Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza Concept. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Concept,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Concept. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Concept, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Concept VP-8339

Concept VP-8339 Najniższa Cena Online

Concept VP-8339 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-8339
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TYDZIEŃ OKAZJI: -20% z kodem CONCEPT-20 na wybrane produkty firmy CONCEPT (do 12.12.2021 r. Albo wyczerpania zapasów)! zobacz: Tydzień okazji Odkurzacz workowy z bardzo wydajnym silnikiem ECO o mocy 700 W.

  Concept VP8339 jest zaopatrzony w bardzo znaczny worek produkowany z tkaniny SMS, która ma wysokie cechy oczyszczające i jest antybakteryjna. Zmywalny filtr HEPA 13 przechwytuje nawet najmniejsze cząsteczki pyłu.


Concept VP-8076

Concept VP-8076 Najniższa Cena Online

Concept VP-8076 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-8076
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wysmakowany wygląd i wysoką efektywność Odkurzasz w kółko, a jednak nie jesteś zadowolony z rezultatów? Dzięki silnikowi o mocy 700 W VP8076 może osiągnąć maksymalną skuteczność. Dzięki kompaktowemu kształtowi odkurzacza jest nieskomplikowany w użyciu i eleganckim wyglądem.

  ponadto możesz łatwo regulować moc odkurzacza przy pomocy elektronicznej kontroli mocy. Niski poziom hałasu Jeśli myślisz, iż odkurzacz o wysokiej wydajności musi być hałaśliwi to jesteś w błędzie. Będziesz zaskoczony tym jak cichy jest VP8076.

  Ssawka podłogowa ECO progresywna ssawka podłogowa ECO w połączeniu z przełomową konstrukcją silnika powiększa sprawność odkurzania. Mimo zmniejszonego zużycia energii moc ssania odkurzacza nie ogranicza się.

  Sawka podłogowa ECO dedykowana jest do odkurzania dywanów i twardych powierzchni. Turboszczotka Czy odkurzasz mieszkanie, a mimo to włosy pozostają na dywanie? Z dużą turboszczotką, która jednocześnie szczotkuje i odkurza nie będziesz miał już tego problemu.

  Turboszczotka to wyśmienity wybór dla wszelkich typów dywanów. Dzięki swej wielkości ma duży zasięg poprzez co odurzanie zajmuje mniej czasu i wysiłku. Ssawka do parkietów Ssawka do parkietów to wspaniały dobór do czyszczenia podłóg PCV, parkietu oraz linoleum.

  Jest specjalnie zaprojektowana do twardych powierzchni, więc ich nie rysuje....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe czarne. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-8226

Concept VP-8226 Najniższa Cena Online

Concept VP-8226 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-8226
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  VP8226 ODKURZACZ WORKOWY REFRESH PARQUET 700 WOdkurzacz workowy Refresh Parquet Concept VP8226 z wyjątkowo produktywnym silnikiem 700 W ECO jest ekspertem do wszystkich rodzajów podłóg. Akcentuje się cichą pracą, sprawną filtracją i zasięgiem 10 m.

  EXTRA sprawnośćOdkurzacz workowy Refresh Animal VP8226 jest zaopatrzony w wyjątkowo produktywny silnik ECO o mocy 700 W. Możesz prosto regulować siłę ssania dzięki elektronicznemu sterowaniu. Perfekcyjnie radzi sobie z czyszczeniem twardych podłóg i dywanów.

  Jest wspaniałym pomocnikiem przy regularnym sprzątaniu, a dzięki bogatym akcesoriom docenią go również właściciele czworonogów. Zmywalny filtr HEPA 13 wychwytuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu, dzięki temu nadaje się też dla alergików i astmatyków.

  Ciche sprzątanie bez ograniczeńOgromną zaletą tego modelu jest bardzo cicha praca, maksymalna głośność sięga zaledwie 69 dB. Dzięki 10-metrowemu zasięgowi z łatwością wyczyścić choćby przestronne wnętrza.

  AAAA szczotka - numer jeden w odkurzaniuSpecjalny kształt szczotki podłogowej AAAA zagwarantuje maksymalną skuteczność w połączeniu z przełomową konstrukcją silnika. Możesz nią nieprzeciętnie odkurzyć wszystkie dywany, chodniki, schody czy meble tapicerowane.

  Po przełączeniu i wysunięcia włosia odkurzacz jest gotowy do czyszczenia wszystkich twardych podłóg. Szczotka do parkietówSzczotka do parkietów jest przeznaczona do czyszczenia wszystkich twardych podłóg w gospodarstwie domowym.

  Jest specjalnie zaprojektowany do delikatnego czyszczenia, by nie zarysować ani w inny sposób nie uszkodzić podłogi. Extra długa szczotka szczelinowa CARCzyszczenie samochodu między siedzeniami lub w trudno dostępnych miejscach będzie dużo łatwiejsze dzięki elastycznej szczotce szczelinowej, która dotrze w każde trudno przystępne miejsce.

  Ssawka szczelinowa ze szczoteczkąCzęścią podstawowego wyposażenia odkurzacza jest też specjalna ssawka 2 w 1, będąca połączeniem ssawki szczelinowej i szczotki do kurzu. Możesz zastosować jej jako oddzielnej ssawki szczelinowej do odkurzania trudno przystępnych miejsc (kaloryferów, szuflad, przestrzeni pomiędzy materacami i tapicerką itp.) albo zamknąć szczotkę i delikatnie zlikwidować kurz z mebli, rolet, parapetów, książek czy klawiatur.

  Ssawka szczelinowaOdkurzaj sofy, fotele, materace, łóżka albo wnętrza samochodów z ssawką do tapicerki. Delikatnie usuwa wszelkie zabrudzenia, nie uszkadzając dzianiny obiciowej. Antybakteryjny worek XLWyjątkowo obszerny worek o obszerności 3,5 l wyprodukowany jest z nowoczesnej tkaniny SMS, która ma szereg zalet w porównaniu do konwencjonalnych worków papierowych: ma wysokie atrybuty filtracyjne jest ANTYBAKTERYJNA.

  Oszczędza jeszcze silnik odkurzacza.Filtr HEPA 13 docenią zwłaszcza alergicy. Filtr pochłania do 99,9% roztoczy, pyłków i bakterii, które mogą przedostać się z powrotem do wnętrza w trakcie odkurzania.

  wynikiem jest zdrowszy i czystszy dom. Wykwintny i praktyczyElegancki design odkurzacza podkreślają chromowane części, które prezentują się szczególnie estetycznie. Gumowane tylne koła są bezpieczne dla wszytskich podłóg, więc nie musisz się martwić o zarysowania.

  Odkurzacz wyposażony jest w praktyczny uchwyt usprawniający przenoszenie i posiada 2 pozycje parkowania i 2 opcje mocowania końcówki podłogowej.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe z poziomem hałasu do 84 dB. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-8338

Concept VP-8338 Najniższa Cena Online

Concept VP-8338 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-8338
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TYDZIEŃ OKAZJI: -20% z kodem CONCEPT-20 na wybrane produkty producenta CONCEPT (do 12.12.2021 r. Albo wyczerpania zapasów)! przejrzyj: Tydzień okazji Odkurzacz workowy z niezwykle sprawnym silnikiem ECO o mocy 700 W.

  Concept VP8338 jest zaopatrzony w niezwykle pokaźny worek wyprodukowany z dzianiny SMS, która ma wysokie parametry filtrujące i jest antybakteryjna. Zmywalny filtr HEPA 13 przechwytuje nawet najmniejsze cząsteczki pyłu.


Concept VP-8223

Concept VP-8223 Najniższa Cena Online

Concept VP-8223 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-8223
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz workowy Refresh Animal VP8223 jest wyekwipowany w bardzo wydajny silnik ECO o mocy 700 W. Możesz łatwo regulować siłę ssania dzięki elektronicznemu sterowaniu. Genialnie radzi sobie z czyszczeniem twardych podłóg i dywanów.

  Jest idealnym pomocnikiem przy regularnym sprzątaniu, a dzięki bogatym akcesoriom docenią go ponadto właściciele czworonogów. Zmywalny filtr HEPA 13 wychwytuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu, dzięki temu nadaje się również dla alergików i astmatyków.

  właściwości techniczne: zmywalny filtr HEPA 13 spora objętość worka: 3,5 l elektroniczna regulacja mocy metalowe rury teleskopowe promień działania: 10 m pozioma i pionowa pozycja postojowa zabezpieczenie poprzez zamknięciem worka samoczynne zwijanie przewodu gumowane tylne koła kółka przednie obrotowe o 360° 1x w zestawie worek SMS Akcesoria: dysza AAAA obfita turboszczotka minimalna turboszczotka dysza do parkietów EXTRA długa dysza szczelinowa CAR ssawka szczelinowa ze zdejmowalną szczotką do kurzu dysza do tapicerki worki zapasowe SMS9000

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Eldom. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-8073

Concept VP-8073 Najniższa Cena Online

Concept VP-8073 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-8073
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  DNI MALL – Zniżka 20% na wybrane wielkie i niewielkie AGD marki Concept z kodem MDW3PL98 (ważny do 16.02.2020 albo wyczerpania zapasów)! Workowy odkurzacz podłogowy CONCEPT VP8073 Solido w metalicznym odcieniu, o mocy 700 W, z niską głośnością.

  postępowa dysza podłogowa ECO wraz z przełomową konstrukcją silnika rozszerza produktywność odkurzania. Z głowicą do tapicerek można odkurzać sofy, fotele, materace, schowki i łóżka. Na dodatek, umożliwi Ci usunięcie kurzu z mebli bez ich zarysowania.Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Concept opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Concept cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Concept,
 • odkurzacze workowe Concept jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Concept, odkurzacz workowy Concept cena, opinie o odkurzaczach workowych Concept, ranking odkurzaczy workowych Concept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.