Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe niebieskie do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy niebieski do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych niebieskich do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe niebieskie do 1000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z niebieskimi domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Thomas BRAVO 20

Thomas BRAVO 20 Najniższa Cena Online

Thomas BRAVO 20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas BRAVO 20
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Thomas Bravo20S Aquafilter Thomas z funkcją prania Wszechstronny i wytrzymały odkurzacz wielofunkcyjny z filtrem wodnym. Realne odkurzanie, zbieranie płynów czy pranie tapicerki i dywanów. • Moc silnika 1600 W • objętość zbiornika 20 l • objętość zbiornika na czystą wodę do prania 3,6 l • objętość zbiornika na brudną wodę do prania 6 l • 4 obrotowe kółka • System rur i średnicy Ø32 mm • Rura teleskopowa ze stali rdzoodpornej • Uchwyt na akcesoria • Funkcja odkurzania, zbierania płynów i prania • Waga 7,1 kg • Gwarancja 24 miesiące *Przy zakupie komercyjnym gwarancja trwa 12 miesięcy Wielofunkcyjny odkurzacz Thomas Bravo20S Aquafilter jest genialnym odkurzaczem do odkurzania najróżniejszych powierzchni.

  wspaniale spełni oczekiwania równocześnie w domu, jaki w garażu, na tarasie czy przydomowym warsztacie. Na dodatek odkurzacz posiada funkcję prania dywanów, czy tapicerki.Od dzisiaj zabrudzony fotel samochodowy nie stanowi już problemu.

  Brzydka, deszczowa pogoda? Odkurzacz ten zbierze zebrane zabrudzenia z podłogi i ułatwi utrzymanie czystości. Akcesoria –wyposażenie charakterystyczne -Ssawka uniwersalna do podłóg -Ssawka szczelinowa -Ssawka do tapicerki -Ssawka do przetykania syfonów -Ssawka do prania dywanów z nakładką do zbierania wody / mycia podłóg twardych -Ssawka do prania tapicerki -Płyn do prania dywanów i tapicerki ProTex *fotografie poglądowe.

  producent THOMAS zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych.


Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ atrybuty Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga zastosowania przewodu, żeby móc luźno czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze nawet 60 minut.

  postępowy system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zapewnia stosowną wilgotność podczas odkurzania wszelkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W komplecie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z komfortowego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno dostępnych. PowerCyclonePowerCyclon gwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory stanowczo błyskawicznie i przyspiesza dzięki zakrzywionemu przepustowi, co skutecznie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów zapewniają zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo starczy jedno pociągnięcie, by zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua zaopatrzono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i wydajny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyposażono w akumulator litowo-jonowy, który umożliwia bezprzewodowe odkurzanie nawet do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o powszedni porządek jest o sporo prostsze. Na urządzenie składają się poręczny bezworkowy odkurzacz pionowy używany do wszystkich podłóg, odkurzacz ręczny ułatwiający czyszczenie trudno dostępnych miejsc oraz kanap, krzeseł czy foteli, a także system czyszczenia na mokro, który umożliwia czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE rozmiarY I NIEZWYKŁA produktywnOŚĆ Niezwykła szybkość, sprawne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga szybkość choćby 300 km/h.

  Taka szybkość sprawia, iż kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się stanowczo sprawne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technologii trójwarstwowy filtr*, który wykorzystano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób choćby najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane poprzez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się wymianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu załączono 2 wkładki z mikrofibry. Żeby sprawdzić, gdzie można kupić wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Produktywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę doskonale zaprojektowany odkurzacz pozwala na prędkie przełączanie między czyszczeniem na mokro i na sucho.

  starczy odłączyć albo podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie rodzaje podłóg twardych będą czyszczone w stosowny sposób dzięki wyjątkowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje nadzwyczajną wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić równocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem albo bez. Komfortowe nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku większych zabrudzeń można je wyprać ręcznie albo w pralce.

  Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody umożliwiają łatwe i szybkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro, a także odpięcie od niej.

  Wysoka produktywność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo starczy jedno pociągnięcie, by zebrać cały brud z podłóg. Wykorzystana w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza gwarantuje wysoką sprawność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin, a także zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin.

  rewelacyjnie nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Do korzystania na wszystkich podłogach. Bardziej sprawne czyszczenie wszelkich wariantów podłóg i dywanów Odkurzacz umożliwia znakomite czyszczenie wszelkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie rodzaje twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny oraz płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki postępowemu i zastrzeżonemu systemowi czyszczenia na mokro. Rewelacyjne wykorzystanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym prosto pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także zlikwidować kurz z ciasnych zakamarków lub z tapice..

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe pomarańczowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EPF62IS

Electrolux EPF62IS Najniższa Cena Online

Electrolux EPF62IS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EPF62IS
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Oszczędzaj z klasą A
  nabywając sprzęt o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd. Wybierając odkurzacz o klasie energetycznej A sprawisz dodatkowo, iż Twoje odkurzanie będzie bardziej ekologiczne.
  efektywnie usuń kurz z podłogi
  Odkurzacz o klasie sprawności odkurzania podłóg A bez problemów poradzi sobie z zebraniem brudu i kurzu ze szczelin między płytkami i z drewnianych powierzchni. To ważne, jeśli podłogi zajmują wyraźną powierzchnię w Twoim mieszkaniu.
  Odkurzaj sprawnie dywany
  Jeśli masz w domu dywany, a do tego jeszcze np. Zwierzęta zwróć szczególną uwagę na klasę skuteczności odkurzania dywanów. Odkurzacz o wyższej klasie nad wyraz korzystnie poradzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami, a także sierścią zwierząt.
  Zadbaj o zdrowe powietrze w swoim domu
  Czystość powietrza w trakcie odkurzania zależy do rodzaju i jakości filtra w odkurzaczu. Prawidłowy filtr to prawdziwy sprzymierzeniec alergików. Stawiając na odkurzacz o wysokiej klasie reemisji kurzu masz gwarancję czystego powietrza.
  Postaw na korzystny filtr
  Pokonaj alergię z filtrem Hygiene 12, z którego nie wydostają się żadne cząsteczki powodujące objawy alergii i astmy. To nieprzeciętne rozwiązanie jeśli zależy Ci na czystym powietrzu w Twoim domu.
  Zadbaj o podłogi
  Miękkie kółka nie tylko nie rysują delikatnego parkietu,również nie hałasują na twardej podłodze. Dzięki temu odkurzanie jest cichsze, a podłogi bezpieczniejsze.
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta (ograniczenie do wykorzystania domowego)
  dane o gwarancji producenta

Philips FC 8722

Philips FC 8722 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Nilfisk. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8722 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8722
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Najwyższa efektywność Mniejsze zużycie energii Nowy odkurzacz Philips Performer Expert zapewnia najskuteczniejsze zbieranie kurzu ze wszelkich rodzajów podłóg dzięki technice AirflowMax i unikatowej nasadce TriActiveMax opracowanej właśnie pod tym kątem. Urządzenie gwarantuje nadzwyczajne efekty odkurzania choćby w miarę zapełniania się worka! wspaniałe efekty odkurzania - Klasa produktywności energetycznej A - przełomowa technika AirflowMax zagwarantuje świetną skuteczność - wydajny energetycznie silnik o wielkiej mocy - Nowa nasadka TriActiveMax 3 w 1 maksymalizuje wydajność zbierania kurzu nieprzeciętna wygoda - Zasięg 11 m pozwala na wygodne sprzątanie - Dłuższe sprzątanie bez opróżniania dzięki obszerności 5 l - Łączenie SmartLock pozwaladopasować odkurzacz do danego zadania - dostosowywane ustawienie mocy Zintegrowany system antyalergiczny - Jakość przyjazna alergikom — testowana poprzez ECARF - Filtr HEPA13 z uszczelnieniem HEPA AirSeal zatrzymuje ponad 99% kurzu - Worek s-bag Ultra Long Performance zatrzymuje więcej niewiele znaczących cząsteczek kurzu

Philips FC 8575

Philips FC 8575 Najniższa Cena Online

Philips FC 8575 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8575
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Ten odkurzacz pozostał tworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności przy zachowaniu klasy sprawności energetycznej A. Wyjątkowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*, co pozwala na wykorzystanie worka do samego końca. Technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych elementów: 1) nieszablonowy żebrowany profil we wnętrzu komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i zezwala na wykorzystanie całej powierzchni worka. 2) objętość specjalnie zaprojektowanej komory na kurz pozwala na pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania. Nasadka TriActive+ pozwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy finezyjnie „otwiera" dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu. 2) Wysysa obfite cząsteczki przez obszerny otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą dwóch szczotek bocznych. Ten artykuł osiąga najwyższą klasę sprawności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu! Odkurzacz jest wyposażony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych elementów podczas sprzątania. Miękka szczotka do odkurzania jest komfortowo zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką. Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwy montaż i demontaż najróżniejszych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania. Miękki zderzak broni meble i zapobiega uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzenia w mebel albo ścianę. Zapobiega także utknięcie urządzenia na krawędziach, ułatwiając w ten sposób szybsze poruszanie. Stworzony z myślą o zaspokajaniu niepowtarzalnych potrzeb alergików, a także innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Ten nowy plastikowy worek producenta Philips pozostał opracowany w celu zapewnienia długookresowej sprawności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu efektywności, a także maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji. Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o obszerności 4 l umożliwia adekwatne wykorzystanie worka na kurz, dzięki czemu można sprzątać dłużej. Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny osobom cierpiącym na alergie. Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków, wytwarzając w domu atmosferę przyjazną alergikom.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 200 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy niebieski do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe niebieskie do 1000 zł cena,
 • ranking z niebieskimi domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe niebieskie do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe niebieskie do 1000 zł, odkurzacz domowy niebieski do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych niebieskich do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych niebieskich do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.