Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy srebrny do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych srebrnych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe srebrne do 1000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Bosch BBH32101

Bosch BBH32101 Najniższa Cena Online

Bosch BBH32101 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH32101
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2 w 1 zaopatrzony w akumulator litowo-jonowy pozwalający na 50 min pracy bezprzewodowej. Czas ładowania wynosi około 4 - 5 godzin. Urządzenie ma odłączany odkurzacz ręczny. W zestawie znajduje się szczotka 2w1, ssawka szczelinowa teleskopowa oraz elektroszczotka.


Miele C3

Miele C3 Najniższa Cena Online

Miele C3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla starannego, komfortowego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne wykorzystania – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najkorzystniejszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg skutecznych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i wspaniałe prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało istotnie sprawne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najkorzystniejsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem przefiltrowania AirClean1Niezwykle wydajna filtracja w odkurzaczach Miele opiera się na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego i filtra chroniącego silnik. Współdziałanie tych elementów gwarantuje odfiltrowanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - prawidłowy klimat w pomieszczeniuMiele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech najróżniejszych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje wydajną filtracją dla wyjątkowo czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® informuje użytkownika o konieczności wymiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele mają zastosowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak niewiele znaczący odgromnik.

  eliminuje to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu broniona poprzez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja zapewniająca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są bronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Przez zbyt pokaźne wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 mają listwę ochronną wytwarzaną z miękkiego tworzywa.

  chroni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, iż gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  nad wyraz inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się samoczynnie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie zaopatrzone w trzy wysokiej jakości części wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku albo - jedynie w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili dostępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i wykonane tylko we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam unikatową jakość i solidność naszych produktów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszelkich odkurzaczach Miele można komfortowo zwinąć kabel za pomocą przycisku nożnego, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są dodatkowo zaopatrzone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.funkcjonalny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt w trakcie łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest mocne,jednocześnie można je prosto rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. Żeby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, firma Miele opracowała niemało przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,też sprężyście regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki czemu odkurzacz można łatwo transportować, oszczędnie przechowywać i komfortowo obsługiwać lewą lub prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik, a także zintegrowany tłumik powodują, iż odkurzacze pracuj


Concept VP-4150

Concept VP-4150 Najniższa Cena Online

Concept VP-4150 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4150
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz pionowy bezprzewodowy Mighty VP4150 producenta Concept pomoże Ci skutecznie posprzątać cały dom. Zaopatrzono go w wysokiej jakości silnik DC o wysokiej mocy,dzięki któremu siła ssąca jest wysoka.

  Prosto i momentalnie można odkurzyć nim dowolny typ podłóg, a dzięki wyjmowanej jednostce ręcznej można odkurzyć także zabrudzenia z tapicerki, mebli, szuflad i innych źle przystępnych miejsc. Wyznacza się eleganckim biało-srebrnym designem z nowoczesnym podświetleniem LED na rączce.

  zaopatrzono go w wysokiej jakości baterię Li-Ion o obszerności 2000 mAh,która zapewni komfort odkurzania bez kabla. Na jeden proces ładowania wytrzyma aż do 50 minut, także pozwoli Ci odkurzyć całe mieszkanie.

  Bateria Li-Ion charakteryzuje się wysoką skutecznością i długą żywotnością. Równocześnie nie sprawia problemów z powodu tzw. Efektu pamięci, kiedy nieprawidłowe ładowanie może doprowadzić w ciągu zaledwie kilkudziesięciu cykli ładowania do trwałego spadku objętości baterii.

  Odkurzacz dysponuje 2 stopniami szybkości: wysoka do osiągnięcia maksymalnej efektywności ssącej i ECO do odkurzania standardowego parametry techniczne: 2w1 - odkurzacz i odkurzacz ręczny wariant akumulatora: Li-Ion pojemność baterii: 2000 mAh napięcie: 21,6 V czas eksploatacji w zakresie 1 cyklu załadowania: 50 min czas ładowania: 4-5 godz.

  objętość pojemnika na kurz: 0,5 l silnik DC 3x dioda LED zmywalny filtr HEPA 11 przycisk do nieskomplikowanego wyjęcia pojemnika turboszczotka mechaniczna uchwyt składany Akcesoria: 1x śladowe akcesoria adapter - długość kabla 180 cm stacja ładująca

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame V10

Xiaomi Dreame V10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 Dreame V10 znakomity, odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 został zaprojektowany tak, żeby ułatwić monotonne sprzątanie. Unikatowy design urządzenia pozwoli odetchnąć i odprężyć się podczas użytkowania.

  Jest także szczególnie poręczny i waży zaledwie 2 kg. Staranne wykonanie, dyskretna praca silnika i ogromna moc gwarantują niesamowitą produktywność. Praktyczna przyszłość bogactwo maszyn sprzątających daje nam ogromny wybór.

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 składa się z bezusterkowego silnika wraz z pojemnikiem na brud i rury ze szczotką, dzięki temu moc ssania jest porównywana do odkurzacza przewodowego. Nic trudnego, a jednocześnie zagwarantuje dużą wygodę i wydajność.

  przystępne są trzy tryby pracy: Tryb ekonomiczny, Tryb standardowy i Tryb maksymalny, który umożliwia sprzątanie przy maksymalnych obrotach poprzez 10 minut. Przemyślany design Bezprzewodowość odkurzacza bezprzewodowego pionowego Dreame V10 gwarantuje wygodę,z reguły bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.

  choćby po zmontowaniu jego waga nie przekracza 2 kg, co sprawia, że jest wyjątkowo lekki. W dodatku, dzięki konstrukcji możesz schować go prawie wszędzie, tak żeby nie przeszkadzał w funkcjonowaniu w trakcie dnia.

  Maksymalna funkcjonalność Delikatny dla twardych podłóg, bezwzględny dla brudu. Wałek z elektroszczotką jest pokryty miękką tkaniną kaszmirową, dzięki temu jest w stanie zbierać większe skażenia, zaś włosie z włókna węglowego o właściwościach antystatycznych likwiduje drobiny kurzu.

  Dzięki napędowi ukrytemu w wałku elektroszczotka wprowadza nylonowe włosie w głąb dywanu,usunąć głęboko ukryte zabrudzenia. Silnik umieszczony został nad uchwytem, przez co środek ciężkości znajduje się w miejscu upraszczającym sprzątanie powierzchni trudno przystępnych i wysoko położonych.

  wystarczy jedno kliknięcie, aby odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 błyskawicznie zmienił się z odkurzacza pionowego w odkurzacz ręczny i na odwrót. Spore zastosowanie Długi czas pracy pozwala posprzątać cały samochód.

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 dotrze we wszystkie trudno dostępne miejsca w jego wnętrzu, zapewniając wydajne działanie. Dodatkowo, odkurzacz możesz umieścić np. W bagażniku, aby był pod ręką w każdej sytuacji.

  Mini elektroszczotka zbiera sierść zwierząt domowych z tapicerki oraz eliminuje głęboko wtarty w dywan brud, zarówno w domu jak i w samochodzie. Trzy tryby mocy umożliwiają przypasowanie odpowiedniej siły, zależnie od potrzeb.

  Najwyższa jakość konkretny, silnik bezszczotkowy osiąga aż do 100 000 obrotów na minutę. Teraz odkurzacz pracuje jeszcze dłużej i sprawniej, dzięki płycie głównej, która pozwala, na osiągniecie 450 watów mocy i siłę ssania aż do 22000 PA.

  Urządzenie ma filtr HEPA, zapewniający 99% filtracji niewielkiego pyłu. Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V10 został wyekwipowany w 6-warstwowy system redukcji hałasu, umożliwiający cichą i spokojną pracę urządzenia p...


Eta 1231 90000

Eta 1231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1231 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty: Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny Silnik o przedłużonej żywotności Wysoka produktywność odkurzania 2 tryby pracy Podświetlenie pracy i ładowania Wymienny akumulator Li-Ion 21,6 V Czas pracy: około 40 minut Wysokiej jakości filtr HEPA Czas ładowania: 4 godziny Pojemnik na kurz: 0,45 l poręczna rękojeść dla komfortowej obsługi i przechowywania Proste sterowanie i prosta konserwacja Bogaty pakiet akcesoriów: obrotowa turboszczotka z napędem bezpośrednim, dysza szczelinowa, ssawka do tapicerki, szczotka do delkatnego usuwania kurzu, uchwyt ścienny usprawniający przechowywanie.

  Poziom głośności: 72 dB Wysokość: 110,5 cm Szerokość: 26 cm Głębokość: 18 cm


Hoover XP81 XP15011

Hoover XP81 XP15011 Najniższa Cena Online

Hoover XP81 XP15011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover XP81 XP15011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Szukasz prostych i szybkich sposobów na porządek w domu? Chcesz wybrać urządzenie, które skutecznie pozbędzie się całego kurzu z mieszkania? Poznaj Hoover Xarion Pro i sprawdź, jak za jego pomocą zadbać o czystość w domu.

  Dzięki progresywnym technologiom produktywnie ograniczysz ilość kurzu na każdej powierzchni, a także w powietrzu. Duży zbiornik W jednym pojemniku zmieści się aż 1,5 litra kurzu! Koniec z częstym opróżnianiem zbiornika Zasięg pracy 9 m Odkurzanie także może być komfortowe.

  Dzięki długiemu przewodowi posprzątasz dom bez częstego zmienia kontaktów technika multicyklonowa Odetchnij powietrzem pobawionym alergenów. Z odkurzaczem Hoover zatrzymasz cały kurz we wnętrzu urządzenia Pełna sprawność sprzątania Zero kurzu w całym domu przefiltrowanie powietrza zestaw ssawek Stała moc ssania Zintegrowane akcesoria filtrowanie powietrza Urządzenie zatrzymuje nawet najdrobniejszy pył za pomocą 2 produktywnych filtrów HEPA.

  dzięki czemu powietrze w domu jest pozbawione alergenów. Zestaw ssawek ekspresowo pozbądź się kurzu z każdej powierzchni dzięki ssawce uniwersalnej, ssawce do dywanów i ssawce do parkietu. Stała moc ssania choćby jeśli zbiornik jest niemal w całości zapełniony, urządzenie działa efektywnie.

  To zasługa progresywnej technice Air Volution™. Zintegrowane akcesoria Końcówki pomocne przy sprzątaniu trudno przystępnych miejsc masz zawsze pod ręką. Szczelinówkę i ssawkę do mebli możesz przyczepić do rury urządzenia.

  Pozostałe funkcje odkurzacza Xarion Pro XP81_XP15011 Teleskopowa rura nietrudne opróżnianie zbiornika Uchwyt z regulatorem ssania Teleskopowa rura Reguluj długość rury w trakcie sprzątania i odkurzaj luźno każdy fragment podłogi w domu, nawet ten pod kanapą nietrudne opróżnianie zbiornika Pozbądź się kurzu z pojemnika bez kontaktu z alergenami.

  Jeden przycisk wystarczy, by cały pył momentalnie trafił do kosza Uchwyt z regulatorem ssania Ustawiaj moc pracy odkurzacza przy pomocy regulatora zainstalowanego na uchwycie. To ułatwi całe sprzątanie! Poznaj najważniejsze funkcje odkurzacza Hoover Xarion Pro XP81_XP15011 1,5-litrowy zbiornik z funkcją nieskomplikowanego opróżniania Air Volution™ i technika multicyklonowa Stała produktywność ssania i komfortowa regulacja mocy Zintegrowane akcesoria 1,5-litrowy zbiornik z funkcją nieskomplikowanego opróżniania Sprzątanie bez kontaktu z alergenami Chcesz jak najrzadziej opróżniać zbiornik odkurzacza? Pojemnik w Hoover Xarion Pro zmieści aż 1,5 litra kurzu.

  na dodatek jest łatwy w czyszczeniu. Starczy jeden przycisk żeby zwolnić blokadę pokrywy. Air Volution™ i technika multicyklonowa Miejsce kurzu jest w odkurzaczu! podczas pracy powietrze w urządzeniu Hoover zostaje wprowadzone w wir – dwuetapowo oddziela się od niego cały kurz i drobnoustroje.

  w efekcie do Twojego mieszkania dostaje się powietrze pozbawione alergenów. Komplet ergonomicznych ssawek Twój sposób na czyste podłogi Z Hoover Xarion Pro odkurzysz k...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 80 dB. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker BXRV500E

Black&Decker BXRV500E Najniższa Cena Online

Black&Decker BXRV500E - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker BXRV500E
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz samoczynny 4 w 1 – odkurza, zamiata, mopuje i myje. Black + Decker BXRV500E poradzi sobie z każdym wnętrzem dzięki inteligentnej nawigacji i obfitej liczbie czujników. Pasuje do odkurzania wszystkich rodzajów podłóg. Filtrację przeprowadza się przy pomocy filtra HEPA, filtra piankowego i filtra z mikrofibry.

Xiaomi HW8 Pro

Xiaomi HW8 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi HW8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HW8 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz i mop pionowy Jimmy HW8 Pro

  Oszczędzaj czas, odkurzając i myjąc podłogi jednocześnie. Jimmy HW8 Pro został wyekwipowany w wydajny silnik, a także innowacyjny, podwójny zbiornik na wodę, dzięki temu w krótkim czasie pozwoli zlikwidować najróżniejszego rodzaju skażenia - od kurzu i okruchów przez ślady łap domowych zwierzaków po choćby najistotniej uporczywe plamy. Urządzenie jest proste i wygodne w użyciu, a jego obsługę upraszcza zaimplementowany ekran LED. Wymienny akumulator zapewnia czas pracy sięgający 35 minut na jednym ładowaniu.

  Kompleksowe czyszczenie podłóg

  teraz możesz wyczyścić podłogi w swym domu szybciej, komfortowoj i sprawniej niżeli kiedykolwiek wcześniej. Jimmy HW8 Pro znakomicie radzi sobie z większością zanieczyszczeń. Momentalnie odkurzy okruchy, niewiele znaczące i większe odpady, sierść domowego zwierzaka, a nawet zaplątane w dywan włosy. Za jego pomocą bez trudu pozbędziesz się na dodatek plam, śladów czy rozlanych napojów. Już nie musisz tracić czasu na odkurzanie i mycie podłóg osobno - teraz obie te czynności wykonasz równocześnie!

  nowoczesny, podwójny zbiornik na wodę

  Z Jimmy możesz mieć pewność,zawsze będziesz myć podłogę czystą wodą. Urządzenie zostało wyekwipowane w podwójny zbiornik. Do części o pojemności 450 ml należy wlać czystą wodę. W części o objętości 350 ml zbiera się natomiast brudna woda z skażeniami. Zbiornik został przy tym zaprojektowany w taki sposób, żeby dało się go wygodnie montować i demontować. W razie zapotrzebowania możesz też go wyczyścić.

  Pełna kontrola nad ilością rozpylanej wody w Twoich rękach

  Plamy i zacieki to już przeszłość. Jimmy HW8 Pro obsługuje technologię precyzyjnego rozpylania wody, dzięki temu prędko i efektywnie rozprawia się z zanieczyszczeniami. Chcesz więcej? Urządzenie daje Ci całkowitą kontrolę nad ilością rozpylanej wody. Wystarczy nacisnąć umieszczony wdostępnym miejscu przycisk! teraz bez trudu pozbędziesz się choćby najszczególniej uporczywych plam, unikając przy tym zalania podłogi.

  sprawne odkurzanie

  Jimmy HW8 Pro został wyekwipowany w bezszczotkowy silnik o wysokiej efektywności, który stwarza dużą moc i efektywną eliminację zanieczyszczeń. Urządzenie ekspresowo likwiduje kurz, okruchy i inne odpady. Możesz też wybierać spośród 2 prędkości, by jeszcze lepiej dopasować pracę odkurzacza do swoich potrzeb albo stopnia skażenia podłogi. Nie musisz też obawiać się uciążliwego szumu - artykuł pracuje zaskakująco cicho.

  Czyszczenie za pomocą jednego przycisku

  Już nie musisz brudzić sobie dłoni ani tracić czasu na czyszczenie odkurzacza. Jimmy HW8 Pro został wyekwipowany w specjalny mechanizm samoczyszczący. Wystarczy nacisnąć przycisk, a szczotka i rury natychmiast zostaną umyte czystą wodą ze zbiornika. Korzystając z tej funkcji, bez trudu zachowasz urządzenie w genialnym stanie, zapobiegniesz mnożeniu się bakterii i zniżysz ryzyko pojawienia się przykrego zapachu. Przekonaj się, jakie to proste!

  zastosowany ekran LED

  Co powoduje, że obsługa urządzenia jest tak prosta? Jimmy HW8 Pro ma zastosowany inteligentny wyświetlacz LED, który zapewni Ci komfortowy dostęp do najważniejszych danych dotyczących jego statusu w czasie rzeczywistym. Za jego pomocą łatwo sprawdzisz poziom naładowania akumulatora i dowiesz się, jaki jest aktualnie wybrany tryb pracy. Wyświetlane na ekranie ikony powiadomią Cię też o tym, że zbiornik na brudną wodę jest już przepełniony, a na czystą pusty.

  Postaw na bezprzewodowe rozwiązania

  Pożegnaj plączące się i ograniczające Twoją swobodę kable. Bezprzewodowy odkurzacz z mopem Jimmy HW8 Pro zapewni Ci wymarzony komfort wykorzystywania. Bez trudu zaniesiesz go wszędzie, gdzie będzie Ci niezbędny - na przykład na piętro, do piwnicy albo do garażu. Urządzenie jest także wyjątkowo lekkie - przenoszenie go z miejsca na miejsce nie sprawi Ci pokaźniejszego problemu. Co więcej, użyteczny uchwyt nie tylko ułatwia manewrowanie odkurzaczem, ale też zagwarantuje wygodny dostęp do jego przycisków.

  Długi czas pracy - możliwość zamiany akumulatora

  Z Jimmy nie musisz przerywać sprzątania na częste ładowanie odkurzacza. HW8 Pro może działać do 35 minut na jednym ładowaniu - to wystarczająco dużo, aby zaprowadzić porządek choćby w pokaźniejszym domu. Istnieje także możliwość kupienia dodatkowego akumulatora. Wymieniając go, ekspresowo i wygodnie podwoisz czas pracy urządzenia! Co więcej, wchodząca w skład zestawu stacja zezwala na przechowywanie, ładowanie, a choćby czyszczenie odkurzacza równocześnie. W ten sposób zaoszczędzisz czas i miejsce w mieszkaniu!

  Uniwersalny środek czyszczący w komplecie

  To nie koniec niespodziewanek! W komplecie znajdziesz też uniwersalny środek czyszczący, za pomocą którego jeszcze precyzyjniej umyjesz podłogi w mieszkaniu. Nadaje się do rozmaitego typu powierzchni - od płytek po panele. Gwarantuje szybką sterylizację i długookresowe działanie antybakteryjne. Jest przy tym kompletnie bezpieczny w użyciu i nietoksyczny - nie gromadzi chloru ani alkoholu. Używając go, z łatwością stworzysz czyste, przychylne dla zdrowia środowisko dla siebie i swojej rodziny!


Black&Decker CUA625BH

Black&Decker CUA625BH Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Raven. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker CUA625BH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker CUA625BH
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy, dzięki któremu dotarcie do wszystkich zakamarków nie sprawi najmniejszych problemów. Brak przewodu zasilającego daje możliwość nieograniczonej swobody ruchów użytkownika. Sprzęt jest zasilany litowo-jonową baterią, która po pełnym naładowaniu daje możliwość ciągłej pracy maksymalnie do 60 minut.

  Czas ładowania [h] 6Czas pracy [min] 60Turboszczotka TakPoziom hałasu [dB] 79Waga [kg] 3.8Pojemność pojemnika/worka [l] 1Regulacja mocy ssania TakOdłączany odkurzacz ręczny TakFunkcje dopełniające Wskaźnik naładowania baterii, Zabezpieczenie przed przeładowaniem, automatyczna regulacja mocyFiltry HEPATyp filtra Cykloniczny


Xiaomi JV83

Xiaomi JV83 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV83 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV83
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  NajważniejszePrzenieśmy się na chwile do świata, w którym sprzątanie mieszkania zajmuje mniej aniżeli 15 minut, czyszczone komponenty lśnią po jednym przetarciu, a odkurzanie nie wymaga wielokrotnych ruchów i posunięć szczotki.

  A co gdybyśmy powiedzieli Ci, że taka idylla jest osiągalna z odkurzaczem Xiaomi JIMMY JV83?To postępowy sprzęt od renomowanego producenta, który łączy w sobie funkcjonalność lekkiego odkurzacza bezprzewodowego z nowoczesnymi technikami gwarantującymi rewelacyjne czyszczenie sprzątanej powierzchni.

  W zestawie z odkurzaczem otrzymujemy różnorodnego rodzaju końcówki, a także szczotki obrotowe, dzięki którym prosto uda się dotrzeć choćby w trudnodostępne miejsca, jak dodatkowo pozbyć się roztoczy głęboko zakorzenionych w materacach, dywanach, czy tkaninach.

  Odkurzacz JIMMY JV53 został zaopatrzony w specjalny system filtracji cyrkulacyjnej, który oddziela powietrze od kurzu, a ten osadza się w specjalnym pojemniku. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w mgnieniu okaz opróżnić kosz, a szczotki po użytku wystarczy wypłukać bieżącą wodą.Odkurzacz Xiaomi JIMMY JV83 to ulepszona wersja JIMMY JV51, która została wzbogacona o podwójny system filtracji, większy pojemnik na odpady oraz jeszcze bardziej wytrzymałą baterię.

  Na jednym ładowaniu z odkurzacza można korzystać bez przerwy przez 60 minut. W razie konieczności nieskomplikowany system podmiany baterii sprawia, iż w mgnieniu oka podłączymy zamiennik. Spraw, by każde sprzątanie kojarzyło się z krótką i bezproblemową czynnością – wybierz progresywne rozwiązania, jakie gwarantuje Xiaomi JIMMY JV83!

  Akumulator do odkurzacza Xiaomi JIMMY JV83299,00 zł Filtr HEPA do odkurzacza JIMMY JV51 / JV53 / JV8359,99 zł Szczotka i wąż do odkurzacza JIMMY JV51/JV53/JV83, szara109,00 złJV83 – bezszczotkowy odkurzacz pionowyDokładne odkurzanieŁatwiejsze dbanie o czystośćMoc ssania: 135 „airwatów"Czas pracy: 60 minut55%nieprzeciętny silnik cyfrowyMoc ssania: 135 „airwatów"Osiągający 100 000 obrotów na minutę silnik gwarantuje ogromną moc.Szczotka o średnicy 50 mmSzczotka o średnicy 50 mm pozwala zebrać cały pył i śmiecieZ łatwością radzi sobie nawet z znacznymi okruchami jak łupiny orzechów.kompozycja twardej i miękkiej szczotki pozwala z łatwością rozwiązać problem braku czystościTwarda część szczotki powoduje, że pył i kurz są z łatwością wciągane.

  na dodatek eliminuje ślady łap i poleruje podłogę. Miękka część zbiera wszystkie wielkie śmiecie.progresywna technika sprzątania włosów, koniec z plączącymi się włosamiSzczotka zaprojektowana tak,usuwać włosy z podłóg i dywanów, pozwala rozwiązać dużo problemów.

  pousuwasz włosy i sierść. Bez wplątywania się w szczotkę.Elektryczna szczotka na roztocza likwiduje kurz i roztocza z łóżek i mebli.Dodatkowa szczotka pozwala polikwidować kurz z łóżka, również pył i łupież.Wielocyklonowy sposób odfiltrowania likwiduje niewiele znaczące cząstki i oczyszcza powietrzeCyklonowy system filtrowaniaUdoskonalony filtr HEPAWielocyklonowy sposób oczyszczania wspomaga eliminowanie małych cząstekCyklonowy system przefiltrowania potrafi oddzielić pył od powietrza.

  Odkurzacz działa dzięki temu lepiej, a przepływ powietrza jest efektywniejszy.usuwa alergenyPochłania i eliminuje 99% minimalnych cząstekInnowacyjny, lepszy filtr HEPA jest w stanie wychwycić cząstki o wielkości 0,3 mikrometra oraz alergeny.

  Jest także łatwy w demontażu i myciu.Wymienna bateria zapewnia dłuższe życieDuża objętośćNiezależne ładowanieWymienna bateriaDuża pojemność baterii litowej zezwala na godzinne odkurzanieDuża objętość baterii to gwarancja aż 60 minut pracy, co jest szczególnie ważne w sporych domach.Baterię można wyjąć z odkurzacza i ładować osobnoBaterię można wyjąć z odkurzacza i ładować w kącie, na stole lub w dowolnym innym miejscu.Wymienna bateria powoduje, że nie musisz się już przejmować jej żywotnościąBateria może zostać wyjęta i wymieniona, jeśli przestanie być wydajna.

  dzięki temu odkurzacz będzie służyć jeszcze dłużej.Usuwaj brud jednym przyciskiem – nie martw się, iż się pobrudzisz.SpecyfikacjaOgólne Model: JV83Kolor: szaryMoc: 450WTyp filtra: HEPAPrzepływ powietrza: 1.1 m^3/minZbieranie kurzu: system Dual-CyclonicBateria Specyfikacja: 7X2.5AH, 63WHCzas pracy: 60 minCzas ładowania: 4-5h SzczotkaKombinacja włosów twardych i miekkichZawartość paczki1x elektryczna głowica1x szczotka szczelinowa 2w11x szczotka do tapicerki 2w11x złącze szczotki1x elastyczny wąż1x metalowa rura1x szczotka do materacy1x odkurzacz1x miękka szczotka1x ładowarka1x adapter1x bateriaInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy srebrny do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe srebrne do 1000 zł cena,
 • ranking z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe srebrne do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 1000 zł, odkurzacz domowy srebrny do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych srebrnych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych srebrnych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.