Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe tytanowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy tytanowy do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych tytanowych do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe tytanowe do 1500 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z tytanowymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips FC 9921

Philips FC 9921 Najniższa Cena Online

Philips FC 9921 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9921
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis marketingowy:Nowy odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro Ultimate gwarantuje doskonałą jakośćodkurzania. Technika PowerCyclone 7 skrupulatnie oddziela kurz od powietrza. Nasadka TriActiveMax zapewnia nieprzeciętną efektywność odkurzania na wszelkich rodzajach podłóg.,typ:bezworkowy,cechy dopełniające:regulacja mocy,typ rury:Teleskopowa,Wyposażenie:pilot zdalnego sterowania,Filtry:filtr HEPA H13,Końcówki:ssawka szczelinowa, ssawkoszczotka przełączalna, szczotka do parkietów, szczotka i niepokaźna nasadka 2 w 1,rodzaj wymiennego worka:Nie dotyczy,Klasa energetyczna:A,Skuteczność zbierania kurzu z dywanu:C,Skuteczność zbierania kurzu z twardej podłogi:C,Klasa reemisji kurzu:A,Roczne zużycie energii:26,7 kWh/rok,Moc maksymalna:650 W,Maks. Przepływ powietrza:27 l/s,Kolor:tytanowy,Poziom głośności:73 dB,Napięcie zasilania:220-240 V,Akumulatorowy:Nie,objętość akumulatora:Nie dotyczy,Czas ładowania:Nie dotyczy,Czas pracy:Nie dotyczy,Waga z opakowaniem:11 kg,wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł):600x400x365 mm,Strona www towaru:http://download.p4c.philips.com/files/f/fc9921_09/fc9921_09_pss_polpl.pdf

Philips FC 8955

Philips FC 8955 Najniższa Cena Online

Philips FC 8955 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8955
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips Performer Ultimate LED• Filtr antyalergiczny• pojemnik na kurz o objętości 4 l• pilot zdalnego sterowania ErgoGripFC8955/09Technologia AirflowMaxWyjątkowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez długiczas, co pozwala na użycie worka do samego końca.

  technika skupiasię na optymalizacji trzech kluczowych części: 1) wyjątkowy żebrowanyprofil w środku komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w workuna kurz i zezwala na użycie całej powierzchni worka.

  2) pojemnośćspecjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomiernerozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien wworku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwalauniknąć redukcji mocy ssania.TriActive LEDNasadka TriActive LED umożliwia uwidocznienie ukrytego kurzu dziękiwyjątkowej technologii oświetlenia podłogi.

  wyjątkowa bezszczotkowanasadka o strukturze gumowych listków uniemożliwia zaplątywaniu się i nawijaniuwłosów znajdujących się w kurzu. Płaski zarys nasadki gwarantuje staranneprzyleganie i pomaga dotrzeć do wszelkich zakamarków.CarpetCleanNasadka CarpetClean pasuje nieprzeciętnie do świetnego odkurzania.Sprawdza się w najtrudniejszych zadaniach odkurzania dywanów i zapewniaefektywne zbieranie kurzu z miękkich podłóg.automatyczne włączanie/wyłączanieFunkcja samoczynnego włączania/wyłączania — odkurzacz działa tylko wtedy,kiedy rzeczywiście jesteś podczas odkurzaniaWyprodukowano w EuropieInnowacyjny odkurzacz Performer Ultimate został wytworzony w Europiezgodnie z wysokimi standardami jakości marki PhilipsUchwyt z pilotemErgonomiczny zarys pilota zdalnego sterowania zapewnia komfortowy dostęp doustawień mocy i ich proste przełączanie w celu dopasowania do miejsca irodzaju odkurzanej powierzchni i powiększenia skuteczności odkurzania.

  Pilot matakże inną zaletę — nie trzeba schylać się do jednostki centralnej, kiedychcemy na stałe wyłączyć urządzenie.Akcesoria przechowywane w urządzeniuAkcesoria przechowywane w urządzeniu, za każdym razem pod ręką, obejmują: -szczelinówkę, która posiada się w zakamarkach i dobrze odkurza powierzchniewzdłuż krawędzi listw przypodłogowych i w trudno przystępnych miejscach,takich jak otwory wentylacyjne; - nasadkę do tapicerki z małą, płaską główką, odużej sile ssącej — nasadka ta dobrze odkurza powierzchnie z materiału.intuicyjny wyświetlacz cyfrowyIntuicyjny wyświetlacz cyfrowy prezentuje ważne informacje i pozwala w pełniwykorzystać potencjał odkurzacza: - 4 ustawienia czyszczenia - Wskaźnikzapełnienia worka - Wskaźnik automatycznego włączenia/wyłączeniaMiękka szczotka w zasięgu rękiSzczotka do odkurzania została wbudowana w uchwyt, dzięki czemu zawszejest pod ręką podczas odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.Filtr antyalergicznyTen odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nadAlergiami (ECARF) jako przyjazny osobom cierpiącym na alergie.

  Powietrzewylotowe wypuszczane z odkurzacza jest oczyszczane z 99,95% alergenówpochodzących z sierści psów i kotów oraz z roztoczy i pyłków, stwarzając wdomu atmosferę bezpieczną dla alergików.s-bag Ultra Long PerformanceWorek s-bag® Ultra Long Performance (wyjątkowa solidność) zostałopracowany w celu uzyskania słusznej wydajności odkurzacza.

  Worekzapewnia wyjątkową wytrzymałość w trakcie całego jego okresu stosowania.30% plastiku pochodzącego z recyklinguOdkurzacz został w 30% produkowany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Wfirmie Philips staramy się dostarczać znaczące innowacje, w sposóbzrównoważony wykorzystując ograniczone zasoby naszej planety.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 200 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy tytanowy do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe tytanowe do 1500 zł cena,
 • ranking z tytanowymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze domowe tytanowe do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe tytanowe do 1500 zł, odkurzacz domowy tytanowy do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych tytanowych do 1500 zł, ranking odkurzaczy domowych tytanowych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *