Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Vileda. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Vileda. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Vileda,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Vileda. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Vileda, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony Najniższa Cena Online

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz myjący – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym cyklu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, żeby przeznaczyć go na to, co najistotniej uwielbiasz!

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 400 W pojemność zbiornika na czystą wodę 640ml pojemność zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, by odkurzyć a jednocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, by zassać płyny i polikwidować resztki wody, aby podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czas Nowy odkurzacz myjący Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  starczy przesunąć odkurzacz do przodu,równocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. W trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w procesu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści usuwa wszelkiego typu zabrudzenia - drobiny, kurz i mokre plamy. JetClean może być użytkowany do przeróżnego typu twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 2800 obr/min.

  usuwa nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając perfekcyjne efekty czyszczenia. Likwiduje ponad 99% bakterii likwiduje ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wyprodukowana z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna w pełni zbierają brud. W ten sposób usuwane są także bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony poprzez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest za każdym razem myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro. Prosty i komfortowy system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda wyposażony jest w podstawkę, która zezwala na jego nietrudne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu starczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy w dodatku do wygodnego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono wykorzystywane.

  System podwójnego przefiltrowania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system odfiltrowujący produktywnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / poręczny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m pozwala na prędkie i sprawne czyszczenie dużych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Kształt urządzenia proste czyszczenie podłóg nawet pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean wykonany jest z kompilacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co produktywność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyodrębniony w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał wyjątkowo prawidłowe noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  informacje technicznE:pojemność zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite rozmiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw gromadzi: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do skrupulatnego czyszczenia

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Vileda opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Vileda cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Vileda,
 • odkurzacze domowe Vileda jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Vileda, odkurzacz domowy Vileda cena, opinie o odkurzaczach domowych Vileda, ranking odkurzaczy domowych Vileda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *