Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 2.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy pojemność do 2.5 litra. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 2.5 litra,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe pojemność do 2.5 litra. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami zbiornik do 2.5 litra, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Amica VI 2031

Amica VI 2031 Najniższa Cena Online

Amica VI 2031 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VI 2031
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy VIENTO VI2031

  Filtr wylotowy: HEPA 13

  Wśród Was są alergicy lub znikome dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie łączyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To nieprzeciętne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  Miękkie ciche koła
  Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas Chyba iż Twój odkurzacz jest wyposażony w miękkie, ciche kółka! Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – choćby delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! chroniony jest też sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, wykorzystaniajesz dłużej!

  Regulacja mocy

  Zbyt śladowe ssanie albo zbyt pokaźny zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przystosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni! Prosta regulacja za pomocą suwaka albo pokrętła umieszczonego na odkurzaczu pozwoli Ci nie tylko sprawniej i wydajniej odkurzać zróżnicowanego typu przestrzenie, ale też oszczędzić na rachunkach za energię!

  Sygnalizacja pełnego worka
  „Muszę już wymienić worek czy mogę jeszcze odkurzać?" – dzięki funkcji sygnalizacji pełnego worka takie wątpliwości to już przeszłość! Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić lub opróżnić worek – gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony, mechaniczny wskaźnik na pokrywie odkurzacza. Bo odkurzanie ma być komfortowe!

  Klasa energetyczna A
  Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet i środowisko naturalne, w odkurzaczach Amica zastosowaliśmy rozwiązania zapewniające mniejsze zużycie energii elektrycznej i, co się z tym łączy, niższe rachunki.
  Odkurzacze Amica to efektywność pod każdym względem!

  Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka

  Silnik pracuje, lecz odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która zapobiega zamknięcie pokrywy bez poprawnie zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy! A silnik zawsze będzie zabezpieczony przed zniszczeniem spowodowanym dostaniem się do środka skażeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe użytkowanie sprzętu!  EAN: 5906006902100
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: VI2031 VIENTO
  typ: Workowy
  Moc: 900 W
  Poziom hałasu: 78 dB
  pojemność: 2.5 l
  Filtr: HEPA 13
  Długość przewodu: 5 m
  Zasięg: 8 m
  System parkowania: Pionowy
  Funkcje: Regulacja mocy na obudowie
  Akcesoria w zestawie: - Długie metalowe rury teleskopowe - Ssawkoszczotka uniwersalna - Ssawka do tapicerki - Szczotka do książek/szczelin 2w1
  Kolor: Czerwony
  rozmiary: - Długość rur: 94 cm- Długość węża: 150 cm

Beko VCC34803

Beko VCC34803 Najniższa Cena Online

Beko VCC34803 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC34803
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EPAWszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane wylotowe filtry EPA, które sprawnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY rozmiarKompaktowy wymiar odkurzacza sprawia, iż nie zajmuje dużo miejsca i jest nieskomplikowany w przechowywaniu, co jest niezwykle znaczne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  TURBOSZCZOTKATurboszczotka do sprawnego odkurzania włosów i sierści, rewelacyjnie sprawdza się jednocześnie na parkietach jak i dywanach o niedługim włosiu. SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z komfortowym mechanizmem umożliwia schowanie włosia, bez zapotrzebowania schylania się.

  znaczny wlot skuteczność odkurzania. REGULACJA MOCYElektroniczna regulacja mocy pozwala zespoić prace odkurzacza do twoich potrzeb. Pamiętaj,ograniczając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii!

  MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich uzupełniającą zaletą jest ciche poruszanie się. ObjętośĆ 2,1 LOdkurzacz o pojemności 2,1 l nieprzeciętnie sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach.

  Jego zaletą jest minimalny rozmiar i duża objętość zbiornika na kurz. DedykowanY WOREKWspólny worek dla wszystkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najkorzystniejszej jakości.

  SMARTSENSESmartSense to czujnik, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Czujnik oznajmia w dodatku zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem pozwalający zbratać długość rury do swoich potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

  rewelacyjnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model oferuje zasięg 7,5 metra, dzięki czemu odkurzysz nawet duży pokój bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.Funkcje specjalne: Akcesoria w pakiecie: Szczotka uniwersalna 2w1, Szczotka szczelinówka, Szczotka tapicerska, Szczotka turboszczotka rozmiary: Pozostałe właściwości:...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGS41K332

Bosch BGS41K332 Najniższa Cena Online

Bosch BGS41K332 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS41K332
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość kabla:7 m;Dominujący odcień:biały;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;kolor:biało-czarny;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:550 W;Model filtra:BBZ154HF;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:2,4 litra;Poziom głośności:72 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;wariant filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:5,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;wymiary - głębokość:47,4 cm;wymiary - szerokość:32,4 cm;rozmiary - wysokość:26,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa ze stali nierdzewnej, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:2w1: szczotka do tapicerki i szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;ekran:tak;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:Bosch QuattroPower System, technologia SmartSensor Control;Zwijacz przewodu:tak


Samsung VC07M25E0WR

Samsung VC07M25E0WR Najniższa Cena Online

Samsung VC07M25E0WR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M25E0WR
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze właściwości Moc ssąca parametry odkurzania Wygoda Akcesoria 2 w 1 tablica porównawcza Zawartość opakowania FAQ Najważniejsze cechy Wysoka moc ssąca Klasa energetyczna A Trzy rodzaje worków Filtracja EPA Lekki i praktyczny Akcesoria 2 w 1 większa moc, większa oszczędność - EZ Clean Cyclone technologia EZ Clean Cyclone* nie tylko zagwarantuje wysoką moc ssącą odkurzacza, ale jest też nad wyraz higieniczna.

  podczas odkurzania większe śmieci nie trafiają do worka, lecz zbierają się w specjalnym, antystatycznym, nieskomplikowanym do utrzymania w czystości pojemniku. Dzięki czemu moc ssąca pozostaje dłużej na wysokim poziomie, a ty oszczędzasz na workach, ponieważ nie musisz ich nieraz wymieniać.

  * w sytuacji niektórych modeli odkurzaczy, moduł EZ Clean Cyclone należy dokupić. Bezpieczeństwo Wysokie atrybuty odkurzania 3 x A produktywność energetyczna: klasa A Odkurzacz producenta Samsung wydajnie likwiduje brud i kurz, pozostając jednocześnie najmocniej oszczędnym urządzeniem na skali klasy energetycznej.

  Sprzątasz krócej i dzięki czemu oszczędzasz prąd. Sprzątanie powierzchni twardych: klasa A sprawność odkurzacza Samsung w sprzątaniu powierzchni twardych została sklasyfikowana jako „A”. Co to oznacza w praktyce? Jeszcze szybciej usuniesz brud i kurz z drewnianych powierzchni i szczelin w podłodze – starczy jeden ruch!

  Reemisja kurzu: klasa A Im wyższa klasa reemisji kurzu, tym lepiej. Oznacza to, iż mniej się go wydostaje z odkurzacza podczas sprzątania, a poprzez to powietrze w mieszkaniu jest przyjemnie świeże. To dlatego urządzenia Samsung mogą z powodzeniem używać także alergicy.

  postępowa technika dla Twojej wygody Ochrona przed mikrocząsteczkami Filtr EPA dla alergików Odkurzacze Samsung wykorzystują filtrację EPA, żeby zapewnić jak najkorzystniejszą ochronę przed mikrocząsteczkami, które mogą posiadać alergeny.

  Wydmuchiwane powietrze jest pokaźnie czystsze, przez co bardziej prawidłowe dla Twojego zdrowia. 3 warianty worków Materiałowe i papierowe W zestawie z odkurzaczem Samsung odnajdziesz trzy typy worków do wyboru.

  Te z mikrowłókniny powiększają wydajność pracy odkurzacza i zatrzymują choćby do 99,7% cząsteczek kurzu. Są zatem rewelacyjnym wyborem dla alergików, podobnie jak worek antyalergiczny, z tekstylnym wykończeniem Bioneem®, które hamuje namnażanie się roztoczy.

  Z kolei antyzapachowy worek pozwoli cieszyć się świeżym, pachnącym powietrzem nawet tuż po odkurzaniu – zastosowany w nim intensywny węgiel neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Szybkie i wygodne odkurzanie dzięki akcesoriom Akcesoria do odkurzacza Samsung sprawią, że jeszcze dokładniej posprzątasz swój dom – choćby te najtrudniej dostępne miejsca.

  Szczotka do kurzu Zaprojektowana z myślą o alergikach, zbiera nawet najmniejsze cząsteczki kurzu. Odetchniesz z ulgą! Szczelinówka Zmieści się tam, gdzie zwykła szczotka nie da rady: między fotelem a ścianą, między listwą przypodłogową a meblami… wszędzie, gdzie potrzebujesz Teleskopowa rura Grunt to wygoda – przypasuj długość rury, by nie musieć się schylać.

  Jeśli sprzątasz mniej przystępne miejsca, wyreguluj ją tak, aby sięgała jeszcze dalej. Porównanie linii VC07­M25E­0WR­/GE VC07­M25F­0WP­/GE VC07­M25H­0WB­/GE VC07­M25J­0WP­/GE VC07­M25K­0WN­/GE VC07­M25L­0WC­/GE Poziom głośności (dB(A)) 79 79 79 79 79 79 Klasa energetyczna A A A A A A Roczne zużycie energii (kWh/r) 28 28 28 28 28 28 produktywność zbierania kurzu na podłodze A A A A A A produktywność zbierania kurzu na dywanie D D D D D D Reemisja kurzu A A A A A A Moc (W) 750 750 750 750 750 750 Moc ssąca (W) 200 200 200 200 200 200 Filtr wylotowy ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY Filtr przed silnikiem PIANKO­WY PIANKO­WY PIANK­OWY PIANKO­WY PIANKO­WY PIANKO­WY Sterowanie mocą w rączce nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie Filtr Cyklonowy EzClean nie nie tak tak tak tak Szczotka standardowa z przęłącznikiem NB - 930 nie nie tak tak tak tak Akcesoria 2 w 1 (szczelinówka i szczotka do kurzu) tak tak tak tak tak tak Eco szczotka do parkietów Parquet Brush HB - 100 nie tak nie tak nie tak Szczotka do sierści Pet Brush TB - 250 nie nie nie nie tak nie objętość zbiornika na kurz (l) 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 Wskaźnik zapełnienia worka tak tak tak tak tak tak Długość kabla zasilającego (m) 6 6 6 6 6 6 kolor CZER­WONY FIOLE­TOWY NIEBIE­SKI FIOLE­TOWY ZIELONY GRAF­ITOWY zobacz TABELE Zawartość opakowania Odkurzacz Rura z tworzyw sztucznych Rura teleskopową stalową Akcesoria 2w1 Karta energetyczna Częste pytania Czy mimo, iż jestem alergikiem, mogę korzystać ze zwykłego odkurzacza workowego? ewidentnie tak.

  Od 1 września 2014 roku wszystkie odkurzacze, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej, posiadają obowiązek podawać powiększone informacje o etykiecie energetycznej odkurzaczy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Beko VCC34801

Beko VCC34801 Najniższa Cena Online

Beko VCC34801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC34801
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący odcień:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:uchwyt do przenoszenia;Inne:wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;kolor:grafitowy;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:800 W;Model worka zamienniki (relacje):WM01, WMPM01, WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA 12;objętość worka/pojemnika:2,1 litra;Poziom głośności:80 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:papierowy, konfekcyjny;typ filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:klasyczny;Waga:4,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:22,3 cm;wymiary - szerokość:28,2 cm;wymiary - wysokość:34,2 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:worek;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa ze stali nierdzewnej;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;ekran:nie;Zasięg pracy:7,5 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:wskaźnik zapełnienia Beko SmartSense™;Zwijacz przewodu:tak


Tefal TW4881

Tefal TW4881 Najniższa Cena Online

Tefal TW4881 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4881
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6,2 m;Dominujący kolor:niebieski;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:niebieski;Linia odkurzacza:Compact Power;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;objętość worka/pojemnika:2,5 litra;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;wariant odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:krystaliczny pojemnik;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:8,8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Nilfisk MeTeor 128390134

Nilfisk MeTeor 128390134 Najniższa Cena Online

Nilfisk MeTeor 128390134 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Nilfisk
 • Pełna nazwa odkurzacza: Nilfisk MeTeor 128390134
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6 m;Dominujący kolor:niebieski;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;barwa:niebieski;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:800 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:2,5 litra;Poziom głośności:79 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:5,5 kg;Wariantowanie kolekcja:Meteor;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:klarowny pojemnik;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9,2 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Tefal TW7260

Tefal TW7260 Najniższa Cena Online

Tefal TW7260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW7260
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Tefal Silence Force TW7260 Model: TW7260EA skuteczne i produktywne odkurzanie Odkurzacz bezworkowy Silence Force Cyclonic łączy w sobie bezusterkową produktywność odkurzania z funkcjonalną konstrukcją.

  Nowa szczotka 2w1 POWER AIR gładko przesuwa się po każdej powierzchni. Silence Force Cyclonic to dokładne odkurzanie równocześnie podłóg twardych, jak i dywanów, nad wyraz energooszczędny silnik, wyjątkowo cicha praca i przyciągający oko design.

  najlepsze odkurzanie nieszablonowa produktywność Zoptymalizowany przepływ powietrza i dwupozycyjna ssawka zapewniają wyjątkowo sprawne odkurzanie. Z myślą o właścicielach zwierząt uzupełniające akcesoria Do urządzenia dołączono akcesoria umożliwiające właścicielom zwierząt sprawne eliminowanie sierści z dywanów, mebli i tapicerki samochodowej.

  nieszablonowa oszczędność prądu Silnik EffiTech Możesz sprawniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech. Produktywne sprzątanie każdej powierzchni Ssawka POWER AIR Nowa 2-pozycyjna szczotka poradzi sobie z każdym zabrudzeniem równocześnie na dywanie, jak i twardej podłodze, jednocześnie gwarantując nieskomplikowane prowadzenie.

  Maksymalna autonomia pokaźna objętość Zbiornik na kurz o objętości aż 2,5 l zezwala na długą pracę bez konieczności częstego opróżniania. Doskonale sprawdza się w mieszkaniach i domach o znacznej powierzchni.

  komfortowe odkurzanie Cicha praca urządzenia sprawność i wyjątkowo cicha praca urządzenia na poziomie zaledwie 67 db(A) - porównywalnym z cichą rozmową. Nietrudne czyszczenie Przemyślany design Pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o bezproblemowym opróżnianiu i czyszczeniu.

  Wszystko to dla rozszerzenia Twojej wygody. Sprawne zatrzymanie kurzu System filtracji cyklonicznej Odkurzacz Silence Force Cyclonic zapewnia najlepszą reemisję kurzu na poziomie zaledwie <0,02% co oznacza filtrację na poziomie >99,98% - aż tyle kurzu przechodzi przez system filtracji i zostaje w odkurzaczu.

  To wszystko dzięki wysokiej wydajności technice cyklonowej. Maksymalna wygoda odkurzania rozszerzona ergonomia Odkryj nowy wymiar komfortu dzięki pokaźnym kółkom i komfortowym uchwytom, które pomagają w przenoszeniu odkurzacza.

  ponadto, zgrabna i postępowa forma nieprzeciętnie wpisuje się w estetykę każdego domu. Produkt naprawialny - 10 lat nieskomplikowana naprawa towaru Szybka i niedroga przesyłka części zamiennych poprzez co najmniej 10 lat.

  6500 punktów serwisowych na całym świecie. Odkurzacz bezworkowy Silence Force Cyclonic to połączenie najwyższej wydajności zbierania zabrudzeń, a także energooszczędnej i cichej pracy zamkniętych w zgrabnej formie.

  Nowa, dwupozycyjna szczotka POWER AIR do dywanów i podłóg bez wysiłku przesuwa się po każdej powierzchni, pozbywając się kurzu prędko i wydajnie. Nowoczesny system filtracji cyklonicznej wyjątkowo dokładnie oddziela kurz od powietrza.

  Pojemnik o pojemności 2,5 l pozwala na długą pracę bez konieczności częstego opróżniania zbiornika, a ulepszona konstrukcja zapew...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe pomarańczowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover CH40 PAR011

Hoover CH40 PAR011 Najniższa Cena Online

Hoover CH40 PAR011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover CH40 PAR011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:5 m;Dominujący kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:technologia cyklonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:zielono-szary;Moc wejściowa:550 W;Model worka:nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:EPA E11, microfiltr;pojemność worka/pojemnika:2,5 litra;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:brak;wariant worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Rury:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów;rodzaj filtra:konfekcyjny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,4 kg;rozmiary - głębokość:44,3 cm;wymiary - szerokość:28,7 cm;rozmiary - wysokość:32,2 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów, wąż ssący;Zasięg pracy:7,5 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz;zastosowane technologie:technologia cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak...


Tefal TW4855

Tefal TW4855 Najniższa Cena Online

Tefal TW4855 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4855
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6,2 m;Dominujący odcień:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarny;Linia odkurzacza:Compact Power;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:550 W;Model filtra:ZR005901;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;pojemność worka/pojemnika:2,5 litra;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;ekran:nie;Zasięg pracy:8,8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy pojemność do 2.5 litra opinie,
 • dobre odkurzacze domowe pojemność do 2.5 litra cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami zbiornik do 2.5 litra,
 • odkurzacze domowe pojemność do 2.5 litra jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 2.5 litra, odkurzacz domowy pojemność do 2.5 litra cena, opinie o odkurzaczach domowych ze zbiornikiem do 2.5 litra, ranking odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 2.5 litra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *