Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Amica. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy Amica. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Amica,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Amica. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Amica, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Amica Odkurzacz bezworkowy BAGIO VM3044 (5906006902261)

Amica Odkurzacz bezworkowy BAGIO VM3044 (5906006902261) Najniższa Cena Online

Amica Odkurzacz bezworkowy BAGIO VM3044 (5906006902261) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Odkurzacz bezworkowy BAGIO VM3044 (5906006902261)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Amica BAGIO VM3044 Jeden z najmniejszych i najlżejszych odkurzaczy dostępnych obecnie na rynku wyekwipowano m.in. W komfortowy system parkowania w pionie i w poziomie. Oprócz tego odkurzacz oddaje do użytku takie wygodne części wyposażenia jak: elektroniczna regulacja mocy, teleskopowa rura, miękkie koła chroniące podłogę przed zarysowaniem i oszczędny worek wielokrotnego stosowania.naturalny silnik 900 Wat progresywne odkurzaczeinwestują przeważnie w wydajność, a nie moc.

  dzięki temu większość tego typu sprzętów na rynku już dziś spełnia rygorystyczne unijne wymogi. W tym i Amica Bagio ze swoim silnikiem o maksymalnej mocy 900 Wat.Funkcja „Miękkiego startu" Specjalny moduł elektroniki, kontroluje rozruch odkurzacza gwarantując mu płynny start.

  zapewnia to ulepszoną ochronę silnika, dzięki temu wydłużona jest jego żywotność.Regulacja mocy Odkurzacz posiada opcję dostosowania mocy ssania do typu czyszczonej powierzchni. Regulację tą wykonuje się przy pomocy funkcjonalnego suwaka albo pokrętła umieszczonego na odkurzaczu.

  Całość pozwala sprawnie i produktywnie odkurzać a także oszczędzić na rachunkach za energię elektryczną.Miękkie ciche kołaOdkurzacz Amica BAGIO wyekwipowano w miękkie, ciche kółka, dzięki czemu Twoje podłogi bedą bezpieczniejsze – nie ulegną niepotrzebym zarysowaniom.

  Oprócz tego takie rozwiązanie również sam odkurzacz, bowiem będzie on w mniejszym stopniu narażony na wstrząsy.komfortowy w obsłudze zwijacz przewodu komfortowy zwijacz pozwoli Tobie jednym ruchem uporać się z przewodem.Niski poziom hałasu Maksymalny poziom hałasu emitowany przez ten odkurzacz podczas odkurzania może osiągnąć wartośćdo 79 dB.szeroka objętość worka Dzięki dużemu i pojemnemu 2-litrowemu workowi, odkurzacz oferuje Tobie wysoki komfort stosowania i użyteczność urządzenia.

  Do tego nie ma tu zapotrzebowania częstej ich podmiany.Sygnalizacja pełnego workaDzięki specjalnej funkcji sygnalizacji pełnego worka odkurzacz powiadomi Ciebie gdy taka sytacja zaistnieje. Nie musisz ręcznie kontrolować, kiedy należy wymienić lub opróżnić worek.

  Gdy będzie on pełen, poinformuje Cię o tym czerwony, mechaniczny wskaźnik na pokrywie odkurzacza.kabel zasilający - 5 metrów Długi kabel zasilający oferuje Tobie swobodę korzystania ze sprzętu na znacznych powierzchniach.Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka Specjalna mechaniczna blokada uniemożliwi Tobie zamknięcie pokrywy bez poprawnie zamocowanego worka.

  Silnik w tej sytuacji zawsze będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem spowodowanym dostaniem się do środka skażeń. A to zapewni Wam dłuższe użytkowanie całego sprzętu.Bezpieczne zamknięcie z kliknięciem Ssawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt w trakcie łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest mocne,jednocześnie można je łatwo rozłączyć poprzez jedno naciśnięcie guzika, np. Aby podłączyć inne akcesoria ssące.Zabezpieczenie przed przegrzaniem Prócz filtru EPA, odkurzacz wyposażono także w filtr HEPA.

  Ten gęsty filtr efektywnie absorbuje każdy wariant zanieczyszczeń. Skutecznie eliminuje on najmniejsze drobiny kurzu, bakterii, większości wirusów, odchodów roztoczy, a także pleśni.Klasa zbieralności kurzu z podłóg – AKlasa reemisji kurzu - BKlasa zbieralności kurzu z dywanów - DWyższa klasa wydajności umożliwia dużo szybsze usunięcie brudu i kurz ze szczelin pomiędzy płytkami.

  Tyczy się to w dodatku drewnianych powierzchni oraz z dywanów.Wskaźnik zbierania kurzu podaje się osobno dla dwóch typów powierzchni. W przypadku odkurzacza Amica YUGO wynosi on stosownie:co najmniej 95% dla podłóg twardych75% dla dywanówW przypadku podłóg twardych klasa A oznacza:zebranie co najmniej 111% kurzuFiltr wylotowy EPA12 Nie musisz się martwić, iż Twoje pociechy będą miały nieplanowany dostęp do tego urządzenia.

  Funkcja ta zapobiega resetowanie wcześniej przez Ciebie ustalonych parametrów pracy na panelu strerowania.WyposażenieW pakiecie z odkurzaczem znajdują się specjalne szczotki do czyszczenia parkietów i innych wrażliwych na zarysowania powierzchni.

  Dzięki nim masz pewność, że odkurzanie nie uszkodzi Twojej podłogi.Ssawkoszczotka uniwersalnaSsawka do tapicerkiSzczotka do książek/szczelin 2w1Szczotka do parkietu


AMICA ODKURZACZ VI2041 bezworkowy

AMICA ODKURZACZ VI2041 bezworkowy Najniższa Cena Online

AMICA ODKURZACZ VI2041 bezworkowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: AMICA ODKURZACZ VI2041 bezworkowy
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Amica VI 2041 Odkurzacz bezworkowy o obszerności zbiornika 1,5. Posiada filtr EPA12, teleskopowe rury i automatyczny zwijacz przewodu. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 800W pojemność zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 l wariant odkurzacza: bezworkowy Wyposażenie: Dodatkowy filtr przed silnikiem, Metalowe rury teleskopowe, Ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawka do tapicerki, Szczotka do szczelin i książek 2w1, Szczotka do parkietu Filtr: EPA 12 Zabezpieczenie przed przegrzaniem Elektroniczna regulacja mocy poziomy i pionowy system parkowania Zasięg pracy: 7,5 m Filtr EPA 12 Wśród Was są alergicy lub nieznaczne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie łączyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Szczotka do parkietu Masz taki piękny parkiet… który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  znaczne twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, efektywnie i… bez zniszczeń! Elektroniczna regulacja mocy Zbyt drobne ssanie albo zbyt spory zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przystosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko wydajniej i wydajniej odkurzać najróżniejszego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Miękkie ciche koła Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba że Twój odkurzacz jest wyekwipowany w miękkie, ciche kółka!

  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! chroniony jest także sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, użytkowaniajesz dłużej!

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Daje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej zapotrzebowania, np. Wciągnięcie wielkiego przedmiotu, takiego jak gazeta czy worek foliowy. Poziomy i pionowy system parkowania Przechowywanie odkurzacza jest wyjątkowo proste.

  Odkurzacz stosownie dostosuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku lub w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo albo poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż pozwala na optymalne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  wariant bezworkowy Do wydmuchiwanego przez odkurzacz powietrza może dostawać się mnóstwo mikrozanieczyszczeń, a to nad wyraz groźne dla alergików i drobnych dzieci. Na szczęście odkurzacze Amica korzystają z wkładu cyklonowego.

  Jego zastosowanie i brak worka ograniczają występowanie pyłków w powietrzu do minimum! Nie musisz już kupować worków, dlatego oszczędzasz i przy okazji troszczysz się o środowisko. Higiena, ekologia i brak dodatkowych wydatków w jednym!

  * fotografie i filmy w sekcji "Opis produktu" posiadają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu artykułu. SPECYFIKACJA technicznA: Wysokość: 21 cm Szerokość: 25 cm Głębokość: 33 cm Waga netto: 3,2 kg Moc: 800 W pojemność zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 l Zasięg pracy: 7,5 m Długość przewodu zasilającego: 4,5 m Długość rur teleskopowych: 80 cm Długość węża: 150 cm Poziom hałasu: 79 db(A) Roczne zużycie energii: 27 kWh Kolor: niebieski Funkcje i cechy typ: Bezworkowy Filtr: EPA 12 Zabezpieczenie przed przegrzaniem Miękkie ciche koła samoczynny zwijacz przewodu Elektroniczna regulacja mocy Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża stopnie i pionowy system parkowania Wyposażenie Dodatkowy filtr przed silnikiem Metalowe rury teleskopowe Ssawkoszczotka uniwersalna Ssawka do tapicerki Szczotka do szczelin i książek 2w1 Szczotka do parkietu

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe fioletowe. Ranking TOP10 modeli

Amica Odkurzacz bezworkowy EOS VM 3011 (5906006938949)

Amica Odkurzacz bezworkowy EOS VM 3011 (5906006938949) Najniższa Cena Online

Amica Odkurzacz bezworkowy EOS VM 3011 (5906006938949) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Odkurzacz bezworkowy EOS VM 3011 (5906006938949)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Amica VM 3011 Eos 850W 2,5l 79dB HEPA13 Regulacja mocy Odkurzacz bezworkowy Amica VM 3011 Eos zaskoczy mocą i wydajnością. Jego moc 850W zapewnia efektywne sprzątanie. Zaopatrzony został w uchwyt z regulacją mocy ssania, miękki start oraz filtr HEPA 13, który zagwarantuje czyste powietrze.

  Zbiornik o pojemności 2,5 l i automatyczny zwijacz przewodu ułatwiają obsługę. Odkurzacz posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, co zwiększa jego żywotność. W komplecie znajdują się rozmaite ssawki dla kompleksowego czyszczenia.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj odkurzacza: Bezworkowy Moc znamionowa (W)850 objętość zbiornika na kurz: 2.5 l Długość węża: 150 cm Zasięg pracy: 7 m Filtr wylotowy: HEPA13 Regulacja mocy Zabezpieczenie przed przegrzaniem samoczynny zwijacz przewodu wariant bezworkowy Do wydmuchiwanego poprzez odkurzacz powietrza może dostawać się dużo mikrozanieczyszczeń, a to istotnie groźne dla alergików i niedużych dzieci.

  Na szczęście odkurzacze Amica korzystają z wkładu cyklonowego. Jego zastosowanie i brak worka ograniczają obecność pyłków w powietrzu do minimum! Nie musisz już kupować worków, dlatego oszczędzasz i przy okazji troszczysz się o środowisko.

  Higiena, ekologia i brak dodatkowych wydatków w jednym! Filtr HEPA Zmagasz się z alergią? W domu są minimalne dzieci? Chcesz posiadać pewność, iż twój odkurzacz wydmuchuje czyste powietrze? Zdecyduj się na urządzenie z filtrem HEPA.

  To rozwiązanie pozwoli ci cieszyć się czystym powietrzem wolnym od zanieczyszczeń i alergenów. Wysokiej jakości filtr HEPA produktywnie likwiduje nawet 99,9% -> 99,95% pyłków, bakterii, pleśni, a także unoszących się w powietrzu najróżniejszego typu cząsteczek.

  Bezpiecznie i zdrowo! Miękkie ciche koła Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba iż Twój odkurzacz jest zaopatrzony w miękkie, ciche kółka! Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – choćby delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom!

  broniony jest również sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, korzystaniajesz dłużej! Szczotka do parkietu Masz taki przepiękny parkiet… który znów się zarysował podczas odkurzania?!

  Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalniei wydłużać ich żywotność. Duże twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, sprawnie i… bez zniszczeń!

  Regulacja mocy Zbyt drobne ssanie lub zbyt wielki pobór mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Prosta regulacja przy pomocy suwaka lub pokrętła umieszczonego na odkurzaczu pozwoli Ci nie tylko skuteczniej i wydajniej odkurzać przeróżnego typu przestrzenie, ale też oszczędzić na rachunkach za energię!

  Zabezpieczenie przed przegrzaniem Przy urządzeniach elektrycznych podstawa to odpowiednie zabezpieczenia. Dlatego dla powiększenia Twojego bezpieczeństwa odkurzacze Amica zostały zaopatrzone w specjalny system ochronny.

  Jeśli temperatura odkurzacza niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy. A gdy tylko adekwatnie się ochłodzi, sprzęt znów będzie gotowy do zastosowania! Bezpieczeństwo typowo! Uniwersalna szczotka 2w1 Odkurzaj całe mieszkanie bez konieczności zmiany końcówek.

  Uniwersalna szczotka 2w1 umożliwia jej komfortowe dostosowywanie do odkurzanej powierzchni. Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Regulacja mocy w rączce daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność. Miękki start Odkurzacz zaczyna pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją rozszerza. SPECYFIKACJA technicznA Funkcjonalność Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie silnika Miękkie, ciche koła samoczynny zwijacz przewodu Regulacja mocy Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Wyposażenie Filtr wylotowy: HEPA13 Ssawkoszczotka uniwersalna Ssawka do szczelin Ssawka do książek Dodatkowy filtr przed silnikiem wariant rury: Metalowe rury teleskopowe dane technologiczne Długość przewodu przyłączeniowego: 500 cm Szerokość netto: 377 mm Głębokość netto: 248 mm Roczne zużycie energii: 43 kWh Waga netto: 4.1 kg Wysokość netto: 257 mm wariant wtyczki: Wtyczka Euro Klasa energetyczna EL 2010/2014: D Częstotliwość: 50Hz / 60Hz Materiał pokrywy: Plastikobudowy: Czarny, srebrny Moc znamionowa (W): 850 rodzaj odkurzacza: Bezworkowy Poziom hałasu: 79 dB pojemność zbiornika na kurz: 2.5 l typ worka: pojemnik na kurz Zasięg pracy: 7 m Długość rury teleskopowej: 48/78 cm Długość węża: 150 cm Napięcie V: 220-240V dane logistyczne Waga brutto: 5.11 kg Szerokość brutto: 475 mm Wysokość brutto: 290 mm Głębokość brutto: 310 mm


Amica bagio eco vm 3046 (5906006902407)

Amica bagio eco vm 3046 (5906006902407) Najniższa Cena Online

Amica bagio eco vm 3046 (5906006902407) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica bagio eco vm 3046 (5906006902407)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Amica VM 3046 Bagio Odkurzacz Bagio Eco z filtrem EPA 12 i miękkimi cichymi kołami. NAJWAŻNIEJSZE cechy:typ: bezworkowySystem parkowania: pionowy i poziomyMoc: 900WZabezpieczenie przed przegrzaniemZabezpieczenie silnikaElektroniczna regulacja mocyWaga netto: 6,4 kgPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 lZasięg pracy: 8 mDługość rur teleskopowych: 94 cmPoziom hałasu: 79 db(A)Roczne zużycie energii: 29,2 kWhKolor:Czarny Filtr EPA 12Wśród Was są alergicy albo minimalne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie zespajać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Szczotka do parkietuMasz taki przepiękny parkiet… który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalnie wydłużać ich żywotność.

  pokaźne twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, sprawnie i… bez zniszczeń!Miękki startOdkurzacz inicjuje pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją powiększa. Stopniowe nabieranie mocy pozwala na wygodne sprzątanie, nie musisz martwić się o to, że odkurzacz nagle wciągnie zabawkę dziecka lub zasłonę.

  Elektroniczna regulacja mocyZbyt małe ssanie albo zbyt obfity pobór mocy wobec Twoich potrzeb?dopasuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko produktywniej i sprawniej odkurzać różnorodnego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię!Miękkie ciche kołaOdkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba że Twój odkurzacz jest wyekwipowany w miękkie, ciche kółka!

  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! chroniony jest także sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, wykorzystaniajesz dłużej!Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie wężaDaje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej zapotrzebowania, np.

  wciągnięcie sporego przedmiotu, takiego jak gazeta czy worek foliowy. SPECYFIKACJA technologicznA:Wysokość: 36,6 cmSzerokość: 26,4 cmGłębokość: 23,8 cmWaga netto: 6,4 kgKlasa energetyczna: BMoc: 900 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 lZasięg pracy: 8 mDługość przewodu zasilającego: 5 mDługość rur teleskopowych: 94 cmDługość węża: 150 cmPoziom hałasu: 79 db(A)Roczne zużycie energii: 29,2 kWhKolor: czarny Funkcje i rodzaj: BezworkowyFiltr: EPA 12Miękki startZabezpieczenie przed przegrzaniemZabezpieczenie silnikaMiękkie ciche kołaAutomatyczny zwijacz przewoduElektroniczna regulacja mocyMechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie wężaDaje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej zapotrzebowaniaPoziomy i pionowy system parkowaniaWygodny uchwyt WyposażenieDodatkowy filtr przed silnikiemFiltr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem pyłami przez co przedłuża jego żywotność.Metalowe rury teleskopoweSsawkoszczotka uniwersalnaSsawka do tapicerkiSzczotka do szczelin i książek 2w1Szczotka do parkietu

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Tefal. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz bezworkowy Amica VM 4012, kolor czarny

Odkurzacz bezworkowy Amica VM 4012, kolor czarny Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy Amica VM 4012, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy Amica VM 4012, kolor czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Amica VM 4012 TurboszczotkaOdkurzacz z filtrem wylotowym, z poziomym i pionowym systemem parkowania i dodatkowym filtrem przed silnikiem NAJWAŻNIEJSZE cechy:ekran LEDRegulacja mocy w rączceMiękkie, ciche koła - przódFiltr wylotowy: EPA12TurboszczotkaMetalowe rury teleskopoweRodzaj odkurzacza: BezworkowyKolor pokrywy: CzarnyMoc znamionowa (W): 800Pojemność worka / zbiornika systemu cyklonowego: 1.5 lZasięg pracy: 8 m Filtr EPA / HEPA Wśród Was są alergicy albo nieznaczne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie dopasowywać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To genialne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Filtr EPA / HEPA Wśród Was są alergicy albo minimalne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie zespalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! wyświetlacz LED W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni przypasowana jest moc silnika.

  nowoczesny i wyraźny ekran LED przedstawia cztery ikony oznajmiające o tym, która z mocy jest aktualnie włączona. W zależności od potrzeb możesz przypasować siłę odkurzania optymalnego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów.

  Regulacja mocy w rączce Koniec ze schylaniem się, by ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce pozwalają na komfortowe włączanie, wyłączanie i dostosowywanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie zezwala na szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka albo zasłonę.

  Szczotka do parkietuMasz taki przepiękny parkiet… który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, żeby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  duże twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, sprawnie i… bez zniszczeń!Elektroniczna regulacja mocyZbyt nieduże ssanie lub zbyt spory zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko skuteczniej i skuteczniej odkurzać różnego rodzaju podłoża, ale też oszczędzić na rachunkach za energię!TurboszczotkaOdkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, produkowana z myślą o miłośnikach zwierzaków, zaopatrzona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić efektywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! wydajniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Regulacja mocy w rączce daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej zapotrzebowania. Miękkie ciche koła Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – choćby delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność. Zabezpieczenie przed przegrzaniem Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, sprzęt automatycznie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu znów będzie gotowy do użycia. Stopnie i pionowy system parkowania Specjalny system uchwytów na wąż zezwala na adekwatne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  SPECYFIKACJA technicznA:FunkcjonalnośćSuperSilentWyświetlacz LEDRegulacja mocy w rączceElektroniczna regulacja mocyRegulacja mocyMechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie wężaMiękkie, ciche koła - przódZabezpieczenie przed przegrzaniemZabezpieczenie silnikaPoziomy i pionowy system parkowaniaAutomatyczny zwijacz przewoduWyposażenieDodatkowy filtr przed silnikiemFiltr wylotowy: EPA12TurboszczotkaSzczotka do parkietuSsawka do książekSsawka do szczelinSzczotka do szczelin i książek 2 w 1Ssawkoszczotka uniwersalnaUchwyt na rurze na dopełniające szczotkiTyp rury: Metalowe rury teleskopowe informacje techniczneRodzaj odkurzacza: BezworkowyKolor obudowy: CzarnyTyp worka: pojemnik na kurzMoc znamionowa (W): 800Pojemność worka / zbiornika systemu cyklonowego: 1.5 lZasięg pracy: 8 mDługość przewodu przyłączeniowego: 500 cmDługość rury teleskopowej: 58-90 cmDługość węża: 150 cmPoziom hałasu: 79 dBWysokość netto: 240 mmSzerokość netto: 265 mmGłębokość netto: 410 mmWaga netto: 4.5 kgRoczne zużycie energii: 28 kWh/annum


AKMAN VM 4011 Odkurzacz bezworkowy AMICA (5906006916268)

AKMAN VM 4011 Odkurzacz bezworkowy AMICA (5906006916268) Najniższa Cena Online

AKMAN VM 4011 Odkurzacz bezworkowy AMICA (5906006916268) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: AKMAN VM 4011 Odkurzacz bezworkowy AMICA (5906006916268)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Amica VM 4011 800 W 1,5 L Odkurzacz bezworkowy Amica VM 4011 o mocy 800 W, objętości zbiornika systemu cyklonowego 1,5 l, zasięg pracy 8m, ekran LED NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Moc: 800 W pojemność worka / zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 l Zasięg pracy: 7 m Długość przewodu zasilającego: 4,3 m Długość rur teleskopowych: 90 cm Długość węża: 150 cm Poziom hałasu: 79 db(A) Kolor: Czarny/metaliczny Filtr EPA 12 Wśród Was są alergicy lub minimalne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie integrować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! ekran LED W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dobrana jest moc silnika. Innowacyjny i wyraźny ekran LED ukazuje cztery ikony sygnalizujące o tym, która z mocy jest aktualnie włączona.

  W zależności od potrzeb możesz przypasować siłę odkurzania optymalnego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów. Regulacja mocy w rączce Koniec ze schylaniem się, by ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce zezwalają na komfortowe włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania.

  Regulacja mocy w uchwycie zezwala na szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę. Turboszczotka Odkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, wytwarzana z myślą o miłośnikach zwierzaków, zaopatrzona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, żeby ułatwić sprawne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! wydajniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietu Masz taki spektakularny parkiet… który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  znaczne twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, efektywnie i… bez zniszczeń! Elektroniczna regulacja mocy Zbyt minimalne ssanie lub zbyt wielki zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przystosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko produktywniej i produktywniej odkurzać przeróżnego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Regulacja mocy w rączce daje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej zapotrzebowania.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność poziomy i pionowy system parkowania Specjalny system uchwytów na wąż zezwala na adekwatne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania Zabezpieczenie przed przegrzaniem Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do wykorzystania Szczotka do szczelin i książek 2w1 zestaw akcesoriów dla rozszerzenia skuteczności odkurzania Funkcje i atrybuty rodzaj: Bezworkowy Filtr EPA 12: Filtr oczyszcza powietrze z pyłków, roztoczy i kurzu już w czasie odkurzania.

  ekran LED: Wyraźny, postępowy ekran LED demonstruje cztery ikony informujące o tym, która z mocy jest obecnie włączona. Regulacja mocy w rączce: Przyciski znajdujące się w uchwycie zezwalają na komfortowe włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzacza.

  Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do wykorzystania. Zabezpieczenie silnika samoczynny zwijacz przewodu Elektroniczna regulacja mocy: W łatwy sposób dopasujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża: Regulacja mocy w rączce daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej zapotrzebowania. Poziomy i pionowy system parkowania: Specjalny system uchwytów na wąż umożliwia trafne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  Zdalne sterowanie odkurzaczem Wyposażenie Dodatkowy filtr przed silnikiem: Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność. Uchwyt na rurze na znikome wyposażenie Metalowe rury teleskopowe Ssawkoszczotka uniwersalna Szczotka do szczelin i książek 2w1: zestaw akcesoriów dla zwiększenia efektywności odkurzania.

  Szczotka do parkietu: Specjalna szczotka uchroni Twój parkiet i delikatne powierzchnie przed zarysowaniami. Specjalna szczotka uchroni Twój parkiet i delikatne powierzchnie przed zarysowaniami: Turboszczotka wydajniej konwencjonalna szczotka wyczyści dywany czy wykładziny z np.

  sierści Twojego pupila. SPECYFIKACJA

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Lund. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz AMICA Akman VM 4013

Odkurzacz AMICA Akman VM 4013 Najniższa Cena Online

Odkurzacz AMICA Akman VM 4013 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz AMICA Akman VM 4013
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Amica VM 4013 800W 1,5l Odkurzacz konwencjonalny o mocy 800W, pojemności zbiornika na kurz 1,5l, filtrem wylotowym EPA12. NAJWAŻNIEJSZE cechy wariant: Odkurzacz bezworkowyobudowy: Czarny, złoty Moc znamionowa: 800W objętość pojemnika: 1,5l Zasięg pracy: 8m Poziom hałasu: 79 dBa wyświetlacz LED Regulacja mocy w rączce Elektroniczna regulacja mocy Zabezpieczenie przed przegrzaniem poziomy i pionowy system parkowania samoczynny zwijacz przewodu Filtr wylotowy: EPA12 Filtr EPA / HEPA Wśród Was są alergicy lub minimalne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie łączyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To nadzwyczajne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! wyświetlacz LED W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dostosowana jest moc silnika. Innowacyjny i wyraźny wyświetlacz LED przedstawia cztery ikony powiadamiające o tym, która z mocy jest obecnie włączona.

  W zależności od potrzeb możesz dostosować siłę odkurzania odpowiedniego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów. Regulacja mocy w rączce Koniec ze schylaniem się, aby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają wygodne włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania.

  Regulacja mocy w uchwycie zezwala na szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka albo zasłonę. Turboszczotka Odkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, tworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyekwipowana jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić produktywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! wydajniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietu Masz taki błyskotliwy parkiet… który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, żeby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  znaczne twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, produktywnie i… bez zniszczeń! Elektroniczna regulacja mocy Zbyt nieduże ssanie lub zbyt wielki zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przystosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko efektywniej i efektywniej odkurzać zróżnicowanego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Regulacja mocy w rączce daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby.

  Miękkie ciche koła Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom. Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność.

  Zabezpieczenie przed przegrzaniem Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, sprzęt samoczynnie się wyłączy. Po ochłodzeniu znów będzie gotowy do użycia. Stopnie i pionowy system parkowania Specjalny system uchwytów na wąż umożliwia odpowiednie złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  SPECYFIKACJA technologicznA Funkcjonalność SuperSilent ekran LED Regulacja mocy w rączce Elektroniczna regulacja mocy Regulacja mocy Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Miękkie, ciche koła - przód Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie silnika poziomy i pionowy system parkowania automatyczny zwijacz przewodu Wyposażenie Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr wylotowy: EPA12 Turboszczotka Szczotka do parkietu Ssawka do książek Ssawka do szczelin Szczotka do szczelin i książek 2 w 1 Ssawkoszczotka uniwersalna Uchwyt na rurze na uzupełniające szczotki wariant rury: Metalowe rury teleskopowe informacje techniczne wariant odkurzacza: Bezworkowypokrywy: Czarny, Złoty typ worka: pojemnik na kurz Moc znamionowa (W): 800 Max.

  pojemność worka/pojemnika: 1.5 l Zasięg pracy: 8 m Długość przewodu przyłączeniowego: 500 cm Długość rury teleskopowej: 58-90 cm Długość węża: 150 cm Poziom hałasu: 79 dB Wysokość netto: 240 mm Szerokość netto: 265 mm Głębokość netto: 410 mm Waga netto: 4.5 kg Roczne zużycie energii: 28 kWh


Amica Odkurzacz Bezworkowy Bardzo Mocny Mały Lekki

Amica Odkurzacz Bezworkowy Bardzo Mocny Mały Lekki Najniższa Cena Online

Amica Odkurzacz Bezworkowy Bardzo Mocny Mały Lekki - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Odkurzacz Bezworkowy Bardzo Mocny Mały Lekki
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Amica Odkurzacz Bezworkowy niezwykle mocny znikomy Lekki

Odkurzacz Amica Karif VI2041 Bezworkowy mocny

Odkurzacz Amica Karif VI2041 Bezworkowy mocny Najniższa Cena Online

Odkurzacz Amica Karif VI2041 Bezworkowy mocny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Amica Karif VI2041 Bezworkowy mocny
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Amica Karif VI2041 Bezworkowy potężny


Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Amica opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Amica cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Amica,
 • odkurzacze bezworkowe Amica jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Amica, odkurzacz bezworkowy Amica cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Amica, ranking odkurzaczy bezworkowych Amica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *