Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Bosch do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Bosch do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Bosch do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Bosch.

[TOP10] Odkurzacze Bosch do 1500 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Bosch do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Bosch BCS711

Bosch BCS711 Najniższa Cena Online

Bosch BCS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS711
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w odcieniu białym, wyposażony w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE cechy: wymiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm wymiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz rodzaj wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie typowe: 1 x Ssawka szczelinowa sprawność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszelkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: stworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy. W pakiecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką instynktowny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dobrany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i wydajności z samoczynnym dobraniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa sprawność dla adekwatnych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od typu odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi.

  najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności w zależności od tego, co jest potrzebne do uzyskania idealnych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali oraz filtrowi typu Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Proste czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: wymiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla nieskomplikowanego sprzątania pod niskimi meblami. Nieskomplikowana obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania ułatwiające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: ergonomiczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg), a także brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest rewelacyjne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Przewód do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: szeroka ssawka jest świetna do czyszczenia obszernych powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania niedużych przedmiotów. Przystępne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Ergonomiczne funkcje gwarantujące dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się większą wszechstronnością! poręczna, zginana rura z łatwością zezwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania umożliwia bezpieczne odstawienie odkurzacza podczas przerw w sprzątaniu, a samostojąca kompozycja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najistotniejsze - bez użycia rąk. Wszystko to sprawia, że odkurzacz Unlimited 7 jest wyśmienity do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg i powierzchni oraz trudno dostępnych miejsc.

  Skuteczny jak klasyczny odkurzacz, jednocześnie szczególnie poręczny. Dzisiaj jest to możliwe: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 gwarantuje taką samą skuteczność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy. Dzięki niezawodnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, skutecznemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min i elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak wydajny jak klasyczny odkurzacz², gwarantując dokładne i jednocześnie komfortowe odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza klasycznego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z


Bosch BBH6

Bosch BBH6 Najniższa Cena Online

Bosch BBH6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH6
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBH6PARQ 25,2V 1l LED Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator 25.2V pozwalający na 60 min pracy bezprzewodowej. Urządzenie ma odłączany odkurzacz ręczny. Silnik LongLife zapewnia wysoką skuteczność.

  2 stopnie regulacji mocy i tryb turbo. Pojemnik na kurz w wymiarze XL. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Odkurzacz akumulatorowy pionowy Napięcie: 25.2 V Czas ładowania: 180 - 360 min Czas działania: 60 min SmartSnesor Control 3 poziomy regulacji mocy Higieniczny filtr wylotowy pojemność pojemnika na kurz: 1l Wysoka produktywność przez cały czas za każdym razem oczekujesz najlepszych rezultatów? System SmartSensor Control stale obserwuje pracę odkurzacza, żeby zapewnić wysoką sprawność odkurzania.

  Wskaźnik LED oznajmia o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie sprawność. Dzięki temu masz gwarancje, że urządzenie będzie pracowało skutecznie choćby poprzez dużo lat. Maksymalna swoboda dzięki dodatkowemu wyposażeniu dodatkowe akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć charakterystyczną szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): sprężysty wąż, długa ssawka szczelinowa, znaczna ssawka do odkurzania tapicerki, dostosowywany pasek na ramię,, a także, w niektórych wariantach - niedługi uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *przejrzyj szczegółowy opis i wyposażenie konkretnego wariantu urządzenia Maksymalna swoboda dzięki dopełniającemu wyposażeniu uzupełniające akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć typową szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): rozciągliwy wąż, długa ssawka szczelinowa, obszerna ssawka do odkurzania tapicerki, regulowany pasek na ramię, oraz, w niektórych wariantach - krótki uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *sprawdź szczegółowy opis i wyposażenie konkretnego typu urządzenia łatwe czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną sprawność.

  Do wszelkich rodzajów podłóg W pomieszczeniach są głównie przeróżne rodzaje podłóg. Skuteczna elektroszczotka AllFloor HighPower zagwarantuje precyzyjne odkurzanie wszelkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki.

  Pracuje z dużą szybkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia. A ponieważ jest obszerna szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. SPECYFIKACJA technicznA efektywność Silnik LongLife dla wysokiej produktywności i długiej żywotności technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i skuteczności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie Gruntowne czyszczenie wszelkich powierzchni dzięki wysokiej wydajności technice bezworkowej i sprawnej elektroszczotce AllFloor HighPower AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej wydajności odkurzania na wszystkich typach powierzchni SmartSensor Control: wysoka wydajność odkurzania poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli skuteczności z wskaźnikiem LED 3stopnie regulacji mocy: Poziom 1: do przystępnego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy Poziom 2: do normalnego czyszczenia i średniego czasu pracy Poziom Turbo: do nieprzystępnych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED zawiadamia czy jest niezbędne wyczyszczenie filtra nietrudne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Higieniczny filtr wylotowy Komfort Dodatkowa rolka do delikatnych parkietów: dba o delikatne podłogi dzięki szczególnie miękkiemu włosiu komplet akcesoriów składający się z: węża i paska na ramię, ssawki szczelinowej, do tapicerki meblowej i samochodowej – wspaniałe do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno przystępnych miejsc Czysty komfort: łatwy w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki nieznacznej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna swoboda: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki bardzo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża i dodatkowym akcesoriom Samostojąca pozycja dla nietrudnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny niedługi czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii) 6 godzin (100% naładowanie baterii) Pojemnik na kurz: wymiar XL.

  Miękki uchwyt Waga: 3 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BWD41740

Bosch BWD41740 Najniższa Cena Online

Bosch BWD41740 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD41740
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD41740 konkretny 1700W Odkurzacz piorący AquaWash&Clean o mocy 1700W. Dedykowany do prania dywanów, zbierania płynów i odkurzania wszystkich powierzchni. Ma zbiornik na wodę o pojemności 5 litrów.

  Promień działania urządzenia to 9 metrów. NAJWAŻNIEJSZE cechy Odkurzacz piorący Odkurzacz wielofunkcyjny Funkcja prania Możliwość odkurzania na sucho Turboszczotka Moc: 1700W Filtr wodny wielka objętość zbiornika: 5L Turboszczotka do skrupulatnego odkurzania.

  Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką precyzyjnie usuniesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki ekspresowo obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej niżeli uniwersalna szczotka.

  szeroki wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho. Głównie Ci trzeba kilku różnych urządzeń, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho. Odkurzacz AquaWash&Clean szeroki wachlarz specjalistycznych akcesoriów.

  dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny albo po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego urządzenia! Oszczędność i rzadsza zamiana.

  kompozycja odkurzacza umożliwia swobodne rozłożenie się worka i zastosowanie przystępnego miejsca w komorze, dodatkowo wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchwytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. Higiena Zmywalny filtr EPA - łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą SPECYFIKACJA technologicznA Komfort Szczotka uniwersalna z separatorem niewielkich przedmiotów Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi – usztywniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa pojemność worka wymiennego: wymiar L samoczynne zwijanie kabla niezwykle obfite i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniem Parkowanie pionowe i poziome Filtr ochrony silnika nietrudne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Zasięg odkurzania: 9 m obszerna objętość zbiornika: 5l Pojemnik na kurz: rozmiar XL Akcesoria W pakiecie detergenty do prania 3 nieduże akcesoria w schowku: drobna szczotka, niewielka ssawka do tapicerki i mała ssawka szczelinowa szeroka ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów niewielka ssawka do prania tapicerki informacje technologiczne Poziom hałasu: 85 dB(A) re 1 pW Masa netto: 12.1 kg Masa brutto (kg): 14.0 kg wymiary urządzenia: 360 x 350 x 490 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm):.440 x 400 x 600 mm Maksymalna moc: 1700W Częstotliwość (Hz): 50 Hz


Bosch BBH3ZOO25

Bosch BBH3ZOO25 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ZOO25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ZOO25
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy i ręczny Bosch BBH3ZOO25 2w1Łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej produktywności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyCzas pracy do 55 minWymiary: 1150x265x180 mm.Czas ładowania: 4-5 godzinBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka minimalna / ssawka do tapicerkiSamostojąca pozycja dla nietrudnego przechowywaniaRodzaj: Odkurzacz akumulatorowyKolor: Czerwony Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Akcesoria za każdym razem pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to luźno odkurzysz rogi nawet przy suficie. Szczotka 2w1 posiada dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni i drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu pokrywy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. W wariancie ProAnimal specjalnie zaprojektowany dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem zbiera sierść jeszcze skuteczniej.

  Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Prosto odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, ponadto meble tapicerowane, a nawet sufit. Luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np.

  do wysoko powieszonych półek. Urządzenie z łatwością też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest perfekcyjny do odkurzania w samochodzie. Prosty do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci pasuje.

  Samostojący konstrukcja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.Maksymalnie wszechstronny.wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, zaopatrzonym w elektroszczotkę, błyskawicznie odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można łatwo wyjąć i wygodnie odkurzyć meble i tapicerkę. Z łatwością nim odkurzysz w dodatku okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go potrzebujesz. Stale wysoka efektywność.mnóstwo odkurzaczy traci momentalnie moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Sprawny system RobustAir gwarantuje wysoką sprawność dzięki zachowaniu trafnego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu.

  To sprawia, iż pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Nietrudne czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną sprawność.

  SkutecznośćOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej efektywności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiKomfortEkstra długi czas pracy do 55 minCzyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki bardzo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla nietrudnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka drobna / ssawka do tapicerkiGiętka, teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz rozmiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mm.komfortowy, szybki i staranny.

  Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla większej elastyczności i wygody przy powszednim odkurzaniu. Dane ogólneMarka: BoschLinia: Flexxo 2in1Kod EAN: 4 242 005 109 951WzornictwoRodzaj urządzenia: Ręczny 2-w-1Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 180 mmWysokość urządzenia (mm): 1 150 mmWaga urządzenia: 3,0 kgSzerokość urządzenia (mm): 265 mmKomfortSzczotka do dywanów: MechaniczneIlość stopni mocy: 22w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniuSzczegółowe dane techniczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 25,2 VMaksymalny czas pracy (min.): 55 min

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Karcher do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGS7SIL64

Bosch BGS7SIL64 Najniższa Cena Online

Bosch BGS7SIL64 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS7SIL64
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bosch BGS7SIL64 Relaxx Ultimate ProSilence Współczesny świat jest wystarczająco głośny. Samoloty, samochody, hałaśliwa muzyka, czy wreszcie głośne odkurzacze nieustannie atakują nasze uszy. Jak to korzystnie, iż przynajmniej model Bosch Relaxx'x Ultimate ProSilence niesie nam ulgę od nadmiaru decybeli, zapewniając więcej spokoju i odpoczynku w domu.

  Odkurzacz Relaxx'x Ultimate ProSilence dzięki prekursorskim rozwiązaniom, pracuje wyjątkowo cicho i szczególnie efektywnie. Nie wymaga kupowania worków na kurz, co oznacza brak dodatkowych kosztów. Najważniejsze właściwości urządzenia szczególnie cicha praca.

  Skuteczne odkurzanie przy niskim zużyciu energii. Informacja o konieczności czyszczenia filtra. Czystość powietrza i niższe koszty. Inteligentne samoczyszczenie filtra. 4 kółka - nieskomplikowane manewrowanie odkurzaczem.

  Specjalna szczotka do twardych powierzchni. Komfortowe wyciszenie Za maksymalna redukcje hałasu odpowiada SilenceSound System™ dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych tworzyw izolacyjnych, rozciągliwego zawieszenia silnika, zoptymalizowanego przepływu powietrza i specjalnych akcesoriów.

  wygodne wyciszenie Za maksymalna redukcje hałasu odpowiada SilenceSound System™ dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych materiałów izolacyjnych, sprężystego zawieszenia silnika, zoptymalizowanego przepływu powietrza i specjalnych akcesoriów.

  QuattroPower System - wysoka skuteczność, niskie zużycie energii QuattroPower System marki Bosch wyznacza nowe standardy wysokiej produktywności odkurzania przy mniejszym zużyciu energii.By sprostać temu zadaniu, nasi inżynierowie zoptymalizowali wszystkie wyraźne elementy urządzenia: zaimplementowano bardziej skuteczny silnik, przekonstruowano i zmieniono akcesoria, w tym wyjątkowo skuteczną ssawkoszczotkę.

  QuattroPower System - wysoka sprawność, niskie zużycie energii QuattroPower System firmy Bosch wyznacza nowe standardy wysokiej efektywności odkurzania przy mniejszym zużyciu energii.By sprostać temu zadaniu, nasi inżynierowie zoptymalizowali wszystkie pokaźne części urządzenia: zastosowano bardziej skuteczny silnik, przekonstruowano i zmieniono akcesoria, w tym wyjątkowo skuteczną ssawkoszczotkę.

  HiSpin Motor technologiczna innowacja autorstwa Bosch: nowy, wysoce skuteczny silnik skuteczne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki ulepszonej konstrukcji łopatek wirnika. Nowa, superefektywna ssawka Zaprojektowana na nowo szczotka SilentClean Premium producenta Bosch to jedna z najskuteczniejszych i najcichszych ssawek do odkurzania podłóg.

  zwiększony kanał ssący, a także dwuprzegubowe połączenie ssawki z rurą zezwalają na stały kontakt z podłożem i sprawne zbieranie kurzu ze wszystkich rodzajów podłóg. Zoptymalizowana izolacja Od wysoce produktywnej ssawki, poprzez rurę odkurzacza, worek na kurz PowerProtect Dustbag, aż po filtry powietrza – wszystkie te elementy są do siebie znakomicie dostosowane.

  doskonała szczelność połączeń ogranicza do minimum wydostawanie się powietrza na zewnątrz. Wysoki poziom przepływu powietrza ma szczególnie istotny wpływ na skuteczność odkurzania. SmartSensor Control niepowtarzalna technika SmartSensor Controldba o utrzymanie właściwej efektywności odkurzania dzięki zastosowaniu sensorowego systemu kontroli.

  Minimum obsługi, dzięki danych o konieczności czyszczenia filtra wtedy, gdy jest to naprawdę niezbędne. SmartSensor Control oryginalna technika SmartSensor Controldba o utrzymanie właściwej sprawności odkurzania dzięki zastosowaniu sensorowego systemu kontroli.

  Minimum obsługi, dzięki informacji o konieczności czyszczenia filtra wtedy, gdy jest to naprawdę potrzebne. Czystość powietrza w Twoim domu Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa innowacyjnych systemów filtracji.

  HEPA to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie skażenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.wyjątkowy filtr HEPA wykonany jest z tworzyw nowej generacji i cechuje się bardzo dużą powierzchnią odfiltrowującą.

  Membrana Gore™ sprawnie zapobiega zatykaniu porów filtra i zahamowaniu przepływu powietrza. Czystość powietrza w Twoim domu Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa progresywnych systemów filtracji.

  HEPA to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.unikatowy filtr HEPA stworzony jest z materiałów nowej generacji i znamionuje się nad wyraz dużą powierzchnią przefiltrowującą.

  Membrana Gore™ produktywnie zapobiega zatykaniu porów filtra i zahamowaniu przepływu powietrza. Inteligentny i samoczyszczący W pełni automatyczny SelfClean System sam czyści zintegrowany system filtrów, co oznacza brak kontaktu z kurzem przy czyszczeniu filtrów.

  dzięki temu rozwiązaniu nawet osoby z uczuleniami nie muszą się martwić o zdrowie podczas stosowania i konserwacji odkurzacza. Inteligentny i samoczyszczący W pełni samoczynny SelfClean System sam czyści zintegrowany system


Bosch BCH86PET1

Bosch BCH86PET1 Najniższa Cena Online

Bosch BCH86PET1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH86PET1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Główne właściwościSzybkie i nietrudne czyszczenie filtra.System RtationClean zezwala na prędkie czyszczenie filtra za pomocą prostego ruchu obrotowego. Po wyjęciu pojemnika można obrócić tarczę, a cały brud samoczynnie wpadnie do pojemnika. Dzięki systemowi RotationClean możesz momentalnie i higienicznie wyczyścić filtr, usuwając cały kurz przy śladowym kontakcie.Szczotka rolkowa jest łatwa i szybka w czyszczeniu.Od czasu do czasu należy wyczyścić szczotkę rolkową. Ale to nie potrwa długo. Szczotkę walcową można łatwo zdjąć, a włosy prosto zdjąć z wałka. KomfortŁatwe do przechowywania w razie potrzeby.Dzięki funkcji Selfstand odkurzacz można ustawić w pozycji pionowej, co jest łatwe do przechowywania. Jest za każdym razem gotowy do zastosowania i można go ładować z dowolnego gniazdka.Maksymalna rozciągliwość dzięki załączonym akcesoriomW każdym domu są trudno dostępne miejsca. Komplet akcesoriów gromadzi wąż, pasek na ramię, ssawkę do tapicerki, końcówkę do trudno przystępnych miejsc oraz opcjonalny krótki uchwyt. Ten zestaw akcesoriów doskonale pasuje do odkurzania tapicerki, wszelkich zakamarków a nawet wnętrza auta. Szczotka elektryczna AllFloor HighPower do wszystkich rodzajów powierzchni.Szczotka elektryczna AllFloor HighPower pracuje z prędkością około 5000 obrotów na minutę, co oznacza, że uzyskasz staranne rezultaty czyszczenia na wszelkich typach powierzchni, takich jak parkiet, płytki czy dywany.Do prędkiego usuwania sierści zwierzęcej. Sierść zwierzęca może być skomplikowana do usunięcia. Szczotka ProAnimal została specjalnie zaprojektowana do prędkiego usuwania sierści zwierząt ze wszelkich powierzchni. Dodatkowa szczotka rolkowa sprawnie zbiera sierść zwierzęcą.rewelacyjny do szybkiego zasysania sierści zwierzęcej.Sierść zwierząt domowych jest skomplikowana do usunięcia. Nasza specjalnie zaprojektowana dysza dla właścicieli zwierząt jest perfekcyjna do usuwania sierści zwierząt, oferując stałą sprawność czyszczenia na wszystkich typach podłóg. Szczotka walcowa wydajniej zbiera sierść zwierząt. W ten sposób szybciej uzyskasz rezultaty czyszczenia.znakomita wydajność i wydłużona żywotność.technika litowo-jonowa Bosch łączy w sobie nadzwyczajną sprawność z długą żywotnością. Technika litowo-jonowa Bosch sprawdziła się w urządzeniach elektrycznych i rowerach elektrycznych Bosch.Wysoka wydajność za każdym razem.Czy zawsze chcesz najlepszych rezultatów? Zintegrowany czujka monitoruje, czy odkurzacz działa z trafną mocą, a wyświetlacz LED wskazuje, czy filtr wymaga czyszczenia, gdy poziom wydajności spada.

Bosch BCH86SIL1

Bosch BCH86SIL1 Najniższa Cena Online

Bosch BCH86SIL1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH86SIL1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:6 h;Czas pracy z funkcją Turbo:12 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:biały;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca budowa;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:0;Kolor:biało-czarny;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:60 min;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Odkurzacz ręczny:nie;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,9 l;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:auto, eco, turbo;wariant filtra:wylotowy;Waga:3,3 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:18,5 cm;rozmiary - szerokość:28,5 cm;wymiary - wysokość:116 cm;Wymienna bateria:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:sensor zabrudzenia filtra Bosch SensorControl System, proste czyszczenie pojemnika i szczotki Bosch EasyClean, technologia bezworkowa Bosch SensorBagless™...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Miele do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBH73260

Bosch BBH73260 Najniższa Cena Online

Bosch BBH73260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH73260
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBH73260K 32.4V filtr Odkurzacz akumulatorowy Athlet 32.4V Biały. SmartSensor Control: wysoka sprawność przez cały czas dzięki sensorom produktywności ze wskaźnikiem LED NAJWAŻNIEJSZE atrybuty wariant: Odkurzacz pionowy 2w1 Pojemnik na kurz: wymiar XL ilość poziomów mocy: 3 Napięcie: 32,4 V Maksymalny czas pracy: 60 min Czas ładowania: 6h SmartSensor Control: Wysoka wydajność poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli sprawności ze wskaźnikiem LED Filtr o długiej żywotności: filtr rodzaju Cartridge z membraną Pure Air i higienicznym filtrem wylotowym dla czystości wydmuchiwanego powietrza.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Wysoka sprawność poprzez cały czas zawsze oczekujesz najlepszych rezultatów? System SmartSensor Control stale nadzoruje pracę odkurzacza, żeby zapewnić wysoką sprawność odkurzania.

  Wskaźnik LED sygnalizuje o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie sprawność. Dzięki czemu masz gwarancje, że urządzenie będzie pracowało wydajnie choćby przez dużo lat. Szybkie i proste czyszczenie filtra Czyszczenie filtra bez wysiłku.

  Dzięki RotationClean, możesz wyczyścić filtr kasetowy ekspresowo w higieniczny sposób. Starczy wyjąć pojemnik na kurz i przekręcić czerwone pokrętło. Podczas oczyszczania filtra kontakt z kurzem i brudem zostaje zminimalizowany.

  Nie ma konieczności mycia filtra. Prędkie i przystępne czyszczenia filtra. Ultra skuteczna elektroszczotka AllFloor HighPower W pomieszczeniach domowych są z zasady różnorodne typy podłóg. Unowocześniona, ultra skuteczna elektroszczotka AllFloor HighPower zapewnia dokładne odkurzanie wszelkich typów podłóg zarówno parkiet jak i dywany czy płytki.

  W połączeniu z silnikiem HighSpin zapewni precyzyjne rezultaty sprzatania, które przewyższą Twoje wymagania. A ponieważ jest obfita szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. Mniej wysiłku i szybsze odkurzanie.

  Maksymalna swoboda dzięki dodatkowemu wyposażeniu. Dopełniające akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć typową szczotką. W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): sprężysty wąż, długa ssawka szczelinowa, szeroka ssawka do odkurzania tapicerki, regulowany pasek na ramię, i, w niektórych wariantach - niedługi uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *sprawdź szczegółowy opis i wyposażenie solidnego typu urządzenia prosty do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy prosto postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci pasuje.

  Samostojąca budowa - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy niedługich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Łatwe czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną wydajność.

  SPECYFIKACJA technicznA produktywność Athlet Ultimate czyści tak skutecznie jak odkurzacz klasyczny* i jest jednocześnie komfortowy, zawsze pod reką i gwarantuje długofalową produktywność Przepis Bosch na sukces.

  bardzo wysoka skuteczność odkurzania i długi czas pracy - i to bezprzewodowo! Silnik HiSpin dla wysokiej sprawności i długiej zywotności AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej produktywności odkurzania na wszelkich typach powierzchni SmartSensor Control: Wysoka wydajność poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli produktywności ze wskaźnikiem LED technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i skuteczności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie 3poziomy mocy: Poziom 1: wyższa sprawność i maksymalny czas pracy Poziom 2: do skomplikowanych zabrudzeń i przeciętnego czasu pracy Poziom 3: do uporczywych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Filtr o długiej żywotności: filtr rodzaju Cartridge z membraną Pure Air i higienicznym filtrem wylotowym dla czystości wydmuchiwanego powietrza.

  Łatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System. Inteligentny wskaźnik LED zawiadamia konieczność czyszczenia filtra. Nietrudne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Komfort pakiet akcesoriów składający się z: dopełniającego, krótkiego uchwytu / adaptera z wężem i paskiem na ramię; ssawki szczelinowej i ssawki do tapicerki meblowej i samochodowej – perfekcyjne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno przystępnych miejsc Czysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki nieznacznej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki bardzo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny krótki czas ładowania: 3 godz


Bosch BCS612KA2

Bosch BCS612KA2 Najniższa Cena Online

Bosch BCS612KA2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS612KA2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 h;Czas pracy z funkcją Turbo:16 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:2 tryby pracy (normalny, max), funkcja Turbo;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrno-czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:2;liczba trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:50 min;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:PureAir;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,3 l;Poziom hałasu:85 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:antyalergiczny;Waga:2,3 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:26,5 cm;rozmiary - szerokość:20 cm;rozmiary - wysokość:122 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 x akumulator, rura, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do tapicerki;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:łatwe czyszczenie pojemnika i szczotki Bosch EasyClean...


Bosch BGL8X230

Bosch BGL8X230 Najniższa Cena Online

Bosch BGL8X230 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGL8X230
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:15 m;Dominujący odcień:niebieski;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące, 10 lat na silnik;barwa:czarno-niebieski;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:890 W;Model filtra:BBZ154HF;Model worka:BBZ41FGALL;Model worka zamienniki (relacje):WBS01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:5 litrów;Poziom głośności:72 dB;Regulacja mocy ssania:samoczynna;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:ubraniowy;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:ubraniowy;rodzaj odkurzacza:konwencjonalny;Waga:7,7 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:27,5 cm;wymiary - szerokość:32 cm;wymiary - wysokość:48 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do mebli, szczotka do twardych powierzchni;ekran:nie;Zasięg pracy:15 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Bosch. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Bosch.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Bosch do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Bosch do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Bosch do 1500 zł,
 • odkurzacze Bosch do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Bosch do 1500 zł, odkurzacz Bosch do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Bosch do 1500 zł, ranking odkurzaczy Bosch do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *