Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Miele do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Miele do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Miele do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Miele.

[TOP10] Odkurzacze Miele do 1500 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Miele do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Miele C3

Miele C3 Najniższa Cena Online

Miele C3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3
 • Ilość ofert: 7
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla precyzyjnego, wygodnego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne użycia – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najkorzystniejszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza prawidłowym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele użyto szereg efektywnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność pokrywy odkurzacza Miele i doskonałe prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało stanowczo sprawne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najkorzystniejsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem oczyszczania AirClean1Niezwykle efektywna filtracja w odkurzaczach Miele jest oparte na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego, a także filtra broniącego silnik. Współdziałanie tych części zapewnia odfiltrowanie ponad 99,9% wszelkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - prawidłowy klimat w pomieszczeniuMiele proponuje możliwość wyboru spośrod czterech rozmaitych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje produktywną filtracją dla istotnie czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® informuje użytkownika o konieczności zamiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele posiadają wbudowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak niewiele znaczący odgromnik.

  likwiduje to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki czemu chroniona przez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są bronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt pokaźne wessane przedmioty - silnik zostaje automatycznie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 posiadają listwę ochronną wytwarzaną z miękkiego tworzywa.

  chroni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, iż gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  istotnie inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie zaopatrzone w trzy wysokiej jakości komponenty wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku albo - jedynie w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili przystępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i stworzone jedynie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec cyklu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam unikatową jakość i wytrzymałość naszych towarów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszelkich odkurzaczach Miele można wygodnie zwinąć przewód za pomocą przycisku nożnego, dzięki czemu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są ponadto wyekwipowane w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.praktyczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest konkretne,jednocześnie można je prosto rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. By podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, marka Miele opracowała dużo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,ponadto rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki czemu odkurzacz można łatwo transportować, oszczędnie przechowywać i komfortowo obsługiwać lewą lub prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik i zintegrowany tłumik sprawiają, że odkurzacze pracuj


Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  marka Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje różnorodne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  przypasowane są do bieżących potrzeb, a także do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można wykorzystać specjalne turbo szczotki i filtry, które znakomicie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów z pewnością będą usatysfakcjonowani z wykorzystywania modelu Miele Electro, który cechuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są jeszcze odkurzacze odpowiednio dostosowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko sprawnie likwiduje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszelkich podłóg,także dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści choćby powietrze w pomieszczeniu.

  w trakcie odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a choćby niewielki kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji firmy Miele dołączyły też odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  ponadto ma Filtr Hygiene Lifetime, kóry znamionuje się nad wyraz wysokim poziomym zatrzymywania pyłu i wyłapuje 99,98 % wszystkich niepokaźnych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało zaopatrzone w dużo nowoczesnych rozwiązań, które idealnie sprawdzają się podczas powszednich porządków.

  Odkurzacz ma 550 W moc ssania oraz oferuje wysoką efektywność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on nieprzeciętnie kurz oraz pokaźniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane przy pomocy filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.na dodatek Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, lecz i na całkowitą higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  proces opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, przez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się łatwo wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.dodatkowo sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na precyzyjną regulację dostosowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury, a także uchwytu jest szczególnie prosty, a zarazem potężny. Połączenia długiego kabla, rury i węża daje nam niezwykle obfity zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki temu można komfortowo pracować choćby na znacznych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze firmy Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, oraz ich możliwości.

  Testom poddany został w dodatku wąż, silnik, zwijanie kabla a także solidność na uderzenia w słupki i progi.informacje techniczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– objętość worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezworkowy o mocy silnika 890 w, elektroniczna regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa z i uchwytem comfort, filtr antyalergiczny hygiene airclean, szczotka do parkietu z miekkim włosiem, zbiornik na kurz o objętości 1 l, wysoka siła ssania, prosty w prowadzeniu i opróżnianiu zbiornika, kompaktowe wymiary, dzięki temu świetny do odkurzania schodów, zasięg pracy 10 m, poziom hałasu 78 db.


Miele C2

Miele C2 Najniższa Cena Online

Miele C2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C2
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  marka Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele proponuje przeróżne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dostosowane są do bieżących potrzeb, a także do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można użyć specjalne turbo szczotki i filtry, które nieprzeciętnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do różnorodnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów niewątpliwie będą usatysfakcjonowani z stosowania modelu Miele Electro, który cechuje się najwyższą siłą sprzątania i ma specjalną szczotkę elektryczną.

  Są też odkurzacze odpowiednio przypasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko efektywnie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszelkich podłóg,ponadto dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  w trakcie odkurzania odfiltrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a choćby drobny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć!Odkurzacz Miele Complete C2 Tango to klasyczny model odkurzacza workowego z dużą mocą ssania i rurą teleskopową dla wygodnego i skrupulatnego odkurzania.

  To połączenie bezpieczeństwa wykorzystywania oraz obszernej łatwości pracy. Urządzenie zostało zostało zaopatrzone w niemało nowoczesnych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się podczas powszednich porządków. Energooszczędna 550 W moc ssania i innowacyjne sześciostopniowe pokrętło przekładają się na wyjątkowo prawidłowe efekty sprzątania i zadowolenie klientów.

  Dla uzupełniającego komfortu Odkurzacz Miele Complete C2 Tango został zaopatrzony w użyteczny system parkowania, dzięki któremu ssawkę można zaczepić z tyłu urządzenia na specjalnym mocowaniu. Ponadto sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na dokładną regulację dostosowaną do wzrostu i jednostkowych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury i uchwytu jest nad wyraz prosty, a zarazem potężny. Połączenia długiego kabla, rury oraz węża daje nam nad wyraz znaczny zasięg odkurzania, bo aż 10 m. Dzięki temu można wygodnie pracować nawet na znacznych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze firmy Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, oraz ich możliwości.

  Testom poddany został na dodatek wąż, silnik, zwijanie kabla a także solidność na uderzenia w słupki i progi.informacje technologiczne– najwyższa moc ssania- 550 W– wszechstronne zastosowania – uniwersalna ssawka podłogowa– wyjątkowo lekki – 5,8 kg z akcesoriami– zasięg pracy 10 m– pojemność worka 4,5 l– długość 48,7– wysokość 22,7– poziom hałasu 79 dB– zwijacz przewodu– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Miele w Polsce.

  nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Miele do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele BooST CX1 ACTive

Miele BooST CX1 ACTive Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 ACTive - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 ACTive
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  boost cx1 active - snrf3odkurzacz bezworkowy maksymalna moc ssania i kompaktowa konstrukcja. Szeroka sprawność czyszczenia dzięki technologii vortex dzięki trackdrive pozostaje zawsze na właściwym torze wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki – filtr hygiene airclean wszechstronne zastosowania – uniwersalna ssawka podłogowa komfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej comfort technologia vortexnajlepszy rezezultat odkurzania dzięki wysokiej skuteczności.dzięki technice vortex buduje się ogromna szybkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z bardzo grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza usprawniającym przepływ odkurzacz bezworkowy gwarantuje najwyższą wydajność czyszczenia. Spore zabrudzenia i nieduży kurz są dzięki temu idealnie od siebie oddzielone.

  pokaźne zabrudzenia wpadają do przezroczystego pojemnika na kurz, a niewielki pył do oddzielnego pojemnika z filtrem starannym.filtr przyjazny dla środowiskahigiena i zrównoważony rozwój.aby stale poprawiać nasz bilans organiczny, ramki filtrów hygiene airclean wytwarzano z przetworzonego tworzywa sztucznego.

  podstawowe wersje odkurzacza miele boost cx1 są wyposażone w ten filtr, co zapewnia maksymalną higienę.trackdriveniezawodne prowadzenie.bezworkowy odkurzacz miele boost cx1 podąża za tobą krok w krok dzięki systemowi trackdrive.

  rozmieszczone po bokach kółeczka gwarantują szczególną stabilność i usprawniają prowadzenie. Dzięki temu w trakcie odkurzania nie uszkodzisz mebli ani futryn drzwi. Dodatkowo nietrudne i komfortowe manewrowanie – w ten sposób uzyskasz najkorzystniejsze rezultaty odkurzania bez żadnych kompromisów.łatwe odkurzanie schodówstabilność w każdej sytuacji.dzięki kompaktowej konstrukcji bezworkowy odkurzacz miele boost cx 1 można zrównoważenie ustawić na każdego rodzaju schodach.

  rozmieszczone po bokach kółka uniemożliwiają stoczeniu się i gwarantują bezpieczeństwo. Oznacza to, że w każdej chwili można wygodnie odstawić odkurzacz, by wykonać inne czynności.compact designkompaktowa budowa i duż


Miele BooST CX1 PowerLiNe

Miele BooST CX1 PowerLiNe Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 PowerLiNe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 PowerLiNe
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezworkowy miele boost cx1 powerline korzyści: moc silnika 890 w, elektroniczna regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa z i uchwytem comfort, filtr antyalergiczny hygiene airclean, zbiornik na kurz o objętości 1 l, wysoka siła ssania, prosty w prowadzeniu i opróżnianiu zbiornika, kompaktowe wymiary, dzięki temu perfekcyjny do odkurzania schodów, zasięg pracy 10 m, poziom hałasu 78 db.


Miele SNRF0 BooST CX1 PowerLine

Miele SNRF0 BooST CX1 PowerLine Najniższa Cena Online

Miele SNRF0 BooST CX1 PowerLine - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele SNRF0 BooST CX1 PowerLine
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  boost cx1 powerline - snrf0odkurzacz bezworkowy maksymalna moc ssania i kompaktowa budowa. Znaczna sprawność czyszczenia dzięki technice vortex dzięki trackdrive pozostaje za każdym razem na właściwym torze lokalizuje choćby najmniejsze cząsteczki – filtr hygiene airclean wszechstronne wykorzystania – uniwersalna ssawka podłogowa wygodna regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej comfort technika vortexnajlepszy rezezultat odkurzania dzięki wysokiej sprawności.dzięki technologii vortex kreuje się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h. W połączeniu z bardzo grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza usprawniającym przepływ odkurzacz bezworkowy gwarantuje najwyższą efektywność czyszczenia. Znaczne zabrudzenia i niepokaźny kurz są dzięki czemu nieprzeciętnie od siebie oddzielone. Szerokie zabrudzenia wpadają do klarownego pojemnika na kurz, a niewiele znaczący pył do oddzielnego pojemnika z filtrem skrupulatnym.filtr przychylny dla środowiskahigiena i jednostajny rozwój.aby stale polepszać nasz bilans naturalny, ramki filtrów hygiene airclean stworzono z przetworzonego tworzywa sztucznego. Podstawowe wersje odkurzacza miele boost cx1 są zaopatrzone w ten filtr, co zapewnia maksymalną higienę.trackdriveniezawodne prowadzenie.bezworkowy odkurzacz miele boost cx1 podąża za tobą krok w krok dzięki systemowi trackdrive. Rozmieszczone po bokach kółeczka zapewniają szczególną stabilność i ułatwiają prowadzenie. Dzięki temu podczas odkurzania nie uszkodzisz mebli ani futryn drzwi. Ponadto nieskomplikowane i wygodne manewrowanie – w ten sposób uzyskasz najlepsze rezultaty odkurzania bez żadnych kompromisów.łatwe odkurzanie schodówstabilność w każdej sytuacji.dzięki kompaktowej konstrukcji bezworkowy odkurzacz miele boost cx 1 można stabilnie ustawić na każdego rodzaju schodach. Rozmieszczone po bokach kółka zapobiegają stoczeniu się i gwarantują bezpieczeństwo. Oznacza to, iż w każdej chwili można wygodnie odstawić odkurzacz, żeby wykonać inne czynności.compact designkompaktowa konstrukcja i
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele C3 Flex

Miele C3 Flex Najniższa Cena Online

Miele C3 Flex - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3 Flex
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:8,5 m;Dominujący barwa:żółty/złoty;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:żółty;Linia odkurzacza:Complete C3;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:890 W;Model (relacje):Miele Complete C3;Model worka:HyClean (typ G/N);Model worka zamienniki (relacje):WHV01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Air Clean;pojemność worka/pojemnika:4,5 l;Poziom głośności:77 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:przyciski;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:tekstylny;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:wylotowy;typ odkurzacza:klasyczny;Waga:7,26 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:28,4 cm;wymiary - szerokość:49,6 cm;rozmiary - wysokość:22,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, worek;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka kolista z włosiem, ssawka szczelinowa, szczelinowa długa, szczotka uniwersalna;wyświetlacz:nie;Zabezpieczenia:samoczynne pozycjonowanie worka;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Miele C3 CaT&Dog Flex

Miele C3 CaT&Dog Flex Najniższa Cena Online

Miele C3 CaT&Dog Flex - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3 CaT&Dog Flex
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  listwa ochronnachroni meble i ścianyodkurzacze miele complete c2 i complete c3 posiadają okalającą listwę ochronną z tworzywa sztucznego. Broni ona meble i urządzenia w trakcie przypadkowych kolizji.poręczny system blokadybezpieczne zamknięcie z kliknięciemdysza podłogowa, rura ssąca i rączka potężnie zatrzaskują się razem ze sobą z głośnym kliknięciem.

  w odkurzaczu połączenie to jest stabilne, poszczególne części można jednak łatwo od siebie oddzielić za naciśnięciem przycisku, np. By dodać kolejne akcesoria ssące.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez konieczności schylania sięw przypadku wszelkich odkurzaczy miele kabel można wygodnie wciągnąć naciskając na przycisk nożny, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  serie compact c2, complete c3 i blizzard cx1 są ponadto zaopatrzone w funkcję jednego dotknięcia, która umożliwia zwinięcie całego kabla po jednorazowym dotknięciu przycisku.pełnowartościowe akcesoriazawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele posiada na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug i końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy lub – tylko w miele – zamocowane do varioclip i zawsze gotowe do użycia.rura teleskopowa comfortindywidualna wysokość obsługi dla każdego wzrostuwygodną rurę teleskopową w ekskluzywnym wzornictwie miele można instynktownie wyciągać na wymaganą wysokość roboczą i trafnie zablokować.

  rozszerzona średnica zwiększa objętość strumienia powietrza i tym samym pozwala uzyskać wyśmienite rezultaty czyszczenia. Niepokaźne szczegóły, takie jak gumowana powierzchnia na górnej końcówce, okazują się nad wyraz użyteczne.

  gdy rura jest oparte o ścianę, nie ześlizguje się.system park. Dla przerw w odkurz./z aut. Wyłącz.łatwa obsługa bez konieczności schylania siędyszę do podłóg zaczepia się po prostu z tyłu odkurzacza, dzięki czemu rura ssąca jest za każdym razem pod ręką i ustawiona w bezpiecznej pozycji roboczej.

  wyjątkowo inteligentne: w wybranych modelach complete c3 silni


Miele PowerLine BooST CX1

Miele PowerLine BooST CX1 Najniższa Cena Online

Miele PowerLine BooST CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele PowerLine BooST CX1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy o Maksymalnej moc ssania i kompaktowej konstrukcji. Szeroka produktywność czyszczenia dzięki technologii Vortex....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Miele. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Miele.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Miele do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Miele do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Miele do 1500 zł,
 • odkurzacze Miele do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Miele do 1500 zł, odkurzacz Miele do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Miele do 1500 zł, ranking odkurzaczy Miele do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *