Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy czerwony do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czerwonych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czerwone do 2000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z czerwonymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Dyson CinetiC Big Ball Multifloor 2

Dyson CinetiC Big Ball Multifloor 2 Najniższa Cena Online

Dyson CinetiC Big Ball Multifloor 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson CinetiC Big Ball Multifloor 2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  progresywny odkurzacz bezworkowy Multi floor 2. Jedyny odkurzacz, który nie wymaga mycia i wymiany filtrów. Technologia cyklonów Dyson Cinetic, zapewnia idealne sprzątanie. Progresywny system jezdny technologia Ball.

  Samodostosowująca się szczotka do każdej powierzchni, usprawnia i przyspiesza sprzątanie. Higieniczne opróżnianie zbiornika, dzięki systemowi dirt ejector. Pojemność zbiornika na kurz 0.8 litra. Moc silnika 700 w.

  Zasięg pracy 6.61-10.61 metra....


Roborock H6

Roborock H6 Najniższa Cena Online

Roborock H6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz RoboRock H6

  mocny. Produktywny. Kompaktowy

  RoboRock H6 ma pionową, bezprzewodową konstrukcję i niewielką wagę (1,4 kg), co przystępne i wygodne czyszczenie. Wyekwipowany w zróżnicowane przystawki do wysokiej jakości sprzątania całego domu, odkurzacz wydajnie radzi sobie z każdym zadaniem. Bateria o sporej pojemności zagwarantuje długą żywotność baterii.

  Bez kurzu

  progresywny pięciostopniowy system filtracji zezwala na przepływ powietrza wychodzącego, likwiduje i bezawaryjnie zatrzymuje w środku zanieczyszczenia i cząsteczki kurzu o wielkości do 0,3 mikrona. Całe powietrze wpadające do pomieszczenia jest absolutnie czyste i bezpieczne nawet dla osób skłonnych do alergii.

  unikatowa moc

  RoboRock H6 jest wyposażony w produktywny silnik bezszczotkowy (420 W), odkurzacz ma moc ssania 25 000 Pa, wysoką jak na swoją klasę. To wystarczy do głębokiego czyszczenia wykładzin, mebli tapicerowanych i materacy. Odkurzacz jest w stanie pousuwać nie tylko mikro-kurz, ale także roztocza z wnętrza dywanu.

  Tryby pracy do przeróżnych zadań

  RoboRock H6 jest zasilany pojemną baterią, która zapewnia do 90 minut pracy ECO bez konieczności ładowania. Ten czas starczy na kilka kompletnych czyszczenia. Jeśli Ci trzeba więcej mocy, skorzystaj z trybu MAX, w którym odkurzacz będzie działał do 10 minut.

  Specjalna szczotka do dywanów

  Odkurzacz RoboRock H6 jest wyposażony w wysokowydajny odkurzacz do dywanów z dodatkowym silnikiem rozszerzającym moc ssania oraz szczotkami rozszerzającymi skuteczność. Prędko obracająca się szczotka zbiera wszystkiego rodzaju skażenia, kurz i okruchy i sierść zwierząt i roztocza.

  Głowice do ogólnego sprzątania w domu

  Oprócz specjalnej szczotki do czyszczenia dywanów, odkurzacz RoboRock H6 zaopatrzony jest w końcówkę do czyszczenia płaskich twardych powierzchni (laminat, płytki, parkiet). Krótka szczotka do usuwania kurzu z powierzchni poziomych pomoże pousuwać okruchy ze stołu, posprzątać w miejscu pracy i odkurzyć klawiaturę. Kolejna zmotoryzowana mini szczotka jest specjalnie zaprojektowana do głębokiego czyszczenia mebli tapicerowanych. Wąska dysza eliminuje skażenia i kurz z trudno przystępnych miejsc. Smukła nasadka na elastycznej rurce wydajnie likwiduje kurz i brud z szafek i za telewizorem.

  Cicha praca

  Dzięki powiększonej mocy RoboRock H6 jest praktycznie cichy. Nawet przy wielkiej mocy odkurzacz nie przekracza poziomu hałasu 75 dB. Sprzątając dom wieczorem nie będziesz przeszkadzał w prawidłowym wypoczynku dzieci.

  Łatwe czyszczenie

  Przednie i tylne filtry przeciwkurzowe można z łatwością wyjąć z obudowy w celu wyczyszczenia. Filtry można myć pod wodą, co pomaga przywrócić ich właściwości przefiltrowujące i powiększyć produktywność odkurzacza.

  wariant

  bezworkowy

  pionowy

  Odłączany odkurzacz ręczny

  tak

  Moc silnika

  420 W

  Poziom hałasu

  72 dB

  Funkcje urządzenia

  dopasowywanie mocy ssania do rodzaju powierzchni

  tryb eco

  tryb max

  wyświetlanie pozostałego czas pracy

  wyświetlanie wybranego trybu pracy

  Kolor

  czerwony

  Komunikacja

  wskaźnik naładowania baterii

  wyświetlacz

  rodzaj filtrów

  HEPA

  Stopnie filtracji

  5

  Inne

  pionowe przechowywanie

  łatwe opróżnianie zbiornika

  Zasilanie

  akumulatorowe

  rodzaj akumulatora

  litowo-jonowy

  Czas pracy

  90 min

  konstrukcja

  bezszczotkowy silnik

  wyświetlacz

  Wyposażenie standardowe

  rozciągliwy wąż

  stacja dokująca

  szczelinówka

  szczotka do dywanów

  szczotka do kurzu

  szczotka śladowa

  Masa netto

  1.4 kg


Miele Blizzard CX1 CaT&Dog

Miele Blizzard CX1 CaT&Dog Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele Blizzard CX1 CaT&Dog - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1 CaT&Dog
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 cat & dog - skcf5odkurzacz bezworkowy z dużą paletą akcesoriów na specjalne wyzwania. Eliminuje niezawodnie włosy i sierść dzięki turboszczotce wyjątkowo produktywnie i precyzyjnie dzięki ssawce podłogowej airteq maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime szeroka wydajność czyszczenia dzięki technice vortex – 890w technologia vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowidzięki technologii vortex generuje się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z niezwykle grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy gwarantuje najwyższą efektywność czyszczenia. Spore zabrudzenia i znikomy kurz są dzięki czemu doskonale od siebie oddzielone.

  obfite zabrudzenia wpadają do klarownego pojemnika na kurz, a minimalny pył do oddzielnego pojemnika z filtrem skrupulatnym.higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianieze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu zagwarantuje genialne oddzielanie kurzu od pokaźnych cząsteczek brudu i niepokaźnych zanieczyszczeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki czemu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikominnowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie potrzeby samoczynnie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może także zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zagwarantuje stale wysoką produktywność czyszczenia.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele ma na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug oraz końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy lub – tylko w miele – zamocowane do varioclip i za każdym razem gotowe do wykorzystania.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez konieczności schylania sięwe wszys

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe Rowenta. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czerwony do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czerwone do 2000 zł cena,
 • ranking z czerwonymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe czerwone do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 2000 zł, odkurzacz domowy czerwony do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czerwonych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych czerwonych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *