Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Ecovacs. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Ecovacs. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Ecovacs,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Ecovacs. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Ecovacs, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Ecovacs Robot sprzątający deebot n8 pro

Ecovacs Robot sprzątający deebot n8 pro Najniższa Cena Online

Ecovacs Robot sprzątający deebot n8 pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Robot sprzątający deebot n8 pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Ecovacs DEEBOT OZMO N8 Pro 420mlDEEBOT N8 PRO jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technologię OZMO™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogiDzięki najnowszej technologii TrueMapping, może tworzyć szczegółowe i staranne mapy Twoich podłóg.* W połączeniu z technologią omijania przeszkód TrueDetect 3D, ryzyko utknięcia lub zaplątania się jest zminimalizowane.

  dzięki czemu DEEBOT jest wygodnym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg. NAJWAŻNIEJSZE rodzaj nawigacji: Smart Navi 3.0, TrueMappingTryb czyszczenia: automatyczny, zakres, niestandardowyPojemność pojemnika na kurz (ml): 420Pojemność zbiornika wody (ml): 240Wartość hałasu (dBA ): Normalny: 67Dane technologiczne baterii (wariant, mAh): Li-Ion, 3200Czas pracy (min): 110Czas ładowania (H): 4Moc znamionowa robota (W): 40Funkcja innowacyjnej mapyMapa generowana poprzez aplikacjęRaport głosowy bezusterkowe czyszczenie za każdym razem i wszędzieDEEBOT N8 PRO jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę OZMO™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogiDzięki najnowszej technologii TrueMapping, może tworzyć szczegółowe i skrupulatne mapy Twoich podłóg.*W połączeniu z technologią omijania przeszkód TrueDetect 3D, ryzyko utknięcia lub zaplątania się jest zminimalizowane.dzięki czemu DEEBOT jest wygodnym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg.Robot sprzątający z funkcją mopowania gwarantuje większą produktywność sprzątania** z wykrywaniem dywanów,rozszerzyć siłę ssania w razie zapotrzebowania i zapobiec przypadkowemu mopowaniu dywanów.

  Wszystkie rodzaje podłóg, takie jakdywany,laminaty, PVC, parkiet czy płytki są dzięki czemu optymalnie odkurzane i mopowane.Gospodarstwa domowe ze zwierzętami domowymi, które na dodatek muszą usuwać sierść kota i psa szczególnie skorzystają z znacznej siły ssania robota sprzątającego z mopem, a także precyzyjnego czyszczenia w porównaniu z konwencjonalnym odkurzaczem.Kompatybilność z urządzeniami smart home sprawia, iż sterowanie urządzeniem DEEBOT jest jeszcze wygodniejsze.Stacja samoczynnego opróżniania w odcieniu Space Grey lub Pearl White może być zakupiona osobno.

  sprawne odkurzanie i usuwanie kurzu nawet na dywanach.Dzięki postępowemu materiałowi i konstrukcji kanału ssącego bezprecedensowy system utrzymywania ciśnienia optymalizuje skuteczność robota i zapewnia wysoką moc ssania, a DEEBOT N8 PRO pozostaje podczas pracy wyjątkowo cichy.Udało się powiększyć siłę ssania do 2600 Pa i sprawność czyszczenia o 73 procent.*Dzięki progresywnej, zwinnej szczotce i trybowi Max+ nawet potężnie osadzony kurz jest sprawnie usuwany z dywanów.N8 to genialny robot sprzątający dla wszystkich właścicieli kotów i psów, którzy chcą usunąć sierś z rozmaitych rodzajów powierzchni.

  Wykrywanie dywanówDEEBOT N8 PRO wyróżnia się inteligentną reakcją na zmieniające się typy podłóg, jak np. Zmiana z twardej podłogi (laminat, płytki, itd.) na dywan.Robot sprzątający lokalizuje dywany w czasie rzeczywistym i reaguje adekwatnie do bieżącego zadania: Siła ssania zostaje powiększona, a dywan zostaje pominięty w czasie mopowania.

  dzięki temu tryb czyszczenia jest genialnie przypasowany do każdego typu podłogi. Technika bezpieczeństwa na schodachKoniec ze strachem przed schodami:Nasz robot sprzątający DEEBOT N8 PRO jest wyekwipowany w czujniki zapobiegające upadkowi.

  Urządzenie lokalizuje w trafnej chwili stopnie i powraca w bezpieczne miejsce, żeby kontynuować czyszczenie. Technika TrueMapping. Dokładne planowanie ścieżki sprzątaniaJako pionier w zakresie technice, ECOVACS wprowadził technikę mapowania i nawigacji opartą na laserze, znaną jako TrueMapping, jako pierwszą w branży robotów domowych.

  W ciągu kilku sekund DEEBOT N8 PRO kreuje mapę otoczenia i porusza się bezpiecznie po Twoim domu.Ta niezawodna koncepcja nawigacji zezwala na skuteczne i precyzyjne czyszczenie podłogi. Technika True Detect 3D.

  zapobiega kolizjom, utknięciu czy zaplątaniuTechnologia wykrywania przeszkód 3D w czasie rzeczywistym i system zapobiegania kolizjom wykorzystują zasadę światła strukturalnego i algorytm skanowania 3D, który jest dodatkowo użytkowany na całym świecie w nowoczesnym rozpoznawaniu twarzy i przenośnych transakcjach płatniczych.dzięki temu DEEBOT N8 PRO może się luźno przemieszczać, a równocześnie zminimalizowane jest prawdopodobieństwo kolizji robota sprzątającego.

  Jednoczesne odkurzanie i przecieranieSystem przecierania OZMO™ powoduje, że DEEBOT N8 PRO może równocześnie odkurzać i przecierać. Postępowa technika pozwala na ustawienie czterech stopni wilgoci dla różnych potrzeb i rodzajów podłóg, takich jak laminat, podłogi drewniane czy płytki, wygodnie przy pomocy aplikacji.

  Zbiornik na wodę jest zaprojektowany dla pokaźnych powierzchni, dzięki czemu nie trzeba przerywać procesu czyszczenia, by ciągle uzupełniać go wodą. Dzięki funkcji wykrywania dywanów DEEBOT N8 PRO natychmiast rozpoznaje dywany i reaguje adekwatnie zwiększając siłę ssania i omijając to miejsce podczas mopowania.

  Aplikacja sterującaMożesz


Ecovacs Deebot N8, Deebot N8

Ecovacs Deebot N8, Deebot N8 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot N8, Deebot N8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot N8, Deebot N8
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Ecovacs DEEBOT OZMO N8 Pro+DEEBOT N8 PRO+ jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę OZMO™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogi. Dzięki najnowszej technice TrueMapping, może tworzyć szczegółowe i precyzyjne mapy Twoich podłóg.* W połączeniu z technologią omijania przeszkód TrueDetect 3D, ryzyko utknięcia albo zaplątania się jest zminimalizowane.

  dzięki temu DEEBOT jest komfortowym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg. NAJWAŻNIEJSZE wariant nawigacji: Smart Navi 3.0, TrueMappingTryb czyszczenia: samoczynny, zakres, niestandardowyKomponenty próżniowe: Szczotka głównaRegulacja mocy próżniowej: automatyczny/ręcznyPojemność pojemnika na kurz (ml): 420Wykrywanie pojemników na kurzRegulacja poziomu wodyPojemność zbiornika (ml): 240Funkcja innowacyjnej mapyMapa generowana poprzez aplikacjęWartość hałasu (dBA ): Normalny: 67Dane technologiczne baterii (rodzaj, mAh): Li-Ion, 3200Czas pracy (min): 110Czas ładowania (H): 4Moc znamionowa robota (W): 40 bezusterkowe czyszczenie za każdym razem i wszędzieRobot czyszczący do podłóg z najnowocześniejszą technologią wykrywania przeszkód (TrueDetect 1.0), dokładną i nowoczesną technologią nawigacji (TrueMapping 1.0), zbiornikiem na wodę OZMO™, silniejszym ssaniem (w kontraście do OZMO 950) i stacją samoczynnego opróżniania samoczynnie opróżnia zbiornik na kurz –A Ty możesz się cieszyć czystym domem przez niemało tygodni Jednorazowy worek na kurz o objętości 2,5 lWorek na kurzjest produkowany z naturalnego i przychylnego dla środowiska materiału łatwo go wymienić.

  Worek o pojemności 2,5 l przechowuje kurz i sierść nawet przez 30 dni. Nie ma zapotrzebowania częstego czyszczenia pojemnika na kurz, dzięki czemu robot sprzątający może oczyszczać podłogi poprzez kilka tygodni bez żadnej obsługi.

  Aplikacja sterującaMożesz użyć aplikacji,komfortowo sterować robotem w każdej sytuacji i zaplanować czas sprzątania lub sprawdzić aktualny status czyszczenia.Można równocześnie zapisać i indywidualnie przystosować do siebie do dwóch map – dzięki takim funkcjom jak Virtual Boundary™, która ogranicza obszar działania robota sprzątającego – albo wyodrębnić określone obszary do indywidualnego czyszczenia.

  technologia TrueMappingPrecyzyjne planowanie ścieżki sprzątania. Jako pionier w zakresie technologii, ECOVACS wprowadził technologię mapowania i nawigacji opartą na laserze, znaną jako TrueMapping, jako pierwszą w branży robotów domowych.

  W ciągu kilku sekund DEEBOT N8+ buduje mapę otoczenia i porusza się bezpiecznie po Twoim domu.Ta niezawodna koncepcja nawigacji pozwala na sprawne i precyzyjne czyszczenie podłogi. Technika True Detect 3DZapobiega kolizjom, utknięciu czy zaplątaniu.

  DEEBOT N8 PRO+ może namierzać przedmioty na swej trasie z odległości między 4,5 cm a 30 cm. Robot sprzątający namierza ponadto przedmioty o wielkości zaledwie jednego milimetra, jak cienkie kable czy inne niepokaźne przedmioty.

  Wykrywane są dodatkowo buty i inne tekstylia, aby zminimalizować ryzyko utknięcia lub zaplątania się robota sprzątającego, dzięki temu może on pracować szybciej i pewniej. Jednoczesne odkurzanie i przecieranieDzięki szerokiemu zbiornikowi na wodę OZMO™ nie musisz przerywać procesu czyszczenia, by ciągle uzupełniać wodę.

  też czujniki automatycznego przełączania na tryb mopowania lub zatrzymywania zwilżania pada, dzięki temu dostosowuje się do każdej sytuacji związanej z czyszczeniem. Niezwykle praktyczna jest możliwość przypasowania przepływu wody za pomocą aplikacji, podczas gdy mopem zajmuje się DEEBOT N8 PRO+.

  wydajne odkurzanie i eliminowanie kurzu choćby na dywanach.Dzięki innowacyjnemu materiałowi i konstrukcji kanału ssącego przełomowy system utrzymywania ciśnienia optymalizuje wydajność robota i gwarantuje wysoką moc ssania, a DEEBOT N8 PRO+ pozostaje w trakcie pracy wyjątkowo cichy.Udało się powiększyć siłę ssania do 2600 Pa oraz produktywność czyszczenia o 73 procent.*Dzięki nowoczesnej, zwinnej szczotce i trybowi Max+ choćby potężnie osadzony kurz jest skutecznie usuwany z dywanów.N8 to wspaniały robot sprzątający dla wszelkich właścicieli kotów i psów, którzy chcą wyeliminować sierść z przeróżnych rodzajów powierzchni.

  Wykrywanie dywanówDEEBOT N8 PRO+ wyróżnia się inteligentną reakcją na zmieniające się typy podłóg, jak np. Zmiana z twardej podłogi (laminat, płytki, itd.) na dywan.Robot sprzątający wykrywa dywany w czasie rzeczywistym i reaguje odpowiednio do bieżącego zadania:Siła ssania zostaje zwiększona, a dywan zostaje pominięty w czasie mopowania.dzięki temu tryb czyszczenia jest rewelacyjnie przypasowany do każdego typu podłogi.

  Funkcja samoczynnego ładowania. Sprzątanie ciągłeDla DEEBOT N8 PRO+ choćby długie ścieżki sprzątania nie są problemem.Gdy tylko bateria jest na wyczerpaniu, robot sprzątający samoczynnie wraca do stacji dokującej.Gdy tylko bateria będzie w pełni naładowana, urządzenie będzie kontynuować czyszczenie podłogi tam, gdzie skończyło.DEEBOT gwarantuje w ten sposób niezauważalne i precyzyjne czyszczenie.

  SPECYFIKACJA technicznASkut

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Optimum. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Robot sprzątający z bazą deebot t9+ (6943757600724)

Ecovacs Robot sprzątający z bazą deebot t9+ (6943757600724) Najniższa Cena Online

Ecovacs Robot sprzątający z bazą deebot t9+ (6943757600724) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Robot sprzątający z bazą deebot t9+ (6943757600724)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  samoczynny powrót do stacji bazowej: Tak
  Czas pracy: 175 min
  Czas ładowania: 6,5 godz
  uzupełniające informacje: FW OTA, Funkcja progresywnej mapy, Ciągłe czyszczenie, Planowanie czasu, Raport głosowy, Mapa generowana poprzez aplikację
  EAN: 6943757600724
  Filtr: Tak
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  liczba etapów filtracji powietrza: 3
  Kod Producenta: DEEBOT T9+
  kolor produktu: Biały
  kształt: kolisty
  Moc ssania: 3000 Pa
  Moc znamionowa: 50 W
  Mycie na mokro: Tak
  Napięcie baterii: 14,4 V
  Nr modelu stacji ładującej: D-CD01-2051 / automatyczna stacja ssąca CH1918
  pojemność baterii: 5200 mAh
  pojemność na kurz (łącznie): 0,42 l
  pojemność pojemnika na czystą wodę: 0,18 l
  Poziom hałasu: 67 dB
  Regulacja mocy: samoczynny/ręczny
  regulowana ilość wody: Tak
  wariant pojemnika na kurz: Worek znajdujący się w stacji ładującej
  wariant zbiornika dozownika: OZMO™ Pro 2.0
  Średnica: 35,3 cm
  Szczotki próżniowe w zestawie: Ruchoma szczotka główna
  Tryby czyszczące: automatyczny, zakres, niestandardowy
  rodzaj nawigacji: dToF
  wariant obsługiwanych baterii: Li-Ion
  typ szczotki: Szczotka główna i szczotki boczne
  Waga artykułu: 3,5 kg
  Waga stacji ładującej: 4,3 kg
  Wartość progowa wspinaczki (max): 2 cm
  Wartość progowa wspinaczki z płytą mopującą: 1,3 cm
  Wykrywanie dywanów: Tak
  Wykrywanie pojemników na kurz: Tak
  Wykrywanie schodów: Tak
  Wysokość produktu: 93,6 mm
  Zawartość opakowania: Ściereczki do mopowania x 10, Worek na kurz x 2, Robot x 1, pakiet szczotek bocznych x 2, Stacja ładowania x 1, Filtr x 1, Instrukcja obsługi x 1, Odświeżacz powietrza x 1, Narzędzie do czyszczenia x 1, Kapsułka odświeżacza powietrza x 1
  Zdalna obsługa przy pomocy smartfona: Tak
  Zintegrowane czujniki: Wysokości, Przeszkód
  Ładowanie akumulatora: Tak
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe automatyczne. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs deebot ozmo t8 aivi (6943757614004)

Ecovacs deebot ozmo t8 aivi (6943757614004) Najniższa Cena Online

Ecovacs deebot ozmo t8 aivi (6943757614004) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs deebot ozmo t8 aivi (6943757614004)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Robot sprzątający, mopujący 2 w 1 ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI z funkcją przecierania, rozpoznawania przedmiotów, nowoczesnym wykrywaniem laserowym i video na żądanie – przez aplikację, sterowanie głosem przez Google lub Alexę, odcień czarny

  marka: ‎ECOVACS

  Model: DEEBOT OZMO T8 AIVI

  rodzaj: Robot sprzątający/mopujący

  Aplikacja: TAK

  Funkcje aplikacji: Mapa generowana poprzez aplikację, FW OTA, Raport głosowy, Planowanie czasu, Ciągłe czyszczenie, Funkcja progresywnej mapy

  rodzaj nawigacji: Smart Navi 2.0

  Tryb czyszczenia: Strefa automatyczna, użytkownik

  pojemność pojemnika na kurz: 420 ml

  typ zbiornika na wodę: OZMO

  objętość zbiornika na wodę: 240 ml

  Głośność: ≤67 dBA

  Zasilanie: Akumulatorowe

  wariant baterii: Li-ion

  pojemność baterii: 5200 mAH

  Czas pracy: 180 min

  Czas ładowania: 6,5 h

  Moc znamionowa robota: 40 W

  Napięcie robocze robota: 14,4V

  Nr modelu stacji ładującej: CH1822

  Funkcje uzupełniające: Wykrywanie dywanów, Regulacja mocy próżniowej, Wykrywanie pojemników na kurz, Pływająca szczotka główna, Regulacja poziomu wody

  wymiar robota: 35,3 x 9,4x 35,3 cm

  Waga: 6,7 kg

  Kolor: Czarny

  Inteligentne rozpoznawanie przedmiotów dzięki sztucznej inteligencji: Zoptymalizowana progresywna technika AIVI™ identyfikuje, rozpoznaje i inteligentnie decyduje, jak ominąć przeszkody takie, jak buty czy kable, dzięki temu nie trzeba zlikwidować ich przed sprzątaniem. Ponadto robot mapuje obiekty wcześniej rozpoznane, by lepiej dopasować się do otoczenia domowego i zoptymalizować sposób czyszczenia, co pozwala na unikanie kolizji i zagwarantuje bezustanne sprzątanie.

  skrupulatne planowanie trasy czyszczenia i nawigacja: technologia TrueMapping z laserowym wykrywaniem i innowacyjne czujniki DTOF, Robot może dzisiaj wyłapywać z podwójnej odległości do 10 m ze widocznie pokaźniejszą dokładnością by mapować Twój dom 4x szybciej charakterystyczne mapowanie laserowe, z dwukrotnie pokaźniejszym zasięgiem detekcji i możliwością wykrywania przedmiotów z precyzyjnością do 2 mm. Dzięki stworzeniu szczegółowej interaktywnej mapy, przy pomocy ECOVACS Home App robot DEEBOT OZMO T8 AIVI skanuje, mapuje i planuje wydajną trasę czyszczenia szybciej i z pokaźniejszą precyzyjnością.

  Sterowanie i podgląd przez kamerę w jakości HD: Steruj robotem za pomocą aplikacji do dowolnego miejsca,zobacz, czy nie zapomniałeś zamknąć okna lub nie zostawiłeś włączonego prysznica. Możesz skierować robota do określonych miejsc, aby obejrzeć pokój poprzez kamerę robota w aplikacji Ecovacs. Można dodatkowo przechwytywać obrazy i używać zastosowanego głośnika do mówienia przez DEEBOT, zapewniając nowy poziom monitorowania i bezpieczeństwa.

  Prywatność: Funkcja kamery rzeczywistej jest zabezpieczona hasłem. Użytkownicy muszą wprowadzić hasło, aby uzyskać dostęp do funkcji wideo. Dane we wnętrzu robota będą chronione i wykorzystane wyłącznie w celach czyszczenia. W trakcie przesyłania danych z robota do smartfona dane są szyfrowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

  Wysoka objętość akumulatora: Dzięki wiodącemu w branży akumulatorowi o objętości 5200 mAh jedno ładowanie robota ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI wystarcza na trzy godziny pracy. Robot może czyścić miejsca o powierzchni do 300 m².

  produktywna funkcja czyszczenie i zmywania: Jednoczesne odkurzanie, zmiatanie i przecieranie. Dzięki nowemu systemowi OZMO™ Pro robot nie tylko odkurza i zmywa za jednym razem, wyposażony jest jeszcze w podkładkę zmywającą, zasilaną elektrycznie i pracującą z wibracjami o wysokiej częstotliwości, żeby lepiej poradzić sobie z uporczywymi plamami. Robot obsługuje cztery poziomy precyzyjnego sterowania wodą, dzięki czemu można go przypasować go do różnych potrzeb.

  dokładnie spersonalizowane czyszczenie: za pomocą aplikacji ECOVACS App można dzielić zespalać strefy sprzątania, oznaczać wnętrza, planować sekwencje, czas sprzątania, moc odkurzania i poziom przepływu wody do różnych stref. Można również ustawić strefy zakazu ruchu i strefy zakazu przecierania, by określone strefy nie były czyszczone lub przecierane.

  Zawartość zestawu:

  1x Robot sprzątający DEEBOT OZMO T8 AIVI

  1x Stacja ładująca z przewodem ładowania

  2x Szczotki boczne

  1x Zbiornik na wodę 240 ml

  1x Pojemnik na kurz 420 ml

  1x Ściereczka do mopowania

  1x Płyta na ściereczkę do mopowania

  1x Filtr

  1x Narzędzie do czyszczenia

  DN

  artykuł powystawowy, poprezentacyjny możliwe nieznaczne rysy i otarcia 100% sprawny technologicznie (artykuł sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis). osiągalne podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze. Artykuł zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.


Robot sprzątający ECOVACS Deebot N10 Plus (6943757617531)

Robot sprzątający ECOVACS Deebot N10 Plus (6943757617531) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający ECOVACS Deebot N10 Plus (6943757617531) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający ECOVACS Deebot N10 Plus (6943757617531)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający producenta ECOVACS Deebot N10 Plus to zaawansowane urządzenie, które pozwoli Ci na bezkompromisowe sprzątanie domu. Jego silna moc ssania 4300Pa produktywnie usuwa choćby najmniejszy brud, a pływająca szczotka porusza się po dywanach, wnikając w głębokie struktury, żeby wydobyć z nich kurze i zanieczyszczenia.

  Inteligentne mycie podłóg uniemożliwia przeciekaniu w trakcie mopowania i automatycznie omija dywany, by zapewnić trafne rezultaty na twardych nawierzchniach....


Ecovacs Robot sprzątający deebot x2 omni czarny (6943757617982)

Ecovacs Robot sprzątający deebot x2 omni czarny (6943757617982) Najniższa Cena Online

Ecovacs Robot sprzątający deebot x2 omni czarny (6943757617982) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń

Ecovacs Robot sprzątający deebot x2 combo (6970135031481)

Ecovacs Robot sprzątający deebot x2 combo (6970135031481) Najniższa Cena Online

Ecovacs Robot sprzątający deebot x2 combo (6970135031481) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ECOVACS
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Robot sprzątający deebot x2 combo (6970135031481)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ECOVACS DEEBOT X2 Combo to zestaw, który składa się z nowoczesnego robota sprzątającego oraz dopełniającego lekkiego odkurzacza ręcznego (1,2 kg). Takie połączenie zapewni Ci łatwe zachowanie czystości nie tylko podłóg,także innych, niejednokrotnie trudno dostępnych powierzchni....

Ecovacs Robot do mycia okien winbot w1 pro | darmowa dostawa

Ecovacs Robot do mycia okien winbot w1 pro | darmowa dostawa Najniższa Cena Online

Ecovacs Robot do mycia okien winbot w1 pro | darmowa dostawa - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Robot do mycia okien winbot w1 pro | darmowa dostawa
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  duży dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

Robot sprzątający ECOVACS Deebot X1 Plus (6943757615643)

Robot sprzątający ECOVACS Deebot X1 Plus (6943757615643) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający ECOVACS Deebot X1 Plus (6943757615643) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający ECOVACS Deebot X1 Plus (6943757615643)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Jednorazowy worek na kurz

  obszerny jednorazowy worek na kurz o obszerności 3,2 l może być stosowany nawet poprzez 60 dni.


  4-stopniowy system dogłębnego czyszczenia

  wyekwipowany w podwójne szczotki boczne, pływającą szczotkę główną, moc ssania 5000 Pa i system mopowania oscylacyjnego OZMO™ Pro 3.0, DEEBOT X1 PLUS oferuje zintegrowane zamiatanie, ssanie i solidny mop dla głębokiego i efektywnego czyszczenia, zapewniając, że nie pozostaną żadne uporczywe plamy.


  OZMO™ Pro 3.0

  System mopów oscylacyjnych OZMO™ Pro 3.0 wykonuje pełne ruchy z szybkością 600 drgań/min, gwarantując wysoką sprawność czyszczenia.


  Odświeżacz powietrza

  DEEBOT X1 PLUS roztacza delikatny, ekskluzywny zapach w Twoim domu, dzięki czemu możesz radować się wspaniałym samopoczuciem.


  5000 Pa Siła ssania

  Siła ssania została powiększona o 230% do 5000 Pa, co zagwarantuje długofalowe sprzątanie i skuteczne odkurzanie jednocześnie twardych podłóg, jak i dywanów.


  AIVI™ 3D

  Moc obliczeniowa nienaturalnej inteligencji i kamera RGB klasy astrofotograficznej z technologią Autopilot rozszerzają możliwości omijania przeszkód i rozpoznawania ludzi.


  TrueMapping 2.0

  słuszna technologia TrueMapping 2.0 nietrudne tworzenie i zapisywanie mapy domu, a także szybką i wydajną nawigację po nim.


  Asystent głosowy YIKO

  Zupełnie nowa technologia sterowania głosem AI pomaga Ci poprowadzić DEEBOTa, aby bez wysiłku rozpoczął sprzątanie.


  zaimplementowane sterowanie głosowe

  Jest to pierwszy robot odkurzający ECOVACS z asystentem głosowym i technologią lokalizacji źródła dźwięku. Aktywuj swojego inteligentnego robota za pomocą polecenia "OK, YIKO".


  Co w pakiecie?

  Robot sprzątający ECOVACS Deebot X1 Plus ma worek, 2 jednorazowe nakładki mopujące, 2 szczotki boczne, narzędzie do czyszczenia, stację ładującą i opróżniającą, zasilacz, instrukcję, a także kartę gwarancyjną.


Robot sprzątający ECOVACS Deebot X1 Omni (6943757615513)

Robot sprzątający ECOVACS Deebot X1 Omni (6943757615513) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający ECOVACS Deebot X1 Omni (6943757615513) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający ECOVACS Deebot X1 Omni (6943757615513)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  kompozycja

  Zdalna obsługa za pomocą smartfona: Tak
  typ pojemnika na kurz: Worek znajdujący się w stacji ładującej
  kształt: krągły
  Kolor produktu: Szary

  Moc

  Napięcie robocze: 14,8 V
  wariant obsługiwanych baterii: Li-Ion
  Moc znamionowa: 45 W
  Czas pracy: 140 min
  Moc ssania: 5000 Pa
  objętość baterii: 5200 mAh
  Ładowanie akumulatora: Tak
  Czas ładowania: 6,5 godz

  Waga i rozmiary

  Wysokość towaru: 103,5 mm
  Średnica: 36,2 cm

  sprawność

  Wykrywanie pojemników na kurz: Tak
  objętość pojemnika na czystą wodę: 0,08 l
  Wykrywanie dywanów: Tak
  uzupełniające informacje: Funkcja zaawansowanej mapy, FW OTA, Mapa generowana poprzez aplikację, Ciągłe czyszczenie, Raport głosowy, Planowanie czasu
  Zintegrowane czujniki: Wysokości, Przeszkód
  regulowana ilość wody: Tak
  Tryby czyszczące: automatyczny, zakres, niestandardowy
  samoczynny powrót stacji bazowej: Tak
  Filtr: Tak
  typ szczotki: Szczotka główna i szczotki boczne
  Szczotki próżniowe w zestawie: Szczotka główna
  Wykrywanie schodów: Tak
  Poziom hałasu: 68 dB
  Mycie na mokro: Tak
  wariant nawigacji: dToF
  wariant zbiornika dozownika: OZMO™ Turbo 2.0
  Regulacja mocy: automatyczny/ręczny
  objętość na kurz (łącznie): 0,4 + 3 l

  Zawartość opakowania

  Zawartość opakowania: Głowica mopująca x 2, Robot x 1, zestaw szczotek bocznych x 1, Ściereczki do mopowania x 4, Szczoteczka do czyszczenia x 1, Filtr x 1, Stacja ładująco-czyszcząca x 1, Instrukcja obsługi x 1, Narzędzie do czyszczenia x 1, kabel zasilający x 1Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Ecovacs opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Ecovacs cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Ecovacs,
 • odkurzacze domowe Ecovacs jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Ecovacs, odkurzacz domowy Ecovacs cena, opinie o odkurzaczach domowych Ecovacs, ranking odkurzaczy domowych Ecovacs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *