Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Amica. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy Amica. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Amica,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Amica. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Amica, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Amica VM 3044

Amica VM 3044 Najniższa Cena Online

Amica VM 3044 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 3044
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Amica BAGIO VM3044 Jeden z najmniejszych i najlżejszych odkurzaczy dostępnych obecnie na rynku wyekwipowano m.in. W komfortowy system parkowania w pionie i w poziomie. Oprócz tego odkurzacz oddaje do użytku takie wygodne części wyposażenia jak: elektroniczna regulacja mocy, teleskopowa rura, miękkie koła chroniące podłogę przed zarysowaniem i oszczędny worek wielokrotnego stosowania.naturalny silnik 900 Wat progresywne odkurzaczeinwestują przeważnie w wydajność, a nie moc.

  dzięki temu większość tego typu sprzętów na rynku już dziś spełnia rygorystyczne unijne wymogi. W tym i Amica Bagio ze swoim silnikiem o maksymalnej mocy 900 Wat.Funkcja „Miękkiego startu" Specjalny moduł elektroniki, kontroluje rozruch odkurzacza gwarantując mu płynny start.

  zapewnia to ulepszoną ochronę silnika, dzięki temu wydłużona jest jego żywotność.Regulacja mocy Odkurzacz posiada opcję dostosowania mocy ssania do typu czyszczonej powierzchni. Regulację tą wykonuje się przy pomocy funkcjonalnego suwaka albo pokrętła umieszczonego na odkurzaczu.

  Całość pozwala sprawnie i produktywnie odkurzać a także oszczędzić na rachunkach za energię elektryczną.Miękkie ciche kołaOdkurzacz Amica BAGIO wyekwipowano w miękkie, ciche kółka, dzięki czemu Twoje podłogi bedą bezpieczniejsze – nie ulegną niepotrzebym zarysowaniom.

  Oprócz tego takie rozwiązanie również sam odkurzacz, bowiem będzie on w mniejszym stopniu narażony na wstrząsy.komfortowy w obsłudze zwijacz przewodu komfortowy zwijacz pozwoli Tobie jednym ruchem uporać się z przewodem.Niski poziom hałasu Maksymalny poziom hałasu emitowany przez ten odkurzacz podczas odkurzania może osiągnąć wartośćdo 79 dB.szeroka objętość worka Dzięki dużemu i pojemnemu 2-litrowemu workowi, odkurzacz oferuje Tobie wysoki komfort stosowania i użyteczność urządzenia.

  Do tego nie ma tu zapotrzebowania częstej ich podmiany.Sygnalizacja pełnego workaDzięki specjalnej funkcji sygnalizacji pełnego worka odkurzacz powiadomi Ciebie gdy taka sytacja zaistnieje. Nie musisz ręcznie kontrolować, kiedy należy wymienić lub opróżnić worek.

  Gdy będzie on pełen, poinformuje Cię o tym czerwony, mechaniczny wskaźnik na pokrywie odkurzacza.kabel zasilający - 5 metrów Długi kabel zasilający oferuje Tobie swobodę korzystania ze sprzętu na znacznych powierzchniach.Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka Specjalna mechaniczna blokada uniemożliwi Tobie zamknięcie pokrywy bez poprawnie zamocowanego worka.

  Silnik w tej sytuacji zawsze będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem spowodowanym dostaniem się do środka skażeń. A to zapewni Wam dłuższe użytkowanie całego sprzętu.Bezpieczne zamknięcie z kliknięciem Ssawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt w trakcie łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest mocne,jednocześnie można je łatwo rozłączyć poprzez jedno naciśnięcie guzika, np. Aby podłączyć inne akcesoria ssące.Zabezpieczenie przed przegrzaniem Prócz filtru EPA, odkurzacz wyposażono także w filtr HEPA.

  Ten gęsty filtr efektywnie absorbuje każdy wariant zanieczyszczeń. Skutecznie eliminuje on najmniejsze drobiny kurzu, bakterii, większości wirusów, odchodów roztoczy, a także pleśni.Klasa zbieralności kurzu z podłóg – AKlasa reemisji kurzu - BKlasa zbieralności kurzu z dywanów - DWyższa klasa wydajności umożliwia dużo szybsze usunięcie brudu i kurz ze szczelin pomiędzy płytkami.

  Tyczy się to w dodatku drewnianych powierzchni oraz z dywanów.Wskaźnik zbierania kurzu podaje się osobno dla dwóch typów powierzchni. W przypadku odkurzacza Amica YUGO wynosi on stosownie:co najmniej 95% dla podłóg twardych75% dla dywanówW przypadku podłóg twardych klasa A oznacza:zebranie co najmniej 111% kurzuFiltr wylotowy EPA12 Nie musisz się martwić, iż Twoje pociechy będą miały nieplanowany dostęp do tego urządzenia.

  Funkcja ta zapobiega resetowanie wcześniej przez Ciebie ustalonych parametrów pracy na panelu strerowania.WyposażenieW pakiecie z odkurzaczem znajdują się specjalne szczotki do czyszczenia parkietów i innych wrażliwych na zarysowania powierzchni.

  Dzięki nim masz pewność, że odkurzanie nie uszkodzi Twojej podłogi.Ssawkoszczotka uniwersalnaSsawka do tapicerkiSzczotka do książek/szczelin 2w1Szczotka do parkietu


Amica VI 2041

Amica VI 2041 Najniższa Cena Online

Amica VI 2041 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VI 2041
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Amica VI 2041 Odkurzacz bezworkowy o obszerności zbiornika 1,5. Posiada filtr EPA12, teleskopowe rury i automatyczny zwijacz przewodu. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 800W pojemność zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 l wariant odkurzacza: bezworkowy Wyposażenie: Dodatkowy filtr przed silnikiem, Metalowe rury teleskopowe, Ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawka do tapicerki, Szczotka do szczelin i książek 2w1, Szczotka do parkietu Filtr: EPA 12 Zabezpieczenie przed przegrzaniem Elektroniczna regulacja mocy poziomy i pionowy system parkowania Zasięg pracy: 7,5 m Filtr EPA 12 Wśród Was są alergicy lub nieznaczne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie łączyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Szczotka do parkietu Masz taki piękny parkiet… który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  znaczne twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, efektywnie i… bez zniszczeń! Elektroniczna regulacja mocy Zbyt drobne ssanie albo zbyt spory zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przystosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko wydajniej i wydajniej odkurzać najróżniejszego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Miękkie ciche koła Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba że Twój odkurzacz jest wyekwipowany w miękkie, ciche kółka!

  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! chroniony jest także sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, użytkowaniajesz dłużej!

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Daje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej zapotrzebowania, np. Wciągnięcie wielkiego przedmiotu, takiego jak gazeta czy worek foliowy. Poziomy i pionowy system parkowania Przechowywanie odkurzacza jest wyjątkowo proste.

  Odkurzacz stosownie dostosuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku lub w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo albo poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż pozwala na optymalne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  wariant bezworkowy Do wydmuchiwanego przez odkurzacz powietrza może dostawać się mnóstwo mikrozanieczyszczeń, a to nad wyraz groźne dla alergików i drobnych dzieci. Na szczęście odkurzacze Amica korzystają z wkładu cyklonowego.

  Jego zastosowanie i brak worka ograniczają występowanie pyłków w powietrzu do minimum! Nie musisz już kupować worków, dlatego oszczędzasz i przy okazji troszczysz się o środowisko. Higiena, ekologia i brak dodatkowych wydatków w jednym!

  * fotografie i filmy w sekcji "Opis produktu" posiadają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu artykułu. SPECYFIKACJA technicznA: Wysokość: 21 cm Szerokość: 25 cm Głębokość: 33 cm Waga netto: 3,2 kg Moc: 800 W pojemność zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 l Zasięg pracy: 7,5 m Długość przewodu zasilającego: 4,5 m Długość rur teleskopowych: 80 cm Długość węża: 150 cm Poziom hałasu: 79 db(A) Roczne zużycie energii: 27 kWh Kolor: niebieski Funkcje i cechy typ: Bezworkowy Filtr: EPA 12 Zabezpieczenie przed przegrzaniem Miękkie ciche koła samoczynny zwijacz przewodu Elektroniczna regulacja mocy Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża stopnie i pionowy system parkowania Wyposażenie Dodatkowy filtr przed silnikiem Metalowe rury teleskopowe Ssawkoszczotka uniwersalna Ssawka do tapicerki Szczotka do szczelin i książek 2w1 Szczotka do parkietu

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Sencor. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 3046

Amica VM 3046 Najniższa Cena Online

Amica VM 3046 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 3046
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Amica VM 3046 Bagio Odkurzacz Bagio Eco z filtrem EPA 12 i miękkimi cichymi kołami. NAJWAŻNIEJSZE cechy:typ: bezworkowySystem parkowania: pionowy i poziomyMoc: 900WZabezpieczenie przed przegrzaniemZabezpieczenie silnikaElektroniczna regulacja mocyWaga netto: 6,4 kgPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 lZasięg pracy: 8 mDługość rur teleskopowych: 94 cmPoziom hałasu: 79 db(A)Roczne zużycie energii: 29,2 kWhKolor:Czarny Filtr EPA 12Wśród Was są alergicy albo minimalne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie zespajać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Szczotka do parkietuMasz taki przepiękny parkiet… który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalnie wydłużać ich żywotność.

  pokaźne twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, sprawnie i… bez zniszczeń!Miękki startOdkurzacz inicjuje pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją powiększa. Stopniowe nabieranie mocy pozwala na wygodne sprzątanie, nie musisz martwić się o to, że odkurzacz nagle wciągnie zabawkę dziecka lub zasłonę.

  Elektroniczna regulacja mocyZbyt małe ssanie albo zbyt obfity pobór mocy wobec Twoich potrzeb?dopasuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko produktywniej i sprawniej odkurzać różnorodnego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię!Miękkie ciche kołaOdkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba że Twój odkurzacz jest wyekwipowany w miękkie, ciche kółka!

  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! chroniony jest także sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, wykorzystaniajesz dłużej!Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie wężaDaje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej zapotrzebowania, np.

  wciągnięcie sporego przedmiotu, takiego jak gazeta czy worek foliowy. SPECYFIKACJA technologicznA:Wysokość: 36,6 cmSzerokość: 26,4 cmGłębokość: 23,8 cmWaga netto: 6,4 kgKlasa energetyczna: BMoc: 900 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 lZasięg pracy: 8 mDługość przewodu zasilającego: 5 mDługość rur teleskopowych: 94 cmDługość węża: 150 cmPoziom hałasu: 79 db(A)Roczne zużycie energii: 29,2 kWhKolor: czarny Funkcje i rodzaj: BezworkowyFiltr: EPA 12Miękki startZabezpieczenie przed przegrzaniemZabezpieczenie silnikaMiękkie ciche kołaAutomatyczny zwijacz przewoduElektroniczna regulacja mocyMechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie wężaDaje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej zapotrzebowaniaPoziomy i pionowy system parkowaniaWygodny uchwyt WyposażenieDodatkowy filtr przed silnikiemFiltr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem pyłami przez co przedłuża jego żywotność.Metalowe rury teleskopoweSsawkoszczotka uniwersalnaSsawka do tapicerkiSzczotka do szczelin i książek 2w1Szczotka do parkietu

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Thomas. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 3045

Amica VM 3045 Najniższa Cena Online

Amica VM 3045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 3045
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Amica z Miękkimi cichymi kołami Bagio Eco VM 3045 01 stopnie i pionowy system parkowania dostosuj urządzenie do swojej przestrzeni. Odkurzacz możesz zaparkować równocześnie w pionie, jak i w poziomie!

  03 przewód zasilający: 5m Zyskaj wygodę luźnego korzystania ze sprzętu na obszernych powierzchniach, za sprawą długiego przewodu urządzenia. 02 Regulacja mocy przystosuj moc ssania odkurzacza do wykonywanej czynności w przystępny i komfortowy sposób.

  04 Zwijacz przewodu Skorzystaj z wygody wykorzystywania sprzętu jaką zapewni Ci wygodny zwijacz, który pozwoli jednym ruchem uporać się z kablem. Sprawdź wszystkie zalety odkurzacza » Zabezpieczenie przed przegrzaniem Ochrona silnika dla długiego użytkowania Zależy Ci na odkurzeniu jak największej powierzchni, lecz obawiasz się, iż przegrzejesz odkurzacz? Od dzisiaj ten problem należy do przeszłości!

  Przy zaimplementowaniu w urządzeniach Amica specjalnego zabezpieczenia przed przegrzaniem, Twój odkurzacz będzie jeszcze bardziej broniony w sytuacji nieprawidłowego wykorzystywania urządzenia. Dzieje się tak za sprawą jednego z podstawowych składników wchodzących w skład systemu jest zawór, który doprowadza powietrze do silnika zapewniając stosowne chłodzenie.

  Miękkie ciche koła Cicha praca urządzenia dla komfortu Twojej rodziny Miękkie koła Twojego odkurzacza służą po to, by zapewnić jak największą ochronę Twojej podłodze przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami.

  Dzięki wykorzystaniu w urządzeniach Amica specjalnej pokrywy kół, uda Ci się zminimalizować generowanie hałasu powstającego poprzez przesuwanie urządzenia, w trakcie odkurzania na twardych podłogach. To z kolei oznacza,dodatkowej ochronie podlega także odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy.

  Miękki start Płynne działanie i dłuższa żywotność urządzenia Masz nadzieję na to, iż Twój odkurzacz będzie służył Ci latami? za pomocą specjalnie zaprojektowanego w odkurzaczach Amica modułu elektroniki, którego zadaniem jest każdorazowa kontrola rozruchu odkurzacza, zapewniający mu jednocześnie płynny start, możesz zyskać gwarancję jeszcze pokaźniejszej ochrony silnika, przy jednoczesnym wydłużeniu jego żywotności!

  Filtr wylotowy: EPA 12 fotografie i filmy w sekcji ''Opis artykułu'' posiadają charakter poglądowy i mogą nie pokazujeć starannego modelu towaru. Zabezpieczenie przed przegrzaniem Problemy dotyczące przegrzewania nie dotyczą użytkowników odkurzaczy Amica!

  Dzięki specjalnej funkcji, Twój sprzęt będzie chroniony przed tego typu uszkodzeniami. Miękki start dobrej jakości odkurzacze to takie, które charakteryzuje płynność pracy. Sprzęt Amica dzięki funkcji miękkiego startu chroni silnik, co pozwoli Ci radować się jego wydłużoną żywotnością!

  Regulacja mocy dostosuj moc ssania odkurzacza do realizowanej czynności w nietrudny i komfortowy sposób. Umożliwia Ci to regulacja mocy w odkurzacza Amica! Ssawkoszczotka uniwersalna Z myślą o Twojej wygodzie...


Amica VM 4013

Amica VM 4013 Najniższa Cena Online

Amica VM 4013 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 4013
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Amica VM 4013 800W 1,5l Odkurzacz konwencjonalny o mocy 800W, pojemności zbiornika na kurz 1,5l, filtrem wylotowym EPA12. NAJWAŻNIEJSZE cechy wariant: Odkurzacz bezworkowyobudowy: Czarny, złoty Moc znamionowa: 800W objętość pojemnika: 1,5l Zasięg pracy: 8m Poziom hałasu: 79 dBa wyświetlacz LED Regulacja mocy w rączce Elektroniczna regulacja mocy Zabezpieczenie przed przegrzaniem poziomy i pionowy system parkowania samoczynny zwijacz przewodu Filtr wylotowy: EPA12 Filtr EPA / HEPA Wśród Was są alergicy lub minimalne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie łączyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To nadzwyczajne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! wyświetlacz LED W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dostosowana jest moc silnika. Innowacyjny i wyraźny wyświetlacz LED przedstawia cztery ikony powiadamiające o tym, która z mocy jest obecnie włączona.

  W zależności od potrzeb możesz dostosować siłę odkurzania odpowiedniego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów. Regulacja mocy w rączce Koniec ze schylaniem się, aby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają wygodne włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania.

  Regulacja mocy w uchwycie zezwala na szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka albo zasłonę. Turboszczotka Odkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, tworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyekwipowana jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić produktywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! wydajniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietu Masz taki błyskotliwy parkiet… który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, żeby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  znaczne twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, produktywnie i… bez zniszczeń! Elektroniczna regulacja mocy Zbyt nieduże ssanie lub zbyt wielki zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przystosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko efektywniej i efektywniej odkurzać zróżnicowanego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Regulacja mocy w rączce daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby.

  Miękkie ciche koła Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom. Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność.

  Zabezpieczenie przed przegrzaniem Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, sprzęt samoczynnie się wyłączy. Po ochłodzeniu znów będzie gotowy do użycia. Stopnie i pionowy system parkowania Specjalny system uchwytów na wąż umożliwia odpowiednie złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  SPECYFIKACJA technologicznA Funkcjonalność SuperSilent ekran LED Regulacja mocy w rączce Elektroniczna regulacja mocy Regulacja mocy Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Miękkie, ciche koła - przód Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie silnika poziomy i pionowy system parkowania automatyczny zwijacz przewodu Wyposażenie Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr wylotowy: EPA12 Turboszczotka Szczotka do parkietu Ssawka do książek Ssawka do szczelin Szczotka do szczelin i książek 2 w 1 Ssawkoszczotka uniwersalna Uchwyt na rurze na uzupełniające szczotki wariant rury: Metalowe rury teleskopowe informacje techniczne wariant odkurzacza: Bezworkowypokrywy: Czarny, Złoty typ worka: pojemnik na kurz Moc znamionowa (W): 800 Max.

  pojemność worka/pojemnika: 1.5 l Zasięg pracy: 8 m Długość przewodu przyłączeniowego: 500 cm Długość rury teleskopowej: 58-90 cm Długość węża: 150 cm Poziom hałasu: 79 dB Wysokość netto: 240 mm Szerokość netto: 265 mm Głębokość netto: 410 mm Waga netto: 4.5 kg Roczne zużycie energii: 28 kWh

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Concept. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Amica opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Amica cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Amica,
 • odkurzacze bezworkowe Amica jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Amica, odkurzacz bezworkowy Amica cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Amica, ranking odkurzaczy bezworkowych Amica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *