Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe automatyczne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy automatyczny. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych automatycznych,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze domowe automatyczne. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami automatycznymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca wspaniałego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją sprawnością. Robot wyposażony został w ulepszony procesor operacyjny dzięki czemu działa efektywnie. Kompletnie nowa szczotka główna, a także boczna, dodatkowo odnowiona smart-głowica myjąca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i precyzyjniejsze, a 14 progresywnych technicznie czujników zagwarantuje skuteczniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najmocniej zaawansowaną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Zezwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, za pomocą algorytmu SLAM. W dodatku konstrukcja lasera została wzbogacona o mechanizm uniemożliwiający możliwości jego uszkodzenia, np. W przypadku uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  nowe oprogramowanie, a także budowa

  Chiński firma postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przyjazność tak szerokiego grona użytkowników. Ulepszenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej i ewidentnie szybciej. Dodatkowo urządzenie wspiera progresywna aplikacja, dzięki której użytkownik może teraz: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w potężnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka najróżniejszych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie prezentuje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika przez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Marka postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza podczas pracy. Urządzenie buduje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych samoczynnych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie posiada funkcje regulacji mocy, która pozwala na użytkownikowi wybranie jednego z czterech stopni siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, lecz też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot ma dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się automatycznemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który równocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie posiada opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak aby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Marka wyposażył Roborocka Black w potężną baterie litowo-jonową która w sytuacji tak szerokiej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz niezbędna. Dzięki akumulatorowi o objętości aż 5200 mAh samoczynny odkurzacz pracuje płynnie poprzez nawet 2,5h. Należy pamiętać jednak,dane te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie stosowania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia albo nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, samoczynny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi podczas pracy przy małej sile zasysającej. Robot jest dyskretny, a także inteligentny. Nie pracuje głośno i nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi proponuje swym klientom nową aplikacje przenośną za sprawą, której użytkownik otrzymuje dostęp do wielu funkcji robota. Postępowe oprogramowanie umożliwia użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej poprzez robota po pierwszym pełnym procesu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy i pozwala na zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% pokaźniejsza gęstość włosia aniżeli w Roborock S5 powoduje, iż szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej sprężyste włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty efektywności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na skażenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica przemywająca

  nowoczesna głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi oferuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się błyskawicznie przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma potrzeby unoszenia robota wystarczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Aby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Zwiększona liczba ramion pozytywnie wpływa na sprawność zagarniania zanieczyszczeń. Zastąpienie włosia sprężysta gumą pozwala na precyzyjniejsze i szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej i siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  ulepszona stacja ładująca modelu S6 Black, zezwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Ulepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W zestawie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, zapobiegająca zamoczeniu podłogi podczas ładowania.


  zestaw gromadzi:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica myjąca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego użytkowania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego korzystania
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  informacje technologiczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,480 l
  • typ filtru: HEPA
  • rozmiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7

  Nowy samoczynny odkurzacz amerykańskiej producenta iRobot. Urządzenie serii i7 w kontraście do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający posiada silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na skażenia do urządzenia. Przejście z iAdapt 2.0 na 3.0 umożliwia iRobot Roomba i7 skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji iRobot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakterystyka pracy, pozycjonują nowość od iRobot jako wysokiej klasy samoczynny odkurzacz.


  iAdapt 3.0

  Nowa odsłona nawigacji iAdapt 3.0, iż Roomba i7 w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, generuje wirtualną mapę obszaru pracy oraz uczy się jejwydajniej poruszać się po Twoim domu. IAdapt 3.0 wykorzystywany w Roombie i7 proponuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście przez iRobot w kolekcji "i" na wyższy system potwierdza iż amerykańska firma w końcu goni konkurencje. Użytkownik może dzisiaj, nie tylko oglądać robota jak sprzątana dodatek wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z samoczynnym odkurzaczem poprzez WiFi.
  Nawigacja optyczna - Smart Mapping

  iRobot w nowej serii robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji za pomocą kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga pokaźnie lepsze rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera umożliwia i7 precyzyjną orientacje w terenie. Pozwala to żeby urządzenie w sytuacji wyczerpania baterii podczas pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana by ją kontynuować.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7 w aplikacje mającą istotnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot stwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Umożliwia to wyboru wnętrza które chcemy, by było w danym momencie posprzątane.cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje w dodatku możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania i włączenia robota. IRobot HOME tworzy raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji efektywność odkurzania robota sprzątającego podczas danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  konwencjonalny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej linii – w koszu na skażenia. Specyficzne dla takiej współpracy podzespołów są wyśmienite efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny ale sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych kolekcji robotów zapewnia stabilną prace automatycznego odkurzacza który gwarantuje wspaniałe efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to czujka umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o pokaźniejszym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to starannym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect wspaniale sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7, zaopatrzony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona , a także położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył równocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji skażeń. Opiera się on z reguły na skutecznej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania obszerniejszych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7 produktywnie filtrują powietrze zatrzymując podczas pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wyprodukowane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, efektywnie pochłaniają skażenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich serii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się także kolorem. Produktywne odkurzanie iRobot Roomba i7 opiera się na pracy szczotek głównych są one nad wyraz ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zapewnia im wyśmienite efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania wspaniale „rozczesuje" dywany i wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na obecność tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7 podczas sprzątania stosuje specjalnie dobrany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium wykorzystywane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7 wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, rozpoczyna odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je powiększając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się nadzwyczajnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7 by sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7 zaopatrzony jest w typowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieustannie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na skażenia

  szeroka zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek tworzący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. Umożliwiło również konserwacje pojemnika na skażenia poprzez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach serii i7 baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Roomba 980 została znacznie zmniejszona. Bateria zastosowana w nowym samoczynny odkurzaczu iRobot oferuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zagwarantuje brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie ogranicza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion używana w większości akumulatorów drobnego kalibru, idealnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na przenośnym ustawieniu (z precyzyjnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7. Poprawnie zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W sytuacji gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7 (i7158)
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7
  • Zintegrowana stacja dokująca
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób stosowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


Xiaomi MoP2

Xiaomi MoP2 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe granatowe. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi MoP2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi MoP2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra Czarny Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra to nowe podejście do inteligentnego sprzątania - Najwyższa moc czyszczenia, samoczynne opróżnianie pojemnika na kurz (Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie) Opróżnij pojemnik w 10 sekund Dwukanałowa kompozycja do zbierania kurzu i przepływ powietrza 16500 Pa do prędkiego opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  samoczynny mechanizm zbierania kurzu może uniemożliwiać zatykaniu się z wyższą wydajnością, zapewniając, iż odkurzacz może działać płynnie i sprawnie poprzez cały czas. Stacja dokująca do automatycznego opróżniania sprzedawana oddzielnie.

  Worek na kurz o wielkiej objętości 4L Oprócz tego, iż Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra jest przystępny w użyciu i nietrudny do przenoszenia, worek na kurz ma 10 razy większą objętość niżeli pojemnik do automatycznego opróżniania.

  Stacja dokująca do automatycznego opróżniania sprzedawana oddzielnie. Super moc ssania 4000 Pa Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra został wyekwipowany w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, gwarantuje długookresowe, silne ssanie, aby oczyścić kurz, sierść zwierząt i skażenia z pęknięć, szczelin i pod łóżkiem.

  Wykorzystuje pojemnik na kurz o pokaźnej pojemności 550 ml. Przypasuj moc ssania z czterech przystępnych poziomów. Trwała i długa żywotność baterii Akumulator o sporej obszerności 5200 mAh pozwoli na wyczyszczenie mieszkania bez zapotrzebowania częstego ładowania odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  Spełnij rozmaite potrzeby w zakresie sprzątania Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultraposiada inteligentny, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę powoduje, że woda będzie dozowana równomiernie, uniemożliwia wyciekom a także obsługuje trzystopniową kontrolę przepływu wody,precyzyjnie wyczyścić podłogę w domu.

  Aktywne unikanie przeszkód Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra wyekwipowany jest w technikę unikania przeszkód 3D, może namierzać kontury dziecięcych zabawek, przewodów i innych przeszkód i odpowiednio wcześniej zwalniać by je ominąć dzięki czemu uniemożliwia kolizji i plątaninie.

  Unika utknięcia pod szafkami Przedni detektor ToF może starannie namierzać dane przestrzenne i natychmiast unikać wąskich obszarów poniżej wysokości odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra. Bezpieczne sprzątanie przy schodach czujka klifu pod robotem natychmiast mierzy wysokość spadku.

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra zbliżając się do krawędzi stopnia, zatrzymuje się i obraca bez ryzyka spadku ze schodów. Skrupulatne skanowanie i sprawne pokrycie technologia nawigacji laserowej LDS nowej generacji dokładnie skanuje środowisko domowe i Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra natychmiast odwzorowuje rzeczywisty wzór.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  OPIS PRODUCENTA Roomba i3 (i3152) Robot odkurzający Robot odkurzający iRobot Roomba i3 (i3152) z funkcją mapowania i łączności Wi-Fi. 2 gumowe szczotki do wszelkich powierzchni.
  • Inteligentna nawigacja liniowa
  • idealny dla właścicieli zwierząt domowych
  • Personalizowane sugestie sprzątania
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania
  • Kompatybilność z asystentami głosowymi

  zobacz iRobot Roomba i3 w akcji marka iRobot ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji, a na całym świecie sprzedała ponad 30 milionów robotów domowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz urządzenie Roomba, Braava czy oba – Twoje podłogi otrzymają specjalistyczną opiekę, której potrzebują.
  Porusza się celowo i logicznie Inteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki monitorowania podłogi do celowego i logicznego sprzątania podłóg w równych rzędach. Gdy akumulator jest bliski rozładowania, robot jedzie do stacji dokującej, ładuje się, a następnie wznawia sprzątanie od miejsca, w którym zostało przerwane, dzięki temu cały Twój dom będzie za każdym razem lśnił czystością. Brud nie ma szans Wciąga uporczywy brud i zanieczyszczenia dzięki 3-stopniowemu systemowi sprzątania, który wykorzystuje podwójne gumowe szczotki do wszystkich powierzchni, szczotkę do sprzątania przy krawędziach i w narożnikach i 10-krotnie pokaźniejszą siłę zasysania podnoszącego*.
  Jedzie tylko tam, gdzie jest potrzebny technologia Reactive detektor broni robota przed zaklinowaniem, a Dirt Detect pozwala mu zintensyfikować sprzątanie tam, gdzie jest ono najszczególniej niezbędne, tj. W najistotniej zabrudzonych miejscach w domu. Sprzątaj bez kiwnięcia palcem Rób dalej to, co robisz. Za pomocą aplikacji iRobot lub asystenta głosowego Google lub Alexa** po prostu powiedz, że robot ma posprzątać – i gotowe.
  wspaniały duet sprzątający Dzięki technologii Imprint Link robot odkurzający Roomba i3 i robot mopujący Braava jet m6 mogą wyśmienicie ze sobą współpracować. Starannie posprzątają podłogi w Twoim domu, a Ty nie musisz choćby kiwnąć palcem.
  Ciągle staje się lepszy W firmie iRobot stale ulepszamy oprogramowanie robotów, wykorzystując najnowsze technologie i rewolucyjne funkcje***. Regularnie wysyłamy je bezpośrednio do Twoich robotów, aby stawały się coraz ulepszone.
  bezawaryjność poparta usługami – to nasze zobowiązanie dotyczące robotów formujemy trwałe roboty z myślą o Twoim komforcie i ich bezusterkowości. Nasza obsługa klienta za każdym razem chętnie Ci pomoże. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie albo za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów i postaramy się jak najszybciej przywrócić funkcjonalność robota.
  Twoja prywatność jest naszym priorytetem Dokładamy wszystkich starań, by zapewnić najwyższe standardy ochrony prywatności; Twoje informacje są prywatne, bezpieczne i są użytkowane do poprawy jakości usług, funkcjonalności i produktywności robota.
  Oryginalne części Robot odkurzający Roomba ma modułową budowę, większość części można w miarę upływu czasu wymienić, aby wydłużyć żywotność robota Roomba, a akcesoria, takie jak świeże filtry i wirtualne ściany można dokupić osobno. Dzięki oryginalnym częściom producenta iRobot jakość robota Roomby pozostaje zabezpieczona.
  atrybuty towaru iRobot Roomba i3 I315240 dane techniczne
  wyznaczone
  Funkcje
  informacje fizyczne
  Zasilanie

Midea S8

Midea S8 Najniższa Cena Online

Midea S8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea S8
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Cicha praca:tak;Czas pracy:180 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, przeszkód;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja mopa, kontrola ilości wody, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;pojemność zbiornika:4,5 l;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, kabel zasilania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka uniemożliwiająca wplątywaniu się włosów;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu praktycznych robotów do codziennego użytku. Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba i roboty mopujące Braava.

  Ale w naszej technice nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego sposobu, żeby sprzątać szybciej i skuteczniej. Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie Robot sprzątający Roomba s9+ ze stacją Clean Base automatycznie eliminuje brud, przenosząc komfort na wyższy poziom.

  Kurz i brud zebrany do pojemnika robota jest automatycznie opróżniany się do szczelnego worka, który zawiera zawartość do 30 pojemników, dzięki temu nie musisz myśleć o odkurzaniu poprzez kilka tygodni. Bierze na siebie brudną robotę Worek na brud, który zamyka się przy wyjmowaniu ze stacji dokującej, posiada zawartość do 30 pojemników z brudem, kurzem, włosami i sierścią zwierząt.

  Worek możeszusunąć bez wzbudzania obłoków kurzu. Zwiększona moc ssąca Wysoka sprawność robota sprzątającego Roomba s9+ opiera się na zastrzeżonym 3-stopniowym systemie sprzątania. Wykorzystuje on dwie szczotki gumowe i ssanie z 40x pokaźniejszą mocą ssącą, by wyciągnąć osadzony brud, zanieczyszczenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

  technika Perfect Edge Robot Roomba s9+ znajduje ukryte zabrudzenia, a kompozycja do maksymalnie skrupulatnego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników staranne sprzątanie choćby w najtrudniej przystępnych miejscach.

  Inteligentne Mapy Imprint iRobot Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™, by poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza. Zapamiętuje do 10 planów pięter, więc wie, której mapy użyć.

  technologia vSLAM Dzięki progresywnej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM® robot zawiera ponad 230 400 punktów informacji na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia starannej mapy Twojego domu.

  najlepszy dla posiadaczy zwierząt Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek. Dzięki wyjątkowej konstrukcji nie dopuszczają one do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

  Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni 30% szersze dwie gumowe szczotki główne skrupulatniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i zaopatrzona w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami rozmaitego typu – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

  technologia Imprint Link Robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie automatycznie robot mopujący inicjuje pracę bez jaki...


Midea I5C

Midea I5C Najniższa Cena Online

Midea I5C - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea I5C
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz automatyczny i5c

  • Moc 4000pa
  • Piot zdalnego sterowania
  • Zbiornik na wodę

  Sterownie aplikacją
  Łatwe ustawianie i monitorowanie trybów odkurzania z poziomu aplikacji

  System nawigacji G-slam

  • Inteligentna ścieżka planowania
  • obszerniejszy obszar odkurzania
  • Wysoka efektywność odkurzania

  Wysoka sprawność

  • Silnik bldc 4000pa o pokaźnej mocy i prędkości.
  • Opływowy kanał powietrza ogranicza utratę mocy ssania.
  • konstrukcja potrójnej filtracji wychwytuje większość zakurzonych alergenów.

  3 stopnie mocy
  Zaprojektowany z silnikiem o mocy 4000pa, wykorzystuje szczotkę walcową w połączeniu z podwójnymi szczotkami bocznymi, aby atakować wszystko, od niepokaźnych cząstek po duże zanieczyszczenia na twardej podłodze i płytkach podłogowych.

  System czyszczenia 4w1
  Zamiata, zbiera, odkurza, myje:

  • Szczotka boczna
  • Szczotka walcowa
  • Kółka
  • Mop

  Elektroniczny zbiornik na wodę
  Pozwala uniknąć uszkodzenia dywanu albo drewnianej podłogi, 3 poziomy dozowania wody

  3 tryby czyszczenia

  • Miejscowe
  • Zygzak
  • Krawędzie

  Bateria litowa o znacznej obszerności 2600mah
  Maksymalny czas pracy do 140 min, ponad 120 m powierzchni na raz. (dane laboratoryjne midea).

  Funkcja samoładowania
  samoczynny powrót do stacji dokującej, gdy poziom naładowania baterii jest niski.

  Tryby:

  • Tryb eco z mocą ssania 600pa łatwe odkurzanie śladowych cząstek i kurzu
  • Tryb charakterystyczny z mocą ssania 1200pa prosto odkurza sierść i włosy
  • Tryb turbo z mocą ssania 4000pa nietrudne odkurzanie ziaren m&m i innych skażeń

Viomi AlPHa 2 Pro

Viomi AlPHa 2 Pro Najniższa Cena Online

Viomi AlPHa 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi AlPHa 2 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:120 min.;Czas pracy:200 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja mopa, inteligentne wykrywanie brudu, kontrola ilości wody, pauza/tryb wznawiania, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:samoczynne przypasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-złoty;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;pojemność zbiornika:0,32 litra;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:10 jednorazowych nakładek do mopowania, 2 nakładki mopa, 3 worki, stacja samooczyszczająca, szczoteczka do czyszczenia;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,5 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna, Wi-Fi;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Emerio. Ranking TOP10 modeli

Moneual MS200

Moneual MS200 Najniższa Cena Online

Moneual MS200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Moneual
 • Pełna nazwa odkurzacza: Moneual MS200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Moneual Monspin MS200 White Series

  Moneual Monspin MS200 to istotnie cichy sprawny robot myjący. Produkowany z ogromną precyzją należy do White Series. Idealna technologia sprzątania rotacyjnego oraz progresywne algorytmy jazdy, a także wytrzymała bateria, rewelacyjne rezultaty sprzątania.  Rotacyjny tryb pracy

  technologia sprzątania, zastosowana w Monspinie skupia się na prędkich ruchach rotacyjnych całego robota. MS200 wykonuje ok. 200 obrotów na minutę. Mechanika pracy urządzenia zagwarantuje nie tylko świetne eliminowanie zanieczyszczeń po poprzez wchłanianie ich w mikrofibreteż polerowanie obszaru sprzątania. Podłogi stają się czyste oraz pokaźnie odświeżone.


  Mikrofibra

  nadzwyczajna nakładka z mikrofibry jest głównym sprawcą wydajności sprzątania jaką dysponuje Monspin. Tworzona z najwyższej jakości materiałów, wyśmienicie wchłania skażenia - nie rozmazując ich po podłodze. Wyśmienita struktura mikrofibry zapewnia długa żywotność materiału, a jej uniwersalność zezwala na luźne pranie w pralce (do tem. 40°C).
  Głowica myjąca

  produkowana z mocnych tworzyw poliwęglanowych, rewelacyjnie współgra z robotem. Mocne mocowanie niweluje ryzyko utraty jej przyczepności do MS200 podczas pracy. Mogąca pomieścić 150 ml. Wody, w trakcie pracy genialnie przepuszcza ją poprzez sączki na mikrofibre tak żeby pozostawała stale świeża. Zaopatrzona w specjalne rzepy mocujące, utrzymuje nakładkę z mirofibry stale przy sobie. Znakomita integracja nakładki z głowicą gwarantuje, skrupulatność i precyzję sprzątania.


  Akumulator Li-FeOP4

  Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy odpowiedzialny jest za dostarczanie energii MS200 w trakcie pracy. Brak efektu pamięci gwarantuje zachowanie długości cyklu sprzątania mimo eksploatacji baterii.


  automatyczny tryb pracy

  Monspin porusza się według własnych algorytmów łącząc wszystkie tryby, a także zmieniając je stosownie do położenia. Robot wykonuje spiralne ruchy, płynie przechodząc między trybami. Samoczynny system pracy gwarantuje staranne pokrycie powierzchni sprzątanej.


  Tryb pracy - corner

  Robot mopujący wykorzystuje specjalne czujniki mające za zadanie utrzymywać tor jady robota tak by poruszać się wzdłuż ścian po obwodzie wnętrza. Tryb ten pomaga urządzeniu w starannym rekompensowaniu zanieczyszczeń z rogów i krawędzi pomieszczeń.
  Tryb sprzątania - punktowy

  Moneual Monspin MS200 rozpoczyna prace w wybranym punkcie, zatacza koła systematycznie zwiększając ich obwód. Tryb ten zapewnia pełne skupienie pracy urządzenia na wybranym poprzez użytkownika niewielkim obszarze.  Pilot zdalnego sterowania

  komfortowy w użyciu pilot pozwala na sterowanie robotem z odległości 5 metrów. Pozwala włączyć/wyłączyć urządzenie, start/stop, obsługę manualną i włączenie pozostałych trybów.


  Czujniki spadku

  Robot posiada dwa czujniki spadku, które wykrywają różnicę stopni. Monspin MS200 nie spadnie ze schodów albo wyższego progu. Progresywna technika w jaką Monspin został wyekwipowany, zagwarantuje płynność jazdy, wydajność pracy, bezpieczeństwo robota oraz otoczenia.


  pakiet mieści:
  • Moneual Monspin MS200
  • Akumulator Li-FePO4 (w urządzeniu)
  • Dwie mistrzowskie nakładki z mikrofibry
  • Pojemnik na wode
  • Narzędzie do czyszczenia
  • Miarka do nalewania wody
  • Zderzak zabezpieczający
  • Pilot
  • Dwie baterie AAA
  • Polska karta gwarancyjna


  informacje technologiczne:

  • Producent: Moneual
  • Model: Monspin MS200 White Series
  • Czas pracy: 90 minut
  • Czas ładowania: 120 minut
  • pojemność zbiornika na wodę: 150 ml.
  • rozmiary:
  • średnica: 26 cm
  • wysokość: 12,6 cm ( wraz z założoną głowicą i nakładką myjącą)
  • Gwarancja: 2 lata / 24 miesiące


Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma szczególnie wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej pojemności utrzyma robota w ruchu poprzez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną prawidłową cechą Xiaomi jest to, iż możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i proces czyszczenia przy pomocy aplikacji mobilnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest zaopatrzony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o obszernej obszerności do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy klasyczny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz równocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Solidny silnik Podstawą każdego prawidłowej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został wyekwipowany w potężny silnik japońskiej producenta Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Mocny silnik jest bardzo ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach albo podczas odkurzania wzdłuż ścian, co jest klasyczną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy niewielka szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został wyekwipowany Mi Robot Vacuum Mop Pro jest mocny oraz energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam lokalizuje stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% w trakcie odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie precyzyjnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz samoczynny Xiaomi Mi znakomicie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele i niewiele znaczące progi nie będą problemem.

  w dodatku drobna wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został zaopatrzony w najnowocześniejszą technologię laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń choćby w całkowitej ciemności.

  przy pomocy szczególnie starannego algorytmu SLAM tworzy i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najistotniej efektywny sposób czyszczenia. Sterowanie przez aplikację przenośną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie choćby gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja świetnie nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  informacje techniczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa pojemność pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe objętość baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne dopełniające dane: Aplikacja mobilna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza detektor klifu czujnik kolizji czujka LDS – laserowe skanowanie wnętrza sensor przyspieszenia czujka radarowy czujnik ściany sensor spadania sensor zapełnienia pojemnika prędkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa konstrukcja Mopowanie komplet: Odkurzacz dedykowana stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa przewód zasilający Instrukcja obsługiInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze roboty. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy automatyczny opinie,
 • dobre odkurzacze domowe automatyczne cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami automatycznymi,
 • odkurzacze domowe automatyczne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe automatyczne, odkurzacz domowy automatyczny cena, opinie o odkurzaczach domowych automatycznych, ranking odkurzaczy domowych automatycznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.