Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe ręczne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy ręczny. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych ręcznych,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych odkurzaczy ręcznych.

[TOP10] Odkurzacze domowe ręczne. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami ręcznymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Philips FC 6142

Philips FC 6142 Najniższa Cena Online

Philips FC 6142 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6142
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny, akumulatorowy

  Odkurzacz na mokro i sucho - wielofunkcyjny w użyciu
  2-stopniowy zmywalny filtr - do higieny i czystości
  skuteczny akumulator NiMH 4,8 V - szczególnie trwała i wysoka moc
  Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  Ciesz się udoskonalonym wynikiem czyszczenia dzięki odkurzaczowi akumulatorowemu o mocy 4,8 V firmy Philips, z możliwością odkurzania na mokro i sucho. Dzięki systemowi do odkurzania na mokro i sucho możesz wyeliminować rozlane płyny jak i suche zanieczyszczenia. Aerodynamiczne wykończenie nasadki zagwarantuje genialne pochłanianie kurzu.

  2-stopniowy, bez worka, cyklonowy strumień powietrza do trafnego filtrowania
  Dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza bez worka brud obraca się wewnątrz odkurzacza akumulatorowego, przez co zagwarantowana jest wysoka moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system przefiltrowania uniemożliwia wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Pierwszy filtr zamyka dużą część kurzu, a drugi wykrywa mniejsze cząstki kurzu.

  Aerodynamiczna nasadka do lepszego wchłaniania kurzu
  Aerodynamiczna nasadka miniodkurzacza Philips MiniVac służy do trafnego odkurzania choćby najdrobniejszych cząsteczek kurzu. Użyteczny zarys nasadek pomoże Ci oczyścić choćby najtrudniej dostępne miejsca.

  Zdejmowana jednym ruchem nasadka do prostego opróżniania
  Odkurzacz akumulatorowy marki Philips umożliwia szybkie i proste opróżnianie i higieniczne czyszczenie. Nasadkę odkurzacza akumulatorowego Philips można z łatwością zdjąć, jednym kliknięciem, zatem można opróżniać ten akumulatorowy odkurzacz bez brudzenia sobie rąk.

  Wąska stacja ładowania (montaż na stole albo na ścianie)
  Odkurzacz akumulatorowy Philips można komfortowo przechowywać w stacji ładowania, którą montuje się na ścianie albo stawia na stole. Dzięki temu odkurzacz akumulatorowy jest zawsze gotowy do wykorzystania.

  Wyposażenie:
  Uchwyt na ścianę/stojący · Przedłużona szczelinówka i mokra nasadka · Wskaźnik stanu pracy i ładowania · Do stosowania na mokro i sucho · transparentny zbiornik · Do 9 minut siły ssącej · sprawny akumulator NiMH 4,8 V · Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  dane techniczne:
  Czas pracy akumulatora (maks.): 9 min · Dalsze informacje techniczne: Czas ładowania: 16 - 18 godzin · Czas pracy: 9 minut · Siła ssania (maks.): 2,9 kPa · Moc ssania (maks.): 9 W. · Poziom hałasu (Lc IEC): 76 dB · Wir powietrza (maks.): 530 l/min. · Głośność pracy: 76 dB · Głębokość artykułu: 508 mm · Klasa skuteczności energetycznej (A - G): n/a · Kolor: metal,niebieski · Moc: 56 W · Moc ssania: 9 W · Napięcie: 4.8 V · objętość zbiornika: 0.5 l · Przepływ powietrza: 530 l/min · rodzaj odkurzacza: Odkurzacz ręczny, akumulatorowy · System filtrów: 2-stopniowy, cykloniczny nadmuch · Szerokość towaru: 335 mm · technologia akumulatora: NiMH · Waga: 1.4 kg · Wysokość produktu: 490 mm · Zasilanie: akumulatorowe


Bomann CB 947

Bomann CB 947 Najniższa Cena Online

Bomann CB 947 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bomann
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bomann CB 947
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  OPIS PRODUTKU:Odkurzacz ręczny Bomann CB 947do jest znakomity do odkurzania: mebli, tapicerki, ram obrazów, firanek, książek, komputerów, samochodów, itp.informacje technicznE:- Odkurzacz do odkurzania: mebli, tapicerki, ram obrazów, firanek, książek, komputerów, samochodów, itp.

  - znikome wymiary - Wyposażenie: elastyczny wąż ssący z ssawką szczelinową, niewielka i znaczna szczotka, pasek na ramię - Stały filtr pyłowy, prosty do czyszczenia - 6-metrowy przewód zasil - minimalna masa - Możliwość ustawienia w pionie (oszczędność miejsca) - Zasilanie:: 230 V, 50 Hz, 700 W max.

  - rozmiary (S x W x G): 360 x 185 x 110 mm - Waga: 1,45 kg...


Sencor SVC 190

Sencor SVC 190 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 190 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 190
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: produkt powystawowy. • Towar wydajny technicznie. • produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  ergonomiczny i lekki Utrzymanie czystości w samochodzie nie należy do łatwych zadań - wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc między fotelami, czy wokół gałki od skrzyni biegów graniczy z cudem, jeśli nie masz adekwatnego narzędzia.

  Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B może okazać się nadzwyczajnym rozwiązaniem, dzięki któremu bez trudu odkurzysz każdą szczelinę w swoim samochodzie. Możesz zapomnieć o niewygodnych odkurzaczach na myjniach, które pozwalają tylko na kilka minut pracy, czy o odkurzaniu swym obszernym domowym odkurzaczem i użytkowaniu przedłużacza.

  Brak przewodów i kompaktowe rozmiary urządzenia są jego ogromnym atutem. Jednym słowem, pokochasz odkurzanie za pomocą SVC 190B! Lekki i ergonomiczny Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym, które po nocy spędzonej w stacji ładowania pozwala na odkurzenie całego samochodu.

  Jego waga to zaledwie 1 kilogram, więc nawet osoby starsze, chętne do pomocy przy sprzątaniu dzieci, czy osoby z problemami z kręgosłupem mogą bez trudu i zmęczenia go używać. Na jednym ładowaniu SVC 190B działa, aż 15 minut, co w zupełności starczy na wyczyszczenie wszystkich szczelin, siedzeń, podłogi i bagażnika w samochodzie.

  SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym uwydatnia się jeszcze designem. Jest to niewiele znaczący odkurzacz o niebanalnym kształcie, którego przód, a jednocześnie pojemnik na kurz, został stworzony z atrakcyjnie wyglądającego, transparentnego plastiku.

  W skład zestawu SVC 190 B wchodzą różne końcówki oraz stacja ładująca, która zezwala na zawieszenie odkurzacza na ścianie, co świetnie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Różne użycie Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest wyśmienitym rozwiązaniem podczas sprzątania samochodu, lecz nie tylko!

  Jego kompaktowe rozmiary i pokaźna ilość dodatkowych akcesoriów umożliwiają wykorzystywanie SENCOR SVC 190 B dosłownie za każdym razem i wszędzie. Twoje dziecko rozlało mleko lub napój na podłodze? Użyj nasadki do zbierania płynów.

  Przypadkowo rozsypałeś kawę albo Twój kot wywrócił doniczkę z kwiatkami? niewielka szczotka i kilka sekund pracy odkurzacza SENCOR załatwią sprawę! za pomocą tego odkurzacza ręcznego możesz dodatkowo oczyścić klawiaturę komputera, pozbyć się okruszków z dywanu, czy prędko odświeżyć tapicerkę kanapy.

  Oszczędność energii Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem funkcjonalnym, lecz i energooszczędnym. Napięcie akumulatora to zaledwie 7.2 V – zatem, jego ładowanie znacząco nie przyczyni się do powiększenia wysokości Twoich rachunków za prąd.

  W pełni naładowany SVC 190B działa z mocą 45 W, co jest wystarczające, by z powodzeniem posprzątać cały samochód, odświeżyć meble tapicerowane w salonie czy ''ogarnąć'' bała...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w szybkim sprzątaniu Ultra Vortex skutecznie eliminuje alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i użyteczne urządzenie ma łatwy do opróżnienia zbiornik i oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | certyfikat UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszelkich tkanin Lampa UV-C eliminuje alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka rozszerza efektywność pracy certyfikat UK Allergy Odkurzacz wspaniały dla alergików Dowiedz się więcej o technikach w odkurzaczu MBC500UV 011 technologia cyklonowa Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Powietrze pozbawione skażeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast typowego worka posiada specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z skażeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego sprawnie oddzielone. Dzięki czemu zyskujesz pewność,zanieczyszczenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna efektywność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia przypasowanie jego pracy do rodzaju odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spośród 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex usuwa aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje niedługie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego przez urządzenie).

  dzięki temu usuniesz alergeny z wykorzystywanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  posiada ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium poprzez obszerniejszy nacisk na materiał efektywniej wydobywa z niego zanieczyszczenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, że wszystkie okruszki i włosy zostaną skutecznie usunięte z dzianin.

  certyfikat UK Allergy Środowisko przyjazne alergikom Ultra Vortex uzyskał atest Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako produktywnie eliminujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, wyeliminujesz alergeny z najbliższego otoczenia....


Adler AD 7036

Adler AD 7036 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe brązowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Adler AD 7036 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7036
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Ręczny Adler AD 7036


  spora sprawność i wygoda


  Nie wiesz czy warto kupować taki odkurzacz? Regularne sprzątanie wymaga jednocześnie i czasu i energii, dlatego warto je jak najszczególniej ułatwić. Odkurzacz pionowy to doskonały sposób na szybkie czyszczenie dywanów, wykładzin, parkietów i wszelkich rodzajów podłóg. Dzięki swej kompaktowej konstrukcji nie zajmie nam dużo miejsca. Stanowi perfekcyjny wybór a zwłaszcza w tych mniejszych mieszkaniach.  Odkurzacze pionowe mają sporo zalet, lecz warto im się przyjrzeć bliżej zanim zadecydujesz, który z nich zabierzesz do domu. Dostępne są odkurzacze z akumulatorem i z zasilaniem elektrycznym. Odkurzacz pionowy ma charakterystyczną konstrukcję, to jakby długa szczotka, która na górze uchwytu ma zamontowany silnik, a także pojemnik na kurz i zabrudzenia.


  Czym się kierować wybierając odkurzacz pionowy? Odkurzacz pionowy to obszerna ulga dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, przecież korzystając z takiego odkurzacza nie trzeba się schylać. Odkurzacz pionowy z ochotą wybierają także posiadacze zwierzaków, prędko sprzątnie sierść z wykładzin, kobierców i twardych powierzchni. Jest komfortowy, lekki, produktywny i dlatego popularność tego typu odkurzaczy rośnie z miesiąca na miesiąc. Ten artykuł to rozwiązanie dla każdego. Odkurzacz istotnie efektywny silnik o nominalnej mocy 800 W. Zasięg pracy odkurzacza ADLER AD 7036 to 7 metrów. Pozwoli nam to komfortowo odkurzyć każde wnętrze w domu, w pracy czy chociażby wnętrze samochodu.  Cechą podkreślającą odkurzacz ADLER AD 7036 jest sensor termiczny, który zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Włącznik/wyłącznik znajduje się w widocznym idostępnym miejscu, co zezwala na szybkie włączanie i wyłączanie odkurzacza. Klamra blokująca uniemożliwia przypadkowemu odłączeniu się pojemnika na kurz. Pojemnik możemy wygodnie odczepić za pomocą przycisku zwalniającego. Filtr i pojemnik na kurz o objętości 1,5l nadają się do mycia pod wodą. Pojemnik jest transparentny, więc na bieżąco widzimy poziom kurzu  Odkurzacz ręczny ADLER AD 7036 to genialny wybór.

  właściwości:
  Bezworkowy
  Filtr i pojemnik nadający się do mycia
  zestaw 3 szt ssawek:
  wąskiej, szerokiej, szczelinowej.
  Lekki i ergonomiczny  Specyfikacja techniczna:
  Zasięg używania 7m
  Moc maksymalna 800W
  objętość pojemnika na kurz 1,5L
  *Black&Decker bHHv320b-Qw

Black&Decker bHHv320b-Qw Najniższa Cena Online

Black&Decker bHHv320b-Qw - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker bHHv320b-Qw
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Ręczny odkurzacz Black&Decker BHHV320B-QW zasilany akumulatorowo gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości nie tylko w domuna dodatek w samochodzie. Jego konstrukcja umożliwia dotarcie w trudno dostępne miejsca, a niska waga daje komfort pracy.

Trotec VC10

Trotec VC10 Najniższa Cena Online

Trotec VC10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Trotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Trotec VC10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowo, długo i z konkretnym ssaniem – taki jest właśnie użyteczny odkurzacz ręczny VC 10 E. Zaopatrzony w długożywotny akumulator litowo-jonowy bezworkowy VC 10 E zezwala na 12 minut maksymalnej mocy odsysania kurzu, brudu albo włosów. Także płynów!

Clatronic AKS 832

Clatronic AKS 832 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 832
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  znikome jest przepiękne


  Do czego się przydają takie nieznaczne akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie nieduże mobilne urządzenia do zbierania minimalnych skażeń z niewielkich powierzchni. Posiadają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To idealne dopełniające urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są idealne żeby dotrzeć do małych, ciasnych i trudno przystępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Momentalnie i sprawnie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki niedużym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Za każdym razem gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W przypadku takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba aby było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - kabel przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o wyśmienitych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne nieprzystępne elektroniczne udogodnienia, zostały wytwarzane z reguły po to,prędko poradzić sobie z niepokaźnymi zabrudzeniami na drobnej powierzchni. Lecz nie warto sięgać po pierwszy lepszy z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Mobilny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości marki Clatronic. Wyśmienity design, błogi dla oka. Dokładnie przypasowany kształt, by jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest niebywale lekki, poręczny i sprawny. Zasilany akumulatorowo,ma także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się w pełni można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni skrupulatność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  zastosowany schowek na kabel zasilania 12V
  *Blaupunkt VCP801

Blaupunkt VCP801 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe wysokość do 22 cm. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCP801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP801
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  komfortowe sprzątanie wszystkich rodzajów podłóg, dywanów, zakamarków i trudno dostępnych miejsc realne jest dzięki lekkim i funkcjonalnym odkurzaczom ręcznym. Polecane są one z zasady osobom, które lubią na bieżąco sprzątać minimalne zabrudzenia na fotelach, kanapach albo w samochodzie....

Concept VP-4370

Concept VP-4370 Najniższa Cena Online

Concept VP-4370 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4370
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ RĘCZNY 14,8 V PERFECT CLEAN VP4370
  Odkurzacz ręczny Concept VP4370 do odkurzania na sucho i na mokro oferuje wysoką moc ssania i pełne 40 minut pracy na jednym ładowaniu. Nie ma lepszego partnera do prędkiego sprzątania.

  Wet & Dry odkurzanie na sucho i na mokro
  Odkurzacz ręczny VP4370 umożliwia odkurzanie suchych i mokrych zabrudzeń. Rozsypana mąka, okruchy lub rozlana herbata- nie ma problemu, odkurzacz poradzi sobie ze wszystkim w jednej chwili. 3 ergonomiczne diody LED oświetlą słabo widoczne miejsca.

  PET zmotoryzowana turboszczotka- specjalista do sierści
  Odkurzacz ręczny VP4370 nadzwyczajnie nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Jest wyposażony w silną turboszczotkę PET, która łatwo poradzi sobie z sierścią zwierząt na kanapie, dywanie lub w samochodzie.

  Długa żywotność
  VP4370 jest wyposażony w wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy 14,8 V o objętości 2200 mAh, co pozwala na odkurzanie do 40 minut na jednym ładowaniu. Bateria ta znamionuje się wyższą skutecznością i dłuższą żywotnością. Równocześnie nie odczuwa tak zwanego efektu pamięci, gdy nieprawidłowe ładowanie może doprowadzić do nagłego i trwałego spadku obszerności akumulatora w ciągu kilkudziesięciu cykli ładowań.

  Łatwe czyszczenie
  Czyszczenie VP4370 jest nad wyraz szybkie i przystępne. Naciśnij przycisk, żeby wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym mieści się kurz i inne zanieczyszczenia. Starczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.

  Obsługa jedną ręką
  Odkurzacz ręczny Concept VP4370 jest lekki, wyśmienicie leży w dłoni i jest nad wyraz komfortowy w użyciu. Jedną ręką możesz odkurzać wszystkie drobne zanieczyszczenia bez konieczności sięgania po tradycyjny i ciężki odkurzacz. Dodatkowo żaden kabel nie będzie Ci przeszkadzał w trakcie pracy.

  Ręczny odkurzacz do domu i auta
  VP4370 jest zaopatrzony w długą szczelinową ssawkę do czyszczenia trudno przystępnych miejsc. Z łatwością odkurzy każdy kąt, przestrzeń między materacami, wnętrze samochodu albo dno szuflady. Do odkurzania na mokro przystępna jest poręczna ściągaczka, która przylega do powierzchni i wyśmienicie pochłania cały płyn. Użyteczny stojak ułatwi przechowywanie odkurzacza, gdy nie jest niezbędny albo gdy konieczne jest naładowanie.

  Rodzina Perfect Clean
  Warto dbać o porządek. Dlatego przygotowaliśmy szeroką gamę produktów sprzątających Concept. Starczy wybrać, czy masz już swój ulubiony?Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze ręczne. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych odkurzaczy ręcznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy ręczny opinie,
 • dobre odkurzacze domowe ręczne cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami ręcznymi,
 • odkurzacze domowe ręczne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe ręczne, odkurzacz domowy ręczny cena, opinie o odkurzaczach domowych ręcznych, ranking odkurzaczy domowych ręcznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.