Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Vileda. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Vileda. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Vileda,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Vileda. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Vileda, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czasNowy odkurzacz myjący Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek. Wystarczy przesunąć odkurzacz do przodu,jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro.

  w trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi. Skutecznie czyściUsuwa wszelkiego typu zabrudzenia - drobiny, kurz, a także mokre plamy.

  JetClean może być wykorzystywany do różnego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat albo płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 3000 obr/min. Usuwa nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając perfekcyjne efekty czyszczenia.

  likwiduje ponad 99% bakteriiUsuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest tworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  w trakcie czyszczenia mikro włókna w pełni zbierają brud. W ten sposób usuwane są także bakterie w ponad 99ciu %. System dwóch zbiornikówOdkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi poprzez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niżeli zwykły mop i wiadro. Prosty i wygodny system samooczyszczeniaOdkurzacz Vileda zaopatrzony jest w podstawkę, która umożliwia jego przystępne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu starczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy w dodatku do wygodnego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.

  System podwójnego oczyszczaniaFiltr wstępny i dwuwarstwowy system przefiltrowujący efektywnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m / praktyczny w użyciuWyczyść do 70 m2 w jednym cyklu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m pozwala na szybkie i wydajne czyszczenie obfitych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia pomiędzy gniazdkami. Kształt urządzenia proste czyszczenie podłóg nawet pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibryWałek czyszczący obracający się z prędkością 3000 obrotów na minutę stworzony jest z kompozycji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, co wydajność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyszczególniony w niezależnych testach eksperckichW niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał nad wyraz prawidłowe noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wodyPozostałe pojemność zbiornika na brudną wodę 400 ml Po włączeniu trybu mycia na mokro wystarczy przesunąć odkurzacz do przodu żeby odkurzyć i zmyć podłogę w jednym czasie Po przesunięciu do tyłu płyn jest zasysany oraz są usuwane resztki wody Czyści przy użyciu samej wody, usuwając ponad 99% bakterii Odkurzacz Jet Clean posiada dwa oddzielne zbiorniki na wodę: na czystą i brudną wodę System samooczyszczania usprawnia utrzymywanie odkurzacza w czystości Czyści do 70 m2 po napełnieniu zbiornika Sprawdza się w czyszczeniu powierzchni twardych kształt urządzenia ułatwia czyszczenie powierzchni pod meblami Wałek czyszczący, wykonany jest z kompilacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, obraca się z szybkością 3000 obrotów na minutę, żeby zapewnić nieszablonową sprawność sprzątania JetClean wyodrębniony w niezależnych testach eksperckich

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Vileda opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Vileda cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Vileda,
 • odkurzacze domowe Vileda jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Vileda, odkurzacz domowy Vileda cena, opinie o odkurzaczach domowych Vileda, ranking odkurzaczy domowych Vileda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *