Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy grafitowy do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych grafitowych do 200 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe grafitowe do 200 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z grafitowymi domowymi odkurzaczami do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz pionowy Deerma DX700s z ecosystemu XIAOMI Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700s spełni Twoje oczekiwania. Ergonomiczny design, wysoka sprawność, dużo możliwości wykorzystania - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  Specyfikacja: Producent: Deerma Model: DX700/DX700S Moc ssania: 15 kPa Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz Zasilanie: Sieciowe Poziom hałasu: 75 dB Długość przewodu zasilającego: 4,5m Moc znamionowa: 600W pojemność zbiornika na kurz: 0,8l Waga: 2,75kg Materiał: ABS / poliwęglan W pakiecie uzyskujesz: odkurzacz Deerma DX700S ssawka do podłóg ssawka szczelinowa ssawka do mebli Oryginalne opakowanie Postaw na mobilność Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością dostosujesz do swych potrzeb.

  Możesz użyć go jednocześnie jako minimalny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego niewiele znacząca waga - wynosi ona zaledwie 2200 g.

  dzięki temu prosto przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami albo podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to również ergonomiczny, długi na 4,5 m przewód.

  Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca! Ciesz się sprężystością aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich idealnie sprawdzi się na różnorodnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić doskonały porządek.

  przejrzyj, co możesz osiągnąć z ich pomocą! W skład zestawu wchodzi: odkurzacz Deerma DX700S ssawka do podłóg ssawka szczelinowa ssawka do mebli Oryginalne opakowanie Szczotka do podłóg Dużą szczotką błyskawicznie i efektywnie odkurzysz podłogi.

  Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją dodatkowo do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu nieznaczna szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najbardziej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i sprawnie polikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecz...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy grafitowy do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe grafitowe do 200 zł cena,
 • ranking z grafitowymi domowymi odkurzaczami do 200 zł,
 • odkurzacze domowe grafitowe do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 200 zł, odkurzacz domowy grafitowy do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych grafitowych do 200 zł, ranking odkurzaczy domowych grafitowych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.