Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze iRobot do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza iRobot do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy iRobot do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki iRobot.

[TOP10] Odkurzacze iRobot do 1500 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami iRobot do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba i3 automatyczny odkurzacz

  Odkurzacz iRobot Roomba i3 to urządzenie, które sprosta wszystkim wymaganiom osób szanujących sobie komfort i wygodę. precyzyjnie i produktywnie eliminuje brud, kurz i sierść z podłóg. Dedykowana aplikacja pozwala na zdalne zarządzanie robotem sprzątającym w sposób stosowny dla Twojego domu.


  pionierski Desing

  Masz dość połyskujących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym dzianinę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców i gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura zezwala na stabilniejszy chwyt samoczynnego odkurzacza. IRobot Roomba i3, to nowoczesny robot sprzątający, dzięki któremu będziesz cieszyć się czystymi podłogami w całym domu. Nad wyraz instynktowna i prosta obsługa zezwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to potrzebne.

  Urządzenie w górnej części pokrywy wyposażone jest w trzy przyciski:

  • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
  • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
  • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


  Inteligentne sprzątanie

  Mimo braku wyposażenia w standardową nawigacje vSlam ( kamera ), automatyczny odkurzacz iRobot Roomba i3 ma nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wyszczególnioną poprzez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii podczas odkurzania, Roomba i3 powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie zapoczątkuje sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

  iRobot Roomba i3 nie formuje i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co w wyniku czego przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszelkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie albo za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie lub za pośrednictwem telefonu proponuje także włączenie funkcji SPOT. Robota swobodnie można przenosić między piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, starczy wcisnąć CLEAN i automatyczny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


  Potrójny system sprzątania AeroForce

  charakterystyczny dla robota sprzątającego iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej serii w koszu na zanieczyszczenia.

  Robot sprzątający zaopatrzony jest w dwie gumowe szczotki, które gwarantują wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które zmniejszają produktywność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dostosowuje się do powierzchni. Nie ma znaczenia, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3 dopasowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, gwarantując maksimum precyzyjności.

  Potrójny system AeroForce sprawia, że 3-ramienna szczotka boczna wygarnia skażenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym skażenia zasysane są do pojemnika na śmieci.


  Filtr powietrza

  producent w dbałości o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3 w filtr umieszczony w koszu na zanieczyszczenia blisko silnika. Filtr powietrza namierza, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej aniżeli 10 mikronów, dzięki temu zmniejsza ilość alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3 jest wyśmienitym wyborem dla rodzin z dziećmi, entuzjastów zwierząt, czy alergików. Dlatego wyjątkowo ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na skażenia i jego podmiana w momencie wyeksploatowania.


  Akumulator Li-ion iRobot

  iRobot Roomba i3 wyekwipowany jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o pojemności 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni poprzez około 75min. w chwili wyczerpania się energii, samoczynny odkurzacz wróci na stacje dokującą, żeby się doładować, po czym automatycznie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym procesu sprzątania wszystkich pomieszczeń, Roomba i3 wróci automatycznie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


  DirtDetect – intensywne czyszczenie
  bardziej zanieczyszczonych miejsc

  Robot sprzątający za pomocą czujników akustycznych potrafi wyszczególnić miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki temu uzyskujemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta genialnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie zanieczyszczenia gromadzą się istotnie łatwiej. IRobot Roomba i3 wykrywa miejsca niezwykle eksploatowane i zwiększa w nich intensywność odkurzania.


  Funkcja SPOT

  Polega na jednorazowym niedługim zadaniu. samoczynny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie zawsze pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego także ta opcja może być szczególnie niezbędna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie trwoniąc nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji przenośne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalne włączenia robota;
  • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
  • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
  • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

  Mimo, iż iRobot Roomba i3 nie formuje i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni podczas jego przejazdu, a także miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


  Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

  iRobot Roomba i3 wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które przystępne są w aplikacji iRobot Home oraz środowisku iRobot Genius. Oparte o sztuczną inteligencję rozwiązanie, umożliwia samoczynnemu odkurzaczowi rekomendowanie w aplikacji przenośnej iRobot HOME optymalnych rozwiązań w oparciu o dane z wytwarzanych cykli sprzątania oraz nawyki domowników. Przykładowo będą to rekomendowane harmonogramy sprzątania, w oparciu o produkowane już cykle pracy, czy sugestie realizowania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

  Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one przystępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są poprzez platformę iRobot Genius i aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3 może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot zainicjuje proces odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


  Google Assistant i Amazon Alexa

  iRobot Roomba i3 możemy także podłączyć do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem adekwatnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, by nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie lub powrót do stacji dokującej.


  technologia Imprint Link - Duet
  z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3 i robot mop Braava jet m6 łączą siły, by odkurzać, a następnie myć automatycznie w perfekcyjnej kolejności. Zagwarantuje komunikację pomiędzy robotami,automatycznie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava inicjuje proces mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie realne jest także wyodrębnionie poszczególnego pomieszczenia do posprzątania.

  Cliff Detect - czujniki spadku

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3 są te odpowiedzialne za kompensowanie ryzyka upadku samoczynnego odkurzacza ze schodów czy również innych krawędzi.

  Dzięki nim bezpieczeństwo, a także skrupulatność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba i3 obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

  • Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. Na ogół stosuje się daną funkcję w przypadku, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak żeby Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

  Więcej danych wynajdziesz w opisie produktu: Wirtualna ściana Dual Mode


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba i3
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • kabel
  • Dodatkowy filtr
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • 3-letnia bezpłatnA GWARNCJA
  Specyfikacja
  • Czas pracy - 75min.
  • objętość zbiornika na kurz - 0.4l.
  • Poziom hałasu - 69db.
  • Wysokość - 9,5cm.
  • Średnica - 33,5cm.
  • Waga - 3,2kg.
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Możliwość wykorzystywania Wirtualnych Ścian Dual Mode
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator Li-Ion 1800mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba i3 w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i1

iRobot Roomba i1 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  najważniejsze informacje:3-stopniowy system sprzątaniabrud i kurz nie mają jak się schować przed 3-stopniowym systemem sprzątania. Specjalnie zaprojektowana szczotka do sprzątania przy krawędziach, dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni i szeroka moc ssania działają na wszystko, od drobnych cząstek po pokaźne zabrudzenia na dywanach i twardych podłogach. 10x większa moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący aeroforce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co udoskonaloną efektywność i niższe koszty eksploatacji. Sprząta przy krawędziach i w narożnikach:wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania,wykrywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian. Wysokowydajny filtr aeroforce: przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów. *w porównaniu z irobotami roomba kolekcji 600inteligentna nawigacjainteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki kierunku ruchu do celowego i logicznego sprzątania podłóg w równych rzędach. Gdy akumulator jest bliski rozładowania, robot sprzątający roomba i1 jedzie do stacji dokującej, ładuje się, a następnie wznawia sprzątanie od miejsca, w którym zostało przerwane, dzięki czemu cały twój dom będzie zawsze lśnił czystością.sprząta tylko tam, gdzie jest koniecznytechnologia reactive czujka chroni robota przed zaklinowaniem, a dirt detect™ pozwala mu zintensyfikować sprzątanie tam, gdzie jest ono najbardziej niezbędne, tj. W najszczególniej zabrudzonych miejscach w domu. Znajduje kurz i brud: używając opatentowanej technologii dirt detect, robot odkurzacz irobot roomba i1 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich precyzyjnym wysprzątaniu. Ruchoma głowica czyszcząca:pozwala irobotowi roomba na automatyczne dobranie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum. Nowa aplik
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba I1156

iRobot Roomba I1156 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I1156 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I1156
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odometr, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dopełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja automatycznego wyłączenia, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri;Inne:automatyczny wybór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, sensory gwarantujące stosowne zbieranie kurzu;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:7;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,4 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy wnętrza:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:dodatkowy filtr, kabel zasilania, stacja dokująca;Wysokość:9,2 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, technologia iRobot iADAPT - adaptacja do warunków otoczenia, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


iRobot Roomba I5

iRobot Roomba I5 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I5
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje uzupełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri;Inne:automatyczny wybór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dostosowująca się do typu sprzątanej powierzchni, sensory gwarantujące adekwatne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:6;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:70 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz automatyczny;seria (wariantowanie stacja z workiem):Roomba i5;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:33,5 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, dodatkowy filtr, kabel zasilania, stacja dokująca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,2 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, technologia iRobot iADAPT 2.0 z wizualizacją przestrzeni - adaptacja do warunków otoczenia, Wi-Fi, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze iRobot. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki iRobot.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz iRobot do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze iRobot do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami iRobot do 1500 zł,
 • odkurzacze iRobot do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze iRobot do 1500 zł, odkurzacz iRobot do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach iRobot do 1500 zł, ranking odkurzaczy iRobot do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *