Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Ecovacs. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Ecovacs. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Ecovacs,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Ecovacs. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Ecovacs, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Ecovacs DeeboT T9

Ecovacs DeeboT T9 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT T9
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:400 min.;Czas pracy:175 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, namierzający zabrudzone miejsca;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, odświeżacz powietrza, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco;Inne:3-stopniowy system odkurzania, samoczynne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, samoczynny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, czujnik ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Ecovacs Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eco.global.app&gl=PL;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/ecovacs-home/id1329458504?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:https://www.ecovacs.com/pl/deebot-robotic-vacuum-cleaner/t9;Kolor:biały;Lampa UV:nie;Model:Ecovacs Deebot T9;objętość zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny;wariant:robot sprzątający;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):Deebot T9;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, przy pomocy smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, odświeżacz powietrza, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:0 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna, technologia TrueDetect 3D 2.0, technologia TrueMapping 2.0;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  robot odkurzający z wysoką siłą ssania, dochodzącą do 3000 pa, czas pracy do 150 minut, ładowania 6.5 godzin, zbiornik na kurz opojemności 300 ml, możliwość sterowania po poprzez aplikacją na urządzenie mobilne, samoczynny powrót do bazy, pomocne komunikaty głosowe informują o aktualnym stanie pracy odkurzacza, filtr antyalergiczny hepa, możliwość dwukierunkowej komunikacji video, technika rozpoznawania wizualnego aivi™ 2.0 i potrafi rozpoznać i ominąć 15 typów obiektów, a także ludzkie sylwetki w trakcie sprzątania, samoczynnie rozpoznaje ponadto rodzaj wnętrza i proponuje plan sprzątania, komunikaty głosowe, pamięć do 3 map kondygnacji.


Ecovacs Deebot T9 Plus

Ecovacs Deebot T9 Plus Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot T9 Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot T9 Plus
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Zawartość opakowania
  Filtr x 1 • Instrukcja obsługi x 1 • Kapsułka odświeżacza powietrza x 1 • pakiet szczotek bocznych x 2 • Narzędzie do czyszczenia x 1 • Odświeżacz powietrza x 1 • Robot x 1 • Stacja ładowania x 1 • Worek na kurz x 2 • Ściereczki do mopowania x 10

Ecovacs O930

Ecovacs O930 Najniższa Cena Online

Ecovacs O930 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs O930
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  DEEBOT OZMO 930 Innowacja w Twoim domu

  Witaj w świecie robotyki domowej – poznawaj go razem z DEEBOT OZMO 930. Inteligentny system nawigacji, połączenie odkurzacza i mopa i funkcja rozpoznawania rodzaju powierzchni w celu maksymalizacji wydajności sprawiają, że robot ten rozwiąże wszystkie Twoje problemy z czyszczeniem podłogi.

  - Spersonalizowane czyszczenie z funkcją mapowania
  - Inteligentne czyszczenie różnych rodzajów podłóg
  - Rozwiązanie na każdy nieporządek
  - pełna kontrola w Twojej kieszeni
  - Łatwość używania

  Innowacja w Twoim domu:
  Spersonalizowane czyszczenie z funkcją mapowania

  Dzięki opracowanej poprzez nas technice Smart Navi 3.0, model O930 można pod każdym względem dostosować do swych potrzeb. Bezpiecznie skanuje, mapuje i planuje ścieżkę czyszczenia, która dostosowuje się do Twojego domu, aby zapewnić najskuteczniejsze osiągalne sprzątanie.

  Kompletna mapa wizualna Twojego domu

  Kompletna mapa wizualna Twojego domu. Skorzystaj z mapy wizualnej, aby przydzielić zadania czyszczenia, nadzoruj bieżącą pozycję, sprawdzaj status czyszczenia i pokaźnie więcej.

  skuteczne planowanie ścieżki czyszczenia

  Po zeskanowaniu powierzchni domu i wygenerowaniu mapy, DEEBOT OZMO 930 automatycznie zaplanuje sprawną ścieżkę czyszczenia,przypasować się do otoczenia.

  Wirtualne granice – szeregowanie obszarów pod względem ważności

  Ustaw czas, miejsce i sposób sprzątania dla modelu O930 kilkoma ruchami palca. Zdefiniuj dowolne granice, a O930 zapewni doskonałe, kompletnie dobrane do Twoich wymagań sprzątanie w wybranych przez Ciebie miejscach.

  Tryb czyszczenia obszarowego koncentrujący się na wybranych strefach

  Tryb czyszczenia obszarowego pozwala koncentrować sprzątanie na wybranych strefach. Dzięki temu można częściej czyścić obszary o znacznym priorytecie lub silnym poziomie zabrudzania lub przypasowywać sprzątanie do aktualnych potrzeb.

  Inteligentne czyszczenie rozmaitych rodzajów podłóg

  wyekwipowany w funkcję identyfikacji dywanu robot DEEBOT OZMO 930 stanowi wydajne rozwiązanie do czyszczenia równocześnie dywanów, jak i podłóg. DEEBOT OZMO 930 może automatycznie powiększyć moc ssania, aby efektywniej czyścić dywany, albo wykorzystać połączenie odkurzacza i mopa do starannego sprzątania podłóg.

  Nowa jakość sprzątania z systemem mycia OZMO

  Sterowana elektronicznie pompa wodna regularnie pobiera wodę z dużego zbiornika, co pozwala na mycie podłogi na mokro. Ponadto robot zaopatrzony jest w czujniki pozwalające na automatyczne przełączanie w tryb mycia albo zatrzymanie zwilżania – dzięki temu sprzątanie jest bezpieczne i dokładne.

  Identyfikacja dywanu dla samodzielnego czyszczenia

  Jeżeli podczas pracy robota DEEBOT OZMO 930 czujniki identyfikacji dywanu wykryją miękkie podłoże, moc ssania zostanie automatycznie powiększona, co zapewni wydajniejsze odkurzanie. W procesie mycia na mokro robot DEEBOT omija dywany, sprzątając obszary wokół nich.

  Rozwiązanie na każdy nieporządek

  Niezależnie od typu zabrudzeń, jakie zwykle występują na Twojej podłodze, DEEBOT OZMO 930 jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki wymiennemu wlotowi ssącemu i różnorodnym trybom czyszczenia DEEBOT OZMO 930 zawsze poradzi sobie z brudem, włosami, a także śmieciami.

  Zbieranie włosów i sierści, kurzu albo niedużych okruchów

  Metodę ssania można zmienić w zależności od potrzeb. Ssanie bezpośrednie świetnie nadaje się do zbierania włosów i sierści bez plątania, a główna szczotka pozwala uzyskać ulepszone zbieranie i bardziej dogłębne czyszczenie, w szczególności na dywanach.

  Selektywne tryby czyszczenia dla różnych zabrudzeń

  Użyj stosownego narzędzia do pracy z zestawem konkretnych trybów czyszczenia: tryb automatyczny do czyszczenia ogólnego, tryb czyszczenia powierzchni do określonych obszarów i tryb niestandardowy do czyszczenia potężnie wyszczególnionego miejsca.

  pełna kontrola w Twojej kieszeni

  Z aplikacją ECOVACS w kieszeni możesz bez żadnego wysiłku zaplanować sprzątanie, ustawić tryb czyszczenia i pilnować bieżący status czyszczenia. Za każdym razem masz możliwość sterowania swoim robotem – w dowolnym miejscu i czasie.

  Steruj robotem DEEBOT w dowolnym czasie i miejscu

  Korzystaj z zaawansowanych funkcji w aplikacji i interfejsie map. Planuj i aktywuj cykle czyszczenia według własnego uznania, ustawiaj jak i gdzie DEEBOT ma posprzątać, definiuj granice i pokaźnie więcej – komfortowo i bezproblemowo, trzymając smartfon w dłoni.

  Zaplanuj sprzątanie z wyprzedzeniem

  Dzięki funkcji planowania nie musisz już martwić się zabrudzonymi podłogami. Po prostu ustaw regularną porę sprzątania, a resztę zostaw robotowi ECOVACS. Już nigdy nie wrócisz do brudnego domu.

  Łatwość użytkowania

  Inteligentny i przychylny dla użytkownika system czyszczący powoduje, że DEEBOT OZMO 930 to perfekcyjny automatyczny robot sprzątający. DEEBOT powstaje przeważnie z myślą o łatwości użytkowania.

  Automatyczne wznowienie czyszczenia – niezależne sprzątanie

  Po naładowaniu lub opróżnieniu robot może powrócić do miejsca, w którym ostatnio zakończył sprzątanie. Jest na tyle inteligentny, że rutynowe przerwy nie zaburzają jego pracy i może kontynuować czyszczenie.

  Sygnalizacja głosowa

  Ten DEEBOT potrafi mówić! dzięki temu zawsze wiesz, jakie czynności są obecnie wykonywane. DEEBOT raportuje wszystkie najważniejsze informacje w czasie rzeczywistym.

  pokaźniejsza mobilność dzięki specjalnemu uchwytowi

  DEEBOT posiada stylowy uchwyt, który upraszcza przenoszenie go po domu – jest on bardzo {pomocn|przydatn)y w domach piętrowych.

  Normy Ecovacs

  Technologia wykrywania przeszkód, Technologia bezpieczne schody, Inteligentny system filtracji, Automatyczne uruchomienie jednym dotknięciem


Ecovacs DeeboT N8

Ecovacs DeeboT N8 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Zilan. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs DeeboT N8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT N8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Ecovacs DEEBOT OZMO N8 Pro+DEEBOT N8 PRO+ jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę OZMO™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogi. Dzięki najnowszej technice TrueMapping, może tworzyć szczegółowe i precyzyjne mapy Twoich podłóg.* W połączeniu z technologią omijania przeszkód TrueDetect 3D, ryzyko utknięcia albo zaplątania się jest zminimalizowane.

  dzięki temu DEEBOT jest komfortowym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg. NAJWAŻNIEJSZE wariant nawigacji: Smart Navi 3.0, TrueMappingTryb czyszczenia: samoczynny, zakres, niestandardowyKomponenty próżniowe: Szczotka głównaRegulacja mocy próżniowej: automatyczny/ręcznyPojemność pojemnika na kurz (ml): 420Wykrywanie pojemników na kurzRegulacja poziomu wodyPojemność zbiornika (ml): 240Funkcja innowacyjnej mapyMapa generowana poprzez aplikacjęWartość hałasu (dBA ): Normalny: 67Dane technologiczne baterii (rodzaj, mAh): Li-Ion, 3200Czas pracy (min): 110Czas ładowania (H): 4Moc znamionowa robota (W): 40 bezusterkowe czyszczenie za każdym razem i wszędzieRobot czyszczący do podłóg z najnowocześniejszą technologią wykrywania przeszkód (TrueDetect 1.0), dokładną i nowoczesną technologią nawigacji (TrueMapping 1.0), zbiornikiem na wodę OZMO™, silniejszym ssaniem (w kontraście do OZMO 950) i stacją samoczynnego opróżniania samoczynnie opróżnia zbiornik na kurz –A Ty możesz się cieszyć czystym domem przez niemało tygodni Jednorazowy worek na kurz o objętości 2,5 lWorek na kurzjest produkowany z naturalnego i przychylnego dla środowiska materiału łatwo go wymienić.

  Worek o pojemności 2,5 l przechowuje kurz i sierść nawet przez 30 dni. Nie ma zapotrzebowania częstego czyszczenia pojemnika na kurz, dzięki czemu robot sprzątający może oczyszczać podłogi poprzez kilka tygodni bez żadnej obsługi.

  Aplikacja sterującaMożesz użyć aplikacji,komfortowo sterować robotem w każdej sytuacji i zaplanować czas sprzątania lub sprawdzić aktualny status czyszczenia.Można równocześnie zapisać i indywidualnie przystosować do siebie do dwóch map – dzięki takim funkcjom jak Virtual Boundary™, która ogranicza obszar działania robota sprzątającego – albo wyodrębnić określone obszary do indywidualnego czyszczenia.

  technologia TrueMappingPrecyzyjne planowanie ścieżki sprzątania. Jako pionier w zakresie technologii, ECOVACS wprowadził technologię mapowania i nawigacji opartą na laserze, znaną jako TrueMapping, jako pierwszą w branży robotów domowych.

  W ciągu kilku sekund DEEBOT N8+ buduje mapę otoczenia i porusza się bezpiecznie po Twoim domu.Ta niezawodna koncepcja nawigacji pozwala na sprawne i precyzyjne czyszczenie podłogi. Technika True Detect 3DZapobiega kolizjom, utknięciu czy zaplątaniu.

  DEEBOT N8 PRO+ może namierzać przedmioty na swej trasie z odległości między 4,5 cm a 30 cm. Robot sprzątający namierza ponadto przedmioty o wielkości zaledwie jednego milimetra, jak cienkie kable czy inne niepokaźne przedmioty.

  Wykrywane są dodatkowo buty i inne tekstylia, aby zminimalizować ryzyko utknięcia lub zaplątania się robota sprzątającego, dzięki temu może on pracować szybciej i pewniej. Jednoczesne odkurzanie i przecieranieDzięki szerokiemu zbiornikowi na wodę OZMO™ nie musisz przerywać procesu czyszczenia, by ciągle uzupełniać wodę.

  też czujniki automatycznego przełączania na tryb mopowania lub zatrzymywania zwilżania pada, dzięki temu dostosowuje się do każdej sytuacji związanej z czyszczeniem. Niezwykle praktyczna jest możliwość przypasowania przepływu wody za pomocą aplikacji, podczas gdy mopem zajmuje się DEEBOT N8 PRO+.

  wydajne odkurzanie i eliminowanie kurzu choćby na dywanach.Dzięki innowacyjnemu materiałowi i konstrukcji kanału ssącego przełomowy system utrzymywania ciśnienia optymalizuje wydajność robota i gwarantuje wysoką moc ssania, a DEEBOT N8 PRO+ pozostaje w trakcie pracy wyjątkowo cichy.Udało się powiększyć siłę ssania do 2600 Pa oraz produktywność czyszczenia o 73 procent.*Dzięki nowoczesnej, zwinnej szczotce i trybowi Max+ choćby potężnie osadzony kurz jest skutecznie usuwany z dywanów.N8 to wspaniały robot sprzątający dla wszelkich właścicieli kotów i psów, którzy chcą wyeliminować sierść z przeróżnych rodzajów powierzchni.

  Wykrywanie dywanówDEEBOT N8 PRO+ wyróżnia się inteligentną reakcją na zmieniające się typy podłóg, jak np. Zmiana z twardej podłogi (laminat, płytki, itd.) na dywan.Robot sprzątający wykrywa dywany w czasie rzeczywistym i reaguje odpowiednio do bieżącego zadania:Siła ssania zostaje zwiększona, a dywan zostaje pominięty w czasie mopowania.dzięki temu tryb czyszczenia jest rewelacyjnie przypasowany do każdego typu podłogi.

  Funkcja samoczynnego ładowania. Sprzątanie ciągłeDla DEEBOT N8 PRO+ choćby długie ścieżki sprzątania nie są problemem.Gdy tylko bateria jest na wyczerpaniu, robot sprzątający samoczynnie wraca do stacji dokującej.Gdy tylko bateria będzie w pełni naładowana, urządzenie będzie kontynuować czyszczenie podłogi tam, gdzie skończyło.DEEBOT gwarantuje w ten sposób niezauważalne i precyzyjne czyszczenie.

  SPECYFIKACJA technicznASkut

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe granatowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot Ozmo N8

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo N8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo N8
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  zawsze i wszędzie bezawaryjne czyszczenie Robot odkurzający i mopujący z funkcją starannego mopowania oraz sterowania. Wykorzystuj w życiu inteligentne rozwiązania. Ciesz się życiem. DEEBOT N8 DEEBOT N8 to robot odkurzający z funkcją mopowania, który wykorzystuje technikę OZMO™ do równoczesnego odkurzania i mopowania Twojej podłogi.

  Dzięki najnowszej technice TrueMapping, potrafi stworzyć szczegółową i skrupulatną mapę swego otoczenia.* Urządzenie gwarantuje jeszcze lepsze rezultaty czyszczenia** dzięki funkcji wykrywania dywanu, gdzie wykorzystuje większą siłę ssania bez mopowania.

  Kompatybilność inteligentnego urządzenia powoduje, iż sterowanie robotem jest jeszcze łatwiejsze. Automatycznie opróżniającą się stację w odcieniu gwiezdnej szarości lub perłowej bieli, można zakupić oddzielnie.

  Robot odkurzający DEEBOT N8 z funkcją mopowania to idealne rozwiązanie do najróżniejszych rodzajów podłóg takich jak: dywany, podłoga laminowana, PVC, parkiet albo gres. Dla właścicieli zwierząt, robot odkurzający DEEBOT N8 to także użyteczne rozwiązanie umożliwiające higieniczne odkurzanie sierści kotów i psów.

  automatycznie opróżniającą się stację w kolorze gwiezdnej szarości lub perłowej bieli można zakupić oddzielnie. * Możliwość przechowywania do dwóch map ** W porównaniu z DEEBOT OZMO 950 Odkurzanie z dużą mocą i usuwanie kurzu nawet z dywanów Dzięki zastosowaniu postępowego materiału i designu kanał ssący, jak również system podtrzymujący ciśnienie, optymalizują wydajność robota oraz gwarantują dużą moc ssania (do 2300 Pa).

  Praca robota DEEBOT N8 jest bardzo cicha. Najnowocześniejsza, zwinna szczotka oraz tryb Max+, usuną nawet zanieczyszczenia, które wbiły się w dywan. Staranne planowanie kolejności czyszczenia ECOVACS to lider techniczny, który opracował technologię mapowania przy pomocy lasera i technologię sterowania znaną jako TrueMapping dotychczas użytkowaną w przemyśle, a teraz po raz pierwszy użytą w sektorze robotów domowych.

  W zaledwie kilka sekund, przy wykorzystaniu odpowiedniej technice DEEBOT N8 kreuje mapę swego otoczenia, dzięki temu bardziej bezpiecznie przemieszcza się po Twoim domu. Bezawaryjny sposób sterowania urządzeniem sprawne i dokładne czyszczenie Twoich podłóg.

  Odkurzanie i mopowanie w jednym kroku Dzięki systemowi mopowania OZMO™,urządzenie DEEBOT N8 potrafi równocześnie odkurzać i mopować. W aplikacji można wygodnie ustawić cztery stopnie ilości wody w zależności od różnorodnych potrzeb, jak też rodzajów podłogi.

  Zbiornik wody został specjalnie zaprojektowany z myślą o czyszczeniu obfitych powierzchni, dzięki czemu nie ma konieczności przerywania pracy w celu napełnienia zbiornika wody. Dzięki funkcji wykrywania dywanu, DEEBOT namierza dywany, jak w dodatku odpowiednio dostosowuje tryb pracy poprzez zwiększenie siły ssania podczas odkurzania albo ominięcie tego obszaru...


Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI

Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT OZMO T8 AIVI
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:390 min.;Czas pracy:175 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco;Inne:3-stopniowy system odkurzania, samoczynne przypasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny wybór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, sensor ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, system wykrywania usterek, wbudowana kamera z podglądem w aplikacji, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Ecovacs Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eco.global.app&gl=PL;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/ecovacs-home/id1329458504?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:https://www.ecovacs.com/pl/deebot-robotic-vacuum-cleaner/DEEBOT-OZMO-T8-AIVI;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;Model:Ecovacs OZMO T8 Aivi;objętość zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;typ:robot sprzątający;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, przy pomocy smartfona;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:pojemnik na wodę, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Samsung. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot X1 PluS

Ecovacs Deebot X1 PluS Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 PluS
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  nowoczesny technicznie robot do sprzątania powierzchni, gwarantujący wspaniałe odkurzanie i mopowanie. DEEBOT X1 PLUS jest najnowszym członkiem rodziny DEEBOT. Wyekwipowany w stację Auto-Empty, która samodzielnie opróżnia odkurzacz i oszczędza Ci pracy związanej z opróżnianiem pojemnika na kurz przez okres do 60 dni. I nie musisz martwić się o nawigację....

Ecovacs Deebot Ozmo T9

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo T9
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najkorzystniejsze urządzenie z serii DEEBOT właśnie zostało udoskonalone. Robot odkurzający z serii DEEBOT działający w najistotniej niezależny sposób z funkcją wykrywania przeszkód, ulepszoną funkcją mopowania, a także zaimplementowanym odświeżaczem powietrza.

  Wykorzystuj w życiu inteligentne rozwiązania. Ciesz się życiem. DEEBOT T9 DEEBOT T9 to kolejny krok w ewolucji inteligentnych robotów odkurzających z funkcją mopowania. Urządzenie zostało zaopatrzone w technikę TrueDetect 3D 2.0, a także TrueMapping 2.0, dzięki którym potrafi omijać przeszkody, jak również mapować otoczenie z niezwykłą precyzją.

  Z kolei, dzięki zastosowaniu technologii OZMO™ Pro, DEEBOT T9 zamiata, mopuje i odkurza z dwa razy pokaźniejszą mocą ssania w kontraście do poprzednich modeli (do 3 000 Pa). Twoja podłoga będzie lśniła czystością niezależnie od tego, czy leży na niej dywan, została produkowana z drewna, czy także pokrywa ją sierść zwierząt albo kurz.

  Gdy dom jest czysty, rozkoszuj się świeżym zapachem! Przemysłowy odświeżacz zaimplementowany w DEEBOT T9 sprawi, że po odkurzaniu poprzez długi czas w Twoim domu będzie pachniało świeżością, a przy okazji znikną jeszcze nieprzyjemne zapachy pochodzące od zwierząt, jak w dodatku inne nieprzyjemne zapachy, które mogą pojawiać się podczas odkurzania.

  Możesz wybierać spośród trzech różnych zapachów albo wyłączyć odświeżacz. Dobór należy do Ciebie. DEEBOT T9 proponujący szereg ulepszeń oraz posiadający nowe funkcje, to urządzenie najwyższej jakości.

  słuszne rozwiązanie do precyzyjnego czyszczenia i ochrony technologia nowej generacji powoduje, że DEEBOT T9 wyczyści każdy kąt. Dzięki zaktualizowanej technologii TrueDetect 3D 2.0, jak dodatkowo z obszerniejszą niżeli kiedykolwiek wcześniej precyzją, w czasie rzeczywistym urządzenie potrafi wyłapywać przeszkody i unikać zderzeń z innymi przedmiotami.

  dodatkowo, ulepszona technika TrueMapping 2.0 powoduje, że odkurzacz rozpoznaje otoczenie, a także płynnie się porusza niezależnie od oświetlenia. Staranna technologia mapowania 3D, która sprawi, iż urządzenie dotrze do każdego kąta w Twoim domu Kontroluj i spersonalizuj swój sposób czyszczenia dzięki nowo opracowanej aplikacji ECOVACS HOME.

  Ciesz się bardziej inteligentnym i spersonalizowanym czyszczeniem, które umożliwia podgląd domu na żywo. Płynnie przełączaj pomiędzy mapami domu w 2D i 3D i wyznaczaj najkorzystniejsze trasy czyszczenia.

  luksusowe czyszczenie, które wypełni Twój dom nieszablonowym zapachem Oprócz usuwania sierści zwierząt, DEEBOT T9 polikwiduje również nieprzyjemny zapach pupili. DEEBOT T9 z zaimplementowanym, przemysłowym odświeżaczem sprawi, że w Twoim domu na długo po sprzątaniu zagości błyskotliwy zapach.

  Odświeżacz można wyłączyć. Dobór należy do Ciebie. Wysoka sprawność i efektywne czyszczenie Dzięki funkcji OZMO™ Pro, DEEBOT T9 zamiata, odkurza i mopuje każdą podłogę, w tym dywany, a także drewniane podłogi.

  Dwa razy obszerniejsza moc ssania w kontraście do poprzednich modeli (do 3 000 Pa), skutecznie pousuwa choćby najbardziej up...


Ecovacs DeeboT N8 PRO+

Ecovacs DeeboT N8 PRO+ Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT N8 PRO+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT N8 PRO+
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:110 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wyłapujący zabrudzone miejsca;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, czujka ilości dozowanej wody, funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, kontrola ilości wody, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:automatyczne dostosowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Lampa UV:nie;pojemność zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;typ:odkurzacz automatyczny;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):Deebot N8 PRO;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35,3 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne;Wysokość:9,3 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Ecovacs opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Ecovacs cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Ecovacs,
 • odkurzacze domowe Ecovacs jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Ecovacs, odkurzacz domowy Ecovacs cena, opinie o odkurzaczach domowych Ecovacs, ranking odkurzaczy domowych Ecovacs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *