Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 500 W. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy o mocy do 500 W. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych o mocy do 500 W,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe o mocy do 500 W. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami moc do 500 W, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Xiaomi Dreame T20

Xiaomi Dreame T20 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę gwarantuje nieporównaną produktywność, a konkretny akumulator zapewnia choćby do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz pokaźniejszy dom. Na dodatek, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą. W zestawie wynajdziesz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom.

  innowacyjny silnik

  Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem progresywnia niemal dorównuje tym stosowanym w lotnictwie. Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie choćby 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro produktywnie i momentalnie pozbywa się wszystkiego brudu - choćby najszczególniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania. Na dodatek zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i produktywną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko produktywne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro wyśmienicie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - wspaniale sprawdzi się więc w dodatku w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada innowacyjny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zagwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i efektywnie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, pozwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? równocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz i wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.

  znakomita szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza nieprzeciętnie nadaje się do czyszczenia najróżniejszego typu podłóg. Szybko rozpoznaje typ odkurzanej powierzchni i adekwatnie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została także zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V, a także umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na wydajne, a zarazem wygodne odkurzanie.

  uzupełniające szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro znajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa wyśmienicie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 spełni oczekiwania w wypadku trudno dostępnych, nierównych powierzchni - rewelacyjnie wyczyści między innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame umożliwia dodatkowo mycie podłóg. Zbiornik o obszerności 250ml i 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując różnorodne końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swym domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać choćby poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz większy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać dopóki Ci potrzeba.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki temu sprzątanie staje się nad wyraz komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy ekran LCD HD, który jeszcze bardziej ułatwia sprzątanie i zapewnia prędki dostęp do najważniejszych danych. Wyświetlane są na nim między innymi aktualnie użytkowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności podmiany filtra.

  Dbałość o każdy szczegół

  Dreame T20 Pro to również unikatowy komfort wykorzystywania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki praktycznej konstrukcji urządzenie jest komfortowe w wykorzystywaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, żeby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i podmiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet posiadać styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić jednocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  rozciągliwa rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory


Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czasNowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek. Wystarczy przesunąć odkurzacz do przodu,jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro.

  w trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi. Efektywnie czyściUsuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz, a także mokre plamy.

  JetClean może być wykorzystywany do różnego typu twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z prędkością 3000 obr/min. Likwiduje choćby tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, gwarantując genialne efekty czyszczenia.

  eliminuje ponad 99% bakteriiUsuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest stworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna w całości zbierają brud. W ten sposób usuwane są dodatkowo bakterie w ponad 99ciu %. System dwóch zbiornikówOdkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę podczas czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi poprzez system odkurzania na mokro.

  dzięki czemu rozwiązaniu podłoga jest za każdym razem myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro. Prosty i komfortowy system samooczyszczeniaOdkurzacz Vileda wyekwipowany jest w podstawkę, która umożliwia jego przystępne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu starczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy jeszcze do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.

  System podwójnego przefiltrowaniaFiltr wstępny i dwuwarstwowy system filtrujący skutecznie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m / praktyczny w użyciuWyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m zezwala na szybkie i skuteczne czyszczenie dużych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia pomiędzy gniazdkami. Kształt urządzenia przystępne czyszczenie podłóg nawet pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibryWałek czyszczący obracający się z szybkością 3000 obrotów na minutę tworzony jest z kombinacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, co produktywność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyrózniony w niezależnych testach eksperckichW niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał wyjątkowo korzystne noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wodyPozostałe objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Po włączeniu trybu mycia na mokro starczy przesunąć odkurzacz do przodu by odkurzyć i zmyć podłogę w jednym czasie Po przesunięciu do tyłu płyn jest zasysany i są usuwane resztki wody Czyści przy użyciu samej wody, usuwając ponad 99% bakterii Odkurzacz Jet Clean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę: na czystą i brudną wodę System samooczyszczania upraszcza utrzymywanie odkurzacza w czystości Czyści do 70 m2 po napełnieniu zbiornika Sprawdza się w czyszczeniu powierzchni twardych kształt urządzenia upraszcza czyszczenie powierzchni pod meblami Wałek czyszczący, wytwarzany jest z kompilacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, obraca się z prędkością 3000 obrotów na minutę, żeby zapewnić wyjątkową produktywność sprzątania JetClean wyznaczony w niezależnych testach eksperckich

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe brązowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi JV71

Xiaomi JV71 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV71 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV71
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Jimmy JV71 ma potężną, lekką konstrukcję, dzięki temu możesz bez wysiłku utrzymać dom w czystości i komforcie. Do produkcji odkurzacza zastosowano stop magnezu, znany z nadzwyczajnych cechy antykorozyjnych i wytrzymałości. Odkurzacz waży tylko 1150g, więc nawet ogólne czyszczenie nie będzie dla ciebie męczące. Udoskonalona konstrukcja zezwala na szybką zmianę dyszy i czyszczenie w trudno dostępnych miejscach, zasłony próżniowe, meble tapicerowane, wnętrze samochodu.

  Wysoka moc ssania:Odkurzacz ręczny Jimmy JV71 jest wyposażony w nowoczesny silnik bezszczotkowy o lepszej konstrukcji z szybkością obrotową do 100 000 obrotów. Odkurzacz osiąga moc znamionową 400 watów i rozwija siłę ssącą 130 aerowatów. Dzięki Jimmy możesz błyskawicznie i produktywnie likwidować kurz, okruchy, piasek, wełnę i brud z laminatu, płytek i dywanów.

  Filtracja trójfazowa:Trójfazowa technika filtracji cyklonowej zapewnia produktywną pracę urządzenia, niezależnie od stopnia wypełnienia pojemnika na śmieci. Na pierwszym etapie filtracji oryginalny metalowy filtr zatrzymuje nieznaczny kurz i zanieczyszczenia. Drugi etap filtracji oparty jest na technologii cyklonowej, która gwarantuje mocniejsze zasysanie i zapobiega ponownemu skażeniu powietrza. W ostatnim trzecim etapie stosuje się małokomórkowy HEPA - filtr, który absorbuje kurz i powszechne alergeny do 0,3 mikrona. Podczas czyszczenia odkurzacz usuwa do 99% skażeń, dzięki temu atmosfera w pomieszczeniu jest świeża i wygodna.

  Dysze:Główna dysza do czyszczenia dywanów, parkietów, laminatów i innych powłok ma konstrukcję wałka. Wałek z włókna węglowego prosto ślizga się po powierzchni, wydajnie usuwając wszystkie zanieczyszczenia. Ze względu na zwiększony rozmiar dysza przechwytuje wielki obszar i usuwa więcej zanieczyszczeń w jednym przejściu. Ssawka do czyszczenia mebli i tekstyliów ma działanie antystatyczne. Za pomocą tej dyszy możesz produktywnie i delikatnie, bez uszkadzania tkaniny, czyścić tapicerowane meble, materace, zasłony i pościel, usuwając stamtąd nawet minimalny kurz i roztocza.

  Łatwe czyszczenie worka na kurz:Odkurzacz Jimmy JV71 o objętości 0,5 litra można z łatwością zdemontować do czyszczenia. Po usunięciu zanieczyszczeń, odpylacz powinien zostać przepłukany i wysuszony przed ponownym zainstalowaniem.

  Praca offline:Akumulator o wielkiej objętości zezwala na korzystanie z odkurzacza do 45 minut bez ładowania, po czym odkurzacz powinien zostać umieszczony na stacji dokującej. Energooszczędna technika wydłuża żywotność baterii odkurzacza i dba o odporność baterii.


Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w szybkim sprzątaniu Ultra Vortex wydajnie likwiduje alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i funkcjonalne urządzenie ma łatwy do opróżnienia zbiornik i oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | atest UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszelkich tkanin Lampa UV-C eliminuje alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka zwiększa wydajność pracy certyfikat UK Allergy Odkurzacz doskonały dla alergików Dowiedz się więcej o technikach w odkurzaczu MBC500UV 011 technika cyklonowa Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast charakterystycznego worka ma specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z zanieczyszczeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego efektywnie oddzielone. Dzięki temu zyskujesz pewność,zanieczyszczenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna wydajność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dobranie jego pracy do typu odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spośród 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex likwiduje aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje krótkie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego poprzez urządzenie).

  dzięki temu pousuwasz alergeny z wykorzystywanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  ma ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium poprzez pokaźniejszy nacisk na materiał skuteczniej wydobywa z niego skażenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, iż wszystkie okruszki i włosy zostaną skutecznie usunięte z tkanin.

  certyfikat UK Allergy Środowisko przyjazne alergikom Ultra Vortex uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako produktywnie eliminujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, pousuwasz alergeny z najbliższego otoczenia....


Xiaomi JV51

Xiaomi JV51 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV51 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV51
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Jimmy JV51

  Przekonaj się, iż sprzątanie może być prędkie i wygodne! Bezprzewodowy odkurzacz Jimmy JV51 został zaopatrzony w silnik pracujący z mocą do 400 W, wydajnie pozbywa się nawet najszczególniej uciążliwych odpadów. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy sięgający 45 minut na jednym ładowaniu, a lekka waga i praktyczna budowa zapewniają wymarzony komfort wykorzystywania. W zestawie odszukasz również kilka wymiennych szczotek, które pozwolą Ci skrupulatnie posprzątać każdy kąt. Producent Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi.

  Twój bezawaryjny sojusznik w walce z brudem

  Co powoduje, że odkurzacz Jimmy JV51 może dorównać pełnowymiarowym urządzeniom przewodowym? Wysokiej klasy silnik produktu pracuje z szybkością sięgającą 100 000 obrotów na minutę i generuje moc ssania na poziomie 115 AW. Za jego zwiększoną wydajność odpowiada również system filtracji z podwójnym cyklonem. Wszystko to powoduje, że odkurzacz w mgnieniu oka radzi sobie z kurzem, okruchami czy sierścią - nie oprą mu się choćby najmocniej uciążliwe odpady!

  Zapomnij o zaplątanych w szczotkę włosach

  Główna szczotka odkurzacza fantastycznie spełni oczekiwania na przeróżnego typu podłogach - zarówno na panelach i kafelkach, jak i na dywanach czy wykładzinach. Perfekcyjnie radzi sobie nie tylko z kurzem i większymi okruchami, lecz też z bardziej uporczywymi zanieczyszczeniami oraz śladami butów albo psich łapek. Co więcej, szczotka została zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątania się w nią włosów czy sierści. Dzięki temu nie musisz się obawiać konieczności jej uciążliwego czyszczenia!

  dopełniające szczotki w zestawie

  W komplecie wyszukasz też inne szczotki, za pomocą których bez trudu posprzątasz każdy zakamarek. Elektryczna szczotka do materacy pomoże Ci pozbyć się roztoczy - to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla alergików. Szczotka szczelinowa pozwala na odkurzanie wąskich, trudno przystępnych przestrzeni - na przykład wgłębień w kanapach. Szczotka do mebli pozwala komfortowo czyścić blaty, półki czy fotele. Już wkrótce cały Twój dom może lśnić czystością!

  Lekki i komfortowy w użyciu

  Co jeszcze sprawia, iż odkurzacz Jimmy JV51 spełni oczekiwania w wielu rozmaitych wykorzystaniach? Jego lekkość i uniwersalność! Urządzenie waży zaledwie 1,46 kg - bez trudu przeniesiesz go pomiędzy piętrami lub podniesiesz, by odkurzyć sufit. Odkształcony pod kątem 65°, funkcjonalny uchwyt zapewnia obszerniejszy komfort używania i pozwala odciążyć nadgarstek. W razie zapotrzebowania możesz także stosować JV51 w roli minimalnego odkurzacza ręcznego.

  Wymienny akumulator - długi czas pracy

  Już nie musisz przerywać sprzątania, żeby naładować odkurzacz. Jimmy JV51 został wyekwipowany w wytrzymały akumulator o pojemności 54 Wh, dzięki któremu nieustannie pracuje nawet przez 45 minut na jednym ładowaniu. Używając szczotki bez silnika w trybie standardowym, możesz w ten sposób odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 350 m2! Istnieje również możliwość odłączenia akumulatora od urządzenia. To oznacza, że da się komfortowo ładować go niezależnie od odkurzacza, a nawet wymienić na nowy!

  W dbałości o zdrowie i higienę

  Z Jimmy JV51 zadbasz nie tylko o porządek, ale też o zdrowie. Odkurzacz ma wbudowany produktywny system filtracji z filtrem HEPA, który zatrzymuje do 99,97% cząsteczek wielkości choćby 0,3 μm. Opróżnianie pojemnika na kurz jest dziecinnie proste i prędkie - nie musisz choćby brudzić sobie rąk! Możesz też łatwo go odłączyć i umyć pod bieżącą wodą, podobnie jak wałek szczotki i cyklony. W ten sposób przedłużysz ich żywotność, unikniesz zbyt częstej podmiany części i jeszcze lepiej zadbasz o higienę stosowania!


Xiaomi HaNdHeld

Xiaomi HaNdHeld Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z regulacją prędkości. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi HaNdHeld - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HaNdHeld
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Mi Vacuum Cleaner G10

  BHR4307GL

  Wysoka skuteczność / spora moc ssąca 150 AW / Inteligentny dobór mocy / barwny ekran TFT HD / Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym / Odkurzacz oraz mop w jednym /

  3 tryby pracy: Eco, standardowy, Wysoka Moc.

  konkretna moc ssąca 150 AW

  innowacyjny silnik o wysokiej prędkości obrotowej 125 000 obr./min gwarantuje dużą moc ssącą i gwarantuje nieprzeciętną wydajność.

  barwny ekran TFT o wysokiej rozdzielczości

  Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 wyposażony jest w barwny wyświetlacz TFT, który przystępne przeglądanie informacji, takich jak bieżący tryb, stan baterii czy wysokość mocy. Wyraźny ekran zagwarantuje nadzwyczajne wrażenia wizualne i jednoczesną kontrolę.

  automatyczna blokada za jednym dotknięciem

  Nowo dodana do wyświetlacza unikalna, elektroniczna funkcja automatycznego blokowania oznacza, iż nie musisz już naciskać

  i przytrzymywać przycisku w trakcie stosowania. Zamiast tego wystarczy dotknąć przycisk „Zablokuj", żeby włączyć ciągłe działanie, a także nacisnąć go ponownie, żeby odblokować. Uwalnia to palce i minimalizuje awarie przycisku spowodowane wielokrotnym użyciem.

  Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym

  Inteligentna szczotka do podłóg samoczynnie wyłapuje wariant materiału podłogi i odpowiednio dostosowuje swoją szybkość. Po wykryciu dywanu uaktywnia obszerniejszą moc ssącą. Funkcja ta pokaźnie wydłuża żywotność baterii, ograniczając ilość czasu spędzanego niepotrzebnie w trybach o wyższej mocy.

  konstrukcja uniemożliwiająca plątaniu się włosów na szczotce

  kompozycja szczotki w zarysie litery V gwarantuje powiększoną średnicę, która ogranicza liczbę obrotów włosa.

  Włosy przesuwane w kierunku centralnej dyszy ssącej, co skutecznie uniemożliwia ich plątaniu się. Szczotka tworzona jest z wysokiej jakości plastiku z domieszką sztucznego włosia, które jest niezwykle krótkie, dzięki czemu sprzątanie jest bardziej efektywne. Szczotka jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szczotka w porównaniu z poprzednimi modelami posiada dwa uzupełniające kółka, a także kółka wspomagające, które powodują, iż prowadzenie odkurzacza jest pokaźnie przyjemniejsze. Szczotka zaopatrzona jest dodatkowo w gumowy zderzak, dzięki któremu nie musisz obawiać się, że poobijasz meble.

  Odkurzanie i mycie za jednym razem

  Magnetyczny zbiornik na wodę o obszerności 230 ml i wymienna wkładka do mopowania, mocowana na rzep umożliwiają odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie. Starczy, iż uruchomisz przy pomocy włącznika funkcję mopowania. Możesz na dodatek regulować natężenie przepływu wody na ekranie urządzenia. Płynna regulacja trybów zezwala na korzystanie z funkcji mopującej na zróżnicowanych powierzchniach oraz do różnego rodzaju zabrudzeń.

  Wysokiej jakości akumulator o znacznej pojemności gwarantuje 65 minut bezustannej pracy

  szeroka pojemność baterii 3000 mAh pozwala na 65 minut ciągłego odkurzania, dzięki czemu Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 świetnie sprawdzi się do czyszczenia obszernych powierzchni. Czas ładowania wynosi ok 3 h.

  zamiana baterii za jednym dotknięciem - dłuższy czas pracy odkurzacza

  Wyjmowana bateria zezwala na jej podmianę jednym dotknięciem. Starczy nacisnąć przycisk żeby odkurzać bez zapotrzebowania doładowywania odkurzacza podczas sprzątania.

  * Dodatkowa bateria wymaga oddzielnego zakupu.

  konstrukcja umożliwiająca ładowanie dwóch baterii równocześnie

  Odkurzacz jest zaopatrzony w mocowany na ścianie uchwyt do ładowania, który służy jednocześnie do ładowania, jak i przechowywania. Opcjonalne gniazdo z podwójnym ładowaniem pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów, co pozwala uniknąć częstego ładowania.

  12-stopniowy system separacji. Wyraźnie poprawiający żywotność filtra

  W odkurzaczu Mi Vacuum G10 filtr HEPA wspomagany jest poprzez progresywny 12 stopniowy system separacji, którego zadaniem jest zmniejszenie poziomu kurzu dostającego się do wnętrza odkurzacza, a zmywalne filtry wstępne ponadto obniżają potrzebę częstej podmiany głównego filtra.

  Filtracja tak skuteczna jak oczyszczacz - 99,97% filtracji cząstek 0,3 μm

  skuteczny 5 -warstwowy system filtracji gwarantuje maksymalny poziom oczyszczania powietrza. Filtr HEPA jest chroniony poprzez multicyklonowy system separacji, który ogranicza poziom pyłu, a zmywalne filtry obniżają potrzebę częstej wymiany filtra.

  modne akcesoria, stosowne do Twoich potrzeb

  zastosowanie akcesoriów oraz inteligentne odkurzanie i jednoczesne mycie umożliwiają wykonanie prac domowych w o połowę krótszym czasie.

  Mini szczotka elektryczna do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych

  W komplecie załączona jest mini szczotka elektryczna, która może być stosowana do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych na powierzchni łóżka. Prosto wyczyścisz pościel i kanapy, dbając o czystość i swoje zdrowie.

  Dysza szczelinowa

  Do czyszczenia szczelin i narożników.

  Odkurz szczeliny, narożniki, drzwi i okna.

  Szczotka do kurzu 2 w 1

  Do odkurzania mebli, klawiatur.

  Odkurz stoły, krzesła, szafki, klawiatury, sufity i nie tylko.

  obfity, wyjmowany pojemnik na kurz o pojemności 0,6 l

  zawiera więcej kurzu i usprawnia czyszczenie. Dodatkowym atutem jest proste opróżnianie pojemnika na kurz. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku aby zbiornik się otworzył. Możliwość demontażu pojemnika z filtrem co zezwala na jego umycie.

  Oszczędność miejsca

  Przechowuj razem odkurzacz i akcesoria.

  Zmywalne komponenty HEPA

  Łatwy w utrzymaniu, gwarantujący długotrwałą czystość.

  wariant artykułu

  Odkurzacz

  typ ekranu

  TFT

  Funkcje

  automatyczna regulacja mocy na rozmaitych rodzajach powierzchni

  Blokada cyfrowa

  Nadające się do mycia komponenty HEPA

  Szczotka w profilu V uniemożliwiająca zaplątywaniu

  Silnik

  12-cyklonowa technologia

  Moc ssania

  Ssanie 150 AW

  pojemność pojemnika na kurz

  600 ml

  Funkcje odkurzacza

  Bezworkowa konstrukcja

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,97% zanieczyszczeń

  Zasilanie

  25,2 V

  typ ogniwa

  Litowy

  objętość baterii

  7 × 3000 mAh

  Czas pracy na baterii

  do 65 min (tryb eco)

  Czas ładowania

  do 3,5 h

  Moc znamionowa

  450 W

  Napięcie znamionowe

  25,2 V

  Waga

  4 kg

  Poziom hałasu

  Max 79 dBA

  dopełniające informacje

  mobilna i bezprzewodowa konstrukcja

  Możliwość montażu naściennego

  Odpinany pojemnik

  Odłączana bateria

  Ustawienia językowe

  Wskaźnik stanu baterii i ładowania

  Wskaźnik trybu pracy

  pakiet

  Odkurzacz ręczny

  Zasilacz

  Stacja dokująca

  Magnetyczne akcesorium do mopowania

  Końcówka do podłóg

  Końcówka do łóżek

  Dysza ze szczotką

  Szczelinówka

  Drążek przedłużający

  Instrukcja obsługi


Swan SC15824

Swan SC15824 Najniższa Cena Online

Swan SC15824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15824
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wytworzone w odkurzaczu cyklony sprawnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki czemu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - mają dodatkowo wbudowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją wydajność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie produktywności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (precyzyjnie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - przeróżnego typu bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skategoryzowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy podczas odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do skutecznego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku tradycyjnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz także starych, a więc dbasz o środowisko. Ponadto odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką efektywność i najwyższy komfort użytkowania przy niskim poborze energii....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe bordowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Lund 67120

Lund 67120 Najniższa Cena Online

Lund 67120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67120
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis produktu

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z systemem cyklonowym gwarantuje dokładne odkurzanie najróżniejszego typu powierzchni. Wyekwipowany w filtr HEPA produktywną filtrację powietrza i redukcję skażeń. Konkretny i efektywny akumulator zapewni do 35 minut pracy w trybie ECO lub do 25 minut w trybie MAX. Największym atutem odkurzacza jest wspomagana elektrycznie turbo szczotka z miękkim włosiem. Stacja dokująca ułatwi ładowanie i przechowywanie urządzenia

  informacje:

  • moc: 120W
  • filtr HEPA H13
  • odkurzacz bezworkowy - nieskomplikowane i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • akumulator Li-Ion 22.2V, 2200mAh
  • czas ładowania: 4-5h
  • czas pracy 25-35min
  • 3-stopniowy wskaźnik naładowania baterii
  • 2 tryby pracy: MAX i ECO. Tryb MAX - do 25 minut pracy, tryb ECO - do 35 minut pracy.
  • pojemność zbiornika na kurz: 1l
  • technologia cyklonowa polegającą na ruchu wirowym skażeń wokół filtra.
  • łatwy i prędki montaż zbiornika z filtrem, a także innych części
  • ruchoma głowica pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc

  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza wydajność filtracji powietrza i redukcję skażeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Akumulatorowy odkurzacz LUND najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii skuteczne i ciche odkurzanie.

  AKCESORIA:

  • Turboszczotka z kółeczkami i z miękkim, wyjmowanym włosiem niepodatnym na przyczepianie się włosów i sierści zwierząt. Zasilana elektrycznie (moc 15W).
  • szczotka szczelinowa 3w1 – szczelinowa, z długim włosiem, z krótkim włosiem
  • stacja dokująca. Mieszczą się na niej wszystkie części odkurzacza
  • metalowa rura 66cm
  • ładowarka 100-240V, 50/60Gz, 24W

  atuty

  • skuteczność – potężny silnik 120W, zasilana elektrycznie turboszczotka i technologia cyklonowa zapewniają wysoką moc ssania, a tym samym sprawne odkurzanie.
  • uniwersalność - bogaty komplet ssawek spełni oczekiwania w czasie odkurzania rozmaitych powierzchni i skażeń.
  • wygoda i porządek – brak kabla ułatwi odkurzanie całego domu bez konieczności omijania kabla i przełączania się z gniazdka do gniazdka. Stacja dokująca pomoże utrzymać porządek w trakcie przechowywania.
  • 2w1 – odkurzacz podłogowy i ręczny w jednym
  cechy
  • Moc [W]: 120

Tristar SZ1918 Darmowa wysyłka

Tristar SZ1918 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Tristar SZ1918 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tristar
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tristar SZ1918 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: false
  • Czas ładowania: Nie dotyczy
  • Czas pracy: Nie dotyczy
  • Długość kabla zasilającego: 5 m
  • Długość przewodu sieciowego: 5 m
  • dołączone akcesoria: ssawka szczelinowa szczotka do mebli ssawkoszczotka przełączalna
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Ssawka szczelinowa
  • Klasa energetyczna: A
  • Klasa reemisji kurzu: F
  • Kod producenta: SZ-1918
  • Kolor: czarno-zielony
  • Kolor: Czarno-zielony
  • Kolor główny: Zielony
  • Końcówki: ssawka szczelinowaszczotka do meblissawkoszczotka przełączalna
  • Moc maksymalna: 400 W
  • Model worka: Nie dotyczy
  • objętość: 0,9 l
  • objętość akumulatora: Nie dotyczy
  • objętość worka/pojemnika: 900 ml
  • objętość worka/pojemnika: 0.9 l
  • Poziom głośności: 80 dB
  • Poziom hałasu: 80 dB
  • wariant odkurzacza: Pionowy
  • typ zasilania: Sieciowe
  • Skuteczność zbierania kurzu z dywanu: F
  • Strona www towaru: http://www.tristar.eu/Huishoudelijk/SZ-1918/3/8722
  • Technologie: Cyclonic
  • rodzaj: cyklonowy
  • typ odkurzacza: automatyczny
  • wariant odkurzacza: Bezworkowy
  • rodzaj odkurzacza: BezworkowyPionowy
  • typ odkurzacza: Bezworkowy, Pionowy
  • typ rury: Teleskopowa
  • Waga: 2.1 kg
  • Waga urządzenia: 2,1 kg
  • Waga z opakowaniem: 2,8 kg
  • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 600x270x120 mm
  • wykorzystane technologie: Cyklonowa
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka do tapicerkiKońcówka podłogowaKońcówka szczelinowa

Philips FC 6149

Philips FC 6149 Najniższa Cena Online

Philips FC 6149 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6149
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny, akumulatorowy

  skrupulatne czyszczenie - moc 12 V i aerodynamiczna nasadka do udoskonalonego zasysania kurzu
  2-stopniowy filtr cykloniczny - wysoka moc ssania i produktywność czyszczenia
  Wtyczka samochodowa i akcesoria - świetne do czyszczenia samochodu


  Aerodynamiczna nasadka do ulepszonego wchłaniania kurzu
  Aerodynamiczna nasadka miniodkurzacza Philips MiniVac służy do optymalnego odkurzania nawet najdrobniejszych cząsteczek kurzu. Użyteczny kształt nasadek pomoże Ci oczyścić nawet najtrudniej przystępne miejsca.

  2-stopniowy, bez worka, cyklonowy strumień powietrza do optymalnego odfiltrowania
  Dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza bez worka brud obraca się we wnętrzu odkurzacza akumulatorowego, poprzez co zagwarantowana jest wysoka moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system filtrowania zapobiega wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Pierwszy filtr zamyka dużą część kurzu, a drugi wykrywa mniejsze cząstki kurzu.

  solidne akumulatory NiMH 12 V dla trwałej wydajności
  wydajne, trwałe akumulatory* NiMH miniodkurzacza Philips MiniVac nie mają efektu pamięci. Efekt powodowałby,wydajność akumulatora ograniczałaby się wraz z czasem jego działania. Odkurzacz akumulatorowy z akumulatorami NiMH zapewnia zatem w przeciwieństwie do charakterystycznych akumulatorów NiCd, u których występuje efekt pamięci, dłuższą żywotność.

  Odkurzanie przez nieograniczony czas
  Miniodkurzacz Philips MiniVac do domu i auta doskonale nadaje się do czyszczenia w samochodzie, ponieważ jest wyekwipowany we wtyczkę i dotrze choćby do najbardziej trudno przystępnych miejsc w samochodzie, bez konieczności ładowania MiniVac. Dzięki temu jest za każdym razem gotowy do wykorzystania!

  pokaźna gama akcesoriów do wszystkich celów
  Philips MiniVac jest oferowany z szeroką gamą akcesoriów, które usprawniają czyszczenie domu i samochodu. Gromadzi małą i dużą nasadkę szczotkową, małą i dużą szczelinówkę i oraz długą rurę ssącą. W ten sposób można prosto odkurzać choćby w trudno dostępnych miejscach. Dzięki czemu jest to przede wszystkim znakomite rozwiązanie do czyszczenia w domu i samochodzie!

  Wyposażenie:
  10 sprawnych akumulatorów NiMH (12 V!) · proste opróżnianie dzięki nasadce One-Step -Click-off · Bogaty komplet akcesoriów (5-częściowy) z torbą do prostego przechowywania · Poj. Pojemnika na kurz: 0,5 litra · Do 11 minut · Moc ssania (czas ładowania 16-18h) · Niska waga do wygodnej obsługi (1 kg) · transparentna komora na kurz.

  informacje technologiczne:
  Czas pracy akumulatora (maks.): 11 min · Dalsze informacje technologiczne: Wir powietrza (maks.): 840 l/min · Moc ssania (maks.): 22 W moc ssania (maks.): 4,2 kPa · Poziom hałasu (Lc IEC): 81 dB. · dodatkowe końcówki: mała i obfita nasadka szczotkowa · mała i szeroka szczelinówka · Długa rura ssąca. · Głośność pracy: 81 dB · Klasa produktywności energetycznej (A - G): n/a · Kolor: czarny głęboki · Moc: 120 W · Moc ssania: 22 W · Napięcie: 12 V · Przepływ powietrza: 50.4 m³/h · typ odkurzacza: Odkurzacz ręczny, akumulatorowy · Specyfikacja odkurzacza: adapter ładowania z gniazda zapalniczki · System filtrów: 2-stopniowy, cykloniczny nadmuch · technika akumulatora: NiMH · technika odkurzacza: Wirowanie · Zasilanie: akumulatoroweInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy o mocy do 500 W opinie,
 • dobre odkurzacze domowe o mocy do 500 W cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami moc do 500 W,
 • odkurzacze domowe o mocy do 500 W jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 500 W, odkurzacz domowy o mocy do 500 W cena, opinie o odkurzaczach domowych o mocy do 500 W, ranking odkurzaczy domowych o mocy do 500 W

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *