Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Zeegma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Zeegma. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Zeegma,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Zeegma. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Zeegma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Zeegma ZoNder BaSe

Zeegma ZoNder BaSe Najniższa Cena Online

Zeegma ZoNder BaSe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zeegma ZoNder BaSe
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Cyklonowy odkurzacz bezworkowy ZEEGMA ZONDER BASE JET - 4000W

  • technologia cyklonowa PowerSuction
  • szeroka Turbo Szczotka do podłóg twardych i miękkich
  • Moc produktywnościowa: 4000 W
  • Jeden z największych zbiorników na kurz w tej klasie produktów 2 L
  • Klasa energetyczna A
  • najkorzystniejsza filtracja kurzu klasa A
  • Skuteczność odkurzania podłóg twardych klasa A
  • 2 filtry HEPA H13 wielokrotnego wykorzystywania odkurzacz przyjazny dla alergików
  • Bogaty komplet nakładek: do podłóg i dywanów, szczelinowa 2w1, do powierzchni miękkich, ze szczotką

  obfita moc ssania do 20000 PA
  Poznaj siłę cyklonu Odkurzacz bezworkowy Zonder Base Jet wykorzystuje naturalną moc ruchu wirowego powietrza, na którym opiera się technika cyklonowa. Zasysane z dużą siłą powietrze w zbiorniku wprowadzane jest w ruch wirowy, oddzielając kurz i inne zanieczyszczenia. To zagwarantuje niezwykłą efektywność czyszczenia bez względu na stopień zapełnienia zbiornika i bez konieczności wymiany worków znanych z konwencjonalnych odkurzaczy.

  Prawdziwa Turbo Szczotka
  Oprócz szerokiego pakietu akcesoriów odkurzacz został zaopatrzony w specjalną dużą turbo szczotkę do podłóg twardych i miękkich. Obrotowy wałek napędzany siłą ssącą odkurzacza wspaniale zbiera niełatwe do usunięcia skażenia, jak włosy, nitki czy sierść zwierząt. Dzięki niej odkurzacz jeszcze staranniej wyczyści nawet najistotniej wymagające powierzchnie. Dodatkowo w zestawie znajdują sięmiędzy innymi kolista nakładka ze szczotką, nakładka szczelinowa 2 w 1 czy elastyczna rura z tworzywa sztucznego.

  Odkurzanie z dużą mocą - klasa A
  technologia PowerSuction i wysoka sprawność silnika (899 W) powodują, że Zonder Base Jet jest wstanie zasysać nieczystości z mocą 4000 W. Dzięki znacznej dynamice, technice cyklonowej i systemowi bezworkowemu odkurzacz zapewnia wysoką skuteczność czyszczenia. Postępowy silnik w klasie energetycznej A gwarantuje sprawne odkurzanie przy niewiele znaczącym zużyciu prądu. Oznacza to wyraźnie niższe rachunki za zużytą energię, choćby przy częstym użytkowaniu odkurzacza. Odkurzacz przyjazny alergikom Czyste powietrze to podstawa dobrego samopoczucia, nad wyraz przy problemach alergicznych. Zaimplementowane dwa filtry Hepa H13 filtr wlotowy, a także filtr wylotowy, zatrzymują do 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów.

  Oszczędność i wygoda
  W odkurzaczu zastosowaliśmy jeden z największych dostępnych na rynku zbiorników na kurz o objętości aż 2 litrów. Pozwala to zapomnieć o opróżnianiu urządzenia przez niezwykle długi czas, a technika bezworkowa oszczędza Twoje pieniądze wydawane na zakup worków. Na dodatek Zonder Base Jet jest odkurzaczem energooszczędnym spełniającym restrykcyjne normy ERP.. Wygodne mycie filtrów i pojemnika Dzięki możliwości mycia wszystkich elementów zbiornika możesz w nieskomplikowany sposób zapobiec wytwarzaniu się nieprzyjemnych zapachów oraz zyskujesz pewność, że zakupiony odkurzacz będzie Ci służyć przez długie lata. przystępny sposób opróżniania zagwarantuje ponadto duży komfort wykorzystywania urządzenia.

  poręczne rozwiązania
  Kontrola temperatury Zonder Base Jet został zaopatrzony w funkcję kontroli temperatury i konieczności oczyszczenia filtrów. W sytuacji nadmiernego ich zabrudzenia lub zapełnienia zbiornika odkurzacz wyłącza się. Takie działanie usuwa ryzyko przegrzania się urządzenia. Gumowane koła użycie w Zonder Base gumowanych kół zapewnia ochronę czyszczonych powierzchni przed zarysowaniami. Automatycznie zwijany przewód Aż 5-metrowy przewód zwijany automatycznie przy pomocy jednego przycisku zagwarantuje wygodę używania bez konieczność jego wielokrotnego przepinania. Poręczny uchwyt Specjalnie wyprofilowany uchwyt jest stanowczo przydatny przy przenoszeniu odkurzacza oraz ułatwia opróżnianie zbiornika na kurz. Metalowa rura teleskopowa Rura teleskopowa posiada regulację długości, tym samym oszczędza użytkownikowi konieczności schylania się oraz pozwala dosięgnąć do wysoko albo głęboko położonych miejsc. Regulacja siły ssania i przepływu powietrza Odkurzacz Zonder Base Jet dysponuje dwoma sposobami regulacji. Znajdująca się na rączce regulacja przepływu powietrza pozwala ekspresowo iprzypasować siłę ssania do typu czyszczonej powierzchni. Z kolei na pokrywie urządzenia umieszczono pokrętło, dzięki któremu można powiększać albo zmniejszać obroty silnika, wpływając tym samym na siłę ciągu, głośność odkurzacza i poziom pobieranej przez niego energii.


  Akcesoria w komplecie
  rozciągliwa rura z tworzywa sztucznego, Szczotka krągła niewiele znacząca, Ssawka szczelinowa 2 w 1, Nakładka do podłóg twardych i dywanów, Nakładka do powierzchni miękkich, Turbo szczotka do podłóg twardych i miękkich, Pojemnik na kurz, Metalowa rura teleskopowa z możliwością regulacji, 2 x filtr HEPA
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Zeegma Zonder Base Jet

Zeegma Zonder Base Jet Najniższa Cena Online

Zeegma Zonder Base Jet - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zeegma Zonder Base Jet
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Zeegma ZONDER BASE JETDzięki udoskonalonej technologii cyklonowej bezworkowy odkurzacz Zonder Base Jet zadba o znakomitą czystość w domu. Urządzenie zaopatrzone jest w podwójny system filtrów HEPA, co znacząco wspiera sprawność odkurzania, jak w dodatku neutralizację zgubnych mikroorganizmów, pyłków i innych substancji mogących wywołać alergie u domowników.

  niewiele znaczące gabaryty i pojemny zbiornik powodują, że Zonder Base Jet jest komfortowy w użytkowaniu i przechowywaniu. Nieprzemijalna stylistyka i neutralne odcienie, w jakich odkurzacz jest przystępny, powodują,pasuje do każdego rodzaju wnętrz.

  Najważniejsze właściwości:technologia cyklonowa – PowerSuctionDuża moc ssania – do 20000 PAJeden z największych zbiorników na kurz na rynku – 2 litryKlasa energetyczna ANajlepsza filtracja kurzu – klasa ASkuteczność odkurzania podłóg twardych – klasa A2 filtry HEPA H13 + możliwość ich myciaCicha praca - max do 78 dbPrzyjazny dla alergikówMoc nominalna silnika – 899 W Poznaj siłę cyklonuDzięki lepszej technologii cyklonowej bezworkowy odkurzacz Zonder Base Jet zadba o znakomitą czystość w domu.

  Urządzenie wyposażone jest w podwójny system filtrów HEPA, co znacząco wspiera produktywność odkurzania, jak dodatkowo neutralizację destrukcyjnych mikroorganizmów, pyłków i innych substancji mogących wywołać alergie u domowników.małe gabaryty i pojemny zbiornik powodują, iż Zonder Base Jet jest wygodny w używaniu i przechowywaniu.

  ponadczasowa stylistyka i neutralne kolory, w jakich odkurzacz jest dostępny, powodują,nadaje się do każdego rodzaju wnętrz. Produktywne sprzątanieErgonomiczne rozwiązania powodują, iż korzystanie z odkurzacza Zonder Base Jet jest niesamowicie komfortowe.

  Dzięki wyjątkowo niskiej wadze urządzenia, kompaktowym wymiarom i gumowym kołom Zonder Base Jet produktywnie podąża za użytkownikiem, nie obijając progów i nie rysując podłóg.Kontrola temperaturyZonder Base Jet został zaopatrzony w funkcję kontroli temperatury i konieczności oczyszczenia filtrów.

  w sytuacji nadmiernego ich zabrudzenia albo zapełnienia zbiornika odkurzacz wyłącza się. Takie działanie likwiduje ryzyko przegrzania się urządzenia. Praktyczne rozwiązaniaWystarczy kilka sekund,przez naciśnięcie przycisku, zwinąć aż 5-metrowy przewód.

  na dodatek Zonder Base Jet wyekwipowany jest w specjalny uchwyt zezwalający na jego swobodne przenoszenie. Na obudowie odkurzacza znajduje się także drugi uchwyt umożliwiający wygodne „zaparkowanie" teleskopowej rury wraz z szeroką końcówką.

  Urządzenie także możliwość regulacji przepływu powietrza, co sprawia, iż odkurzanie jest jeszcze bardziej dostosowane do potrzeb użytkownika. Odkurzanie z dużą mocą - klasa AZonder Base Jet oferuje najwyższą wydajność odkurzania na twardych powierzchniach (międzynarodowa klasa A).

  Dzięki bogatemu zestawowi końcówek nieprzeciętnie radzi sobie dodatkowo z dywanami, a także trudno dostępnymi miejscami. Zonder Base Jet spełnia także restrykcyjne normy energooszczędności ERP.komfortowe czyszczenie filtrów i pojemnikaElementy zbiornika Zonder Base Jet są nieskomplikowane w czyszczeniu, co uniemożliwia tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów.

  ponadto odkurzacz można w przystępny sposób opróżnić, czego nie trzeba robić często, gdyż w urządzeniu zaimplementowano jeden z największych na rynku zbiorników o obszerności aż 2 litrów. Bogaty zestawZestaw odkurzacza Zonder Base Jet mieści znaczny komplet akcesoriów – metalową chromowaną rurę teleskopową, elastyczną rurę z tworzywa sztucznego, nakładkę do podłóg twardych i miękkich, dużą turbo szczotkę do podłóg twardych i miękkich, nakładkę szczelinową 2 w 1, kolistą nakładkę ze szczotką, nakładkę do powierzchni miękkich oraz 2 filtry HEPA wielokrotnego użytkowania.

  Specyfikacja:Moc: 899 WMoc ssania: 20000 PAZbiornik na kurz: 2 lSystem cyklonowyKlasa energooszczędności: AGłośność pracy: 78 dBSkuteczność odkurzania na twardych podłogach: ASkuteczność odkurzania na dywanach: CReemisja kurzu: AFiltry: HEPA H13, wylotowy HEPAPrzewód zasilający: Zwijany, 5mWaga towaru: 4,93 kgDostępne funkcje: Zabezpieczenie przed przegrzaniem, gumowe koła


Zeegma ROBO

Zeegma ROBO Najniższa Cena Online

Zeegma ROBO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zeegma ROBO
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZEEGMA Odkurzacz sprzątający ZONDER ROBO VISION Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo Vision Potrójny system nawigacji - czujka wizyjny + VSLAM + SLAM 7 trybów pracy Możliwość mopowania na mokro i sucho, zamiatania, odkurzania Elektroniczny system mopowania z 3 stopniami nawilżenia Wizualne pozycjonowanie w czasie rzeczywistym, a także tworzenie map pomieszczeń i ich sprzątania 3 tryby mocy ssania od 1800 do 2600 Pa skuteczne zbieranie brudu choćby z zagłębień Akumulator 2600 mAh praca do 120 min na jednym ładowaniu - powierzchnia sprzątania aż do 180 m Cicha praca jedynie 50 dB nie zakłóca rutynowych czynności 15 sensorów antykolizyjnych luźne i bezpieczne odnajdywanie drogi przyjazny dla alergików 99,97% zanieczyszczeń zatrzymywanych poprzez 2 zmywalny filtr HEPA Atestowana lampa UV dezynfekcja czyszczonej powierzchni Wysokość: 7,6 cm luźny dostęp do powierzchni pod meblami 3 systemy nawigacji - aplikacja, pilot, komendy głosowe asygnowana aplikacja na smartfony Urządzenie typu Smart kompatybilność z Amazon Alexa i Google Home Funkcja harmonogramu szczegółowe planowanie pracy odkurzacza samoczynny powrót do bazy odkurzacz za każdym razem gotowy do pracy Ty planujesz, on pracuje Odkurzacz Zonder Robo Vision współpracuje z aplikacją Weback dostępną dla sprzętów z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

  Dzięki niej użytkownik może: Utworzyć harmonogram sprzątania z podziałem na dni tygodnia Rysować wirtualne ściany i obszary czyszczenia Przesyłać i przechowywać mapy Sprawdzić pozycję robota w czasie rzeczywistym Konfigurować głośność komunikatów urządzenia Ustawiać docelowy czas ładowania produktywniej wybierać trafne tryby pracy Zdalnie sterować kierunkiem jazdy robota Dzięki modułowi Wi-Fi aplikacja daje użytkownikowi możliwość sterowania robotem w trakcie swej nieobecności w mieszkaniu.

  W ten sposób niemal w każdych okolicznościach można zdalnie zrealizować pilne sprzątanie danego wnętrza. Inteligentne rozwiązania: Mapowanie terenu Odkurzacz Zonder Robo Vision wykorzystuje najnowsze technologie do wielopoziomowego mapowania i wizualnego pozycjonowania.

  Dzięki czujnikowi wizyjnemu robot rozpoznaje i zapamiętuje pomieszczenia, po których się porusza. Użytkownik może ustawić wirtualne ściany, wyznaczając w aplikacji obszar pracy odkurzacza. Zapamiętywanie ścieżki, po której się porusza, pozwala robotowi uniknąć ponownego czyszczenia tej samej powierzchni.

  Sterowanie głosem Robot łączy się z aplikacjami Amazon Alexa, a także Google Home, co pozwala kontrolować jego pracę przy pomocy poleceń głosowych i instruować go co do dalszych działań. Wszechstronny pomocnik Odkurzacz przystosowany jest do sprzątania wielu rodzajów powierzchni efektywnie wyczyści nie tylko panele podłogowe,w dodatku kafelki, tradycyjne wykładziny czy dywany z krótkim włosiem.

  Dzięki dopełniającej funkcji mopowania można go użyć jednocześnie do sprzątania na sucho, jak i na mokro. Idealny dla zabieganych osób i właścicieli zwierząt Zonder Robo Vision stanowi trafne rozwiązanie dla osób prowadzących bardzo aktywny tryb życia, którym trudno wygospodarować czas na żmudne porządki.

  stanowczo wówczas, gdy dom zamieszkują sympatyczne czworonogi gubiące sierść w niemal każdym zakątku mieszkania. Bez względu na okoliczności robot szybko i efektywnie posprząta wyszczególnione przestrzenie. Funkcja mopowania Dzięki pojemnikowi na wodę o pojemności 360 ml i nakładce z mikrofibry Zonder Robo Vision nie tylko odkurza,jeszcze zmywa podłogi.

  Nasadkę można pokryć detergentem, żeby jeszcze skrupulatniej wyczyścić powierzchnię. Istnieje jeszcze alternatywna opcja dodania środka do zbiornika na wodę. Ze względu na warunki atmosferyczne funkcja mopowania okazuje się bardzo przydatna w okresie jesienno-zimowym.

  Urządzenie oferuje 3 stopnie nawilżenia pozwalające przypasować typ czyszczenia do wybranej powierzchni. Nowoczesne wyszukiwanie drogi Robot został wyposażony w rozbudowany pakiet czujników, które pozwalają urządzeniu orientować się w przestrzeni i sprawnie znajdować drogę pomiędzy meblami, ścianami i przedmiotami leżącymi na podłodze.

  dzięki temu Zonder Robo Vision dotrze do każdego zakamarka, a gdy nadejdzie pora na ładowanie, robot sam znajdzie drogę do bazy. Rozbudowany pakiet sensorów zaimplementowane 32 czujniki zapewniają robotowi bezpieczną pracę w tym 15 sensorów antykolizyjnych, czujnik wizyjny, czujka fizyczny, czujniki wykrywania krawędzi oraz żyroskop powodują, iż urządzeniu nie grozi upadek ze schodów czy uderzenie o ścianę.

  Zonder Robo Vision został także zaopatrzony w czujka wykrywania dywanów. Kompaktowe wymiary Zonder Robo Vision został wyprofilowany w taki sposób,bez problemu posprzątać choćby trudno przystępne powierzchnie.

  Dzięki wyjątkowo niedużej wysokości (7,6 cm) robot czyści także podłogi pod większością charakterystycznych łóżek. Aluminiowy stelaż sprawia, że robot jest lekki i wytrzymały, a 2 obszerne koła o średnicy 7,1 cm pozwalają urządzeniu pokonywać przeszkody o wysokości do 1,8 cm.

  efektywne sprzątanie Centralną szczotkę odkurzacza wspierają dwie szczotki krawędziowe. Dzięki dynamicznej rotacji zgarniają brud nawet z trudno dostępnych miejsc, a gumowe łopatki zainstalowane w urządzeniu działają niczym szufelka zbierająca nieczystości.

  Szczotki są tak skonstruowane, żeby przeciwdziałać nadmiernemu wkręcaniu się włosów, co pozwala ograniczyć częstotliwość jego czyszczenia. W połączeniu z silnikiem o pokaźnej mocy ssącej (3 tryby od 1800 do 2500 PA) zagwarantuje to maksymalną sprawność.

  pokaźny pojemnik na kurz (600 ml) gwarantuje z kolei długą pracę bez potrzeby częstego opróżniania odkurzacza. Dodatkowo urządzenie zostało wyekwipowane w lampę UV, która dezynfekuje czyszczoną powierzchnię. Zaimplementowany filtr HEPA Dzięki nowoczesnemu filtrowi HEPA Zonder Robo Vision zatrzymuje blisko 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, roztocza, a także zarodniki grzybów, co jest istotnie znaczne dla alergików.

  Aby zapewnić pełne oczyszczanie, filtr HEPA jest wspierany przez dodatkowy filtr gąbkowy i filtr mechaniczny. Filtr HEPA jest w pełni zmywalny, co gwarantuje jego długą żywotność, a regularne czyszczenie pozwoli na zachowanie pełnej mocy i cichej pracy odkurzacza.

  Aż 7 trybów pracy: Tryb INTELIGENTNY (domyślny) sprzątanie automatyczne, najbardziej trafny tryb pracy dostosowywany poprzez urządzenie do panujących warunków. Użytkownik planuje sprzątanie, równocześnie udostępniając urządzeniu możliwość swobodnego korzystania z każdego z poniższych trybów.

  Tryb MIEJSCOWY (miejscowy) odkurzacz skupia się na określonym brudnym obszarze, po którym porusza się spiralnie do momentu, aż wybrany fragment nie zacznie lśnić czystością. Tryb WZDŁUŻ ŚCIAN robot zwraca szczególną uwagę na miejsca przy załamaniach ścian, mebli i listwach podłogowych.

  Dzięki dwóm szczotkom krawędziowym i specjalnym czujnikom czyszczenie nawet trudno przystępnych miejsc jest szczególnie precyzyjne. 3 TRYBY MOCY SSANIA to tryb czyszczenia intensywnego korzystający z najwyższej mocy odkurzania, w którym urządzenie działa na maksymalnych obrotach.

  Funkcja szczególnie przydatna w konfrontacji z bardziej zabrudzonymi wykładzinami czy dywanami. Tryb PLANOWANY w tym trybie odkurzacz automatycznie zacznie sprzątanie o wcześniej określonej godzinie.

  Istnieje rónież możliwość zaplanowania dni, w które urządzenie ma dokonywać prac porządkowych. Tryb NAWILŻANIE pozwala na mopowanie na mokro powierzchni twardych, takich jak m.in. Kafelki czy panele. Może współdziałać z każdym powyższym trybem.

  Tryb SKIERUJ DO MIEJSCA w tym trybie odkurzacz pojedzie do wybranego przez użytkownika miejsca i zainicjuje czyszczenie punktowe. Wytrzymała bateria zaimplementowany w urządzeniu akumulator litowo-jonowy o obszerności 2600 mAh zagwarantuje do 2 godzin sprawnej pracy.

  w przypadku niskiego poziomu energii Zonder Robo Vision sam skieruje się do stacji dokującej. Urządzeniu nie grozi więc rozładowanie. W sytuacji, gdy odkurzacz nie zdoła posprzątać całej przestrzeni w ciągu jednej sesji działania, po naładowaniu wraca do miejsca, w którym skończył porządkowanie.

  Rozbudowany komplet Oprócz stacji dokującej z zasilaczem w zestawie znajduje się bezprzewodowy pilot, 2 nakładki z mikrofibry, 2 filtry HEPA i 2 zapasowe szczotki boczne. Typ: Odkurzacz robot/samoczynny Poziom hałasu: 50 dB Filtr: HEPA System parkowania: stopnie Funkcje specjalne: - Tryb czyszczenia: Inteligentny, Miejscowy, Wzdłuż ścian, 3 tryby mocy ssania, Planowania, Nawilżania, Kierowania do wskazanego miejsca - Funkcja mycia podłóg na mokro: Tak - przystępne funkcje: Wi-Fi, aplikacja, sterowanie głosem, sterowanie pilotem Czas ładowania: 4 h Czas pracy na baterii/bateriach: 2 h Akcesoria w pakiecie: Oprócz stacji dokującej z zasilaczem w pakiecie znajduje się bezprzewodowy pilot, 2 nakładki z mikrofibry, 2 filtry HEPA, a także 2 zapasowe szczotki boczne.

  Kolor: Czarny,Granatowy wymiary: wymiary: średnica 32 cm, wysokość 7,6 cm Pozostałe parametry: - Moc ssania: od 1800 do 2500 Pa - Zbiornik na kurz: 600 ml - Zbiornik na wodę: 360 ml - Zasilanie: bateria 2600 mAh LI-ION - Czas pracy: do 120 minut - Czas ładowania: do 4 godzin - samoczynne ładowanie: Tak - Czujniki: kamera, żyroskop, 15 czujników antykolizyjnych, sensor fizyczny, detektor wykrywania krawędzi, sensor wykrywania dywanów - Filtr Hepa: Tak, 2 sztuki w komplecie - Tryb czyszczenia: Inteligentny, Miejscowy, Wzdłuż ścian, 3 tryby mocy ssania, Planowania, Nawilżania, Kierowania do wskazanego miejsca - Funkcja mycia podłóg na mokro: Tak - dostępne funkcje: Wi-Fi, aplikacja, sterowanie głosem, sterowanie pilotem

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe turkusowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Zeegma ZoNder Klaar

Zeegma ZoNder Klaar Najniższa Cena Online

Zeegma ZoNder Klaar - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zeegma ZoNder Klaar
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Klaar nie pozwala zamknąć się w schematach. To wielofunkcyjne urządzenie 3w1, które genialnie sprawdza się na każdą okazję. Silnik 400 W, progresywny system cyklonowy i potężna bateria 29,6 V (zezwalająca nawet na 60 minut pracy) produktywnie usuwają każde skażenia....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Zeegma opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Zeegma cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Zeegma,
 • odkurzacze domowe Zeegma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Zeegma, odkurzacz domowy Zeegma cena, opinie o odkurzaczach domowych Zeegma, ranking odkurzaczy domowych Zeegma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *