Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Electrolux do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Electrolux do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Electrolux do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Electrolux.

[TOP10] Odkurzacze Electrolux do 1500 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Electrolux do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Electrolux PQ92-ALGS

Electrolux PQ92-ALGS Najniższa Cena Online

Electrolux PQ92-ALGS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux PQ92-ALGS
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:15 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Funkcja mycia:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy (turbo, pośredni, nieduży), podświetlenie LED, podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 poziomów, proste opróżnianie pojemnika, proste wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca konstrukcja;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-metaliczny;Lampa UV:tak;ilość baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:55 minut;Moc wejściowa:0 W;Model filtra (relacje):ESKQ9;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:cyklonowy;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:75 dB;Regulacja mocy ssania:tak;linia:Pure Q9;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:zmywalny;Waga:3,69 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, ładowarka, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:delikatna ssawka z pluszem, elektroszczotka, ssawka Electrolux Bed Pro z promieniami UV, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;wyświetlacz:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:ssawka Electrolux Bed Pro™ z promieniami UV, technika cyklonowa, technologia czyszczenia szczotki Electrolux BrushRollClean...


Electrolux PD82-ANIMA

Electrolux PD82-ANIMA Najniższa Cena Online

Electrolux PD82-ANIMA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux PD82-ANIMA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  niezwykle cichy57 dB(A)samoczynna regulacja mocyDuża mocDoskonała filtracja Bogaty pakiet akcesoriówOdkurzacz Pure D8.2 SILENCEPD82-ANIMA zaimplementowana w odkurzaczach Pure D8.2 SILENCE technika powoduje, że to nasz najcichszy a zarazem wysoce sprawny odkurzacz konwencjonalny.

  Z odkurzaczem Pure D8.2 SILENCE odkurzanie stanie się szczególnie ciche i przyjemne. A dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości zmywalny filtr, który produktywnie pochłania kurz, roztocza, pyłki i alergeny, powietrze w Twoim domu jest czystsze i zdrowsze.POZNAJ Pure D8.2 SILENCE Nasz najcichszy odkurzacz nowoczesny system PureSound w odkurzaczu i szczotce powoduje, iż PURE D8.2 SILENCE to nasz najcichszy odkurzacz do podłóg twardych i dywanów.

  Jest tak cichy, że możesz odkurzać bez obaw, choćby gdy Twoje dziecko śpi. Zaimplementowana technika zmienia uciążliwy hałas w kojący dźwięk. *pomiar 57 dB(A) na dywanie zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 666/2013 8 lipca 2013 & IEC 60704-2-1.

  Stan na listopad 2019 r. Samoczynna regulacja mocy technika SmartMode automatycznie namierza rodzaj podłogi i dopasowuje do niej moc odkurzacza. Dzięki czemu luźno odkurzysz najróżniejsze powierzchnie bez konieczności zmiany ustawień.

  za każdym razem perfekcyjne rezultaty Odkurzacz Pure D8.2 SILENCE posiada zupełnie nową ssawkę OneGo Power Clean do rozmaitych powierzchni, z opcją zmiany ustawień, która rewelacyjnie zbiera wszystkie cząsteczki, niezależnie od typu podłogi.

  swobodne przenoszenie rewelacyjnie wyważony uchwyt daje możliwość wygodnego podnoszenia i przenoszenia odkurzacza. Uchwyt został umieszczony na środku, by ciężar rozkładał się równomiernie. Zwrotne koła i wielki zasięg spore koła XL odkurzacza pokryte są gumą, dzięki temu porusza się on płynnie i nie rysuje podłóg.

  Smukła budowa powoduje, iż odkurzacz jest bardziej zwrotny i łatwo nim manewrować. Dodatkowo 12-metrowy zasięg pracy zagwarantuje komfort odkurzania bez konieczności częstego przełączania. Odkurzacz przyjazny środowisku Z trosce o naszą planetę stworzyliśmy odkurzacz wytworzony w 55% z materiałów pochodzących z recyklingu, bez uszczerbku dla jakości.

  PURE D8.2 SILENCE to naprawdę organiczny towar....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal. Ranking TOP10 modeli

Electrolux PD82-ALRG

Electrolux PD82-ALRG Najniższa Cena Online

Electrolux PD82-ALRG - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux PD82-ALRG
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  nad wyraz cichy57 dB(A) automatyczna regulacja mocy szeroka moc nieprzeciętna filtracja Bogaty pakiet akcesoriów Odkurzacz Pure D8.2 SILENCEPD82-ALRG zaimplementowana w odkurzaczach Pure D8.2 SILENCE technika powoduje, że to nasz najcichszy a zarazem wysoce sprawny odkurzacz konwencjonalny.

  Z odkurzaczem Pure D8.2 SILENCE odkurzanie stanie się bardzo ciche i przyjemne. A dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości zmywalny filtr, który sprawnie pochłania kurz, roztocza, pyłki i alergeny, powietrze w Twoim domu jest czystsze i zdrowsze.

  POZNAJ Pure D8.2 SILENCE Nasz najcichszy odkurzacz progresywny system PureSound w odkurzaczu i szczotce powoduje, iż PURE D8.2 SILENCE to nasz najcichszy odkurzacz do podłóg twardych i dywanów. Jest tak cichy, że możesz odkurzać bez obaw, choćby gdy Twoje dziecko śpi.

  zaimplementowana technologia zmienia uciążliwy hałas w kojący dźwięk. *pomiar 57 dB(A) na dywanie zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 666/2013 8 lipca 2013 & IEC 60704-2-1. Stan na listopad 2019 r.

  automatyczna regulacja mocy technika SmartMode samoczynnie wykrywa wariant podłogi i dostosowuje do niej moc odkurzacza. Dzięki czemu swobodnie odkurzysz zróżnicowane powierzchnie bez konieczności zmiany ustawień.

  Z myślą o alergikach Odkurzacz Pure D8.2 SILENCE ma zmywalny filtr Allergy Plus™, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyłki i alergeny. Aż w 99,95% oczyszcza powietrze wylotowe z odkurzacza, ograniczając ryzyko alergii.

  na dodatek, zaopatrzony jest w antyalergiczny 3,5-litrowy worek s-bag o wysokiej produktywności. Dzięki temu, powietrze w Twoim domu jest bardziej czyste a co z tego wynika zdrowsze. Zawsze nieskazitelne rezultaty Odkurzacz Pure D8.2 SILENCE ma zupełnie nową ssawkę OneGo Power Clean do najróżniejszych powierzchni, z opcją zmiany ustawień, która wyśmienicie zbiera wszystkie cząsteczki, niezależnie od rodzaju podłogi.

  swobodne przenoszenie nadzwyczajnie wyważony uchwyt daje możliwość wygodnego podnoszenia i przenoszenia odkurzacza. Uchwyt został umieszczony na środku, żeby ciężar rozkładał się równomiernie. Zwrotne koła i pokaźny zasięg pokaźne koła XL odkurzacza pokryte są gumą, dzięki czemu porusza się on płynnie i nie rysuje podłóg.

  Smukła kompozycja sprawia, że odkurzacz jest bardziej zwrotny i prosto nim manewrować. W dodatku 12-metrowy zasięg pracy zagwarantuje komfort odkurzania bez konieczności częstego przełączania. Odkurzacz przyjazny środowisku Z trosce o naszą planetę stworzyliśmy odkurzacz wykonany w 55% z materiałów pochodzących z recyklingu, bez uszczerbku dla jakości.

  PURE D8.2 SILENCE to naprawdę ekologiczny artykuł....


Electrolux Pure D82-ALRG SileNCe

Electrolux Pure D82-ALRG SileNCe Najniższa Cena Online

Electrolux Pure D82-ALRG SileNCe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux Pure D82-ALRG SileNCe
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:9 m;Dominujący kolor:biały;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:możliwość odkurzania na sucho, czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;odcień:biało-czarny;Linia odkurzacza:Pure;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:500 W;Model worka:s-bag;Model worka zamienniki (relacje):WEL01, WEL02, WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Allergy Plus, Allergy Plus, filtr zmywalny;pojemność worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:57 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:papierowy, ubraniowy;wariant filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:klasyczny;Waga:7,28 kg;Wariantowanie kolekcja:Pure D8.2;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:44,2 cm;rozmiary - szerokość:30 cm;wymiary - wysokość:23,8 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 3 w 1, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów, szczotka płaska;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:cicha praca Electrolux Silent Air Technology, SmartMode;Zwijacz przewodu:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Electrolux PQ91-ANIM

Electrolux PQ91-ANIM Najniższa Cena Online

Electrolux PQ91-ANIM - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux PQ91-ANIM
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrany sprzęt AGD marki electrolux z kodem MDW71PL99 (od 12.07. Do 25.07.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! Odkurzacz pionowy 2w1 z wyjmowaną jednostką ręczną to specjalista od zabrudzeń domowych.

  Electrolux PQ91-ANIMS jest wyekwipowany w najnowocześniejszą konstrukcję, która zapewnia maksymalną redukcję hałasu, pełną sprawność choćby przy pełnym pojemniku na brud, a także lekką aluminiową ramę Zaletą jest dysza z diodami LED.


Electrolux PD82-ANIM

Electrolux PD82-ANIM Najniższa Cena Online

Electrolux PD82-ANIM - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux PD82-ANIM
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz pd82-anima o wspaniałej produktywności zbierania kurzu z postępową technologią smartmode, puresound, zaopatrzony w skuteczne ssawki: onego power clean, aeropro parketto pro + aeropro mini turbo.

  moc maksymalna 500w, zintegrowane akcesoria. Dzięki udoskonalonemu wężowi oraz cichej i szczególnie skutecznej ssawce odkurzacz pracuje z głośnością zaledwie 57 db.


Electrolux EUOC9-GREE

Electrolux EUOC9-GREE Najniższa Cena Online

Electrolux EUOC9-GREE - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EUOC9-GREE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


Electrolux WQ81-ALRS

Electrolux WQ81-ALRS Najniższa Cena Online

Electrolux WQ81-ALRS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux WQ81-ALRS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:15 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:biały;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:2 tryby pracy (normalny, max), podświetlenie LED, podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 stopni, łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość zawieszenia na ścianie, samostojąca budowa, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Lampa UV:tak;liczba baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:55 minut;Moc wejściowa:29 W;Model:Electrolux Well Q8;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:5-stopniowy, cyklonowy, filtr zmywalny;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:tak;linia:Well Q8;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:eco, max;rodzaj filtra:zmywalny;Waga:4,8 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:25,2 cm;wymiary - szerokość:14 cm;wymiary - wysokość:110,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, ładowarka podłogowa, zasilacz;Szczotki, ssawki:delikatna ssawka z pluszem, elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka Electrolux Bed Pro z promieniami UV, ssawka szczelinowa ze szczotką, szczotka do tapicerki;wyświetlacz:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:ssawka Electrolux Bed Pro™ z promieniami UV, technika cyklonowa, technika czyszczenia szczotki Electrolux BrushRollClean...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch. Ranking TOP10 modeli

Electrolux Pure Q9 PQ91-40GG

Electrolux Pure Q9 PQ91-40GG Najniższa Cena Online

Electrolux Pure Q9 PQ91-40GG - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux Pure Q9 PQ91-40GG
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:14 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Funkcja mycia:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy (turbo, pośredni, niewielki), podświetlenie LED, podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 poziomów, nietrudne opróżnianie pojemnika, proste wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca kompozycja;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:51 minuty;Moc wejściowa:0 W;Model:Electrolux Pure Q9;Model filtra (relacje):ESKQ9;Napięcie akumulatora:21,6 V;Nazwa filtra:cyklonowy;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:75 dB;Regulacja mocy ssania:tak;kolekcja:Pure Q9;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:zmywalny;Waga:3,14 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;rozmiary - głębokość:25,6 cm;wymiary - szerokość:13,1 cm;wymiary - wysokość:110,1 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, ładowarka, ładowarka podłogowa, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa, ssawka szczelinowa ze szczotką;wyświetlacz:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa, technologia czyszczenia szczotki Electrolux BrushRollClean...


Electrolux PQ91-ANIMA

Electrolux PQ91-ANIMA Najniższa Cena Online

Electrolux PQ91-ANIMA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux PQ91-ANIMA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:15 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Funkcja mycia:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy (turbo, pośredni, śladowy), podświetlenie LED, podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 poziomów, proste opróżnianie pojemnika, przystępne wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca budowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-metaliczny;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:55 minut;Moc wejściowa:0 W;Model filtra (relacje):ESKQ9;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:cyklonowy;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:75 dB;Regulacja mocy ssania:tak;linia:Pure Q9;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:zmywalny;Waga:3,69 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;wymiary - głębokość:25,6 cm;wymiary - szerokość:13,2 cm;wymiary - wysokość:110,1 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, ładowarka, ładowarka podłogowa, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, ssawka szczelinowa ze szczotką, szczotka do kurzu;ekran:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia cyklonowa, technika czyszczenia szczotki Electrolux BrushRollClean...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Electrolux. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Electrolux.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Electrolux do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Electrolux do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Electrolux do 1500 zł,
 • odkurzacze Electrolux do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Electrolux do 1500 zł, odkurzacz Electrolux do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Electrolux do 1500 zł, ranking odkurzaczy Electrolux do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *