Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Philips do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Philips do 300 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Philips do 300 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Philips.

[TOP10] Odkurzacze Philips do 300 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Philips do 300 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips FC 9532

Philips FC 9532 Najniższa Cena Online

Philips FC 9532 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9532
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najwyższa wydajność dzięki technice PowerCyclone 4

  • Nowy odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro Active gwarantuje maksymalną produktywność dzięki technice PowerCyclone i nasadce TriActive+, tworzonej z myślą o najwyższej efektywności zbierania kurzu. Pojemnik na kurz można prosto opróżnić bez kłębów opadającego na boki kurzu.

  • Klasa wydajności energetycznej A

   Ten odkurzacz został tworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej efektywności przy zachowaniu klasy skuteczności energetycznej A.

  • technologia PowerCyclone 4 natychmiast oddziela kurz od powietrza

   technologia PowerCyclone 4 maksymalizuje przepływ powietrza i produktywność, natychmiastowo oddzielając kurz od powietrza. Zapewnia nadzwyczajne efekty odkurzania w dwóch produktywnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi. 2) odkształcony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w górę w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.

  • Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera minimalne i pokaźne cząsteczki kurzu

   Nasadka TriActive+ pozwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wysysa szerokie cząsteczki poprzez obszerny otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą dwóch szczotek bocznych.

  • Klasa A wydajności odkurzania twardych podłóg

   Ten towar osiąga najwyższą klasę sprawności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • progresywny pojemnik na kurz, który można łatwo opróżnić

   Pojemnik można opróżnić, nie wzbijając w powietrze kłębów kurzu. Jego unikatowy kształt i gładka powierzchnia sprawiają, że kurz zbiera się po jednej stronie i równomiernie zsuwa się do kosza na śmieci.

  • Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i za każdym razem gotowa do użycia

   Odkurzacz jest wyposażony w miękką szczotkę do usuwania kurzu, która została w komfortowy sposób zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką.

  • Łączenia ActiveLock zezwalają na łatwe przypasowanie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock zezwalają na łatwy montaż i demontaż najróżniejszych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  • Dostęp do wszelkich zakamarków dzięki długiemu, użytecznemu uchwytowi

   ergonomiczny uchwyt jest wygodny w wykorzystywaniu. Jego wyjątkowa długość sprawia, że można sięgać dalej i łatwo czyścić trudno dostępne miejsca.

  • regulowane ustawienie mocy

   dostosowywane ustawienie mocy pozwala wybrać słuszny poziom ssania dla różnorodnych typów odkurzanych powierzchni.

  • Filtr wylotowy Super Clean Air

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,bronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze. Filtr należy wymieniać raz w roku.

  produkt
  marka
  Kod producenta
  FC9532 09
  EAN
  8839532090102
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Elektroniczna
  Poziome i pionowe
  Filtry
  Multifiltr
  Super Clean Air
  Wylotowy
  Worek na kurz Moc techniczne
  użyteczna konstrukcja
  Gumowe kółka
  Kompaktowa pokrywa
  Uchwyt do przenoszenia
  Na korpusie
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive +
  Szczelinówka
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

Philips FC 6142

Philips FC 6142 Najniższa Cena Online

Philips FC 6142 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6142
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny, akumulatorowy

  Odkurzacz na mokro i sucho - wielofunkcyjny w użyciu
  2-stopniowy zmywalny filtr - do higieny i czystości
  skuteczny akumulator NiMH 4,8 V - nad wyraz trwała i wysoka moc
  Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  Ciesz się udoskonalonym konsekwencją czyszczenia dzięki odkurzaczowi akumulatorowemu o mocy 4,8 V producenta Philips, z możliwością odkurzania na mokro i sucho. Dzięki systemowi do odkurzania na mokro i sucho możesz polikwidować rozlane płyny jak i suche skażenia. Aerodynamiczne wykończenie nasadki zagwarantuje rewelacyjne pochłanianie kurzu.

  2-stopniowy, bez worka, cyklonowy strumień powietrza do stosownego oczyszczania
  Dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza bez worka brud obraca się wewnątrz odkurzacza akumulatorowego, poprzez co zagwarantowana jest wysoka moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system filtrowania zapobiega wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Pierwszy filtr zamyka dużą część kurzu, a drugi wykrywa mniejsze cząstki kurzu.

  Aerodynamiczna nasadka do lepszego wchłaniania kurzu
  Aerodynamiczna nasadka miniodkurzacza Philips MiniVac służy do adekwatnego odkurzania nawet najdrobniejszych cząsteczek kurzu. Funkcjonalny zarys nasadek pomoże Ci oczyścić nawet najtrudniej dostępne miejsca.

  Zdejmowana jednym ruchem nasadka do nietrudnego opróżniania
  Odkurzacz akumulatorowy marki Philips umożliwia szybkie i proste opróżnianie i higieniczne czyszczenie. Nasadkę odkurzacza akumulatorowego Philips można z łatwością zdjąć, jednym kliknięciem, zatem można opróżniać ten akumulatorowy odkurzacz bez brudzenia sobie dłoni.

  Wąska stacja ładowania (montaż na stole albo na ścianie)
  Odkurzacz akumulatorowy Philips można komfortowo przechowywać w stacji ładowania, którą montuje się na ścianie albo stawia na stole. Dzięki temu odkurzacz akumulatorowy jest za każdym razem gotowy do wykorzystania.

  Wyposażenie:
  Uchwyt na ścianę/stojący · Przedłużona szczelinówka i mokra nasadka · Wskaźnik stanu pracy i ładowania · Do wykorzystania na mokro i sucho · przejrzysty zbiornik · Do 9 minut siły ssącej · sprawny akumulator NiMH 4,8 V · Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  informacje techniczne:
  Czas pracy akumulatora (maks.): 9 min · Dalsze informacje techniczne: Czas ładowania: 16 - 18 godzin · Czas pracy: 9 minut · Siła ssania (maks.): 2,9 kPa · Moc ssania (maks.): 9 W. · Poziom hałasu (Lc IEC): 76 dB · Wir powietrza (maks.): 530 l/min. · Głośność pracy: 76 dB · Głębokość produktu: 508 mm · Klasa wydajności energetycznej (A - G): n/a · Kolor: metal,niebieski · Moc: 56 W · Moc ssania: 9 W · Napięcie: 4.8 V · pojemność zbiornika: 0.5 l · Przepływ powietrza: 530 l/min · typ odkurzacza: Odkurzacz ręczny, akumulatorowy · System filtrów: 2-stopniowy, cykloniczny nadmuch · Szerokość towaru: 335 mm · technologia akumulatora: NiMH · Waga: 1.4 kg · Wysokość produktu: 490 mm · Zasilanie: akumulatorowe

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Severin do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8810

Philips FC 8810 Najniższa Cena Online

Philips FC 8810 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8810
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PHILIPS FC8810/01 SmartPro Active Philips SmartPro Active to odkurzacz automatyczny/robot czyszczący podłogi za Ciebie. Dzięki systemowi Smart Detection odkurzacz samoczynny wybiera najkorzystniejszą strategię,starannie wyczyścić dom. Zaawansowane sprzątanie, starannie i bez wysiłku Z systemem Smart Detection i 3-stopniowym systemem czyszczenia -3-stopniowy system czyszczenia -90 min pracy -Nakładka do wycierania na sucho System Smart Detection dopasowuje sposób czyszczenia do otoczenia Nowy odkurzacz automatyczny jest zaopatrzony w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów, do 22 czujników, żyroskopu i akcelerometru, dzięki któremu urządzenie sprawnie samo sprząta. Odkurzacz samoczynny poznaje otoczenie i wybiera słuszną strategię czyszczenia, która zezwala na jak najszybsze posprzątanie domu. Urządzenie nie blokuje się i w razie konieczności wraca do stacji dokującej. Czujniki podczerwieni do wykrywania i unikania przeszkód Nowy odkurzacz automatyczny/robot producenta Philips jest zaopatrzony w 6 sensorów podczerwieni umożliwiających wykrywanie i unikanie przeszkód, takich jak ściany, lampy lub przewody, by urządzenie mogło bezpiecznie wyczyścić podłogi. Samoczynny powrót do stacji dokującej w celu ładowania Gdy akumulator odkurzacza automatycznego Philips jest prawie wyczerpany, urządzenie samoczynnie wraca do stacji dokującej, by mogło się naładować i przygotować się do następnego sprzątania. Zaplanuj sprzątanie na cały tydzień Odkurzacz jest wyposażony w funkcję planowania tygodniowego, która pozwala na zaplanowanie sprzątania na cały tydzień — można ustawić inny czas na każdy dzień. Odkurzacz automatyczny uruchomi się choćby wtedy, gdy nie ma Cię w domu, dzięki temu możesz radować się czystością bez wysiłku. Akumulator litowo-jonowy o dużej mocy zagwarantuje 90 minut pracy efektywny akumulator litowo-jonowy ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej standardowe akumulatory. Nowy odkurzacz samoczynny pracuje nawet poprzez 90 min. 3-stopniowy system czyszczenia z funkcją wycierania na sucho Najpierw dwie długie szczotki zgarniają kurz i brud na drogę przemieszczania się odkurzacza automatycznego. Następnie nasadka zbiera kurz i brud dzięki silnikowi o obszernej mocy. Na końcu nakładka do wycierania na sucho optymalizuje czyszczenie, zbierając z podłogi nawet najdrobniejszy kurz. Odkurzacz samoczynny lokalizuje najbrudniejsze miejsca, żeby lepiej je wyczyścić Funkcja czujnika kurzu powoduje, iż odkurzacz automatyczny sam namierza miejsca, w których zebrało się najwięcej kurzu, i pozostaje w nich o kilka sekund dłużej, aby je lepiej wyczyścić. Nasadka dopasowuje się do nierównej powierzchni podłóg Odkurzacz automatyczny jest wyekwipowany w ruchomą nasadkę, która dostosowuje się do powierzchni podłóg, wykładzin itp., umożliwiając dokładne czyszczenie. 4 tryby czyszczenia do różnorodnych miejsc 4 tryby sposobu czyszczenia przypasowane do każdego mieszkania. W trybie „z” odkurzacz samoczynny/robot porusza się zygzakiem, żeby pokryć stosunkowo dużą powierzchnię. W trybie zderzania odkurzacz porusza się w linii prostej, a gdy uderzy w jakiś przedmiot, wybierze inny, losowo wybrany kierunek ruchu. W trybie spiralnym odkurzacz porusza się po kole, powiększając stopniowo jego promień. W trybie podążania wzdłuż ścian odkurzacz robot porusza się blisko ściany i równolegle do nich. Pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z pokaźniejszej odległości Pilot zezwala na sterowanie odkurzaczem z pokaźniejszej odległości i realizowanie kilku czynności. Można sprawić, że odkurzacz ruszy, zatrzyma się, można poprowadzić go w dowolne miejsce, zmienić ścieżkę sprzątania, a także nakazać odkurzaczowi powrót do stacji dokującej. Eco passport firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera naturalne procesy produkcji.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Miele do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8776

Philips FC 8776 Najniższa Cena Online

Philips FC 8776 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8776
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  SmartPro Compact Odkurzacz automatyczny/robot FC8776/01 Odkurzacz samoczynny Philips SmartPro Compact odkurza 2 razy szybciej dzięki nasadce TriActive XL o wyjątkowo dużej szerokości. Z kolei dzięki systemowi Smart Detection odkurzacz samoczynny wybiera najkorzystniejszą strategię,dokładnie wyczyścić podłogi. Najwyższa sprawność, inteligentne odkurzanie skrupulatne odkurzanie — teraz 2 razy szybciej*
  • Nasadka TriActive XL
  • Wąska konstrukcja (6 cm)
  • System z 4 kołami
  • 130 min pracy
  Nasadka TriActive XL o wyjątkowo sporej szerokości Nasadka TriActive XL daje możliwość wydajnego i skrupulatnego odkurzania, dzisiaj 2 razy szybciej dzięki:
  1. Nad wyraz szerokiej nasadce, która czyści dwa razy obszerniejszą powierzchnię za jednym razem.
  2. Trzem otworom ssącym zbierającym kurz z przodu i po bokach.
  3. Rozciągliwej listwie zbierającej kurz pozostały z tyłu.
  Wąska budowa (6 cm) zezwalająca czyścić podłogę pod niskimi meblami Dzięki swej wąskiej konstrukcji i wysokości wynoszącej zaledwie 6 cm odkurzacz samoczynny może prosto docierać pod meble i likwidować zebrany tam kurz.
  System Smart Detection dopasowuje sposób czyszczenia do otoczenia Nowy odkurzacz samoczynny jest wyekwipowany w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów, żyroskopu i akcelerometru, dzięki któremu urządzenie skutecznie samo sprząta. Odkurzacz samoczynny poznaje otoczenie i wybiera optymalną strategię czyszczenia, która zezwala na jak najszybsze posprzątanie domu. Urządzenie nie blokuje się i w razie konieczności wraca do stacji dokującej.
  Możliwość zaplanowania odkurzania z 24-godzinnym wyprzedzeniem Nowy odkurzacz samoczynny proponuje funkcję planowania dobowego, która zezwala na zaplanowanie następnego sprzątanie z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
  Urządzenie samoczynnie wraca do stacji dokującej w celu naładowania Gdy akumulator odkurzacza samoczynnego Philips jest prawie wyczerpany, urządzenie samoczynnie wraca do stacji dokującej, by się naładować i przygotować do następnego sprzątania.
  Możliwość zaplanowania odkurzania z 24-godzinnym wyprzedzeniem Nowy odkurzacz samoczynny proponuje funkcję planowania dobowego, która pozwala na zaplanowanie następnego sprzątanie z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
  Pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z obszerniejszej odległości Pilot umożliwia sterowanie odkurzaczem z większej odległości i wykonywanie kilku czynności. Można sprawić, iż odkurzacz ruszy, zatrzyma się, można poprowadzić go w dowolne miejsce, zmienić ścieżkę sprzątania i nakazać odkurzaczowi powrót do stacji dokującej.
  Akumulator litowo-jonowy o sporej mocy gwarantuje 130 minut pracy sprawny akumulator litowo-jonowy ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej charakterystyczne akumulatory. Nowy odkurzacz samoczynny pracuje choćby przez 130 min.
  4 tryby odkurzania przypasowane do pomieszczeń
  Dzięki 4 trybom odkurzania odkurzacz samoczynny może wybierać wydajną i wydajną strategię odkurzania danego wnętrza.
  2 wyjątkowo długie szczotki do odkurzania narożników
  Dzięki 2 wyjątkowo długim szczotkom odkurzacz samoczynny zgarnia kurz i brud z narożników i cokołów, czyszcząc miejsca, do których inne roboty nie docierają.
  Dodatkowy filtr pozwala na korzystanie z urządzenia poprzez cały rok
  Dodatkowy filtr umożliwia korzystanie z urządzenia przez cały rok
  System z 4 kołami ułatwiający pokonywanie progów Nowy odkurzacz SmartPro Compact z nasadką TriActive XL jest wyposażony w 4-kołowy system jazdy, podczas gdy tradycyjne odkurzacze automatyczne mają zaledwie 2 koła. Upraszcza to odkurzaczowi automatycznemu pokonywanie progów.
  artykuł
  producent
  Kod producenta
  FC8776/01
  EAN
  8710103768746
  informacje podstawowe Worek na kurz techniczne
  czujnik wykrywający schody
  Wyposażenie
  2 filtry
  Pilot zdalnego sterowania
  Stacja dokująca
  Szczotki boczne
  Zasilacz
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta (ograniczenie do wykorzystywania domowego)

Philips FC 6150

Philips FC 6150 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6150 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6150
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PHILIPS FC6150/01 Odkurzacz ręczny Philips przyspiesza i ułatwia codzienne odkurzanie. Jest zaopatrzony w akumulatory, co zapewnia całkowitą swobodę ruchów. Załączone akcesoria umożliwiają odkurzanie finezyjnych powierzchni i trudno przystępnych zakamarków. Usuwa widoczny kurz i brud. 2-stopniowy system filtracji upraszcza odkurzanie -2 akcesoria -3,6 V -Biały 2-stopniowy system filtracji zapewniający optymalne efekty odkurzania Dwustopniowy system filtracji uniemożliwia wydostawanie się kurzu z powrotem na zewnątrz. Pierwszy filtr zatrzymuje większość brudu, a drugi namierza jego mniejsze cząsteczki. Bateria Ni-Mh do codziennego użytkowania użyte w odkurzaczu ręcznym baterie Ni-MH bezawaryjną pracę w dłuższej perspektywie w przeciwieństwie do innych typów baterii, w których występuje tzw. Efekt pamięci.. Bezprzewodowe działanie zagwarantuje pełną swobodę ruchu Dzięki akumulatorom można odkurzać w dowolnym miejscu bez konieczności podłączania urządzenia do gniazdka elektrycznego. Nietrudne opróżnianie pojemnika na kurz System prostego wyjmowania pojemnika na kurz sprawia,eliminowanie nieczystości jest higieniczne, szybkie i proste. Użyteczny zarys uchwytu usprawnia trzymanie Odkurzacz ręczny firmy Philips ma zaokrąglony uchwyt, który proste i wygodne trzymanie pracującego urządzenia. Szczelinówka i szczotki pozwalają dotrzeć w każde miejsce Dzięki szczelinówce i szczotkom można odkurzyć wszystkie zakamarki. Miękka szczotka jest asygnowana do delikatnych powierzchni, a szczelinówka umożliwia odkurzanie w trudno dostępnych miejscach. Komora pojemnika na kurz umożliwia wielokrotne odkurzanie innowacyjny pojemnik na kurz jest na tyle pojemny, iż można go używać wielokrotnie bez konieczności opróżniania. Niewielka waga zagwarantuje maksymalny komfort użytkowania nieduża waga zapewnia maksymalny komfort używania i ogranicza wysiłek w trakcie odkurzania....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Philips. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Philips.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Philips do 300 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Philips do 300 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Philips do 300 zł,
 • odkurzacze Philips do 300 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Philips do 300 zł, odkurzacz Philips do 300 zł cena, opinie o odkurzaczach Philips do 300 zł, ranking odkurzaczy Philips do 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *