Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy srebrny do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych srebrnych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe srebrne do 1000 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Odkurzacz DREAME T20, VTE1

Odkurzacz DREAME T20, VTE1 Najniższa Cena Online

Odkurzacz DREAME T20, VTE1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DREAME T20, VTE1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę zagwarantuje nieprzeciętną skuteczność, a potężny akumulator zapewnia nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki czemu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz obszerniejszy dom. W dodatku, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą. W pakiecie znajdziesz też kilka wymiennych szczotek, dzięki którym precyzyjnie posprzątasz cały dom.

  nowoczesny silnik

  Za produktywną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem nowoczesnia niemal dorównuje tym używanym w lotnictwie. Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie choćby 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro produktywnie i momentalnie pozbywa się wszelkiego brudu - choćby najistotniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego pokaźniejszego wyzwania. Ponadto zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora oraz umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej stabilną i produktywną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko skuteczne sprzątanie, ale też uniemożliwia wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu T20 Pro idealnie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - świetnie spełni oczekiwania więc w dodatku w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada progresywny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro gwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i efektywnie eliminuje alergeny, kurz czy pyłki, pozwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? zarówno filtry, jak i pojemnik na kurz, a także wałek szczotki możesz umyć, zapewniając sobie higienę i bezpieczeństwo.

  nieprzeciętna szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza nieprzeciętnie pasuje do czyszczenia przeróżnego typu podłóg. Prędko rozpoznaje rodzaj odkurzanej powierzchni i stosownie dopasowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została również zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w zarysie litery V, a także umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na produktywne, a zarazem wygodne odkurzanie.

  dodatkowe szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro znajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa wyśmienicie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 sprawdzi się w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - nadzwyczajnie wyczyści pomiędzy innymi klawiaturę laptopa. Odkurzacz od Dreame zezwala na dodatkowo mycie podłóg. Zbiornik o objętości 250ml, a także 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując różnorodne końcówki T20 Pro, dokładnie posprzątasz każdy kąt w swym domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W charakterystycznym trybie urządzenie może odkurzać choćby poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz większy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki temu możesz odkurzać do czasu, aż Ci potrzeba.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania zezwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki temu sprzątanie staje się wyjątkowo komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny ekran LCD HD, który jeszcze bardziej upraszcza sprzątanie i gwarantuje szybki dostęp do najważniejszych danych. Wyświetlane są na nim między innymi obecnie użytkowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy albo przypomnienie o konieczności podmiany filtra.

  Dbałość o każdy szczegół

  Dreame T20 Pro to ponadto unikatowy komfort wykorzystywania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki poręcznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w użytkowaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, by wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i podmiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić jednocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  rozciągliwa rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

MULTI II 22 INOX (1200W, 22L) odkurzacz Nilfisk GOLD EDITION+ 16w1 #ZWROT 30DNI #GWARANCJA D2D #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #LEASING #RATY 0% #WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ, 18451551

MULTI II 22 INOX (1200W, 22L) odkurzacz Nilfisk GOLD EDITION+ 16w1 #ZWROT 30DNI #GWARANCJA D2D #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #LEASING #RATY 0% #WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ, 18451551 Najniższa Cena Online

MULTI II 22 INOX (1200W, 22L) odkurzacz Nilfisk GOLD EDITION+ 16w1 #ZWROT 30DNI #GWARANCJA D2D #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #LEASING #RATY 0% #WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ, 18451551 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Nilfisk
 • Pełna nazwa odkurzacza: MULTI II 22 INOX (1200W, 22L) odkurzacz Nilfisk GOLD EDITION+ 16w1 #ZWROT 30DNI #GWARANCJA D2D #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #LEASING #RATY 0% #WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ, 18451551
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
  Czyszczenie powierzchni: Podłoga
  załączona dysza podłogowa: Tak
  dołączony wąż: Tak
  Długość przewodu: 5 m
  Długość węża: 2,2 m
  EAN: 5715492173365
  Filtr: Tak
  Funkcja nadmuchu: Tak
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość artykułu: 426 mm
  liczba pyłu: 22 l
  Informacja o gwarancji: Gwarancja na artykuł obowiązuje przez 24 miesiące od dnia jego zakupu i uzależniona jest od właściwego jego wykorzystywania opisanego w Instrukcji Obsługi.
  Informacja o gwarancji 1: Wszelkie usterki i problemy z Produktem prosimy zgłaszać bezpośrednio do Nilfisk Polska Sp. Z o.o. Przy pomocy formularza serwisowego -s://-.nilfisk-/pl-pl%2Fcontact-us/?segment=1&form=2#form_se
  Kod Producenta: 18451551
  kolor produktu: Stal nierdzewna, Niebieski
  Maks. Moc ssania: 270 AW
  Maksymalna moc wejściowa: 1200 W
  Metoda oddzielania skażeń: Filtracja
  Model: Bęben próżniowy
  Napięcie wejściowe AC: 220-240 V
  Podciśnienie: 20 kPa
  Poziom hałasu: 72 dB
  Prąd: 1 A
  Próżnia: 200 mbar
  rodzaj czyszczenia: Suchy i Mokry
  typ pojemnika na kurz: Worek na kurz
  Rury: Teleskopowy
  Szczelinówka: Tak
  Szerokość towaru: 374 mm
  Tworzywo tuby: Metal
  Tworzywo węża: Plastik
  Waga produktu: 9,2 kg
  Wysokość produktu: 599 mm
  Właściwe wykorzystanie: fachowy
  Zmienne zasilanie: Tak
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe niebieskie do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Black+Decker odkurzacz BXRV500E, kolor srebrny

Black+Decker odkurzacz BXRV500E, kolor srebrny Najniższa Cena Online

Black+Decker odkurzacz BXRV500E, kolor srebrny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black+Decker odkurzacz BXRV500E, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Specyfikacja Czas ładowania 300 minut Funkcje Odkurzająco-mopujące Maksymalny czas pracy 150 minut pojemność zbiornika na kurz 0.5 l Wirtualna ściana Nie produkt marka Black&Decker Kod producenta ES9480020B EAN 8432406480025 dane podstawowe Model BXRV500E Stacja opróżniająca Bez stacji opróżniającej Funkcje Odkurzająco-mopujące Moc silnika Brak odcień Biały Fizyczne Wysokość 7.9 cm Średnica 28.5 cm Waga 1.7 kg Funkcje Funkcja mapowania pomieszczeń Nie Regulacja mocy Nie Wirtualna ściana Nie Wirtualna latarnia Nie automatyczny powrót do bazy Tak ilość programów 5 Harmonogram pracy Tak techniczne objętość zbiornika na kurz 0.5 l Filtr HEPA Tak Poziom hałasu 60 dB Maksymalny czas pracy 150 minut Czas ładowania 300 minut Wi-Fi Nie Sterowanie poprzez aplikację Nie Pytanie technologiczne do producentaInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy srebrny do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe srebrne do 1000 zł cena,
 • ranking z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe srebrne do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 1000 zł, odkurzacz domowy srebrny do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych srebrnych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych srebrnych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *