Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy grafitowy do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych grafitowych do 200 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe grafitowe do 200 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z grafitowymi domowymi odkurzaczami do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymogi. Użyteczny design, wysoka efektywność, mnóstwo możliwości użycia - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością dostosujesz do swych potrzeb. Możesz użyć go jednocześnie jako minimalny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego niewiele znacząca waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu prosto przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami albo podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to również ergonomiczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się sprężystością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich znakomicie sprawdzi się na różnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić rewelacyjny porządek. Zobacz, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką ekspresowo i sprawnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, łatwo możesz więc wprowadzić ją w dodatku do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  znikoma szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, choćby najbardziej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i efektywnie pousuwa z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 sprawnie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyekwipowane jest urządzenie, skuteczne zapobieganie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki temu użytecznemu rozwiązaniu możesz radować się długotrwałą czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W i siła ssania 15000 Pa skuteczną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, nawet najszczególniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o pojemności 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co uwydatnia urządzenie jest ponadto niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo wydajnymi, nieprzystępnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który stanie na wysokości zadania wszędzie

  Prosty, minimalistyczny design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko funkcjonalnym, ale też wysmakowanym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia idealnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli także zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, iż Deerma DX 700 nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania też w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglanInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe BeGood. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy grafitowy do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe grafitowe do 200 zł cena,
 • ranking z grafitowymi domowymi odkurzaczami do 200 zł,
 • odkurzacze domowe grafitowe do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 200 zł, odkurzacz domowy grafitowy do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych grafitowych do 200 zł, ranking odkurzaczy domowych grafitowych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *