Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Bosch do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Bosch do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Bosch do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Bosch.

[TOP10] Odkurzacze Bosch do 1500 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Bosch do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Bosch BBS711

Bosch BBS711 Najniższa Cena Online

Bosch BBS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS711
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: wspaniała dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ nietrudnej usuwa i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: nietrudne odkurzanie dzięki komfortowym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca budowa elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o objętości 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej efektywny, zapewniający imponującą skuteczność odkurzania.

  dodatkowe informacje i specyfikacja technologiczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, perfekcyjna dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z rozszerzoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany żeby jeszcze łatwiej likwidować sierść. Ssawka zagwarantuje rewelacyjne zbieranie włókien z tapicerki a choćby z trudno dostępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: stworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy.

  W komplecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  instynktowny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dobrany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i wydajności z samoczynnym dobraniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa efektywność dla optymalnych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od typu odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi. Najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i produktywności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania nadzwyczajnych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali oraz filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla prostego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: funkcjonalny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest wspaniałe do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Przewód do ładowania akumulatora. Sprężysty wąż przedłużający: wygodne sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu pomiędzy długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, sprężysta ssawka szczelinowa: ułatwia sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka nieprzeciętna do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w kontraście do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga produktywność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w kontraście do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All użytkowanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wytwarzany w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


Bosch BBH6

Bosch BBH6 Najniższa Cena Online

Bosch BBH6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH6
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy Athlet ProParquet 25,2V Szary cast iron, srebrny BBH6PARQ
  Nareszcie! Bezprzewodowo. Bez kompromisów ze skutecznością. Pierwszy bezprzewodowy odkurzacz Bosch produktywny jak konwencjonalny!

  • Dodatkowa rolka z miękkim włosiem do odkurzania delikatnych podłóg
  • Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej skuteczności technice bezworkowej i sprawnej elektroszczotce AllFloor HighPower Brush
  • SmartSensor Control: wysoka wydajność odkurzania przez cały czas dzięki sensorowej kontroli efektywności z wskaźnikiem LED
  • technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i skuteczności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie
  • Czysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki drobnej wadze i systemowi EasyClean.
  • Silnik LongLife dla wysokiej sprawności i długiej żywotności
  • technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i produktywności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie
  • Gruntowne czyszczenie wszelkich powierzchni dzięki wysokiej sprawności technice bezworkowej i efektywnej elektroszczotce AllFloor HighPower
  • AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej skuteczności odkurzania na wszelkich typach powierzchni
  • SmartSensor Control: wysoka sprawność odkurzania poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli skuteczności z wskaźnikiem LED
  • 3 poziomy regulacji mocy:
  • Poziom 1: do nieskomplikowanego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy
  • Poziom 2: do normalnego czyszczenia i przeciętnego czasu pracy
  • Poziom Turbo: do skomplikowanych zabrudzeń i krótszego czasu pracy

Bosch BBH73260

Bosch BBH73260 Najniższa Cena Online

Bosch BBH73260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH73260
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBH73260K 32.4V filtr Odkurzacz akumulatorowy Athlet 32.4V Biały. SmartSensor Control: wysoka sprawność przez cały czas dzięki sensorom produktywności ze wskaźnikiem LED NAJWAŻNIEJSZE atrybuty wariant: Odkurzacz pionowy 2w1 Pojemnik na kurz: wymiar XL ilość poziomów mocy: 3 Napięcie: 32,4 V Maksymalny czas pracy: 60 min Czas ładowania: 6h SmartSensor Control: Wysoka wydajność poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli sprawności ze wskaźnikiem LED Filtr o długiej żywotności: filtr rodzaju Cartridge z membraną Pure Air i higienicznym filtrem wylotowym dla czystości wydmuchiwanego powietrza.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Wysoka sprawność poprzez cały czas zawsze oczekujesz najlepszych rezultatów? System SmartSensor Control stale nadzoruje pracę odkurzacza, żeby zapewnić wysoką sprawność odkurzania.

  Wskaźnik LED sygnalizuje o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie sprawność. Dzięki czemu masz gwarancje, że urządzenie będzie pracowało wydajnie choćby przez dużo lat. Szybkie i proste czyszczenie filtra Czyszczenie filtra bez wysiłku.

  Dzięki RotationClean, możesz wyczyścić filtr kasetowy ekspresowo w higieniczny sposób. Starczy wyjąć pojemnik na kurz i przekręcić czerwone pokrętło. Podczas oczyszczania filtra kontakt z kurzem i brudem zostaje zminimalizowany.

  Nie ma konieczności mycia filtra. Prędkie i przystępne czyszczenia filtra. Ultra skuteczna elektroszczotka AllFloor HighPower W pomieszczeniach domowych są z zasady różnorodne typy podłóg. Unowocześniona, ultra skuteczna elektroszczotka AllFloor HighPower zapewnia dokładne odkurzanie wszelkich typów podłóg zarówno parkiet jak i dywany czy płytki.

  W połączeniu z silnikiem HighSpin zapewni precyzyjne rezultaty sprzatania, które przewyższą Twoje wymagania. A ponieważ jest obfita szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. Mniej wysiłku i szybsze odkurzanie.

  Maksymalna swoboda dzięki dodatkowemu wyposażeniu. Dopełniające akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć typową szczotką. W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): sprężysty wąż, długa ssawka szczelinowa, szeroka ssawka do odkurzania tapicerki, regulowany pasek na ramię, i, w niektórych wariantach - niedługi uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *sprawdź szczegółowy opis i wyposażenie solidnego typu urządzenia prosty do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy prosto postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci pasuje.

  Samostojąca budowa - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy niedługich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Łatwe czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną wydajność.

  SPECYFIKACJA technicznA produktywność Athlet Ultimate czyści tak skutecznie jak odkurzacz klasyczny* i jest jednocześnie komfortowy, zawsze pod reką i gwarantuje długofalową produktywność Przepis Bosch na sukces.

  bardzo wysoka skuteczność odkurzania i długi czas pracy - i to bezprzewodowo! Silnik HiSpin dla wysokiej sprawności i długiej zywotności AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej produktywności odkurzania na wszelkich typach powierzchni SmartSensor Control: Wysoka wydajność poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli produktywności ze wskaźnikiem LED technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i skuteczności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie 3poziomy mocy: Poziom 1: wyższa sprawność i maksymalny czas pracy Poziom 2: do skomplikowanych zabrudzeń i przeciętnego czasu pracy Poziom 3: do uporczywych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Filtr o długiej żywotności: filtr rodzaju Cartridge z membraną Pure Air i higienicznym filtrem wylotowym dla czystości wydmuchiwanego powietrza.

  Łatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System. Inteligentny wskaźnik LED zawiadamia konieczność czyszczenia filtra. Nietrudne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Komfort pakiet akcesoriów składający się z: dopełniającego, krótkiego uchwytu / adaptera z wężem i paskiem na ramię; ssawki szczelinowej i ssawki do tapicerki meblowej i samochodowej – perfekcyjne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno przystępnych miejsc Czysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki nieznacznej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki bardzo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny krótki czas ładowania: 3 godz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Philips do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BWD41740

Bosch BWD41740 Najniższa Cena Online

Bosch BWD41740 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD41740
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD 41740 Odkurzacz piorący AquaWash&Clean o mocy 1700W. Przeznaczony do prania dywanów, zbierania płynów i odkurzania wszelkich powierzchni. Posiada zbiornik na wodę o objętości 5 litrów.

  Promień działania urządzenia to 9 metrów. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Odkurzacz piorącyOdkurzacz wielofunkcyjnyFunkcja praniaMożliwość odkurzania na suchoTurboszczotkaMoc: 1700WFiltr wodnyDuża pojemność zbiornika: 5L Turboszczotka do skrupulatnego odkurzania.Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem.

  Z turboszczotką precyzyjnie wyeliminujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki szybko obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej niżeli uniwersalna szczotka.

  obfity wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho.najczęściej Ci potrzeba kilku przeróżnych maszyn, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho. Odkurzacz AquaWash&Clean duży wachlarz specjalistycznych akcesoriów.

  teraz możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny albo po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego urządzenia! obszerny pojemnik na wodę.Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swoim domu? Dzięki pokaźnemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy.

  Kiedy to będzie niezbędne, pojemnik na wodę może być prosto wyjęty z urządzenia i opróżniony. KomfortSzczotka uniwersalna z separatorem znikomych przedmiotówWytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi – wzmocniony oplotem z jedwabnej niciRura teleskopowaPojemność worka wymiennego: rozmiar LAutomatyczne zwijanie kablaBardzo pokaźne i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniemParkowanie pionowe i poziomeFiltr ochrony silnikaŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzPromień działania: 9 mDuża objętość zbiornika: 5lPojemnik na kurz wymiar XLMaksymalna moc: 1 700 W sprawnośćSpecjalna turboszczotka umożliwiająca produktywne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.HigienaZmywalny filtr EPA - przystępne czyszczenie pod bieżącą wodąAkcesoria:W komplecie detergenty do prania3 znikome akcesoria w schowku: minimalna szczotka, minimalna ssawka do tapicerki i nieduża ssawka szczelinowaSzeroka ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynówMała ssawka do prania tapicerki


Bosch BGB8PET1

Bosch BGB8PET1 Najniższa Cena Online

Bosch BGB8PET1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGB8PET1
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz BOSCH BGB 8PET1 nieskomplikowane odkurzanie sierści z wszelkich rodzajów podłóg likwidowanie sierści nigdy nie było tak nieskomplikowane. Dzięki Automatic Power Control, ta solidna turboszczotka automatycznie dopasowuje się do rodzaju odkurzanej powierzchni, zapewniając trafne cechy mocy na wszystkich rodzajach podłóg w tym na dywanie.

  Z funkcją SelfClean możesz pozbyć się sierści z wałka szczotki w higieniczny sposób po naciśnięciu przycisku. Technika silników Bosch- moc "Made in Germany" Ciesz się ze stale konkretną sprawnością z odkurzaczami marki Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, by odkurzacz nie tylko zapewniał optymalne rezultaty lecz równiez służył na lata.

  Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją. Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl Świeże powietrze w trakcie odkurzania Worki wymienne AirFresh uniemożliwiają rozwojowi nieprzyjemnych zapachów dzięki technice węgla aktywnego.

  Filtrują aż 99,9% niedużych cząsteczek kurzu. Użyteczne zamknięcie worka zapewnia jego higieniczna wymianę. Wyjątkowo polecany dla właścicieli zwierząt domowych. Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrze Wierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna.

  z łatwością odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niepokaźne cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - świetny dla alergików. A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Miele do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BCS711

Bosch BCS711 Najniższa Cena Online

Bosch BCS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS711
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w odcieniu białym, wyposażony w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE cechy: wymiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm wymiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz rodzaj wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie typowe: 1 x Ssawka szczelinowa sprawność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszelkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: stworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy. W pakiecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką instynktowny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dobrany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i wydajności z samoczynnym dobraniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa sprawność dla adekwatnych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od typu odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi.

  najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności w zależności od tego, co jest potrzebne do uzyskania idealnych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali oraz filtrowi typu Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Proste czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: wymiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla nieskomplikowanego sprzątania pod niskimi meblami. Nieskomplikowana obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania ułatwiające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: ergonomiczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg), a także brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest rewelacyjne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Przewód do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: szeroka ssawka jest świetna do czyszczenia obszernych powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania niedużych przedmiotów. Przystępne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Ergonomiczne funkcje gwarantujące dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się większą wszechstronnością! poręczna, zginana rura z łatwością zezwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania umożliwia bezpieczne odstawienie odkurzacza podczas przerw w sprzątaniu, a samostojąca kompozycja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najistotniejsze - bez użycia rąk. Wszystko to sprawia, że odkurzacz Unlimited 7 jest wyśmienity do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg i powierzchni oraz trudno dostępnych miejsc.

  Skuteczny jak klasyczny odkurzacz, jednocześnie szczególnie poręczny. Dzisiaj jest to możliwe: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 gwarantuje taką samą skuteczność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy. Dzięki niezawodnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, skutecznemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min i elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak wydajny jak klasyczny odkurzacz², gwarantując dokładne i jednocześnie komfortowe odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza klasycznego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z skutecznym i


Bosch BGS7SIL64

Bosch BGS7SIL64 Najniższa Cena Online

Bosch BGS7SIL64 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS7SIL64
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bosch BGS7SIL64 Relaxx Ultimate ProSilence Współczesny świat jest wystarczająco głośny. Samoloty, samochody, hałaśliwa muzyka, czy wreszcie głośne odkurzacze nieustannie atakują nasze uszy. Jak to korzystnie, iż przynajmniej model Bosch Relaxx'x Ultimate ProSilence niesie nam ulgę od nadmiaru decybeli, zapewniając więcej spokoju i odpoczynku w domu.

  Odkurzacz Relaxx'x Ultimate ProSilence dzięki prekursorskim rozwiązaniom, pracuje wyjątkowo cicho i szczególnie efektywnie. Nie wymaga kupowania worków na kurz, co oznacza brak dodatkowych kosztów. Najważniejsze właściwości urządzenia szczególnie cicha praca.

  Skuteczne odkurzanie przy niskim zużyciu energii. Informacja o konieczności czyszczenia filtra. Czystość powietrza i niższe koszty. Inteligentne samoczyszczenie filtra. 4 kółka - nieskomplikowane manewrowanie odkurzaczem.

  Specjalna szczotka do twardych powierzchni. Komfortowe wyciszenie Za maksymalna redukcje hałasu odpowiada SilenceSound System™ dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych tworzyw izolacyjnych, rozciągliwego zawieszenia silnika, zoptymalizowanego przepływu powietrza i specjalnych akcesoriów.

  wygodne wyciszenie Za maksymalna redukcje hałasu odpowiada SilenceSound System™ dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych materiałów izolacyjnych, sprężystego zawieszenia silnika, zoptymalizowanego przepływu powietrza i specjalnych akcesoriów.

  QuattroPower System - wysoka skuteczność, niskie zużycie energii QuattroPower System marki Bosch wyznacza nowe standardy wysokiej produktywności odkurzania przy mniejszym zużyciu energii.By sprostać temu zadaniu, nasi inżynierowie zoptymalizowali wszystkie wyraźne elementy urządzenia: zaimplementowano bardziej skuteczny silnik, przekonstruowano i zmieniono akcesoria, w tym wyjątkowo skuteczną ssawkoszczotkę.

  QuattroPower System - wysoka sprawność, niskie zużycie energii QuattroPower System firmy Bosch wyznacza nowe standardy wysokiej efektywności odkurzania przy mniejszym zużyciu energii.By sprostać temu zadaniu, nasi inżynierowie zoptymalizowali wszystkie pokaźne części urządzenia: zastosowano bardziej skuteczny silnik, przekonstruowano i zmieniono akcesoria, w tym wyjątkowo skuteczną ssawkoszczotkę.

  HiSpin Motor technologiczna innowacja autorstwa Bosch: nowy, wysoce skuteczny silnik skuteczne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki ulepszonej konstrukcji łopatek wirnika. Nowa, superefektywna ssawka Zaprojektowana na nowo szczotka SilentClean Premium producenta Bosch to jedna z najskuteczniejszych i najcichszych ssawek do odkurzania podłóg.

  zwiększony kanał ssący, a także dwuprzegubowe połączenie ssawki z rurą zezwalają na stały kontakt z podłożem i sprawne zbieranie kurzu ze wszystkich rodzajów podłóg. Zoptymalizowana izolacja Od wysoce produktywnej ssawki, poprzez rurę odkurzacza, worek na kurz PowerProtect Dustbag, aż po filtry powietrza – wszystkie te elementy są do siebie znakomicie dostosowane.

  doskonała szczelność połączeń ogranicza do minimum wydostawanie się powietrza na zewnątrz. Wysoki poziom przepływu powietrza ma szczególnie istotny wpływ na skuteczność odkurzania. SmartSensor Control niepowtarzalna technika SmartSensor Controldba o utrzymanie właściwej efektywności odkurzania dzięki zastosowaniu sensorowego systemu kontroli.

  Minimum obsługi, dzięki danych o konieczności czyszczenia filtra wtedy, gdy jest to naprawdę niezbędne. SmartSensor Control oryginalna technika SmartSensor Controldba o utrzymanie właściwej sprawności odkurzania dzięki zastosowaniu sensorowego systemu kontroli.

  Minimum obsługi, dzięki informacji o konieczności czyszczenia filtra wtedy, gdy jest to naprawdę potrzebne. Czystość powietrza w Twoim domu Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa innowacyjnych systemów filtracji.

  HEPA to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie skażenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.wyjątkowy filtr HEPA wykonany jest z tworzyw nowej generacji i cechuje się bardzo dużą powierzchnią odfiltrowującą.

  Membrana Gore™ sprawnie zapobiega zatykaniu porów filtra i zahamowaniu przepływu powietrza. Czystość powietrza w Twoim domu Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa progresywnych systemów filtracji.

  HEPA to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.unikatowy filtr HEPA stworzony jest z materiałów nowej generacji i znamionuje się nad wyraz dużą powierzchnią przefiltrowującą.

  Membrana Gore™ produktywnie zapobiega zatykaniu porów filtra i zahamowaniu przepływu powietrza. Inteligentny i samoczyszczący W pełni automatyczny SelfClean System sam czyści zintegrowany system filtrów, co oznacza brak kontaktu z kurzem przy czyszczeniu filtrów.

  dzięki temu rozwiązaniu nawet osoby z uczuleniami nie muszą się martwić o zdrowie podczas stosowania i konserwacji odkurzacza. Inteligentny i samoczyszczący W pełni samoczynny SelfClean System sam czyści zintegrowany system

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Philips do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGS41PET1

Bosch BGS41PET1 Najniższa Cena Online

Bosch BGS41PET1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS41PET1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy BOSCH BGS41PET1 ProAnimal o mocy silnika 7500 W, z elektroniczną regulacja siły ssania przy pomocy pokrętła, z technologią sensor AirCycle, EasyClean System.

Bosch BCH86PET1

Bosch BCH86PET1 Najniższa Cena Online

Bosch BCH86PET1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH86PET1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Główne właściwościSzybkie i nietrudne czyszczenie filtra.System RtationClean zezwala na prędkie czyszczenie filtra za pomocą prostego ruchu obrotowego. Po wyjęciu pojemnika można obrócić tarczę, a cały brud samoczynnie wpadnie do pojemnika. Dzięki systemowi RotationClean możesz momentalnie i higienicznie wyczyścić filtr, usuwając cały kurz przy śladowym kontakcie.Szczotka rolkowa jest łatwa i szybka w czyszczeniu.Od czasu do czasu należy wyczyścić szczotkę rolkową. Ale to nie potrwa długo. Szczotkę walcową można łatwo zdjąć, a włosy prosto zdjąć z wałka. KomfortŁatwe do przechowywania w razie potrzeby.Dzięki funkcji Selfstand odkurzacz można ustawić w pozycji pionowej, co jest łatwe do przechowywania. Jest za każdym razem gotowy do zastosowania i można go ładować z dowolnego gniazdka.Maksymalna rozciągliwość dzięki załączonym akcesoriomW każdym domu są trudno dostępne miejsca. Komplet akcesoriów gromadzi wąż, pasek na ramię, ssawkę do tapicerki, końcówkę do trudno przystępnych miejsc oraz opcjonalny krótki uchwyt. Ten zestaw akcesoriów doskonale pasuje do odkurzania tapicerki, wszelkich zakamarków a nawet wnętrza auta. Szczotka elektryczna AllFloor HighPower do wszystkich rodzajów powierzchni.Szczotka elektryczna AllFloor HighPower pracuje z prędkością około 5000 obrotów na minutę, co oznacza, że uzyskasz staranne rezultaty czyszczenia na wszelkich typach powierzchni, takich jak parkiet, płytki czy dywany.Do prędkiego usuwania sierści zwierzęcej. Sierść zwierzęca może być skomplikowana do usunięcia. Szczotka ProAnimal została specjalnie zaprojektowana do prędkiego usuwania sierści zwierząt ze wszelkich powierzchni. Dodatkowa szczotka rolkowa sprawnie zbiera sierść zwierzęcą.rewelacyjny do szybkiego zasysania sierści zwierzęcej.Sierść zwierząt domowych jest skomplikowana do usunięcia. Nasza specjalnie zaprojektowana dysza dla właścicieli zwierząt jest perfekcyjna do usuwania sierści zwierząt, oferując stałą sprawność czyszczenia na wszystkich typach podłóg. Szczotka walcowa wydajniej zbiera sierść zwierząt. W ten sposób szybciej uzyskasz rezultaty czyszczenia.znakomita wydajność i wydłużona żywotność.technika litowo-jonowa Bosch łączy w sobie nadzwyczajną sprawność z długą żywotnością. Technika litowo-jonowa Bosch sprawdziła się w urządzeniach elektrycznych i rowerach elektrycznych Bosch.Wysoka wydajność za każdym razem.Czy zawsze chcesz najlepszych rezultatów? Zintegrowany czujka monitoruje, czy odkurzacz działa z trafną mocą, a wyświetlacz LED wskazuje, czy filtr wymaga czyszczenia, gdy poziom wydajności spada.

Bosch BGL8X230

Bosch BGL8X230 Najniższa Cena Online

Bosch BGL8X230 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGL8X230
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:15 m;Dominujący odcień:niebieski;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące, 10 lat na silnik;barwa:czarno-niebieski;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:890 W;Model filtra:BBZ154HF;Model worka:BBZ41FGALL;Model worka zamienniki (relacje):WBS01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:5 litrów;Poziom głośności:72 dB;Regulacja mocy ssania:samoczynna;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:ubraniowy;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:ubraniowy;rodzaj odkurzacza:konwencjonalny;Waga:7,7 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:27,5 cm;wymiary - szerokość:32 cm;wymiary - wysokość:48 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do mebli, szczotka do twardych powierzchni;ekran:nie;Zasięg pracy:15 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Bosch. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Bosch.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Bosch do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Bosch do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Bosch do 1500 zł,
 • odkurzacze Bosch do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Bosch do 1500 zł, odkurzacz Bosch do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Bosch do 1500 zł, ranking odkurzaczy Bosch do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *