Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe automatyczne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy automatyczny. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych automatycznych,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze domowe automatyczne. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami automatycznymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max
 • Ilość ofert: 21
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q7 Max + White 470ml Odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. Wyekwipowany w akumulator o objętości 5200 mAh zezwalający na około 180 minut pracy. Precyzyjny system nawigacji laserowej LiDAR PreciSense.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty rodzaj: Robot sprzątający Napięcie akumulatora: 14,4 V objętość zbiornika na kurz: 470 ml Filtr: E11 Obszar działania: 300 m2 Czas pracy bezprzewodowej: 180 min Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Mopowanie Odkurzanie Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa nadzwyczajnie radzi sobie równocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.

  Trwałe usuwanie brudu mocna, wykonana w całości z gumy szczotka nieprzeciętnie spełni oczekiwania na dywanach z których zlikwiduje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dostosowując się do nierówności podłoża, by sprzątać jeszcze wydajniej.

  Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj jednocześnie, żeby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie pousuwać. Mop wyekwipowany w pompę elektroniczną oferuje 30 stopni przepływu wody, dzięki temu możesz przystosować czyszczenie jednocześnie do rodzaju podłogi jak i Twoich jednostkowych preferencji.

  Maksymalny zasięg mopowania - 240 m² Stały nacisk na mopa - 300g Elektroniczne mycie 30 poziomów przepływu wody Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło zwiększyć objętość każdego z nich.

  Pozwala to także to na likwidowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie. Objętość zbiornika na kurz: 470 ml pojemność zbiornika na wodę: 350 ml Odkurza bez przerwy Napędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu.

  Pozwoli to na posprzątanie wszelkich podłóg w większości domów. Dokładny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany poprzez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najistotniej sprawnego sposobu sprzątania Twojego domu.

  wytworzone przez niego mapy z łatwością podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje całkowitą kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D.

  Możesz choćby dodać meble czy dywany, by stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, by po Tobie posprzątał. Możesz także ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, żeby sprzątanie było jak najbardziej bezobsługowe.

  Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, podczas gdy wirtualne ściany idealnie sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów.

  Możesz je dowolnie ustawiać na wszystkich piętrach Twojego domu, aby nie martwić się, iż robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota przez przypadek, dzięki zaimplementowanej blokadzie rodzicielskiej.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko Dzięki asygnowanej stacji autoopróżniającej, po każdym procesu sprzątania, zbiornik na kurz jest automatycznie opróżniany do worka na kurz o objętości 2,5 l. Zagwarantuje to nawet do 7 tygodni⁴ bezobsługowej pracy robota.

  Gdy worek się zapełni można go wymienić w kilka sekund. Wykrywanie pokrywy zbiornika na kurz Czujniki wyłapujące pokrywę zbiornika na kurz, zapobiegają przypadkowemu usuwaniu kurzu gdy nie jest zamknięta.

  ekstremalna moc ssania Silnik stacji autoopróżniającej, osiągając moc ssania do 27 000 Pa* szybko i skutecznie usunie wszelkie skażenia ze zbiornika robota sprawiając, iż jest on natychmiast gotowy do dalszej pracy.

  obfity, jednorazowy worek na kurz Samouszczelniający się worek o pojemności 2,5 l, wytworzony z materiału klasy E12*, spełnia równocześnie funkcję efektywnego filtra, zatrzymując do 99,7%** pyłków o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i pomagając w utrzymaniu czystości powietrza.

  Inteligentne tryby opróżniania Dla maksymalizacji komfortu używania, sam możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz. O tym, czy stacja ma to robić po każdym zakończonym procesu sprzątania czy rzadziej decydujesz w aplikacji.

  SPECYFIKACJA technicznA pojemność zbiornika na wodę w mililitrach: 350 rodzaj mopa: Elektroniczny Funkcja mopa: TAK Moc ssąca: 4200 Pa objętość akumulatora: 5200 MAh Maksymalny czas pracy w minutach: 180 objętość zbiornika na kurz w mililitrach: 470 rozmiary w milimetrach: 353 X 350 X 96,5 wariant nawigacji: LDS Maksymalna powierzchnia sprzątania w metrach Kw.: 300 Kolor: Biały Kompatybilność z autoopróżniającą stacją bazową: Tak (w komplecie) Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Komunikacja: W


Roborock Q7 Max Plus

Roborock Q7 Max Plus Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max Plus
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa znakomicie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi....

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis dane techniczne FAQ Opinie (0)
  Mi Vacuum Cleaner Light Lekki pomocnik, nieskomplikowane czyszczenie 50AW moc ssania | Lekki korpus o wadze 1,2kg | 45 minut pracy na baterii | 3-stopniowa filtracja
  • szybki bezszczotkowy silnik Pewna, długofalowa moc
  • Ssanie 50 AW wydajne czyszczenie
  • Lekki korpus o wadze zaledwie 1,2 kg łatwy w użyciu
  • 45 minut pracy na baterii nieprzeciętny do sprzątania nawet pokaźniejszych domów
  • 3-stopniowa filtracja Czyszczenie na poziomie mikronów
  • sporo dysz szczotkowych Wszechstronne czyszczenie
  rewelacyjne połączenie mocy i lekkiej konstrukcji
  Łatwiejsze i bardziej sprawne czyszczenie przystępne i efektywne czyszczenie to połączenie lekkiej, bezprzewodowej konstrukcji i obfitej mocy ssania.
  Zupełnie nowy, lekki korpus o wadze 1,2 kg
  Łatwy do utrzymania w czystości Lekki korpus składa się z lekkich, mocnych , a także zwartej konstrukcji silnika i akumulatora.
  Wyczyść te trudno dostępne miejsca jedną ręką. Lepsze efekty czyszczenia.
  Zaprojektowany z myślą o Tobie
  Lżejszy i wygodniejszy w użyciu przyjazna dla użytkownika budowa, łatwiejsza w przenoszeniu. Produktywniej radzi sobie z różnorodnymi zadaniami.
  szybki bezszczotkowy silnik
  Ssanie do 50AW* wyposażony w charakterystyczny, szybki, bezszczotkowy silnik zapewniający spójne i wydajne ssanie.
  45 minut czasu pracy
  Wystarczająco dużo,precyzyjnie wyczyścić przeciętnej wielkości mieszkanie na jednym ładowaniu. Po ładowaniu, trwała bateria litowa gwarantuje 45 minut pracy w trybie charakterystycznym, wystarczająco aby posprzątać średnie lub obfite mieszkanie.
  Dwa tryby mocy
  Wybierz tryb odpowiadający Twoim potrzebom Dwa tryby mocy dla przeróżnych potrzeb dotyczących czyszczenia. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb typowy, by wychwycić cząsteczki wszystkich rozmiarów. Żeby uzyskać maksymalnie skrupulatne czyszczenie, wybierz tryb MAX.
  3-stopniowy system filtracji
  99.98% produktywność filtracji 3-stopniowa produktywna filtracja. System cyklonowy oddziela pyłki od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu poprzez filtr cyklonowy, wydajny filtr HEPA i filtr bawełniany, dostarczając jedynie czyste powietrze.
  • Filtr cyklonowy Natychmiastowe, wydajne wychwytywanie cząstek stałych
  • Filtr bawełniany Filtruje kurz i dostarcza czyste powietrze
  • Wysokowydajny filtr HEPA Filtruje cząsteczki o wielkości do 0,3 μm
  Bezprzewodowa konstrukcja dla Twojej wygody
  dokładne czyszczenie każdego rogu Bezprzewodowa konstrukcja ułatwia poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu, gabinetu i nie tylko. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, ale także do czyszczenia mebli i utrzymywania błyszczących pomieszczeń w czystości.
  Zmotoryzowana szczotka do gruntu
  eliminuje kurz i brud z każdego kąta wbudowany niezależny silnik dla głębokiego czyszczenia podłóg drewnianych i dywanów. Delikatne czyszczenie przy pomocy wyjątkowo miękkiej szczotki, nie pozostawiającej uszkodzeń podłóg ani dywanów.
  Dysza szczelinowa dla trudno dostępnych miejsc Czyści każdy zakamarek, utrzymuje cały dom w czystości, nadaje się do czyszczenia drzwi, okien, narożników ścian i schodów, a także innych szczelin.
  Dysza szczotkowa
  Odkurzaj kurz i brud za pomocą jednej szczotki Szczotka delikatnie zbiera kurz powierzchniowy w celu szybkiego odkurzania, pasuje do czyszczenia sof, szafek i wszystkiego typu powierzchni roboczych.
  wygodny uchwyt na ścianę
  Bardziej zorganizowany i oszczędzający miejsce Uchwyt ścienny to oszczędzające miejsce narzędzie, dzięki któremu Twój wnętrze będzie lepiej zorganizowany. Możesz przechowywać odkurzacz na ścianie do następnego użycia.
  Cicho, bez hałasu
  Dla przyjemniejszego sprzątania Odkurzacz Mi jest wyposażony w bezszczotkowy silnik, który pracuje cicho i sprawnie w trakcie sprzątania, zapewniając przyjemniejsze czyszczenie.
  Przemyślany projekt
  • Modułowa, odłączana kompozycja posiada przycisk zwalniający dla szybkiego i prostego dostosowania do zróżnicowanych potrzeb związanych z czyszczeniem.
  • wygodny do demontażu i usuwania kurzu Pojemnik na kurz można z łatwością wyjąć w celu usunięcia kurzu i wyczyścić pod bieżącą wodą.
  • pasuje mycia w celu ponownego wykorzystania Filtry można wyjmować i umyć. Przywróć je po całkowitym wyschnięciu, by uniknąć zatykania i nieprzyjemnych zapachów. * Zalecamy wymianę filtra HEPA co 2-3 miesiące.
  • * Ssanie 50 AW: test przeprowadzony przez Suzhou GTT service Co., Ltd., raport nr. 0633-20A-01.
  • * 99,98% wydajność filtracji: przetestowana przez Suzhou GTT service Co., Ltd, raport nr. 0628-20A-03.
  dane technologiczne

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, początkuje nową serie „i7". Robot ma turbinę stwarzającą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na zanieczyszczenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która pozwala na automatyczne opróżnianie pojemnika na skażenia. Odświeżona aplikacja proponuje wyraźnie więcej funkcji niżeli w poprzednich latach. Seria i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany przez amerykańską producenta, stanowczy choć nie przełomowy.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać że efekt prezentowany przez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Przez markę Samsung). Stacja ma 2 funkcje, samoczynne ładowanie robota, a także opróżnianie brudu z pojemnika na zanieczyszczenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały cykl zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz wyprodukowane przez iRobot – marka twierdzi iż jeden worek gromadzi do 30 pojemników. Automatyczne opróżnianie pojemnika realne jest dzięki nieszablonowej jego konstrukcji. Ma on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w momencie dokowania umożliwia Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (przez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać że szczotki główne AeroForce, a także filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić by iRobot Roomba i7 utrzymywał produktywny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  lepsza nawigacja optyczna iAdapt 3.0 iż Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Automatyczny odkurzacz w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to skutecznym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił żeby iRobot podczas pracy generujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swoim aktualnym położeniem. Użytkownik może teraz nie tylko oglądać robota jak sprzątaponadto wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje mającą wyraźnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot stwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Umożliwia to wyboru pomieszczenia które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje dodatkowo możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania, a także włączenia robota. IRobot HOME buduje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji wydajność odkurzania robota sprzątającego podczas danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej kolekcji – w koszu na skażenia. Typowe dla takiej współpracy podzespołów są doskonałe efekty sprzątania na dywanach. Nie innowacyjny lecz sprawdzony system którego producent trzyma się od pierwszych linii robotów zapewnia stabilną prace automatycznego odkurzacza który zagwarantuje rewelacyjne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to czujnik umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o pokaźniejszym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to dokładnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect idealnie sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia niejednokrotnie kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na powiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technologia Carpet Boost - siła zasysania jest zawsze taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył zarówno serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji skażeń. Opiera się on z zasady na produktywnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu oraz siateczkowego służącego do wyłapywania większych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ sprawnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wykonane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą szybkością w przeciwnym kierunku, skutecznie pochłaniają skażenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się także kolorem. Sprawne odkurzanie iRobot Roomba i7+ opiera się na pracy szczotek głównych są one wyjątkowo ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im idealne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek podczas odkurzania świetnie „rozczesuje" dywany oraz wykładziny umożliwiając dostanie się to skażeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie skażeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na obecność tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ podczas sprzątania stosuje specjalnie przypasowany tryb jazdy tak aby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie zanieczyszczenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium używane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ zaopatrzona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, rozpoczyna odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je zwiększając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się idealnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma potrzeby uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ by sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ wyposażony jest w charakterystyczne czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieustannie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na skażenia

  szeroka zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek tworzący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. W koszach serii i7 znajduje się również specjalny komponent odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja automatycznie pobiera skażenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach kolekcji i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została wyraźnie zmniejszona. Bateria zastosowana w nowym samoczynny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zagwarantuje brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie zniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion stosowana w większości akumulatorów drobnego kalibru, wspaniale utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z dokładnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base pozwala na całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota oraz opróżniania pojemnika do czasu zamiany worka w stacji, a także konserwacji urządzenia. Poprawnie zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania procesu w celu dokończenia go.


  dane techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
  • wariant filtru: AeroForce
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja samoczynnego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób stosowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


iRobot Roomba I7+

iRobot Roomba I7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I7+
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  IROBOT jest jednym z najpopularniejszych producentów samoczynnych robotów odkurzających, zapewniającym najwyższą jakość produktów. Dzięki sprawdzonym zaimplementowaniom technicznym roboty tej firmy cechują się najnowocześniejszymi funkcjami i nieprzeciętnym designem.

Miele SCouT RX3

Miele SCouT RX3 Najniższa Cena Online

Miele SCouT RX3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele SCouT RX3
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Transmisja na żywo z obszaru czyszczenia konkretny odkurzacz samoczynny Miele Scout RX3 Home Vision HD jest wyposażony w 4-stopniowy system czyszczenia, który zapewnia precyzyjne czyszczenie na każdej powierzchni. W porównaniu z RX2 Home Vision HD produktywność czyszczenia została powiększona nawet o 25%*. Żywotność baterii pozostała taka sama, tj. 120 minut na jednym ładowaniu. Odkurzacz zaopatrzony jest w szereg inteligentnych technice i czujników do wydajnej nawigacji w przestrzeni i ochrony robota przed kolizją z meblami czy upadkiem ze schodów. Żeby zapewnić najistotniej komfortowe sterowanie, lepsza aplikacja Miele Scout jest gotowa. Pozwala to na przykład na wybór określonych obszarów do czyszczenia lub określenie godzin pracy odkurzacza. Największą zaletą tego modelu jest szyfrowana transmisja obrazu hd na żywo z przednich kamer, którą można z łatwością wyświetlić w aplikacji przenośnej. Kluczowe właściwości robota odkurzającegoMiele
  Scout RX3 Home Vision HD SPQL Dzięki kompaktowej konstrukcji odkurzacz samoczynny Miele Scout RX3 Home Vision HD może łatwo dotrzeć do trudno przystępnych miejsc. Do starannego czyszczenia rozmaitych narożników wykorzystuje 20-ramienne szczotki wahadłowe, które przekraczają szerokość odkurzacza. Aby odkurzacz osiągnął te same prawidłowe wyniki na dywanach o wysokim włosiu, załączone są dodatkowo szczotki 6-ramienne. Odkurzacz samoczynny Miele może pokonać różne przeszkody w dążeniu do czystości - niskie krawędzie dywanu lub progi o wysokości do 17 mm. Cały odkurzony brud jest przechowywany w pojemniku o pojemności 0,4 l. Jeśli odkurzacz samoczynny rozpoczął czyszczenie od podstawy ładującej, może samoczynnie powrócić ponownie. Inteligentna nawigacja 3D 4 tryby - Auto, Spot, Turbo, Silent Szczotki boczne pędzla narożnego Żywotność baterii 120 minut Funkce Home Mapping Przesyłaj strumieniowo obraz na żywo z kamery do aplikacji mobilnej
  • Home Vision HD
  • Orientace v prostoru
  • Non-Stop 120 minut
  • 4stupňový čisticí systém
  • Optické senzory
  • Aplikace Miele Scout
  • Virtuální mapa
  "Zgłaszam się do ciebie bezpośrednio z podłogi" Odkurzacz automatyczny ma 2 przednie kamery, które mogą wyświetlać bieżący widok w aplikacji Miele Scout w jakości HD. Możesz rzucić światło na obciążenie robocze odkurzacza lub po prostu przejąć stery i zacząć sterować odkurzaczem bezpośrednio w aplikacji za pomocą przycisków strzałek. Transmisja na żywo jest szyfrowana, więc nie musisz się martwić o naruszenie swojej prywatności. Pełne detale artykułu Funkcja timera Zamów Miele Scout RX3 Home Vision, aby mógł zabrać się do pracy zaraz po wyjściu z domu. Ma już oko na czas i zaczyna sprzątać o ustalonej godzinie. Możesz skonfigurować do 7 różnorodnych kompilacji. Programy czyszczenia Scout RX3 Home Vision proponuje 4 tryby czyszczenia: tryb samoczynny, tryb punktowy do ukierunkowanego czyszczenia mniejszych obszarów, tryb Turbo do szybkiego czyszczenia i tryb cichy z cichą pracą. Wydajna filtracja Pojemnik na kurz jest prosty i wygodny do wyciągnięcia za pomocą żółtego uchwytu. Filtr AirClean Plus pozostawia powietrze w pomieszczeniu wyjątkowo czyste i możesz być pewien, iż odkurzony kurz trafi do pojemnika na kurz. Skrupulatne czyszczenie narożników 20-ramienne szczotki boczne pozbędą Się irytujących kępek kurzu w trudno przystępnych rogach. Wyciągnięte ramiona boczne wystają poza szerokość urządzenia, a gdy napotkają przeszkodę, z wdziękiem przesuwają się do tyłu. Zestaw posiada dodatkowo 6-ramienne szczotki boczne do czyszczenia dywanów z długimi stosami.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Beko. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo automatyczny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia w trakcie jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest też pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zaimplementowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian, a także za wygarnianie zanieczyszczeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci samoczynnego odkurzania i odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni podczas jednego przejazdu.


  automatyczne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo usuwa kurz, brud, piasek i innego rodzaju zanieczyszczenia przy użyciu szczotki głównej w zarysie litery V wspieranej silnikiem budującym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku odszukamy dodatkowo filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dopasowania do własnych potrzeb 1 z 2 poziomów zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu robota sprzątającego. Aby uzyskać tę funkcję, do automatycznego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy przemywającej, która znajduje się w pakiecie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  wielki zbiornik na wodę o pojemności 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Zezwala na komfortową i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego dopełniania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej w trakcie sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość dostosowania do własnych potrzeb 1 z 3 stopni nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy automatycznie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, żeby być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może swobodnie pracować podczas Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, że spadnie nam ze schodów, ponieważ zaopatrzony jest w dodatku w czujniki spadku, co mu zezwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za wydajne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian oraz z trudnodostępnych zakamarków efektywnie wspomagają cały cykl czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google, a także Amazon Alexa i produkowana zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  automatyczny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy dobrane do Naszych potrzeb. Poleca również rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Uzupełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin lub w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy komplet szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • darmowA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim


iRobot Roomba I5

iRobot Roomba I5 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I5
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i5 400ml WiFi Odkurzacz samoczynny Roomba i5 zaopatrzony w system wykrywania zabrudzeń Dirt Detect. Ma programowalny harmonogram tygodniowy. Funkcja Anti-Tangle uniemożliwia zaplątaniu w kable.

  Urządzenie posiada zabezpieczenie Cliff Detect, a także możliwość używania wirtualnych ścian. NAJWAŻNIEJSZE parametry rodzaj: Robot sprzątający Kolor: Szary Zbiornik na kurz: 400 ml Czas pracy: 75 min Filtry: AeroForce Tworzenie inteligentnej mapy Czujniki: Antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, przeszkód, uskoku podłoża, przeciw zaplątaniu się, zabrudzeń WiFi Średnica: 34 cm Główne parametry Gruntowne odkurzanie: dywany, panele, kafle, wykładziny, itd.

  Ruchoma głowica z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża Wykrywanie brudu i koncentracja pracy Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach pokaźniejsza moc ssąca w porównaniu z robotami Roomba® serii 600 efektywne sprzątanie sierści i włosów Komunikacja głosowa: współpraca z Google Home i Amazon Alexa Inteligentna nawigacja Zmywalny pojemnik na brud samoczynna współpraca z robotem mopującym Braava jet® m6 Ładowanie i wznawianie sprzątania wytwarza mapy i precyzyjnie nawiguje Smart Home i aplikacja iRobot Home Sprzątanie liniowe Wykrywanie i omijanie przeszkód Gruntowne odkurzanie dla czystych podłóg każdego dnia Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5 świetnie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego typu powierzchni w Twoim domu - jednocześnie twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  wyposażony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x obszerniejszej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach i 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  Sprzątanie, które wyprzedza Twoje zapotrzebowania Roomba®i5 poznaje Twoje nawyki i na ich podstawie tworzy personalizowane harmonogramy sprzątania. Sugeruje także dodatkowe odkurzanie w okresie pylenia roślin albo linienia zwierząt domowych.

  Ten robot ma jeden cel: dokładne, gruntowne sprzątanie Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba® i5 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, nowoczesne czujniki, a także technologię Dirt Detect, żeby Twoje podłogi za każdym razem lśniły czystością.

  Robot za każdym razem ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba® i5 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  nieprzeciętny duet sprzątający Twój dom nigdy nie wygląda jednakowo, ale robot Roomba® i5 wie, jak sobie z tym poradzić. Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba® wykorzystuje progresywną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba® oraz robota mopującego Braava jet® m6.

  Najpierw odkurza Roomba®, a następnie, po skończonej pracy, Braava® inicjuje mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. On sprząta, Ty zajmujesz się swymi sprawami Wykorzystując specyficzną inteligencję wytwarzaną wyłącznie na zapotrzebowania urządzeń marki iRobot, Roomba® i5 uczy się układu Twojego domu i wytwarza 1 inteligentną mapę.

  Samodzielnie skierujesz go do sprzątania wybranego wnętrza jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego lub przy użyciu aplikacji. 3-stopniowy system sprzątania Moc, precyzja i sprawność Aby sprawnie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roomba® i5 wykorzystuje produktywny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x większą moc ssącą*, 2 gumowe szczotki główne, a także szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot przystosuje się do wszelkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. 10x obszerniejsza moc ssąca = gruntowne odkurzanie Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach 2 gumowe szczotki główne osadzone na ruchomej głowicy czyszczącej SPECYFIKACJA technicznA Wysokość: 9,2 cm Średnica: 34 cm Waga: 3,2 kg rozmiary stacji Home Base: 14,8 cm x 13,4 cm x 10 cm Filtry: AeroForce Akumulator: Li-Ion Ruchoma głowica czyszcząca z 2 gumowymi szczotami głównymi: Tak typ pojemnika na brud: AeroForce zmywalny Wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud: Tak dodatkowe filtry: 1 szt.

  Możliwość stosowania Wirtualnych Ścian: Tak Aplikacja iRobot Home: Tak innowacyjne harmonogramy pracy: Tak stwarza inteligentne mapy: 1 mapa Wyświetla mapę podsumowującą sprzątanie: Tak Sprząta według pomieszczeń: Tak Sprząta liniowo: Tak Nie spada ze schodów, uskoków (Cliff Detect): Tak Wykrywanie brudu i koncentracja pracy (Dirt Detect): Tak Funkcj

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Hyundai o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs DeeboT T9

Ecovacs DeeboT T9 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT T9
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:400 min.;Czas pracy:175 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wyłapujący zabrudzone miejsca;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, odświeżacz powietrza, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco;Inne:3-stopniowy system odkurzania, automatyczne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, samoczynny dobór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, czujnik ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Ecovacs Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eco.global.app&gl=PL;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/ecovacs-home/id1329458504?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:https://www.ecovacs.com/pl/deebot-robotic-vacuum-cleaner/t9;Kolor:biały;Lampa UV:nie;Model:Ecovacs Deebot T9;pojemność zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;rodzaj:robot sprzątający;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):Deebot T9;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, odświeżacz powietrza, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:0 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna, technika TrueDetect 3D 2.0, technika TrueMapping 2.0;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Roborock S7

Roborock S7 Najniższa Cena Online

Roborock S7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roborock S7 (Czarny)

  - technologia sonicznego mycia podłóg,
  - Inteligentnie unoszony mop,
  - Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów,
  - Nowa, w pełni gumowa, szczotka główna,
  - ulepszona, „pływająca" szczotka,
  - Nawigacja LiDAR
  - Cicha praca 67 dB,
  - Wysoka moc ssąca 2500 Pa,
  - Aplikacja w języku polskim.

  Prosta obsługa za pomocą aplikacji Roborock


  Zarządzaj komfortowo swoim robotem dzięki dedykowanej aplikacji Roborock, przystępnej
  w języku polskim, którą zainstalujesz na swym telefonie.

  Mapowanie wielopoziomowe


  Dzięki możliwości zapisania wielu map, możesz używać swojego robota Roborock S7 na wielu piętrach.

  Zabezpieczenie przed dziećmi


  Roborock S7 posiada specjalne zabezpieczenie zapobiegające przypadkowemu uruchomieniu odkurzacza poprzez dzieci lub zwierzęta.

  Położyliśmy nacisk na mopa


  Stały nacisk o masie prawie 600g zagwarantuje równomierne mycie podłóg w całym domu.

  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom


  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom, dzięki sonicznemu myciu podłóg przy pomocy robota sprzątającego Roborock S7.

  Soniczna rewolucja wśród robotów sprzątających


  Odkurzenie i przetarcie podłogi mopem może nie starczyć, aby pozbyć się zaschniętego brudu. Technika soniczna zastosowana w Roborock S7 myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę, usuwając zaschnięty brud ze widocznie obszerniejszą produktywnością niż inne roboty. Od zaschniętych plam kawy po ślady błota.

  Połączenie, użytej po raz pierwszy w robotach Roborock, technice automatycznie unoszonego mopa, z tworzoną całkowicie z gumy szczotką główną i mocą ssącą o sile 2500 Pa w technologii HyperForceTM, daje w efekcie sprzęt o prawdziwie dogłębnej mocy sprzątania.

  prezentujemy VibraRiseTM


  Moc bez wysiłku

  Podłogi myte mocą dźwięku


  technika wibracji sonicznych całkowicie zmienia funkcję mycia podłóg. Dzisiaj mop myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę. Wraz z elektronicznym zbiornikiem o obszerności 300 ml Roborock S7 czyści podłogi dogłębnie i sprawnie.

  Gotowy, żeby powstać


  Dzięki zaimplementowaniu inteligentnego modułu mopa, który podnosi się automatycznie po wykryciu dywanu, Roborock S7 możesz jednocześnie odkurzać i myć podłogi, bez konieczności odpinania mopa czy tworzenia stref wykluczonych. Mop podwyższa się w dodatku, gdy robot powraca do stacji bazowej, dzięki czemu nie musisz już używać plastikowej maty ochronnej, co zasadniczo wpływa na estetykę urządzenia.

  Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów


  Dzięki ultradźwiękom, robot sprzątający Roborock S7 rozpoznaje dywany z zadziwiającą wydajnością. Wystarczy, by robot raz posprzątał dom, a rozpozna każdy dywan na podłodze. Możesz wtedy wybrać pomiędzy uniesieniem mopa lub oznaczeniem dywanu jako strefy bez mopowania
  – decyzja należy do Ciebie.

  Strefa bez mopowania | Unoszony mop  Roborock S7 ulepszoną, „pływającą" szczotkę.
  Lepsze przyleganie, sprawniejsze sprzątanie!


  Dla sprawnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Udoskonalona, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w Roborock S7 ściśle przylega do podłogi, choćby na nierównych powierzchniach, efektywniejsze sprzątanie.


  Nowa, całkowicie gumowa, szczotka główna.
  długookresowa walka z brudem!


  Dla sprawnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza Roborock S7 musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Ulepszona, poruszająca się
  w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w S7 ściśle przylega do podłogi, choćby na nierównych powierzchniach, wydajniejsze sprzątanie.


  duża moc ssąca


  Robot sprzątający Roborock S7, dzięki autorskiemu systemowi mocy ssacej Roborock HyperForceTM wykorzystuje aż 2500 Pa mocy, aby pozbyć się minimalnego kurzu z twardych podłóg, włosów z dywanów oraz wszelkich innych nieczystości.

  Sprzątaj dłużej. I dłużej. I dłużej.


  Więcej oznacza mniej pracy dla Ciebie. Robot sprzątający m² zaopatrzony jest w zbiornik na kurz o obszerności 470 ml, który zezwala na zebranie większej ilości codziennego kurzu i brudu, a zbiornik na wodę o obszerności 300 ml wydajne umycie do 200 m² podłóg podczas jednego procesu. Z kolei akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mAh, zapewni do 3 godzin pracy na jednym naładowaniu.

  precyzyjne mapowanie


  Robot sprzątający Roborock S7 wyposazony jest w staranną nawigację LiDAR, która tworzy szczegółowe mapy Twojego domu i identyfikuje pomieszczenia na maksymalnie czterech piętrach.

  Śledzenie trasy


  sprawdź precyzyjną trasę pokonaną poprzez Roborock S7 podczas sprzątania, z uwzględnieniem miejsc umytych i odkurzonych.

  Wyświetlanie dywanów


  Po rozpoznaniu dywany są automatycznie oznaczane na każdej z twoich map, by uczynić planowanie sprzątania jeszcze łatwiejszym.


  Roborock S7 pozwala na ustawienie intensywności sprzątania


  Moc ssąca, siła wibracji, przepływ wody, a nawet specjalny tryb „głębokiego mopowania" zapewniający ultraintensywne mycie podłóg
  – to wszystko, i dużo więcej, możesz ustawić wedle własnych preferencji. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze.

  Strefy wyłączone


  Ustaw strefy wyłączone ze sprzątania albo wirtualne ściany, aby ograniczyć robotowi Roborock S7 dostęp do problematycznych obszarów czy chronić delikatne meble. Żadne dopełniające akcesoria nie są wymagane.


  nowoczesne planowanie z robotem Roborock S7


  Zautomatyzuj sprzątanie,skonsolidować je do Twojego trybu życia. Sprzątaj określone pomieszczenia, o określonych porach, kilka razy dziennie albo cały dom raz w tygodniu. Twój dom, Twoje zasady.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko.


  Robot sprzątający Roborock S7 jest kompatybilny z autoopróżniającą stacją bazową Roborock. Już w 2021 roku.*

  *Projekt komputerowy. Ostateczny wygląd artykułu może ulec zmianie.

  budowa
  rodzaj pojemnika na kurz Bez worka
  Kolor artykułu Czarny
  kształt kolisty
  Zdalnie sterowany Tak
  Zdalne wsparcie smartfona Tak
  Obsługa aplikacji przenośnych Tak
  sprawność
  Mycie na mokro Tak
  pojemność na kurz (łącznie) 0,47 l
  Funkcja programowania Tak
  samoczynny powrót stacji bazowej Tak
  Wykrywanie schodów Tak
  rodzaj szczotki Szczotka główna i szczotka boczna
  Zintegrowane czujniki Wysokości, Przeszkód
  wariant nawigacji LiDAR
  Poziom hałasu 67 dB
  objętość pojemnika na czystą wodę 0,3 l
  Moc
  objętość baterii 5200 mAh
  Czas pracy 180 min
  Ładowanie akumulatora Tak
  Napięcie baterii 14,4 V
  Moc 68 W
  Moc ssania 2500 Pa
  szybkość obrotowa (max) 3000 RPM
  typ baterii Litowo-Jonowy
  Waga i rozmiary
  Średnica 35 cm
  Wysokość produktu 96,5 mm
  Zawartość opakowania
  Zawartość opakowania Instrukcja obsługi
  Stacja ładowania
  Szczotka boczna
  RobotInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze roboty. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy automatyczny opinie,
 • dobre odkurzacze domowe automatyczne cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami automatycznymi,
 • odkurzacze domowe automatyczne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe automatyczne, odkurzacz domowy automatyczny cena, opinie o odkurzaczach domowych automatycznych, ranking odkurzaczy domowych automatycznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *