Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Dyson. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Dyson. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Dyson,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Dyson. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Dyson, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Dyson V10 abSolute

Dyson V10 abSolute Najniższa Cena Online

Dyson V10 abSolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V10 abSolute
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V10 Absolute z wtyczką EU Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V10 Absolute jest ostatecznym rozwiązaniem kwestii odkurzania. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci pozbyć się brudu z wszystkich rodzajów podłóg i tapicerek, mebli i zakamarków. Wytrzymałość, wysoka moc ssania, użyteczna i lekka budowa oraz bogaty zestaw akcesoriów sprawią, iż Dyson V10 stanie się Twoim ulubionym odkurzaczem.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dyson Cyclone V10™.
  Pożegnaj tradycyjne odkurzacze przewodowe.

  zagwarantuje moc ssania przewodowego1, a także 40% pokaźniejszy pojemnik na zapotrzebowania większych porządków. Odkurzacz Dyson Cyclone V10™ ma największą siłę ssania ze wszelkich odkurzaczy bezprzewodowych na rynku.1

  ¹ Zastrzeżenia: Test siły ssania przeprowadzono zgodnie z normą EN 60312-1 CL5.8 i CL5.9 przy wężu/rurze, przy maksymalnie załadowanym pojemniku, w trybie MAX.  Silnik cyfrowy Dyson V10

  Najmniejszy i najlżejszy, a przy tym najszczególniejszy silnik do odkurzacza wyprodukowany poprzez firmę Dyson.

  Do 60 minut odkurzania bez spadku mocy

  Wysoka moc ssania umożliwiająca sprzątanie wszystkich zakamarków.

  14 cyklonów

  Odkurzacz tworzy siłę o wartości ponad 79 000g, wyrzucając do pojemnika mikroskopijne cząsteczki, jak pyłki, a choćby bakterie.

  Filtracja całego systemu

  Dzięki hermetycznej uszczelce wokół zespołu cyklonów i gumowej uszczelce wokół zaawansowanego filtra cały system jest w całości szczelny, co uniemożliwia ponownemu przedostawaniu się pyłu, alergenów i bakterii do powietrza.

  7-ogniwowa bateria o szerokiej gęstości energii

  Litowo-jonowa bateria odkurzacza Dyson Cyclone V10™ ma o jedno ogniwo więcej niżeli w modelu Dyson V8™, dzięki temu dostarcza wyższe napięcie i obszerniejszą moc

  Higieniczne, precyzyjne opróżnianie pojemnika

  Długi, wąski pojemnik i mechanizm precyzyjnego opróżniania. Higienicznie wyrzuca cały kurz i brud w głąb kosza na śmieci, dzięki temu nie trzeba dotykać zabrudzeń.

  Jednym kliknięciem zmienia się w odkurzacz ręczny

  Możliwość prędkiej zmiany z odkurzacza pionowego w odkurzacz ręczny i z powrotem. Starczy jedno kliknięcie. Do prędkiego zbierania zabrudzeń lub skrupulatnego sprzątania domu.

  Zbiera sierść zwierząt domowych i głębokie zabrudzenia

  To minimalne urządzenie z napędem zbiera i likwiduje sierść zwierząt domowych z tapicerki, a także radzi sobie z brudem wtartym w dywany. Jednocześnie w domu, jak i w samochodzie.

  kompozycja zagwarantuje ochronę akustyczną.

  Aerodynamiczna pokrywa silnika reguluje ścieżki przepływu powietrza wokół silnika, ograniczając hałas powodowany turbulencjami.

  Certified asthma and allergy friendly™.

  Spełnia albo przewyższa standardy dotyczące sprawnego usuwania pyłu zawierającego alergeny z dywanów i twardych podłóg. Certyfikowany przez Allergy Standards Limited.

  WTYCZKA EU

  Moc ssania
  151AW
  Waga
  2,68KG
  objętość pojemnika
  0,76l
  wymiary
  1266 x 250 x 256 mm
  przefiltrowanie
  Nadający się do czyszczenia wieczny filtr

Dyson V8 MotorHead

Dyson V8 MotorHead Najniższa Cena Online

Dyson V8 MotorHead - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 MotorHead
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz DYSON V8 Motorhead Bezprzewodowy odkurzacz V8 szanowanej producenta DYSON to synonim sprzątania bez ograniczeń z niewiarygodną siłą ssania. To jedyny taki odkurzacz na rynku. Model DYSON V8 Motorhead ma aż 150% więcej mocy w ssawce niż w klasycznej elektroszczotce.

  Z odkurzaczem DYSON wysprzątasz każdy typ podłóg, głęboko i precyzyjnie wyczyścisz dywany. Ten odkurzacz nadzwyczajnie radzi sobie w dodatku z wysoko położonymi powierzchniami. Jest lekki i niezwykle wygodny w obsłudze.

  Nie ma kabla, który ograniczałby ruchy, czy również zasięg sprzątanej powierzchni. Z DYSON V8 Motorhead dotrzesz do najmniejszych zakamarków twojego domu....


Dyson V12 DeteCt Slim AbSolute

Dyson V12 DeteCt Slim AbSolute Najniższa Cena Online

Dyson V12 DeteCt Slim AbSolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V12 DeteCt Slim AbSolute
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najważniejsze właściwościlaser wykrywa cząsteczki, których normalnie nie widaćprecyzyjnie ustawiony laser powoduje, iż niewidoczny kurz jest widoczny na twardych podłogach – dzięki temu niczego nie przeoczysz.

  2mierzy mikroskopijne cząsteczki kurzuczujnik piezoelektryczny stale mierzy i liczy cząsteczki kurzu – samoczynnie rozszerzając moc ssania w razie zapotrzebowania. 3naukowy dowód głębokiego czyszczeniaekran lcd ukazuje, co zostało wessane, wyświetlając naukowe dowody głębokiego czyszczenia w czasie rzeczywistym.

  3silnik dyson hyperdymium™konkretny, lekki silnik cyfrowy obraca się z szybkością do 125 000 obr./min, odsysając mikroskopijny kurz i pokaźne skażenia.technologia root cyclone™11 cyklonów formuje siły odśrodkowe do 100 000 g, by wyłapać kurz i zanieczyszczenia z przepływu powietrza, dzięki czemu nie ma utraty ssania.

  5energooszczędna bateriakażda bateria rodzaju click-in gwarantuje do 60 minut pracy bez zaniku energii, by sprzątać tu, tam i wszędzie w domu. 4filtracja wielostopniowacałkowicie szczelna filtracja dyson namierza 99,99% mikroskopijnych cząsteczek i alergenów o wielkości zaledwie 0,3 mikrona – i wydala czystsze powietrze.

  6włókna węgloweczarne antystatyczne włókna węglowe do usuwania małego kurzu z twardych podłóg.wszystkie funkcjemoc sprzątania w dowolnym miejscu.wszechstronność technologii bezprzewodowej dyson upraszcza sprzątanie domu.

  skuteczne czyszczenie podłóg, trudno dostępnych miejsc i materacy.głowica czyszcząca laser slim fluffy™głowica przemywająca o szerokości 25 cm, wyprodukowana z miękkiego nylonu i antystatycznych włókien z włókna węglowego, usuwa kurz z twardych podłóg i węższych szczelin.

  z niskim profilem, by sięgnąć głębiej pod meble.głowica czyszcząca z napędem bezpośrednim głęboko czyści wszystkie podłogiwłosie nylonowe usuwa brud z dywanu. Czarne antystatyczne włókna węglowe odprowadzają kurz z twardych podłóg.mini elektroszczotka.zbiera długie włosy i sierść zwierząt domowych.mini elektroszczotka stożkowa, zapobiegająca plątaniu się szc

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Moneual. Ranking TOP10 modeli

Dyson V8 Animal

Dyson V8 Animal Najniższa Cena Online

Dyson V8 Animal - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 Animal
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Urządzenie napędzane jest poprzez silny silnik cyfrowy Dyson V8. Technika 2 cyklony Tier Radial™ rozszerza przepływ powietrza za pomocą 15 cyklonów ułozonych w dwa rzędy. Dyson V8 zasilany jest niklowo-kobaltowo-manganową baterią, która zagwarantuje 40 minut odkurzania. Przełącznik suwakowy umożliwia dobór natężenia mocy. Zapewnia do 7 minut silniejszego ssania do trudniejszych zadań. Elektroszczotka Direct-drive kieruje włosie ssawki głęboko w dywanzlikwidować jeszcze więcej brudu. Wałek ssawki posiada 150% więcej mocy aniżeli odkurzacz bezprzewodowy. Wszystkie bezprzewodowe odkurzacze Dyson łatwo przekształcają się w urządzenie przenośne do prędkiego czyszczenia, miejscowego czyszczenia i czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Lekki i wyważony do czyszczenia podłóg i sufitów. Czyści górne, dolne i pośrednie powierzchnie.

Dyson Omni-glide

Dyson Omni-glide Najniższa Cena Online

Dyson Omni-glide - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson Omni-glide
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:5 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:2 tryby pracy, tryb Boost, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczno-fioletowy;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:20 minut;Moc wejściowa:230 W;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:5-stopniowy;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,2 litr;Poziom hałasu:74 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:cyklonowy;Waga:1,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:9,2 cm;wymiary - szerokość:20,8 cm;rozmiary - wysokość:107,7 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, ładowarka, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa...


Dyson V8 AbS

Dyson V8 AbS Najniższa Cena Online

Dyson V8 AbS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 AbS
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  właściwości Sterowany cyfrowo silnik Dyson V8 konkretny silnik cyfrowy Dyson V8 buduje wysoką moc ssania. Do 40 minut pracy bez utraty mocy ssania Niklowo-kobaltowy akumulator zagwarantuje do 40 minut pracy bez utraty mocy ssania.2 Higieniczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia Kurz i brud są wyrzucane za pomocą jednego ruchu.

  Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Zatrzymuje cząsteczki i alergeny o wielkości nawet 0,3 mikrona. Końcówka Combi Dwa akcesoria w jednym: wąska twarda ssawka albo ssawka zakończona miękkim włosiem do sprzątania mniejszych powierzchni, np.

  okruchów ze stołu albo kurzu z mebli. Mini końcówka z miękką szczotką Miękkie włosie delikatnie eliminuje kurz z każdej powierzchni Mini elektroszczotka efektywnie usuwa kurz i sierść z dywanów i tapicerek.

  Czyszczenie trudno przystępnych miejsc Lekki i wyważony do czyszczenia powierzchni od podłogi aż po sufit. Z łatwością zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem.

  Dwa tryby mocy Dwa tryby mocy dla zadań o najróżniejszej intensywności. Technologia 2 Tier Radial™ zastrzeżona technologia zatrzymuje mikroskopijne cząsteczki kurzu. Komfortowe przechowywanie Stacja dokująca dla wygodnego przechowywania i jednoczesnego ładowania.

  Podświetlana końcówka szczelinowa Ssawka ze światłem LED zaprojektowana do precyzyjnego sprzątania ciemnych, trudno dostępnych lub wąskich przestrzeni, np. Przestrzeni za meblami, kaloryferów czy listw przypodłogowych.

  Zawartość opakowania Dyson V8 Absolute Elektroszczotka Soft Roller Elektroszczotka Direct Drive Mini elektroszczotka Końcówka Combi Mini końcówka z miękką szczotką Podświetlana końcówka szczelinowa 1Test siły ssania przeprowadzono zgodnie z normą EN 60312-1 CL5.8 i CL5.9 przy wężu/rurze, przy maksymalnie załadowanym pojemniku, w trybie MAX.

  2Maksymalny czas pracy przy korzystaniu ze szczotki bez uzupełniającego silnika. Odkurzacze Dyson: Napędzane cyfrowym silnikiem Dyson technika cyklonów Bateria litowo-jonowa zapewnia stałą moc ssania bez utraty mocy Wyważona kompozycja pozwala odkurzyć mieszkanie w każdym, nawet trudno przystępnym miejscu Można je zmieniać w odkurzacz ręczny Pojemnik umożliwiający higieniczne opróżnianie komfortowa stacja dokująco-ładująca 2 lata gwarancji na naprawę i części zamienne Czas pracy 40 min 60 min (bez elektroszczotki) 120 min Filtr HEPA TAK TAK TAK Moc ssania 115 AW 151 AW 220AW Wielkość pojemnika na zanieczyszczenia 0,54 l 0,76 l 0,76 l Wymienny akumulator - - Elektroszczotka Torque Drive - - Elektroszczotka Direct Drive - Elektroszczotka Soft Roller System DLS+ - - Wkaźnik naładowania akumulatora wyświetlacz LCD - - Końcówka Combi Końcówka szczelinowa - Mini elektroszczotka Miękka szczotka do zbierania kurzu Szczotka do uporczywego brudu - - Podświetlana końcówka szczelinowa - - Podręczny uchwyt do akcesoriów - - Dodatkowy akumulato...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe niebieskie do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Dyson V10 MotorHead

Dyson V10 MotorHead Najniższa Cena Online

Dyson V10 MotorHead - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V10 MotorHead
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz jest tak lekki i mocny, że można nim starannie posprzątać każdą powierzchnię w domu. Model V10 potrafi odczytać aktualne warunki pogodowe np. Ciśnienie atmosferyczne i temperaturę. Wykorzystuje swoje czujniki ciśnienia, żeby móc określić, czy znajduje się na parterze, czy na piętrze. Wychwytuje różnicę pomiędzy wysokością stołu a podłogi. Silnik używa tych informacji do skrupulatnej regulacji swej pracy, co zapewnia stałą, wysoką skuteczność przy zmiennym ciśnieniu atmosferycznym, niezależnie od tego, gdzie znajduje się urządzenie. Nowy silnik umożliwia obrót cyklonów i zbiornika o 90 stopni i ustawienie ich w linii prostej. Zapewnia to liniowy przepływ powietrza, co rozszerza moc ssania o 20 %. Na dodatek higieniczny mechanizm usuwania brudu pozwala jednym ruchem opróżnić zbiornik. Obszerniejsza o 40 % pojemność zbiornika powoduje, że nie trzeba go tak niejednokrotnie opróżniać. Elektroszczotka, wyposażona jest w solidny silnik umieszczony we wnętrzu wałka. Szczotkę dedykowaną do podłóg twardych wyposażono w miękkie, antystatyczne włókna węglowe, które wydajnie usuwają znikomy pył. Szczotka z miękkim wałkiem do podłóg twardych eliminuje jednocześnie szerokie zabrudzenia i mały pył. Do wychwytywania pokaźnych zabrudzeń służy pokaźny wałek pokryty miękką dzianiną nylonową, natomiast za likwidowanie pyłów odpowiadają antystatyczne włókna węglowe. Silnik szczotki umieszczony jest wewnątrz wałka, dzięki czemu odkurzamy całą szerokością szczotki....

Dyson V10 AbS

Dyson V10 AbS Najniższa Cena Online

Dyson V10 AbS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V10 AbS
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  OPIS PRODUCENTA Elektroszczotka Direct Drive do wszystkich rodzajów podłóg Dodatkowa moc do skrupulatnego wyczyszczenia dywanów oraz usunięcia sierści zwierząt. Elektroszczotka Soft Roller do podłóg twardych Wciąga znaczne skażenia, a także niepokaźny kurz z twardych podłóg. Mini elektroszczotka likwiduje sierść i skażenia z dywanów i tapicerki. Innowacyjna filtracja powietrza wykrywa 99,97% cząsteczek o wielkości choćby 0,3 mikrona. Z łatwością zamienia się w odkurzacz ręczny właściwości Silnik cyfrowy Dyson V10 gwarantuje największą moc ssania wśród odkurzaczy bezprzewodowych.1 Do 60 minut pracy bez utraty mocy ssania powiększona moc ssania do najtrudniejszych zadań.2 Higieniczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia Kurz i brud są wyrzucane za pomocą jednego ruchu. Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Odkurzacz zatrzymuje 99,97% kurzu o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i wypuszcza do pomieszczenia powietrze czystsze od tego, którym oddychasz. Konfiguracja liniowa precyzyjne ustawienie silnika, pojemnika i cyklonu zezwala na przepływ powietrza w linii prostej bezpośrednio z głowicy czyszczącej do cyklonu, powiększając moc ssania. 14 cyklonów kreując przeciążenia o sile 79 000 g w każdym cyklonie, odkurzacz wciąga mikroskopijne cząsteczki, takie jak pyłki a choćby bakterie, do wnętrza pojemnika na zanieczyszczenia. Prosto zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem. Trzy tryby mocy Trzy tryby mocy dla zadań o różnej intensywności. Komfortowe przechowywanie Stacja dokująca dla wygodnego przechowywania i jednoczesnego ładowania. Ochrona akustyczna Zaprojektowany z myślą o cichej pracy. Końcówka wielofunkcyjna Przekształca się w końcówkę do czyszczenia przeróżnych powierzchni przy pomocy jednego kliknięcia Mini elektroszczotka efektywnie likwiduje kurz i sierść z dywanów i tapicerek
  Dyson V10 Absolute informacje techniczne
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Dyson V11 Total Clean

Dyson V11 Total Clean Najniższa Cena Online

Dyson V11 Total Clean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V11 Total Clean
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:5 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, minimalny), tryb Boost, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, łatwe wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebiesko-szary;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:60 minut;Moc wejściowa:610 W;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,76 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Waga:3,08 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:25 cm;wymiary - szerokość:26,1 cm;rozmiary - wysokość:128,6 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:ładowarka, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:2 elektroszczotki, końcówka combi, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia cyklonowa...


Dyson V11 Torque Drive Extra

Dyson V11 Torque Drive Extra Najniższa Cena Online

Dyson V11 Torque Drive Extra - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V11 Torque Drive Extra
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Napędzany silnikiem Dyson Hyperdymium pracuje do 125 000 obr / min, aby wygenerować najsilniejsze ssanie spośród wszystkich wykorzystywanych odkurzaczy.technologia Radial Root Cyclone™14 cyklonów generuje siły ponad 79 000 G w celu wychwycenia mikroskopijnych cząstek bez zasłaniania filtra i bez utraty siły ssącej.Kompletny system filtracji.

  nadzwyczajnie uszczelniony system filtracji Dyson wychwytuje 99,97% cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona.Inteligentna praca w czasie rzeczywistym. Śledzi sprawność 8000 razy na sekundę, a następnie wyświetla ją w czasie rzeczywistym na ekranie LCD.Inteligentnie dobiera siłę ssania.

  W trybie Auto system automatycznego wykrywania (Dyson DLS™) szczotki High Torque sprawdza opór szczotki 360 razy na sekundę, automatycznie dopasowując moc do zróżnicowanych rodzajów powierzchni. Możesz więc przejść z dywanu na twardą podłogę bez konieczności zmiany pędzla..Tryb naturalny.

  Do 60 minut pracy.2Idealny do długich sesji czyszczenia na wszystkich rodzajach podłóg.Tryb doładowania. Najsilniejszy zasysający ze wszelkich użytkowanych odkurzaczy akumulatorowych.Wszędzie sprzątanie.

  Wszechstronność technice bezprzewodowej Dyson upraszcza czyszczenie w dowolnym miejscu w domu. Z akcesoriami Dyson odpowiednimi do przeróżnych zadań.CharakterystykaHigieniczne opróżnianie pojemnika na kurzPrecyzyjny mechanizm opróżniania w higieniczny sposób eliminuje kurz i zanieczyszczenia z kosza jednym ruchem ręki.Ścienna stacja ładującaOdkurzacz Dyson V11 można przechowywać w stojącej na ścianie stacji do ładowania.Zatrzaskowy system mocowania akumulatoraZmień akumulator jednym kliknięciem.

  Wyjmowane akumulatory można ładować na urządzeniu lub poza nim.W pudełkuNapęd Torque Dyson V11 ™ ExtraElektroszczotka o wysokim momencie obrotowymMini ekektroszczotka do mebli tapicerowanychŚcienna stacja ładującaŁadowarkaSzczotka z wysuwanym włosiemDługa szczelinówkaSzczotka do materacySzczotka z włosiem do tapicerkiInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Dyson opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Dyson cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Dyson,
 • odkurzacze domowe Dyson jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Dyson, odkurzacz domowy Dyson cena, opinie o odkurzaczach domowych Dyson, ranking odkurzaczy domowych Dyson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.