Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe automatyczne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy automatyczny. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych automatycznych,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze domowe automatyczne. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami automatycznymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7

  Nowy samoczynny odkurzacz amerykańskiej producenta iRobot. Urządzenie serii i7 w kontraście do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający posiada silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na skażenia do urządzenia. Przejście z iAdapt 2.0 na 3.0 umożliwia iRobot Roomba i7 skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji iRobot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakterystyka pracy, pozycjonują nowość od iRobot jako wysokiej klasy samoczynny odkurzacz.


  iAdapt 3.0

  Nowa odsłona nawigacji iAdapt 3.0, iż Roomba i7 w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, generuje wirtualną mapę obszaru pracy oraz uczy się jejwydajniej poruszać się po Twoim domu. IAdapt 3.0 wykorzystywany w Roombie i7 proponuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście przez iRobot w kolekcji "i" na wyższy system potwierdza iż amerykańska firma w końcu goni konkurencje. Użytkownik może dzisiaj, nie tylko oglądać robota jak sprzątana dodatek wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z samoczynnym odkurzaczem poprzez WiFi.
  Nawigacja optyczna - Smart Mapping

  iRobot w nowej serii robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji za pomocą kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga pokaźnie lepsze rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera umożliwia i7 precyzyjną orientacje w terenie. Pozwala to żeby urządzenie w sytuacji wyczerpania baterii podczas pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana by ją kontynuować.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7 w aplikacje mającą istotnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot stwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Umożliwia to wyboru wnętrza które chcemy, by było w danym momencie posprzątane.cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje w dodatku możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania i włączenia robota. IRobot HOME tworzy raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji efektywność odkurzania robota sprzątającego podczas danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  konwencjonalny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej linii – w koszu na skażenia. Specyficzne dla takiej współpracy podzespołów są wyśmienite efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny ale sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych kolekcji robotów zapewnia stabilną prace automatycznego odkurzacza który gwarantuje wspaniałe efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to czujka umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o pokaźniejszym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to starannym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect wspaniale sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7, zaopatrzony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona , a także położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył równocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji skażeń. Opiera się on z reguły na skutecznej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania obszerniejszych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7 produktywnie filtrują powietrze zatrzymując podczas pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wyprodukowane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, efektywnie pochłaniają skażenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich serii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się także kolorem. Produktywne odkurzanie iRobot Roomba i7 opiera się na pracy szczotek głównych są one nad wyraz ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zapewnia im wyśmienite efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania wspaniale „rozczesuje" dywany i wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na obecność tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7 podczas sprzątania stosuje specjalnie dobrany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium wykorzystywane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7 wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, rozpoczyna odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je powiększając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się nadzwyczajnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7 by sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7 zaopatrzony jest w typowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieustannie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na skażenia

  szeroka zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek tworzący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. Umożliwiło również konserwacje pojemnika na skażenia poprzez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach serii i7 baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Roomba 980 została znacznie zmniejszona. Bateria zastosowana w nowym samoczynny odkurzaczu iRobot oferuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zagwarantuje brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie ogranicza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion używana w większości akumulatorów drobnego kalibru, idealnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na przenośnym ustawieniu (z precyzyjnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7. Poprawnie zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W sytuacji gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7
  • Zintegrowana stacja dokująca
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.


  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i7 w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca wspaniałego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją sprawnością. Robot wyposażony został w ulepszony procesor operacyjny dzięki czemu działa efektywnie. Kompletnie nowa szczotka główna, a także boczna, dodatkowo odnowiona smart-głowica myjąca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i precyzyjniejsze, a 14 progresywnych technicznie czujników zagwarantuje skuteczniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najmocniej zaawansowaną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Zezwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, za pomocą algorytmu SLAM. W dodatku konstrukcja lasera została wzbogacona o mechanizm uniemożliwiający możliwości jego uszkodzenia, np. W przypadku uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  nowe oprogramowanie, a także budowa

  Chiński firma postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przyjazność tak szerokiego grona użytkowników. Ulepszenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej i ewidentnie szybciej. Dodatkowo urządzenie wspiera progresywna aplikacja, dzięki której użytkownik może teraz: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w potężnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka najróżniejszych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie prezentuje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika przez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Marka postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza podczas pracy. Urządzenie buduje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych samoczynnych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie posiada funkcje regulacji mocy, która pozwala na użytkownikowi wybranie jednego z czterech stopni siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, lecz też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot ma dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się automatycznemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który równocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie posiada opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak aby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Marka wyposażył Roborocka Black w potężną baterie litowo-jonową która w sytuacji tak szerokiej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz niezbędna. Dzięki akumulatorowi o objętości aż 5200 mAh samoczynny odkurzacz pracuje płynnie poprzez nawet 2,5h. Należy pamiętać jednak,dane te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie stosowania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia albo nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, samoczynny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi podczas pracy przy małej sile zasysającej. Robot jest dyskretny, a także inteligentny. Nie pracuje głośno i nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi proponuje swym klientom nową aplikacje przenośną za sprawą, której użytkownik otrzymuje dostęp do wielu funkcji robota. Postępowe oprogramowanie umożliwia użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej poprzez robota po pierwszym pełnym procesu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy i pozwala na zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% pokaźniejsza gęstość włosia aniżeli w Roborock S5 powoduje, iż szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej sprężyste włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty efektywności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na skażenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica przemywająca

  nowoczesna głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi oferuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się błyskawicznie przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma potrzeby unoszenia robota wystarczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Aby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Zwiększona liczba ramion pozytywnie wpływa na sprawność zagarniania zanieczyszczeń. Zastąpienie włosia sprężysta gumą pozwala na precyzyjniejsze i szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej i siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  ulepszona stacja ładująca modelu S6 Black, zezwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Ulepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W zestawie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, zapobiegająca zamoczeniu podłogi podczas ładowania.


  zestaw gromadzi:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica myjąca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego użytkowania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego korzystania
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  informacje technologiczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,480 l
  • typ filtru: HEPA
  • rozmiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma szczególnie wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej pojemności utrzyma robota w ruchu poprzez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną prawidłową cechą Xiaomi jest to, iż możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i proces czyszczenia przy pomocy aplikacji mobilnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest zaopatrzony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o obszernej obszerności do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy klasyczny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz równocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Solidny silnik Podstawą każdego prawidłowej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został wyekwipowany w potężny silnik japońskiej producenta Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Mocny silnik jest bardzo ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach albo podczas odkurzania wzdłuż ścian, co jest klasyczną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy niewielka szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został wyekwipowany Mi Robot Vacuum Mop Pro jest mocny oraz energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam lokalizuje stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% w trakcie odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie precyzyjnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz samoczynny Xiaomi Mi znakomicie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele i niewiele znaczące progi nie będą problemem.

  w dodatku drobna wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został zaopatrzony w najnowocześniejszą technologię laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń choćby w całkowitej ciemności.

  przy pomocy szczególnie starannego algorytmu SLAM tworzy i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najistotniej efektywny sposób czyszczenia. Sterowanie przez aplikację przenośną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie choćby gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja świetnie nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  informacje techniczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa pojemność pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe objętość baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne dopełniające dane: Aplikacja mobilna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza detektor klifu czujnik kolizji czujka LDS – laserowe skanowanie wnętrza sensor przyspieszenia czujka radarowy czujnik ściany sensor spadania sensor zapełnienia pojemnika prędkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa konstrukcja Mopowanie komplet: Odkurzacz dedykowana stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa przewód zasilający Instrukcja obsługi


iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu praktycznych robotów do codziennego użytku. Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba i roboty mopujące Braava.

  Ale w naszej technice nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego sposobu, żeby sprzątać szybciej i skuteczniej. Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie Robot sprzątający Roomba s9+ ze stacją Clean Base automatycznie eliminuje brud, przenosząc komfort na wyższy poziom.

  Kurz i brud zebrany do pojemnika robota jest automatycznie opróżniany się do szczelnego worka, który zawiera zawartość do 30 pojemników, dzięki temu nie musisz myśleć o odkurzaniu poprzez kilka tygodni. Bierze na siebie brudną robotę Worek na brud, który zamyka się przy wyjmowaniu ze stacji dokującej, posiada zawartość do 30 pojemników z brudem, kurzem, włosami i sierścią zwierząt.

  Worek możeszusunąć bez wzbudzania obłoków kurzu. Zwiększona moc ssąca Wysoka sprawność robota sprzątającego Roomba s9+ opiera się na zastrzeżonym 3-stopniowym systemie sprzątania. Wykorzystuje on dwie szczotki gumowe i ssanie z 40x pokaźniejszą mocą ssącą, by wyciągnąć osadzony brud, zanieczyszczenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

  technika Perfect Edge Robot Roomba s9+ znajduje ukryte zabrudzenia, a kompozycja do maksymalnie skrupulatnego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników staranne sprzątanie choćby w najtrudniej przystępnych miejscach.

  Inteligentne Mapy Imprint iRobot Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™, by poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza. Zapamiętuje do 10 planów pięter, więc wie, której mapy użyć.

  technologia vSLAM Dzięki progresywnej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM® robot zawiera ponad 230 400 punktów informacji na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia starannej mapy Twojego domu.

  najlepszy dla posiadaczy zwierząt Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek. Dzięki wyjątkowej konstrukcji nie dopuszczają one do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

  Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni 30% szersze dwie gumowe szczotki główne skrupulatniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i zaopatrzona w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami rozmaitego typu – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

  technologia Imprint Link Robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie automatycznie robot mopujący inicjuje pracę bez jaki...


iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba i3 samoczynny odkurzacz

  Odkurzacz iRobot Roomba i3 to urządzenie, które sprosta wszystkim wymaganiom osób ceniących sobie komfort i wygodę. skrupulatnie i efektywnie eliminuje brud, kurz i sierść z podłóg. Asygnowana aplikacja umożliwia zdalne zarządzanie robotem sprzątającym w sposób adekwatny dla Twojego domu.


  prekursorski Desing

  Masz dość połyskujących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym tkaninę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców, a także gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura umożliwia zrównoważeniejszy chwyt samoczynnego odkurzacza. IRobot Roomba i3, to postępowy robot sprzątający, dzięki któremu będziesz radować się czystymi podłogami w całym domu. Nad wyraz intuicyjna i prosta obsługa pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to konieczne.

  Urządzenie w górnej części pokrywy zaopatrzone jest w trzy przyciski:

  • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
  • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
  • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


  Inteligentne sprzątanie

  Mimo braku wyposażenia w standardową nawigacje vSlam ( kamera ), automatyczny odkurzacz iRobot Roomba i3 ma nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wyodrębnioną przez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii w trakcie odkurzania, Roomba i3 powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie zapoczątkuje sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

  iRobot Roomba i3 nie stwarza i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co w konsekwencji przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszelkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie lub za pośrednictwem telefonu proponuje także włączenie funkcji SPOT. Robota swobodnie można przenosić między piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, starczy wcisnąć CLEAN i samoczynny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


  Potrójny system sprzątania AeroForce

  typowy dla robota sprzątającego iRobot Roomba, cykl sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej linii w koszu na skażenia.

  Robot sprzątający zaopatrzony jest w dwie gumowe szczotki, które gwarantują wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które zmniejszają produktywność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dopasowuje się do powierzchni. Nie ma znaczenia, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3 dostosowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, gwarantując maksimum staranności.

  Potrójny system AeroForce powoduje, że 3-ramienna szczotka boczna wygarnia zanieczyszczenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym zanieczyszczenia zasysane są do pojemnika na śmieci.


  Filtr powietrza

  producent w trosce o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3 w filtr umieszczony w koszu na skażenia blisko silnika. Filtr powietrza wyłapuje, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej aniżeli 10 mikronów, dzięki temu zniża liczba alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3 jest idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi, wielbicieli zwierząt, czy alergików. Dlatego niezwykle ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na zanieczyszczenia oraz jego podmiana w momencie wyeksploatowania.


  Akumulator Li-ion iRobot

  iRobot Roomba i3 wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o objętości 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni poprzez około 75min. w momencie wyczerpania się energii, samoczynny odkurzacz wróci na stacje dokującą, żeby się doładować, po czym automatycznie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym cyklu sprzątania wszystkich pomieszczeń, Roomba i3 wróci automatycznie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


  DirtDetect – intensywne czyszczenie
  bardziej zanieczyszczonych miejsc

  Robot sprzątający za pomocą czujników akustycznych potrafi wskazać miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki czemu otrzymujemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta znakomicie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie skażenia gromadzą się znacznie łatwiej. IRobot Roomba i3 wykrywa miejsca stanowczo eksploatowane i zwiększa w nich intensywność odkurzania.


  Funkcja SPOT

  Polega na jednorazowym niedługim zadaniu. automatyczny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie zawsze pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego również ta opcja może być wyjątkowo konieczna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie marnotrawiąc nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji przenośne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalne włączenia robota;
  • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
  • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
  • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

  Mimo, iż iRobot Roomba i3 nie stwarza i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni podczas jego przejazdu, a także miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


  Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

  iRobot Roomba i3 wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które dostępne są w aplikacji iRobot Home, a także środowisku iRobot Genius. Oparte o sztuczną inteligencję rozwiązanie, umożliwia samoczynnemu odkurzaczowi rekomendowanie w aplikacji mobilnej iRobot HOME stosownych rozwiązań w oparciu o informacje z wykonanych cykli sprzątania, a także nawyki domowników. Przykładowo będą to polecane harmonogramy sprzątania, w oparciu o wytwarzane już cykle pracy, czy sugestie wykonywania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

  Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one dostępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są poprzez platformę iRobot Genius, a także aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3 może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot rozpocznie cykl odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


  Google Assistant i Amazon Alexa

  iRobot Roomba i3 możemy także podłączyć do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem adekwatnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, żeby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie lub powrót do stacji dokującej.


  technologia Imprint Link - Duet
  z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3 i robot mop Braava jet m6 łączą siły, żeby odkurzać, a następnie myć automatycznie w znakomitej kolejności. Zagwarantuje komunikację między robotami,automatycznie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava początkuje cykl mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie możliwe jest ponadto wskazanie poszczególnego wnętrza do posprzątania.

  Cliff Detect - czujniki spadku

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3 są te odpowiedzialne za kompensowanie ryzyka upadku samoczynnego odkurzacza ze schodów czy też innych krawędzi.

  Dzięki nim bezpieczeństwo i precyzyjność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba i3 obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

  • Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. Typowo stosuje się daną funkcję w sytuacji, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak aby Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

  Więcej danych wynajdziesz w opisie produktu: Wirtualna ściana Dual Mode


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba i3
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • Dodatkowy filtr
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • 3-letnia bezpłatnA GWARNCJA
  Specyfikacja
  • Czas pracy - 75min.
  • objętość zbiornika na kurz - 0.4l.
  • Poziom hałasu - 69db.
  • Wysokość - 9,5cm.
  • Średnica - 33,5cm.
  • Waga - 3,2kg.
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Możliwość wykorzystywania Wirtualnych Ścian Dual Mode
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator Li-Ion 1800mAh
  • Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba i3 w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe niebieskie do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo automatyczny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia w trakcie jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest też pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zaimplementowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian, a także za wygarnianie zanieczyszczeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci samoczynnego odkurzania i odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni podczas jednego przejazdu.


  automatyczne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo usuwa kurz, brud, piasek i innego rodzaju zanieczyszczenia przy użyciu szczotki głównej w zarysie litery V wspieranej silnikiem budującym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku odszukamy dodatkowo filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dopasowania do własnych potrzeb 1 z 2 poziomów zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu robota sprzątającego. Aby uzyskać tę funkcję, do automatycznego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy przemywającej, która znajduje się w pakiecie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  wielki zbiornik na wodę o pojemności 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Zezwala na komfortową i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego dopełniania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej w trakcie sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość dostosowania do własnych potrzeb 1 z 3 stopni nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy automatycznie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, żeby być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może swobodnie pracować podczas Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, że spadnie nam ze schodów, ponieważ zaopatrzony jest w dodatku w czujniki spadku, co mu zezwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za wydajne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian oraz z trudnodostępnych zakamarków efektywnie wspomagają cały cykl czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google, a także Amazon Alexa i produkowana zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  automatyczny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy dobrane do Naszych potrzeb. Poleca również rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Uzupełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin lub w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy komplet szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • darmowA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim


Ecovacs Deebot X1 Omni

Ecovacs Deebot X1 Omni Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 Omni - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 Omni
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Najnowocześniejszy robot do sprzątania powierzchni, umożliwiający odkurzanie i mopowanie bez stosowania dłoni. DEEBOT X1 OMNI to pierwsze w pełni samoczynne urządzenie tego typu, dzięki wielofunkcyjnej stacji OMNI Station i możliwości sterowania głosem. Stacja rodzaju "wszystko w jednym" automatycznie pierze i suszy ścierki do mopowania oraz samodzielnie uzupełnia czystą wodę....

Roborock S7

Roborock S7 Najniższa Cena Online

Roborock S7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roborock S7 (Czarny)

  - technologia sonicznego mycia podłóg,
  - Inteligentnie unoszony mop,
  - Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów,
  - Nowa, w pełni gumowa, szczotka główna,
  - ulepszona, „pływająca" szczotka,
  - Nawigacja LiDAR
  - Cicha praca 67 dB,
  - Wysoka moc ssąca 2500 Pa,
  - Aplikacja w języku polskim.

  Prosta obsługa za pomocą aplikacji Roborock


  Zarządzaj komfortowo swoim robotem dzięki dedykowanej aplikacji Roborock, przystępnej
  w języku polskim, którą zainstalujesz na swym telefonie.

  Mapowanie wielopoziomowe


  Dzięki możliwości zapisania wielu map, możesz używać swojego robota Roborock S7 na wielu piętrach.

  Zabezpieczenie przed dziećmi


  Roborock S7 posiada specjalne zabezpieczenie zapobiegające przypadkowemu uruchomieniu odkurzacza poprzez dzieci lub zwierzęta.

  Położyliśmy nacisk na mopa


  Stały nacisk o masie prawie 600g zagwarantuje równomierne mycie podłóg w całym domu.

  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom


  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom, dzięki sonicznemu myciu podłóg przy pomocy robota sprzątającego Roborock S7.

  Soniczna rewolucja wśród robotów sprzątających


  Odkurzenie i przetarcie podłogi mopem może nie starczyć, aby pozbyć się zaschniętego brudu. Technika soniczna zastosowana w Roborock S7 myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę, usuwając zaschnięty brud ze widocznie obszerniejszą produktywnością niż inne roboty. Od zaschniętych plam kawy po ślady błota.

  Połączenie, użytej po raz pierwszy w robotach Roborock, technice automatycznie unoszonego mopa, z tworzoną całkowicie z gumy szczotką główną i mocą ssącą o sile 2500 Pa w technologii HyperForceTM, daje w efekcie sprzęt o prawdziwie dogłębnej mocy sprzątania.

  prezentujemy VibraRiseTM


  Moc bez wysiłku

  Podłogi myte mocą dźwięku


  technika wibracji sonicznych całkowicie zmienia funkcję mycia podłóg. Dzisiaj mop myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę. Wraz z elektronicznym zbiornikiem o obszerności 300 ml Roborock S7 czyści podłogi dogłębnie i sprawnie.

  Gotowy, żeby powstać


  Dzięki zaimplementowaniu inteligentnego modułu mopa, który podnosi się automatycznie po wykryciu dywanu, Roborock S7 możesz jednocześnie odkurzać i myć podłogi, bez konieczności odpinania mopa czy tworzenia stref wykluczonych. Mop podwyższa się w dodatku, gdy robot powraca do stacji bazowej, dzięki czemu nie musisz już używać plastikowej maty ochronnej, co zasadniczo wpływa na estetykę urządzenia.

  Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów


  Dzięki ultradźwiękom, robot sprzątający Roborock S7 rozpoznaje dywany z zadziwiającą wydajnością. Wystarczy, by robot raz posprzątał dom, a rozpozna każdy dywan na podłodze. Możesz wtedy wybrać pomiędzy uniesieniem mopa lub oznaczeniem dywanu jako strefy bez mopowania
  – decyzja należy do Ciebie.

  Strefa bez mopowania | Unoszony mop  Roborock S7 ulepszoną, „pływającą" szczotkę.
  Lepsze przyleganie, sprawniejsze sprzątanie!


  Dla sprawnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Udoskonalona, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w Roborock S7 ściśle przylega do podłogi, choćby na nierównych powierzchniach, efektywniejsze sprzątanie.


  Nowa, całkowicie gumowa, szczotka główna.
  długookresowa walka z brudem!


  Dla sprawnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza Roborock S7 musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Ulepszona, poruszająca się
  w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w S7 ściśle przylega do podłogi, choćby na nierównych powierzchniach, wydajniejsze sprzątanie.


  duża moc ssąca


  Robot sprzątający Roborock S7, dzięki autorskiemu systemowi mocy ssacej Roborock HyperForceTM wykorzystuje aż 2500 Pa mocy, aby pozbyć się minimalnego kurzu z twardych podłóg, włosów z dywanów oraz wszelkich innych nieczystości.

  Sprzątaj dłużej. I dłużej. I dłużej.


  Więcej oznacza mniej pracy dla Ciebie. Robot sprzątający m² zaopatrzony jest w zbiornik na kurz o obszerności 470 ml, który zezwala na zebranie większej ilości codziennego kurzu i brudu, a zbiornik na wodę o obszerności 300 ml wydajne umycie do 200 m² podłóg podczas jednego procesu. Z kolei akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mAh, zapewni do 3 godzin pracy na jednym naładowaniu.

  precyzyjne mapowanie


  Robot sprzątający Roborock S7 wyposazony jest w staranną nawigację LiDAR, która tworzy szczegółowe mapy Twojego domu i identyfikuje pomieszczenia na maksymalnie czterech piętrach.

  Śledzenie trasy


  sprawdź precyzyjną trasę pokonaną poprzez Roborock S7 podczas sprzątania, z uwzględnieniem miejsc umytych i odkurzonych.

  Wyświetlanie dywanów


  Po rozpoznaniu dywany są automatycznie oznaczane na każdej z twoich map, by uczynić planowanie sprzątania jeszcze łatwiejszym.


  Roborock S7 pozwala na ustawienie intensywności sprzątania


  Moc ssąca, siła wibracji, przepływ wody, a nawet specjalny tryb „głębokiego mopowania" zapewniający ultraintensywne mycie podłóg
  – to wszystko, i dużo więcej, możesz ustawić wedle własnych preferencji. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze.

  Strefy wyłączone


  Ustaw strefy wyłączone ze sprzątania albo wirtualne ściany, aby ograniczyć robotowi Roborock S7 dostęp do problematycznych obszarów czy chronić delikatne meble. Żadne dopełniające akcesoria nie są wymagane.


  nowoczesne planowanie z robotem Roborock S7


  Zautomatyzuj sprzątanie,skonsolidować je do Twojego trybu życia. Sprzątaj określone pomieszczenia, o określonych porach, kilka razy dziennie albo cały dom raz w tygodniu. Twój dom, Twoje zasady.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko.


  Robot sprzątający Roborock S7 jest kompatybilny z autoopróżniającą stacją bazową Roborock. Już w 2021 roku.*

  *Projekt komputerowy. Ostateczny wygląd artykułu może ulec zmianie.

  budowa
  rodzaj pojemnika na kurz Bez worka
  Kolor artykułu Czarny
  kształt kolisty
  Zdalnie sterowany Tak
  Zdalne wsparcie smartfona Tak
  Obsługa aplikacji przenośnych Tak
  sprawność
  Mycie na mokro Tak
  pojemność na kurz (łącznie) 0,47 l
  Funkcja programowania Tak
  samoczynny powrót stacji bazowej Tak
  Wykrywanie schodów Tak
  rodzaj szczotki Szczotka główna i szczotka boczna
  Zintegrowane czujniki Wysokości, Przeszkód
  wariant nawigacji LiDAR
  Poziom hałasu 67 dB
  objętość pojemnika na czystą wodę 0,3 l
  Moc
  objętość baterii 5200 mAh
  Czas pracy 180 min
  Ładowanie akumulatora Tak
  Napięcie baterii 14,4 V
  Moc 68 W
  Moc ssania 2500 Pa
  szybkość obrotowa (max) 3000 RPM
  typ baterii Litowo-Jonowy
  Waga i rozmiary
  Średnica 35 cm
  Wysokość produktu 96,5 mm
  Zawartość opakowania
  Zawartość opakowania Instrukcja obsługi
  Stacja ładowania
  Szczotka boczna
  Robot

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Philips. Ranking TOP10 modeli

Viomi AlPHa 2 Pro

Viomi AlPHa 2 Pro Najniższa Cena Online

Viomi AlPHa 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi AlPHa 2 Pro
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentny robot sprzątający Viomi Alpha 2 Pro Inteligentny robot Viomi Alpha 2 Pro precyzyjnie posprząta w Twoim domu za Ciebie. Podwójny system nawigacji laserowej Lidar powoduje, że bez trudu odnajduje się w każdym pomieszczeniu i unika przeszkód.

  Może równocześnie myć i odkurzać podłogi, a jego siła ssania sięga 4000 Pa. Automatycznie wyrzuci także śmieci ze zbiornika dzięki wchodzącej w skład zestawu stacji opróżniania. Obsługuje na dodatek zdalne sterowanie przy pomocy aplikacji albo komend głosowych.

  rewelacyjnie wyszuka się w Twoim domu Dzięki podwójnemu systemowi nawigacji z 4 inteligentnymi czujnikami laserowymi Lidar robot skrupulatnie wykrywa znajdujące się z przodu przeszkody na odległość do 70-90 mm.

  samoczynnie omija ponad 150 lubianych sprzętów, mebli czy przedmiotów takich jak kapcie, miski zwierząt czy kosze na śmieci. Sprawnie unika też zderzeń z rozmaitymi obiektami. Już nie musisz za każdym razem przygotowywać pomieszczeń przed sprzątaniem!

  skrupulatnie sprząta pomieszczenia i buduje ich mapy Viomi Alpha 2 Pro detektor laserowy dzięki któremu może czyścić podłogi wzdłuż ścian i najróżniejszych obiektów z starannością nawet 1,5 cm, sięgając także trudno przystępnych kątów i nie wywołując uszkodzenia mebli czy zadrapania farby.

  Co więcej, Alpha 2 Pro obsługuje inteligentne skanowanie 360°, co pozwala mu wytwarzać skrupulatne mapy sprzątanych pomieszczeń i luźno poruszać się w choćby najmocniej złożonym otoczeniu. Algorytm AI LDS powoduje, iż robot może nieprzerwanie skanować w zasięgu 6 m!

  Sam wyrzuci śmieci Nie trać czasu ani energii na opróżnianie zbiornika na odpady robota. Viomi Alpha 2 Pro zrobi to za Ciebie! Wchodząca w skład zestawu stacja oraz system Auto-Dumping 2.0 umożliwiają wydajne sprzątanie i obniżają ryzyko wtórnego zanieczyszczenia.

  Dzięki skróconemu kanałowi powietrznemu o długości 325 mm opróżnianie zbiornika trwa zaledwie około 15 sekund! w dodatku potrójny system filtracji z filtrem HEPA pozwala blokować nawet 95% szkodliwych cząsteczek.

  ekspresowo rozprawia się z kurzem Pożegnaj kurz, okruchy, sierść i inne odpady. Viomi Alpha 2 Pro uwydatnia się siłą ssania nawet 4000 Pa, co oznacza,ekspresowo i efektywnie radzi sobie z brudem. Nieprzeciętnie nadaje się dodatkowo do odkurzania dywanów.

  Inteligentnie je wykrywa i automatycznie rozszerza na nich siłę ssania,starannie usunąć ukryty w ich włóknach kurz. Możeszdopasować pracę robota do swych pragnień, wybierając jeden z trybów przystępnych w aplikacji.

  Umyje podłogę za Ciebie Viomi Alpha 2 Pro umyje podłogi za Ciebie. Zbiornik na wodę robota jest kontrolowany elektronicznie, co oznacza, iż nakładka mopująca będzie zawsze trafnie nawilżona. Dzięki temu urządzenie dokładnie wyczyści wyróznione powierzchnie, nie stwarzając przy tym zacieków.

  Bez trudu poradzi sobie z nawet najszczególniej uporczywymi plamami! dostępne są także zróżnicowane poziomy przepływu wody do wyboru. Niezawodny też w znacznych domach Robot Viomi Alpha 2 Pro nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania równocześnie w mniejszych mieszkaniach, jak i w pokaźnych domach.

  Wytrzymały akumulator 5200 mAh, czas pracy do 200 minut i obszerny zbiornik na wodę o pojemności 320 ml sprawiają, iż może bezproblemowo za jednym razem starannie posprzątać podłogi o łącznej powierzchni nawet 420 m2.

  Co więcej, jeśli w trakcie sprzątania akumulator będzie bliski rozładowania, robot automatycznie skieruje się do stacji, naładuje się, a następnie wróci do pracy od miejsca, w którym przerwał. Jeszcze więcej możliwości z aplikacją Zainstaluj asygnowaną aplikację i przejmij całkowitą kontrolę nad robotem.

  przy pomocy smartfona możesz na przykład przeglądać zapisane mapy pięter i je konfigurować. Stworzysz również szczegółowe harmonogramy sprzątania. Zwykłe odkurzanie wszelkich pomieszczeń co drugi dzień? A może skrupulatne mycie podłóg w każdy czwartek? dobór należy do Ciebie!

  Aplikacja pozwala także zdalnie kontrolować robota i wybierać tryby pracy. Teraz możesz uruchomić urządzenie, choćby gdy nie ma Cię w domu! Możliwość kontroli głosem komfortowo siedzisz na kanapie i nie masz pod ręką smartfona? Żaden problem!

  Aby obsłużyć robota, nie musisz choćby ruszać się z miejsca. Alpha 2 Pro jest kompatybilny z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa. To oznacza, że możesz kontrolować go przy pomocy prostych komend!

  Wydaj mu stosowne polecenie i patrz, jak zabiera się do pracy. Urządzenie może też wydawać komunikaty głosowe. W zestawie Robot Viomi Alpha 2 Pro Stacja opróżniania Zbiornik na wodę / kurz 2w1 Główna szczotka Szczotka boczna Filtr HEPA Worek na śmieci x3 Uchwyt na mopa Mop x2 Jednorazowy mop x10 Narzędzie do czyszczenia Osłona głównej szczotki Filtr HEPA do stacji opróżniania Instrukcja obsługi Przewodnik szybki Start Specyfikacja Robot firma Viomi Nazwa Alpha 2 Pro Model V-RVCLMD40B Waga 9,2 kg objętość akumulatora 5200 mAh Czas pracy Do 200 minut (w trybie Quiet) Moc ssania 4000 Pa Aktualizacje OTA Tak Poziom głośności 68 dB (tryb Balanced) objętość zbiornika na kurz 200 ml pojemność zbiornika na wodę 320 ml wymiary Ok.

  φ350 x 95 mm Moc znamionowa 55 W Napięcie znamionowe 14,4 V Połączenie bezprzewodowe Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz Częstotliwość robocza 2400 – 2835 MHz Stacja opróżniania Model V-RVCLMD40B Moc znamionowa 1050W Wejściowe napięcie znamionowe 220-240 V~ Wyjściowe napięcie znamionowe 24 V 1,5 A Częstotliwość znamionowa 50-60 Hz wymiary 405 x 238 x 295 mm


iRobot Braava jeT m6

iRobot Braava jeT m6 Najniższa Cena Online

iRobot Braava jeT m6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Braava jeT m6
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najkorzystniejszy robot mopujący z precyzyjnym spryskiwaczem Braava Jet m6 robot mopujący IROBOT, wydajnie usuwa lepkie plamy, odporne zabrudzenia i kuchenny tłuszcz. Skrupulatny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, w trakcie gdy nakładki Braava Jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia.

  Kierunkowe rozpylanie wody pozwala usuwać brud, plamy i lepkie zanieczyszczenia. Obszerniejsze nakładki pokrywają pokaźniejszą powierzchnię za każdym przejazdem, dzięki czemu Braava Jet m6 sprząta większe powierzchnie w krótszym czasie.

  Dwa tryby pracy: na sucho i na mokro • Mopowanie – nakładki do pracy na mokro zawierają chłonne włókna, które pomagają w usuwaniu lepkich skażeń, brudu i tłuszczu kuchennego. • Zamiatanie – nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do zbierania brudu, kurzu i sierści zwierząt.

  Nawigacja vSLAM Podobnie jak roboty odkurzające Roomba s9 + i i7 +, Braava Jet m6 wykorzystuje system nawigacji iAdapt® 3.0 z technologiami vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping, by poznać plan domu, dając użytkownikom pełną kontrolę nad wyborem, które wnętrza są sprzątane i kiedy.

  Sprząta podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala robotowi mopującemu Braava Jet m6 sprzątać pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Inteligentne Mapy Imprint Robot mopujący Braava Jet m6 wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ żeby poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego pomieszczenia.

  Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota Braava Jet m6 do pracy albo zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego albo kilku określonych pomieszczeń. Braava Jet m6 rozpoznaje przeszkody na swej drodze zanim spryska powierzchnię, broniąc w ten sposób meble, dywany i ściany.

  Dzięki łączności Wi-Fi, Braava Jet m6 zezwala na dopasowanie preferencji sprzątania za pomocą aplikacji IROBOT HOME albo rozpoczęcie pracy przy pomocy komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa lub Google Assistant.

  technologia Imprint Link Wykorzystując technologię Imprint™ Link, robot mopujący IROBOT Braava Jet m6 koordynuje swoją pracę z nowymi robotami odkurzającymi IROBOT Roomba i7/i7+/s9+ dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie samoczynnie robot mopujący inicjuje pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika. Obszerniejsza sprawność sprzątania Dzięki niskoprofilowej konstrukcji, Braava Jet m6 sprząta w trudno dostępnych miejscach, takich jak narożniki, w obrębie toalet i pod szafkami.

  Czyści wszystkie rodzaje podłóg twardych: pracuje na wszystkich rodzajach podłóg twardych takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety. Łatwy w użyciu starczy wlać wodę. Aby uzyskać długotrwały, świeży zapach, użyj środka do mycia podłóg Braava Jet.

  • Krok 1: załóż odpowiednią nakładkę • Krok 2: uzupełnij zbiornik wodą • Krok 3: naciśnij CLEAN na robocie...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze roboty. Zestawienie na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy automatyczny opinie,
 • dobre odkurzacze domowe automatyczne cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami automatycznymi,
 • odkurzacze domowe automatyczne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe automatyczne, odkurzacz domowy automatyczny cena, opinie o odkurzaczach domowych automatycznych, ranking odkurzaczy domowych automatycznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *