Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy Blaupunkt. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Blaupunkt,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Blaupunkt. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swoim domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś standardowy składnik wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z reguły zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń. Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo polepsza także jakość powietrza, co należycie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najlepsze filtry, co często jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza. Model VCC301 firmy Blaupunkt został zaprojektowany i wykonany po to, aby każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swoim domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego efektywności. Klasa A oznacza, że odkurzacz znamionuje się nad wyraz wysoką efektywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, choćby przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najszczególniej wydajnych modelach, jest przede wszystkim wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera też kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa skuteczności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o wydajności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie bardzo docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak należycie zbiera kurz,dodatkowo czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.znakomitą produktywność urządzenia eksponuje użycie najszczególniej innowacyjnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie, a także Twoich bliskich.

  WYGODA używanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  pojemność zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l zapewnia, iż nie trzeba go często opróżniać, przy zachowaniu nieznacznych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m kabel, dzięki którym odkurzysz nawet trudno przystępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  w dodatku, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci przystosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu stosowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dodatkowe AKCESORIAW pakiecie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które skrupulatne i komfortowe sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem oraz ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 producenta Blaupunkt to towar wysokiej jakości, który dzięki swemu progresywnemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, szanującym sobie najczęściej funkcjonalność, jak i estetom, dla których ergonomiczne urządzenia stanowią ponadto miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny zestaw filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana zamiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności stosowania odkurzacza). Informacje technologicznE:wariant: Odkurzacz bezworkowyKlasa efektywności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa efektywności odkurzania dywanów: DKlasa efektywności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: przejrzysty zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCC701

Blaupunkt VCC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC701
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Częstotliwość wejściowa AC: 50 / 60 Hz
  Czyszczenie powierzchni: Goła podłoga, Podłoga, stopnie schodowe, Meble, Dywan
  Długość przewodu: 5 m
  EAN: 5901750503993
  Filtracja próżniowa powietrza: HEPA
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość artykułu: 383 mm
  liczba pyłu: 2 l
  Klasa HEPA: HEPA 13
  Kod Producenta: VCC701
  kolor produktu: Niebieski, Szary, Półprzezroczysty, Biały
  Maksymalna moc wejściowa: 800 W
  Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
  Poziom hałasu: 73 dB
  Regulacja mocy ssania w uchwycie: Tak
  wariant czyszczenia: Suchy
  wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  Rury -eskopowe: Tak
  Szerokość artykułu: 285 mm
  typ parkowania: stopnie i pionowy
  Waga towaru: 5,1 kg
  zaimplementowany wyłącznik: Tak
  Wysokość produktu: 275 mm
  Właściwe wykorzystanie: Dom
  Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
  Zawartość opakowania: Ssawko-szczotka uniwersalna, Ssawka „pędzel", Odkurzacz x 1, Ssawka szczelinowa x 1, Metalowa rura odkurzacza x 1
  Zwijacz przewodu zasilającego: Tak


Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Blaupunkt cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Blaupunkt,
 • odkurzacze bezworkowe Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Blaupunkt, odkurzacz bezworkowy Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Blaupunkt, ranking odkurzaczy bezworkowych Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *