Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe ręczne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy ręczny. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych ręcznych,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych odkurzaczy ręcznych.

[TOP10] Odkurzacze domowe ręczne. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami ręcznymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Xiaomi G9

Xiaomi G9 Najniższa Cena Online

Xiaomi G9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi G9
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus 25,2V 3 tryby Sprzątaj jeszcze bardziej sprawnie dzięki odkurzaczowi Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus. Zupełnie nowy komplet szczotek, wysoka moc pracy i szeroka pojemność baterii pozwoli Ci jeszcze lepiej dbać o porządek.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 (ręczny i pionowy) objętość baterii: 2500 mAh Czas pracy: Do 35 min Czas ładowania: Ok. 3,5h rodzaj filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, kanon, Turbo pojemność zbiornika: 600 ml bezawaryjna moc czyszczenia zapewniająca prędkie eliminowanie kurzu wyekwipowany w wysokoobrotowy silnik o szybkości 100 000 obrotów na minutę gwarantuje moc maks.

  120 AW, która pozwala prosto wciągać nieznaczny pył, okruchy, sierść i inne zanieczyszczenia z podłogi i zagwarantuje perfekcyjną pracę podczas codziennego sprzątania. Szczotka do podłóg o wysokim momencie obrotowym zastosowany wysokoobrotowy silnik elektryczny w połączeniu ze szczotką w profilu litery V umożliwia dogłębne czyszczenie wykładziny w salonie i przestrzeni pomiędzy panelami.

  specyficzna kompozycja kółek prowadzących zezwala na odkurzaczowi płynne poruszanie się po wykładzinie, rozszerzając produktywność czyszczenia. Obsługuje regulację 3 trybów, zapewniając wydajne codzienne sprzątanie Korzystaj z trybu Eco aby utrzymać długi czas pracy baterii, trybu typowego do codziennego sprzątania i trybu sporej mocy przy bardziej wymagających porządkach Szczotka przeciw roztoczom Szczotka przeciw roztoczom skutecznie usuwa roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, zapewniając czyste mikrośrodowisko w domu Ssawka 2-w-1 do czyszczenia wąskich przestrzeni Wąska i elastyczna ssawka jest dopasowana do wąskich otworów i przestrzeni, dzięki temu ułatwia sprzątanie w dodatku w trudno przystępnych miejscach w domu i sprzątanie w samochodzie.

  12-stożkowy separator cyklonowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus wyekwipowany jest w 12-stożkowy separator cyklonowy, który wytwarza solidną siłę odśrodkową przez cyklonowy przepływ powietrza, wydajnie spychając znaczne cząsteczki na dół pojemnika i w efekcie zapewniając płynny przepływ powietrza i rozszerzając skuteczność filtra.

  niezwykle długi czas pracy baterii zastosowana pojemna bateria 2500 mAh* upraszcza codzienne stosowanie. Czas rozładowywania akumulatora podczas użytkowania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥ 60 minut a przy używaniu szczotki podłogowej - ≥ 35 minut wymiana baterii za kliknięciem jednego przycisku budowa umożliwiająca zamianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku.* bardzo duży pojemnik na kurz 600 ml z konstrukcją umożliwiającą wyjmowanie nad wyraz wielki pojemnik na kurz o obszerności 600 ml niweluje konieczność częstego opróżniania pojemnika w trakcie sprzątania.

  Przycisk zwalniania „na jedno kliknięcie" umożliwia wyjęcie pojemnika i wygodne utrzymywanie go w czystości. SPECYFIKACJA technologicznA Waga: Około 3.4kg rozmiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 400W objętość baterii: 2500mAh (objętość nominalna), 2400mAh (pojemność znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny pojemność zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G9 Plus Szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Stojak do przechowywania Ssawka dwa w jednym Przedłużacz Zasilacz * Nominalna pojemność baterii 2500 mAh * Wymienne baterie należy zakupić osobno * informacje dotyczą czasu pracy artykułu w rozmaitych trybach, po założeniu przeróżnych szczotek i po pełnym naładowaniu baterii.

  Najnowsze informacje pochodzą z laboratorium Dreame Laboratory, a faktyczny czas może różnić się w zależności od różnorodnych środowisk użytkowania. * Maksymalna moc ssania 120 AW: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i podczas pracy w trybie dużej mocy moc ssania wejścia jednostki centralnej może osiągnąć maks. 120 AW. Numer raportu: 0455-22A-01. * Wysokowydajne przefiltrowanie o skuteczności 99,9%: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  W określonych warunkach laboratoryjnych, zgodnie z normą IEC 62885-4:2020 dla urządzeń do czyszczenia powierzchni, część 4: Metody testowania produktywności odkurzaczy bezprzewodowych czyszczących na sucho do zastosowań domowych i podobnych.

  Kompleksowa skuteczność oczyszczania w całej jednostce przy filtracji pyłu o wielkości cząsteczki 0,3–10 μm osiągnęła 99,9% dla całej jednostki. Numer raportu: 0578-22A-01. * 60-minutowy czas pracy akumulatora: dane z laboratorium Dreame Laboratory.

  Czas rozładowywania akumulatora podczas wykorzystywania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥60 minut. Numer raportu: 0457-22A-01. * Wysokoobrotowy silnik cyfrowy o maksymalnej szybkości 100 000 obr./min.: informacje pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i w trakcie pracy w trybie obszernej mocy prędkość silnika może osiągnąć 100 000 obrotów. Numer raportu: 0509-22A-01. * Ekstra spory pojemnik na kurz 0,6 l:


Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymogi. Funkcjonalny design, wysoka wydajność, dużo możliwości wykorzystania - przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością dopasujesz do swych potrzeb. Możesz zastosować go jednocześnie jako niewielki odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego nieduża waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami albo podniesiesz, by zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to też funkcjonalny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich świetnie sprawdzi się na różnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić wyśmienity porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką szybko i wydajnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją także do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana konstrukcja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  niewielka szczotka do kurzu pozwoli Ci precyzyjnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najmocniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i wydajnie zlikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecznie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, wydajne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu funkcjonalnemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długofalową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W i siła ssania 15000 Pa skuteczną i wydajną pracę odkurzacza - żadne, nawet najszczególniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz prosto opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co wyróżnia urządzenie jest też niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo efektywnymi, nieprzystępnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który sprawdzi się wszędzie

  Prosty, surowy design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko użytecznym, ale też gustownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia świetnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli w dodatku zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, iż Deerma DX 700 idealnie spełni oczekiwania dodatkowo w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Blaupunkt VCP801

Blaupunkt VCP801 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Sencor. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCP801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP801
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Blaupunkt VCP 801 komfortowe sprzątanie wszelkich rodzajów podłóg, dywanów, zakamarków i trudno dostępnych miejsc realne jest dzięki lekkim i praktycznym odkurzaczom ręcznym.

  rekomendowane są one głównie osobom, które lubią na bieżąco sprzątać drobne zabrudzenia na fotelach, kanapach albo w samochodzie. NAJWAŻNIEJSZE cechy użyteczny i lekki Stojak ze stacją ładującą efektywny silnik BLDC, 14,8 V Moc silnika: 150 W Maksymalne podciśnienie: 14kPa Czas pracy: do 20 minut Czas ładowania: 2,5 godziny Cicha praca, poniżej 60 dB Filtr: HEPA objętość zbiornika na kurz: 0,3 l pakiet zawiera: odkurzacz, stacja ładująca, ssawka szczelinowa 2 w 1, rura, ssawko-szczotka do podłogi rozmiary: 42,5 x 7,5 x 7,5 cm Waga: 1,05 kg efektywne działanie i efektywność Ofertowany przez firmę Blaupunkt odkurzacz ręczny VCP801 to połączenie solidnego silnika BLDC gwarantującego skuteczne działanie i wydajność 150 W, a także filtra Hepa.

  objętość zbiornika na kurz to 0,3 l i czas pracy urządzenia wynoszący 20 minut, pozwoli na prędkie uprzątnięcie okruszków przed przyjściem gości. Dzięki cichej pracy VCP801 poniżej 60 dB użytkownik ma także możliwość wykonać tę czynność, gdy obok śpi dziecko lub inny domownik.

  Czas ładowania modelu VCP801 wynosi ok. 2,5 h i odbywa się poprzez umieszczenie urządzenia na stojaku ze stacją dokującą. Lekki i poręczny Model VCP801 jest wyjątkowo lekki (1,05 kg) i praktyczny, co gwarantuje, że ręka nie męczy się w trakcie sprzątania, a sama czynność nie powoduje kłopotu i jest przyjemna.

  załączone do zestawu akcesoria tj. Ssawka szczelinowa 2 w 1 i ssawko-szczotka do podłogi, dopełniają komfortu obsługi.


Deerma DX115

Deerma DX115 Najniższa Cena Online

Deerma DX115 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX115
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci momentalnie i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego użytkowania i aż 3 wymienne szczotki powodują,łatwo przystosujesz go do swych potrzeb. Nowoczesny system filtracji sprawne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką efektywność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego poręczny design, a także 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być używany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Genialnie sprawdzi się więc w wielu przeróżnych zastosowaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swym domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i dużo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do rozmaitych zastosowań

  W komplecie odnajdziesz 3 poręczne szczotki, za pomocą których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na przeróżnych rodzajach powierzchni. Odkurzy równocześnie kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei krągła szczotka umożliwia staranne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które upraszczają jej prowadzenie i uchwyt na przewód odkurzacza).

  efektywna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, oczyszczającą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Z łatwością odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i skuteczny

  Za wydajną pracę odkurzacza odpowiada stworzony z miedzi, wydajny silnik. Eksponuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko skuteczne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość skutecznych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie nadzwyczajnym wyborem.

  skrupulatnie przemyślana budowa

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, lecz też wygodę użytkownika. Urządzenie zaopatrzone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, zastosowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka upraszczające jej przesuwanie, a ergonomiczny uchwyt odkurzacza gwarantuje rozszerzony komfort używania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • pojemność pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • wymiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej aniżeli 76dB
  • Długość kabla: 5m


Concept VP-6120

Concept VP-6120 Najniższa Cena Online

Concept VP-6120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6120
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym
  Odkurzacz Iconic Animal Flex Concept VP6120 2 w 1 stanie się uniwersalnym pomocnikiem w każdym domu. Gwarantuje dużą siłę ssania, długą solidność i maksymalną sprężystość zastosowań. Może pełnić rolę zarówno odkurzacza ręcznego, jak i pionowego, a także wygodnie odkurzać wszystkie podłogi i dywany. Dzięki lekkiej konstrukcji i praktycznemu uchwytowi jest przystępny w obsłudze. Odkurzacz ręczny może sprzątać dosłownie od podłogi do sufitu. Dużą zaletą modelu VP6120 jest przemyślana budowa dyszy podłogowej, która powiększa jej stabilność. Jeśli w trakcie pracy trzeba odłożyć odkurzacz, nie trzeba go kłaść na podłodze ani nigdzie opierać. Odkurzacz będzie stał samodzielnie.

  elastyczny przegub
  Dzięki przemyślanej konstrukcji model VP6120 proponuje maksymalną rozciągliwość. Rura przedłużająca z sprężystym przegubem w pełni dopasowuje się do ruchów użytkownika. Odkurzanie pod niskimi meblami i w innych trudno przystępnych miejscach jest nietrudne i nie powoduje wygięcia pleców.

  efektywny silnik BLDC
  szeroka moc ssania jest zasługą silnika BLDC. Jest to nowo zaimplementowany cyfrowy bezszczotkowy silnik na prąd stały, który ma dużo zalet. Są one cichsze, niezawodne, energooszczędne i posiadają dłuższą żywotność niż silniki tradycyjne.

  Zmotoryzowana dysza podłogowa z 2 szczotkami
  Odkurzaj twarde podłogi i dywany przy pomocy odkurzacza Iconic Animal Flex VP6120. Ssawka podłogowa odkurzacza jest wyposażona w dyszę samojezdną, która zwiększa siłę ssania, dzięki czemu można uzyskać skuteczne sprzątanie w znacznie krótszym czasie. Można wybrać jedną z dwóch szczotek, więc naprawdę poradzi sobie z każdą powierzchnią. Szczotka do dywanów składa się z połączenia włosia i gumowych ostrzy i jest stosowna do wszelkich rodzajów podłóg, w tym dywanów. Jeśli w domu przeważają twarde podłogi, zalecamy zamontowanie szczotki HardFloor. Jego miękka powierzchnia ze specjalnymi włóknami sprawia, iż jest niezwykle delikatny dla podłóg i może zebrać do 3 razy więcej brudu, w tym jego miniaturowe cząsteczki.

  Nic mu nie umknie.

  Ssawka podłogowa odkurzacza jest wyposażona w oświetlenie LED, dzięki czemu żadna plamka nie pozostanie w ukryciu. Świeci idealnym światłem choćby w najciemniejszych miejscach w domu, dzięki temu za każdym razem będziesz posiadać znakomicie czyste wnętrze.

  niewielka turboszczotka
  specyficzna konstrukcja i dopasowany rozmiar tej szczotki pozwala zlikwidować każdy włos z mebli tapicerowanych i wszystkich miejsc, do których nie można dotrzeć za pomocą dużej szczotki. Świetnie nadaje się do sprzątania po swych futrzanych pupilach. skuteczny filtr HEPA 13 zatrzymuje niepożądane bakterie i alergeny.

  Odkurzanie ręczne
  Odkurzacz ręczny Iconic Animal Flex Concept VP6120 2 w 1 jest wyposażony w odłączaną jednostkę ręczną, którą docenisz zwłaszcza podczas minimalnych prac porządkowych. Dzięki ergonomicznym akcesoriom w postaci długiej i niedługiej ssawki szczelinowej ze szczotką możesz wyczyścić wnętrze samochodu, kanapę, blat kuchenny, a nawet klawiaturę. Dzięki rurze teleskopowej można dodatkowo komfortowo odkurzać pajęczyny przy suficie.

  3 tryby odkurzania
  Można wybrać jeden z 3 trybów zasilania: niski, normalny i wysoki. W zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni można wygodnie regulować siłę ssania bezpośrednio na uchwycie odkurzacza. Niska moc jest stosowna do twardych podłóg, wysoka do mocno zabrudzonych powierzchni albo dywanów o wysokim włosiu.

  Wyjmowana bateria o długiej żywotności
  Odkurzacz bezprzewodowy VP6120 zagwarantuje całkowitą swobodę ruchów w trakcie sprzątania. Podczas pracy nie będzie przeszkadzał żaden przewód, więc można sprzątać bez ograniczeń. W korpusie odkurzacza znajduje się wyjmowany akumulator litowo-jonowy o obszerności 2500 mAh, który znamionuje się dużą wytrzymałością i długim czasem pracy. Na jednym ładowaniu można sprzątać do 60 minut, dzięki czemu można wygodnie odkurzyć całe mieszkanie.

  Szybka konserwacja
  Pojemnik na kurz ma objętość 0,5 l i bardzo szybko się go czyści. Po zapełnieniu starczy nacisnąć przycisk zwalniający, wyjąć pojemnik z korpusu odkurzacza, otworzyć go i opróżnić. Dzięki wysokiej jakości filtrowi HEPA 13 odkurzacz jest adekwatny również dla alergików. Aby utrzymać wysoką produktywność odkurzania, zalecamy regularne sprawdzanie i czyszczenie wszelkich szczotek.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe brązowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Clatronic AKS 832

Clatronic AKS 832 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 832
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  znikome jest przepiękne


  Do czego się przydają takie nieznaczne akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie nieduże mobilne urządzenia do zbierania minimalnych skażeń z niewielkich powierzchni. Posiadają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To idealne dopełniające urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są idealne żeby dotrzeć do małych, ciasnych i trudno przystępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Momentalnie i sprawnie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki niedużym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Za każdym razem gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W przypadku takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba aby było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - kabel przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o wyśmienitych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne nieprzystępne elektroniczne udogodnienia, zostały wytwarzane z reguły po to,prędko poradzić sobie z niepokaźnymi zabrudzeniami na drobnej powierzchni. Lecz nie warto sięgać po pierwszy lepszy z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Mobilny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości marki Clatronic. Wyśmienity design, błogi dla oka. Dokładnie przypasowany kształt, by jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest niebywale lekki, poręczny i sprawny. Zasilany akumulatorowo,ma także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się w pełni można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni skrupulatność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  zastosowany schowek na kabel zasilania 12V
  *Adler AD 7036

Adler AD 7036 Najniższa Cena Online

Adler AD 7036 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7036
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Ręczny Adler AD 7036


  spora sprawność i wygoda


  Nie wiesz czy warto kupować taki odkurzacz? Regularne sprzątanie wymaga jednocześnie i czasu i energii, dlatego warto je jak najszczególniej ułatwić. Odkurzacz pionowy to doskonały sposób na szybkie czyszczenie dywanów, wykładzin, parkietów i wszelkich rodzajów podłóg. Dzięki swej kompaktowej konstrukcji nie zajmie nam dużo miejsca. Stanowi perfekcyjny wybór a zwłaszcza w tych mniejszych mieszkaniach.  Odkurzacze pionowe mają sporo zalet, lecz warto im się przyjrzeć bliżej zanim zadecydujesz, który z nich zabierzesz do domu. Dostępne są odkurzacze z akumulatorem i z zasilaniem elektrycznym. Odkurzacz pionowy ma charakterystyczną konstrukcję, to jakby długa szczotka, która na górze uchwytu ma zamontowany silnik, a także pojemnik na kurz i zabrudzenia.


  Czym się kierować wybierając odkurzacz pionowy? Odkurzacz pionowy to obszerna ulga dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, przecież korzystając z takiego odkurzacza nie trzeba się schylać. Odkurzacz pionowy z ochotą wybierają także posiadacze zwierzaków, prędko sprzątnie sierść z wykładzin, kobierców i twardych powierzchni. Jest komfortowy, lekki, produktywny i dlatego popularność tego typu odkurzaczy rośnie z miesiąca na miesiąc. Ten artykuł to rozwiązanie dla każdego. Odkurzacz istotnie efektywny silnik o nominalnej mocy 800 W. Zasięg pracy odkurzacza ADLER AD 7036 to 7 metrów. Pozwoli nam to komfortowo odkurzyć każde wnętrze w domu, w pracy czy chociażby wnętrze samochodu.  Cechą podkreślającą odkurzacz ADLER AD 7036 jest sensor termiczny, który zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Włącznik/wyłącznik znajduje się w widocznym idostępnym miejscu, co zezwala na szybkie włączanie i wyłączanie odkurzacza. Klamra blokująca uniemożliwia przypadkowemu odłączeniu się pojemnika na kurz. Pojemnik możemy wygodnie odczepić za pomocą przycisku zwalniającego. Filtr i pojemnik na kurz o objętości 1,5l nadają się do mycia pod wodą. Pojemnik jest transparentny, więc na bieżąco widzimy poziom kurzu  Odkurzacz ręczny ADLER AD 7036 to genialny wybór.

  właściwości:
  Bezworkowy
  Filtr i pojemnik nadający się do mycia
  zestaw 3 szt ssawek:
  wąskiej, szerokiej, szczelinowej.
  Lekki i ergonomiczny  Specyfikacja techniczna:
  Zasięg używania 7m
  Moc maksymalna 800W
  objętość pojemnika na kurz 1,5L
  *Milla Home MHV300

Milla Home MHV300 Najniższa Cena Online

Milla Home MHV300 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Milla Home
 • Pełna nazwa odkurzacza: Milla Home MHV300
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz MILLA HOME MHV300 to artykuł, który zostanie doceniony poprzez każdego, kto pragnie błyskawicznie posprzątać otoczenie wokół siebie, w samochodzie lub przyczepie kempingowej....

Xiaomi Dreame V11

Xiaomi Dreame V11 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V11
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Xiaomi Dreame V11 czerwono szary

  Dreame V11 to nowa lepsza wersja Premium odkurzaczy pionowych Dreame wyekwipowana w funkcjonalny wyświetlacz OLED. Model zaopatrzony jest w niemało akcesoriów, które umożliwiają wszechstronne używanie odkurzacza.

  Siła i działanie ssania - Dreame V11:

  Silnik cyklonowy nowej generacji Dreame SPACE 4.0 pracuje z prędkością aż 125000 obrotów na minut. Odkurzacz ma moc 450W, a moc ssąca wynosi do 22kPa (150AW). Ten model wyekwipowany jest w 5-stopniowy poziom dogłębnej filtracji, co pozwala wyłapać nawet najdrobniejszy brud, wychwytuje cząsteczki o wielkości 0.3 mikrona. Konstrukcja urządzenia prosty dostęp do filtra HEPA i jego wyczyszczenie.

  Korzystanie z Dreame V11 jest nad wyraz proste: wystarczy ustawić moc ssania i uruchomić jego działanie przy pomocy spustu. Należy także wspomnieć, iż w tym modelu zapewniono funkcję „Hold", przy pomocy której można odkurzać bez konieczności ciągłego przytrzymywania spustu: po uruchomieniu starczy wcisnąć przycisk z kłódką umieszczoną w górnej części ekranu.

  Projekt i materiały:

  Dreame V11 dzięki niewiele znaczącej wadze zaledwie 1.6 kg jest niezwykle funkcjonalny. Budowa i materiały zastosowane w urządzeniu są wysokiej jakości. Dominującym materiałem jest poliwęglan, a cała konstrukcja jest szara, z wyjątkiem rurki, która posłuży do czyszczenia podłogi i tylnej części, do której została wstawiona.

  Ten model zaopatrzono w barwny wyświetlacz OLED, na którym można zobaczyć główne funkcje związane z zasysaniem, baterią, ładowaniem itp. Oferowany model ma tradycyjny uchwyt, co pozytywnie wpływa na wygodę wykorzystywania. Manewrowość jest wyjątkowo przyjemna, upraszcza ją również zmotoryzowana szczotka, która „odciąża" pracę sprzątających.

  komplet posiada dużo wszechstronnych i komfortowych końcówek, które sprawdzą się w trakcie czyszczenia przeróżnych powierzchni m.in: elektroszczotkę, która wspaniale sprawdzi się przy sprzątaniu np. Dywanów, sof i łóżek, końcówki 2 w 1 - za pomocą których można odkurzyć wszystkie zakamarki i inne trudno przystępne miejsca. Baza pomieści odkurzacz i 2 dopełniające szczotki, co ułatwi przechowywanie i używanie.

  Pojemnik na śmieci ma objętość 0.5l i jest nietrudny do opróżnienia – starczy nad kubłem nacisnąć przycisk i otworzyć pokrywę.

  uzupełniające tryby pracy upraszczające sprzątanie:

  - Tryb ekologiczny: zalecany jest do codziennego użytkowania i w miejscach, gdzie zabrudzenia są lekkie lub niezbyt grube. Udaje mu się zassać nawet najbardziej spójny brud, lecz podłoga będzie kompletnie czysta po 2 lub 3 przejściach.

  - Tryb średni: mocniejszy nie tryb eko wystarcza do codziennego czyszczenia bardziej zabrudzonych powierzchni. Ten tryb jest prawidłowym kompromisem pomiędzy trybami eko a turbo, łącząc dużą moc ssania z żywotnością baterii.

  - Tryb turbo: dąży do wszystkiego, co znajdziesz przed sobą, niezależnie od tego, czy są to zboża, gleba, czy nawet cukier i mąka. Ten tryb wykorzystuje najwyższą siłę ssącą 125000 obr./min.

  Moc i bateria:

  zaimplementowana bateria 3000mAh Dreame V11 jest w stanie zagwarantować doskonałą żywotność, prawdopodobnie jedną z najkorzystniejszych w tej kategorii: w trybie eco możesz używać odkurzacza poprzez około 90 minut na jednym ładowaniu, tryb pośredni umożliwia pracę ok. 30 minut, zaś w najszczególniejszym trybie Turbo czas pracy to ok 10 minut.

  Stan naładowania baterii można kontrolować zarówno poprzez zintegrowany ekran OLED jak i za pomocą trzech niewielkich diod LED umieszczonych zarówno po prawej, jak i lewej stronie odkurzacza.

  OPIS

  sprawność

  • wariant czyszczenia: Suchy
  • Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Cykloniczny

  kompozycja

  • typ pojemnika na kurz: Bez worka
  • pojemność dla brudu suchego: 0,5 l
  • Kolor artykułu: Czerwony Szary
  • typ wyświetlacza: OLED

  Moc

  • Źródło zasilania: Bateria
  • Czas pracy: Do 90 minut
  • Maks. Moc ssania: 150 AW
  • Moc ssania: 22000 Pa
  • zużycie mocy: 450 W
  • objętość baterii: 3000 mAh
  • Czas ładowania: 4 h

  Dreame V11 - wybierz całkowitą funkcjonalność w konkurencyjnej cenie

  Odkurzacz Dreame V11 od Xiaomi to urządzenie ręczne, które uwydatnia się na ogół wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, a co najważniejsze skutecznością. Wszelkie te atrybuty zawdzięcza szeregowi nienagannych parametrów technicznych. Dreame V11 wyposażony jest najczęściej w silnik cyklonowy, który pracować może z szybkością nawet 125 000 obrotów na minutę. To w połączeniu z mocą ssania 150 AW, mocą 450W i 5-stopniowym systemem dokładnej filtracji zapewnia niemal 100% skuteczność w zbieraniu nawet najistotniej mikroskopijnych zanieczyszczeń.

  w dodatku, Dreame V11 zastosowaną baterię o pojemności 3000 mAh szerokie przedłużającą żywotność. Czas pracy odkurzacza uzależniony jest od wybranego trybu. Dreame V11 oferuje trzy tryby pracy, które istotnie ułatwiają sprzątanie. Tryb naturalny zalecany jest do stosowania codziennego - sprawnie usunięcie lekkich zabrudzeń. Maksymalny czas pracy wynosi w tym przypadku 90 minut. Tryb przeciętny to istotnie mocniejsze ssanie, które czyści wyraźnie bardziej zabrudzone powierzchnie; maksymalny czas pracy w tym trybie wynosi 30 minut. Tryb turbo natomiast, dzięki maksymalnej sile ssania eliminuje wszystko, co napotka na swojej drodze; czas pracy wynosi 10 minut.

  budowa odkurzacza Dreame V11 została skrupulatnie przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, by zapewniać maksymalną funkcjonalność. Pojemnik na śmieci ma pojemność 0,5 litra. To stosowna wielkość, która nie wymaga codziennego opróżniania, co gwarantuje wygodę i komfort stosowania. W dodatku, w komplecie, oprócz samego odkurzacza znajduje się sporo akcesoriów upraszczających sprzątanie. Dreame V11 to zatem sprzęt lekki i bogato zaopatrzony, dzięki czemu nie tylko dotrzeć nim można do trudno przystępnych przestrzeni, ale także prosto nim manewrować w trakcie odkurzania wysokich części pomieszczeń.

  gatunkowe materiały, silna moc ssania, pojemna bateria, intuicyjna obsługa i żywotność - to wszystko zyskać można decydując się na zakup Dreame V11.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker PD1820L-QW

Black&Decker PD1820L-QW Najniższa Cena Online

Black&Decker PD1820L-QW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker PD1820L-QW
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Akumulatorowy, ręczny odkurzacz BLACK+DECKER o sprawności pozwalającej na odkurzanie każdej powierzchni w domu i mieszkaniu.

  rozciągliwy wąż o długości 1,5 m i lekka kompozycja umożliwiają odkurzanie choćby trudno przystępnych miejsc.

  Zintegrowana miękka szczotka wyśmienicie nadaje się do finezyjnych powierzchni,
  w trakcie gdy końcówka szczelinowa czyni eliminowanie kurzu i okruchów z poduszek kanapy czy siedzeń samochodowych prostym i miłym.

  Litowo-jonowy akumulator 18 V zagwarantuje równomierną pracę,
  podczas gdy ładowarka Eco smart pozwala na naładowanie akumulatora w 4 godziny.

  Stacja ładująca do przechowywania odkurzacza, a także akcesoriów
  krystaliczny pojemnik na kurz przystępny do czyszczenia
  Ładowanie poniżej 4 godzin
  W zestawie długa i krótka końcówka szczelinowa i miękka szczotka dla szerokiego zakresu prac
  Akumulator 18 V w technologi Li-Ion dla stałej mocy ssania
  unikatowe rozwiązanie, w postaci 1,5m rozciągliwego węża, zezwala na posprzątanie we wszystkich trudnodostępnych miejscach gdzie inne odkurzacze nie mogą się otrzymać
  Boczne otwieranie pojemnika na kurz oznaczają, że nie dotykasz brudu, a trafia on bezpośrednio do kosza na śmieci
  Akumulatorowe zasilanie rozszerza komfort użycia i wszechstronność
  opatentowana technika "silnika osadzonego w filtrze", a także akumulator Li-Ion zezwala na nad wyraz kompaktową budowę odkurzacza
  Funkcja odwirowywania Cyclonic Action i system potrójnej filtracji umożliwiają obszerniejszą sprawność odkurzania i wydłużają żywotność odkurzacza
  progresywny, wysmakowany wygląd pasujący do każdego wnętrza

  Czas pracy 18 min
  Podciśnienie ssania 25 Air Watts
  Typy akumulatorów Li-Ion
  pełna energia akumulatorów (Wh) 27 Wh
  Moc znamionowa 18V
  objętość akumulatora 1.5 Ah
  Przepływ powietrza 1060 l/min
  Podciśnienie zasysania 550 mm słupa wody
  pojemność pojemnika na kurz 560 ml
  Czas ładowania 4 godz.
  Filtr wyjściowy Tak
  wariant ładowarki Baza ładująca
  Wskaźnik stanu naładowania Tak
  Akcesoria w pakiecie Tak
  Działanie typu Cyclonic™ Tak
  odcień Dark Titanium Chrome


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze ręczne. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych odkurzaczy ręcznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy ręczny opinie,
 • dobre odkurzacze domowe ręczne cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami ręcznymi,
 • odkurzacze domowe ręczne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe ręczne, odkurzacz domowy ręczny cena, opinie o odkurzaczach domowych ręcznych, ranking odkurzaczy domowych ręcznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *