm naświetla i penetruje materiały,polikwidować z nich alergeny. Produktywnie chroni ją specjalna osłona z 3 rzędami wycięć przypominających plaster miodu. Co więcej, inteligentny czujnik podczerwieni samoczynnie wyłącza lampę, kiedy odkurzacz odszuka się z dala od powierzchni czyszczonych obiektów, uniemożliwiając w ten sposób niepotrzebnej emisji i wyciekom światła UV oraz chroniąc skórę i oczy użytkownika.

  Wygraj walkę z brudem

  Kolejnym atutem odkurzacza jest jego sprawny silnik DC. Zagwarantuje on moc ssącą nawet do 7 000 Pa w trybie "Normal" oraz do 10 000 Pa w trybie "High", dzięki czemu urządzenie efektywnie pozbywa się brudu. Roztocza czy okruchy - dzięki CM1300 błyskawicznie o nich zapomnisz.

  wydajna filtracja

  Z CM1300 sprawnie zadbasz o zdrowie. Filtracja cykloniczna oraz HEPA wydajnie neutralizują kurz i inne alergeny. Zarówno filtr, jak i pojemnik na odpady można też łatwo i komfortowo umyć. Wszystko to powoduje,używanie odkurzacza jest czyste i bezpieczne.

  Prosta obsługa

  Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Z pomocą tylko jednego przycisku włączysz albo wyłączysz CM1300. Z kolei funkcjonalny guzik na spodzie urządzenia pozwala na łatwą i wygodną podmianę szczotek. Możeszmomentalnie i komfortowo odłączyć pojemnik na odpady w celu jego opróżnienia albo umycia.

  Lekki i funkcjonalny

  Odkurzacz jest wyjątkowo znikomy i lekki. Jego całkowita waga wynosi 1,85 kg, a moduł główny waży tylko 1 kg - tyle, ile 3 niewiele znaczące jabłka! dzięki temu przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce nie sprawia najmniejszego nawet problemu. Łatwo wniesiesz je na piętro albo podniesiesz, żeby odkurzyć sufit. idealnie leży w dłoni i gwarantuje nieprzeciętny komfort stosowania. Zapomnij także o ograniczających Twoją swobodę, zbyt krótkich kablach - dzięki długiemu na 4,2 m przewodowi CM1300 zapewni Ci wygodę, na jakiej Ci zależy.

  Specyfikacja

  Producent

  Deerma

  Model

  CM1300

  Moc znamionowa

  350 W

  Siła ssąca

  do 7000 Pa (tryb Normal)

  do 10 000 Pa (tryb High)

  Długość przewodu

  4,2 m

  Napięcie

  220 V

  rozmiary

  335x225x170 mm

  objętość zbiornika na kurz

  0,4 l

  Waga urządzenia/modułu głównego

  1,85 kg/1 kg

  Wymienne końcówki w komplecie

  duża szczotka, wibrująca szczotka UV, płaska szczotka

  2w1


Odkurzacz DREAME T20, VTE1

Odkurzacz DREAME T20, VTE1 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe zielone do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz DREAME T20, VTE1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DREAME T20, VTE1
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę gwarantuje nieporównaną produktywność, a konkretny akumulator zapewnia choćby do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz pokaźniejszy dom. Na dodatek, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą. W zestawie wynajdziesz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom.

  innowacyjny silnik

  Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem progresywnia niemal dorównuje tym stosowanym w lotnictwie. Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie choćby 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro produktywnie i momentalnie pozbywa się wszystkiego brudu - choćby najszczególniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania. Na dodatek zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i produktywną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko produktywne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro wyśmienicie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - wspaniale sprawdzi się więc w dodatku w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada innowacyjny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zagwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i efektywnie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, pozwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? równocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz i wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.

  znakomita szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza nieprzeciętnie nadaje się do czyszczenia najróżniejszego typu podłóg. Szybko rozpoznaje typ odkurzanej powierzchni i adekwatnie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została także zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V, a także umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na wydajne, a zarazem wygodne odkurzanie.

  uzupełniające szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro znajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa wyśmienicie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 spełni oczekiwania w wypadku trudno dostępnych, nierównych powierzchni - rewelacyjnie wyczyści między innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame umożliwia dodatkowo mycie podłóg. Zbiornik o obszerności 250ml i 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując różnorodne końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swym domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać choćby poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz większy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać dopóki Ci potrzeba.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki temu sprzątanie staje się nad wyraz komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy ekran LCD HD, który jeszcze bardziej ułatwia sprzątanie i zapewnia prędki dostęp do najważniejszych danych. Wyświetlane są na nim między innymi aktualnie użytkowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności podmiany filtra.

  Dbałość o każdy szczegół

  Dreame T20 Pro to również unikatowy komfort wykorzystywania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki praktycznej konstrukcji urządzenie jest komfortowe w wykorzystywaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, żeby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i podmiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet posiadać styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić jednocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  rozciągliwa rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatoryInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy o mocy do 500 W opinie,
 • dobre odkurzacze domowe o mocy do 500 W cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami moc do 500 W,
 • odkurzacze domowe o mocy do 500 W jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 500 W, odkurzacz domowy o mocy do 500 W cena, opinie o odkurzaczach domowych o mocy do 500 W, ranking odkurzaczy domowych o mocy do 500 W

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *