Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy Blaupunkt. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Blaupunkt,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Blaupunkt. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swoim domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś standardowy składnik wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z reguły zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń. Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo polepsza także jakość powietrza, co należycie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najlepsze filtry, co często jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza. Model VCC301 firmy Blaupunkt został zaprojektowany i wykonany po to, aby każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swoim domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego efektywności. Klasa A oznacza, że odkurzacz znamionuje się nad wyraz wysoką efektywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, choćby przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najszczególniej wydajnych modelach, jest przede wszystkim wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera też kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa skuteczności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o wydajności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie bardzo docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak należycie zbiera kurz,dodatkowo czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.znakomitą produktywność urządzenia eksponuje użycie najszczególniej innowacyjnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie, a także Twoich bliskich.

  WYGODA używanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  pojemność zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l zapewnia, iż nie trzeba go często opróżniać, przy zachowaniu nieznacznych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m kabel, dzięki którym odkurzysz nawet trudno przystępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  w dodatku, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci przystosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu stosowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dodatkowe AKCESORIAW pakiecie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które skrupulatne i komfortowe sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem oraz ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 producenta Blaupunkt to towar wysokiej jakości, który dzięki swemu progresywnemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, szanującym sobie najczęściej funkcjonalność, jak i estetom, dla których ergonomiczne urządzenia stanowią ponadto miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny zestaw filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana zamiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności stosowania odkurzacza). Informacje technologicznE:wariant: Odkurzacz bezworkowyKlasa efektywności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa efektywności odkurzania dywanów: DKlasa efektywności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: przejrzysty zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe zielone. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp501 (5901750504839)

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp501 (5901750504839) Najniższa Cena Online

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp501 (5901750504839) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp501 (5901750504839)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny VCP501

  Bezprzewodowy odkurzacz ręczny VCP501 producenta Blaupunkt znacząco ułatwia szybkie porządki. Okazuje się pomocny zawsze wtedy, kiedy chcemy sprzątnąć rozsypaną kawę, pozbierać okruchy ze stołu kuchennego albo zebrać naniesiony piasek przy wycieraczce, bez konieczności wyjmowania charakterystycznego odkurzacza. Jest także niezastąpiony w sprzątaniu samochodu. Pozwala on także dotrzeć w trudno dostępne miejsca równocześnie w mieszkaniu, biurze, jak i w aucie.

  znikomy, funkcjonalny i lekki (1,05 kg) model VCP501 działa 20 minut po pełnym 3-godzinnym naładowaniu za pomocą stojaka ze stacją ładującą. Moc silnika 120 W oraz sprawny silnik bezszczotkowy BLDC 11,1 V gwarantuje, że model VCP501 upora się z powszednimi zadaniami. Nietrudny do wyjęcia i opróżnienia zbiornik na kurz o objętości 0,3 l dopełnia komfortu obsługi. Pomimo minimalnych gabarytów i minimalnej wagi, moc ssania nie ustępuje większym odkurzaczom akumulatorowym.

  Urządzenie to może nam się przydać zawsze wtedy, gdy chcemy posprzątać samochód, odkurzyć salonowa kanapę, a także pod namiotem, czy też w przyczepie campingowej w trakcie podróży.


Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy VCC701

  Utrzymanie adekwatnego poziomu czystości w domu to codzienne zadanie wielu z nas. Na szczęście nie musimy posługiwać się jedynie miotłą, szmatką i wodą. Dzisiaj z pomocą w domowych porządkach przychodzą nam bowiem nowoczesne sprzęty pokaźnie usprawniające i przyspieszające sprzątanie.

  Odkurzacz to obecnie charakterystyczny komponent wyposażenia każdego domu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować czystość,też zdrowotną. Pozbywając się ze sprzątanych powierzchni kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń, równocześnie nie pozwala im otrzymać się do powietrza, którym oddychamy, co dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Bezworkowy odkurzacz VCC701 producenta Blaupunkt spełni oczekiwania wszelkich użytkowników, szanujących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.

  Model VCC701 wyróżnia się niezwykle wysoką sprawnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Skutecznie odkurza twardą podłogę zbierając aż do do 111% procent kurzu. Wartość ta w najistotniej wydajnych modelach jest z reguły wyższa niżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera ponadto kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Efektywność czyszczenia dywanów też jest wyjątkowo przyzwoita.

  Model VCC701 zbiera do 87% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co niezwykle docenią osoby z alergią, gdyż to właśnie tam zawiera się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  rewelacyjną sprawność urządzenia eksponuje wykorzystanie najbardziej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCC701 mamy więc pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla wszelkich domowników.

  Odkurzacz bezworkowy VCC701 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry, zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Pojemność zbiornika na kurz wynosząca 2 l zapewnia, iż nie trzeba go nieraz opróżniać, przy zachowaniu nieznacznych gabarytów urządzenia.

  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m przewód, dzięki któremu odkurzymy choćby trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, głośność poniżej 73 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. W dodatku, płynna regulacja mocy silnika oraz regulacja podciśnienia w uchwycie pozwoli dostosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Bezpieczeństwo wykorzystywania i solidność urządzenia zapewnia termostat zabezpieczający urządzenie przed przegrzaniem.

  W komplecie z odkurzaczem VCC701 znajduje się szereg przydatnych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, szeroka ssawka z delikatnym włosiem do parkietów, ssawka szczelinowa dedykowana do odkurzania wąskich przestrzeni, np. Między meblami i ssawka pędzel, dzięki której bezproblemowo odkurzymy szafy, regały pełne książek czy lampy. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc. Wszystkie te części sprawiają, że sprzątanie jest wygodne, prędkie, a głównie dokładne.

  Odkurzacz VCC701 marki Blaupunkt to towar, który dzięki swemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom lubiącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Sencor. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ręczny BLAUPUNKT VCP301, 2_699201

Odkurzacz ręczny BLAUPUNKT VCP301, 2_699201 Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny BLAUPUNKT VCP301, 2_699201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny BLAUPUNKT VCP301, 2_699201
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czas pracy: 12 min
  Czas ładowania: 4 h
  Czyszczenie powierzchni: Meble, Podłoga, poziomy schodowe, Goła podłoga, Dywan
  EAN: 5901750504815
  Filtracja próżniowa powietrza: HEPA
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość artykułu: 70 mm
  liczba pyłu: 0,2 l
  Kod Producenta: VCP301
  kolor towaru: Czarny
  Maksymalna moc wejściowa: 60 W
  Napięcie: 7.2 V
  Napięcie zasilania: 5 V
  Podciśnienie: 4 kPa
  typ czyszczenia: Suchy
  typ pojemnika na kurz: Bez worka
  Szerokość towaru: 70 mm
  Waga produktu: 700 g
  Wysokość artykułu: 300 mm
  Właściwe użycie: Samochód, biuro, dom
  Źródło ładowania: USB


Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Blaupunkt cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Blaupunkt,
 • odkurzacze bezworkowe Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Blaupunkt, odkurzacz bezworkowy Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Blaupunkt, ranking odkurzaczy bezworkowych Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *