Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy czerwony do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czerwonych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z czerwonymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Bosch BWD421

Bosch BWD421 Najniższa Cena Online

Bosch BWD421 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD421
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA umożliwia odkurzanie na sucho, zbieranie wody, a także pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym albo bezworkowym z zastosowaniem filtra wodnego.

  ma elektroniczną regulację mocy i nowy, produktywny silnik. NAJWAŻNIEJSZE cechy wariant: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka automatyczne zwijanie przewodu typ filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m obfity wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho głównie potrzebujesz kilku zróżnicowanych sprzętów, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean pokaźny wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do precyzyjnego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką precyzyjnie polikwidujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki ekspresowo obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej niżeli uniwersalna szczotka.

  luźne odkurzanie Dzięki naprawdę obfitemu zasięgowi odkurzania możesz luźno i bez przerw odkurzyć dużo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria zawsze pod ręką Zintegrowany schowek na małe akcesoria zapewnia, że są one zawsze pod ręką. Jeśli w trakcie odurzania wnętrza chcesz przejść do odkurzania kanapy, wystarczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te znikome ssawki są zawsze na miejscu, to nie musisz się już martwić, iż je zgubisz. Sprytne i komfortowe rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Spory pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, że dobra jakość powietrza jest ważna.

  łatwo odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% małe cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - rewelacyjny dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  wielki pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swym domu? Dzięki pokaźnemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie potrzebne, pojemnik na wodę może być łatwo wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza podmiana budowa odkurzacza pozwala na swobodne rołożenie się worka i wykorzystanie dostępnego miejsca w komorze, jeszcze wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technologicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika produktywność Specjalna turboszczotka umożliwiająca efektywne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem niedużych przedmiotów Wytrzymały i elastyczny wąż Flexi – umocniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa pojemność worka wymiennego: rozmiar L automatyczne zwijanie kabla wyjątkowo pokaźne i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniem łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: rozmiar XL.

  znaczna ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów znikoma ssawka do prania tapicerki Akcesoria W komplecie detergenty do prania 3 minimalne akcesoria w schowku: nieduża szczotka, nieduża ssawka do tapicerki i nieznaczna ssawka szczelinowa


Hyundai VC 5750

Hyundai VC 5750 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 5750 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 5750
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dzięki swoim funkcjom VC 5750 jest niezbędnym pomocnikiem w niewielkich i dużych mieszkaniach i w sklepach i biurach o niewielkiej powierzchni. Ergonomiczny wielofunkcyjny odkurzacz Hyundai VC 5750 potrafi dużo więcej niż jedynie zwykłe odkurzanie. Dzięki funkcji pracy na mokro i możliwości wciągania wody może prać dywany lub tapicerkę. System filtracji oraz pojemny zbiornik na kurz albo wodę zagwarantuje wygodną pracę poprzez długi czas. Odkurzacz posiada wysoką moc ssania i bogate akcesoria, w których można znaleźć ssawkę podłogową, do tapicerki, szczelinową i dwie końcówki do prania....

Philips FC 8784

Philips FC 8784 Najniższa Cena Online

Philips FC 8784 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8784
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:9 m;Dominujący kolor:czerwony;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:automatyczne zwijanie kabla, wskaźnik zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A+;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa produktywności odkurzania dywanów:B;Klasa efektywności odkurzania podłóg twardych:A;Kolor:czarno-czerwony;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:650 W;Model worka:s-bag;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:microfiltr;objętość worka/pojemnika:4 litry;Poziom hałasu:66 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:21,5 kWh;typ worka:papierowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w wyposażeniu:szczotka do parkietów, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:tradycyjny;rozmiary - głębokość:47 cm;rozmiary - szerokość:32 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active, szczotka do parkietów, wąż ssący;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe wysokość do 22 cm. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-22

MPM Product MOD-22 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-22 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń

Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz myjący – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym cyklu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, by przeznaczyć go na to, co najistotniej uwielbiasz!

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 400 W pojemność zbiornika na czystą wodę 640ml pojemność zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, by odkurzyć a równocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, by zassać płyny i wyeliminować resztki wody, żeby podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czas Nowy odkurzacz myjący Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  wystarczy przesunąć odkurzacz do przodu,jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. W trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści eliminuje wszystkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz oraz mokre plamy. JetClean może być użytkowany do rozmaitego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z prędkością 2800 obr/min.

  eliminuje choćby tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając rewelacyjne efekty czyszczenia. Likwiduje ponad 99% bakterii eliminuje ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wytworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna w pełni zbierają brud. W ten sposób usuwane są dodatkowo bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony poprzez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę podczas czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niżeli zwykły mop i wiadro. Prosty i wygodny system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda zaopatrzony jest w podstawkę, która umożliwia jego łatwe czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu starczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy też do wygodnego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.

  System podwójnego odfiltrowania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system filtrujący wydajnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / poręczny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym cyklu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m pozwala na prędkie i produktywne czyszczenie pokaźnych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Zarys urządzenia proste czyszczenie podłóg nawet pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean tworzony jest z kombinacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co efektywność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyznaczony w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał nad wyraz korzystne noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  informacje technicznE:objętość zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite wymiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw zawiera: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do skrupulatnego czyszczenia

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Philips o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Eta 2231 90000

Eta 2231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2231 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze cechy: Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny Silnik cyfrowy o przedłużonej żywotności Wysoka skuteczność odkurzania 2 tryby pracy Podświetlenie pracy i ładowania Wymienny akumulator Li-Ion 21,6 V Czas pracy: około 25 minut Wysokiej jakości filtr HEPA Czas ładowania: 4 godziny Pojemnik na kurz: 0,45 l poręczna i giętka rękojeść dla wygodnej obsługi i przechowywania Proste sterowanie i przystępna konserwacja Bogaty pakiet akcesoriów: obrotowa turboszczotka z napędem bezpośrednim, drobna turboszczotka, ssawka szczelinowa, długa końcówka szczelinowa, obrotowa turboszczotkassawka do tapicerki, uchwyt ścienny upraszczający przechowywanie.

  Poziom głośności: 78 dB


Philips FC 9532

Philips FC 9532 Najniższa Cena Online

Philips FC 9532 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9532
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najwyższa produktywność dzięki technologii PowerCyclone 4

  • Nowy odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro Active zagwarantuje maksymalną skuteczność dzięki technice PowerCyclone i nasadce TriActive+, wytworzonej z myślą o najwyższej wydajności zbierania kurzu. Pojemnik na kurz można z łatwością opróżnić bez kłębów opadającego na boki kurzu.

  • Klasa produktywności energetycznej A

   Ten odkurzacz został wyprodukowany z myślą o uzyskaniu najwyższej efektywności przy zachowaniu klasy sprawności energetycznej A.

  • technika PowerCyclone 4 natychmiast oddziela kurz od powietrza

   technika PowerCyclone 4 maksymalizuje przepływ powietrza i produktywność, natychmiastowo oddzielając kurz od powietrza. Zapewnia genialne efekty odkurzania w dwóch produktywnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w górę w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.

  • Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera śladowe i duże cząsteczki kurzu

   Nasadka TriActive+ zezwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wysysa spore cząsteczki poprzez obszerny otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  • Klasa A produktywności odkurzania twardych podłóg

   Ten artykuł osiąga najwyższą klasę efektywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • nowoczesny pojemnik na kurz, który można z łatwością opróżnić

   Pojemnik można opróżnić, nie wzbijając w powietrze kłębów kurzu. Jego wyjątkowy zarys i gładka powierzchnia sprawiają, iż kurz zbiera się po jednej stronie i równomiernie zsuwa się do kosza na śmieci.

  • Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i za każdym razem gotowa do wykorzystania

   Odkurzacz jest zaopatrzony w miękką szczotkę do usuwania kurzu, która została w wygodny sposób zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką.

  • Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwe dobranie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż zróżnicowanych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

  • Dostęp do wszystkich zakamarków dzięki długiemu, poręcznemu uchwytowi

   praktyczny uchwyt jest wygodny w wykorzystywaniu. Jego nieszablonowa długość sprawia, że można sięgać dalej i łatwo czyścić trudno dostępne miejsca.

  • regulowane ustawienie mocy

   regulowane ustawienie mocy pozwala wybrać słuszny poziom ssania dla różnorodnych typów odkurzanych powierzchni.

  • Filtr wylotowy Super Clean Air

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,bronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze. Filtr należy wymieniać raz w roku.

  produkt
  marka
  Kod producenta
  FC9532 09
  EAN
  8839532090102
  dane podstawowe Fizyczne Funkcje
  Elektroniczna
  Poziome i pionowe
  Filtry
  Multifiltr
  Super Clean Air
  Wylotowy
  Worek na kurz Moc technologiczne
  praktyczna budowa
  Gumowe kółka
  Kompaktowa pokrywa
  Uchwyt do przenoszenia
  Na korpusie
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive +
  Szczelinówka
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

Sharp SA-VP1001RW

Sharp SA-VP1001RW Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Ryobi. Ranking TOP10 modeli

Sharp SA-VP1001RW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sharp
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sharp SA-VP1001RW
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  SA-VP1001RW

  Bezprzewodowy odkurzacz z ssawkami do najróżniejszych powierzchni. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz twarde podłogi i dywany. A dzięki praktycznym ssawkom usuniesz zabrudzenia także z trudno dostępnych zakamarków, jak narożniki sufitowe, delikatne żaluzje okienne czy szczeliny między poduchami sofy.

  • Ssawki do zróżnicowanych rodzajów powierzchni
  • Do 20 minut nieprzerwanego sprzątania
  • Sprzątanie do 130 m2 powierzchni na jednym ładowaniu
  • komfortowa, 7-poziomowa regulacja rury teleskopowej
  • Pionowe parkowanie - ergonomiczna budowa
  • Podświetlenie LED
  • Pionowe parkowanie - praktyczna konstrukcja
  • Poczwórna filtracja zatrzymująca kurz, pyłki i bakterie
  • Elektroszczotka AnimalJet z podświetleniem LED
  • Wyjmowana bateria litowo-jonowa

  komplet ssawek
  Dwie dodatkowe ssawki w komplecie ułatwią sprzątanie trudno dostępnych miejsc jak narożniki czy zakamarki mebli tapicerowanych. Rozciągliwe włosie ssawki 2 w 1 z łatwością wymiata kurz i pył, które od razu zasysane są przez odkurzacz.

  Uniwersalna elektroszczotka AnimalJet z oświetleniem LED
  Elektroszczotka została zaprojektowana tak,precyzyjnie zbierać sierść zwierząt, włosy i kurz - zarówno z podłóg, dywanów, jak i wzdłuż ścian, a także krawędzi mebli. Dzięki oświetleniu LED nie przeoczysz żadnego okruszka. Stosownie wyprofilowana szczotka nie uszkodzi krawędzi mebli, ścian i progów.

  Akumulator litowo-jonowy
  Wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy 24V pozwala choćby na 60 minut ciągłej pracy urządzenia. Jest wyjmowany i wymienny. Możesz z łatwością przedłużyć czas pracy do 120 minut, z pomocą zapasowego akumulatora (sprzedawanego oddzielnie).

  4-stopniowa filtracja
  Nie tylko chroni silnik przed cząsteczkami kurzu,ponadto zatrzymuje niewiele znaczące pyłki, odchody roztoczy i większość bakterii, żeby wraz z powietrzem nie wydostały się poza zbiornik na kurz. Filtr EPA E12 przechwytuje 99,5% szkodliwych cząsteczek. Kiedy zajdzie potrzeba, możesz umyć go pod bieżącą wodą albo wymienić na nowy.

  regulowana rura teleskopowa
  Długość rury możnadostosować do wzrostu, wybierając jeden z siedmiu poziomów regulacji od 890 do 1100 mm. Dzięki czemu wygodnie oczyścisz wszystkie trudno dostępne miejsca jak narożniki pod sufitem. Mechanizm zatrzaskowy pozwala scalić rurę teleskopową z akcesoriami w komplecie, żeby sprzątanie było maksymalnie efektywne.

  Pionowe parkowanie
  Odkurzacz nie potrzebuje stojakai pozostanie w pozycji pionowej, gdziekolwiek go zostawisz. Nie musisz się schylać, aby odłozyć go lub podnieć po przerwie w odkurzaniu. Pozycja stojąca upraszcza na dodatek przechowywanie urządzenia skrupulatnie tam, gdzie chcesz. Jeśli wolisz, możesz zawiesić odkurzacz na specjalnym uchwycie ściennym.

  Wygoda używania i precyzja odkurzania
  przy pomocy bezprzewodowego odkurzacza pionowego możesz wygodnie odkurz zarówno twarde podłogi, jak i dywany. Dzięki poręcznym ssawkom, możesz wyeliminować zabrudzenia z trudno przystępnych zakamarków, takich jak narożniki pod sufitem, rolety okienne albo sofy.


SHARP SA-VP1551BR

SHARP SA-VP1551BR Najniższa Cena Online

SHARP SA-VP1551BR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: SHARP SA-VP1551BR
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:14 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-czerwony;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:60 minut;Napięcie akumulatora:24 V;Nazwa filtra:EPA E12;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,65 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, normal;wariant filtra:zmywalny;Waga:2,65 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:17 cm;rozmiary - szerokość:25 cm;wymiary - wysokość:110 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:nie;Zasilanie:akumulatorowe...


Zelmer ZVC335

Zelmer ZVC335 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC335 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC335
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący kolor:czerwony;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czerwono-czarny;Linia odkurzacza:Kuba;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:650 W;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:3 litry;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:plastikowy;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:konwencjonalny;Waga:0 kg;Wariantowanie kolekcja:ZVC335 Kuba;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, turboszczotka;ekran:tak;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czerwony do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł cena,
 • ranking z czerwonymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł, odkurzacz domowy czerwony do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czerwonych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych czerwonych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *