Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Hoover. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Hoover,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Hoover. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Hoover, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Hoover HF910P 011

Hoover HF910P 011 Najniższa Cena Online

Hoover HF910P 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF910P 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Hoover HF910P 011 0,7l 350W Bezprzewodowy odkurzacz Hoover HF9 został zaprojektowany, by zapewnić długotrwałą, zoptymalizowaną efektywność do sprzątania całego domu: 30 minut pracy z jednym akumulatorem, do podłogi i dywanu, z główną zmotoryzowaną nasadką, do sprzątania domu o powierzchni do 100 m2.

  Nasadka jest zaopatrzona w nasz nowy ANTI-TWIST™, który radykalnie zniża owijanie się włosów, gwarantując bezproblemową pielęgnację. Poza tym jest stworzony z najwyższej jakości materiałów. NAJWAŻNIEJSZE cechy typ: Odkurzacz bezprzewodowy Moc (W): 350 System sterowania mocą: regulowana z wyświetlaczem LED Napięcie (V): 21.6 Czas pracy (do): 30 Czas pracy w trybie typowym: 30 Czas pracy w trybie turbo: 10 Tryb ciągły: Tak Wstępne ładowane: 3,5 Czas ładowania (h): 3,5 szybkie ładowanie na 80% baterii: 3h Filtr: Piana System filtracji: Zmywalny Epa Najwyższy tryb mocy Boost HON APP Dzięki aplikacji hOn możesz zarejestrować swój odkurzacz i dostać ogrom dodatkowych treści, takich jak skrócony przewodnik, alerty dotyczące konserwacji, rozwiązywanie problemów i wskazówki.

  QUICK PARK&GO potrzebujesz odebrać telefon podczas odkurzania? Nie ma problemu! HF9 można tymczasowo zaparkować w pozycji pionowej na podłodze. Jeśli jednak odkurzacz ma zostać pozostawiony bez nadzoru na dłużej, należy go przechowywać na uchwycie ściennym.

  szybkie ładowanie HF9 jest wyposażony w wymienny akumulator litowo-jonowy, który można ładować bezpośrednio w odkurzaczu albo osobno. Konkretna bateria 4000 mAh może osiągnąć 100% naładowania już w 3,5 godziny.

  przejrzyj % naładowania bezpośrednio na wyświetlaczu LED. Przednie światła LED Nasadka HF9 jest wyekwipowana w 2 diody LED, aby lepiej uwidocznić brud nawet w ciemnych miejscach. Jest zintegrowana ze zderzakiem, który dba o listwy przypodłogowe i meble.

  Zoptymalizowana efektywność i efektywny czas pracy Dzięki sprawnemu zarządzaniu energią i konkretnemu silnikowi bezszczotkowemu zapewniona jest perfekcyjna równowaga wagi i wyjątkowa moc ssania i czas pracy 30 minut z pojedynczym akumulatorem w trybie podłóg twardych i dywanów z główną zmotoryzowaną ssawką - wystarczająco długo, aby posprzątać dom o powierzchni 100 m2, bez utraty siły ssania (zgodnie z normą EN 60312-1, paragrafy 5.7 i 5.9.) Kluczowe akcesoria HF9 jest wyekwipowany w narzędzie do odkurzania mebli 2 w 1, które jest genialne do czyszczenia twardych powierzchni i i szczelinówkę, by dotrzeć do nieprzystępnych miejsc albo wąskich przestrzeni.

  Łatwe czyszczenie sierści zwierząt Zmotoryzowana mini nasadka zasilająca HF9 z przednimi światłami LED jest nieprzeciętnym narzędziem dla właścicieli zwierząt, ponieważ wydajnie czyści sierść psów i kotów z poduszek i innych powierzchni z dzianiny.

  instynktowny panel sterowania Bezprzewodowy odkurzacz Hoover HF9 jest zaopatrzony w wysokiej jakości wyświetlacz LED i instynktowny panel sterowania, dzięki temu wszystko, czego Ci trzeba, masz pod ręką: ustawienia czyszczenia i pozostały czas działania podany w minutach.

  Możesz z łatwością regulować prędkość szczotki, wybierając między dwoma ustawieniami: tryb podłogi albo tryb dywanu. Możesz uzyskać dopełniającą moc przełączania w tryb Turbo. Przystępne czyszczenie na wysokim poziomie Nie musisz już schylać się do podłogi: wygodnie odłącz rurkę od nasadki za pomocą praktycznego pedału i rozpocznij sprzątanie na wysokim poziomie.

  Anti-Twist™ HF9 jest wyekwipowany w nasz wyjątkowy ANTI-TWIST™, który uniemożliwia plątaniu się sierści zwierząt wokół szczotki podczas odkurzania. Zawsze, gdy Ci potrzeba uzyskać dostęp do szczoteczki, jest to łatwe, ponieważ góra otwiera się, by uzyskać natychmiastowy dostęp, co eliminuje kłopoty z konserwacją.

  SPECYFIKACJA technologicznA Główne parametry Zbieranie kurzu: Bezworkowy Kolor: Blue / Grey parametry technologiczne ilość baterii w pakiecie: 1 Moc (W): 350 System sterowania mocą: regulowana z wyświetlaczem LED Napięcie (V): 21.6 Czas pracy (do): 30 Czas pracy w trybie typowym: 30 Czas pracy w trybie turbo: 10 Tryb ciągły: Tak Wstępne ładowane: 3,5 Czas ładowania (h): 3,5 szybkie ładowanie na 80% baterii: 3 Wskaźnik naładowania baterii: Tak System separacji: technika Pojedynczego Cyklonu Filtr: Piana System filtracji: Zmywalny Epa Anti-Twist: Tak pojemność zbiornika (I): 0,7 Najwyższy tryb mocy Boost: Tak Komfort pozycja listwy szczotkowej: Tak Mocowanie ścienne: Tak Mocowanie ścienne: Tak Parkowanie w pionie: Tak nietrudne opróżnianie zbiornika: Tak System prędkiego zwalniania szczotki: Tak Tryb do dywanów: Tak Tryb cichy: Nie Sterowanie dotykowe: Tak Rączka z miękkim uchwytem: Tak Akcesoria Zintegrowane akcesoria: Nie Szczotka z oświetleniem LED: Tak likwidowanie sierści zwierząt: Tak Szczelinówka: Tak 2 w 1: szeroka szczotka do kurzu i szczotka do mebli: Tak wymiary Wysokość produktu (mm): 1110 Szerokość produktu (mm): 213 Głębokość towaru: 260 Wysokość towaru w opakowaniu (mm): 145 Szerokość produktu w opakowaniu (mm): 790 Wysokość produktu w opakowaniu (mm): 273 Waga towaru netto: 3,36 Waga brutto (


Hoover HF18 DPT011

Hoover HF18 DPT011 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe długość do 58 cm. Ranking TOP10 modeli

Hoover HF18 DPT011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF18 DPT011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Hoover HFREE HF18DPT011 Odkurzacz Hoover H-Free Home – prędko i wygodnie dotrzesz do każdego zakamarka mieszkania Lekka waga i zwrotna ssawka sprawiają, iż urządzenie Hoover jest szczególnie wygodne w obsłudze.

  Dzięki niemu prosto pozbędziesz się kurzu i innych skażeń w swym domu. Przekonaj się, jak działa odkurzacz Hoover NAJWAŻNIEJSZE właściwości:ULTRA LEKKI– TYLKO 2 KG. Bez wysiłku odkurzysz całe mieszkanie25 MINUT BEZPRZEWODOWEJ PRACY.

  Zdążysz odkurzyć każdą powierzchnięSUPER ZWROTNA SSAWKA. Możesz łatwo odkurzyć podłogę przy listwach i meblachCZYSZCZENIE wszystkich wariantÓW PODŁÓG. Pozbądź się kurzu z parkietu, dywanów i płytekWYGODNE OPRÓŻNIANIE ZBIORNIKA.

  Wyczyść pojemnik bez kontaktu z kurzemWYJMOWANA BATERIA. Naładuj baterię w zaledwie 5 godzinWYŚWIETLACZ LED Kontroluj poziom baterii w trakcie sprzątaniaBateria 18 V LISuper zwrotna ssawka do każdej powierzchniPodświetlenie LEDMini Turbo szczotkaWygodne czyszczenie zbiornikaAkcesoria 2 w 1 Odkurzacz Hoover H-Free HomePoznaj więcej jego funkcjiCZYSZCZENIE wszystkich typÓW PODŁÓGWYGODNE OPRÓŻNIANIE ZBIORNIKAWYJMOWANA BATERIAWYŚWIETLACZ LED technika:komfortowA – efektywnA – progresywnAULTRALEKKISUPER ZWROTNA SSAWKASSAWKA Z PODŚWIETLENIEM LEDSSAWKA DO MEBLISZCZELINÓWKAODKURZACZ PIONOWY I RĘCZNY BATERIA 18 V LI prędkie i efektywne sprzątanie Nie musisz szukać wolnych kontaktów, aby włączyć odkurzacz.

  Hoover H-Free działa bezprzewodowo! Urządzenie dzięki sprawnej baterii może pracować nawet przez 25 minut. W trakcie sprzątania poziom naładowania możesz kontrolować na wyświetlaczu LED. SUPER ZWROTNA SSAWKA DO KAŻDEJ POWIERZCHNI komfortowe odkurzanie zróżnicowanych rodzajów podłóg Już teraz jedną ssawką jesteś w stanie odkurzyć parkiet, dywany i płytki w łazience albo kuchni.

  Ssawka Hoover H-Free jest bowiem przypasowana do każdej powierzchni. Wygodny system sterowania umożliwia także dotarcie do każdego zakamarka – choćby wąskiej przestrzeni pod meblami. PODŚWIETLENIE LED Odkurzanie za każdym razem pod kontrolą Dzięki Hoover H-Free nie pominiesz żadnej drobinki kurzu.

  Znajdujące się z przodu ssawki lampki LED precyzyjnie oświetlą odkurzaną powierzchnię i pozwolą Ci pozbyć się choćby najmniejszych pyłków. MINI TURBO SZCZOTKA wydajne sprzątanie włosów i sierści Z Hoover H-Free nawet sprzątanie sierści po pupilu może być wygodne.

  wystarczy, że zamienisz standardową końcówkę na Mini turbo szczotkę, która ma niezwykle dużą moc ssania. KomfortowE CZYSZCZENIE ZBIORNIKA Sprzątanie bez kontaktu z kurzem Hoover H-Free posiada zbiornik o pojemności 0,7 l, który jest nietrudny w opróżnianiu.

  Gdy uwolnisz blokadę, w pojemniku otworzy się dolna klapa, a cały kurz od razu trafi do kosza! AKCESORIA 2 W 1Dokładne czyszczenie całego domuZ Hoover H-Free możesz odkurzyć nie tylko podłogi, lecz też meble, a choćby firanki.

  Wykorzystaj ssawkę do mebli albo szczelinówkę, dzięki której pozbędziesz się kurzu np. Za kaloryferem. Dane technicznE:rodzaj: Odkurzacz 2w1Rodzaj odkurzaczy: Odkurzacz pionowy, Odkurzacz ręcznyDługość przewodu (m): nieZasięg pracy (m): NieograniczonyElementy konstrukcji: ergonomiczna rączkaOświetlenie LED: takZintegrowany wąż: nieRodzaj filtrów: Filtr dzianinowyRodzaj zbiornika na kurz: Pojemnik na kurzModel worka: Nie dotyczyPojemność worka/pojemnika na kurz (l): 0.7Pojemność zbiornika na ciecz (l): nieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: transparentny zbiornikWskaźniki kontrolne: Wskaźnik naładowaniaPraca na mokro: nieZasilanie: AkumulatoroweNapięcie (V): 18Czas ładowania (min): 300Czas działania (min): 25Parametry zasilania: typ baterii: Li-ionWysokość (cm): 113.5Długość (cm): 25.2Szerokość (cm): 23.3Waga (kg): 2.2Standardowe: 2w1 szczelinówka i szczotka do kurzu, Mini turboszczotkaElektroszczotka: takTechnologie: Mini Turboszczotka, Cykloniczny ruch powietrzaLinia: H-FreeKolor: Czarny


Hoover BR71

Hoover BR71 Najniższa Cena Online

Hoover BR71 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover BR71
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Hoover Breeze BR71 BR30011 technika pojedyńczego cyklonu, system filtracji Zmywalny epa, pojemność pojemnika 2 litrów, zasięg 8 metrów NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Odkurzacz bezworkowy pojemność pojemnika na kurz (L): 2 Akcesoria: 2 w 1 (szczelinówka, szczotka do kurzu) Rączka do nieskomplikowanego przenoszenia Zasięg pracy (m): 8 Teleskopowa rura Mini turbo nozzle - Pet hair remover Szczotka do parkietu i dywanów Szczotka do parkietu Akcesoria w komplecie Akcesoria 2 w 1 przechowywane na pokładzie: zawsze przystępne, przystępne w obsłudze.

  ergonomiczna szczelinówka 2w1 w standardzie. Ssawka szczelinowa 2w1 daje możliwość pozbycia się kurzu ze szczelin między meblami, w kanapie czy także np. Z żaluzji. Spora objętość zbiornika na kurz Pojemnik na kurz o obszerności aż 2l, opróżniany za pomocą jednego kliku bez kontaktu z kurzem.

  Zaleca się utrzymywanie pojemnika w czystości. Pamiętaj, żeby po umyciu dać pojemnikowi wyschnąć przed ponownym użyciem. Duży pojemnik umożliwia zebranie pokaźniejszej ilości kurzu i nie wymaga częstego opróżniania.

  Więcej czasu dla Ciebie! technika pojedynczego cyklonu Zoptymalizowany przepływ powietrza oraz wysoki stopień separacji pyłów zapewnia wyśmienicie czyste powietrze w Twoim domu. SPECYFIKACJA technologicznA System separacji kurzu: technika pojedyńczego cyklonu Regulacja mocy: Stała Szczotka do parkietów i dywanów: Tak Szczotka do parkietu: Tak Turboszczotka do usuwania sierści zwierząt: Tak Akcesoria: 2 w 1 (szczelinówka, szczotka do kurzu) kolor urządzenia: Luxor Black System filtracji: objętość pojemnika na kurz (l) Zmywalny Hepa: 2 Roczne zużycie energii: 27 Poziom hałasu: 78 Moc (W): 700 Rączka do łatwego przenoszenia: Tak Obrotowe kółka: 1 rodzaj rączki: standardowa typ rury: Metalowe teleskopowe Przechowywanie akcesoriów: Zintegrowane Zasięg pracy (m): 8 Głębokość produktu: 287 Szerokość artykułu: 412 Wysokość towaru (mm): 270 Waga (kg) - tylko odkurzacz: 4,1


Hoover HF522 STP011

Hoover HF522 STP011 Najniższa Cena Online

Hoover HF522 STP011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF522 STP011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Hoover HF500 HF522STP 011 290W Odkurzacz pionowy bezprzewodowy, czas pracy do 45 min. Technologia odkurzania cyklonowego. Dla posiadaczy psów i kotów. NAJWAŻNIEJSZE cechy typ: Odkurzacz bezprzewodowy Moc wejściowa: 290W Odłączany odkurzacz ręczny Oświetlenie LED objętość pojemnika na kurz: 0, 45l Wskaźnik LED Regulacja mocy Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie: 22V Czas ładowania: 150 min Czas działania: 45 min Kolor: Szaro - niebieski SPECYFIKACJA technologicznA wariant: Bezprzewodowy typ odkurzaczy: Odkurzacz pionowy Poziom mocy akustycznej (dB): od 81 do 85 dB Moc wejściowa (W): 290 Regulacja wysokości: nie Długość przewodu (m): Bezprzewodowy Zasięg pracy (m): Nieograniczony części konstrukcji: Samostojąca budowa, Zintegrowana rączka, użyteczna budowa Odłączany odkurzacz ręczny: tak Oświetlenie LED: tak Zintegrowany wąż: nie Dołączanie rury: nie Schowek na akcesoria: nie wariant filtrów: Zmywalny wariant zbiornika na kurz: Pojemnik na kurz Model worka: Bezworkowy objętość worka/pojemnika na kurz (l): 0.45 Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: przezroczysty zbiornik Regulacja mocy: tak Wskaźniki kontrolne: Wskaźnik LED Praca na mokro: nie Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie (V): 22 Czas ładowania (min): 150 Czas działania (min): 45 atrybuty zasilania: Akumulator Li-Ion Wysokość (cm): 107.9 Długość (cm): 19.5 Szerokość (cm): 25.2 Waga (kg): 4.8 charakterystyczne: Instrukcja obsługi, Ładowarka, Uchwyt ścienny Turboszczotka: tak Elektroszczotka: tak Technologie: Cykloniczny ruch powietrza Pozostałe cechy: Dla posiadaczy psów i kotów, Diodowy wskaźnik poziomu mocy, Wszystkie podłogi Kolor: Szaro-niebieski

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne. Ranking TOP10 modeli

Hoover HP310 HM011

Hoover HP310 HM011 Najniższa Cena Online

Hoover HP310 HM011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HP310 HM011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Hoover HP310HM 011 850W 2l Odkurzacz bezworkowy o mocy 850 W. Zasięg pracy: 8 m. Objętość pojemnika na kurz: 2 l. Poziom hałasu 75 dB. NAJWAŻNIEJSZE cechy typ: Odkurzacz bezworkowy Moc wejściowa (W): 850 Poziom mocy akustycznej (dB): 75 samoczynne zwijanie kabla: tak Długość przewodu (m): 7 Zasięg pracy (m): 8 kompozycja rur: Metalowe, Teleskopowe Uchwyt do przenoszenia: Tak komponenty konstrukcji: obfite kółka, Gumowe kółka, Obrotowe kółko przednie Schowek na akcesoria: Uchwyt rodzaj worka: Bezworkowy objętość worka/pojemnika (l): 2 wariant filtrów: Zmywalny EPA dostosowywana moc ssania: tak Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: krystaliczny zbiornik Wskaźniki kontrolne: nie Parkowanie: Poziome Wysokość (cm): 30.1 Szerokość (cm): 45.2 Długość (cm): 30.1 Waga (kg): 4.5 standardowe: Szczotka do parkietu i dywanów, Szczelinówka, Szczotka do mebli, Szczotka do kurzu Turboszczotka: Mini Turboszczotka Elektroszczotka: nie Pozostałe parametry: Higieniczne opróżnianie zbiornika Linia: Nie Kolor: Czerwono-szary


Hoover HF322 YHM011

Hoover HF322 YHM011 Najniższa Cena Online

Hoover HF322 YHM011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF322 YHM011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:2,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:15 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, samostojąca budowa, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebiesko-szary;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:40 minut;Moc wejściowa:65 W;Napięcie akumulatora:22 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,7 litra;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:włókienniczy;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:24 cm;rozmiary - szerokość:25,2 cm;wymiary - wysokość:115 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, filtr, ładowarka, torba na akcesoria, uniwersalny środek czyszczący;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technologia cyklonowa...


Hoover HJ72 WDLB011

Hoover HJ72 WDLB011 Najniższa Cena Online

Hoover HJ72 WDLB011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HJ72 WDLB011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane odkurzacze i oczyszczacze powietrza firmy Hoover z kodem 22MDW2PL15 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Lub wyczerpania zapasów)! Odkurzacz ręczny z możliwością odsysania na mokro i na sucho.

  Jest zaopatrzony w akumulator Ni-MH, który gwarantuje do 10 minut pracy i prędkie ładowanie w zaledwie 90 minut. Kompaktowa i lekka budowa z poręcznym uchwytem dla maksymalnego komfortu używaniaart changes here..


Hoover HF122

Hoover HF122 Najniższa Cena Online

Hoover HF122 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF122
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Hoover HF122RH 011 Bezprzewodowy odkurzacz szczotkowy z technologią pojedynczego cyklonu. Ma regulację mocy: 1 poziom + turbo. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Zasilanie: Bateria Li-Ion Odłączany odkurzacz ręczny: Tak pojemność zbiornika na kurz: 0,9L System filtracji: Filtr materiałowy Czas pracy bezprzewodowej: do 40 min Do wszelkich podłóg Tryb ciągły dla wygodnego czyszczenia - bez konieczności ciągłego naciskania palcem na przycisk „włącz-wyłącz" Wyjmowany akumulator Ledowy wskaźnik naładowania baterii prosto wyjmowalny i opróżnialny pojemnik H-FREE 100 H-FREE 100 został zaprojektowany tak, aby zagwarantować bezproblemowe sprzątanie przy użyciu dostępnych akcesoriów i pokaźnej objętości na kurz.

  TRYB CIĄGŁY DLA komfortowEGO CZYSZCZENIA wystarczy zablokować dźwignię, aby aktywować tryb ciągłego odkurzania i z łatwością czyścić, bez konieczności ciągłego naciskania palcem na przycisk „włącz-wyłącz".

  WYJMOWANY AKUMULATOR Dzięki wyjmowanemu akumulatorowi 22V możesz ładować H-FREE 100 gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz. LEDOWY WSKAŹNIK NAŁADOWANIA BATERII Widoczny system oświetlenia na obudowie baterii pozwala na stałe monitorowanie poziomu naładowania odkurzacza.

  szeroka pojemnośĆ POJEMNIKA Pojemny pojemnik pomaga zmniejszyć częstotliwość opróżniania i pozwala unikać bezpośredniego kontaktu z kurzem i alergenami. Z łatwością WYJMOWALNY I OPRÓŻNIALNY POJEMNIK Wyjmij pojemnik jednym przyciskiem i dzięki systemowi One Touch opróżnij H-FREE 100 bez wysiłku i bez kontaktu z kurzem.

  GŁÓWNE parametry Nazwa artykułu / Kod handlowy: HF122RH 011 Workowy / Bezworkowy: Bezworkowy Kolor: Silver / Red parametry technologicznE Napięcie (V): 22 rodzaj baterii: Li-Ion czas pracy: Up to 40 min Wstępne ładowane: 12 Wskaźnik naładowania baterii: Tak LED - wskaźnik stanu baterii: Tak System separacji kurzu: technologia pojedyńczego cyklonu System fitracji: Filtr materiałowy objętość zbiornika (I): 0,9 Regulacja mocy: 1 poziom + turbo Turbo szczotka: Tak KOMFORT nietrudne opróżnianie zbiornika: Tak System szybkiego montażu szczotki: Tak Sterowanie dotykowe: Tak Wszystkie podłogi: Tak Gumowe kółka: Tak AKCESORIA Szczotka: Tak Oświetlenie ledowe: Tak Szczelinówka: Tak Szczotka do kurzu: Tak wymiary Szerokość towaru (mm): 260 Wysokość artykułu (mm): 1120 Głębokość towaru: 234 Waga netto towaru [kg]: 2,4

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Vileda. Ranking TOP10 modeli

Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w prędkim sprzątaniu Ultra Vortex produktywnie likwiduje alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i użyteczne urządzenie ma łatwy do opróżnienia zbiornik oraz proponuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | atest UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszystkich tkanin Lampa UV-C usuwa alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka zwiększa efektywność pracy dokument UK Allergy Odkurzacz idealny dla alergików Dowiedz się więcej o technikach w odkurzaczu MBC500UV 011 technika cyklonowa Powietrze pozbawione skażeń Powietrze pozbawione skażeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast typowego worka ma specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z skażeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego wydajnie oddzielone. Dzięki temu zyskujesz pewność,skażenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna sprawność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia przypasowanie jego pracy do typu odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spomiędzy 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex eliminuje aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje niedługie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc, a także powietrza (pochłanianego poprzez urządzenie).

  dzięki czemu zlikwidujesz alergeny z stosowanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  ma ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium przez obszerniejszy nacisk na materiał sprawniej wydobywa z niego skażenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, że wszystkie okruszki i włosy zostaną wydajnie usunięte z tkanin.

  dokument UK Allergy Środowisko przyjazne alergikom Ultra Vortex uzyskał dokument Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako produktywnie eliminujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, że gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, wyeliminujesz alergeny z najbliższego otoczenia....


Hoover HE310 HM011

Hoover HE310 HM011 Najniższa Cena Online

Hoover HE310 HM011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HE310 HM011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Hoover HE310HM 011 Odkurzacz workowy producenta Hoover z serii H-Energy 300 HE310HM 011 o mocy 850W z technologią Nanopack do kompaktowego przechowywania NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Głośność: 72 dBA Moc: 850W NANOPACK™ do kompaktowego przechowywania Zmywalny filtr EPA Worek EPA objętość worka: 3,5l automatyczny system usuwania worka Regulacja mocy Miękkie obrotowe kółka 4 x 360° Wąż obrotowy 360° regulowana rura teleskopowa automatyczny przycisk zwijania przewodu ergonomiczny uchwyt do przenoszenia Szczotka do dywanów i podłóg z regulacją mocy ssania do wszystkich rodzajów powierzchni Szczotka do parkietu Narzędzie 2w1 (przechowywane z tyłu towaru): Szczelinówka; Szczotka do kurzu Długość przewodu: 7 m Zasięg pracy: 9,5 m Całkowity zasięg: 10 m FUNKCJONALNOŚĆ: Nanopack do przechowywania Brak kontaktu z kurzem Worek EPA Regulacja mocy Zmywalny filtr EPA Długi zasięg 10m Szczotka do parkietu Akcesoria 2w1Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Hoover opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Hoover cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Hoover,
 • odkurzacze domowe Hoover jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Hoover, odkurzacz domowy Hoover cena, opinie o odkurzaczach domowych Hoover, ranking odkurzaczy domowych Hoover

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *