Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy stalowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych stalowych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe stalowe do 1000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z stalowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Gorenje VCEA 23

Gorenje VCEA 23 Najniższa Cena Online

Gorenje VCEA 23 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje VCEA 23
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  optymalna moc ssania i łatwe wykorzystywanieInnowacyjnie zaprojektowane w zarysie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia zwiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu.

  zarys kanałów powietrznych w szczotce pozwala na optymalne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku wydajności. Oznacza to sprawniejsze sprzątanie i oszczędność czasu. Active BumperAktywna ochrona przy zderzaniu z elementami wyposażenia mieszkania.

  Odkurzacz jest zaopatrzony w mocny gumowany zderzak, który ochrania jednocześnie meble jak i korpus odkurzacza w trakcie przesuwania po podłodze. Przypadkowe uderzenia o komponenty wyposażenia nie pozostawiają już po sobie żadnego śladu.

  Płynny przesuw po każdej powierzchniGumowane kółka zabezpieczają przed zniszczeniem delikatne podłogi i gwarantują pewny przesuw. Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów przy przesuwanie po miękkich powierzchniach czy dywanach.

  Super cichyOd 64dB - bardzo niski poziom hałasu. Odkurzacz pracuje z minimalną głośnością na poziomie głośności rozmowy. Pozwala to na odkurzanie późno w nocy lub wcześnie z rana. Najkorzystniejsze co jest do dyspozycjiZ najniższym możliwym zużyciem energii wydajność odkurzacza jest najkorzystniejsza jak to tylko osiągalne na podłogach twardych i dywanach.

  filtrowanie zanieczyszczeń jest powyżej 99,5%. A to wszystko przy cichej pracy odkurzacza. Wyjątkowe rezultaty pracy dzięki odkurzaczowi Gorenje sprawiają, iż dom lśni czystością. Pełny worekWskaźnik prezentuje kiedy worek albo plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga zamiany albo opróżnienia.

  dzięki czemu polepszamy efektywność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest większy powodując pokaźniejsze obciążenie silnika.

  Miękki przesuw po podłodzePokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów nawet na miękkim parkiecie. Nawet przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzenia Bez przykrych zapachówSkrót HEPA tłumaczy się jako filtr powietrza o wysokiej efektywności.

  Filtry HEPA są używane w obiektach przemysłowych w których wymagana jest najwyższa jakość powietrza jak na przykład elektrownie atomowe czy sale operacyjne w szpitalach. W naszych mieszkaniach filtr HEPA używany jest w odkurzaczach eliminując niepożądanych intruzów takich jak: pleśń, zarodniki roztoczy, bakterie czy pyłki.

  Filtr HEPA z aktywnym węglem na dodatek likwiduje z powietrza opary chemikaliów, zapach dymu papierosowego albo zapach śmieci który powstaje z gromadzonych w worku zabrudzeń zbieranych w trakcie sprzątania. Stanowczo ten zapach jest dla nas nieznośny ponieważ podczas każdego sprzątania jest on intensywniej wydzielany z odkurzacza.

  Wynika to z wpływu wyższej temperatury w odkurzaczu spowodowanej pracującym silnikiem. Teraz wszystkie te zapachy są pochłaniane w filtrze HEPA z aktywnym węglem. Samoczynne chowanie kablaZwijacz kabla, charakterystyczne wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa kabel do pokrywy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe tytanowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover HF18 DPT011

Hoover HF18 DPT011 Najniższa Cena Online

Hoover HF18 DPT011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF18 DPT011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:10 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe, sterowanie dotykowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-szary;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:25 minut;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,7 litra;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:odzieżowy;Waga:2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:25,2 cm;wymiary - szerokość:23,3 cm;wymiary - wysokość:113,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, filtr, ładowarka, torba na akcesoria;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini turboszczotka, ssawka 2w1, szczotka do kurzu;wyświetlacz:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy stalowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe stalowe do 1000 zł cena,
 • ranking z stalowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe stalowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 1000 zł, odkurzacz domowy stalowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych stalowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych stalowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.