Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy czerwony do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czerwonych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z czerwonymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA umożliwia odkurzanie na sucho, zbieranie wody, a także pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym albo bezworkowym z zastosowaniem filtra wodnego.

  ma elektroniczną regulację mocy i nowy, produktywny silnik. NAJWAŻNIEJSZE cechy wariant: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka automatyczne zwijanie przewodu typ filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m obfity wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho głównie potrzebujesz kilku zróżnicowanych sprzętów, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean pokaźny wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do precyzyjnego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką precyzyjnie polikwidujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki ekspresowo obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej niżeli uniwersalna szczotka.

  luźne odkurzanie Dzięki naprawdę obfitemu zasięgowi odkurzania możesz luźno i bez przerw odkurzyć dużo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria zawsze pod ręką Zintegrowany schowek na małe akcesoria zapewnia, że są one zawsze pod ręką. Jeśli w trakcie odurzania wnętrza chcesz przejść do odkurzania kanapy, wystarczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te znikome ssawki są zawsze na miejscu, to nie musisz się już martwić, iż je zgubisz. Sprytne i komfortowe rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Spory pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, że dobra jakość powietrza jest ważna.

  łatwo odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% małe cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - rewelacyjny dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  wielki pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swym domu? Dzięki pokaźnemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie potrzebne, pojemnik na wodę może być łatwo wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza podmiana budowa odkurzacza pozwala na swobodne rołożenie się worka i wykorzystanie dostępnego miejsca w komorze, jeszcze wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technologicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika produktywność Specjalna turboszczotka umożliwiająca efektywne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem niedużych przedmiotów Wytrzymały i elastyczny wąż Flexi – umocniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa pojemność worka wymiennego: rozmiar L automatyczne zwijanie kabla wyjątkowo pokaźne i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniem łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: rozmiar XL.

  znaczna ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów znikoma ssawka do prania tapicerki Akcesoria W komplecie detergenty do prania 3 minimalne akcesoria w schowku: nieduża szczotka, nieduża ssawka do tapicerki i nieznaczna ssawka szczelinowa


Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549)

Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549) Najniższa Cena Online

Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:9 m;Dominujący kolor:czerwony;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:automatyczne zwijanie kabla, wskaźnik zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A+;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa produktywności odkurzania dywanów:B;Klasa efektywności odkurzania podłóg twardych:A;Kolor:czarno-czerwony;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:650 W;Model worka:s-bag;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:microfiltr;objętość worka/pojemnika:4 litry;Poziom hałasu:66 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:21,5 kWh;typ worka:papierowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w wyposażeniu:szczotka do parkietów, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:tradycyjny;rozmiary - głębokość:47 cm;rozmiary - szerokość:32 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active, szczotka do parkietów, wąż ssący;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...


Sharp Odkurzacz sa-vp1551br (4974019150659)

Sharp Odkurzacz sa-vp1551br (4974019150659) Najniższa Cena Online

Sharp Odkurzacz sa-vp1551br (4974019150659) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sharp Odkurzacz sa-vp1551br (4974019150659)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z silnikiem inwerterowym.

  Z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym skrupulatnie posprzątasz swój dom. Wygodnie odkurzysz twardą podłogę i miękki dywan. A dzięki praktycznym ssawkom usuniesz zabrudzenia także z trudno dostępnych zakamarków jak narożniki przy sufi cie, delikatne żaluzje okienne czy szczeliny między poduchami sofy.

  • Ssawki do różnorodnych powierzchni
  • Do 60 minut bezustannego sprzątania
  • nawet 130 m2 powierzchni na jednym ładowaniu
  • komfortowa regulacja rury teleskopowej na 7 poziomach
  • Pionowe parkowanie - użyteczna kompozycja
  • Podświetlenie LED

  Pionowe parkowanie
  Odkurzacz nie potrzebuje stacji, aby samodzielnie stać. Pozostanie w pozycji pionowej starannie tam, gdzie go zostawisz. Nie musisz się obawiać, że trzeba będzie się po niego schylać za każdym razem, gdy chcesz zrobić sobie przerwę od sprzątania. Pozycja stojąca ułatwia także przechowywanie odkurzacza w szafi e czy domowym schowku. A jeśli zechcesz, możesz powiesić urządzenie na specjalnym uchwycie montowanym do ściany.

  regulowana rura teleskopowa
  prosto zwiążesz długość rury do swojego wzrostu. Siedem poziomów regulacji pozwala ustawić wysokość rury od 890 do 1100 mm. Możesz też ustawić odpowiednią długość rury,dokładnie sprzątnąć trudno dostępne zakamarki. Odkurzanie narożników pod sufi tem jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne!

  zestaw ssawek
  Dwie uzupełniające ssawki w komplecie ułatwią sprzątanie trudno dostępnych miejsc jak narożniki czy zakamarki mebli tapicerowanych. Rozciągliwe włosie ssawki 2 w 1 prosto wymiata kurz i pył, które od razu zasysane są poprzez odkurzacz.


Odkurzacz mpm mod-22 vira marki Mpm product

Odkurzacz mpm mod-22 vira marki Mpm product Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe niebieskie do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz mpm mod-22 vira marki Mpm product - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń

Bosch ProAnimal BGBS4PET1 (4242005202928)

Bosch ProAnimal BGBS4PET1 (4242005202928) Najniższa Cena Online

Bosch ProAnimal BGBS4PET1 (4242005202928) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch ProAnimal BGBS4PET1 (4242005202928)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch BGBS4PET1 filtr HEPA Dla sympatyków zwierząt: szybsze usuwanie sierści zwierząt** dzięki turboszczotce AirTurbo Plus. Odkurzacz ProAnimal z funkcją SelfClean - higienicznym czyszczeniem wałka turboszczotki.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry typ: Odkurzacz workowy Antyalergiczny filtr HEPA Worek antyzapachowy AirFresh Worki wymienne: typ GALL objętość worka wymiennego: rozmiar L Promień działania: 10m automatyczne zwijanie kabla Elektroniczna regulacja siły ssania Parkowanie pionowe i poziome przystępne likwidowanie sierści z wszystkich rodzajów podłóg eliminowanie sierści nigdy nie było tak proste.

  Dzięki Automatic Power Control, ta konkretna turboszczotka automatycznie dostosowuje się do typu odkurzanej powierzchni, zapewniając stosowne atrybuty mocy na wszystkich rodzajach podłóg w tym na dywanach.

  Z funkcją SelfClean możesz pozbyć się sierści z wałka turboszczotki w higieniczny sposób po naciśnięciu przycisku. Świeże powietrze w trakcie odkurzania Worki wymienne AirFresh uniemożliwiają rozwojowi nieprzyjemnych zapachów dzięki technice węgla aktywnego.

  Filtrują aż 99,9% nieznacznych cząsteczek kurzu. Praktyczne zamknięcie worka zapewnia jego higieniczna zamianę. Szczególnie rekomendowany dla właścicieli zwierząt domowych. Antyalergiczny filtr HEPA - ulepszona jakość powietrza Wierzymy, że dobra jakość powietrza jest ważna.

  Oddychaj swobodnie z filtrem antyalergicznym HEPA: dzięki niemu powietrze wydmuchiwane z odkurzacza jest czystsze aniżeli powietrze otoczenia. Filtruje 99,95% niepokaźnych cząstek kurzu, bakterii i skażeń — dlatego jest nadzwyczajny dla alergików.

  przychylny dla środowiska: filtr jest zmywalny, a ramka filtra jest wytworzona w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Możesz go użyć kilka razy, ograniczając w ten sposób dopełniające koszty i oszczędzając materiały związane z jego zamianą.

  Jeśli potrzebujesz nowego filtra, po prostu wymień jego wkład. SPECYFIKACJA technicznA wydajność System PowerProtect: gwarantuje długofalową efektywność odkurzania choćby przy zapełniającym się worku Worki PowerProtect gwarantują wysoką sprawność odkurzania nawet przy jego zapełnianiu się.

  Rzadsza wymiana worków to oszczędność kosztów Dla uzyskania aż do 60%*** więcej mocy ssania (z częściowo zapełnionym workiem) i najkorzystniejszej produktywności odkurzania rekomendujemy korzystanie z worków na kurz PowerProtect wariant G ALL (BBZ41FGALL) Poziom głośności: 75 dB(A) Higiena Antyalergiczny filtr HEPA: wysoki poziom filtracji wydmuchiwanego powietrza.

  doskonały dla alergików. Zmywalny. Oszczędność kosztów. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminowanie nieprzyjemnych zapachów dla świeżości wydmuchiwanego powietrza. Worki wymienne: typ GALL Komfort Turboszczotka AirTurbo Plus: konkretna turboszczotka z systemem Automatic Power Control do dokładnego odkurzania dywanów i usuwania sierści zwierząt Przełączalna szczotka dywan/podłoga Ekstra długa ssawka szczelinowa Ssawka 2w1: ssawka do tapicerki i szczelinowa Rura teleskopowa wygodny, użyteczny uchwyt pojemność worka wymiennego: wymiar L Promień działania: 10 m samoczynne zwijanie kabla 4 niezależne, miękkie, obrotowe kółka Elektroniczna regulacja siły ssania Wskaźnik konieczności wymiany worka na kurz Parkowanie pionowe i poziome Ciężar: 4.5 kg (bez wyposażenia) *Szczegółowe warunki gwarancji na https://www.bosch-home.com/motor-warranty/ ** Turboszczotka ProAnimal w kontraście do odkurzacza Bosch z typową turboszczotką (BGL3A315) *** Moc ssania z częściowo zapełnionym workiem na kurz (400 g) w porównaniu do worka Bosch wariant G bez PowerProtect Technology.

  Testowane w odkurzaczu z kolekcji BSGL5... Pomiary i obliczenia wartości w oparciu o rozporządzenie (UE) nr 666/2013. Pomiary i obliczenia wartości, które nie są szczegółowo opisane w tym rozporządzeniu, zostały stworzone zgodnie z normą EN 60312-1:2017.


Tefal power xxl tw3153

Tefal power xxl tw3153 Najniższa Cena Online

Tefal power xxl tw3153 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal power xxl tw3153
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:8,4 m;Dominujący odcień:czerwony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czerwony;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Model filtra:ZR920101;Model worka:ZR200540, ZR200740, ZR200940;Model worka zamienniki (relacje):WTEF01, WUN01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;objętość worka/pojemnika:4,5 l;Poziom głośności:70 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:włókienniczy;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:konwencjonalny;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:52,5 cm;rozmiary - szerokość:36,5 cm;rozmiary - wysokość:29,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący z wbudowaną szczotką do delikatnych powierzchni Easy brush;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczelinowa długa, szczotka do parkietów;ekran:nie;Zabezpieczenia:blokada zamknięcia pokrywy bez worka;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854)

Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854) Najniższa Cena Online

Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBH6PARQ 25,2V 1l LED Odkurzacz pionowy 2 w 1 zaopatrzony w akumulator 25.2V pozwalający na 60 min pracy bezprzewodowej. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny. Silnik LongLife zagwarantuje wysoką wydajność.

  2 poziomy regulacji mocy oraz tryb turbo. Pojemnik na kurz w rozmiarze XL. NAJWAŻNIEJSZE parametry rodzaj: Odkurzacz akumulatorowy pionowy Napięcie: 25.2 V Czas ładowania: 180 - 360 min Czas działania: 60 min SmartSnesor Control 3 stopnie regulacji mocy Higieniczny filtr wylotowy pojemność pojemnika na kurz: 1l Wysoka wydajność poprzez cały czas zawsze oczekujesz najlepszych rezultatów? System SmartSensor Control stale kontroluje pracę odkurzacza, by zapewnić wysoką produktywność odkurzania.

  Wskaźnik LED powiadamia o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie produktywność. Dzięki czemu masz gwarancje, że urządzenie będzie pracowało skutecznie choćby poprzez mnóstwo lat. Maksymalna swoboda dzięki uzupełniającemu wyposażeniu dodatkowe akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć charakterystyczną szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): rozciągliwy wąż, długa ssawka szczelinowa, znaczna ssawka do odkurzania tapicerki, dostosowywany pasek na ramię, oraz, w niektórych wariantach - niedługi uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *zobacz szczegółowy opis i wyposażenie solidnego typu urządzenia Maksymalna swoboda dzięki dopełniającemu wyposażeniu dodatkowe akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć typową szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): elastyczny wąż, długa ssawka szczelinowa, obszerna ssawka do odkurzania tapicerki, dostosowywany pasek na ramię, oraz, w niektórych wariantach - krótki uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *sprawdź szczegółowy opis i wyposażenie mocnego typu urządzenia nieskomplikowane czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną skuteczność.

  Do wszystkich rodzajów podłóg W pomieszczeniach są najczęściej rozmaite rodzaje podłóg. Sprawna elektroszczotka AllFloor HighPower zapewnia dokładne odkurzanie wszystkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki.

  Pracuje z dużą szybkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia. A ponieważ jest spora szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. SPECYFIKACJA technologicznA wydajność Silnik LongLife dla wysokiej sprawności i długiej żywotności technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i skuteczności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej efektywności technologii bezworkowej i skutecznej elektroszczotce AllFloor HighPower AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej efektywności odkurzania na wszystkich typach powierzchni SmartSensor Control: wysoka efektywność odkurzania przez cały czas dzięki sensorowej kontroli produktywności z wskaźnikiem LED 3stopnie regulacji mocy: Poziom 1: do nieskomplikowanego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy Poziom 2: do normalnego czyszczenia i przeciętnego czasu pracy Poziom Turbo: do niełatwych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED oznajmia czy jest konieczne wyczyszczenie filtra nietrudne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Higieniczny filtr wylotowy Komfort Dodatkowa rolka do delikatnych parkietów: dba o delikatne podłogi dzięki niezwykle miękkiemu włosiu komplet akcesoriów składający się z: węża i paska na ramię, ssawki szczelinowej, do tapicerki meblowej i samochodowej – nieprzeciętne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno przystępnych miejsc Czysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki małej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna swoboda: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki istotnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża i dodatkowym akcesoriom Samostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny krótki czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii) 6 godzin (100% naładowanie baterii) Pojemnik na kurz: rozmiar XL.

  Miękki uchwyt Waga: 3 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe granatowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips powerpro active fc9532/09 (8710103753322)

Philips powerpro active fc9532/09 (8710103753322) Najniższa Cena Online

Philips powerpro active fc9532/09 (8710103753322) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips powerpro active fc9532/09 (8710103753322)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najwyższa produktywność dzięki technologii PowerCyclone 4

  • Nowy odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro Active zagwarantuje maksymalną skuteczność dzięki technice PowerCyclone i nasadce TriActive+, wytworzonej z myślą o najwyższej wydajności zbierania kurzu. Pojemnik na kurz można z łatwością opróżnić bez kłębów opadającego na boki kurzu.

  • Klasa produktywności energetycznej A

   Ten odkurzacz został wyprodukowany z myślą o uzyskaniu najwyższej efektywności przy zachowaniu klasy sprawności energetycznej A.

  • technika PowerCyclone 4 natychmiast oddziela kurz od powietrza

   technika PowerCyclone 4 maksymalizuje przepływ powietrza i produktywność, natychmiastowo oddzielając kurz od powietrza. Zapewnia genialne efekty odkurzania w dwóch produktywnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w górę w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.

  • Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera śladowe i duże cząsteczki kurzu

   Nasadka TriActive+ zezwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wysysa spore cząsteczki poprzez obszerny otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  • Klasa A produktywności odkurzania twardych podłóg

   Ten artykuł osiąga najwyższą klasę efektywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • nowoczesny pojemnik na kurz, który można z łatwością opróżnić

   Pojemnik można opróżnić, nie wzbijając w powietrze kłębów kurzu. Jego wyjątkowy zarys i gładka powierzchnia sprawiają, iż kurz zbiera się po jednej stronie i równomiernie zsuwa się do kosza na śmieci.

  • Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i za każdym razem gotowa do wykorzystania

   Odkurzacz jest zaopatrzony w miękką szczotkę do usuwania kurzu, która została w wygodny sposób zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką.

  • Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwe dobranie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż zróżnicowanych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

  • Dostęp do wszystkich zakamarków dzięki długiemu, poręcznemu uchwytowi

   praktyczny uchwyt jest wygodny w wykorzystywaniu. Jego nieszablonowa długość sprawia, że można sięgać dalej i łatwo czyścić trudno dostępne miejsca.

  • regulowane ustawienie mocy

   regulowane ustawienie mocy pozwala wybrać słuszny poziom ssania dla różnorodnych typów odkurzanych powierzchni.

  • Filtr wylotowy Super Clean Air

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,bronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze. Filtr należy wymieniać raz w roku.

  produkt
  marka
  Kod producenta
  FC9532 09
  EAN
  8839532090102
  dane podstawowe Fizyczne Funkcje
  Elektroniczna
  Poziome i pionowe
  Filtry
  Multifiltr
  Super Clean Air
  Wylotowy
  Worek na kurz Moc technologiczne
  praktyczna budowa
  Gumowe kółka
  Kompaktowa pokrywa
  Uchwyt do przenoszenia
  Na korpusie
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive +
  Szczelinówka
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

Sharp SA-VP1001RW-EU (4974019150604)

Sharp SA-VP1001RW-EU (4974019150604) Najniższa Cena Online

Sharp SA-VP1001RW-EU (4974019150604) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sharp
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sharp SA-VP1001RW-EU (4974019150604)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  SA-VP1001RW

  Bezprzewodowy odkurzacz z ssawkami do najróżniejszych powierzchni. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz twarde podłogi i dywany. A dzięki praktycznym ssawkom usuniesz zabrudzenia także z trudno dostępnych zakamarków, jak narożniki sufitowe, delikatne żaluzje okienne czy szczeliny między poduchami sofy.

  • Ssawki do zróżnicowanych rodzajów powierzchni
  • Do 20 minut nieprzerwanego sprzątania
  • Sprzątanie do 130 m2 powierzchni na jednym ładowaniu
  • komfortowa, 7-poziomowa regulacja rury teleskopowej
  • Pionowe parkowanie - ergonomiczna budowa
  • Podświetlenie LED
  • Pionowe parkowanie - praktyczna konstrukcja
  • Poczwórna filtracja zatrzymująca kurz, pyłki i bakterie
  • Elektroszczotka AnimalJet z podświetleniem LED
  • Wyjmowana bateria litowo-jonowa

  komplet ssawek
  Dwie dodatkowe ssawki w komplecie ułatwią sprzątanie trudno dostępnych miejsc jak narożniki czy zakamarki mebli tapicerowanych. Rozciągliwe włosie ssawki 2 w 1 z łatwością wymiata kurz i pył, które od razu zasysane są przez odkurzacz.

  Uniwersalna elektroszczotka AnimalJet z oświetleniem LED
  Elektroszczotka została zaprojektowana tak,precyzyjnie zbierać sierść zwierząt, włosy i kurz - zarówno z podłóg, dywanów, jak i wzdłuż ścian, a także krawędzi mebli. Dzięki oświetleniu LED nie przeoczysz żadnego okruszka. Stosownie wyprofilowana szczotka nie uszkodzi krawędzi mebli, ścian i progów.

  Akumulator litowo-jonowy
  Wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy 24V pozwala choćby na 60 minut ciągłej pracy urządzenia. Jest wyjmowany i wymienny. Możesz z łatwością przedłużyć czas pracy do 120 minut, z pomocą zapasowego akumulatora (sprzedawanego oddzielnie).

  4-stopniowa filtracja
  Nie tylko chroni silnik przed cząsteczkami kurzu,ponadto zatrzymuje niewiele znaczące pyłki, odchody roztoczy i większość bakterii, żeby wraz z powietrzem nie wydostały się poza zbiornik na kurz. Filtr EPA E12 przechwytuje 99,5% szkodliwych cząsteczek. Kiedy zajdzie potrzeba, możesz umyć go pod bieżącą wodą albo wymienić na nowy.

  regulowana rura teleskopowa
  Długość rury możnadostosować do wzrostu, wybierając jeden z siedmiu poziomów regulacji od 890 do 1100 mm. Dzięki czemu wygodnie oczyścisz wszystkie trudno dostępne miejsca jak narożniki pod sufitem. Mechanizm zatrzaskowy pozwala scalić rurę teleskopową z akcesoriami w komplecie, żeby sprzątanie było maksymalnie efektywne.

  Pionowe parkowanie
  Odkurzacz nie potrzebuje stojakai pozostanie w pozycji pionowej, gdziekolwiek go zostawisz. Nie musisz się schylać, aby odłozyć go lub podnieć po przerwie w odkurzaniu. Pozycja stojąca upraszcza na dodatek przechowywanie urządzenia skrupulatnie tam, gdzie chcesz. Jeśli wolisz, możesz zawiesić odkurzacz na specjalnym uchwycie ściennym.

  Wygoda używania i precyzja odkurzania
  przy pomocy bezprzewodowego odkurzacza pionowego możesz wygodnie odkurz zarówno twarde podłogi, jak i dywany. Dzięki poręcznym ssawkom, możesz wyeliminować zabrudzenia z trudno przystępnych zakamarków, takich jak narożniki pod sufitem, rolety okienne albo sofy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Einhell. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz Miele Complete C3 EcoLine Plus DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515602058)

Odkurzacz Miele Complete C3 EcoLine Plus DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515602058) Najniższa Cena Online

Odkurzacz Miele Complete C3 EcoLine Plus DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515602058) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Miele Complete C3 EcoLine Plus DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515602058)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla precyzyjnego, wygodnego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne zastosowania – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najlepszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele wykorzystano szereg efektywnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i nadzwyczajne prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało niezwykle sprawne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najkorzystniejsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem przefiltrowania AirClean1Niezwykle skuteczna filtracja w odkurzaczach Miele opiera się na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego oraz filtra chroniącego silnik. Współdziałanie tych składników gwarantuje przefiltrowanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - prawidłowy klimat w pomieszczeniuMiele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech zróżnicowanych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje wydajną filtracją dla szczególnie czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® informuje użytkownika o konieczności zamiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele mają zastosowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak drobny odgromnik.

  usuwa to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu chroniona poprzez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja zapewniająca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są chronione przed przegrzaniem poprzez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Przez zbyt obfite wessane przedmioty - silnik zostaje automatycznie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 mają listwę ochronną wyprodukowaną z miękkiego tworzywa.

  chroni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, iż gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  szczególnie inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się samoczynnie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie wyposażone w trzy wysokiej jakości elementy wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku lub - jedynie w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili przystępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i wytwarzane jedynie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam nieszablonową jakość i odporność naszych produktów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszelkich odkurzaczach Miele można wygodnie zwinąć kabel za pomocą przycisku nożnego, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są w dodatku zaopatrzone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.ergonomiczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt w trakcie łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest konkretne,równocześnie można je łatwo rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. Aby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, producent Miele opracowała mnóstwo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,na dodatek sprężyście regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki czemu odkurzacz można łatwo transportować, oszczędnie przechowywać i komfortowo obsługiwać lewą lub prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik, a także zintegrowany tłumik powodują, iż odkurzacze pracujInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czerwony do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł cena,
 • ranking z czerwonymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 1000 zł, odkurzacz domowy czerwony do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czerwonych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych czerwonych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *