Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe iRobot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy iRobot. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych iRobot,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe iRobot. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami iRobot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, zaczyna nową serie „i7". Robot ma turbinę kreującą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na skażenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która zezwala na samoczynne opróżnianie pojemnika na skażenia. Odświeżona aplikacja proponuje wyraźnie więcej funkcji aniżeli w poprzednich latach. Linia i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany poprzez amerykańską firmę, znaczący choć nie przełomowy.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać iż efekt prezentowany poprzez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Przez producenta Samsung). Stacja posiada 2 funkcje, samoczynne ładowanie robota oraz opróżnianie brudu z pojemnika na skażenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały proces zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz wykonane poprzez iRobot – firma twierdzi że jeden worek gromadzi do 30 pojemników. Automatyczne opróżnianie pojemnika osiągalne jest dzięki unikatowej jego konstrukcji. Posiada on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w momencie dokowania zezwala na Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (poprzez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać że szczotki główne AeroForce i filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić żeby iRobot Roomba i7 utrzymywał skuteczny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  udoskonalona nawigacja optyczna iAdapt 3.0 że Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Automatyczny odkurzacz w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to wydajnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił aby iRobot w trakcie pracy kreujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swoim aktualnym położeniem. Użytkownik może dzisiaj nie tylko oglądać robota jak sprzątaw dodatku wybierać, którym pokójm ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje mającą znacznie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot kreuje mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Zezwala na to wyboru wnętrza które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje także możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania oraz włączenia robota. IRobot HOME kreuje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji skuteczność odkurzania robota sprzątającego w trakcie danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  konwencjonalny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej serii – w koszu na zanieczyszczenia. Specyficzne dla takiej współpracy podzespołów są nadzwyczajne efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny ale sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych linii robotów gwarantuje stabilną prace automatycznego odkurzacza który zapewnia znakomite efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to detektor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o większym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to precyzyjnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect świetnie sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia niejednokrotnie kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Ulepszona , a także położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył równocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji skażeń. Jest oparte on głównie na produktywnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania obszerniejszych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego samoczynnego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ efektywnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wytwarzane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, efektywnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Wydajne odkurzanie iRobot Roomba i7+ opiera się na pracy szczotek głównych są one niezwykle ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im świetne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania rewelacyjnie „rozczesuje" dywany, a także wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na obecność tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ w trakcie sprzątania stosuje specjalnie dostosowany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak aby wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium stosowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode posiada dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, zaczyna odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je zwiększając. Po ukończeniu cyklu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się znakomicie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ aby sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ wyposażony jest w typowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy robota.  Kosz na zanieczyszczenia

  szeroka zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek stwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. W koszach kolekcji i7 znajduje się także specjalny komponent odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja automatycznie pobiera zanieczyszczenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach serii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została istotnie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot oferuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zapewnia brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie ogranicza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion użytkowana w większości akumulatorów niedużego kalibru, wspaniale utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik posiada do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z dokładnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base zezwala na całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota i opróżniania pojemnika do czasu podmiany worka w stacji i konserwacji urządzenia. Poprawnie zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W sytuacji gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania procesu w celu dokończenia go.


  dane technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
  • wariant filtru: AeroForce
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja samoczynnego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


iRobot Roomba I7+

iRobot Roomba I7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I7+
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  IROBOT jest jednym z najpopularniejszych producentów automatycznych robotów odkurzających, gwarantującym najwyższą jakość produktów. Dzięki sprawdzonym zastosowaniom technicznym roboty tej marki znamionują się najnowocześniejszymi funkcjami i nadzwyczajnym designem.

iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Ryobi. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo automatyczny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia podczas jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest także pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zaimplementowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian i za wygarnianie skażeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci samoczynnego odkurzania oraz odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni w trakcie jednego przejazdu.


  automatyczne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo likwiduje kurz, brud, piasek i innego typu skażenia przy użyciu szczotki głównej w profilu litery V wspieranej silnikiem generującym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku znajdziemy również filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość przypasowania do własnych potrzeb 1 z 2 poziomów zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu robota sprzątającego. Żeby uzyskać tę funkcję, do samoczynnego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy myjącej, która znajduje się w zestawie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  spory zbiornik na wodę o pojemności 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Pozwala na wygodną i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego dopełniania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej podczas sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość przypasowania do własnych potrzeb 1 z 3 poziomów nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy automatycznie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, żeby być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może luźno pracować podczas Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, że spadnie nam ze schodów, ponieważ wyekwipowany jest jeszcze w czujniki spadku, co mu zezwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za produktywne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian, a także z trudnodostępnych zakamarków wydajnie wspomagają cały proces czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji przenośnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google, a także Amazon Alexa i wytwarzana zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  samoczynny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy dopasowane do Naszych potrzeb. Poleca także rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Dopełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin lub w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy pakiet szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • darmowA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja przenośna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim


iRobot Roomba I5

iRobot Roomba I5 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I5
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i5 400ml WiFi Odkurzacz automatyczny Roomba i5 wyekwipowany w system wykrywania zabrudzeń Dirt Detect. Posiada programowalny harmonogram tygodniowy. Funkcja Anti-Tangle uniemożliwia zaplątaniu w kable.

  Urządzenie ma zabezpieczenie Cliff Detect i możliwość wykorzystywania wirtualnych ścian. NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Robot sprzątający Kolor: Szary Zbiornik na kurz: 400 ml Czas pracy: 75 min Filtry: AeroForce Tworzenie inteligentnej mapy Czujniki: Antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, przeszkód, uskoku podłoża, przeciw zaplątaniu się, zabrudzeń WiFi Średnica: 34 cm Główne właściwości Gruntowne odkurzanie: dywany, panele, kafle, wykładziny, itd.

  Ruchoma głowica z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża Wykrywanie brudu i koncentracja pracy Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach większa moc ssąca w porównaniu z robotami Roomba® kolekcji 600 efektywne sprzątanie sierści i włosów Komunikacja głosowa: współpraca z Google Home i Amazon Alexa Inteligentna nawigacja Zmywalny pojemnik na brud automatyczna współpraca z robotem mopującym Braava jet® m6 Ładowanie i wznawianie sprzątania generuje mapy i precyzyjnie nawiguje Smart Home i aplikacja iRobot Home Sprzątanie liniowe Wykrywanie i omijanie przeszkód Gruntowne odkurzanie dla czystych podłóg każdego dnia Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5 doskonale poradzi sobie ze sprzątaniem każdego typu powierzchni w Twoim domu - równocześnie twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  wyekwipowany jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x obszerniejszej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach oraz 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  Sprzątanie, które wyprzedza Twoje zapotrzebowania Roomba®i5 poznaje Twoje nawyki i na ich podstawie formuje personalizowane harmonogramy sprzątania. Sugeruje także uzupełniające odkurzanie w okresie pylenia roślin albo linienia zwierząt domowych.

  Ten robot ma jeden cel: skrupulatne, gruntowne sprzątanie Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba® i5 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, zaawansowane czujniki i technikę Dirt Detect, aby Twoje podłogi zawsze lśniły czystością.

  Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba® i5 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  doskonały duet sprzątający Twój dom nigdy nie wygląda tak samo, lecz robot Roomba® i5 wie, jak sobie z tym poradzić. Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba® wykorzystuje progresywną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba® i robota mopującego Braava jet® m6.

  Najpierw odkurza Roomba®, a następnie, po skończonej pracy, Braava® inicjuje mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. On sprząta, Ty zajmujesz się swoimi sprawami Wykorzystując unikalną inteligencję wykonaną wyłącznie na potrzeby urządzeń marki iRobot, Roomba® i5 uczy się układu Twojego domu i formuje 1 inteligentną mapę.

  Samodzielnie skierujesz go do sprzątania wybranego pomieszczenia jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego albo przy użyciu aplikacji. 3-stopniowy system sprzątania Moc, precyzja i wydajność Aby sprawnie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roomba® i5 wykorzystuje sprawny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x obszerniejszą moc ssącą*, 2 gumowe szczotki główne oraz szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot przystosuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. 10x obszerniejsza moc ssąca = gruntowne odkurzanie Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach 2 gumowe szczotki główne osadzone na ruchomej głowicy czyszczącej SPECYFIKACJA technologicznA Wysokość: 9,2 cm Średnica: 34 cm Waga: 3,2 kg wymiary stacji Home Base: 14,8 cm x 13,4 cm x 10 cm Filtry: AeroForce Akumulator: Li-Ion Ruchoma głowica czyszcząca z 2 gumowymi szczotami głównymi: Tak rodzaj pojemnika na brud: AeroForce zmywalny Wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud: Tak dopełniające filtry: 1 szt.

  Możliwość użytkowania Wirtualnych Ścian: Tak Aplikacja iRobot Home: Tak zaawansowane harmonogramy pracy: Tak wytwarza inteligentne mapy: 1 mapa Wyświetla mapę podsumowującą sprzątanie: Tak Sprząta według pomieszczeń: Tak Sprząta liniowo: Tak Nie spada ze schodów, uskoków (Cliff Detect): Tak Wykrywanie brudu i koncentracja pracy (Dirt Detect): Tak Funkcj


iRobot Roomba 981

iRobot Roomba 981 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 981 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 981
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba 981

  iRobot prezentuje swój najlepszy model w odświeżonej wersji iRobot Roomba 980. Nowa Roomba 981 odmieniona optycznie prezentuje się widowiskowo. Robot sprzątający dysponuje perfekcyjną technologią szczotkowania dopracowaną poprzez amerykańska firmę do perfekcji. Automatyczny odkurzacz zapewnia wysoką wydajność sprzątania , a także za sprawą nawigacji optycznej, płynną jazdę robota.

  Dowiedz się więcej na Naszym Blogu - kliknij


  Inteligentna nawigacja optyczna.

  Sprawdzona technologia znakomicie współpracuje z innymi podzespołami robota sprzątającego, gwarantując stałą orientacje w terenie, a także płynne omijanie przeszkód napotkanych poprzez Roomba 981 na swojej drodze.
  Za sprawą oka optycznego samoczynny odkurzacz:

  • Na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej.

  • Porusza się pasek przy pasku, co skutkuje pokaźnie produktywniejszym sprzątaniem.

  • w przypadku wyczerpania baterii w trakcie pracy, robot po naładowaniu wraca do miejsca w którym została ona przerwana żeby ją kontynuować.


  Carpet Boost

  iRobot Roomba 981 jako ostatni z serii wyekwipowany został w technologie Carpet Boost. Nowa Roomba i7 nie posada już tej funkcji. Obecność systemu Carpet Boost jest ogromną zaletą, za jego sprawą urządzenie powiększa moc ssącą w zależności od sprzątanej powierzchni. Technika ta genialnie sprawdza się przy sprzątaniu dywanów. Przypasowanie siły zasysającej pozytywnie wpływa na zużycie akumulatora w trakcie pracy robota. Samoczynny odkurzacz pobiera więcej energii gdy czujniki wykryją powierzchnie wymagającą większej mocy ssącej. Dzięki czemu robot optymalnie wykorzystuje moc akumulatora, nie marnując jej w przypadkach gdy system szczotkowania bez problemu samodzielnie upora się z skażeniami.


  iRobot Home

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie marnując nad nim kontroli
  Za sprawą aplikacji mobilne iRobot użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalnego włączenia robota.
  • Zaprogramowania jego harmonogramu.
  • Kontrole nad stanem zapełnienia pojemnika na brud.
  • Raporty Clean Map.
  • Powiadomień o skończonej pracy robota.

  Clean Spot

  iRobot Roomba 981 ma 3 przyciski fizyczne.
  Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot.
  Polega ona na okresowym trybie sprzątania – samoczynny odkurzacz zatacza koła, zwiększając obszar pracy z każdym wykonanym okrążeniem.
  Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp.
  Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.
  Warto jednak pamiętać ze samoczynny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie zapoczątkuje samodzielnie pracy.  3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

  System polegający na 3-fazowym procesie sprzątania.
  iRobot Roomba 981:  1. Rozbija

  2. podciąga

  3. Zasysa (kurz i brud).

  Poruszające się z spora prędkością szczotki Aeroforce eliminują brud napotkany na swej drodze w bezzwłocznym tempie.

  Dzięki zaimplementowaniu wyprofilowanych bezwłosowych szczotek sprzątanie stało się niezaprzeczalnie prostsze sprawniejsze.

  lepsze szczotki poruszają się przeciwbieżnie rozbijając i zbierając kurz staranniej, niż wszystkie poprzednie modele.


  Akumulator litowo-jonowy (3300 mAh)

  To największa zmiana w stosunku
  do poprzednich serii. Potężny akumulator zagwarantuje zrównoważoną prace urządzenia zapewniając bezpieczny przepływ energii.
  Brak efektu pamięci i leniwej baterii,
  pozwala urządzeniu na wykonanie
  ogromnej ilości cykli sprzątania
  – każdy po 120 minut.
  Czas ładowania:
  – 180 minut.  Filtr HEPA

  Jeden z najskuteczniejszych filtrów stosowanych w samoczynnych odkurzaczach iRobot Roomba.
  udoskonalony względem kolekcji 700.

  Za sprawą kartonikowej konstrukcji jest wstanie zatrzymać drobinki kurzu, pyłki i alergeny.
  Wysokiej jakości filtr powietrza jest ważnym czynnikiem w drodze do efektywnego odkurzania. IRobot Roomba 981 proponuje efektywną zaporę oczyszczającą powietrze przepływające poprzez robota w postaci, umieszczonego w pojemniku na skażenia filtra AeroForce HEPA  iAdapt 2.0

  nieszablonowy system nawigacji robota sprzątającego. Za jego sprawą bezproblemowo omija on przeszkody oraz utrzymuje płynność jazdy w trakcie pracy.
  Wersja 2.0 swoją inteligencje zawdzięcza zastosowanej kamerze która jest innowacją serii 900.


  Cliff Detect

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba 981 są te odpowiedzialne za rekompensowanie ryzyka upadku automatycznego odkurzacza ze schodów czy również innych krawędzi.
  Dzięki nim bezpieczeństwo, a także skrupulatność, jadą razem w parze.
  Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co skutkowałoby poważnymi uszkodzeniami.


  Zaplanuj czas pracy

  Korzystając z możliwości ustawienia
  harmonogramu pracy, użytkownik
  zyskuje regularność sprzątania
  bez konieczności fizycznej występowaniu
  aby uruchomić robota.
  Dzięki aplikacji mobilnej
  (tylko przez nią można ustawić harmonogram),
  w szybki i krystaliczny sposób dostajemy dostęp do wielu funkcji robota.


  automatyczne dokowanie i ładowanie

  Roomba 981 po skończonej pracy albo w przypadku rozładowania wraca na stacje bazową.
  Dzięki tej funkcji robot jest stale gotowy do pracy i maksymalnie samodzielny. Zagwarantuje to ciągłość pracy, co daje możliwość pozostawienia automatycznego odkurzacza, aby wykonywał swoje obowiązki bez nadzoru.


  Sprząta przy krawędziach i narożnikach

  Wirująca szczotka boczna umożliwia robotowi dotarcie do najistotniej ukrytych zanieczyszczeń których,
  Roomba przez swój oraz budowę nie była by w stanie sprzątnąć. Robot dzięki szczotce bocznej zyskuje istotnie większe pokrycie powierzchni sprzątanej.


  Dirt Detect

  System wykrywania miejsc niezwykle zabrudzonych. Robot sprzątający przy pomocy czujników akustycznych potrafi wyodrębnić miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki czemu otrzymujemy równy poziom czystość w całym domu.

  Umiejętność ta rewelacyjnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych gdzie zanieczyszczenia gromadzą się wyraźnie łatwiej.


  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba 981 obsługuje wirtualne ściany nowej generacji.
  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:


  • Ściany - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.

  • Pierścienia - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  zestaw gromadzi
  • Robot iRobot Roomba 981
  • Akumulator litowo-jonowy (Li-ion)
  • Stacja dokująca z zaimplementowanym zasilaczem.
  • kabel zasilający
  • 2 wirtualne ściany (wraz z bateriami)
  • Dodatkowy filtr HEPA
  • Zapasowa szczotka boczna
  • Polska instrukcja obsługi
  • Polska Gwarancja 3 lata


  dane techniczne:

  Wysokość – 9,2 cm

  Średnica – 35,1 cm

  Waga – 4,0 kg

  Kamera - Tak

  Akumulator – Li-ion

  Aplikacja przenośna - Tak

  Programowalny harmonogram tygodniowy – Tak

  Dirt Detect 2 – Tak

  iAdapt – Tak

  Carpet Boost – Tak

  Filtry – AeroForce

  wariant pojemnika na brud – AeroFortce 3 generacji 0,6l

  Anti-Tangle – Tak

  Cliff Detect – Tak

  samoczynne ładowanie – Tak

  Wirtualna ściana Dual Mode – Tak


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba 981 w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe brązowe. Ranking TOP10 modeli

iRobot Braava jeT m6

iRobot Braava jeT m6 Najniższa Cena Online

iRobot Braava jeT m6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Braava jeT m6
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najlepszy robot mopujący z skrupulatnym spryskiwaczem Braava Jet m6 robot mopujący IROBOT, efektywnie eliminuje lepkie plamy, odporne zabrudzenia i kuchenny tłuszcz. Precyzyjny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, podczas gdy nakładki Braava Jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia.

  Kierunkowe rozpylanie wody pozwala usuwać brud, plamy i lepkie zanieczyszczenia. Pokaźniejsze nakładki pokrywają pokaźniejszą powierzchnię za każdym przejazdem, dzięki temu Braava Jet m6 sprząta obszerniejsze powierzchnie w krótszym czasie.

  Dwa tryby pracy: na sucho i na mokro • Mopowanie – nakładki do pracy na mokro zawierają chłonne włókna, które pomagają w usuwaniu lepkich skażeń, brudu i tłuszczu kuchennego. • Zamiatanie – nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do zbierania brudu, kurzu i sierści zwierząt.

  Nawigacja vSLAM Podobnie jak roboty odkurzające Roomba s9 + i i7 +, Braava Jet m6 wykorzystuje system nawigacji iAdapt® 3.0 z technikami vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping, by poznać plan domu, dając użytkownikom pełną kontrolę nad wyborem, które wnętrza są sprzątane i kiedy.

  Sprząta podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala robotowi mopującemu Braava Jet m6 sprzątać pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Inteligentne Mapy Imprint Robot mopujący Braava Jet m6 wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ aby poznać plan domu i określić najlepszy sposób na sprzątnięcie każdego pomieszczenia.

  Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota Braava Jet m6 do pracy lub zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego lub kilku określonych pomieszczeń. Braava Jet m6 rozpoznaje przeszkody na swej drodze zanim spryska powierzchnię, chroniąc w ten sposób meble, dywany i ściany.

  Dzięki łączności Wi-Fi, Braava Jet m6 zezwala na dostosowanie preferencji sprzątania przy pomocy aplikacji IROBOT HOME lub rozpoczęcie pracy za pomocą komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa lub Google Assistant.

  technika Imprint Link Wykorzystując technologię Imprint™ Link, robot mopujący IROBOT Braava Jet m6 koordynuje swoją pracę z nowymi robotami odkurzającymi IROBOT Roomba i7/i7+/s9+ dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie automatycznie robot mopujący zaczyna pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika. Większa wydajność sprzątania Dzięki niskoprofilowej konstrukcji, Braava Jet m6 sprząta w trudno przystępnych miejscach, takich jak narożniki, w obrębie toalet i pod szafkami.

  Czyści wszystkie rodzaje podłóg twardych: pracuje na wszystkich rodzajach podłóg twardych takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety. Prosty w użyciu starczy wlać wodę. Żeby uzyskać długofalowy, świeży zapach, użyj środka do mycia podłóg Braava Jet.

  • Krok 1: załóż odpowiednią nakładkę • Krok 2: uzupełnij zbiornik wodą • Krok 3: naciśnij CLEAN na robocie...


iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba s9+ Samoopróżniający się
  robot sprzątający


  pionierska budowa

  Najnowszy robot sprzątający amerykańskiego producenta iRobot. Samoczynny odkurzacz samoopróżniający się iRobot Roomba s9+ w kontraście do swoich poprzedników, podkreśla się przeważnie nowatorskim kształtem w postaci litery D, którego wyróżnia matowa miedziana pokrywa, wokół której umieszczone zostało światło LED. Robot w pakiecie ma stację opróżniającą, która zezwala na nieograniczone sprzątanie Naszych powierzchni. Została także zmniejszona szerokość urządzenia. Te zmiany w konstrukcji zezwalają na wjazd robota w trudnodostępne miejsca i staranniejsze czyszczenie narożników i krawędzi ścian. Dobrą zmianą jest także umiejscowienie pojemnika na skażenia wraz z filtrem, który odnajdziemy pod górną pokrywą. Wpływa to na wygodniejsze wyjmowanie i opróżnianie kosza na śmieci.

  Clean Basse - samoczynne opróżnianie kosza na brud

  Wraz z Roombą s9+ dostajemy drugi specyficzny, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy, a także opróżnia pojemnik z brudem. Skażenia samoczynnie trafiają do szczelnego papierowego worka, który znajduje się w środku stacji, o konieczności jego podmiany przypomina aplikacja iRobot HOME oraz podświetlana kontrolka. Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości automatycznie się zamyka podczas usuwania go ze stacji dokującej. Stacja skrupulatnie eliminuje cały brud z kosza i nie pozostawia we wnętrzu żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swego pojemnika na zanieczyszczenia, iRobot Roomba S9+ może posprzątać większą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swojego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej albo doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak by dokończyć cykl posprzątania całego metrażu.


  Nawigacja iAdapt 3.0 i Smart Mapping

  Nawigacja iAdapt 3.0 wraz ze współpracą z kamerą, że Roomba s9+ podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie, co wpływa na tworzenie wirtualnej mapy obszaru pracy oraz uczy się jejskuteczniej poruszać się po Naszym domu. IAdapt 3.0 stosowany w iRobot Roomba s9+ proponuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek tj. Moneual, Xiaomi, Roborock itp.. Swobodnie możemy wybierać, w którym pomieszczeniu ma odkurzać robot sprzątający. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej z samoczynnym odkurzaczem przez WiFi.

  iRobot s9+ porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga istotnie lepsze rezultaty sprzątania w porównaniu z samoczynnymi odkurzaczami poruszającymi się chaotycznie. Ponadto, w sytuacji wyczerpania się akumulatora podczas pracy robota, iRobot Roomba s9+ zapamiętuje miejsce, w którym doszło do przerwania odkurzania, samoczynnie powróci na stację ładującą i po naładowaniu wznowi pracę w zapamiętanym miejscu. W momencie ukończenia procesu sprzątania, samodzielnie wróci na stację i naładuję się.


  Pięcio-ramienna szczotka boczna

  Nowa szczotka boczna z pięcioma ramionami w robocie sprzątającym iRobot Roomba s9+ jest ustawiona pod odpowiednim kątem i została zaprojektowana w taki sposób, żeby wydobywać brud i zanieczyszczenia z narożników.


  3-stopniowy system sprzątania

  konwencjonalny dla automatycznego odkurzacza iRobot Roomba, cykl sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu, a nie jak w przypadku, każdej poprzedniej kolekcji w koszu na zanieczyszczenia.

  Nowością jest zmiana umiejscowienia głowicy czyszczącej oraz kółka środkowego. Dotychczas w poprzednich modelach, automatyczny odkurzacz iRobot Roomba posiadał kółko środkowe z przodu, a głowica czyszczącą była bardziej zbliżona tylnej części, bliżej pojemnika na brud umiejscowionego z tyłu robota.

  iRobot Roomba s9+ ma głowice czyszczącą umiejscowioną na swoim przodzie, bliżej prostego frontu, dzięki temu producent mógł wykorzystać świeże wydłużone o 30% rolki odpowiadające za zbieranie zanieczyszczeń z Naszych podłóg. Standardowo, jak to jest w sytuacji robotów sprzątających iRobot Roomba, moduł czyszczący wyekwipowany jest również w czujka DirtDtect odpowiadający za wykrywanie bardziej zabrudzonych miejsc, co pozwala iRobot Roomba S9+ na obszerniejsze skupienie się na danym obszarze i dokładne jego posprzątanie.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Po sparowaniu robota sprzątającego iRobot Roomba s9+ w mobilnej aplikacji iRobot Home z Naszym telefonem mamy możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania automatycznego odkurzacza. Widzimy w niej poziom naładowania baterii, historię przejazdów, mapę Naszego domu. Stuknij kartę Harmonogram, żeby przypisać polecenie sprzątania w określonym dniu i godzinie. Karta Historia wyświetla przebieg sesji czyszczenia. Inteligentne mapy pokazują układ Twojego domu, których stworzenie poprzez robota sprzątającego wymaga kilku rund. Następnie możemy oznaczyć określone wnętrza, do których chcemy wysłać automatyczny odkurzacz iRobot Roomba s9+.


  Błyskawiczne odkurzanie - Funkcja SPOT

  Robot sprzątający Roomba s9+ może sprzątać zabrudzenia, gdy tylko się pojawią. Jeśli wychodząc z domu, zauważysz okruszki pod stołem w kuchni, jedyne co musisz zrobić to użyć aplikacji iRobot Home albo asystenta głosowego Google/Alexa. Starczy wydać samoczynnemu odkurzaczowi polecenie natychmiastowego posprzątania tego miejsca i zapomnieć o problemie.

  technologia Imprint Link Duet z robotem
  mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link robot odkurzający Roomba s9+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, by odkurzać, a następnie mopować samoczynnie w idealnej kolejności najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava rozpoczyna proces mycia podłóg twardych.


  Google Assistant albo Amazon Alexa

  Możemy także podłączyć s9+ do Amazon Alexa lub Google Assistant za pośrednictwem stosownych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe za pośrednictwem telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, aby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie lub powrót do stacji dokującej.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba s9+
  • Stacja Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu
  • kabel zasilający
  • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
  • Dodatkowy filtr
  • Dodatkowa szczotka do narożników
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Polska instrukcja obsługi i szybki start
  • TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy


  Specyfikacja
  • Głośność - 65dcb
  • Wysokość - 9cm
  • Średnica - 32cm
  • Waga - 4,12kg + 4 kg (stacja Clean Base)
  • samoczynne opróżnianie zanieczyszczeń
  • Programowalny Harmonogram tygodniowy
  • Dirt Detect - system wykrywania zabrudzeń
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • technologia iAdapt 3.0 (adaptacja do warunków otoczenia)
  • Akumulator Li-Ion
  • Aplikacja przenośna iRobot Home
  • samoczynny powrót na stację ładującą
  • Wirtualna ściana
  • Wznawianie pracy po naładowaniu/opróżnieniu w miejscu, w którym robot przerwał

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba S9+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba 698

iRobot Roomba 698 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 698 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 698
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  technika iAdapt
  Oprogramowanie, a także czujniki pozwalają Roombie 698 na wielokrotne odkurzanie każdego kawałka podłogi. Robot przy tym automatycznie wykrywa miejsca bardzo zabrudzone, unikając przy tym przepaści ze schodów.

  Dirt Detect™
  za pomocą systemu Dirt Detect i wielu czujników robot w trakcie wykonywania procesu sprzątania wykrywa miejsca nad wyraz zabrudzone. Chwilowo skupiając się na obszarze wyznaczonym przez system robot będzie kontynuować odkurzanie.

  3-stopniowy system czyszczący
  Szczotka boczna zamiata zabrudzenia pod 2 główne szczotki, które zbierają zanieczyszczenia i przenoszą do pojemnika na zabrudzenia.

  Aplikacja mobilna iRobot HOME
  Robot sprzątający łączy się z Wi-Fi w miejscu pracy co pozwala (po uprzednim skonfigurowaniu) na uzyskanie kontroli nad automatycznym odkurzaczem przy pomocy aplikacji mobilnej iRobot Home. Z jej pomocą możemy rozpocząć lub zakończyć prace robota, z dowolnego miejsca na ziemi. Ponadto użytkownik otrzymuje mobilną kontrole nad stanem zapełnienia pojemnika, powiadomienia o skończonej pracy robota.

  Sprząta wzdłuż krawędzi oraz przy narożnikach
  kompozycja urządzenia została przypasowana tak by robot sprzątający bezproblemowo dotarł w każdy zakamarek. Znajdująca się z prawej strony, szczotka boczna rewelacyjnie współpracuje z szczotkami głównymi zagarniając w obszar ich pracy wszelkie zanieczyszczenia będące dla nich niedostępne. Automatyczny odkurzacz wyekwipowany w wydajną szczotkę boczną wykorzystuje cały swój potencjał, gwarantując najkorzystniejsze efekty sprzątania.

  Akumulator litowo-jonowy
  automatyczny odkurzacz wyekwipowany został w akumulator litowo-jonowy. Brak efektu pamięci baterii gwarantuje stały czas pracy urządzenia. Pozwala to robotowi sprzątającemu na wykonanie ogromnej ilości cykli sprzątania.

  SPECYFIKACJA technologicznA oraz ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
  Funkcja: Odkurzanie
  Czas pracy: 90 minut
  Czas ładowania: 180 minut
  Aplikacja: TAK
  wymiary: średnica: 33 cm / wysokość: 9,2 cm

  W opakowaniu wyszukasz:
  iRobot Roomba 698
  Stacja dokująca zintegrowana z zasilaczem
  kabel zasilający
  Zamontowany w robocie akumulator
  Instrukcja obsługi
  TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba 698 w języku polskim.


iRobot Roomba i6

iRobot Roomba i6 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i6
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi Inteligentniejszy sposób na sprzątanie Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi perfekcyjnie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego typu powierzchni w Twoim domu - zarówno twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  wyekwipowany jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x większej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach i 2 gumowych szczotek głównych do wszelkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  Grunt to gruntowne odkurzanie Wykorzystując specyficzną inteligencję wyprodukowaną wyłącznie na zapotrzebowania sprzętów producenta iRobot, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi uczy się układu Twojego domu,starannie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem.

  Samodzielnie skierujesz go także w określone miejsca, jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego albo przy użyciu aplikacji. Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba i6 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, nowoczesne czujniki i technikę Dirt Detect, by Twoje podłogi zawsze lśniły czystością.

  Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba i6 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba wykorzystuje zaawansowaną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba i robota mopującego Braava jet m6.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie, po skończonej pracy, Braava początkuje mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. Im częściej używasz robota, tym lepiej sprząta.

  Roomba i6 pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy oraz zasugeruje uzupełniające sprzątanie w okresie pylenia roślin albo linienia zwierząt domowych. Moc, precyzja i efektywność Aby skutecznie wyręczyć Cię w sprzątaniu, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi wykorzystuje efektywny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x pokaźniejszą moc ssącą (w porównaniu z modelami Roomba serii 600), 2 gumowe szczotki główne oraz szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot przypasuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, iż poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. Stylowy design, pełna funkcjonalność Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu.

  Symbolizując nowoczesność i dbałość gospodarza o porządek, przyciągnie wzrok odwiedzających. Firma iRobot gwarantuje przystępność oryginalnych części i akcesoriów do swych robotów. Dzięki możliwości zamiany części eksploatacyjnych, takich jak szczotki czy filtry, robot będzie gruntownie odkurzał Twoje podłogi przez długie lata.


iRobot Braava JeT M6132

iRobot Braava JeT M6132 Najniższa Cena Online

iRobot Braava JeT M6132 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Braava JeT M6132
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający IROBOT Braava Jet M6132 sprawnie usuwa lepkie plamy, odporne zabrudzenia i kuchenny tłuszcz. Dokładny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, w trakcie gdy nakładki Braava Jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy iRobot opinie,
 • dobre odkurzacze domowe iRobot cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami iRobot,
 • odkurzacze domowe iRobot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe iRobot, odkurzacz domowy iRobot cena, opinie o odkurzaczach domowych iRobot, ranking odkurzaczy domowych iRobot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *