Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 800 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy do 800 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 800 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 800 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 800 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600)

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600) Najniższa Cena Online

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 sprawia, że sprzątanie staje się prędkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz dokładnie zbiera zanieczyszczenia nawet te najmniejsze, wielkości mikrona. Przy pomocy wyświetlacza LED masz dostęp do takich informacji jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zagwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED usprawnia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka konstrukcja z włókna węglowego pozwala na komfortowe czyszczenie choćby trudno przystępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyekwipowany w najnowszy silnik marki Dreame SPACE 5.0 Smart, który znamionuje się wysoką produktywnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i likwiduje zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najlepsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie marnotrawiąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zastosowaniu udoskonalonej technice. Bateria jest broniona, dzięki technice Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu sprawia, że praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne dobranie siły ssania

  Urządzenie samoczynny tryb pracy, dzięki temu lokalizuje nawet najmniejsze skażenia i samoczynnie dostosowuje moc ssania, uzyskując bardziej sprawne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz akcentuje się dodatkowo bardzo prędkim czasem reakcji i namierza zanieczyszczenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy rodzaj powierzchni, zbiera kurz i inne zanieczyszczenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania rozszerza na dywanach, wnikając w jego włókna.

  funkcjonalna konstrukcja

  Dreame zadbało o to,stosowanie T30 było jak najbardziej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki czemu odkurzanie na wysokościach nie sprawi obszerniejszego problemu. Zarys urządzenia i jego użyteczna konstrukcja, umożliwiają wygodne odkurzanie przestrzeni pod meblami, a załączone akcesoria rozszerzają zakres zastosowań. W dodatku przycisk blokady elektrycznej pozwala na włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki czemu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom załączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Sprężyste narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych albo klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w znacznym stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o sporo łatwiejsze. Obszerniejsza średnica ssawki, a także jej lepsze zakończenie efektywnie zapobiega zaplątywaniu się włosów niedługiej i przeciętnej długości. Natomiast, kompozycja w profilu litery V gromadzi dłuższe włosy i likwiduje je bardziej skutecznie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 wyposażono w wymienny akumulator litowo-jonowy, który posiada czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało zaopatrzone w 3 tryby pracy. W trakcie trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia poprzez 90 minut czyszcząc, na przykład, większy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co starczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo spełni oczekiwania w trakcie sprzątania auta.

  eliminuje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz efektywnie eliminuje 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% skażeń i alergenów o wymiarze 0.3 mikrona i uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 ma inteligentny wyświetlacz HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy albo siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki temu możesz kontrolować wydajność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, żeby uniknąć nieoczekiwanego rozładowania baterii.

  Przemyślany i progresywny design

  T30 to urządzenie bardzo proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego wykorzystania, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych elementów. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się w dodatku obawiać o niepoprawne zamontowanie części urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zastosowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 uwydatnia się nowoczesnym designem, a szary odcień nadaje wyszukanego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w profilu litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • elastyczne narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • objętość baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6722/01 SpeedPro 18V szybkość i skrupulatne odkurzanie, nawet trudno przystępnych miejsc Bezprzewodowy odkurzacz Philips 5000 zezwala na szybkie i skrupulatne odkurzanie. Jest wyekwipowany w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na skrupulatne zbieranie skażeń, choćby w trudno przystępnych miejscach — przy ścianach, meblach i w narożnikach.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty parametry konstrukcyjne: 2 w 1 Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 Silnik PowerBlade technika PowerCyclone 7 Zmywalny filtr pojemność pojemnika na kurz: 0,4l Stacja dokująca montowana lokalizuje do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym i sprawnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od typu podłogi, choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia prędkości dobrane do zróżnicowanych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia szybkości dopasowane do przeróżnych typów podłogi i skażeń. Akumulatory litowo-jonowe 18 V umożliwiają sprzątanie przez 30 minut Dzięki efektywnym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 30 minut pracy w trybie normalnym i 15 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są stanowczo proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i łatwo nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o znacznej szybkości Silnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą prędkość, sprawną pracę i dokładne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką wydajność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zapewnia wysoką wydajność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, zapewniając silny przepływ powietrza i długookresowe działanie.

  SPECYFIKACJA technicznA Projekt właściwości konstrukcyjne: 2 w 1 Kolor: Głęboka czerń produktywność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 poręczność Uchwyt: Góra strony wariant kółek: Gumowe Nasadki i akcesoria typowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w komplecie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Masa i wymiary Waga towaru: 2,43 kg Filtry objętość pojemnika na kurz: 0,4 l Filtr silnika: Zmywalny filtr*

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Bissell. Ranking TOP10 modeli

Electrolux Odkurzacz eusc64-eb

Electrolux Odkurzacz eusc64-eb Najniższa Cena Online

Electrolux Odkurzacz eusc64-eb - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux Odkurzacz eusc64-eb
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Electrolux New Ultra Silencer EUSC64-EB 68 dB Odkurzacz o mocy max. 700 W, regulacja mocy, miękkie zderzaki, zintegrowane uchwyty, głośnośc 68 dB, wskaźnik zapełnienia worka, zasięg pracy 12m.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry Poziom hałasu [dB]: 68 Moc nominalna [W]: 600 Moc maksymalna [W]: 700 Waga netto [kg]: 7,7 Zasięg działania [m]: 12 Długość przewodu [m]: 9 Kolor: Czarny Ssawki: DustPro Rury: teleskopowa, stal szlachetna, 32 mm Relaksująco ciche odkurzanie Cichy jak szept odkurzacz tworzony z myślą o wyjątkowych efektach starannego odkurzania Gwarancja cichego działania, kiedykolwiek zechcesz Odkurzaj o dowolnej porze, nie zakłócając spokoju innych osób w otoczeniu.

  Odkurzacz UltraSilencer/VX8 pracuje niezwykle cicho jednocześnie podczas odkurzania twardych podłóg, jak i dywanów. System Motion Control™: stworzony, by dotrzymywać Ci kroku System Motion Control™ umożliwia bezproblemowe przemieszczanie się między pokojami, gwarantując stabilność, płynność skrętów i dynamiczną jazdę odkurzacza.

  długotrwałe wydajne odkurzanie bez zapychania dzięki optymalizacji worka S-Bag Nasze worki S-bag zostały zaprojektowane, żeby napełniać się w równomierny sposób, dzięki temu zezwalają na dłuższe odkurzanie bez utraty siły ssania System Multi-room™ — 12-metrowy zasięg, żeby dotrzeć do każdego zakątka Odkurzacz ma lekką konstrukcję i prosto omija meble i inne przeszkody.

  12-metrowy zasięg likwiduje potrzebę częstej zmiany gniazdka Zmywalny filtr Zmywalny filtr Hygiene starczy przepłukać pod bieżącą wodą. Odkurzacze workowe Poznaj mocne strony odkurzaczy workowych Electrolux.

  Przekonaj się, jakie są zalety wykorzystywania worków S-Bag. SPECYFIKACJA technicznA Funkcje Odkurzacz z workiem S-bag: S-bag to charakterystycznY worek na kurz, to takie proste – po prostu zapamiętaj s-bag®! Elektroniczny wskaźnik zapełnienia worka Zintegrowane uchwyty: dwa uchwyty ułatwiające przechowywanie.

  Ruchoma rączka, ułatwiająca przenoszenie Regulacja mocy pozwala wybrać odpowiedni poziom, żeby oszczędzać energię i jak najmniej hałasować. Miękkie koła: tłumią hałas, bronią podłogę, a także zapewniają łatwe i wygodne manewrowanie odkurzaczem.

  Rura dwuczęściowa: rozłączana rura, która upraszcza przechowywanie odkurzacza. Miękkie zderzaki prosto obracające się koła: z metalowym mocowaniem sprawiają, że odkurzacz prosto podąża za Tobą. Komfortowe uchwyty do przenoszenia pionowego i poziomego Ssawka do parkietu klasyczny worek s-bag Specyfikacja skuteczność zbieranie kurzu - parkiet [%]: 112.1 wydajność zbierania kurzu - dywan (%): 79.9 Poziom hałasu [dB] (A) (IEC 60704-3): 68 Zasięg działania [m]: 12 objętość worka [l]: 3,5 Funkcja Auto: nie Maks.

  przepływ powietrza: 26 Wskaźnik zapełnienia worka: mechaniczny Funkcja parkowania: pion + poziom Moc ssania [W]: 122 Instalacja Ssawki: DustPro Ssawka do parkietu: Parketto Pro Moc czyszczenia: 5.98 Akcesoria uzupełniające: brak Ssawka turbo: tak Niezintergowane akcesoria: 2w1, uchwyt na dopełniające akcesoria, ssawka do szczelin Zintegrowane akcesoria: brak Akcesoria: brak typ worka: s-bag klasyczny o wielkiej wydajności Filtr wylotowy: zmywalny filtr Hygienie 12 Rękojeść: standardowa z zaworem powietrznym i z zaczepem na akcesoria Długość przewodu [m]: 9 wymiary WxSzxG [mm]: 266x308x402 Rozmieszczenie zintegrowanych akcesoriów: uchwyt na rączce Ssawka z oświetleniem LED: nie Rury: teleskopowa, stal szlachetna, 32 mm Filtr silnika: podstawowy Zwijacz kabla: tak Waga netto [kg]: 7,7 liczba worków w zestawie: 1+0 Wąż: cylindryczny Kółka tylne: miękkie z nakładkami Kółka przednie: 1, wielokierunkowe Uchwyt: 1 z przodu + 1 na górze Szerokość [mm]: 308 Wysokość [mm]: 266 Zużycie energii Roczne zużycie energii (średnie) [kWh]: 25,2 Moc nominalna [W]: 600 Moc maksymalna [W]: 700 informacje technologiczne Kod towaru (PNC): 900 258 516 Kolor: czarny Plastik z recyklingu użyty do produkcji [%]: 0 wyświetlacz elektroniczny: nie wariant: New Ultra Silencer Wskaźnik filtra: nie Regulacja mocy: Slider Zdalne sterowanie: nie Funkcja delikatnego startu: tak technologia: workowy Regulacja mocy: tak Model: EUSC64-EB Ssawki: DustPro uzupełniające ssawki: Parketto Pro


Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735)

Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch BBH32101 Odkurzacz pionowy 2 w 1 zaopatrzony w akumulator litowo-jonowy pozwalający na 50 min pracy bezprzewodowej. Czas ładowania wynosi około 4 - 5 godzin. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny.

  W pakiecie znajduje się szczotka 2w1, ssawka szczelinowa teleskopowa oraz elektroszczotka. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowejElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiSchowek na akcesoria w obudowie dla pokaźniejszej rozciągliwości i wygody przy rutynowym odkurzaniu.Teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz wymiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mmDominującytowaru: Ciemna nocIlość poziomów mocy: 2 Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Zawsze pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to luźno odkurzysz rogi nawet przy suficie. Szczotka 2w1 ma dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni i drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu pokrywy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Prosto odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, jeszcze meble tapicerowane, a nawet sufit.

  swobodnie dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest idealny do odkurzania w samochodzie. Maksymalnie wszechstronny.komfortowe rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, wyposażonym w elektroszczotkę, szybko odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można prosto wyjąć i wygodnie odkurzyć meble i tapicerkę. Z łatwością nim odkurzysz w dodatku okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest za każdym razem pod rękę wtedy, kiedy go potrzebujesz. Prosty do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy prosto postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci nadaje się. Samostojący kompozycja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy niedługich przerw podczas sprzątania.

  Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka skuteczność.mnóstwo odkurzaczy traci prędko moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Efektywny system RobustAir zagwarantuje wysoką wydajność dzięki zachowaniu stosownego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu.

  To sprawia, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Proste czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną produktywność.

  SkutecznośćWygodny, prędki i precyzyjny. Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla obszerniejszej elastyczności i wygody przy rutynowym odkurzaniu.Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej wydajności i niedługiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki Komfort Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki niezwykle giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla nietrudnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 50 min Ssawka kombi 2w1: szczotka mała / ssawka do tapicerki Teleskopowa ssawka szczelinowa Pojemnik na kurz rozmiar L Czas ładowania: 4-5 godzin dane techniczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 21,6 VMaksymalny czas pracy (min.): 50 minWymiary i waga:Wysokość: 1150 mmGłębokość: 180 mmSzerokość: 265 mmCiężar: 3 kg


Dreame T10

Dreame T10 Najniższa Cena Online

Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dreame T10
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego potrzebujesz

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 eksponuje się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą choćby 20 000 Pa i lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w używaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci dokładnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zapewnia niesamowitą sprawność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  oszałamiająca sprawność

  Urządzenie wspaniale sprawdza się w walce z nawet najbardziej uciążliwymi skażeniami. Jego sprawny silnik może pracować z szybkością do 100 000 obrotów na minutę, gwarantując ogromną moc ssącą. Dzięki czemu ekspresowo likwiduje zabrudzenia. Na zwiększoną skuteczność T10 wpływają też jego skrócony tunel aerodynamiczny, zaawansowana technika chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w kształcie litery V fantastycznie czyści każdy rodzaj powierzchni. Skutecznie odkurzy jednocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Uwydatnia sięergonomiczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 genialnie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  pakiet praktycznych akcesoriów

  Do zestawu załączono również szereg akcesoriów, które pokaźnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 sprawdzi się na nierównych, minimalnych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców pozwala na eliminację alergenów takich jak roztocza. Ponadto, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz dodatkowo wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - bez wątpienia nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o obszerności 2500 mAh gwarantuje nawet 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest dostępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,komfortowo odkurzać podłogi o łącznej powierzchni nawet 240 m2. Możesz także dokupić specjalną bazę ładującą, która umożliwia ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i przystępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy ekspresowo zmienisz przy pomocy umieszczonego w przystępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje również tryb bezustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz zagwarantuje niemal 100% produktywność czyszczenia dzięki ulepszonej, 5-stopniowej filtracji. Komponenty filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 efektywnie likwiduje kurz i choćby 99,9% roztoczy, zezwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przyjazne dla zdrowia miejsce. To powoduje,rewelacyjnie nadaje się w dodatku dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania zwiększa skuteczność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort wykorzystywania

  Dzięki lekkiej wadze i praktycznej konstrukcji odkurzacz jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i komfortowe, prosto go także podniesiesz, żeby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, że zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W komplecie wynajdziesz również specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • objętość zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Odkurzacz DEERMA VC20 (6955578031878)

Odkurzacz DEERMA VC20 (6955578031878) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Princess. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz DEERMA VC20 (6955578031878) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA VC20 (6955578031878)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC20 Pro

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

  Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został wyekwipowany w lepszy, bezszczotkowy silnik, który zagwarantuje mu zwiększoną produktywność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa sprawia,świetnie radzi sobie z nawet najszczególniej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Prosty i komfortowy w obsłudze, możesz go stosować również jako odkurzacz ręczny. Na dodatek, przy pomocy wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek precyzyjnie posprzątasz każdy kąt.

  Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

  Jedno urządzenie starczy, żeby kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro zezwala na odkurzanie i mycie zróżnicowanego typu powierzchni i realizowanie obu tych czynności jednocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić niemało czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez obszerniejszego wysiłku sprawisz, że Twoje podłogi będą lśnić czystością!

  Pożegnaj plamy i bakterie

  Zbiornik na wodę ma pojemność aż 400 ml. VC20Pro spełni oczekiwania zatem równocześnie w niewielkich, jak i obszernych mieszkaniach. Korzystając z urządzenia, nie musisz także obawiać się zacieków. Przepływ wody jest stale kontrolowany, dzięki czemu poziom nawilżenia utrzymuje się na adekwatnym poziomie, a ryzyko przeciekania zostało zmniejszone do minimum. Do zbiornika możesz również dodać preparat dezynfekujący, żeby pozbyć się z podłogi bakterii i innych zarazków. Produkowany z włókna mop wspaniale wchłania wodę i zapewnia precyzyjne, równomierne mycie.

  bezusterkowe odkurzanie

  Urządzenie zostało wyposażone w wydajny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło powiększyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, sprawia, że VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Ekspresowo eliminuje kurz, okruchy, niepokaźne śmieci, sierść, a choćby włosy.

  perfekcyjnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - zezwala na wygodne i staranne sprzątanie też pod meblami lub w rogach pomieszczeń. Wyekwipowana w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę - starannie zbiera wszystkie odpady, czyszcząc każdy centymetr podłogi. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, żeby nie plątały się w nią włosy - już nie musisz tracić wielu cennych minut na jej czyszczenie!

  Kompleksowo dbaj o porządek dzięki dodatkowym szczotkom w pakiecie

  W komplecie wyszukasz także inne, równie przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 zezwala na odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na skrupulatne sprzątanie nierównych powierzchni - na przykład klawiatury laptopa. Niewielka, trójkątna szczotka nadaje się natomiast do czyszczenia przeróżnego rodzaju mebli i tworzyw. Za jej pomocą odkurzysz między innymi kanapę, łóżko lub blat.

  Odkurzaj tak długo, jak Ci trzeba

  Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator zagwarantuje choćby 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc precyzyjnie posprzątać cały dom. Co jeszcze sprawia, że urządzenie jest tak skuteczne? nowoczesny system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego adekwatne działanie.

  Oddychaj czystym powietrzem

  przy pomocy VC20Pro zamienisz swój dom w czyste, przyjazne dla zdrowia miejsce. Zezwala na to produktywny system filtracji. Składa się na niego między innymi filtr HEPA, który zatrzymuje choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do zaopatrzonego w filtr cykloniczny zbiornika o obszerności 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Starczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! jednocześnie elementy filtra, jak i pojemnik na kurz możesz umyć pod bieżącą wodą. Z Deerma zadbasz nie tylko o porządek, ale też o swoje zdrowie!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzanie może być przyjemne! VC20Pro nie waży zbyt sporo, więc prosto go podniesiesz i odkurzysz sufit albo półki. Aby zdemontować zbiornik na wodę, nie musisz się nawet schylać! starczy, iż naciśniesz umieszczony wdostępnym miejscu przełącznik nożny. Urządzenie możesz też w bajecznie prosty sposób przekształcić w wygodny w użyciu odkurzacz ręczny. Bezprzewodowa kompozycja VC20Pro powoduje, iż z powodzeniem użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz: na piętrze, w garażu, a choćby w samochodzie! Nic nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów.

  Nagrodzony design

  Co jeszcze uwydatnia VC20Pro? Jedyny w swoim typu, przyciągający wzrok, postępowy styl! Połączenie czerni i granatu nadaje urządzeniu wyjątkowo wytworny charakter, który na dodatek podkreślają szczegóły w odcieniu różowego złota. Specyficzne wzornictwo odkurzacza zostało docenione nagrodami Red Dot Design Award i K-Design Award - dzisiaj może ozdobić również Twój dom!

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Nazwa: Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  • Model: VC20 Pro
  • Moc znamionowa: 220 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Siła ssania: 7 kPa (tryb charakterystyczny)/17 kPa (tryb wysokiej mocy)
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l
  • Waga netto: 2,3 kg
  • Czas ładowania: Ok. 3 h
  • Poziom głośności: ≤84 dB (A)
  • Czas pracy: Ok. 50 minut (tryb standardowy)/20 minut (tryb wysokiej mocy)
  • Materiał: ABS/PC
  • rozmiary: 240x210x1180 mm
  • Poj. Zbiornika na wodę: 400 ml

Odkurzacz piorący gbp 20 marki Lavor

Odkurzacz piorący gbp 20 marki Lavor Najniższa Cena Online

Odkurzacz piorący gbp 20 marki Lavor - opis i dane techniczne

Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9

Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus 25,2V 3 tryby Sprzątaj jeszcze bardziej skutecznie dzięki odkurzaczowi Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus. Zupełnie nowy pakiet szczotek, wysoka moc pracy i spora objętość baterii pozwoli Ci jeszcze lepiej dbać o porządek.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 (ręczny i pionowy) objętość baterii: 2500 mAh Czas pracy: Do 35 min Czas ładowania: Ok. 3,5h typ filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, kanon, Turbo objętość zbiornika: 600 ml niezawodna moc czyszczenia gwarantująca szybkie likwidowanie kurzu wyekwipowany w wysokoobrotowy silnik o prędkości 100 000 obrotów na minutę gwarantuje moc maks.

  120 AW, która pozwala z łatwością wciągać niewiele znaczący pył, okruchy, sierść i inne skażenia z podłogi i zagwarantuje idealną pracę podczas codziennego sprzątania. Szczotka do podłóg o wysokim momencie obrotowym zaimplementowany wysokoobrotowy silnik elektryczny w połączeniu ze szczotką w profilu litery V zezwala na dogłębne czyszczenie wykładziny w salonie i przestrzeni między panelami.

  oryginalna kompozycja kółek prowadzących pozwala na odkurzaczowi płynne poruszanie się po wykładzinie, zwiększając efektywność czyszczenia. Obsługuje regulację 3 trybów, zapewniając skuteczne codzienne sprzątanie Korzystaj z trybu Eco by utrzymać długi czas pracy baterii, trybu charakterystycznego do codziennego sprzątania i trybu obfitej mocy przy bardziej wymagających porządkach Szczotka przeciw roztoczom Szczotka przeciw roztoczom sprawnie eliminuje roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, zapewniając czyste mikrośrodowisko w domu Ssawka 2-w-1 do czyszczenia wąskich przestrzeni Wąska i sprężysta ssawka jest dostosowana do wąskich otworów i przestrzeni, dzięki temu ułatwia sprzątanie na dodatek w trudno przystępnych miejscach w domu, a także sprzątanie w samochodzie.

  12-stożkowy separator cyklonowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus zaopatrzony jest w 12-stożkowy separator cyklonowy, który buduje konkretną siłę odśrodkową poprzez cyklonowy przepływ powietrza, sprawnie spychając pokaźne cząsteczki na dół pojemnika i na skutek czego zapewniając płynny przepływ powietrza i powiększając wydajność filtra.

  wyjątkowo długi czas pracy baterii zastosowana pojemna bateria 2500 mAh* usprawnia codzienne używanie. Czas rozładowywania akumulatora podczas używania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥ 60 minut a przy używaniu szczotki podłogowej - ≥ 35 minut zamiana baterii za kliknięciem jednego przycisku kompozycja umożliwiająca wymianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku.* szczególnie spory pojemnik na kurz 600 ml z konstrukcją umożliwiającą wyjmowanie szczególnie wielki pojemnik na kurz o objętości 600 ml niweluje konieczność częstego opróżniania pojemnika podczas sprzątania.

  Przycisk zwalniania „na jedno kliknięcie" umożliwia wyjęcie pojemnika i wygodne utrzymywanie go w czystości. SPECYFIKACJA technologicznA Waga: Około 3.4kg rozmiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 400W pojemność baterii: 2500mAh (objętość nominalna), 2400mAh (pojemność znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny pojemność zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G9 Plus Szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Stojak do przechowywania Ssawka dwa w jednym Przedłużacz Zasilacz * Nominalna pojemność baterii 2500 mAh * Wymienne baterie należy zakupić osobno * informacje dotyczą czasu pracy towaru w różnych trybach, po założeniu rozmaitych szczotek i po pełnym naładowaniu baterii.

  Najnowsze informacje pochodzą z laboratorium Dreame Laboratory, a faktyczny czas może różnić się w zależności od rozmaitych środowisk stosowania. * Maksymalna moc ssania 120 AW: informacje pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i podczas pracy w trybie szerokiej mocy moc ssania wejścia jednostki centralnej może osiągnąć maks. 120 AW. Numer raportu: 0455-22A-01. * Wysokowydajne odfiltrowanie o produktywności 99,9%: informacje pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  W określonych warunkach laboratoryjnych, zgodnie z normą IEC 62885-4:2020 dla maszyn do czyszczenia powierzchni, część 4: Metody testowania sprawności odkurzaczy bezprzewodowych czyszczących na sucho do zastosowań domowych i podobnych.

  Kompleksowa sprawność oczyszczania w całej jednostce przy filtracji pyłu o wielkości cząsteczki 0,3–10 μm osiągnęła 99,9% dla całej jednostki. Numer raportu: 0578-22A-01. * 60-minutowy czas pracy akumulatora: informacje z laboratorium Dreame Laboratory.

  Czas rozładowywania akumulatora w trakcie wykorzystywania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥60 minut. Numer raportu: 0457-22A-01. * Wysokoobrotowy silnik cyfrowy o maksymalnej szybkości 100 000 obr./min.: informacje pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i w trakcie pracy w trybie znacznej mocy szybkość silnika może osiągnąć 100 000 obrotów. Numer raportu: 0509-22A-01. * Ekstra duży pojemnik na kurz 0,6 l:


Electrolux EUSC62-DB

Electrolux EUSC62-DB Najniższa Cena Online

Electrolux EUSC62-DB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EUSC62-DB
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  artykuł Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • ma uszkodzenia kosmetyczne: Powystawowy. • Towar wydajny technologicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Cicheodkurzenie Bogaty zestaw akcesoriów obszerny zasięg pracy - 12m świetny do każdego typu podłóg Cichy odkurzacz firmy Electrolux UltraSilencer™ EUSC62-DB Electrolux UltraSilencer™ zagwarantuje perfekcyjną wydajność pracy bez zbędnego hałasu.

  Jego sekretem jest technologia Silent Air Technology™, która optymalizuje ruch powietrza, zapewniając cichą pracę urządzenia. POZNAJ UltraSilencer™ EUSC62-DB Ciche odkurzanie postępowa technika izolacji silnika i filtrów pozwala zminimalizować poziom hałasu i gwarantuje ciche i przyjemne odkurzanie.

  teraz możesz odkurzać o dowolnej porze, nie zakłócając spokoju innych. Wysoka produktywność odkurzania Specjalnie zaprojektowana szczotka DustPro™ do najróżniejszych rodzajów podłóg, umożliwia dogłębne czyszczenie dywanów, podłóg twardych oraz szczelin, przy zachowaniu nieznacznego hałasu.

  doskonała zwrotność nowoczesny system Motion Control™ i duże miękkie koła pozwalają na łatwe przemieszczanie pomiędzy pokojami gwarantując jeszcze lepszą zwrotność, a także płynność skrętów. Dzięki czemu odkurzacz nie rysuje podłóg łatwo nim manewrować.

  nad wyraz znaczny zasięg Zasięg odkurzacza wynosi aż 12 metrów, dzięki czemu błyskawicznie i z łatwością posprzątasz wielkie powierzchnie bez zapotrzebowania ciągłej zmiany gniazdek. W dbałości o czyste powietrze Odkurzacz UltraSilencer wyposażony został w zmywalny filtr Hygiene 12, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze zarodniki pleśni, odchody roztoczy i alergeny.

  Aż w 99,95% oczyszcza powietrze wylotowe. Na dodatek odkurzacz ma 3,5 litrowy worek s-bag Classic Long Performance o perfekcyjnej sprawności. Akcesoria w pakiecie Odkurzacz UltraSilencer posiada w pakiecie szeroką gamę akcesoriów.

  dzięki czemu bez wysiłku odkurzysz fotele, kanapy, materace z wszelkich zanieczyszczeń....


Electrolux EL61H4SW, kolor czarny

Electrolux EL61H4SW, kolor czarny Najniższa Cena Online

Electrolux EL61H4SW, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EL61H4SW, kolor czarny
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegółowe dane produktuodkurzacz bezworkowy o mocy 550 w z nowoczesną technologią cykloniczną, znakomitą filtracją i komfortową regulacją siły ssania, odcień biały.błyskawiczne likwidowanie z kurzu z pojemnika w 2 krokachobsługa odkurzacza jest wyjątkowo prosta.

  kurz z pojemnika pousuwasz w dwóch nieskomplikowanych krokach.niespotykana skuteczność odkurzania*układ cyklonowy zagwarantuje niezawodną produktywność od początku do końca odkurzania nawet z pełnym pojemnikiem. Zachowuje do 99% początkowej mocy odkurzania po zapełnieniu się zbiornika przy maksymalnym ustawieniu mocy zgodnie z normą iec 62885-2, wersja 1.0: 5.1, 5.7 i 5.9.sześciostopniowa filtracja powietrzasześciostopniowy układ filtracji wychwytuje do 99,99% mikrocząstek kurzu obszerniejszych niż 1 mikrometr*, gwarantując czystsze wydmuchiwane powietrze.

  *na podstawie testów wewnętrznych zgodnie z europejską normą en60312-1-2017 dla cząstek obszerniejszych niżeli 1 mikrometr.kompaktowy odkurzaczze względu na małe wymiary i możliwość ustawienia pionowo lub poziomo, odkurzcaz jest bardzo komfortowy do przechowywania.łatwe manewrowanieduże kółka pokryte gumą usprawniają manewrowanie i bronią powierzchnie w trakcie odkurzania, czyniąc je przyjemniejszym.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 800 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 800 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 800 zł,
 • odkurzacze domowe do 800 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 800 zł, odkurzacz domowy do 800 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 800 zł, ranking odkurzaczy domowych do 800 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *