Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy różowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych różowych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe różowe do 1000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z różowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Bosch BWD421

Bosch BWD421 Najniższa Cena Online

Bosch BWD421 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD421
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wyjątkowo wydajne odkurzanie Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH AquaWash & Clean przystosowany jest do wykonywania wielu zadań, związanych z utrzymaniem czystości. Nie tylko skrupulatnie odkurzy,dodatkowo zbierze rozlane płyny, upierze uporczywe plamy na dywanie albo tapicerce, a choćby zadba o świeżość powietrza w Twoim domu.

  Jego fenomen polega na efektywnym silniku, akcesoriach i pracy w dwóch trybach: workowym albo z filtrem wodnym. O wysoką jakość wydmuchiwanego powietrza dba podwójny system filtracji – filtr wodny i HEPA.

  Gdy Twój dywan lub tapicerka wymaga odświeżenia, nie musisz już wzywać ekipy piorącej. Wystarczy podłączyć spryskiwacza wraz ze specjalną końcówką, wlać detergent do trafnego pojemnika i pozbyć się uporczywej plamy.

  Odkurzacz wielofunkcyjny poradzi sobie z każdym postawionym mu zadaniem, choćby praniem tapicerki w samochodzie. W odkurzaczach wielofunkcyjnych AquaWash & Clean możesz korzystać z pełnej mocy (2100 W), lub jej części – w zależności od potrzeb.

  Przyciskami +/- regulujesz moc, a efekt wyświetlany jest za pomocą niebieskich diod. Zbieranie płynów Koniec z bieganiem po papierowy ręcznik albo mopa. Teraz, kiedy rozleje się sok lub kawa na podłogę wystarczą dwa ruchy odkurzacza ze specjalną ssawką do zbierania płynów i znów będziesz cieszyć się perfekcyjnie czystą podłogą.

  Odkurzanie z workiem lub filtrem wodnym Jeden pojemnik – dwie funkcje: odkurzanie na mokro albo sucho. Kiedy chcesz wciągnąć rozlany płyn z podłogi lub odkurzyć z użyciem podwójnej filtracji, wlej do pojemnika wodę.

  Jeśli korzystasz z odkurzacza w konwencjonalny sposób, możesz włożyć worek, zapełniając wyznaczoną część pojemnika. Obsługa jest bardzo prosta. Podwójna filtracja Dla alergików, rodzin z dziećmi i osób wyjątkowo dbających o czystość powietrza, odkurzacz BOSCH AquaWash & Clean to doskonałe rozwiązanie.

  Odkurzacz wielofunkcyjny wyposażony został w dwa filtry: wodny i HEPA. To podwójne zabezpieczenie zatrzymuje bakterie, pyłki a choćby zarodniki grzybów, a Ty i Twoi bliscy możecie oddychać czystym i świeżym powietrzem.

  Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa nowoczesnych systemów filtracji. HEPA to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie skażenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.

  zaimplementowany w odkurzaczu filtr HEPA jest filtrem zmywalnym, co oznacza mniejsze koszty eksploatacji. Sprawnie działa worek przefiltrowujący z wielowarstwową włókniną filtracyjną, zatrzymującą prawie wszystkie cząstki skażeń i kurzu.

  zasięg 12 METRÓW dzięki czemu odkurzaczowi firmy BOSCH sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze aniżeli dotychczas. Konstrukcja urządzenia, a także długi przewód zezwalają na pracę w promieniu 12 metrów! choćby dalekie zakamarki odkurzysz bez konieczności przełączania kabla do innego kontaktu.

  Szczotka przełączalna z separatorem Kied...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Bosch BWD41720

Bosch BWD41720 Najniższa Cena Online

Bosch BWD41720 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD41720
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz AquaWash Clean Bosch z funkcją czyszczenia na mokro i sucho.

  Z uzupełniającą szczotką do delikatnego parkietu.

  Odkurzacz wielofunkcyjny: pierze dywany, zbiera płyny i odkurza wszystkie powierzchnie z pomocą szerokiego wachlarza akcesoriów
  Szczotka do parkietów: staranne i prędkie odkurzanie choćby delikatnych podłóg
  Wysoka moc silnika - precyzyjne czyszczenie
  Filtr wodny: produktywna filtracja dla czystości wydmuchiwanego powietrza
  pokaźny pojemnik na zanieczyszczenia: 5-litrowa objętość dla dłuższej pracy bez konieczności przerw przy czyszczeniu na mokro

  Szczotka uniwersalna z separatorem minimalnych przedmiotów
  Szczotka do parkietu z naturalnym włosiem błyskawicznie odkurzy choćby delikatny parkiet
  Wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi – usztywniony oplotem z jedwabnej nici
  Rura teleskopowa
  objętość worka wymiennego: wymiar L
  samoczynne zwijanie kabla
  nad wyraz spore i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniem
  Parkowanie pionowe i poziome
  Filtr ochrony silnika
  nieskomplikowane wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz
  Promień działania: 9 m
  znaczna pojemność zbiornika: 5l
  Pojemnik na kurz wymiar XL
  W pakiecie:

  • detergenty do prania
  • ssawka zbierająca wodę
  • niepokaźna szczotka, niewiele znacząca ssawka do tapicerki i nieznaczna ssawka szczelinowa
  szeroka ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów
  niepokaźna ssawka do prania tapicerki

  Szczotka do dywanów i twardych powierzchni Przełączalna szczotka rolkowa
  Zwijanie kabla samoczynnie
  Rura teleskopowa

Philips FC 8477 Darmowa wysyłka

Philips FC 8477 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Philips FC 8477 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8477 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Nowy odkurzacz PowerPro Compact firmy Philips oferuje dużą wydajność bez kompromisów dzięki technice PowerCyclone 4 i nowoczesnej konstrukcji pojemnika.

  Klasa produktywności energetycznej B
  Ten odkurzacz pozostał tworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej sprawności przy zachowaniu klasy wydajności energetycznej B.

  technika PowerCyclone 4 natychmiast oddziela kurz od powietrza
  technologia PowerCyclone 4 zapewnia najdokładniejsze sprzątanie za jednym razem w dwóch efektywnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w górę w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.

  Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera śladowe i znaczne cząsteczki kurzu
  Nasadka TriActive+ umożliwia wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan w celu precyzyjnego usunięcia kurzu. 2) Wysysa obfite cząsteczki poprzez obfity otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą dwóch szczotek bocznych.

  zaawansowany pojemnik na kurz, który można prosto opróżnić
  Pojemnik można opróżnić, nie wzbijając w powietrze kłębów kurzu. Jego wyjątkowy kształt i gładka powierzchnia powodują, że kurz zbiera się po jednej stronie i równomiernie zsuwa się do kosza na śmieci.

  Dostęp do wszystkich zakamarków dzięki długiemu, poręcznemu uchwytowi
  użyteczny uchwyt jest komfortowy w wykorzystywaniu. Jego wyjątkowa długość powoduje, iż można sięgać dalej i z łatwością czyścić trudno dostępne miejsca.

  Filtr EPA wyłapuje mikroorganizmy wywołujące alergie
  Pofałdowany filtr EPA o obfitej powierzchni zapewnia dobrą efektywność filtrowania. W połączeniu z cyklonicznym nadmuchem uniemożliwia to szybkiemu zatkaniu i daje udoskonalone i dłuższe oczyszczanie.  EAN: 8710103651758
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: FC8477/91
  rodzaj: Bezworkowy
  Moc: 750 W
  Poziom hałasu: 79 dB
  Worek: Bezworkowy
  pojemność: 1.5 l
  Filtr: Mikrofiltr
  Długość przewodu: 6 m
  Zasięg: 9 m
  Akcesoria w zestawie: - Szczelinówka - Nasadka nieduża
  wymiary: 406 x 285 x 238 mm
  Waga: 4.5 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe bordowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8575

Philips FC 8575 Najniższa Cena Online

Philips FC 8575 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8575
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Ten odkurzacz został wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności przy zachowaniu klasy produktywności energetycznej A. Nieszablonowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*, co umożliwia wykorzystanie worka do samego końca. Technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych części: 1) wyjątkowy żebrowany profil we wnętrzu komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i pozwala na użycie całej powierzchni worka. 2) objętość specjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania. Nasadka TriActive+ pozwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wysysa pokaźne cząsteczki przez obszerny otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych. Ten produkt osiąga najwyższą klasę wydajności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu! Odkurzacz jest wyekwipowany w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych części w trakcie sprzątania. Miękka szczotka do odkurzania jest komfortowo zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest za każdym razem pod ręką. Łączenia ActiveLock zezwalają na łatwy montaż i demontaż przeróżnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania. Miękki zderzak broni meble i uniemożliwia uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzenia w mebel lub ścianę. Uniemożliwia także utknięcie urządzenia na krawędziach, usprawniając w ten sposób szybsze poruszanie. Produkowany z myślą o zaspokajaniu unikalnych potrzeb alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Ten nowy plastikowy worek marki Philips został opracowany w celu zapewnienia długookresowej wydajności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu produktywności i maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji. Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o obszerności 4 l zezwala na trafne wykorzystanie worka na kurz, dzięki temu można sprzątać dłużej. Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przychylny osobom cierpiącym na alergie. Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów oraz z roztoczy i pyłków, wytwarzając w domu atmosferę przychylną alergikom.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Zelmer. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8722

Philips FC 8722 Najniższa Cena Online

Philips FC 8722 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8722
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Najwyższa skuteczność Mniejsze zużycie energii Nowy odkurzacz Philips Performer Expert zagwarantuje najskuteczniejsze zbieranie kurzu ze wszelkich rodzajów podłóg dzięki technice AirflowMax i wyjątkowej nasadce TriActiveMax opracowanej właśnie pod tym kątem. Urządzenie gwarantuje perfekcyjne efekty odkurzania choćby w miarę zapełniania się worka! rewelacyjne efekty odkurzania - Klasa sprawności energetycznej A - przełomowa technologia AirflowMax zapewnia nieprzeciętną efektywność - sprawny energetycznie silnik o obfitej mocy - Nowa nasadka TriActiveMax 3 w 1 maksymalizuje efektywność zbierania kurzu genialna wygoda - Zasięg 11 m umożliwia komfortowe sprzątanie - Dłuższe sprzątanie bez opróżniania dzięki objętości 5 l - Łączenie SmartLock pozwaladopasować odkurzacz do danego zadania - regulowane ustawienie mocy Zintegrowany system antyalergiczny - Jakość przyjazna alergikom — testowana przez ECARF - Filtr HEPA13 z uszczelnieniem HEPA AirSeal zatrzymuje ponad 99% kurzu - Worek s-bag Ultra Long Performance zatrzymuje więcej niewielkich cząsteczek kurzu


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy różowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe różowe do 1000 zł cena,
 • ranking z różowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe różowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe różowe do 1000 zł, odkurzacz domowy różowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych różowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych różowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *