Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Philips do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Philips do 300 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Philips do 300 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Philips.

[TOP10] Odkurzacze Philips do 300 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Philips do 300 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Philips FC 6725

Philips FC 6725 Najniższa Cena Online

Philips FC 6725 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6725
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis Gruntowne sprzątanie domu Maksymalna moc przez najdłuższy czas
  Nasadka zasysająca 360⁰
  Do 70 min, 28 min w trybie Turbo
  Miniturboszczotka, komplet samochodowy
  Dodatkowy filtr Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu. Jeśli cenisz sobie najlepsze efekty, ustawieniem domyślnym urządzenia czyszczącego będzie dla Ciebie ustawienie MAX.
  w przypadku odkurzaczy bezprzewodowych korzystanie z tego ustawienia nie za każdym razem jest możliwe, ponieważ praca w trybie TURBO prędko zużywa baterię.
  A co powiesz na odkurzacz bezprzewodowy, którego bateria pozwoli Ci posprzątać cały dom?
  spomiędzy odkurzaczy bezprzewodowych ten model eksponuje się najdłuższym czasem pracy w trybie Turbo*.
  Dzięki baterii litowo-jonowej najnowszej generacji wyczyścisz ponad 125 m² na jednym naładowaniu. Akumulator litowo-jonowy wystarcza nawet na 70 minut pracy.
  przeróżne potrzeby wymagają różnych rozwiązań.
  Nasze trwałe akumulatory litowo-jonowe 25,2 V gwarantują do 70 minut czyszczenia w trybie Eco, 35 minut w trybie normalnym i 28 minut w trybie Turbo, zanim konieczne będzie ponowne naładowanie urządzenia. Zbiera do 99,7% kurzu i brudu z każdym ruchem
  Kiedy sprzątasz, zawsze chcesz mieć pewność, iż wszystko, co znajduje się na podłodze, zostanie usunięte poprzez urządzenie za jednym zamachem bez konieczności wielokrotnego przecierania tej samej powierzchni.
  specyficzna nasadka zasysająca 360 zbiera do 99,7% kurzu i brudu, nie pozostawiając nic na podłodze!
  Dzięki opatentowanej technice zasysania 360 zbiera więcej kurzu i brudu ze wszelkich czterech stron nasadki, dzięki czemu każdy Twój ruch jest wydajny! Bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro Max 8000.
  wygodne rozwiązanie na co dzień
  teraz wystarczy Ci tylko jedno urządzenie, aby odkurzyć twarde i miękkie podłogi, meble, a choćby sprzątnąć tapicerkę w samochodzie. Cyfrowy wyświetlacz. Widoczny poziom naładowania baterii.
  Urządzenie posiada czytelny wskaźnik baterii, powiadamiający o bieżącym poziomie jej naładowania. Cyfrowy silnik PowerCyclone 10 - szeroka moc ssąca technologia PowerCyclone 10 daje bezusterkową moc ssącą.
  Usunięcie wszystkich skażeń to dzisiaj żaden problem. Odkurzacz ręczny ze szczelinówką Odkurzacz ręczny jest lekki i bez problemu przeniesiesz go w miejsca, które musisz posprzątać.
  Zakurzone meble czy brudna tapicerka w samochodzie to już przeszłość. Zintegrowane akcesoria
  W komplecie z odkurzaczem jest zintegrowana szczotka i szczelinówka.
  Pomogą Ci wyeliminować brud z miejsc trudno dostępnych: usuną pajęczyny pod sufitem i kurz z rogów sofy. Mini elektro­szczotka Mini elektroszczotka, wyekwipowana w silniczek elektryczny, skutecznie pousuwa włosy czy sierść z miękkich powierzchni, takich jak fotele czy materace. Car kit. Specjalny zestaw samochodowy
  Specjalny komplet samochodowy (rozciągliwy wąż, długa szczelinówka, miękka szczotka) zezwala na wydajne dotarcie do najdalszych zakamarków wewnątrz samochodu, co wyraźnie ułatwia jego sprawne sprzątanie. funkcjonalny pojemnik na kurz. Prędko i higienicznie
  Naciśnij przycisk zwalniający, wyciągnij pojemnik na kurz, zdejmij z niego pokrywkę i wysyp zabrudzenia do kosza na śmieci.
  Pojemnik możesz przemyć pod bieżącą wodą, a gdy wyschnie, włóż go z powrotem do urządzenia. Nasadka z podświetleniem LED.
  Widzisz nawet ukryty kurz. Prosto i obszerniejszą wydajnością odkurzysz swoje mieszkanie.
  Jest to możliwe za sprawą nasadki oświetlającej podłogę.
  za każdym razem dostrzeżesz i uprzątniesz choćby najmniejszy brud. Specyfikacja technologiczna: Kolor: Czarny/niebieski Okres gwarancji: 24 miesiące wymiary (WxGxS) [cm]: 117 x 26 x22 cm Waga [kg]: 2,7 kg dołączone wyposażenie: Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Akcesorium 2 w 1: szczotka/szczelinówka
  Dodatkowy filtr
  Wąż typ
  Bezprzewodowy Poziom hałasu [dB]: 84 dB objętość zbiornika [l]: 0,6 l Czas pracy w trybie ECO [min]: 70 min Napięcie [V]: 25,2 V rodzaj baterii: Li-Ion Czas ładowania [h]: 5 h typ: Ręczny Sprzątanie bezprzewodowe Czas pracy w trybie TURBO [min]: 28 min Kod producenta: XC8049/01 Stan artykułu: nowy

Philips FC 6904

Philips FC 6904 Najniższa Cena Online

Philips FC 6904 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6904
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atuty Poznaj odkurzacz SpeedPro Max Aqua przejrzyj jak działa Funkcja mycia z systemem AquaBoost Odkurzysz i umyjesz w jednej chwili Jedno urządzenie starczy, by utrzymać podłogi i dywany w czystości.

  Odkurzacz zbierze zanieczyszczenia, a system mopujący umyje każdy typ podłogi. Więcej Nasadkę przemywającą możesz bezproblemowo wpinać i odpinać w dowolnym momencie. Dlatego, jeśli chcesz umyć podłogę, a później odkurzyć dywan, zrobisz to bez najmniejszego trudu.

  Jeszcze lepiej umyta podłoga System AquaBoost to powiększony wyrzut wody, który uwalnia się po naciśnięciu pedału w systemie myjącym. Gwarantuje on szybkie i łatwe eliminowanie uporczywych plam. Dokładne bezprzewodowe sprzątanie w mgnieniu oka Cyfrowy silnik z PowerCyclone 8.

  Usunie skażenia ze wszystkich powierzchni Szybko i bez najmniejszego trudu usuniesz piasek, sierść, okruchy i wszelkie inne zabrudzenia, nawet z grubych dywanów. Więcej Ułatwieniem jest możliwość ustawienia jednego z trzech trybów mocy, a stałą, dużą moc ssania i efektywne likwidowanie zabrudzeń, gwarantuje specjalna kompozycja silnika.

  Powietrze szybko wpływa do komory, a odkształcony przepust przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej. Produktywny akumulator. Całe mieszkanie na jednym ładowaniu* Nawet do 75 minut pracy po pełnym naładowaniu zapewni skuteczny akumulator litowo-jonowy o napięciu 25.2 V.

  * Na jednym ładowaniu w zależności od modelu, z nasadką mopującą. Odkurzacz ręczny ze szczelinówką. Komfortowy i ergonomiczny starczy jedno naciśnięcie przycisku i masz do dyspozycji lekki i przystępny do przenoszenia odkurzacz ręczny.

  Pomoże utrzymać porządek w domu, w samochodzie i gdziekolwiek będziesz tego potrzebować. Zintegrowane akcesoria. Zawsze pod ręką Pajęczyny pod sufitem, kurz z listew przypodłogowych, rogów kanapy i z innych trudno przystępnych miejsc, możnapousuwać przy pomocy szczotki i szczelinówki.

  więcej Dla ułatwienia porządków, akcesoria są zaimplementowane w urządzenie. Nie trzeba ich szukać, gdy są potrzebne do wykorzystania. Mini elektroszczotka. Bez sierści i włosów na kanapach Niezmiernie {pomocn|przydatn)a, gdy trzeba zebrać sierść i włosy z miękkich powierzchni kanap, foteli czy tapicerki samochodowej.

  więcej Wyposażona jest we własny silniczek elektryczny, dzięki czemu brud, sierść czy okruchy są efektywnie zbierane z miękkich powierzchni. Nasadka zasysająca 360°. Szybsze i łatwiejsze odkurzanie Dzięki nasadce zbierającej kurz ze wszystkich jej stron, również podczas ruchu do tyłu, szybciej pozbędziesz się brudu.

  Znakomicie sprawdzi się zarówno na grubych dywanach, jak i na podłogach. Podświetlenie LED. Dostrzeżesz i usuniesz każdy okruszek Sprzątanie jest łatwiejsze, gdy nasadka oświetla podłogę. Nawet najdrobniejszy kurz jest wtedy widoczny.

  Szybko i dokładnie sprzątniesz rozsypany cukier, rozbite szkło czy naniesiony do domu piasek. Cyfrowy wyświetlacz. Widoczny poziom naładowania baterii Urządze...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6142

Philips FC 6142 Najniższa Cena Online

Philips FC 6142 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6142
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny, akumulatorowy

  Odkurzacz na mokro i sucho - wielofunkcyjny w użyciu
  2-stopniowy zmywalny filtr - do higieny i czystości
  skuteczny akumulator NiMH 4,8 V - nad wyraz trwała i wysoka moc
  Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  Ciesz się udoskonalonym konsekwencją czyszczenia dzięki odkurzaczowi akumulatorowemu o mocy 4,8 V producenta Philips, z możliwością odkurzania na mokro i sucho. Dzięki systemowi do odkurzania na mokro i sucho możesz polikwidować rozlane płyny jak i suche skażenia. Aerodynamiczne wykończenie nasadki zagwarantuje rewelacyjne pochłanianie kurzu.

  2-stopniowy, bez worka, cyklonowy strumień powietrza do stosownego oczyszczania
  Dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza bez worka brud obraca się wewnątrz odkurzacza akumulatorowego, poprzez co zagwarantowana jest wysoka moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system filtrowania zapobiega wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Pierwszy filtr zamyka dużą część kurzu, a drugi wykrywa mniejsze cząstki kurzu.

  Aerodynamiczna nasadka do lepszego wchłaniania kurzu
  Aerodynamiczna nasadka miniodkurzacza Philips MiniVac służy do adekwatnego odkurzania nawet najdrobniejszych cząsteczek kurzu. Funkcjonalny zarys nasadek pomoże Ci oczyścić nawet najtrudniej dostępne miejsca.

  Zdejmowana jednym ruchem nasadka do nietrudnego opróżniania
  Odkurzacz akumulatorowy marki Philips umożliwia szybkie i proste opróżnianie i higieniczne czyszczenie. Nasadkę odkurzacza akumulatorowego Philips można z łatwością zdjąć, jednym kliknięciem, zatem można opróżniać ten akumulatorowy odkurzacz bez brudzenia sobie dłoni.

  Wąska stacja ładowania (montaż na stole albo na ścianie)
  Odkurzacz akumulatorowy Philips można komfortowo przechowywać w stacji ładowania, którą montuje się na ścianie albo stawia na stole. Dzięki temu odkurzacz akumulatorowy jest za każdym razem gotowy do wykorzystania.

  Wyposażenie:
  Uchwyt na ścianę/stojący · Przedłużona szczelinówka i mokra nasadka · Wskaźnik stanu pracy i ładowania · Do wykorzystania na mokro i sucho · przejrzysty zbiornik · Do 9 minut siły ssącej · sprawny akumulator NiMH 4,8 V · Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  informacje techniczne:
  Czas pracy akumulatora (maks.): 9 min · Dalsze informacje techniczne: Czas ładowania: 16 - 18 godzin · Czas pracy: 9 minut · Siła ssania (maks.): 2,9 kPa · Moc ssania (maks.): 9 W. · Poziom hałasu (Lc IEC): 76 dB · Wir powietrza (maks.): 530 l/min. · Głośność pracy: 76 dB · Głębokość produktu: 508 mm · Klasa wydajności energetycznej (A - G): n/a · Kolor: metal,niebieski · Moc: 56 W · Moc ssania: 9 W · Napięcie: 4.8 V · pojemność zbiornika: 0.5 l · Przepływ powietrza: 530 l/min · typ odkurzacza: Odkurzacz ręczny, akumulatorowy · System filtrów: 2-stopniowy, cykloniczny nadmuch · Szerokość towaru: 335 mm · technologia akumulatora: NiMH · Waga: 1.4 kg · Wysokość produktu: 490 mm · Zasilanie: akumulatorowe


Philips FC 6150

Philips FC 6150 Najniższa Cena Online

Philips FC 6150 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6150
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PHILIPS FC6150/01 Odkurzacz ręczny Philips przyspiesza i ułatwia codzienne odkurzanie. Jest zaopatrzony w akumulatory, co zapewnia całkowitą swobodę ruchów. Załączone akcesoria umożliwiają odkurzanie finezyjnych powierzchni i trudno przystępnych zakamarków. Usuwa widoczny kurz i brud. 2-stopniowy system filtracji upraszcza odkurzanie -2 akcesoria -3,6 V -Biały 2-stopniowy system filtracji zapewniający optymalne efekty odkurzania Dwustopniowy system filtracji uniemożliwia wydostawanie się kurzu z powrotem na zewnątrz. Pierwszy filtr zatrzymuje większość brudu, a drugi namierza jego mniejsze cząsteczki. Bateria Ni-Mh do codziennego użytkowania użyte w odkurzaczu ręcznym baterie Ni-MH bezawaryjną pracę w dłuższej perspektywie w przeciwieństwie do innych typów baterii, w których występuje tzw. Efekt pamięci.. Bezprzewodowe działanie zagwarantuje pełną swobodę ruchu Dzięki akumulatorom można odkurzać w dowolnym miejscu bez konieczności podłączania urządzenia do gniazdka elektrycznego. Nietrudne opróżnianie pojemnika na kurz System prostego wyjmowania pojemnika na kurz sprawia,eliminowanie nieczystości jest higieniczne, szybkie i proste. Użyteczny zarys uchwytu usprawnia trzymanie Odkurzacz ręczny firmy Philips ma zaokrąglony uchwyt, który proste i wygodne trzymanie pracującego urządzenia. Szczelinówka i szczotki pozwalają dotrzeć w każde miejsce Dzięki szczelinówce i szczotkom można odkurzyć wszystkie zakamarki. Miękka szczotka jest asygnowana do delikatnych powierzchni, a szczelinówka umożliwia odkurzanie w trudno dostępnych miejscach. Komora pojemnika na kurz umożliwia wielokrotne odkurzanie innowacyjny pojemnik na kurz jest na tyle pojemny, iż można go używać wielokrotnie bez konieczności opróżniania. Niewielka waga zagwarantuje maksymalny komfort użytkowania nieduża waga zapewnia maksymalny komfort używania i ogranicza wysiłek w trakcie odkurzania....

Philips XC 8049

Philips XC 8049 Najniższa Cena Online

Philips XC 8049 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XC 8049
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz pionowy Philips XC8049/01 czarny Zasilanie: akumulatorowe Czas pracy: 70min Czas ładowania: 5h Poziom hałasu: 84 dB objętość pojemnika na kurz: 0,6l Odkurzacz bezprzewodowy Philips 8000 zezwala na kompleksowe sprzątanie domu z maksymalną mocą po jednym naładowaniu.

  To jedyny odkurzacz bezprzewodowy o sporej mocy, który odkurza ponad 125 m² po jednym naładowaniu, a wszystko to za sprawą nasadki zasysającej 360°.Gruntowne sprzątanie domu Maksymalna moc przez najdłuższy czas Nasadka zasysająca 360⁰ Do 70 min, 28 min w trybie Turbo Miniturboszczotka, zestaw samochodowy Dodatkowy filtr Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu Jeśli cenisz sobie najkorzystniejsze efekty, ustawieniem domyślnym urządzenia czyszczącego będzie dla Ciebie ustawienie MAX.

  w sytuacji odkurzaczy bezprzewodowych korzystanie z tego ustawienia nie zawsze jest realne, ponieważ praca w trybie TURBO błyskawicznie zużywa baterię. A co powiesz na odkurzacz bezprzewodowy, którego bateria pozwoli Ci posprzątać cały dom? spomiędzy odkurzaczy bezprzewodowych ten model podkreśla się najdłuższym czasem pracy w trybie Turbo*.

  Dzięki baterii litowo-jonowej najnowszej generacji wyczyścisz ponad 125 m² na jednym naładowaniu. Akumulator litowo-jonowy wystarcza nawet na 70 minut pracy różnorodne zapotrzebowania wymagają zróżnicowanych rozwiązań. Nasze trwałe akumulatory litowo-jonowe 25,2 V zapewniają do 70 minut czyszczenia w trybie Eco, 35 minut w trybie normalnym i 28 minut w trybie Turbo, zanim niezbędne będzie ponowne naładowanie urządzenia.

  Nasadka 360⁰ zasysa do 99,7% kurzu i brudu* Kiedy sprzątasz, za każdym razem chcesz mieć pewność, iż wszystko, co znajduje się na podłodze, zostanie usunięte przez urządzenie za jednym zamachem bez konieczności wielokrotnego przecierania tej samej powierzchni.

  specyficzna nasadka zasysająca 360° zbiera do 99,7% kurzu i brudu, nie pozostawiając nic na podłodze! Dzięki zastrzeżonej technologii zasysania 360° zbiera więcej kurzu i brudu ze wszelkich czterech stron nasadki, dzięki czemu każdy Twój ruch jest skuteczny!

  Nasadka zasysająca 360⁰ ujawnia ukryty kurz za pomocą podświetlenia LED A jeśli powiemy Ci, że Twoja podłoga jest pełna ukrytego kurzu i brudu? Większość brudu na podłodze pozostaje niewidoczna dla ludzkiego oka.

  Od teraz drobiny i kłaczki kurzu, włosy i okruchy są nietrudne do zauważenia i wychwycenia dzięki oświetleniu LED. Diody LED ujawnią ukryty kurz i brud i pomogą Ci oczyścić każdą powierzchnię o każdej porze technologia PowerCyclone 10 utrzymuje wysoką produktywność na dłużej Philips PowerCyclone 10 to nasza najnowsza technika bezworkowa, którą dzisiaj zastosowaliśmy w bezprzewodowym odkurzaczu.

  technika PowerCyclone 10 utrzymuje wyższą moc ssania poprzez dłuższy czas, gwarantując o 30% większą skuteczność. Silnik cyfrowy PowerBlade, prosty w obsłudze za pomocą inteligentnego wyświetlacza Silnik...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6168

Philips FC 6168 Najniższa Cena Online

Philips FC 6168 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6168
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PowerPro Duo firmy Philips pozwala na skrupulatne odkurzanie twardych podłóg i dywanów. Technika PowerCyclone utrzymuje wysoką moc ssania, co gwarantuje wysoką wydajność. Nasadka TriActive Turbo zbiera więcej kurzu i kłaczków za jednym pociągnięciem. Staranne sprzątanie wszelkich typów podłóg! technika PowerCyclone i nasadka TriActive Turbo -Moc 18V -Nasadka TriActive Turbo -Odkurzacz bezprzewodowy -technologia PowerCyclone rozmiary: 215 x 253 x 1150 mm technika PowerCyclone gwarantuje maksymalną wydajność technika PowerCyclone zagwarantuje skrupulatne sprzątanie za jednym razem w dwóch skutecznych krokach: 1) Powietrze błyskawicznie wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi. 2) wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza. Nasadka TriActive Turbo zbiera cały kurz i kłaczki za jednym pociągnięciem Nasadka TriActive Turbo gwarantuje najlepsze efekty odkurzania na twardych podłogach i dywanach: 1) Zmechanizowana szczotka zbiera cały kurz i kłaczki za jednym pociągnięciem. 2) Zoptymalizowany przepływ powietrza przez nasadkę zapewnia maksymalną wydajność sprzątania. Zasilanie akumulatorowe gwarantuje swobodę odkurzania w dowolnym miejscu Akumulatory umożliwiające bezprzewodowe stosowanie urządzenia zapewniają swobodę odkurzania w dowolnym miejscu. Przewód nie stanowi już bariery — urządzenie przystępne i bezproblemowe sprzątanie w zróżnicowanych pomieszczeniach. Akumulatory litowe o obszernej mocy (18 V) zapewniają długi czas pracy Baterie litowo-jonowe o wielkiej mocy (18 V) większą wydajność standardowe baterie. Są także bardzo lekkie, co powiększa wygodę sprzątania. Urządzenie można momentalnie ustawić pionowo w dowolnym miejscu Odkurzacz można wygodnie ustawić w pozycji pionowej, jednocześnie z odkurzaczem ręcznym, jak i bez niego. Można go postawić w dowolnym miejscu, także w trakcie odkurzania. Zmechanizowana szczotka nasadki starannie zbiera sierść Nasadka TriActive Turbo zaopatrzona w zmechanizowaną szczotkę umożliwia zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych dzianin. Nieprzeciętnie nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Funkcja 2 w 1 umożliwia odkurzanie podłóg i mebli Funkcja 2 w 1 to połączenie odkurzacza pionowego i odkurzacza ręcznego, który nieskomplikowane odkurzanie podłóg i mebli. Maksymalna swoboda manewrowania pozwala na odkurzanie trudno przystępnych miejsc Odkurzacz PowerPro Duo pozwala dotrzeć do wszelkich zakamarków- nieskomplikowane odkurzanie przestrzeni pod kanapą, łóżkiem czy stołem. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchem — nieskomplikowane i higieniczne Pojemnik na kurz został opracowany z myślą o opróżnianiu bezpośrednio do kosza na śmieci. Użyty system prostego opróżniania jednym ruchem pozwala opróżnić odkurzacz bez kontaktu z brudem i konieczności stosowania nieprzystępnych procedur. Łatwe opróżnianie i higieniczne czyszczenie. 3-warstwowy filtr z niemiecką technologią wykrywa mikrodrobinki* 3-warstwowy, zmywalny filtr z niemiecką technologią wykrywa ponad 90% szczególnie niepokaźnych cząsteczek, takich jak mikroorganizmy o wielkości nawet 0,3 mikrona (niemało bakterii, pyłków i alergenów jest w przybliżeniu tej wielkości). Dzięki czemu uzyskasz czystsze powietrze. Urządzenie efektywne jak konwencjonalny odkurzacz o mocy 2000 W Odkurzacz PowerPro Duo jest wydajny jak klasyczny odkurzacz o mocy 2000 W. Na podstawie testów wewnętrznych firmy Philips. Porównanie z modelami FC8455/FC8456. *Na podstawie testów wewnętrznych producenta Philips. Porównanie z modelami FC8455/FC8456.

Philips XC 8149

Philips XC 8149 Najniższa Cena Online

Philips XC 8149 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XC 8149
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:28 minut;Długość przewodu:0;Kolor:czarny;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:funkcja Turbo, podświetlenie LED frontowe, tryb Eco;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:głęboki opal;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:80 minut;Moc wejściowa:0;Model filtra (relacje):FC5005/01;Napięcie akumulatora:25,2 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,6 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:antyalergiczny;Waga:2,7 kg;rozmiary - głębokość:117 cm;wymiary - szerokość:26 cm;wymiary - wysokość:22 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 x nakładka z mikrofibry, dodatkowy filtr, ładowarka;Szczotki, ssawki:mini turboszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa, turboszczotka;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa Philips PowerCyclone 10

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips XC 8147

Philips XC 8147 Najniższa Cena Online

Philips XC 8147 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XC 8147
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Samo odkurzanie nie wystarcza,pousuwać cały brud z podłogi. Bezprzewodowy odkurzacz PHILIPS XC8147/01 SpeedPro Max Aqua to jedyne tego typu urządzenie, które likwiduje więcej niżeli tylko kurz.


Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ atrybuty Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga użycia przewodu, aby móc swobodnie czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze nawet 60 minut.

  progresywny system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zapewnia adekwatną wilgotność podczas odkurzania wszelkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W zestawie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z komfortowego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno przystępnych. PowerCyclonePowerCyclon zapewnia niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory niezwykle szybko i przyspiesza dzięki odkształconemu przepustowi, co wydajnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów zapewniają zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo starczy jedno pociągnięcie, by zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua zaopatrzono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i wydajny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyposażono w akumulator litowo-jonowy, który umożliwia bezprzewodowe odkurzanie choćby do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o codzienny porządek jest o sporo prostsze. Na urządzenie składają się poręczny bezworkowy odkurzacz pionowy używany do wszystkich podłóg, odkurzacz ręczny usprawniający czyszczenie trudno dostępnych miejsc, a także kanap, krzeseł czy foteli, a także system czyszczenia na mokro, który zezwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE rozmiarY I NIEZWYKŁA skutecznOŚĆ Niezwykła prędkość, sprawne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga prędkość choćby 300 km/h.

  Taka szybkość sprawia, iż kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się bardzo sprawne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który zastosowano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się podmianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu dołączono 2 wkładki z mikrofibry. Aby sprawdzić, gdzie można nabyć wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Efektywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę wyśmienicie zaprojektowany odkurzacz umożliwia prędkie przełączanie między czyszczeniem na mokro i na sucho.

  starczy odłączyć albo podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie rodzaje podłóg twardych będą czyszczone w stosowny sposób dzięki nieszablonowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje znakomitą wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić równocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem albo bez. Komfortowe nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w sytuacji obszerniejszych zabrudzeń można je wyprać ręcznie lub w pralce.

  Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody zezwalają na łatwe i szybkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro, a także odpięcie od niej.

  Wysoka sprawność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo starczy jedno pociągnięcie, aby zebrać cały brud z podłóg. Wykorzystana w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza zapewnia wysoką skuteczność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin, a także zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych dzianin.

  nieprzeciętnie nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Do użytku na wszelkich podłogach. Bardziej sprawne czyszczenie wszystkich wariantów podłóg i dywanów Odkurzacz zezwala na wspaniałe czyszczenie wszelkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie rodzaje twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny i płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki progresywnemu i opatentowanemu systemowi czyszczenia na mokro. Doskonałe użycie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym prosto pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także pousuwać kurz z ciasnych zakamarków lub z tapice..Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Philips. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Philips.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Philips do 300 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Philips do 300 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Philips do 300 zł,
 • odkurzacze Philips do 300 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Philips do 300 zł, odkurzacz Philips do 300 zł cena, opinie o odkurzaczach Philips do 300 zł, ranking odkurzaczy Philips do 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *