Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Bosch do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Bosch do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Bosch do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Bosch.

[TOP10] Odkurzacze Bosch do 1500 zł. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Bosch do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Bosch BCS61BAT2

Bosch BCS61BAT2 Najniższa Cena Online

Bosch BCS61BAT2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS61BAT2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jeden akumulator dla wszystkich 18V maszyn Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...
  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszystkich maszyn domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych marki Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - efektywne odkurzanie.
  Zasługujesz na naprawdę dobrą wydajność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technikę silnika, która sprawia, że nasz cyfrowy silnik jest silny, niezawodny i bezemisyjny. W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni solidne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg.

  MOC-na-KLIK
  Jeśli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie albo z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz istotnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited. Dzięki czemu innowacyjnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy za każdym razem, kiedy ich Ci trzeba. Wystarczy wymienić akumulator - klik i gotowe.

  Niemiecka jakość
  Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić. Odkurzacze Unlimited Serie | 6 tworzone są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w wytwarzaniu odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji.
  Odkurzanie tak nietrudne jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg. To powoduje,teraz możesz jeszcze luźnoj odkurzać od podłogi do sufitu.

  Odkurzanie na wszelkich poziomach - od podłogi aż po sufit. Nieprzeciętny także w samochodzie.
  Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Prosto odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, w dodatku meble tapicerowane, a choćby sufit. Luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek. Wydajnie odkurzysz równocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany, a także wykładziny. Unlimited prosto też zmienić w praktyczne urządzenie, które jest perfekcyjne do odkurzania w samochodzie.

  • Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy znikomym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji
  • Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie zapotrzebowania można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.
  • System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden
  • Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego stosowania
  • wydajne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli prosto odkurzyć wszystkie powierzchnie

Bosch BBS81

Bosch BBS81 Najniższa Cena Online

Bosch BBS81 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS81
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:10 minut;Długość przewodu:0;Dominujący odcień:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:funkcja Turbo;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwony;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:35 minut;Moc wejściowa:0;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:PureAir;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:76 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Sterowanie w rączce:tak;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:25,2 cm;wymiary - szerokość:21,1 cm;wymiary - wysokość:127,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Bosch BWD421

Bosch BWD421 Najniższa Cena Online

Bosch BWD421 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD421
 • Ilość ofert: 7
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wyjątkowo skuteczne odkurzanie Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH AquaWash & Clean przypasowany jest do realizowania wielu zadań, związanych z utrzymaniem czystości. Nie tylko dokładnie odkurzy,dodatkowo zbierze rozlane płyny, upierze uporczywe plamy na dywanie albo tapicerce, a nawet zadba o świeżość powietrza w Twoim domu.

  Jego fenomen polega na skutecznym silniku, akcesoriach i pracy w dwóch trybach: workowym lub z filtrem wodnym. O wysoką jakość wydmuchiwanego powietrza dba podwójny system filtracji – filtr wodny i HEPA.

  Gdy Twój dywan albo tapicerka wymaga odświeżenia, nie musisz już wzywać ekipy piorącej. Wystarczy podłączyć spryskiwacza wraz ze specjalną końcówką, wlać detergent do trafnego pojemnika i pozbyć się uporczywej plamy.

  Odkurzacz wielofunkcyjny poradzi sobie z każdym postawionym mu zadaniem, choćby praniem tapicerki w samochodzie. W odkurzaczach wielofunkcyjnych AquaWash & Clean możesz korzystać z pełnej mocy (2100 W), lub jej części – w zależności od potrzeb.

  Przyciskami +/- regulujesz moc, a efekt wyświetlany jest przy pomocy niebieskich diod. Zbieranie płynów Koniec z bieganiem po papierowy ręcznik lub mopa. Teraz, kiedy rozleje się sok lub kawa na podłogę wystarczą dwa ruchy odkurzacza ze specjalną ssawką do zbierania płynów i znów będziesz cieszyć się bezbłędnie czystą podłogą.

  Odkurzanie z workiem lub filtrem wodnym Jeden pojemnik – dwie funkcje: odkurzanie na mokro lub sucho. Kiedy chcesz wciągnąć rozlany płyn z podłogi albo odkurzyć z wykorzystaniem podwójnej filtracji, wlej do pojemnika wodę.

  Jeśli korzystasz z odkurzacza w klasyczny sposób, możesz włożyć worek, zapełniając wyodrębnioną część pojemnika. Obsługa jest szczególnie prosta. Podwójna filtracja Dla alergików, rodzin z dziećmi, a także osób wyjątkowo dbających o czystość powietrza, odkurzacz BOSCH AquaWash & Clean to wspaniałe rozwiązanie.

  Odkurzacz wielofunkcyjny zaopatrzony został w dwa filtry: wodny i HEPA. To podwójne zabezpieczenie zatrzymuje bakterie, pyłki a choćby zarodniki grzybów, a Ty i Twoi bliscy możecie oddychać czystym i świeżym powietrzem.

  Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa progresywnych systemów filtracji. HEPA to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.

  zaimplementowany w odkurzaczu filtr HEPA jest filtrem zmywalnym, co oznacza mniejsze koszty eksploatacji. Wydajnie działa worek filtrujący z wielowarstwową włókniną filtracyjną, zatrzymującą prawie wszystkie cząstki zanieczyszczeń i kurzu.

  zasięg 12 METRÓW dzięki temu odkurzaczowi firmy BOSCH sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze niż dotychczas. Konstrukcja urządzenia i długi przewód umożliwiają pracę w promieniu 12 metrów! choćby dalekie zakamarki odkurzysz bez konieczności przełączania kabla do innego kontaktu.

  Szczotka przełączalna z separatorem Kied...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Zelmer do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBH3ZOO28

Bosch BBH3ZOO28 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ZOO28 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ZOO28
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:2 tryby pracy (normalny, max), podświetlenie LED;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, samostojąca budowa, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwono-czarny;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:55 minut;Napięcie akumulatora:25,2 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:3 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:18 cm;wymiary - szerokość:26,5 cm;wymiary - wysokość:115 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:łatwe czyszczenie pojemnika i szczotki Bosch EasyClean...


Bosch BGS7SIL64

Bosch BGS7SIL64 Najniższa Cena Online

Bosch BGS7SIL64 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS7SIL64
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bosch BGS7SIL64 Relaxx Ultimate ProSilence Współczesny świat jest wystarczająco głośny. Samoloty, samochody, hałaśliwa muzyka, czy wreszcie głośne odkurzacze nieustannie atakują nasze uszy. Jak to korzystnie, iż przynajmniej model Bosch Relaxx'x Ultimate ProSilence niesie nam ulgę od nadmiaru decybeli, zapewniając więcej spokoju i odpoczynku w domu.

  Odkurzacz Relaxx'x Ultimate ProSilence dzięki prekursorskim rozwiązaniom, pracuje wyjątkowo cicho i szczególnie efektywnie. Nie wymaga kupowania worków na kurz, co oznacza brak dodatkowych kosztów. Najważniejsze właściwości urządzenia szczególnie cicha praca.

  Skuteczne odkurzanie przy niskim zużyciu energii. Informacja o konieczności czyszczenia filtra. Czystość powietrza i niższe koszty. Inteligentne samoczyszczenie filtra. 4 kółka - nieskomplikowane manewrowanie odkurzaczem.

  Specjalna szczotka do twardych powierzchni. Komfortowe wyciszenie Za maksymalna redukcje hałasu odpowiada SilenceSound System™ dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych tworzyw izolacyjnych, rozciągliwego zawieszenia silnika, zoptymalizowanego przepływu powietrza i specjalnych akcesoriów.

  wygodne wyciszenie Za maksymalna redukcje hałasu odpowiada SilenceSound System™ dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych materiałów izolacyjnych, sprężystego zawieszenia silnika, zoptymalizowanego przepływu powietrza i specjalnych akcesoriów.

  QuattroPower System - wysoka skuteczność, niskie zużycie energii QuattroPower System marki Bosch wyznacza nowe standardy wysokiej produktywności odkurzania przy mniejszym zużyciu energii.By sprostać temu zadaniu, nasi inżynierowie zoptymalizowali wszystkie wyraźne elementy urządzenia: zaimplementowano bardziej skuteczny silnik, przekonstruowano i zmieniono akcesoria, w tym wyjątkowo skuteczną ssawkoszczotkę.

  QuattroPower System - wysoka sprawność, niskie zużycie energii QuattroPower System firmy Bosch wyznacza nowe standardy wysokiej efektywności odkurzania przy mniejszym zużyciu energii.By sprostać temu zadaniu, nasi inżynierowie zoptymalizowali wszystkie pokaźne części urządzenia: zastosowano bardziej skuteczny silnik, przekonstruowano i zmieniono akcesoria, w tym wyjątkowo skuteczną ssawkoszczotkę.

  HiSpin Motor technologiczna innowacja autorstwa Bosch: nowy, wysoce skuteczny silnik skuteczne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki ulepszonej konstrukcji łopatek wirnika. Nowa, superefektywna ssawka Zaprojektowana na nowo szczotka SilentClean Premium producenta Bosch to jedna z najskuteczniejszych i najcichszych ssawek do odkurzania podłóg.

  zwiększony kanał ssący, a także dwuprzegubowe połączenie ssawki z rurą zezwalają na stały kontakt z podłożem i sprawne zbieranie kurzu ze wszystkich rodzajów podłóg. Zoptymalizowana izolacja Od wysoce produktywnej ssawki, poprzez rurę odkurzacza, worek na kurz PowerProtect Dustbag, aż po filtry powietrza – wszystkie te elementy są do siebie znakomicie dostosowane.

  doskonała szczelność połączeń ogranicza do minimum wydostawanie się powietrza na zewnątrz. Wysoki poziom przepływu powietrza ma szczególnie istotny wpływ na skuteczność odkurzania. SmartSensor Control niepowtarzalna technika SmartSensor Controldba o utrzymanie właściwej efektywności odkurzania dzięki zastosowaniu sensorowego systemu kontroli.

  Minimum obsługi, dzięki danych o konieczności czyszczenia filtra wtedy, gdy jest to naprawdę niezbędne. SmartSensor Control oryginalna technika SmartSensor Controldba o utrzymanie właściwej sprawności odkurzania dzięki zastosowaniu sensorowego systemu kontroli.

  Minimum obsługi, dzięki informacji o konieczności czyszczenia filtra wtedy, gdy jest to naprawdę potrzebne. Czystość powietrza w Twoim domu Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa innowacyjnych systemów filtracji.

  HEPA to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie skażenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.wyjątkowy filtr HEPA wykonany jest z tworzyw nowej generacji i cechuje się bardzo dużą powierzchnią odfiltrowującą.

  Membrana Gore™ sprawnie zapobiega zatykaniu porów filtra i zahamowaniu przepływu powietrza. Czystość powietrza w Twoim domu Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa progresywnych systemów filtracji.

  HEPA to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.unikatowy filtr HEPA stworzony jest z materiałów nowej generacji i znamionuje się nad wyraz dużą powierzchnią przefiltrowującą.

  Membrana Gore™ produktywnie zapobiega zatykaniu porów filtra i zahamowaniu przepływu powietrza. Inteligentny i samoczyszczący W pełni automatyczny SelfClean System sam czyści zintegrowany system filtrów, co oznacza brak kontaktu z kurzem przy czyszczeniu filtrów.

  dzięki temu rozwiązaniu nawet osoby z uczuleniami nie muszą się martwić o zdrowie podczas stosowania i konserwacji odkurzacza. Inteligentny i samoczyszczący W pełni samoczynny SelfClean System sam czyści zintegrowany system

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBS711

Bosch BBS711 Najniższa Cena Online

Bosch BBS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS711
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: wspaniała dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ nietrudnej usuwa i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: nietrudne odkurzanie dzięki komfortowym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca budowa elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o objętości 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej efektywny, zapewniający imponującą skuteczność odkurzania.

  dodatkowe informacje i specyfikacja technologiczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, perfekcyjna dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z rozszerzoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany żeby jeszcze łatwiej likwidować sierść. Ssawka zagwarantuje rewelacyjne zbieranie włókien z tapicerki a choćby z trudno dostępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: stworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy.

  W komplecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  instynktowny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dobrany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i wydajności z samoczynnym dobraniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa efektywność dla optymalnych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od typu odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi. Najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i produktywności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania nadzwyczajnych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali oraz filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla prostego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: funkcjonalny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest wspaniałe do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Przewód do ładowania akumulatora. Sprężysty wąż przedłużający: wygodne sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu pomiędzy długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, sprężysta ssawka szczelinowa: ułatwia sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka nieprzeciętna do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w kontraście do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga produktywność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w kontraście do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All użytkowanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wytwarzany w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


Bosch BCS711

Bosch BCS711 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BCS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS711
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:10 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, minimalny), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwono-czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:40 minut;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:antyalergiczny;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:20,4 cm;wymiary - szerokość:25,2 cm;rozmiary - wysokość:131,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, sprężysty wąż, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:rozciągliwa ssawka szczelinowa XL, elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do materacy;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Bosch BBH6

Bosch BBH6 Najniższa Cena Online

Bosch BBH6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH6
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy Athlet ProParquet 25,2V Szary cast iron, srebrny BBH6PARQ
  Nareszcie! Bezprzewodowo. Bez kompromisów ze skutecznością. Pierwszy bezprzewodowy odkurzacz Bosch produktywny jak konwencjonalny!

  • Dodatkowa rolka z miękkim włosiem do odkurzania delikatnych podłóg
  • Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej skuteczności technice bezworkowej i sprawnej elektroszczotce AllFloor HighPower Brush
  • SmartSensor Control: wysoka wydajność odkurzania przez cały czas dzięki sensorowej kontroli efektywności z wskaźnikiem LED
  • technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i skuteczności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie
  • Czysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki drobnej wadze i systemowi EasyClean.
  • Silnik LongLife dla wysokiej sprawności i długiej żywotności
  • technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i produktywności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie
  • Gruntowne czyszczenie wszelkich powierzchni dzięki wysokiej sprawności technice bezworkowej i efektywnej elektroszczotce AllFloor HighPower
  • AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej skuteczności odkurzania na wszelkich typach powierzchni
  • SmartSensor Control: wysoka sprawność odkurzania poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli skuteczności z wskaźnikiem LED
  • 3 poziomy regulacji mocy:
  • Poziom 1: do nieskomplikowanego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy
  • Poziom 2: do normalnego czyszczenia i przeciętnego czasu pracy
  • Poziom Turbo: do skomplikowanych zabrudzeń i krótszego czasu pracy

Bosch BGS41PET1

Bosch BGS41PET1 Najniższa Cena Online

Bosch BGS41PET1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS41PET1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy BOSCH BGS41PET1 ProAnimal o mocy silnika 7500 W, z elektroniczną regulacja siły ssania przy pomocy pokrętła, z technologią sensor AirCycle, EasyClean System.

Bosch BWD41740

Bosch BWD41740 Najniższa Cena Online

Bosch BWD41740 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD41740
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Prezentacja 3D: Odkurzacz piorący Aqua Wash&Clean BWD41740 Odkurzacz AquaWash&Clean Bosch z funkcją czyszczenia na mokro i sucho. Z mocą max 1700 W - pierze dywany, zbiera mokre zabrudzenia, odkurzy wszystkie prowierzchnie.

  Z turboszczotką do gruntownego odkurzania dywanów. Odkurzacz wielofunkcyjny: pierze dywany, zbiera płyny i odkurza wszystkie powierzchnie z pomocą szerokiego wachlarza akcesoriów Turboszczotka: wysokoobrotowa szczotka dla wydajniejszego odkurzania dywanów Wysoka moc silnika - skrupulatne czyszczenie Filtr wodny: efektywna ltracja dla czystości wydmuchiwanego powietrza duży pojemnik na skażenia: 5-litrowa pojemność dla dłuższej pracy bez konieczności przerw przy czyszczeniu na mokro Funkcje specjalne: wyjątkowo obfite i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem Szczotka uniwersalna z separatorem niedużych przedmiotów Filtr ochrony silnika łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Akcesoria w pakiecie: W zestawie detergenty do prania 3 niewielkie akcesoria w schowku: niewiele znacząca szczotka, drobna ssawka do tapicerki i znikoma ssawka szczelinowa duża ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów nieduża ssawka do prania tapicerki rozmiary: 360 x 350 x 490 mmPozostałe cechy: Wyposażenie uzupełniające: BBZWD4BAG: pakiet worków 4 szt.

  BBZWDSET: komplet do prania...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Bosch. Zestawienie na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Bosch.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Bosch do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Bosch do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Bosch do 1500 zł,
 • odkurzacze Bosch do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Bosch do 1500 zł, odkurzacz Bosch do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Bosch do 1500 zł, ranking odkurzaczy Bosch do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *