Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe iRobot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy iRobot. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych iRobot,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe iRobot. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami iRobot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo automatyczny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia podczas jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest także pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zaimplementowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian i za wygarnianie skażeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci samoczynnego odkurzania oraz odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni w trakcie jednego przejazdu.


  automatyczne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo likwiduje kurz, brud, piasek i innego typu skażenia przy użyciu szczotki głównej w profilu litery V wspieranej silnikiem generującym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku znajdziemy również filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość przypasowania do własnych potrzeb 1 z 2 poziomów zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu robota sprzątającego. Żeby uzyskać tę funkcję, do samoczynnego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy myjącej, która znajduje się w zestawie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  spory zbiornik na wodę o pojemności 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Pozwala na wygodną i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego dopełniania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej podczas sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość przypasowania do własnych potrzeb 1 z 3 poziomów nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy automatycznie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, żeby być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może luźno pracować podczas Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, że spadnie nam ze schodów, ponieważ wyekwipowany jest jeszcze w czujniki spadku, co mu zezwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za produktywne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian, a także z trudnodostępnych zakamarków wydajnie wspomagają cały proces czyszczenia.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji przenośnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google, a także Amazon Alexa i wytwarzana zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  samoczynny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy dopasowane do Naszych potrzeb. Poleca także rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Dopełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin lub w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy pakiet szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • darmowA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja przenośna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim


iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba s9+ Samoopróżniający się
  robot sprzątający


  pionierska budowa

  Najnowszy robot sprzątający amerykańskiego producenta iRobot. Samoczynny odkurzacz samoopróżniający się iRobot Roomba s9+ w kontraście do swoich poprzedników, podkreśla się przeważnie nowatorskim kształtem w postaci litery D, którego wyróżnia matowa miedziana pokrywa, wokół której umieszczone zostało światło LED. Robot w pakiecie ma stację opróżniającą, która zezwala na nieograniczone sprzątanie Naszych powierzchni. Została także zmniejszona szerokość urządzenia. Te zmiany w konstrukcji zezwalają na wjazd robota w trudnodostępne miejsca i staranniejsze czyszczenie narożników i krawędzi ścian. Dobrą zmianą jest także umiejscowienie pojemnika na skażenia wraz z filtrem, który odnajdziemy pod górną pokrywą. Wpływa to na wygodniejsze wyjmowanie i opróżnianie kosza na śmieci.

  Clean Basse - samoczynne opróżnianie kosza na brud

  Wraz z Roombą s9+ dostajemy drugi specyficzny, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy, a także opróżnia pojemnik z brudem. Skażenia samoczynnie trafiają do szczelnego papierowego worka, który znajduje się w środku stacji, o konieczności jego podmiany przypomina aplikacja iRobot HOME oraz podświetlana kontrolka. Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości automatycznie się zamyka podczas usuwania go ze stacji dokującej. Stacja skrupulatnie eliminuje cały brud z kosza i nie pozostawia we wnętrzu żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swego pojemnika na zanieczyszczenia, iRobot Roomba S9+ może posprzątać większą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swojego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej albo doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak by dokończyć cykl posprzątania całego metrażu.


  Nawigacja iAdapt 3.0 i Smart Mapping

  Nawigacja iAdapt 3.0 wraz ze współpracą z kamerą, że Roomba s9+ podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie, co wpływa na tworzenie wirtualnej mapy obszaru pracy oraz uczy się jejskuteczniej poruszać się po Naszym domu. IAdapt 3.0 stosowany w iRobot Roomba s9+ proponuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek tj. Moneual, Xiaomi, Roborock itp.. Swobodnie możemy wybierać, w którym pomieszczeniu ma odkurzać robot sprzątający. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej z samoczynnym odkurzaczem przez WiFi.

  iRobot s9+ porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga istotnie lepsze rezultaty sprzątania w porównaniu z samoczynnymi odkurzaczami poruszającymi się chaotycznie. Ponadto, w sytuacji wyczerpania się akumulatora podczas pracy robota, iRobot Roomba s9+ zapamiętuje miejsce, w którym doszło do przerwania odkurzania, samoczynnie powróci na stację ładującą i po naładowaniu wznowi pracę w zapamiętanym miejscu. W momencie ukończenia procesu sprzątania, samodzielnie wróci na stację i naładuję się.


  Pięcio-ramienna szczotka boczna

  Nowa szczotka boczna z pięcioma ramionami w robocie sprzątającym iRobot Roomba s9+ jest ustawiona pod odpowiednim kątem i została zaprojektowana w taki sposób, żeby wydobywać brud i zanieczyszczenia z narożników.


  3-stopniowy system sprzątania

  konwencjonalny dla automatycznego odkurzacza iRobot Roomba, cykl sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu, a nie jak w przypadku, każdej poprzedniej kolekcji w koszu na zanieczyszczenia.

  Nowością jest zmiana umiejscowienia głowicy czyszczącej oraz kółka środkowego. Dotychczas w poprzednich modelach, automatyczny odkurzacz iRobot Roomba posiadał kółko środkowe z przodu, a głowica czyszczącą była bardziej zbliżona tylnej części, bliżej pojemnika na brud umiejscowionego z tyłu robota.

  iRobot Roomba s9+ ma głowice czyszczącą umiejscowioną na swoim przodzie, bliżej prostego frontu, dzięki temu producent mógł wykorzystać świeże wydłużone o 30% rolki odpowiadające za zbieranie zanieczyszczeń z Naszych podłóg. Standardowo, jak to jest w sytuacji robotów sprzątających iRobot Roomba, moduł czyszczący wyekwipowany jest również w czujka DirtDtect odpowiadający za wykrywanie bardziej zabrudzonych miejsc, co pozwala iRobot Roomba S9+ na obszerniejsze skupienie się na danym obszarze i dokładne jego posprzątanie.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Po sparowaniu robota sprzątającego iRobot Roomba s9+ w mobilnej aplikacji iRobot Home z Naszym telefonem mamy możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania automatycznego odkurzacza. Widzimy w niej poziom naładowania baterii, historię przejazdów, mapę Naszego domu. Stuknij kartę Harmonogram, żeby przypisać polecenie sprzątania w określonym dniu i godzinie. Karta Historia wyświetla przebieg sesji czyszczenia. Inteligentne mapy pokazują układ Twojego domu, których stworzenie poprzez robota sprzątającego wymaga kilku rund. Następnie możemy oznaczyć określone wnętrza, do których chcemy wysłać automatyczny odkurzacz iRobot Roomba s9+.


  Błyskawiczne odkurzanie - Funkcja SPOT

  Robot sprzątający Roomba s9+ może sprzątać zabrudzenia, gdy tylko się pojawią. Jeśli wychodząc z domu, zauważysz okruszki pod stołem w kuchni, jedyne co musisz zrobić to użyć aplikacji iRobot Home albo asystenta głosowego Google/Alexa. Starczy wydać samoczynnemu odkurzaczowi polecenie natychmiastowego posprzątania tego miejsca i zapomnieć o problemie.

  technologia Imprint Link Duet z robotem
  mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link robot odkurzający Roomba s9+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, by odkurzać, a następnie mopować samoczynnie w idealnej kolejności najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava rozpoczyna proces mycia podłóg twardych.


  Google Assistant albo Amazon Alexa

  Możemy także podłączyć s9+ do Amazon Alexa lub Google Assistant za pośrednictwem stosownych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe za pośrednictwem telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, aby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie lub powrót do stacji dokującej.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba s9+
  • Stacja Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu
  • kabel zasilający
  • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
  • Dodatkowy filtr
  • Dodatkowa szczotka do narożników
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Polska instrukcja obsługi i szybki start
  • TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy


  Specyfikacja
  • Głośność - 65dcb
  • Wysokość - 9cm
  • Średnica - 32cm
  • Waga - 4,12kg + 4 kg (stacja Clean Base)
  • samoczynne opróżnianie zanieczyszczeń
  • Programowalny Harmonogram tygodniowy
  • Dirt Detect - system wykrywania zabrudzeń
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • technologia iAdapt 3.0 (adaptacja do warunków otoczenia)
  • Akumulator Li-Ion
  • Aplikacja przenośna iRobot Home
  • samoczynny powrót na stację ładującą
  • Wirtualna ściana
  • Wznawianie pracy po naładowaniu/opróżnieniu w miejscu, w którym robot przerwał

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba S9+ w języku polskim.


iRobot Roomba Combo J7+

iRobot Roomba Combo J7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo J7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo J7+
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:120 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, namierzający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, czujka ilości dozowanej wody, funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri;Inne:automatyczne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny dobór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dostosowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, sensory gwarantujące słuszne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:iRobot Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irobot.home;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/irobot-home/id1012014442;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 13.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:https://irobot.pl/pl/combo/515-irobot-roomba-combo-j7-plus-5060629989884.html;Kolor:czarno-srebrny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:8;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,31 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:dodatkowa nakładka czyszcząca z mikrofibry, dodatkowy filtr, płyn do mycia podłóg, kabel zasilania, stacja samooczyszczająca;Wysokość:8,7 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot r...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe granatowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, zaczyna nową serie „i7". Robot ma turbinę kreującą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na skażenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która zezwala na samoczynne opróżnianie pojemnika na skażenia. Odświeżona aplikacja proponuje wyraźnie więcej funkcji aniżeli w poprzednich latach. Linia i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany poprzez amerykańską firmę, znaczący choć nie przełomowy.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać iż efekt prezentowany poprzez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Przez producenta Samsung). Stacja posiada 2 funkcje, samoczynne ładowanie robota oraz opróżnianie brudu z pojemnika na skażenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały proces zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz wykonane poprzez iRobot – firma twierdzi że jeden worek gromadzi do 30 pojemników. Automatyczne opróżnianie pojemnika osiągalne jest dzięki unikatowej jego konstrukcji. Posiada on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w momencie dokowania zezwala na Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (poprzez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać że szczotki główne AeroForce i filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić żeby iRobot Roomba i7 utrzymywał skuteczny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  udoskonalona nawigacja optyczna iAdapt 3.0 że Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Automatyczny odkurzacz w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to wydajnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił aby iRobot w trakcie pracy kreujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swoim aktualnym położeniem. Użytkownik może dzisiaj nie tylko oglądać robota jak sprzątaw dodatku wybierać, którym pokójm ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje mającą znacznie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot kreuje mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Zezwala na to wyboru wnętrza które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje także możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania oraz włączenia robota. IRobot HOME kreuje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji skuteczność odkurzania robota sprzątającego w trakcie danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  konwencjonalny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej serii – w koszu na zanieczyszczenia. Specyficzne dla takiej współpracy podzespołów są nadzwyczajne efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny ale sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych linii robotów gwarantuje stabilną prace automatycznego odkurzacza który zapewnia znakomite efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to detektor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o większym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to precyzyjnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect świetnie sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia niejednokrotnie kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Ulepszona , a także położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył równocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji skażeń. Jest oparte on głównie na produktywnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania obszerniejszych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego samoczynnego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ efektywnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wytwarzane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, efektywnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Wydajne odkurzanie iRobot Roomba i7+ opiera się na pracy szczotek głównych są one niezwykle ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im świetne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania rewelacyjnie „rozczesuje" dywany, a także wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na obecność tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ w trakcie sprzątania stosuje specjalnie dostosowany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak aby wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium stosowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode posiada dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, zaczyna odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je zwiększając. Po ukończeniu cyklu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się znakomicie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ aby sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ wyposażony jest w typowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy robota.  Kosz na zanieczyszczenia

  szeroka zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek stwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. W koszach kolekcji i7 znajduje się także specjalny komponent odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja automatycznie pobiera zanieczyszczenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach serii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została istotnie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot oferuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zapewnia brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie ogranicza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion użytkowana w większości akumulatorów niedużego kalibru, wspaniale utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik posiada do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z dokładnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base zezwala na całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota i opróżniania pojemnika do czasu podmiany worka w stacji i konserwacji urządzenia. Poprawnie zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W sytuacji gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania procesu w celu dokończenia go.


  dane technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
  • wariant filtru: AeroForce
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja samoczynnego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


iRobot Roomba j7

iRobot Roomba j7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba j7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba j7
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba j7 w pełni nowa jakość sprzątania

  Wyobraź sobie idealnie odkurzone podłogi - bez konieczności poświęcania czasu i wysiłku temu nieprzyjemnemu obowiązkowi...

  Tak pewnie zaczyna się większość opisów robotów sprzątających, dowolnej producenta. W tym przypadku jednak jest to zupełna prawda. Oto najnowszy iRobot Roomba j7, który został wytwarzany specjalnie dla tych, którzy codziennie zmagają się z wiecznym bałaganem. To robot perfekcyjny do domów z dziećmi czy zwierzętami. Na ogół jednak Roomba j7 jest genialna dla Ciebie. Zapomnij o sprzątaniu - poważnie


  iRobot Roomba j7 sprzątanie nigdy nie było tak proste!

  Dlaczego iRobot Roomba j7 tak rewelacyjnie odkurza? Wszystko jest zasługą silnika, który zbierze wszystkie zabrudzenia nie tylko z paneli czy kafelków,choćby i grubych dywanów lub wykładzin. Robot proponuje nawet 10-krotnie pokaźniejszą moc ssania aniżeli miały poprzednie modele. Co to oznacza? Przed Roombą nie ukryją się żadne paprochy, okruchy, piach czy choćby rozsypana kasza. Dosłownie nic!

  Gumowe szczotki główne, które dostosowują się do Twojej podłogi

  Robot odkurzający Roomba j7 został wyekwipowany w dwie, współpracujące ze sobą, gumowe szczotki główne. Dopasowują się do kształtu podłogi, wydajność odkurzania wszędzie - na kafelkach czy drewnie, przy krawędziach dywanu czy innych, trudno przystępnych miejscach. Odkurzacz podciąga i opuszcza głowicę czyszczącą,zawsze znajdowała się ona tuż przy podłodze, dzięki temu nie pominie żadnego okrucha! znakomicie sprawdza się w przypadku sprzątania sierści zwierząt. Specjalna konstrukcja zapobiega zaplątywaniu się włosów wokół szczotek. To oznacza jeszcze mniej pracy dla Ciebie!


  Szczotki boczne, które wymiatają!

  iRobot Roomba j7 to odkurzacz ze szczotkami bocznymi, które wymiatają! Nie tylko w przenośni, ale i dosłownie! Długie włosie z tworzywa sztucznego zgarnia choćby najmniejsze zanieczyszczenia wprost pod głowicę czyszczącą. Dzięki czemu robot pozostawia gruntownie wysprzątane nawet narożniki pomieszczeń i inne, trudno dostępne miejsca.


  Nie tylko podłogi, lecz także powietrze

  Czy wiesz,w trakcie odkurzania, zabrudzenia i patogeny z podłogi wzbijają się w powietrze? Stanowią one realne zagrożenie, szczególnie dla alergików, dzieci i osób wrażliwych. Roomba proponuje widocznie więcej aniżeli tylko gruntowne odkurzanie! sprawny filtr AeroForce likwiduje ponad 99% alergenów, pyłków, bakterii i wirusów. Wychwytuje wszystko o wielkości powyżej 10 mikronów.


  Robot odkurzający iRobot Roomba, który dostosowuje się do Ciebie

  Do funkcji mapowania wnętrz i samodzielnego powracania do stacji dokującej jesteśmy już przyzwyczajeni. Roomba j7 idzie jednak o krok dalej! Plątający się pod nogami przewód? Rozrzucone dziecięce zabawki? A może przykra niespodzianka pozostawiona przez Twojego pupila? Dla iRobota to żadne wyzwanie!


  Odkurzacz automatyczny, który rozpoznaje przeszkody

  Roomba j7 jest wyposażona w kamerę wizyjną i system rozpoznawania przeszkód. Działa on w trybie rzeczywistym, dzięki czemu masz gwarancję, iż odkurzacz nie porwie niczego niechcianego z podłogi, niczego nie przestawi ani nie rozmaże nieprzyjemnych niespodziewanek, dokładając Ci pracy. Co więcej, wykona fotografie wszelkich problematycznych miejsc i prześle Ci ja na telefon! Samodzielnie możesz ustawić reguły progresywnania w danej sytuacji.


  Czujniki Dirt Detect dla lepszego sprzątania intensywnie zabrudzonych miejsc

  Tylko odkurzacze samoczynne od iRobot mogą poszczycić się funkcją wykrywania zabrudzeń Dirt Detect. Jak to działa? w trakcie sprzątania, Roomba j7 jest w stanie wykryć przy pomocy czujników, gdzie na podłodze jest więcej okruchów, piasku czy sierści. automatycznie zwiększy produktywność przez kilkukrotny przejazd i jeszcze dokładniejsze pokrycie odkurzanej powierzchni.

  Jedyne takie urządzenie, które wykrywa brud!

  Roomba j7 został wyposażony w czujniki Dirt Detect, które umożliwiają wykrywanie brudu na podłodze i skuteczniejsze sprzątanie na tych właśnie obszarach. Integracja z asystentem głosowym pozwala wysłać robota do sprzątania tam, gdzie jest on w danej chwili konieczny. Żadne opinie i zdania nie oddają progresywnia technologicznego tego urządzenia. Musisz przekonać się o tym samodzielnie!


  Skieruj Roombę tam, gdzie jest najistotniej potrzebna

  iRobot Roomba j7 wyprzedza technologicznie całą swoją konkurencję. Nie tylko uczy się Twoich nawyków, ale także rozkładu Twojego domu, a także zapamiętuje, które miejsca brudzą się na ogół. Rozsypane okruchy po przygotowaniu śniadania? Dla iRobota do żaden problem! Użyj asystenta głosowego, by skierować odkurzacz automatyczny do kuchni, a jeszcze dokładniej - pod blat kuchenny. Nie trzeba już nawet sięgać po smartfona. Wystarczy jedna komenda.


  Nie tylko reaguje w czasie rzeczywistym, lecz i wyprzedza powstawanie zabrudzeń

  Ten model robota sprzątającego jest jedynym, który nie tylko reaguje w czasie rzeczywistym,choćby przewiduje, gdzie powstaną zabrudzenia i w jakiej porze. Przede wszystkim po śniadaniu pozostają okruchy pod blatem kuchennym? Po spacerze z psem w korytarzu trzeba odkurzyć naniesiony piach? iRobot j7 zaproponuje Ci spersonalizowany harmonogram swej pracy. Im częściej korzystasz ze swego robota, tym lepiej i szybciej zwiąże się do Ciebie i Twojego trybu życia.


  Robot sprzątający, który zawsze wie, gdzie jest

  Roomba korzysta z domowej sieci Wi-Fi. Wysokiej jakości czujniki sprawdzają odległość od punktów dostępowych, a inteligentne algorytmy wyliczają precyzyjnie, w którym miejscu mieszkania odkurzacz się aktualnie znajduje. Zapomnij o długookresowych poszukiwaniach zaklinowanego robota sprzątającego. IRobot zawsze wróci do domu.

  Z Roombą można więcej!

  iRobot Roomba j7 akcentuje się nie tylko nieszablonową produktywnością sprzątania, lecz także wysoką funkcjonalnością pracy, bezpieczeństwem i prostotą używania.


  Poziom hałasu

  iRobot Roomba j7 nie jest głośniejszy od zwykłego odkurzacza, mimo wielokrotnie pokaźniejszej mocy ssącej. Możliwe jest także zmniejszenie poziomu natężenia dźwięku przez zmianę trybu sprzątania. Przystosuj Roombę do swych potrzeb!


  Sprzątnij cały dom

  Pojemny akumulator litowo-jonowy zagwarantuje szczególnie długą pracę urządzenia, choćby do 75 minut. W tym czasie Roomba bez trudu posprząta choćby znacznej powierzchni mieszkanie. A jeśli jej się to nie uda, powróci do stacji ładującej,by się naładować, po czym wznowi pracę w miejscu, w którym przerwała.

  Robot, który się uczy

  Każdy z nas ma pewien plan dnia i woli, gdy otoczenie dopasowuje się do niego. Wychodzisz do pracy o konkretnej godzinie, a po powrocie zabierasz się za przygotowywanie obiadu? A może przeważnie koło 20:00 wracasz ze spaceru z psem? iRobot Roomba j7 uczy się Twoich nawyków i zaproponuje Ci indywidualnie dopasowany plan sprzątania. Wracaj codziennie do czystego domu - bez konieczności ingerencji z Twojej strony.


  Wjedzie tam, gdzie inne odkurzacze nie dotrą

  iRobot Roomba j7 ma jedynie 8,5 cm wysokości. Progresywne rozwiązania techniczne umożliwiły jeszcze pokaźniejszą miniaturyzację udoskonalone rozmieszczenie elementów urządzenia. Tym samym, robot posprząta miejsca niedostępne dla innych odkurzaczy: pod łóżkiem, pod kanapą czy szafkami kuchennymi.


  dane technologiczne iRobot Roomba j7
  • Wysokość - 8,5 cm
  • Średnica - 34 cm
  • Waga - 3,4 kg
  • Akumulator Li-ion
  • Aplikacja przenośna iRobot Home
  • Mapowanie pomieszczeń - możliwość wyróznionia w aplikacji mobilnej posprzątania poszczególnego , a także stworzenia strefy zabronionej ( wirtualnej ściany )
  • Spersonalizowany harmonogram tygodniowy
  • Detekcja i weryfikacja przeszkód w aplikacji
  • Anti-Tangle- uniemożliwianie zaplątywaniu w kable
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynny powrót na stację
  • Rozpoznawanie i omijanie przeszkód
  • Wznawianie pracy po samoczynnym naładowaniu w miejscu, w którym robot sprzątający przerwał

  Zawartość zestawu iRobot Roomba j7
  • automatyczny odkurzacz iRobot Roomba j7
  • Stacja dokująca
  • przewód
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Akumulator Li-ion 2200mAh - w urządzeniu
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
  • GWARANCJA 3 LATA

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba j7 w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Lenovo. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba Combo J7

iRobot Roomba Combo J7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo J7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo J7
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas na Twój odpoczynek wyprodukowany, żeby radzić sobie w wyjątkowych warunkach Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ unika zagrożeń w postaci „niespodziewanek" pozostawionych poprzez zwierzęta czy przewodów od ładowarek.

  namierza je, korzystając z systemu nawigacji PrecisionVision. Uczy się jeszcze, jak nowoczesnać z takimi przeszkodami w przyszłości, przesyłając zdjęcie do użytkownika, który dzięki systemowi operacyjnemu iRobot OS może polecić robotowi, aby ominął przeszkodę lub posprzątał wokół niej.

  Odkurzanie z niezwykłą mocą Utrzymuje gruntowną czystość w domu dzięki 4-stopniowemu systemowi sprzątania. Łączy szczotkę boczną do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach z 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszelkich powierzchni, 10x obszerniejszą mocą ssącą, a także jedynym w swym rodzaju modułem mopującym.

  Możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące Zapomnij o odkurzaniu na długie miesiące dzięki stacji Clean Base® z funkcją automatycznego usuwania brudu, która zezwala na robotowi Roomba Combo® j7+ samodzielne opróżnianie swojego pojemnika nawet poprzez 60 dni.

  Nie pozwól, żeby bałagan pokrzyżował Twoje plany Dzięki zaawansowanej funkcji mapowania i zgodności z asystentami głosowymi, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ umożliwi Ci sprzątanie miejscowych zabrudzeń, gdy tylko się pojawią, poprzez wydanie polecenia głosowego.

  Tak inteligentny, iż przewiduje powstanie zabrudzeń żeby zapewnić produktywność sprzątania trafnie do Twoich potrzeb, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ rozpoznaje poszczególne wnętrza i pory dnia, w których powinien posprzątać (np.

  po śniadaniu w kuchni) i proponuje personalizowane harmonogramy. Reaguje w czasie rzeczywistym na otoczenie w domu Dzięki systemowi nawigacji PrecisionVision Roomba Combo® j7, jest jedynym robotem odkurzająco-mopującym na świecie, który rozpoznaje i identyfikuje ponad 80 typów obiektów, w tym nieczystości pozostawione poprzez zwierzęta domowe, przewody od ładowarek czy buty.

  Sprzątanie bez kiwnięcia palcem Rozumie więcej poleceń głosowych niż jakikolwiek inny robot sprzątający. Sparuj go z urządzeniami obsługującymi Alexę, Siri albo Asystenta Google i za pomocą komend głosowych, takich jak: "Tell Roomba Combo to vacuum and mop in front of the table", skieruj sobota do sprzątania określonego obszaru w Twoim domu.

  nowe funkcje dodawane automatycznie Nie musisz martwić się, iż funkcje Twojego robota Roomba Combo® j7+ staną się nieaktualne. A to dlatego, że został zaprojektowany tak,automatycznie pobierać najnowsze przystępne funkcje.

  Zawartość zestawu W komplecie znajduje się: - Stacja ładująco-opróżniająca, - Nakładka mopująca, - Filtr, - Szczotka boczna, - kabel zasilający, - Instrukcja obsługi w języku polskim, - Karta gwarancyjna.

  sprawdź WIĘCEJ...


iRobot Roomba Combo R113840

iRobot Roomba Combo R113840 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo R113840 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo R113840
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo efektywnie eliminuje kurz, brud i skażenia z powierzchni twardych i dywanów przy użyciu szczotki głównej w zarysie litery V, 2 szczotek do sprzątania przy krawędziach oraz szerokiej siły ssącej. Szczotki do sprzątania przy krawędziach usuwają kurz i brud wzdłuż ścian i w narożnikach.

iRobot Braava jeT m6

iRobot Braava jeT m6 Najniższa Cena Online

iRobot Braava jeT m6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Braava jeT m6
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najlepszy robot mopujący z skrupulatnym spryskiwaczem Braava Jet m6 robot mopujący IROBOT, efektywnie eliminuje lepkie plamy, odporne zabrudzenia i kuchenny tłuszcz. Precyzyjny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, podczas gdy nakładki Braava Jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia.

  Kierunkowe rozpylanie wody pozwala usuwać brud, plamy i lepkie zanieczyszczenia. Pokaźniejsze nakładki pokrywają pokaźniejszą powierzchnię za każdym przejazdem, dzięki temu Braava Jet m6 sprząta obszerniejsze powierzchnie w krótszym czasie.

  Dwa tryby pracy: na sucho i na mokro • Mopowanie – nakładki do pracy na mokro zawierają chłonne włókna, które pomagają w usuwaniu lepkich skażeń, brudu i tłuszczu kuchennego. • Zamiatanie – nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do zbierania brudu, kurzu i sierści zwierząt.

  Nawigacja vSLAM Podobnie jak roboty odkurzające Roomba s9 + i i7 +, Braava Jet m6 wykorzystuje system nawigacji iAdapt® 3.0 z technikami vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping, by poznać plan domu, dając użytkownikom pełną kontrolę nad wyborem, które wnętrza są sprzątane i kiedy.

  Sprząta podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala robotowi mopującemu Braava Jet m6 sprzątać pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Inteligentne Mapy Imprint Robot mopujący Braava Jet m6 wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ aby poznać plan domu i określić najlepszy sposób na sprzątnięcie każdego pomieszczenia.

  Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota Braava Jet m6 do pracy lub zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego lub kilku określonych pomieszczeń. Braava Jet m6 rozpoznaje przeszkody na swej drodze zanim spryska powierzchnię, chroniąc w ten sposób meble, dywany i ściany.

  Dzięki łączności Wi-Fi, Braava Jet m6 zezwala na dostosowanie preferencji sprzątania przy pomocy aplikacji IROBOT HOME lub rozpoczęcie pracy za pomocą komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa lub Google Assistant.

  technika Imprint Link Wykorzystując technologię Imprint™ Link, robot mopujący IROBOT Braava Jet m6 koordynuje swoją pracę z nowymi robotami odkurzającymi IROBOT Roomba i7/i7+/s9+ dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie automatycznie robot mopujący zaczyna pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika. Większa wydajność sprzątania Dzięki niskoprofilowej konstrukcji, Braava Jet m6 sprząta w trudno przystępnych miejscach, takich jak narożniki, w obrębie toalet i pod szafkami.

  Czyści wszystkie rodzaje podłóg twardych: pracuje na wszystkich rodzajach podłóg twardych takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety. Prosty w użyciu starczy wlać wodę. Żeby uzyskać długofalowy, świeży zapach, użyj środka do mycia podłóg Braava Jet.

  • Krok 1: załóż odpowiednią nakładkę • Krok 2: uzupełnij zbiornik wodą • Krok 3: naciśnij CLEAN na robocie...


iRobot Roomba i6

iRobot Roomba i6 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi Inteligentniejszy sposób na sprzątanie Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi perfekcyjnie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego typu powierzchni w Twoim domu - zarówno twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  wyekwipowany jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x większej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach i 2 gumowych szczotek głównych do wszelkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  Grunt to gruntowne odkurzanie Wykorzystując specyficzną inteligencję wyprodukowaną wyłącznie na zapotrzebowania sprzętów producenta iRobot, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi uczy się układu Twojego domu,starannie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem.

  Samodzielnie skierujesz go także w określone miejsca, jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego albo przy użyciu aplikacji. Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba i6 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, nowoczesne czujniki i technikę Dirt Detect, by Twoje podłogi zawsze lśniły czystością.

  Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba i6 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba wykorzystuje zaawansowaną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba i robota mopującego Braava jet m6.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie, po skończonej pracy, Braava początkuje mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. Im częściej używasz robota, tym lepiej sprząta.

  Roomba i6 pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy oraz zasugeruje uzupełniające sprzątanie w okresie pylenia roślin albo linienia zwierząt domowych. Moc, precyzja i efektywność Aby skutecznie wyręczyć Cię w sprzątaniu, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi wykorzystuje efektywny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x pokaźniejszą moc ssącą (w porównaniu z modelami Roomba serii 600), 2 gumowe szczotki główne oraz szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot przypasuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, iż poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. Stylowy design, pełna funkcjonalność Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu.

  Symbolizując nowoczesność i dbałość gospodarza o porządek, przyciągnie wzrok odwiedzających. Firma iRobot gwarantuje przystępność oryginalnych części i akcesoriów do swych robotów. Dzięki możliwości zamiany części eksploatacyjnych, takich jak szczotki czy filtry, robot będzie gruntownie odkurzał Twoje podłogi przez długie lata.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe Trotec. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba i3+ samoczynny odkurzacz nadzwyczajny do każdego domu

  iRobot Roomba i3+, mimo użytkowania nad wyraz innowacyjnej technice, jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Pokieruje użytkownikiem tak,proces sprzątania był trafny i jak najdokładniejszy. Optyczne i akustyczne czujniki wysokości, a także obrysu wnętrza zabezpieczą samoczynny odkurzacz przed przypadkowym spadkiem ze schodów. Urządzenie wykryje zamknięte drzwi jako tymczasową przeszkodę i przy najbliższej okazji ponowi próbę wysprzątania pomieszczenia. To robot sprzątający nieprzeciętny dla osób, które cenią swoje bezpieczeństwo. Wysokie standardy szyfrowania przesyłanych danych między urządzeniem, a aplikacją zapewniają komfort i poczucie pewności przy korzystaniu z Roomby i3+ na odległość.

  Clean Base - stacja z funkcją
  automatycznego usuwania brudu

  Wraz z iRobot Roomba i3+ dostajemy drugi specyficzny, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca Clean Base. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy oraz opróżnia pojemnik z brudem. Zanieczyszczenia automatycznie trafiają do szczelnego 4-wartswowego materiałowego worka, który znajduje się wewnątrz stacji, o konieczności jego zamiany przypomina aplikacja iRobot HOME oraz podświetlana kontrolka.

  Worki na brud AllergenLock

  Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości, automatycznie się zamyka w trakcie usuwania go ze stacji dokującej. Stacja starannie likwiduje cały brud z kosza i nie pozostawia we wnętrzu żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swojego pojemnika na skażenia, iRobot Roomba i3+ może posprzątać obszerniejszą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w chwili zapełniania swojego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej lub doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak by dokończyć cykl posprzątania całego metrażu.


  pionierski Desing

  Masz dość błyszczących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3+. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym tkaninę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców, a także gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura pozwala na jednostajniejszy chwyt samoczynnego odkurzacza. IRobot Roomba i3+, to nowoczesny robot sprzątający, dzięki któremu będziesz cieszyć się czystymi podłogami w całym domu. Istotnie intuicyjna i prosta obsługa zezwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to potrzebne.

  Urządzenie w górnej części obudowy wyekwipowane jest w trzy przyciski:

  • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
  • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
  • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


  Inteligentne sprzątanie

  Mimo braku wyposażenia w standardową nawigacje vSlam ( kamera ), automatyczny odkurzacz iRobot Roomba i3+ ma nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wyróznioną poprzez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii podczas odkurzania, Roomba i3+ powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie zapoczątkuje sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

  iRobot Roomba i3+ nie buduje i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co w wyniku czego przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszystkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie lub za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie lub za pośrednictwem telefonu oferuje także włączenie funkcji SPOT. Robota luźno można przenosić między piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, wystarczy wcisnąć CLEAN i automatyczny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


  Potrójny system sprzątania AeroForce

  standardowy dla robota sprzątającego iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w przypadku, każdej poprzedniej serii w koszu na zanieczyszczenia.

  Robot sprzątający zaopatrzony jest w dwie gumowe szczotki, które zapewniają wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które ograniczają sprawność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dopasowuje się do powierzchni. Nieistotne, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3+ dostosowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, gwarantując maksimum skrupulatności.

  Potrójny system AeroForce powoduje, że 3-ramienna szczotka boczna wygarnia skażenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym skażenia zasysane są do pojemnika na śmieci.

  Cliff Detect - czujniki spadku

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3+ są te odpowiedzialne za niwelowanie ryzyka upadku automatycznego odkurzacza ze schodów czy też innych krawędzi.

  Dzięki nim bezpieczeństwo oraz dokładność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba i3+ obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

  • Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. W głównej mierze stosuje się daną funkcję w przypadku, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak aby Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

  Więcej informacji wyszukasz w opisie towaru: Wirtualna ściana Dual Mode


  DirtDetect – intensywne czyszczenie
  bardziej zanieczyszczonych miejsc

  Robot sprzątający przy pomocy czujników akustycznych potrafi wyróżnić miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki czemu dostajemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta świetnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie skażenia gromadzą się widocznie łatwiej. IRobot Roomba i3+ wyłapuje miejsca szczególnie eksploatowane i zwiększa w nich intensywność odkurzania.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie marnując nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji mobilne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalne włączenia robota;
  • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
  • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
  • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

  Mimo, iż iRobot Roomba i3+ nie buduje i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni podczas jego przejazdu i miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


  technologia Imprint Link - Duet
  z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, aby odkurzać, a następnie myć samoczynnie w wspaniałej kolejności. Gwarantuje komunikację pomiędzy robotami,samoczynnie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava zaczyna proces mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie osiągalne jest na dodatek wyodrębnionie poszczególnego wnętrza do posprzątania.


  Google Assistant i Amazon Alexa

  iRobot Roomba i3+ możemy także podłączyć do Amazon Alexa lub Google Assistant za pośrednictwem optymalnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu albo innego kompatybilnego urządzenia, żeby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


  Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

  iRobot Roomba i3+ wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które dostępne są w aplikacji iRobot Home i środowisku iRobot Genius. Oparte o sztuczną inteligencję rozwiązanie, umożliwia automatycznemu odkurzaczowi rekomendowanie w aplikacji mobilnej iRobot HOME stosownych rozwiązań w oparciu o informacje z wytwarzanych cykli sprzątania, a także nawyki domowników. Przykładowo będą to rekomendowane harmonogramy sprzątania, w oparciu o wytworzone już cykle pracy, czy sugestie wykonywania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

  Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one przystępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są poprzez platformę iRobot Genius oraz aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3+ może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot zapoczątkuje cykl odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


  Funkcja SPOT

  Polega na jednorazowym krótkim zadaniu. samoczynny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie za każdym razem pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego też ta opcja może być nad wyraz konieczna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


  Filtr powietrza

  producent w dbałości o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3+ w filtr umieszczony w koszu na skażenia blisko silnika. Filtr powietrza lokalizuje, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej niż 10 mikronów, dzięki temu obniża ilość alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3+ jest nadzwyczajnym wyborem dla rodzin z dziećmi, entuzjastów zwierząt, czy alergików. Dlatego nad wyraz ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na skażenia, a także jego podmiana w momencie wyeksploatowania.


  Akumulator Li-ion iRobot

  iRobot Roomba i3+ wyekwipowany jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o obszerności 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni przez około 75min. w chwili wyczerpania się energii, automatyczny odkurzacz wróci na stacje dokującą, żeby się doładować, po czym samoczynnie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym procesu sprzątania wszystkich pomieszczeń, Roomba i3+ wróci automatycznie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba i3+
  • Stacja ładująca Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki AllergenLock
  • kabel
  • Dodatkowy filtr
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • 3-lenia bezpłatnA GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Czas pracy - 75min.
  • pojemność zbiornika na kurz - 0.4l.
  • Poziom hałasu - 69db.
  • Wysokość - 9,5cm.
  • Średnica - 33,5cm.
  • Waga - 3,2kg.
  • Waga stacji Clean Base - 4,3kg.
  • rozmiary stacji Clean Base - 31cm. X 39cm. X 48,5cm.
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Możliwość wykorzystywania Wirtualnych Ścian Dual Mode
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator Li-Ion 1800mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba i3+ w języku polskim.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy iRobot opinie,
 • dobre odkurzacze domowe iRobot cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami iRobot,
 • odkurzacze domowe iRobot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe iRobot, odkurzacz domowy iRobot cena, opinie o odkurzaczach domowych iRobot, ranking odkurzaczy domowych iRobot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *