Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy czerwony do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czerwonych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z czerwonymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Miele C1

Miele C1 Najniższa Cena Online

Miele C1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C1
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Uchwyty z metalowym odgromnikiem

  Działa jak piorunochron

  Wszystkie odkurzacze Miele posiadają zaimplementowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak nieznaczny odgromnik. Usuwa to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.

  Ochrona przed przegrzaniem

  Funkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniem

  Silniki odkurzaczy Miele są bronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury. Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Przez zbyt szerokie wessane przedmioty - silnik zostaje automatycznie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.

  Łagodny rozruch silnika

  Ochrona sieci elektrycznej

  W odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki czemu broniona poprzez przeciążeniem.

  Higiena

  System filtrowania AirClean

  efektywna filtracja w odkurzaczach Miele opiera się na wielostopniowym systemie. To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego oraz filtra broniącego silnik. Współdziałanie tych elementów zagwarantuje przefiltrowanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu. Można odetchnąć!

  skuteczność czyszczenia

  wydajność dla najlepszych rezultatów

  Wysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym. Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg skutecznych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i doskonałe prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej. Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało stanowczo skuteczne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.

  *Filtr AirClean

  Filtr AirClean dla czystego powietrza w otoczeniu

  Miele oferuje możliwość wyboru spośród trzech najróżniejszych filtrów wylotowych. Filtr AirClean dysponuje efektywną filtracją do rutynowych wyzwań. Dzięki naszym filtrom wylotowym wydmuchiwany powietrze jest czystsze niż powietrze w pomieszczeniu przed odkurzaniem.

  Jakość

  100% kontroli!

  Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia. Odkurzacze Miele są projektowane i tworzone wyłącznie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec cyklu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym. Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam nieszablonową jakość i solidność naszych produktów.

  System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniu

  Łatwa obsługa bez konieczności schylania się

  Ssawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, iż gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej. Wyjątkowo inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.

  użyteczny system blokady

  Bezpieczne zamknięcie z kliknięciem

  Ssawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób. Połączenie w odkurzaczach jest mocne,równocześnie można je łatwo rozłączyć poprzez jedno naciśnięcie guzika, np. Aby podłączyć inne akcesoria ssące.

  Pełnowartościowe akcesoria

  zawsze w zasięgu ręki

  Odkurzacze Miele są seryjnie wyekwipowane w trzy wysokiej jakości części wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego. Są one przechowywane w zintegrowanym schowku albo - tylko w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili dostępne.

  Stalowa rura teleskopowa

  Regulacja wysokości jednym naciśnięciem przycisku

  Rura teleskopowa Miele pozwala dostosować się do jednostkowej wysokości roboczej poprzez naciśnięcie przycisku - by można było odkurzać komfortowo i bez nadwyrężania pleców.

  System Silence

  Ciche i relaksujące odkurzanie

  stosownie wyciszony silnik, a także zintegrowany tłumik sprawiają, że odkurzacze pracują przyjemnie cicho. Stopień odkurzania Silence zagwarantuje drobny poziom hałasu przy prawidłowej produktywności czyszczenia.

  Komfort obsługi

  wygodne odkurzanie? Tak – z Miele.

  Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, producent Miele opracowała sporo przemyślanych rozwiązań. Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,dodatkowo rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.

  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  22/ 543 36 30

Philips FC 9729

Philips FC 9729 Najniższa Cena Online

Philips FC 9729 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9729
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  PowerPro Expert Odkurzacz bezworkowy FC9729/09 Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o rewelacyjnym odkurzaniu z pomocą obfitej mocy ssania. Technika PowerCyclone 8 i nasadka TriActive genialne rezultaty w przypadku każdego rodzaju podłogi.
  Opracowany z myślą o wyśmienitym zbieraniu kurzu* Zatrzymuje minimalne drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock
  • Etykieta energetyczna AAA
  • Filtr antyalergiczny
  • 2 l
  Wysoka efektywność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej produktywności — klasa A w następujących kategoriach: wydajności energetycznej, wydajności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.
  technika PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza wyjątkowa technika Exclusive PowerCyclone 8 momentalnie przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, by oddzielić kurz. Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i produktywność, gwarantując genialne efekty odkurzania.
  Wysoka skuteczność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, iż zbiera 100% kurzu na swej trasie.
  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa obszerne cząsteczki brudu przez obfity otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.
  Filtr antyalergiczny o sprawności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air tworzy nieprzeciętne uszczelnienie i lokalizuje 99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach oraz innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.
  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje czujnik, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest w całości uszczelniony.
  Łatwe opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki nieszablonowemu kształtowi i gładkiej powierzchni.
  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — za każdym razem pod ręką
  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem nietrudny dostęp
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta (ograniczenie do stosowania domowego)

Bosch BWD421

Bosch BWD421 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe białe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BWD421 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD421
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA umożliwia odkurzanie na sucho, zbieranie wody, a także pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym albo bezworkowym z zastosowaniem filtra wodnego.

  ma elektroniczną regulację mocy i nowy, produktywny silnik. NAJWAŻNIEJSZE cechy wariant: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka automatyczne zwijanie przewodu typ filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m obfity wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho głównie potrzebujesz kilku zróżnicowanych sprzętów, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean pokaźny wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do precyzyjnego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką precyzyjnie polikwidujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki ekspresowo obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej niżeli uniwersalna szczotka.

  luźne odkurzanie Dzięki naprawdę obfitemu zasięgowi odkurzania możesz luźno i bez przerw odkurzyć dużo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria zawsze pod ręką Zintegrowany schowek na małe akcesoria zapewnia, że są one zawsze pod ręką. Jeśli w trakcie odurzania wnętrza chcesz przejść do odkurzania kanapy, wystarczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te znikome ssawki są zawsze na miejscu, to nie musisz się już martwić, iż je zgubisz. Sprytne i komfortowe rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Spory pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, że dobra jakość powietrza jest ważna.

  łatwo odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% małe cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - rewelacyjny dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  wielki pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swym domu? Dzięki pokaźnemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie potrzebne, pojemnik na wodę może być łatwo wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza podmiana budowa odkurzacza pozwala na swobodne rołożenie się worka i wykorzystanie dostępnego miejsca w komorze, jeszcze wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technologicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika produktywność Specjalna turboszczotka umożliwiająca efektywne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem niedużych przedmiotów Wytrzymały i elastyczny wąż Flexi – umocniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa pojemność worka wymiennego: rozmiar L automatyczne zwijanie kabla wyjątkowo pokaźne i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniem łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: rozmiar XL.

  znaczna ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów znikoma ssawka do prania tapicerki Akcesoria W komplecie detergenty do prania 3 minimalne akcesoria w schowku: nieduża szczotka, nieduża ssawka do tapicerki i nieznaczna ssawka szczelinowa


Hyundai VC 5750

Hyundai VC 5750 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 5750 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 5750
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dzięki swoim funkcjom VC 5750 jest niezbędnym pomocnikiem w niewielkich i dużych mieszkaniach i w sklepach i biurach o niewielkiej powierzchni. Ergonomiczny wielofunkcyjny odkurzacz Hyundai VC 5750 potrafi dużo więcej niż jedynie zwykłe odkurzanie. Dzięki funkcji pracy na mokro i możliwości wciągania wody może prać dywany lub tapicerkę. System filtracji oraz pojemny zbiornik na kurz albo wodę zagwarantuje wygodną pracę poprzez długi czas. Odkurzacz posiada wysoką moc ssania i bogate akcesoria, w których można znaleźć ssawkę podłogową, do tapicerki, szczelinową i dwie końcówki do prania....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe wodne. Ranking TOP10 modeli

Eta 2231 90000

Eta 2231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2231 90000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze cechy: Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny Silnik cyfrowy o przedłużonej żywotności Wysoka skuteczność odkurzania 2 tryby pracy Podświetlenie pracy i ładowania Wymienny akumulator Li-Ion 21,6 V Czas pracy: około 25 minut Wysokiej jakości filtr HEPA Czas ładowania: 4 godziny Pojemnik na kurz: 0,45 l poręczna i giętka rękojeść dla wygodnej obsługi i przechowywania Proste sterowanie i przystępna konserwacja Bogaty pakiet akcesoriów: obrotowa turboszczotka z napędem bezpośrednim, drobna turboszczotka, ssawka szczelinowa, długa końcówka szczelinowa, obrotowa turboszczotkassawka do tapicerki, uchwyt ścienny upraszczający przechowywanie.

  Poziom głośności: 78 dB


Electrolux EPF61-RR

Electrolux EPF61-RR Najniższa Cena Online

Electrolux EPF61-RR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EPF61-RR
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  duży wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


MPM Product MOD-22

MPM Product MOD-22 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-22 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń

Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz myjący – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym cyklu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, by przeznaczyć go na to, co najistotniej uwielbiasz!

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 400 W pojemność zbiornika na czystą wodę 640ml pojemność zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, by odkurzyć a równocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, by zassać płyny i wyeliminować resztki wody, żeby podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czas Nowy odkurzacz myjący Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  wystarczy przesunąć odkurzacz do przodu,jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. W trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści eliminuje wszystkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz oraz mokre plamy. JetClean może być użytkowany do rozmaitego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z prędkością 2800 obr/min.

  eliminuje choćby tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając rewelacyjne efekty czyszczenia. Likwiduje ponad 99% bakterii eliminuje ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wytworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna w pełni zbierają brud. W ten sposób usuwane są dodatkowo bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony poprzez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę podczas czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niżeli zwykły mop i wiadro. Prosty i wygodny system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda zaopatrzony jest w podstawkę, która umożliwia jego łatwe czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu starczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy też do wygodnego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.

  System podwójnego odfiltrowania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system filtrujący wydajnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / poręczny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym cyklu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m pozwala na prędkie i produktywne czyszczenie pokaźnych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Zarys urządzenia proste czyszczenie podłóg nawet pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean tworzony jest z kombinacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co efektywność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyznaczony w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał nad wyraz korzystne noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  informacje technicznE:objętość zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite wymiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw zawiera: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do skrupulatnego czyszczenia

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe długość do 37 cm. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-4136

Concept VP-4136 Najniższa Cena Online

Concept VP-4136 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4136
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy akumulatorowy Concept VP4136 2w1Bezprzewodowy odkurzacz Concept VP4136 z wyjmowanym ręcznym odkurzaczem pomoże odkurzyć całe mieszkanie. Jest wyekwipowany w wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy i wystarcza na 55 minut pracy.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry:Moc: 100WPojemnik na kurz: 0,6lCzas pracy: do 55 minCzas ładowania: 300 minPoziom hałasu: 80dBOdkurzacz 2w1Oświetlenie: Led 2 w 1Bezprzewodowy odkurzacz VP4136 pomoże Ci w wydajnym sprzątaniu całego mieszkania.

  Możesz nim z łatwością i szybko odkurzyć każdą podłogę. Dzięki wyjmowanemu odkurzaczowi ręcznemu odkurzy jeszcze znikome zabrudzenia z tapicerki, mebli, szuflad i innych trudno przystępnych miejsc.Długa żywotność i stała moc ssaniaOdkurzacz VP4136 został wyposażony w wysokiej jakości akumulator Li-Ion o pojemności 2200 mAh, który zapewnia wygodne odkurzanie bez kabla.

  Na jednym ładowaniu wytrzymuje nawet 55 minut, więc masz wystarczająco dużo czasu na posprzątanie całego domu. Odkurzacz VP4136 działa na zasadzie odkurzania cyklonowego, dzięki temu kurz i brud są odprowadzane bezpośrednio do pojemnika zbiorczego o obszerności 600 ml dzięki sile odśrodkowej.

  Główną zaletą odkurzania cyklonowego jest stała moc ssania i brak worków.Nic mu nie umknieChcesz zachować porządek w każdym zakątku swego domu? Dzięki 3 diodom LED, w które jest wyposażony odkurzacz VP4136, niczego nie przegapisz.

  rewelacyjnie oświetli choćby najciemniejsze miejsca w Twoim domu, dzięki czemu za każdym razem będziesz miał go genialnie czysto. Turboszczotka z napędem silnikowym i szczotki boczneOdkurzacz jest wyekwipowany w napędzaną silnikiem szczotkę turbo, która świetnie radzi sobie ze wszystkimi rodzajami dywanów.

  Docenią to zwłaszcza rodzin z małymi dziećmi i zwierzętami. Konserwacja turboszczotki jest nad wyraz prosta, wystarczy ją zdemontować, wyczyścić i ponownie założyć. Ssawka odkurzacza wyekwipowana jest w dwie boczne szczotki do kurzu, które zapewniają efektywne czyszczenie wzdłuż ścian i w rogach pomieszczeń.

  Łatwa konserwacjaKonserwacja odkurzacza jest nad wyraz szybka i prosta. Gdy pojemnik na kurz jest pełny, naciśnij przycisk zwalniający w górnej części odkurzacza, zwolnij pojemnik, wyjmij filtr i usuń skażenia.

  Opróżniony pojemnik włóż z powrotem do odkurzacza. Odkurzacz ręcznyOdkurzacz VP4136 to naprawdę wszechstronny pomocnik. Ma wyjmowaną jednostkę do ręcznego odkurzania, co niezwykle docenisz podczas odkurzania okruchów na stole, kuchennym blacie, klawiaturze czy bagażniku samochodowym.

  Dzięki szczelinowej końcówce 2 w 1, która znajduje się bezpośrednio na korpusie odkurzacza, odkurzysz nią nawet trudno przystępne miejsca.Zajmuje niedużo miejscaOdkurzacz ładuje się przy pomocy adaptera, a pełne ładowanie zajmuje tylko 4-5 godzin.

  Dzięki składanej rączce zajmuje jeszcze minimum miejsca. Właściwości technicznE:2 w 1 - odkurzacz, odkurzacz ręcznyPojemność pojemnika na kurz: 600 mlZmotoryzowana turboszczotkaBoczne szczotki - skuteczne czyszczenie wzdłuż ścianPojemność baterii: 2200 mAhCzas pracy na jednym ładowaniu: 55 minCzas ładowania: 4-5 godzinAkumulator: litowo-jonowy 22,2 VPobór mocy: 100 WGłośność: 80 dBAŁatwy do demontażuDioda LEDFiltr dzianinowy


SHARP SA-VP1551BR

SHARP SA-VP1551BR Najniższa Cena Online

SHARP SA-VP1551BR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: SHARP SA-VP1551BR
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:14 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-czerwony;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:60 minut;Napięcie akumulatora:24 V;Nazwa filtra:EPA E12;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,65 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, normal;wariant filtra:zmywalny;Waga:2,65 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:17 cm;rozmiary - szerokość:25 cm;wymiary - wysokość:110 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:nie;Zasilanie:akumulatorowe...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czerwony do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł cena,
 • ranking z czerwonymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł, odkurzacz domowy czerwony do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czerwonych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych czerwonych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *