Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Ecovacs. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Ecovacs. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Ecovacs,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Ecovacs. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Ecovacs, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI

Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Robot sprzątający, mopujący 2 w 1 ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI z funkcją przecierania, rozpoznawania przedmiotów, nowoczesnym wykrywaniem laserowym i video na żądanie – przez aplikację, sterowanie głosem przez Google lub Alexę, odcień czarny

  marka: ‎ECOVACS

  Model: DEEBOT OZMO T8 AIVI

  rodzaj: Robot sprzątający/mopujący

  Aplikacja: TAK

  Funkcje aplikacji: Mapa generowana poprzez aplikację, FW OTA, Raport głosowy, Planowanie czasu, Ciągłe czyszczenie, Funkcja progresywnej mapy

  rodzaj nawigacji: Smart Navi 2.0

  Tryb czyszczenia: Strefa automatyczna, użytkownik

  pojemność pojemnika na kurz: 420 ml

  typ zbiornika na wodę: OZMO

  objętość zbiornika na wodę: 240 ml

  Głośność: ≤67 dBA

  Zasilanie: Akumulatorowe

  wariant baterii: Li-ion

  pojemność baterii: 5200 mAH

  Czas pracy: 180 min

  Czas ładowania: 6,5 h

  Moc znamionowa robota: 40 W

  Napięcie robocze robota: 14,4V

  Nr modelu stacji ładującej: CH1822

  Funkcje uzupełniające: Wykrywanie dywanów, Regulacja mocy próżniowej, Wykrywanie pojemników na kurz, Pływająca szczotka główna, Regulacja poziomu wody

  wymiar robota: 35,3 x 9,4x 35,3 cm

  Waga: 6,7 kg

  Kolor: Czarny

  Inteligentne rozpoznawanie przedmiotów dzięki sztucznej inteligencji: Zoptymalizowana progresywna technika AIVI™ identyfikuje, rozpoznaje i inteligentnie decyduje, jak ominąć przeszkody takie, jak buty czy kable, dzięki temu nie trzeba zlikwidować ich przed sprzątaniem. Ponadto robot mapuje obiekty wcześniej rozpoznane, by lepiej dopasować się do otoczenia domowego i zoptymalizować sposób czyszczenia, co pozwala na unikanie kolizji i zagwarantuje bezustanne sprzątanie.

  skrupulatne planowanie trasy czyszczenia i nawigacja: technologia TrueMapping z laserowym wykrywaniem i innowacyjne czujniki DTOF, Robot może dzisiaj wyłapywać z podwójnej odległości do 10 m ze widocznie pokaźniejszą dokładnością by mapować Twój dom 4x szybciej charakterystyczne mapowanie laserowe, z dwukrotnie pokaźniejszym zasięgiem detekcji i możliwością wykrywania przedmiotów z precyzyjnością do 2 mm. Dzięki stworzeniu szczegółowej interaktywnej mapy, przy pomocy ECOVACS Home App robot DEEBOT OZMO T8 AIVI skanuje, mapuje i planuje wydajną trasę czyszczenia szybciej i z pokaźniejszą precyzyjnością.

  Sterowanie i podgląd przez kamerę w jakości HD: Steruj robotem za pomocą aplikacji do dowolnego miejsca,zobacz, czy nie zapomniałeś zamknąć okna lub nie zostawiłeś włączonego prysznica. Możesz skierować robota do określonych miejsc, aby obejrzeć pokój poprzez kamerę robota w aplikacji Ecovacs. Można dodatkowo przechwytywać obrazy i używać zastosowanego głośnika do mówienia przez DEEBOT, zapewniając nowy poziom monitorowania i bezpieczeństwa.

  Prywatność: Funkcja kamery rzeczywistej jest zabezpieczona hasłem. Użytkownicy muszą wprowadzić hasło, aby uzyskać dostęp do funkcji wideo. Dane we wnętrzu robota będą chronione i wykorzystane wyłącznie w celach czyszczenia. W trakcie przesyłania danych z robota do smartfona dane są szyfrowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

  Wysoka objętość akumulatora: Dzięki wiodącemu w branży akumulatorowi o objętości 5200 mAh jedno ładowanie robota ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI wystarcza na trzy godziny pracy. Robot może czyścić miejsca o powierzchni do 300 m².

  produktywna funkcja czyszczenie i zmywania: Jednoczesne odkurzanie, zmiatanie i przecieranie. Dzięki nowemu systemowi OZMO™ Pro robot nie tylko odkurza i zmywa za jednym razem, wyposażony jest jeszcze w podkładkę zmywającą, zasilaną elektrycznie i pracującą z wibracjami o wysokiej częstotliwości, żeby lepiej poradzić sobie z uporczywymi plamami. Robot obsługuje cztery poziomy precyzyjnego sterowania wodą, dzięki czemu można go przypasować go do różnych potrzeb.

  dokładnie spersonalizowane czyszczenie: za pomocą aplikacji ECOVACS App można dzielić zespalać strefy sprzątania, oznaczać wnętrza, planować sekwencje, czas sprzątania, moc odkurzania i poziom przepływu wody do różnych stref. Można również ustawić strefy zakazu ruchu i strefy zakazu przecierania, by określone strefy nie były czyszczone lub przecierane.

  Zawartość zestawu:

  1x Robot sprzątający DEEBOT OZMO T8 AIVI

  1x Stacja ładująca z przewodem ładowania

  2x Szczotki boczne

  1x Zbiornik na wodę 240 ml

  1x Pojemnik na kurz 420 ml

  1x Ściereczka do mopowania

  1x Płyta na ściereczkę do mopowania

  1x Filtr

  1x Narzędzie do czyszczenia

  DN

  artykuł powystawowy, poprezentacyjny możliwe nieznaczne rysy i otarcia 100% sprawny technologicznie (artykuł sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis). osiągalne podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze. Artykuł zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.


Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  robot odkurzający z wysoką siłą ssania, dochodzącą do 3000 pa, czas pracy do 150 minut, ładowania 6.5 godzin, zbiornik na kurz opojemności 300 ml, możliwość sterowania po poprzez aplikacją na urządzenie mobilne, samoczynny powrót do bazy, pomocne komunikaty głosowe informują o aktualnym stanie pracy odkurzacza, filtr antyalergiczny hepa, możliwość dwukierunkowej komunikacji video, technika rozpoznawania wizualnego aivi™ 2.0 i potrafi rozpoznać i ominąć 15 typów obiektów, a także ludzkie sylwetki w trakcie sprzątania, samoczynnie rozpoznaje ponadto rodzaj wnętrza i proponuje plan sprzątania, komunikaty głosowe, pamięć do 3 map kondygnacji.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Ryobi. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot Ozmo N8

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo N8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo N8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  zawsze i wszędzie bezawaryjne czyszczenie Robot odkurzający i mopujący z funkcją starannego mopowania oraz sterowania. Wykorzystuj w życiu inteligentne rozwiązania. Ciesz się życiem. DEEBOT N8 DEEBOT N8 to robot odkurzający z funkcją mopowania, który wykorzystuje technikę OZMO™ do równoczesnego odkurzania i mopowania Twojej podłogi.

  Dzięki najnowszej technice TrueMapping, potrafi stworzyć szczegółową i skrupulatną mapę swego otoczenia.* Urządzenie gwarantuje jeszcze lepsze rezultaty czyszczenia** dzięki funkcji wykrywania dywanu, gdzie wykorzystuje większą siłę ssania bez mopowania.

  Kompatybilność inteligentnego urządzenia powoduje, iż sterowanie robotem jest jeszcze łatwiejsze. Automatycznie opróżniającą się stację w odcieniu gwiezdnej szarości lub perłowej bieli, można zakupić oddzielnie.

  Robot odkurzający DEEBOT N8 z funkcją mopowania to idealne rozwiązanie do najróżniejszych rodzajów podłóg takich jak: dywany, podłoga laminowana, PVC, parkiet albo gres. Dla właścicieli zwierząt, robot odkurzający DEEBOT N8 to także użyteczne rozwiązanie umożliwiające higieniczne odkurzanie sierści kotów i psów.

  automatycznie opróżniającą się stację w kolorze gwiezdnej szarości lub perłowej bieli można zakupić oddzielnie. * Możliwość przechowywania do dwóch map ** W porównaniu z DEEBOT OZMO 950 Odkurzanie z dużą mocą i usuwanie kurzu nawet z dywanów Dzięki zastosowaniu postępowego materiału i designu kanał ssący, jak również system podtrzymujący ciśnienie, optymalizują wydajność robota oraz gwarantują dużą moc ssania (do 2300 Pa).

  Praca robota DEEBOT N8 jest bardzo cicha. Najnowocześniejsza, zwinna szczotka oraz tryb Max+, usuną nawet zanieczyszczenia, które wbiły się w dywan. Staranne planowanie kolejności czyszczenia ECOVACS to lider techniczny, który opracował technologię mapowania przy pomocy lasera i technologię sterowania znaną jako TrueMapping dotychczas użytkowaną w przemyśle, a teraz po raz pierwszy użytą w sektorze robotów domowych.

  W zaledwie kilka sekund, przy wykorzystaniu odpowiedniej technice DEEBOT N8 kreuje mapę swego otoczenia, dzięki temu bardziej bezpiecznie przemieszcza się po Twoim domu. Bezawaryjny sposób sterowania urządzeniem sprawne i dokładne czyszczenie Twoich podłóg.

  Odkurzanie i mopowanie w jednym kroku Dzięki systemowi mopowania OZMO™,urządzenie DEEBOT N8 potrafi równocześnie odkurzać i mopować. W aplikacji można wygodnie ustawić cztery stopnie ilości wody w zależności od różnorodnych potrzeb, jak też rodzajów podłogi.

  Zbiornik wody został specjalnie zaprojektowany z myślą o czyszczeniu obfitych powierzchni, dzięki czemu nie ma konieczności przerywania pracy w celu napełnienia zbiornika wody. Dzięki funkcji wykrywania dywanu, DEEBOT namierza dywany, jak w dodatku odpowiednio dostosowuje tryb pracy poprzez zwiększenie siły ssania podczas odkurzania albo ominięcie tego obszaru...


Ecovacs DeeboT T9

Ecovacs DeeboT T9 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT T9
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:400 min;Czas pracy:175 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, namierzający zabrudzone miejsca;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, odświeżacz powietrza, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco;Inne:3-stopniowy system odkurzania, samoczynne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, samoczynny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, czujnik ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Ecovacs Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eco.global.app&gl=PL;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/ecovacs-home/id1329458504?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:https://www.ecovacs.com/pl/deebot-robotic-vacuum-cleaner/t9;Kolor:biały;Lampa UV:nie;Model:Ecovacs Deebot T9;objętość zbiornika:0,42 l;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny;wariant:robot sprzątający;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):Deebot T9;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, przy pomocy smartfona;Szczotka główna:silikonowa z włosiem;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, odświeżacz powietrza, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:9,3 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna, technologia TrueDetect 3D 2.0, technologia TrueMapping 2.0;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Ecovacs Deebot N8 Pro

Ecovacs Deebot N8 Pro Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot N8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot N8 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Ecovacs DEEBOT OZMO N8 Pro 420mlDEEBOT N8 PRO jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technologię OZMO™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogiDzięki najnowszej technologii TrueMapping, może tworzyć szczegółowe i staranne mapy Twoich podłóg.* W połączeniu z technologią omijania przeszkód TrueDetect 3D, ryzyko utknięcia lub zaplątania się jest zminimalizowane.

  dzięki czemu DEEBOT jest wygodnym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg. NAJWAŻNIEJSZE rodzaj nawigacji: Smart Navi 3.0, TrueMappingTryb czyszczenia: automatyczny, zakres, niestandardowyPojemność pojemnika na kurz (ml): 420Pojemność zbiornika wody (ml): 240Wartość hałasu (dBA ): Normalny: 67Dane technologiczne baterii (wariant, mAh): Li-Ion, 3200Czas pracy (min): 110Czas ładowania (H): 4Moc znamionowa robota (W): 40Funkcja innowacyjnej mapyMapa generowana poprzez aplikacjęRaport głosowy bezusterkowe czyszczenie za każdym razem i wszędzieDEEBOT N8 PRO jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę OZMO™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogiDzięki najnowszej technologii TrueMapping, może tworzyć szczegółowe i skrupulatne mapy Twoich podłóg.*W połączeniu z technologią omijania przeszkód TrueDetect 3D, ryzyko utknięcia lub zaplątania się jest zminimalizowane.dzięki czemu DEEBOT jest wygodnym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg.Robot sprzątający z funkcją mopowania gwarantuje większą produktywność sprzątania** z wykrywaniem dywanów,rozszerzyć siłę ssania w razie zapotrzebowania i zapobiec przypadkowemu mopowaniu dywanów.

  Wszystkie rodzaje podłóg, takie jakdywany,laminaty, PVC, parkiet czy płytki są dzięki czemu optymalnie odkurzane i mopowane.Gospodarstwa domowe ze zwierzętami domowymi, które na dodatek muszą usuwać sierść kota i psa szczególnie skorzystają z znacznej siły ssania robota sprzątającego z mopem, a także precyzyjnego czyszczenia w porównaniu z konwencjonalnym odkurzaczem.Kompatybilność z urządzeniami smart home sprawia, iż sterowanie urządzeniem DEEBOT jest jeszcze wygodniejsze.Stacja samoczynnego opróżniania w odcieniu Space Grey lub Pearl White może być zakupiona osobno.

  sprawne odkurzanie i usuwanie kurzu nawet na dywanach.Dzięki postępowemu materiałowi i konstrukcji kanału ssącego bezprecedensowy system utrzymywania ciśnienia optymalizuje skuteczność robota i zapewnia wysoką moc ssania, a DEEBOT N8 PRO pozostaje podczas pracy wyjątkowo cichy.Udało się powiększyć siłę ssania do 2600 Pa i sprawność czyszczenia o 73 procent.*Dzięki progresywnej, zwinnej szczotce i trybowi Max+ nawet potężnie osadzony kurz jest sprawnie usuwany z dywanów.N8 to genialny robot sprzątający dla wszystkich właścicieli kotów i psów, którzy chcą usunąć sierś z rozmaitych rodzajów powierzchni.

  Wykrywanie dywanówDEEBOT N8 PRO wyróżnia się inteligentną reakcją na zmieniające się typy podłóg, jak np. Zmiana z twardej podłogi (laminat, płytki, itd.) na dywan.Robot sprzątający lokalizuje dywany w czasie rzeczywistym i reaguje adekwatnie do bieżącego zadania: Siła ssania zostaje powiększona, a dywan zostaje pominięty w czasie mopowania.

  dzięki temu tryb czyszczenia jest genialnie przypasowany do każdego typu podłogi. Technika bezpieczeństwa na schodachKoniec ze strachem przed schodami:Nasz robot sprzątający DEEBOT N8 PRO jest wyekwipowany w czujniki zapobiegające upadkowi.

  Urządzenie lokalizuje w trafnej chwili stopnie i powraca w bezpieczne miejsce, żeby kontynuować czyszczenie. Technika TrueMapping. Dokładne planowanie ścieżki sprzątaniaJako pionier w zakresie technice, ECOVACS wprowadził technikę mapowania i nawigacji opartą na laserze, znaną jako TrueMapping, jako pierwszą w branży robotów domowych.

  W ciągu kilku sekund DEEBOT N8 PRO kreuje mapę otoczenia i porusza się bezpiecznie po Twoim domu.Ta niezawodna koncepcja nawigacji zezwala na skuteczne i precyzyjne czyszczenie podłogi. Technika True Detect 3D.

  zapobiega kolizjom, utknięciu czy zaplątaniuTechnologia wykrywania przeszkód 3D w czasie rzeczywistym i system zapobiegania kolizjom wykorzystują zasadę światła strukturalnego i algorytm skanowania 3D, który jest dodatkowo użytkowany na całym świecie w nowoczesnym rozpoznawaniu twarzy i przenośnych transakcjach płatniczych.dzięki temu DEEBOT N8 PRO może się luźno przemieszczać, a równocześnie zminimalizowane jest prawdopodobieństwo kolizji robota sprzątającego.

  Jednoczesne odkurzanie i przecieranieSystem przecierania OZMO™ powoduje, że DEEBOT N8 PRO może równocześnie odkurzać i przecierać. Postępowa technika pozwala na ustawienie czterech stopni wilgoci dla różnych potrzeb i rodzajów podłóg, takich jak laminat, podłogi drewniane czy płytki, wygodnie przy pomocy aplikacji.

  Zbiornik na wodę jest zaprojektowany dla pokaźnych powierzchni, dzięki czemu nie trzeba przerywać procesu czyszczenia, by ciągle uzupełniać go wodą. Dzięki funkcji wykrywania dywanów DEEBOT N8 PRO natychmiast rozpoznaje dywany i reaguje adekwatnie zwiększając siłę ssania i omijając to miejsce podczas mopowania.

  Aplikacja sterującaMożesz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Gallet. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot X1 Omni

Ecovacs Deebot X1 Omni Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 Omni - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 Omni
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  kompozycja

  Zdalna obsługa za pomocą smartfona: Tak
  typ pojemnika na kurz: Worek znajdujący się w stacji ładującej
  kształt: krągły
  Kolor produktu: Szary

  Moc

  Napięcie robocze: 14,8 V
  wariant obsługiwanych baterii: Li-Ion
  Moc znamionowa: 45 W
  Czas pracy: 140 min
  Moc ssania: 5000 Pa
  objętość baterii: 5200 mAh
  Ładowanie akumulatora: Tak
  Czas ładowania: 6,5 godz

  Waga i rozmiary

  Wysokość towaru: 103,5 mm
  Średnica: 36,2 cm

  sprawność

  Wykrywanie pojemników na kurz: Tak
  objętość pojemnika na czystą wodę: 0,08 l
  Wykrywanie dywanów: Tak
  uzupełniające informacje: Funkcja zaawansowanej mapy, FW OTA, Mapa generowana poprzez aplikację, Ciągłe czyszczenie, Raport głosowy, Planowanie czasu
  Zintegrowane czujniki: Wysokości, Przeszkód
  regulowana ilość wody: Tak
  Tryby czyszczące: automatyczny, zakres, niestandardowy
  samoczynny powrót stacji bazowej: Tak
  Filtr: Tak
  typ szczotki: Szczotka główna i szczotki boczne
  Szczotki próżniowe w zestawie: Szczotka główna
  Wykrywanie schodów: Tak
  Poziom hałasu: 68 dB
  Mycie na mokro: Tak
  wariant nawigacji: dToF
  wariant zbiornika dozownika: OZMO™ Turbo 2.0
  Regulacja mocy: automatyczny/ręczny
  objętość na kurz (łącznie): 0,4 + 3 l

  Zawartość opakowania

  Zawartość opakowania: Głowica mopująca x 2, Robot x 1, zestaw szczotek bocznych x 1, Ściereczki do mopowania x 4, Szczoteczka do czyszczenia x 1, Filtr x 1, Stacja ładująco-czyszcząca x 1, Instrukcja obsługi x 1, Narzędzie do czyszczenia x 1, kabel zasilający x 1


Ecovacs Deebot Ozmo T9

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe zielone do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot Ozmo T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo T9
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najkorzystniejsze urządzenie z serii DEEBOT właśnie zostało udoskonalone. Robot odkurzający z serii DEEBOT działający w najistotniej niezależny sposób z funkcją wykrywania przeszkód, ulepszoną funkcją mopowania, a także zaimplementowanym odświeżaczem powietrza.

  Wykorzystuj w życiu inteligentne rozwiązania. Ciesz się życiem. DEEBOT T9 DEEBOT T9 to kolejny krok w ewolucji inteligentnych robotów odkurzających z funkcją mopowania. Urządzenie zostało zaopatrzone w technikę TrueDetect 3D 2.0, a także TrueMapping 2.0, dzięki którym potrafi omijać przeszkody, jak również mapować otoczenie z niezwykłą precyzją.

  Z kolei, dzięki zastosowaniu technologii OZMO™ Pro, DEEBOT T9 zamiata, mopuje i odkurza z dwa razy pokaźniejszą mocą ssania w kontraście do poprzednich modeli (do 3 000 Pa). Twoja podłoga będzie lśniła czystością niezależnie od tego, czy leży na niej dywan, została produkowana z drewna, czy także pokrywa ją sierść zwierząt albo kurz.

  Gdy dom jest czysty, rozkoszuj się świeżym zapachem! Przemysłowy odświeżacz zaimplementowany w DEEBOT T9 sprawi, że po odkurzaniu poprzez długi czas w Twoim domu będzie pachniało świeżością, a przy okazji znikną jeszcze nieprzyjemne zapachy pochodzące od zwierząt, jak w dodatku inne nieprzyjemne zapachy, które mogą pojawiać się podczas odkurzania.

  Możesz wybierać spośród trzech różnych zapachów albo wyłączyć odświeżacz. Dobór należy do Ciebie. DEEBOT T9 proponujący szereg ulepszeń oraz posiadający nowe funkcje, to urządzenie najwyższej jakości.

  słuszne rozwiązanie do precyzyjnego czyszczenia i ochrony technologia nowej generacji powoduje, że DEEBOT T9 wyczyści każdy kąt. Dzięki zaktualizowanej technologii TrueDetect 3D 2.0, jak dodatkowo z obszerniejszą niżeli kiedykolwiek wcześniej precyzją, w czasie rzeczywistym urządzenie potrafi wyłapywać przeszkody i unikać zderzeń z innymi przedmiotami.

  dodatkowo, ulepszona technika TrueMapping 2.0 powoduje, że odkurzacz rozpoznaje otoczenie, a także płynnie się porusza niezależnie od oświetlenia. Staranna technologia mapowania 3D, która sprawi, iż urządzenie dotrze do każdego kąta w Twoim domu Kontroluj i spersonalizuj swój sposób czyszczenia dzięki nowo opracowanej aplikacji ECOVACS HOME.

  Ciesz się bardziej inteligentnym i spersonalizowanym czyszczeniem, które umożliwia podgląd domu na żywo. Płynnie przełączaj pomiędzy mapami domu w 2D i 3D i wyznaczaj najkorzystniejsze trasy czyszczenia.

  luksusowe czyszczenie, które wypełni Twój dom nieszablonowym zapachem Oprócz usuwania sierści zwierząt, DEEBOT T9 polikwiduje również nieprzyjemny zapach pupili. DEEBOT T9 z zaimplementowanym, przemysłowym odświeżaczem sprawi, że w Twoim domu na długo po sprzątaniu zagości błyskotliwy zapach.

  Odświeżacz można wyłączyć. Dobór należy do Ciebie. Wysoka sprawność i efektywne czyszczenie Dzięki funkcji OZMO™ Pro, DEEBOT T9 zamiata, odkurza i mopuje każdą podłogę, w tym dywany, a także drewniane podłogi.

  Dwa razy obszerniejsza moc ssania w kontraście do poprzednich modeli (do 3 000 Pa), skutecznie pousuwa choćby najbardziej up...


Ecovacs Deebot X1 PluS

Ecovacs Deebot X1 PluS Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 PluS
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Jednorazowy worek na kurz

  obszerny jednorazowy worek na kurz o obszerności 3,2 l może być stosowany nawet poprzez 60 dni.


  4-stopniowy system dogłębnego czyszczenia

  wyekwipowany w podwójne szczotki boczne, pływającą szczotkę główną, moc ssania 5000 Pa i system mopowania oscylacyjnego OZMO™ Pro 3.0, DEEBOT X1 PLUS oferuje zintegrowane zamiatanie, ssanie i solidny mop dla głębokiego i efektywnego czyszczenia, zapewniając, że nie pozostaną żadne uporczywe plamy.


  OZMO™ Pro 3.0

  System mopów oscylacyjnych OZMO™ Pro 3.0 wykonuje pełne ruchy z szybkością 600 drgań/min, gwarantując wysoką sprawność czyszczenia.


  Odświeżacz powietrza

  DEEBOT X1 PLUS roztacza delikatny, ekskluzywny zapach w Twoim domu, dzięki czemu możesz radować się wspaniałym samopoczuciem.


  5000 Pa Siła ssania

  Siła ssania została powiększona o 230% do 5000 Pa, co zagwarantuje długofalowe sprzątanie i skuteczne odkurzanie jednocześnie twardych podłóg, jak i dywanów.


  AIVI™ 3D

  Moc obliczeniowa nienaturalnej inteligencji i kamera RGB klasy astrofotograficznej z technologią Autopilot rozszerzają możliwości omijania przeszkód i rozpoznawania ludzi.


  TrueMapping 2.0

  słuszna technologia TrueMapping 2.0 nietrudne tworzenie i zapisywanie mapy domu, a także szybką i wydajną nawigację po nim.


  Asystent głosowy YIKO

  Zupełnie nowa technologia sterowania głosem AI pomaga Ci poprowadzić DEEBOTa, aby bez wysiłku rozpoczął sprzątanie.


  zaimplementowane sterowanie głosowe

  Jest to pierwszy robot odkurzający ECOVACS z asystentem głosowym i technologią lokalizacji źródła dźwięku. Aktywuj swojego inteligentnego robota za pomocą polecenia "OK, YIKO".


  Co w pakiecie?

  Robot sprzątający ECOVACS Deebot X1 Plus ma worek, 2 jednorazowe nakładki mopujące, 2 szczotki boczne, narzędzie do czyszczenia, stację ładującą i opróżniającą, zasilacz, instrukcję, a także kartę gwarancyjną.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Ecovacs opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Ecovacs cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Ecovacs,
 • odkurzacze domowe Ecovacs jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Ecovacs, odkurzacz domowy Ecovacs cena, opinie o odkurzaczach domowych Ecovacs, ranking odkurzaczy domowych Ecovacs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *