Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy czerwony do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czerwonych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czerwone do 2000 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z czerwonymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Dyson CinetiC Big Ball Multifloor 2

Dyson CinetiC Big Ball Multifloor 2 Najniższa Cena Online

Dyson CinetiC Big Ball Multifloor 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson CinetiC Big Ball Multifloor 2
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:6,6 m;Dominujący odcień:metaliczny/szary;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czerwono-srebrny;Linia odkurzacza:Cinetic Big Ball;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość używania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Lifetime;pojemność worka/pojemnika:0,8 litra;Poziom głośności:80 dB;wariant worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:8,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:53,5 cm;rozmiary - szerokość:44 cm;wymiary - wysokość:35,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;ekran:nie;Zasięg pracy:10,61 m;Zasilanie:sieciowe


Miele Blizzard CX1 CaT&Dog

Miele Blizzard CX1 CaT&Dog Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 CaT&Dog - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1 CaT&Dog
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 cat & dog - skcf5odkurzacz bezworkowy z dużą paletą akcesoriów na specjalne wyzwania. Eliminuje niezawodnie włosy i sierść dzięki turboszczotce wyjątkowo produktywnie i precyzyjnie dzięki ssawce podłogowej airteq maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime szeroka wydajność czyszczenia dzięki technice vortex – 890w technologia vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowidzięki technologii vortex generuje się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z niezwykle grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy gwarantuje najwyższą efektywność czyszczenia. Spore zabrudzenia i znikomy kurz są dzięki czemu doskonale od siebie oddzielone.

  obfite zabrudzenia wpadają do klarownego pojemnika na kurz, a minimalny pył do oddzielnego pojemnika z filtrem skrupulatnym.higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianieze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu zagwarantuje genialne oddzielanie kurzu od pokaźnych cząsteczek brudu i niepokaźnych zanieczyszczeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki czemu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikominnowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie potrzeby samoczynnie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może także zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zagwarantuje stale wysoką produktywność czyszczenia.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele ma na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug oraz końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy lub – tylko w miele – zamocowane do varioclip i za każdym razem gotowe do wykorzystania.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez konieczności schylania sięwe wszys

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 2000 W. Ranking TOP10 modeli

Miele SCouT RX2

Miele SCouT RX2 Najniższa Cena Online

Miele SCouT RX2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele SCouT RX2
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele proponuje przeróżne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dostosowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turbo szczotki i filtry, które znakomicie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  mają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do przeróżnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety itp. Posiadacze dywanów bez wątpienia będą usatysfakcjonowani z stosowania modelu Miele Electro, który cechuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są także odkurzacze odpowiednio dostosowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko produktywnie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg,na dodatek dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania przefiltrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a choćby niewiele znaczący kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć!Do propozycji producenta Miele dołączyły w dodatku odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz MIELE Scout RX2 Home Vision to robot sprzątający, dzięki któremu odkurzanie stanie się zupełną przyjemnością.

  Pracę urządzenia można sterować poprzez aplikację w telefonie dzięki MobileControl. Ponadto odkurzacz jest lekki, więc prosto można go przenieść albo opróżnić. Ogromnym atutem jest cicha praca urządzenia, dzięki temu może pracować nawet w trakcie snu domowników.Ten robot sprzątający ma nieszablonową wydajność odkurzania na wszelkich rodzajach podłóg dzięki systemowi Quattro Cleaning Power.

  na dodatek robot posiada system Furniture Protection Technology czyli 7 czujników podczerwieni, dzięki którym łatwo omija przeszkody. Atutem jest jego płaska obudowa, która wynosi 8,5 cm zezwalająca na sprzątanie pod niskimi meblami.

  Scout RX2 Home Vision tworzy mapę pomieszczenia i ustala słuszną trasę przejazdu dzięki Home Mapping RX2, a Timer pozwala na zaplanowanie pracy urządzenia stanowczo gdy nie ma nas w domu. Ponadto sam pojedzie do stacji ładującej, gdy jego pojemny akumulator będzie na wyczerpaniu.Ogromnym atutem urządzenia jest czterostopniowy system czyszczenia, czyli szczotki, które dochodzą do wszystkich zakamarków pomieszczenia, do tego wałek szczotkowy, bezszczotkowy silnik, a także potężnie ssący otwór z tyłu urządzenia.

  Jeżeli zajdzie taka potrzeba i wykryje pokaźniejsze skupisko brudu robot przełączy się na tryb TURBO.dane techniczne– średnica 35,4– waga 3,3 kg– wysokość 8,5 cm– czujniki: antykolizyjne, krawędzi, przeszkód– 4 programy czyszczenia– czas ładowania akumulatora 180 min– czas pracy 120 min– poziom hałasu 64 dB– programator pracy– wi-fi– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Miele w Polsce.

  nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Swan. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czerwony do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czerwone do 2000 zł cena,
 • ranking z czerwonymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe czerwone do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 2000 zł, odkurzacz domowy czerwony do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czerwonych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych czerwonych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *