Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza Concept. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Concept,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Concept. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Concept, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Concept VP-8076

Concept VP-8076 Najniższa Cena Online

Concept VP-8076 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-8076
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Concept Solido VP8076 700W GranatowyOdkurzacz Concept VP8076 wysmakowany wygląd, a także niski poziom hałasu podczas pracy. Zalecane dla alergików i gospodarstw domowych z dziećmi. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Moc: 700WPojemność worka: 3lElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaZasięg działania: 8mParkowanie: w pozycji pionowej i poziomejAutomatyczne zwijanie kablaPoziom hałasu: 78db gustowny wygląd i wysoką efektywnośćOdkurzasz w kółko, a jednak nie jesteś zadowolony z rezultatów? Dzięki silnikowi o mocy 700 W VP8076 może osiągnąć maksymalną produktywność.

  Dzięki kompaktowemu kształtowi odkurzacza jest łatwy w użyciu, a także wykwintnym wyglądem. W dodatku możesz z łatwością regulować moc odkurzacza za pomocą elektronicznej kontroli mocy.Niski poziom hałasuJeśli myślisz, iż odkurzacz o wysokiej sprawności musi być hałaśliwi to jesteś w błędzie.

  Będziesz zaskoczony tym jak cichy jest VP8076. Ssawka podłogowa ECOInnowacyjna ssawka podłogowa ECO w połączeniu z przełomową konstrukcją silnika rozszerza efektywność odkurzania. Mimo zmniejszonego zużycia energii moc ssania odkurzacza nie obniża się.

  Sawka podłogowa ECO przeznaczona jest do odkurzania dywanów i twardych powierzchni. TurboszczotkaCzy odkurzasz mieszkanie, a mimo to włosy pozostają na dywanie? Z dużą turboszczotką, która równocześnie szczotkuje i odkurza nie będziesz miał już tego problemu.

  Turboszczotka to nadzwyczajny wybór dla wszystkich typów dywanów. Dzięki swojej wielkości ma obszerny zasięg przez co odurzanie zajmuje mniej czasu i wysiłku. Ssawka do parkietówSsawka do parkietów to wyśmienity wybór do czyszczenia podłóg PCV, parkietu i linoleum.

  Jest specjalnie zaprojektowana do twardych powierzchni, więc ich nie rysuje. Ssawka do tapicerkiDzięki ssawce do tapicerki można odkurzać sofy, fotele, materace, schowki i łóżka. Na dodatek pomoże Ci pozbyć się kurzu z mebli bez ich zadrapania.

  Można ją jeszcze zastosować do czyszczenia parapetów. Szczelinowa ssawka ze szczoteczkąCzyszczenie w trudno dostępnych miejscach nie jest dla ciebie przeszkodą. Dzięki ssawce ze szczoteczką możesz z łatwością i zlikwidować kurz z mebli, grzejników i sprzętów kuchennych.

  Worek XL 3 lBardzo spory 3-litrowy worek wyprodukowany jest z innowacyjnej dzianiny SMS, która ma dużo zalet w porównaniu z klasycznymi papierowymi workami: ma wysoką zdolność filtracji, jest ANTYBAKTERYJNA i niepodatna na wilgoć.

  Pomaga także chronić silnik odkurzacza. Filtr HEPA 12 jest szczególnie doceniany przez alergików: absorbuje do 99,9% roztoczy, pyłków i bakterii, które mogą otrzymać się z powrotem do wnętrza podczas odkurzania, dzięki temu Twoje dom jest zdrowszy.

  Filtr można umyć i ponownie użyć po wysuszeniu. Parametry technologicznE:Zużycie energii: 700 WMoc ssania: 15 kPa7 poziomów filtracjiZmywalny filtr HEPA 12Duża pojemność worka: 3 lW komplecie znajduje się 1 worek tekstylny i 1 worek papierowyElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaZasięg działania: 8 mDługość przewodu: 5 mParkowanie w pozycji pionowej i poziomejZabezpieczenie przed zamknięciem bez workaAutomatyczne zwijanie kablaWaga: 4,4 kg (bez akcesoriów)Hałas: 78 dBKolor: niebieskiAkcesoria:Ssawka podłogowa przeznaczona do odkurzania dywanów, chodników i bieżników.Ssawka do tapicerki Pomoże Ci wytrzeć kurz z parapetów lub z mebli bez ich zadrapania.Ssawka ze szczoteczką pomoże oczyścić przestrzenie za meblami, grzejnikami.Ssawka do parkietówTurboszczotkaZapasowe worki: SMS9000

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Amica. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Concept opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Concept cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Concept,
 • odkurzacze workowe Concept jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Concept, odkurzacz workowy Concept cena, opinie o odkurzaczach workowych Concept, ranking odkurzaczy workowych Concept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *