Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe iRobot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy iRobot. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych iRobot,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe iRobot. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami iRobot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7

  Nowy samoczynny odkurzacz amerykańskiej producenta iRobot. Urządzenie serii i7 w kontraście do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający ma silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na zanieczyszczenia do urządzenia. Przejście z iAdapt 2.0 na 3.0 umożliwia iRobot Roomba i7 skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji iRobot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakterystyka pracy, pozycjonują nowość od iRobot jako wysokiej klasy automatyczny odkurzacz.


  iAdapt 3.0

  Nowa odsłona nawigacji iAdapt 3.0, że Roomba i7 podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, formuje wirtualną mapę obszaru pracy i uczy się jejsprawniej poruszać się po Twoim domu. IAdapt 3.0 użytkowany w Roombie i7 oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście przez iRobot w linii "i" na wyższy system potwierdza że amerykańska producent w końcu goni konkurencje. Użytkownik może dzisiaj, nie tylko oglądać robota jak sprzątadodatkowo wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7. Funkcja ta przystępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z automatycznym odkurzaczem przez WiFi.
  Nawigacja optyczna - Smart Mapping

  iRobot w nowej kolekcji robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji za pomocą kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga wyraźnie udoskonalone rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera pozwala na i7 precyzyjną orientacje w terenie. Pozwala to aby urządzenie w przypadku wyczerpania baterii podczas pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana żeby ją kontynuować.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7 w aplikacje posiadającą wyraźnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot wytwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Pozwala na to wyboru wnętrza które chcemy, żeby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje na dodatek możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania oraz włączenia robota. IRobot HOME buduje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji wydajność odkurzania robota sprzątającego podczas danego cyklu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  tradycyjny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej serii – w koszu na zanieczyszczenia. Charakterystyczne dla takiej współpracy podzespołów są rewelacyjne efekty sprzątania na dywanach. Nie nowoczesny ale sprawdzony system którego firma trzyma się od pierwszych serii robotów gwarantuje stabilną prace automatycznego odkurzacza który zagwarantuje znakomite efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to sensor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o obszerniejszym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to skrupulatnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect idealnie sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7, wyposażony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona , a także położenie turbinki, pozytywnie wpływają na rozszerzenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył zarówno serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Jest oparte on w głównej mierze na sprawnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania obszerniejszych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego samoczynnego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7 efektywnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wytworzone z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, sprawnie pochłaniają skażenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się także kolorem. Produktywne odkurzanie iRobot Roomba i7 jest oparte na pracy szczotek głównych są one szczególnie ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im wyśmienite efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek podczas odkurzania wyśmienicie „rozczesuje" dywany oraz wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie przystępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7 w trakcie sprzątania stosuje specjalnie dostosowany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie zanieczyszczenia wprost w obszar pracy samoczynnego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium stosowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7 wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, zaczyna odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je rozszerzając. Po ukończeniu cyklu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się wyśmienicie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma potrzeby uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7 aby sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7 wyposażony jest w charakterystyczne czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszystkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy robota.  Kosz na skażenia

  znaczna zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek tworzący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. Umożliwiło na dodatek konserwacje pojemnika na zanieczyszczenia poprzez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach kolekcji i7 baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Roomba 980 została pokaźnie zmniejszona. Bateria zastosowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zagwarantuje brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie zniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion stosowana w większości akumulatorów śladowego kalibru, świetnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z dokładnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7. Poprawnie zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania procesu w celu dokończenia go.


  informacje techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7
  • Zintegrowana stacja dokująca
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.


  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i7 w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu ergonomicznych robotów do codziennego wykorzystywania. Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava.

  Ale w naszej technice nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego sposobu, by sprzątać szybciej i produktywniej. Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie Robot sprzątający Roomba s9+ ze stacją Clean Base samoczynnie usuwa brud, przenosząc komfort na wyższy poziom.

  Kurz i brud skatalogowany do pojemnika robota jest samoczynnie opróżniany się do szczelnego worka, który zawiera zawartość do 30 pojemników, dzięki temu nie musisz myśleć o odkurzaniu poprzez kilka tygodni. Bierze na siebie brudną robotę Worek na brud, który zamyka się przy wyjmowaniu ze stacji dokującej, mieści zawartość do 30 pojemników z brudem, kurzem, włosami i sierścią zwierząt.

  Worek możeszwyeliminować bez wzbudzania obłoków kurzu. Rozszerzona moc ssąca Wysoka sprawność robota sprzątającego Roomba s9+ jest oparte na zastrzeżonym 3-stopniowym systemie sprzątania. Wykorzystuje on dwie szczotki gumowe i ssanie z 40x pokaźniejszą mocą ssącą, żeby wyciągnąć osadzony brud, zanieczyszczenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

  technologia Perfect Edge Robot Roomba s9+ odnajduje ukryte zabrudzenia, a budowa do maksymalnie skrupulatnego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników skrupulatne sprzątanie nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

  Inteligentne Mapy Imprint iRobot Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™, żeby poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza. Zapamiętuje do 10 planów pięter, więc wie, której mapy zastosować.

  technika vSLAM Dzięki nowoczesnej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM® robot gromadzi ponad 230 400 punktów informacji na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia skrupulatnej mapy Twojego domu.

  najlepszy dla posiadaczy zwierząt Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek. Dzięki wyjątkowej konstrukcji nie dopuszczają one do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

  Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni 30% szersze dwie gumowe szczotki główne precyzyjniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i wyekwipowana w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami różnorodnego typu – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

  technika Imprint Link Robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie samoczynnie robot mopujący zaczyna pracę bez jaki...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Gorenje. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba i3 samoczynny odkurzacz

  Odkurzacz iRobot Roomba i3 to urządzenie, które sprosta wszystkim wymaganiom osób lubiących sobie komfort i wygodę. skrupulatnie i skutecznie eliminuje brud, kurz i sierść z podłóg. Asygnowana aplikacja pozwala na zdalne zarządzanie robotem sprzątającym w sposób odpowiedni dla Twojego domu.


  pionierski Desing

  Masz dość błyszczących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym dzianinę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców oraz gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura umożliwia zrównoważeniejszy chwyt automatycznego odkurzacza. IRobot Roomba i3, to innowacyjny robot sprzątający, dzięki któremu będziesz radować się czystymi podłogami w całym domu. Istotnie instynktowna i prosta obsługa zezwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to niezbędne.

  Urządzenie w górnej części obudowy wyekwipowane jest w trzy przyciski:

  • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
  • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
  • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


  Inteligentne sprzątanie

  Mimo braku wyposażenia w standardową nawigacje vSlam ( kamera ), samoczynny odkurzacz iRobot Roomba i3 posiada nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wyznaczoną poprzez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii podczas odkurzania, Roomba i3 powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie rozpocznie sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

  iRobot Roomba i3 nie kreuje i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co w wyniku czego przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszelkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie albo za pośrednictwem telefonu oferuje także włączenie funkcji SPOT. Robota luźno można przenosić pomiędzy piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, wystarczy wcisnąć CLEAN i automatyczny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


  Potrójny system sprzątania AeroForce

  standardowy dla robota sprzątającego iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w przypadku, każdej poprzedniej serii w koszu na skażenia.

  Robot sprzątający wyposażony jest w dwie gumowe szczotki, które gwarantują wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które zmniejszają produktywność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dostosowuje się do powierzchni. Nie ma znaczenia, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3 dopasowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, gwarantując maksimum staranności.

  Potrójny system AeroForce powoduje, że 3-ramienna szczotka boczna wygarnia skażenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym skażenia zasysane są do pojemnika na śmieci.


  Filtr powietrza

  producent w trosce o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3 w filtr umieszczony w koszu na zanieczyszczenia blisko silnika. Filtr powietrza wykrywa, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej aniżeli 10 mikronów, dzięki czemu obniża liczba alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3 jest doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi, fanów zwierząt, czy alergików. Dlatego szczególnie ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na skażenia i jego wymiana w momencie wyeksploatowania.


  Akumulator Li-ion iRobot

  iRobot Roomba i3 wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o objętości 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni przez około 75min. w momencie wyczerpania się energii, samoczynny odkurzacz wróci na stacje dokującą, by się doładować, po czym samoczynnie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym cyklu sprzątania wszelkich pomieszczeń, Roomba i3 wróci automatycznie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


  DirtDetect – intensywne czyszczenie
  bardziej zanieczyszczonych miejsc

  Robot sprzątający za pomocą czujników akustycznych potrafi wyznaczyć miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki temu otrzymujemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta wyśmienicie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie skażenia gromadzą się wyraźnie łatwiej. IRobot Roomba i3 wyłapuje miejsca szczególnie eksploatowane i zwiększa w nich intensywność odkurzania.


  Funkcja SPOT

  Polega na jednorazowym niedługim zadaniu. automatyczny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie zawsze pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego także ta opcja może być niezwykle niezbędna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie trwoniąc nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji mobilne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalne włączenia robota;
  • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
  • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
  • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

  Mimo, że iRobot Roomba i3 nie buduje i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni w trakcie jego przejazdu oraz miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


  Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

  iRobot Roomba i3 wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które dostępne są w aplikacji iRobot Home i środowisku iRobot Genius. Oparte o sztuczną inteligencję rozwiązanie, zezwala na samoczynnemu odkurzaczowi sugerowanie w aplikacji mobilnej iRobot HOME adekwatnych rozwiązań w oparciu o informacje z tworzonych cykli sprzątania i nawyki domowników. Przykładowo będą to sugerowane harmonogramy sprzątania, w oparciu o wyprodukowane już cykle pracy, czy sugestie wykonywania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

  Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one przystępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są przez platformę iRobot Genius oraz aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3 może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot rozpocznie cykl odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


  Google Assistant i Amazon Alexa

  iRobot Roomba i3 możemy także podłączyć do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem adekwatnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, aby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


  technologia Imprint Link - Duet
  z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3 i robot mop Braava jet m6 łączą siły, żeby odkurzać, a następnie myć automatycznie w wspaniałej kolejności. Zapewnia komunikację pomiędzy robotami,automatycznie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava zaczyna proces mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie realne jest w dodatku wyszczególnionie poszczególnego wnętrza do posprzątania.

  Cliff Detect - czujniki spadku

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3 są te odpowiedzialne za rekompensowanie ryzyka upadku samoczynnego odkurzacza ze schodów czy też innych krawędzi.

  Dzięki nim bezpieczeństwo, a także skrupulatność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba i3 obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

  • Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. Z reguły stosuje się daną funkcję w sytuacji, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak żeby Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

  Więcej informacji znajdziesz w opisie artykułu: Wirtualna ściana Dual Mode


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba i3
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • kabel
  • Dodatkowy filtr
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • 3-letnia bezpłatnA GWARNCJA
  Specyfikacja
  • Czas pracy - 75min.
  • pojemność zbiornika na kurz - 0.4l.
  • Poziom hałasu - 69db.
  • Wysokość - 9,5cm.
  • Średnica - 33,5cm.
  • Waga - 3,2kg.
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Anti-Tangle - zapobiega zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Możliwość wykorzystywania Wirtualnych Ścian Dual Mode
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator Li-Ion 1800mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba i3 w języku polskim.


iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo automatyczny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia podczas jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest także pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zaimplementowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian i za wygarnianie skażeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci samoczynnego odkurzania oraz odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni w trakcie jednego przejazdu.


  automatyczne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo likwiduje kurz, brud, piasek i innego typu skażenia przy użyciu szczotki głównej w profilu litery V wspieranej silnikiem generującym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku znajdziemy również filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość przypasowania do własnych potrzeb 1 z 2 poziomów zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu robota sprzątającego. Żeby uzyskać tę funkcję, do samoczynnego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy myjącej, która znajduje się w zestawie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  spory zbiornik na wodę o pojemności 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Pozwala na wygodną i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego dopełniania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej podczas sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość przypasowania do własnych potrzeb 1 z 3 poziomów nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy automatycznie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, żeby być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może luźno pracować podczas Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, że spadnie nam ze schodów, ponieważ wyekwipowany jest jeszcze w czujniki spadku, co mu zezwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za produktywne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian, a także z trudnodostępnych zakamarków wydajnie wspomagają cały proces czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji przenośnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google, a także Amazon Alexa i wytwarzana zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  samoczynny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy dopasowane do Naszych potrzeb. Poleca także rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Dopełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin lub w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy pakiet szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • darmowA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja przenośna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Electrolux. Ranking TOP10 modeli

iRobot Braava jeT m6

iRobot Braava jeT m6 Najniższa Cena Online

iRobot Braava jeT m6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Braava jeT m6
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najlepszy robot mopujący z skrupulatnym spryskiwaczem Braava Jet m6 robot mopujący IROBOT, efektywnie eliminuje lepkie plamy, odporne zabrudzenia i kuchenny tłuszcz. Precyzyjny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, podczas gdy nakładki Braava Jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia.

  Kierunkowe rozpylanie wody pozwala usuwać brud, plamy i lepkie zanieczyszczenia. Pokaźniejsze nakładki pokrywają pokaźniejszą powierzchnię za każdym przejazdem, dzięki temu Braava Jet m6 sprząta obszerniejsze powierzchnie w krótszym czasie.

  Dwa tryby pracy: na sucho i na mokro • Mopowanie – nakładki do pracy na mokro zawierają chłonne włókna, które pomagają w usuwaniu lepkich skażeń, brudu i tłuszczu kuchennego. • Zamiatanie – nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do zbierania brudu, kurzu i sierści zwierząt.

  Nawigacja vSLAM Podobnie jak roboty odkurzające Roomba s9 + i i7 +, Braava Jet m6 wykorzystuje system nawigacji iAdapt® 3.0 z technikami vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping, by poznać plan domu, dając użytkownikom pełną kontrolę nad wyborem, które wnętrza są sprzątane i kiedy.

  Sprząta podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala robotowi mopującemu Braava Jet m6 sprzątać pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Inteligentne Mapy Imprint Robot mopujący Braava Jet m6 wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ aby poznać plan domu i określić najlepszy sposób na sprzątnięcie każdego pomieszczenia.

  Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota Braava Jet m6 do pracy lub zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego lub kilku określonych pomieszczeń. Braava Jet m6 rozpoznaje przeszkody na swej drodze zanim spryska powierzchnię, chroniąc w ten sposób meble, dywany i ściany.

  Dzięki łączności Wi-Fi, Braava Jet m6 zezwala na dostosowanie preferencji sprzątania przy pomocy aplikacji IROBOT HOME lub rozpoczęcie pracy za pomocą komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa lub Google Assistant.

  technika Imprint Link Wykorzystując technologię Imprint™ Link, robot mopujący IROBOT Braava Jet m6 koordynuje swoją pracę z nowymi robotami odkurzającymi IROBOT Roomba i7/i7+/s9+ dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie automatycznie robot mopujący zaczyna pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika. Większa wydajność sprzątania Dzięki niskoprofilowej konstrukcji, Braava Jet m6 sprząta w trudno przystępnych miejscach, takich jak narożniki, w obrębie toalet i pod szafkami.

  Czyści wszystkie rodzaje podłóg twardych: pracuje na wszystkich rodzajach podłóg twardych takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety. Prosty w użyciu starczy wlać wodę. Żeby uzyskać długofalowy, świeży zapach, użyj środka do mycia podłóg Braava Jet.

  • Krok 1: załóż odpowiednią nakładkę • Krok 2: uzupełnij zbiornik wodą • Krok 3: naciśnij CLEAN na robocie...


iRobot Roomba Combo j7

iRobot Roomba Combo j7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo j7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo j7
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas na Twój odpoczynek wyprodukowany, żeby radzić sobie w wyjątkowych warunkach Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ unika zagrożeń w postaci „niespodziewanek" pozostawionych poprzez zwierzęta czy przewodów od ładowarek.

  namierza je, korzystając z systemu nawigacji PrecisionVision. Uczy się jeszcze, jak nowoczesnać z takimi przeszkodami w przyszłości, przesyłając zdjęcie do użytkownika, który dzięki systemowi operacyjnemu iRobot OS może polecić robotowi, aby ominął przeszkodę lub posprzątał wokół niej.

  Odkurzanie z niezwykłą mocą Utrzymuje gruntowną czystość w domu dzięki 4-stopniowemu systemowi sprzątania. Łączy szczotkę boczną do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach z 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszelkich powierzchni, 10x obszerniejszą mocą ssącą, a także jedynym w swym rodzaju modułem mopującym.

  Możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące Zapomnij o odkurzaniu na długie miesiące dzięki stacji Clean Base® z funkcją automatycznego usuwania brudu, która zezwala na robotowi Roomba Combo® j7+ samodzielne opróżnianie swojego pojemnika nawet poprzez 60 dni.

  Nie pozwól, żeby bałagan pokrzyżował Twoje plany Dzięki zaawansowanej funkcji mapowania i zgodności z asystentami głosowymi, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ umożliwi Ci sprzątanie miejscowych zabrudzeń, gdy tylko się pojawią, poprzez wydanie polecenia głosowego.

  Tak inteligentny, iż przewiduje powstanie zabrudzeń żeby zapewnić produktywność sprzątania trafnie do Twoich potrzeb, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ rozpoznaje poszczególne wnętrza i pory dnia, w których powinien posprzątać (np.

  po śniadaniu w kuchni) i proponuje personalizowane harmonogramy. Reaguje w czasie rzeczywistym na otoczenie w domu Dzięki systemowi nawigacji PrecisionVision Roomba Combo® j7, jest jedynym robotem odkurzająco-mopującym na świecie, który rozpoznaje i identyfikuje ponad 80 typów obiektów, w tym nieczystości pozostawione poprzez zwierzęta domowe, przewody od ładowarek czy buty.

  Sprzątanie bez kiwnięcia palcem Rozumie więcej poleceń głosowych niż jakikolwiek inny robot sprzątający. Sparuj go z urządzeniami obsługującymi Alexę, Siri albo Asystenta Google i za pomocą komend głosowych, takich jak: "Tell Roomba Combo to vacuum and mop in front of the table", skieruj sobota do sprzątania określonego obszaru w Twoim domu.

  nowe funkcje dodawane automatycznie Nie musisz martwić się, iż funkcje Twojego robota Roomba Combo® j7+ staną się nieaktualne. A to dlatego, że został zaprojektowany tak,automatycznie pobierać najnowsze przystępne funkcje.

  Zawartość zestawu W komplecie znajduje się: - Stacja ładująco-opróżniająca, - Nakładka mopująca, - Filtr, - Szczotka boczna, - kabel zasilający, - Instrukcja obsługi w języku polskim, - Karta gwarancyjna.

  sprawdź WIĘCEJ...


iRobot Roomba 692

iRobot Roomba 692 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 692 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 692
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iROBOT ROOMBA 692: Poznaj odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 692, Twojego partnera do czystego domu. Dzięki szeregowi inteligentnych czujników i sprawnemu systemowi czyszczenia robot odkurzający Roomba dba o powszedni kurz, brud i sierść zwierząt.

iRobot Roomba 694

iRobot Roomba 694 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 694 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 694
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentnie Znajduje kurz i brud: używając technologii Dirt Detect™, odkurzacz robot Roomba 694 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników znajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

  Sprząta wzdłuż ścian: robot do odkurzania iRobot Roomba 694 idealnie sprząta wzdłuż ścian i wymiata kurz z krawędzi, a to dzięki wirującej szczotce bocznej, która jest w stanie dotrzeć do większości zakamarków.

  technologia iAdapt: dzięki zaawansowanej kompilacji oprogramowania i czujników, Roomba 694 odkurza wielokrotnie każdy kawałek podłogi wjeżdżając pod meble i dookoła nich, wzdłuż krawędzi, pod firankami, lokalizując miejsca istotnie zabrudzone, unikając schodów i przepaści, pokonując przeszkody z swobodnych przewodów.

  Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala iRobotowi Roomba czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Modele zachowań: technologia iAdapt jest instynktowna i odkrywcza.

  Dzięki niej Roomba wie, gdzie lubi kryć się kurz i bez wahania podąża tam, by go znaleźć.Używając iAdapt Roomba ponad 60 razy na sekundę wybiera spomiędzy dziesiątek zaprogramowanych modeli zachowań, żeby zapewnić całkowite pokrycie sprzątanej powierzchni.

  Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba 694 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków. Łatwo Spot Clean: Tryb Spot Clean służy do nagłych wypadków, takich jak przewrócona donica, albo rozsypana sól.

  W tym trybie robot odkurzacz iRobot Roomba 694 koncentruje się na zabrudzonym miejscu jeżdżąc spiralnie, dopóki nie wyczyści wszelkiego. Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna Ściana emituje wiązkę promieni podczerwonych, których iRobot Roomba 694 nie przekroczy.

  dzięki temu możesz ograniczyć robotowi dostęp do miejsc, w których nie chcesz żeby sprzątał. Automatyczne dokowanie i ładowanie: robot do odkurzania iRobot Roomba 694 automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu, żeby być za każdym razem gotowym do pracy.

  Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować żeby odkurzała do siedmiu razy na tydzień. Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia przenośne.

  Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, śledź cykle sprzątania i kontroluj zapełnienie pojemnika na brud. Czysto wydajność sprzątania: 3-stopniowy system sprzątania - wirująca szczotka boczna wymiata zabrudzenia wzdłuż ścian i krawędzi, szczotki umiejscowione pod robotem współdziałając jak szczotka i szufelka zbierają kurz, który jest zasysany do pojemnika.

  Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątanianamierzać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.

  najlepszy dla posiadaczy zwierząt: z technologią AeroVac i szczotkami głównymi, robot odkurzacz iRobot Roomba linii 600 jest wspaniale przygotowany do radzenia sobie z włosami, sierścią i innymi zabrudzeniami.

  Zoptymalizowany ciąg powietrza ściąga włosy ze szczotek iRobota Roomba i wciąga je do pojemnika AeroVac, który zaprojektowaliśmy tak, by nie trzeba było go nieraz opróżniać. Ruchoma głowica czyszcząca: pozwala iRobotowi Roomba na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia.

  Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum. W opakowaniu: iRobot Roomba 694 Zintegrowana Stacja Dokująca Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu) Instrukcja obsługi i prędki start


iRobot BRAAVA M6138

iRobot BRAAVA M6138 Najniższa Cena Online

iRobot BRAAVA M6138 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń

iRobot Roomba i3+

iRobot Roomba i3+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3+
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba i3+ automatyczny odkurzacz wspaniały do każdego domu

  iRobot Roomba i3+, mimo używania nad wyraz innowacyjnej technice, jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Pokieruje użytkownikiem tak,cykl sprzątania był adekwatny i jak najdokładniejszy. Optyczne i akustyczne czujniki wysokości i obrysu pomieszczenia zabezpieczą automatyczny odkurzacz przed przypadkowym spadkiem ze schodów. Urządzenie wykryje zamknięte drzwi jako tymczasową przeszkodę i przy najbliższej okazji ponowi próbę wysprzątania wnętrza. To robot sprzątający doskonały dla osób, które cenią swoje bezpieczeństwo. Wysokie standardy szyfrowania przesyłanych danych pomiędzy urządzeniem, a aplikacją gwarantują komfort i poczucie pewności przy korzystaniu z Roomby i3+ na odległość.

  Clean Base - stacja z funkcją
  automatycznego usuwania brudu

  Wraz z iRobot Roomba i3+ dostajemy drugi specyficzny, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca Clean Base. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy oraz opróżnia pojemnik z brudem. Skażenia automatycznie trafiają do szczelnego 4-wartswowego materiałowego worka, który znajduje się wewnątrz stacji, o konieczności jego wymiany przypomina aplikacja iRobot HOME i podświetlana kontrolka.

  Worki na brud AllergenLock

  Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości, samoczynnie się zamyka podczas usuwania go ze stacji dokującej. Stacja starannie usuwa cały brud z kosza i nie pozostawia w środku żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swego pojemnika na skażenia, iRobot Roomba i3+ może posprzątać pokaźniejszą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w chwili zapełniania swojego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej lub doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak żeby dokończyć cykl posprzątania całego metrażu.


  nowatorski Desing

  Masz dość lśniących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3+. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym dzianinę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców oraz gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura zezwala na jednostajniejszy chwyt automatycznego odkurzacza. IRobot Roomba i3+, to progresywny robot sprzątający, dzięki któremu będziesz cieszyć się czystymi podłogami w całym domu. Nad wyraz instynktowna i prosta obsługa zezwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to niezbędne.

  Urządzenie w górnej części obudowy wyposażone jest w trzy przyciski:

  • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
  • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
  • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


  Inteligentne sprzątanie

  Mimo braku wyposażenia w typową nawigacje vSlam ( kamera ), samoczynny odkurzacz iRobot Roomba i3+ ma nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wyznaczoną poprzez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii podczas odkurzania, Roomba i3+ powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie zapoczątkuje sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

  iRobot Roomba i3+ nie stwarza i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co w wyniku czego przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszystkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie albo za pośrednictwem telefonu proponuje także włączenie funkcji SPOT. Robota luźno można przenosić między piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, starczy wcisnąć CLEAN i samoczynny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


  Potrójny system sprzątania AeroForce

  typowy dla robota sprzątającego iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej linii w koszu na skażenia.

  Robot sprzątający wyposażony jest w dwie gumowe szczotki, które gwarantują wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które zmniejszają produktywność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dostosowuje się do powierzchni. Nie ma znaczenia, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3+ dostosowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, zapewniając maksimum precyzyjności.

  Potrójny system AeroForce powoduje, że 3-ramienna szczotka boczna wygarnia zanieczyszczenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym zanieczyszczenia zasysane są do pojemnika na śmieci.

  Cliff Detect - czujniki spadku

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3+ są te odpowiedzialne za niwelowanie ryzyka upadku samoczynnego odkurzacza ze schodów czy również innych krawędzi.

  Dzięki nim bezpieczeństwo oraz staranność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba i3+ obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

  • Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. Głównie stosuje się daną funkcję w sytuacji, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak by Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

  Więcej informacji wynajdziesz w opisie towaru: Wirtualna ściana Dual Mode


  DirtDetect – intensywne czyszczenie
  bardziej zanieczyszczonych miejsc

  Robot sprzątający przy pomocy czujników akustycznych potrafi wskazać miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki temu uzyskujemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta nadzwyczajnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie skażenia gromadzą się istotnie łatwiej. IRobot Roomba i3+ namierza miejsca istotnie eksploatowane i zwiększa w nich intensywność odkurzania.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie marnotrawiąc nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji przenośne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalne włączenia robota;
  • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
  • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
  • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

  Mimo, iż iRobot Roomba i3+ nie kreuje i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni w trakcie jego przejazdu, a także miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


  technika Imprint Link - Duet
  z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technologii Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, aby odkurzać, a następnie myć automatycznie w świetnej kolejności. Gwarantuje komunikację między robotami,automatycznie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava inicjuje cykl mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie możliwe jest także wyszczególnionie poszczególnego wnętrza do posprzątania.


  Google Assistant i Amazon Alexa

  iRobot Roomba i3+ możemy także podłączyć do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem adekwatnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, by nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


  Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

  iRobot Roomba i3+ wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które dostępne są w aplikacji iRobot Home i środowisku iRobot Genius. Oparte o nienaturalną inteligencję rozwiązanie, zezwala na samoczynnemu odkurzaczowi sugerowanie w aplikacji mobilnej iRobot HOME słusznych rozwiązań w oparciu o dane z produkowanych cykli sprzątania oraz nawyki domowników. Przykładowo będą to polecane harmonogramy sprzątania, w oparciu o tworzone już cykle pracy, czy sugestie wykonywania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

  Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one przystępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są poprzez platformę iRobot Genius oraz aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3+ może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot zapoczątkuje proces odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


  Funkcja SPOT

  Polega na jednorazowym niedługim zadaniu. samoczynny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie zawsze pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego także ta opcja może być nad wyraz potrzebna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


  Filtr powietrza

  marka w dbałości o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3+ w filtr umieszczony w koszu na zanieczyszczenia blisko silnika. Filtr powietrza wyłapuje, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej niżeli 10 mikronów, dzięki czemu ogranicza liczba alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3+ jest nadzwyczajnym wyborem dla rodzin z dziećmi, fanów zwierząt, czy alergików. Dlatego nad wyraz ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na skażenia oraz jego podmiana w chwili wyeksploatowania.


  Akumulator Li-ion iRobot

  iRobot Roomba i3+ zaopatrzony jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o obszerności 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni poprzez około 75min. w momencie wyczerpania się energii, samoczynny odkurzacz wróci na stacje dokującą, by się doładować, po czym automatycznie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym cyklu sprzątania wszystkich pomieszczeń, Roomba i3+ wróci samoczynnie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba i3+
  • Stacja ładująca Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki AllergenLock
  • kabel
  • Dodatkowy filtr
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • 3-lenia darmowA GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Czas pracy - 75min.
  • pojemność zbiornika na kurz - 0.4l.
  • Poziom hałasu - 69db.
  • Wysokość - 9,5cm.
  • Średnica - 33,5cm.
  • Waga - 3,2kg.
  • Waga stacji Clean Base - 4,3kg.
  • rozmiary stacji Clean Base - 31cm. X 39cm. X 48,5cm.
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Możliwość stosowania Wirtualnych Ścian Dual Mode
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator Li-Ion 1800mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba i3+ w języku polskim.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy iRobot opinie,
 • dobre odkurzacze domowe iRobot cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami iRobot,
 • odkurzacze domowe iRobot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe iRobot, odkurzacz domowy iRobot cena, opinie o odkurzaczach domowych iRobot, ranking odkurzaczy domowych iRobot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *