Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Beko. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Beko. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Beko,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Beko. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Beko, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Beko VRT61818

Beko VRT61818 Najniższa Cena Online

Beko VRT61818 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT61818
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:6 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:19 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:2 tryby pracy (normalny, max), podświetlenie LED, podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 poziomów, łatwe opróżnianie pojemnika, nieskomplikowane wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca konstrukcja, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:grafitowy;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:60 minut;Moc wejściowa:100 W;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:EPA10;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:przyciski;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:zmywalny;Waga:2,7 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:22 cm;wymiary - szerokość:27 cm;wymiary - wysokość:122 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:ładowarka;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa;ekran:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:łatwe manewrowanie szczotką Beko EasyFlex™ 180º, technologia cyklonowa, technologia ssąca Beko PerformCyclone™...


Beko VRX221

Beko VRX221 Najniższa Cena Online

Beko VRX221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRX221
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  LEKKA budowa I funkcjonalnY UCHWYT
  Niska waga urządzenia umożliwia luźne manewrowanie szczotką między meblami.

  DŁUGI CZAS PRACY DO 40 MINUT
  Wyjmowany akumulator litowo-jonowy o napięciu 21,6 V i obszerności 2000 mAh pozwala posprzątać całe mieszkanie na jednym ładowaniu.

  ELEKTRO-SZCZOTKA Z PODŚWIETLENIEM LED
  Dostrzeżesz drobiny kurzu ukryte w słabo oświetlonych i ciężko dostępnych miejscach.

  obszerna MOC SSĄCA DZIĘKI technologii PERFORMCYCLONE
  Skuteczne sprzątanie wszystkich rodzajów podłóg jednocześnie twardych powierzchni, jak i dywanów.

  użytecznA budowa 2W1
  Odkurzacz ręczny proste posprzątanie wnętrza samochodu i trudno dostępnych zakamarków Twojego domu.

  uzupełniające AKCESORIA
  Ssawka tapicerska ze zdejmowaną miękką szczotką do usuwania kurzu z mebli, ssawka szczelinowa oraz haczyk do powieszenia odkurzacza na ścianie

  FILTR EPA 10
  zagwarantuje czyste powietrze wydmuchiwane do wnętrza - bezpieczne dla alergików

  STACJA DOKUJĄCA DO ŁADOWANIA AKUMULATORA I PRZECHOWYWANIA AKCESORIÓW
  Możliwość ładowania baterii w bazie albo bezpośrednio ładowarką sieciową.


Beko VCC34803

Beko VCC34803 Najniższa Cena Online

Beko VCC34803 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC34803
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EPAWszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane wylotowe filtry EPA, które produktywnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY wymiarKompaktowy rozmiar odkurzacza powoduje, iż nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwy w przechowywaniu, co jest bardzo znaczne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  TURBOSZCZOTKATurboszczotka do produktywnego odkurzania włosów i sierści, doskonale sprawdza się zarówno na parkietach jak i dywanach o krótkim włosiu. SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem umożliwia schowanie włosia, bez potrzeby schylania się.

  szeroki wlot produktywność odkurzania. REGULACJA MOCYElektroniczna regulacja mocy pozwala zespoić prace odkurzacza do twoich potrzeb. Pamiętaj,zniżając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii!

  MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich uzupełniającą zaletą jest ciche poruszanie się. ObjętośĆ 2,1 LOdkurzacz o obszerności 2,1 l idealnie spełni oczekiwania w mniejszych mieszkaniach.

  Jego zaletą jest niewiele znaczący wymiar i znaczna pojemność zbiornika na kurz. AsygnowanY WOREKWspólny worek dla wszelkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najkorzystniejszej jakości.

  SMARTSENSESmartSense to czujka, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Detektor informuje na dodatek zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem zezwalający zintegrować długość rury do swoich potrzeb, zapewniający komfort pracy.

  nadzwyczajnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model oferuje zasięg 7,5 metra, dzięki czemu odkurzysz choćby wielki pomieszczenie bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.Funkcje specjalne: Akcesoria w zestawie: Szczotka uniwersalna 2w1, Szczotka szczelinówka, Szczotka tapicerska, Szczotka turboszczotka rozmiary: Pozostałe atrybuty:...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Beko VRT82821

Beko VRT82821 Najniższa Cena Online

Beko VRT82821 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT82821
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:12 minut;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:2 tryby pracy (normalny, max), funkcja Turbo, podświetlenie LED, podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 stopni, przystępne opróżnianie pojemnika, nieskomplikowane wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczno-zielony;Lampa UV:nie;liczba baterii na wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:40 minut;Moc wejściowa:170 W;Napięcie akumulatora:21,6 V;Nazwa filtra:EPA10;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:zmywalny;Waga:2,36 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:23,2 cm;wymiary - szerokość:26,5 cm;rozmiary - wysokość:126 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:rozciągliwy wąż, ładowarka, rura giętka, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;wyświetlacz:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:bezszczotkowy silnik Beko BLDC, proste manewrowanie szczotką Beko EasyFlex™ 180º, prosty do opróżniania pojemnik Beko TrayClean™, technika cyklonowa, technika ssąca Beko PerformCyclone™...


Beko VRT84225

Beko VRT84225 Najniższa Cena Online

Beko VRT84225 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT84225
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  actiflexfunkcja actiflex™ zezwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu nasadka przesuwa się pod meblami, zapewniając skrupulatniejsze sprzątanie przy śladowym wysiłku.wyświetlacz ledotrzymuj aktualizacje w czasie rzeczywistym dotyczące prędkości i poziomu naładowania baterii urządzenia dzięki ergonomicznemu ekranowi lcd.

  aby twoje urządzenie pracowało z maksymalną efektywnością, informuje cię choćby o konieczności wymiany filtra albo zablokowaniu artykułu.akcesoria do mopowaniaidealne dla osób, które chcą zaoszczędzić czas, ten wszechstronny odkurzacz jest zaopatrzona w akcesorium do mopowania, które można z łatwością przyczepić do główki szczoteczki, co oznacza, iż można równocześnie myć i odkurzać.silnik bezszczotkowyzaprojektowany z myślą o trwałości i sprawności, ten bezprzewodowy odkurzacz jest zaopatrzony w bezszczotkowy silnik, który stwarza niski poziom hałasu, świetny do porannych sesji sprzątania.

  dzięki innowacyjnemu nowemu silnikowi nie ma szczotek, które z czasem się zużywają, co oznacza, żeodkurzacz jest trwały i trwały, bez względu na długość rutynowego sprzątania.technika performcyclone®pomagając w głębokim czyszczeniu dywanów i twardych powierzchni, technologia beko performcyclone® gwarantuje stałą i wysoką moc ssania dzięki systemowi cyklonicznemu, zbierając nawet najmniejsze cząsteczki kurzu i zapewniając domowi czystość, na jaką zasługuje.45 minut czasu pracyodkurzanie bezprzewodowe nie musi być wyścigiem z czasem.

  dzięki zasilaniu z akumulatora 25 v ten bezprzewodowy odkurzacz może się pochwalić imponującym czasem pracy do 45 minut, co oznacza, że będziesz posiadać mnóstwo czasu na ukończenie sprzątania.stacja ładująca naściennadzięki możliwości zainstalowania niemal w dowolnym miejscu w domu, ta komfortowa naścienna stacja ładująca oznacza, iż akcesoria i odkurzacz można schować, ładować i przygotować do następnego zastosowania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Beko VCO42702

Beko VCO42702 Najniższa Cena Online

Beko VCO42702 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCO42702
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Beko Odkurzacz VCO42702AD Dlaczego inni wybrali ten model? 3AAA HEPA technologia cyklonowa Sczotka parkietowa Szczotka 2w1 Najważniejsze atrybuty odkurzacza VCO42702AD Regulacja mocy Miękkie koła objętość 1.8 L SmartSense™ Teleskopowe rury Zasięg pracy 9m 3AAA Wszystkie odkurzacze Beko są energooszczędne i nie przekraczają 28kWh rocznego zużycia prądu.

  Potrójna klasa A oznacza w dodatku wysoką produktywność odkurzania podłóg twardych i niską reemisję kurzu. HEPA Wszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane filtry HEPA przepuszczające nie więcej niż 0,02% kurzu i pyłów o wielkości od 0,3 – 10 milionowych części metra.

  technologia cyklonowa technologia PerformCyclone™ zagwarantuje mocne i stałe ciśnienie wewnątrz odkurzacza, dzięki czemu odkurzysz swój dom bez zbędnego wysiłku. Sczotka parkietowa Szczotka do parkietów z naturalnego włosia, nadzwyczajna do odkurzania wszelkich powierzchni twardych i polerowanych, takich jak panele, gres, płytki czy kafelki.

  Szczotka 2w1 Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem pozwala na schowanie włosia, bez potrzeby schylania się. Pokaźny wlot sprawność odkurzania. Regulacja mocy Elektroniczna regulacja mocy pozwala zespoić prace odkurzacza do twoich potrzeb.

  Pamiętaj,zmniejszając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii! Miękkie koła Miękkie koła w odkurzaczach Beko nie rusują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi.

  Ich dopełniającą zaletą jest ciche poruszanie się. Pojemność 1.8 L Odkurzacz o pojemności 1,8 l perfekcyjnie spełni oczekiwania w mniejszych mieszkaniach. Jego zaletą jest minimalny wymiar i wielka pojemność zbiornika na kurz.

  SmartSense™ SmartSense™ to czujnik, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Sensor powiadamia też zatkaną ruę odkurzacza. Teleskopowe rury System zezwalający zespolić długość rury do swych potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

  wyśmienicie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. Zasięg pracy 9m Zasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model oferuje zasięg 9 metrów, dzięki czemu odkurzysz nawet duży wnętrze bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka Pytania? #1 Czy to prawda, iż odkurzacze bezworkowe tracą moc w miarę zapełniania pojemnika? Dzięki systemowi wielopoziomowej filtracji włosy i szerokie drobiny kurzu są zatrzymywane w głównej komorze nie zanieczyszczając silnika.

  Pamiętaj, iż regularne czyszczenie filtrów na dodatek przedłuża żywotność twojego odkurzacza. #2 Moje dziecko jest alergikiem, czy powinnam wybrać jakiś szczególny model odkurzacza? zarówno odkurzacze workowe jak i bezworkowe posiadają klasę reemisji kurzu A, co oznacza, iż wszystkie odkurzacze BEKO nie przepuszczają więcej niż 0,02% drobin kurzu.

  Jeżeli wśród domowników są alergicy, to wyśmienitym wyborem będzie zakup odkurzacza z hipoalergicznym filtrem HEPA13. #3 Czy odkurzacze Beko mają wskaźnik zatkanej rury? Tak, wszystkie modele są wyposażone w technikę SmartSense®.

  Jeżeli coś wpadnie do środka i zablokuje ciąg powietrza odkurzacz poinformuje cię o tym sygnalizacjąświetlną. W zależności od modelu może na przykład zacząć migać specjalna dioda, bądź pokrętło regulacji mocy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Miele. Ranking TOP10 modeli

Beko VCC34801

Beko VCC34801 Najniższa Cena Online

Beko VCC34801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC34801
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:uchwyt do przenoszenia;Inne:wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;odcień:grafitowy;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:800 W;Model worka zamienniki (relacje):WM01, WMPM01, WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA 12;objętość worka/pojemnika:2,1 litra;Poziom głośności:80 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:papierowy, włókienniczy;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:tradycyjny;Waga:4,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:22,3 cm;wymiary - szerokość:28,2 cm;rozmiary - wysokość:34,2 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:worek;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa ze stali rdzoodpornej;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;ekran:nie;Zasięg pracy:7,5 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:wskaźnik zapełnienia Beko SmartSense™;Zwijacz przewodu:tak


Beko VCC44823

Beko VCC44823 Najniższa Cena Online

Beko VCC44823 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC44823
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6 m;Dominujący kolor:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:czyszczenie wszelkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarno-szary;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:800 W;Model worka:WM01;Model worka zamienniki (relacje):WM01, WMPM01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 13;objętość worka/pojemnika:4 litry;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:papierowy, włókienniczy;rodzaj filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:tradycyjny;Waga:5,92 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:25 cm;wymiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:40 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa ze stali rdzoodpornej;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, szczotka tapicerska, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:wskaźnik zapełnienia Beko SmartSense™;Zwijacz przewodu:tak


Beko VCC44821

Beko VCC44821 Najniższa Cena Online

Beko VCC44821 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC44821
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy o mocy silnika 800 W i mocy ssania 165 W. Regulacja mocy na obudowie. Długość przewodu zasilającego 6 m, zasięg pracy 9 m. Do wykorzystania z workami o obszerności 4 l.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Beko opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Beko cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Beko,
 • odkurzacze domowe Beko jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Beko, odkurzacz domowy Beko cena, opinie o odkurzaczach domowych Beko, ranking odkurzaczy domowych Beko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *