Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Bissell. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Bissell. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Bissell,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Bissell. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Bissell, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Bissell 17132

Bissell 17132 Najniższa Cena Online

Bissell 17132 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 17132
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  CROSSWAVE WIELOFUNKCYJNY ODKURZACZ WODNY Szukasz uniwersalnego sprzętu sprzątającego, który pozwoli równocześnie myć, odkurzać i osuszać, do tego spełni oczekiwania w pracy z wszystkimi rodzajami podłóg? Odpowiedzią na te zapotrzebowania jest wielozadaniowy odkurzacz CrossWave.

  Odkurzacz Bissell CrossWave nadzwyczajnie sprawdza się w roli urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki niemu można zapomnieć o klasycznych odkurzaczach czy mopach do mycia podłóg. Doceniany jest zwykle za dużą wydajność pracy, a także niezawodność działania.

  Użytkownikom tego odkurzacza żaden brud nie jest straszny! Urządzenie 3w1 Odkurzacz CrossWave dedykowany jest do odkurzania kurzu i skażeń z zróżnicowanego rodzaju podłóg, mycia twardych nawierzchni i likwidowania mokrych i suchych plam.

  Skutecznie zastępuje inne urządzenia, w tym klasyczny odkurzacz, szczotkę czy mop. Instynktowną obsługę gwarantuje cyfrowy system sterowania. Wystarczy wybrać z menu typ podłogi,sprawnie sprzątnąć każdy typ nawierzchni.

  Szczotka z miękkiego włosia Bissell CrossWave został wyekwipowany w szczotkę z miękkiego włosia, która zapobiega powstawaniu zarysowań na twardych powierzchniach. Stosowne rozmiary końcówki zezwalają na czyszczenie nawet najmniej dostępnych zakamarków.

  Szczotkę można w każdym momencie zdemontować i wyczyścić. Dwa niezależne zbiorniki na wodę Odkurzacz został zaopatrzony w dwa niezależne zbiorniki – na czystą oraz brudną wodę. Dzięki czemu użytkownik ma pewność, że myje podłogę jedynie czystą wodą.

  Pojemnik, w którym zawiera się brudna woda, można z łatwością zdemontować, co umożliwia prędkie pozbycie się zebranych skażeń. Bezworkowa kompozycja Bissell CrossWave charakteryzuje się bezworkową konstrukcją.

  Odkurzacz doskonale spełni oczekiwania w domach i mieszkaniach alergików, ponieważ likwiduje nadmiar alergenów. Skażenia zbierane są do zbiornika, który można prosto opróżnić po każdym sprzątaniu. Specyfikacja ogólna Czyszczone powierzchnie Wszystkie wodoszczelne podłogi, Dywany odcień Tytanowy i niebieski Moc 560 W Specyfikacja technologiczna Szczotki obrotowe 1 uniwersalna Ustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanów pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 0.82 L Długość kabla 7.5 m objętość kubła na brud (l) 0.62 L łatwe czyszczenia kubła na brud Tak Sterowanie dotykowe Tak Uchwyt wygodny, miły w dotyku W pakiecie Uchwyt, korpus, zbiornik czystej wody, uniwersalna obrotowa szczotka o podwójnym działaniu, uniwersalny płyn do czyszczenia, tacka, podręcznik użytkownika Poziom hałasu (dB) 80 dB(A) Gumowe kółka Ciche Jednoczesne podwójne działanie Tak (odkurzanie na sucho / mycie na mokro) Wskaźnik poziomu płynu Wskaźnik LED - podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza wody Zwrotna głowica Tak (60 poziomów) Narzędzia Samoczyszcząca tacka, podręcznik szybkiej instalacji Przycisk uwalniania płynu Tak typ filtru do odkurzacza Plisowany filtr d...


Bissell 1558N

Bissell 1558N Najniższa Cena Online

Bissell 1558N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 1558N
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:


  Odkurzacz piorący Bissell SpotClean Pro 1558N 750W


  Ten odkurzacz piorący jest produktem wykorzystywanym. Może posiadać zabrudzenia. Na tylnej obudowie widoczne lekkie pęknięcie plastiku, nie wpływające na działanie odkurzacza. Zdjęcia stanu faktycznego i pęknięcia widoczne w galerii.

  Pożegnaj się z skomplikowanymi zabrudzeniami

  Usuwaj plamy i skomplikowane zabrudzenia w dowolnym miejscu w kilka sekund z urządzeniem BISSELL® SpotClean™ Pro. Szersza główka szczotki oraz obszerniejszy i dłuższy wąż o nieco silniejszej mocy rozszerzają produktywność czyszczenia na różnych powierzchniach. Jego lekka, przenośna budowa umożliwia usuwanie plam ze schodów i tapicerki i z dywanów i chodników. SpotClean™ Pro jest dostarczany w komplecie z wyjątkowo długim kablem zasilającym oraz zestawem szczotek do usuwania świeżo powstałych plam oraz śladów pozostawionych po dawnych zabrudzeniach.

  poręczne urządzenie w nagłych sytuacjach

  Twarda 15-centymetrowa szczotka do usuwania plam stanie na wysokości zadania świetnie w przypadku rozlanych płynów, podczas gdy końcówka do schodów pomoże usuwać nieprzystępne, zaschnięte plamy ze schodów, tapicerki, a nawet z wnętrza samochodu. Urządzenie BISSELL® SpotClean™ Pro użyte z płynem do czyszczenia, zezwala na osiągnięcie profesjonalnych efektów prania dywanów bez wychodzenia z domu i pomocy specjalisty. Jego dopełniającą zaletą jest usuwanie plam bez konieczności ponownego stosowania brudnej wody.

  W pakiecie: odkurzacz piorący Bissell 1558N, oraz wąska końcówka.

  Producent: Bissell

  Model: 1558N

  Zasilanie: sieciowe

  Powierzchnie: dywany, dywaniki, tapicerka, samochód, schody

  Moc: 650 ‐ 750 W

  Poziom dźwięku: 82 dB

  Czyszczenie z podgrzewaniem wody: Nie

  pojemność zbiornika na czystą wodę: 2,8 l

  pojemność zbiornika na brudną wodę: 2,2 l

  Długość węża: 1,5 m

  Długość kabla: 6,7 m

  Rączka do noszenia: Tak

  Waga: 5,8 kg

  AZ

  LPNHL981663327

  produkt użytkowany, 100% produktywny technicznie (produkt sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis). Towar ma wyraźne ślady wykorzystywania, wysłany do klienta gotowy do pracy. Realne podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Bissell 4720M

Bissell 4720M Najniższa Cena Online

Bissell 4720M - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 4720M
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  urządzenie do usuwania plam o mocy 330 w, skutecznie likwiduje bród, zaschnięte plamy czy piasek, 4 końcówki czyszczące wraz z silnym natryskiem i odsysaniem pomagają zlikwidować nawet najtrudniejsze plamy, przywracając pierwotny blask, technika heatwave pomaga utrzymać stałą temperaturę wody w trakcie całego cyklu czyszczenia, wyjmowany zbiornik na czysta wodę o pojemności 1.1 l, na brudną 1.4 l, zasięg pracy 7.2 m, latwy w przenoszeniu i przechowywaniu.


Bissell 2765N

Bissell 2765N Najniższa Cena Online

Bissell 2765N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 2765N
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  lepsze czyszczenie krawędzi.bissell crosswave cordless max sprawdza się doskonale w skrupulatnym czyszczeniu krawędzi – o 60% sprawniej aniżeli modele crosswave cordless i crosswave pet pro.samoczynne samoczyszczenie.odkurzacz posiada tryb samoczynnego samoczyszczenia czystą wodą ze zbiornika.

  za pomocą jednego przycisku pousuwasz brud, włosy i oczyścisz szczotkę po każdym odkurzaniu.nowa szczotka.urządzenie ma nową szczotkę obrotową, która ma obszerniejszą średnicę (w porównaniu do innych modeli crosswave).

  dzięki temu jeszcze szybciej posprzątasz wszystkie powierzchnie swojego domu.stacja dokująca 3-w-1.dzięki niej odkurzacz jest zawsze gotowy do sprzątania. Zaledwie 4 godziny ładowania pozwalają sprzątać dom lub mieszkanie poprzez 30 minut.odkurzaj i myj jednocześnie.oszczędź czas odkurzając i myjąc w jednym kroku.specyfikacja ogólna czyszczone powierzchnie dywany, podłogi, wykładzinykolory czarny, biała perła z akcentami błękitubossanova specyfikacja technologiczna moc ssania 250 wmoc akumulatora 36 vbezprzewodowy takzmienna siła ssania takpoziom hałasu 75 db (a)szybkość systemu samoczyszącego 1700 rpmustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanówczas działania 30 min czas ładowania 4hpojemność pojemnika na czystą wodę 0.828 lpojemność pojemnika na brudną wodę 0.550 lskładana rączka takstacja ładująca takwyjmowane zbiorniki takgumowe kółka takwolnostojący taksystem filtracji filtr plisowanynarzędzia baza ładująca z tacką samoczyszcząca (po naciśnięciu przycisku)przycisk uwalniania płynu tak, ze wskaźnikiem led (podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza płynu)kółka ciche, gumowew komplecie szczotka wielofunkcyjna obrotowa, 1 l płyn wielofunkcyjny, filtr do odkurzacza 1866f, taca 3w1, ilustrowany podręcznik użytkownika, arkusze bezpieczeństwa waga 5.2 kg


Bissell 1977N

Bissell 1977N Najniższa Cena Online

Bissell 1977N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 1977N
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dieser Dampfmopp Vac & Steam ist ein multifunktionaler 3-in-1 Staubsauger und Dampfmopp, der gleichzeitig oder getrennt saugt und Dampf aufträgt. Die elektronische Steuerung im Griff kann mit der Fingerspitze bedient werden, sodass Sie sehr leicht von der Staubsauger- auf die Dampffunktion oder beide gleichzeitig umschalten können. Sparen Sie Zeit, indem Sie Schmutz einsaugen und Hartbodenbeläge gleichzeitig eindampfen. Der eingebaute Wasserfilter entfernt Verunreinigungen aus dem Leitungswasser, um ihr Gerät zu schützen. Die Trocken-Tank-Technik hält den Schmutz im Auffangbeutel vollständig trocken und trennt sie vom Dampf. Mit der Easy-Empty-Funktion gestaltet sich das Saubermachen nach Gebrauch unkompliziert und leicht. Der Schaumstoff- und Plisseefilter können beide in der Waschmaschine gereinigt werden und nehmen feinen Dunst und Schmutz auf, um die Abluft zu reinigen. Der Lieferumfang umfasst einen Dampfmopp, zwei Mopppads, zwei parfümierte Scheiben, einen Wasserfilter und 2 Staubsaugerfilter.

  • Farbe: Titangrau und Blau
  • Material: Kunststoff
  • Maße: 28 x 25 x 116,8 cm (L x B x H)
  • Leistung: 1600 W - Staubsauger und Dampf (kombiniert)
  • Kabellänge: 7,6 m
  • Dampf-Laufzeit: 15 Minuten
  • Tankinhalt: 0,4 l
  • Staubbehälterkapazität: 0,95 l
  • Dampftemperatur: 90?-95?
  • Geräuschpegel: 81 dB
  • Saugleistung (Watt in Luft): 40 aW
  • Betriebsbereit in 30 Sekunden
  • Effizienz auf harten Böden: 95%
  • Heizungstyp: Flash-Heizungstechnologie
  • Steuerung per Fingerspitze
  • Waschbarer plissierter Staubsaugerfilter
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Bissell 2602D

Bissell 2602D Najniższa Cena Online

Bissell 2602D - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 2602D
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bissell 2602D ICON PET 25V 3,2kg przedstawiamy bezprzewodowy odkurzacz BISSELL ICON Pet 25V — nasze najistotniej progresywne urządzenie do pielęgnacji podłogi przeznaczone do sprzątania domów aktywnych rodzin posiadających zwierzęta.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Elektryczna dysza z obrotową szczotką, w którą nie zaplątują się włosyWysoce produktywny cyfrowy silnikSystem przeciwalergiczny Smart SealMożliwość przekształcenia w odkurzacz ręczny i umożliwiający oczyszczenie wysoko położonych powierzchniWiele trybów czyszczeniaŁatwe opróżnianie zbiornika na odpadkiSzerokość: 27,94 cmWysokość: 112,39 cmGłębokość: 19,68 cmWaga: 3.18 kgPojemność pojemnika na brud: 0.4 lRodzaj podłogi: Dywaniki dywanowe i obszarowe, Płytki, Drewniane podłogi, Twarde podłogiW pakiecie:Końcówka szczelinowa z diodami LEDSzczotka do odkurzaniaSzczotka do zbierania sierściElektryczna turboszczotkaUchwyt ścienny BISSELL® ICON 25VZbudowany na podstawie bezprzewodowego urządzenia BISSELL® ICON 25V silnik odkurzacza BISSELL ICON PET TM 25V jeszcze pracuje z szybkością 675 km/godz.

  i gwarantuje większą niż potrzeba siłę usuwania psiej i kociej sierści z krzeseł, kanap, schodów i innych miejsc. Pracujące urządzenie nie wystraszy pupili, ponieważ jest cichsze niemało odkurzaczy ręcznych.

  w dodatku — dzięki naszej postępowej obrotowej szczotce Tangle-Free — eliminuje irytujące przerwy w pracy wynikające z zablokowania dyszy czy zaplątania się włosów. Roll. FUNKCJONALNOŚĆ:Odkurzacz ICON Pet 25V jest wyposażony w konkretny cyfrowy silnik i akumulator litowo-jonowy.

  Oba te elementy choćby 50 minut skutecznego bezprzewodowego sprzątania w trybie niskiej mocy. Zapomnij o irytujących włosach zaplątanych na urządzeniu dzięki naszej innowacyjnej obrotowej szczotce Tangle-Free.

  Łatwo usuniesz włosy i inne odpadki spod łóżek i mebli, ponieważ urządzenie można położyć płasko na podłodze, a zamontowane na dyszy jasne diody LED oświetlają ciemne zakamarki. Bezprzewodowe urządzenie ICON momentalnie zmienia się w odkurzacz ręczny, którym można oczyścić również wyżej położone powierzchnie.

  Dzięki wyposażeniu w szczotkę do okurzania, elektryczną turboszczotkę i końcówkę szczelinową z diodami LED można sprzątnąć wszystkie zakamarki w domu. Opróżnienie zbiornika po zakończeniu pracy nie nastręcza dużo trudności dzięki naszemu higienicznemu systemowi opróżniania.


Bissell 37288

Bissell 37288 Najniższa Cena Online

Bissell 37288 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 37288
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz do usuwania plam o mocy silnika 330 w, wykorzystuje połączenie znakomitego ssania, działania szorującego i specjalnie opracowanych środków czyszczących bissell® do usuwania plam po zwierzętach domowych i nie tylko, przeznaczony na obszary o znacznym natężeniu ruchu, takie jak dywany, dywaniki i schody, po wszystkiego rodzaju miękkie powierzchnie, kanapy i dużo innych, zbiornik na czystą wodę 1.1 l na brudną 0.725 l.


Bissell 2225N

Bissell 2225N Najniższa Cena Online

Bissell 2225N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 2225N
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N 560W

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N to wielofunkcyjny bezworkowy odkurzacz pionowy 2 w 1. Świetnie stanie na wysokości zadania przy czyszczeniu podłóg drewnianych, dywanów, wykładzin i gresu. CrossWave Pet Pro 2225N delikatnie szoruje i eliminuje uporczywe plamy i zabrudzenia. Model ten jest dedykowany do mieszkań, w których żyją czworonogi: psy, koty i inne zwierzęta gubiące sierść.

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N posiada zbiornik wody czystej o objętości 820 ml, pojemnik na brud o objętości 620 ml, a także pokaźny zasięg pracy, aż do 8-metrów oraz duży zasięg sprzątanego pasa, pozwoli odkurzyć i umyć bez problemu większą powierzchnię.

  W odkurzaczu CrossWave Pet Pro 2225N wykorzystano wypływ grawitacyjny wody czystej, która łączy się z detergentem ze zbiornika, wówczas obracająca się z szybkością 3000 obrotów na minutę szczotka oraz głowica piorąca starannie czyszczą wybraną powierzchnię.

  CrossWave Pet Pro 2225N pracuje z wysoką mocą 560 W, a co za tym idzie także z dużą siłą ssania. Cyfrowy system sterowania oraz jeden przycisk do płynnego przełączania programów, od czyszczenia twardych podłóg, aż po odkurzanie i mycie powierzchni dywanowych.

  Zakres dostawy

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N

  Rolka do odkurzacza

  Taca do mycia rolki


  UWAGA! Oferowany model posiada uszkodzony zaczep na zwinięty przewód, nie wpływa na jakość użytkowania; stan faktyczny widoczny na zdjęciu.

  firma BISSELL

  Model CrossWave Pet Pro 2225N

  Kolor czarny, srebrny

  rozmiary towaru 23 x 30 x 116.8 cm

  Waga 5kg

  Poziom hałasu ‎80 dB

  Moc 560W

  AK

  towar powystawowy, 100% wydajny technologicznie (artykuł sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis).

  możliwe podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze. Produkt zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Eldom. Ranking TOP10 modeli

Bissell 3724N

Bissell 3724N Najniższa Cena Online

Bissell 3724N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 3724N
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  bissell urządzenie do usuwania plam spotclean plus (3724n)mistrzowskie usuwanie nagłych zabrudzeń skutecznie eliminuje codzienne zabrudzenia, plamy i plamy z dywanów, tapicerki, schodów, dywaników, wnętrz samochodów.

  dwa osobne zbiorniki na wodę czystą i brudną. Kompaktowa kompozycja pozwala na przechowywanie w niewielkich przestrzeniach. Zastosowany wąż o długości 2,2 m pozwala dotrzeć do trudno przystępnych miejsc. Narzędzie hydrorinse™ przystępne czyszczenie węża po każdym użyciu pożegnaj się z codziennymi zabrudzeniamiurządzenie do usuwania plam bissell spotclean plus (3724n) skutecznie eliminuje codzienne zabrudzenia, plamy i plamy z dywanów, tapicerki, schodów, dywaników, wnętrz samochodów.

  dzięki wężowi o długości 2,2 m można usunąć brud z trudno dostępnych miejsc i likwidować plamy z obszarów o znacznym natężeniu ruchu, takich jak dywany, dywaniki i schody. Towar wspaniale czyści na dodatek wszelkiego rodzaju miękkie powierzchnie, kanapy, wnętrza samochodów i nie tylko.poręczne urządzenie w nagłych sytuacjachta kompaktowa maszyna jest wyposażona w technologię dwóch zbiorników, zaprojektowaną w celu oddzielenia czystej wody i formuły od zużytej wody, dzięki czemu można sprzątać wyłącznie z użyciem czystej wody.narzędzie hydrorinsedoskonałym uzupełnieniem czyszczenia będzie wykorzystanie narzędzia do usuwania zaschniętych plam.

  a za pomocą narzędzia hydrorinse można z łatwością oczyścić samą maszynę i przygotować ją do kolejnego wykorzystania.specyfikacja technologicznaczyszczone powierzchnie dywany, dywaniki, tapicerki, samochody, schodymoc 330 wmoc ssania (w watach powietrza) 44 awpojemność zbiornika czystej wody 1.1 lpojemność zbiornika na brudną wodę 0.725 luchwyt do przenoszenia takdługość węża / materiał 2,2 metra /umocniony drutem długość kabla 5 metrówpoziom dźwięku (db) 74 dbwaga 4.17 kggwarancja 2 lataopakowanie mieści 8 cm końcówka do usuwania plam.

  końcówka hydrorinse spot&stain pro oxy obrazkowa instrukcja obsługi i instrukcje bezpieczeństwa


Bissell 3730N

Bissell 3730N Najniższa Cena Online

Bissell 3730N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 3730N
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz do usuwania plam o mocy silnika 750 w, wykorzystuje połączenie perfekcyjnego ssania, działania szorującego i specjalnie opracowanych środków czyszczących bissell® do usuwania plam, dedykowany na obszary o znacznym natężeniu ruchu, takie jak dywany, dywaniki i schody, po wszelkiego rodzaju miękkie powierzchnie, kanapy i sporo innych, zbiornik na czystą wodę 2.8 l na brudną 2.2 l.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Bissell opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Bissell cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Bissell,
 • odkurzacze domowe Bissell jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Bissell, odkurzacz domowy Bissell cena, opinie o odkurzaczach domowych Bissell, ranking odkurzaczy domowych Bissell

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *