Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Hoover. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Hoover,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Hoover. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Hoover, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Hoover Odkurzacz br71 cyklonowy bezworkowy 700w

Hoover Odkurzacz br71 cyklonowy bezworkowy 700w Najniższa Cena Online

Hoover Odkurzacz br71 cyklonowy bezworkowy 700w - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover Odkurzacz br71 cyklonowy bezworkowy 700w
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Hoover Breeze BR71 BR30011 technika pojedyńczego cyklonu, system filtracji Zmywalny epa, pojemność pojemnika 2 litrów, zasięg 8 metrów NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Odkurzacz bezworkowy pojemność pojemnika na kurz (L): 2 Akcesoria: 2 w 1 (szczelinówka, szczotka do kurzu) Rączka do nieskomplikowanego przenoszenia Zasięg pracy (m): 8 Teleskopowa rura Mini turbo nozzle - Pet hair remover Szczotka do parkietu i dywanów Szczotka do parkietu Akcesoria w komplecie Akcesoria 2 w 1 przechowywane na pokładzie: zawsze przystępne, przystępne w obsłudze.

  ergonomiczna szczelinówka 2w1 w standardzie. Ssawka szczelinowa 2w1 daje możliwość pozbycia się kurzu ze szczelin między meblami, w kanapie czy także np. Z żaluzji. Spora objętość zbiornika na kurz Pojemnik na kurz o obszerności aż 2l, opróżniany za pomocą jednego kliku bez kontaktu z kurzem.

  Zaleca się utrzymywanie pojemnika w czystości. Pamiętaj, żeby po umyciu dać pojemnikowi wyschnąć przed ponownym użyciem. Duży pojemnik umożliwia zebranie pokaźniejszej ilości kurzu i nie wymaga częstego opróżniania.

  Więcej czasu dla Ciebie! technika pojedynczego cyklonu Zoptymalizowany przepływ powietrza oraz wysoki stopień separacji pyłów zapewnia wyśmienicie czyste powietrze w Twoim domu. SPECYFIKACJA technologicznA System separacji kurzu: technika pojedyńczego cyklonu Regulacja mocy: Stała Szczotka do parkietów i dywanów: Tak Szczotka do parkietu: Tak Turboszczotka do usuwania sierści zwierząt: Tak Akcesoria: 2 w 1 (szczelinówka, szczotka do kurzu) kolor urządzenia: Luxor Black System filtracji: objętość pojemnika na kurz (l) Zmywalny Hepa: 2 Roczne zużycie energii: 27 Poziom hałasu: 78 Moc (W): 700 Rączka do łatwego przenoszenia: Tak Obrotowe kółka: 1 rodzaj rączki: standardowa typ rury: Metalowe teleskopowe Przechowywanie akcesoriów: Zintegrowane Zasięg pracy (m): 8 Głębokość produktu: 287 Szerokość artykułu: 412 Wysokość towaru (mm): 270 Waga (kg) - tylko odkurzacz: 4,1


Hoover Odkurzacz pionowy hf910p 011

Hoover Odkurzacz pionowy hf910p 011 Najniższa Cena Online

Hoover Odkurzacz pionowy hf910p 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover Odkurzacz pionowy hf910p 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Hoover HF910P 011 0,7l 350W Bezprzewodowy odkurzacz Hoover HF9 został zaprojektowany, by zapewnić długotrwałą, zoptymalizowaną efektywność do sprzątania całego domu: 30 minut pracy z jednym akumulatorem, do podłogi i dywanu, z główną zmotoryzowaną nasadką, do sprzątania domu o powierzchni do 100 m2.

  Nasadka jest zaopatrzona w nasz nowy ANTI-TWIST™, który radykalnie zniża owijanie się włosów, gwarantując bezproblemową pielęgnację. Poza tym jest stworzony z najwyższej jakości materiałów. NAJWAŻNIEJSZE cechy typ: Odkurzacz bezprzewodowy Moc (W): 350 System sterowania mocą: regulowana z wyświetlaczem LED Napięcie (V): 21.6 Czas pracy (do): 30 Czas pracy w trybie typowym: 30 Czas pracy w trybie turbo: 10 Tryb ciągły: Tak Wstępne ładowane: 3,5 Czas ładowania (h): 3,5 szybkie ładowanie na 80% baterii: 3h Filtr: Piana System filtracji: Zmywalny Epa Najwyższy tryb mocy Boost HON APP Dzięki aplikacji hOn możesz zarejestrować swój odkurzacz i dostać ogrom dodatkowych treści, takich jak skrócony przewodnik, alerty dotyczące konserwacji, rozwiązywanie problemów i wskazówki.

  QUICK PARK&GO potrzebujesz odebrać telefon podczas odkurzania? Nie ma problemu! HF9 można tymczasowo zaparkować w pozycji pionowej na podłodze. Jeśli jednak odkurzacz ma zostać pozostawiony bez nadzoru na dłużej, należy go przechowywać na uchwycie ściennym.

  szybkie ładowanie HF9 jest wyposażony w wymienny akumulator litowo-jonowy, który można ładować bezpośrednio w odkurzaczu albo osobno. Konkretna bateria 4000 mAh może osiągnąć 100% naładowania już w 3,5 godziny.

  przejrzyj % naładowania bezpośrednio na wyświetlaczu LED. Przednie światła LED Nasadka HF9 jest wyekwipowana w 2 diody LED, aby lepiej uwidocznić brud nawet w ciemnych miejscach. Jest zintegrowana ze zderzakiem, który dba o listwy przypodłogowe i meble.

  Zoptymalizowana efektywność i efektywny czas pracy Dzięki sprawnemu zarządzaniu energią i konkretnemu silnikowi bezszczotkowemu zapewniona jest perfekcyjna równowaga wagi i wyjątkowa moc ssania i czas pracy 30 minut z pojedynczym akumulatorem w trybie podłóg twardych i dywanów z główną zmotoryzowaną ssawką - wystarczająco długo, aby posprzątać dom o powierzchni 100 m2, bez utraty siły ssania (zgodnie z normą EN 60312-1, paragrafy 5.7 i 5.9.) Kluczowe akcesoria HF9 jest wyekwipowany w narzędzie do odkurzania mebli 2 w 1, które jest genialne do czyszczenia twardych powierzchni i i szczelinówkę, by dotrzeć do nieprzystępnych miejsc albo wąskich przestrzeni.

  Łatwe czyszczenie sierści zwierząt Zmotoryzowana mini nasadka zasilająca HF9 z przednimi światłami LED jest nieprzeciętnym narzędziem dla właścicieli zwierząt, ponieważ wydajnie czyści sierść psów i kotów z poduszek i innych powierzchni z dzianiny.

  instynktowny panel sterowania Bezprzewodowy odkurzacz Hoover HF9 jest zaopatrzony w wysokiej jakości wyświetlacz LED i instynktowny panel sterowania, dzięki temu wszystko, czego Ci trzeba, masz pod ręką: ustawienia czyszczenia i pozostały czas działania podany w minutach.

  Możesz z łatwością regulować prędkość szczotki, wybierając między dwoma ustawieniami: tryb podłogi albo tryb dywanu. Możesz uzyskać dopełniającą moc przełączania w tryb Turbo. Przystępne czyszczenie na wysokim poziomie Nie musisz już schylać się do podłogi: wygodnie odłącz rurkę od nasadki za pomocą praktycznego pedału i rozpocznij sprzątanie na wysokim poziomie.

  Anti-Twist™ HF9 jest wyekwipowany w nasz wyjątkowy ANTI-TWIST™, który uniemożliwia plątaniu się sierści zwierząt wokół szczotki podczas odkurzania. Zawsze, gdy Ci potrzeba uzyskać dostęp do szczoteczki, jest to łatwe, ponieważ góra otwiera się, by uzyskać natychmiastowy dostęp, co eliminuje kłopoty z konserwacją.

  SPECYFIKACJA technologicznA Główne parametry Zbieranie kurzu: Bezworkowy Kolor: Blue / Grey parametry technologiczne ilość baterii w pakiecie: 1 Moc (W): 350 System sterowania mocą: regulowana z wyświetlaczem LED Napięcie (V): 21.6 Czas pracy (do): 30 Czas pracy w trybie typowym: 30 Czas pracy w trybie turbo: 10 Tryb ciągły: Tak Wstępne ładowane: 3,5 Czas ładowania (h): 3,5 szybkie ładowanie na 80% baterii: 3 Wskaźnik naładowania baterii: Tak System separacji: technika Pojedynczego Cyklonu Filtr: Piana System filtracji: Zmywalny Epa Anti-Twist: Tak pojemność zbiornika (I): 0,7 Najwyższy tryb mocy Boost: Tak Komfort pozycja listwy szczotkowej: Tak Mocowanie ścienne: Tak Mocowanie ścienne: Tak Parkowanie w pionie: Tak nietrudne opróżnianie zbiornika: Tak System prędkiego zwalniania szczotki: Tak Tryb do dywanów: Tak Tryb cichy: Nie Sterowanie dotykowe: Tak Rączka z miękkim uchwytem: Tak Akcesoria Zintegrowane akcesoria: Nie Szczotka z oświetleniem LED: Tak likwidowanie sierści zwierząt: Tak Szczelinówka: Tak 2 w 1: szeroka szczotka do kurzu i szczotka do mebli: Tak wymiary Wysokość produktu (mm): 1110 Szerokość produktu (mm): 213 Głębokość towaru: 260 Wysokość towaru w opakowaniu (mm): 145 Szerokość produktu w opakowaniu (mm): 790 Wysokość produktu w opakowaniu (mm): 273 Waga towaru netto: 3,36 Waga brutto (

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover odkurzacz pionowy h-free 500 hf522npw 011 (8016361994669)

Hoover odkurzacz pionowy h-free 500 hf522npw 011 (8016361994669) Najniższa Cena Online

Hoover odkurzacz pionowy h-free 500 hf522npw 011 (8016361994669) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover odkurzacz pionowy h-free 500 hf522npw 011 (8016361994669)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Hoover H-FREE 500 PLUS HF5222SFP Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 + akcesoria, bezworkowy, wolnostojący

  Cecha szczególna Bezprzewodowy, szybki czas ładowania: tylko 2,5 godz. I dotykowy ekran LED, bezpośredni silnik pulsacyjny, który obraca się z prędkością 100 000 obr/min i zapewnia moc ssania 75 AW, wolnostojący, genialny do quick park go, perfekcyjny dla zwolenników zwierząt: H-Lab Flex & Deep mini turbo dysza z dostosowywaną podeszwą i zdejmowaną aksamitną rolką, istotnie lekka, ręczne urządzenie tylko 1,5 kg i stanowczo kompaktowa - tylko 69 cm wysokości do przechowywania.

  funkcjonalne: odkurzacz ręczny i uchwyt w jednym urządzeniu (2 w 1)

  Wyjmowany akumulator litowo-jonowy 22 V: można go naładować w 2,5 godziny, nie wymaga stacji ładowania

  Kompaktowe przechowywanie dzięki systemowi plug-in: wysokość po złożeniu tylko 69 cm

  Bogate wyposażenie dopełniające z uzupełniającą dyszą mini turbo specjalnie do sierści zwierząt domowych i intensywnego czyszczenia kanap itp.

  System filtracji: zmywalny mikrofiltr

  Pełna moc: zmotoryzowany wałek szczotkowy, technika cyklonowa & bezpośredni silnik pulsacyjny o szybkości 100 000 obr.

  Regulacja mocy: 2 poziomy i tryb turbo, do 45 minut. Czas pracy

  Numer modelu 39400961

  Kolor Obsidian Grey & Sunstone Red Metallic

  Materiał Tworzywo sztuczne

  Waga przedmiotu 2,2 kg

  Nazwa modelu HF522SFP 01

  Źródło zasilania Zasilanie bateryjne

  rozmiary produktu 25,2L x 19,5W x 107,9H centymetrów

  Czy urządzenie jest bezprzewodowe? Tak

  Napięcie 22 V

  Waga urządzenia 2,2 kilograma

  objętość 0,45 litra

  Moc / Wattage 54 Watt Hours

  Czas pracy 45 minut

  Poziom hałasu 84 dB

  producent Hoover

  elementy w komplecie

  - wbudowana dysza szczelinowa

  - Rura teleskopowa

  -2 x filtr do odkurzacza

  - 2 x rolki do podłogi

  - Uchwyt ścienny + komplet montażowy

  - Akumulator litowo-jonowy 22 V

  - 2 w 1 w urządzeniu (szczotka do mebli i dysza do tapicerki)

  - Mini Turbo Nozzle z dostosowywaną i wyjmowaną aksamitną rolką - do usuwania sierści zwierząt domowych

  - Długa szzczoteczka czyszcząca

  - Pokrowiec na akcesoria


  8059019015873RN

  ALKR

  towar powystawowy / poprezentacyjny, 100% wydajny technologicznie (towar sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis).

  możliwe podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze. Artykuł zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.


Odkurzacz pionowy Hoover HF522STP 011

Odkurzacz pionowy Hoover HF522STP 011 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Hoover HF522STP 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Hoover HF522STP 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Hoover HF500 HF522STP 011 290W Odkurzacz pionowy bezprzewodowy, czas pracy do 45 min. Technologia odkurzania cyklonowego. Dla posiadaczy psów i kotów. NAJWAŻNIEJSZE cechy typ: Odkurzacz bezprzewodowy Moc wejściowa: 290W Odłączany odkurzacz ręczny Oświetlenie LED objętość pojemnika na kurz: 0, 45l Wskaźnik LED Regulacja mocy Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie: 22V Czas ładowania: 150 min Czas działania: 45 min Kolor: Szaro - niebieski SPECYFIKACJA technologicznA wariant: Bezprzewodowy typ odkurzaczy: Odkurzacz pionowy Poziom mocy akustycznej (dB): od 81 do 85 dB Moc wejściowa (W): 290 Regulacja wysokości: nie Długość przewodu (m): Bezprzewodowy Zasięg pracy (m): Nieograniczony części konstrukcji: Samostojąca budowa, Zintegrowana rączka, użyteczna budowa Odłączany odkurzacz ręczny: tak Oświetlenie LED: tak Zintegrowany wąż: nie Dołączanie rury: nie Schowek na akcesoria: nie wariant filtrów: Zmywalny wariant zbiornika na kurz: Pojemnik na kurz Model worka: Bezworkowy objętość worka/pojemnika na kurz (l): 0.45 Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: przezroczysty zbiornik Regulacja mocy: tak Wskaźniki kontrolne: Wskaźnik LED Praca na mokro: nie Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie (V): 22 Czas ładowania (min): 150 Czas działania (min): 45 atrybuty zasilania: Akumulator Li-Ion Wysokość (cm): 107.9 Długość (cm): 19.5 Szerokość (cm): 25.2 Waga (kg): 4.8 charakterystyczne: Instrukcja obsługi, Ładowarka, Uchwyt ścienny Turboszczotka: tak Elektroszczotka: tak Technologie: Cykloniczny ruch powietrza Pozostałe cechy: Dla posiadaczy psów i kotów, Diodowy wskaźnik poziomu mocy, Wszystkie podłogi Kolor: Szaro-niebieski

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Teesa. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz workowy Hoover H-energy 300 HE310HM 011

Odkurzacz workowy Hoover H-energy 300 HE310HM 011 Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy Hoover H-energy 300 HE310HM 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy Hoover H-energy 300 HE310HM 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Hoover HE310HM 011 Odkurzacz workowy producenta Hoover z serii H-Energy 300 HE310HM 011 o mocy 850W z technologią Nanopack do kompaktowego przechowywania NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Głośność: 72 dBA Moc: 850W NANOPACK™ do kompaktowego przechowywania Zmywalny filtr EPA Worek EPA objętość worka: 3,5l automatyczny system usuwania worka Regulacja mocy Miękkie obrotowe kółka 4 x 360° Wąż obrotowy 360° regulowana rura teleskopowa automatyczny przycisk zwijania przewodu ergonomiczny uchwyt do przenoszenia Szczotka do dywanów i podłóg z regulacją mocy ssania do wszystkich rodzajów powierzchni Szczotka do parkietu Narzędzie 2w1 (przechowywane z tyłu towaru): Szczelinówka; Szczotka do kurzu Długość przewodu: 7 m Zasięg pracy: 9,5 m Całkowity zasięg: 10 m FUNKCJONALNOŚĆ: Nanopack do przechowywania Brak kontaktu z kurzem Worek EPA Regulacja mocy Zmywalny filtr EPA Długi zasięg 10m Szczotka do parkietu Akcesoria 2w1


Odkurzacz HOOVER Brave BV50HM 011

Odkurzacz HOOVER Brave BV50HM 011 Najniższa Cena Online

Odkurzacz HOOVER Brave BV50HM 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz HOOVER Brave BV50HM 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Hoover BV50HM 011 700W 2,5l 79dB rura teleskopowa Niebieski trafna filtracja powietrza. Komfortowe i użyteczne przechowywanie akcesoriów. Unikatowa zwrotność i swoboda. Oszczędność energii.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy wariant: Odkurzacz workowy Moc wejściowa (W): 700 Poziom mocy akustycznej (dB): 79 automatyczne zwijanie kabla: tak Zasięg pracy (m): 7.5 konstrukcja rur: Metalowe, Teleskopowe Uchwyt do przenoszenia: Tak Kompaktowe wymiary Bez ryzyka zarysowań powierzchni zestaw ergonomicznych akcesoriów Uniwersalna ssawka do podłóg Kompaktowy odkurzacz Brave Brave to kompaktowy odkurzacz zaopatrzony w worek o objętości 2,3L.

  Swoją maksymalną zwrotność zawdzięcza wężowi, który może obracać się o 360 °. Dzięki progresywnym materiałom izolacyjnym i wysokiej efektywności silnika, Brave zagwarantuje nadzwyczajne rezultaty czyszczenia. Wspaniała efektywność i oszczędność energii Sprawdza się wyjątkowo należycie na twardej podłodze, zapewniając równocześnie oszczędność energii do 50%.

  wydajność tego odkurzacza jest taka sama jak w urządzeniach o mocy 2100 W, co zostało potwierdzone wewnętrznymi testami zbierania pyłu zgodnie z normą EN 60312 w porównaniu z modelem TCP2120 011. Kompaktowe wymiary Kompaktowa i niewielkich wymiarów budowa zapewnia łatwość obsługi i wygodę przechowywania.

  To urządzenie jest rewelacyjne do czyszczenia niewielkich powierzchni w mieszkaniach. Ssawka do parkietów W zestawie z dodatkową nasadką asygnowana do pielęgnacji drewnianych i laminowanych podłóg, a także parkietów.

  Miękkie włosie i filcowe kółka pozwalają na czyszczenie delikatnych powierzchni bez ryzyka zarysowań. Akcesoria w zestawie Akcesoria 2 w 1 przechowywane na pokładzie: zawsze dostępne, proste w obsłudze. Perfekcyjna wydajność na wszystkich powierzchniach Ssawka jest wyposażona w regulator ssania, który nadaje się do wszelkich rodzajów podłóg i zapewnia stosowne zbieranie zanieczyszczeń nawet z dywanów.

  Dzięki czterem gumowanym kółkom i suwakowi z przodu, który produktywnie reguluje ssanie, lepszy poślizg na wszystkich rodzajach dywanów. Zmywalny filtr EPA Odkurzacz wyposażony w zmywalny filtr EPA, zagwarantuje stosowną filtrację powietrza.

  Akcesoria w zestawie komfortowe narzędzie 2 w 1 jest przechowywane na pokładzie odkurzacza, co powoduje,zawsze jestprzystępne. Obrotowy wąż 360° Obrotowy wąż 360° zapewnia wyjątkową zwrotność i daje Ci pełną swobodę poruszania się.

  SPECYFIKACJA technicznA Główne właściwości Nazwa produktu / Kod handlowy: BV50HM 011 Rodzina: WORKOWE System separacji kurzu: Worek Epa odcień urządzenia: Petrol Blue System sterowania mocą: Stała Akcesoria w pakiecie: Tak właściwości techniczne Wskaźnik zapełnienia worka: Tak System fitracji: Zmywalny Microfiltr objętość worka (l): 2,5 typ worka: Worek Epa efektywność i zużycie energrii Roczne zużycie energii: 28 Poziom emisji dźwięku: 79 Moc (W): 700 Komfrot Rączka do prostego przenoszenia: Tak Obrotowe kółka: 1 typ rączki: typowa rodzaj rury teleskopowej: Metalowe teleskopowe Przechowywanie akcesoriów: Zintegrowane Zasięg pracy: 7,5 Akcesoria Szczotka do parkietów i dywanów: Tak Szczotka do parkietu: Tak Akcesoria: 2 w 1 (szczelinówka, szczotka do kurzu) rozmiary Wysokość produktu (mm): 243 Szerokość produktu: 396 Głębokość towaru: 276 Wysokość produktu w opakowaniu (mm): 290 Szerokość artykułu w opakowaniu (mm): 500 Wysokość produktu w opakowaniu (mm): 305 Waga (kg) - tylko odkurzacz: 3,7


Hoover odkurzacz ręczny vortex ultra mbc 500uv 011 (8016361898103)

Hoover odkurzacz ręczny vortex ultra mbc 500uv 011 (8016361898103) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover odkurzacz ręczny vortex ultra mbc 500uv 011 (8016361898103) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover odkurzacz ręczny vortex ultra mbc 500uv 011 (8016361898103)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover MBC 500UV 011 to niewiele znaczący odkurzacz przewodowy dedykowany gó,wnie do czyszczenia mikkich powierzchni. Mog to aby dywany, meble tapicerowane, czy wntrze samochodu. Wyposaony jest w solidny silnik i dugi przewó,d.

  Poczenie obrotowej szczotki i bakteriobó,jczej lampy powoduje, e odkurzanie jest wyjątkowo produktywne. Pojemnik na kurz odczamy jednym ruchem doni. Odkurzacz jest bezworkowy. Atuty Hoover MBC 500UV 011: wysoka produktywno, lampa bakteriobó,jcza, wygoda sprztania, dokument Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej.

  Wysoka skuteczno Odkurzacz wyposaony jest w silnik o mocy 500W. Jego sia ssania bez kopotu wydobywa kurz, wosy, czy sier zwierzt z odkurzanych powierzchni. Wydajno odkurzania jest zwikszana przez obrotow szczotk, któ,ra czyszczc dan powierzchni, ponadto delikatnie j trzepie.

  To pozwala pozby si wikszej iloci kurzu i zanieczyszcze. Odkurzacz moe pracowa w trzech trybach: oczyszczania pró,niowego, trzepania i nawietlania. Lampa bakteriobó,jcza Hoover MBC 500UV 011 posiada lamp bakteriobó,jcz Ultra Vortex, któ,ra zabija zarazki na odkurzanych powierzchniach.

  wiato wnika w gb tkaniny i przez kró,tkie fale promieniowania ultrafioletowego usuwa do 99,9% bakterii. Miedzy innymi dlatego odkurzacz otrzyma atest brytyjskiej fundacji alergologicznej. Wygoda sprztania w Hoover MBC 500UV 011 Odkurzacz ma przewó,d o dugoci piciu metró,w.

  Umoliwia to swobodne sprztanie bez koniecznoci czstego przeczania si pomidzy gniazdkami. Jest to odkurzacz bezworkowy, wic oszczdzasz na zakupie workó,w. Skażenia s oddzielane poprzez cyklonowy ruch powietrza.

  Zbiornik na kurz wypró,nia si atwo i szybko.


Hoover Odkurzacz podłogowy breeze br71_br20011 niebieski

Hoover Odkurzacz podłogowy breeze br71_br20011 niebieski Najniższa Cena Online

Hoover Odkurzacz podłogowy breeze br71_br20011 niebieski - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover Odkurzacz podłogowy breeze br71_br20011 niebieski
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:niebieski;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:możliwość odkurzania na sucho, czyszczenie wszelkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;barwa:granatowo-czarny;Linia odkurzacza:Breeze;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;objętość worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:78 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:w rączce;typ worka:pojemnik;typ filtra:zmywalny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,1 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:krystaliczny pojemnik;rozmiary - głębokość:28,7 cm;rozmiary - szerokość:41,2 cm;wymiary - wysokość:27 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:filtr;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa ze stali rdzoodpornej, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:2w1: szczotka do tapicerki i szczelinowa, szczotka do parkietów z naturalnego włosia, szczotka do twardych powierzchni, szczotka wielofunkcyjna;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:technologia cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak


Hoover H-Power 700 HP720PET 011

Hoover H-Power 700 HP720PET 011 Najniższa Cena Online

Hoover H-Power 700 HP720PET 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover H-Power 700 HP720PET 011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący odcień:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarno-złoty;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:850 W;Model (relacje):Hoover H-Power 700 HP720;Model filtra:U95;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość stosowania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:2 l;Poziom głośności:68 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;typ worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:zmywalny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;wymiary - głębokość:30 cm;rozmiary - szerokość:43,1 cm;wymiary - wysokość:33,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Hoover telios extra txl10hm0 700w szczotka do parkietów (8059019049441)

Hoover telios extra txl10hm0 700w szczotka do parkietów (8059019049441) Najniższa Cena Online

Hoover telios extra txl10hm0 700w szczotka do parkietów (8059019049441) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover telios extra txl10hm0 700w szczotka do parkietów (8059019049441)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 h;Dominujący barwa:niebieski;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;Linia odkurzacza:Telios;Maksymalny czas pracy:0 min;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:700 W;Model (relacje):Hoover Telios Extra TXL10HM0;Model filtra:U88;Model worka:H81;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;objętość worka/pojemnika:3,5 l;Poziom hałasu:69 dB;Regulacja mocy ssania:zamek błyskawiczny;Regulacja mocy ssania:tak;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:zmywalny;typ odkurzacza:konwencjonalny;Waga:4,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:30 cm;rozmiary - szerokość:44,3 cm;rozmiary - wysokość:23,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:uchwyt do umieszczenia akcesoriów;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu, szczotka do mebli, szczotka do parkietów;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:8,6 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Hoover opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Hoover cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Hoover,
 • odkurzacze domowe Hoover jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Hoover, odkurzacz domowy Hoover cena, opinie o odkurzaczach domowych Hoover, ranking odkurzaczy domowych Hoover

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *