Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe iRobot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy iRobot. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych iRobot,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe iRobot. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami iRobot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7

  Nowy samoczynny odkurzacz amerykańskiej producenta iRobot. Urządzenie serii i7 w kontraście do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający ma silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na zanieczyszczenia do urządzenia. Przejście z iAdapt 2.0 na 3.0 umożliwia iRobot Roomba i7 skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji iRobot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakterystyka pracy, pozycjonują nowość od iRobot jako wysokiej klasy automatyczny odkurzacz.


  iAdapt 3.0

  Nowa odsłona nawigacji iAdapt 3.0, że Roomba i7 podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, formuje wirtualną mapę obszaru pracy i uczy się jejsprawniej poruszać się po Twoim domu. IAdapt 3.0 użytkowany w Roombie i7 oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście przez iRobot w linii "i" na wyższy system potwierdza że amerykańska producent w końcu goni konkurencje. Użytkownik może dzisiaj, nie tylko oglądać robota jak sprzątadodatkowo wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7. Funkcja ta przystępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z automatycznym odkurzaczem przez WiFi.
  Nawigacja optyczna - Smart Mapping

  iRobot w nowej kolekcji robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji za pomocą kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga wyraźnie udoskonalone rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera pozwala na i7 precyzyjną orientacje w terenie. Pozwala to aby urządzenie w przypadku wyczerpania baterii podczas pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana żeby ją kontynuować.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7 w aplikacje posiadającą wyraźnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot wytwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Pozwala na to wyboru wnętrza które chcemy, żeby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje na dodatek możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania oraz włączenia robota. IRobot HOME buduje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji wydajność odkurzania robota sprzątającego podczas danego cyklu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  tradycyjny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej serii – w koszu na zanieczyszczenia. Charakterystyczne dla takiej współpracy podzespołów są rewelacyjne efekty sprzątania na dywanach. Nie nowoczesny ale sprawdzony system którego firma trzyma się od pierwszych serii robotów gwarantuje stabilną prace automatycznego odkurzacza który zagwarantuje znakomite efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to sensor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o obszerniejszym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to skrupulatnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect idealnie sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7, wyposażony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona , a także położenie turbinki, pozytywnie wpływają na rozszerzenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył zarówno serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Jest oparte on w głównej mierze na sprawnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania obszerniejszych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego samoczynnego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7 efektywnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wytworzone z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, sprawnie pochłaniają skażenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się także kolorem. Produktywne odkurzanie iRobot Roomba i7 jest oparte na pracy szczotek głównych są one szczególnie ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im wyśmienite efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek podczas odkurzania wyśmienicie „rozczesuje" dywany oraz wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie przystępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7 w trakcie sprzątania stosuje specjalnie dostosowany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie zanieczyszczenia wprost w obszar pracy samoczynnego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium stosowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7 wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, zaczyna odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je rozszerzając. Po ukończeniu cyklu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się wyśmienicie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma potrzeby uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7 aby sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7 wyposażony jest w charakterystyczne czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszystkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy robota.  Kosz na skażenia

  znaczna zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek tworzący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. Umożliwiło na dodatek konserwacje pojemnika na zanieczyszczenia poprzez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach kolekcji i7 baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Roomba 980 została pokaźnie zmniejszona. Bateria zastosowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zagwarantuje brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie zniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion stosowana w większości akumulatorów śladowego kalibru, świetnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z dokładnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7. Poprawnie zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania procesu w celu dokończenia go.


  informacje techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7 (i7158)
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7
  • Zintegrowana stacja dokująca
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób stosowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe pomarańczowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  OPIS PRODUCENTA Roomba i3 (i3152) Robot odkurzający Robot odkurzający iRobot Roomba i3 (i3152) z funkcją mapowania i łączności Wi-Fi. 2 gumowe szczotki do wszelkich powierzchni.
  • Inteligentna nawigacja liniowa
  • nadzwyczajny dla właścicieli zwierząt domowych
  • Personalizowane sugestie sprzątania
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania
  • Kompatybilność z asystentami głosowymi

  sprawdź iRobot Roomba i3 w akcji producent iRobot ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji, a na całym świecie sprzedała ponad 30 milionów robotów domowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz urządzenie Roomba, Braava czy oba – Twoje podłogi otrzymają specjalistyczną opiekę, której potrzebują.
  Porusza się celowo i logicznie Inteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki monitorowania podłogi do celowego i logicznego sprzątania podłóg w równych rzędach. Gdy akumulator jest bliski rozładowania, robot jedzie do stacji dokującej, ładuje się, a następnie wznawia sprzątanie od miejsca, w którym zostało przerwane, dzięki temu cały Twój dom będzie za każdym razem lśnił czystością. Brud nie ma szans Wciąga uporczywy brud i skażenia dzięki 3-stopniowemu systemowi sprzątania, który wykorzystuje podwójne gumowe szczotki do wszystkich powierzchni, szczotkę do sprzątania przy krawędziach i w narożnikach oraz 10-krotnie większą siłę zasysania podnoszącego*.
  Jedzie tylko tam, gdzie jest konieczny technika Reactive sensor broni robota przed zaklinowaniem, a Dirt Detect pozwala mu zintensyfikować sprzątanie tam, gdzie jest ono najmocniej konieczne, tj. W najistotniej zabrudzonych miejscach w domu. Sprzątaj bez kiwnięcia palcem Rób dalej to, co robisz. Za pomocą aplikacji iRobot albo asystenta głosowego Google albo Alexa** po prostu powiedz, iż robot ma posprzątać – i gotowe.
  nieprzeciętny duet sprzątający Dzięki technice Imprint Link robot odkurzający Roomba i3 i robot mopujący Braava jet m6 mogą świetnie ze sobą współpracować. Dokładnie posprzątają podłogi w Twoim domu, a Ty nie musisz nawet kiwnąć palcem.
  Ciągle staje się ulepszony W firmie iRobot stale polepszamy oprogramowanie robotów, wykorzystując najnowsze technologie i przełomowe funkcje***. Regularnie wysyłamy je bezpośrednio do Twoich robotów, by stawały się coraz udoskonalone.
  niezawodność poparta usługami – to nasze zobowiązanie dotyczące robotów formujemy trwałe roboty z myślą o Twoim komforcie i ich bezusterkowości. Nasza obsługa klienta za każdym razem chętnie Ci pomoże. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pomożemy w rozwiązaniu wszystkich problemów i postaramy się jak najszybciej przywrócić funkcjonalność robota.
  Twoja prywatność jest naszym priorytetem Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższe standardy ochrony prywatności; Twoje dane są prywatne, bezpieczne i są wykorzystywane do poprawy jakości usług, funkcjonalności i skuteczności robota.
  Oryginalne części Robot odkurzający Roomba ma modułową budowę, większość części można w miarę upływu czasu wymienić, by wydłużyć żywotność robota Roomba, a akcesoria, takie jak nowe filtry i wirtualne ściany można dokupić osobno. Dzięki oryginalnym częściom firmy iRobot jakość robota Roomby pozostaje zabezpieczona.
  parametry produktu iRobot Roomba i3 I315240 dane techniczne
  wyznaczone
  Funkcje
  dane fizyczne
  Zasilanie

iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu ergonomicznych robotów do codziennego wykorzystywania. Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava.

  Ale w naszej technice nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego sposobu, by sprzątać szybciej i produktywniej. Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie Robot sprzątający Roomba s9+ ze stacją Clean Base samoczynnie usuwa brud, przenosząc komfort na wyższy poziom.

  Kurz i brud skatalogowany do pojemnika robota jest samoczynnie opróżniany się do szczelnego worka, który zawiera zawartość do 30 pojemników, dzięki temu nie musisz myśleć o odkurzaniu poprzez kilka tygodni. Bierze na siebie brudną robotę Worek na brud, który zamyka się przy wyjmowaniu ze stacji dokującej, mieści zawartość do 30 pojemników z brudem, kurzem, włosami i sierścią zwierząt.

  Worek możeszwyeliminować bez wzbudzania obłoków kurzu. Rozszerzona moc ssąca Wysoka sprawność robota sprzątającego Roomba s9+ jest oparte na zastrzeżonym 3-stopniowym systemie sprzątania. Wykorzystuje on dwie szczotki gumowe i ssanie z 40x pokaźniejszą mocą ssącą, żeby wyciągnąć osadzony brud, zanieczyszczenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

  technologia Perfect Edge Robot Roomba s9+ odnajduje ukryte zabrudzenia, a budowa do maksymalnie skrupulatnego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników skrupulatne sprzątanie nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

  Inteligentne Mapy Imprint iRobot Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™, żeby poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza. Zapamiętuje do 10 planów pięter, więc wie, której mapy zastosować.

  technika vSLAM Dzięki nowoczesnej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM® robot gromadzi ponad 230 400 punktów informacji na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia skrupulatnej mapy Twojego domu.

  najlepszy dla posiadaczy zwierząt Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek. Dzięki wyjątkowej konstrukcji nie dopuszczają one do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

  Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni 30% szersze dwie gumowe szczotki główne precyzyjniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i wyekwipowana w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami różnorodnego typu – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

  technika Imprint Link Robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie samoczynnie robot mopujący zaczyna pracę bez jaki...


iRobot Roomba e6

iRobot Roomba e6 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba e6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba e6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentnie Znajduje kurz i brud: używając zastrzeżonej technice Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba e6 za pomocą optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu. Sprząta wzdłuż ścian:lepsza szczotka boczna dedykowana do sprzątania przy krawędziach jest ustawiona pod kątem 27 poziomów, aby wymiatać zabrudzenia wzdłuż krawędzi i w narożnikach Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia: rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one powodują że dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody. Robot do odkurzania iRobot Roomba e6 potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, by mogła odkurzyć mieszkanie. Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba e6 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków. Prosto Nowy zmywalny pojemnik na brud: iRobot Roomba e6 zaopatrzona jest w unikalny pojemnik na brud, który można myć pod bieżącą wodą. Gwarantuje on jeszcze lepszą wygodę stosowania. 90 minut ciągłej pracy: nowy akumulator litowo-jonowy oraz ulepszone oprogramowanie, pozwalają automatycznemu robotowi iRobot Roomba e6 na 90 minut nieustannej pracy. Proste i skuteczne sprzątanie włosów i sierści zwierząt: Specjalnie profilowane, rozciągliwe gumowe szczotki, dedykowane do różnorodnych powierzchni, nadzwyczajnie przylegają do podłogi, w tym paneli i dywanów. Dzięki czemu robot odkurzacz iRobot Roomba e6 może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach. Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia przenośne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, sprawdzaj zmiany statusów i raporty, korzystaj z przystępnego w aplikacji wsparcia. Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota odkurzającego Roomba na obszarze, który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien posiadać wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode. Automatyczne dokowanie i ładowanie: odkurzacz robot Roomba e6 automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu aby być zawsze gotowym do pracy. Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować aby odkurzała do siedmiu razy na tydzień. Czysto 5x pokaźniejsza moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co udoskonaloną skuteczność i niższe koszty eksploatacji. Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotk...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Concept. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba J7+

iRobot Roomba J7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba J7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba J7+
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, światła, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dopełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:automatyczny wybór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dostosowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:7;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, cichy, intensywny, manualny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz automatyczny;linia (wariantowanie stacja z workiem):Roomba j7;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, dodatkowy filtr, kabel zasilania, stacja samooczyszczająca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:8,5 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, stacja Clean z funkcją automatycznego usuwania brudu iRobot Clean Base, technika iRobot iADAPT 3.0 z mapowaniem przestrzeni do 10 planów pięter, Wi-Fi, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


iRobot Roomba I5+

iRobot Roomba I5+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I5+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I5+
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dodatkowe:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri;Inne:automatyczny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, sensory gwarantujące optymalne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:6;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:70 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz automatyczny;seria (wariantowanie stacja z workiem):Roomba i5;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:33,5 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki, akumulator, dodatkowy filtr, przewód zasilania, stacja dokująca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,2 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, stacja Clean z funkcją samoczynnego usuwania brudu iRobot Clean Base, technika iRobot iADAPT 2.0 z wizualizacją przestrzeni - adaptacja do warunków otoczenia, Wi-Fi, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

iRobot Braava jeT m6

iRobot Braava jeT m6 Najniższa Cena Online

iRobot Braava jeT m6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Braava jeT m6
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najlepszy robot mopujący z skrupulatnym spryskiwaczem Braava Jet m6 robot mopujący IROBOT, efektywnie eliminuje lepkie plamy, odporne zabrudzenia i kuchenny tłuszcz. Precyzyjny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, podczas gdy nakładki Braava Jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia.

  Kierunkowe rozpylanie wody pozwala usuwać brud, plamy i lepkie zanieczyszczenia. Pokaźniejsze nakładki pokrywają pokaźniejszą powierzchnię za każdym przejazdem, dzięki temu Braava Jet m6 sprząta obszerniejsze powierzchnie w krótszym czasie.

  Dwa tryby pracy: na sucho i na mokro • Mopowanie – nakładki do pracy na mokro zawierają chłonne włókna, które pomagają w usuwaniu lepkich skażeń, brudu i tłuszczu kuchennego. • Zamiatanie – nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do zbierania brudu, kurzu i sierści zwierząt.

  Nawigacja vSLAM Podobnie jak roboty odkurzające Roomba s9 + i i7 +, Braava Jet m6 wykorzystuje system nawigacji iAdapt® 3.0 z technikami vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping, by poznać plan domu, dając użytkownikom pełną kontrolę nad wyborem, które wnętrza są sprzątane i kiedy.

  Sprząta podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala robotowi mopującemu Braava Jet m6 sprzątać pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Inteligentne Mapy Imprint Robot mopujący Braava Jet m6 wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ aby poznać plan domu i określić najlepszy sposób na sprzątnięcie każdego pomieszczenia.

  Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota Braava Jet m6 do pracy lub zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego lub kilku określonych pomieszczeń. Braava Jet m6 rozpoznaje przeszkody na swej drodze zanim spryska powierzchnię, chroniąc w ten sposób meble, dywany i ściany.

  Dzięki łączności Wi-Fi, Braava Jet m6 zezwala na dostosowanie preferencji sprzątania przy pomocy aplikacji IROBOT HOME lub rozpoczęcie pracy za pomocą komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa lub Google Assistant.

  technika Imprint Link Wykorzystując technologię Imprint™ Link, robot mopujący IROBOT Braava Jet m6 koordynuje swoją pracę z nowymi robotami odkurzającymi IROBOT Roomba i7/i7+/s9+ dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie automatycznie robot mopujący zaczyna pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika. Większa wydajność sprzątania Dzięki niskoprofilowej konstrukcji, Braava Jet m6 sprząta w trudno przystępnych miejscach, takich jak narożniki, w obrębie toalet i pod szafkami.

  Czyści wszystkie rodzaje podłóg twardych: pracuje na wszystkich rodzajach podłóg twardych takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety. Prosty w użyciu starczy wlać wodę. Żeby uzyskać długofalowy, świeży zapach, użyj środka do mycia podłóg Braava Jet.

  • Krok 1: załóż odpowiednią nakładkę • Krok 2: uzupełnij zbiornik wodą • Krok 3: naciśnij CLEAN na robocie...


iRobot Roomba e5

iRobot Roomba e5 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba e5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba e5
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba e5 - Czarna

  Najnowszy robot sprzątający producenta iRobot wyekwipowany w nowy kosz na zanieczyszczenia, silnik wbudowany w urządzenie i odświeżone konstrukcyjnie szczotki AeroForce. Automatyczny odkurzacz ponadto mocną baterie Li-ion, która pozytywnie wpływa na utrzymanie stałego czasu pracy robota.
  Aplikacja mobilna

  iRobot wyposażył swój najnowszy samoczynny odkurzacz w aplikacje mobilną. Umożliwia ona ustawienie harmonogramu pracy robota, podgląd zapełnienia pojemnika, a także rozpoczęcia pracy urządzenia w dowolnym momencie z dowolnego miejsca.
  iAdapt

  iRobot Roomba e5 porusza się chaotycznie
  - robot nie został wyekwipowany w technologie orientacji przestrzennej. Wykorzystuje zaprogramowane algorytmy jazdy. Urządzenie samo wybiera aktualną trasę modyfikując ją za sprawą informacji o napotkanych przeszkodach, przekazywanych poprzez czujniki do płyty głównej. Automatyczny odkurzacz jest wstanie ekspresowo modyfikować dany tor jazdy z uwagi na różnego rodzaju utrudnienia, przeszkody.


  3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

  marka iRobot zastosowała w samoczynnych odkurzaczach Roomba system 3 – stopniowego sprzątania. Polega on na zbieraniu skażeń przesz 2 gumowe szczotki AeroForce – (główna siła robocza urządzenia), wspomaganych przez szczotkę boczna, której zadaniem jest transport skażeń z miejsc trudno dostępnych w obszar pracy szczotek głównych oraz zbieraniu nieczystości ze szczotek przy pomocy silnika znajdującego się w robocie. Skuteczny system gości w urządzeniach iRobot od początków serii 600, jednak w modelu e5 nastąpiła aktualizacja konstrukcji poprzez zmianę umiejscowienia silnika – nie znajduję się już w koszu tylko w urządzeniu co wydajność pracy całego urządzenia.  Dirt Detect

  Robot sprzątający ma system wykrywania obszerniejszych zabrudzeń. Gdy w trakcie pracy napotka uciążliwe skażenia, poświęci więcej czasu na sprzątanie w danym terenie. Inteligentny system wspomaga urządzenie w osiągnięciu jak najwyżej skuteczności sprzątania podczas realizowania swej pracy.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba e5, zaopatrzony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Lepsza i położenie turbinki, pozytywnie wpływają na powiększenie mocy ssącej urządzenia.


  Filtr powietrza

  W pojemniku na zanieczyszczenia znajduje się śladowy kartonikowy filtr powietrza AeroForce. Jego zadaniem jest zatrzymanie najdrobniejszych nieczystości przed wydostaniem się z pojemnika na brud wraz z czystym powietrzem do przestrzeni sprzątanej.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  Dwie szczotki główne z odnowioną kolorystyką wytwarzane z gumy, podczas pracy przylegają do podłoża zbierając zanieczyszczenia transportując je wprost do kosza na kurz. Zastosowana konstrukcja szczotek AeroForce ułatwia robotowi prace na powierzchniach miękkich np. Dywany, wykładziny. Wałki sprawnie "przeczesują" podłoże eliminując wszelkie skażenia i nadając powierzchni dywanowej efekt świeżości.


  Szczotka boczna

  Umiejscowiona z przodu robota w prawym rogu, wspomaga szczotki główne zagarniając w obszar ich pracy zanieczyszczenia znajdujące się w miejscach trudno przystępnych np. Rogach pomieszczeń czy przy ścianach. Przedkłada się to na rozszerzenie sprawności, a także skrupulatności pracy samoczynnego odkurzacza.


  Dual Mode

  iRobot Roomba e5 obsługuje wirtualną ściane nowej generacji. Korzystając z niej, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:

  • Ściany - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Pierścienia - Służy do tworzenia strefy, w którą robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba e5 posiada 3 przyciski fizyczne. Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot. Polega ona na okresowym trybie sprzątania – samoczynny odkurzacz zatacza koła, rozszerzając obszar pracy z każdym stworzonym okrążeniem. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się kawa, cukier, sól, mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika. Warto jednak pamiętać ze samoczynny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie rozpocznie samodzielnie pracy.


  Czujniki spadku

  automatyczny odkurzacz standardowe czujniki odpowiedzialne za likwidacje ryzyka spadku urządzenia z krawędzi np. Schodów. Robot wykryje uskok i potraktuje go jak wirtualną ścianę, błyskawicznie zmieniając kierunek jazdy. Czujniki zapewniają bezpieczeństwo pracy samoczynnego odkurzacza, co zwalnia użytkownika z kontroli nad przebiegiem sprzątania.  Kosz na zanieczyszczenia

  obszerna zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek wytwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się teraz w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. Umożliwiło także konserwacje pojemnika na skażenia poprzez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion

  Robot sprzątający wyposażony został w baterie litowo-jonową. Zagwarantuje ona płynność pracy urządzenia oraz brak efektu pamięci. Przekłada się to na stały czas pracy robota w trakcie cyklu mimo nieuniknionej eksploatacji akumulatora.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  iRobot Roomba e5 można przy pomocy aplikacji zaplanować tygodniowy plan pracy. Jednostkowe ustawienie momentu rozpoczęcia sprzątania zwalnia użytkownika z konieczności bycia w domu, gdy samoczynny odkurzacz ma pracować. Warto jednak pamiętać o regularnej konserwacji robota w celu uniknięcia usterek związanych z osadzaniem się brudu zbieranego na szczotkach i w koszu.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba e5 po zakończonym cyklu pracy albo w przypadku rozładowania, samoczynnie powróci na stacje bazową w celu uzupełnienia energii. System ten zagwarantuje ciągłość pracy, a także stałą gotowość robota do kolejnego sprzątania.


  informacje technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba e5 - Czarna
  • Czas pracy: 90 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l
  • typ filtru: HEPA
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba e5 - czarna
  • Zintegrowana stacja lądująca
  • kabel
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lat od daty zakupy.


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób użytkowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


iRobot Roomba i3+

iRobot Roomba i3+ Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe stalowe. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i3+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3+
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dopełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:samoczynny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do typu sprzątanej powierzchni, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:6;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model worka:ROBMB01K;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:70 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz automatyczny;seria (wariantowanie stacja z workiem):Roomba i3;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:33,5 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 wymienne worki na brud, akumulator, dodatkowy filtr, przewód zasilania, stacja samooczyszczająca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,2 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, stacja Clean z funkcją samoczynnego usuwania brudu iRobot Clean Base, technika iRobot iADAPT - adaptacja do warunków otoczenia, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


iRobot Roomba 692

iRobot Roomba 692 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 692 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 692
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iROBOT ROOMBA 692: Poznaj odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 692, Twojego partnera do czystego domu. Dzięki szeregowi inteligentnych czujników i sprawnemu systemowi czyszczenia robot odkurzający Roomba dba o powszedni kurz, brud i sierść zwierząt.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy iRobot opinie,
 • dobre odkurzacze domowe iRobot cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami iRobot,
 • odkurzacze domowe iRobot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe iRobot, odkurzacz domowy iRobot cena, opinie o odkurzaczach domowych iRobot, ranking odkurzaczy domowych iRobot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.