Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Philips do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Philips do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Philips do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Philips.

[TOP10] Odkurzacze Philips do 1000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Philips do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ atrybuty Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga użycia przewodu, żeby móc luźno czyścić wszystkie rodzaje podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze choćby 60 minut.

  postępowy system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro gwarantuje słuszną wilgotność podczas odkurzania wszelkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W zestawie odkurzacz ręcznyW razie zapotrzebowania można skorzystać z wygodnego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno dostępnych. PowerCyclonePowerCyclon gwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory szczególnie momentalnie i przyspiesza dzięki wykrzywionemu przepustowi, co skutecznie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów zapewniają zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua zaopatrzono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i efektywny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 zaopatrzono w akumulator litowo-jonowy, który zezwala na bezprzewodowe odkurzanie nawet do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o rutynowy porządek jest o dużo prostsze. Na urządzenie składają się użyteczny bezworkowy odkurzacz pionowy stosowany do wszystkich podłóg, odkurzacz ręczny ułatwiający czyszczenie trudno przystępnych miejsc, a także kanap, krzeseł czy foteli, a także system czyszczenia na mokro, który zezwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE wymiarY I NIEZWYKŁA wydajnOŚĆ Niezwykła prędkość, sprawne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga szybkość choćby 300 km/h.

  Taka szybkość sprawia, że kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się istotnie efektywne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technologii trójwarstwowy filtr*, który zastosowano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób choćby najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane poprzez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się wymianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu dołączono 2 wkładki z mikrofibry. Aby sprawdzić, gdzie można kupić wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Efektywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę nieprzeciętnie zaprojektowany odkurzacz umożliwia szybkie przełączanie pomiędzy czyszczeniem na mokro i na sucho.

  wystarczy odłączyć albo podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie warianty podłóg twardych będą czyszczone w słuszny sposób dzięki unikatowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje genialną wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić równocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem albo bez. Wygodne nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku pokaźniejszych zabrudzeń można je wyprać ręcznie albo w pralce.

  Błyskawiczny montaż z użyciem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody umożliwiają łatwe i szybkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro oraz odpięcie od niej.

  Wysoka efektywność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, by zebrać cały brud z podłóg. Użyta w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza zagwarantuje wysoką efektywność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin i zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych dzianin.

  wspaniale pasuje dla właścicieli zwierząt domowych. Do wykorzystywania na wszystkich podłogach. Bardziej skuteczne czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg i dywanów Odkurzacz umożliwia rewelacyjne czyszczenie wszystkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie warianty twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny i płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki nowoczesnemu i zastrzeżonemu systemowi czyszczenia na mokro. Idealne użycie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym łatwo pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także wyeliminować kurz z ciasnych zakamarków albo z tapice..


Philips FC 9330

Philips FC 9330 Najniższa Cena Online

Philips FC 9330 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9330
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Wybrane cechy  Moc [W] 650 W
  wariant Bezworkowy
  Poziom hałasu [dB] 79 dB
  Zasięg pracy [m] 9 m
  Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby

  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby:
  1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu.
  2) Wsysa wielkie cząsteczki brudu przez obszerny otwór z przodu.
  3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.


  Łączenie ActiveLock

  Łączenie ActiveLock prosty montaż i demontaż różnorodnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątaniae


  Filtr antyalergiczny wyłapuje ponad 99,9% śladowych cząsteczek kurzu

  wytwarzany dla osób wymagających wyższego poziomu higieny, w szczególności dla alergików.


  technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

  nieszablonowa technologia PowerCyclone 5 zapewnia sprawne odkurzanie w dwóch wydajnych krokach: 1) Powietrze ekspresowo wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.


  obfite koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem

  znaczne koła upraszczają manewrowanie odkurzaczem podczas sprzątania.


  proste opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

  Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego nieszablonowemu kształtowi i przygładzonej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.


  PHILIPS FC9330/09

  Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact oferuje wysoką wydajność przy minimum wysiłku. TechnikaPowerCyclone 5 powiększa wydajność, a nasadka TriActive produktywnie likwiduje kurz niezależnie od rodzaju podłogi.Philips FC 9744

Philips FC 9744 Najniższa Cena Online

Philips FC 9744 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9744
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o genialnym odkurzaniu z pomocą pokaźnej mocy ssania.
  technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive+ znakomite rezultaty w przypadku każdego typu podłogi.

  Opracowany z myślą o wyśmienitym zbieraniu kurzu*

  Zatrzymuje nieduże drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock

  Klasa sprawności energetycznej A+
  Nasadka TriActive+
  Turboszczotka
  minimalna turboszczotka

  technika PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza
  unikatowa technika Exclusive PowerCyclone 8 prędko przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, aby oddzielić kurz.
  Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i skuteczność, gwarantując wyśmienite efekty odkurzania.

  Nasadka TriActive+ umożliwia sprzątanie na 3 sposoby nieszablonowa nasadka TriActive+ subtelnie podnosi włosie dywanu, aby mógł być on skrupulatnie odkurzony.

  Kanały powietrzne z przodu wsysają pokaźne cząsteczki, a dwie szczotki boczne zbierają kurz wzdłuż mebli oraz ścian.

  Wysoka skuteczność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, iż zbiera 100% kurzu na swojej trasie.

  Filtr antyalergiczny o produktywności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air generuje doskonałe uszczelnienie i wyłapuje 99,9% małych cząsteczek kurzu —
  w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach, a także innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.

  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje detektor, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest kompletnie uszczelniony.

  przystępne opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem

  Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki unikatowemu kształtowi i przygładzonej powierzchni.

  nieduża, obrotowa turboszczotka do nieskomplikowanego usuwania włosów i kłaczków kurzu nieduża turboszczotka usuwa sierść, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych dzianin. Nieprzeciętnie pasuje dla posiadaczy zwierząt.

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — za każdym razem pod ręką

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem nieskomplikowany dostęp

  wydajność energetyczna A+

  Odkurzacz marki Philips pozostał wyprodukowany z myślą o uzyskaniu najwyższej produktywności przy zachowaniu klasy skuteczności energetycznej A+.

  Zasięg działania 10 m

  Klasa efektywności energetycznej A+
  Nadmuch (maks.) 41 l/s
  Moc wejściowa (maks.) 650 W
  Poziom głośności 76 dB
  Klasa produktywności odkurzania dywanów C
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych A

  Filtracja

  objętość pojemnika na kurz 2 L
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika niezwykle trwały, zmywalny filtr

  Schowek na akcesoria Zintegrowany
  Dodatkowa nasadka

  niewielka turboszczotka
  Nasadka CarpetClean
  Nasadka do twardych powierzchni

  charakterystyczna nasadka Nasadka TriActive+
  Akcesoria w komplecie

  Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Nasadka mała
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6724

Philips FC 6724 Najniższa Cena Online

Philips FC 6724 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6724
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Prezentacja 3D: Odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro FC6724/01 Nasadka zasysająca 180° umożliwia wydajne i skrupulatne zbieranie kurzuNasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o skutecznym i skrupulatnym zbieraniu kurzu i brudu ze wszelkich typów podłóg, nawet w trudno dostępnych miejscach.Dwa ustawienia szybkości dobrane do przeróżnych typów podłogi i skażeńDwa ustawienia szybkości przypasowane do różnorodnych typów podłogi i skażeń.Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V pozwalają na sprzątanie poprzez 40 minutDzięki produktywnym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotkaAkcesoria są bardzo proste w użyciu wystarczy jedno kliknięcie.

  Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym. Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek.szybkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblamiOdkurzacz SpeedPro jest elastyczny i łatwo nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.funkcjonalna konstrukcja pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżnianiaOdkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można łatwo wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.Silnik PowerBlade opracowany z myślą o obszernej prędkościSilnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą prędkość, produktywną pracę i staranne zbieranie skażeń na poziomie nasadki.technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką efektywność na dłużejTechnologia PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.Zmywalny filtr zapewnia dużą prędkość na dłużejSystem filtracji sprawia, że do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym zapewniając dużą szybkość powietrza i wysoką wydajność poprzez dłuższy czas.Funkcje specjalne: Akcesoria w komplecie: Zasilacz sieciowy Szczelinówka Zintegrowana szczotka Stacja dokująca montowana na ścianie wymiary: Pozostałe cechy:...


Philips FC 6409

Philips FC 6409 Najniższa Cena Online

Philips FC 6409 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6409
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurza i myje za jednym pociągnięciem

  za każdym razem pod ręką,pousuwać codzienne zabrudzenia

  • Akumulator litowo-jonowy 25.2V
  • zastosowany odkurzacz ręczny
  • System czyszczenia na mokro
  • Mini turboszczotka

  3-warstwowy filtr z niemiecką technologią wyłapuje mikrodrobinki

  3-warstwowy, zmywalny filtr z niemiecką technologią wykrywa ponad 90% bardzo śladowych cząsteczek, takich jak mikroorganizmy o wielkości choćby 0,3 mikrona (mnóstwo bakterii, pyłków i alergenów jest w przybliżeniu tej wielkości). Dzięki czemu uzyskasz czystsze powietrze.

  Bezworkowe zbieranie kurzu: opróżnianie pojemnika jednym ruchem — przystępne i higieniczne

  Z nowym odkurzaczem bezworkowym PowerPro Aqua możesz opróżnić pojemnik na kurz bez konieczności dotykania kurzu.

  Bezprzewodowe czyszczenie: swoboda sprzątania w każdym miejscu

  Akumulator pozwala na bezprzewodowe używanie urządzenia i swobodę odkurzania w dowolnym miejscu. Przewód nie stanowi już bariery — urządzenie nietrudne i bezproblemowe sprzątanie w zróżnicowanych pomieszczeniach.

  obszerna swoboda manewrowania i minimalna waga wygodną obsługę

  szeroka swoboda manewrowania i mała waga nowego odkurzacza PowerPro Aqua komfortową obsługę.

  bezzwłoczny montaż systemu czyszczenia na mokro

  Dzięki magnesom znajdującym się po obu stronach systemu czyszczenia na mokro można go z łatwością przypiąć do nasadki i odpiąć od niej.

  Nowy system czyszczenia na mokro o optymalnej wilgotności dla twardych podłóg

  nieszablonowy system czyszczenia na mokro kontroluje uwalnianie wody, by zachować adekwatną wilgotność na wszelkich twardych podłogach podczas sprzątania. Wkładki z mikrofibry można prać ręcznie lub w pralce.

  technologia PowerCyclone zapewnia wysoką skuteczność odkurzania

  technika PowerCyclone sprawne odkurzanie za jednym pociągnięciem. Powietrze momentalnie wpływa do komory PowerCyclone i przyspiesza dzięki wykrzywionemu przepustowi, co sprawnie oddziela powietrze od kurzu.

  efektywny akumulator litowo-jonowy 25,2 V wystarcza na 1 godzinę odkurzania

  Dzięki wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu 25,2 V można odkurzać bezprzewodowo przez 1 godzinę. Ładowanie można rozpocząć w dowolnym momencie — nie trzeba czekać na całkowite rozładowanie.

  Nasadka TriActive Turbo zagwarantuje dużą wydajność odkurzania dywanów

  Nasadka TriActive Turbo zagwarantuje dużą efektywność odkurzania twardych podłóg i dywanów. Zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza zapewniają zbieranie wszystkich zabrudzeń i kłaczków za jednym pociągnięciem.

  Mini turboszczotka do odkurzania materacy i sieści zwierząt

  Dzięki śladowej turboszczotce można prosto odkurzyć delikatne powierzchnie, takie jak kanapy, poduszki i materace. Jest ona dodatkowo nadzwyczajna do usuwania sierści zwierząt.

  Wkładki z mikrofibry

  Nowy odkurzacz PowerPro Aqua jest wyposażony w dwa typy wkładek z mikrofibry przeznaczone do różnych powierzchni: 1) Uniwersalna wkładka z mikrofibry do regularnego czyszczenia na mokro — rewelacyjna do takich powierzchni jak płytki. 2) Miękka wkładka z mikrofibry do czyszczenia bardziej delikatnych powierzchni, takich jak drewno. Wkładki z mikrofibry można prać ręcznie

  produkt
  firma
  Kod producenta
  FC6409/01
  EAN
  8710103782902
  dane Podstawowe
  Czarno-srebrny
  dołączone wyposażenie
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka
  Wkładaka z mikrofibry
  Zasilacz
  Funkcje
  Pojemnik na kurz
  Filtry Worek na kurz techniczne
  Akumulatorowe
  Wyposażenie
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka
  Fizyczne Praca bezprzewodowa
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

Philips FC 8784

Philips FC 8784 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8784 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8784
 • Ilość ofert: 8
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:9 m;Dominujący kolor:czerwony;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:automatyczne zwijanie kabla, wskaźnik zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A+;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa produktywności odkurzania dywanów:B;Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych:A;Kolor:czarno-czerwony;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:650 W;Model worka:s-bag;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:microfiltr;objętość worka/pojemnika:4 litry;Poziom hałasu:66 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:21,5 kWh;typ worka:papierowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w wyposażeniu:szczotka do parkietów, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active;wariant filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:klasyczny;wymiary - głębokość:47 cm;wymiary - szerokość:32 cm;rozmiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active, szczotka do parkietów, wąż ssący;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...


Philips FC 6725

Philips FC 6725 Najniższa Cena Online

Philips FC 6725 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6725
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis Gruntowne sprzątanie domu Maksymalna moc poprzez najdłuższy czas
  Nasadka zasysająca 360⁰
  Do 70 min, 28 min w trybie Turbo
  Miniturboszczotka, pakiet samochodowy
  Dodatkowy filtr Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu. Jeśli cenisz sobie najkorzystniejsze efekty, ustawieniem domyślnym urządzenia czyszczącego będzie dla Ciebie ustawienie MAX.
  w sytuacji odkurzaczy bezprzewodowych korzystanie z tego ustawienia nie zawsze jest możliwe, ponieważ praca w trybie TURBO prędko zużywa baterię.
  A co powiesz na odkurzacz bezprzewodowy, którego bateria pozwoli Ci posprzątać cały dom?
  spośród odkurzaczy bezprzewodowych ten model podkreśla się najdłuższym czasem pracy w trybie Turbo*.
  Dzięki baterii litowo-jonowej najnowszej generacji wyczyścisz ponad 125 m² na jednym naładowaniu. Akumulator litowo-jonowy wystarcza choćby na 70 minut pracy.
  przeróżne potrzeby wymagają różnorodnych rozwiązań.
  Nasze trwałe akumulatory litowo-jonowe 25,2 V gwarantują do 70 minut czyszczenia w trybie Eco, 35 minut w trybie normalnym i 28 minut w trybie Turbo, zanim potrzebne będzie ponowne naładowanie urządzenia. Zbiera do 99,7% kurzu i brudu z każdym ruchem
  Kiedy sprzątasz, zawsze chcesz posiadać pewność, iż wszystko, co znajduje się na podłodze, zostanie usunięte przez urządzenie za jednym zamachem bez konieczności wielokrotnego przecierania tej samej powierzchni.
  specyficzna nasadka zasysająca 360 zbiera do 99,7% kurzu i brudu, nie pozostawiając nic na podłodze!
  Dzięki zastrzeżonej technice zasysania 360 zbiera więcej kurzu i brudu ze wszelkich czterech stron nasadki, dzięki temu każdy Twój ruch jest wydajny! Bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro Max 8000.
  komfortowe rozwiązanie na co dzień
  dzisiaj wystarczy Ci tylko jedno urządzenie, żeby odkurzyć twarde i miękkie podłogi, meble, a choćby sprzątnąć tapicerkę w samochodzie. Cyfrowy wyświetlacz. Widoczny poziom naładowania baterii.
  Urządzenie posiada czytelny wskaźnik baterii, sygnalizujący o bieżącym poziomie jej naładowania. Cyfrowy silnik PowerCyclone 10 - pokaźna moc ssąca technika PowerCyclone 10 daje bezusterkową moc ssącą.
  Usunięcie wszystkich zanieczyszczeń to dzisiaj żaden problem. Odkurzacz ręczny ze szczelinówką Odkurzacz ręczny jest lekki i bezproblemowo przeniesiesz go w miejsca, które musisz posprzątać.
  Zakurzone meble czy brudna tapicerka w samochodzie to już przeszłość. Zintegrowane akcesoria
  W zestawie z odkurzaczem jest zintegrowana szczotka i szczelinówka.
  Pomogą Ci usunąć brud z miejsc trudno dostępnych: usuną pajęczyny pod sufitem i kurz z rogów sofy. Mini elektro­szczotka Mini elektroszczotka, wyposażona w silniczek elektryczny, efektywnie wyeliminuje włosy czy sierść z miękkich powierzchni, takich jak fotele czy materace. Car kit. Specjalny pakiet samochodowy
  Specjalny pakiet samochodowy (elastyczny wąż, długa szczelinówka, miękka szczotka) umożliwia efektywne dotarcie do najdalszych zakamarków we wnętrzu samochodu, co pokaźnie upraszcza jego produktywne sprzątanie. poręczny pojemnik na kurz. Szybko i higienicznie
  Naciśnij przycisk zwalniający, wyciągnij pojemnik na kurz, zdejmij z niego pokrywkę i wysyp zabrudzenia do kosza na śmieci.
  Pojemnik możesz przemyć pod bieżącą wodą, a gdy wyschnie, włóż go z powrotem do urządzenia. Nasadka z podświetleniem LED.
  Widzisz choćby ukryty kurz. Z łatwością i pokaźniejszą produktywnością odkurzysz swoje mieszkanie.
  Jest to możliwe za sprawą nasadki oświetlającej podłogę.
  za każdym razem dostrzeżesz i uprzątniesz choćby najmniejszy brud. Specyfikacja techniczna: Kolor: Czarny/niebieski Okres gwarancji: 24 miesiące rozmiary (WxGxS) [cm]: 117 x 26 x22 cm Waga [kg]: 2,7 kg załączone wyposażenie: Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Akcesorium 2 w 1: szczotka/szczelinówka
  Dodatkowy filtr
  Wąż typ
  Bezprzewodowy Poziom hałasu [dB]: 84 dB objętość zbiornika [l]: 0,6 l Czas pracy w trybie ECO [min]: 70 min Napięcie [V]: 25,2 V typ baterii: Li-Ion Czas ładowania [h]: 5 h wariant: Ręczny Sprzątanie bezprzewodowe Czas pracy w trybie TURBO [min]: 28 min Kod producenta: XC8049/01 Stan towaru: nowy

Philips FC 9197

Philips FC 9197 Najniższa Cena Online

Philips FC 9197 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9197
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Philips FC9197/91
  Mniejsze zużycie energii
  Dzięki potężnemu, sprawnemu energetycznie silnikowi
  i technologii AirflowMax odkurzacz Philips PerformerPro
  utrzymuje wysoki poziom przepływu powietrza, gwarantując dużą moc ssania.
  w rezultacie odkurzacz zagwarantuje doskonałe efekty sprzątania nawet w miarę napełniania worka.

  Odkurzacz z filtrem HEPA 13 otrzymał znak jakości
  Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF)
  jako przychylny chorym na alergię.
  Filtr HEPA 13 oczyszcza powietrze wylotowe z 99,95% alergenów z sierści psów i kotów,
  a także z roztoczy i pyłków, wytwarzając w domu atmosferę przyjazną alergikom.

  Uszczelnienie HEPA AirSeal i filtr HEPA13 zatrzymują 99,95% kurzu
  Filtr HEPA13 i uszczelnienie AirSeal namierza choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu
  znajdujące się w wydmuchiwanym powietrzu, co zapewnia ochronę przed kurzem i czyste powietrze, które jest wolne od alergenów.
  Wydmuchiwane powietrze jest choćby czystsze aniżeli powietrze w pokoju.

  Klasa wydajności energetycznej A
  Ten odkurzacz pozostał stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej sprawności przy zachowaniu klasy produktywności energetycznej A

  rewolucyjna technologia AirflowMax zagwarantuje maksymalną moc ssania
  technika AirflowMax maksymalizuje przepływ powietrza, co sprawia, że worek równomiernie się rozwija.
  dzięki temu w miarę napełniania worka moc ssania utrzymuje się na wysokim poziomie.
  produktywny energetycznie silnik o dużej mocy

  Nowa nasadka TriActiveMax 3 w 1 maksymalizuje efektywność zbierania kurzu
  Nasadka TriActiveMax 3 w 1 zapewnia perfekcyjne przyleganie do podłogi,
  aby zmaksymalizować sprawność zbierania kurzu.

  1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan
  w celu dokładnego usunięcia kurzu. 2) Wysysa wielkie cząsteczki przez spory otwór z przodu.
  3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą dwóch szczotek bocznych.

  Daleki zasięg zezwala na wygodne sprzątanie
  Zasięg 11 m pozwala na czyszczenie obszerniejszych powierzchni bez konieczności przełączania wtyczki.

  Łączenie SmartLock pozwaladostosować odkurzacz do danego zadania
  niepowtarzalne połączenie Philips SmartLock na nasadkach i rurze teleskopowej proste łączenie
  i rozłączanie tych części podczas czyszczenia. Połączenie SmartLock
  pozwala na intuicyjne dostosowywanie długości rury teleskopowej do preferowanej wysokości.

  Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o obszerności 5 l pozwala na trafne wykorzystanie worka na kurz,
  dzięki czemu można sprzątać dłużej.

  Worki s-bag Ultra Long Performance najkorzystniejsze rezultaty
  nad wyraz obfity, 5-litrowy worek s-bag Ultra Long Performance zagwarantuje najlepsze efekty odkurzania
  przez jeszcze dłuższy czas. Wykonany z najwyższej jakości wielowarstwowego,
  niezatykającego się materiału worek s-bag Ultra Long Performance gwarantuje znakomitą moc ssania i filtrację.
  dodatkowo można wykorzystywać go o 80% dłużej charakterystyczny worek na kurz.

  niezwykle długi uchwyt z przełącznikiem powietrza zapewnia obszerniejszy zasięg

  funkcjonalny uchwyt jest komfortowy w używaniu. Jego unikatowa długość powoduje,
  iż można sięgać dalej i z łatwością czyścić trudno dostępne miejsca.
  Przełącznik powietrza zezwala na dostosowywanie mocy ssania bez konieczności schylania.

  Obrotowe złącze węża 360Flex obraca się o 360 stopni, dzięki czemu zezwala na swobodne manewrowanie wężem odkurzacza w całym domu.

  typowa nasadka Nasadka TriActiveMax
  Akcesoria Szczelinówka Szczotka i śladowa nasadka 2 w 1
  Moc wejściowa (IEC) 650 W Długość przewodu 8 m
  Roczne zużycie energii 27,8 kWh
  Klasa skuteczności odkurzania dywanów C
  Klasa produktywności odkurzania podłóg twardych B
  Klasa reemisji kurzu A
  Poziom głośności 78 dB
  Moc wejściowa (IEC) 650 W
  Nadmuch (maks.) 30,2 l/s
  Podciśnienie (maks.) 16,3 kPa

  Waga artykułu 5 kg
  rozmiary produktu (D x S x W) 500 x 310 x 300 mm

  typ worka na kurz s-bag Ultra Long Performance
  Filtr wydmuchiwanego powietrza Filtr Ultra Clean Air HEPA 13
  Filtr silnika Potrójna powłoka

  Łączenie rury SmartLock
  Uchwyt do przenoszenia U góry i z przodu
  System ułatwiający przechowywanie W pionie i w poziomie
  wariant kółek Gumowe
  Regulacja mocy Elektroniczna, na urządzeniu
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6722

Philips FC 6722 Najniższa Cena Online

Philips FC 6722 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6722
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro FC6722/01

  szybkość i staranne odkurzanie, choćby trudno przystępnych miejsc

  Bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro zezwala na prędkie i dokładne odkurzanie.
  Jest wyekwipowany w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na precyzyjne zbieranie skażeń, choćby w trudno dostępnych miejscach - przy ścianach, meblach i w narożnikach.

  szybkie i dokładne odkurzanie

  • Nasadka zasysająca 180° umożliwia sprawne i staranne zbieranie kurzu
  • Dwa ustawienia szybkości dobrane do najróżniejszych typów podłogi i zanieczyszczeń

  nieprzerwane, efektywne sprzątanie

  • Akumulatory litowo-jonowe 18 V umożliwiają sprzątanie przez 30 minut
  • Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka
  • prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami
  • funkcjonalna kompozycja pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżniania

  spora szybkość zapewniająca rewelacyjne efekty odkurzania

  • Silnik PowerBlade opracowany z myślą o pokaźnej prędkości
  • technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużej
  • Zmywalny filtr zapewnia dużą szybkość na dłużej

  Nasadka zasysająca 180°
  Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o skutecznym i skrupulatnym zbieraniu kurzu i brudu ze wszystkich typów podłóg, choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Zintegrowane akcesoria

  Akcesoria są istotnie proste w użyciu - wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym. Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek.

  Silnik PowerBlade
  Silnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą szybkość, skuteczną pracę i dokładne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki.

  Dwa poziomy prędkości
  Dwa ustawienia prędkości dobrane do najróżniejszych typów podłogi i zanieczyszczeń.

  szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków
  Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i prosto nim manewrować. Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  technologia PowerCyclone 7
  technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Jedno ładowanie wystarcza na 30 minut

  Dzięki sprawnym akumulatorom litowojonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 30 minut pracy w trybie normalnym i 15 minut w trybie Turbo.

  Higieniczne opróżnianie
  Odkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można prosto wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Zmywalny filtr
  System filtracji sprawia, iż do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym zapewniając dużą prędkość powietrza i wysoką wydajność poprzez dłuższy czas.


Philips FC 6408

Philips FC 6408 Najniższa Cena Online

Philips FC 6408 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6408
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:5 godzin;Długość przewodu:0 m;Dominujący kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:bateria litowo-jonowa, higieniczne opróżnienie pojemnika, nietrudne opróżnianie pojemnika, możliwość odkurzania na mokro, możliwość odkurzania na sucho, mycie podłóg, technologia PowerCyclone;Gwarancja:24 miesiące;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika;Kolor:srebrno-czarny;Maksymalny czas pracy:60 minut;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Odkurzacz ręczny:tak;pojemność pojemnika:0,6 litra;Poziom hałasu:83 dB;Pozostałe:2 x nakładka z mikrofibry, zasilacz;typ filtra:antyalergiczny;Waga:4,7 kg;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:2 x nakładka z mikrofibry, zasilacz, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim;Zasięg pracy:0 m;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa Philips PowerCycloneInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Philips. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Philips.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Philips do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Philips do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Philips do 1000 zł,
 • odkurzacze Philips do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Philips do 1000 zł, odkurzacz Philips do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Philips do 1000 zł, ranking odkurzaczy Philips do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *