Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Zeegma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Zeegma. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Zeegma,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Zeegma. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Zeegma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Zeegma Odkurzacz zonder pro ash (5903771704663)

Zeegma Odkurzacz zonder pro ash (5903771704663) Najniższa Cena Online

Zeegma Odkurzacz zonder pro ash (5903771704663) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zeegma Odkurzacz zonder pro ash (5903771704663)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemysłowy Zeegma Zonder Pro Ash Silver Odkurzacz przemysłowy z funkcją wciągania popiołu i gruzu. Silnik o mocy 1600 W. NAJWAŻNIEJSZE parametry rodzaj: Odkurzacz przemysłowy Moc: 1600W Moc ssania: 19 kPA Przepływ powietrza: 2,0m3/min Zbiornik na kurz ze stali nierdzewnej: 20 l Głośność pracy: <82 dB Filtry: Filtr HEPA, filtr wytrzymały na ciepło, filtr materiałowy kabel zasilający: 5 m rozmiary: 32,5 x 32,5 x 37 cm Waga produktu: 5 kg Funkcja wciągania popiołu i gruzu Funkcja nadmuchu Odkurzacz przemysłowy Zeegma Zonder Pro Ash Silver Generalny porządek w garażu albo kotłowni? Odkurzacz przemysłowy Zeegma Zonder Pro Ash Silver sprawdzi się w każdych warunkach.

  Urządzenie wyposażono w silnik o mocy aż 1600 W i bezproblemowo posprząta nawet gruz po remoncie! To nieoceniony sprzęt przy porządkowaniu większych powierzchni. Co jeszcze potrafi? Zadbaliśmy o to, aby poza czyszczeniem podłóg, nadzwyczajnie radził sobie także z popiołem np.

  w kominkach. Silnik o mocy aż 1600 W Odkurzacz przemysłowy Zeegma Zonder Pro Ash Silver został wyposażony w silnik o mocy 1600 W. Bez problemu wciągnie pył, popiół, a choćby gruz! idealnie spełni oczekiwania na budowie i podczas remontu!

  Filtr HEPA Odkurzacz przemysłowy Zeegma Zonder Pro Ash Silver został wyekwipowany w filtr HEPA, który zatrzymuje zanieczyszczenia - w tym kurz, bakterie, a także grzyby, powstałe podczas odkurzania, co dobrze wpływa na jakość powietrza w pomieszczeniu.

  Łatwość utrzymania w czystości oraz możliwość wielokrotnego korzystania z filtra rozszerzają sprawność i przedłużają żywotność odkurzacza. Wysoki komfort pracy Odkurzacz przemysłowy Zeegma Zonder Pro Ash Silver posiada pojemnik na kurz ze stali rdzoodpornej o objętości aż 20 litrów.

  Bazę urządzenia zaopatrzono w komplet funkcjonalnych kółek, które zapewniają sprzętowi mobilność. 6-metrowy przewód zasilający umożliwia odkurzenie pokaźnej powierzchni bez przepinania kabla. Mimo wysokiej mocy silnika, głośność jego pracy nie przekracza 82 db.

  Czy możesz go używać tylko w pomieszczeniu? Nie! Dzięki funkcji nadmuchu szybko posprzątasz zalegające na tarasie liście czy skoszoną trawę z pozbruku. W pakiecie z odkurzaczem przemysłowym Zeegma Zonder Pro Ash Silver odnajdziesz szereg akcesoriów, które ewidentnie ułatwią sprzątanie.

  pomiędzy innymi: elastyczny wąż wytrzymały na ciepło, uniwersalną nakładkę do czyszczenia podłóg czy aluminiową ssawkę szczelinową, która zezwala na sprzątanie nawet w trudno dostępnych miejscach.


Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Zeegma 4000W 2,5L Turboszczotka x2 Klasa A

Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Zeegma 4000W 2,5L Turboszczotka x2 Klasa A Najniższa Cena Online

Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Zeegma 4000W 2,5L Turboszczotka x2 Klasa A - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Zeegma 4000W 2,5L Turboszczotka x2 Klasa A
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Bezworkowy Cyklonowy Zeegma 4000W 2,5L Turboszczotka x2 Klasa A

Zeegma Robot ze-zonder robo (5902581657657)

Zeegma Robot ze-zonder robo (5902581657657) Najniższa Cena Online

Zeegma Robot ze-zonder robo (5902581657657) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zeegma Robot ze-zonder robo (5902581657657)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZEEGMA Odkurzacz sprzątający ZONDER ROBO VISION Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo Vision Potrójny system nawigacji - czujka wizyjny + VSLAM + SLAM 7 trybów pracy Możliwość mopowania na mokro i sucho, zamiatania, odkurzania Elektroniczny system mopowania z 3 stopniami nawilżenia Wizualne pozycjonowanie w czasie rzeczywistym, a także tworzenie map pomieszczeń i ich sprzątania 3 tryby mocy ssania od 1800 do 2600 Pa skuteczne zbieranie brudu choćby z zagłębień Akumulator 2600 mAh praca do 120 min na jednym ładowaniu - powierzchnia sprzątania aż do 180 m Cicha praca jedynie 50 dB nie zakłóca rutynowych czynności 15 sensorów antykolizyjnych luźne i bezpieczne odnajdywanie drogi przyjazny dla alergików 99,97% zanieczyszczeń zatrzymywanych poprzez 2 zmywalny filtr HEPA Atestowana lampa UV dezynfekcja czyszczonej powierzchni Wysokość: 7,6 cm luźny dostęp do powierzchni pod meblami 3 systemy nawigacji - aplikacja, pilot, komendy głosowe asygnowana aplikacja na smartfony Urządzenie typu Smart kompatybilność z Amazon Alexa i Google Home Funkcja harmonogramu szczegółowe planowanie pracy odkurzacza samoczynny powrót do bazy odkurzacz za każdym razem gotowy do pracy Ty planujesz, on pracuje Odkurzacz Zonder Robo Vision współpracuje z aplikacją Weback dostępną dla sprzętów z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

  Dzięki niej użytkownik może: Utworzyć harmonogram sprzątania z podziałem na dni tygodnia Rysować wirtualne ściany i obszary czyszczenia Przesyłać i przechowywać mapy Sprawdzić pozycję robota w czasie rzeczywistym Konfigurować głośność komunikatów urządzenia Ustawiać docelowy czas ładowania produktywniej wybierać trafne tryby pracy Zdalnie sterować kierunkiem jazdy robota Dzięki modułowi Wi-Fi aplikacja daje użytkownikowi możliwość sterowania robotem w trakcie swej nieobecności w mieszkaniu.

  W ten sposób niemal w każdych okolicznościach można zdalnie zrealizować pilne sprzątanie danego wnętrza. Inteligentne rozwiązania: Mapowanie terenu Odkurzacz Zonder Robo Vision wykorzystuje najnowsze technologie do wielopoziomowego mapowania i wizualnego pozycjonowania.

  Dzięki czujnikowi wizyjnemu robot rozpoznaje i zapamiętuje pomieszczenia, po których się porusza. Użytkownik może ustawić wirtualne ściany, wyznaczając w aplikacji obszar pracy odkurzacza. Zapamiętywanie ścieżki, po której się porusza, pozwala robotowi uniknąć ponownego czyszczenia tej samej powierzchni.

  Sterowanie głosem Robot łączy się z aplikacjami Amazon Alexa, a także Google Home, co pozwala kontrolować jego pracę przy pomocy poleceń głosowych i instruować go co do dalszych działań. Wszechstronny pomocnik Odkurzacz przystosowany jest do sprzątania wielu rodzajów powierzchni efektywnie wyczyści nie tylko panele podłogowe,w dodatku kafelki, tradycyjne wykładziny czy dywany z krótkim włosiem.

  Dzięki dopełniającej funkcji mopowania można go użyć jednocześnie do sprzątania na sucho, jak i na mokro. Idealny dla zabieganych osób i właścicieli zwierząt Zonder Robo Vision stanowi trafne rozwiązanie dla osób prowadzących bardzo aktywny tryb życia, którym trudno wygospodarować czas na żmudne porządki.

  stanowczo wówczas, gdy dom zamieszkują sympatyczne czworonogi gubiące sierść w niemal każdym zakątku mieszkania. Bez względu na okoliczności robot szybko i efektywnie posprząta wyszczególnione przestrzenie. Funkcja mopowania Dzięki pojemnikowi na wodę o pojemności 360 ml i nakładce z mikrofibry Zonder Robo Vision nie tylko odkurza,jeszcze zmywa podłogi.

  Nasadkę można pokryć detergentem, żeby jeszcze skrupulatniej wyczyścić powierzchnię. Istnieje jeszcze alternatywna opcja dodania środka do zbiornika na wodę. Ze względu na warunki atmosferyczne funkcja mopowania okazuje się bardzo przydatna w okresie jesienno-zimowym.

  Urządzenie oferuje 3 stopnie nawilżenia pozwalające przypasować typ czyszczenia do wybranej powierzchni. Nowoczesne wyszukiwanie drogi Robot został wyposażony w rozbudowany pakiet czujników, które pozwalają urządzeniu orientować się w przestrzeni i sprawnie znajdować drogę pomiędzy meblami, ścianami i przedmiotami leżącymi na podłodze.

  dzięki temu Zonder Robo Vision dotrze do każdego zakamarka, a gdy nadejdzie pora na ładowanie, robot sam znajdzie drogę do bazy. Rozbudowany pakiet sensorów zaimplementowane 32 czujniki zapewniają robotowi bezpieczną pracę w tym 15 sensorów antykolizyjnych, czujnik wizyjny, czujka fizyczny, czujniki wykrywania krawędzi oraz żyroskop powodują, iż urządzeniu nie grozi upadek ze schodów czy uderzenie o ścianę.

  Zonder Robo Vision został także zaopatrzony w czujka wykrywania dywanów. Kompaktowe wymiary Zonder Robo Vision został wyprofilowany w taki sposób,bez problemu posprzątać choćby trudno przystępne powierzchnie.

  Dzięki wyjątkowo niedużej wysokości (7,6 cm) robot czyści także podłogi pod większością charakterystycznych łóżek. Aluminiowy stelaż sprawia, że robot jest lekki i wytrzymały, a 2 obszerne koła o średnicy 7,1 cm pozwalają urządzeniu pokonywać przeszkody o wysokości do 1,8 cm.

  efektywne sprzątanie Centralną szczotkę odkurzacza wspierają dwie szczotki krawędziowe. Dzięki dynamicznej rotacji zgarniają brud nawet z trudno dostępnych miejsc, a gumowe łopatki zainstalowane w urządzeniu działają niczym szufelka zbierająca nieczystości.

  Szczotki są tak skonstruowane, żeby przeciwdziałać nadmiernemu wkręcaniu się włosów, co pozwala ograniczyć częstotliwość jego czyszczenia. W połączeniu z silnikiem o pokaźnej mocy ssącej (3 tryby od 1800 do 2500 PA) zagwarantuje to maksymalną sprawność.

  pokaźny pojemnik na kurz (600 ml) gwarantuje z kolei długą pracę bez potrzeby częstego opróżniania odkurzacza. Dodatkowo urządzenie zostało wyekwipowane w lampę UV, która dezynfekuje czyszczoną powierzchnię. Zaimplementowany filtr HEPA Dzięki nowoczesnemu filtrowi HEPA Zonder Robo Vision zatrzymuje blisko 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, roztocza, a także zarodniki grzybów, co jest istotnie znaczne dla alergików.

  Aby zapewnić pełne oczyszczanie, filtr HEPA jest wspierany przez dodatkowy filtr gąbkowy i filtr mechaniczny. Filtr HEPA jest w pełni zmywalny, co gwarantuje jego długą żywotność, a regularne czyszczenie pozwoli na zachowanie pełnej mocy i cichej pracy odkurzacza.

  Aż 7 trybów pracy: Tryb INTELIGENTNY (domyślny) sprzątanie automatyczne, najbardziej trafny tryb pracy dostosowywany poprzez urządzenie do panujących warunków. Użytkownik planuje sprzątanie, równocześnie udostępniając urządzeniu możliwość swobodnego korzystania z każdego z poniższych trybów.

  Tryb MIEJSCOWY (miejscowy) odkurzacz skupia się na określonym brudnym obszarze, po którym porusza się spiralnie do momentu, aż wybrany fragment nie zacznie lśnić czystością. Tryb WZDŁUŻ ŚCIAN robot zwraca szczególną uwagę na miejsca przy załamaniach ścian, mebli i listwach podłogowych.

  Dzięki dwóm szczotkom krawędziowym i specjalnym czujnikom czyszczenie nawet trudno przystępnych miejsc jest szczególnie precyzyjne. 3 TRYBY MOCY SSANIA to tryb czyszczenia intensywnego korzystający z najwyższej mocy odkurzania, w którym urządzenie działa na maksymalnych obrotach.

  Funkcja szczególnie przydatna w konfrontacji z bardziej zabrudzonymi wykładzinami czy dywanami. Tryb PLANOWANY w tym trybie odkurzacz automatycznie zacznie sprzątanie o wcześniej określonej godzinie.

  Istnieje rónież możliwość zaplanowania dni, w które urządzenie ma dokonywać prac porządkowych. Tryb NAWILŻANIE pozwala na mopowanie na mokro powierzchni twardych, takich jak m.in. Kafelki czy panele. Może współdziałać z każdym powyższym trybem.

  Tryb SKIERUJ DO MIEJSCA w tym trybie odkurzacz pojedzie do wybranego przez użytkownika miejsca i zainicjuje czyszczenie punktowe. Wytrzymała bateria zaimplementowany w urządzeniu akumulator litowo-jonowy o obszerności 2600 mAh zagwarantuje do 2 godzin sprawnej pracy.

  w przypadku niskiego poziomu energii Zonder Robo Vision sam skieruje się do stacji dokującej. Urządzeniu nie grozi więc rozładowanie. W sytuacji, gdy odkurzacz nie zdoła posprzątać całej przestrzeni w ciągu jednej sesji działania, po naładowaniu wraca do miejsca, w którym skończył porządkowanie.

  Rozbudowany komplet Oprócz stacji dokującej z zasilaczem w zestawie znajduje się bezprzewodowy pilot, 2 nakładki z mikrofibry, 2 filtry HEPA i 2 zapasowe szczotki boczne. Typ: Odkurzacz robot/samoczynny Poziom hałasu: 50 dB Filtr: HEPA System parkowania: stopnie Funkcje specjalne: - Tryb czyszczenia: Inteligentny, Miejscowy, Wzdłuż ścian, 3 tryby mocy ssania, Planowania, Nawilżania, Kierowania do wskazanego miejsca - Funkcja mycia podłóg na mokro: Tak - przystępne funkcje: Wi-Fi, aplikacja, sterowanie głosem, sterowanie pilotem Czas ładowania: 4 h Czas pracy na baterii/bateriach: 2 h Akcesoria w pakiecie: Oprócz stacji dokującej z zasilaczem w pakiecie znajduje się bezprzewodowy pilot, 2 nakładki z mikrofibry, 2 filtry HEPA, a także 2 zapasowe szczotki boczne.

  Kolor: Czarny,Granatowy wymiary: wymiary: średnica 32 cm, wysokość 7,6 cm Pozostałe parametry: - Moc ssania: od 1800 do 2500 Pa - Zbiornik na kurz: 600 ml - Zbiornik na wodę: 360 ml - Zasilanie: bateria 2600 mAh LI-ION - Czas pracy: do 120 minut - Czas ładowania: do 4 godzin - samoczynne ładowanie: Tak - Czujniki: kamera, żyroskop, 15 czujników antykolizyjnych, sensor fizyczny, detektor wykrywania krawędzi, sensor wykrywania dywanów - Filtr Hepa: Tak, 2 sztuki w komplecie - Tryb czyszczenia: Inteligentny, Miejscowy, Wzdłuż ścian, 3 tryby mocy ssania, Planowania, Nawilżania, Kierowania do wskazanego miejsca - Funkcja mycia podłóg na mokro: Tak - dostępne funkcje: Wi-Fi, aplikacja, sterowanie głosem, sterowanie pilotem

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Einhell. Ranking TOP10 modeli

odkurzacz bezworkowy zeegma zonder base jet (5902581659491)

odkurzacz bezworkowy zeegma zonder base jet (5902581659491) Najniższa Cena Online

odkurzacz bezworkowy zeegma zonder base jet (5902581659491) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezworkowy zeegma zonder base jet (5902581659491)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Zeegma ZONDER BASE JETDzięki udoskonalonej technologii cyklonowej bezworkowy odkurzacz Zonder Base Jet zadba o znakomitą czystość w domu. Urządzenie zaopatrzone jest w podwójny system filtrów HEPA, co znacząco wspiera sprawność odkurzania, jak w dodatku neutralizację zgubnych mikroorganizmów, pyłków i innych substancji mogących wywołać alergie u domowników.

  niewiele znaczące gabaryty i pojemny zbiornik powodują, że Zonder Base Jet jest komfortowy w użytkowaniu i przechowywaniu. Nieprzemijalna stylistyka i neutralne odcienie, w jakich odkurzacz jest przystępny, powodują,pasuje do każdego rodzaju wnętrz.

  Najważniejsze właściwości:technologia cyklonowa – PowerSuctionDuża moc ssania – do 20000 PAJeden z największych zbiorników na kurz na rynku – 2 litryKlasa energetyczna ANajlepsza filtracja kurzu – klasa ASkuteczność odkurzania podłóg twardych – klasa A2 filtry HEPA H13 + możliwość ich myciaCicha praca - max do 78 dbPrzyjazny dla alergikówMoc nominalna silnika – 899 W Poznaj siłę cyklonuDzięki lepszej technologii cyklonowej bezworkowy odkurzacz Zonder Base Jet zadba o znakomitą czystość w domu.

  Urządzenie wyposażone jest w podwójny system filtrów HEPA, co znacząco wspiera produktywność odkurzania, jak dodatkowo neutralizację destrukcyjnych mikroorganizmów, pyłków i innych substancji mogących wywołać alergie u domowników.małe gabaryty i pojemny zbiornik powodują, iż Zonder Base Jet jest wygodny w używaniu i przechowywaniu.

  ponadczasowa stylistyka i neutralne kolory, w jakich odkurzacz jest dostępny, powodują,nadaje się do każdego rodzaju wnętrz. Produktywne sprzątanieErgonomiczne rozwiązania powodują, iż korzystanie z odkurzacza Zonder Base Jet jest niesamowicie komfortowe.

  Dzięki wyjątkowo niskiej wadze urządzenia, kompaktowym wymiarom i gumowym kołom Zonder Base Jet produktywnie podąża za użytkownikiem, nie obijając progów i nie rysując podłóg.Kontrola temperaturyZonder Base Jet został zaopatrzony w funkcję kontroli temperatury i konieczności oczyszczenia filtrów.

  w sytuacji nadmiernego ich zabrudzenia albo zapełnienia zbiornika odkurzacz wyłącza się. Takie działanie likwiduje ryzyko przegrzania się urządzenia. Praktyczne rozwiązaniaWystarczy kilka sekund,przez naciśnięcie przycisku, zwinąć aż 5-metrowy przewód.

  na dodatek Zonder Base Jet wyekwipowany jest w specjalny uchwyt zezwalający na jego swobodne przenoszenie. Na obudowie odkurzacza znajduje się także drugi uchwyt umożliwiający wygodne „zaparkowanie" teleskopowej rury wraz z szeroką końcówką.

  Urządzenie także możliwość regulacji przepływu powietrza, co sprawia, iż odkurzanie jest jeszcze bardziej dostosowane do potrzeb użytkownika. Odkurzanie z dużą mocą - klasa AZonder Base Jet oferuje najwyższą wydajność odkurzania na twardych powierzchniach (międzynarodowa klasa A).

  Dzięki bogatemu zestawowi końcówek nieprzeciętnie radzi sobie dodatkowo z dywanami, a także trudno dostępnymi miejscami. Zonder Base Jet spełnia także restrykcyjne normy energooszczędności ERP.komfortowe czyszczenie filtrów i pojemnikaElementy zbiornika Zonder Base Jet są nieskomplikowane w czyszczeniu, co uniemożliwia tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów.

  ponadto odkurzacz można w przystępny sposób opróżnić, czego nie trzeba robić często, gdyż w urządzeniu zaimplementowano jeden z największych na rynku zbiorników o obszerności aż 2 litrów. Bogaty zestawZestaw odkurzacza Zonder Base Jet mieści znaczny komplet akcesoriów – metalową chromowaną rurę teleskopową, elastyczną rurę z tworzywa sztucznego, nakładkę do podłóg twardych i miękkich, dużą turbo szczotkę do podłóg twardych i miękkich, nakładkę szczelinową 2 w 1, kolistą nakładkę ze szczotką, nakładkę do powierzchni miękkich oraz 2 filtry HEPA wielokrotnego użytkowania.

  Specyfikacja:Moc: 899 WMoc ssania: 20000 PAZbiornik na kurz: 2 lSystem cyklonowyKlasa energooszczędności: AGłośność pracy: 78 dBSkuteczność odkurzania na twardych podłogach: ASkuteczność odkurzania na dywanach: CReemisja kurzu: AFiltry: HEPA H13, wylotowy HEPAPrzewód zasilający: Zwijany, 5mWaga towaru: 4,93 kgDostępne funkcje: Zabezpieczenie przed przegrzaniem, gumowe koła

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Zeegma Odkurzacz zonder pro multi

Zeegma Odkurzacz zonder pro multi Najniższa Cena Online

Zeegma Odkurzacz zonder pro multi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zeegma Odkurzacz zonder pro multi
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Zeegma Zonder Pro Multi Silver Dry&WetOdkurzacz przemysłowy do odkurzania na sucho i mokro z workiem i pojemnikiem na kurz o objętości 25 l.NAJWAŻNIEJSZE rodzaj: Odkurzacz Dry&WetSilnik: 1600WMoc ssania: 22 kPAPrzepływ powietrza: 40l/sGłośność: <85 dBPojemnik na kurz ze stali rdzoodpornej: 25 litrówFiltr HEPA, filtr wodny, żaroodpornyFunkcja wciągania popiołu do 60 stopniFunkcja ściągania wody z tapicerek i dywanówFunkcja nadmuchuPrzewód zasilający 7 metrówTeleskopowa chromowana ruraOdkurzacz przemysłowy Zeegma Zoner Pro Multi SilverPlanujesz generalne sprzątanie domu? Na Twojej liście są także porządki w kotłowni albo garażu? Odkurzacz przemysłowy Zeegma Zoner Pro Multi Silver będzie wspaniałym wsparciem w tej sytuacji!

  To wysokiej jakości produkt, który możesz zastosować do czyszczenia równocześnie na sucho, jak i na mokro. Wciągnie nie tylko piasek czy cement, ale także popiół. Czy to wszystko? Nie! Z naszym sprzętem odświeżysz też meble tapicerowane, dywany i wykładziny.Wysokiej jakości odkurzacz przemysłowySilnik odkurzacza przemysłowego Zeegma Zoner Pro Multi Silver posiada moc aż 1600 W, a mimo to jego głośność nie przekracza 85 db.

  Funkcja Dry&Wet pozwala na czyszczenie równocześnie na sucho, jak i na mokro. Podłogi, wykładziny, dywany czy tapicerka? Żadna powierzchnia nie będzie mu straszna, ale po jego użyciu każda będzie czysta!

  Co więcej, naszym odkurzaczem możesz wciągnąć popiół, co jest istotnie przydatne dla właścicieli kominków w okresie grzejnym.Wielofunkcyjne urządzenieOdkurzacz przemysłowy Zeegma Zoner Pro Multi Silver został wyekwipowany w funkcję sprzątania bez worka.

  z łatwością ściągniesz z jego pomocą wodę z tapicerki czy dywanów - okaże się nieoceniony w chwili awarii hydraulicznej (która mamy nadzieję, nigdy Ci się nie przydarzy). Sprzęt wykorzystasz także na zewnątrz.

  Funkcja dmuchawy pomoże utrzymać porządek na tarasie i balkonie, kiedy nadejdzie czas wydmuchać z niego liście. Po prostu wybierz ssawkę dedykowaną do czyszczenia danej powierzchni. Kilka wyszukasz w komplecie.Wysoki komfort pracyZależy nam,wykorzystywanie naszych produktów kojarzyło się z wygodą.

  Dlatego odkurzacz przemysłowy Zeegma Zoner Pro Multi Silver wyposażyliśmy w kabel zasilający o długości 7 metrów. W dodatku komfortowa, teleskopowa rura, pozwoli Ci odkurzyć nawet trudno przystępne miejsca.

  Możesz zapomnieć o zakurzonych szparach, listwach czy karniszach. Zbiornik na kurz został wyprodukowany ze stali rdzoodpornej i ma pojemność aż 25 litrów. Całość szybko przesuniesz z miejsca na miejsce, dzięki bazie wyekwipowanej w funkcjonalne kółka.

  Z naszym odkurzaczem zadbasz jeszcze o powietrze dookoła Ciebie - a to za sprawą wyposażenia go w filtr HEPA i filtr wodny, które pomagają pozbyć się skażeń unoszących się w powietrzu podczas sprzątania.

  A kiedy filtr się zabrudzi? Skorzystaj z funkcji samoczynnego czyszczenia. Odkurzacz przemysłowy Zeegma Zoner Pro Multi Silver posiada w komplecie worek do sprzątania na sucho.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Kyvol. Ranking TOP10 modeli

Bezprzewodowy Odkurzacz Pionowy Ręczny Flex Nasadki Filtry Led 0,7L Zeegma

Bezprzewodowy Odkurzacz Pionowy Ręczny Flex Nasadki Filtry Led 0,7L Zeegma Najniższa Cena Online

Bezprzewodowy Odkurzacz Pionowy Ręczny Flex Nasadki Filtry Led 0,7L Zeegma - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezprzewodowy Odkurzacz Pionowy Ręczny Flex Nasadki Filtry Led 0,7L Zeegma
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy Odkurzacz Pionowy Ręczny Flex Nasadki Filtry Led 0,7L Zeegma

Odkurzacz Uniwersalny Kompaktowy Mocny Lekki 6L 3000W Worki x3

Odkurzacz Uniwersalny Kompaktowy Mocny Lekki 6L 3000W Worki x3 Najniższa Cena Online

Odkurzacz Uniwersalny Kompaktowy Mocny Lekki 6L 3000W Worki x3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Uniwersalny Kompaktowy Mocny Lekki 6L 3000W Worki x3
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Uniwersalny Kompaktowy konkretny Lekki 6L 3000W Worki x3Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Zeegma opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Zeegma cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Zeegma,
 • odkurzacze domowe Zeegma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Zeegma, odkurzacz domowy Zeegma cena, opinie o odkurzaczach domowych Zeegma, ranking odkurzaczy domowych Zeegma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *