Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe ręczne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy ręczny. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych ręcznych,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych odkurzaczy ręcznych.

[TOP10] Odkurzacze domowe ręczne. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami ręcznymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego potrzebujesz

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 akcentuje się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą choćby 20 000 Pa, a także lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w wykorzystywaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci skrupulatnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zapewnia niesamowitą skuteczność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  olśniewająca produktywność

  Urządzenie idealnie sprawdza się w walce z nawet najistotniej uciążliwymi skażeniami. Jego produktywny silnik może pracować z prędkością do 100 000 obrotów na minutę, gwarantując ogromną moc ssącą. Dzięki czemu ekspresowo usuwa zabrudzenia. Na zwiększoną sprawność T10 wpływają również jego skrócony tunel aerodynamiczny, zaawansowana technologia chłodzenia akumulatora oraz umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w kształcie litery V fantastycznie czyści każdy rodzaj powierzchni. Sprawnie odkurzy jednocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Eksponuje sięporęczną konstrukcją uniemożliwiającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 nieprzeciętnie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  komplet funkcjonalnych akcesoriów

  Do zestawu dołączono także szereg akcesoriów, które znacznie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania na nierównych, małych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców pozwala na eliminację alergenów takich jak roztocza. W dodatku, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,prosto wyczyścisz na dodatek wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - niewątpliwie nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o pojemności 2500 mAh zagwarantuje choćby 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest dostępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni nawet 240 m2. Możesz też dokupić specjalną bazę ładującą, która zezwala na ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i dostępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy prędko zmienisz za pomocą umieszczonego w przystępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje również tryb nieustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz gwarantuje niemal 100% produktywność czyszczenia dzięki ulepszonej, 5-stopniowej filtracji. Części filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 produktywnie eliminuje kurz i choćby 99,9% roztoczy, pozwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przyjazne dla zdrowia miejsce. To powoduje,idealnie nadaje się ponadto dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania powiększa efektywność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort wykorzystywania

  Dzięki lekkiej wadze i praktycznej konstrukcji odkurzacz jest stanowczo wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i komfortowe, prosto go również podniesiesz, aby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, że zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W zestawie wynajdziesz też specjalny uchwyt ścienny, za pomocą którego równocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • objętość zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w szybkim sprzątaniu Ultra Vortex skutecznie eliminuje alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i użyteczne urządzenie ma łatwy do opróżnienia zbiornik i oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | certyfikat UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszelkich tkanin Lampa UV-C eliminuje alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka rozszerza efektywność pracy certyfikat UK Allergy Odkurzacz wspaniały dla alergików Dowiedz się więcej o technikach w odkurzaczu MBC500UV 011 technologia cyklonowa Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Powietrze pozbawione skażeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast typowego worka posiada specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z skażeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego sprawnie oddzielone. Dzięki czemu zyskujesz pewność,zanieczyszczenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna efektywność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia przypasowanie jego pracy do rodzaju odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spośród 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex usuwa aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje niedługie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego przez urządzenie).

  dzięki temu usuniesz alergeny z wykorzystywanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  posiada ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium poprzez obszerniejszy nacisk na materiał efektywniej wydobywa z niego zanieczyszczenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, że wszystkie okruszki i włosy zostaną skutecznie usunięte z dzianin.

  certyfikat UK Allergy Środowisko przyjazne alergikom Ultra Vortex uzyskał atest Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako produktywnie eliminujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, wyeliminujesz alergeny z najbliższego otoczenia....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe oliwkowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

STHOR STHOR 82951

STHOR STHOR 82951 Najniższa Cena Online

STHOR STHOR 82951 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: STHOR
 • Pełna nazwa odkurzacza: STHOR STHOR 82951
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny do samochodu producenta Sthor. Zasilany z gniazdka twojego auta poprzez kabel o długości 2.6 metra. Asygnowany do bieżącego czyszczenia wnętrza pojazdu z kurzu, piasku czy nieznacznych okruchów. Wszystko możesz nosić w specjalnej materiałowej torbie....

Deerma DX115

Deerma DX115 Najniższa Cena Online

Deerma DX115 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX115
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci momentalnie i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego użytkowania i aż 3 wymienne szczotki powodują,łatwo przystosujesz go do swych potrzeb. Nowoczesny system filtracji sprawne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką efektywność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego poręczny design, a także 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być używany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Genialnie sprawdzi się więc w wielu przeróżnych zastosowaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swym domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i dużo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do rozmaitych zastosowań

  W komplecie odnajdziesz 3 poręczne szczotki, za pomocą których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na przeróżnych rodzajach powierzchni. Odkurzy równocześnie kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei krągła szczotka umożliwia staranne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które upraszczają jej prowadzenie i uchwyt na przewód odkurzacza).

  efektywna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, oczyszczającą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Z łatwością odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i skuteczny

  Za wydajną pracę odkurzacza odpowiada stworzony z miedzi, wydajny silnik. Eksponuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko skuteczne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość skutecznych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie nadzwyczajnym wyborem.

  skrupulatnie przemyślana budowa

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, lecz też wygodę użytkownika. Urządzenie zaopatrzone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, zastosowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka upraszczające jej przesuwanie, a ergonomiczny uchwyt odkurzacza gwarantuje rozszerzony komfort używania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • pojemność pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • wymiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej aniżeli 76dB
  • Długość kabla: 5m


Clatronic AKS 832

Clatronic AKS 832 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 832
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  znikome jest przepiękne


  Do czego się przydają takie nieznaczne akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie nieduże mobilne urządzenia do zbierania minimalnych skażeń z niewielkich powierzchni. Posiadają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To idealne dopełniające urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są idealne żeby dotrzeć do małych, ciasnych i trudno przystępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Momentalnie i sprawnie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki niedużym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Za każdym razem gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W przypadku takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba aby było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - kabel przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o wyśmienitych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne nieprzystępne elektroniczne udogodnienia, zostały wytwarzane z reguły po to,prędko poradzić sobie z niepokaźnymi zabrudzeniami na drobnej powierzchni. Lecz nie warto sięgać po pierwszy lepszy z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Mobilny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości marki Clatronic. Wyśmienity design, błogi dla oka. Dokładnie przypasowany kształt, by jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest niebywale lekki, poręczny i sprawny. Zasilany akumulatorowo,ma także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się w pełni można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni skrupulatność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  zastosowany schowek na kabel zasilania 12V
  *Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  użyteczny odkurzacz, który zaskoczy Cię efektywnością Nowa odsłona DX118C! Odkurzacz jest teraz przystępny w nowym, szarym wariancie kolorystycznym. Dzięki skutecznej pracy i komforcie wykorzystywania stanie na wysokości zadania wymagających użytkowników.

  To lekkie i poręczne urządzenie zostało wyekwipowane w 5-metrowy przewód, który zapewni Ci swobodę, jakiej Ci potrzeba. Efektywność odkurzacza gwarantuje moc ssania nawet 16000 Pa oraz 3 wymienne szczotki, które znajdą zastosowanie w wielu zróżnicowanych sytuacjach.

  Zbiornik na odpady o objętości 1,2 kg łatwo opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Wykorzystasz go na 2 sposoby Dzięki lekkiej i funkcjonalnej konstrukcji DX118C możesz nim łatwo operować i posprzątać każdy kąt w swoim domu.

  To praktyczne urządzenie wykorzystasz na 2 sposoby – jako odkurzacz pionowy i ręczny. Używając go, łatwo wyczyścisz podłogi i nie tylko. Podniesienie go w celu odkurzenia zasłon, wyżej położonych półek czy sufitu nie stanowi najmniejszego choćby problemu.

  3 szczotki w zestawie W opakowaniu wyszukasz aż 3 warianty szczotek. Szczotka do podłóg nadzwyczajnie sprawdza się niemal na każdej powierzchni. Sprawnie czyści panele, kafelki, a nawet dywany. Operowanie nią jest bardzo proste i wygodne.

  Płynnie sunie po podłodze, a dzięki grubości zaledwie 5 cm i obrotowości w zakresie 90° dotrzesz z nią do każdego zakamarka. Płaska szczotka perfekcyjnie pasuje do odkurzania wgłębień w meblach albo klawiatury, a szczotka trójkątna sprawdzi się w wypadku zasłon, prześcieradeł i innych materiałów, usuwając z nich kurz, włosy czy sierść.

  Zaskakująca produktywność Odkurzacz został wyekwipowany w efektywny silnik, który może pracować z szybkością choćby 28 000 obrotów na minutę. To właśnie dzięki niemu możliwe jest osiąganie tak dużej mocy ssącej.

  Wszystko to składa się na niesamowitą skuteczność DX118C – za jego pomocą szybko pozbędziesz się kurzu i innych zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo i higiena stosowania Korzystając z DX118C nie tylko starannie odkurzysz cały dom, ale też ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Urządzenie zostało wyekwipowane w efektywny filtr HEPA, który genialnie filtruje kurz. Można go myć pod bieżącą wodą, podobnie jak pojemny zbiornik na odpady, do którego opróżnienia starczy naciśnięcie jednego przycisku.

  Wszystko to powoduje, iż korzystanie z odkurzacza jest bezpieczne dla zdrowia i higieniczne. Łatwo go przechowasz Kolejną zaletą pionowego odkurzacza jest łatwość jego przechowywania. Starczy umieścić go przy ścianie – nie zajmie zbyt dużo miejsca w Twoim domu.

  Urządzenie wyróżnia się także prostym, a zarazem gustownym wzornictwem. Jego innowacyjny design, praktyczna oraz imponująca funkcjonalność sprawiają, że może stać się fantastycznym uzupełnieniem Twojego mieszkania.

  Specyfikacja marka Deerma Model DX118C Siła ssania 16 000 Pa Napięcie znamionowe 220V objętość pojemnika na kurz 1.2l Poziom hałasu mniej niżeli 76 dB Moc znamionowa 400W – 600W Waga 1.86kg Częstotliwość znamionowa 50Hz wymiary 240 x 130 x 950mm Długość kabla 5m odcień szary


Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymogi. Funkcjonalny design, wysoka wydajność, dużo możliwości wykorzystania - przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością dopasujesz do swych potrzeb. Możesz zastosować go jednocześnie jako niewielki odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego nieduża waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami albo podniesiesz, by zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to też funkcjonalny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich świetnie sprawdzi się na różnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić wyśmienity porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką szybko i wydajnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją także do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana konstrukcja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  niewielka szczotka do kurzu pozwoli Ci precyzyjnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najmocniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i wydajnie zlikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecznie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, wydajne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu funkcjonalnemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długofalową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W i siła ssania 15000 Pa skuteczną i wydajną pracę odkurzacza - żadne, nawet najszczególniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz prosto opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co wyróżnia urządzenie jest też niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo efektywnymi, nieprzystępnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który sprawdzi się wszędzie

  Prosty, surowy design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko użytecznym, ale też gustownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia świetnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli w dodatku zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, iż Deerma DX 700 idealnie spełni oczekiwania dodatkowo w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Black&Decker bHHv320b-Qw

Black&Decker bHHv320b-Qw Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker bHHv320b-Qw - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker bHHv320b-Qw
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Ręczny odkurzacz Black&Decker BHHV320B-QW zasilany akumulatorowo gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości nie tylko w domuna dodatek w samochodzie. Jego konstrukcja umożliwia dotarcie w trudno dostępne miejsca, a niska waga daje komfort pracy.

Milla Home MHV300

Milla Home MHV300 Najniższa Cena Online

Milla Home MHV300 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Milla Home
 • Pełna nazwa odkurzacza: Milla Home MHV300
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz MILLA HOME MHV300 to artykuł, który zostanie doceniony poprzez każdego, kto pragnie błyskawicznie posprzątać otoczenie wokół siebie, w samochodzie lub przyczepie kempingowej....

Philips FC 6142

Philips FC 6142 Najniższa Cena Online

Philips FC 6142 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6142
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny, akumulatorowy

  Odkurzacz na mokro i sucho - wielofunkcyjny w użyciu
  2-stopniowy zmywalny filtr - do higieny i czystości
  skuteczny akumulator NiMH 4,8 V - szczególnie trwała i wysoka moc
  Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  Ciesz się udoskonalonym wynikiem czyszczenia dzięki odkurzaczowi akumulatorowemu o mocy 4,8 V firmy Philips, z możliwością odkurzania na mokro i sucho. Dzięki systemowi do odkurzania na mokro i sucho możesz wyeliminować rozlane płyny jak i suche zanieczyszczenia. Aerodynamiczne wykończenie nasadki zagwarantuje genialne pochłanianie kurzu.

  2-stopniowy, bez worka, cyklonowy strumień powietrza do trafnego filtrowania
  Dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza bez worka brud obraca się wewnątrz odkurzacza akumulatorowego, przez co zagwarantowana jest wysoka moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system przefiltrowania uniemożliwia wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Pierwszy filtr zamyka dużą część kurzu, a drugi wykrywa mniejsze cząstki kurzu.

  Aerodynamiczna nasadka do lepszego wchłaniania kurzu
  Aerodynamiczna nasadka miniodkurzacza Philips MiniVac służy do trafnego odkurzania choćby najdrobniejszych cząsteczek kurzu. Użyteczny zarys nasadek pomoże Ci oczyścić choćby najtrudniej dostępne miejsca.

  Zdejmowana jednym ruchem nasadka do prostego opróżniania
  Odkurzacz akumulatorowy marki Philips umożliwia szybkie i proste opróżnianie i higieniczne czyszczenie. Nasadkę odkurzacza akumulatorowego Philips można z łatwością zdjąć, jednym kliknięciem, zatem można opróżniać ten akumulatorowy odkurzacz bez brudzenia sobie rąk.

  Wąska stacja ładowania (montaż na stole albo na ścianie)
  Odkurzacz akumulatorowy Philips można komfortowo przechowywać w stacji ładowania, którą montuje się na ścianie albo stawia na stole. Dzięki temu odkurzacz akumulatorowy jest zawsze gotowy do wykorzystania.

  Wyposażenie:
  Uchwyt na ścianę/stojący · Przedłużona szczelinówka i mokra nasadka · Wskaźnik stanu pracy i ładowania · Do stosowania na mokro i sucho · transparentny zbiornik · Do 9 minut siły ssącej · sprawny akumulator NiMH 4,8 V · Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  dane techniczne:
  Czas pracy akumulatora (maks.): 9 min · Dalsze informacje techniczne: Czas ładowania: 16 - 18 godzin · Czas pracy: 9 minut · Siła ssania (maks.): 2,9 kPa · Moc ssania (maks.): 9 W. · Poziom hałasu (Lc IEC): 76 dB · Wir powietrza (maks.): 530 l/min. · Głośność pracy: 76 dB · Głębokość artykułu: 508 mm · Klasa skuteczności energetycznej (A - G): n/a · Kolor: metal,niebieski · Moc: 56 W · Moc ssania: 9 W · Napięcie: 4.8 V · objętość zbiornika: 0.5 l · Przepływ powietrza: 530 l/min · rodzaj odkurzacza: Odkurzacz ręczny, akumulatorowy · System filtrów: 2-stopniowy, cykloniczny nadmuch · Szerokość towaru: 335 mm · technologia akumulatora: NiMH · Waga: 1.4 kg · Wysokość produktu: 490 mm · Zasilanie: akumulatoroweInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze ręczne. Ranking na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych odkurzaczy ręcznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy ręczny opinie,
 • dobre odkurzacze domowe ręczne cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami ręcznymi,
 • odkurzacze domowe ręczne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe ręczne, odkurzacz domowy ręczny cena, opinie o odkurzaczach domowych ręcznych, ranking odkurzaczy domowych ręcznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *