Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Philips do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Philips do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Philips do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Philips.

[TOP10] Odkurzacze Philips do 1000 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Philips do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6722/01 SpeedPro 18V szybkość i staranne odkurzanie, choćby trudno przystępnych miejsc Bezprzewodowy odkurzacz Philips 5000 zezwala na prędkie i dokładne odkurzanie. Jest wyekwipowany w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na precyzyjne zbieranie skażeń, choćby w trudno dostępnych miejscach — przy ścianach, meblach i w narożnikach.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty cechy konstrukcyjne: 2 w 1 Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 Silnik PowerBlade technologia PowerCyclone 7 Zmywalny filtr objętość pojemnika na kurz: 0,4l Stacja dokująca montowana wyłapuje do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o skrupulatnym i efektywnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od typu podłogi, choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości dostosowane do różnych typów podłogi i zanieczyszczeń Dwa ustawienia szybkości dobrane do najróżniejszych typów podłogi i zanieczyszczeń. Akumulatory litowo-jonowe 18 V pozwalają na sprzątanie poprzez 30 minut Dzięki sprawnym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 30 minut pracy w trybie normalnym i 15 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są szczególnie proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o pokaźnej szybkości Silnik PowerBlade został opracowany, aby zapewniać dużą prędkość, wydajną pracę i skrupulatne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zapewnia wysoką skuteczność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, gwarantując silny przepływ powietrza i długookresowe działanie.

  SPECYFIKACJA technologicznA Projekt cechy konstrukcyjne: 2 w 1 Kolor: Głęboka czerń efektywność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 praktyczność Uchwyt: Góra strony rodzaj kółek: Gumowe Nasadki i akcesoria standardowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w zestawie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Masa i wymiary Waga produktu: 2,43 kg Filtry objętość pojemnika na kurz: 0,4 l Filtr silnika: Zmywalny filtr*


FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS

FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS Najniższa Cena Online

FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Philips Aqua5000 FC6718/01 prędkość. 3 w 1: odkurzacz, mop i odkurzacz ręczny Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua 5000 pozwala na prędkie i skrupulatne odkurzanie, choćby trudno dostępnych miejsc.

  Jest wyekwipowany w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na skrupulatne zbieranie kurzu, a także unikatowy system do odkurzania i mycia. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Nasadka zasysająca 180° 18 V, do 40 minut działania 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny objętość pojemnika na kurz: 0,4 l objętość zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 l cechy konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Waga produktu: 2.1 Poziom głośności: 80 dB Czas pracy: 40 min namierza do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym i produktywnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od typu podłogi, nawet w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości dopasowane do różnorodnych typów podłogi i zanieczyszczeń Dwa ustawienia prędkości dobrane do rozmaitych typów podłogi i skażeń. System do odkurzania, mycia i odkurzania ręcznego likwidujący do 99% bakterii wyjątkowy system odkurzania i mycia pozwala usunąć choćby 99% bakterii za jednym razem.

  Kontrolowane uwalnianie wody utrzymuje optymalną wilgotność na wszelkich twardych powierzchniach podczas czyszczenia. Wkładki z mikrofibry można myć ręcznie albo w pralce. Do wielu rodzajów zanieczyszczeń, w tym AquaBoost do trudniejszych zabrudzeń Tryb AquaBoost umożliwia szybsze czyszczenie trudniejszych zabrudzeń.

  Akumulatory litowo-jonowe 18 V pozwalają na sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki efektywnym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są istotnie proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o wielkiej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, aby zapewniać dużą szybkość, produktywną pracę i precyzyjne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką produktywność na dłużej technologia PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  funkcjonalna kompozycja pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest wyposażony w pojemnik na kurz, który można łatwo wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Zmywalny filtr zapewnia wysoką skuteczność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, zapewniając silny przepływ powietrza i długotrwałe działanie.

  SPECYFIKACJA technicznA: jednostajny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Nasadki i akcesoria Akcesoria w komplecie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Wkładka z mikrofibry, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie, Zbiornik na wodę charakterystyczna nasadka: Odkurzanie i mycie Dodatkowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Filtry pojemność pojemnika na kurz: 0,4 Filtr silnika: Zmywalny filtr* funkcjonalność Uchwyt: Góra strony objętość zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 Detergenty, których można wykorzystać: transparentny detergent lub sama woda typ kółek: Gumowe Projekt cechy konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Masa i rozmiary Waga produktu: 2.1 efektywność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18 V Czas ładowania: 5 h Czas pracy: 40 min Czas działania (w trybie turbo): 22 min Nadmuch (maks.): Do 800 Powierzchnia, którą można wyczyścić na 1 zbiorniku: 60 m kwadratowych

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549)

Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549) Najniższa Cena Online

Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:9 m;Dominujący kolor:czerwony;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:automatyczne zwijanie kabla, wskaźnik zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A+;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa produktywności odkurzania dywanów:B;Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych:A;Kolor:czarno-czerwony;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:650 W;Model worka:s-bag;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:microfiltr;objętość worka/pojemnika:4 litry;Poziom hałasu:66 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:21,5 kWh;typ worka:papierowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w wyposażeniu:szczotka do parkietów, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active;wariant filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:klasyczny;wymiary - głębokość:47 cm;wymiary - szerokość:32 cm;rozmiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active, szczotka do parkietów, wąż ssący;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...


Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808)

Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808) Najniższa Cena Online

Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6724/01 SpeedPro prędkość i dokładne odkurzanie choćby trudno dostępnych miejsc. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Nasadka zasysająca 180° 21,6 V, do 40 minut działania 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Gumowe kółka odcień Granatowo-pomarańczowy Czas ładowania 5 godzin Uchwyt do przenoszenia Zmywalny filtr silnika Nasadka zasysająca 180° umożliwia skuteczne i skrupulatne zbieranie kurzu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o produktywnym i starannym zbieraniu kurzu i brudu ze wszystkich typów podłóg, choćby w trudno dostępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości przypasowane do różnych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia szybkości dostosowane do zróżnicowanych typów podłogi i zanieczyszczeń. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V pozwalają na sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki skutecznym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są wyjątkowo proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  poręczna kompozycja pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest zaopatrzony w pojemnik na kurz, który można z łatwością wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o obfitej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, by zapewniać dużą prędkość, wydajną pracę i staranne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką produktywność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zapewnia dużą szybkość na dłużej System filtracji sprawia, iż do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym gwarantując dużą szybkość powietrza i wysoką skuteczność poprzez dłuższy czas.

  informacje technologicznE: Nadmuch (maks.): do 800 l/min rodzaj baterii/akumulatora Li-Ion Napięcie baterii: 21,6 V Czas ładowania: 5 godzin Czas pracy: 40 minut Czas działania (w trybie turbo): 20 minut Poziom głośności: 80 dB Uchwyt do przenoszenia: Góra wariant kółek: Gumowe Stylistyka: 2 w 1 kolor Ciemnogranatowy pojemność pojemnika na kurz: 0,4 L Filtr silnika: Zmywalny filtr charakterystyczna nasadka Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w pakiecie Zasilacz sieciowy, Szczelinówka Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Waga towaru: 2,48 kg Opakowanie > 90% materiału z odzysku


Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips

Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips Najniższa Cena Online

Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o genialnym odkurzaniu z pomocą pokaźnej mocy ssania.
  technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive+ znakomite rezultaty w przypadku każdego typu podłogi.

  Opracowany z myślą o wyśmienitym zbieraniu kurzu*

  Zatrzymuje nieduże drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock

  Klasa sprawności energetycznej A+
  Nasadka TriActive+
  Turboszczotka
  minimalna turboszczotka

  technika PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza
  unikatowa technika Exclusive PowerCyclone 8 prędko przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, aby oddzielić kurz.
  Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i skuteczność, gwarantując wyśmienite efekty odkurzania.

  Nasadka TriActive+ umożliwia sprzątanie na 3 sposoby nieszablonowa nasadka TriActive+ subtelnie podnosi włosie dywanu, aby mógł być on skrupulatnie odkurzony.

  Kanały powietrzne z przodu wsysają pokaźne cząsteczki, a dwie szczotki boczne zbierają kurz wzdłuż mebli oraz ścian.

  Wysoka skuteczność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, iż zbiera 100% kurzu na swojej trasie.

  Filtr antyalergiczny o produktywności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air generuje doskonałe uszczelnienie i wyłapuje 99,9% małych cząsteczek kurzu —
  w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach, a także innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.

  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje detektor, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest kompletnie uszczelniony.

  przystępne opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem

  Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki unikatowemu kształtowi i przygładzonej powierzchni.

  nieduża, obrotowa turboszczotka do nieskomplikowanego usuwania włosów i kłaczków kurzu nieduża turboszczotka usuwa sierść, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych dzianin. Nieprzeciętnie pasuje dla posiadaczy zwierząt.

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — za każdym razem pod ręką

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem nieskomplikowany dostęp

  wydajność energetyczna A+

  Odkurzacz marki Philips pozostał wyprodukowany z myślą o uzyskaniu najwyższej produktywności przy zachowaniu klasy skuteczności energetycznej A+.

  Zasięg działania 10 m

  Klasa efektywności energetycznej A+
  Nadmuch (maks.) 41 l/s
  Moc wejściowa (maks.) 650 W
  Poziom głośności 76 dB
  Klasa produktywności odkurzania dywanów C
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych A

  Filtracja

  objętość pojemnika na kurz 2 L
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika niezwykle trwały, zmywalny filtr

  Schowek na akcesoria Zintegrowany
  Dodatkowa nasadka

  niewielka turboszczotka
  Nasadka CarpetClean
  Nasadka do twardych powierzchni

  charakterystyczna nasadka Nasadka TriActive+
  Akcesoria w komplecie

  Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Nasadka mała

Philips Odkurzacz podłogowy performer active fc8578/09 czarny (8710103762522)

Philips Odkurzacz podłogowy performer active fc8578/09 czarny (8710103762522) Najniższa Cena Online

Philips Odkurzacz podłogowy performer active fc8578/09 czarny (8710103762522) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Odkurzacz podłogowy performer active fc8578/09 czarny (8710103762522)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  technologia AirflowMax
  Nasadka TriActive+
  Nasadka do twardych podłóg
  Animal

  Odkurzacz workowy z technologią AirflowMax
  Nowy odkurzacz Philips Performer Active gwarantuje maksymalną produktywność i higieniczne likwidowanie kurzu.
  technologia AirflowMax powiększa moc ssania na dłużej*, a nasadka TriActive efektywnie usuwa kurz
  niezależnie od rodzaju podłogi.

  Ten odkurzacz pozostał produkowany z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności
  przy zachowaniu klasy skuteczności energetycznej A.

  rewolucyjna technika AirflowMax gwarantuje dużą moc ssania

  nieszablonowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*,
  co pozwala na zastosowanie worka do samego końca.
  technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych składników:
  1) wyjątkowy żebrowany profil we wnętrzu komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i umożliwia zastosowanie całej powierzchni worka.
  2) pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz umożliwia pełne i równomierne rozłożenie worka.
  3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera nieduże i obszerne cząsteczki kurzu
  Nasadka TriActive+ pozwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby:
  1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu precyzyjnego usunięcia kurzu.
  2) Wysysa znaczne cząsteczki przez znaczny otwór z przodu.
  3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  Klasa A sprawności odkurzania twardych podłóg
  Ten towar osiąga najwyższą klasę skuteczności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  Zintegrowana szczotka dla maksymalnej wygody
  Odkurzacz jest wyekwipowany w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych składników w trakcie sprzątania.
  Miękka szczotka do odkurzania jest komfortowo zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest za każdym razem pod ręką.

  Łączenia ActiveLock zezwalają na łatwe przypasowanie do każdego zadania
  Łączenia ActiveLock zezwalają na łatwy montaż i demontaż najróżniejszych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania

  Miękki zderzak umożliwiający nietrudne przesuwanie wzdłuż mebli i ścian
  Miękki zderzak broni meble i uniemożliwia uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzeniaw mebel albo ścianę.
  zapobiega także utknięcie urządzenia na krawędziach, upraszczając w ten sposób szybsze poruszanie.

  Filtr antyalergiczny lokalizuje ponad 99,9% minimalnych cząsteczek kurzu
  wytwarzany z myślą o zaspokajaniu oryginalnych potrzeb alergików, a także innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłużej
  Ten nowy plastikowy worek producenta Philips pozostał opracowany w celu zapewnienia długofalowej produktywności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu produktywności oraz maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  Dłuższe sprzątanie bez opróżniania dzięki pojemności 4 l
  Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o objętości 4 l zezwala na stosowne wykorzystanie worka na kurz,
  dzięki temu można sprzątać dłużej.

  produkt przetestowany przez ECARF pod kątem jakości przychylnej alergikom
  Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF)
  jako przychylny osobom cierpiącym na alergie.
  Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów,
  a także z roztoczy i pyłków, wytwarzając w domu atmosferę przyjazną alergikom.

  Charakterystyka
  Zasięg działania 9 m
  Klasa wydajności odkurzania dywanów D
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa skuteczności energetycznej A

  Nadmuch (maks.) 32,17 l/s
  Moc wejściowa (IEC) 650 W
  Poziom głośności 79 dB
  Podciśnienie (maks.) 17,5 kPa

  Filtracja
  wariant worka na kurz s-bag Classic Long Performance
  objętość pojemnika na kurz 4 l
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika Mikrofiltr

  atrybuty użytkowe
  Zasięg działania 9 m
  Uchwyt do przenoszenia Przód
  Długość przewodu 6 m
  rodzaj rury Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
  typ kółek Gumowe
  Łączenie rury ActiveLock
  Regulacja mocy Pokrętło

  odcień czarny

  Nasadki i akcesoria
  Akcesoria w zestawie

  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka

  Dodatkowa nasadka Nasadka do twardych powierzchni

  charakterystyczna nasadka
  Nasadka TriActive+

  wymiary artykułu (D x S x W) 447 x 304 x 234 mm
  Waga towaru 5,2 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Philips do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01

Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Philips linia Aqua 3000 XC3131/01 eliminuje więcej kurzu przy mniejszym zużyciu baterii Z bezprzewodowym odkurzaczem Aqua 3000 firmy Philips wystarczy jedno sprzątanie,starannie wyczyścić podłogi. Nasadka z diodami LED pozwala uwidocznić ukryty kurz i brud, który następnie jest skutecznie usuwany dzięki technice PowerCyclone 8. Dołączany moduł Aqua zezwala na jednoczesne odkurzenie i umycie podłóg. Aż 60 minut pracy na jednym ładowaniu¹ ułatwia sprzątanie domu. NAJWAŻNIEJSZE cechy Odkurza i myje jednocześnie Nasadka z podświetleniem LED technika PowerCyclone 8 Wymienny akumulator litowo-jonowy 3-stopniowa filtracja Czas pracy: do 60 minut Czas pracy (Turbo): do 15 min. PowerCyclone 8 eliminuje więcej kurzu przy mniejszym zużyciu baterii Nasza technika PowerCyclone 8 to wspaniałe połączenie sprawności zużycia baterii i produktywności sprzątania. Została zaprojektowana po to, aby zbierać maksymalną ilość kurzu (aż do 99%) i działać nieustannie przez 60 minut pracy w trybie normalnym1 i 15 minut pracy z najwyższą mocą². Nasadka z podświetleniem LED uwidacznia ukryty kurz i ułatwia sprzątanie Dzięki nasadce z podświetleniem LED żaden ruch nie pójdzie na marne. Diody LED ustawione pod odpowiednim kątem pozwalają zobaczyć drobinki kurzu niewidoczne gołym okiem, dzięki czemu wiesz, które miejsca wymagają sprzątania. Długi czas pracy na pełnym naładowaniu — do 60 minut¹ Sprzątanie całego domu za jednym razem dzięki wydajnemu akumulatorowi 25.2 V, zapewniającemu aż do 60 min pracy w trybie normalnym¹ albo 15 min w trybie turbo². Staranna nasadka LED zezwala na czyszczenie przestrzeni w odległości nawet 1 mm przy ścianie Usuwaj kurz i brud z trudno przystępnych miejsc przy użyciu naszej precyzyjnej nasadki z podświetleniem LED. Przemyślana kompozycja pozwala pozbywać się kłopotliwych do sprzątnięcia drobinek kurzu przy ścianach i listwach. 3-stopniowy system filtracji produktywnie wyłapuje kurz Aż 99,9% niepokaźnego kurzu i brudu nie wydostanie się na zewnątrz dzięki trzem sprawnym etapom filtracji. Po usunięciu nieczystości z podłogi pozostaną one zamknięte w środku odkurzacza. Silnik cyfrowy zapewnia odporność Nasz silnik cyfrowy gwarantuje wytrzymałość i odpowiednią moc odkurzacza bezprzewodowego. Wymienny akumulator 25.2 V zezwala na dłuższe sprzątanie Chcesz sprzątnąć pokaźniejszą powierzchnię bez konieczności ładowania akumulatora? Akumulator można wyjąć i wymienić na już naładowany, dzięki temu wystarczy krótka chwila, żeby kontynuować sprzątanie3. Odłączany odkurzacz ręczny może być za każdym razem pod ręką Odkurzacz bezprzewodowy linii 3000 marki Philips może być używany jako odkurzacz ręczny, co upraszcza sprzątanie zróżnicowanych rodzajów powierzchni (np. Blatu stołu, kanap czy samochodu), ¹ W trybie Eco, dla odkurzacza ręcznego. ² W trybie Turbo, tylko jako urządzenie ręczne. ³ Drugi akumulator sprzedawany oddzielnie (XV1633). SPECYFIKACJA technicznA Nasadki i akcesoria typowa nasadka: Nasadka z podświetleniem LED Akcesoria w komplecie: Moduł Aqua Projekt Kolor: Bladoniebieski Waga i rozmiary rozmiary opakowania (szer. × wys. × dł.): 37,9 × 73,2 × 13,4 cm Masa w trybie ręcznym: Około 1,5 kg skuteczność wariant baterii/akumulatora: Wymienny akumulator litowo-jonowy Czas ładowania: 5 godzin Poziom głośności: <80 dB Napięcie baterii: 25,2 V Czas pracy: Do 60 minut Czas pracy (Turbo): Do 15 min Filtracja System filtracji: 3-stopniowa filtracja

Philips Odkurzacz bezprzewodowy Aqua 3000 XC3131/01, XC3131/01

Philips Odkurzacz bezprzewodowy Aqua 3000 XC3131/01, XC3131/01 Najniższa Cena Online

Philips Odkurzacz bezprzewodowy Aqua 3000 XC3131/01, XC3131/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Odkurzacz bezprzewodowy Aqua 3000 XC3131/01, XC3131/01
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czas pracy z napędzaną dyszą (obfita prędkość): 15 min
  Czas pracy z napędzaną dyszą (średnia prędkość): 60 min
  Czas ładowania: 5 godz
  EAN: 8720389029844
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Głębokość opakowania: 134 mm
  liczba etapów filtracji powietrza: 3
  Kod Producenta: XC3131/01
  kolor produktu: Niebieski, Czarny
  ilość zawartych wkładek z mikrofibry: 1 szt.
  Metoda oddzielania skażeń: Cykloniczna/przefiltrowana
  Mycie na mokro: Tak
  Napięcie baterii: 25,2 V
  trafne dla wszelkich rodzajów powierzchni: Tak
  Przycisk turbo: Tak
  rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
  wariant czyszczenia: Suche
  typ pojemnika na kurz: Bez worka
  Szczotki próżniowe w komplecie: Turboszczotka, Mini pędzel
  Szerokość opakowania: 379 mm
  typ towaru: Pionowy odkurzacz
  Waga wraz z opakowaniem: 1,5 kg
  wbudowane oświetlenie LED: Tak
  Wyjmowana bateria: Tak
  Wysokość opakowania: 732 mm
  Zasilacz sieciowy: Tak
  Zdejmowany okrzurzacz ręczny: Tak
  Źródło zasilania: Bateria
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Zelmer. Ranking TOP10 modeli

vacuum cleaner xd3110 09 bagged dry cleaning power 900 w dust capacity 3 l 79 db blue marki Philips

vacuum cleaner xd3110 09 bagged dry cleaning power 900 w dust capacity 3 l 79 db blue marki Philips Najniższa Cena Online

vacuum cleaner xd3110 09 bagged dry cleaning power 900 w dust capacity 3 l 79 db blue marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: vacuum cleaner xd3110 09 bagged dry cleaning power 900 w dust capacity 3 l 79 db blue marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips XD 3110/09 900W 3lPrzechwytuje i zatrzymuje ponad 99,9%* kurzu i alergenówNowy odkurzacz Philips Performer Compact łączy w sobie niewiele znaczące wymiary i solidną skuteczność. Dzięki technologii AirflowMax i nasadce TriActive wykorzystującej 3 funkcje czyszczenia równocześnie możesz dokładnie odkurzyć cały dom.

  NAJWAŻNIEJSZE typ: Odkurzacz workowyPojemność worka na kurz: 3lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyZasięg pracy: 9mRura metalowa teleskopowaMoc: 900WPodciśnienie: 20 kPaPoziom głośności: 79 dBa rewolucyjna technologia AirflowMax zapewnia dużą moc ssania nieszablonowa budowa komory na kurz maksymalizuje pojemność i przepływ powietrza dzięki workom na kurz nieulegającym zatykaniu.

  zapewnia dużą moc ssania aż do zapełnienia worka. Silnik o mocy 900 W generujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W formuje dużą moc ssania, co zapewnia skrupulatne sprzątanie. Wyłapywanie 99,9% kurzu* zagwarantuje wysoką skuteczność odkurzania Nasadka TriActive i znaczna moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% znikomego kurzu*.

  niepokaźna i lekka konstrukcja upraszcza przenoszenie Dzięki nieznacznej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nietrudne. Zasięg działania 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki umożliwia dłuższe użytkowanie bez konieczności odłączania.

  System przefiltrowujący Allergy H13 lokalizuje >99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu System filtrujący Allergy H13 lokalizuje >99,9% znikomych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest wspaniałym rozwiązaniem dla alergików.

  Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13**. Szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do zastosowania Szczotka do kurzu jest zastosowana w uchwyt, dzięki czemu jest zawsze gotowa do wykorzystania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  Nasadka TriActive pozwala na skrupulatne sprzątanie na 3 sposoby Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia równocześnie. Specjalnie zaprojektowana stopa likwiduje kurz z głębi dywanów, a obfity otwór z przodu zasysa wielkie kawałki.

  Kanały powietrzne po obu stronach nasadki wyłapują kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli. SPECYFIKACJA technologicznAMasa i wymiaryWaga artykułu: 4,6 kgWymiary produktu (D x S x W): 400 x 282 x 251 mmNasadki i akcesoriaSzczelinówkaZintegrowana szczotkaStandardowa nasadka: Nasadka TriActiveFiltryTyp worka na kurz: Trwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyUżytecznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: ActiveLockUchwyt: PrzódTyp lampy: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: Gumowe ProjektKolor: CiemnogranatowyZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie: > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 899 WPoziom głośności: 79 dBPodciśnienie (maks.): 20 kPaMoc wejściowa (maks.): 900 W


Philips FC9555/09 (8710103860570)

Philips FC9555/09 (8710103860570) Najniższa Cena Online

Philips FC9555/09 (8710103860570) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC9555/09 (8710103860570)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips 5000 Series FC9555/09 1,5 L Filtr Allergy H13 O 50% większa moc ssania Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 5000 zapewnia maksymalną wydajność odkurzania przy minimalnym wysiłku dzięki technice PowerCyclone 7 i nasadce TriActive+ z 3 funkcjami czyszczenia w jednym urządzeniu.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry technika PowerCyclone 7 Filtr Allergy H13 Regulacja mocy ssania Kolor: Opalowa zieleń typowa nasadka: Nasadka TriActive+ Moc: 900 W objętość pojemnika na kurz: 1,5 l Zasięg działania: 9 m rozmiary artykułu (dł.

  × szer. × wys.): 412 x 280 x 280 mm Waga artykułu: 4,5 kg Silnik o mocy 900 W budujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W i prędkości obrotowej ponad 50000 obr./min zapewnia dużą moc ssania, co pozwala na dokładne czyszczenie zawsze.

  Zarejestruj się na stronie Philips.com w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu,otrzymać bezpłatną 5-letnią gwarancję na silnik. Wyłapywanie 99,9% kurzu** zagwarantuje wysoką wydajność odkurzania Nasadka TriActive+ i obfita moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% kurzu**.

  technika PowerCyclone 7 dłużej utrzymuje dużą moc ssania technologia PowerCyclone 7 cechuje się aerodynamiczną konstrukcją, która minimalizuje opór powietrza i zapewnia stałą, dużą moc ssania.

  Przyśpieszony przepływ powietrza w komorze cylindrycznej i unikatowe łopatki wylotowe sprawnie oddzielają kurz od powietrza. Nasadka TriActive+gwarantuje wysoką skuteczność odkurzania na wszelkich rodzajach podłóg Nasadka TriActive+ wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia równocześnie.

  Z przodu znajduje się obszerniejszy otwór, który służy do wyłapywaninia obszerniejszych skażeń, a specjalnie zaprojektowana nasadka eliminuje kurz z głębi dywanów. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli.

  Funkcja regulacji mocy ssania Funkcja regulacji mocy nieskomplikowane przypasowanie siły ssania do najróżniejszych zadań związanych ze sprzątaniem, od twardych podłóg po miękkie meble. Niewiele znaczące , a także uchwyt z przodu i u góry usprawniają przenoszenie Kompaktowa i lekka konstrukcja upraszcza przechowywanie i przenoszenie odkurzacza.

  konstrukcja jest zaopatrzona w uchwyty u góry i z przodu, co upraszcza przenoszenie. Pojemnik na kurz umożliwia higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki przystępny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do zastosowania Szczotka do kurzu jest zaimplementowana w uchwyt, dzięki czemu jest zawsze gotowa do wykorzystania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce. System przefiltrowujący Allergy H13 namierza >99,9% niedużych cząsteczek kurzu System odfiltrowujący Allergy H13 wyłapuje >99,9% drobnych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest nadzwyczajnym rozwiązaniem dla alergików.

  Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13***. Miękki zderzak i gumowe koła gwarantują ochronę mebli Miękki zderzak i gumowe koła gwarantują ochronę meblom i podłodze, a jednocześnie upraszczają poruszanie się po domu.

  Miniturboszczotka do przystępnego usuwania włosów (sierści), okruszków i kurzu Miniturboszczotka obraca się,likwidować włosy, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych tkanin. Świetna dla właścicieli zwierząt domowych.

  SPECYFIKACJA technicznA Nasadki i akcesoria standardowa nasadka: Nasadka TriActive+ Akcesoria w komplecie: Szczelinówka, Zintegrowana szczotkA Schowek na akcesoria: Na zacisku na rurze Dodatkowa nasadka: Miniturboszczotka, Nasadka do twardych podłóg Akcesoria pakiet do zamiany filtra: FC8010/02 Projekt Kolor: Opalowa zieleń Waga i rozmiary wymiary produktu (dł.

  × szer. × wys.): 412 x 280 x 280 mm Waga towaru: 4,5 kg sprawność Moc wejściowa (IEC): 899 W Poziom głośności; 71-77 dB Moc wejściowa (maks.): 900 W Filtracja objętość pojemnika na kurz: 1,5 L Filtr wylotowy: Filtr Allergy H13 Filtr silnika: Zmywalny filtr Poziom filtracji: Poziom HEPA 13*** parametry użytkowe Zasięg działania: 9 m Łączenie rury: ActiveLock Uchwyt do przenoszenia: U góry i z przodu rodzaj rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa Regulacja mocy: Elektroniczna, na urządzeniu typ kółek: Gumowe zrównoważony rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Philips. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Philips.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Philips do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Philips do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Philips do 1000 zł,
 • odkurzacze Philips do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Philips do 1000 zł, odkurzacz Philips do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Philips do 1000 zł, ranking odkurzaczy Philips do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *