Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Philips do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Philips do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Philips do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Philips.

[TOP10] Odkurzacze Philips do 1000 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Philips do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Philips XD 3110

Philips XD 3110 Najniższa Cena Online

Philips XD 3110 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XD 3110
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips XD 3110/09 900W 3lPrzechwytuje i zatrzymuje ponad 99,9%* kurzu i alergenówNowy odkurzacz Philips Performer Compact łączy w sobie niewiele znaczące wymiary i solidną skuteczność. Dzięki technologii AirflowMax i nasadce TriActive wykorzystującej 3 funkcje czyszczenia równocześnie możesz dokładnie odkurzyć cały dom.

  NAJWAŻNIEJSZE typ: Odkurzacz workowyPojemność worka na kurz: 3lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyZasięg pracy: 9mRura metalowa teleskopowaMoc: 900WPodciśnienie: 20 kPaPoziom głośności: 79 dBa rewolucyjna technologia AirflowMax zapewnia dużą moc ssania nieszablonowa budowa komory na kurz maksymalizuje pojemność i przepływ powietrza dzięki workom na kurz nieulegającym zatykaniu.

  zapewnia dużą moc ssania aż do zapełnienia worka. Silnik o mocy 900 W generujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W formuje dużą moc ssania, co zapewnia skrupulatne sprzątanie. Wyłapywanie 99,9% kurzu* zagwarantuje wysoką skuteczność odkurzania Nasadka TriActive i znaczna moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% znikomego kurzu*.

  niepokaźna i lekka konstrukcja upraszcza przenoszenie Dzięki nieznacznej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nietrudne. Zasięg działania 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki umożliwia dłuższe użytkowanie bez konieczności odłączania.

  System przefiltrowujący Allergy H13 lokalizuje >99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu System filtrujący Allergy H13 lokalizuje >99,9% znikomych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest wspaniałym rozwiązaniem dla alergików.

  Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13**. Szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do zastosowania Szczotka do kurzu jest zastosowana w uchwyt, dzięki czemu jest zawsze gotowa do wykorzystania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  Nasadka TriActive pozwala na skrupulatne sprzątanie na 3 sposoby Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia równocześnie. Specjalnie zaprojektowana stopa likwiduje kurz z głębi dywanów, a obfity otwór z przodu zasysa wielkie kawałki.

  Kanały powietrzne po obu stronach nasadki wyłapują kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli. SPECYFIKACJA technologicznAMasa i wymiaryWaga artykułu: 4,6 kgWymiary produktu (D x S x W): 400 x 282 x 251 mmNasadki i akcesoriaSzczelinówkaZintegrowana szczotkaStandardowa nasadka: Nasadka TriActiveFiltryTyp worka na kurz: Trwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyUżytecznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: ActiveLockUchwyt: PrzódTyp lampy: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: Gumowe ProjektKolor: CiemnogranatowyZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie: > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 899 WPoziom głośności: 79 dBPodciśnienie (maks.): 20 kPaMoc wejściowa (maks.): 900 W


Philips FC 6724

Philips FC 6724 Najniższa Cena Online

Philips FC 6724 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6724
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6724/01 SpeedPro prędkość i dokładne odkurzanie choćby trudno dostępnych miejsc. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Nasadka zasysająca 180° 21,6 V, do 40 minut działania 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Gumowe kółka odcień Granatowo-pomarańczowy Czas ładowania 5 godzin Uchwyt do przenoszenia Zmywalny filtr silnika Nasadka zasysająca 180° umożliwia skuteczne i skrupulatne zbieranie kurzu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o produktywnym i starannym zbieraniu kurzu i brudu ze wszystkich typów podłóg, choćby w trudno dostępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości przypasowane do różnych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia szybkości dostosowane do zróżnicowanych typów podłogi i zanieczyszczeń. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V pozwalają na sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki skutecznym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są wyjątkowo proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  poręczna kompozycja pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest zaopatrzony w pojemnik na kurz, który można z łatwością wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o obfitej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, by zapewniać dużą prędkość, wydajną pracę i staranne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką produktywność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zapewnia dużą szybkość na dłużej System filtracji sprawia, iż do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym gwarantując dużą szybkość powietrza i wysoką skuteczność poprzez dłuższy czas.

  informacje technologicznE: Nadmuch (maks.): do 800 l/min rodzaj baterii/akumulatora Li-Ion Napięcie baterii: 21,6 V Czas ładowania: 5 godzin Czas pracy: 40 minut Czas działania (w trybie turbo): 20 minut Poziom głośności: 80 dB Uchwyt do przenoszenia: Góra wariant kółek: Gumowe Stylistyka: 2 w 1 kolor Ciemnogranatowy pojemność pojemnika na kurz: 0,4 L Filtr silnika: Zmywalny filtr charakterystyczna nasadka Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w pakiecie Zasilacz sieciowy, Szczelinówka Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Waga towaru: 2,48 kg Opakowanie > 90% materiału z odzysku


Philips FC 9334

Philips FC 9334 Najniższa Cena Online

Philips FC 9334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9334
 • Ilość ofert: 9
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie wznosi włosie dywanu w celu skrupulatnego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa pokaźniejsze cząsteczki brudu poprzez pokaźny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza unikatowa technika PowerCyclone 5 gwarantuje sprawne odkurzanie w dwóch produktywnych krokach: 1) Powietrze momentalnie wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) odkształcony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza. W porównaniu z modelem PowerPro Compact FC9323/09 Allergy H13 to nazwa handlowa i nie należy jej tłumaczyć na języki lokalne stopnie filtracji są testowane zgodnie z normą EN60312-1-2017 i odpowiadają filtrowi HEPA 13 Zbieranie 99,9% kurzu na twardych podłogach ze szczelinami (IEC62885-2).

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9729

Philips FC 9729 Najniższa Cena Online

Philips FC 9729 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9729
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  PowerPro Expert Odkurzacz bezworkowy FC9729/09 Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o idealnym odkurzaniu z pomocą obszernej mocy ssania. Technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive doskonałe rezultaty w sytuacji każdego rodzaju podłogi.
  Opracowany z myślą o wyśmienitym zbieraniu kurzu* Zatrzymuje nieduże drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock
  • Etykieta energetyczna AAA
  • Filtr antyalergiczny
  • 2 l
  Wysoka produktywność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz produkowany z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności — klasa A w następujących kategoriach: sprawności energetycznej, sprawności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.
  technologia PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza unikatowa technika Exclusive PowerCyclone 8 błyskawicznie przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, by oddzielić kurz. Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i produktywność, zapewniając idealne efekty odkurzania.
  Wysoka efektywność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, iż zbiera 100% kurzu na swej trasie.
  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu precyzyjnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa wielkie cząsteczki brudu przez spory otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.
  Filtr antyalergiczny o skuteczności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air kreuje nadzwyczajne uszczelnienie i wykrywa 99,9% nieznacznych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach oraz innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.
  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje czujnik, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest w pełni uszczelniony.
  Łatwe opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki wyjątkowemu kształtowi i przygładzonej powierzchni.
  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — zawsze pod ręką
  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem prosty dostęp
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta (ograniczenie do wykorzystania domowego)

Philips FC 9555

Philips FC 9555 Najniższa Cena Online

Philips FC 9555 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9555
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący kolor:zielony;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;odcień:zielony;Linia odkurzacza:PowerPro Active;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:900 W;Możliwość użytkowania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom głośności:76 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:zamek błyskawiczny;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,5 kg;Wariantowanie kolekcja:PowerPro Active;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:41,2 cm;wymiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka do podłóg twardych, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active +;ekran:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa Philips PowerCyclone;Zwijacz przewodu:tak


Philips FC 6722

Philips FC 6722 Najniższa Cena Online

Philips FC 6722 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6722
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro FC6722/01

  szybkość i staranne odkurzanie, choćby trudno przystępnych miejsc

  Bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro zezwala na prędkie i dokładne odkurzanie.
  Jest wyekwipowany w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na precyzyjne zbieranie skażeń, choćby w trudno dostępnych miejscach - przy ścianach, meblach i w narożnikach.

  szybkie i dokładne odkurzanie

  • Nasadka zasysająca 180° umożliwia sprawne i staranne zbieranie kurzu
  • Dwa ustawienia szybkości dobrane do najróżniejszych typów podłogi i zanieczyszczeń

  nieprzerwane, efektywne sprzątanie

  • Akumulatory litowo-jonowe 18 V umożliwiają sprzątanie przez 30 minut
  • Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka
  • prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami
  • funkcjonalna kompozycja pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżniania

  spora szybkość zapewniająca rewelacyjne efekty odkurzania

  • Silnik PowerBlade opracowany z myślą o pokaźnej prędkości
  • technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużej
  • Zmywalny filtr zapewnia dużą szybkość na dłużej

  Nasadka zasysająca 180°
  Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o skutecznym i skrupulatnym zbieraniu kurzu i brudu ze wszystkich typów podłóg, choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Zintegrowane akcesoria

  Akcesoria są istotnie proste w użyciu - wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym. Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek.

  Silnik PowerBlade
  Silnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą szybkość, skuteczną pracę i dokładne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki.

  Dwa poziomy prędkości
  Dwa ustawienia prędkości dobrane do najróżniejszych typów podłogi i zanieczyszczeń.

  szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków
  Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i prosto nim manewrować. Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  technologia PowerCyclone 7
  technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Jedno ładowanie wystarcza na 30 minut

  Dzięki sprawnym akumulatorom litowojonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 30 minut pracy w trybie normalnym i 15 minut w trybie Turbo.

  Higieniczne opróżnianie
  Odkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można prosto wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Zmywalny filtr
  System filtracji sprawia, iż do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym zapewniając dużą prędkość powietrza i wysoką wydajność poprzez dłuższy czas.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Philips do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9333

Philips FC 9333 Najniższa Cena Online

Philips FC 9333 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9333
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro FC9333/09 namierza 99,9%* śladowego kurzu Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 3000 łączy w sobie nieduże rozmiary i sprawność na najwyższym poziomie. Ciesz się precyzyjnym czyszczeniem w całym domu dzięki technice PowerCyclone 5 i nasadce TriActive, która posiada 3 funkcje czyszczenia w 1 urządzeniu.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy wariant: Odkurzacz bezworkowy pojemność zbiornika na kurz: 1,5l Moc max: 900W Filtr wylotowy: Allergy H13 Filter Filtr silnika: Washable filter Poziom filtracji: HEPA 13 l Zasięg działania: 9 m Nadmuch: 27,8 l/sec Poziom głośności: 76 dBa Podciśnienie: 16,8 kPa Silnik o mocy 900 W stwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W formuje dużą moc ssania, co gwarantuje precyzyjne sprzątanie.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zagwarantuje wysoką efektywność odkurzania Nasadka TriActive i pokaźna moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% niewielkiego kurzu*. Technologia PowerCyclone 5 dłużej utrzymuje dużą moc ssania technologia PowerCyclone 5 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką efektywność, a także dużą moc ssania przez dłuższy czas.

  Nasadka TriActive pozwala na skrupulatne sprzątanie na 3 sposoby Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa eliminuje kurz z głębi dywanów, a wielki otwór z przodu zasysa szerokie kawałki.

  Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli. Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  drobna i lekka budowa upraszcza przenoszenie Dzięki znikomej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest proste. Szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do zastosowania Szczotka do kurzu jest wbudowana w uchwyt, dzięki temu jest za każdym razem gotowa do zastosowania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  System przefiltrowujący Allergy H13 namierza >99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu w całości uszczelniony system filtrujący wyłapuje >99,9% minimalnych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki temu odpowiada na zapotrzebowania alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13**. Łączenie ActiveLock przystępne dopasowanie do każdego zadania Łączenie ActiveLock nietrudne dobranie nasadek do rury teleskopowej za pomocą prostego zatrzasku.

  SPECYFIKACJA technologicznA Masa i rozmiary wymiary opakowania (dł. × szer. × wys.): 525 x 320 x 315 mm stabilny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: 100% recycled paper Nasadki i akcesoria Akcesoria w komplecie: Crevice tool, Integrated brush standardowa nasadka: TriActive nozzle Dodatkowa nasadka: Hard floor nozzle Schowek na akcesoria: On tubeclip Filtry objętość pojemnika na kurz: 1,5 l Filtr wylotowy: Allergy H13 filter Filtr silnika: Washable filter Poziom filtracji: HEPA13 level** funkcjonalność Zasięg działania: 9 m Uchwyt: Front Długość przewodu: 6 m rodzaj lampy: Metal 2-piece telescopic tube wariant kółek: Rubber Projekt Kolor: Magic purple Akcesoria komplet do zamiany filtra: FC8010/02 Masa i wymiary wymiary artykułu (dł.

  × szer. × wys.): 410 x 281 x 247 mm Waga towaru: 4,5 kg produktywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Nadmuch (maks.): 27,8 l/sec Poziom głośności: 76 dB Podciśnienie (maks.): 16,8 kPa Moc wejściowa (maks.): 900 W


Philips FC 9557

Philips FC 9557 Najniższa Cena Online

Philips FC 9557 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9557
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Philips FC9557/09
  Odkurzacz bezworkowy

  O 50% większa moc ssania
  Odkurzacz bezworkowy Philips z linii 5000 gwarantuje maksymalną efektywność odkurzania przy małym wysiłku dzięki technologii PowerCyclone 7 i nasadce TriActive+ z 3 funkcjami czyszczenia w jednym urządzeniu.
  Silnik o mocy 900 W stwarzający dużą moc ssania
  Wysokowydajny silnik o mocy 900 W i prędkości obrotowej ponad 50000 obr./min zagwarantuje dużą moc ssania, co zezwala na precyzyjne czyszczenie zawsze. Zarejestruj się na stronie Philips.com w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu,otrzymać bezpłatną 5-letnią gwarancję na silnik.
  Wyłapywanie 99,9% kurzu zapewnia wysoką wydajność odkurzania
  Nasadka TriActive+ i obfita moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% kurzu.
  technologia PowerCyclone 7 dłużej utrzymuje dużą moc ssania
  technika PowerCyclone 7 cechuje się aerodynamiczną konstrukcją, która minimalizuje opór powietrza i gwarantuje stałą, dużą moc ssania. Przyśpieszony przepływ powietrza w komorze cylindrycznej i wyjątkowe łopatki wylotowe skutecznie oddzielają kurz od powietrza.
  Nasadka TriActive+ zapewnia wysoką skuteczność odkurzania na wszystkich rodzajach podłóg
  Nasadka TriActive+ wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia jednocześnie. Z przodu znajduje się pokaźniejszy otwór, który służy do wyłapywania większych skażeń, a specjalnie zaprojektowana nasadka eliminuje kurz z głębi dywanów. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli.
  Funkcja regulacji mocy ssania
  Funkcja regulacji mocy nieskomplikowane dopasowanie siły ssania do różnych zadań związanych ze sprzątaniem, od twardych podłóg po miękkie meble.
  śladowe , a także uchwyt z przodu i u góry usprawniają przenoszenie
  Kompaktowa i lekka kompozycja usprawnia przechowywanie i przenoszenie odkurzacza. Kompozycja jest wyekwipowana w uchwyty u góry i z przodu, co ułatwia przenoszenie.
  Pojemnik na kurz umożliwia higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki
  nieskomplikowany do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.
  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i nasadka do mebli
  Szczotka do kurzu jest zaimplementowana w uchwyt, dzięki temu zawsze można jej zastosować na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce. Nasadka do mebli została zaprojektowana z myślą o stosownym czyszczeniu miękkich składników wyposażenia, takich jak poduszki, kanapy i krzesła, a choćby do usuwania sierści zwierząt.
  System oczyszczający Allergy H13 wyłapuje >99,9% minimalnych cząsteczek kurzu
  System przefiltrowujący Allergy H13 wykrywa >99,9% nieznacznych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest genialnym rozwiązaniem dla alergików. Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13.
  Miękki zderzak i gumowe koła
  Miękki zderzak i gumowe koła gwarantują ochronę meblom i podłodze, a jednocześnie ułatwiają poruszanie się po domu.
  Turboszczotka, genialna do czyszczenia włosów (sierści)i kłaczków
  Obrotowa turboszczotka została zaprojektowana z myślą o słusznym czyszczeniu sierści i kłaczków, co zezwala na skrupulatniejsze czyszczenie.
  informacje techniczne
  wydajność
  Moc wejściowa (IEC) - 899 W
  Poziom głośności - 71-77 dB
  Moc wejściowa (maks.) - 900 W praktyczność
  Łączenie rury - ActiveLock
  Zasięg działania - 9 m
  Uchwyt - U góry i z przodu
  rodzaj lampy - Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
  Regulacja mocy - Elektroniczna, na urządzeniu
  rodzaj kółek - Gumowe Nasadki i akcesoria
  standardowa nasadka - Nasadka TriActive+
  Akcesoria w pakiecie
  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka
  Schowek na akcesoria - Na zacisku na rurze
  Dodatkowa nasadka
  • Turboszczotka
  • Nasadka do mebli
  • Nasadka do twardych podłóg

  Masa i rozmiary
  wymiary towaru (dł. × szer. × wys.) - 412 x 280 x 280 mm
  Waga produktu - 4,5 kg
  Filtry
  pojemność pojemnika na kurz - 1,5 l
  Filtr wylotowy - Filtr Allergy H13
  Filtr silnika - Zmywalny filtr
  Poziom filtracji - Poziom HEPA 13
  Gwarancja - 2 lata
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9332

Philips FC 9332 Najniższa Cena Online

Philips FC 9332 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9332
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Philips FC9332/09
  Odkurzacz bezworkowy
  • Kompaktowy i potężny: perfekcyjna produktywność i kompaktowa konstrukcja zapewniają odkurzenie całego domu - likwiduje 99,9% kurzu, dzięki czemu to stosowny odkurzacz do podłóg z twardego drewna
  • 3-funkcyjny odkurzacz do dywanów: nasadka TriActive odkurza na 3 sposoby za jednym razem,usunąć kurz, który głęboko wniknął w strukturę dywanu
  • Odkurzanie bez wysiłku: kompaktowy mały odkurzacz z miękką szczotką zintegrowaną w uchwyciedostosowuje się do każdego zadania do wykonania
  • adekwatny dla alergików: w pełni uszczelniony system filtrów H13 wykrywa pyłki, sierść zwierząt i roztocza, a pojemnik jest nietrudny do opróżniania
  • W komplecie: odkurzacz bezworkowy, nasadka TriActive, szczelinówka, zintegrowana szczotka, filtr Allergy H13 HEPA, zmywalny filtr.
  Silnik o mocy 900 W formujący dużą moc ssania
  Wysokowydajny silnik o mocy 900 W tworzy dużą moc ssania, co zapewnia precyzyjne sprzątanie.
  gwarantuje wysoką produktywność odkurzania
  Nasadka TriActive i obszerna moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% niewielkiego kurzu.
  technologia PowerCyclone 5
  technika PowerCyclone 5 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką sprawność, a także dużą moc ssania poprzez dłuższy czas.
  Nasadka TriActive
  Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa eliminuje kurz z głębi dywanów, a spory otwór z przodu zasysa obszerne kawałki. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli.
  Higieniczny pojemnik na kurz
  nietrudny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.
  mała i lekka kompozycja
  Dzięki drobnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest proste.
  Zintegrowana szczotka
  Szczotka do kurzu jest zastosowana w uchwyt, dzięki temu jest za każdym razem gotowa do zastosowania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.
  System odfiltrowujący Allergy H13
  kompletnie uszczelniony system przefiltrowujący lokalizuje >99,9% minimalnych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki temu odpowiada na potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13.
  ActiveLock
  Łączenie ActiveLock nietrudne dopasowanie nasadek do rury teleskopowej za pomocą prostego zatrzasku.
  informacje technologiczne:
  Nasadki i akcesoria
  standardowa nasadka - Nasadka TriActive
  Akcesoria w pakiecie
  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka
  Schowek na akcesoria - Na zacisku na rurze
  Dodatkowa nasadka - Nasadka do twardych podłóg
  Akcesoria
  Model zamiennego filtra - FC8010/02
  efektywność
  Moc wejściowa (IEC) - 750 W
  Nadmuch (maks.) - 27,8 l/s
  Poziom głośności - 76 dB
  Podciśnienie (maks.) - 16,8 kPa
  Moc wejściowa (maks.) - 900 W
  Filtry
  objętość pojemnika na kurz - 1,5 L
  Filtr wylotowy - Filtr Allergy H13
  Filtr silnika - Zmywalny filtr
  Poziom filtracji - Poziom HEPA 13
  właściwości użytkowe
  Zasięg działania - 9 m
  Uchwyt - Przód
  Długość przewodu - 6 m
  rodzaj lampy - Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
  typ kółek - Gumowe
  Waga i rozmiary
  wymiary artykułu (dł. X szer. X wys.) - 410x281x247 mm
  Waga - 4,5 kg

Philips FC 8575

Philips FC 8575 Najniższa Cena Online

Philips FC 8575 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8575
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Ten odkurzacz został wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności przy zachowaniu klasy wydajności energetycznej A. Nieszablonowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania poprzez dłuższy czas*, co pozwala na wykorzystanie worka do samego końca. Technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych elementów: 1) wyjątkowy żebrowany profil w środku komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i pozwala na wykorzystanie całej powierzchni worka. 2) pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania. Nasadka TriActive+ umożliwia wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wysysa obfite cząsteczki przez obfity otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą dwóch szczotek bocznych. Ten produkt osiąga najwyższą klasę sprawności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu! Odkurzacz jest wyekwipowany w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych komponentów w trakcie sprzątania. Miękka szczotka do odkurzania jest wygodnie zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką. Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż rozmaitych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania. Miękki zderzak broni meble i zapobiega uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzenia w mebel albo ścianę. Uniemożliwia także utknięcie urządzenia na krawędziach, ułatwiając w ten sposób szybsze poruszanie. Wyprodukowany z myślą o zaspokajaniu unikalnych potrzeb alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Ten nowy syntetyczny worek marki Philips pozostał opracowany w celu zapewnienia długofalowej efektywności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu sprawności i maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji. Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o pojemności 4 l zezwala na adekwatne wykorzystanie worka na kurz, dzięki temu można sprzątać dłużej. Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przychylny osobom cierpiącym na alergie. Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów oraz z roztoczy i pyłków, stwarzając w domu atmosferę przyjazną alergikom.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Philips. Ranking na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Philips.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Philips do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Philips do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Philips do 1000 zł,
 • odkurzacze Philips do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Philips do 1000 zł, odkurzacz Philips do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Philips do 1000 zł, ranking odkurzaczy Philips do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *