Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze iRobot do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza iRobot do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy iRobot do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki iRobot.

[TOP10] Odkurzacze iRobot do 1500 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami iRobot do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Roomba i1 (i115840) Robot odkurzający iROBOT (5060629987088)

Roomba i1 (i115840) Robot odkurzający iROBOT (5060629987088) Najniższa Cena Online

Roomba i1 (i115840) Robot odkurzający iROBOT (5060629987088) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roomba i1 (i115840) Robot odkurzający iROBOT (5060629987088)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  najważniejsze informacje:3-stopniowy system sprzątaniabrud i kurz nie mają jak się schować przed 3-stopniowym systemem sprzątania. Specjalnie zaprojektowana szczotka do sprzątania przy krawędziach, dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni i szeroka moc ssania działają na wszystko, od drobnych cząstek po pokaźne zabrudzenia na dywanach i twardych podłogach. 10x większa moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący aeroforce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co udoskonaloną efektywność i niższe koszty eksploatacji. Sprząta przy krawędziach i w narożnikach:wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania,wykrywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian. Wysokowydajny filtr aeroforce: przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów. *w porównaniu z irobotami roomba kolekcji 600inteligentna nawigacjainteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki kierunku ruchu do celowego i logicznego sprzątania podłóg w równych rzędach. Gdy akumulator jest bliski rozładowania, robot sprzątający roomba i1 jedzie do stacji dokującej, ładuje się, a następnie wznawia sprzątanie od miejsca, w którym zostało przerwane, dzięki czemu cały twój dom będzie zawsze lśnił czystością.sprząta tylko tam, gdzie jest koniecznytechnologia reactive czujka chroni robota przed zaklinowaniem, a dirt detect™ pozwala mu zintensyfikować sprzątanie tam, gdzie jest ono najbardziej niezbędne, tj. W najszczególniej zabrudzonych miejscach w domu. Znajduje kurz i brud: używając opatentowanej technologii dirt detect, robot odkurzacz irobot roomba i1 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich precyzyjnym wysprzątaniu. Ruchoma głowica czyszcząca:pozwala irobotowi roomba na automatyczne dobranie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum. Nowa aplik

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo R113840

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo R113840 Najniższa Cena Online

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo R113840 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo R113840
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo sprawnie eliminuje kurz, brud i skażenia z powierzchni twardych i dywanów przy użyciu szczotki głównej w profilu litery V, 2 szczotek do sprzątania przy krawędziach oraz pokaźnej siły ssącej. Szczotki do sprzątania przy krawędziach usuwają kurz i brud wzdłuż ścian i w narożnikach.

Irobot Odkurzacz roomba 698 (5060629983905)

Irobot Odkurzacz roomba 698 (5060629983905) Najniższa Cena Online

Irobot Odkurzacz roomba 698 (5060629983905) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Irobot Odkurzacz roomba 698 (5060629983905)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  technologia iAdapt
  Oprogramowanie oraz czujniki pozwalają Roombie 698 na wielokrotne odkurzanie każdego kawałka podłogi. Robot przy tym samoczynnie wykrywa miejsca stanowczo zabrudzone, unikając przy tym przepaści ze schodów.

  Dirt Detect™
  przy pomocy systemu Dirt Detect, a także wielu czujników robot w trakcie realizowania cyklu sprzątania lokalizuje miejsca szczególnie zabrudzone. Chwilowo skupiając się na obszarze wyodrębnionym poprzez system robot będzie kontynuować odkurzanie.

  3-stopniowy system czyszczący
  Szczotka boczna zamiata zabrudzenia pod 2 główne szczotki, które zbierają zanieczyszczenia i przenoszą do pojemnika na zabrudzenia.

  Aplikacja mobilna iRobot HOME
  Robot sprzątający łączy się z Wi-Fi w miejscu pracy co pozwala (po uprzednim skonfigurowaniu) na uzyskanie kontroli nad samoczynnym odkurzaczem przy pomocy aplikacji przenośnej iRobot Home. Z jej pomocą możemy rozpocząć albo zakończyć prace robota, z dowolnego miejsca na ziemi. W dodatku użytkownik otrzymuje przenośną kontrole nad stanem zapełnienia pojemnika, powiadomienia o skończonej pracy robota.

  Sprząta wzdłuż krawędzi, a także przy narożnikach
  konstrukcja urządzenia została dostosowana tak by robot sprzątający bezproblemowo dotarł w każdy zakamarek. Znajdująca się z prawej strony, szczotka boczna nadzwyczajnie współpracuje z szczotkami głównymi zagarniając w obszar ich pracy wszelkie skażenia będące dla nich niedostępne. Samoczynny odkurzacz zaopatrzony w efektywną szczotkę boczną wykorzystuje cały swój potencjał, gwarantując najkorzystniejsze efekty sprzątania.

  Akumulator litowo-jonowy
  automatyczny odkurzacz wyposażony został w akumulator litowo-jonowy. Brak efektu pamięci baterii zapewnia stały czas pracy urządzenia. Pozwala to robotowi sprzątającemu na wykonanie ogromnej ilości cykli sprzątania.

  SPECYFIKACJA technologicznA i ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
  Funkcja: Odkurzanie
  Czas pracy: 90 minut
  Czas ładowania: 180 minut
  Aplikacja: TAK
  wymiary: średnica: 33 cm / wysokość: 9,2 cm

  W opakowaniu odnajdziesz:
  iRobot Roomba 698
  Stacja dokująca zintegrowana z zasilaczem
  przewód zasilający
  Zamontowany w robocie akumulator
  Instrukcja obsługi
  TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba 698 w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba I5, kolor czarny

iRobot Roomba I5, kolor czarny Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I5, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I5, kolor czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i5 3-stopniowy system sprzątania Wifi Szary Robot odkurzający Roomba i5 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania z 2 szczotkami gumowymi i 10x obszerniejszą mocą ssącą do odkurzania zróżnicowanych powierzchni podłogowych w całym domu.

  idealny dla właścicieli zwierząt domowych – Personalizowane sugestie sprzątania – Kompatybilność z asystentami głosowymi i technologią Imprint Link. NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Robot sprzątający Średnica: 34 cm 3-stopniowy system sprzątania Filtry: AeroForce Możliwość używania Wirtualnych Ścian nowoczesne harmonogramy pracy Cliff Detect Dirt Detect automatyczny powrót do stacji dokującej i ładowanie Aplikacja iRobot Home Główne atrybuty iRobot Roomba® i5 Gruntowne odkurzanie: dywany, panele, kafle, wykładziny, itd.

  Ruchoma głowica z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża Wykrywanie brudu i koncentracja pracy Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach 10x obszerniejsza moc ssąca w porównaniu z robotami Roomba® linii 600 produktywne sprzątanie sierści i włosów Komunikacja głosowa: współpraca z Google Home i Amazon Alexa Inteligentna nawigacja Zmywalny pojemnik na brud automatyczna współpraca z robotem mopującym Braava jet® m6 Ładowanie i wznawianie sprzątania wytwarza mapy i precyzyjnie nawiguje Smart Home i aplikacja iRobot Home Sprzątanie liniowe Gruntowne odkurzanie dla czystych podłóg każdego dnia Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5 świetnie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - równocześnie twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  wyekwipowany jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x pokaźniejszej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach i 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  rewolucyjne technologie iRobot Roomba® i5 tworzy mapy i starannie nawiguje - technologia Imprint Smart Mapping Z inteligentnymi mapami Imprint Smart Mapping robot Roomba® uczy się Twojego domu i pamięta nazwy pomieszczeń, więc możesz kontrolować które ma być sprzątane i kiedy.

  samoczynna współpraca - technika Imprint Link Robot wykorzystuje innowacyjną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba® i robota mopującego Braava jet® m6. Najpierw odkurza Roomba®, a następnie, po skończonej pracy, Braava® rozpoczyna mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony.

  bezprecedensowe technologie iRobot Roomba® i5 sprawne sprzątanie sierści i włosów - 2 gumowe szczotki główne 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni wyłapują włosy a także długą i krótką sierść.

  na dodatek spora moc ssąca i skuteczny filtr pracują razem, żeby wychwycić 99% psich i kocich alergenów, co sprawia, że jest to rewelacyjny robot dla posiadaczy zwierząt. Wykrywanie brudu i koncentracja pracy - technika Dirt Detect za pomocą nowoczesnych czujników, robot wykrywa najbardziej zabrudzone obszary w Twoim domu i koncentruje na nich swoją pracę, sprzątając je dokładniej.

  Komunikacja głosowa - Współpraca z Asystentem Google i Amazon Alexa Pozwala sterować robotem sprzątającym za pomocą komunikatów głosowych - nie musisz odrywać się od swoich rutynowych zajęć albo wstawać z kanapy, kiedy odpoczywasz.

  iRobot Roomba® i5 Gruntownie sprząta Twoje podłogi Sprzątanie, które wyprzedza Twoje potrzeby Roomba®i5 poznaje Twoje nawyki i na ich podstawie generuje personalizowane harmonogramy sprzątania. Sugeruje także dodatkowe odkurzanie w okresie pylenia roślin albo linienia zwierząt domowych.

  Ten robot ma jeden cel: precyzyjne, gruntowne sprzątanie Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba® i5 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, progresywne czujniki, a także technologię Dirt Detect, by Twoje podłogi zawsze lśniły czystością.

  Robot za każdym razem ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba® i5 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  On sprząta, Ty zajmujesz się swoimi sprawami Wykorzystując specyficzną inteligencję stworzoną wyłącznie na zapotrzebowania sprzętów producenta iRobot, Roomba® i5 uczy się układu Twojego domu i wytwarza 1 inteligentną mapę.

  Samodzielnie skierujesz go do sprzątania wybranego wnętrza jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego lub przy użyciu aplikacji. 3-stopniowy system sprzątania Moc, precyzja i sprawność Aby produktywnie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roomba® i5 wykorzystuje wydajny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x większą moc ssącą*, 2 gumowe szczotki główne i szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot przypasuje się do wszelkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. 10x obszerniejsza moc ssąca = gruntowne odkurzanie Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach 2 gumowe szczotki główne osadzone na ruch

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający iRobot Roomba Combo i5 0,4L (5060629989532)

Robot sprzątający iRobot Roomba Combo i5 0,4L (5060629989532) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający iRobot Roomba Combo i5 0,4L (5060629989532) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający iRobot Roomba Combo i5 0,4L (5060629989532)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min;Czas pracy:75 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, namierzający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:3-stopniowy system odkurzania, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dostosowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, sensory gwarantujące adekwatne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość wnętrza, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:iRobot Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irobot.home;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/irobot-home/id1012014442;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 9.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://irobot.pl/pl/combo/588-irobot-roomba-combo-i5-5060944996789.html;Kolor:szary;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:6;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:iRobot Roomba kolekcja i;Model filtra:4624876;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,39 l;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;typ:robot sprzątający;seria (wariantowanie):iRobot Roomba Combo i5;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):iRobot Roomba Combo i5;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, przy pomocy smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica:33,5 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, dodatkowa nakładka czyszcząca z mikrofibry, dodatkowy filtr, przewód zasilania, stacja dokująca z wodoodporną podkładką pod mopa, zbiornik 2w1;Szczotki:2 szczotki gumowe, szczotka boczna;Wysokość:9,2 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopuj...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

odkurzacz roomba i1154 marki Irobot

odkurzacz roomba i1154 marki Irobot Najniższa Cena Online

odkurzacz roomba i1154 marki Irobot - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz roomba i1154 marki Irobot
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Roomba i1154

  3-stopniowy system sprzątania
  Brud nie stanowi przeszkody dla 3-stopniowego systemu sprzątania z 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszystkich powierzchni, szczotką do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach, a także 10x pokaźniejszą mocą ssącą.

  Kierują nim funkcje inteligentne
  Robot odkurzający Roomba i1 zapewnia gruntowne odkurzanie, ponieważ w logiczny i celowy sposób sprząta w równych liniach, wykorzystując do tego czujniki śledzenia podłoża.

  Jedzie tylko tam, gdzie jest konieczny
  Czujniki Dirt Detect umożliwiają robotowi Roomba i1 wykryć pokaźniejsze skupiska brudu i skoncentrować na nich pracę robota.

  Zmień podejście do codziennego sprzątania
  Sierść zwierząt i inne uporczywe zabrudzenia nie posiadają szans w spotkaniu z 10x większą mocą ssącą robota odkurzającego Roomba i1. Elementem 3-stopniowego systemu sprzątania jest także szczotka do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach i niepowtarzalne 2 gumowe szczotki główne do wszelkich powierzchni. Dzięki temu Roomba dostosowuje się do każdego podłoża, a w szczotki nie wplątuje się sierść zwierząt.

  Planowanie w najistotniej inteligentny sposób
  Robot odkurzający Roomba i1 nadzwyczajnie wie, kiedy powiększyć częstotliwość sprzątania i samoczynnie formuje sugestie, w porach pylenia roślin, a także okresach linienia zwierząt domowych.

  Możesz liczyć na czyste podłogi każdego dnia
  Robot odkurzający Roomba i1 zagwarantuje gruntowne odkurzanie, ponieważ w logiczny i celowy sposób sprząta w równych liniach, wykorzystując do tego czujniki śledzenia podłoża. Dzięki czemu robot za każdym razem wykonuje powierzone zadanie do końca. Gdy akumulator ulegnie rozładowaniu, Roomba udaje się do stacji dokującej w celu naładowania, a następnie wznawia pracę w miejscu, w którym ją przerwała.

  Rób dalej to, na co masz ochotę
  za pomocą aplikacji iRobot Home lub asystentów głosowych Google, Alexy czy Siri powiedz robotowi, by posprzątał i miej to z głowy.

  Skoncentrowane sprzątanie, na którym możesz polegać

  Miejsca, w których sprzątanie jest najbardziej konieczne, takie jak obszary o dużym natężeniu ruchu są zawsze gruntownie odkurzone przez robota Roomba i1 dzięki wykorzystaniu czujników Dirt Detect, przystępnych tylko w urządzeniach iRobot.

  Więcej czasu na zwykłe sprawy
  Zyskaj czas i energię, powierzając planowanie sprzątania systemowi operacyjnemu iRobot OS. Dzięki bezawaryjnej technice i intuicyjnej obsłudze system ten zagwarantuje genialne sprzątanie, aby można było skupić się na ważniejszych sprawach.Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze iRobot. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki iRobot.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz iRobot do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze iRobot do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami iRobot do 1500 zł,
 • odkurzacze iRobot do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze iRobot do 1500 zł, odkurzacz iRobot do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach iRobot do 1500 zł, ranking odkurzaczy iRobot do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *